Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
10/09/2023
|
18:15
|
DM GROUP MOLLET | CB NAVÀS VISCOLA | LIGA EBA | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
16/09/2023
|
17:45
|
UB SANT ADRIA 3 | MOLDSTOCK C.B. MOLLET C | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA RICART, 6 |
|
16/09/2023
|
18:30
|
UE.MONTGAT - A | DM GROUP MOLLET | LIGA EBA | POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ AV. DE LA UNIO, S/N |
|
16/09/2023
|
19:00
|
BC MORABANC ANDORRA 2009 | C.B. MOLLET C | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35 |
|
23/09/2023
|
16:00
|
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET | SHAD CB MOLLET A | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA AVGDA MAS CLARA S/N |
|
23/09/2023
|
18:00
|
MOLDSTOCK C.B. MOLLET C | CB SANTA COLOMA B | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
23/09/2023
|
19:45
|
C.B. MOLLET A | BADALONA BASQUET CLUB 1 MASC. | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
24/09/2023
|
09:00
|
C.B. MOLLET A | CB LA GARRIGA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
24/09/2023
|
12:30
|
MOLDSTOCK C.B. MOLLET C | SANT GERVASI 2 | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
24/09/2023
|
15:45
|
LIMA-HORTA BARCELONA | CONSTRUCTORA PEREFRAN CB MOLLET D | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO UBAE EL CARMEL CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS |
|
24/09/2023
|
16:00
|
C.B. MOLLET C | C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
24/09/2023
|
16:00
|
TRIOMF - UB MIR | C.B. MOLLET B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MIQUEL POBLET CAMI DE LA FONT FREDA, S/N |
|
24/09/2023
|
18:15
|
DM GROUP MOLLET | TECNOCASA SALT | LIGA EBA | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
24/09/2023
|
20:00
|
SHAD CB MOLLET A | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
30/09/2023
|
09:00
|
C.B. MOLLET B | CB CERDANYOLA AL DIA B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
30/09/2023
|
09:00
|
SHAD C.B. MOLLET A | CEB SANT JORDI | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
30/09/2023
|
09:15
|
CB LA GARRIGA 2013 | C.B. MOLLET B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU CAN NOGUERA AV. AVI MUSQUERA, S/N |
|
30/09/2023
|
09:30
|
CB SANT JOSEP A | C.B. MOLLET A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESP. MUNICIPAL DEL BESOS AV. ST. RAMON DE PENYAFORT S/N |
|
30/09/2023
|
10:30
|
C.B. MOLLET B | EL CÍRCOL A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
30/09/2023
|
10:30
|
C.B. MOLLET B | CB VILA DE MONTORNÈS | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
30/09/2023
|
10:30
|
C.E.B. PALLEJÀ NEGRE | C.B. MOLLET A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
30/09/2023
|
12:00
|
C.B. MOLLET A | BÀSQUET ALELLA VIDA SIGNIFICATIVA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
30/09/2023
|
12:00
|
SHAD C.B. MOLLET A | CB TORELLÓ PF | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
30/09/2023
|
12:15
|
RAMON MAS-AECAM MALGRAT | C.B. MOLLET A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER ZONA ESP. PARC DEL COLOMER |
|
30/09/2023
|
12:15
|
CB LA GARRIGA | C.B. MOLLET B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU CAN NOGUERA AV. AVI MUSQUERA, S/N |
|
30/09/2023
|
12:30
|
U. B. LLEFIÀ B | C.B. MOLLET D | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LLEFIA DR. BASSOLS, 109-119 |
|
30/09/2023
|
12:45
|
UB SANT ADRIA BLAU | C.B. MOLLET C | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | SANT GABRIEL SANT ADRIA RICART, 8-14 |
|
30/09/2023
|
16:00
|
C.B. MOLLET C | NAYOX FORÇA LLEIDA B | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
30/09/2023
|
17:45
|
MOLDSTOCK C.B. MOLLET C | NAYOX FORÇA LLEIDA B | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
30/09/2023
|
19:30
|
SHAD C.B. MOLLET B | EMBOTITS PEDRAGOSA ACB PALAU | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
30/09/2023
|
21:00
|
SHAD CB MOLLET B | MARISTES ADEMAR | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
01/10/2023
|
10:45
|
SHAD CB MOLLET A | CANOVELLES BC 1 | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
01/10/2023
|
12:30
|
CONSTRUCTORA PEREFRAN CB MOLLET D | S.E SANT JOAN DE MATA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
01/10/2023
|
12:45
|
CB MOLLET U13 | CB SANTA COLOMA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
01/10/2023
|
16:00
|
SHAD CB MOLLET A | CB SANT JOSEP | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
01/10/2023
|
16:00
|
NAYOX FORÇA LLEIDA A | C.B. MOLLET A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
01/10/2023
|
16:00
|
CB L'AMETLLA | C.B. MOLLET A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO POLIESPORTIU LA MINA LA MINA |
|
01/10/2023
|
18:15
|
DM GROUP MOLLET | C.B. MARTORELL | LIGA EBA | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
01/10/2023
|
18:45
|
WAKEFUL SECURITY CANOVELLES BC | MOLDSTOCK C.B. MOLLET C | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT DIAGONAL, S/N |
|
06/10/2023
|
21:05
|
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET 2 | C.B. MOLLET B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA AVGDA MAS CLARA S/N |
|
07/10/2023
|
09:00
|
C.B. MOLLET A | CLUB BASQUET ARGENTONA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
07/10/2023
|
09:00
|
C.B. MOLLET C | BÀSQUET PÀLCAM B | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
07/10/2023
|
09:00
|
TRIOMF - UB MIR | C.B. MOLLET B | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MPAL. MONTCADA BONAVISTA, S/N (PISCINES) |
|
07/10/2023
|
10:30
|
C.B. MOLLET A | BÀSQUET GIRONA U14 VERMELL | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
07/10/2023
|
11:30
|
BASQUET SANT PERE FEMENI 2ON ANY | SHAD C.B. MOLLET A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
07/10/2023
|
12:15
|
C.B. MOLLET D | CB PARETS VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
07/10/2023
|
12:30
|
CB PARETS VERMELL | MOLDSTOCK C.B. MOLLET C | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL PARETS AV. FRANCESC MACIA, S/N |
|
07/10/2023
|
16:00
|
C.B. MOLLET B | CANOVELLES BC 1 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
07/10/2023
|
17:30
|
SHAD CB MOLLET B | A. BASQUET BUFALÀ FEMENÍ | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
07/10/2023
|
19:15
|
C.B. MOLLET A | CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
07/10/2023
|
19:15
|
C.B. LLINARS | SHAD C.B. MOLLET B | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL LLINARS AV. EUROPA DE LES NACIONS S/N |
|
08/10/2023
|
09:00
|
CB GRANOLLERS 5 | C.B. MOLLET B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
08/10/2023
|
09:00
|
CB GRANOLLERS 1 | SHAD C.B. MOLLET A | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
08/10/2023
|
09:15
|
C.B. MOLLET B | UE BARBERA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
08/10/2023
|
10:30
|
LLAR 56 - CB SANTA PERPETUA BLANC | CONSTRUCTORA PEREFRAN CB MOLLET D | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
08/10/2023
|
10:45
|
SHAD C.B. MOLLET A | CREU ALTA SABADELL 1 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
08/10/2023
|
12:15
|
C.B. MOLLET A | NAYOX CBF LLEIDA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
08/10/2023
|
12:15
|
CB SALT VERD | SHAD CB MOLLET A | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT AVGDA, PAISOS CATALANS S/N |
|
08/10/2023
|
12:30
|
CB VILA DE MONTORNÈS | C.B. MOLLET A | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS DE MONTORNES GRAN VIAL, S/N |
|
08/10/2023
|
16:00
|
C.B. MOLLET A | QBASKET SANT CUGAT TARONJA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
08/10/2023
|
16:00
|
SESE B | C.B. MOLLET C | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
08/10/2023
|
17:45
|
MOLDSTOCK C.B. MOLLET C | C.B. LLINARS A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
08/10/2023
|
17:45
|
UE MATARO - SBF | SHAD CB MOLLET A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
12/10/2023
|
10:30
|
C.B. MOLLET C | TGN BÀSQUET 09A | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
12/10/2023
|
12:15
|
MOLDSTOCK C.B. MOLLET C | LA SALLE MANRESA 1 | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
12/10/2023
|
18:15
|
DM GROUP MOLLET | C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC | LIGA EBA | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
15/10/2023
|
12:00
|
FIKA ECONOMISTES I ADVOCATS CESN | C.B. MOLLET C | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | MÀGIC LAU JARDI, 72-74 |
|
15/10/2023
|
12:00
|
JAC SANTS BARCELONA U17 | MOLDSTOCK C.B. MOLLET C | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
15/10/2023
|
17:00
|
DM GROUP MOLLET | GOLF DE ANDRATX-EDBASER CB | LIGA EBA | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
15/10/2023
|
19:00
|
C.B. MOLLET B | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
21/10/2023
|
08:45
|
BARÇA | C.B. MOLLET A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
21/10/2023
|
09:00
|
C.B. MOLLET B | C.B. LLIÇA DE VALL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
21/10/2023
|
09:00
|
SHAD C.B. MOLLET A | CB PARETS | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
21/10/2023
|
09:00
|
CB SANTA COLOMA B | C.B. MOLLET C | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
21/10/2023
|
10:15
|
BASQUET SANT PERE 2N ANY VERMELL | C.B. MOLLET B | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
21/10/2023
|
10:30
|
C.B. MOLLET C | EL CÍRCOL 2013 | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
21/10/2023
|
12:00
|
SANT GABRIEL RIPOLLET | SHAD C.B. MOLLET A | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COL. SANT GABRIEL RIPOLLET NORD, 32-36 |
|
21/10/2023
|
12:15
|
C.B. MOLLET C | A.E. SANT ANDREU NATZARET-1A | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
21/10/2023
|
13:00
|
CB LES FRANQUESES VERD | C.B. MOLLET B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
21/10/2023
|
13:30
|
F.C. MARTINENC BÀSQUET A | C.B. MOLLET A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO TELEGRAFOS, 31-45 |
|
21/10/2023
|
16:00
|
C.B. MOLLET A | UE.MONTGAT | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
21/10/2023
|
17:45
|
C.B. MOLLET B | SABADELL BQ VALLÈS 1 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
21/10/2023
|
17:45
|
U.E.RIPOLL | C.B. MOLLET B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | C.T. ESPORTIVA L'AVELLANEDA RONDA MAS D'EN BOSCH, S/N |
|
21/10/2023
|
19:00
|
C.B. LLIÇA DE VALL | MOLDSTOCK C.B. MOLLET C | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LLIÇA DE VALL PASSEIG DE L'ESGLESIA, S/N |
|
21/10/2023
|
19:30
|
