Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
23/09/2023
|
09:30
|
CB TREMP | CB TORREGROSSA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
23/09/2023
|
11:00
|
CB TREMP | CANELONS BELLPUIG CB BELLPUIG | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
23/09/2023
|
11:00
|
C.B. TORREFARRERA | CB TREMP | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLÓ MANEL BOSCH DE TORREFARRERA AV. EUROPA, S/N |
|
23/09/2023
|
12:30
|
CB TREMP | CLUB BASQUET BORGES GARRIGUES | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
23/09/2023
|
19:00
|
CB TORREGROSSA | CB TREMP | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | SALA ESPORTIVA EL GRANER DE TORREGROSSA PLAÇA RONDA NORD, S/N |
|
24/09/2023
|
11:00
|
CENG HOSTAL MONTSEC | CB TREMP | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE CRTA. MONTSONIS, S/N |
|
24/09/2023
|
12:30
|
NAYOX CBF LLEIDA C | CB TREMP (MIXTE) | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
24/09/2023
|
17:30
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA B | NATURAL OPTICS PALLARS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
30/09/2023
|
09:30
|
CB TREMP (MIXTE) | CLUB BASQUET BORGES GARRIGUES (MIXTE) | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
30/09/2023
|
11:00
|
CB TREMP | CLUB DE BÀSQUET OLIANA (MIXTE) | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
30/09/2023
|
12:30
|
CB TREMP | SEDIS GDOS | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
30/09/2023
|
18:00
|
NATURAL OPTICS PALLARS | ALEXANDRA PERRUQUERS - CAPPONT | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
30/09/2023
|
19:30
|
CB TREMP | JORDI I JOSEP PALAU CB BELLPUIG NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
01/10/2023
|
09:30
|
BAC AGRAMUNT | CB TREMP | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'AGRAMUNT PLAÇA FONDANDANA, S/N |
|
01/10/2023
|
10:00
|
ASESORÍA AMÉRICA-PORTAVET CB BINÉFAR | CB TREMP | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PABELLON "EL SEGALAR" DE BINEFAR C/ ORDESA, 1 |
|
01/10/2023
|
12:30
|
CB MOLLERUSSA BLANC | CB TREMP | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
07/10/2023
|
11:00
|
CB TREMP | C.E. MARISTES B | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
07/10/2023
|
12:30
|
CB TREMP | CLUB BASQUET BORGES GARRIGUES | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
07/10/2023
|
16:30
|
CB TREMP | TAGSE-FRIBIN CB BINÉFAR | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
07/10/2023
|
18:00
|
NATURAL OPTICS PALLARS | CAL MARXANT CEP VALLFOGONA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
07/10/2023
|
19:30
|
CB TREMP | LO DENTAL CEP VALLFOGONA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
08/10/2023
|
17:30
|
C.B. TORREFARRERA | CB TREMP | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLÓ MANEL BOSCH DE TORREFARRERA AV. EUROPA, S/N |
|
15/10/2023
|
13:30
|
C.E. MARISTES | CB TREMP | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MARISTES MONTSERRAT DE LLEIDA AV. DE MADRID, 40 |
|
21/10/2023
|
09:30
|
CB TREMP | CN TARREGA B | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
21/10/2023
|
10:30
|
C.B. BELLVIS | CB TREMP | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE BELLVIS PASSEIG D'URGELL, S/N |
|
21/10/2023
|
11:00
|
CB TREMP | ESPORTS MONTSEC CEP VALLFOGONA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
21/10/2023
|
11:00
|
CENG RAMADERIA JAIME | CB TREMP (MIXTE) | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE CRTA. MONTSONIS, S/N |
|
21/10/2023
|
12:30
|
CB TREMP | CENG VUNKERS | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
21/10/2023
|
16:30
|
CB TREMP | CN TARREGA B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
22/10/2023
|
11:00
|
CENG ESTISANER | CB TREMP | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE CRTA. MONTSONIS, S/N |
