Calendari Global Club

CLUB BASQUET MOLLERUSSA

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
23/09/2023
09:00
C.E. MARISTES CB MOLLERUSSA BLANC B C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAVELLO MARISTES MONTSERRAT DE LLEIDA
AV. DE MADRID, 40
23/09/2023
09:30
CB BELLPUIG - MOLLERUSSA BLANC BAC AGRAMUNT C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
23/09/2023
10:00
BC MORABANC ANDORRA A CB MOLLERUSSA C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO DEL PRAT GRAN D'ESCALDES
C/ PRAT GRAN, S/N
23/09/2023
11:00
CB MOLLERUSSA BC MORABANC ANDORRA A C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
23/09/2023
11:30
BC MORABANC ANDORRA GROC CB MOLLERUSSA C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO DEL PRAT GRAN D'ESCALDES
C/ PRAT GRAN, S/N
23/09/2023
12:30
FASSA BORTOLO CB MOLLERUSSA CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA A C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
23/09/2023
16:00
MANRESA CBF 1 CB MOLLERUSSA BLAU C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
23/09/2023
17:30
C.B. TORREFARRERA CB MOLLERUSSA BLANC C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A PAVELLÓ MANEL BOSCH DE TORREFARRERA
AV. EUROPA, S/N
23/09/2023
17:45
PUJOL CB MOLLERUSSA CB LES FRANQUESES “A” C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
24/09/2023
09:30
PEIKKO CB MOLLERUSSA (PRE) NAYOX CBF LLEIDA D (PRE) C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
24/09/2023
09:30
AGROVERTEX - CAPPONT (PRE) CB MOLLERUSSA (PRE) C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA
C/ DOCTORA CASTELLS, S/N
24/09/2023
11:00
SOLUXIONS CB MOLLERUSSA BLAU A NAYOX CBF LLEIDA B C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
24/09/2023
12:30
PUJOL CB MOLLERUSSA UE BELLCAIRE 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
24/09/2023
16:00
CB MOLLERUSSA SEDIS CHARTER MONTFERRER C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
24/09/2023
17:00
CENG COLÒNIES SANTA MARIA DE MEIÀ CB MOLLERUSSA BLAU A C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE
CRTA. MONTSONIS, S/N
24/09/2023
18:00
PUJOL CB MOLLERUSSA CAL MARXANT CEP VALLFOGONA 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
30/09/2023
09:30
CB MOLLERUSSA BLAU A NATURAL OPTICS CB BALAGUER GRANA C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
30/09/2023
12:30
CB MOLLERUSSA BLAU C.E. MARISTES C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
30/09/2023
12:30
TORREGALLO FRUITES I VERDURES J.GALLO CB BALAGUER BLAU CB BELLPUIG - MOLLERUSSA BLANC C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE
C/ URGELL, 96
30/09/2023
13:30
F.C. MARTINENC BÀSQUET A FASSA BORTOLO CB MOLLERUSSA C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
30/09/2023
15:30
CB MOLLERUSSA CAL XIRRICLÓ CB BALAGUER C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
01/10/2023
09:30
CB MOLLERUSSA C.E. MARISTES A C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
01/10/2023
10:00
BERGES-CLUB BASQUET SERÒS (MIXTE) CB MOLLERUSSA C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL DE SERÒS
C/ MONTMANEU, S/N
01/10/2023
11:00
CB MOLLERUSSA BLANC B SEDIS NAGRUP C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
01/10/2023
12:30
CB MOLLERUSSA BLANC CB TREMP C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
01/10/2023
15:45
AUTOESCOLA MOTOCAR CB BELLPUIG TARONJA (PRE) PEIKKO CB MOLLERUSSA (PRE) C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG
AV. DE LES GARRIGUES, S/N
01/10/2023
16:00
EL PALAU D'ANGLESOLA SICORIS C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
01/10/2023
16:00
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - VERMELL CB MOLLERUSSA C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA
AV. TORTOSA, 74
01/10/2023
17:30
NATURAL OPTICS CB ALPICAT PUJOL CB MOLLERUSSA C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA PAVELLO ANTONI ROURE D'ALPICAT
PARC DEL GRAO, S/N
01/10/2023
18:45
CB SECÀ SANT PERE PUJOL CB MOLLERUSSA 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL JUANJO GARRA
C/ JORDI SOLÉ TURA, S/N
07/10/2023
09:30
CB MOLLERUSSA C.E. MARISTES C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
07/10/2023
11:00
CB BELLPUIG - MOLLERUSSA BLANC CLUB BASQUET SERÒS C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
07/10/2023
12:30
FASSA BORTOLO CB MOLLERUSSA TRANVISA - CB IGUALADA CMA C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
07/10/2023
12:30
C.E. MARISTES CB MOLLERUSSA C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MARISTES MONTSERRAT DE LLEIDA
AV. DE MADRID, 40
07/10/2023
12:30
C.B. TORREFARRERA (PRE) CB MOLLERUSSA (PRE) C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLÓ MANEL BOSCH DE TORREFARRERA
AV. EUROPA, S/N
07/10/2023
16:00
ESCOLAPIS SARRIA A CB MOLLERUSSA BLAU C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA
IMMACULADA, 25-35
07/10/2023
17:45
PUJOL CB MOLLERUSSA ESCOLAPIS SARRIA C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
08/10/2023
09:30
PEIKKO CB MOLLERUSSA (PRE) ACLE GUISSONA (PRE) C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
08/10/2023
09:30
CALLES ADVOCATS - CAPPONT CB MOLLERUSSA BLANC B C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA
C/ DOCTORA CASTELLS, S/N
08/10/2023
11:00
SOLUXIONS CB MOLLERUSSA BLAU A CB CERVERA MOBEL LINEA C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
08/10/2023
11:00
NAYOX CBF LLEIDA C CB MOLLERUSSA BLAU A C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA
C/ BARO DE MAIALS, 117
08/10/2023
12:30
PUJOL CB MOLLERUSSA NAYOX FORÇA LLEIDA B 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
08/10/2023
12:30
CENG ASADOS CB MOLLERUSSA C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE
CRTA. MONTSONIS, S/N
08/10/2023
17:30
PINTURAS LEPANTO-MAZANA CB BINÉFAR CB MOLLERUSSA BLANC C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A PABELLON "EL SEGALAR" DE BINEFAR
C/ ORDESA, 1
08/10/2023
17:30
CLUB BASQUET BORGES GARRIGUES EL PALAU D'ANGLESOLA C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A POLIESPORTIU FRANCESC MACIA DE BORGES BLANQUES
C/ CATALUNYA, S/N
08/10/2023
18:00
PUJOL CB MOLLERUSSA CN TARREGA B 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
14/10/2023
12:30
BAC AGRAMUNT EL PALAU D'ANGLESOLA C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL D'AGRAMUNT
PLAÇA FONDANDANA, S/N
15/10/2023
11:00
EL PALAU D'ANGLESOLA LA DOLCETA CB BALAGUER C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
21/10/2023
09:30
PEIKKO CB MOLLERUSSA (PRE) C.B. TORREFARRERA (PRE) C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
21/10/2023
11:00
CB BELLPUIG - MOLLERUSSA BLANC GALA PERFUMERIES BC MORABANC ANDORRA C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
21/10/2023
12:30
CB MOLLERUSSA BLAU SESE A C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
21/10/2023
16:00
CB MOLLERUSSA ENGLISH WITH JOHN CB BALAGUER C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
21/10/2023
17:30
CB MOLLERUSSA SICORIS C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
21/10/2023
18:30
CB TORREGROSSA CB MOLLERUSSA BLANC B C. T. U12 - MINI MASCULÍ SALA ESPORTIVA EL GRANER DE TORREGROSSA
PLAÇA RONDA NORD, S/N
22/10/2023
09:30
CB MOLLERUSSA BLAU A CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
22/10/2023
11:00
CB MOLLERUSSA (PRE) ACLE GUISSONA (PRE) C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
22/10/2023
11:00
BAC AGRAMUNT CB TORREGROSSA C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL D'AGRAMUNT
PLAÇA FONDANDANA, S/N
22/10/2023
11:00
BÀSQUET SAFA CLAROR 1 FASSA BORTOLO CB MOLLERUSSA C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
22/10/2023
11:00
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - NEGRE EL PALAU D'ANGLESOLA C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA
AV. TORTOSA, 74
22/10/2023
12:30
SOLUXIONS CB MOLLERUSSA BLAU A CB PEÑA FRAGATINA C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
22/10/2023
16:00
MUNTATGES ELÈCTRICS TEIXIDÓ CB ALPICAT PUJOL CB MOLLERUSSA 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ PAVELLO ANTONI ROURE D'ALPICAT
PARC DEL GRAO, S/N
22/10/2023
18:00
CB MOLLERUSSA BLANC CENG REFORMES ISMAEL C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
22/10/2023
18:00
C.B. ALCARRÀS PUJOL CB MOLLERUSSA 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ PAVELLÓ ANDREU AIXALÀ I CASTELLS D' ALCARRAS
C/ SEGON PASSEIG DE RONDA, S/N
22/10/2023
19:45
LLUÏSOS DE GRÀCIA B PUJOL CB MOLLERUSSA C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
27/10/2023
19:15
C.B. BELLVIS CB MOLLERUSSA (PRE) C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE BELLVIS
PASSEIG D'URGELL, S/N
28/10/2023
10:30
ESPAI FISIO CB BELLPUIG NEGRE (PRE) PEIKKO CB MOLLERUSSA (PRE) C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG
AV. DE LES GARRIGUES, S/N
28/10/2023
11:00
CB MOLLERUSSA NAYOX CBF LLEIDA A (PRE) C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
28/10/2023
12:30
FASSA BORTOLO CB MOLLERUSSA ABAST BC MORABANC ANDORRA VERMELL C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
28/10/2023
13:30
C.E. MARISTES CB BELLPUIG - MOLLERUSSA BLANC C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MARISTES MONTSERRAT DE LLEIDA
AV. DE MADRID, 40
28/10/2023
16:30
BAR TITO CB BALAGUER CB MOLLERUSSA BLANC C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE
C/ URGELL, 96
28/10/2023
17:45
PUJOL CB MOLLERUSSA ALUFEMA CB PEÑA FRAGATINA C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
28/10/2023
19:30
PUJOL CB MOLLERUSSA COPISTERIA PAPERS CB BELLPUIG NEGRE 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
29/10/2023
09:00
CB MOLLERUSSA BLANC B CN TARREGA B C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
29/10/2023
09:30
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA CB MOLLERUSSA C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA
AV. TORTOSA, 74
29/10/2023
10:00
ASSEGURANCES CUBILLAS BC MORABANC ANDORRA VERMELL CB MOLLERUSSA BLAU A C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA
C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35
29/10/2023
11:00
EL PALAU D'ANGLESOLA BARBERIA ALBERT CB BELLPUIG C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
29/10/2023
12:30
PUJOL CB MOLLERUSSA RUBIES-ABAT CEP VALLFOGONA 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
29/10/2023
12:30
CN TARREGA A CB MOLLERUSSA C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU
C/ SANT PERE CLAVER, 31
29/10/2023
16:00
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - GROC BAC AGRAMUNT C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA
AV. TORTOSA, 74
04/11/2023
09:30
CB MOLLERUSSA BLAU A CENG COLÒNIES SANTA MARIA DE MEIÀ C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
04/11/2023
09:30
NAYOX CBF LLEIDA B SOLUXIONS CB MOLLERUSSA BLAU A C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA
C/ BARO DE MAIALS, 117
04/11/2023
11:00
CB MOLLERUSSA BC MORABANC ANDORRA A C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
04/11/2023
12:00
CB PEÑA FRAGATINA EL PALAU D'ANGLESOLA C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A PABELLON POLIDEPORTIVO MUNICIPAL DE BALLOBAR
Barrio Nuevo, s/n
04/11/2023
12:30
CB MOLLERUSSA BC MORABANC ANDORRA GROC C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
04/11/2023
16:00
INELMA - UB SANT ADRIA 1 FASSA BORTOLO CB MOLLERUSSA C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, 6
04/11/2023
20:00
VIDRES PONENT CB BALAGUER B PUJOL CB MOLLERUSSA 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE
C/ URGELL, 96
05/11/2023
10:00
C.B. CALAF SOLUXIONS CB MOLLERUSSA BLAU A C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL DE CALAF
C/ ALCALDE MAS DOMENCH, S/N
05/11/2023
11:00
CB MOLLERUSSA BLANC B C.E. MARISTES C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAVELLO LA SALLE MOLLERUSSA
C/ ARAGÓ, S/N
05/11/2023
11:00
BAC AGRAMUNT CB BELLPUIG - MOLLERUSSA BLANC C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL D'AGRAMUNT
PLAÇA FONDANDANA, S/N
05/11/2023
11:30
SEDIS CHARTER MONTFERRER CB MOLLERUSSA C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL
CAMI RAL DE CERDANYA, 31
05/11/2023
11:30
BC MORABANC ANDORRA A CB MOLLERUSSA C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA
C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35
05/11/2023
12:30
BAC AGRAMUNT SEDIS FUSTES GRAU C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL D'AGRAMUNT
PLAÇA FONDANDANA, S/N
05/11/2023
16:00
CB MOLLERUSSA BLAU U.E. CLARET A C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO LA SALLE MOLLERUSSA
C/ ARAGÓ, S/N
05/11/2023
16:00
NAYOX CBF LLEIDA D (PRE) PEIKKO CB MOLLERUSSA (PRE) C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA
C/ BARO DE MAIALS, 117
05/11/2023
17:00
CB CERVERA MOBEL LINEA PUJOL CB MOLLERUSSA 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
05/11/2023
17:30
SANTIVERI JOIERS - CAPPONT (PRE) CB MOLLERUSSA (PRE) C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA
C/ DOCTORA CASTELLS, S/N
05/11/2023
19:15
LIMA-HORTA BARCELONA PUJOL CB MOLLERUSSA C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
10/11/2023
20:00
CB MOLLERUSSA (PRE) CB PONTS (PRE) C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ COL·LEGI MESTRE IGNASI PERAIRE DE MOLLERUSSA
AV. PAU CASALS, S/N
11/11/2023
09:00
C.E. MARISTES A CB MOLLERUSSA C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO MARISTES MONTSERRAT DE LLEIDA
AV. DE MADRID, 40
11/11/2023
09:15
NATURAL OPTICS CB BALAGUER GRANA CB MOLLERUSSA BLAU A C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE
C/ URGELL, 96
11/11/2023
09:30
CB MOLLERUSSA BERGES-CLUB BASQUET SERÒS (MIXTE) C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
11/11/2023
11:00
CB MOLLERUSSA CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - VERMELL C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
11/11/2023
11:00
CAL XIRRICLÓ CB BALAGUER CB MOLLERUSSA C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL ELS GRAUS DE GERB
C/ LLARI, 17
11/11/2023
11:30
SEDIS NAGRUP CB MOLLERUSSA BLANC B C. T. U12 - MINI MASCULÍ PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL
CAMI RAL DE CERDANYA, 31
11/11/2023
12:30
FASSA BORTOLO CB MOLLERUSSA SABADELL BQ VALLÈS U16M C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
11/11/2023
19:15
PUJOL CB MOLLERUSSA U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA A C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
12/11/2023
09:30
PEIKKO CB MOLLERUSSA (PRE) AUTOESCOLA MOTOCAR CB BELLPUIG TARONJA (PRE) C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
12/11/2023
09:30
CB MOLLERUSSA (PRE) CN TARREGA 2011 (PRE) C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
12/11/2023
11:00
CB BELLPUIG - MOLLERUSSA BLANC TORREGALLO FRUITES I VERDURES J.GALLO CB BALAGUER BLAU C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
12/11/2023
12:30
PUJOL CB MOLLERUSSA C.B. CALAF 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
12/11/2023
16:00
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE CB MOLLERUSSA BLAU C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL C.E. MONTSENY
PALLARS, 410
12/11/2023
18:00
EL PALAU D'ANGLESOLA CB ALPICAT C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
12/11/2023
18:00
CLUB BASQUET BORGES GARRIGUES CB MOLLERUSSA BLANC C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A POLIESPORTIU FRANCESC MACIA DE BORGES BLANQUES
C/ CATALUNYA, S/N
12/11/2023
18:30
BC MORABANC ANDORRA GROC BAC AGRAMUNT C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA
C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35
18/11/2023
09:30
CB MOLLERUSSA CENG ASADOS C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
18/11/2023
09:30
ACLE GUISSONA (PRE) PEIKKO CB MOLLERUSSA (PRE) C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL 1 D'OCTUBRE
RAMBLA DELS SEGADORS 67
18/11/2023
11:00
CB CERVERA MOBEL LINEA SOLUXIONS CB MOLLERUSSA BLAU A C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
18/11/2023
12:30
CB MOLLERUSSA C.E. MARISTES C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
18/11/2023
16:30
MANTENIMIENTOS Y MONTAJES MARTÍN CB BINÉFAR BAC AGRAMUNT C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A PABELLON "EL SEGALAR" DE BINEFAR
C/ ORDESA, 1
18/11/2023
17:45
TEMPLE - U.E. HORTA A PUJOL CB MOLLERUSSA C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA U.E. HORTA
FELIU I CODINA 27
18/11/2023
17:45
EL CÍRCOL A 2008 FASSA BORTOLO CB MOLLERUSSA C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME
COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA
18/11/2023
19:00
CLUB BASQUET SERÒS CB BELLPUIG - MOLLERUSSA BLANC C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL DE SERÒS
C/ MONTMANEU, S/N
19/11/2023
09:30
CB MOLLERUSSA BLAU A NAYOX CBF LLEIDA C C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
19/11/2023
09:30
CB MOLLERUSSA BLANC B CALLES ADVOCATS - CAPPONT C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
19/11/2023
11:00
EL PALAU D'ANGLESOLA MANTENIMIENTOS Y MONTAJES MARTÍN CB BINÉFAR C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
19/11/2023
12:00
C.E. MARISTES CB MOLLERUSSA C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MARISTES MONTSERRAT DE LLEIDA
AV. DE MADRID, 40
19/11/2023
12:30
CB MOLLERUSSA (PRE) AGROVERTEX - CAPPONT (PRE) C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
19/11/2023
16:15
CB ALPICAT PUJOL CB MOLLERUSSA 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ PAVELLO ANTONI ROURE D'ALPICAT
PARC DEL GRAO, S/N
19/11/2023
18:00
CB MOLLERUSSA BLAU JAC SANTS BARCELONA U18 C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
19/11/2023
19:30
CB MOLLERUSSA BLANC MANIPULATS ESCRIBÀ CB BELLPUIG C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
24/11/2023
21:30
PUJOL CB MOLLERUSSA CLUB BASQUET BORGES GARRIGUES 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
25/11/2023
09:15
ENGLISH WITH JOHN CB BALAGUER CB MOLLERUSSA C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE
C/ URGELL, 96
25/11/2023
09:30
CB MOLLERUSSA BLANC B CB TORREGROSSA C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
25/11/2023
09:30
NAYOX CBF LLEIDA A (PRE) CB MOLLERUSSA C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA
C/ BARO DE MAIALS, 117
25/11/2023
09:30
GALA PERFUMERIES BC MORABANC ANDORRA CB BELLPUIG - MOLLERUSSA BLANC C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ CENTRE ESPORTIU SANT JULIÀ DE LÓRIA
PLAÇA DE CALONGE - SANT ANTONI S/N
25/11/2023
10:45
CB SANTA COLOMA A FASSA BORTOLO CB MOLLERUSSA C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
25/11/2023
16:00
C.E. MARISTES PUJOL CB MOLLERUSSA 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ PAVELLO MARISTES MONTSERRAT DE LLEIDA
AV. DE MADRID, 40
26/11/2023
11:00
CN TARREGA EL PALAU D'ANGLESOLA C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU
C/ SANT PERE CLAVER, 31
26/11/2023
12:30
BAC AGRAMUNT SICORIS C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL D'AGRAMUNT
PLAÇA FONDANDANA, S/N
26/11/2023
12:30
SICORIS CB MOLLERUSSA C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MARTIN CANO DE LLEIDA
AV. CANAL, S/N
26/11/2023
16:00
CB MOLLERUSSA BLAU C.B. MARTORELL C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
26/11/2023
16:00
C.B. TORREFARRERA (PRE) PEIKKO CB MOLLERUSSA (PRE) C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLÓ MANEL BOSCH DE TORREFARRERA
AV. EUROPA, S/N
26/11/2023
16:30
CN TARREGA 2011 (PRE) CB MOLLERUSSA (PRE) C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU
C/ SANT PERE CLAVER, 31
26/11/2023
17:30
BASQUET CANYELLES A PUJOL CB MOLLERUSSA C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA
IGNASI AGUSTI, 4
26/11/2023
17:30
CB PEÑA FRAGATINA CB MOLLERUSSA C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA
AV. DE LA CONSTITUCION, S/N
26/11/2023
17:30
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA CB MOLLERUSSA BLAU A C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA
AV. TORTOSA, 74
26/11/2023
19:00
CB MOLLERUSSA BLANC TAGSE-FRIBIN CB BINÉFAR C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
26/11/2023
19:00
ALEXANDRA PERRUQUERS - CAPPONT PUJOL CB MOLLERUSSA 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA
C/ DOCTORA CASTELLS, S/N
02/12/2023
09:30
CB BELLPUIG - MOLLERUSSA BLANC C.E. MARISTES C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
02/12/2023
11:00
CB MOLLERUSSA CB PEÑA FRAGATINA 2012 C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
02/12/2023
12:00
CB PONTS (PRE) CB MOLLERUSSA (PRE) C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL DE PONTS
C/ PISCINES, S/N
02/12/2023
12:30
FASSA BORTOLO CB MOLLERUSSA DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
02/12/2023
15:30
CB MOLLERUSSA CB PEÑA FRAGATINA C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
02/12/2023
16:00
BÀSQUET SAFA CLAROR 2 CB MOLLERUSSA BLAU C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
02/12/2023
17:45
PUJOL CB MOLLERUSSA SANT IGNASI C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
02/12/2023
19:30
PUJOL CB MOLLERUSSA CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA B 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
03/12/2023
09:30
CB MOLLERUSSA CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
03/12/2023
09:30
PEIKKO CB MOLLERUSSA (PRE) ESPAI FISIO CB BELLPUIG NEGRE (PRE) C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
03/12/2023
09:30
CN TARREGA B CB MOLLERUSSA BLANC B C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU
C/ SANT PERE CLAVER, 31
03/12/2023
09:30
CB PEÑA FRAGATINA 2012 CB MOLLERUSSA C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA
AV. DE LA CONSTITUCION, S/N
03/12/2023
11:00
CB MOLLERUSSA BLAU A ASSEGURANCES CUBILLAS BC MORABANC ANDORRA VERMELL C. T. U12 - MINI MASCULÍ COL·LEGI MESTRE IGNASI PERAIRE DE MOLLERUSSA
AV. PAU CASALS, S/N
03/12/2023
11:00
SOLUXIONS CB MOLLERUSSA BLAU A C.B. CALAF C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
03/12/2023
12:30
PUJOL CB MOLLERUSSA CENG MAS D'EN ROY-BREGOLAT 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
03/12/2023
16:00
NAYOX CBF LLEIDA B CB MOLLERUSSA BLANC C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA
C/ BARO DE MAIALS, 117
03/12/2023
17:30
CLUB BASQUET BORGES GARRIGUES BAC AGRAMUNT C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A POLIESPORTIU FRANCESC MACIA DE BORGES BLANQUES
C/ CATALUNYA, S/N
03/12/2023
18:00
CB MOLLERUSSA CN TARREGA A C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
04/12/2023
20:30
CB PEÑA FRAGATINA SOLUXIONS CB MOLLERUSSA BLAU A C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA
AV. DE LA CONSTITUCION, S/N
16/12/2023
11:30
ISPROX CB BELLPUIG PUJOL CB MOLLERUSSA 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG
AV. DE LES GARRIGUES, S/N
16/12/2023
17:45
C.B. MOLLET A FASSA BORTOLO CB MOLLERUSSA C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
16/12/2023
20:00
CB TORREGROSSA EL PALAU D'ANGLESOLA C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A SALA ESPORTIVA EL GRANER DE TORREGROSSA
PLAÇA RONDA NORD, S/N
17/12/2023
11:00
CB MOLLERUSSA BLAU SEDIS MITJANA NAVINÉS C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
17/12/2023
12:30
CB MOLLERUSSA BLANC CB CERVERA MOBEL LINEA C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
17/12/2023
12:30
BAC AGRAMUNT LA DOLCETA CB BALAGUER C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL D'AGRAMUNT
PLAÇA FONDANDANA, S/N
17/12/2023
13:00
NATURAL OPTICS PALLARS PUJOL CB MOLLERUSSA 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ POLIESP EL JUNCAR DE TREMP
C/ ACADEMIA, S/N
17/12/2023
19:00
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA PUJOL CB MOLLERUSSA C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA
AV. TORTOSA, 74
13/01/2024
11:00
CB MOLLERUSSA SICORIS C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
13/01/2024
12:30
CB MOLLERUSSA (PRE) CB TREMP C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
13/01/2024
12:30
CB MOLLERUSSA CENG RAMADERIA JAIME C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
13/01/2024
15:30
CB MOLLERUSSA AGROVERTEX - CAPPONT (PRE) C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
13/01/2024
16:15
CN TARREGA BAC AGRAMUNT C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU
C/ SANT PERE CLAVER, 31
13/01/2024
17:30
CAL MARXANT CEP VALLFOGONA PUJOL CB MOLLERUSSA 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL DE VALLFOGONA DE BALAGUER
C/ ESCOLES, 5
13/01/2024
17:45
PUJOL CB MOLLERUSSA LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER A C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
13/01/2024
20:00
FASSA BORTOLO CB MOLLERUSSA BADALONA BASQUET CLUB 1 MASC. C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
14/01/2024
09:00
C.E. MARISTES CB MOLLERUSSA BLAU A C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAVELLO MARISTES MONTSERRAT DE LLEIDA
AV. DE MADRID, 40
14/01/2024
09:30
CB MOLLERUSSA BLANC C.B. TORREFARRERA C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
14/01/2024
11:00
EL PALAU D'ANGLESOLA CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - GROC C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
14/01/2024
11:00
BAC AGRAMUNT SOLUXIONS CB MOLLERUSSA BLAU A C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL D'AGRAMUNT
PLAÇA FONDANDANA, S/N
14/01/2024
12:30
PUJOL CB MOLLERUSSA C.B. BELL-LLOC 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
14/01/2024
16:00
CAMPUS UDL - CB IGUALADA JFA CB MOLLERUSSA BLAU C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
14/01/2024
19:00
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - NEGRE BAC AGRAMUNT C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA
AV. TORTOSA, 74
20/01/2024
09:15
ENCUADERNACIONS GREGORIO CB BELLPUIG TARONJA CB MOLLERUSSA C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG
AV. DE LES GARRIGUES, S/N
20/01/2024
11:00
CB MOLLERUSSA SEDIS MAPISA C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
20/01/2024
11:00
CB MOLLERUSSA BLAU A ASSEGURANCES CUBILLAS BC MORABANC ANDORRA VERMELL C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
20/01/2024
12:30
CB MOLLERUSSA BLAU LIMA-HORTA BARCELONA C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
20/01/2024
12:30
BAC AGRAMUNT BARBERIA ALBERT CB BELLPUIG C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL D'AGRAMUNT
PLAÇA FONDANDANA, S/N
20/01/2024
16:15
SEDIS FUSTES GRAU EL PALAU D'ANGLESOLA C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL
CAMI RAL DE CERDANYA, 31
20/01/2024
16:30
CB TREMP CB MOLLERUSSA BLANC C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A POLIESP EL JUNCAR DE TREMP
C/ ACADEMIA, S/N
20/01/2024
19:30
PUJOL CB MOLLERUSSA CB SECÀ SANT PERE 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
21/01/2024
09:30
CB MOLLERUSSA BLANC B CENG COLÒNIES SANTA MARIA DE MEIÀ C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
21/01/2024
09:30
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - VERMELL CB MOLLERUSSA C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA
C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115
21/01/2024
11:00
SOLUXIONS CB MOLLERUSSA BLAU A GALA PERFUMERIES BC MORABANC ANDORRA C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
21/01/2024
11:00
NAYOX FORÇA LLEIDA A FASSA BORTOLO CB MOLLERUSSA C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA
C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115
21/01/2024
11:00
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - GROC CB MOLLERUSSA C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA
AV. TORTOSA, 74
21/01/2024
11:00
AGROVERTEX - CAPPONT CB MOLLERUSSA (PRE) C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA
C/ DOCTORA CASTELLS, S/N
21/01/2024
11:45
CB BELLPUIG - MOLLERUSSA BLANC SEDIS GDOS C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG
AV. DE LES GARRIGUES, S/N
21/01/2024
12:30
PEIKKO CB MOLLERUSSA (PRE) CB PEÑA FRAGATINA C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
21/01/2024
12:30
CB ALPICAT BAC AGRAMUNT C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A PAVELLO ANTONI ROURE D'ALPICAT
PARC DEL GRAO, S/N
21/01/2024
17:45
SESE B PUJOL CB MOLLERUSSA C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
21/01/2024
19:00
C.B. TORREFARRERA B PUJOL CB MOLLERUSSA 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ PAVELLÓ MANEL BOSCH DE TORREFARRERA
AV. EUROPA, S/N
27/01/2024
10:45
ENGLISH WITH JOHN CB BALAGUER CB MOLLERUSSA C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE
C/ URGELL, 96
27/01/2024
11:00
CB MOLLERUSSA NAYOX CBF LLEIDA C C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
27/01/2024
11:00
CB TREMP CB MOLLERUSSA BLANC B C. T. U12 - MINI MASCULÍ POLIESP EL JUNCAR DE TREMP
C/ ACADEMIA, S/N
27/01/2024
12:30
CB MOLLERUSSA BLAU MANRESA CBF 1 C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
27/01/2024
12:30
CB PEÑA FRAGATINA BAC AGRAMUNT C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA
AV. DE LA CONSTITUCION, S/N
27/01/2024
17:15
CB TORREGROSSA CB MOLLERUSSA BLAU A C. T. U12 - MINI MASCULÍ SALA ESPORTIVA EL GRANER DE TORREGROSSA
PLAÇA RONDA NORD, S/N
27/01/2024
17:30
CB MOLLERUSSA AUTOCARS DEL PLA CB BELLPUIG TARONJA C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
27/01/2024
17:45
CN TARREGA B PUJOL CB MOLLERUSSA 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU
C/ SANT PERE CLAVER, 31
27/01/2024
19:15
UE BELLCAIRE PUJOL CB MOLLERUSSA 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL DE BELLCAIRE
C/ FRANCESC LLANES, S/N
28/01/2024
09:30
CB MOLLERUSSA (PRE) CB PONTS (PRE) C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
28/01/2024
11:00
EL PALAU D'ANGLESOLA BC MORABANC ANDORRA GROC C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
28/01/2024
11:00
INMOFINQUES CB BALAGUER GRANA SOLUXIONS CB MOLLERUSSA BLAU A C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE
C/ URGELL, 96
28/01/2024
12:30
CB MOLLERUSSA BLANC PINTURAS LEPANTO-MAZANA CB BINÉFAR C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
28/01/2024
12:30
CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA A FASSA BORTOLO CB MOLLERUSSA C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO JOAN MARQUES
PASSATGE ALCOVER, 3
28/01/2024
12:30
TORREGALLO FRUITES I VERDURES J.GALLO CB BALAGUER BLAU CB BELLPUIG - MOLLERUSSA BLANC C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE
C/ URGELL, 96
28/01/2024
12:30
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA PEIKKO CB MOLLERUSSA (PRE) C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA
AV. TORTOSA, 74
28/01/2024
18:45
CB LES FRANQUESES “A” PUJOL CB MOLLERUSSA C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
03/02/2024
09:15
CN TARREGA B CB MOLLERUSSA C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU
C/ SANT PERE CLAVER, 31
03/02/2024
09:30
CB MOLLERUSSA CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
03/02/2024
10:30
C.E. MARISTES CB MOLLERUSSA C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MARISTES MONTSERRAT DE LLEIDA
AV. DE MADRID, 40
03/02/2024
10:45
ENGLISH WITH JOHN CB BALAGUER CB MOLLERUSSA C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE
C/ URGELL, 96
03/02/2024
11:00
CB MOLLERUSSA BLAU A BC MORABANC ANDORRA GROC C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
03/02/2024
12:00
C.E. MARISTES CB MOLLERUSSA BLAU C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO MARISTES MONTSERRAT DE LLEIDA
AV. DE MADRID, 40
03/02/2024
12:30
FASSA BORTOLO CB MOLLERUSSA F.C. MARTINENC BÀSQUET A C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
03/02/2024
17:45
PUJOL CB MOLLERUSSA NATURAL OPTICS CB ALPICAT C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
03/02/2024
19:30
PUJOL CB MOLLERUSSA MUNTATGES ELÈCTRICS TEIXIDÓ CB ALPICAT 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
04/02/2024
09:30
CB MOLLERUSSA BLANC B CLUB BASQUET BORGES GARRIGUES (MIXTE) C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
04/02/2024
09:30
PEIKKO CB MOLLERUSSA (PRE) ACLE GUISSONA (PRE) C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
04/02/2024
11:00
SOLUXIONS CB MOLLERUSSA BLAU A NAYOX CBF LLEIDA B C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
04/02/2024
11:00
BAC AGRAMUNT CB MOLLERUSSA (PRE) C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL D'AGRAMUNT
PLAÇA FONDANDANA, S/N
04/02/2024
11:45
CB BELLPUIG - MOLLERUSSA BLANC C.E. MARISTES C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG
AV. DE LES GARRIGUES, S/N
04/02/2024
12:00
CENG REFORMES ISMAEL CB MOLLERUSSA BLANC C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE
CRTA. MONTSONIS, S/N
04/02/2024
12:30
EL PALAU D'ANGLESOLA BAC AGRAMUNT C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
10/02/2024
09:30
CB PEÑA FRAGATINA CB BELLPUIG - MOLLERUSSA BLANC C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA
AV. DE LA CONSTITUCION, S/N
10/02/2024
12:00
BAC AGRAMUNT MANTENIMIENTOS Y MONTAJES MARTÍN CB BINÉFAR C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL D'AGRAMUNT
PLAÇA FONDANDANA, S/N
10/02/2024
12:00
CLUB DE BÀSQUET OLIANA (MIXTE) CB MOLLERUSSA BLANC B C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAVELLO POLIESPORTIU MUNICIPAL D'OLIANA
C/ ZONA ESPORTIVA, S/N
10/02/2024
12:30
CB MOLLERUSSA BLAU BASQUET ATENEU MONTSERRAT C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
11/02/2024
11:00
SICORIS EL PALAU D'ANGLESOLA C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A PAVELLO MARTIN CANO DE LLEIDA
AV. CANAL, S/N
17/02/2024
09:30
CB MOLLERUSSA CN TARREGA B C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
17/02/2024
11:00
CB MOLLERUSSA BLAU A NAYOX CBF LLEIDA B C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
17/02/2024
11:00
C.B. TORREFARRERA CB MOLLERUSSA C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLÓ MANEL BOSCH DE TORREFARRERA
AV. EUROPA, S/N
17/02/2024
12:30
CB MOLLERUSSA BLAU ESCOLAPIS SARRIA A C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
17/02/2024
16:30
EL PALAU D'ANGLESOLA CLUB BASQUET BORGES GARRIGUES C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
17/02/2024
18:00
SOLUXIONS CB MOLLERUSSA BLAU A CLUB BASQUET SERÒS C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
17/02/2024
18:00
ESCOLAPIS SARRIA PUJOL CB MOLLERUSSA C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA
IMMACULADA, 25-35
17/02/2024
18:00
COPISTERIA PAPERS CB BELLPUIG NEGRE PUJOL CB MOLLERUSSA 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG
AV. DE LES GARRIGUES, S/N
18/02/2024
09:30
CB MOLLERUSSA BLANC B NAYOX CBF LLEIDA A (PRE) C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
18/02/2024
11:00
CB MOLLERUSSA ENGLISH WITH JOHN CB BALAGUER C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
18/02/2024
11:00
ENGLISH WITH JOHN CB BALAGUER BLAU PEIKKO CB MOLLERUSSA (PRE) C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE
C/ URGELL, 96
18/02/2024
12:30
CB MOLLERUSSA BLANC BAR TITO CB BALAGUER C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
18/02/2024
16:00
CB BELLPUIG - MOLLERUSSA BLANC C.B. TORREFARRERA C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG
AV. DE LES GARRIGUES, S/N
18/02/2024
17:30
C.B. TORREFARRERA BLANC CB MOLLERUSSA C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLÓ MANEL BOSCH DE TORREFARRERA
AV. EUROPA, S/N
18/02/2024
19:30
TRANVISA - CB IGUALADA CMA FASSA BORTOLO CB MOLLERUSSA C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
18/02/2024
19:30
NAYOX FORÇA LLEIDA B PUJOL CB MOLLERUSSA 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA
C/ BARO DE MAIALS, 117
24/02/2024
09:30
CB MOLLERUSSA CB CERVERA MOBEL LINEA C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
24/02/2024
09:30
CENG INDEPENDENT SOFT CB MOLLERUSSA BLANC B C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE
CRTA. MONTSONIS, S/N
24/02/2024
10:45
CN TARREGA A CB MOLLERUSSA BLAU A C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU
C/ SANT PERE CLAVER, 31
24/02/2024
11:00
CB MOLLERUSSA CB CERVERA MOBEL LINEA C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
24/02/2024
11:00
CB PEÑA FRAGATINA CB MOLLERUSSA BLANC C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA
AV. DE LA CONSTITUCION, S/N
24/02/2024
12:30
CB MOLLERUSSA SEDIS CHARTER MONTFERRER C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
24/02/2024
12:30
LA DOLCETA CB BALAGUER EL PALAU D'ANGLESOLA C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE
C/ URGELL, 96
24/02/2024
17:45
PUJOL CB MOLLERUSSA LLUÏSOS DE GRÀCIA B C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
24/02/2024
19:30
PUJOL CB MOLLERUSSA VIDRES PONENT CB BALAGUER B 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
25/02/2024
09:30
CB CERVERA MOBEL LINEA CB BELLPUIG - MOLLERUSSA BLANC C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
25/02/2024
10:30
CB PEÑA FRAGATINA CB MOLLERUSSA C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA
AV. DE LA CONSTITUCION, S/N
25/02/2024
11:30
POMONA FRUITS CB BELLPUIG CB MOLLERUSSA (PRE) C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG
AV. DE LES GARRIGUES, S/N
25/02/2024
12:00
CENG VUNKERS SOLUXIONS CB MOLLERUSSA BLAU A C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE
CRTA. MONTSONIS, S/N
25/02/2024
12:30
PUJOL CB MOLLERUSSA C.B. ALCARRÀS 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
25/02/2024
16:30
FASSA BORTOLO CB MOLLERUSSA BÀSQUET SAFA CLAROR 1 C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
25/02/2024
17:45
SESE A CB MOLLERUSSA BLAU C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
25/02/2024
18:00
CB MOLLERUSSA BLANC CB PEÑA FRAGATINA C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
01/03/2024
21:30
CLUB BASQUET BORGES GARRIGUES PUJOL CB MOLLERUSSA 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ POLIESPORTIU FRANCESC MACIA DE BORGES BLANQUES
C/ CATALUNYA, S/N
02/03/2024
09:30
CB MOLLERUSSA CB TREMP C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
02/03/2024
11:00
SOLUXIONS CB MOLLERUSSA BLAU A C.B. CALAF C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
02/03/2024
12:30
CB MOLLERUSSA BLANC CLUB BASQUET BORGES GARRIGUES C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
02/03/2024
12:45
NAYOX CBF LLEIDA C CB MOLLERUSSA C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA
C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115
02/03/2024
15:30
ABAST BC MORABANC ANDORRA VERMELL FASSA BORTOLO CB MOLLERUSSA C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA
C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35
02/03/2024
16:00
NAYOX CBF LLEIDA C CB MOLLERUSSA C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA
C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115
02/03/2024
17:30
ALUFEMA CB PEÑA FRAGATINA PUJOL CB MOLLERUSSA C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA
AV. DE LA CONSTITUCION, S/N
02/03/2024
19:00
RUBIES-ABAT CEP VALLFOGONA PUJOL CB MOLLERUSSA 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL DE VALLFOGONA DE BALAGUER
C/ ESCOLES, 5
03/03/2024
09:30
CB MOLLERUSSA (PRE) CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - NEGRE C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
03/03/2024
09:30
CB MOLLERUSSA BLANC B C.B. BELLVIS C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
03/03/2024
11:00
PEIKKO CB MOLLERUSSA (PRE) ESPAI FISIO CB BELLPUIG NEGRE (PRE) C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
03/03/2024
11:45
CB BELLPUIG - MOLLERUSSA BLANC CB TREMP C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG
AV. DE LES GARRIGUES, S/N
03/03/2024
12:30
EL PALAU D'ANGLESOLA CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - NEGRE C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
03/03/2024
12:30
BASQUET ATENEU MONTSERRAT CB MOLLERUSSA BLAU C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
03/03/2024
18:30
CB TORREGROSSA BAC AGRAMUNT C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A SALA ESPORTIVA EL GRANER DE TORREGROSSA
PLAÇA RONDA NORD, S/N
09/03/2024
09:30
CB MOLLERUSSA BLAU A C.E. MARISTES C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
09/03/2024
11:00
CB MOLLERUSSA BLANC B CLUB DE BÀSQUET OLIANA (MIXTE) C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
09/03/2024
11:45
BARBERIA ALBERT CB BELLPUIG EL PALAU D'ANGLESOLA C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG
AV. DE LES GARRIGUES, S/N
09/03/2024
12:30
FASSA BORTOLO CB MOLLERUSSA INELMA - UB SANT ADRIA 1 C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
09/03/2024
17:45
PUJOL CB MOLLERUSSA LIMA-HORTA BARCELONA C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
10/03/2024
09:30
CB BELLPUIG - MOLLERUSSA BLANC CB PEÑA FRAGATINA C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG
AV. DE LES GARRIGUES, S/N
10/03/2024
09:30
AGROVERTEX - CAPPONT (PRE) CB MOLLERUSSA C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA
C/ DOCTORA CASTELLS, S/N
10/03/2024
11:45
MANIPULATS ESCRIBÀ CB BELLPUIG CB MOLLERUSSA BLANC C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG
AV. DE LES GARRIGUES, S/N
10/03/2024
12:00
CLUB BASQUET SERÒS PEIKKO CB MOLLERUSSA (PRE) C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL DE SERÒS
C/ MONTMANEU, S/N
10/03/2024
12:30
PUJOL CB MOLLERUSSA CB CERVERA MOBEL LINEA 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
10/03/2024
12:30
BAC AGRAMUNT CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - GROC C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL D'AGRAMUNT
PLAÇA FONDANDANA, S/N
10/03/2024
12:30
SICORIS CB MOLLERUSSA C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MARTIN CANO DE LLEIDA
AV. CANAL, S/N
10/03/2024
12:30
CB TREMP CB MOLLERUSSA (PRE) C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ POLIESP EL JUNCAR DE TREMP
C/ ACADEMIA, S/N
10/03/2024
16:00
CENG RAMADERIA JAIME CB MOLLERUSSA C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE
CRTA. MONTSONIS, S/N
10/03/2024
16:30
U.E. CLARET A CB MOLLERUSSA BLAU C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO ESPORTIU CLARET
NAPOLS 348
16/03/2024
09:30
CB MOLLERUSSA ENCUADERNACIONS GREGORIO CB BELLPUIG TARONJA C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ COL·LEGI MESTRE IGNASI PERAIRE DE MOLLERUSSA
AV. PAU CASALS, S/N
16/03/2024
09:30
CB PEÑA FRAGATINA PEIKKO CB MOLLERUSSA (PRE) C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA
AV. DE LA CONSTITUCION, S/N
16/03/2024
10:45
GALA PERFUMERIES BC MORABANC ANDORRA SOLUXIONS CB MOLLERUSSA BLAU A C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA
C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35
16/03/2024
11:00
CB MOLLERUSSA (PRE) AGROVERTEX - CAPPONT C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ COL·LEGI MESTRE IGNASI PERAIRE DE MOLLERUSSA
AV. PAU CASALS, S/N
16/03/2024
11:00
CENG COLÒNIES SANTA MARIA DE MEIÀ CB MOLLERUSSA BLANC B C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE
CRTA. MONTSONIS, S/N
16/03/2024
12:00
TAGSE-FRIBIN CB BINÉFAR CB MOLLERUSSA BLANC C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A PABELLON "EL SEGALAR" DE BINEFAR
C/ ORDESA, 1
16/03/2024
17:30
C.B. CALAF PUJOL CB MOLLERUSSA 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL DE CALAF
C/ ALCALDE MAS DOMENCH, S/N
17/03/2024
10:00
SEDIS MAPISA CB MOLLERUSSA C. T. U12 - MINI FEMENÍ PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL
CAMI RAL DE CERDANYA, 31
17/03/2024
11:30
ASSEGURANCES CUBILLAS BC MORABANC ANDORRA VERMELL CB MOLLERUSSA BLAU A C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA
C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35
17/03/2024
12:00
SABADELL BQ VALLÈS U16M FASSA BORTOLO CB MOLLERUSSA C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
17/03/2024
16:00
CB MOLLERUSSA BLAU DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
17/03/2024
16:15
SEDIS FUSTES GRAU BAC AGRAMUNT C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL
CAMI RAL DE CERDANYA, 31
17/03/2024
16:30
CB MOLLERUSSA CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - GROC C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
17/03/2024
17:15
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA A PUJOL CB MOLLERUSSA C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA FORUS SARDENYA
SARDENYA, 549-553
17/03/2024
18:00
EL PALAU D'ANGLESOLA CB PEÑA FRAGATINA C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
17/03/2024
19:30
PUJOL CB MOLLERUSSA ALEXANDRA PERRUQUERS - CAPPONT 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
23/03/2024
11:00
CB MOLLERUSSA CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - VERMELL C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
24/03/2024
11:00
SEDIS GDOS CB BELLPUIG - MOLLERUSSA BLANC C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL
CAMI RAL DE CERDANYA, 31
24/03/2024
11:30
CB ALPICAT EL PALAU D'ANGLESOLA C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A PAVELLO ANTONI ROURE D'ALPICAT
PARC DEL GRAO, S/N
24/03/2024
12:30
BAC AGRAMUNT BC MORABANC ANDORRA GROC C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL D'AGRAMUNT
PLAÇA FONDANDANA, S/N
06/04/2024
09:30
CB MOLLERUSSA ENGLISH WITH JOHN CB BALAGUER C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
06/04/2024
09:30
CB MOLLERUSSA BLAU A CB TORREGROSSA C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
06/04/2024
11:00
CB MOLLERUSSA BLANC NAYOX CBF LLEIDA B C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
06/04/2024
11:45
JAC SANTS BARCELONA U18 CB MOLLERUSSA BLAU C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LA SAGI
ROGER 52
06/04/2024
12:30
FASSA BORTOLO CB MOLLERUSSA EL CÍRCOL A 2008 C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
06/04/2024
13:30
NAYOX CBF LLEIDA C CB MOLLERUSSA C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA
C/ BARO DE MAIALS, 117
06/04/2024
16:00
CB PONTS (PRE) CB MOLLERUSSA (PRE) C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL DE PONTS
C/ PISCINES, S/N
06/04/2024
17:45
PUJOL CB MOLLERUSSA TEMPLE - U.E. HORTA A C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
06/04/2024
18:00
AUTOCARS DEL PLA CB BELLPUIG TARONJA CB MOLLERUSSA C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG
AV. DE LES GARRIGUES, S/N
07/04/2024
09:30
CB MOLLERUSSA BLANC B CB TREMP C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
07/04/2024
09:30
PEIKKO CB MOLLERUSSA (PRE) CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
07/04/2024
11:00
SOLUXIONS CB MOLLERUSSA BLAU A INMOFINQUES CB BALAGUER GRANA C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
07/04/2024
12:30
PUJOL CB MOLLERUSSA CB ALPICAT 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
07/04/2024
17:30
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA B PUJOL CB MOLLERUSSA 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA
AV. TORTOSA, 74
08/04/2024
18:30
CB BELLPUIG - MOLLERUSSA BLANC TORREGALLO FRUITES I VERDURES J.GALLO CB BALAGUER BLAU C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG (SALA ESCOLAR)
AV. DE LES GARRIGUES, S/N
13/04/2024
09:30
CB MOLLERUSSA (PRE) BAC AGRAMUNT C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
13/04/2024
09:30
CB MOLLERUSSA CN TARREGA B C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
13/04/2024
11:00
CB MOLLERUSSA ENGLISH WITH JOHN CB BALAGUER C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
13/04/2024
11:00
ACLE GUISSONA (PRE) PEIKKO CB MOLLERUSSA (PRE) C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL 1 D'OCTUBRE
RAMBLA DELS SEGADORS 67
13/04/2024
12:30
FASSA BORTOLO CB MOLLERUSSA CB SANTA COLOMA A C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
13/04/2024
12:30
NAYOX CBF LLEIDA B SOLUXIONS CB MOLLERUSSA BLAU A C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA
C/ BARO DE MAIALS, 117
13/04/2024
13:30
C.E. MARISTES CB BELLPUIG - MOLLERUSSA BLANC C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MARISTES MONTSERRAT DE LLEIDA
AV. DE MADRID, 40
13/04/2024
17:45
PUJOL CB MOLLERUSSA BASQUET CANYELLES A C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
13/04/2024
19:30
PUJOL CB MOLLERUSSA NATURAL OPTICS PALLARS 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
14/04/2024
09:30
CB MOLLERUSSA C.E. MARISTES C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
14/04/2024
10:00
BC MORABANC ANDORRA GROC CB MOLLERUSSA BLAU A C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA
C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35
14/04/2024
11:00
EL PALAU D'ANGLESOLA CN TARREGA C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
14/04/2024
11:00
SICORIS BAC AGRAMUNT C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A PAVELLO MARTIN CANO DE LLEIDA
AV. CANAL, S/N
14/04/2024
11:00
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA CB MOLLERUSSA C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA
AV. TORTOSA, 74
14/04/2024
11:00
CLUB BASQUET BORGES GARRIGUES (MIXTE) CB MOLLERUSSA BLANC B C. T. U12 - MINI MASCULÍ POLIESPORTIU FRANCESC MACIA DE BORGES BLANQUES
C/ CATALUNYA, S/N
14/04/2024
12:30
PUJOL CB MOLLERUSSA C.E. MARISTES 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
14/04/2024
16:00
C.B. MARTORELL CB MOLLERUSSA BLAU C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL
AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1
14/04/2024
19:00
CB CERVERA MOBEL LINEA CB MOLLERUSSA BLANC C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
20/04/2024
11:00
ENGLISH WITH JOHN CB BALAGUER CB MOLLERUSSA C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL ELS GRAUS DE GERB
C/ LLARI, 17
20/04/2024
17:00
BAC AGRAMUNT CLUB BASQUET BORGES GARRIGUES C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL D'AGRAMUNT
PLAÇA FONDANDANA, S/N
20/04/2024
19:15
SANT IGNASI PUJOL CB MOLLERUSSA C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
20/04/2024
20:00
CLUB BASQUET SERÒS SOLUXIONS CB MOLLERUSSA BLAU A C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL DE SERÒS
C/ MONTMANEU, S/N
21/04/2024
09:00
NAYOX CBF LLEIDA A (PRE) CB MOLLERUSSA BLANC B C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA
C/ BARO DE MAIALS, 117
21/04/2024
09:30
PEIKKO CB MOLLERUSSA (PRE) ENGLISH WITH JOHN CB BALAGUER BLAU C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
21/04/2024
11:00
CB MOLLERUSSA C.B. TORREFARRERA C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
21/04/2024
11:00
CN TARREGA B CB MOLLERUSSA C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU
C/ SANT PERE CLAVER, 31
21/04/2024
12:30
CB MOLLERUSSA BLAU BÀSQUET SAFA CLAROR 2 C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
21/04/2024
16:00
C.B. TORREFARRERA CB BELLPUIG - MOLLERUSSA BLANC C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLÓ MANEL BOSCH DE TORREFARRERA
AV. EUROPA, S/N
21/04/2024
16:00
NAYOX CBF LLEIDA B CB MOLLERUSSA BLAU A C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA
C/ BARO DE MAIALS, 117
21/04/2024
16:00
CLUB BASQUET BORGES GARRIGUES PUJOL CB MOLLERUSSA 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ POLIESPORTIU FRANCESC MACIA DE BORGES BLANQUES
C/ CATALUNYA, S/N
21/04/2024
16:30
MANTENIMIENTOS Y MONTAJES MARTÍN CB BINÉFAR EL PALAU D'ANGLESOLA C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A PABELLON "EL SEGALAR" DE BINEFAR
C/ ORDESA, 1
21/04/2024
17:30
CENG MAS D'EN ROY-BREGOLAT PUJOL CB MOLLERUSSA 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE
CRTA. MONTSONIS, S/N
21/04/2024
17:45
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE FASSA BORTOLO CB MOLLERUSSA C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL C.E. MONTSENY
PALLARS, 410
21/04/2024
18:00
CB MOLLERUSSA C.B. TORREFARRERA BLANC C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
21/04/2024
19:00
CB CERVERA MOBEL LINEA CB MOLLERUSSA BLANC C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
27/04/2024
09:30
CB MOLLERUSSA CB PEÑA FRAGATINA C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
27/04/2024
09:30
CB CERVERA MOBEL LINEA CB MOLLERUSSA C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
27/04/2024
11:00
CB MOLLERUSSA BLAU A CN TARREGA A C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
27/04/2024
11:00
CB CERVERA MOBEL LINEA CB MOLLERUSSA C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
27/04/2024
12:30
FASSA BORTOLO CB MOLLERUSSA C.B. MOLLET A C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
27/04/2024
12:45
SEDIS MITJANA NAVINÉS CB MOLLERUSSA BLAU C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL
CAMI RAL DE CERDANYA, 31
27/04/2024
16:00
EL PALAU D'ANGLESOLA CB TORREGROSSA C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
27/04/2024
17:45
PUJOL CB MOLLERUSSA CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
27/04/2024
20:00
LA DOLCETA CB BALAGUER BAC AGRAMUNT C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE
C/ URGELL, 96
28/04/2024
09:00
CB MOLLERUSSA BLANC B CENG INDEPENDENT SOFT C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
28/04/2024
09:30
CB MOLLERUSSA (PRE) POMONA FRUITS CB BELLPUIG C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
28/04/2024
11:00
SOLUXIONS CB MOLLERUSSA BLAU A CENG VUNKERS C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
28/04/2024
11:30
SEDIS CHARTER MONTFERRER CB MOLLERUSSA C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL
CAMI RAL DE CERDANYA, 31
28/04/2024
11:45
CB BELLPUIG - MOLLERUSSA BLANC CB CERVERA MOBEL LINEA C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG
AV. DE LES GARRIGUES, S/N
28/04/2024
12:30
PUJOL CB MOLLERUSSA ISPROX CB BELLPUIG 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
28/04/2024
18:00
CB MOLLERUSSA BLANC CB CERVERA MOBEL LINEA C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
01/05/2024
11:00
BAC AGRAMUNT CN TARREGA C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL D'AGRAMUNT
PLAÇA FONDANDANA, S/N
04/05/2024
09:30
CB MOLLERUSSA NAYOX CBF LLEIDA C C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
04/05/2024
10:30
C.B. BELLVIS CB MOLLERUSSA BLANC B C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE BELLVIS
PASSEIG D'URGELL, S/N
04/05/2024
11:00
CB MOLLERUSSA NAYOX CBF LLEIDA C C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
04/05/2024
11:00
CB TREMP CB MOLLERUSSA C. T. U12 - MINI FEMENÍ POLIESP EL JUNCAR DE TREMP
C/ ACADEMIA, S/N
04/05/2024
12:30
CB MOLLERUSSA BLAU CAMPUS UDL - CB IGUALADA JFA C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
04/05/2024
12:30
CB TREMP CB BELLPUIG - MOLLERUSSA BLANC C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ POLIESP EL JUNCAR DE TREMP
C/ ACADEMIA, S/N
04/05/2024
16:00
ESPAI FISIO CB BELLPUIG NEGRE (PRE) PEIKKO CB MOLLERUSSA (PRE) C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG
AV. DE LES GARRIGUES, S/N
04/05/2024
17:00
BAC AGRAMUNT CB ALPICAT C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL D'AGRAMUNT
PLAÇA FONDANDANA, S/N
04/05/2024
17:30
C.B. CALAF SOLUXIONS CB MOLLERUSSA BLAU A C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL DE CALAF
C/ ALCALDE MAS DOMENCH, S/N
04/05/2024
17:45
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER A PUJOL CB MOLLERUSSA C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD
MANUEL AZAÑA, S/N
05/05/2024
10:45
BADALONA BASQUET CLUB 1 MASC. FASSA BORTOLO CB MOLLERUSSA C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
05/05/2024
12:30
BAC AGRAMUNT CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - NEGRE C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL D'AGRAMUNT
PLAÇA FONDANDANA, S/N
05/05/2024
12:30
SOLUXIONS CB MOLLERUSSA BLAU A BAC AGRAMUNT C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
05/05/2024
12:30
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - NEGRE CB MOLLERUSSA (PRE) C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA
AV. TORTOSA, 74
05/05/2024
16:00
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - GROC EL PALAU D'ANGLESOLA C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA
AV. TORTOSA, 74
05/05/2024
19:30
C.B. BELL-LLOC PUJOL CB MOLLERUSSA 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL DE BELL.LLOC D'URGELL
C/ AFORES, S/N
11/05/2024
12:30
FASSA BORTOLO CB MOLLERUSSA NAYOX FORÇA LLEIDA A C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
11/05/2024
16:00
BARBERIA ALBERT CB BELLPUIG BAC AGRAMUNT C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG
AV. DE LES GARRIGUES, S/N
11/05/2024
17:45
PUJOL CB MOLLERUSSA SESE B C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
12/05/2024
09:30
PEIKKO CB MOLLERUSSA (PRE) CLUB BASQUET SERÒS C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
12/05/2024
11:00
EL PALAU D'ANGLESOLA SEDIS FUSTES GRAU C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
12/05/2024
12:30
PUJOL CB MOLLERUSSA C.B. TORREFARRERA B 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
12/05/2024
12:45
LIMA-HORTA BARCELONA CB MOLLERUSSA BLAU C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU SA.FA. HORTA
TORRENT DEL CARMEL, 1
18/05/2024
18:30
BC MORABANC ANDORRA GROC EL PALAU D'ANGLESOLA C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA
C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35
19/05/2024
12:30
BAC AGRAMUNT CB PEÑA FRAGATINA C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL D'AGRAMUNT
PLAÇA FONDANDANA, S/N