SHAD C.B. MOLLET B | CB LA GARRIGA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
22/10/2023
|
09:00
|
A.E. SANT ANDREU NATZARET 'A' | C.B. MOLLET A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
22/10/2023
|
09:00
|
SANT GERVASI 2 | C.B. MOLLET D | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA SANT GERVASI SABADELL, 41 |
|
22/10/2023
|
11:00
|
SHAD CB MOLLET A | CB OLOT | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
22/10/2023
|
12:45
|
CB MOLLET U13 | F.C. MARTINENC BÀSQUET | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
22/10/2023
|
13:15
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A | C.B. MOLLET A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
22/10/2023
|
16:00
|
C.B. RIPOLLET A | C.B. MOLLET B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA TAMARIT, 30 |
|
22/10/2023
|
17:15
|
SHAD CB MOLLET A | CANOVELLES BC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
22/10/2023
|
17:15
|
TECNOCASA SALT | DM GROUP MOLLET | LIGA EBA | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT AVGDA, PAISOS CATALANS S/N |
|
22/10/2023
|
19:00
|
MOLDSTOCK C.B. MOLLET C | A.E. SANT ANDREU NATZARET-1A | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
22/10/2023
|
20:00
|
C.B. MARTORELL | SHAD CB MOLLET B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | INSTAL.ESP.MPALS. MARTORELL GERMANS MARTI, 14 |
|
26/10/2023
|
19:30
|
E.B. ROSELLA VERMELL | SHAD C.B. MOLLET A | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
28/10/2023
|
09:00
|
SHAD C.B. MOLLET A | FEMENY OSONA MYSTICS - OVA PROJECTS | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
28/10/2023
|
09:00
|
C.B. MOLLET C | DOMINIQUES BARCELONA | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
28/10/2023
|
09:00
|
CARBOGARDEN-AECAM MALGRAT | C.B. MOLLET C | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
28/10/2023
|
09:00
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | C.B. MOLLET A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
28/10/2023
|
10:30
|
SHAD C.B. MOLLET A | CLUB NATACIÓ SABADELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
28/10/2023
|
11:00
|
BQ MANYANET MOLINS A | C.B. MOLLET A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL.LEGI SANT MIQUEL ARCANGEL PARE MANYANET, S/N |
|
28/10/2023
|
12:00
|
C.B. MOLLET A | C.B. LLIÇA DE VALL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
28/10/2023
|
16:00
|
C.B. MOLLET A | TRANVISA - CB IGUALADA CMA | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
28/10/2023
|
16:00
|
REFORMIT ARENYS BÀSQUET | SHAD CB MOLLET A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS FONS DE LES CREUS, ZONA ESP. |
|
28/10/2023
|
16:00
|
C. B. RAMON LLULL B | CONSTRUCTORA PEREFRAN CB MOLLET D | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD NAPOLS, 42 |
|
28/10/2023
|
17:00
|
ADE FUSTER B | C.B. MOLLET D | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | A.D.E. FUSTER C/ DEL ROSARI, 6-8 |
|
28/10/2023
|
17:45
|
MOLDSTOCK C.B. MOLLET C | UB SANT ADRIA 3 | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
28/10/2023
|
19:30
|
C.B. MOLLET B | GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
28/10/2023
|
21:00
|
SHAD CB MOLLET B | C.E. MARISTES RUBÍ - REDBAR | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
29/10/2023
|
09:00
|
CB MOLLET U13 | U.E. CLARET A | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
29/10/2023
|
10:30
|
C.B. CENTELLES | C.B. MOLLET B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL DE CENTELLES RONDA DELS ESPORTS S/N |
|
29/10/2023
|
10:45
|
C.B. MOLLET A | QBASKET SANT CUGAT NEGRE | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
29/10/2023
|
12:00
|
CB GRANOLLERS 2 | SHAD C.B. MOLLET B | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL GRANOLLERS PRAT DE LA RIBA amb LLUIS COMPANYS |
|
29/10/2023
|
12:30
|
C.B. MOLLET C | BC MORABANC ANDORRA 2009 | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
29/10/2023
|
16:00
|
C.B. MOLLET B | MATARÓ PARC BOET TARONJA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
29/10/2023
|
17:30
|
CB VILA DE MONTORNÈS | C.B. MOLLET B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS DE MONTORNES GRAN VIAL, S/N |
|
29/10/2023
|
17:45
|
C.B. MOLLET B | BÀSQUET ARBÚCIES | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
29/10/2023
|
18:00
|
UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA SIOUX | SHAD CB MOLLET A | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS DE LA CELLERA DE TER CARRETERA ESCOLES S/N |
|
29/10/2023
|
19:30
|
MOLDSTOCK C.B. MOLLET C | LA VALLALTA BC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
01/11/2023
|
09:15
|
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 | C.B. MOLLET C | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
01/11/2023
|
17:45
|
CB SANTA COLOMA B | MOLDSTOCK C.B. MOLLET C | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
01/11/2023
|
18:10
|
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET | DM GROUP MOLLET | LIGA EBA | PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA AVGDA MAS CLARA S/N |
|
03/11/2023
|
18:40
|
BASQUET NEUS | C.B. MOLLET D | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO LA COLINA GRAN BRETANYA, S/N |
|
04/11/2023
|
09:00
|
C.B. MOLLET A | CB PARETS NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
04/11/2023
|
09:00
|
SANT GERVASI 3 | C.B. MOLLET C | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | ESCOLA SANT GERVASI SABADELL, 41 |
|
04/11/2023
|
09:00
|
TRIOMF - UB MIR | CB MOLLET U13 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MIQUEL POBLET CAMI DE LA FONT FREDA, S/N |
|
04/11/2023
|
10:30
|
C.B. MOLLET B | CN CALDES B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
04/11/2023
|
10:30
|
C.B. MOLLET C | CLUB BÀSQUET SANT CELONI U11M | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
04/11/2023
|
10:30
|
CN CALDES A | SHAD C.B. MOLLET A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL LES CREMADES ZONA ESPORTIVA (PISCINES) |
|
04/11/2023
|
12:00
|
C.B. MOLLET A | CB SANT JOSEP A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
04/11/2023
|
15:45
|
CB PARETS NEGRE | C.B. MOLLET A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL PARETS AV. FRANCESC MACIA, S/N |
|
04/11/2023
|
16:00
|
SHAD CB MOLLET A | PIA OLOT | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
04/11/2023
|
16:00
|
NAYOX FORÇA LLEIDA B | C.B. MOLLET C | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
04/11/2023
|
16:00
|
BÀSQUET SAFA CLAROR 1 | C.B. MOLLET A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
04/11/2023
|
18:15
|
DM GROUP MOLLET | CB QUART GRUES CRUZ | LIGA EBA | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
04/11/2023
|
20:00
|
CONSTRUCTORA PEREFRAN CB MOLLET D | C.E SANT NICOLAU 2 | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
04/11/2023
|
21:00
|
MATARÓ PARC BOET | C.B. MOLLET B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
05/11/2023
|
09:15
|
C.B. MOLLET B | CB GRANOLLERS 4 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
05/11/2023
|
09:30
|
SABADELL BQ VALLÈS 010M | C.B. MOLLET A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | SABADELL SPORTS CENTER-CASABLANCAS C/ FONT I SAGUÉ, S/N (Accés al costat núm. 1) |
|
05/11/2023
|
10:30
|
QBASKET SANT CUGAT | C.B. MOLLET B | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
05/11/2023
|
10:45
|
SHAD C.B. MOLLET A | SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
05/11/2023
|
12:15
|
SHAD C.B. MOLLET B | C.B. LLIÇA DE VALL | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
05/11/2023
|
12:45
|
NAYOX FORÇA LLEIDA B | MOLDSTOCK C.B. MOLLET C | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
05/11/2023
|
16:00
|
SHAD CB MOLLET A | A.E. MINGUELLA B - DRIVIM | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
05/11/2023
|
18:00
|
C.B. LA GARRIGA | C.B. MOLLET B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | POLIESPORTIU CAN NOGUERA AV. AVI MUSQUERA, S/N |
|
05/11/2023
|
18:00
|
C.B. VILADECAVALLS B | SHAD CB MOLLET B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
05/11/2023
|
19:30
|
MATARÓ PARC BOET | MOLDSTOCK C.B. MOLLET C | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
11/11/2023
|
09:00
|
C.B. MOLLET A | C.E.B. PALLEJÀ NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
11/11/2023
|
09:00
|
C.B. MOLLET A | CB SANT JOSEP A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
11/11/2023
|
09:00
|
CB SANTA COLOMA | CB MOLLET U13 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
11/11/2023
|
09:30
|
CEB SANT JORDI | SHAD C.B. MOLLET A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
11/11/2023
|
10:30
|
C.B. MOLLET B | CB LA GARRIGA 2013 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
11/11/2023
|
10:30
|
C.B. MOLLET C | UB SANT ADRIA BLAU | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
11/11/2023
|
10:30
|
CB TORELLÓ PF | SHAD C.B. MOLLET A | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL TORELLO PASSATGE DEL ESPORTS, S/N |
|
11/11/2023
|
10:45
|
EMBOTITS PEDRAGOSA ACB PALAU | SHAD C.B. MOLLET B | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MARIA VICTOR P. CARRERADA, 55 |
|
11/11/2023
|
12:15
|
C.B. MOLLET C | SESE B | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
11/11/2023
|
12:30
|
BÀSQUET ALELLA VIDA SIGNIFICATIVA | C.B. MOLLET A | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU ABELARDO VERA PG. CREU DE PEDRA, S/N |
|
11/11/2023
|
16:00
|
C.B. MOLLET A | JOVENTUT BADALONA 1 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
11/11/2023
|
17:30
|
C.B. MOLLET B | SALESIANS SABADELL - OTAMÀTIC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
11/11/2023
|
17:45
|
SESE A | DM GROUP MOLLET | LIGA EBA | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
11/11/2023
|
19:15
|
C.B. MOLLET A | ABAST BC MORABANC ANDORRA VERMELL | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
11/11/2023
|
20:00
|
CB CALELLA | SHAD CB MOLLET A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL CALELLA SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU) |
|
11/11/2023
|
20:45
|
C.B. MOLLET A | JOVENTUT BADALONA B | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
12/11/2023
|
09:15
|
SHAD C.B. MOLLET A | E.B. ROSELLA VERMELL | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
12/11/2023
|
09:30
|
CB CERDANYOLA AL DIA B | C.B. MOLLET B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
12/11/2023
|
09:30
|
CB VILA DE MONTORNÈS | C.B. MOLLET B | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS DE MONTORNES GRAN VIAL, S/N |
|
12/11/2023
|
11:00
|
C.B. MOLLET B | CB LA GARRIGA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
