Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
23/09/2023
|
12:00
|
SEDIS ALFA CONSULT | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - GROC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
23/09/2023
|
12:15
|
JOVENTUT LES CORTS U14 | SEDIS LA LOLA | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU UPC JORDI GIRONA 11 |
|
23/09/2023
|
16:00
|
C.B. TORREFARRERA | SEDIS GDOS | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLÓ MANEL BOSCH DE TORREFARRERA AV. EUROPA, S/N |
|
23/09/2023
|
16:15
|
SEDIS FUSTES GRAU | CN TARREGA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
23/09/2023
|
18:00
|
SEDIS COMERCIAL CARMEN | CLUB BÀSQUET CERVERA NEGRE MOBEL LINEA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
23/09/2023
|
19:00
|
JAC SANTS BARCELONA U18 | SEDIS MITJANA NAVINÉS | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | CENTRE ESPORTIU LA BORDETA NOGUERA PALLARESA 34-42 |
|
24/09/2023
|
10:00
|
SEDIS CHARLIE | PAVIMENTS LA NOGUERA 2015 CB BALAGUER GRANA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
24/09/2023
|
11:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | SEDIS MAPISA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
24/09/2023
|
11:30
|
SEDIS NAGRUP | CALLES ADVOCATS - CAPPONT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
24/09/2023
|
16:00
|
CB MOLLERUSSA | SEDIS CHARTER MONTFERRER | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
24/09/2023
|
17:30
|
BARÇA CBS | CADI LA SEU | LIGA FEMENINA DE BALONCESTO | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
24/09/2023
|
19:30
|
C.E.B. PALLEJÀ | SEDIS EFAUSA | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
29/09/2023
|
20:45
|
CADI LA SEU | TALENOM BOET MATARÓ | LIGA FEMENINA DE BALONCESTO | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
30/09/2023
|
10:00
|
SEDIS CHARTER MONTFERRER | C.E. MARISTES | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
30/09/2023
|
11:30
|
SEDIS LA LOLA | FARMACIA 1925 FEMENÍ SANT ADRIÀ B | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
30/09/2023
|
12:30
|
NAYOX CBF LLEIDA | SEDIS CHARLIE | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
30/09/2023
|
12:30
|
CB TREMP | SEDIS GDOS | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
30/09/2023
|
13:00
|
SEDIS MITJANA NAVINÉS | CAMPUS UDL - CB IGUALADA JFA | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
01/10/2023
|
10:00
|
CN TARREGA A | SEDIS MAPISA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU C/ SANT PERE CLAVER, 31 |
|
01/10/2023
|
11:00
|
CB MOLLERUSSA BLANC B | SEDIS NAGRUP | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
01/10/2023
|
11:15
|
CN TARREGA | SEDIS ALFA CONSULT | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU C/ SANT PERE CLAVER, 31 |
|
01/10/2023
|
17:00
|
CADI LA SEU | SPAR GIRONA | LIGA FEMENINA DE BALONCESTO | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
01/10/2023
|
17:00
|
ENCUADERNACIONS GREGORIO CB BELLPUIG TARONJA | SEDIS PIRINEU AUTOMOCIÓ | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
06/10/2023
|
20:00
|
CADI LA SEU | CASADEMONT ZARAGOZA | LIGA FEMENINA DE BALONCESTO | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
07/10/2023
|
10:00
|
SEDIS CHARLIE | CLINICA DENTAL BALAGUER CB BALAGUER BLAU | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
07/10/2023
|
11:00
|
NAYOX FORÇA LLEIDA A | SEDIS LA LOLA | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
07/10/2023
|
11:00
|
CENG TASHIA | SEDIS MAPISA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE CRTA. MONTSONIS, S/N |
|
07/10/2023
|
11:30
|
SEDIS PIRINEU AUTOMOCIÓ | CB TORREGROSSA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
07/10/2023
|
15:30
|
SEDIS FUSTES GRAU | CB TORREGROSSA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
07/10/2023
|
16:15
|
CN TARREGA A | SEDIS CHARTER MONTFERRER | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU C/ SANT PERE CLAVER, 31 |
|
07/10/2023
|
18:00
|
SEDIS COMERCIAL CARMEN | REUS DEPORTIU VIORCAM | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
07/10/2023
|
19:30
|
SEDIS MITJANA NAVINÉS | LIMA-HORTA BARCELONA | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
07/10/2023
|
20:00
|
ALAIN AFFLELOU - CB IGUALADA SFB | SEDIS EFAUSA | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | POLIESPORTIU LES COMES CARLES RIBA S/N |
|
08/10/2023
|
19:00
|
CENG VUNKERS | SEDIS GDOS | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE CRTA. MONTSONIS, S/N |
|
14/10/2023
|
16:00
|
SEDIS COMERCIAL CARMEN | COFRAN 95 - CB CAMBRILS | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
15/10/2023
|
16:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - GROC | SEDIS FUSTES GRAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
15/10/2023
|
18:00
|
