Calendari Global Club

CLUB ESPORTIU CEP VALLFOGONA

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
24/09/2022
16:00
COCA I TECA CEP VALLFOGONA NAYOX CBF LLEIDA B C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE VALLFOGONA DE BALAGUER
C/ ESCOLES, 5
24/09/2022
17:30
ESPORTS MONTSEC CEP VALLFOGONA ESPAI FISIO CB BELLPUIG C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE VALLFOGONA DE BALAGUER
C/ ESCOLES, 5
25/09/2022
10:45
COFRAN 95 - CB CAMBRILS CEP VALLFOGONA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL
PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1
25/09/2022
16:15
CAL SARGAIRE CEP TÉRMENS CENG FISART C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL TERMENS
PASSEIG PAU CASALS, S/N
25/09/2022
17:30
C.B. TORREFARRERA TALLER GERALE CEP VALLFOGONA C.T. SENIOR A MASCULI. POLIESPORTIU MUNICIPAL DE TORREFARRERA
AV. EUROPA, S/N
01/10/2022
09:30
CB PEÑA FRAGATINA COCA I TECA CEP VALLFOGONA C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA
AV. DE LA CONSTITUCION, S/N
01/10/2022
16:00
CAL MARXANT VALLFOGONA CEP (PRE) BC MORABANC ANDORRA GROC C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU MUNICIPAL LA RÀPITA
CTRA. AGRAMUNT, S/N
01/10/2022
17:30
CEP VALLFOGONA REUS PLOMS SALLE NEGRE C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL LA RÀPITA
CTRA. AGRAMUNT, S/N
01/10/2022
17:30
C.B. CALAF ESPORTS MONTSEC CEP VALLFOGONA C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE CALAF
C/ ALCALDE MAS DOMENCH, S/N
01/10/2022
19:00
TALLER GERALE CEP VALLFOGONA CLUB BÀSQUET SERÒS C.T. SENIOR A MASCULI. POLIESPORTIU MUNICIPAL LA RÀPITA
CTRA. AGRAMUNT, S/N
02/10/2022
19:00
C.B. TORREFARRERA BLAU CAL SARGAIRE CEP TÉRMENS C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU MUNICIPAL DE TORREFARRERA
AV. EUROPA, S/N
08/10/2022
10:00
C.E. MARISTES CAL MARXANT VALLFOGONA CEP (PRE) C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MARISTES MONTSERRAT DE LLEIDA
AV. DE MADRID, 40
08/10/2022
16:00
COCA I TECA CEP VALLFOGONA CB MOLLERUSSA BLANC C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE VALLFOGONA DE BALAGUER
C/ ESCOLES, 5
08/10/2022
17:30
RUBIES-ABAT CEP VALLFOGONA CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO MUNICIPAL DE VALLFOGONA DE BALAGUER
C/ ESCOLES, 5
08/10/2022
18:00
AP DENTAL AB VENDRELL 1 CEP VALLFOGONA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR
ARENAL S/N
08/10/2022
18:30
TORANESA-VILAMU CB TORA TALLER GERALE CEP VALLFOGONA C.T. SENIOR A MASCULI. POLIESPORTIU DE TORA
CARRETERA DE PONTS A CALAF, S/N
08/10/2022
19:00
ESPORTS MONTSEC CEP VALLFOGONA CB PEÑA FRAGATINA - 08 C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE VALLFOGONA DE BALAGUER
C/ ESCOLES, 5
09/10/2022
17:30
CAL SARGAIRE CEP TÉRMENS LA DOLCETA CB BALAGUER C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL TERMENS
PASSEIG PAU CASALS, S/N
15/10/2022
09:00
C.E. MARISTES B COCA I TECA CEP VALLFOGONA C.T. MINI FEM. PAVELLO MARISTES MONTSERRAT DE LLEIDA
AV. DE MADRID, 40
15/10/2022
16:00
CAL MARXANT VALLFOGONA CEP (PRE) JORDI I JOSEP PALAU SL CB BELLPUIG C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE VALLFOGONA DE BALAGUER
C/ ESCOLES, 5
15/10/2022
16:30
CB TREMP ESPORTS MONTSEC CEP VALLFOGONA C.T. CADET FEMENI PROMOCIO POLIESP EL JUNCAR DE TREMP
C/ ACADEMIA, S/N
15/10/2022
17:30
CEP VALLFOGONA CB LA SELVA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE VALLFOGONA DE BALAGUER
C/ ESCOLES, 5
15/10/2022
19:00
C.B. CALAF RUBIES-ABAT CEP VALLFOGONA C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO MUNICIPAL DE CALAF
C/ ALCALDE MAS DOMENCH, S/N
16/10/2022
11:00
SALTÓ INTELLIGENT TECHNOLOGY TORREGROSSA CAL SARGAIRE CEP TÉRMENS C.T. CADET MASC. PROMOCIO SALA ESPORTIVA EL GRANER DE TORREGROSSA
PLAÇA RONDA NORD, S/N
22/10/2022
16:00
COCA I TECA CEP VALLFOGONA ALUTHERM CB BELLPUIG C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE VALLFOGONA DE BALAGUER
C/ ESCOLES, 5
22/10/2022
17:30
RUBIES-ABAT CEP VALLFOGONA CENG MAS D'EN ROY-CELLER BREGOLAT C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO MUNICIPAL DE VALLFOGONA DE BALAGUER
C/ ESCOLES, 5
22/10/2022
19:00
NATURAL OPTICS PALLARS TALLER GERALE CEP VALLFOGONA C.T. SENIOR A MASCULI. POLIESP EL JUNCAR DE TREMP
C/ ACADEMIA, S/N
23/10/2022
11:00
CLUB BÀSQUET PARDINYES NEGRE LLEIDA CAL MARXANT VALLFOGONA CEP (PRE) C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA
AV. TORTOSA, 74
23/10/2022
16:15
CAL SARGAIRE CEP TÉRMENS CNTARREGA B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL TERMENS
PASSEIG PAU CASALS, S/N
23/10/2022
19:00
CB SECÀ SANT PERE A CEP VALLFOGONA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL JUANJO GARRA
C/ JORDI SOLÉ TURA, S/N
28/10/2022
19:30
ESPAI FISIO CB BELLPUIG ESPORTS MONTSEC CEP VALLFOGONA C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG (SALA ESCOLAR)
AV. DE LES GARRIGUES, S/N
30/10/2022
19:00
TALLER GERALE CEP VALLFOGONA CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA VERD C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL DE VALLFOGONA DE BALAGUER
C/ ESCOLES, 5
05/11/2022
10:30
NAYOX CBF LLEIDA B COCA I TECA CEP VALLFOGONA C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA
C/ BARO DE MAIALS, 117
05/11/2022
16:00
CAL MARXANT VALLFOGONA CEP (PRE) CB ALPICAT C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE VALLFOGONA DE BALAGUER
C/ ESCOLES, 5
05/11/2022
17:30
CEP VALLFOGONA CB PEÑA FRAGATINA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE VALLFOGONA DE BALAGUER
C/ ESCOLES, 5
05/11/2022
19:00
TALLER GERALE CEP VALLFOGONA CB ALCARRÀS C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL DE VALLFOGONA DE BALAGUER
C/ ESCOLES, 5
06/11/2022
12:30
CB BORGES-GARRIGUES CAL SARGAIRE CEP TÉRMENS C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU FRANCESC MACIA DE BORGES BLANQUES
C/ CATALUNYA, S/N
06/11/2022
16:30
CB BORGES-GARRIGUES ESPORTS MONTSEC CEP VALLFOGONA C.T. CADET FEMENI PROMOCIO POLIESPORTIU FRANCESC MACIA DE BORGES BLANQUES
C/ CATALUNYA, S/N
06/11/2022
17:30
C.B. TORREFARRERA RUBIES-ABAT CEP VALLFOGONA C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLIESPORTIU MUNICIPAL DE TORREFARRERA
AV. EUROPA, S/N
12/11/2022
10:30
CAL SARGAIRE CEP TÉRMENS CB TREMP C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE VALLFOGONA DE BALAGUER
C/ ESCOLES, 5
12/11/2022
12:00
ESPORTS MONTSEC CEP VALLFOGONA BAC AGRAMUNT C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE VALLFOGONA DE BALAGUER
C/ ESCOLES, 5
12/11/2022
16:00
COCA I TECA CEP VALLFOGONA CB PEÑA FRAGATINA C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE VALLFOGONA DE BALAGUER
C/ ESCOLES, 5
12/11/2022
17:30
RUBIES-ABAT CEP VALLFOGONA C.E.MARISTES C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO MUNICIPAL DE VALLFOGONA DE BALAGUER
C/ ESCOLES, 5
13/11/2022
09:30
CAPPONT CAL MARXANT VALLFOGONA CEP (PRE) C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA
C/ DOCTORA CASTELLS, S/N
13/11/2022
18:00
BONAREA BELLVIS TALLER GERALE CEP VALLFOGONA C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE BELLVIS
PASSEIG D'URGELL, S/N
19/11/2022
17:30
CEP VALLFOGONA REUS DEPORTIU C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE VALLFOGONA DE BALAGUER
C/ ESCOLES, 5
19/11/2022
19:00
TALLER GERALE CEP VALLFOGONA SICORIS C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL DE VALLFOGONA DE BALAGUER
C/ ESCOLES, 5
20/11/2022
09:30
CB MOLLERUSSA BLANC COCA I TECA CEP VALLFOGONA C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
20/11/2022
16:00
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA VERD ESPORTS MONTSEC CEP VALLFOGONA C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
20/11/2022
19:30
C.B. TRIBULË BELL-LLOC RUBIES-ABAT CEP VALLFOGONA C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO MUNICIPAL DE BELL.LLOC D'URGELL
C/ AFORES, S/N
20/11/2022
19:30
CLUB BASQUET PARDINYES NEGRE LLEIDA CAL SARGAIRE CEP TÉRMENS C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL JUANJO GARRA
C/ JORDI SOLÉ TURA, S/N
26/11/2022
16:00
COCA I TECA CEP VALLFOGONA C.E. MARISTES B C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE VALLFOGONA DE BALAGUER
C/ ESCOLES, 5
26/11/2022
16:00
MANTENIMIENTOS Y MONTAJES MARTÍN CB BINÉFAR CAL SARGAIRE CEP TÉRMENS C.T. CADET MASC. PROMOCIO PABELLON "EL SEGALAR" DE BINEFAR
C/ ORDESA, 1
26/11/2022
17:30
ESPORTS MONTSEC CEP VALLFOGONA ENGLISH WITH JOHN CB BALAGUER GRANA C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE VALLFOGONA DE BALAGUER
C/ ESCOLES, 5
26/11/2022
19:00
TALLER GERALE CEP VALLFOGONA AUTONAYOX CB TORREGROSSA C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL DE VALLFOGONA DE BALAGUER
C/ ESCOLES, 5
26/11/2022
19:30
AD TORREFORTA B CEP VALLFOGONA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
03/12/2022
16:00
CAL MARXANT VALLFOGONA CEP (PRE) C.E. MARISTES C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE VALLFOGONA DE BALAGUER
C/ ESCOLES, 5
03/12/2022
17:30
CEP VALLFOGONA DAVIMA CB CANTAIRES TORTOSA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE VALLFOGONA DE BALAGUER
C/ ESCOLES, 5
03/12/2022
19:00
RUBIES-ABAT CEP VALLFOGONA MANIPULATS ESCRIBÀ C.B.BELLPUIG C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO MUNICIPAL DE VALLFOGONA DE BALAGUER
C/ ESCOLES, 5
03/12/2022
19:00
COPISTERIA PAPERS CB BELLPUIG TALLER GERALE CEP VALLFOGONA C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG
AV. DE LES GARRIGUES, S/N
04/12/2022
10:00
ALUTHERM CB BELLPUIG COCA I TECA CEP VALLFOGONA C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG
AV. DE LES GARRIGUES, S/N
04/12/2022
16:00
ESPORTS MONTSEC CEP VALLFOGONA SEDIS GDOS C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL TERMENS
PASSEIG PAU CASALS, S/N
04/12/2022
17:30
CAL SARGAIRE CEP TÉRMENS CB PEÑA FRAGATINA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL TERMENS
PASSEIG PAU CASALS, S/N
10/12/2022
19:00
C.B. PALLARS SOBIRÀ TALLER GERALE CEP VALLFOGONA C.T. SENIOR A MASCULI. POLIESPORTIU ELS TIL.LERS DE SORT
CAMÍ DE LA CABANERA, S/N
17/12/2022
09:30
AUTOCARS DEL PLA CB BELLPUIG B CAL SARGAIRE CEP TÉRMENS C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG (SALA ESCOLAR)
AV. DE LES GARRIGUES, S/N
17/12/2022
16:00
JORDI I JOSEP PALAU SL CB BELLPUIG CAL MARXANT VALLFOGONA CEP (PRE) C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG (SALA ESCOLAR)
AV. DE LES GARRIGUES, S/N
17/12/2022
18:30
TEIXIDÓ ASSOCIATS CB BALAGUER A CEP VALLFOGONA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE
C/ URGELL, 96
18/12/2022
11:00
ESPORTS MONTSEC CEP VALLFOGONA C.B. CALAF C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE VALLFOGONA DE BALAGUER
C/ ESCOLES, 5
18/12/2022
12:45
TALLER GERALE CEP VALLFOGONA MUNTATGES ELÈCTRICS TEIXIDÓ CB ALPICAT C C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL DE VALLFOGONA DE BALAGUER
C/ ESCOLES, 5
18/12/2022
16:00
BC MORABANC ANDORRA GROC CAL MARXANT VALLFOGONA CEP (PRE) C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA
C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35
18/12/2022
19:45
ALEXANDRA PERRUQUERS CB ALPICAT RUBIES-ABAT CEP VALLFOGONA C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO ANTONI ROURE D'ALPICAT
PARC DEL GRAO, S/N
14/01/2023
10:30
CENG FISART CAL SARGAIRE CEP TÉRMENS C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE
CRTA. MONTSONIS, S/N
14/01/2023
16:00
CB VALLS BNA CEP VALLFOGONA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
15/01/2023
09:30
CB MOLLERUSSA BLANC COCA I TECA CEP VALLFOGONA C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
15/01/2023
16:30
CB PEÑA FRAGATINA - 08 ESPORTS MONTSEC CEP VALLFOGONA C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA
AV. DE LA CONSTITUCION, S/N
15/01/2023
17:00
CAL MARXANT VALLFOGONA CEP (PRE) CLUB BÀSQUET PARDINYES NEGRE LLEIDA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE VALLFOGONA DE BALAGUER
C/ ESCOLES, 5
15/01/2023
18:30
TALLER GERALE CEP VALLFOGONA CB BORGES-GARRIGUES C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL DE VALLFOGONA DE BALAGUER
C/ ESCOLES, 5
20/01/2023
21:30
TALLER GERALE CEP VALLFOGONA CB SECÀ SANT PERE C C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL DE VALLFOGONA DE BALAGUER
C/ ESCOLES, 5
21/01/2023
10:30
ESPORTS MONTSEC CEP VALLFOGONA CB TREMP C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE VALLFOGONA DE BALAGUER
C/ ESCOLES, 5
21/01/2023
12:00
CAL SARGAIRE CEP TÉRMENS C.B. TORREFARRERA BLAU C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE VALLFOGONA DE BALAGUER
C/ ESCOLES, 5
21/01/2023
16:00
COCA I TECA CEP VALLFOGONA CB PEÑA FRAGATINA C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE VALLFOGONA DE BALAGUER
C/ ESCOLES, 5
21/01/2023
17:30
CEP VALLFOGONA CAFE BAR RIBERA CB ALPICAT C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE VALLFOGONA DE BALAGUER
C/ ESCOLES, 5
21/01/2023
19:00
TALLER GERALE CEP VALLFOGONA CENG PETROIMR C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL DE VALLFOGONA DE BALAGUER
C/ ESCOLES, 5
22/01/2023
16:30
CB ALPICAT CAL MARXANT VALLFOGONA CEP (PRE) C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO ANTONI ROURE D'ALPICAT
PARC DEL GRAO, S/N
28/01/2023
09:15
LA DOLCETA CB BALAGUER CAL SARGAIRE CEP TÉRMENS C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE
C/ URGELL, 96
28/01/2023
16:00
CAL MARXANT VALLFOGONA CEP (PRE) CAPPONT C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE VALLFOGONA DE BALAGUER
C/ ESCOLES, 5
28/01/2023
16:15
CNTARREGA COCA I TECA CEP VALLFOGONA C.T. MINI FEM. PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU
C/ VERGE DE MONTSERRAT, S/N
28/01/2023
17:30
CEP VALLFOGONA COFRAN 95 - CB CAMBRILS C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE VALLFOGONA DE BALAGUER
C/ ESCOLES, 5
28/01/2023
19:00
TALLER GERALE CEP VALLFOGONA C.B. TORREFARRERA C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL DE VALLFOGONA DE BALAGUER
C/ ESCOLES, 5
29/01/2023
17:45
SEDIS GDOS ESPORTS MONTSEC CEP VALLFOGONA C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL
CAMI RAL DE CERDANYA, 31
29/01/2023
19:00
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA RUBIES-ABAT CEP VALLFOGONA C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
04/02/2023
16:00
COCA I TECA CEP VALLFOGONA CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA VERD C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE VALLFOGONA DE BALAGUER
C/ ESCOLES, 5
04/02/2023
17:30
RUBIES-ABAT CEP VALLFOGONA C.B. CALAF C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO MUNICIPAL DE VALLFOGONA DE BALAGUER
C/ ESCOLES, 5
04/02/2023
17:45
REUS PLOMS SALLE NEGRE CEP VALLFOGONA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
04/02/2023
19:00
ESPORTS MONTSEC CEP VALLFOGONA CB BORGES-GARRIGUES C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE VALLFOGONA DE BALAGUER
C/ ESCOLES, 5
04/02/2023
20:00
CLUB BÀSQUET SERÒS TALLER GERALE CEP VALLFOGONA C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL DE SERÒS
C/ MONTMANEU, S/N
05/02/2023
19:00
CAL SARGAIRE CEP TÉRMENS SALTÓ INTELLIGENT TECHNOLOGY TORREGROSSA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL TERMENS
PASSEIG PAU CASALS, S/N
11/02/2023
12:00
CAL MARXANT VALLFOGONA CEP (PRE) CANELONS BELLPUIG CB BELLPUIG (PRE) C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE VALLFOGONA DE BALAGUER
C/ ESCOLES, 5
11/02/2023
16:00
COCA I TECA CEP VALLFOGONA CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE VALLFOGONA DE BALAGUER
C/ ESCOLES, 5
11/02/2023
17:30
CEP VALLFOGONA AP DENTAL AB VENDRELL 1 C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE VALLFOGONA DE BALAGUER
C/ ESCOLES, 5
11/02/2023
18:15
CENG MAS D'EN ROY-CELLER BREGOLAT RUBIES-ABAT CEP VALLFOGONA C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE
CRTA. MONTSONIS, S/N
11/02/2023
19:00
TALLER GERALE CEP VALLFOGONA TORANESA-VILAMU CB TORA C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL DE VALLFOGONA DE BALAGUER
C/ ESCOLES, 5
12/02/2023
12:30
BAC AGRAMUNT ESPORTS MONTSEC CEP VALLFOGONA C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL D'AGRAMUNT
PLAÇA FONDANDANA, S/N
12/02/2023
16:15
CNTARREGA B CAL SARGAIRE CEP TÉRMENS C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU
C/ VERGE DE MONTSERRAT, S/N
18/02/2023
12:15
SEDIS MAPISA COCA I TECA CEP VALLFOGONA C.T. MINI FEM. PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL
CAMI RAL DE CERDANYA, 31
25/02/2023
12:30
C.B. TORREFARRERA (PRE) CAL MARXANT VALLFOGONA CEP (PRE) C.T. PRE-INFANTIL MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL DE TORREFARRERA
AV. EUROPA, S/N
25/02/2023
19:30
CB LA SELVA CEP VALLFOGONA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL
CAMI DE L'HORTA 39
26/02/2023
10:30
COCA I TECA CEP VALLFOGONA BC MORABANC ANDORRA B C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU MUNICIPAL LA RÀPITA
CTRA. AGRAMUNT, S/N
26/02/2023
12:00
ESPORTS MONTSEC CEP VALLFOGONA CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA VERD C.T. CADET FEMENI PROMOCIO POLIESPORTIU MUNICIPAL LA RÀPITA
CTRA. AGRAMUNT, S/N
26/02/2023
16:00
RUBIES-ABAT CEP VALLFOGONA C.B. TORREFARRERA C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO MUNICIPAL TERMENS
PASSEIG PAU CASALS, S/N
26/02/2023
17:30
CAL SARGAIRE CEP TÉRMENS CB BORGES-GARRIGUES C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL TERMENS
PASSEIG PAU CASALS, S/N
26/02/2023
17:30
CB SECÀ SANT PERE C TALLER GERALE CEP VALLFOGONA C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL JUANJO GARRA
C/ JORDI SOLÉ TURA, S/N
04/03/2023
11:00
NAYOX CBF LLEIDA B COCA I TECA CEP VALLFOGONA C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA
C/ BARO DE MAIALS, 117
04/03/2023
12:30
CB TREMP CAL SARGAIRE CEP TÉRMENS C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESP EL JUNCAR DE TREMP
C/ ACADEMIA, S/N
04/03/2023
12:30
ENGLISH WITH JOHN CB BALAGUER GRANA ESPORTS MONTSEC CEP VALLFOGONA C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE
C/ URGELL, 96
04/03/2023
16:00
TALLER GERALE CEP VALLFOGONA NATURAL OPTICS PALLARS C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL DE VALLFOGONA DE BALAGUER
C/ ESCOLES, 5
04/03/2023
17:30
CEP VALLFOGONA CB SECÀ SANT PERE A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE VALLFOGONA DE BALAGUER
C/ ESCOLES, 5
04/03/2023
18:45
C.E.MARISTES RUBIES-ABAT CEP VALLFOGONA C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO MARISTES MONTSERRAT DE LLEIDA
AV. DE MADRID, 40
05/03/2023
10:00
CLUB BÀSQUET SERÒS (PRE) CAL MARXANT VALLFOGONA CEP (PRE) C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE SERÒS
C/ MONTMANEU, S/N
11/03/2023
09:30
CANELONS BELLPUIG CB BELLPUIG (PRE) CAL MARXANT VALLFOGONA CEP (PRE) C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG
AV. DE LES GARRIGUES, S/N
11/03/2023
16:00
COCA I TECA CEP VALLFOGONA C.E. MARISTES B C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE VALLFOGONA DE BALAGUER
C/ ESCOLES, 5
11/03/2023
17:30
RUBIES-ABAT CEP VALLFOGONA C.B. TRIBULË BELL-LLOC C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO MUNICIPAL DE VALLFOGONA DE BALAGUER
C/ ESCOLES, 5
11/03/2023
17:30
CB PEÑA FRAGATINA CEP VALLFOGONA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA
AV. DE LA CONSTITUCION, S/N
12/03/2023
16:00
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA VERD TALLER GERALE CEP VALLFOGONA C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
12/03/2023
17:30
CAL SARGAIRE CEP TÉRMENS CLUB BASQUET PARDINYES NEGRE LLEIDA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL TERMENS
PASSEIG PAU CASALS, S/N
18/03/2023
16:00
CAL MARXANT VALLFOGONA CEP (PRE) C.B. TORREFARRERA (PRE) C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE VALLFOGONA DE BALAGUER
C/ ESCOLES, 5
18/03/2023
17:30
COCA I TECA CEP VALLFOGONA CB MOLLERUSSA BLANC C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE VALLFOGONA DE BALAGUER
C/ ESCOLES, 5
18/03/2023
19:00
TALLER GERALE CEP VALLFOGONA C.B. PALLARS SOBIRÀ C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL DE VALLFOGONA DE BALAGUER
C/ ESCOLES, 5
19/03/2023
17:30
CAL SARGAIRE CEP TÉRMENS MANTENIMIENTOS Y MONTAJES MARTÍN CB BINÉFAR C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL TERMENS
PASSEIG PAU CASALS, S/N
25/03/2023
09:30
CB PEÑA FRAGATINA COCA I TECA CEP VALLFOGONA C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA
AV. DE LA CONSTITUCION, S/N
25/03/2023
12:30
CB PEÑA FRAGATINA CAL SARGAIRE CEP TÉRMENS C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA
AV. DE LA CONSTITUCION, S/N
25/03/2023
16:00
CAL MARXANT VALLFOGONA CEP (PRE) CLUB BÀSQUET SERÒS (PRE) C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE VALLFOGONA DE BALAGUER
C/ ESCOLES, 5
25/03/2023
18:00
REUS DEPORTIU CEP VALLFOGONA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
25/03/2023
20:00
CB ALCARRÀS TALLER GERALE CEP VALLFOGONA C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLÓ ANDREU AIXALÀ I CASTELLS D' ALCARRAS
C/ SEGON PASSEIG DE RONDA, S/N
26/03/2023
16:00
MANIPULATS ESCRIBÀ C.B.BELLPUIG RUBIES-ABAT CEP VALLFOGONA C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG
AV. DE LES GARRIGUES, S/N
01/04/2023
16:00
COCA I TECA CEP VALLFOGONA CNTARREGA C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE VALLFOGONA DE BALAGUER
C/ ESCOLES, 5
15/04/2023
11:00
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA VERD COCA I TECA CEP VALLFOGONA C.T. MINI FEM. PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
15/04/2023
16:00
RUBIES-ABAT CEP VALLFOGONA ALEXANDRA PERRUQUERS CB ALPICAT C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO MUNICIPAL DE VALLFOGONA DE BALAGUER
C/ ESCOLES, 5
16/04/2023
16:00
CAL SARGAIRE CEP TÉRMENS AUTOCARS DEL PLA CB BELLPUIG B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL TERMENS
PASSEIG PAU CASALS, S/N
16/04/2023
18:00
CEP VALLFOGONA AD TORREFORTA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE VALLFOGONA DE BALAGUER
C/ ESCOLES, 5
16/04/2023
19:30
TALLER GERALE CEP VALLFOGONA BONAREA BELLVIS C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL DE VALLFOGONA DE BALAGUER
C/ ESCOLES, 5
22/04/2023
17:45
DAVIMA CB CANTAIRES TORTOSA CEP VALLFOGONA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. TORTOSA - PAVELLO EL TEMPLE
POLIGON EL TEMPLE-CTRA. ALDEA
23/04/2023
12:30
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA COCA I TECA CEP VALLFOGONA C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA
AV. TORTOSA, 74
23/04/2023
16:00
SICORIS TALLER GERALE CEP VALLFOGONA C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MARTIN CANO DE LLEIDA
AV. CANAL, S/N
29/04/2023
16:00
COCA I TECA CEP VALLFOGONA SEDIS MAPISA C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE VALLFOGONA DE BALAGUER
C/ ESCOLES, 5
29/04/2023
19:00
AUTONAYOX CB TORREGROSSA TALLER GERALE CEP VALLFOGONA C.T. SENIOR A MASCULI. SALA ESPORTIVA EL GRANER DE TORREGROSSA
PLAÇA RONDA NORD, S/N
06/05/2023
11:00
BC MORABANC ANDORRA B COCA I TECA CEP VALLFOGONA C.T. MINI FEM. PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA
C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35
06/05/2023
17:30
CEP VALLFOGONA TEIXIDÓ ASSOCIATS CB BALAGUER A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE VALLFOGONA DE BALAGUER
C/ ESCOLES, 5
06/05/2023
19:00
TALLER GERALE CEP VALLFOGONA COPISTERIA PAPERS CB BELLPUIG C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL DE VALLFOGONA DE BALAGUER
C/ ESCOLES, 5
13/05/2023
16:00
COCA I TECA CEP VALLFOGONA NAYOX CBF LLEIDA B C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE VALLFOGONA DE BALAGUER
C/ ESCOLES, 5
13/05/2023
17:30
CEP VALLFOGONA CB VALLS BNA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE VALLFOGONA DE BALAGUER
C/ ESCOLES, 5
14/05/2023
16:00
MUNTATGES ELÈCTRICS TEIXIDÓ CB ALPICAT C TALLER GERALE CEP VALLFOGONA C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO ANTONI ROURE D'ALPICAT
PARC DEL GRAO, S/N
19/05/2023
21:00
CB BORGES-GARRIGUES TALLER GERALE CEP VALLFOGONA C.T. SENIOR A MASCULI. POLIESPORTIU FRANCESC MACIA DE BORGES BLANQUES
C/ CATALUNYA, S/N
21/05/2023
09:00
C.E. MARISTES B COCA I TECA CEP VALLFOGONA C.T. MINI FEM. PAVELLO MARISTES MONTSERRAT DE LLEIDA
AV. DE MADRID, 40
21/05/2023
17:30
CAFE BAR RIBERA CB ALPICAT CEP VALLFOGONA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO ANTONI ROURE D'ALPICAT
PARC DEL GRAO, S/N
27/05/2023
19:00
CENG PETROIMR TALLER GERALE CEP VALLFOGONA C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE
CRTA. MONTSONIS, S/N