Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
23/09/2023
|
09:30
|
CN TARREGA A | CB TORREGROSSA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU C/ SANT PERE CLAVER, 31 |
|
23/09/2023
|
09:30
|
CB TREMP | CB TORREGROSSA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
23/09/2023
|
17:15
|
CB TORREGROSSA | CB CERVERA MOBEL LINEA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | SALA ESPORTIVA EL GRANER DE TORREGROSSA PLAÇA RONDA NORD, S/N |
|
23/09/2023
|
19:00
|
CB TORREGROSSA | CB TREMP | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | SALA ESPORTIVA EL GRANER DE TORREGROSSA PLAÇA RONDA NORD, S/N |
|
24/09/2023
|
11:30
|
CB ALPICAT | CB TORREGROSSA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO ANTONI ROURE D'ALPICAT PARC DEL GRAO, S/N |
|
24/09/2023
|
16:00
|
CB TORREGROSSA | CN TARREGA B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | SALA ESPORTIVA EL GRANER DE TORREGROSSA PLAÇA RONDA NORD, S/N |
|
30/09/2023
|
11:00
|
CB PEÑA FRAGATINA | CB TORREGROSSA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
30/09/2023
|
16:00
|
CB TORREGROSSA | NAYOX CBF LLEIDA B | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | SALA ESPORTIVA EL GRANER DE TORREGROSSA PLAÇA RONDA NORD, S/N |
|
30/09/2023
|
16:00
|
CALLES ADVOCATS - CAPPONT | CB TORREGROSSA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA C/ DOCTORA CASTELLS, S/N |
|
30/09/2023
|
17:15
|
CB TORREGROSSA | C.E. MARISTES B | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | SALA ESPORTIVA EL GRANER DE TORREGROSSA PLAÇA RONDA NORD, S/N |
|
30/09/2023
|
19:00
|
LO DENTAL CEP VALLFOGONA | CB TORREGROSSA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL LA RÀPITA CTRA. AGRAMUNT, S/N |
|
01/10/2023
|
09:30
|
CB TORREGROSSA | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - GROC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | SALA ESPORTIVA EL GRANER DE TORREGROSSA PLAÇA RONDA NORD, S/N |
|
07/10/2023
|
11:30
|
SEDIS PIRINEU AUTOMOCIÓ | CB TORREGROSSA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
07/10/2023
|
15:30
|
SEDIS FUSTES GRAU | CB TORREGROSSA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
07/10/2023
|
17:30
|
CB TORREGROSSA | C.B. TORREFARRERA BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | SALA ESPORTIVA EL GRANER DE TORREGROSSA PLAÇA RONDA NORD, S/N |
|
07/10/2023
|
19:00
|
CB TORREGROSSA | CB SECÀ SANT PERE | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | SALA ESPORTIVA EL GRANER DE TORREGROSSA PLAÇA RONDA NORD, S/N |
|
08/10/2023
|
17:00
|
CB TORREGROSSA | C.E. MARISTES | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | SALA ESPORTIVA EL GRANER DE TORREGROSSA PLAÇA RONDA NORD, S/N |
|
15/10/2023
|
17:30
|
CB TORREGROSSA | BC MORABANC ANDORRA GROC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | SALA ESPORTIVA EL GRANER DE TORREGROSSA PLAÇA RONDA NORD, S/N |
|
21/10/2023
|
17:15
|
CB TORREGROSSA | BAC AGRAMUNT | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | SALA ESPORTIVA EL GRANER DE TORREGROSSA PLAÇA RONDA NORD, S/N |
|
21/10/2023
|
17:30
|
C.B. CALAF | CB TORREGROSSA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE CALAF C/ ALCALDE MAS DOMENCH, S/N |
|
21/10/2023
|
18:30
|
CB TORREGROSSA | CB MOLLERUSSA BLANC B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | SALA ESPORTIVA EL GRANER DE TORREGROSSA PLAÇA RONDA NORD, S/N |
|
22/10/2023
|
11:00
|
BAC AGRAMUNT | CB TORREGROSSA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL D'AGRAMUNT PLAÇA FONDANDANA, S/N |
|
22/10/2023
|
12:30
|
AGROVERTEX - CAPPONT | CB TORREGROSSA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA C/ DOCTORA CASTELLS, S/N |
|
28/10/2023
|
09:00
|
ENCUADERNACIONS GREGORIO CB BELLPUIG TARONJA | CB TORREGROSSA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
28/10/2023
|
11:30
|
SEDIS NAGRUP | CB TORREGROSSA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
28/10/2023
|
16:00
|
CB TORREGROSSA | CLUB BASQUET BORGES GARRIGUES | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | SALA ESPORTIVA EL GRANER DE TORREGROSSA PLAÇA RONDA NORD, S/N |
|
28/10/2023
|
16:00
|
CN TARREGA B | CB TORREGROSSA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU C/ SANT PERE CLAVER, 31 |
|
28/10/2023
|
17:30
|
CB TORREGROSSA | SICORIS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | SALA ESPORTIVA EL GRANER DE TORREGROSSA PLAÇA RONDA NORD, S/N |
|
04/11/2023
|
09:30
|
CN TARREGA B | CB TORREGROSSA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU C/ SANT PERE CLAVER, 31 |
|
04/11/2023
|
12:30
|
CB CERVERA MOBEL LINEA | CB TORREGROSSA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA CARRETERA DE GUISSONA, S/N |
|
04/11/2023
|
16:00
|
CB TORREGROSSA | CN TARREGA A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | SALA ESPORTIVA EL GRANER DE TORREGROSSA PLAÇA RONDA NORD, S/N |
|
04/11/2023
|
17:15
|
CB TORREGROSSA | CB TREMP | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | SALA ESPORTIVA EL GRANER DE TORREGROSSA PLAÇA RONDA NORD, S/N |
|
05/11/2023
|
12:30
|
CLUB BASQUET BORGES GARRIGUES | CB TORREGROSSA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | POLIESPORTIU FRANCESC MACIA DE BORGES BLANQUES C/ CATALUNYA, S/N |
|
05/11/2023
|
18:00
|
CB TORÀ | CB TORREGROSSA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU DE TORA CARRETERA DE PONTS A CALAF, S/N |
|
11/11/2023
|
10:30
|
C.E. MARISTES B | CB TORREGROSSA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MARISTES MONTSERRAT DE LLEIDA AV. DE MADRID, 40 |
|
11/11/2023
|
11:00
|
NAYOX CBF LLEIDA B | CB TORREGROSSA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
11/11/2023
|
16:00
|
CB TORREGROSSA | CB PEÑA FRAGATINA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | SALA ESPORTIVA EL GRANER DE TORREGROSSA PLAÇA RONDA NORD, S/N |
|
11/11/2023
|
17:30
|
CB TORREGROSSA | LA DOLCETA CB BALAGUER | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | SALA ESPORTIVA EL GRANER DE TORREGROSSA PLAÇA RONDA NORD, S/N |
|
11/11/2023
|
19:00
|
CB TORREGROSSA | C.B. ALCARRÀS | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | SALA ESPORTIVA EL GRANER DE TORREGROSSA PLAÇA RONDA NORD, S/N |
|
12/11/2023
|
17:00
|
CB TORREGROSSA | CALLES ADVOCATS - CAPPONT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | SALA ESPORTIVA EL GRANER DE TORREGROSSA PLAÇA RONDA NORD, S/N |
|
18/11/2023
|
09:00
|
C.E. MARISTES | CB TORREGROSSA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MARISTES MONTSERRAT DE LLEIDA AV. DE MADRID, 40 |
|
18/11/2023
|
18:30
|
C.B. TORREFARRERA BLAU | CB TORREGROSSA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLÓ MANEL BOSCH DE TORREFARRERA AV. EUROPA, S/N |
|
19/11/2023
|
11:00
|
CB TORREGROSSA | SEDIS PIRINEU AUTOMOCIÓ | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | SALA ESPORTIVA EL GRANER DE TORREGROSSA PLAÇA RONDA NORD, S/N |
|
19/11/2023
|
16:00
|
CB CERVERA MOBEL LINEA VERD | CB TORREGROSSA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA CARRETERA DE GUISSONA, S/N |
|
19/11/2023
|
17:30
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - NEGRE | CB TORREGROSSA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
24/11/2023
|
21:30
|
CB TORREGROSSA | C.B. TORREFARRERA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | SALA ESPORTIVA EL GRANER DE TORREGROSSA PLAÇA RONDA NORD, S/N |
|
25/11/2023
|
09:30
|
CB MOLLERUSSA BLANC B | CB TORREGROSSA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
25/11/2023
|
09:30
|
BAC AGRAMUNT | CB TORREGROSSA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PISTA ANNEXA FIRAL AL PAVELLÓ MUNICIPAL D'AGRAMUNT PL.FONDANDANA, S/N |
|
25/11/2023
|
16:00
|
CB TORREGROSSA | AGROVERTEX - CAPPONT | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | SALA ESPORTIVA EL GRANER DE TORREGROSSA PLAÇA RONDA NORD, S/N |
|
25/11/2023
|
17:30
|
CB TORREGROSSA | BARBERIA ALBERT CB BELLPUIG | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | SALA ESPORTIVA EL GRANER DE TORREGROSSA PLAÇA RONDA NORD, S/N |
|
02/12/2023
|
12:30
|
CB PEÑA FRAGATINA | CB TORREGROSSA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
02/12/2023
|
16:00
|
CB TORREGROSSA | ENCUADERNACIONS GREGORIO CB BELLPUIG TARONJA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | SALA ESPORTIVA EL GRANER DE TORREGROSSA PLAÇA RONDA NORD, S/N |
|
02/12/2023
|
17:15
|
CB TORREGROSSA | SEDIS NAGRUP | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | SALA ESPORTIVA EL GRANER DE TORREGROSSA PLAÇA RONDA NORD, S/N |
|
02/12/2023
|
18:30
|
CB TORREGROSSA | CN TARREGA B | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | SALA ESPORTIVA EL GRANER DE TORREGROSSA PLAÇA RONDA NORD, S/N |
|
03/12/2023
|
16:00
|
SICORIS | CB TORREGROSSA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MARTIN CANO DE LLEIDA AV. CANAL, S/N |
|
03/12/2023
|
19:00
|
CLUB BASQUET BORGES GARRIGUES | CB TORREGROSSA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU FRANCESC MACIA DE BORGES BLANQUES C/ CATALUNYA, S/N |
|
16/12/2023
|
20:00
|
CB TORREGROSSA | EL PALAU D'ANGLESOLA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | SALA ESPORTIVA EL GRANER DE TORREGROSSA PLAÇA RONDA NORD, S/N |
|
13/01/2024
|
11:00
|
CN TARREGA B | CB TORREGROSSA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU C/ SANT PERE CLAVER, 31 |
|
13/01/2024
|
11:00
|
CB PEÑA FRAGATINA 2013 | CB TORREGROSSA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
13/01/2024
|
16:00
|
MANTENIMIENTOS Y MONTAJES MARTÍN CB BINÉFAR | CB TORREGROSSA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PABELLON "EL SEGALAR" DE BINEFAR C/ ORDESA, 1 |
|
14/01/2024
|
13:00
|
ASSEGURANCES CUBILLAS BC MORABANC ANDORRA VERMELL | CB TORREGROSSA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35 |
|
14/01/2024
|
15:30
|
BC MORABANC ANDORRA A | CB TORREGROSSA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35 |
|
19/01/2024
|
21:00
|
CB TORREGROSSA | CENG PETRO IMR | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | SALA ESPORTIVA EL GRANER DE TORREGROSSA PLAÇA RONDA NORD, S/N |
|
20/01/2024
|
16:00
|
CB TORREGROSSA | JORDI I JOSEP PALAU CB BELLPUIG NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | SALA ESPORTIVA EL GRANER DE TORREGROSSA PLAÇA RONDA NORD, S/N |
|
20/01/2024
|
17:30
|
CB TORREGROSSA | CN TARREGA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | SALA ESPORTIVA EL GRANER DE TORREGROSSA PLAÇA RONDA NORD, S/N |
|
21/01/2024
|
16:00
|
CB TORREGROSSA | C.E. MARISTES B | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | SALA ESPORTIVA EL GRANER DE TORREGROSSA PLAÇA RONDA NORD, S/N |
|
21/01/2024
|
17:15
|
CB TORREGROSSA | BC MORABANC ANDORRA GROC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | SALA ESPORTIVA EL GRANER DE TORREGROSSA PLAÇA RONDA NORD, S/N |
|
27/01/2024
|
12:30
|
CB CERVERA MOBEL LINEA | CB TORREGROSSA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA CARRETERA DE GUISSONA, S/N |
|
27/01/2024
|
12:30
|
COCA I TECA CEP VALLFOGONA | CB TORREGROSSA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE VALLFOGONA DE BALAGUER C/ ESCOLES, 5 |
|
27/01/2024
|
16:00
|
CB TORREGROSSA | SEDIS PIRINEU AUTOMOCIÓ | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | SALA ESPORTIVA EL GRANER DE TORREGROSSA PLAÇA RONDA NORD, S/N |
|
27/01/2024
|
16:30
|
CB TREMP | CB TORREGROSSA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
27/01/2024
|
17:15
|
CB TORREGROSSA | CB MOLLERUSSA BLAU A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | SALA ESPORTIVA EL GRANER DE TORREGROSSA PLAÇA RONDA NORD, S/N |
|
03/02/2024
|
09:30
|
NAYOX CBF LLEIDA B | CB TORREGROSSA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
03/02/2024
|
17:30
|
CB TORREGROSSA | CB PEÑA FRAGATINA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | SALA ESPORTIVA EL GRANER DE TORREGROSSA PLAÇA RONDA NORD, S/N |
|
03/02/2024
|
19:00
|
CB TORREGROSSA | LO DENTAL CEP VALLFOGONA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | SALA ESPORTIVA EL GRANER DE TORREGROSSA PLAÇA RONDA NORD, S/N |
|
04/02/2024
|
11:00
|
NAYOX CBF LLEIDA B | CB TORREGROSSA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
04/02/2024
|
12:00
|
CB TORREGROSSA | CB ALPICAT | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | SALA ESPORTIVA EL GRANER DE TORREGROSSA PLAÇA RONDA NORD, S/N |
|
04/02/2024
|
16:00
|
CB TORREGROSSA | C.B. TORREFARRERA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | SALA ESPORTIVA EL GRANER DE TORREGROSSA PLAÇA RONDA NORD, S/N |
|
10/02/2024
|
11:00
|
C.B. TORREFARRERA BLAU | CB TORREGROSSA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLÓ MANEL BOSCH DE TORREFARRERA AV. EUROPA, S/N |
|
11/02/2024
|
16:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - GROC | CB TORREGROSSA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
17/02/2024
|
16:00
|
CB TORREGROSSA | CN TARREGA A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | SALA ESPORTIVA EL GRANER DE TORREGROSSA PLAÇA RONDA NORD, S/N |
|
17/02/2024
|
17:30
|
CB TORREGROSSA | CN TARREGA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | SALA ESPORTIVA EL GRANER DE TORREGROSSA PLAÇA RONDA NORD, S/N |
|
18/02/2024
|
12:00
|
CB TORREGROSSA | SEDIS FUSTES GRAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | SALA ESPORTIVA EL GRANER DE TORREGROSSA PLAÇA RONDA NORD, S/N |
|
18/02/2024
|
17:00
|
CB SECÀ SANT PERE | CB TORREGROSSA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL JUANJO GARRA C/ JORDI SOLÉ TURA, S/N |
|
24/02/2024
|
09:30
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | CB TORREGROSSA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
24/02/2024
|
11:30
|
BC MORABANC ANDORRA B | CB TORREGROSSA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35 |
|
25/02/2024
|
10:15
|
BC MORABANC ANDORRA GROC | CB TORREGROSSA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35 |
|
25/02/2024
|
16:00
|
AGROVERTEX - CAPPONT | CB TORREGROSSA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA C/ DOCTORA CASTELLS, S/N |
|
25/02/2024
|
19:30
|
CENG PETRO IMR | CB TORREGROSSA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE CRTA. MONTSONIS, S/N |
|
01/03/2024
|
20:30
|
CB TORREGROSSA | C.B. CALAF | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | SALA ESPORTIVA EL GRANER DE TORREGROSSA PLAÇA RONDA NORD, S/N |
|
03/03/2024
|
12:30
|
CB TORREGROSSA | C.E. MARISTES | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | SALA ESPORTIVA EL GRANER DE TORREGROSSA PLAÇA RONDA NORD, S/N |
|
03/03/2024
|
16:00
|
CB TORREGROSSA | BAC AGRAMUNT | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | SALA ESPORTIVA EL GRANER DE TORREGROSSA PLAÇA RONDA NORD, S/N |
|
03/03/2024
|
17:15
|
CB TORREGROSSA | BERGES-CLUB BASQUET SERÒS (MIXTE) | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | SALA ESPORTIVA EL GRANER DE TORREGROSSA PLAÇA RONDA NORD, S/N |
|
03/03/2024
|
18:30
|
CB TORREGROSSA | BAC AGRAMUNT | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | SALA ESPORTIVA EL GRANER DE TORREGROSSA PLAÇA RONDA NORD, S/N |
|
08/03/2024
|
21:00
|
CB TORREGROSSA | CB TORÀ | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | SALA ESPORTIVA EL GRANER DE TORREGROSSA PLAÇA RONDA NORD, S/N |
|
09/03/2024
|
17:30
|
CB TORREGROSSA | CN TARREGA B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | SALA ESPORTIVA EL GRANER DE TORREGROSSA PLAÇA RONDA NORD, S/N |
|
10/03/2024
|
11:00
|
SICORIS | CB TORREGROSSA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MARTIN CANO DE LLEIDA AV. CANAL, S/N |
|
10/03/2024
|
16:00
|
CB TORREGROSSA | BC MORABANC ANDORRA A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | SALA ESPORTIVA EL GRANER DE TORREGROSSA PLAÇA RONDA NORD, S/N |
|
10/03/2024
|
17:15
|
CB TORREGROSSA | ASSEGURANCES CUBILLAS BC MORABANC ANDORRA VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | SALA ESPORTIVA EL GRANER DE TORREGROSSA PLAÇA RONDA NORD, S/N |
|
16/03/2024
|
09:00
|
C.E. MARISTES B | CB TORREGROSSA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MARISTES MONTSERRAT DE LLEIDA AV. DE MADRID, 40 |
|
16/03/2024
|
16:00
|
JORDI I JOSEP PALAU CB BELLPUIG NEGRE | CB TORREGROSSA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
17/03/2024
|
16:00
|
CB TORREGROSSA | CB PEÑA FRAGATINA 2013 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | SALA ESPORTIVA EL GRANER DE TORREGROSSA PLAÇA RONDA NORD, S/N |
|
17/03/2024
|
17:30
|
CB TORREGROSSA | CLUB BASQUET BORGES GARRIGUES | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | SALA ESPORTIVA EL GRANER DE TORREGROSSA PLAÇA RONDA NORD, S/N |
|
17/03/2024
|
17:30
|
BC MORABANC ANDORRA GROC | CB TORREGROSSA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35 |
|
17/03/2024
|
20:00
|
C.B. ALCARRÀS | CB TORREGROSSA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLÓ ANDREU AIXALÀ I CASTELLS D' ALCARRAS C/ SEGON PASSEIG DE RONDA, S/N |
|
23/03/2024
|
12:30
|
LA DOLCETA CB BALAGUER | CB TORREGROSSA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE C/ URGELL, 96 |
|
06/04/2024
|
09:30
|
CB MOLLERUSSA BLAU A | CB TORREGROSSA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
06/04/2024
|
17:30
|
CB TORREGROSSA | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | SALA ESPORTIVA EL GRANER DE TORREGROSSA PLAÇA RONDA NORD, S/N |
|
06/04/2024
|
19:00
|
CB TORREGROSSA | CB CERVERA MOBEL LINEA VERD | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | SALA ESPORTIVA EL GRANER DE TORREGROSSA PLAÇA RONDA NORD, S/N |
|
07/04/2024
|
10:15
|
SEDIS PIRINEU AUTOMOCIÓ | CB TORREGROSSA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
07/04/2024
|
16:00
|
CB TORREGROSSA | CB CERVERA MOBEL LINEA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | SALA ESPORTIVA EL GRANER DE TORREGROSSA PLAÇA RONDA NORD, S/N |
|
07/04/2024
|
17:30
|
CB TORREGROSSA | COCA I TECA CEP VALLFOGONA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | SALA ESPORTIVA EL GRANER DE TORREGROSSA PLAÇA RONDA NORD, S/N |
|
13/04/2024
|
16:00
|
BARBERIA ALBERT CB BELLPUIG | CB TORREGROSSA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG (SALA ESCOLAR) AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
13/04/2024
|
16:00
|
C.B. TORREFARRERA | CB TORREGROSSA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLÓ MANEL BOSCH DE TORREFARRERA AV. EUROPA, S/N |
|
13/04/2024
|
17:30
|
CB TORREGROSSA | NAYOX CBF LLEIDA B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | SALA ESPORTIVA EL GRANER DE TORREGROSSA PLAÇA RONDA NORD, S/N |
|
14/04/2024
|
10:00
|
CB TORREGROSSA | NAYOX CBF LLEIDA B | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | SALA ESPORTIVA EL GRANER DE TORREGROSSA PLAÇA RONDA NORD, S/N |
|
14/04/2024
|
17:30
|
CB PEÑA FRAGATINA | CB TORREGROSSA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
14/04/2024
|
19:00
|
C.B. TORREFARRERA | CB TORREGROSSA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLÓ MANEL BOSCH DE TORREFARRERA AV. EUROPA, S/N |
|
20/04/2024
|
09:30
|
CN TARREGA A | CB TORREGROSSA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU C/ SANT PERE CLAVER, 31 |
|
20/04/2024
|
10:45
|
CN TARREGA A | CB TORREGROSSA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU C/ SANT PERE CLAVER, 31 |
|
20/04/2024
|
15:30
|
CB TORREGROSSA | CB PEÑA FRAGATINA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | SALA ESPORTIVA EL GRANER DE TORREGROSSA PLAÇA RONDA NORD, S/N |
|
20/04/2024
|
17:30
|
CB TORREGROSSA | AGROVERTEX - CAPPONT | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | SALA ESPORTIVA EL GRANER DE TORREGROSSA PLAÇA RONDA NORD, S/N |
|
20/04/2024
|
19:00
|
CB TORREGROSSA | SICORIS | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | SALA ESPORTIVA EL GRANER DE TORREGROSSA PLAÇA RONDA NORD, S/N |
|
27/04/2024
|
16:00
|
CB TORREGROSSA | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | SALA ESPORTIVA EL GRANER DE TORREGROSSA PLAÇA RONDA NORD, S/N |
|
27/04/2024
|
17:15
|
CB TORREGROSSA | BC MORABANC ANDORRA B | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | SALA ESPORTIVA EL GRANER DE TORREGROSSA PLAÇA RONDA NORD, S/N |
|
27/04/2024
|
18:30
|
CB TORREGROSSA | C.B. TORREFARRERA BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | SALA ESPORTIVA EL GRANER DE TORREGROSSA PLAÇA RONDA NORD, S/N |
|
28/04/2024
|
11:00
|
EL PALAU D'ANGLESOLA | CB TORREGROSSA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
04/05/2024
|
09:00
|
C.E. MARISTES | CB TORREGROSSA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MARISTES MONTSERRAT DE LLEIDA AV. DE MADRID, 40 |
|
05/05/2024
|
09:30
|
BAC AGRAMUNT | CB TORREGROSSA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'AGRAMUNT PLAÇA FONDANDANA, S/N |
|
05/05/2024
|
10:00
|
BERGES-CLUB BASQUET SERÒS (MIXTE) | CB TORREGROSSA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE SERÒS C/ MONTMANEU, S/N |
|
11/05/2024
|
17:45
|
CN TARREGA | CB TORREGROSSA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU C/ SANT PERE CLAVER, 31 |
|
12/05/2024
|
17:30
|
CB TORREGROSSA | MANTENIMIENTOS Y MONTAJES MARTÍN CB BINÉFAR | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | SALA ESPORTIVA EL GRANER DE TORREGROSSA PLAÇA RONDA NORD, S/N |