Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
22/09/2023
|
21:30
|
AB VENDRELL | ARENES BELLPUIG CB BELLPUIG | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
23/09/2023
|
09:15
|
TERMIX CB BELLPUIG (MIXTE) | BC MORABANC ANDORRA GROC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
23/09/2023
|
09:15
|
ALUTHERM CB BELLPUIG B (MIXTE) | CB PEÑA FRAGATINA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
23/09/2023
|
09:30
|
NAYOX CBF LLEIDA B | ENCUADERNACIONS GREGORIO CB BELLPUIG TARONJA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
23/09/2023
|
10:30
|
POMONA FRUITS CB BELLPUIG | C.B. TORREFARRERA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
23/09/2023
|
11:00
|
CB TREMP | CANELONS BELLPUIG CB BELLPUIG | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
23/09/2023
|
11:45
|
ESPAI FISIO CB BELLPUIG NEGRE (PRE) | AUTOESCOLA MOTOCAR CB BELLPUIG TARONJA (PRE) | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
23/09/2023
|
16:00
|
JORDI I JOSEP PALAU CB BELLPUIG NEGRE | CN TARREGA B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
23/09/2023
|
16:00
|
ALEXANDRA PERRUQUERS - CAPPONT | COPISTERIA PAPERS CB BELLPUIG NEGRE | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA C/ DOCTORA CASTELLS, S/N |
|
23/09/2023
|
18:00
|
MANIPULATS ESCRIBÀ CB BELLPUIG | NAYOX CBF LLEIDA B | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
23/09/2023
|
20:00
|
ISPROX CB BELLPUIG | C.B. BELL-LLOC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
24/09/2023
|
09:30
|
ENGLISH WITH JOHN CB BALAGUER | AUTOCARS DEL PLA CB BELLPUIG TARONJA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE C/ URGELL, 96 |
|
24/09/2023
|
17:30
|
CLUB BASQUET BORGES GARRIGUES | BARBERIA ALBERT CB BELLPUIG | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | POLIESPORTIU FRANCESC MACIA DE BORGES BLANQUES C/ CATALUNYA, S/N |
|
30/09/2023
|
10:30
|
ALUTHERM CB BELLPUIG B (MIXTE) | CB TORÀ GROC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
30/09/2023
|
11:00
|
CB CERVERA MOBEL LINEA | POMONA FRUITS CB BELLPUIG | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA CARRETERA DE GUISSONA, S/N |
|
30/09/2023
|
11:45
|
CANELONS BELLPUIG CB BELLPUIG | LAFAC C.B. CALAF | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
30/09/2023
|
12:30
|
C.B. TORREFARRERA (PRE) | ESPAI FISIO CB BELLPUIG NEGRE (PRE) | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLÓ MANEL BOSCH DE TORREFARRERA AV. EUROPA, S/N |
|
30/09/2023
|
16:00
|
BARBERIA ALBERT CB BELLPUIG | LA DOLCETA CB BALAGUER | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
30/09/2023
|
18:00
|
ARENES BELLPUIG CB BELLPUIG | TEIXIDÓ ASSOCIATS CB BALAGUER A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
30/09/2023
|
19:30
|
CB TREMP | JORDI I JOSEP PALAU CB BELLPUIG NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
30/09/2023
|
20:00
|
COPISTERIA PAPERS CB BELLPUIG NEGRE | VIDRES PONENT CB BALAGUER B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
01/10/2023
|
11:45
|
AUTOCARS DEL PLA CB BELLPUIG TARONJA | NAYOX CBF LLEIDA C | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
01/10/2023
|
12:30
|
CB PEÑA FRAGATINA | TERMIX CB BELLPUIG (MIXTE) | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
01/10/2023
|
15:45
|
AUTOESCOLA MOTOCAR CB BELLPUIG TARONJA (PRE) | PEIKKO CB MOLLERUSSA (PRE) | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
01/10/2023
|
16:30
|
BAR TITO CB BALAGUER | MANIPULATS ESCRIBÀ CB BELLPUIG | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE C/ URGELL, 96 |
|
01/10/2023
|
17:00
|
ENCUADERNACIONS GREGORIO CB BELLPUIG TARONJA | SEDIS PIRINEU AUTOMOCIÓ | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
01/10/2023
|
19:00
|
C.B. TORREFARRERA B | ISPROX CB BELLPUIG | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLÓ MANEL BOSCH DE TORREFARRERA AV. EUROPA, S/N |
|
07/10/2023
|
09:15
|
ALUTHERM CB BELLPUIG B (MIXTE) | CB CERVERA MOBEL LINEA (MIXTE) | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
07/10/2023
|
10:30
|
POMONA FRUITS CB BELLPUIG | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - NEGRE | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
07/10/2023
|
11:45
|
MANIPULATS ESCRIBÀ CB BELLPUIG | CB CERVERA MOBEL LINEA | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
07/10/2023
|
16:00
|
ESPAI FISIO CB BELLPUIG NEGRE (PRE) | NAYOX CBF LLEIDA D (PRE) | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
07/10/2023
|
16:00
|
AUTOESCOLA MOTOCAR CB BELLPUIG TARONJA (PRE) | C.B. TORREFARRERA (PRE) | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
07/10/2023
|
17:00
|
CLUB BASQUET SERÒS | CANELONS BELLPUIG CB BELLPUIG | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE SERÒS C/ MONTMANEU, S/N |
|
07/10/2023
|
18:00
|
JORDI I JOSEP PALAU CB BELLPUIG NEGRE | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
07/10/2023
|
19:30
|
MANYANET REUS A | ARENES BELLPUIG CB BELLPUIG | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET PARE MANYANET 25 |
|
07/10/2023
|
20:00
|
ISPROX CB BELLPUIG | UE BELLCAIRE | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
08/10/2023
|
09:30
|
CN TARREGA A | TERMIX CB BELLPUIG (MIXTE) | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU C/ SANT PERE CLAVER, 31 |
|
08/10/2023
|
16:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - NEGRE | BARBERIA ALBERT CB BELLPUIG | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
08/10/2023
|
19:00
|
CLUB BASQUET BORGES GARRIGUES | COPISTERIA PAPERS CB BELLPUIG NEGRE | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU FRANCESC MACIA DE BORGES BLANQUES C/ CATALUNYA, S/N |
|
08/10/2023
|
19:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - GROC | AUTOCARS DEL PLA CB BELLPUIG TARONJA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
12/10/2023
|
12:30
|
CENG ESTISANER | CANELONS BELLPUIG CB BELLPUIG | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE CRTA. MONTSONIS, S/N |
|
14/10/2023
|
11:45
|
BARBERIA ALBERT CB BELLPUIG | CB ALPICAT | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
21/10/2023
|
09:00
|
ALUTHERM CB BELLPUIG B (MIXTE) | CN TARREGA B | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
21/10/2023
|
09:00
|
ENCUADERNACIONS GREGORIO CB BELLPUIG TARONJA | CN TARREGA A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
21/10/2023
|
09:30
|
ACLE GUISSONA (PRE) | ESPAI FISIO CB BELLPUIG NEGRE (PRE) | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL 1 D'OCTUBRE RAMBLA DELS SEGADORS 67 |
|
21/10/2023
|
10:30
|
POMONA FRUITS CB BELLPUIG | BAC AGRAMUNT | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
21/10/2023
|
10:30
|
TERMIX CB BELLPUIG (MIXTE) | NAYOX CBF LLEIDA B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG (SALA ESCOLAR) AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
21/10/2023
|
11:45
|
BARBERIA ALBERT CB BELLPUIG | CB PEÑA FRAGATINA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
21/10/2023
|
17:00
|
ARENES BELLPUIG CB BELLPUIG | AD TORREFORTA A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
22/10/2023
|
09:30
|
NAYOX CBF LLEIDA D (PRE) | AUTOESCOLA MOTOCAR CB BELLPUIG TARONJA (PRE) | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
22/10/2023
|
16:00
|
CB PEÑA FRAGATINA | MANIPULATS ESCRIBÀ CB BELLPUIG | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
22/10/2023
|
17:30
|
BC MORABANC ANDORRA GROC | AUTOCARS DEL PLA CB BELLPUIG TARONJA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35 |
|
27/10/2023
|
21:15
|
NAYOX FORÇA LLEIDA B | ISPROX CB BELLPUIG | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA C/ DOCTORA CASTELLS, S/N |
|
28/10/2023
|
09:00
|
ENCUADERNACIONS GREGORIO CB BELLPUIG TARONJA | CB TORREGROSSA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
28/10/2023
|
09:30
|
C.B. TORREFARRERA | ALUTHERM CB BELLPUIG B (MIXTE) | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLÓ MANEL BOSCH DE TORREFARRERA AV. EUROPA, S/N |
|
28/10/2023
|
10:30
|
ESPAI FISIO CB BELLPUIG NEGRE (PRE) | PEIKKO CB MOLLERUSSA (PRE) | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
28/10/2023
|
10:30
|
AUTOESCOLA MOTOCAR CB BELLPUIG TARONJA (PRE) | ACLE GUISSONA (PRE) | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
28/10/2023
|
11:00
|
CB CERVERA MOBEL LINEA | TERMIX CB BELLPUIG (MIXTE) | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA CARRETERA DE GUISSONA, S/N |
|
28/10/2023
|
11:45
|
MANIPULATS ESCRIBÀ CB BELLPUIG | C.B. TORREFARRERA | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
28/10/2023
|
17:00
|
AUTOCARS DEL PLA CB BELLPUIG TARONJA | C.B. TORREFARRERA BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
28/10/2023
|
19:30
|
PLOMS SALLE REUS | ARENES BELLPUIG CB BELLPUIG | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5 |
|
28/10/2023
|
19:30
|
PUJOL CB MOLLERUSSA | COPISTERIA PAPERS CB BELLPUIG NEGRE | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
29/10/2023
|
11:00
|
ENGLISH WITH JOHN CB BALAGUER BLAU | CANELONS BELLPUIG CB BELLPUIG | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE C/ URGELL, 96 |
|
29/10/2023
|
11:00
|
EL PALAU D'ANGLESOLA | BARBERIA ALBERT CB BELLPUIG | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
29/10/2023
|
19:00
|
CENG HOSTAL MONTSEC | JORDI I JOSEP PALAU CB BELLPUIG NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE CRTA. MONTSONIS, S/N |
|
03/11/2023
|
20:45
|
NAYOX FORÇA LLEIDA | ARENES BELLPUIG CB BELLPUIG | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
04/11/2023
|
10:00
|
ENCUADERNACIONS GREGORIO CB BELLPUIG TARONJA | NAYOX CBF LLEIDA B | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU MUNICIPAL DE BARBENS C/ AFORES, S/N |
|
04/11/2023
|
16:00
|
BARBERIA ALBERT CB BELLPUIG | MANTENIMIENTOS Y MONTAJES MARTÍN CB BINÉFAR | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | POLIESPORTIU MUNICIPAL D'IVARS URGELL CRTA. DE BARBENS, 44 |
|
04/11/2023
|
18:00
|
AUTOCARS DEL PLA CB BELLPUIG TARONJA | ENGLISH WITH JOHN CB BALAGUER | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL D'IVARS URGELL CRTA. DE BARBENS, 44 |
|
04/11/2023
|
18:30
|
C.B. TORREFARRERA | POMONA FRUITS CB BELLPUIG | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLÓ MANEL BOSCH DE TORREFARRERA AV. EUROPA, S/N |
|
04/11/2023
|
19:45
|
CLUB BASQUET BORGES GARRIGUES | MANIPULATS ESCRIBÀ CB BELLPUIG | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | POLIESPORTIU FRANCESC MACIA DE BORGES BLANQUES C/ CATALUNYA, S/N |
|
04/11/2023
|
20:00
|
COPISTERIA PAPERS CB BELLPUIG NEGRE | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL D'IVARS URGELL CRTA. DE BARBENS, 44 |
|
05/11/2023
|
09:30
|
CB PEÑA FRAGATINA | ALUTHERM CB BELLPUIG B (MIXTE) | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
05/11/2023
|
10:00
|
AUTOESCOLA MOTOCAR CB BELLPUIG TARONJA (PRE) | ESPAI FISIO CB BELLPUIG NEGRE (PRE) | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO POLIESPORTIU MUNICIPAL DE BARBENS C/ AFORES, S/N |
|
05/11/2023
|
10:00
|
BC MORABANC ANDORRA GROC | TERMIX CB BELLPUIG (MIXTE) | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35 |
|
05/11/2023
|
11:00
|
CN TARREGA B | JORDI I JOSEP PALAU CB BELLPUIG NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU C/ SANT PERE CLAVER, 31 |
|
05/11/2023
|
11:45
|
CANELONS BELLPUIG CB BELLPUIG | C.E. MARISTES | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU MUNICIPAL DE BARBENS C/ AFORES, S/N |
|
05/11/2023
|
18:00
|
C.B. ALCARRÀS | ISPROX CB BELLPUIG | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLÓ ANDREU AIXALÀ I CASTELLS D' ALCARRAS C/ SEGON PASSEIG DE RONDA, S/N |
|
11/11/2023
|
09:15
|
TERMIX CB BELLPUIG (MIXTE) | CB PEÑA FRAGATINA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
11/11/2023
|
10:00
|
SEDIS PIRINEU AUTOMOCIÓ | ENCUADERNACIONS GREGORIO CB BELLPUIG TARONJA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
11/11/2023
|
10:30
|
POMONA FRUITS CB BELLPUIG | CB CERVERA MOBEL LINEA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
11/11/2023
|
10:30
|
CB TORÀ GROC | ALUTHERM CB BELLPUIG B (MIXTE) | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU DE TORA CARRETERA DE PONTS A CALAF, S/N |
|
11/11/2023
|
11:45
|
CANELONS BELLPUIG CB BELLPUIG | CB TREMP | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
11/11/2023
|
12:45
|
NAYOX CBF LLEIDA C | AUTOCARS DEL PLA CB BELLPUIG TARONJA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
11/11/2023
|
16:00
|
ESPAI FISIO CB BELLPUIG NEGRE (PRE) | C.B. TORREFARRERA (PRE) | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
11/11/2023
|
16:00
|
CN TARREGA | BARBERIA ALBERT CB BELLPUIG | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU C/ SANT PERE CLAVER, 31 |
|
11/11/2023
|
18:00
|
JORDI I JOSEP PALAU CB BELLPUIG NEGRE | CB TREMP | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG (SALA ESCOLAR) AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
11/11/2023
|
18:00
|
MANIPULATS ESCRIBÀ CB BELLPUIG | CB TREMP | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
11/11/2023
|
18:00
|
SEDIS COMERCIAL CARMEN | ARENES BELLPUIG CB BELLPUIG | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
11/11/2023
|
18:00
|
NATURAL OPTICS PALLARS | COPISTERIA PAPERS CB BELLPUIG NEGRE | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
11/11/2023
|
20:00
|
ISPROX CB BELLPUIG | RUBIES-ABAT CEP VALLFOGONA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
12/11/2023
|
09:30
|
PEIKKO CB MOLLERUSSA (PRE) | AUTOESCOLA MOTOCAR CB BELLPUIG TARONJA (PRE) | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
18/11/2023
|
12:00
|
LAFAC C.B. CALAF | CANELONS BELLPUIG CB BELLPUIG | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE CALAF C/ ALCALDE MAS DOMENCH, S/N |
|
18/11/2023
|
12:30
|
C.B. TORREFARRERA (PRE) | AUTOESCOLA MOTOCAR CB BELLPUIG TARONJA (PRE) | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLÓ MANEL BOSCH DE TORREFARRERA AV. EUROPA, S/N |
|
18/11/2023
|
18:00
|
AUTOCARS DEL PLA CB BELLPUIG TARONJA | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
18/11/2023
|
20:00
|
COPISTERIA PAPERS CB BELLPUIG NEGRE | CAL MARXANT CEP VALLFOGONA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
19/11/2023
|
09:30
|
CB CERVERA MOBEL LINEA (MIXTE) | ALUTHERM CB BELLPUIG B (MIXTE) | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA CARRETERA DE GUISSONA, S/N |
|
19/11/2023
|
09:30
|
NAYOX CBF LLEIDA D (PRE) | ESPAI FISIO CB BELLPUIG NEGRE (PRE) | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
19/11/2023
|
10:00
|
TERMIX CB BELLPUIG (MIXTE) | CN TARREGA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
19/11/2023
|
11:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - NEGRE | POMONA FRUITS CB BELLPUIG | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
19/11/2023
|
12:00
|
ARENES BELLPUIG CB BELLPUIG | CLUB BÀSQUET CERVERA NEGRE MOBEL LINEA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
19/11/2023
|
16:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - NEGRE | JORDI I JOSEP PALAU CB BELLPUIG NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
19/11/2023
|
17:30
|
CB CERVERA MOBEL LINEA | ISPROX CB BELLPUIG | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA CARRETERA DE GUISSONA, S/N |
|
19/11/2023
|
19:30
|
CB MOLLERUSSA BLANC | MANIPULATS ESCRIBÀ CB BELLPUIG | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
25/11/2023
|
09:00
|
ESPAI FISIO CB BELLPUIG NEGRE (PRE) | ACLE GUISSONA (PRE) | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
25/11/2023
|
10:15
|
CANELONS BELLPUIG CB BELLPUIG | CLUB BASQUET SERÒS | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
25/11/2023
|
11:45
|
MANIPULATS ESCRIBÀ CB BELLPUIG | PINTURAS LEPANTO-MAZANA CB BINÉFAR | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
25/11/2023
|
16:00
|
NAYOX CBF LLEIDA B | TERMIX CB BELLPUIG (MIXTE) | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
25/11/2023
|
16:30
|
CN TARREGA A | ENCUADERNACIONS GREGORIO CB BELLPUIG TARONJA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU C/ SANT PERE CLAVER, 31 |
|
25/11/2023
|
17:30
|
CB TORREGROSSA | BARBERIA ALBERT CB BELLPUIG | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | SALA ESPORTIVA EL GRANER DE TORREGROSSA PLAÇA RONDA NORD, S/N |
|
26/11/2023
|
09:00
|
AUTOESCOLA MOTOCAR CB BELLPUIG TARONJA (PRE) | NAYOX CBF LLEIDA D (PRE) | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
26/11/2023
|
10:30
|
AUTOCARS DEL PLA CB BELLPUIG TARONJA | BC MORABANC ANDORRA GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
26/11/2023
|
11:00
|
BAC AGRAMUNT | POMONA FRUITS CB BELLPUIG | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL D'AGRAMUNT PLAÇA FONDANDANA, S/N |
|
26/11/2023
|
12:00
|
ISPROX CB BELLPUIG | C.B. CALAF | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
26/11/2023
|
16:30
|
COFRAN 95 - CB CAMBRILS | ARENES BELLPUIG CB BELLPUIG | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1 |
|
26/11/2023
|
18:15
|
CB SECÀ SANT PERE | COPISTERIA PAPERS CB BELLPUIG NEGRE | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL JUANJO GARRA C/ JORDI SOLÉ TURA, S/N |
|
02/12/2023
|
09:00
|
TERMIX CB BELLPUIG (MIXTE) | CB CERVERA MOBEL LINEA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
02/12/2023
|
09:00
|
ALUTHERM CB BELLPUIG B (MIXTE) | C.B. TORREFARRERA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
02/12/2023
|
09:30
|
ACLE GUISSONA (PRE) | AUTOESCOLA MOTOCAR CB BELLPUIG TARONJA (PRE) | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL 1 D'OCTUBRE RAMBLA DELS SEGADORS 67 |
|
02/12/2023
|
10:30
|
MANIPULATS ESCRIBÀ CB BELLPUIG | TAGSE-FRIBIN CB BINÉFAR | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG (SALA ESCOLAR) AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
02/12/2023
|
10:30
|
CANELONS BELLPUIG CB BELLPUIG | CENG ESTISANER | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
02/12/2023
|
11:45
|
JORDI I JOSEP PALAU CB BELLPUIG NEGRE | CENG HOSTAL MONTSEC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
02/12/2023
|
16:00
|
BARBERIA ALBERT CB BELLPUIG | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - GROC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
02/12/2023
|
16:00
|
CB TORREGROSSA | ENCUADERNACIONS GREGORIO CB BELLPUIG TARONJA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | SALA ESPORTIVA EL GRANER DE TORREGROSSA PLAÇA RONDA NORD, S/N |
|
02/12/2023
|
18:00
|
ARENES BELLPUIG CB BELLPUIG | REUS DEPORTIU VIORCAM | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
02/12/2023
|
20:00
|
COPISTERIA PAPERS CB BELLPUIG NEGRE | CN TARREGA B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
03/12/2023
|
09:30
|
PEIKKO CB MOLLERUSSA (PRE) | ESPAI FISIO CB BELLPUIG NEGRE (PRE) | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
03/12/2023
|
16:00
|
C.B. TORREFARRERA BLANC | AUTOCARS DEL PLA CB BELLPUIG TARONJA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLÓ MANEL BOSCH DE TORREFARRERA AV. EUROPA, S/N |
|
03/12/2023
|
16:00
|
CB ALPICAT | ISPROX CB BELLPUIG | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO ANTONI ROURE D'ALPICAT PARC DEL GRAO, S/N |
|
15/12/2023
|
20:00
|
CENG REFORMES ISMAEL | MANIPULATS ESCRIBÀ CB BELLPUIG | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE CRTA. MONTSONIS, S/N |
|
16/12/2023
|
09:15
|
CN TARREGA B | ALUTHERM CB BELLPUIG B (MIXTE) | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU C/ SANT PERE CLAVER, 31 |
|
16/12/2023
|
10:00
|
CANELONS BELLPUIG CB BELLPUIG | ENGLISH WITH JOHN CB BALAGUER BLAU | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
16/12/2023
|
11:30
|
ISPROX CB BELLPUIG | PUJOL CB MOLLERUSSA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
16/12/2023
|
12:30
|
SEDIS FUSTES GRAU | BARBERIA ALBERT CB BELLPUIG | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
16/12/2023
|
19:00
|
DAVIMA CB CANTAIRES TORTOSA | ARENES BELLPUIG CB BELLPUIG | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | TORTOSA - PAVELLO EL TEMPLE POLIGON EL TEMPLE-CTRA. ALDEA |
|
12/01/2024
|
21:30
|
COPISTERIA PAPERS CB BELLPUIG NEGRE | MUNTATGES ELÈCTRICS TEIXIDÓ CB ALPICAT | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
13/01/2024
|
09:15
|
ALUTHERM CB BELLPUIG B (MIXTE) | CB TREMP (MIXTE) | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
13/01/2024
|
10:30
|
POMONA FRUITS CB BELLPUIG | AGROVERTEX - CAPPONT | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
13/01/2024
|
11:45
|
JORDI I JOSEP PALAU CB BELLPUIG NEGRE | AGROVERTEX - CAPPONT | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
13/01/2024
|
12:30
|
C.B. TORREFARRERA BLANC | AUTOCARS DEL PLA CB BELLPUIG TARONJA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLÓ MANEL BOSCH DE TORREFARRERA AV. EUROPA, S/N |
|
13/01/2024
|
16:00
|
ARENES BELLPUIG CB BELLPUIG | CENG FIWITEL | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
13/01/2024
|
18:00
|
BARBERIA ALBERT CB BELLPUIG | BC MORABANC ANDORRA GROC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
13/01/2024
|
19:00
|
CENG MAS D'EN ROY-BREGOLAT | ISPROX CB BELLPUIG | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE CRTA. MONTSONIS, S/N |
|
13/01/2024
|
20:00
|
COPISTERIA PAPERS CB BELLPUIG NEGRE | ALEXANDRA PERRUQUERS - CAPPONT | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
14/01/2024
|
10:30
|
CB PEÑA FRAGATINA | ENCUADERNACIONS GREGORIO CB BELLPUIG TARONJA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
14/01/2024
|
12:00
|
C.E. MARISTES | CANELONS BELLPUIG CB BELLPUIG | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MARISTES MONTSERRAT DE LLEIDA AV. DE MADRID, 40 |
|
14/01/2024
|
17:45
|
NAYOX CBF LLEIDA B | MANIPULATS ESCRIBÀ CB BELLPUIG | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
20/01/2024
|
09:15
|
ENCUADERNACIONS GREGORIO CB BELLPUIG TARONJA | CB MOLLERUSSA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
20/01/2024
|
09:15
|
ESPAI FISIO CB BELLPUIG NEGRE (PRE) | CLUB BASQUET SERÒS | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
20/01/2024
|
10:30
|
AUTOESCOLA MOTOCAR CB BELLPUIG TARONJA (PRE) | CENG ESTISANER | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
20/01/2024
|
11:00
|
CB TORÀ GROC | ALUTHERM CB BELLPUIG B (MIXTE) | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU DE TORA CARRETERA DE PONTS A CALAF, S/N |
|
20/01/2024
|
11:45
|
CANELONS BELLPUIG CB BELLPUIG | C.E. MARISTES | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
20/01/2024
|
12:30
|
BAC AGRAMUNT | BARBERIA ALBERT CB BELLPUIG | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL D'AGRAMUNT PLAÇA FONDANDANA, S/N |
|
20/01/2024
|
12:30
|
CB PONTS (PRE) | POMONA FRUITS CB BELLPUIG | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE PONTS C/ PISCINES, S/N |
|
20/01/2024
|
12:30
|
CB TORÀ | TERMIX CB BELLPUIG (MIXTE) | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU DE TORA CARRETERA DE PONTS A CALAF, S/N |
|
20/01/2024
|
16:00
|
CB TORREGROSSA | JORDI I JOSEP PALAU CB BELLPUIG NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | SALA ESPORTIVA EL GRANER DE TORREGROSSA PLAÇA RONDA NORD, S/N |
|
20/01/2024
|
18:00
|
MANIPULATS ESCRIBÀ CB BELLPUIG | BAR TITO CB BALAGUER | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
20/01/2024
|
19:45
|
BASQUET TERESIANES FARLAWSPORTS | ARENES BELLPUIG CB BELLPUIG | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | TARRAGONA - PAVELLO CAMP CLAR RIU SIURANA S/N |
|
20/01/2024
|
20:00
|
ISPROX CB BELLPUIG | C.E. MARISTES | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
21/01/2024
|
10:30
|
AUTOCARS DEL PLA CB BELLPUIG TARONJA | ENGLISH WITH JOHN CB BALAGUER | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
21/01/2024
|
12:30
|
VIDRES PONENT CB BALAGUER B | COPISTERIA PAPERS CB BELLPUIG NEGRE | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE C/ URGELL, 96 |
|
27/01/2024
|
09:15
|
TERMIX CB BELLPUIG (MIXTE) | C.B. TORREFARRERA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
27/01/2024
|
09:15
|
ALUTHERM CB BELLPUIG B (MIXTE) | C.B. TORREFARRERA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
27/01/2024
|
10:30
|
POMONA FRUITS CB BELLPUIG | BAC AGRAMUNT | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
27/01/2024
|
11:45
|
ESPAI FISIO CB BELLPUIG NEGRE (PRE) | CB PEÑA FRAGATINA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
27/01/2024
|
16:00
|
BARBERIA ALBERT CB BELLPUIG | SICORIS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
27/01/2024
|
17:30
|
CB MOLLERUSSA | AUTOCARS DEL PLA CB BELLPUIG TARONJA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
27/01/2024
|
18:00
|
ARENES BELLPUIG CB BELLPUIG | AB VENDRELL | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
27/01/2024
|
20:00
|
COPISTERIA PAPERS CB BELLPUIG NEGRE | CLUB BASQUET BORGES GARRIGUES | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
28/01/2024
|
09:00
|
CENG RAMADERIA JAIME | ENCUADERNACIONS GREGORIO CB BELLPUIG TARONJA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE CRTA. MONTSONIS, S/N |
|
28/01/2024
|
17:00
|
C.E. MARISTES | AUTOESCOLA MOTOCAR CB BELLPUIG TARONJA (PRE) | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MARISTES MONTSERRAT DE LLEIDA AV. DE MADRID, 40 |
|
28/01/2024
|
19:00
|
CB CERVERA MOBEL LINEA | MANIPULATS ESCRIBÀ CB BELLPUIG | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA CARRETERA DE GUISSONA, S/N |
|
28/01/2024
|
20:00
|
C.B. BELL-LLOC | ISPROX CB BELLPUIG | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELL.LLOC D'URGELL C/ AFORES, S/N |
|
03/02/2024
|
09:15
|
AUTOESCOLA MOTOCAR CB BELLPUIG TARONJA (PRE) | FARRATGES LA NOGUERA CB BALAGUER GRANA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
03/02/2024
|
10:30
|
CANELONS BELLPUIG CB BELLPUIG | NAYOX CBF LLEIDA C | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
03/02/2024
|
11:30
|
CB PONTS BIATRANS | TERMIX CB BELLPUIG (MIXTE) | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE PONTS C/ PISCINES, S/N |
|
03/02/2024
|
11:45
|
BARBERIA ALBERT CB BELLPUIG | CLUB BASQUET BORGES GARRIGUES | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
03/02/2024
|
16:00
|
AUTOCARS DEL PLA CB BELLPUIG TARONJA | SEDIS CHARTER MONTFERRER | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
03/02/2024
|
18:00
|
MANIPULATS ESCRIBÀ CB BELLPUIG | CB PEÑA FRAGATINA | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
03/02/2024
|
18:30
|
TEIXIDÓ ASSOCIATS CB BALAGUER A | ARENES BELLPUIG CB BELLPUIG | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE C/ URGELL, 96 |
|
03/02/2024
|
20:00
|
ISPROX CB BELLPUIG | C.B. TORREFARRERA B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
04/02/2024
|
10:30
|
ESPAI FISIO CB BELLPUIG NEGRE (PRE) | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
04/02/2024
|
11:30
|
CN TARREGA B | JORDI I JOSEP PALAU CB BELLPUIG NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU C/ SANT PERE CLAVER, 31 |
|
04/02/2024
|
17:30
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA NEGRE | ALUTHERM CB BELLPUIG B (MIXTE) | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
10/02/2024
|
12:30
|
LA DOLCETA CB BALAGUER | BARBERIA ALBERT CB BELLPUIG | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE C/ URGELL, 96 |
|
17/02/2024
|
09:00
|
ACLE GUISSONA (PRE) | ESPAI FISIO CB BELLPUIG NEGRE (PRE) | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL 1 D'OCTUBRE RAMBLA DELS SEGADORS 67 |
|
17/02/2024
|
09:15
|
ENCUADERNACIONS GREGORIO CB BELLPUIG TARONJA | NAYOX CBF LLEIDA C | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
17/02/2024
|
10:30
|
ALUTHERM CB BELLPUIG B (MIXTE) | CLUB BASQUET BORGES GARRIGUES (MIXTE) | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
17/02/2024
|
11:45
|
TERMIX CB BELLPUIG (MIXTE) | ENGLISH WITH JOHN CB BALAGUER BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
17/02/2024
|
12:00
|
CENG ESTISANER | CANELONS BELLPUIG CB BELLPUIG | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE CRTA. MONTSONIS, S/N |
|
17/02/2024
|
16:00
|
BARBERIA ALBERT CB BELLPUIG | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
17/02/2024
|
17:00
|
UE BELLCAIRE | ISPROX CB BELLPUIG | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLCAIRE C/ FRANCESC LLANES, S/N |
|
17/02/2024
|
17:30
|
C.B. TORREFARRERA BLAU | JORDI I JOSEP PALAU CB BELLPUIG NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLÓ MANEL BOSCH DE TORREFARRERA AV. EUROPA, S/N |
|
17/02/2024
|
18:00
|
COPISTERIA PAPERS CB BELLPUIG NEGRE | PUJOL CB MOLLERUSSA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
17/02/2024
|
19:00
|
C.B. TORREFARRERA | MANIPULATS ESCRIBÀ CB BELLPUIG | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLÓ MANEL BOSCH DE TORREFARRERA AV. EUROPA, S/N |
|
18/02/2024
|
10:15
|
NAYOX CBF LLEIDA C | AUTOCARS DEL PLA CB BELLPUIG TARONJA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
18/02/2024
|
17:30
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - NEGRE | POMONA FRUITS CB BELLPUIG | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
18/02/2024
|
18:00
|
ARENES BELLPUIG CB BELLPUIG | MANYANET REUS A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
24/02/2024
|
09:15
|
AUTOESCOLA MOTOCAR CB BELLPUIG TARONJA (PRE) | CN TARREGA A | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
24/02/2024
|
09:30
|
CB TREMP (MIXTE) | ALUTHERM CB BELLPUIG B (MIXTE) | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
24/02/2024
|
10:30
|
ESPAI FISIO CB BELLPUIG NEGRE (PRE) | ENGLISH WITH JOHN CB BALAGUER BLAU | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
24/02/2024
|
10:45
|
ENCUADERNACIONS GREGORIO CB BELLPUIG TARONJA | CN TARREGA B | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG (SALA ESCOLAR) AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
24/02/2024
|
11:00
|
AGROVERTEX - CAPPONT | TERMIX CB BELLPUIG (MIXTE) | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA C/ DOCTORA CASTELLS, S/N |
|
24/02/2024
|
11:45
|
JORDI I JOSEP PALAU CB BELLPUIG NEGRE | CB CERVERA MOBEL LINEA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
24/02/2024
|
16:00
|
AUTOCARS DEL PLA CB BELLPUIG TARONJA | SICORIS | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
24/02/2024
|
18:00
|
MANIPULATS ESCRIBÀ CB BELLPUIG | CLUB BASQUET BORGES GARRIGUES | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
24/02/2024
|
19:00
|
AD TORREFORTA A | ARENES BELLPUIG CB BELLPUIG | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | TARRAGONA - CASAL RIU CLAR PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N |
|
25/02/2024
|
10:00
|
CANELONS BELLPUIG CB BELLPUIG | FARRATGES LA NOGUERA CB BALAGUER GRANA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
25/02/2024
|
11:30
|
POMONA FRUITS CB BELLPUIG | CB MOLLERUSSA (PRE) | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
25/02/2024
|
16:00
|
CB ALPICAT | BARBERIA ALBERT CB BELLPUIG | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO ANTONI ROURE D'ALPICAT PARC DEL GRAO, S/N |
|
25/02/2024
|
17:30
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA B | COPISTERIA PAPERS CB BELLPUIG NEGRE | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
29/02/2024
|
19:30
|
AUTOCARS DEL PLA CB BELLPUIG TARONJA | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
02/03/2024
|
09:15
|
TERMIX CB BELLPUIG (MIXTE) | CN TARREGA B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
02/03/2024
|
09:15
|
ENCUADERNACIONS GREGORIO CB BELLPUIG TARONJA | ENGLISH WITH JOHN CB BALAGUER | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
02/03/2024
|
09:30
|
CN TARREGA A | CANELONS BELLPUIG CB BELLPUIG | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU C/ SANT PERE CLAVER, 31 |
|
02/03/2024
|
10:30
|
ALUTHERM CB BELLPUIG B (MIXTE) | CB TORÀ GROC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
02/03/2024
|
11:00
|
CB PEÑA FRAGATINA | JORDI I JOSEP PALAU CB BELLPUIG NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
02/03/2024
|
11:45
|
AUTOESCOLA MOTOCAR CB BELLPUIG TARONJA (PRE) | NAYOX CBF LLEIDA C | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
02/03/2024
|
12:30
|
CB PEÑA FRAGATINA | BARBERIA ALBERT CB BELLPUIG | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
02/03/2024
|
16:00
|
COPISTERIA PAPERS CB BELLPUIG NEGRE | NATURAL OPTICS PALLARS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
02/03/2024
|
16:30
|
CB TREMP | MANIPULATS ESCRIBÀ CB BELLPUIG | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
02/03/2024
|
18:00
|
ARENES BELLPUIG CB BELLPUIG | PLOMS SALLE REUS | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
02/03/2024
|
18:00
|
CB TREMP | POMONA FRUITS CB BELLPUIG | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
02/03/2024
|
20:00
|
ISPROX CB BELLPUIG | NAYOX FORÇA LLEIDA B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
03/03/2024
|
11:00
|
PEIKKO CB MOLLERUSSA (PRE) | ESPAI FISIO CB BELLPUIG NEGRE (PRE) | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
08/03/2024
|
21:20
|
CAL MARXANT CEP VALLFOGONA | COPISTERIA PAPERS CB BELLPUIG NEGRE | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE VALLFOGONA DE BALAGUER C/ ESCOLES, 5 |
|
09/03/2024
|
09:15
|
ENCUADERNACIONS GREGORIO CB BELLPUIG TARONJA | CB PEÑA FRAGATINA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
09/03/2024
|
10:30
|
AUTOCARS DEL PLA CB BELLPUIG TARONJA | C.B. TORREFARRERA BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
09/03/2024
|
11:00
|
C.B. TORREFARRERA | ALUTHERM CB BELLPUIG B (MIXTE) | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLÓ MANEL BOSCH DE TORREFARRERA AV. EUROPA, S/N |
|
09/03/2024
|
11:45
|
BARBERIA ALBERT CB BELLPUIG | EL PALAU D'ANGLESOLA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
09/03/2024
|
15:45
|
CANELONS BELLPUIG CB BELLPUIG | AUTOESCOLA MOTOCAR CB BELLPUIG TARONJA (PRE) | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
09/03/2024
|
18:00
|
ARENES BELLPUIG CB BELLPUIG | NAYOX FORÇA LLEIDA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
09/03/2024
|
20:00
|
ISPROX CB BELLPUIG | C.B. ALCARRÀS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
10/03/2024
|
11:00
|
AGROVERTEX - CAPPONT | POMONA FRUITS CB BELLPUIG | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA C/ DOCTORA CASTELLS, S/N |
|
10/03/2024
|
11:45
|
MANIPULATS ESCRIBÀ CB BELLPUIG | CB MOLLERUSSA BLANC | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
10/03/2024
|
12:30
|
AGROVERTEX - CAPPONT | JORDI I JOSEP PALAU CB BELLPUIG NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA C/ DOCTORA CASTELLS, S/N |
|
10/03/2024
|
19:00
|
MANTENIMIENTOS Y MONTAJES MARTÍN CB BINÉFAR | BARBERIA ALBERT CB BELLPUIG | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PABELLON "EL SEGALAR" DE BINEFAR C/ ORDESA, 1 |
|
15/03/2024
|
20:15
|
PINTURAS LEPANTO-MAZANA CB BINÉFAR | MANIPULATS ESCRIBÀ CB BELLPUIG | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PABELLON "EL SEGALAR" DE BINEFAR C/ ORDESA, 1 |
|
16/03/2024
|
09:15
|
ALUTHERM CB BELLPUIG B (MIXTE) | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG (SALA ESCOLAR) AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
16/03/2024
|
09:30
|
CB MOLLERUSSA | ENCUADERNACIONS GREGORIO CB BELLPUIG TARONJA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL·LEGI MESTRE IGNASI PERAIRE DE MOLLERUSSA AV. PAU CASALS, S/N |
|
16/03/2024
|
10:30
|
TERMIX CB BELLPUIG (MIXTE) | CB TORÀ | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG (SALA ESCOLAR) AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
16/03/2024
|
10:30
|
C.E. MARISTES | CANELONS BELLPUIG CB BELLPUIG | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MARISTES MONTSERRAT DE LLEIDA AV. DE MADRID, 40 |
|
16/03/2024
|
11:45
|
POMONA FRUITS CB BELLPUIG | CB PONTS (PRE) | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG (SALA ESCOLAR) AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
16/03/2024
|
12:30
|
CENG ESTISANER | AUTOESCOLA MOTOCAR CB BELLPUIG TARONJA (PRE) | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE CRTA. MONTSONIS, S/N |
|
16/03/2024
|
16:00
|
JORDI I JOSEP PALAU CB BELLPUIG NEGRE | CB TORREGROSSA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
16/03/2024
|
18:00
|
ARENES BELLPUIG CB BELLPUIG | SEDIS COMERCIAL CARMEN | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
16/03/2024
|
19:45
|
RUBIES-ABAT CEP VALLFOGONA | ISPROX CB BELLPUIG | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE VALLFOGONA DE BALAGUER C/ ESCOLES, 5 |
|
16/03/2024
|
20:00
|
COPISTERIA PAPERS CB BELLPUIG NEGRE | CB SECÀ SANT PERE | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
16/03/2024
|
20:00
|
CLUB BASQUET SERÒS | ESPAI FISIO CB BELLPUIG NEGRE (PRE) | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE SERÒS C/ MONTMANEU, S/N |
|
23/03/2024
|
10:45
|
ENGLISH WITH JOHN CB BALAGUER | AUTOCARS DEL PLA CB BELLPUIG TARONJA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE C/ URGELL, 96 |
|
23/03/2024
|
16:00
|
BARBERIA ALBERT CB BELLPUIG | CN TARREGA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
06/04/2024
|
10:00
|
CB PEÑA FRAGATINA | ESPAI FISIO CB BELLPUIG NEGRE (PRE) | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
06/04/2024
|
11:00
|
C.B. TORREFARRERA | TERMIX CB BELLPUIG (MIXTE) | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLÓ MANEL BOSCH DE TORREFARRERA AV. EUROPA, S/N |
|
06/04/2024
|
16:00
|
AUTOCARS DEL PLA CB BELLPUIG TARONJA | CB MOLLERUSSA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
06/04/2024
|
17:30
|
TAGSE-FRIBIN CB BINÉFAR | MANIPULATS ESCRIBÀ CB BELLPUIG | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PABELLON "EL SEGALAR" DE BINEFAR C/ ORDESA, 1 |
|
06/04/2024
|
19:30
|
CN TARREGA B | COPISTERIA PAPERS CB BELLPUIG NEGRE | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU C/ SANT PERE CLAVER, 31 |
|
07/04/2024
|
09:15
|
ENCUADERNACIONS GREGORIO CB BELLPUIG TARONJA | CENG RAMADERIA JAIME | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
07/04/2024
|
10:00
|
CLUB BASQUET BORGES GARRIGUES (MIXTE) | ALUTHERM CB BELLPUIG B (MIXTE) | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU FRANCESC MACIA DE BORGES BLANQUES C/ CATALUNYA, S/N |
|
07/04/2024
|
10:30
|
AUTOESCOLA MOTOCAR CB BELLPUIG TARONJA (PRE) | C.E. MARISTES | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
07/04/2024
|
11:00
|
BAC AGRAMUNT | POMONA FRUITS CB BELLPUIG | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL D'AGRAMUNT PLAÇA FONDANDANA, S/N |
|
07/04/2024
|
11:45
|
ISPROX CB BELLPUIG | CB CERVERA MOBEL LINEA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
07/04/2024
|
17:30
|
CLUB BÀSQUET CERVERA NEGRE MOBEL LINEA | ARENES BELLPUIG CB BELLPUIG | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA CARRETERA DE GUISSONA, S/N |
|
13/04/2024
|
09:15
|
TERMIX CB BELLPUIG (MIXTE) | CB PONTS BIATRANS | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG (SALA ESCOLAR) AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
13/04/2024
|
10:30
|
MANIPULATS ESCRIBÀ CB BELLPUIG | CENG REFORMES ISMAEL | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG (SALA ESCOLAR) AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
13/04/2024
|
10:45
|
FARRATGES LA NOGUERA CB BALAGUER GRANA | AUTOESCOLA MOTOCAR CB BELLPUIG TARONJA (PRE) | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE C/ URGELL, 96 |
|
13/04/2024
|
11:45
|
JORDI I JOSEP PALAU CB BELLPUIG NEGRE | CN TARREGA B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG (SALA ESCOLAR) AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
13/04/2024
|
16:00
|
ARENES BELLPUIG CB BELLPUIG | COFRAN 95 - CB CAMBRILS | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
13/04/2024
|
16:00
|
BARBERIA ALBERT CB BELLPUIG | CB TORREGROSSA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG (SALA ESCOLAR) AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
13/04/2024
|
19:00
|
C.B. CALAF | ISPROX CB BELLPUIG | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE CALAF C/ ALCALDE MAS DOMENCH, S/N |
|
14/04/2024
|
11:00
|
NAYOX CBF LLEIDA C | CANELONS BELLPUIG CB BELLPUIG | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
14/04/2024
|
12:30
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | ESPAI FISIO CB BELLPUIG NEGRE (PRE) | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
14/04/2024
|
16:00
|
MUNTATGES ELÈCTRICS TEIXIDÓ CB ALPICAT | COPISTERIA PAPERS CB BELLPUIG NEGRE | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO ANTONI ROURE D'ALPICAT PARC DEL GRAO, S/N |
|
14/04/2024
|
16:15
|
SEDIS CHARTER MONTFERRER | AUTOCARS DEL PLA CB BELLPUIG TARONJA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
20/04/2024
|
09:15
|
AUTOCARS DEL PLA CB BELLPUIG TARONJA | NAYOX CBF LLEIDA C | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
20/04/2024
|
09:15
|
ENGLISH WITH JOHN CB BALAGUER BLAU | TERMIX CB BELLPUIG (MIXTE) | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE C/ URGELL, 96 |
|
20/04/2024
|
09:30
|
NAYOX CBF LLEIDA C | ENCUADERNACIONS GREGORIO CB BELLPUIG TARONJA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
20/04/2024
|
10:30
|
JORDI I JOSEP PALAU CB BELLPUIG NEGRE | C.B. TORREFARRERA BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG (SALA ESCOLAR) AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
20/04/2024
|
10:30
|
POMONA FRUITS CB BELLPUIG | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - NEGRE | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
20/04/2024
|
11:45
|
CANELONS BELLPUIG CB BELLPUIG | CENG ESTISANER | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
20/04/2024
|
17:00
|
ESPAI FISIO CB BELLPUIG NEGRE (PRE) | ACLE GUISSONA (PRE) | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
20/04/2024
|
19:00
|
ISPROX CB BELLPUIG | CB ALPICAT | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
20/04/2024
|
19:30
|
REUS DEPORTIU VIORCAM | ARENES BELLPUIG CB BELLPUIG | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU CARRER ANTONI GAUDI 66 |
|
21/04/2024
|
16:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - GROC | BARBERIA ALBERT CB BELLPUIG | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
27/04/2024
|
09:15
|
TERMIX CB BELLPUIG (MIXTE) | AGROVERTEX - CAPPONT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
27/04/2024
|
09:15
|
FARRATGES LA NOGUERA CB BALAGUER GRANA | CANELONS BELLPUIG CB BELLPUIG | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE C/ URGELL, 96 |
|
27/04/2024
|
11:00
|
ENGLISH WITH JOHN CB BALAGUER BLAU | ESPAI FISIO CB BELLPUIG NEGRE (PRE) | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL ELS GRAUS DE GERB C/ LLARI, 17 |
|
27/04/2024
|
12:30
|
CB CERVERA MOBEL LINEA | JORDI I JOSEP PALAU CB BELLPUIG NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA CARRETERA DE GUISSONA, S/N |
|
27/04/2024
|
12:30
|
CN TARREGA A | AUTOESCOLA MOTOCAR CB BELLPUIG TARONJA (PRE) | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU C/ SANT PERE CLAVER, 31 |
|
27/04/2024
|
16:00
|
BARBERIA ALBERT CB BELLPUIG | SEDIS FUSTES GRAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
27/04/2024
|
18:00
|
ARENES BELLPUIG CB BELLPUIG | DAVIMA CB CANTAIRES TORTOSA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
28/04/2024
|
09:30
|
CB MOLLERUSSA (PRE) | POMONA FRUITS CB BELLPUIG | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
28/04/2024
|
09:30
|
CN TARREGA B | ENCUADERNACIONS GREGORIO CB BELLPUIG TARONJA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU C/ SANT PERE CLAVER, 31 |
|
28/04/2024
|
12:30
|
PUJOL CB MOLLERUSSA | ISPROX CB BELLPUIG | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
28/04/2024
|
12:30
|
SICORIS | AUTOCARS DEL PLA CB BELLPUIG TARONJA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MARTIN CANO DE LLEIDA AV. CANAL, S/N |
|
01/05/2024
|
11:00
|
BC MORABANC ANDORRA GROC | BARBERIA ALBERT CB BELLPUIG | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35 |
|
04/05/2024
|
09:15
|
CANELONS BELLPUIG CB BELLPUIG | CN TARREGA A | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
04/05/2024
|
09:15
|
ENGLISH WITH JOHN CB BALAGUER | ENCUADERNACIONS GREGORIO CB BELLPUIG TARONJA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE C/ URGELL, 96 |
|
04/05/2024
|
10:30
|
POMONA FRUITS CB BELLPUIG | CB TREMP | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
04/05/2024
|
11:45
|
JORDI I JOSEP PALAU CB BELLPUIG NEGRE | CB PEÑA FRAGATINA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
04/05/2024
|
16:00
|
ESPAI FISIO CB BELLPUIG NEGRE (PRE) | PEIKKO CB MOLLERUSSA (PRE) | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
04/05/2024
|
18:00
|
ISPROX CB BELLPUIG | CENG MAS D'EN ROY-BREGOLAT | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
04/05/2024
|
19:00
|
CENG FIWITEL | ARENES BELLPUIG CB BELLPUIG | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE CRTA. MONTSONIS, S/N |
|
05/05/2024
|
10:45
|
CN TARREGA B | TERMIX CB BELLPUIG (MIXTE) | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU C/ SANT PERE CLAVER, 31 |
|
05/05/2024
|
11:00
|
NAYOX CBF LLEIDA C | AUTOESCOLA MOTOCAR CB BELLPUIG TARONJA (PRE) | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
05/05/2024
|
16:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - VERMELL | AUTOCARS DEL PLA CB BELLPUIG TARONJA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
11/05/2024
|
10:30
|
AUTOESCOLA MOTOCAR CB BELLPUIG TARONJA (PRE) | CANELONS BELLPUIG CB BELLPUIG | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
11/05/2024
|
16:00
|
BARBERIA ALBERT CB BELLPUIG | BAC AGRAMUNT | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
11/05/2024
|
18:00
|
ARENES BELLPUIG CB BELLPUIG | BASQUET TERESIANES FARLAWSPORTS | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
11/05/2024
|
18:00
|
C.E. MARISTES | ISPROX CB BELLPUIG | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MARISTES MONTSERRAT DE LLEIDA AV. DE MADRID, 40 |
|
19/05/2024
|
11:00
|
SICORIS | BARBERIA ALBERT CB BELLPUIG | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MARTIN CANO DE LLEIDA AV. CANAL, S/N |