CADI LA SEU | BAXI FERROL | LIGA FEMENINA DE BALONCESTO | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
21/10/2023
|
11:00
|
C.E. MARISTES | SEDIS NAGRUP | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MARISTES MONTSERRAT DE LLEIDA AV. DE MADRID, 40 |
|
21/10/2023
|
11:00
|
NAYOX CBF LLEIDA B | SEDIS PIRINEU AUTOMOCIÓ | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
21/10/2023
|
11:30
|
SEDIS CHARTER MONTFERRER | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
21/10/2023
|
12:30
|
C.B. TORREFARRERA | SEDIS CHARLIE | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLÓ MANEL BOSCH DE TORREFARRERA AV. EUROPA, S/N |
|
21/10/2023
|
13:00
|
SEDIS LA LOLA | CB BLANES A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
21/10/2023
|
16:15
|
SEDIS MITJANA NAVINÉS | MANRESA CBF 1 | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
21/10/2023
|
17:00
|
CLUB BASQUET SERÒS | SEDIS ALFA CONSULT | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE SERÒS C/ MONTMANEU, S/N |
|
21/10/2023
|
17:45
|
DAVIMA CB CANTAIRES TORTOSA | SEDIS COMERCIAL CARMEN | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | TORTOSA - PAVELLO EL TEMPLE POLIGON EL TEMPLE-CTRA. ALDEA |
|
21/10/2023
|
18:00
|
SEDIS EFAUSA | CB. CORNELLÀ A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
22/10/2023
|
11:45
|
SEDIS MAPISA | NAYOX CBF LLEIDA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
22/10/2023
|
13:30
|
SEDIS GDOS | INMOFINQUES CB BALAGUER GRANA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
22/10/2023
|
17:30
|
CB ALPICAT | SEDIS FUSTES GRAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO ANTONI ROURE D'ALPICAT PARC DEL GRAO, S/N |
|
28/10/2023
|
09:30
|
SEDIS CHARLIE | CENG MIG SEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
28/10/2023
|
10:00
|
SEDIS PIRINEU AUTOMOCIÓ | CN TARREGA A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
28/10/2023
|
11:30
|
SEDIS NAGRUP | CB TORREGROSSA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
28/10/2023
|
12:30
|
U. B. LLEFIÀ - MORA CLÍNICA DENTAL | SEDIS LA LOLA | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU LLEFIA DR. BASSOLS, 109-119 |
|
28/10/2023
|
13:00
|
SEDIS FUSTES GRAU | BC MORABANC ANDORRA GROC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
28/10/2023
|
15:45
|
C.E. MARISTES | SEDIS MITJANA NAVINÉS | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MARISTES MONTSERRAT DE LLEIDA AV. DE MADRID, 40 |
|
28/10/2023
|
16:15
|
SEDIS ALFA CONSULT | NAYOX CBF LLEIDA C | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
28/10/2023
|
18:00
|
SEDIS COMERCIAL CARMEN | CENG FIWITEL | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
28/10/2023
|
19:30
|
AEC COLLBLANC - ÍTACA | SEDIS EFAUSA | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA ROSICH, 12 |
|
01/11/2023
|
12:45
|
SEDIS NAGRUP | CN TARREGA B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
03/11/2023
|
20:00
|
CADI LA SEU | DURAN MAQUINARIA ENSINO | LIGA FEMENINA DE BALONCESTO | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
04/11/2023
|
11:00
|
CENG CEVA | SEDIS CHARLIE | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE CRTA. MONTSONIS, S/N |
|
04/11/2023
|
12:15
|
SEDIS LA LOLA | ESCOLAPIS SARRIA | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
04/11/2023
|
13:00
|
SICORIS | SEDIS CHARTER MONTFERRER | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MARTIN CANO DE LLEIDA AV. CANAL, S/N |
|
04/11/2023
|
13:45
|
SEDIS MITJANA NAVINÉS | ESCOLAPIS SARRIA A | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
04/11/2023
|
16:15
|
SEDIS EFAUSA | B.F. CORNELLÀ A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
04/11/2023
|
19:45
|
BASQUET TERESIANES FARLAWSPORTS | SEDIS COMERCIAL CARMEN | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | TARRAGONA - PAVELLO CAMP CLAR RIU SIURANA S/N |
|
05/11/2023
|
10:00
|
SEDIS MAPISA | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
05/11/2023
|
11:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - GROC | SEDIS ALFA CONSULT | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
05/11/2023
|
11:00
|
CALLES ADVOCATS - CAPPONT | SEDIS NAGRUP | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA C/ DOCTORA CASTELLS, S/N |
|
05/11/2023
|
11:30
|
SEDIS CHARTER MONTFERRER | CB MOLLERUSSA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
05/11/2023
|
12:30
|
BAC AGRAMUNT | SEDIS FUSTES GRAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL D'AGRAMUNT PLAÇA FONDANDANA, S/N |
|
05/11/2023
|
13:00
|
SEDIS GDOS | C.B. TORREFARRERA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
11/11/2023
|
10:00
|
SEDIS PIRINEU AUTOMOCIÓ | ENCUADERNACIONS GREGORIO CB BELLPUIG TARONJA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
11/11/2023
|
10:00
|
SEDIS CHARLIE | CN TARREGA A | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
