Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
23/09/2023
|
16:00
|
ALEXANDRA PERRUQUERS - CAPPONT | COPISTERIA PAPERS CB BELLPUIG NEGRE | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA C/ DOCTORA CASTELLS, S/N |
|
24/09/2023
|
09:30
|
AGROVERTEX - CAPPONT (PRE) | CB MOLLERUSSA (PRE) | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA C/ DOCTORA CASTELLS, S/N |
|
24/09/2023
|
11:00
|
AGROVERTEX - CAPPONT | CB TORÀ | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA C/ DOCTORA CASTELLS, S/N |
|
24/09/2023
|
11:30
|
SEDIS NAGRUP | CALLES ADVOCATS - CAPPONT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
24/09/2023
|
12:30
|
AGROVERTEX - CAPPONT | CB PEÑA FRAGATINA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA C/ DOCTORA CASTELLS, S/N |
|
24/09/2023
|
17:30
|
SANTIVERI JOIERS - CAPPONT (PRE) | CN TARREGA 2011 (PRE) | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA C/ DOCTORA CASTELLS, S/N |
|
30/09/2023
|
11:00
|
ACLE GUISSONA (PRE) | SANTIVERI JOIERS - CAPPONT (PRE) | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL 11 DE SETEMBRE C7 DOCTOR TORREI ESCRIVA, S/N |
|
30/09/2023
|
16:00
|
CALLES ADVOCATS - CAPPONT | CB TORREGROSSA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA C/ DOCTORA CASTELLS, S/N |
|
30/09/2023
|
18:00
|
NATURAL OPTICS PALLARS | ALEXANDRA PERRUQUERS - CAPPONT | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
30/09/2023
|
20:00
|
C.B. TORREFARRERA BLAU | AGROVERTEX - CAPPONT | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLÓ MANEL BOSCH DE TORREFARRERA AV. EUROPA, S/N |
|
01/10/2023
|
11:00
|
AGROVERTEX - CAPPONT | ESPORTS MONTSEC CEP VALLFOGONA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA C/ DOCTORA CASTELLS, S/N |
|
01/10/2023
|
12:45
|
CN TARREGA 2011 (PRE) | AGROVERTEX - CAPPONT (PRE) | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU C/ SANT PERE CLAVER, 31 |
|
07/10/2023
|
16:00
|
CENG RAMADERIES DEL DONDARA | AGROVERTEX - CAPPONT | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE CRTA. MONTSONIS, S/N |
|
08/10/2023
|
09:30
|
CALLES ADVOCATS - CAPPONT | CB MOLLERUSSA BLANC B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA C/ DOCTORA CASTELLS, S/N |
|
08/10/2023
|
11:00
|
AGROVERTEX - CAPPONT | CLUB BASQUET BORGES GARRIGUES (MIXTE) | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA C/ DOCTORA CASTELLS, S/N |
|
08/10/2023
|
12:30
|
CLUB BASQUET BORGES GARRIGUES | AGROVERTEX - CAPPONT | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU FRANCESC MACIA DE BORGES BLANQUES C/ CATALUNYA, S/N |
|
08/10/2023
|
17:30
|
SANTIVERI JOIERS - CAPPONT (PRE) | AGROVERTEX - CAPPONT (PRE) | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA C/ DOCTORA CASTELLS, S/N |
|
08/10/2023
|
19:00
|
ALEXANDRA PERRUQUERS - CAPPONT | VIDRES PONENT CB BALAGUER B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA C/ DOCTORA CASTELLS, S/N |
|
21/10/2023
|
12:00
|
C.B. BELLVIS | SANTIVERI JOIERS - CAPPONT (PRE) | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE BELLVIS PASSEIG D'URGELL, S/N |
|
21/10/2023
|
12:30
|
CENG INDEPENDENT SOFT | AGROVERTEX - CAPPONT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE CRTA. MONTSONIS, S/N |
|
21/10/2023
|
17:30
|
CAL MARXANT CEP VALLFOGONA | ALEXANDRA PERRUQUERS - CAPPONT | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE VALLFOGONA DE BALAGUER C/ ESCOLES, 5 |
|
22/10/2023
|
09:30
|
CALLES ADVOCATS - CAPPONT | CN TARREGA B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA C/ DOCTORA CASTELLS, S/N |
|
22/10/2023
|
09:30
|
CLUB BASQUET BORGES GARRIGUES | AGROVERTEX - CAPPONT | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU FRANCESC MACIA DE BORGES BLANQUES C/ CATALUNYA, S/N |
|
22/10/2023
|
11:00
|
AGROVERTEX - CAPPONT (PRE) | CB PONTS (PRE) | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA C/ DOCTORA CASTELLS, S/N |
|
22/10/2023
|
12:30
|
AGROVERTEX - CAPPONT | CB TORREGROSSA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA C/ DOCTORA CASTELLS, S/N |
|
28/10/2023
|
12:30
|
CB CERVERA MOBEL LINEA | AGROVERTEX - CAPPONT | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA CARRETERA DE GUISSONA, S/N |
|
28/10/2023
|
18:30
|
C.B. TORREFARRERA (PRE) | AGROVERTEX - CAPPONT (PRE) | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLÓ MANEL BOSCH DE TORREFARRERA AV. EUROPA, S/N |
|
29/10/2023
|
09:30
|
CALLES ADVOCATS - CAPPONT | C.E. MARISTES | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA C/ DOCTORA CASTELLS, S/N |
|
29/10/2023
|
11:00
|
AGROVERTEX - CAPPONT | CB PONTS BIATRANS | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA C/ DOCTORA CASTELLS, S/N |
|
29/10/2023
|
12:30
|
AGROVERTEX - CAPPONT | ASESORÍA AMÉRICA-PORTAVET CB BINÉFAR | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA C/ DOCTORA CASTELLS, S/N |
|
29/10/2023
|
17:30
|
SANTIVERI JOIERS - CAPPONT (PRE) | CB PONTS (PRE) | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA C/ DOCTORA CASTELLS, S/N |
|
04/11/2023
|
12:30
|
CB PEÑA FRAGATINA | AGROVERTEX - CAPPONT | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
04/11/2023
|
12:30
|
CB TREMP | AGROVERTEX - CAPPONT | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
05/11/2023
|
09:30
|
AGROVERTEX - CAPPONT (PRE) | ACLE GUISSONA (PRE) | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA C/ DOCTORA CASTELLS, S/N |
|
05/11/2023
|
11:00
|
CALLES ADVOCATS - CAPPONT | SEDIS NAGRUP | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA C/ DOCTORA CASTELLS, S/N |
|
05/11/2023
|
12:00
|
CB TORÀ | AGROVERTEX - CAPPONT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU DE TORA CARRETERA DE PONTS A CALAF, S/N |
|
05/11/2023
|
17:30
|
SANTIVERI JOIERS - CAPPONT (PRE) | CB MOLLERUSSA (PRE) | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA C/ DOCTORA CASTELLS, S/N |
|
05/11/2023
|
18:45
|
CB SECÀ SANT PERE | ALEXANDRA PERRUQUERS - CAPPONT | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL JUANJO GARRA C/ JORDI SOLÉ TURA, S/N |
|
11/11/2023
|
11:00
|
C.B. TORREFARRERA (PRE) | SANTIVERI JOIERS - CAPPONT (PRE) | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLÓ MANEL BOSCH DE TORREFARRERA AV. EUROPA, S/N |
|
11/11/2023
|
12:00
|
C.B. BELLVIS | AGROVERTEX - CAPPONT (PRE) | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE BELLVIS PASSEIG D'URGELL, S/N |
|
11/11/2023
|
16:00
|
ESPORTS MONTSEC CEP VALLFOGONA | AGROVERTEX - CAPPONT | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE VALLFOGONA DE BALAGUER C/ ESCOLES, 5 |
|
12/11/2023
|
12:30
|
AGROVERTEX - CAPPONT | C.B. TORREFARRERA BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA C/ DOCTORA CASTELLS, S/N |
|
12/11/2023
|
17:00
|
CB TORREGROSSA | CALLES ADVOCATS - CAPPONT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | SALA ESPORTIVA EL GRANER DE TORREGROSSA PLAÇA RONDA NORD, S/N |
|
16/11/2023
|
21:00
|
ALEXANDRA PERRUQUERS - CAPPONT | CLUB BASQUET BORGES GARRIGUES | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA C/ DOCTORA CASTELLS, S/N |
|
18/11/2023
|
19:00
|
CN TARREGA B | ALEXANDRA PERRUQUERS - CAPPONT | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU C/ SANT PERE CLAVER, 31 |
|
19/11/2023
|
09:30
|
CB MOLLERUSSA BLANC B | CALLES ADVOCATS - CAPPONT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
19/11/2023
|
09:30
|
CLUB BASQUET BORGES GARRIGUES (MIXTE) | AGROVERTEX - CAPPONT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU FRANCESC MACIA DE BORGES BLANQUES C/ CATALUNYA, S/N |
|
19/11/2023
|
11:00
|
AGROVERTEX - CAPPONT | CENG RAMADERIES DEL DONDARA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA C/ DOCTORA CASTELLS, S/N |
|
19/11/2023
|
12:30
|
AGROVERTEX - CAPPONT | CLUB BASQUET BORGES GARRIGUES | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA C/ DOCTORA CASTELLS, S/N |
|
19/11/2023
|
12:30
|
CB MOLLERUSSA (PRE) | AGROVERTEX - CAPPONT (PRE) | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
25/11/2023
|
13:30
|
AGROVERTEX - CAPPONT | CENG INDEPENDENT SOFT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA C/ DOCTORA CASTELLS, S/N |
|
25/11/2023
|
16:00
|
CB TORREGROSSA | AGROVERTEX - CAPPONT | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | SALA ESPORTIVA EL GRANER DE TORREGROSSA PLAÇA RONDA NORD, S/N |
|
26/11/2023
|
12:30
|
AGROVERTEX - CAPPONT | CLUB BASQUET BORGES GARRIGUES | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA C/ DOCTORA CASTELLS, S/N |
|
26/11/2023
|
17:30
|
SANTIVERI JOIERS - CAPPONT (PRE) | C.B. BELLVIS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA C/ DOCTORA CASTELLS, S/N |
|
26/11/2023
|
19:00
|
ALEXANDRA PERRUQUERS - CAPPONT | PUJOL CB MOLLERUSSA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA C/ DOCTORA CASTELLS, S/N |
|
02/12/2023
|
09:00
|
C.E. MARISTES | CALLES ADVOCATS - CAPPONT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MARISTES MONTSERRAT DE LLEIDA AV. DE MADRID, 40 |
|
02/12/2023
|
10:30
|
CB PONTS BIATRANS | AGROVERTEX - CAPPONT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE PONTS C/ PISCINES, S/N |
|
02/12/2023
|
13:30
|
SANTIVERI JOIERS - CAPPONT (PRE) | C.B. TORREFARRERA (PRE) | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA C/ DOCTORA CASTELLS, S/N |
|
03/12/2023
|
11:00
|
AGROVERTEX - CAPPONT (PRE) | CN TARREGA 2011 (PRE) | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA C/ DOCTORA CASTELLS, S/N |
|
03/12/2023
|
12:30
|
AGROVERTEX - CAPPONT | CB CERVERA MOBEL LINEA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA C/ DOCTORA CASTELLS, S/N |
|
03/12/2023
|
16:00
|
ASESORÍA AMÉRICA-PORTAVET CB BINÉFAR | AGROVERTEX - CAPPONT | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PABELLON "EL SEGALAR" DE BINEFAR C/ ORDESA, 1 |
|
03/12/2023
|
19:00
|
ALEXANDRA PERRUQUERS - CAPPONT | MUNTATGES ELÈCTRICS TEIXIDÓ CB ALPICAT | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA C/ DOCTORA CASTELLS, S/N |
|
16/12/2023
|
09:15
|
CN TARREGA B | CALLES ADVOCATS - CAPPONT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU C/ SANT PERE CLAVER, 31 |
|
16/12/2023
|
11:00
|
ACLE GUISSONA (PRE) | SANTIVERI JOIERS - CAPPONT (PRE) | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL 11 DE SETEMBRE C7 DOCTOR TORREI ESCRIVA, S/N |
|
17/12/2023
|
09:30
|
AGROVERTEX - CAPPONT (PRE) | CB PONTS (PRE) | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA C/ DOCTORA CASTELLS, S/N |
|
17/12/2023
|
11:00
|
AGROVERTEX - CAPPONT | CB TREMP | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA C/ DOCTORA CASTELLS, S/N |
|
17/12/2023
|
17:30
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA B | ALEXANDRA PERRUQUERS - CAPPONT | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
13/01/2024
|
09:00
|
ASESORÍA AMÉRICA-PORTAVET CB BINÉFAR | SANTIVERI JOIERS - CAPPONT (PRE) | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PABELLON "EL SEGALAR" DE BINEFAR C/ ORDESA, 1 |
|
13/01/2024
|
10:30
|
POMONA FRUITS CB BELLPUIG | AGROVERTEX - CAPPONT | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
13/01/2024
|
11:45
|
JORDI I JOSEP PALAU CB BELLPUIG NEGRE | AGROVERTEX - CAPPONT | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
13/01/2024
|
15:30
|
CB MOLLERUSSA | AGROVERTEX - CAPPONT (PRE) | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
13/01/2024
|
20:00
|
COPISTERIA PAPERS CB BELLPUIG NEGRE | ALEXANDRA PERRUQUERS - CAPPONT | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
14/01/2024
|
11:00
|
AGROVERTEX - CAPPONT | CB TORÀ | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA C/ DOCTORA CASTELLS, S/N |
|
14/01/2024
|
12:30
|
CALLES ADVOCATS - CAPPONT | SEDIS NAGRUP | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA C/ DOCTORA CASTELLS, S/N |
|
20/01/2024
|
11:00
|
C.B. TORREFARRERA | AGROVERTEX - CAPPONT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLÓ MANEL BOSCH DE TORREFARRERA AV. EUROPA, S/N |
|
21/01/2024
|
09:30
|
AGROVERTEX - CAPPONT (PRE) | CB CERVERA MOBEL LINEA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA C/ DOCTORA CASTELLS, S/N |
|
21/01/2024
|
09:30
|
NAYOX CBF LLEIDA C | CALLES ADVOCATS - CAPPONT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
21/01/2024
|
11:00
|
AGROVERTEX - CAPPONT | CB MOLLERUSSA (PRE) | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA C/ DOCTORA CASTELLS, S/N |
|
21/01/2024
|
12:30
|
AGROVERTEX - CAPPONT | CB CERVERA MOBEL LINEA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA C/ DOCTORA CASTELLS, S/N |
|
21/01/2024
|
19:00
|
ALEXANDRA PERRUQUERS - CAPPONT | NATURAL OPTICS PALLARS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA C/ DOCTORA CASTELLS, S/N |
|
27/01/2024
|
09:30
|
NAYOX CBF LLEIDA C | AGROVERTEX - CAPPONT (PRE) | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
27/01/2024
|
18:00
|
CB TREMP | AGROVERTEX - CAPPONT | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
27/01/2024
|
20:00
|
VIDRES PONENT CB BALAGUER B | ALEXANDRA PERRUQUERS - CAPPONT | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL ELS GRAUS DE GERB C/ LLARI, 17 |
|
28/01/2024
|
09:30
|
CALLES ADVOCATS - CAPPONT | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA C/ DOCTORA CASTELLS, S/N |
|
28/01/2024
|
09:30
|
CB PEÑA FRAGATINA | AGROVERTEX - CAPPONT | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
28/01/2024
|
10:30
|
CENG RAMADERIES DEL DONDARA | SANTIVERI JOIERS - CAPPONT (PRE) | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE CRTA. MONTSONIS, S/N |
|
28/01/2024
|
11:00
|
AGROVERTEX - CAPPONT | CB PONTS BIATRANS | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA C/ DOCTORA CASTELLS, S/N |
|
01/02/2024
|
21:30
|
ALEXANDRA PERRUQUERS - CAPPONT | CAL MARXANT CEP VALLFOGONA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA C/ DOCTORA CASTELLS, S/N |
|
04/02/2024
|
09:15
|
ENGLISH WITH JOHN CB BALAGUER BLAU | AGROVERTEX - CAPPONT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE C/ URGELL, 96 |
|
04/02/2024
|
09:30
|
AGROVERTEX - CAPPONT (PRE) | C.B. TORREFARRERA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA C/ DOCTORA CASTELLS, S/N |
|
04/02/2024
|
10:45
|
NATURAL OPTICS CB BALAGUER GRANA | CALLES ADVOCATS - CAPPONT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE C/ URGELL, 96 |
|
04/02/2024
|
11:00
|
AGROVERTEX - CAPPONT | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - NEGRE | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA C/ DOCTORA CASTELLS, S/N |
|
04/02/2024
|
12:30
|
AGROVERTEX - CAPPONT | C.B. TORREFARRERA BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA C/ DOCTORA CASTELLS, S/N |
|
04/02/2024
|
17:30
|
SANTIVERI JOIERS - CAPPONT (PRE) | ACLE GUISSONA (PRE) | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA C/ DOCTORA CASTELLS, S/N |
|
17/02/2024
|
09:30
|
CN TARREGA B | AGROVERTEX - CAPPONT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU C/ SANT PERE CLAVER, 31 |
|
17/02/2024
|
16:00
|
SANTIVERI JOIERS - CAPPONT (PRE) | C.B. TORREFARRERA (PRE) | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA C/ DOCTORA CASTELLS, S/N |
|
18/02/2024
|
09:30
|
AGROVERTEX - CAPPONT (PRE) | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - GROC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA C/ DOCTORA CASTELLS, S/N |
|
24/02/2024
|
09:30
|
CALLES ADVOCATS - CAPPONT | CB CERVERA MOBEL LINEA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA C/ DOCTORA CASTELLS, S/N |
|
24/02/2024
|
11:00
|
AGROVERTEX - CAPPONT | TERMIX CB BELLPUIG (MIXTE) | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA C/ DOCTORA CASTELLS, S/N |
|
24/02/2024
|
12:30
|
ESPORTS MONTSEC CEP VALLFOGONA | SANTIVERI JOIERS - CAPPONT (PRE) | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE VALLFOGONA DE BALAGUER C/ ESCOLES, 5 |
|
25/02/2024
|
12:30
|
BAC AGRAMUNT | AGROVERTEX - CAPPONT | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL 1 D'OCTUBRE RAMBLA DELS SEGADORS 67 |
|
25/02/2024
|
16:00
|
AGROVERTEX - CAPPONT | CB TORREGROSSA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA C/ DOCTORA CASTELLS, S/N |
|
25/02/2024
|
18:00
|
ALEXANDRA PERRUQUERS - CAPPONT | CB SECÀ SANT PERE | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA C/ DOCTORA CASTELLS, S/N |
|
02/03/2024
|
10:30
|
C.B. BELLVIS | SANTIVERI JOIERS - CAPPONT (PRE) | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE BELLVIS PASSEIG D'URGELL, S/N |
|
02/03/2024
|
16:00
|
CB PEÑA FRAGATINA | CALLES ADVOCATS - CAPPONT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
03/03/2024
|
09:30
|
AGROVERTEX - CAPPONT (PRE) | C.E. MARISTES | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA C/ DOCTORA CASTELLS, S/N |
|
03/03/2024
|
11:00
|
AGROVERTEX - CAPPONT | CN TARREGA B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA C/ DOCTORA CASTELLS, S/N |
|
03/03/2024
|
12:30
|
AGROVERTEX - CAPPONT | CB PONTS (PRE) | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA C/ DOCTORA CASTELLS, S/N |
|
09/03/2024
|
12:30
|
CB TORÀ | AGROVERTEX - CAPPONT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE CALAF C/ ALCALDE MAS DOMENCH, S/N |
|
10/03/2024
|
09:30
|
AGROVERTEX - CAPPONT (PRE) | CB MOLLERUSSA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA C/ DOCTORA CASTELLS, S/N |
|
10/03/2024
|
10:15
|
SEDIS NAGRUP | CALLES ADVOCATS - CAPPONT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
10/03/2024
|
11:00
|
AGROVERTEX - CAPPONT | POMONA FRUITS CB BELLPUIG | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA C/ DOCTORA CASTELLS, S/N |
|
10/03/2024
|
12:30
|
AGROVERTEX - CAPPONT | JORDI I JOSEP PALAU CB BELLPUIG NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA C/ DOCTORA CASTELLS, S/N |
|
10/03/2024
|
17:30
|
SANTIVERI JOIERS - CAPPONT (PRE) | ASESORÍA AMÉRICA-PORTAVET CB BINÉFAR | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA C/ DOCTORA CASTELLS, S/N |
|
10/03/2024
|
19:00
|
ALEXANDRA PERRUQUERS - CAPPONT | CN TARREGA B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA C/ DOCTORA CASTELLS, S/N |
|
15/03/2024
|
21:15
|
CLUB BASQUET BORGES GARRIGUES | ALEXANDRA PERRUQUERS - CAPPONT | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU FRANCESC MACIA DE BORGES BLANQUES C/ CATALUNYA, S/N |
|
16/03/2024
|
09:30
|
CB CERVERA MOBEL LINEA | AGROVERTEX - CAPPONT (PRE) | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA CARRETERA DE GUISSONA, S/N |
|
16/03/2024
|
11:00
|
CB MOLLERUSSA (PRE) | AGROVERTEX - CAPPONT | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI MESTRE IGNASI PERAIRE DE MOLLERUSSA AV. PAU CASALS, S/N |
|
16/03/2024
|
12:30
|
CB CERVERA MOBEL LINEA | AGROVERTEX - CAPPONT | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA CARRETERA DE GUISSONA, S/N |
|
17/03/2024
|
09:30
|
CALLES ADVOCATS - CAPPONT | NAYOX CBF LLEIDA C | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA C/ DOCTORA CASTELLS, S/N |
|
17/03/2024
|
11:00
|
AGROVERTEX - CAPPONT | C.B. TORREFARRERA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA C/ DOCTORA CASTELLS, S/N |
|
17/03/2024
|
12:30
|
SANTIVERI JOIERS - CAPPONT (PRE) | CLUB BASQUET BORGES GARRIGUES | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA C/ DOCTORA CASTELLS, S/N |
|
17/03/2024
|
19:30
|
PUJOL CB MOLLERUSSA | ALEXANDRA PERRUQUERS - CAPPONT | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
24/03/2024
|
16:00
|
CLUB BASQUET BORGES GARRIGUES | SANTIVERI JOIERS - CAPPONT (PRE) | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU FRANCESC MACIA DE BORGES BLANQUES C/ CATALUNYA, S/N |
|
06/04/2024
|
17:30
|
CB PONTS BIATRANS | AGROVERTEX - CAPPONT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE PONTS C/ PISCINES, S/N |
|
07/04/2024
|
09:30
|
AGROVERTEX - CAPPONT (PRE) | NAYOX CBF LLEIDA C | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA C/ DOCTORA CASTELLS, S/N |
|
07/04/2024
|
09:30
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | CALLES ADVOCATS - CAPPONT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
07/04/2024
|
11:00
|
AGROVERTEX - CAPPONT | CB TREMP | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA C/ DOCTORA CASTELLS, S/N |
|
07/04/2024
|
12:30
|
AGROVERTEX - CAPPONT | CB PEÑA FRAGATINA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA C/ DOCTORA CASTELLS, S/N |
|
07/04/2024
|
16:00
|
MUNTATGES ELÈCTRICS TEIXIDÓ CB ALPICAT | ALEXANDRA PERRUQUERS - CAPPONT | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO ANTONI ROURE D'ALPICAT PARC DEL GRAO, S/N |
|
07/04/2024
|
17:30
|
SANTIVERI JOIERS - CAPPONT (PRE) | CENG RAMADERIES DEL DONDARA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA C/ DOCTORA CASTELLS, S/N |
|
13/04/2024
|
09:30
|
ACLE GUISSONA (PRE) | SANTIVERI JOIERS - CAPPONT (PRE) | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL 11 DE SETEMBRE C7 DOCTOR TORREI ESCRIVA, S/N |
|
13/04/2024
|
19:00
|
C.B. TORREFARRERA BLAU | AGROVERTEX - CAPPONT | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLÓ MANEL BOSCH DE TORREFARRERA AV. EUROPA, S/N |
|
14/04/2024
|
09:30
|
CALLES ADVOCATS - CAPPONT | NATURAL OPTICS CB BALAGUER GRANA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA C/ DOCTORA CASTELLS, S/N |
|
14/04/2024
|
09:30
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - NEGRE | AGROVERTEX - CAPPONT | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
14/04/2024
|
11:00
|
AGROVERTEX - CAPPONT | ENGLISH WITH JOHN CB BALAGUER BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA C/ DOCTORA CASTELLS, S/N |
|
14/04/2024
|
16:00
|
C.B. TORREFARRERA | AGROVERTEX - CAPPONT (PRE) | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLÓ MANEL BOSCH DE TORREFARRERA AV. EUROPA, S/N |
|
14/04/2024
|
18:00
|
ALEXANDRA PERRUQUERS - CAPPONT | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA C/ DOCTORA CASTELLS, S/N |
|
20/04/2024
|
12:00
|
CB PONTS (PRE) | AGROVERTEX - CAPPONT | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE PONTS C/ PISCINES, S/N |
|
20/04/2024
|
17:30
|
CB TORREGROSSA | AGROVERTEX - CAPPONT | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | SALA ESPORTIVA EL GRANER DE TORREGROSSA PLAÇA RONDA NORD, S/N |
|
21/04/2024
|
09:30
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - GROC | AGROVERTEX - CAPPONT (PRE) | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
21/04/2024
|
11:00
|
AGROVERTEX - CAPPONT | CN TARREGA B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA C/ DOCTORA CASTELLS, S/N |
|
21/04/2024
|
11:00
|
C.B. TORREFARRERA (PRE) | SANTIVERI JOIERS - CAPPONT (PRE) | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLÓ MANEL BOSCH DE TORREFARRERA AV. EUROPA, S/N |
|
27/04/2024
|
09:15
|
TERMIX CB BELLPUIG (MIXTE) | AGROVERTEX - CAPPONT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
27/04/2024
|
09:30
|
CB CERVERA MOBEL LINEA | CALLES ADVOCATS - CAPPONT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA CARRETERA DE GUISSONA, S/N |
|
28/04/2024
|
11:00
|
AGROVERTEX - CAPPONT | BAC AGRAMUNT | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA C/ DOCTORA CASTELLS, S/N |
|
28/04/2024
|
17:30
|
SANTIVERI JOIERS - CAPPONT (PRE) | ESPORTS MONTSEC CEP VALLFOGONA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA C/ DOCTORA CASTELLS, S/N |
|
04/05/2024
|
10:30
|
C.E. MARISTES | AGROVERTEX - CAPPONT (PRE) | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MARISTES MONTSERRAT DE LLEIDA AV. DE MADRID, 40 |
|
05/05/2024
|
09:30
|
CALLES ADVOCATS - CAPPONT | CB PEÑA FRAGATINA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA C/ DOCTORA CASTELLS, S/N |
|
05/05/2024
|
12:30
|
CN TARREGA B | AGROVERTEX - CAPPONT | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU C/ SANT PERE CLAVER, 31 |
|
05/05/2024
|
17:30
|
SANTIVERI JOIERS - CAPPONT (PRE) | C.B. BELLVIS | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA C/ DOCTORA CASTELLS, S/N |