12/11/2023
|
12:30
|
C.B. MOLLET D | U. B. LLEFIÀ B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
12/11/2023
|
16:00
|
MOLDSTOCK C.B. MOLLET C | CB PARETS VERMELL | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
12/11/2023
|
17:45
|
C.B. MOLLET B | CESET - PNEUMÀTICS PERELLÓ | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
12/11/2023
|
18:15
|
CB TURO | CONSTRUCTORA PEREFRAN CB MOLLET D | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PISTA COBERTA E.E. GUINEUETA CASTOR, S/N |
|
12/11/2023
|
19:30
|
MOLDSTOCK C.B. MOLLET C | CLUB BÀSQUET SANT CELONI | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
17/11/2023
|
21:30
|
EL CÍRCOL B | SHAD CB MOLLET B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
18/11/2023
|
09:00
|
SHAD C.B. MOLLET A | BASQUET SANT PERE FEMENI 2ON ANY | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
18/11/2023
|
09:00
|
C.B. MOLLET B | TRIOMF - UB MIR | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
18/11/2023
|
10:30
|
SHAD C.B. MOLLET A | CB GRANOLLERS 1 | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
18/11/2023
|
10:30
|
CREU ALTA SABADELL 1 | SHAD C.B. MOLLET A | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
18/11/2023
|
10:30
|
CB PARETS VERMELL | C.B. MOLLET D | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARETS AV. FRANCESC MACIA, S/N |
|
18/11/2023
|
10:30
|
CB MANYANET LES CORTS | CB MOLLET U13 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL·LEGI PARE MANYANET PRAT D'EN RULL, 6 |
|
18/11/2023
|
12:00
|
C.B. MOLLET A | CB VILA DE MONTORNÈS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
18/11/2023
|
12:30
|
NAYOX CBF LLEIDA A | C.B. MOLLET A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
18/11/2023
|
12:30
|
BÀSQUET PÀLCAM B | C.B. MOLLET C | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
18/11/2023
|
12:45
|
TGN BÀSQUET 09A | C.B. MOLLET C | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | TARRAGONA - COL. SAGRAT COR STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10 |
|
18/11/2023
|
13:30
|
CLUB BASQUET ARGENTONA NEGRE | C.B. MOLLET A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
18/11/2023
|
16:00
|
CANOVELLES BC 1 | C.B. MOLLET B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT DIAGONAL, S/N |
|
18/11/2023
|
17:45
|
CONSTRUCTORA PEREFRAN CB MOLLET D | UE SANT ANDREU B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
18/11/2023
|
19:30
|
SHAD C.B. MOLLET B | C.B. LLINARS | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
18/11/2023
|
19:30
|
INELMA - UB SANT ADRIA 1 | C.B. MOLLET A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA RICART, 6 |
|
19/11/2023
|
09:30
|
C.B. MOLLET B | CB GRANOLLERS 5 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
19/11/2023
|
10:30
|
REFORMIT ARENYS BÀSQUET BLANC | C.B. MOLLET A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS FONS DE LES CREUS, ZONA ESP. |
|
19/11/2023
|
11:00
|
SHAD CB MOLLET A | CLUB BÀSQUET SANT CELONI | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
19/11/2023
|
13:30
|
UB SANT ADRIA 2 | C.B. MOLLET B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | SANT GABRIEL SANT ADRIA RICART, 8-14 |
|
19/11/2023
|
16:00
|
CB MOLLET U13 | CB MANYANET LES CORTS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
19/11/2023
|
16:00
|
LA SALLE MANRESA 1 | MOLDSTOCK C.B. MOLLET C | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI LA SALLE MANRESA LA PAU, S/N |
|
19/11/2023
|
16:00
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S FEMENÍ | SHAD CB MOLLET A | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
19/11/2023
|
17:45
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS - GROC BROKERS 88 | MOLDSTOCK C.B. MOLLET C | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
19/11/2023
|
18:15
|
DM GROUP MOLLET | AZULEJOS MONCAYO CBZ | LIGA EBA | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
19/11/2023
|
20:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE MAS DE SANT LLEI | C.B. MOLLET B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
24/11/2023
|
21:45
|
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB B | SHAD CB MOLLET B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | C.E.M. CAN CASABLANQUES - Pista Nova C/ PRIORAT s/n |
|
25/11/2023
|
09:00
|
C.B. MOLLET B | CB LES FRANQUESES VERD | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
25/11/2023
|
09:00
|
C.B. LLIÇA DE VALL | C.B. MOLLET B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LLIÇA DE VALL PASSEIG DE L'ESGLESIA, S/N |
|
25/11/2023
|
09:00
|
EL CÍRCOL 2013 | C.B. MOLLET C | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA |
|
25/11/2023
|
09:00
|
CB PARETS | SHAD C.B. MOLLET A | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL PARETS AV. FRANCESC MACIA, S/N |
|
25/11/2023
|
09:00
|
F.C. MARTINENC BÀSQUET | CB MOLLET U13 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO TELEGRAFOS, 31-45 |
|
25/11/2023
|
10:30
|
SHAD C.B. MOLLET A | SANT GABRIEL RIPOLLET | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
25/11/2023
|
10:30
|
C.B. MOLLET C | CB SANTA COLOMA B | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
25/11/2023
|
10:30
|
UE.MONTGAT | C.B. MOLLET A | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ AV. DE LA UNIO, S/N |
|
25/11/2023
|
12:00
|
C.B. MOLLET A | BARÇA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
25/11/2023
|
12:00
|
C.B. MOLLET B | BASQUET SANT PERE 2N ANY VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
25/11/2023
|
12:15
|
CB GRANOLLERS 2 | C.B. MOLLET A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
25/11/2023
|
16:00
|
C.B. MOLLET C | FIKA ECONOMISTES I ADVOCATS CESN | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
25/11/2023
|
17:45
|
MOLDSTOCK C.B. MOLLET C | JAC SANTS BARCELONA U17 | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
25/11/2023
|
19:15
|
C.B. MOLLET A | SABADELL BQ VALLÈS U16M | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
25/11/2023
|
19:30
|
SD ESPANYOL | DM GROUP MOLLET | LIGA EBA | JESUS MARIA SANT GERVASI C/ JESUS I MARIA, 1-25 |
|
25/11/2023
|
19:30
|
SABADELL BQ VALLÈS 1 | C.B. MOLLET B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO SABADELL SUD PARDO BAZAN, 17 |
|
25/11/2023
|
21:00
|
C.B. MOLLET A | CB GRANOLLERS 4 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
26/11/2023
|
09:30
|
C.B. MOLLET D | SANT GERVASI 2 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
26/11/2023
|
10:45
|
A.E. STUCOM B | CONSTRUCTORA PEREFRAN CB MOLLET D | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | C.E. MONTSENY PALLARS, 410 |
|
26/11/2023
|
11:00
|
SHAD CB MOLLET A | GEIEG | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
26/11/2023
|
12:30
|
CB PARETS | SHAD CB MOLLET A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL PARETS AV. FRANCESC MACIA, S/N |
|
26/11/2023
|
12:45
|
C.B. MOLLET B | QBASKET SANT CUGAT BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
26/11/2023
|
16:00
|
SHAD CB MOLLET B | C.E SANT NICOLAU C | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
26/11/2023
|
16:00
|
CB LA GARRIGA | SHAD C.B. MOLLET B | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU CAN NOGUERA AV. AVI MUSQUERA, S/N |
|
26/11/2023
|
17:45
|
C.B. MOLLET B | OTGIR - CB SANT NARCÍS | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
26/11/2023
|
19:30
|
MOLDSTOCK C.B. MOLLET C | CB VILASSAR DE MAR 1984 | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
02/12/2023
|
09:00
|
C.B. MOLLET B | CB VILA DE MONTORNÈS | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
02/12/2023
|
09:00
|
C.B. MOLLET A | CB CERDANYOLA AL DIA A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
02/12/2023
|
09:00
|
DOMINIQUES BARCELONA | C.B. MOLLET C | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | DOMINICAS MALLORCA MALLORCA, 349 |
|
02/12/2023
|
10:30
|
C.B. MOLLET C | CARBOGARDEN-AECAM MALGRAT | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
02/12/2023
|
10:45
|
FEMENY OSONA MYSTICS - OVA PROJECTS | SHAD C.B. MOLLET A | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
02/12/2023
|
11:00
|
U.E. CLARET A | CB MOLLET U13 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
02/12/2023
|
12:00
|
C.B. MOLLET A | BQ MANYANET MOLINS A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
02/12/2023
|
12:00
|
MATARÓ PARC BOET TARONJA | C.B. MOLLET B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
02/12/2023
|
12:00
|
CLUB NATACIÓ SABADELL | SHAD C.B. MOLLET A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | CN SABADELL-PAVELLO 4 (abans Cademesa) MONTCADA, 10. |
|
02/12/2023
|
12:30
|
C.B. LLIÇA DE VALL | C.B. MOLLET A | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LLIÇA DE VALL PASSEIG DE L'ESGLESIA, S/N |
|
02/12/2023
|
16:00
|
C.B. MOLLET B | C.B. CENTELLES | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
02/12/2023
|
16:00
|
SHOPPINS CB BLANES A | C.B. MOLLET A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
02/12/2023
|
17:45
|
CONSTRUCTORA PEREFRAN CB MOLLET D | BÀSQUET PB9 'B' | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
02/12/2023
|
17:45
|
CB TONA A | C.B. MOLLET B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL TONA JAUME BALMES, S/N |
|
02/12/2023
|
17:45
|
EL CÍRCOL A 2008 | C.B. MOLLET A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA |
|
02/12/2023
|
19:30
|
SHAD C.B. MOLLET B | CB GRANOLLERS 2 | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
02/12/2023
|
20:30
|
UE SANT CUGAT VERMELL | SHAD CB MOLLET B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
03/12/2023
|
09:00
|
EL CÍRCOL | SHAD CB MOLLET A | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
03/12/2023
|
10:30
|
C.B. MOLLET D | ADE FUSTER B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
03/12/2023
|
10:45
|
A.E. SANT ANDREU NATZARET-1A | C.B. MOLLET C | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
03/12/2023
|
12:00
|
SHAD CB MOLLET A | CB LES FRANQUESES | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
03/12/2023
|
12:30
|
A.E. SANT ANDREU NATZARET-1A | MOLDSTOCK C.B. MOLLET C | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
03/12/2023
|
12:30
|
AB PREMIÀ | MOLDSTOCK C.B. MOLLET C | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
03/12/2023
|
18:15
|
DM GROUP MOLLET | JOVENTUT BADALONA | LIGA EBA | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
09/12/2023
|
18:30
|
MONBUS CB IGUALADA | DM GROUP MOLLET | LIGA EBA | POLIESPORTIU LES COMES CARLES RIBA S/N |
|
16/12/2023
|
09:00
|
C.B. MOLLET B | QBASKET SANT CUGAT | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
16/12/2023
|
09:00
|
C.B. MOLLET C | SANT GERVASI 3 | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
16/12/2023
|
09:00
|
CB GRANOLLERS 4 | C.B. MOLLET B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
16/12/2023
|
10:30
|
SHAD C.B. MOLLET A | CN CALDES A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
16/12/2023
|
10:30
|
CLUB BÀSQUET SANT CELONI U11M | C.B. MOLLET C | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI ESTEVE CARDELUS, S/N |
|
16/12/2023
|
10:45
|
CB SANT JOSEP A | C.B. MOLLET A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESP. MUNICIPAL DEL BESOS AV. ST. RAMON DE PENYAFORT S/N |
|
16/12/2023
|
12:00
|
C.B. MOLLET D | BASQUET NEUS | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
16/12/2023
|
12:00
|
CN CALDES B | C.B. MOLLET B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LES CREMADES ZONA ESPORTIVA (PISCINES) |
|
16/12/2023
|
12:30
|
C.B. LLIÇA DE VALL | SHAD C.B. MOLLET B | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | GIMNAS MUNICIPAL CARRER MONTSIÀ, 31 (Costat Escola Les Llisses) |
|
16/12/2023
|
16:00
|
CB IMMA B | CONSTRUCTORA PEREFRAN CB MOLLET D | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU SAGRADA FAMILIA CARTAGENA, 231 |
|
16/12/2023
|
17:45
|
C.B. MOLLET A | FASSA BORTOLO CB MOLLERUSSA | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
16/12/2023
|
17:45
|
CB TORELLÓ SM | MOLDSTOCK C.B. MOLLET C | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL TORELLO PASSATGE DEL ESPORTS, S/N |
|
16/12/2023
|
19:30
|
C.B. MOLLET A | C.B. LLINARS B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
16/12/2023
|
21:15
|
CB SALT | C.B. MOLLET B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT AVGDA, PAISOS CATALANS S/N |
|
17/12/2023
|
09:00
|
C.B. MOLLET B | CANOVELLES BC 1 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
17/12/2023
|
09:00
|
CB PARETS NEGRE | C.B. MOLLET A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PARETS AV. FRANCESC MACIA, S/N |
|
17/12/2023
|
10:30
|
SHAD CB MOLLET A | CN CALDES | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
17/12/2023
|
12:15
|
CB MOLLET U13 | TRIOMF - UB MIR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
17/12/2023
|
16:00
|
SHAD CB MOLLET B | BASQUETPIASABADELL | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
17/12/2023
|
16:00
|
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB | SHAD C.B. MOLLET A | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | C.E.M. CAN CASABLANQUES - Pista Nova C/ PRIORAT s/n |
|
17/12/2023
|
19:30
|
UE.MONTGAT - VERMELL | SHAD CB MOLLET A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ AV. DE LA UNIO, S/N |
|
27/12/2023
|
16:30
|
CB GRANOLLERS 2 | C.B. MOLLET C | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
28/12/2023
|
16:30
|
C.B. MOLLET C | JAC SANTS BARCELONA U12 2 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
29/12/2023
|
10:30
|
LLUÏSOS DE GRÀCIA B | C.B. MOLLET C | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CEIP NADAL DOCTOR FLEMING, S/N |
|
30/12/2023
|
10:45
|
CB VILADECANS VERD | C.B. MOLLET C | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CEIP NADAL DOCTOR FLEMING, S/N |
|
30/12/2023
|
15:15
|
C.E SANT NICOLAU GRANA | C.B. MOLLET C | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
02/01/2024
|
10:00
|
SOFÀS MOLIST SESE A | C.B. MOLLET A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
02/01/2024
|
17:00
|
C.B. MOLLET A | ZALGIRIS KAUNAS | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
03/01/2024
|
11:30
|
BÀSQUET MANRESA VERMELL | C.B. MOLLET A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
03/01/2024
|
14:30
|
C.B. MOLLET A | UE SANT CUGAT NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
03/01/2024
|
17:00
|
CB GRANOLLERS 1 | C.B. MOLLET A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
04/01/2024
|
09:00
|
C.B. MOLLET A | SANT GERVASI 1 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL DE CAN BASSA CATERINA ALBERT, 15 |
|
07/01/2024
|
12:00
|
SHAD CB MOLLET A | CBU LLORET RECREATIVOS LLORET | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
07/01/2024
|
18:00
|
CB VALLS OPTIQUES TEIXIDO | DM GROUP MOLLET | LIGA EBA | VALLS - PAVELLO JOANA BALLART CARRER DEL VILAR S/N |
|
10/01/2024
|
20:45
|
DM GROUP MOLLET | SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET | LIGA EBA | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
13/01/2024
|
10:30
|
MOLDSTOCK C.B. MOLLET C | ÉNERGIE FITNESS BÀSQUET RIBES 07 | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
13/01/2024
|
12:00
|
C.B. MOLLET C | SESE B | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
13/01/2024
|
16:00
|
FEMENÍ OSONA 2006 - OVA PROJECTS | SHAD CB MOLLET A | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
13/01/2024
|
18:00
|
SALESIANS SABADELL - ASCENSORES ELEBALIFTS | CONSTRUCTORA PEREFRAN CB MOLLET D | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO SABADELL SUD PARDO BAZAN, 17 |
|
13/01/2024
|
19:30
|
C.B. MOLLET B | CB GRANOLLERS 3 | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
13/01/2024
|
19:30
|
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE | C.B. MOLLET A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | I.E.S. FRONT MARITIM ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT) |
|
14/01/2024
|
11:00
|
C.B. MOLLET A | MATARÓ PARC BOET 1 | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
14/01/2024
|
12:00
|
SANT GERVASI 2 | C.B. MOLLET B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | ESCOLA SANT GERVASI SABADELL, 41 |
|
14/01/2024
|
13:45
|
CB MATADEPERA TARONJA | SHAD CB MOLLET B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA ENRIC GENESCA CORTES S/N |
|
14/01/2024
|
16:00
|
SHAD CB MOLLET A | CB GRANOLLERS 2 | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
14/01/2024
|
17:45
|
C.B. MOLLET A | CB CALELLA TARONJA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
14/01/2024
|
18:15
|
C.B. MARTORELL | DM GROUP MOLLET | LIGA EBA | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
14/01/2024
|
19:30
|
MOLDSTOCK C.B. MOLLET C | CB CALELLA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
20/01/2024
|
09:00
|
C.B. MOLLET B | CB LA GARRIGA 2014 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
20/01/2024
|
09:00
|
SHAD C.B. MOLLET A | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
20/01/2024
|
09:00
|
F.C. MARTINENC BÀSQUET A | C.B. MOLLET A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO TELEGRAFOS, 31-45 |
|
20/01/2024
|
09:00
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | C.B. MOLLET A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
20/01/2024
|
09:00
|
CLUB BÀSQUET SANT CELONI U9M | C.B. MOLLET C | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI ESTEVE CARDELUS, S/N |
|
20/01/2024
|
10:30
|
SHAD C.B. MOLLET A | FEMENY OSONA MYSTICS - OVA PROJECTS | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
20/01/2024
|
10:30
|
CREU ALTA SABADELL BLAU | C.B. MOLLET A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
20/01/2024
|
10:30
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA VERD | C.B. MOLLET B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
20/01/2024
|
12:00
|
C.B. MOLLET B | UE SANT CUGAT BLAU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
20/01/2024
|
12:00
|
C.B. MOLLET A | C.B. LLIÇA DE VALL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
20/01/2024
|
12:00
|
BC SANT JOAN DESPI A | CB MOLLET U13 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU FRANCESC CALVET AV. BARCELONA, 45 |
|
20/01/2024
|
12:00
|
UE MATARO - MBM | C.B. MOLLET C | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
20/01/2024
|
12:30
|
FERRIMAX BÀSQUET SANT FOST | C.B. MOLLET D | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. ESPORTIU Nº2 SANT FOST AV. MAURI S/N |
|
20/01/2024
|
16:00
|
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 | C.B. MOLLET A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
20/01/2024
|
17:30
|
CB GRANOLLERS 2 | SHAD C.B. MOLLET A | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
20/01/2024
|
19:30
|
C.B. MOLLET B | U. B. LLEFIÀ A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
20/01/2024
|
19:30
|
A.E. SANT ANDREU NATZARET | SHAD CB MOLLET A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
21/01/2024
|
09:00
|
C.B. MOLLET B | U.E. HORTA A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
21/01/2024
|
10:45
|
SHAD CB MOLLET A | CB GRANOLLERS 1 | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
21/01/2024
|
10:45
|
A.E. SANT ANDREU NATZARET-1A | C.B. MOLLET C | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
21/01/2024
|
12:30
|
C.B. MOLLET A | CB SANTA COLOMA A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
21/01/2024
|
16:00
|
SHAD CB MOLLET B | CLUB NATACIÓ SABADELL C | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
21/01/2024
|
16:00
|
CB GRANOLLERS 3 | MOLDSTOCK C.B. MOLLET C | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
21/01/2024
|
16:15
|
CN CALDES B | MOLDSTOCK C.B. MOLLET C | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LES CREMADES ZONA ESPORTIVA (PISCINES) |
|
21/01/2024
|
17:30
|
C.B. L'AMETLLA | C.B. MOLLET B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO POLIESPORTIU LA MINA LA MINA |
|
21/01/2024
|
17:45
|
CLUB NATACIO TERRASSA B | SHAD C.B. MOLLET B | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
21/01/2024
|
18:15
|
DM GROUP MOLLET | CB OCTAVUS | LIGA EBA | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
27/01/2024
|
09:00
|
C.B. MOLLET A | C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
27/01/2024
|
09:00
|
C.B. MOLLET C | CB MANYANET LES CORTS GROC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
27/01/2024
|
10:30
|
C.B. MOLLET A | AB PREMIÀ GROC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
27/01/2024
|
10:30
|
C.B. MOLLET B | EL MASNOU BASQUETBOL A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
27/01/2024
|
12:45
|
C.B. MOLLET B | TRIOMF - UB MIR | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
27/01/2024
|
16:00
|
BADALONA BASQUET CLUB 1 MASC. | C.B. MOLLET A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
27/01/2024
|
17:45
|
SHAD C.B. MOLLET A | CN CALDES | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
27/01/2024
|
17:45
|
A.E. SANT ANDREU NATZARET-1A | MOLDSTOCK C.B. MOLLET C | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
27/01/2024
|
19:30
|
SHAD C.B. MOLLET B | UE BÀSQUET MARTORELLES | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
28/01/2024
|
09:30
|
C.B. MOLLET D | GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
28/01/2024
|
10:30
|
CB VILANOVA DEL VALLES-GROC BANCO MEDIOLANUM | C.B. MOLLET C | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
28/01/2024
|
10:30
|
CB MANLLEU (U10M) | C.B. MOLLET B | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL.LEGI LA SALLE MANLLEU AV. DEL TER, S/N |
|
28/01/2024
|
11:00
|
SHAD CB MOLLET A | SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
28/01/2024
|
12:00
|
CB MANLLEU (U13M GROC) | C.B. MOLLET A | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
28/01/2024
|
12:00
|
CB MANLLEU (U12F) | SHAD C.B. MOLLET A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COL.LEGI LA SALLE MANLLEU AV. DEL TER, S/N |
|
28/01/2024
|
12:30
|
C.B. MOLLET C | C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - FUCSIA | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
28/01/2024
|
16:00
|
CB MOLLET U13 | A.E. MINGUELLA - DRIVIM | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
28/01/2024
|
16:15
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A | C.B. MOLLET B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
28/01/2024
|
16:45
|
C.B.COLL - VERD | C.B. MOLLET B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
28/01/2024
|
17:00
|
SANT GERVASI 2 | MOLDSTOCK C.B. MOLLET C | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | ESCOLA SANT GERVASI SABADELL, 41 |
|
28/01/2024
|
17:00
|
CB LA GARRIGA | C.B. MOLLET A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PISTA POLIESPORTIVA Nº 2 Carrer MIL·LENARI DE CATALUNYA |
|
28/01/2024
|
17:45
|
SHAD CB MOLLET B | SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
28/01/2024
|
19:30
|
CONSTRUCTORA PEREFRAN CB MOLLET D | LIMA-HORTA BARCELONA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
28/01/2024
|
19:30
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | SHAD CB MOLLET A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
03/02/2024
|
09:00
|
C.B. MOLLET A | JOVENTUT BADALONA 1 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
03/02/2024
|
09:00
|
FERSIX ACB PALAU | C.B. MOLLET B | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MARIA VICTOR P. CARRERADA, 55 |
|
03/02/2024
|
10:30
|
C.B. MOLLET C | SERVEIS MÈDICS PENEDÈS S.E. CASAL VILAFRANCA BLANC | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
03/02/2024
|
10:30
|
C.B. MOLLET C | BC SANT JOAN DESPI B | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
03/02/2024
|
10:30
|
BASQUET NEUS | C.B. MOLLET D | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO LA COLINA GRAN BRETANYA, S/N |
|
03/02/2024
|
10:30
|
A. BASQUET BUFALÀ | CB MOLLET U13 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA CAMPOAMOR, 43 |
|
03/02/2024
|
10:30
|
CE LA SALLE BONANOVA | SHAD C.B. MOLLET A | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | COL·LEGI LA SALLE BONANOVA C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33 |
|
03/02/2024
|
12:00
|
MOLDSTOCK C.B. MOLLET C | CB PARETS VERMELL | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
03/02/2024
|
12:00
|
UE BÀSQUET MARTORELLES | C.B. MOLLET A | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL MARTORELLES CAN PUIG, S/N |
|
03/02/2024
|
12:45
|
CB LA GARRIGA | SHAD C.B. MOLLET B | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU CAN NOGUERA AV. AVI MUSQUERA, S/N |
|
03/02/2024
|
16:00
|
C.B. MOLLET C | U.E. CLARET B | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
03/02/2024
|
17:45
|
C.B. MOLLET A | NAYOX FORÇA LLEIDA A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
03/02/2024
|
17:45
|
MARISTES ADEMAR | SHAD CB MOLLET B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
04/02/2024
|
09:00
|
CEB SANT JORDI | SHAD C.B. MOLLET A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
04/02/2024
|
09:30
|
C.B. MOLLET B | UER PINEDA DE MAR A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
04/02/2024
|
11:00
|
C.B. MOLLET A | RAMON MAS-AECAM MALGRAT | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
04/02/2024
|
12:30
|
C.B. MOLLET A | CB L'AMETLLA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
04/02/2024
|
12:30
|
EL CÍRCOL A | C.B. MOLLET B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
04/02/2024
|
12:30
|
LLAVANERES MARESME | C.B. MOLLET B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | NOU PAVELLO SANT ANDREU DE LLAVANERES AV. SANT ANDREU, 92 |
|
04/02/2024
|
16:00
|
C.B. MOLLET B | MATARÓ PARC BOET 2012 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
04/02/2024
|
16:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA | CONSTRUCTORA PEREFRAN CB MOLLET D | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
04/02/2024
|
17:45
|
UE BÀSQUET MARTORELLES | SHAD C.B. MOLLET A | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL MARTORELLES CAN PUIG, S/N |
|
04/02/2024
|
18:15
|
DM GROUP MOLLET | TECNOCASA SALT | LIGA EBA | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
04/02/2024
|
19:30
|
CB SANT JOSEP | SHAD CB MOLLET A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA CAMPOAMOR, 43 |
|
04/02/2024
|
19:45
|
MOLDSTOCK C.B. MOLLET C | WAKEFUL SECURITY CANOVELLES BC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
11/02/2024
|
16:00
|
C.B. MOLLET D | REFORMIT ARENYS BÀSQUET BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
11/02/2024
|
18:15
|
DM GROUP MOLLET | CB CUARTE DE HUERVA | LIGA EBA | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
11/02/2024
|
19:45
|
CONSTRUCTORA PEREFRAN CB MOLLET D | SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
17/02/2024
|
09:00
|
C.B. MOLLET B | C.B CENTELLES MIXTE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
17/02/2024
|
09:00
|
SHAD C.B. MOLLET A | GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
17/02/2024
|
10:30
|
SHAD C.B. MOLLET A | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -PRGF | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
17/02/2024
|
10:30
|
CB GRANOLLERS 2 | C.B. MOLLET B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
17/02/2024
|
10:30
|
UE MATARO - PRBM | C.B. MOLLET C | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
17/02/2024
|
12:00
|
CB MOLLET U13 | CEB SANT JORDI | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
17/02/2024
|
12:15
|
BÀSQUET GIRONA U14 VERMELL | C.B. MOLLET A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA DOCTOR ANTIC ROCA, S/N |
|
17/02/2024
|
12:30
|
CLUB NATACIÓ SABADELL A | C.B. MOLLET B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus) MONTCADA, 21 |
|
17/02/2024
|
12:45
|
UB SANT ADRIA VERMELL | C.B. MOLLET A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | SANT GABRIEL SANT ADRIA RICART, 8-14 |
|
17/02/2024
|
16:00
|
C.B. MOLLET B | C.B.CASTELLAR MASC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
17/02/2024
|
17:30
|
SHAD C.B. MOLLET A | CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
17/02/2024
|
18:30
|
CB QUART GRUES CRUZ | DM GROUP MOLLET | LIGA EBA | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
17/02/2024
|
19:15
|
SHAD C.B. MOLLET B | CADÍ TELECOM - CB LLÍVIA PUIGCERDÀ | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
17/02/2024
|
19:15
|
A. BASQUET BUFALÀ FEMENÍ | SHAD CB MOLLET B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA CAMPOAMOR, 43 |
|
18/02/2024
|
09:30
|
SABADELL BQ VALLÈS U11M | C.B. MOLLET C | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | SABADELL SPORTS CENTER-CASABLANCAS C/ FONT I SAGUÉ, S/N (Accés al costat núm. 1) |
|
18/02/2024
|
10:30
|
CB SALT NEGRE | C.B. MOLLET C | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT AVGDA, PAISOS CATALANS S/N |
|
18/02/2024
|
11:00
|
SHAD CB MOLLET A | CB SALT VERD | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
18/02/2024
|
11:30
|
QBASKET SANT CUGAT TARONJA | C.B. MOLLET A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
18/02/2024
|
12:30
|
C.B. MOLLET A | C.B. CENTELLES MIXTE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
18/02/2024
|
12:30
|
UE BARBERA A | C.B. MOLLET B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | POLIESPORTIU CAN SERRA PASSEIG DR. MORAGAS, 112 |
|
18/02/2024
|
12:45
|
C.B GRUP BARNA A | C.B. MOLLET A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT ARAGON, 620 |
|
18/02/2024
|
15:45
|
CB SALT NEGRE | MOLDSTOCK C.B. MOLLET C | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT AVGDA, PAISOS CATALANS S/N |
|
18/02/2024
|
16:00
|
SHAD CB MOLLET A | UE MATARO - SBF | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
18/02/2024
|
17:45
|
CONSTRUCTORA PEREFRAN CB MOLLET D | LLAR 56 - CB SANTA PERPETUA BLANC | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
18/02/2024
|
18:00
|
C.B. LLINARS A | MOLDSTOCK C.B. MOLLET C | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL LLINARS AV. EUROPA DE LES NACIONS S/N |
|
24/02/2024
|
09:00
|
C.B. MOLLET A | UE MATARO - MGM | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
24/02/2024
|
09:00
|
C.B. MOLLET A | CLUB BÀSQUET SANT CELONI U10M | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
24/02/2024
|
09:00
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | C.B. MOLLET A | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
24/02/2024
|
10:30
|
C.B. MOLLET C | PEGANDTINA.COM BC MORABANC ANDORRA 2013 | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
24/02/2024
|
10:30
|
C.B. MOLLET C | SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB B | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
24/02/2024
|
10:30
|
CB PARETS BLANC | C.B. MOLLET D | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARETS AV. FRANCESC MACIA, S/N |
|
24/02/2024
|
10:30
|
SANT GERVASI 1 | C.B. MOLLET B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA SANT GERVASI SABADELL, 41 |
|
24/02/2024
|
12:00
|
C.B. MOLLET A | F.C. MARTINENC BÀSQUET A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
24/02/2024
|
12:00
|
C.B. MOLLET B | UE.MONTGAT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
24/02/2024
|
12:00
|
CLUB BÀSQUET SANT CELONI U13M | CB MOLLET U13 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI ESTEVE CARDELUS, S/N |
|
24/02/2024
|
12:00
|
CLUB NATACIÓ SABADELL | SHAD C.B. MOLLET A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | CN SABADELL-PAVELLO 4 (abans Cademesa) MONTCADA, 10. |
|
24/02/2024
|
12:00
|
CB TORELLÓ PF | SHAD C.B. MOLLET A | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL TORELLO PASSATGE DEL ESPORTS, S/N |
|
24/02/2024
|
16:00
|
C.B. MOLLET C | BC TORROELLA VERMELL | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
24/02/2024
|
17:45
|
MOLDSTOCK C.B. MOLLET C | CB QUART REALE PALOL QUER | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
24/02/2024
|
19:00
|
A. BASQUET BUFALÀ FEMENÍ | SHAD C.B. MOLLET A | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA CAMPOAMOR, 43 |
|
24/02/2024
|
19:30
|
C.B. MOLLET B | U.E.RIPOLL | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
24/02/2024
|
21:00
|
SHAD CB MOLLET B | C.B. MARTORELL | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
25/02/2024
|
09:15
|
C.B. MOLLET A | A.E. SANT ANDREU NATZARET 'A' | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
25/02/2024
|
10:30
|
QBASKET SANT CUGAT | C.B. MOLLET B | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
25/02/2024
|
11:00
|
C.B. MOLLET B | CB MANYANET LES CORTS GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
25/02/2024
|
12:30
|
C.B. MOLLET B | C.B. RIPOLLET A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
25/02/2024
|
16:00
|
C.B. MOLLET A | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
25/02/2024
|
16:00
|
CB SANTPEDOR | SHAD C.B. MOLLET B | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
25/02/2024
|
17:30
|
CANOVELLES BC | SHAD CB MOLLET A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT DIAGONAL, S/N |
|
25/02/2024
|
18:15
|
DM GROUP MOLLET | SESE A | LIGA EBA | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
25/02/2024
|
19:45
|
MOLDSTOCK C.B. MOLLET C | C.B. LLIÇA DE VALL | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
02/03/2024
|
09:00
|
C.B. MOLLET B | C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
02/03/2024
|
09:00
|
SHAD C.B. MOLLET A | BÀSQUET PÀLCAM | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
02/03/2024
|
09:00
|
EL CÍRCOL 2013 | C.B. MOLLET C | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA |
|
02/03/2024
|
09:00
|
EL CÍRCOL A | C.B. MOLLET A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
02/03/2024
|
09:30
|
UER PINEDA DE MAR B | C.B. MOLLET C | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO NINO BUSCATO BARCELONA, 33-35 |
|
02/03/2024
|
10:30
|
CB MOLLET U13 | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
02/03/2024
|
12:00
|
C.B. MOLLET A | CLUB BÀSQUET PUIG-REIG | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
02/03/2024
|
12:30
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | C.B. MOLLET D | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
02/03/2024
|
16:00
|
C.B. MOLLET B | EL CÍRCOL B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
02/03/2024
|
17:30
|
SHAD C.B. MOLLET A | GRAMENET BC BLAU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
02/03/2024
|
18:00
|
BÀSQUET ARBÚCIES | C.B. MOLLET B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL CAN PONS D'ARBUCIES Ctra. de Santa Fe, 42 |
|
02/03/2024
|
18:15
|
LA VALLALTA BC | MOLDSTOCK C.B. MOLLET C | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT POL PARC LITORAL, S/N |
|
03/03/2024
|
09:00
|
QBASKET SANT CUGAT NEGRE | C.B. MOLLET A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
03/03/2024
|
10:30
|
TRANVISA - CB IGUALADA CMA | C.B. MOLLET A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU LES COMES CARLES RIBA S/N |
|
03/03/2024
|
11:00
|
SHAD CB MOLLET A | UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA SIOUX | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
03/03/2024
|
12:15
|
C.B GRUP BARNA A | C.B. MOLLET A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | NAU PARC CLOT CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170 |
|
03/03/2024
|
12:30
|
SHAD C.B. MOLLET A | CB GRANOLLERS 2 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
03/03/2024
|
15:45
|
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA 2007 | MOLDSTOCK C.B. MOLLET C | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | FORUS SARDENYA SARDENYA, 549-553 |
|
03/03/2024
|
16:00
|
SHAD CB MOLLET A | REFORMIT ARENYS BÀSQUET | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
03/03/2024
|
16:30
|
LA VALLALTA BC LILA | C.B. MOLLET B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT POL PARC LITORAL, S/N |
|
03/03/2024
|
17:45
|
CONSTRUCTORA PEREFRAN CB MOLLET D | C. B. RAMON LLULL B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
03/03/2024
|
19:30
|
C.B. MOLLET B | MATARÓ PARC BOET TARONJA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
09/03/2024
|
09:00
|
C.B. MOLLET A | UB SANT ADRIA VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
09/03/2024
|
09:00
|
C.B. MOLLET C | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
09/03/2024
|
09:00
|
CB GRANOLLERS | CB MOLLET U13 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
09/03/2024
|
09:00
|
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB | SHAD C.B. MOLLET A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | C.E.M. CAN CASABLANQUES - Pista Nova C/ PRIORAT s/n |
|
09/03/2024
|
09:30
|
ESCOLA IPSI 14 | SHAD C.B. MOLLET A | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU IPSI PISTA MINI PROVENÇA 97 (INTERIOR ILLA) |
|
09/03/2024
|
10:30
|
C.B. MOLLET B | GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
09/03/2024
|
10:30
|
C.B. MOLLET C | BASKET ALMEDA NEGRE | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
09/03/2024
|
12:00
|
C.B. MOLLET A | CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
09/03/2024
|
12:00
|
C.B. LLINARS | C.B. MOLLET B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL LLINARS AV. EUROPA DE LES NACIONS S/N |
|
09/03/2024
|
12:30
|
CB LA LLAGOSTA PREINF | C.B. MOLLET A | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COMPLEX ESPORTIU EL TURO JOAQUIM BLUME S/N |
|
09/03/2024
|
12:30
|
E.B. ROSELLA NEGRE | C.B. MOLLET B | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE VACARISSES AV. TRIAS FARGAS, S/N |
|
09/03/2024
|
16:00
|
C.B. MOLLET B | MATARÓ PARC BOET | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
09/03/2024
|
16:00
|
PIA OLOT | SHAD CB MOLLET A | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
09/03/2024
|
16:00
|
AB PREMIA GROC | C.B. MOLLET B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
09/03/2024
|
17:30
|
C.B. MOLLET A | BÀSQUET SAFA CLAROR 1 | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
09/03/2024
|
19:15
|
SHAD C.B. MOLLET B | CB GRANOLLERS 2 | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
09/03/2024
|
20:45
|
C.B. MOLLET A | CB PARETS NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
10/03/2024
|
09:30
|
C.B. MOLLET D | ADE FUSTER A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
10/03/2024
|
10:15
|
SESE B | C.B. MOLLET C | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
10/03/2024
|
10:30
|
FEMENÍ OSONA NEGRE - OVA PROJECTS | SHAD C.B. MOLLET A | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
10/03/2024
|
11:00
|
C.B. MOLLET A | SABADELL BQ VALLÈS 010M | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
10/03/2024
|
12:30
|
SHAD CB MOLLET B | C.B. VILADECAVALLS B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
10/03/2024
|
16:00
|
MOLDSTOCK C.B. MOLLET C | MATARÓ PARC BOET | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
10/03/2024
|
18:15
|
DM GROUP MOLLET | SD ESPANYOL | LIGA EBA | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
10/03/2024
|
19:30
|
A.E. MINGUELLA B - DRIVIM | SHAD CB MOLLET A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
10/03/2024
|
19:30
|
C.E SANT NICOLAU 2 | CONSTRUCTORA PEREFRAN CB MOLLET D | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | MÀGIC LAU JARDI, 72-74 |
|
10/03/2024
|
19:30
|
ÉNERGIE FITNESS BÀSQUET RIBES 07 | MOLDSTOCK C.B. MOLLET C | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
10/03/2024
|
19:45
|
C.B. MOLLET B | C.B. LA GARRIGA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
13/03/2024
|
20:00
|
CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA A | C.B. MOLLET A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO JOAN MARQUES PASSATGE ALCOVER, 3 |
|
16/03/2024
|
09:00
|
C.B. MOLLET A | CB CERDANYOLA AL DIA A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
16/03/2024
|
09:00
|
C.B. MOLLET C | CLUB BÀSQUET SANT CELONI U9M | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
16/03/2024
|
09:00
|
JOVENTUT BADALONA B | C.B. MOLLET A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
16/03/2024
|
09:00
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | SHAD C.B. MOLLET A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
16/03/2024
|
09:15
|
FEMENY OSONA MYSTICS - OVA PROJECTS | SHAD C.B. MOLLET A | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
16/03/2024
|
10:15
|
CB LA GARRIGA 2014 | C.B. MOLLET B | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU CAN NOGUERA AV. AVI MUSQUERA, S/N |
|
16/03/2024
|
10:30
|
C.B. MOLLET C | UE MATARO - MBM | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
16/03/2024
|
12:00
|
C.B. MOLLET C | A.E. SANT ANDREU NATZARET-1A | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
16/03/2024
|
15:30
|
ABAST BC MORABANC ANDORRA VERMELL | C.B. MOLLET A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35 |
|
16/03/2024
|
16:00
|
C.B. MOLLET D | FERRIMAX BÀSQUET SANT FOST | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
16/03/2024
|
16:00
|
U.E. HORTA A | C.B. MOLLET B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | U.E. HORTA FELIU I CODINA 27 |
|
16/03/2024
|
17:30
|
SHAD C.B. MOLLET A | CB GRANOLLERS 2 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
16/03/2024
|
17:45
|
CESET - PNEUMÀTICS PERELLÓ | C.B. MOLLET B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA PASSEIG D'OLOT, 41 |
|
16/03/2024
|
18:00
|
SALESIANS SABADELL - OTAMÀTIC | C.B. MOLLET B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO SABADELL SUD PARDO BAZAN, 17 |
|
16/03/2024
|
19:15
|
SHAD C.B. MOLLET B | CLUB NATACIO TERRASSA B | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
17/03/2024
|
09:00
|
C.B. LLIÇA DE VALL | C.B. MOLLET A | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LLIÇA DE VALL PASSEIG DE L'ESGLESIA, S/N |
|
17/03/2024
|
09:30
|
CB MOLLET U13 | BC SANT JOAN DESPI A | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
17/03/2024
|
11:00
|
C.B. MOLLET A | F.C. MARTINENC BÀSQUET A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
17/03/2024
|
11:00
|
C.B. MOLLET B | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
17/03/2024
|
12:30
|
MOLDSTOCK C.B. MOLLET C | CB GRANOLLERS 3 | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
17/03/2024
|
16:00
|
SHAD CB MOLLET A | CB CALELLA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
17/03/2024
|
16:00
|
JOVENTUT BADALONA 1 | C.B. MOLLET A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
17/03/2024
|
16:30
|
JOVENTUT BADALONA | DM GROUP MOLLET | LIGA EBA | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
17/03/2024
|
17:45
|
CONSTRUCTORA PEREFRAN CB MOLLET D | CB TURO | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
17/03/2024
|
18:00
|
UE SANT CUGAT BLAU | C.B. MOLLET B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
17/03/2024
|
19:15
|
CLUB BÀSQUET SANT CELONI | MOLDSTOCK C.B. MOLLET C | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI ESTEVE CARDELUS, S/N |
|
22/03/2024
|
20:00
|
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU A | C.B. MOLLET B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU AV. JAUME CAMPMAJOR, 30 |
|
23/03/2024
|
12:00
|
CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA B | C.B. MOLLET C | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO JOAN MARQUES PASSATGE ALCOVER, 3 |
|
23/03/2024
|
18:00
|
CANOVELLES BC 1 | SHAD CB MOLLET A | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT DIAGONAL, S/N |
|
23/03/2024
|
19:30
|
C.B. MOLLET B | SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET 2 | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
24/03/2024
|
18:15
|
DM GROUP MOLLET | MONBUS CB IGUALADA | LIGA EBA | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
05/04/2024
|
19:30
|
CB MANYANET LES CORTS GROC | C.B. MOLLET C | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL·LEGI PARE MANYANET PRAT D'EN RULL, 6 |
|
06/04/2024
|
09:00
|
C.B. MOLLET B | C.B.COLL - VERD | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
06/04/2024
|
09:15
|
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 | C.B. MOLLET A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
06/04/2024
|
10:30
|
SHAD C.B. MOLLET A | CB MANLLEU (U12F) | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
06/04/2024
|
10:30
|
EL MASNOU BASQUETBOL A | C.B. MOLLET B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14 |
|
06/04/2024
|
10:30
|
C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - FUCSIA | C.B. MOLLET C | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | C.E. LAIETA PINTOR RIBALTA, 2-8 |
|
06/04/2024
|
10:45
|
AB PREMIÀ GROC | C.B. MOLLET A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
06/04/2024
|
11:30
|
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU B | C.B. MOLLET D | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU AV. JAUME CAMPMAJOR, 30 |
|
06/04/2024
|
12:00
|
C.B. MOLLET A | SHOPPINS CB BLANES A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
06/04/2024
|
12:15
|
A.E. MINGUELLA - DRIVIM | CB MOLLET U13 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
06/04/2024
|
16:00
|
C.B. MOLLET A | REFORMIT ARENYS BÀSQUET BLANC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
06/04/2024
|
17:45
|
MOLDSTOCK C.B. MOLLET C | A.E. SANT ANDREU NATZARET-1A | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
06/04/2024
|
18:10
|
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET | DM GROUP MOLLET | LIGA EBA | PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA AVGDA MAS CLARA S/N |
|
06/04/2024
|
19:15
|
C.B. MOLLET A | INELMA - UB SANT ADRIA 1 | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
06/04/2024
|
21:00
|
SHAD CB MOLLET B | EL CÍRCOL B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
07/04/2024
|
09:15
|
C.B. MOLLET B | UB SANT ADRIA 2 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
07/04/2024
|
11:00
|
SHAD CB MOLLET A | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S FEMENÍ | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
07/04/2024
|
12:30
|
C.B. MOLLET A | CB MANLLEU (U13M GROC) | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
07/04/2024
|
16:00
|
C.B. MOLLET C | CB VILANOVA DEL VALLES-GROC BANCO MEDIOLANUM | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
07/04/2024
|
16:00
|
UE SANT ANDREU B | CONSTRUCTORA PEREFRAN CB MOLLET D | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU CAMP DEL FERRO C( PARE MANYANET 40 |
|
07/04/2024
|
17:30
|
CN CALDES | SHAD C.B. MOLLET A | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LES CREMADES ZONA ESPORTIVA (PISCINES) |
|
07/04/2024
|
17:45
|
C.B. MOLLET B | CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE MAS DE SANT LLEI | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
07/04/2024
|
19:15
|
CLUB BÀSQUET SANT CELONI | SHAD CB MOLLET A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI ESTEVE CARDELUS, S/N |
|
07/04/2024
|
19:30
|
MOLDSTOCK C.B. MOLLET C | CB VILANOVA DEL VALLÈS - GROC BROKERS 88 | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
07/04/2024
|
19:30
|
UE BÀSQUET MARTORELLES | SHAD C.B. MOLLET B | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL MARTORELLES CAN PUIG, S/N |
|
08/04/2024
|
20:30
|
CB OLOT | SHAD CB MOLLET A | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N |
|
13/04/2024
|
08:45
|
MATARÓ PARC BOET 2012 | C.B. MOLLET B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
13/04/2024
|
09:00
|
C.B. MOLLET D | BASQUET NEUS | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
13/04/2024
|
09:00
|
BC SANT JOAN DESPI B | C.B. MOLLET C | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU FRANCESC CALVET AV. BARCELONA, 45 |
|
13/04/2024
|
10:30
|
SHAD C.B. MOLLET A | CEB SANT JORDI | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
13/04/2024
|
10:30
|
JOVENTUT BADALONA 1 | C.B. MOLLET A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
13/04/2024
|
10:45
|
SERVEIS MÈDICS PENEDÈS S.E. CASAL VILAFRANCA BLANC | C.B. MOLLET C | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO JOAN MARQUES PASSATGE ALCOVER, 3 |
|
13/04/2024
|
12:00
|
C.B. MOLLET B | FERSIX ACB PALAU | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
13/04/2024
|
12:00
|
SHAD C.B. MOLLET A | CE LA SALLE BONANOVA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
13/04/2024
|
12:15
|
CB PARETS VERMELL | MOLDSTOCK C.B. MOLLET C | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL PARETS AV. FRANCESC MACIA, S/N |
|
13/04/2024
|
16:00
|
C.B. MOLLET B | LLAVANERES MARESME | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
13/04/2024
|
17:15
|
UER PINEDA DE MAR A | C.B. MOLLET B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO NINO BUSCATO BARCELONA, 33-35 |
|
13/04/2024
|
17:45
|
QBASKET SANT CUGAT BLAU | C.B. MOLLET B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
13/04/2024
|
18:00
|
OTGIR - CB SANT NARCÍS | C.B. MOLLET B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA JOSEP AGUILERA I MARTI, 2 |
|
13/04/2024
|
19:00
|
DM GROUP MOLLET | CB VALLS OPTIQUES TEIXIDO | LIGA EBA | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
13/04/2024
|
20:45
|
CONSTRUCTORA PEREFRAN CB MOLLET D | A.E. STUCOM B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
14/04/2024
|
09:00
|
C.B. MOLLET A | CB GRANOLLERS 2 | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
14/04/2024
|
09:00
|
CB GRANOLLERS 4 | C.B. MOLLET A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
14/04/2024
|
10:45
|
C.B. MOLLET A | UE BÀSQUET MARTORELLES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
14/04/2024
|
10:45
|
U.E. CLARET B | C.B. MOLLET C | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
14/04/2024
|
12:15
|
CB MOLLET U13 | A. BASQUET BUFALÀ | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
14/04/2024
|
12:15
|
GEIEG | SHAD CB MOLLET A | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA C/ EMPURIES, 38, 42 |
|
14/04/2024
|
12:30
|
CB VILASSAR DE MAR 1984 | MOLDSTOCK C.B. MOLLET C | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
14/04/2024
|
13:30
|
SABADELL BQ VALLÈS U16M | C.B. MOLLET A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO SABADELL SUD PARDO BAZAN, 17 |
|
14/04/2024
|
16:00
|
SHAD CB MOLLET A | CB PARETS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
14/04/2024
|
16:00
|
C.E SANT NICOLAU C | SHAD CB MOLLET B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | MÀGIC LAU JARDI, 72-74 |
|
14/04/2024
|
17:45
|
SHAD C.B. MOLLET A | UE BÀSQUET MARTORELLES | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
14/04/2024
|
19:15
|
SHAD C.B. MOLLET B | CB LA GARRIGA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
20/04/2024
|
09:00
|
C.B. MOLLET A | C.B GRUP BARNA A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
20/04/2024
|
09:00
|
C.B. MOLLET C | UE MATARO - PRBM | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
20/04/2024
|
09:00
|
C.B. CENTELLES MIXTE | C.B. MOLLET A | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL DE CENTELLES RONDA DELS ESPORTS S/N |
|
20/04/2024
|
09:15
|
C.B CENTELLES MIXTE | C.B. MOLLET B | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL DE CENTELLES RONDA DELS ESPORTS S/N |
|
20/04/2024
|
10:30
|
C.B. MOLLET B | CB GRANOLLERS 2 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
20/04/2024
|
10:30
|
C.B. MOLLET C | SABADELL BQ VALLÈS U11M | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
20/04/2024
|
10:30
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -PRGF | SHAD C.B. MOLLET A | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
20/04/2024
|
11:30
|
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU | SHAD C.B. MOLLET A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU AV. JAUME CAMPMAJOR, 30 |
|
20/04/2024
|
12:00
|
C.B. MOLLET A | UB SANT ADRIA VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
20/04/2024
|
12:15
|
C.B.CASTELLAR MASC | C.B. MOLLET B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | NOU PAVELLO ZONA PUIGVERT PAIS VALENCIA, S/N |
|
20/04/2024
|
16:00
|
C.B. MOLLET C | CB SALT NEGRE | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
20/04/2024
|
16:00
|
CEB SANT JORDI | CB MOLLET U13 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
20/04/2024
|
17:30
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE | SHAD C.B. MOLLET A | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
20/04/2024
|
17:45
|
MOLDSTOCK C.B. MOLLET C | CB SALT NEGRE | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
20/04/2024
|
17:45
|
CB LES FRANQUESES | SHAD CB MOLLET A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
20/04/2024
|
19:15
|
C.B. MOLLET A | EL CÍRCOL A 2008 | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
20/04/2024
|
21:00
|
SHAD CB MOLLET B | UE SANT CUGAT VERMELL | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
21/04/2024
|
09:00
|
REFORMIT ARENYS BÀSQUET BLANC | C.B. MOLLET D | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS FONS DE LES CREUS, ZONA ESP. |
|
21/04/2024
|
09:30
|
C.B. MOLLET B | CLUB NATACIÓ SABADELL A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
21/04/2024
|
11:00
|
SHAD CB MOLLET A | EL CÍRCOL | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
21/04/2024
|
16:30
|
CADÍ TELECOM - CB LLÍVIA PUIGCERDÀ | SHAD C.B. MOLLET B | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO FORUM DE LLIVIA C/ DE L-ESPORT S/N |
|
21/04/2024
|
17:45
|
C.B. MOLLET B | CB TONA A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
21/04/2024
|
19:30
|
MOLDSTOCK C.B. MOLLET C | AB PREMIÀ | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
21/04/2024
|
20:00
|
BÀSQUET PB9 'B' | CONSTRUCTORA PEREFRAN CB MOLLET D | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. ESPORTIU GREVOL PROVENÇALS 9 |
|
27/04/2024
|
09:00
|
C.B. MOLLET B | QBASKET SANT CUGAT | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
27/04/2024
|
09:00
|
CLUB BÀSQUET SANT CELONI U10M | C.B. MOLLET A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI ESTEVE CARDELUS, S/N |
|
27/04/2024
|
09:00
|
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB B | C.B. MOLLET C | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | C.E.M. CAN CASABLANQUES - Pista Nova C/ PRIORAT s/n |
|
27/04/2024
|
10:30
|
SHAD C.B. MOLLET A | CLUB NATACIÓ SABADELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
27/04/2024
|
10:30
|
SHAD C.B. MOLLET A | CB TORELLÓ PF | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
27/04/2024
|
12:00
|
C.B. MOLLET A | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
27/04/2024
|
12:00
|
CBU LLORET RECREATIVOS LLORET | SHAD CB MOLLET A | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR AVINGUDA DE RIERAL, S/N |
|
27/04/2024
|
12:00
|
UE.MONTGAT | C.B. MOLLET B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ AV. DE LA UNIO, S/N |
|
27/04/2024
|
12:30
|
FASSA BORTOLO CB MOLLERUSSA | C.B. MOLLET A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
27/04/2024
|
16:00
|
C.B. MOLLET B | SANT GERVASI 1 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
27/04/2024
|
16:15
|
CB QUART REALE PALOL QUER | MOLDSTOCK C.B. MOLLET C | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
27/04/2024
|
17:00
|
BC TORROELLA VERMELL | C.B. MOLLET C | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | NOU PAVELLÓ MUNICIPAL D'ESPORTS DE TORROELLA DE MONTGRI Ronda Pau Casals, s/n |
|
27/04/2024
|
17:30
|
SHAD C.B. MOLLET A | A. BASQUET BUFALÀ FEMENÍ | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
27/04/2024
|
19:00
|
CB MANYANET LES CORTS GROC | C.B. MOLLET B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI PARE MANYANET PRAT D'EN RULL, 6 |
|
27/04/2024
|
19:30
|
SHAD C.B. MOLLET B | CB SANTPEDOR | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
27/04/2024
|
21:15
|
CONSTRUCTORA PEREFRAN CB MOLLET D | CB IMMA B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
28/04/2024
|
09:30
|
C.B. MOLLET D | CB PARETS BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
28/04/2024
|
10:45
|
CN CALDES | SHAD CB MOLLET A | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAV. MUNICIPAL LES CREMADES ZONA ESPORTIVA (PISCINES) |
|
28/04/2024
|
10:45
|
UE MATARO - MGM | C.B. MOLLET A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
28/04/2024
|
11:30
|
PEGANDTINA.COM BC MORABANC ANDORRA 2013 | C.B. MOLLET C | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35 |
|
28/04/2024
|
12:00
|
C.E. MARISTES RUBÍ - REDBAR | SHAD CB MOLLET B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | MARISTES RUBI CA N'ORIOL, 25 |
|
28/04/2024
|
12:45
|
CB MOLLET U13 | CLUB BÀSQUET SANT CELONI U13M | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
28/04/2024
|
16:00
|
SHAD CB MOLLET A | UE.MONTGAT - VERMELL | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
28/04/2024
|
16:15
|
BASQUETPIASABADELL | SHAD CB MOLLET B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
28/04/2024
|
17:45
|
C.B. MOLLET B | CB SALT | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
28/04/2024
|
19:15
|
CANOVELLES BC 1 | C.B. MOLLET B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT DIAGONAL, S/N |
|
28/04/2024
|
19:30
|
MOLDSTOCK C.B. MOLLET C | CB TORELLÓ SM | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
28/04/2024
|
19:45
|
C.B. LLINARS B | C.B. MOLLET A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL LLINARS AV. EUROPA DE LES NACIONS S/N |
|
04/05/2024
|
09:00
|
C.B. MOLLET A | EL CÍRCOL A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
04/05/2024
|
09:00
|
C.B. MOLLET C | UER PINEDA DE MAR B | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
04/05/2024
|
10:30
|
C.B. MOLLET B | LA VALLALTA BC LILA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
04/05/2024
|
10:30
|
C.B. MOLLET C | EL CÍRCOL 2013 | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
04/05/2024
|
10:30
|
MATARÓ PARC BOET 1 | C.B. MOLLET A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
04/05/2024
|
10:30
|
CB GRANOLLERS 2 | SHAD C.B. MOLLET A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
04/05/2024
|
10:45
|
EL CÍRCOL B | C.B. MOLLET B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
04/05/2024
|
10:45
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | CB MOLLET U13 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
04/05/2024
|
11:00
|
CLUB BÀSQUET PUIG-REIG | C.B. MOLLET A | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | INSTAL. MUNICIPAL PUIG REIG PASSEIG RIERA DE LA SALA, 3 |
|
04/05/2024
|
11:00
|
BÀSQUET PÀLCAM | SHAD C.B. MOLLET A | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
04/05/2024
|
12:00
|
C.B. MOLLET A | C.B GRUP BARNA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
04/05/2024
|
12:00
|
MATARÓ PARC BOET TARONJA | C.B. MOLLET B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
04/05/2024
|
12:00
|
GRAMENET BC BLAU | SHAD C.B. MOLLET A | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
04/05/2024
|
12:30
|
CB CALELLA TARONJA | C.B. MOLLET A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL CALELLA SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU) |
|
04/05/2024
|
16:00
|
C.B. MOLLET C | CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA B | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
04/05/2024
|
16:00
|
CB GRANOLLERS 2 | SHAD CB MOLLET A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
04/05/2024
|
17:45
|
MOLDSTOCK C.B. MOLLET C | U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA 2007 | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
04/05/2024
|
18:15
|
CB CALELLA | MOLDSTOCK C.B. MOLLET C | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CALELLA SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU) |
|
04/05/2024
|
19:15
|
C.B. MOLLET A | DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
04/05/2024
|
21:00
|
SHAD CB MOLLET B | CB MATADEPERA TARONJA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
04/05/2024
|
21:15
|
CONSTRUCTORA PEREFRAN CB MOLLET D | SALESIANS SABADELL - ASCENSORES ELEBALIFTS | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
05/05/2024
|
09:30
|
C.B. MOLLET D | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
05/05/2024
|
10:45
|
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC BLANC | C.B. MOLLET B | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
05/05/2024
|
11:00
|
SHAD CB MOLLET A | FEMENÍ OSONA 2006 - OVA PROJECTS | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
05/05/2024
|
12:45
|
C.B. MOLLET B | SANT GERVASI 2 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
05/05/2024
|
17:30
|
CB GRANOLLERS 3 | C.B. MOLLET B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
11/05/2024
|
09:00
|
C.B. MOLLET B | E.B. ROSELLA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
11/05/2024
|
09:00
|
SHAD C.B. MOLLET A | ESCOLA IPSI 14 | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
11/05/2024
|
09:00
|
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU A | C.B. MOLLET B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU AV. JAUME CAMPMAJOR, 30 |
|
11/05/2024
|
09:00
|
BASKET ALMEDA NEGRE | C.B. MOLLET C | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO ALMEDA SANT FERRAN 45 BIS |
|
11/05/2024
|
09:00
|
UE SANT CUGAT VERMELL | C.B. MOLLET C | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
11/05/2024
|
09:30
|
UB SANT ADRIA VERMELL | C.B. MOLLET A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | SANT GABRIEL SANT ADRIA RICART, 8-14 |
|
11/05/2024
|
10:30
|
SHAD C.B. MOLLET A | SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
11/05/2024
|
12:00
|
C.B. MOLLET A | CB LA LLAGOSTA PREINF | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
11/05/2024
|
12:30
|
CB SANTA COLOMA A | C.B. MOLLET A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
11/05/2024
|
12:30
|
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL | C.B. MOLLET A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1 |
|
11/05/2024
|
16:00
|
C.B. MOLLET B | C.B. LLINARS | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
11/05/2024
|
17:30
|
SHAD C.B. MOLLET A | FEMENÍ OSONA NEGRE - OVA PROJECTS | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
11/05/2024
|
18:45
|
ADE FUSTER A | C.B. MOLLET D | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | A.D.E. FUSTER C/ DEL ROSARI, 6-8 |
|
11/05/2024
|
19:15
|
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB B | CONSTRUCTORA PEREFRAN CB MOLLET D | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | C.E.M. CAN CASABLANQUES - Pista Nova C/ PRIORAT s/n |
|
12/05/2024
|
09:30
|
C.B. MOLLET B | AB PREMIA GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
12/05/2024
|
11:00
|
C.B. MOLLET A | C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
12/05/2024
|
12:00
|
CLUB NATACIÓ SABADELL C | SHAD CB MOLLET B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus) MONTCADA, 21 |
|
12/05/2024
|
12:15
|
CB GRANOLLERS 1 | SHAD CB MOLLET A | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
12/05/2024
|
12:45
|
CB MOLLET U13 | CB GRANOLLERS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
12/05/2024
|
16:00
|
SHAD CB MOLLET A | A.E. SANT ANDREU NATZARET | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
12/05/2024
|
16:00
|
C.B. MOLLET A | CREU ALTA SABADELL BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
12/05/2024
|
16:00
|
CB GRANOLLERS 2 | SHAD C.B. MOLLET B | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
12/05/2024
|
17:45
|
C.B. MOLLET B | C.B. L'AMETLLA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
12/05/2024
|
17:45
|
U. B. LLEFIÀ A | C.B. MOLLET B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | POLIESPORTIU LLEFIA DR. BASSOLS, 109-119 |
|
12/05/2024
|
19:30
|
MOLDSTOCK C.B. MOLLET C | CN CALDES B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
18/05/2024
|
12:00
|
C.B. MOLLET B | CB MANLLEU (U10M) | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |