Calendari Global Club

CENG ARTESA DE SEGRE

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
16/01/2021
09:30
CN TARREGA CENG INDEPENDENTSOFT (MIXTE) C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU
C/ VERGE DE MONTSERRAT, S/N
16/01/2021
09:30
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA CENG PUB JACKS C.T. MINI FEM. PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
16/01/2021
11:00
CLUB BASQUET BELLVIS CENG FISART C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE BELLVIS
PASSEIG D'URGELL, S/N
16/01/2021
12:30
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA CENG ROS C.T. INFANTIL FEM. PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
16/01/2021
16:00
CB LLEIDA CENG INDEPENDENTSOFT C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA
C/ DOCTORA CASTELLS, S/N
16/01/2021
17:15
AUTONAYOX CB LLEIDA CENG ROS C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA
C/ DOCTORA CASTELLS, S/N
16/01/2021
17:45
AE SEDIS B CENG SEGREVEST C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL
CAMI RAL DE CERDANYA, 31
17/01/2021
09:30
VILABASQUET VILADECANS BLAU CENG FISART C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
17/01/2021
09:30
C.E. MARISTES B CENG J. CARDENYES C.T. MINI FEM. PAVELLO MARISTES MONTSERRAT DE LLEIDA
AV. DE MADRID, 40
17/01/2021
11:00
CB BALAGUER BLAU CENG TASHIA C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE
C/ URGELL, 96
17/01/2021
11:30
C.B.BELLPUIG CENG RAMADERIES DEL DONDARA C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG
AV. DE LES GARRIGUES, S/N
17/01/2021
16:00
CB.BORGES BLANC CENG ROS C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU FRANCESC MACIA DE BORGES BLANQUES
C/ CATALUNYA, S/N
17/01/2021
19:00
CENG VUNKERS C.B. CALAF C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE
CRTA. MONTSONIS, S/N
23/01/2021
10:30
CENG PUB JACKS CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.T. MINI FEM. PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE
CRTA. MONTSONIS, S/N
23/01/2021
11:00
CENG INDEPENDENTSOFT (MIXTE) CN TARREGA C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE
CRTA. MONTSONIS, S/N
23/01/2021
12:00
CENG ROS AUTONAYOX CB LLEIDA C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE
CRTA. MONTSONIS, S/N
23/01/2021
12:30
CENG INDEPENDENTSOFT CB LLEIDA C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE
CRTA. MONTSONIS, S/N
23/01/2021
16:00
CENG J. CARDENYES C.E. MARISTES B C.T. MINI FEM. PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE
CRTA. MONTSONIS, S/N
23/01/2021
16:00
CENG FISART CLUB BASQUET BELLVIS C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE
CRTA. MONTSONIS, S/N
23/01/2021
17:30
CENG ROS CB.BORGES BLANC C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE
CRTA. MONTSONIS, S/N
23/01/2021
17:30
C.B. CALAF CENG VUNKERS C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL DE CALAF
C/ ALCALDE MAS DOMENCH, S/N
23/01/2021
17:30
CENG FISART VILABASQUET VILADECANS BLAU C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE
CRTA. MONTSONIS, S/N
23/01/2021
19:00
CENG SEGREVEST AE SEDIS B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE
CRTA. MONTSONIS, S/N
23/01/2021
19:00
CENG TASHIA CB BALAGUER BLAU C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE
CRTA. MONTSONIS, S/N
24/01/2021
11:00
CENG RAMADERIES DEL DONDARA C.B.BELLPUIG C.T. MINI MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE
CRTA. MONTSONIS, S/N
24/01/2021
12:30
CENG ROS CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.T. INFANTIL FEM. PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE
CRTA. MONTSONIS, S/N
06/02/2021
09:30
CLUB BASQUET TREMP CENG J. CARDENYES C.T. MINI FEM. POLIESP EL JUNCAR DE TREMP
C/ ACADEMIA, S/N
06/02/2021
10:30
CENG PUB JACKS A.E.SEDIS BASQUET C.T. MINI FEM. PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE
CRTA. MONTSONIS, S/N
06/02/2021
11:00
CENG INDEPENDENTSOFT (MIXTE) CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE
CRTA. MONTSONIS, S/N
06/02/2021
12:00
BC SANT JOAN DESPÍ 'A' CENG FISART C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
06/02/2021
12:30
CENG INDEPENDENTSOFT C.E. MARISTES C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE
CRTA. MONTSONIS, S/N
06/02/2021
17:30
CENG ROS C.B. CALAF C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE
CRTA. MONTSONIS, S/N
06/02/2021
18:00
CLUB BASQUET TREMP B CENG LIPS B C.T. SENIOR A MASCULI. POLIESP EL JUNCAR DE TREMP
C/ ACADEMIA, S/N
06/02/2021
19:00
CENG TASHIA PINTURAS LEPANTO CB BINEFAR C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE
CRTA. MONTSONIS, S/N
07/02/2021
11:00
CENG RAMADERIES DEL DONDARA HOTEL TARRADETS CB TREMP C.T. MINI MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE
CRTA. MONTSONIS, S/N
07/02/2021
12:30
CENG ROS CB MOLLERUSSA C.T. INFANTIL FEM. PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE
CRTA. MONTSONIS, S/N
07/02/2021
18:30
ETVALIA CEP TÉRMENS CENG FISART C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL TERMENS
PASSEIG PAU CASALS, S/N
07/02/2021
19:00
CENG VUNKERS CB BALAGUER BLAU C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE
CRTA. MONTSONIS, S/N
20/02/2021
09:30
C.E. MARISTES CENG INDEPENDENTSOFT C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MARISTES MONTSERRAT DE LLEIDA
AV. DE MADRID, 40
20/02/2021
09:30
HOTEL TARRADETS CB TREMP CENG RAMADERIES DEL DONDARA C.T. MINI MASC. POLIESP EL JUNCAR DE TREMP
C/ ACADEMIA, S/N
20/02/2021
11:00
CB MOLLERUSSA CENG ROS C.T. INFANTIL FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
20/02/2021
16:00
C.B. CALAF CENG ROS C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE CALAF
C/ ALCALDE MAS DOMENCH, S/N
20/02/2021
16:00
CENG J. CARDENYES CLUB BASQUET TREMP C.T. MINI FEM. PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE
CRTA. MONTSONIS, S/N
20/02/2021
16:00
CENG FISART ETVALIA CEP TÉRMENS C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE
CRTA. MONTSONIS, S/N
20/02/2021
17:30
CENG FISART BC SANT JOAN DESPÍ 'A' C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE
CRTA. MONTSONIS, S/N
20/02/2021
19:15
PINTURAS LEPANTO CB BINEFAR CENG TASHIA C.T. CADET FEM. PROMOCIO PABELLON "EL SEGALAR" DE BINEFAR
C/ ORDESA, 1
20/02/2021
20:30
CENG LIPS B CLUB BASQUET TREMP B C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE
CRTA. MONTSONIS, S/N
21/02/2021
09:30
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA CENG INDEPENDENTSOFT (MIXTE) C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
21/02/2021
10:00
A.E.SEDIS BASQUET CENG PUB JACKS C.T. MINI FEM. PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL
CAMI RAL DE CERDANYA, 31
21/02/2021
12:30
CB BALAGUER BLAU CENG VUNKERS C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE
C/ URGELL, 96
06/03/2021
10:45
DIAGONAL MAR FRONT MARÍTIM NEGRE CENG FISART C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
06/03/2021
11:00
CENG INDEPENDENTSOFT (MIXTE) C.B. TORREFARRERA C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE
CRTA. MONTSONIS, S/N
06/03/2021
12:30
CENG INDEPENDENTSOFT A.E.SEDIS BASQUET C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE
CRTA. MONTSONIS, S/N
06/03/2021
16:00
CARNISSERIA CASTILLÓ CB TREMP CENG TASHIA C.T. CADET FEM. PROMOCIO POLIESP EL JUNCAR DE TREMP
C/ ACADEMIA, S/N
06/03/2021
16:00
CENG J. CARDENYES CB LLEIDA C.T. MINI FEM. PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE
CRTA. MONTSONIS, S/N
06/03/2021
17:30
CENG ROS BAC AGRAMUNT C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE
CRTA. MONTSONIS, S/N
06/03/2021
18:00
FA UNS ANYS... CB TREMP CENG SEGREVEST C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESP EL JUNCAR DE TREMP
C/ ACADEMIA, S/N
06/03/2021
19:30
ESCALARRE CB SORT CENG LIPS B C.T. SENIOR A MASCULI. POLIESPORTIU ELS TIL.LERS DE SORT
CAMÍ DE LA CABANERA, S/N
07/03/2021
10:45
CB.BORGES-GARRIGUES CENG FISART C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU FRANCESC MACIA DE BORGES BLANQUES
C/ CATALUNYA, S/N
07/03/2021
11:00
CNTARREGA A CENG PUB JACKS C.T. MINI FEM. PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU
C/ VERGE DE MONTSERRAT, S/N
07/03/2021
11:00
BAC AGRAMUNT CENG ROS C.T. INFANTIL FEM. PAVELLO MUNICIPAL D'AGRAMUNT
PLAÇA FONDANDANA, S/N
07/03/2021
11:30
BARÇA CBS BLAU CENG ROS C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
07/03/2021
11:30
A.E.SEDIS BASQUET BLAU CENG RAMADERIES DEL DONDARA C.T. MINI MASC. PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL
CAMI RAL DE CERDANYA, 31
07/03/2021
19:00
CENG VUNKERS C.B. TORREFARRERA C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE
CRTA. MONTSONIS, S/N
13/03/2021
10:30
CENG PUB JACKS CNTARREGA A C.T. MINI FEM. PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE
CRTA. MONTSONIS, S/N
13/03/2021
11:00
C.B. TORREFARRERA CENG INDEPENDENTSOFT (MIXTE) C.T. PRE-MINI FEM. POLIESPORTIU MUNICICIPAL DE TORREFARRERA
AV. EUROPA, S/N
13/03/2021
12:00
CENG ROS BARÇA CBS BLAU C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE
CRTA. MONTSONIS, S/N
13/03/2021
16:00
CENG FISART CB.BORGES-GARRIGUES C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE
CRTA. MONTSONIS, S/N
13/03/2021
16:00
CB LLEIDA CENG J. CARDENYES C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA
C/ DOCTORA CASTELLS, S/N
13/03/2021
17:30
CENG FISART DIAGONAL MAR FRONT MARÍTIM NEGRE C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE
CRTA. MONTSONIS, S/N
13/03/2021
19:00
CENG SEGREVEST FA UNS ANYS... CB TREMP C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE
CRTA. MONTSONIS, S/N
13/03/2021
19:00
CENG TASHIA CARNISSERIA CASTILLÓ CB TREMP C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE
CRTA. MONTSONIS, S/N
13/03/2021
20:30
CENG LIPS B ESCALARRE CB SORT C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE
CRTA. MONTSONIS, S/N
14/03/2021
11:00
BAC AGRAMUNT CENG ROS C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL D'AGRAMUNT
PLAÇA FONDANDANA, S/N
14/03/2021
11:00
CENG RAMADERIES DEL DONDARA A.E.SEDIS BASQUET BLAU C.T. MINI MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE
CRTA. MONTSONIS, S/N
14/03/2021
12:30
CENG ROS BAC AGRAMUNT C.T. INFANTIL FEM. PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE
CRTA. MONTSONIS, S/N
14/03/2021
16:00
A.E.SEDIS BASQUET CENG INDEPENDENTSOFT C.T. PRE-MINI FEM. PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL
CAMI RAL DE CERDANYA, 31
14/03/2021
16:00
C.B. TORREFARRERA CENG VUNKERS C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESPORTIU MUNICICIPAL DE TORREFARRERA
AV. EUROPA, S/N
10/04/2021
17:45
CB. CORNELLÀ B CENG ROS C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
11/04/2021
10:30
U.E. CLARET CENG FISART C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
11/04/2021
19:00
CENG VUNKERS BC MORABANC ANDORRA C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE
CRTA. MONTSONIS, S/N
17/04/2021
12:00
CENG ROS CB. CORNELLÀ B C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE
CRTA. MONTSONIS, S/N
17/04/2021
17:30
CENG FISART U.E. CLARET C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE
CRTA. MONTSONIS, S/N
18/04/2021
19:00
BC MORABANC ANDORRA CENG VUNKERS C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA
C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35
01/05/2021
09:00
JOVENTUT BADALONA FEMENÍ B CENG ROS C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
01/05/2021
12:00
JAC SANTS BARCELONA A CENG FISART C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
02/05/2021
19:00
CENG VUNKERS LUIS LAX CB LLEIDA C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE
CRTA. MONTSONIS, S/N
08/05/2021
12:00
CENG ROS JOVENTUT BADALONA FEMENÍ B C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE
CRTA. MONTSONIS, S/N
08/05/2021
17:30
CENG FISART JAC SANTS BARCELONA A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE
CRTA. MONTSONIS, S/N
08/05/2021
20:15
LUIS LAX CB LLEIDA CENG VUNKERS C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA
C/ DOCTORA CASTELLS, S/N