11/11/2023
|
11:30
|
SEDIS NAGRUP | CB MOLLERUSSA BLANC B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
11/11/2023
|
12:15
|
C.B GRUP BARNA NEGRE | SEDIS LA LOLA | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | NAU PARC CLOT CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170 |
|
11/11/2023
|
13:00
|
SEDIS FUSTES GRAU | SICORIS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
11/11/2023
|
13:30
|
C.E. MARISTES | SEDIS CHARTER MONTFERRER | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MARISTES MONTSERRAT DE LLEIDA AV. DE MADRID, 40 |
|
11/11/2023
|
16:15
|
SEDIS ALFA CONSULT | CN TARREGA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
11/11/2023
|
18:00
|
SEDIS COMERCIAL CARMEN | ARENES BELLPUIG CB BELLPUIG | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
11/11/2023
|
19:30
|
CEJ L'HOSPITALET B | SEDIS EFAUSA | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
12/11/2023
|
10:00
|
SEDIS MAPISA | CN TARREGA A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
12/11/2023
|
11:30
|
SEDIS GDOS | CB TREMP | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
12/11/2023
|
17:45
|
SESE A | SEDIS MITJANA NAVINÉS | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
16/11/2023
|
20:00
|
CADI LA SEU | CELTA ZORKA RECALVI | LIGA FEMENINA DE BALONCESTO | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
18/11/2023
|
12:00
|
SEDIS CHARTER MONTFERRER | CN TARREGA A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
18/11/2023
|
12:30
|
CN TARREGA B | SEDIS NAGRUP | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU C/ SANT PERE CLAVER, 31 |
|
18/11/2023
|
13:45
|
SEDIS MITJANA NAVINÉS | BASQUET ATENEU MONTSERRAT | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
18/11/2023
|
16:15
|
SEDIS EFAUSA | FARRATGES LA NOGUERA CB BALAGUER B | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
18/11/2023
|
18:30
|
TEIXIDÓ ASSOCIATS CB BALAGUER A | SEDIS COMERCIAL CARMEN | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE C/ URGELL, 96 |
|
19/11/2023
|
10:00
|
SEDIS MAPISA | CENG TASHIA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
19/11/2023
|
11:00
|
CB TORREGROSSA | SEDIS PIRINEU AUTOMOCIÓ | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | SALA ESPORTIVA EL GRANER DE TORREGROSSA PLAÇA RONDA NORD, S/N |
|
19/11/2023
|
11:30
|
SEDIS GDOS | CENG VUNKERS | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
19/11/2023
|
12:30
|
CLUB BASQUET BORGES GARRIGUES | SEDIS FUSTES GRAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | POLIESPORTIU FRANCESC MACIA DE BORGES BLANQUES C/ CATALUNYA, S/N |
|
19/11/2023
|
12:45
|
CB OLOT GREDA | SEDIS LA LOLA | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N |
|
25/11/2023
|
10:30
|
SEDIS NAGRUP | C.E. MARISTES | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
25/11/2023
|
11:00
|
NAYOX CBF LLEIDA | SEDIS MAPISA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
25/11/2023
|
12:00
|
SEDIS FUSTES GRAU | LA DOLCETA CB BALAGUER | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
25/11/2023
|
16:30
|
MANYANET REUS A | SEDIS COMERCIAL CARMEN | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET PARE MANYANET 25 |
|
26/11/2023
|
10:00
|
SEDIS CHARLIE | C.E. MARISTES | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
26/11/2023
|
10:45
|
U.E. CLARET A | SEDIS LA LOLA | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
26/11/2023
|
11:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - VERMELL | SEDIS CHARTER MONTFERRER | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
26/11/2023
|
11:30
|
SEDIS PIRINEU AUTOMOCIÓ | NAYOX CBF LLEIDA B | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
26/11/2023
|
12:30
|
INMOFINQUES CB BALAGUER GRANA | SEDIS GDOS | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE C/ URGELL, 96 |
|
26/11/2023
|
13:00
|
SEDIS ALFA CONSULT | CLUB BASQUET SERÒS | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
26/11/2023
|
16:30
|
U.E. CLARET A | SEDIS MITJANA NAVINÉS | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
26/11/2023
|
17:30
|
C.B. TORREFARRERA A | SEDIS EFAUSA | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLÓ MANEL BOSCH DE TORREFARRERA AV. EUROPA, S/N |
|
02/12/2023
|
09:30
|
CN TARREGA A | SEDIS PIRINEU AUTOMOCIÓ | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU C/ SANT PERE CLAVER, 31 |
|
02/12/2023
|
10:45
|
PAVIMENTS LA NOGUERA 2015 CB BALAGUER GRANA | SEDIS CHARLIE | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE C/ URGELL, 96 |
|
02/12/2023
|
12:30
|
SEDIS MITJANA NAVINÉS | DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
02/12/2023
|
16:00
|
NAYOX CBF LLEIDA C | SEDIS ALFA CONSULT | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
02/12/2023
|
16:15
|
SEDIS EFAUSA | BÀSQUET LLOR | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
02/12/2023
|
17:15
|
CB TORREGROSSA | SEDIS NAGRUP | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | SALA ESPORTIVA EL GRANER DE TORREGROSSA PLAÇA RONDA NORD, S/N |
|
02/12/2023
|
19:00
|
AD TORREFORTA A | SEDIS COMERCIAL CARMEN | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | TARRAGONA - CASAL RIU CLAR PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N |
|
02/12/2023
|
19:30
|
CADI LA SEU | EMBUTIDOS PAJARIEL BEMBIPRE PDNT | LIGA FEMENINA DE BALONCESTO | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
03/12/2023
|
11:30
|
SEDIS CHARTER MONTFERRER | SICORIS | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
03/12/2023
|
12:30
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - NEGRE | SEDIS FUSTES GRAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
03/12/2023
|
13:00
|
SEDIS LA LOLA | CB LES FRANQUESES | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
16/12/2023
|
12:30
|
SEDIS FUSTES GRAU | BARBERIA ALBERT CB BELLPUIG | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
16/12/2023
|
16:15
|
SEDIS COMERCIAL CARMEN | PLOMS SALLE REUS | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
16/12/2023
|
19:30
|
CADI LA SEU | HOZONO GLOBAL JAIRIS | LIGA FEMENINA DE BALONCESTO | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
16/12/2023
|
19:30
|
C.B. CORBERA NEGRE | SEDIS EFAUSA | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
17/12/2023
|
10:45
|
JOVENTUT BADALONA B | SEDIS LA LOLA | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
17/12/2023
|
11:00
|
CB MOLLERUSSA BLAU | SEDIS MITJANA NAVINÉS | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
17/12/2023
|
18:15
|
SEDIS EFAUSA | LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
29/12/2023
|
21:00
|
CADI LA SEU | SPAR GIRONA | LIGA FEMENINA DE BALONCESTO | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
13/01/2024
|
12:15
|
SEDIS LA LOLA | JET TERRASSA U14 BLAU | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
13/01/2024
|
12:30
|
CB PEÑA FRAGATINA | SEDIS FUSTES GRAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
13/01/2024
|
13:45
|
SEDIS MITJANA NAVINÉS | C.B. MARTORELL | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
13/01/2024
|
18:15
|
CADI LA SEU | PERFUMERIAS AVENIDA | LIGA FEMENINA DE BALONCESTO | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
14/01/2024
|
10:00
|
SEDIS MAPISA | ENGLISH WITH JOHN CB BALAGUER | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
14/01/2024
|
10:00
|
BERGES-CLUB BASQUET SERÒS (MIXTE) | SEDIS PIRINEU AUTOMOCIÓ | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE SERÒS C/ MONTMANEU, S/N |
|
14/01/2024
|
11:30
|
SEDIS CHARTER MONTFERRER | NAYOX CBF LLEIDA C | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
14/01/2024
|
12:30
|
CALLES ADVOCATS - CAPPONT | SEDIS NAGRUP | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA C/ DOCTORA CASTELLS, S/N |
|
14/01/2024
|
13:00
|
SEDIS GDOS | TORREGALLO FRUITES I VERDURES J.GALLO CB BALAGUER BLAU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
14/01/2024
|
18:00
|
SEDIS CHARLIE | NAYOX CBF LLEIDA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
14/01/2024
|
19:30
|
NAYOX FORÇA LLEIDA | SEDIS COMERCIAL CARMEN | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
20/01/2024
|
10:00
|
SEDIS PIRINEU AUTOMOCIÓ | BC MORABANC ANDORRA A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
20/01/2024
|
10:45
|
CLINICA DENTAL BALAGUER CB BALAGUER BLAU | SEDIS CHARLIE | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE C/ URGELL, 96 |
|
20/01/2024
|
11:00
|
CB MOLLERUSSA | SEDIS MAPISA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
20/01/2024
|
11:30
|
SEDIS NAGRUP | CB CERVERA MOBEL LINEA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
20/01/2024
|
13:00
|
SEDIS ALFA CONSULT | CLUB BASQUET SERÒS | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
20/01/2024
|
16:15
|
SEDIS FUSTES GRAU | EL PALAU D'ANGLESOLA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
20/01/2024
|
18:00
|
SEDIS COMERCIAL CARMEN | AB VENDRELL | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
21/01/2024
|
11:45
|
CB BELLPUIG - MOLLERUSSA BLANC | SEDIS GDOS | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
21/01/2024
|
12:00
|
CLUB BÀSQUET SANT CELONI U14F | SEDIS LA LOLA | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI ESTEVE CARDELUS, S/N |
|
21/01/2024
|
12:30
|
SICORIS | SEDIS CHARTER MONTFERRER | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MARTIN CANO DE LLEIDA AV. CANAL, S/N |
|
21/01/2024
|
17:45
|
BASQUET MOLINS A | SEDIS EFAUSA | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI SANT ANTONI Mª CLARET, S/N |
|
27/01/2024
|
12:15
|
SEDIS LA LOLA | JOVENTUT LES CORTS U14 | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
27/01/2024
|
12:30
|
MANTENIMIENTOS Y MONTAJES MARTÍN CB BINÉFAR | SEDIS FUSTES GRAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PABELLON "EL SEGALAR" DE BINEFAR C/ ORDESA, 1 |
|
27/01/2024
|
13:45
|
SEDIS MITJANA NAVINÉS | JAC SANTS BARCELONA U18 | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
27/01/2024
|
16:00
|
CB PEÑA FRAGATINA | SEDIS NAGRUP | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
27/01/2024
|
16:00
|
CB TORREGROSSA | SEDIS PIRINEU AUTOMOCIÓ | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | SALA ESPORTIVA EL GRANER DE TORREGROSSA PLAÇA RONDA NORD, S/N |
|
27/01/2024
|
21:00
|
CADI LA SEU | BARÇA CBS | LIGA FEMENINA DE BALONCESTO | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
28/01/2024
|
10:00
|
SEDIS CHARLIE | C.B. TORREFARRERA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
28/01/2024
|
10:00
|
SEDIS MAPISA | CN TARREGA B | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
28/01/2024
|
11:00
|
CB PEÑA FRAGATINA | SEDIS ALFA CONSULT | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
28/01/2024
|
11:30
|
SEDIS CHARTER MONTFERRER | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
28/01/2024
|
13:00
|
SEDIS EFAUSA | C.E.B. PALLEJÀ | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
28/01/2024
|
16:15
|
SEDIS GDOS | C.B. TORREFARRERA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
28/01/2024
|
17:30
|
CLUB BÀSQUET CERVERA NEGRE MOBEL LINEA | SEDIS COMERCIAL CARMEN | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA CARRETERA DE GUISSONA, S/N |
|
01/02/2024
|
20:30
|
SPAR GIRONA | CADI LA SEU | LIGA FEMENINA DE BALONCESTO | PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24 |
|
03/02/2024
|
10:30
|
CENG MIG SEGRE | SEDIS CHARLIE | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE CRTA. MONTSONIS, S/N |
|
03/02/2024
|
11:30
|
FARMACIA 1925 FEMENÍ SANT ADRIÀ B | SEDIS LA LOLA | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA RICART, 6 |
|
03/02/2024
|
12:30
|
CB CERVERA MOBEL LINEA | SEDIS GDOS | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA CARRETERA DE GUISSONA, S/N |
|
03/02/2024
|
16:00
|
AUTOCARS DEL PLA CB BELLPUIG TARONJA | SEDIS CHARTER MONTFERRER | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
03/02/2024
|
16:15
|
SEDIS ALFA CONSULT | CN TARREGA 2011 (PRE) | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
03/02/2024
|
17:45
|
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER A | SEDIS EFAUSA | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD MANUEL AZAÑA, S/N |
|
04/02/2024
|
10:30
|
CAMPUS UDL - CB IGUALADA JFA | SEDIS MITJANA NAVINÉS | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU LES COMES CARLES RIBA S/N |
|
04/02/2024
|
11:00
|
CB CERVERA MOBEL LINEA | SEDIS MAPISA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA CARRETERA DE GUISSONA, S/N |
|
04/02/2024
|
12:30
|
COFRAN 95 - CB CAMBRILS | SEDIS COMERCIAL CARMEN | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1 |
|
04/02/2024
|
16:30
|
CN TARREGA | SEDIS FUSTES GRAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU C/ SANT PERE CLAVER, 31 |
|
10/02/2024
|
16:00
|
BÀSQUET SAFA CLAROR 2 | SEDIS MITJANA NAVINÉS | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
10/02/2024
|
16:15
|
SEDIS EFAUSA | BÀSQUET SANT BOI | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
17/02/2024
|
12:15
|
SEDIS LA LOLA | NAYOX FORÇA LLEIDA A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
17/02/2024
|
16:15
|
SEDIS EFAUSA | ALAIN AFFLELOU - CB IGUALADA SFB | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
17/02/2024
|
19:30
|
CADI LA SEU | LOINTEK GERNIKA BIZKAIA | LIGA FEMENINA DE BALONCESTO | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
18/02/2024
|
10:00
|
SEDIS MAPISA | CB TREMP | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
18/02/2024
|
10:00
|
SEDIS NAGRUP | NAYOX CBF LLEIDA C | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
18/02/2024
|
11:30
|
SEDIS CHARLIE | CENG CEVA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
18/02/2024
|
11:30
|
SEDIS PIRINEU AUTOMOCIÓ | NAYOX CBF LLEIDA B | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
18/02/2024
|
12:00
|
CB TORREGROSSA | SEDIS FUSTES GRAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | SALA ESPORTIVA EL GRANER DE TORREGROSSA PLAÇA RONDA NORD, S/N |
|
18/02/2024
|
16:00
|
SEDIS GDOS | CB TREMP | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
18/02/2024
|
17:30
|
LIMA-HORTA BARCELONA | SEDIS MITJANA NAVINÉS | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO UBAE EL CARMEL CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS |
|
18/02/2024
|
17:45
|
SEDIS CHARTER MONTFERRER | ENGLISH WITH JOHN CB BALAGUER | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
24/02/2024
|
10:45
|
CB BLANES A | SEDIS LA LOLA | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
24/02/2024
|
11:30
|
SEDIS NAGRUP | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
24/02/2024
|
12:30
|
CB PEÑA FRAGATINA | SEDIS GDOS | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
24/02/2024
|
12:30
|
CB MOLLERUSSA | SEDIS CHARTER MONTFERRER | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
24/02/2024
|
15:30
|
BC MORABANC ANDORRA GROC | SEDIS ALFA CONSULT | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35 |
|
24/02/2024
|
16:15
|
SEDIS FUSTES GRAU | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - GROC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
24/02/2024
|
16:15
|
CN TARREGA A | SEDIS CHARLIE | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU C/ SANT PERE CLAVER, 31 |
|
24/02/2024
|
16:15
|
CN TARREGA A | SEDIS PIRINEU AUTOMOCIÓ | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU C/ SANT PERE CLAVER, 31 |
|
24/02/2024
|
18:00
|
SEDIS COMERCIAL CARMEN | DAVIMA CB CANTAIRES TORTOSA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
24/02/2024
|
18:00
|
MANRESA CBF 1 | SEDIS MITJANA NAVINÉS | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
25/02/2024
|
19:30
|
CB. CORNELLÀ A | SEDIS EFAUSA | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
02/03/2024
|
12:15
|
SEDIS LA LOLA | U. B. LLEFIÀ - MORA CLÍNICA DENTAL | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
02/03/2024
|
13:45
|
SEDIS MITJANA NAVINÉS | C.E. MARISTES | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
02/03/2024
|
16:15
|
SEDIS EFAUSA | AEC COLLBLANC - ÍTACA | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
02/03/2024
|
19:00
|
CENG FIWITEL | SEDIS COMERCIAL CARMEN | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE CRTA. MONTSONIS, S/N |
|
02/03/2024
|
19:30
|
CADI LA SEU | KUTXABANK ARASKI | LIGA FEMENINA DE BALONCESTO | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
03/03/2024
|
10:00
|
SEDIS MAPISA | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
03/03/2024
|
10:00
|
SEDIS NAGRUP | NATURAL OPTICS CB BALAGUER GRANA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
03/03/2024
|
11:30
|
SEDIS PIRINEU AUTOMOCIÓ | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
03/03/2024
|
13:00
|
SEDIS FUSTES GRAU | CB ALPICAT | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
03/03/2024
|
15:00
|
SEDIS ALFA CONSULT | CAL XIRRICLÓ CB BALAGUER | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
03/03/2024
|
16:30
|
SEDIS CHARTER MONTFERRER | C.B. TORREFARRERA BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
03/03/2024
|
17:30
|
REUS DEPORTIU VIORCAM | SEDIS COMERCIAL CARMEN | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU CARRER ANTONI GAUDI 66 |
|
03/03/2024
|
18:00
|
SEDIS GDOS | C.E. MARISTES | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
09/03/2024
|
10:30
|
C.E. MARISTES | SEDIS CHARLIE | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO MARISTES MONTSERRAT DE LLEIDA AV. DE MADRID, 40 |
|
09/03/2024
|
11:00
|
ESCOLAPIS SARRIA | SEDIS LA LOLA | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA IMMACULADA, 25-35 |
|
09/03/2024
|
11:00
|
ENGLISH WITH JOHN CB BALAGUER | SEDIS MAPISA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL ELS GRAUS DE GERB C/ LLARI, 17 |
|
09/03/2024
|
13:00
|
ESCOLAPIS SARRIA A | SEDIS MITJANA NAVINÉS | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA IMMACULADA, 25-35 |
|
09/03/2024
|
16:00
|
TORREGALLO FRUITES I VERDURES J.GALLO CB BALAGUER BLAU | SEDIS GDOS | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLÓ POLIVALENT INPACSA DE BALAGUER C/ GREGORI GALLEGO, 12 |
|
09/03/2024
|
16:15
|
SEDIS COMERCIAL CARMEN | BASQUET TERESIANES FARLAWSPORTS | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
09/03/2024
|
17:45
|
B.F. CORNELLÀ A | SEDIS EFAUSA | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO CAN CARBONELL MARIANO BENLLIURE, S/N |
|
09/03/2024
|
19:30
|
CADI LA SEU | IDK EUSKOTREN | LIGA FEMENINA DE BALONCESTO | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
10/03/2024
|
10:15
|
SEDIS NAGRUP | CALLES ADVOCATS - CAPPONT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
10/03/2024
|
10:30
|
NAYOX CBF LLEIDA C | SEDIS CHARTER MONTFERRER | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
10/03/2024
|
11:45
|
SEDIS PIRINEU AUTOMOCIÓ | BERGES-CLUB BASQUET SERÒS (MIXTE) | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
10/03/2024
|
17:30
|
BC MORABANC ANDORRA GROC | SEDIS FUSTES GRAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35 |
|
16/03/2024
|
10:30
|
SEDIS CHARTER MONTFERRER | SICORIS | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
16/03/2024
|
11:00
|
CB CERVERA MOBEL LINEA | SEDIS NAGRUP | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA CARRETERA DE GUISSONA, S/N |
|
16/03/2024
|
12:00
|
SEDIS LA LOLA | C.B GRUP BARNA NEGRE | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
16/03/2024
|
16:15
|
SEDIS EFAUSA | CEJ L'HOSPITALET B | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
16/03/2024
|
16:30
|
C.E. MARISTES | SEDIS CHARLIE | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO MARISTES MONTSERRAT DE LLEIDA AV. DE MADRID, 40 |
|
16/03/2024
|
18:00
|
SEDIS MITJANA NAVINÉS | SESE A | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
16/03/2024
|
18:00
|
ARENES BELLPUIG CB BELLPUIG | SEDIS COMERCIAL CARMEN | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
16/03/2024
|
18:00
|
CLUB BASQUET SERÒS | SEDIS ALFA CONSULT | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE SERÒS C/ MONTMANEU, S/N |
|
17/03/2024
|
10:00
|
SEDIS MAPISA | CB MOLLERUSSA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
17/03/2024
|
11:30
|
SEDIS ALFA CONSULT | CN TARREGA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
17/03/2024
|
15:30
|
BC MORABANC ANDORRA A | SEDIS PIRINEU AUTOMOCIÓ | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35 |
|
17/03/2024
|
16:15
|
SEDIS FUSTES GRAU | BAC AGRAMUNT | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
24/03/2024
|
11:00
|
SEDIS GDOS | CB BELLPUIG - MOLLERUSSA BLANC | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
24/03/2024
|
11:00
|
SICORIS | SEDIS FUSTES GRAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MARTIN CANO DE LLEIDA AV. CANAL, S/N |
|
28/03/2024
|
21:00
|
CADI LA SEU | SPAR GRAN CANARIA | LIGA FEMENINA DE BALONCESTO | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
06/04/2024
|
11:00
|
CN TARREGA B | SEDIS MAPISA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU C/ SANT PERE CLAVER, 31 |
|
06/04/2024
|
12:30
|
SEDIS LA LOLA | CB OLOT GREDA | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
06/04/2024
|
12:30
|
C.B. TORREFARRERA | SEDIS GDOS | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLÓ MANEL BOSCH DE TORREFARRERA AV. EUROPA, S/N |
|
06/04/2024
|
16:15
|
SEDIS COMERCIAL CARMEN | TEIXIDÓ ASSOCIATS CB BALAGUER A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
06/04/2024
|
19:00
|
BASQUET ATENEU MONTSERRAT | SEDIS MITJANA NAVINÉS | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | B. ATENEU MONTSERRAT TORRE DAMIANS, 6 ATIC |
|
06/04/2024
|
19:30
|
CADI LA SEU | MOVISTAR ESTUDIANTES | LIGA FEMENINA DE BALONCESTO | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
06/04/2024
|
20:00
|
FARRATGES LA NOGUERA CB BALAGUER B | SEDIS EFAUSA | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE C/ URGELL, 96 |
|
07/04/2024
|
10:15
|
SEDIS PIRINEU AUTOMOCIÓ | CB TORREGROSSA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
07/04/2024
|
11:45
|
SEDIS NAGRUP | CB PEÑA FRAGATINA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
07/04/2024
|
13:15
|
SEDIS ALFA CONSULT | CB PEÑA FRAGATINA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
07/04/2024
|
16:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - VERMELL | SEDIS CHARTER MONTFERRER | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
07/04/2024
|
16:15
|
SEDIS FUSTES GRAU | CLUB BASQUET BORGES GARRIGUES | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
13/04/2024
|
12:15
|
SEDIS LA LOLA | U.E. CLARET A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
13/04/2024
|
12:30
|
LA DOLCETA CB BALAGUER | SEDIS FUSTES GRAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE C/ URGELL, 96 |
|
13/04/2024
|
13:45
|
SEDIS MITJANA NAVINÉS | U.E. CLARET A | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
13/04/2024
|
16:15
|
SEDIS EFAUSA | C.B. TORREFARRERA A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
13/04/2024
|
18:00
|
SEDIS COMERCIAL CARMEN | MANYANET REUS A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
14/04/2024
|
10:45
|
CN TARREGA 2011 (PRE) | SEDIS ALFA CONSULT | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU C/ SANT PERE CLAVER, 31 |
|
14/04/2024
|
13:30
|
SEDIS MAPISA | CB CERVERA MOBEL LINEA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
14/04/2024
|
13:30
|
SEDIS CHARLIE | CENG MIG SEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
14/04/2024
|
16:15
|
SEDIS CHARTER MONTFERRER | AUTOCARS DEL PLA CB BELLPUIG TARONJA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
14/04/2024
|
17:45
|
SEDIS GDOS | CB CERVERA MOBEL LINEA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
20/04/2024
|
09:30
|
CB TREMP | SEDIS MAPISA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
20/04/2024
|
11:00
|
NAYOX CBF LLEIDA B | SEDIS PIRINEU AUTOMOCIÓ | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
20/04/2024
|
12:30
|
SEDIS FUSTES GRAU | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
20/04/2024
|
12:30
|
CB TREMP | SEDIS GDOS | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
20/04/2024
|
12:30
|
ENGLISH WITH JOHN CB BALAGUER | SEDIS CHARTER MONTFERRER | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE C/ URGELL, 96 |
|
20/04/2024
|
15:00
|
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE | SEDIS MITJANA NAVINÉS | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | C.E. MONTSENY PALLARS, 410 |
|
20/04/2024
|
16:15
|
SEDIS COMERCIAL CARMEN | AD TORREFORTA A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
20/04/2024
|
19:00
|
CADI LA SEU | VALENCIA BC | LIGA FEMENINA DE BALONCESTO | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
21/04/2024
|
09:30
|
CB LES FRANQUESES | SEDIS LA LOLA | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
21/04/2024
|
09:30
|
CN TARREGA | SEDIS ALFA CONSULT | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU C/ SANT PERE CLAVER, 31 |
|
21/04/2024
|
09:30
|
NAYOX CBF LLEIDA C | SEDIS NAGRUP | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
21/04/2024
|
10:45
|
SEDIS CHARLIE | C.E. MARISTES | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
21/04/2024
|
17:30
|
BÀSQUET LLOR | SEDIS EFAUSA | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | E.E. LLOR LLUIS COMPANYS, 50 |
|
27/04/2024
|
10:00
|
SEDIS PIRINEU AUTOMOCIÓ | CN TARREGA A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
27/04/2024
|
12:15
|
SEDIS LA LOLA | JOVENTUT BADALONA B | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
27/04/2024
|
13:00
|
SEDIS ALFA CONSULT | BC MORABANC ANDORRA GROC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
27/04/2024
|
13:45
|
SEDIS MITJANA NAVINÉS | CB MOLLERUSSA BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
27/04/2024
|
16:00
|
BARBERIA ALBERT CB BELLPUIG | SEDIS FUSTES GRAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
27/04/2024
|
16:15
|
SEDIS EFAUSA | C.B. CORBERA NEGRE | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
27/04/2024
|
19:30
|
PLOMS SALLE REUS | SEDIS COMERCIAL CARMEN | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5 |
|
28/04/2024
|
09:30
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | SEDIS NAGRUP | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
28/04/2024
|
11:30
|
SEDIS CHARTER MONTFERRER | CB MOLLERUSSA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
28/04/2024
|
13:00
|
SEDIS GDOS | CB PEÑA FRAGATINA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
04/05/2024
|
11:00
|
NATURAL OPTICS CB BALAGUER GRANA | SEDIS NAGRUP | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL ELS GRAUS DE GERB C/ LLARI, 17 |
|
04/05/2024
|
11:00
|
CENG MIG SEGRE | SEDIS CHARLIE | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE CRTA. MONTSONIS, S/N |
|
04/05/2024
|
12:00
|
SEDIS FUSTES GRAU | CB PEÑA FRAGATINA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
04/05/2024
|
12:30
|
CAL XIRRICLÓ CB BALAGUER | SEDIS ALFA CONSULT | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE C/ URGELL, 96 |
|
04/05/2024
|
13:30
|
C.E. MARISTES | SEDIS GDOS | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MARISTES MONTSERRAT DE LLEIDA AV. DE MADRID, 40 |
|
04/05/2024
|
18:00
|
SEDIS COMERCIAL CARMEN | NAYOX FORÇA LLEIDA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
05/05/2024
|
09:30
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | SEDIS PIRINEU AUTOMOCIÓ | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
05/05/2024
|
10:45
|
JET TERRASSA U14 BLAU | SEDIS LA LOLA | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU CAN JOFRESA BADALONA, 4 |
|
05/05/2024
|
11:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | SEDIS MAPISA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
05/05/2024
|
12:00
|
BÀSQUET SANT BOI | SEDIS EFAUSA | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
05/05/2024
|
16:00
|
C.B. MARTORELL | SEDIS MITJANA NAVINÉS | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
05/05/2024
|
16:00
|
C.B. TORREFARRERA BLANC | SEDIS CHARTER MONTFERRER | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLÓ MANEL BOSCH DE TORREFARRERA AV. EUROPA, S/N |
|
11/05/2024
|
12:15
|
SEDIS LA LOLA | CLUB BÀSQUET SANT CELONI U14F | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
11/05/2024
|
13:45
|
SEDIS MITJANA NAVINÉS | BÀSQUET SAFA CLAROR 2 | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
11/05/2024
|
16:15
|
SEDIS EFAUSA | BASQUET MOLINS A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
11/05/2024
|
18:00
|
AB VENDRELL | SEDIS COMERCIAL CARMEN | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
12/05/2024
|
11:00
|
EL PALAU D'ANGLESOLA | SEDIS FUSTES GRAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
18/05/2024
|
16:15
|
SEDIS FUSTES GRAU | MANTENIMIENTOS Y MONTAJES MARTÍN CB BINÉFAR | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |