Calendari Global Club

CLUB BASQUET MOLLET

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
20/09/2020
12:00
DM GROUP MOLLET BARICENTRO BARBERÀ LIGA EBA PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
03/10/2020
18:15
CB GRANOLLERS 1 - PISOS.COM DM GROUP MOLLET LIGA EBA PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
10/10/2020
18:00
DM GROUP MOLLET F.C. MARTINENC BÀSQUET LIGA EBA PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
31/10/2020
09:00
C. B. MOLLET C.B. LA GARRIGA C.T. INFANTIL FEM. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
31/10/2020
09:00
C.B. SANTA PERPETUA C.B. MOLLET C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
31/10/2020
09:00
C.B. MOLLET C CB VILA DE MONTORNÈS C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
31/10/2020
10:30
C.B. MOLLET C CB LES FRANQUESES NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
31/10/2020
10:30
C.B. MOLLET A C.E.SANT NICOLAU GRANA C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
31/10/2020
12:00
C.B. SANTA PERPETUA VERD MIXT C.B. MOLLET B C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
31/10/2020
12:00
SANT GERVASI 1 C.B. MOLLET A C.T. PRE-MINI MASC. ESCOLA SANT GERVASI
SABADELL, 41
31/10/2020
12:00
C.B. MOLLET B SANT GERVASI 1 C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
31/10/2020
12:30
C.B. SANTA COLOMA A C.B. MOLLET B C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
01/11/2020
09:30
C.B. MOLLET B CB VIC-UNIVERSITAT DE VIC 1 C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
01/11/2020
11:00
C.B. MOLLET C C.B. SANT FELIU CODINES C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
01/11/2020
11:30
COALCI - CB SANT JOSEP A C.B. MOLLET A C.T. MINI FEM. C.P. SANT JOSEP BADALONA
ENRIC BORRAS, 40-42
01/11/2020
12:30
C.B. MOLLET B MAS DE SANT LLEÏ CBVV - NEGRE C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
01/11/2020
16:00
C.B. MOLLET D CANOVELLES BC C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
07/11/2020
09:00
C.B. MOLLET B C.B. SANTA COLOMA A C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
07/11/2020
09:00
C.B. MOLLET B C.B. SANTA PERPETUA VERD MIXT C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
07/11/2020
09:00
C.B. MOLLET A COALCI - CB SANT JOSEP A C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
07/11/2020
10:15
CB LES FRANQUESES NEGRE C.B. MOLLET C C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
07/11/2020
10:30
C.B. MOLLET C.B. SANTA PERPETUA C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
07/11/2020
10:30
C.B. MOLLET A SANT GERVASI 1 C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
07/11/2020
11:00
MAS DE SANT LLEÏ CBVV - NEGRE C.B. MOLLET B C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO P.M.E. VILANOVA DEL VALLES
CAMI DE LA CASA ALTA, S/N
07/11/2020
11:30
C.E.SANT NICOLAU GRANA C.B. MOLLET A C.T. MINI MASC. C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
08/11/2020
09:15
CB VIC-UNIVERSITAT DE VIC 1 C.B. MOLLET B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
08/11/2020
09:30
CB VILA DE MONTORNÈS C.B. MOLLET C C.T. MINI MASC. PAVELLO D'ESPORTS DE MONTORNES
GRAN VIAL, S/N
08/11/2020
10:15
C.B. SANT FELIU CODINES C.B. MOLLET C C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLÓ LLUÍS VALLCORBA
AV. ESCOLES, S/N
08/11/2020
12:00
SANT GERVASI 1 C.B. MOLLET B C.T. CADET FEM. PROMOCIO ESCOLA SANT GERVASI
SABADELL, 41
08/11/2020
16:00
CANOVELLES BC C.B. MOLLET D C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT
DIAGONAL, S/N
08/11/2020
16:30
C.B. LA GARRIGA C. B. MOLLET C.T. INFANTIL FEM. POLIESPORTIU CAN NOGUERA
AV. AVI MUSQUERA, S/N
21/11/2020
09:00
C.B. MOLLET B MAS DE SANT LLEÏ CBVV - NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
21/11/2020
09:00
C.B. MOLLET B CN CALDES A C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
21/11/2020
09:00
GRUAS BARCELONA-CB. CARDEDEU C.B. MOLLET C C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU
AV. JAUME CAMPMAJOR, 30
21/11/2020
09:30
CB PARETS NEGRE C.B. MOLLET C C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
21/11/2020
10:30
C.B. MOLLET A C.B. LA GARRIGA 1 C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
21/11/2020
10:30
C.B. MOLLET C.B. LA GARRIGA C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
21/11/2020
10:30
CB GRANOLLERS 2 C.B. MOLLET B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
21/11/2020
12:00
CLUB JOVENTUT BADALONA 1 C.B. MOLLET A C.T. MINI MASC. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
21/11/2020
16:00
C.B. MOLLET A JOVENTUT BADALONA FEMENÍ A C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
21/11/2020
16:00
C.B. MOLLET B CB VILA DE MONTORNÈS VERD C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
21/11/2020
18:45
SANT GERVASI 1 C.B. MOLLET C C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B ESCOLA SANT GERVASI
SABADELL, 41
22/11/2020
09:00
SANT GERVASI 1 C. B. MOLLET C.T. INFANTIL FEM. ESCOLA SANT GERVASI
SABADELL, 41
22/11/2020
11:45
C.B. SANT FELIU DE CODINES C.B. MOLLET D C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLÓ LLUÍS VALLCORBA
AV. ESCOLES, S/N
22/11/2020
16:00
QBASKET FEMENÍ SANT CUGAT NEGRE C.B. MOLLET B C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
28/11/2020
09:00
C.B. MOLLET C CB PARETS NEGRE C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
28/11/2020
09:00
C. B. MOLLET SANT GERVASI 1 C.T. INFANTIL FEM. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
28/11/2020
09:00
CN CALDES A C.B. MOLLET B C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
28/11/2020
09:30
C.B. LA GARRIGA 1 C.B. MOLLET A C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU CAN NOGUERA
AV. AVI MUSQUERA, S/N
28/11/2020
09:30
MAS DE SANT LLEÏ CBVV - NEGRE C.B. MOLLET B C.T. PRE-MINI MASC. P.M.E. VILANOVA DEL VALLES
CAMI DE LA CASA ALTA, S/N
28/11/2020
10:30
C.B. MOLLET C GRUAS BARCELONA-CB. CARDEDEU C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
28/11/2020
12:00
JOVENTUT BADALONA FEMENÍ A C.B. MOLLET A C.T. MINI FEM. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
28/11/2020
12:00
C.B. MOLLET D C.B. SANT FELIU DE CODINES C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
28/11/2020
12:00
C.B. MOLLET A CLUB JOVENTUT BADALONA 1 C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
28/11/2020
12:30
C.B. LA GARRIGA C.B. MOLLET C.T. PRE-INFANTIL MASC. POLIESPORTIU CAN NOGUERA
AV. AVI MUSQUERA, S/N
28/11/2020
16:00
CB VILA DE MONTORNÈS VERD C.B. MOLLET B C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO D'ESPORTS DE MONTORNES
GRAN VIAL, S/N
29/11/2020
09:30
C.B. MOLLET B CB GRANOLLERS 2 C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
29/11/2020
11:00
C.B. MOLLET C SANT GERVASI 1 C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
29/11/2020
12:30
C.B. MOLLET B QBASKET FEMENÍ SANT CUGAT NEGRE C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
12/12/2020
09:00
C.B. MOLLET B C.B. SANTA PERPETUA MIXT C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
12/12/2020
09:00
C.B. MOLLET B CB LES FRANQUESES VERD C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
12/12/2020
10:30
C.B. MOLLET A CB VIC-UNIVERSITAT DE VIC 1 C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
12/12/2020
10:30
CB GRANOLLERS 1 C.B. MOLLET A C.T. MINI MASC. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
12/12/2020
10:30
C.B. MOLLET C ACB PALAU C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
12/12/2020
11:00
GRUAS BARCELONA-CB.CARDEDEU C.B. MOLLET C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU
AV. JAUME CAMPMAJOR, 30
12/12/2020
11:30
C.B. LLINARS C. B. MOLLET C.T. INFANTIL FEM. PAVELLO MUNICIPAL LLINARS
AV. EUROPA DE LES NACIONS S/N
12/12/2020
12:30
CANOVELLES BC GROC C.B. MOLLET C C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT
DIAGONAL, S/N
12/12/2020
16:00
C.B. MOLLET B CB. LLINARS C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
12/12/2020
16:00
C.B. MOLLET A VILABASQUET VILADECANS BLAU C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
12/12/2020
16:00
MAS DE SANT LLEÏ CBVV - BLAU C.B. MOLLET D C.T. CADET MASC. PROMOCIO P.M.E. VILANOVA DEL VALLES
CAMI DE LA CASA ALTA, S/N
12/12/2020
16:00
CN CALDES B C.B. MOLLET B C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
12/12/2020
18:00
SANT GERVASI 1 C.B. MOLLET B C.T. CADET MASC. PROMOCIO ESCOLA SANT GERVASI
SABADELL, 41
12/12/2020
19:00
CN CALDES C.B. MOLLET C C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
19/12/2020
09:00
C.B. SANTA PERPETUA MIXT C.B. MOLLET B C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
19/12/2020
09:00
ACB PALAU C.B. MOLLET C C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MARIA VICTOR
P. CARRERADA, 55
19/12/2020
09:00
C.B. MOLLET C CANOVELLES BC GROC C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
19/12/2020
09:00
C. B. MOLLET C.B. LLINARS C.T. INFANTIL FEM. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
19/12/2020
09:15
CB VIC-UNIVERSITAT DE VIC 1 C.B. MOLLET A C.T. PRE-MINI MASC. PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
19/12/2020
10:30
C.B. MOLLET GRUAS BARCELONA-CB.CARDEDEU C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
19/12/2020
10:30
C.B. MOLLET A CB GRANOLLERS 1 C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
19/12/2020
11:30
CB LES FRANQUESES VERD C.B. MOLLET B C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
19/12/2020
12:00
C.B. MOLLET B CN CALDES B C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
19/12/2020
12:30
VILABASQUET VILADECANS BLAU C.B. MOLLET A C.T. MINI FEM. ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
19/12/2020
13:00
CB. LLINARS C.B. MOLLET B C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL LLINARS
AV. EUROPA DE LES NACIONS S/N
19/12/2020
20:45
C.B. MOLLET D MAS DE SANT LLEÏ CBVV - BLAU C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
20/12/2020
09:30
C.B. MOLLET B SANT GERVASI 1 C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
20/12/2020
11:00
C.B. MOLLET C CN CALDES C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
16/01/2021
12:00
C.B. MOLLET A SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
16/01/2021
16:00
JAC SANTS BARCELONA A C.B. MOLLET A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
16/01/2021
16:00
C.B. MOLLET A CBU LLORET SAMBA HOTELS C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
16/01/2021
16:15
JOVIAT A MOLDSTOCK MOLLET C.C. CADET FEM. PREFERENT COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
16/01/2021
17:45
RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET B PUJOL CB MOLLERUSSA COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
16/01/2021
18:30
CEB GIRONA C.B. MOLLET C C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
17/01/2021
09:00
CB GRANOLLERS 3 C.B. MOLLET C C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
17/01/2021
12:30
VILABASQUET VILADECANS C.B. MOLLET B C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
17/01/2021
16:00
C.B. MOLLET B QBASKET SANT CUGAT NEGRE C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
17/01/2021
17:45
C.B. MOLLET C.B. SANT ANDREU C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
17/01/2021
17:45
U.E.MATARÓ - GERMANS HOMS - C1M MOLDSTOCK MOLLET C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
17/01/2021
17:45
QBASKET FEMENÍ SANT CUGAT NEGRE CONSTRUCTORA PEREFRAN C.B. MOLLET A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
17/01/2021
18:00
C.B.COLL C.B. MOLLET C.C. SOTS-25 MASCULI A PISTA CREUETA DEL COLL
CASTELLTERÇOL, S/N
17/01/2021
19:30
C.B. MOLLET C SO JC - CANOVELLES BC C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
23/01/2021
09:00
C.B. MOLLET B CN CALDES A C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
23/01/2021
09:00
C.B. MOLLET B CLUB JOVENTUT BADALONA 1 C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
23/01/2021
09:30
MAS DE SANT LLEÏ CBVV - NEGRE C.B. MOLLET A C.T. PRE-MINI MASC. P.M.E. VILANOVA DEL VALLES
CAMI DE LA CASA ALTA, S/N
23/01/2021
10:30
C.B. SANT CELONI 2010 C.B. MOLLET C C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI
ESTEVE CARDELUS, S/N
23/01/2021
10:30
C.B. MOLLET C AGRUPACIO ESPORTIVA TEIA C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
23/01/2021
10:30
C.B. LLIÇÀ DE VALL C. B. MOLLET C.T. INFANTIL FEM. PAV. MUNICIPAL LLIÇA DE VALL
PASSEIG DE L'ESGLESIA, S/N
23/01/2021
10:30
C.B. MOLLET A A.E. SANT ANDREU NATZARET 'A' C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
23/01/2021
10:45
C.B. CABRERA C.B. MOLLET B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR
LA RIERA S/N
23/01/2021
12:00
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET C.B. MOLLET A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
23/01/2021
13:00
CB TORELLÓ CF - U16 C.B. MOLLET B C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL TORELLO
PASSATGE DEL ESPORTS, S/N
23/01/2021
13:00
CB. LLINARS C.B. MOLLET B C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL LLINARS
AV. EUROPA DE LES NACIONS S/N
23/01/2021
16:00
CLUB JOVENTUT BADALONA C.B. MOLLET C.T. PRE-INFANTIL MASC. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
23/01/2021
16:00
MOLDSTOCK MOLLET U.E.MATARÓ - GERMANS HOMS - C1M C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
23/01/2021
16:00
C.B. RODA C.B. MOLLET C C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL RODA DE TER
CRTA. OLOT S/N
23/01/2021
17:30
C.B. MOLLET C CB GRANOLLERS 3 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
23/01/2021
17:45
C.B. MOLLET C.B.COLL C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
23/01/2021
19:15
C.B. MOLLET A JAC SANTS BARCELONA A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
23/01/2021
19:30
PUJOL CB MOLLERUSSA RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET B COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
23/01/2021
19:30
CBU LLORET SAMBA HOTELS C.B. MOLLET A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR
AVINGUDA DE RIERAL, S/N
23/01/2021
19:30
C.B. SANT ANDREU C.B. MOLLET C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT C.P. JOSEP PLA
JOSEP PLA, S/N
24/01/2021
10:45
C.B. MOLLET C CEB GIRONA C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
24/01/2021
11:00
CB PARETS VERMELL C.B. MOLLET D C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
24/01/2021
12:30
C.B. MOLLET B VILABASQUET VILADECANS C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
24/01/2021
16:00
QBASKET SANT CUGAT NEGRE C.B. MOLLET B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
24/01/2021
16:00
MOLDSTOCK MOLLET JOVIAT A C.C. CADET FEM. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
24/01/2021
17:45
CONSTRUCTORA PEREFRAN C.B. MOLLET A QBASKET FEMENÍ SANT CUGAT NEGRE C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
24/01/2021
18:00
SO JC - CANOVELLES BC C.B. MOLLET C C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT
DIAGONAL, S/N
30/01/2021
09:00
C.B. MOLLET C C.B. SANT CELONI 2010 C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
30/01/2021
09:00
CN CALDES A C.B. MOLLET B C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
30/01/2021
09:00
C. B. MOLLET C.B. LLIÇÀ DE VALL C.T. INFANTIL FEM. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
30/01/2021
09:00
AGRUPACIO ESPORTIVA TEIA C.B. MOLLET C C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU EL CIM
JOSEP PUIGORIOL, S/N
30/01/2021
10:30
CLUB JOVENTUT BADALONA 1 C.B. MOLLET B C.T. PRE-MINI MASC. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
30/01/2021
10:30
C.B. MOLLET A MAS DE SANT LLEÏ CBVV - NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
30/01/2021
10:30
C.B. MOLLET CLUB JOVENTUT BADALONA C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
30/01/2021
10:45
A.E. SANT ANDREU NATZARET 'A' C.B. MOLLET A C.T. MINI MASC. PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
30/01/2021
12:00
C.B. MOLLET B CB TORELLÓ CF - U16 C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
30/01/2021
16:00
C.B. MOLLET B CB. LLINARS C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
30/01/2021
20:45
C.B. MOLLET D CB PARETS VERMELL C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
31/01/2021
09:30
C.B. MOLLET B C.B. CABRERA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
31/01/2021
11:00
C.B. MOLLET C C.B. RODA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
06/02/2021
10:45
BASQUETPIASABADELL C.B. MOLLET C C.C. CADET MASCULI 1R. ANY ESCOLA PIA SABADELL
GARCILASO, 99
06/02/2021
12:00
C.B. MOLLET A CB PARETS C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
06/02/2021
16:15
SALLE PLOMS REUS NEGRE C.B. MOLLET B C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
06/02/2021
17:45
BÀSQUET GIRONA U17 C.B. MOLLET C C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLÓ ST EUGENIA MONTFALGARS DE GIRONA
C/ ENRIC MARQUÉS RIBALTA, 12
06/02/2021
17:45
RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET B C.B.CASTELLBISBAL A COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
06/02/2021
19:30
U.B.SANT ADRIÀ 1 MOLDSTOCK MOLLET C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
06/02/2021
19:45
CB GAVÀ 2 C.B. MOLLET C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
07/02/2021
09:00
C.B. MOLLET B UB MIR C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
07/02/2021
12:30
C.B. MOLLET A UE SANT CUGAT VERMELL C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
07/02/2021
16:00
C.B. MOLLET EL CÍRCOL B C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
07/02/2021
16:00
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S C.B. MOLLET A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS
C/ SANTS MARTIRS, S/N
07/02/2021
18:00
EKKE CB LLEIDA MOLDSTOCK MOLLET C.C. CADET FEM. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA
C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115
07/02/2021
19:15
CLINICA DENTAL CAN PARELLADA CONSTRUCTORA PEREFRAN C.B. MOLLET A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO CAN PARELLADA
C/ EUROPA S/N JUNT CAMP FUTBOL
07/02/2021
19:30
C.B. MOLLET C BASQUET NEUS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
13/02/2021
19:00
DM GROUP MOLLET U.E.MATARÓ - GERMANS HOMS LIGA EBA PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
20/02/2021
09:00
C.B. MOLLET B MAS DE SANT LLEÏ CBVV - NEGRE C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
20/02/2021
09:00
C.B. MOLLET B BÀSQUET NEUS A C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
20/02/2021
09:30
C.B. LA GARRIGA 1 C.B. MOLLET A C.T. PRE-MINI MASC. PISTA POLIESPORTIVA Nº 2
Carrer MIL·LENARI DE CATALUNYA
20/02/2021
10:15
CB LES FRANQUESES NEGRE C.B. MOLLET C C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
20/02/2021
10:15
CLUB NATACIÓ SABADELL B C.B. MOLLET A C.T. MINI FEM. CN SABADELL-PAVELLO 4 (abans Cademesa)
MONTCADA, 10.
20/02/2021
10:30
C.B. MOLLET A CLUB JOVENTUT BADALONA B C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
20/02/2021
10:30
C.B. MOLLET C C.B. SANTA COLOMA B C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
20/02/2021
11:00
GRUAS BARCELONA-CB.CARDEDEU C.B. MOLLET C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU
AV. JAUME CAMPMAJOR, 30
20/02/2021
12:30
C.B. LA GARRIGA C.B. MOLLET B C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU CAN NOGUERA
AV. AVI MUSQUERA, S/N
20/02/2021
13:00
GRUAS BARCELONA-CB.CARDEDEU B C.B. MOLLET D C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU
AV. JAUME CAMPMAJOR, 30
20/02/2021
13:00
CB LES FRANQUESES NEGRE C.B. MOLLET B C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
20/02/2021
13:00
C.B. BLANES B C.B. MOLLET B C.T. CADET MASC. PROMOCIO CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
20/02/2021
16:00
MOLDSTOCK MOLLET U.B.SANT ADRIÀ 1 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
20/02/2021
16:00
CB PARETS C.B. MOLLET A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
20/02/2021
16:00
MAS DE SANT LLEÏ CBVV - BLAU C. B. MOLLET C.T. INFANTIL FEM. P.M.E. VILANOVA DEL VALLES
CAMI DE LA CASA ALTA, S/N
20/02/2021
16:30
UB MIR C.B. MOLLET B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A GIMNAS MUNICIPAL MONTCADA
BONAVISTA, S/N
20/02/2021
17:30
C.B. MOLLET C BASQUETPIASABADELL C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
20/02/2021
17:45
C.B. MOLLET CB GAVÀ 2 C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
20/02/2021
19:15
C.B. MOLLET A CB VILASSAR DE DALT ROGER'S C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
21/02/2021
10:15
C.B. SANT FELIU CODINES C.B. MOLLET C C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLÓ LLUÍS VALLCORBA
AV. ESCOLES, S/N
21/02/2021
10:30
UE SANT CUGAT VERMELL C.B. MOLLET A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
21/02/2021
10:45
C.B. MOLLET C BÀSQUET GIRONA U17 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
21/02/2021
12:30
C.B. MOLLET B SALLE PLOMS REUS NEGRE C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
21/02/2021
12:30
EL CÍRCOL B C.B. MOLLET C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
21/02/2021
16:00
MOLDSTOCK MOLLET EKKE CB LLEIDA C.C. CADET FEM. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
21/02/2021
16:00
BASQUET NEUS C.B. MOLLET C C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
21/02/2021
17:45
CONSTRUCTORA PEREFRAN C.B. MOLLET A CLINICA DENTAL CAN PARELLADA C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
21/02/2021
18:00
C.B.CASTELLBISBAL A RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET B COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA
AGRICULTURA, S/N
27/02/2021
09:00
C.B. MOLLET C CB LES FRANQUESES NEGRE C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
27/02/2021
09:00
C. B. MOLLET MAS DE SANT LLEÏ CBVV - BLAU C.T. INFANTIL FEM. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
27/02/2021
10:30
C.B. MOLLET A C.B. LA GARRIGA 1 C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
27/02/2021
10:30
C.B. MOLLET GRUAS BARCELONA-CB.CARDEDEU C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
27/02/2021
10:45
C.B. SANTA COLOMA B C.B. MOLLET C C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
27/02/2021
11:00
MAS DE SANT LLEÏ CBVV - NEGRE C.B. MOLLET B C.T. MINI MASC. P.M.E. VILANOVA DEL VALLES
CAMI DE LA CASA ALTA, S/N
27/02/2021
12:00
CLUB JOVENTUT BADALONA B C.B. MOLLET A C.T. MINI MASC. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
27/02/2021
12:00
C.B. MOLLET B CB LES FRANQUESES NEGRE C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
27/02/2021
12:45
BÀSQUET NEUS A C.B. MOLLET B C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
27/02/2021
16:00
C.B. MOLLET B C.B. LA GARRIGA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
27/02/2021
16:00
C.B. MOLLET A CLUB NATACIÓ SABADELL B C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
27/02/2021
20:45
C.B. MOLLET D GRUAS BARCELONA-CB.CARDEDEU B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
28/02/2021
09:30
C.B. MOLLET B C.B. BLANES B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
28/02/2021
11:00
C.B. MOLLET C C.B. SANT FELIU CODINES C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
06/03/2021
12:00
C.B. MOLLET A CB VIC-UNIVERSITAT DE VIC 1 C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
06/03/2021
16:00
MOLDSTOCK MOLLET BÀSQUET VILAFANT C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
06/03/2021
17:30
C.B. MOLLET C CN CALDES B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
06/03/2021
18:00
CB MORELL C.B. MOLLET B C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. EL MORELL - PAVELLÓ MUNICIPAL
PAISOS CATALANS 6
07/03/2021
09:00
C.B. MOLLET B U.E.MATARÓ - GERMANS HOMS - JLM C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
07/03/2021
10:30
FEMENI MARESME-UEM A C.B. MOLLET A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL SANT ANDREU
CONTRABANDISTES, S/N
07/03/2021
10:45
C.B. MOLLET C CB ADEPAF BLANC C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
07/03/2021
12:00
SANT QUIRZE B.C. CONSTRUCTORA PEREFRAN C.B. MOLLET A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. GIMNAS MUNICIPAL SANT QUIRZE
FINAL AV. ARRAHONA S/N
07/03/2021
12:30
C.B. MOLLET A C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
07/03/2021
12:30
C.B. RAMON LLULL VERMELL C.B. MOLLET C.C. SOTS-25 MASCULI A POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
07/03/2021
12:45
C.B GRUP BARNA A MOLDSTOCK MOLLET C.C. CADET FEM. PREFERENT NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
07/03/2021
16:00
C.B. MOLLET U.B SANT ADRIÀ C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
07/03/2021
19:00
GALVAL MOTOR - C.B. RIPOLLET RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET B COPA CATALUNYA MASCULINA NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
07/03/2021
19:30
C.B. MOLLET C CN CALDES B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
13/03/2021
09:00
ACB PALAU C.B. MOLLET C C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MARIA VICTOR
P. CARRERADA, 55
13/03/2021
09:00
C.B. MOLLET B C.B. SANTA COLOMA A C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
13/03/2021
10:15
C.E.SANT NICOLAU BLANC C.B. MOLLET A C.T. MINI FEM. C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
13/03/2021
10:30
RIPOTRANS LLIÇÀ D'AMUNT C. B. MOLLET C.T. INFANTIL FEM. PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
13/03/2021
10:30
C.B. MOLLET A MATARÓ PARC MARESME 2009 C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
13/03/2021
10:30
C.B. MOLLET C.B. CABRERA C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
13/03/2021
10:30
UB MIR A C.B. MOLLET C C.T. MINI MASC. GIMNAS MUNICIPAL MONTCADA
BONAVISTA, S/N
13/03/2021
10:45
CB VIC-UNIVERSITAT DE VIC 1 C.B. MOLLET A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
13/03/2021
12:00
C.B. MATADEPERA TARONJA C.B. MOLLET B C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA
ENRIC GENESCA CORTES S/N
13/03/2021
13:00
CB PARETS NEGRE C.B. MOLLET B C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
13/03/2021
16:00
BÀSQUET VILAFANT MOLDSTOCK MOLLET C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT
CTRA. DE VILAFANT S/N
13/03/2021
17:45
RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET B GALVAL MOTOR - C.B. RIPOLLET COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
13/03/2021
17:45
U.B SANT ADRIÀ C.B. MOLLET C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
13/03/2021
17:45
C.B. MOLLET C.B. RAMON LLULL VERMELL C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
13/03/2021
17:45
FEMENÍ OSONA NEGRE - CENTRE OFTALMOLÒGIC VSK C.B. MOLLET C C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
13/03/2021
19:00
CB ADEPAF BLANC C.B. MOLLET C C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLÓ MUNICIPAL DE PERALADA
C/ COMTE ZAVELLA, S/N
13/03/2021
19:15
C.B. MOLLET A FEMENI MARESME-UEM A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
13/03/2021
19:15
CN CALDES B C.B. MOLLET C C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
13/03/2021
19:30
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A C.B. MOLLET A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
14/03/2021
12:00
U.E.MATARÓ - GERMANS HOMS - JLM C.B. MOLLET B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
14/03/2021
12:30
C.B. MOLLET B CB MORELL C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
14/03/2021
16:00
MOLDSTOCK MOLLET C.B GRUP BARNA A C.C. CADET FEM. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
14/03/2021
17:30
CN CALDES B C.B. MOLLET C C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
14/03/2021
17:45
CONSTRUCTORA PEREFRAN C.B. MOLLET A SANT QUIRZE B.C. C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
14/03/2021
19:00
CB GRANOLLERS 4 C.B. MOLLET B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
20/03/2021
09:00
C.B. MOLLET C UB MIR A C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
20/03/2021
09:00
C. B. MOLLET RIPOTRANS LLIÇÀ D'AMUNT C.T. INFANTIL FEM. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
20/03/2021
10:30
C.B. MOLLET C ACB PALAU C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
20/03/2021
12:00
MATARÓ PARC MARESME 2009 C.B. MOLLET A C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL SANT ANDREU
CONTRABANDISTES, S/N
20/03/2021
12:00
C.B. MOLLET B CB PARETS NEGRE C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
20/03/2021
12:30
C.B. CABRERA C.B. MOLLET C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR
LA RIERA S/N
20/03/2021
12:30
C.B. SANTA COLOMA A C.B. MOLLET B C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
20/03/2021
16:00
C.B. MOLLET B C.B. MATADEPERA TARONJA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
20/03/2021
16:00
C.B. MOLLET A C.E.SANT NICOLAU BLANC C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
21/03/2021
09:30
C.B. MOLLET B CB GRANOLLERS 4 C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
21/03/2021
11:00
C.B. MOLLET C FEMENÍ OSONA NEGRE - CENTRE OFTALMOLÒGIC VSK C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
10/04/2021
09:00
C.B. MOLLET B A.E. MINGUELLA - DRIVIM A C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
10/04/2021
09:00
MATARÓ PARC MARESME 1 C.B. MOLLET B C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
10/04/2021
09:00
C.B. MOLLET B CB LES FRANQUESES VERD C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
10/04/2021
09:15
CB VIC-UNIVERSITAT DE VIC 1 C.B. MOLLET A C.T. PRE-MINI MASC. PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
10/04/2021
10:30
C.B. MOLLET A SANT GERVASI 1 C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
10/04/2021
10:30
C.B. MOLLET A.E. SANT ANDREU NATZARET C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
10/04/2021
10:30
C.B. SANTA PERPETUA NEGRE MIXT C.B. MOLLET C C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
10/04/2021
12:00
C.B. MOLLET A CLUB JOVENTUT BADALONA 1 C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
10/04/2021
12:00
UE SANT CUGAT VERMELL C.B. MOLLET B C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
10/04/2021
13:00
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU B C.B. MOLLET C C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU
AV. JAUME CAMPMAJOR, 30
10/04/2021
16:00
MOLDSTOCK MOLLET CB VIC-UNIVERSITAT DE VIC 1 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
10/04/2021
16:00
CN CALDES B C.B. MOLLET B C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
10/04/2021
16:00
BÀSQUET SAFA CLAROR C.B. MOLLET A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
10/04/2021
17:30
C.B. MOLLET C CLUB NATACIO TERRASSA 1 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
10/04/2021
18:00
CANOVELLES BC C.B. MOLLET C C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PISTA POLIVALENT CANOVELLES
Passeig de Mercè Rodoreda, s/n
10/04/2021
18:15
SEINTOSOFT CN TARREGA RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET B COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU
C/ VERGE DE MONTSERRAT, S/N
10/04/2021
20:30
S.E. SANT MEDIR C.B. MOLLET C.C. SOTS-25 MASCULI A POLIESPORTIU SANT MEDIR
PASSATGE TOLEDO, 12-14
10/04/2021
20:45
C.B. MOLLET D MAS DE SANT LLEÏ CBVV - BLAU C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
11/04/2021
09:00
JET ROSA C.B. MOLLET A C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
11/04/2021
09:00
C.B. MOLLET B C.B. SANT CELONI C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
11/04/2021
10:45
FEMENÍ OSONA NEGRE - CENTRE OFTALMOLÒGIC VSK C. B. MOLLET C.T. INFANTIL FEM. PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
11/04/2021
12:30
C.B. MOLLET A CE PALAMOS GROC - CSA C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
11/04/2021
16:00
C.E.SANT NICOLAU B CONSTRUCTORA PEREFRAN C.B. MOLLET A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
11/04/2021
16:00
C.B. MOLLET A.E. MINGUELLA - HOTEL MIRAMAR A C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
11/04/2021
19:30
C.B. MOLLET C GRAMENET BC A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
17/04/2021
09:00
C.B. MOLLET C C.B. SANTA PERPETUA NEGRE MIXT C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
17/04/2021
09:00
C. B. MOLLET FEMENÍ OSONA NEGRE - CENTRE OFTALMOLÒGIC VSK C.T. INFANTIL FEM. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
17/04/2021
10:30
C.B. MOLLET C GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU B C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
17/04/2021
10:30
C.B. MOLLET A CB VIC-UNIVERSITAT DE VIC 1 C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
17/04/2021
10:30
SANT GERVASI 1 C.B. MOLLET A C.T. MINI MASC. ESCOLA SANT GERVASI
SABADELL, 41
17/04/2021
10:45
A.E. MINGUELLA - DRIVIM A C.B. MOLLET B C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
17/04/2021
11:30
CB LES FRANQUESES VERD C.B. MOLLET B C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
17/04/2021
12:00
C.B. MOLLET B CN CALDES B C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
17/04/2021
12:30
A.E. SANT ANDREU NATZARET C.B. MOLLET C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
17/04/2021
16:00
CB VIC-UNIVERSITAT DE VIC 1 MOLDSTOCK MOLLET C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
17/04/2021
16:00
MAS DE SANT LLEÏ CBVV - BLAU C.B. MOLLET D C.T. CADET MASC. PROMOCIO P.M.E. VILANOVA DEL VALLES
CAMI DE LA CASA ALTA, S/N
17/04/2021
16:00
C.B. MOLLET B UE SANT CUGAT VERMELL C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
17/04/2021
16:00
C.B. MOLLET A JET ROSA C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
17/04/2021
16:00
CLUB JOVENTUT BADALONA 1 C.B. MOLLET A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
17/04/2021
17:30
CLUB NATACIO TERRASSA 1 C.B. MOLLET C C.C. CADET MASCULI 1R. ANY C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET
AV. DE L'ABAT MARCET, 200
17/04/2021
17:45
C.B. MOLLET S.E. SANT MEDIR C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
17/04/2021
17:45
RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET B SEINTOSOFT CN TARREGA COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
17/04/2021
17:45
C.B. SANT CELONI C.B. MOLLET B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI
ESTEVE CARDELUS, S/N
17/04/2021
19:15
C.B. MOLLET A BÀSQUET SAFA CLAROR C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
18/04/2021
09:30
C.B. MOLLET B MATARÓ PARC MARESME 1 C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
18/04/2021
11:00
C.B. MOLLET C CANOVELLES BC C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
18/04/2021
16:00
A.E. MINGUELLA - HOTEL MIRAMAR A C.B. MOLLET C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
18/04/2021
17:45
CONSTRUCTORA PEREFRAN C.B. MOLLET A C.E.SANT NICOLAU B C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
18/04/2021
17:45
CE PALAMOS GROC - CSA C.B. MOLLET A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
18/04/2021
17:45
GRAMENET BC A C.B. MOLLET C C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
01/05/2021
09:00
C.B. MOLLET B SANT GABRIEL RIPOLLET B C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
01/05/2021
09:00
C.B. MOLLET B CB. LLINARS C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
01/05/2021
09:00
CB GRANOLLERS 3 C.B. MOLLET A C.T. MINI MASC. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
01/05/2021
10:00
E.B. ROSELLA VERMELL C.B. MOLLET A C.T. MINI FEM. POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
01/05/2021
10:15
S.E. ESCOLA PIA GRANOLLERS LILA C.B. MOLLET C C.T. MINI MASC. PAVELLO EL CONGOST
MARIA PALAU 25
01/05/2021
10:30
C.B. MOLLET C.B. SANTA PERPETUA C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
01/05/2021
10:30
CBF CERDANYOLA C C.B. MOLLET B C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
01/05/2021
10:30
C.B. MOLLET A SANT GERVASI 1 C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
01/05/2021
11:00
MAS DE SANT LLEÏ CBVV - NEGRE C.B. MOLLET B C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO P.M.E. VILANOVA DEL VALLES
CAMI DE LA CASA ALTA, S/N
01/05/2021
12:00
C.B. MOLLET A CE PALAMOS - CSA C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
01/05/2021
16:00
MOLDSTOCK MOLLET C.B. BLANES A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
01/05/2021
16:00
U.B. SANT ADRIA 2 C.B. MOLLET B C.T. CADET MASC. PROMOCIO SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
01/05/2021
16:30
CANOVELLES BC C. B. MOLLET C.T. INFANTIL FEM. PISTA POLIVALENT CANOVELLES
Passeig de Mercè Rodoreda, s/n
01/05/2021
17:30
C.B. MOLLET C CB MANLLEU 2 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
01/05/2021
19:15
C.B. MOLLET A DIAGONAL MAR FRONT MARÍTIM NEGRE C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
01/05/2021
19:30
CB CERDANYOLA AL DIA A RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET B COPA CATALUNYA MASCULINA PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
01/05/2021
20:45
C.B. MOLLET D C.B. SANT CELONI C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
02/05/2021
09:00
C.B. MOLLET B EL CÍRCOL BLANC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
02/05/2021
12:00
SANT GERVASI 2 MIXTE C.B. MOLLET C C.T. PRE-MINI MASC. ESCOLA SANT GERVASI
SABADELL, 41
02/05/2021
12:30
C.B. MOLLET A CB SANT NARCIS U18M C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
02/05/2021
17:30
CB MANLLEU 1 C.B. MOLLET B C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU
PSG. DEL TER, S/N
02/05/2021
18:00
CLUB BASQUET GUINARDÓ C.B. MOLLET C.C. SOTS-25 MASCULI A EDIFICI TREVOL
TREVOL, 9-19
02/05/2021
19:30
C.B. RIPOLLET A CONSTRUCTORA PEREFRAN C.B. MOLLET A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
02/05/2021
19:30
C.B. MOLLET C MONTMELO C.B. C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
08/05/2021
09:00
C.B. MOLLET C S.E. ESCOLA PIA GRANOLLERS LILA C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
08/05/2021
09:00
C. B. MOLLET CANOVELLES BC C.T. INFANTIL FEM. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
08/05/2021
10:15
CB. LLINARS C.B. MOLLET B C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL LLINARS
AV. EUROPA DE LES NACIONS S/N
08/05/2021
10:30
C.B. MOLLET C SANT GERVASI 2 MIXTE C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
08/05/2021
10:30
C.B. MOLLET A CB GRANOLLERS 3 C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
08/05/2021
10:30
C.B. SANTA PERPETUA C.B. MOLLET C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
08/05/2021
11:00
SANT GABRIEL RIPOLLET B C.B. MOLLET B C.T. PRE-MINI MASC. COL. SANT GABRIEL RIPOLLET
NORD, 32-36
08/05/2021
12:00
C.B. MOLLET B CB MANLLEU 1 C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
08/05/2021
12:00
SANT GERVASI 1 C.B. MOLLET A C.T. PRE-MINI MASC. ESCOLA SANT GERVASI
SABADELL, 41
08/05/2021
12:00
CE PALAMOS - CSA C.B. MOLLET A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
08/05/2021
16:00
C.B. BLANES A MOLDSTOCK MOLLET C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
08/05/2021
16:00
C.B. MOLLET B MAS DE SANT LLEÏ CBVV - NEGRE C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
08/05/2021
16:00
C.B. MOLLET A E.B. ROSELLA VERMELL C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
08/05/2021
17:45
C.B. MOLLET CLUB BASQUET GUINARDÓ C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
08/05/2021
17:45
RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET B CB CERDANYOLA AL DIA A COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
08/05/2021
19:00
CB MANLLEU 2 C.B. MOLLET C C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU
PSG. DEL TER, S/N
08/05/2021
19:45
CB SANT NARCIS U18M C.B. MOLLET A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
09/05/2021
09:30
C.B. MOLLET B U.B. SANT ADRIA 2 C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
09/05/2021
12:00
C.B. SANT CELONI C.B. MOLLET D C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI
ESTEVE CARDELUS, S/N
09/05/2021
12:30
EL CÍRCOL BLANC C.B. MOLLET B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME
COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA
09/05/2021
12:30
C.B. MOLLET B CBF CERDANYOLA C C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
09/05/2021
12:30
DIAGONAL MAR FRONT MARÍTIM NEGRE C.B. MOLLET A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
09/05/2021
17:45
CONSTRUCTORA PEREFRAN C.B. MOLLET A C.B. RIPOLLET A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
09/05/2021
18:15
MONTMELO C.B. C.B. MOLLET C C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE MONTMELO
DR. FERRAN, S/N