|
22/10/2023
|
16:00
|
NAYOX CBF LLEIDA B | CB TREMP | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
22/10/2023
|
17:00
|
CB SECÀ SANT PERE | NATURAL OPTICS PALLARS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL JUANJO GARRA C/ JORDI SOLÉ TURA, S/N |
|
22/10/2023
|
18:45
|
CB SECÀ SANT PERE | CB TREMP | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL JUANJO GARRA C/ JORDI SOLÉ TURA, S/N |
|
28/10/2023
|
09:30
|
CB TREMP | C.B. CALAF | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
28/10/2023
|
11:00
|
CB TREMP | ENGLISH WITH JOHN CB BALAGUER BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
28/10/2023
|
12:30
|
CB TREMP | LAFAC C.B. CALAF | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
28/10/2023
|
12:30
|
INMOFINQUES CB BALAGUER GRANA | CB TREMP | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE C/ URGELL, 96 |
|
28/10/2023
|
16:30
|
CB TREMP (MIXTE) | ENGLISH WITH JOHN CB BALAGUER | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
28/10/2023
|
18:00
|
NATURAL OPTICS PALLARS | CN TARREGA B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
28/10/2023
|
19:30
|
CB TREMP | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
29/10/2023
|
12:30
|
CB TREMP | CB CERVERA MOBEL LINEA | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
29/10/2023
|
12:30
|
CENG RAMADERIES DEL DONDARA | CB TREMP | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE CRTA. MONTSONIS, S/N |
|
04/11/2023
|
09:30
|
CB TREMP (MIXTE) | NAYOX CBF LLEIDA C | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
04/11/2023
|
11:00
|
CB TREMP | C.B. TORREFARRERA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
04/11/2023
|
12:30
|
CB TREMP | AGROVERTEX - CAPPONT | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
04/11/2023
|
17:00
|
CB TREMP | CENG HOSTAL MONTSEC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
04/11/2023
|
17:15
|
CB TORREGROSSA | CB TREMP | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | SALA ESPORTIVA EL GRANER DE TORREGROSSA PLAÇA RONDA NORD, S/N |
|
04/11/2023
|
17:30
|
CENG PETRO IMR | CB TREMP | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE CRTA. MONTSONIS, S/N |
|
05/11/2023
|
12:00
|
CLUB BASQUET SERÒS | CB TREMP | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE SERÒS C/ MONTMANEU, S/N |
|
05/11/2023
|
17:30
|
C.B. TORREFARRERA | CB TREMP | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLÓ MANEL BOSCH DE TORREFARRERA AV. EUROPA, S/N |
|
05/11/2023
|
19:00
|
MUNTATGES ELÈCTRICS TEIXIDÓ CB ALPICAT | NATURAL OPTICS PALLARS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO ANTONI ROURE D'ALPICAT PARC DEL GRAO, S/N |
|
11/11/2023
|
11:00
|
CB TREMP | BAC AGRAMUNT | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
11/11/2023
|
11:45
|
CANELONS BELLPUIG CB BELLPUIG | CB TREMP | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
11/11/2023
|
12:30
|
CB TREMP | ASESORÍA AMÉRICA-PORTAVET CB BINÉFAR | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
11/11/2023
|
16:30
|
CB TREMP | CB TORÀ | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
11/11/2023
|
18:00
|
NATURAL OPTICS PALLARS | COPISTERIA PAPERS CB BELLPUIG NEGRE | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
11/11/2023
|
18:00
|
JORDI I JOSEP PALAU CB BELLPUIG NEGRE | CB TREMP | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG (SALA ESCOLAR) AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
11/11/2023
|
18:00
|
MANIPULATS ESCRIBÀ CB BELLPUIG | CB TREMP | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
12/11/2023
|
09:30
|
CLUB BASQUET BORGES GARRIGUES (MIXTE) | CB TREMP (MIXTE) | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU FRANCESC MACIA DE BORGES BLANQUES C/ CATALUNYA, S/N |
|
12/11/2023
|
11:30
|
SEDIS GDOS | CB TREMP | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
12/11/2023
|
12:00
|
CLUB DE BÀSQUET OLIANA (MIXTE) | CB TREMP | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU MUNICIPAL D'OLIANA C/ ZONA ESPORTIVA, S/N |
|
18/11/2023
|
10:30
|
C.E. MARISTES B | CB TREMP | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MARISTES MONTSERRAT DE LLEIDA AV. DE MADRID, 40 |
|
18/11/2023
|
11:00
|
CB TREMP | ENGLISH WITH JOHN CB BALAGUER BLAU | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
18/11/2023
|
12:30
|
CB TREMP | C.B. TORREFARRERA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
19/11/2023
|
11:00
|
CLUB BASQUET BORGES GARRIGUES | CB TREMP | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU FRANCESC MACIA DE BORGES BLANQUES C/ CATALUNYA, S/N |
|
19/11/2023
|
18:00
|
C.B. ALCARRÀS | CB TREMP | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLÓ ANDREU AIXALÀ I CASTELLS D' ALCARRAS C/ SEGON PASSEIG DE RONDA, S/N |
|
19/11/2023
|
19:00
|
VIDRES PONENT CB BALAGUER B | NATURAL OPTICS PALLARS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE C/ URGELL, 96 |
|
25/11/2023
|
09:30
|
CB TREMP (MIXTE) | CENG RAMADERIA JAIME | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
25/11/2023
|
11:00
|
CB TREMP | C.B. BELLVIS | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
25/11/2023
|
16:00
|
ESPORTS MONTSEC CEP VALLFOGONA | CB TREMP | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE VALLFOGONA DE BALAGUER C/ ESCOLES, 5 |
|
25/11/2023
|
16:30
|
CB TREMP | CB CERVERA MOBEL LINEA VERD | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
25/11/2023
|
16:30
|
CN TARREGA B | CB TREMP | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU C/ SANT PERE CLAVER, 31 |
|
25/11/2023
|
17:30
|
CENG VUNKERS | CB TREMP | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE CRTA. MONTSONIS, S/N |
|
25/11/2023
|
18:00
|
NATURAL OPTICS PALLARS | CLUB BASQUET BORGES GARRIGUES | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
26/11/2023
|
11:00
|
ENGLISH WITH JOHN CB BALAGUER BLAU | CB TREMP | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE C/ URGELL, 96 |
|
26/11/2023
|
12:30
|
CENG REFORMES ISMAEL | CB TREMP | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE CRTA. MONTSONIS, S/N |
|
26/11/2023
|
18:00
|
CN TARREGA B | CB TREMP | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU C/ SANT PERE CLAVER, 31 |
|
02/12/2023
|
09:30
|
CB TREMP | CENG RAMADERIES DEL DONDARA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
02/12/2023
|
10:45
|
ENGLISH WITH JOHN CB BALAGUER BLAU | CB TREMP | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE C/ URGELL, 96 |
|
02/12/2023
|
11:00
|
CB TREMP | C.E. MARISTES | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
02/12/2023
|
12:30
|
CB TREMP | INMOFINQUES CB BALAGUER GRANA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
02/12/2023
|
16:30
|
CB TREMP | BAR TITO CB BALAGUER | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
03/12/2023
|
11:00
|
ENGLISH WITH JOHN CB BALAGUER | CB TREMP (MIXTE) | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE C/ URGELL, 96 |
|
03/12/2023
|
16:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - NEGRE | CB TREMP | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
03/12/2023
|
19:00
|
C.B. TORREFARRERA | CB TREMP | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLÓ MANEL BOSCH DE TORREFARRERA AV. EUROPA, S/N |
|
16/12/2023
|
10:30
|
CB PEÑA FRAGATINA | CB TREMP | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
16/12/2023
|
10:45
|
CB TREMP | C.B. CALAF | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE CRTA. MONTSONIS, S/N |
|
16/12/2023
|
12:00
|
LAFAC C.B. CALAF | CB TREMP | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE CALAF C/ ALCALDE MAS DOMENCH, S/N |
|
16/12/2023
|
16:30
|
CB TREMP | SICORIS | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
17/12/2023
|
11:00
|
AGROVERTEX - CAPPONT | CB TREMP | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA C/ DOCTORA CASTELLS, S/N |
|
17/12/2023
|
11:30
|
CB TREMP | CENG ESTISANER | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
17/12/2023
|
13:00
|
NATURAL OPTICS PALLARS | PUJOL CB MOLLERUSSA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
13/01/2024
|
09:15
|
ALUTHERM CB BELLPUIG B (MIXTE) | CB TREMP (MIXTE) | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
13/01/2024
|
09:30
|
CB TREMP | CN TARREGA B | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
13/01/2024
|
09:30
|
CENG COLÒNIES SANTA MARIA DE MEIÀ | CB TREMP | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE CRTA. MONTSONIS, S/N |
|
13/01/2024
|
11:00
|
CB TREMP | CLUB BASQUET SERÒS | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
13/01/2024
|
12:00
|
C.E. MARISTES | CB TREMP | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MARISTES MONTSERRAT DE LLEIDA AV. DE MADRID, 40 |
|
13/01/2024
|
12:30
|
CB TREMP | C.B. TORREFARRERA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
13/01/2024
|
12:30
|
CB MOLLERUSSA (PRE) | CB TREMP | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
13/01/2024
|
18:00
|
NATURAL OPTICS PALLARS | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
20/01/2024
|
09:30
|
CB TREMP (MIXTE) | CLUB BASQUET BORGES GARRIGUES (MIXTE) | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
20/01/2024
|
09:30
|
CB CERVERA MOBEL LINEA | CB TREMP | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA CARRETERA DE GUISSONA, S/N |
|
20/01/2024
|
11:00
|
CB TREMP | CLUB BASQUET BORGES GARRIGUES (MIXTE) | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
20/01/2024
|
12:30
|
CB TREMP | CB CERVERA MOBEL LINEA NEGRE | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
20/01/2024
|
12:30
|
CB CERVERA MOBEL LINEA | CB TREMP | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA CARRETERA DE GUISSONA, S/N |
|
20/01/2024
|
16:30
|
CB TREMP | CB MOLLERUSSA BLANC | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
20/01/2024
|
18:00
|
CB TREMP | CLUB BASQUET BORGES GARRIGUES | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
21/01/2024
|
18:00
|
CB TREMP | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - NEGRE | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
21/01/2024
|
19:00
|
ALEXANDRA PERRUQUERS - CAPPONT | NATURAL OPTICS PALLARS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA C/ DOCTORA CASTELLS, S/N |
|
21/01/2024
|
19:30
|
CB TREMP | PINTURAS LEPANTO-MAZANA CB BINÉFAR | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
27/01/2024
|
09:30
|
CB TREMP (MIXTE) | CB TORÀ GROC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
27/01/2024
|
10:30
|
TAGSE-FRIBIN CB BINÉFAR | CB TREMP | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PABELLON "EL SEGALAR" DE BINEFAR C/ ORDESA, 1 |
|
27/01/2024
|
11:00
|
CB TREMP | CB MOLLERUSSA BLANC B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
27/01/2024
|
13:30
|
C.E. MARISTES | CB TREMP | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MARISTES MONTSERRAT DE LLEIDA AV. DE MADRID, 40 |
|
27/01/2024
|
16:00
|
LAFAC C.B. CALAF | CB TREMP | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE CALAF C/ ALCALDE MAS DOMENCH, S/N |
|
27/01/2024
|
16:30
|
CB TREMP | CB TORREGROSSA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
27/01/2024
|
17:30
|
CAL MARXANT CEP VALLFOGONA | NATURAL OPTICS PALLARS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE VALLFOGONA DE BALAGUER C/ ESCOLES, 5 |
|
27/01/2024
|
18:00
|
CB TREMP | AGROVERTEX - CAPPONT | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
28/01/2024
|
11:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | CB TREMP | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
28/01/2024
|
18:00
|
CN TARREGA A | CB TREMP | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU C/ SANT PERE CLAVER, 31 |
|
03/02/2024
|
10:00
|
CB PONTS (PRE) | CB TREMP | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE PONTS C/ PISCINES, S/N |
|
03/02/2024
|
11:00
|
CB TREMP | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
03/02/2024
|
11:00
|
NAYOX CBF LLEIDA A (PRE) | CB TREMP | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
03/02/2024
|
11:00
|
C.B. TORREFARRERA | CB TREMP (MIXTE) | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLÓ MANEL BOSCH DE TORREFARRERA AV. EUROPA, S/N |
|
03/02/2024
|
12:30
|
CB TREMP | CB PEÑA FRAGATINA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
03/02/2024
|
16:30
|
CB TREMP | NAYOX CBF LLEIDA B | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
04/02/2024
|
16:30
|
NATURAL OPTICS PALLARS | CB SECÀ SANT PERE | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
04/02/2024
|
17:30
|
CLUB BASQUET BORGES GARRIGUES | CB TREMP | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | POLIESPORTIU FRANCESC MACIA DE BORGES BLANQUES C/ CATALUNYA, S/N |
|
17/02/2024
|
09:30
|
CB TREMP (MIXTE) | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
17/02/2024
|
09:30
|
C.B. TORREFARRERA (PRE) | CB TREMP | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLÓ MANEL BOSCH DE TORREFARRERA AV. EUROPA, S/N |
|
17/02/2024
|
11:00
|
CB TREMP | CENG INDEPENDENT SOFT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
17/02/2024
|
12:30
|
CB TREMP | BAC AGRAMUNT | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
17/02/2024
|
16:30
|
CB TREMP | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
17/02/2024
|
17:00
|
LO DENTAL CEP VALLFOGONA | CB TREMP | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL TERMENS PASSEIG PAU CASALS, S/N |
|
17/02/2024
|
19:00
|
CN TARREGA B | NATURAL OPTICS PALLARS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU C/ SANT PERE CLAVER, 31 |
|
18/02/2024
|
10:00
|
SEDIS MAPISA | CB TREMP | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
18/02/2024
|
16:00
|
SEDIS GDOS | CB TREMP | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
18/02/2024
|
19:00
|
CB CERVERA MOBEL LINEA | CB TREMP | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA CARRETERA DE GUISSONA, S/N |
|
24/02/2024
|
09:30
|
CB TREMP (MIXTE) | ALUTHERM CB BELLPUIG B (MIXTE) | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
24/02/2024
|
10:30
|
C.B. BELLVIS | CB TREMP | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE BELLVIS PASSEIG D'URGELL, S/N |
|
24/02/2024
|
11:00
|
CB TREMP | ENGLISH WITH JOHN CB BALAGUER | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
24/02/2024
|
12:30
|
CB TREMP | C.B. TORREFARRERA | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
24/02/2024
|
16:30
|
CB TREMP | TORREGALLO FRUITES I VERDURES J.GALLO CB BALAGUER BLAU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
24/02/2024
|
17:00
|
BC MORABANC ANDORRA GROC | CB TREMP | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35 |
|
24/02/2024
|
18:00
|
NATURAL OPTICS PALLARS | MUNTATGES ELÈCTRICS TEIXIDÓ CB ALPICAT | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
24/02/2024
|
19:30
|
CB TREMP | CB SECÀ SANT PERE | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
02/03/2024
|
09:30
|
CB MOLLERUSSA | CB TREMP | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
02/03/2024
|
11:00
|
CB TREMP | CLUB DE BÀSQUET OLIANA (MIXTE) | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
02/03/2024
|
12:30
|
CB TREMP | NAYOX CBF LLEIDA D (PRE) | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
02/03/2024
|
16:00
|
COPISTERIA PAPERS CB BELLPUIG NEGRE | NATURAL OPTICS PALLARS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
02/03/2024
|
16:30
|
CB TREMP | MANIPULATS ESCRIBÀ CB BELLPUIG | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
02/03/2024
|
18:00
|
CB TREMP | POMONA FRUITS CB BELLPUIG | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
02/03/2024
|
19:00
|
C.B. CALAF | CB TREMP | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE CALAF C/ ALCALDE MAS DOMENCH, S/N |
|
02/03/2024
|
19:30
|
CB TREMP | CENG HOSTAL MONTSEC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
03/03/2024
|
09:30
|
CB TREMP | CENG COLÒNIES SANTA MARIA DE MEIÀ | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
03/03/2024
|
11:45
|
CB BELLPUIG - MOLLERUSSA BLANC | CB TREMP | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
03/03/2024
|
16:00
|
CLUB BASQUET BORGES GARRIGUES (MIXTE) | CB TREMP (MIXTE) | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU FRANCESC MACIA DE BORGES BLANQUES C/ CATALUNYA, S/N |
|
09/03/2024
|
09:00
|
CN TARREGA B | CB TREMP | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU C/ SANT PERE CLAVER, 31 |
|
09/03/2024
|
11:00
|
CB TREMP | NÚRIA TINTORERIES BC MORABANC ANDORRA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
09/03/2024
|
11:00
|
CB TORÀ GROC | CB TREMP (MIXTE) | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE CALAF C/ ALCALDE MAS DOMENCH, S/N |
|
09/03/2024
|
12:30
|
CB TREMP | C.E. MARISTES | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
09/03/2024
|
12:30
|
C.B. TORREFARRERA | CB TREMP | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLÓ MANEL BOSCH DE TORREFARRERA AV. EUROPA, S/N |
|
09/03/2024
|
16:30
|
CB TREMP | CENG PETRO IMR | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
09/03/2024
|
17:30
|
PINTURAS LEPANTO-MAZANA CB BINÉFAR | CB TREMP | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PABELLON "EL SEGALAR" DE BINEFAR C/ ORDESA, 1 |
|
10/03/2024
|
12:30
|
CB TREMP | CB MOLLERUSSA (PRE) | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
10/03/2024
|
16:30
|
NATURAL OPTICS PALLARS | VIDRES PONENT CB BALAGUER B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
16/03/2024
|
09:30
|
CB TREMP (MIXTE) | C.B. TORREFARRERA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
16/03/2024
|
11:00
|
CB TREMP | CB CERVERA MOBEL LINEA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
16/03/2024
|
17:45
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - NEGRE | CB TREMP | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
16/03/2024
|
18:00
|
CB TORÀ | CB TREMP | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU DE TORA CARRETERA DE PONTS A CALAF, S/N |
|
17/03/2024
|
09:30
|
CLUB BASQUET BORGES GARRIGUES (MIXTE) | CB TREMP | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU FRANCESC MACIA DE BORGES BLANQUES C/ CATALUNYA, S/N |
|
17/03/2024
|
11:00
|
CLUB BASQUET BORGES GARRIGUES | CB TREMP | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU FRANCESC MACIA DE BORGES BLANQUES C/ CATALUNYA, S/N |
|
17/03/2024
|
12:30
|
CLUB BASQUET BORGES GARRIGUES | NATURAL OPTICS PALLARS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU FRANCESC MACIA DE BORGES BLANQUES C/ CATALUNYA, S/N |
|
17/03/2024
|
16:00
|
CB CERVERA MOBEL LINEA NEGRE | CB TREMP | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA CARRETERA DE GUISSONA, S/N |
|
17/03/2024
|
16:30
|
CB TREMP | CENG REFORMES ISMAEL | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
06/04/2024
|
09:30
|
CB TREMP | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
06/04/2024
|
11:00
|
CB TREMP | LAFAC C.B. CALAF | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
06/04/2024
|
12:30
|
CB TREMP | C.E. MARISTES | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
06/04/2024
|
16:30
|
CB TREMP | C.B. ALCARRÀS | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
06/04/2024
|
18:00
|
CB TREMP | CN TARREGA A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
07/04/2024
|
09:30
|
CB MOLLERUSSA BLANC B | CB TREMP | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
07/04/2024
|
09:30
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA NEGRE | CB TREMP (MIXTE) | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
07/04/2024
|
11:00
|
BAR TITO CB BALAGUER | CB TREMP | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE C/ URGELL, 96 |
|
07/04/2024
|
11:00
|
AGROVERTEX - CAPPONT | CB TREMP | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA C/ DOCTORA CASTELLS, S/N |
|
13/04/2024
|
11:00
|
CB TREMP | NAYOX CBF LLEIDA A (PRE) | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
13/04/2024
|
12:30
|
CB TREMP | CB PONTS (PRE) | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
13/04/2024
|
17:00
|
CB TREMP | CB PEÑA FRAGATINA | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
13/04/2024
|
19:30
|
PUJOL CB MOLLERUSSA | NATURAL OPTICS PALLARS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
13/04/2024
|
20:00
|
CB CERVERA MOBEL LINEA VERD | CB TREMP | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA CARRETERA DE GUISSONA, S/N |
|
14/04/2024
|
10:30
|
CB PEÑA FRAGATINA | CB TREMP | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
14/04/2024
|
16:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - NEGRE | CB TREMP | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
20/04/2024
|
09:30
|
CB TREMP | SEDIS MAPISA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
20/04/2024
|
11:00
|
CB TREMP | C.B. TORREFARRERA (PRE) | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
20/04/2024
|
12:30
|
CB TREMP | SEDIS GDOS | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
20/04/2024
|
16:30
|
CB TREMP | C.B. TORREFARRERA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
21/04/2024
|
10:00
|
CB TREMP | CB CERVERA MOBEL LINEA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
21/04/2024
|
11:00
|
BAC AGRAMUNT | CB TREMP | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL D'AGRAMUNT PLAÇA FONDANDANA, S/N |
|
21/04/2024
|
11:00
|
CENG INDEPENDENT SOFT | CB TREMP | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE CRTA. MONTSONIS, S/N |
|
21/04/2024
|
12:30
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - GROC | CB TREMP | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
27/04/2024
|
09:30
|
ENGLISH WITH JOHN CB BALAGUER | CB TREMP | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL ELS GRAUS DE GERB C/ LLARI, 17 |
|
27/04/2024
|
11:00
|
CB TREMP | C.B. BELLVIS | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
27/04/2024
|
12:30
|
TORREGALLO FRUITES I VERDURES J.GALLO CB BALAGUER BLAU | CB TREMP | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE C/ URGELL, 96 |
|
27/04/2024
|
19:30
|
CB TREMP | BC MORABANC ANDORRA GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
28/04/2024
|
16:00
|
SICORIS | CB TREMP | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MARTIN CANO DE LLEIDA AV. CANAL, S/N |
|
04/05/2024
|
10:30
|
POMONA FRUITS CB BELLPUIG | CB TREMP | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
04/05/2024
|
11:00
|
CB TREMP | CB MOLLERUSSA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
04/05/2024
|
12:30
|
CB TREMP | CB BELLPUIG - MOLLERUSSA BLANC | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
04/05/2024
|
16:00
|
CENG HOSTAL MONTSEC | CB TREMP | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE CRTA. MONTSONIS, S/N |
|
05/05/2024
|
09:30
|
NAYOX CBF LLEIDA D (PRE) | CB TREMP | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
05/05/2024
|
12:00
|
CLUB DE BÀSQUET OLIANA (MIXTE) | CB TREMP | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU MUNICIPAL D'OLIANA C/ ZONA ESPORTIVA, S/N |
|
11/05/2024
|
13:00
|
NÚRIA TINTORERIES BC MORABANC ANDORRA | CB TREMP | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35 |