Calendari Global Club

CLUB BASQUET TARRAGONA

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
12/07/2019
19:00
CBT - COSTA DAURADA CATERING ROGER'S CB VILASSAR DE DALT VERD C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
13/07/2019
19:00
CBTARRAGONA A C.B. SANTFELIUENC A C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
13/07/2019
19:00
MARISTES ADEMAR A CBT - COSTA DAURADA CATERING C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
14/07/2019
17:45
CBTARRAGONA A BASKET ALMEDA C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
14/07/2019
19:30
CBT - COSTA DAURADA CATERING BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-JMA C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
08/09/2019
19:30
70&80 AMERICAN DINNER - CB SALOU A IBERSOL CBT LIGA EBA TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
11/09/2019
19:00
IBERSOL CBT CB VALLS NUTRION LIGA EBA TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
15/09/2019
16:00
CLUB JOVENTUT BADALONA A CBTARRAGONA A C.C. CADET MASC. PREFERENT PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
15/09/2019
17:00
CBT - COSTA DAURADA CATERING UB SANT ADRIA 1 C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
21/09/2019
16:00
MARESME 3V 2007 CBTARRAGONA A C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT PAVELLO TONI SORS
AV. TONI SORS, S/N
21/09/2019
16:30
CBTARRAGONA A CATALANA OCCIDENT MANRESA A C.C. CADET MASC. PREFERENT TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
21/09/2019
18:00
C.B. SANTFELIUENC B CBT - COSTA DAURADA CATERING C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
28/09/2019
09:00
SALLE CBT C AD TORREFORTA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO TARRAGONA - EXTERIOR COL. LA SALLE
AVGDA PAISOS CATALANS S/N
28/09/2019
09:00
BÀSQUET BAIX GAIÀ CBTARRAGONA 2 C.T. PRE-INFANTIL FEM. ALTAFULLA - PAVELLO MUNICIPAL
CARRER DEL ROQUISSAR 6
28/09/2019
09:15
CBTARRAGONA 3 MANYANET REUS C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
28/09/2019
11:00
CBTARRAGONA 2 JAC SANTS A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
28/09/2019
11:00
BÀSQUET TERESIANES CBTARRAGONA 2 C.T. CADET FEM. PROMOCIO TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
28/09/2019
12:45
CBT - ABSALLE U. E. GAUDI-HOLMES PLACE B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
28/09/2019
16:00
CBT - COSTA DAURADA CATERING BASKET ALMEDA 1 C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
28/09/2019
18:00
CATALANA OCCIDENT MANRESA B CBTARRAGONA 1 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
29/09/2019
09:30
MANYANET REUS SALLE CBT C.T. PRE-INFANTIL MASC. REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
29/09/2019
11:00
CBTARRAGONA A CB LA SELVA C.T. INFANTIL FEMENI TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
29/09/2019
12:30
C.B. CORNELLÀ A CBTARRAGONA A C.C. CADET MASC. PREFERENT PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
29/09/2019
12:30
OUTLETMOTO.COM - CB GRUP BARNA VERMELL CBTARRAGONA A C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
29/09/2019
12:45
CBTARRAGONA A BASKET ALMEDA C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
29/09/2019
16:00
C.B. CORNELLÀ B CBTARRAGONA 1 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
29/09/2019
18:00
CBTARRAGONA LOLA RAMIREZ PERRUQUERS CB CUBELLES C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
05/10/2019
09:30
SALLE CBT ESCOLA PUIGCERVER C.T. PRE-INFANTIL MASC. TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE
AVGDA PAISOS CATALANS S/N
05/10/2019
09:30
SALLE CBT B CB VALLS RECLAMS C.T. MINI MASC. TARRAGONA - EXTERIOR COL. LA SALLE
AVGDA PAISOS CATALANS S/N
05/10/2019
09:30
BASQUET LESTONNAC CBT 6 SAGRAT COR 08 C.T. MINI MASC. TARRAGONA - COL. LESTONNAC L'ENSENYANÇA
ARC DE SANT LLORENÇ 2
05/10/2019
09:30
CBT 2009 CB.CALAFELL C.T. MINI FEM. TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
05/10/2019
10:30
JAC SANTS B CBT - ABSALLE C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
05/10/2019
10:45
BASQUET LESTONNAC CBT 5 C.B. RAPITENC MASCOTES C.T. MINI MASC. TARRAGONA - COL. LESTONNAC L'ENSENYANÇA
ARC DE SANT LLORENÇ 2
05/10/2019
11:00
AE CLARET CARMELITES CBT BLANC C.T. MINI MASC. VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET
PLAÇA DELS PINS S/N
05/10/2019
11:00
AD TORREFORTA CARMELITES CBT BLAU C.T. MINI MASC. TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
05/10/2019
12:00
SALLE CBT A SAGRAT COR 08-09 C.T. MINI MASC. TARRAGONA - EXTERIOR COL. LA SALLE
AVGDA PAISOS CATALANS S/N
05/10/2019
12:30
U.E. MATARÓ - GERMANS HOMS CBTARRAGONA A C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
05/10/2019
16:00
CBTARRAGONA 2 CB SANT PERE I SANT PAU CF C.T. CADET FEM. PROMOCIO TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
05/10/2019
17:45
CBTARRAGONA 1 C.B. PRAT-AIGÜES DEL PRAT 2003 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
05/10/2019
19:30
CBTARRAGONA A BARÇA A C.C. CADET MASC. PREFERENT TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
05/10/2019
19:45
BARÇA CBS B CBTARRAGONA C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
06/10/2019
09:00
SALLE PLOMS REUS CBTARRAGONA 3 C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO REUS - PAVELLO COL. LA SALLE
JOSEP MARIA PROUS I VILA S/N
06/10/2019
09:15
CBTARRAGONA 2 SALLE PLOMS REUS NEGRE C.T. PRE-INFANTIL FEM. TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
06/10/2019
10:30
CB SANT PERE I SANT PAU SF CBTARRAGONA B C.T. SENIOR FEMENI TARRAGONA - PAVELLO SANT PERE I SANT PAU
S.P.S.P. DAVANT BLOC VENEÇUELA
06/10/2019
10:45
CB VALLS GASQUE FUSTERIA CBTARRAGONA 2 C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
06/10/2019
11:00
CBTARRAGONA A TGN BÀSQUET 07A C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
06/10/2019
11:00
C.B. L'HOSPITALET B CBT - COSTA DAURADA CATERING C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
06/10/2019
11:00
ELISABETH IF CBTARRAGONA A C.T. INFANTIL FEMENI SALOU - COL. ELISABETH
MARIA CASTILLO S/N
06/10/2019
12:45
CBTARRAGONA 1 MUNDOCLIMA C.B. L'HOSPITALET B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
11/10/2019
17:45
CB MORELL SALLE CBT C C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO EL MORELL - PAVELLÓ MUNICIPAL
PAISOS CATALANS 6
12/10/2019
09:30
CBT 2009 C.B.ÀGUILES C.T. MINI FEM. TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
12/10/2019
09:30
C.B. RAPITENC MASCOTES SALLE CBT B C.T. MINI MASC. SANT CARLES RAPITA - PAVELLO MUNICIPAL
AVINGUDA DELS ESPORTS S/N
12/10/2019
10:30
CARMELITES CBT BLANC BASQUET LESTONNAC CBT 5 C.T. MINI MASC. TARRAGONA - COL. CARMELITES
ESTANISLAU FIGUERAS 31
12/10/2019
11:00
CBTARRAGONA A EL CARME BÀSQUET C.T. INFANTIL FEMENI TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
12/10/2019
11:00
BÀSQUET GIRONA U16 CBTARRAGONA A C.C. CADET MASC. PREFERENT PAVELLÓ ST EUGENIA MONTFALGARS DE GIRONA
C/ ENRIC MARQUÉS RIBALTA, 12
12/10/2019
11:00
TGN BÀSQUET 07-NEGRE CBTARRAGONA 2 C.T. PRE-INFANTIL FEM. TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
12/10/2019
11:30
BÀSQUET BAIX GAIÀ GROC SALLE CBT A C.T. MINI MASC. ALTAFULLA - PAVELLO MUNICIPAL
CARRER DEL ROQUISSAR 6
12/10/2019
12:45
CBT - ABSALLE SERRA S.E. CASAL VILAFRANCA 2007 C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
12/10/2019
16:00
CBT - COSTA DAURADA CATERING BÀSQUET GIRONA U18 C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
12/10/2019
16:00
C.B. SANTA COLOMA B CBTARRAGONA 1 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
12/10/2019
19:15
ADVISORIA BOET MATARO 1 CBTARRAGONA A C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
13/10/2019
09:15
CBTARRAGONA 3 TGN BÀSQUET-TERESIANES 06B C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
13/10/2019
09:15
C.B. PRAT-AIGÜES DEL PRAT 2005 CBTARRAGONA 1 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
13/10/2019
10:00
SALLE CBT C CB CAMBRILS C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE
AVGDA PAISOS CATALANS S/N
13/10/2019
11:00
CBTARRAGONA 2 ESCOLA PUIGCERVER C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
13/10/2019
12:45
CBTARRAGONA A BÀSQUET GIRONA U14 C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
13/10/2019
16:15
CBTARRAGONA B LA POBLA DE MAFUMET C.T. SENIOR FEMENI TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
13/10/2019
18:00
CBTARRAGONA C.B. CASTELLBISBAL C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
16/10/2019
17:45
CARMELITES CBT BLAU BASQUET LESTONNAC CBT 6 C.T. MINI MASC. TARRAGONA - COL. CARMELITES
ESTANISLAU FIGUERAS 31
19/10/2019
09:00
CBTARRAGONA 2 CB VALLS TELEPIZZA C.T. PRE-INFANTIL FEM. TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
19/10/2019
09:00
SALLE PLOMS REUS NEGRE CARMELITES CBT BLAU C.T. MINI MASC. REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
19/10/2019
09:15
AE CLARET CBTARRAGONA 3 C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET
PLAÇA DELS PINS S/N
19/10/2019
09:30
BASQUET LESTONNAC CBT 6 CB CANTAIRES TORTOSA RESTAURANT LA VEGUERIA C.T. MINI MASC. TARRAGONA - COL. LESTONNAC L'ENSENYANÇA
ARC DE SANT LLORENÇ 2
19/10/2019
09:30
TGN BASQUET 07B SALLE CBT C.T. PRE-INFANTIL MASC. TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
19/10/2019
10:15
SALLE CBT A EL CARME BÀSQUET 5È C.T. MINI MASC. TARRAGONA - EXTERIOR COL. LA SALLE
AVGDA PAISOS CATALANS S/N
19/10/2019
10:45
BASQUET LESTONNAC CBT 5 CB CANTAIRES TORTOSA M C.T. MINI MASC. TARRAGONA - COL. LESTONNAC L'ENSENYANÇA
ARC DE SANT LLORENÇ 2
19/10/2019
11:00
CBTARRAGONA A CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA BLANC C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
19/10/2019
11:30
SALLE CBT B CARMELITES CBT BLANC C.T. MINI MASC. TARRAGONA - EXTERIOR COL. LA SALLE
AVGDA PAISOS CATALANS S/N
19/10/2019
12:00
SERRA S.E. CASAL VILAFRANCA BLANC CBTARRAGONA 2 C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO JOAN MARQUES
PASSATGE ALCOVER, 3
19/10/2019
12:15
SESE A CBTARRAGONA A C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
19/10/2019
12:30
TGN BÀSQUET 07A CBT - ABSALLE C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
19/10/2019
12:30
AB SALLE TARRAGONA IFA CBTARRAGONA A C.T. INFANTIL FEMENI TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE
AVGDA PAISOS CATALANS S/N
19/10/2019
12:30
SAGRAT COR 09B CBT 2009 C.T. MINI FEM. TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
19/10/2019
16:30
CBTARRAGONA 1 CB CERDANYOLA AL DIA C C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
19/10/2019
18:00
BÀSQUET TERESIANES B CBTARRAGONA B C.T. SENIOR FEMENI TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
20/10/2019
09:15
CBTARRAGONA 2 TGN BÀSQUET 04C C.T. CADET FEM. PROMOCIO TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
20/10/2019
12:45
C.B. PRAT-MONTIBELLO A CBTARRAGONA C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
20/10/2019
16:15
CBTARRAGONA 1 NOU BÀSQUET OLESA 1R ANY C.C. CADET MASCULI 1R. ANY TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
20/10/2019
17:45
C.B. CORNELLÀ A CBT - COSTA DAURADA CATERING C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
20/10/2019
18:00
CBTARRAGONA A JAC SANTS A C.C. CADET MASC. PREFERENT TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
21/10/2019
17:30
CB VALLS SEVEN SEAS INVEST SALLE CBT C.T. PRE-INFANTIL MASC. VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
26/10/2019
09:15
CBTARRAGONA A REUS DEPORTIU C.T. INFANTIL FEMENI TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
26/10/2019
09:15
CBT 2009 AD TORREFORTA C.T. MINI FEM. TARRAGONA - REFUGI MOLL DE COSTA
MOLL DE COSTA REFUGI NÚM. 2
26/10/2019
09:30
SALLE CBT BBG - ARTIS VIATGES C.T. PRE-INFANTIL MASC. TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE
AVGDA PAISOS CATALANS S/N
26/10/2019
10:15
ENINTER CBALCANAR SALLE CBT A C.T. MINI MASC. ALCANAR - PAVELLÓ MUNICIPAL
PLAÇA LLUIS COMPANYS S/N
26/10/2019
10:30
CARMELITES CBT BLANC CB VALLS RECLAMS C.T. MINI MASC. TARRAGONA - COL. CARMELITES
ESTANISLAU FIGUERAS 31
26/10/2019
11:00
AD TORREFORTA BASQUET LESTONNAC CBT 6 C.T. MINI MASC. TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
26/10/2019
11:15
MANYANET REUS CBTARRAGONA 2 C.T. PRE-INFANTIL FEM. REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
26/10/2019
12:00
CARMELITES CBT BLAU SAGRAT COR 09 C.T. MINI MASC. TARRAGONA - COL. CARMELITES
ESTANISLAU FIGUERAS 31
26/10/2019
12:45
CBTARRAGONA A BASQUET DRAFT GRAMENET NEGRE C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
26/10/2019
16:00
CBTARRAGONA A C.B. L'HOSPITALET 2007 C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
26/10/2019
16:00
SESE B CBT - ABSALLE C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
26/10/2019
17:00
CB CANTAIRES TORTOSA M SALLE CBT B C.T. MINI MASC. TORTOSA - PAVELLO EL TEMPLE
POLIGON EL TEMPLE-CTRA. ALDEA
26/10/2019
17:45
CBTARRAGONA CB NOU ESPLUGUES C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
26/10/2019
19:15
CB GRANOLLERS 1-AGC FINQUES CBTARRAGONA A C.C. CADET MASC. PREFERENT PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
27/10/2019
09:15
CBTARRAGONA 3 CB RAPITENC ÒPTICA PUIG C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
27/10/2019
11:00
CBTARRAGONA 2 C.B. SANTFELIUENC A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
27/10/2019
16:15
CBT - COSTA DAURADA CATERING COALCI - CB SANT JOSEP B C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
27/10/2019
16:15
BASKET ALMEDA 2 CBTARRAGONA 1 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
27/10/2019
18:00
CBTARRAGONA B REUS PLOMS SALLE B C.T. SENIOR FEMENI TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
27/10/2019
19:30
CBTARRAGONA 1 C.B. GAVÀ 03 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
01/11/2019
10:45
BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-IMA CBTARRAGONA A C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
01/11/2019
11:30
CBTARRAGONA A CLUB JOVENTUT BADALONA A C.C. CADET MASC. PREFERENT TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
01/11/2019
19:15
CB CANTAIRES TORTOSA CUINA GESTIÓ CBTARRAGONA 2 C.T. CADET FEM. PROMOCIO TORTOSA - PAVELLO EL TEMPLE
POLIGON EL TEMPLE-CTRA. ALDEA
01/11/2019
19:30
UB SANT ADRIA 1 CBT - COSTA DAURADA CATERING C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
02/11/2019
09:15
AD TORREFORTA CBTARRAGONA 2 C.T. CADET FEM. PROMOCIO TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
02/11/2019
09:30
CBT 2009 AE CLARET 6È C.T. MINI FEM. TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
02/11/2019
09:30
C.B. RAPITENC MASCOTES CARMELITES CBT BLANC C.T. MINI MASC. SANT CARLES RAPITA - PAVELLO MUNICIPAL
AVINGUDA DELS ESPORTS S/N
02/11/2019
10:15
SALLE CBT A BÀSQUET L'ARBOÇ MINI MASCULÍ C.T. MINI MASC. TARRAGONA - EXTERIOR COL. LA SALLE
AVGDA PAISOS CATALANS S/N
02/11/2019
10:30
MANYANET REUS GROC BASQUET LESTONNAC CBT 5 C.T. MINI MASC. REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
02/11/2019
11:00
CBTARRAGONA 2 CLUB JOVENTUT BADALONA 1 C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
02/11/2019
11:30
SALLE CBT B AE CLARET C.T. MINI MASC. TARRAGONA - EXTERIOR COL. LA SALLE
AVGDA PAISOS CATALANS S/N
02/11/2019
12:15
CATALANA OCCIDENT MANRESA A CBTARRAGONA A C.C. CADET MASC. PREFERENT COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
02/11/2019
12:45
CBT - ABSALLE TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA CE C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
02/11/2019
16:00
CBTARRAGONA B CB LA SELVA C.T. SENIOR FEMENI TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
02/11/2019
16:00
SESE B CBTARRAGONA A C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
02/11/2019
19:45
C.B. CORNELLÀ B CBTARRAGONA 1 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
03/11/2019
11:00
CBT - COSTA DAURADA CATERING C.B. SANTFELIUENC B C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
03/11/2019
12:45
CBTARRAGONA A MARESME 3V 2007 C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
03/11/2019
16:00
CBTARRAGONA 1 BQ MANYANET MOLINS VITALDENT C.C. CADET MASCULI 1R. ANY TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
03/11/2019
18:00
CB SALOU A CBTARRAGONA C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. SALOU - PAVELLÓ MUNICIPAL CENTRAL
CARRER MILA S/N
08/11/2019
17:30
SAGRAT COR 08 CARMELITES CBT BLAU C.T. MINI MASC. TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
08/11/2019
18:00
AE CLARET BASQUET LESTONNAC CBT 5 C.T. MINI MASC. VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET
PLAÇA DELS PINS S/N
09/11/2019
09:00
SALLE CBT C CB.SALOU C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO TARRAGONA - EXTERIOR COL. LA SALLE
AVGDA PAISOS CATALANS S/N
09/11/2019
09:30
SALLE CBT MANYANET REUS C.T. PRE-INFANTIL MASC. TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE
AVGDA PAISOS CATALANS S/N
09/11/2019
09:30
BASQUET LESTONNAC CBT 6 SALLE PLOMS REUS NEGRE C.T. MINI MASC. TARRAGONA - COL. LESTONNAC L'ENSENYANÇA
ARC DE SANT LLORENÇ 2
09/11/2019
09:30
TGN BÀSQUET 06A CBTARRAGONA 2 C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
09/11/2019
10:30
CARMELITES CBT BLANC MANYANET REUS GROC C.T. MINI MASC. TARRAGONA - COL. CARMELITES
ESTANISLAU FIGUERAS 31
09/11/2019
10:45
BASQUET LESTONNAC CBT 5 SALLE CBT B C.T. MINI MASC. TARRAGONA - COL. LESTONNAC L'ENSENYANÇA
ARC DE SANT LLORENÇ 2
09/11/2019
11:00
MANYANET REUS VERD SALLE CBT A C.T. MINI MASC. REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
09/11/2019
12:00
CB VALLS SEICOR CBTARRAGONA A C.T. INFANTIL FEMENI VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
09/11/2019
12:45
CBTARRAGONA 2 BÀSQUET TERESIANES C.T. CADET FEM. PROMOCIO TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
09/11/2019
16:00
C.B. CORNELLÀ B CBT - ABSALLE C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
09/11/2019
16:00
CB.CALAFELL CBT 2009 C.T. MINI FEM. CALAFELL - PAVELLÓ JAUME VILAMAJÓ
PLAÇA ESPANYA S/N
09/11/2019
18:45
CBTARRAGONA A C.B. CORNELLÀ A C.C. CADET MASC. PREFERENT TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
09/11/2019
19:30
BASKET ALMEDA 1 CBT - COSTA DAURADA CATERING C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
09/11/2019
20:45
CBTARRAGONA 1 AD TORREFORTA C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
10/11/2019
09:15
CBTARRAGONA 2 A.B. EL VENDRELL C.T. PRE-INFANTIL FEM. TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
10/11/2019
11:00
CBTARRAGONA A FEMENÍ OSONA BLANC-CENTRE OFTALMOLÒGIC VSK C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
10/11/2019
12:15
BASKET ALMEDA CBTARRAGONA A C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
10/11/2019
12:45
CBTARRAGONA 1 CATALANA OCCIDENT MANRESA B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
10/11/2019
17:45
EVÉRITE - CE XAMBA VILAFRANCA A CBTARRAGONA C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
16/11/2019
09:00
ESCOLA PUIGCERVER SALLE CBT C.T. PRE-INFANTIL MASC. REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
16/11/2019
09:00
SALLE PLOMS REUS VERD CBTARRAGONA 2 C.T. PRE-INFANTIL FEM. REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
16/11/2019
09:30
BASQUET LESTONNAC CBT 6 SAGRAT COR 09 C.T. MINI MASC. TARRAGONA - COL. LESTONNAC L'ENSENYANÇA
ARC DE SANT LLORENÇ 2
16/11/2019
10:15
SALLE CBT A CB VALLS IN OUT C.T. MINI MASC. TARRAGONA - EXTERIOR COL. LA SALLE
AVGDA PAISOS CATALANS S/N
16/11/2019
10:30
CB VALLS CESPA CBTARRAGONA 3 C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
16/11/2019
10:30
CB CANTAIRES TORTOSA E-PORTS SALLE CBT C C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO TORTOSA - PAVELLO EL TEMPLE
POLIGON EL TEMPLE-CTRA. ALDEA
16/11/2019
10:30
CB CANTAIRES TORTOSA M CARMELITES CBT BLANC C.T. MINI MASC. TORTOSA - PAVELLO EL TEMPLE
POLIGON EL TEMPLE-CTRA. ALDEA
16/11/2019
10:45
BASQUET LESTONNAC CBT 5 CB VALLS RECLAMS C.T. MINI MASC. TARRAGONA - COL. LESTONNAC L'ENSENYANÇA
ARC DE SANT LLORENÇ 2
16/11/2019
10:45
C.B.ÀGUILES CBT 2009 C.T. MINI FEM. STA. COLOMA QUERALT - PAVELLÓ MUNICIPAL
FRANCESC MACIA S/N
16/11/2019
11:00
CBTARRAGONA A BÀSQUET BAIX GAIÀ A C.T. INFANTIL FEMENI TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
16/11/2019
11:30
SALLE CBT B MANYANET REUS GROC C.T. MINI MASC. TARRAGONA - EXTERIOR COL. LA SALLE
AVGDA PAISOS CATALANS S/N
16/11/2019
12:00
C.B. GAVÀ 05 CBTARRAGONA 1 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
16/11/2019
12:15
JAC SANTS A CBTARRAGONA 2 C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
16/11/2019
12:30
CB CANTAIRES TORTOSA RESTAURANT LA VEGUERIA CARMELITES CBT BLAU C.T. MINI MASC. TORTOSA - PAVELLO EL TEMPLE
POLIGON EL TEMPLE-CTRA. ALDEA
16/11/2019
12:45
CBT - ABSALLE CB CERDANYOLA AL DIA B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
16/11/2019
16:00
CBT - COSTA DAURADA CATERING C.B. L'HOSPITALET B C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
16/11/2019
16:00
BARÇA A CBTARRAGONA A C.C. CADET MASC. PREFERENT CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER
DEL SOL, S/N
17/11/2019
09:00
CB SANT PERE I SANT PAU CF CBTARRAGONA 2 C.T. CADET FEM. PROMOCIO TARRAGONA - PAVELLO SANT PERE I SANT PAU
S.P.S.P. DAVANT BLOC VENEÇUELA
17/11/2019
12:45
CBTARRAGONA A U.E. MATARÓ - GERMANS HOMS C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
17/11/2019
16:15
CBTARRAGONA B BÀSQUET L'ARBOÇ C.T. SENIOR FEMENI TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
17/11/2019
17:45
A.E. MINGUELLA DRIVIM C 1R ANY CBTARRAGONA 1 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
17/11/2019
18:00
CBTARRAGONA CB SANT JUST C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
23/11/2019
09:00
EUROPEAN INTERNATIONAL SCHOOL CBT - ABSALLE C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY EUROPA SPORTS CENTRE
AV. PLA DEL VINYET 110
23/11/2019
09:00
CB VALLS RECLAMS SALLE CBT B C.T. MINI MASC. VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
23/11/2019
09:15
AD TORREFORTA NEGRE CBTARRAGONA A C.T. INFANTIL FEMENI TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
23/11/2019
09:30
SALLE CBT CB VALLS SEVEN SEAS INVEST C.T. PRE-INFANTIL MASC. TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE
AVGDA PAISOS CATALANS S/N
23/11/2019
09:30
CBT 2009 SAGRAT COR 09B C.T. MINI FEM. TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
23/11/2019
09:30
C.B. RAPITENC MASCOTES BASQUET LESTONNAC CBT 5 C.T. MINI MASC. SANT CARLES RAPITA - PAVELLO MUNICIPAL
AVINGUDA DELS ESPORTS S/N
23/11/2019
10:30
CARMELITES CBT BLANC AE CLARET C.T. MINI MASC. TARRAGONA - COL. CARMELITES
ESTANISLAU FIGUERAS 31
23/11/2019
10:30
MANYANET REUS CBTARRAGONA 3 C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
23/11/2019
11:00
AD TORREFORTA SALLE CBT C C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
23/11/2019
11:00
ESCOLA PUIGCERVER SALLE CBT A C.T. MINI MASC. REUS - COL. PUIGCERVER
ASTORGA 13
23/11/2019
12:00
CARMELITES CBT BLAU AD TORREFORTA C.T. MINI MASC. TARRAGONA - COL. CARMELITES
ESTANISLAU FIGUERAS 31
23/11/2019
12:00
BÀSQUET GIRONA U14 CBTARRAGONA A C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT PAVELLÓ ST EUGENIA MONTFALGARS DE GIRONA
C/ ENRIC MARQUÉS RIBALTA, 12
23/11/2019
12:00
SAGRAT COR 08 BASQUET LESTONNAC CBT 6 C.T. MINI MASC. TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
23/11/2019
12:45
CBTARRAGONA 2 CB CANTAIRES TORTOSA CUINA GESTIÓ C.T. CADET FEM. PROMOCIO TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
23/11/2019
16:00
BÀSQUET GIRONA U18 CBT - COSTA DAURADA CATERING C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT PAVELLÓ ST EUGENIA MONTFALGARS DE GIRONA
C/ ENRIC MARQUÉS RIBALTA, 12
23/11/2019
19:00
CLUB BÀSQUET VILA-SECA CBTARRAGONA B C.T. SENIOR FEMENI LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
23/11/2019
19:30
CBTARRAGONA A BÀSQUET GIRONA U16 C.C. CADET MASC. PREFERENT TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
24/11/2019
09:15
CBTARRAGONA 2 BÀSQUET BAIX GAIÀ C.T. PRE-INFANTIL FEM. TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
24/11/2019
11:00
CBTARRAGONA A JOVENTUT BADALONA FEMENÍ B C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
24/11/2019
11:00
CBTARRAGONA 2 CB VALLS GASQUE FUSTERIA C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
24/11/2019
12:45
CBTARRAGONA 1 SALLE PLOMS REUS VERD C.C. CADET MASCULI 1R. ANY TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
24/11/2019
19:15
BASQUET MOLINS CBTARRAGONA C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI
SANT ANTONI Mª CLARET, S/N
30/11/2019
09:00
SALLE PLOMS REUS NEGRE CBTARRAGONA 2 C.T. PRE-INFANTIL FEM. REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
30/11/2019
09:15
AD TORREFORTA CBT 2009 C.T. MINI FEM. TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
30/11/2019
09:30
BASQUET LESTONNAC CBT 6 CARMELITES CBT BLAU C.T. MINI MASC. TARRAGONA - COL. LESTONNAC L'ENSENYANÇA
ARC DE SANT LLORENÇ 2
30/11/2019
10:00
SALLE CBT C CB MORELL C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE
AVGDA PAISOS CATALANS S/N
30/11/2019
10:15
SALLE CBT A A.B. EL VENDRELL 1 C.T. MINI MASC. TARRAGONA - EXTERIOR COL. LA SALLE
AVGDA PAISOS CATALANS S/N
30/11/2019
10:45
BASQUET LESTONNAC CBT 5 CARMELITES CBT BLANC C.T. MINI MASC. TARRAGONA - COL. LESTONNAC L'ENSENYANÇA
ARC DE SANT LLORENÇ 2
30/11/2019
11:30
SALLE CBT B C.B. RAPITENC MASCOTES C.T. MINI MASC. TARRAGONA - EXTERIOR COL. LA SALLE
AVGDA PAISOS CATALANS S/N
30/11/2019
12:45
CBT - ABSALLE BASKET ALMEDA GROC C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
30/11/2019
16:00
CBT - COSTA DAURADA CATERING C.B. CORNELLÀ A C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
30/11/2019
16:00
ESCOLA PUIGCERVER CBTARRAGONA 2 C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL REUS - PAVELLÓ OLÍMPIC
MALLORCA S/N
30/11/2019
16:15
TGN BÀSQUET 05A CBTARRAGONA 1 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
30/11/2019
17:30
JAC SANTS A CBTARRAGONA A C.C. CADET MASC. PREFERENT CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
30/11/2019
19:45
TGN BÀSQUET 04C CBTARRAGONA 2 C.T. CADET FEM. PROMOCIO TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
01/12/2019
09:15
CBTARRAGONA 3 SALLE PLOMS REUS C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
01/12/2019
10:45
C.N. SABADELL B CBTARRAGONA 1 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
01/12/2019
11:00
CBTARRAGONA A OUTLETMOTO.COM - CB GRUP BARNA VERMELL C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
01/12/2019
12:45
CBTARRAGONA A SESE A C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
01/12/2019
16:15
CBTARRAGONA B HYUNDAI - CB CAMBRILS C.T. SENIOR FEMENI TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
01/12/2019
18:00
CBTARRAGONA C.B. ÀGUILES C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
02/12/2019
17:45
SALLE CBT TGN BASQUET 07B C.T. PRE-INFANTIL MASC. TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE
AVGDA PAISOS CATALANS S/N
14/12/2019
09:00
CB VALLS RECLAMS BASQUET LESTONNAC CBT 5 C.T. MINI MASC. VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
14/12/2019
09:15
A.B. EL VENDRELL 1 SALLE CBT A C.T. MINI MASC. COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR
ARENAL S/N
14/12/2019
10:30
CARMELITES CBT BLANC CB CANTAIRES TORTOSA M C.T. MINI MASC. TARRAGONA - COL. CARMELITES
ESTANISLAU FIGUERAS 31
14/12/2019
10:30
MANYANET REUS GROC SALLE CBT B C.T. MINI MASC. REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
14/12/2019
10:45
CATALANA OCCIDENT MANRESA B CBT - ABSALLE C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
14/12/2019
10:45
CB CAMBRILS SALLE CBT C C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL
PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1
14/12/2019
10:45
BBG - ARTIS VIATGES SALLE CBT C.T. PRE-INFANTIL MASC. TORREDEMBARRA - PAVELLO MUNICIPAL SANT JORDI
ROSELLA S/N
14/12/2019
10:45
AE CLARET 6È CBT 2009 C.T. MINI FEM. VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET
PLAÇA DELS PINS S/N
14/12/2019
11:00
TGN BÀSQUET-TERESIANES 06B CBTARRAGONA 3 C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
14/12/2019
11:00
CB LA SELVA CBTARRAGONA A C.T. INFANTIL FEMENI LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL
CAMI DE L'HORTA 39
14/12/2019
11:00
SAGRAT COR 09 BASQUET LESTONNAC CBT 6 C.T. MINI MASC. TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
14/12/2019
12:00
CARMELITES CBT BLAU CB CANTAIRES TORTOSA RESTAURANT LA VEGUERIA C.T. MINI MASC. TARRAGONA - COL. CARMELITES
ESTANISLAU FIGUERAS 31
14/12/2019
12:45
CBTARRAGONA 2 AD TORREFORTA C.T. CADET FEM. PROMOCIO TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
14/12/2019
12:45
TGN BÀSQUET 07A CBTARRAGONA A C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
14/12/2019
17:45
CBTARRAGONA 1 SALLE PLOMS REUS VERD C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
14/12/2019
19:30
CBTARRAGONA A CB GRANOLLERS 1-AGC FINQUES C.C. CADET MASC. PREFERENT TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
14/12/2019
19:30
C.B. L'HOSPITALET 2007 CBTARRAGONA A C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
15/12/2019
09:15
CBTARRAGONA 2 TGN BÀSQUET 07-NEGRE C.T. PRE-INFANTIL FEM. TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
15/12/2019
11:00
CBTARRAGONA 2 SERRA S.E. CASAL VILAFRANCA BLANC C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
15/12/2019
12:45
CBTARRAGONA 1 C.B. SANTFELIUENC B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
15/12/2019
16:00
EL CARME BÀSQUET CBTARRAGONA B C.T. SENIOR FEMENI TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
15/12/2019
17:45
NOU BÀSQUET OLESA A CBTARRAGONA C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
15/12/2019
17:45
COALCI - CB SANT JOSEP B CBT - COSTA DAURADA CATERING C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT C.P. SANT JOSEP BADALONA
ENRIC BORRAS, 40-42
21/12/2019
12:45
CBT - ABSALLE LA SALLE MANRESA 1 C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
21/12/2019
17:45
CBTARRAGONA 1 CATALANA OCCIDENT MANRESA B C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
22/12/2019
10:45
C.B. SANTFELIUENC A CBTARRAGONA 2 C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
22/12/2019
11:00
CBTARRAGONA A ADVISORIA BOET MATARO 1 C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
22/12/2019
12:45
CBTARRAGONA 1 C.B. CORNELLÀ B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
22/12/2019
16:15
CBTARRAGONA B BÀSQUET BAIX GAIÀ C.T. SENIOR FEMENI TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
22/12/2019
18:00
CBTARRAGONA CEJ L'HOSPITALET B C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
11/01/2020
11:00
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA BLANC CBTARRAGONA A C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
11/01/2020
12:15
A.B. EL VENDRELL 1 CBT - ABSALLE C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR
ARENAL S/N
11/01/2020
16:00
CLUB JOVENTUT BADALONA 1 CBTARRAGONA 2 C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
11/01/2020
18:00
AEC COLLBLANC A CBTARRAGONA C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
12/01/2020
11:00
C.B. PRAT-AIGÜES DEL PRAT 2003 CBTARRAGONA 1 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
12/01/2020
11:00
MUNDOCLIMA C.B. L'HOSPITALET B CBTARRAGONA 1 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
12/01/2020
12:45
CBTARRAGONA A BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-IMA C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
12/01/2020
16:30
CLUB BASQUETBOL CONSTANTÍ CBTARRAGONA B C.T. SENIOR FEMENI CONSTANTI - PAVELLO MUNICIPAL
ONZE DE SETEMBRE S/N
18/01/2020
10:30
BASQUET DRAFT GRAMENET NEGRE CBTARRAGONA A C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PAVELLO LA BASTIDA
PRAT DE LA RIBA F. ATLETISME
18/01/2020
16:00
U. E. GAUDI-HOLMES PLACE B CBT - ABSALLE C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY HOLMES PLACE SARDENYA
SARDENYA, 549-553
18/01/2020
17:45
CBTARRAGONA 1 C.B. SANTA COLOMA B C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
19/01/2020
11:00
CBTARRAGONA 2 TGN BÀSQUET 06A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
19/01/2020
12:45
CBTARRAGONA 1 C.B. PRAT-AIGÜES DEL PRAT 2005 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
19/01/2020
16:45
REUS PLOMS SALLE B CBTARRAGONA B C.T. SENIOR FEMENI REUS - PAVELLO COL. LA SALLE
JOSEP MARIA PROUS I VILA S/N
19/01/2020
18:30
LOLA RAMIREZ PERRUQUERS CB CUBELLES CBTARRAGONA C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE CUBELLES
ONZE DE SETEMBRE, S/N
25/01/2020
12:45
CBT - ABSALLE JAC SANTS B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
25/01/2020
16:00
CB CERDANYOLA AL DIA C CBTARRAGONA 1 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
26/01/2020
11:00
CBTARRAGONA A SESE B C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
26/01/2020
16:00
NOU BÀSQUET OLESA 1R ANY CBTARRAGONA 1 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
26/01/2020
16:15
CBTARRAGONA B CB SANT PERE I SANT PAU SF C.T. SENIOR FEMENI TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
26/01/2020
18:00
CBTARRAGONA BARÇA CBS B C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
01/02/2020
16:15
C.B. GAVÀ 03 CBTARRAGONA 1 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
01/02/2020
19:30
C.B. CASTELLBISBAL CBTARRAGONA C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA
AGRICULTURA, S/N
01/02/2020
20:45
LA POBLA DE MAFUMET CBTARRAGONA B C.T. SENIOR FEMENI LA POBLA DE MAFUMET - COMPLEX ESPORTIU
BASSAL 1
02/02/2020
12:15
FEMENÍ OSONA BLANC-CENTRE OFTALMOLÒGIC VSK CBTARRAGONA A C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
02/02/2020
12:30
SERRA S.E. CASAL VILAFRANCA 2007 CBT - ABSALLE C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO JOAN MARQUES
PASSATGE ALCOVER, 3
02/02/2020
12:45
CBTARRAGONA 1 BASKET ALMEDA 2 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
08/02/2020
12:45
CBT - ABSALLE TGN BÀSQUET 07A C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
08/02/2020
16:30
BQ MANYANET MOLINS VITALDENT CBTARRAGONA 1 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY COL.LEGI SANT MIQUEL ARCANGEL
PARE MANYANET, S/N
08/02/2020
17:45
CBTARRAGONA 1 C.B. CORNELLÀ B C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
09/02/2020
16:15
CBTARRAGONA B BÀSQUET TERESIANES B C.T. SENIOR FEMENI TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
09/02/2020
18:00
CBTARRAGONA C.B. PRAT-MONTIBELLO A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
22/02/2020
10:45
JOVENTUT BADALONA FEMENÍ B CBTARRAGONA A C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
22/02/2020
12:45
CBT - ABSALLE SESE B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
22/02/2020
18:00
CATALANA OCCIDENT MANRESA B CBTARRAGONA 1 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
23/02/2020
12:15
AD TORREFORTA CBTARRAGONA 1 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
23/02/2020
19:30
CB NOU ESPLUGUES CBTARRAGONA C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
29/02/2020
11:00
TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA CE CBT - ABSALLE C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA
C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115
29/02/2020
17:30
CB LA SELVA CBTARRAGONA B C.T. SENIOR FEMENI LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL
CAMI DE L'HORTA 39
29/02/2020
17:45
CBTARRAGONA 1 A.E. MINGUELLA DRIVIM C 1R ANY C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
01/03/2020
12:45
CBTARRAGONA 1 C.B. GAVÀ 05 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
01/03/2020
18:00
CBTARRAGONA CB SALOU A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
07/03/2020
11:30
SALLE PLOMS REUS VERD CBTARRAGONA 1 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
07/03/2020
12:45
CBT - ABSALLE C.B. CORNELLÀ B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
08/03/2020
18:00
CBTARRAGONA EVÉRITE - CE XAMBA VILAFRANCA A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
14/03/2020
17:45
CBTARRAGONA 1 C.N. SABADELL B C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
14/03/2020
18:15
BÀSQUET L'ARBOÇ CBTARRAGONA B C.T. SENIOR FEMENI L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL
PLAÇA CATALUNYA S/N
15/03/2020
11:00
CB CERDANYOLA AL DIA B CBT - ABSALLE C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
15/03/2020
12:45
CBTARRAGONA 1 TGN BÀSQUET 05A C.C. CADET MASCULI 1R. ANY TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
15/03/2020
19:15
CB SANT JUST CBTARRAGONA C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
21/03/2020
12:45
CBT - ABSALLE EUROPEAN INTERNATIONAL SCHOOL C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
22/03/2020
10:30
SALLE PLOMS REUS VERD CBTARRAGONA 1 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY REUS - PAVELLO COL. LA SALLE
JOSEP MARIA PROUS I VILA S/N
22/03/2020
12:30
C.B. SANTFELIUENC B CBTARRAGONA 1 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
22/03/2020
16:15
CBTARRAGONA B CLUB BÀSQUET VILA-SECA C.T. SENIOR FEMENI TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
22/03/2020
18:00
CBTARRAGONA BASQUET MOLINS C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
28/03/2020
19:45
C.B. ÀGUILES CBTARRAGONA C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. STA. COLOMA QUERALT - PAVELLÓ MUNICIPAL
FRANCESC MACIA S/N
29/03/2020
10:45
BASKET ALMEDA GROC CBT - ABSALLE C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
29/03/2020
12:15
HYUNDAI - CB CAMBRILS CBTARRAGONA B C.T. SENIOR FEMENI CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL
PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1
18/04/2020
12:45
CBT - ABSALLE CATALANA OCCIDENT MANRESA B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
19/04/2020
16:15
CBTARRAGONA B EL CARME BÀSQUET C.T. SENIOR FEMENI TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
19/04/2020
18:00
CBTARRAGONA NOU BÀSQUET OLESA A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
25/04/2020
12:30
LA SALLE MANRESA 1 CBT - ABSALLE C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
25/04/2020
19:30
CEJ L'HOSPITALET B CBTARRAGONA C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES
SANT RAFAEL, S/N
26/04/2020
11:30
BÀSQUET BAIX GAIÀ CBTARRAGONA B C.T. SENIOR FEMENI ALTAFULLA - PAVELLO MUNICIPAL
CARRER DEL ROQUISSAR 6
09/05/2020
12:45
CBT - ABSALLE A.B. EL VENDRELL 1 C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
10/05/2020
16:15
CBTARRAGONA B CLUB BASQUETBOL CONSTANTÍ C.T. SENIOR FEMENI TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
10/05/2020
18:00
CBTARRAGONA AEC COLLBLANC A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD