Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
23/09/2023
|
12:00
|
SEDIS ALFA CONSULT | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - GROC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
23/09/2023
|
12:30
|
NAYOX CBF LLEIDA A (PRE) | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
23/09/2023
|
12:30
|
LA DOLCETA CB BALAGUER | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE C/ URGELL, 96 |
|
23/09/2023
|
19:30
|
CN TARREGA A | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU C/ SANT PERE CLAVER, 31 |
|
24/09/2023
|
09:30
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - NEGRE | BAC AGRAMUNT | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
24/09/2023
|
09:30
|
NAYOX CBF LLEIDA C | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
24/09/2023
|
09:30
|
NAYOX CBF LLEIDA C | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
24/09/2023
|
10:30
|
CB IPSI A | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU IPSI PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA) |
|
24/09/2023
|
11:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | SEDIS MAPISA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
24/09/2023
|
12:30
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | NAYOX CBF LLEIDA C | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
24/09/2023
|
17:30
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA B | NATURAL OPTICS PALLARS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
24/09/2023
|
19:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER A | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
30/09/2023
|
11:00
|
CN TARREGA B | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU C/ SANT PERE CLAVER, 31 |
|
30/09/2023
|
11:00
|
C.B. TORREFARRERA | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - NEGRE | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLÓ MANEL BOSCH DE TORREFARRERA AV. EUROPA, S/N |
|
30/09/2023
|
19:30
|
SESE B | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
01/10/2023
|
09:30
|
CB TORREGROSSA | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - GROC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | SALA ESPORTIVA EL GRANER DE TORREGROSSA PLAÇA RONDA NORD, S/N |
|
01/10/2023
|
09:30
|
NAYOX CBF LLEIDA | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
01/10/2023
|
11:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - NEGRE | CB ALPICAT | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
01/10/2023
|
11:00
|
CENG COLÒNIES SANTA MARIA DE MEIÀ | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE CRTA. MONTSONIS, S/N |
|
01/10/2023
|
12:30
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - GROC | BC MORABANC ANDORRA GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
01/10/2023
|
16:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - VERMELL | CB MOLLERUSSA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
01/10/2023
|
17:30
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - GROC | NAYOX CBF LLEIDA C | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
01/10/2023
|
17:30
|
CB PEÑA FRAGATINA | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
01/10/2023
|
19:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | C.E.B. SANT JORDI BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
07/10/2023
|
10:30
|
POMONA FRUITS CB BELLPUIG | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - NEGRE | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
07/10/2023
|
11:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | FARRATGES LA NOGUERA CB BALAGUER GRANA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
07/10/2023
|
18:00
|
JORDI I JOSEP PALAU CB BELLPUIG NEGRE | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
07/10/2023
|
19:30
|
THISTINTAS - C.B GRUB BARNA A | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | NAU PARC CLOT CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170 |
|
08/10/2023
|
09:30
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | BC MORABANC ANDORRA A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
08/10/2023
|
11:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | CN TARREGA A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
08/10/2023
|
11:30
|
CB ALPICAT | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - GROC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO ANTONI ROURE D'ALPICAT PARC DEL GRAO, S/N |
|
08/10/2023
|
12:30
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | ASSEGURANCES CUBILLAS BC MORABANC ANDORRA VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
08/10/2023
|
16:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - VERMELL | SICORIS | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
08/10/2023
|
16:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - NEGRE | BARBERIA ALBERT CB BELLPUIG | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
08/10/2023
|
17:30
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA B | CB SECÀ SANT PERE | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
08/10/2023
|
17:30
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - GROC | CN TARREGA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
08/10/2023
|
19:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | CB LES FRANQUESES “A” | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
08/10/2023
|
19:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - GROC | AUTOCARS DEL PLA CB BELLPUIG TARONJA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
15/10/2023
|
16:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - GROC | SEDIS FUSTES GRAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
19/10/2023
|
22:00
|
NATURAL OPTICS CB ALPICAT | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO ANTONI ROURE D'ALPICAT PARC DEL GRAO, S/N |
|
21/10/2023
|
11:30
|
SEDIS CHARTER MONTFERRER | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
21/10/2023
|
17:00
|
BC MORABANC ANDORRA GROC | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - GROC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35 |
|
22/10/2023
|
09:30
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | CN TARREGA A | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
22/10/2023
|
09:30
|
CB MOLLERUSSA BLAU A | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
22/10/2023
|
10:00
|
BERGES-CLUB BASQUET SERÒS (MIXTE) | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE SERÒS C/ MONTMANEU, S/N |
|
22/10/2023
|
11:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - NEGRE | EL PALAU D'ANGLESOLA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
22/10/2023
|
16:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA B | CN TARREGA B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
22/10/2023
|
17:30
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - NEGRE | CENG HOSTAL MONTSEC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
22/10/2023
|
19:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
22/10/2023
|
19:00
|
C.B. TORREFARRERA BLANC | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLÓ MANEL BOSCH DE TORREFARRERA AV. EUROPA, S/N |
|
28/10/2023
|
09:30
|
CB CERVERA MOBEL LINEA | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - NEGRE | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA CARRETERA DE GUISSONA, S/N |
|
28/10/2023
|
13:30
|
52MOMENTS CBS U18 | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
28/10/2023
|
16:00
|
MANTENIMIENTOS Y MONTAJES MARTÍN CB BINÉFAR | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PABELLON "EL SEGALAR" DE BINEFAR C/ ORDESA, 1 |
|
28/10/2023
|
17:30
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | NÚRIA TINTORERIES BC MORABANC ANDORRA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
28/10/2023
|
19:30
|
CB TREMP | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
29/10/2023
|
09:30
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | CB MOLLERUSSA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
29/10/2023
|
09:30
|
CENG TASHIA | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE CRTA. MONTSONIS, S/N |
|
29/10/2023
|
11:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - GROC | CLUB BASQUET SERÒS | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
29/10/2023
|
12:30
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - VERMELL | C.E. MARISTES | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
29/10/2023
|
16:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - GROC | ENGLISH WITH JOHN CB BALAGUER | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
29/10/2023
|
16:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | NATURAL OPTICS CB BALAGUER GRANA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
29/10/2023
|
16:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - GROC | BAC AGRAMUNT | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
29/10/2023
|
17:30
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA B | MUNTATGES ELÈCTRICS TEIXIDÓ CB ALPICAT | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
29/10/2023
|
19:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | ESCOLAPIS SARRIA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
04/11/2023
|
11:00
|
CB CERVERA MOBEL LINEA NEGRE | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA CARRETERA DE GUISSONA, S/N |
|
04/11/2023
|
20:00
|
COPISTERIA PAPERS CB BELLPUIG NEGRE | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL D'IVARS URGELL CRTA. DE BARBENS, 44 |
|
05/11/2023
|
09:30
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | NAYOX CBF LLEIDA C | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
05/11/2023
|
09:30
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | NAYOX CBF LLEIDA A (PRE) | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
05/11/2023
|
09:30
|
BAC AGRAMUNT | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - NEGRE | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL D'AGRAMUNT PLAÇA FONDANDANA, S/N |
|
05/11/2023
|
10:00
|
SEDIS MAPISA | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
05/11/2023
|
11:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - GROC | SEDIS ALFA CONSULT | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
05/11/2023
|
11:00
|
SICORIS | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - GROC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MARTIN CANO DE LLEIDA AV. CANAL, S/N |
|
05/11/2023
|
12:30
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - GROC | NAYOX CBF LLEIDA C | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
05/11/2023
|
16:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - VERMELL | CN TARREGA A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
05/11/2023
|
17:30
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | SEGRESEGUR CLUB BASQUET SERÒS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
05/11/2023
|
19:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - NEGRE | CN TARREGA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
05/11/2023
|
19:45
|
LLUÏSOS DE GRÀCIA B | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS NEPTU, 12 |
|
11/11/2023
|
11:00
|
CB MOLLERUSSA | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
11/11/2023
|
12:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - NEGRE | CN TARREGA B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL JUANJO GARRA C/ JORDI SOLÉ TURA, S/N |
|
12/11/2023
|
09:30
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | CENG COLÒNIES SANTA MARIA DE MEIÀ | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
12/11/2023
|
09:30
|
NAYOX CBF LLEIDA C | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - GROC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
12/11/2023
|
11:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | NAYOX CBF LLEIDA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
12/11/2023
|
11:00
|
BÀSQUET SAFA CLAROR | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
12/11/2023
|
11:00
|
NAYOX CBF LLEIDA C | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
12/11/2023
|
12:30
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - NEGRE | C.B. TORREFARRERA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
12/11/2023
|
16:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - GROC | CLUB BASQUET BORGES GARRIGUES | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
12/11/2023
|
16:00
|
CB PEÑA FRAGATINA | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
12/11/2023
|
17:00
|
BC MORABANC ANDORRA GROC | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35 |
|
12/11/2023
|
17:30
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA B | VIDRES PONENT CB BALAGUER B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
12/11/2023
|
19:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | ALUFEMA CB PEÑA FRAGATINA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
18/11/2023
|
16:00
|
CN TARREGA | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - GROC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU C/ SANT PERE CLAVER, 31 |
|
18/11/2023
|
16:30
|
LA DOLCETA CB BALAGUER | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - GROC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE C/ URGELL, 96 |
|
18/11/2023
|
17:00
|
CLUB BASQUET BORGES GARRIGUES | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU FRANCESC MACIA DE BORGES BLANQUES C/ CATALUNYA, S/N |
|
18/11/2023
|
18:00
|
AUTOCARS DEL PLA CB BELLPUIG TARONJA | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
19/11/2023
|
11:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - NEGRE | POMONA FRUITS CB BELLPUIG | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
19/11/2023
|
11:00
|
ASSEGURANCES CUBILLAS BC MORABANC ANDORRA VERMELL | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35 |
|
19/11/2023
|
12:30
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | CB PEÑA FRAGATINA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
19/11/2023
|
12:30
|
BC MORABANC ANDORRA A | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35 |
|
19/11/2023
|
12:30
|
CN TARREGA A | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU C/ SANT PERE CLAVER, 31 |
|
19/11/2023
|
16:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - NEGRE | JORDI I JOSEP PALAU CB BELLPUIG NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
19/11/2023
|
17:30
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - NEGRE | CB TORREGROSSA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
19/11/2023
|
19:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | F.C. MARTINENC BÀSQUET A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
19/11/2023
|
19:15
|
LIMA-HORTA BARCELONA | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO UBAE EL CARMEL CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS |
|
24/11/2023
|
21:00
|
CAL MARXANT CEP VALLFOGONA | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE VALLFOGONA DE BALAGUER C/ ESCOLES, 5 |
|
25/11/2023
|
11:00
|
CENG HOSTAL MONTSEC | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE CRTA. MONTSONIS, S/N |
|
25/11/2023
|
12:00
|
SICORIS | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MARTIN CANO DE LLEIDA AV. CANAL, S/N |
|
25/11/2023
|
12:30
|
FARRATGES LA NOGUERA CB BALAGUER GRANA | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE C/ URGELL, 96 |
|
26/11/2023
|
09:30
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | BERGES-CLUB BASQUET SERÒS (MIXTE) | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
26/11/2023
|
11:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - VERMELL | SEDIS CHARTER MONTFERRER | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
26/11/2023
|
12:30
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - GROC | C.B. TORREFARRERA BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
26/11/2023
|
16:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - GROC | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
26/11/2023
|
17:30
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | CB MOLLERUSSA BLAU A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
26/11/2023
|
17:45
|
LLUÏSOS DE GRÀCIA A | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | LLUISOS DE GRACIA PLAÇA DEL NORD, 7-10 |
|
26/11/2023
|
19:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA A | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
02/12/2023
|
09:15
|
NATURAL OPTICS CB BALAGUER GRANA | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE C/ URGELL, 96 |
|
02/12/2023
|
09:30
|
CN TARREGA A | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU C/ SANT PERE CLAVER, 31 |
|
02/12/2023
|
12:30
|
C.E. MARISTES | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MARISTES MONTSERRAT DE LLEIDA AV. DE MADRID, 40 |
|
02/12/2023
|
16:00
|
BARBERIA ALBERT CB BELLPUIG | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - GROC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
02/12/2023
|
17:00
|
CLUB BASQUET SERÒS | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - GROC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE SERÒS C/ MONTMANEU, S/N |
|
02/12/2023
|
17:45
|
TEMPLE - U.E. HORTA A | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | U.E. HORTA FELIU I CODINA 27 |
|
02/12/2023
|
19:30
|
PUJOL CB MOLLERUSSA | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
03/12/2023
|
09:30
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - NEGRE | CB CERVERA MOBEL LINEA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
03/12/2023
|
09:30
|
CB MOLLERUSSA | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
03/12/2023
|
11:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | CENG TASHIA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
03/12/2023
|
12:30
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - NEGRE | SEDIS FUSTES GRAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
03/12/2023
|
12:30
|
ENGLISH WITH JOHN CB BALAGUER | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE C/ URGELL, 96 |
|
03/12/2023
|
16:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - NEGRE | CB TREMP | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
03/12/2023
|
17:30
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | U.E. HORTA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
16/12/2023
|
14:45
|
NÚRIA TINTORERIES BC MORABANC ANDORRA | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | CENTRE ESPORTIU SANT JULIÀ DE LÓRIA PLAÇA DE CALONGE - SANT ANTONI S/N |
|
16/12/2023
|
16:15
|
C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | C.E. LAIETA PINTOR RIBALTA, 2-8 |
|
16/12/2023
|
16:15
|
BC MORABANC ANDORRA GROC | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | CENTRE ESPORTIU SANT JULIÀ DE LÓRIA PLAÇA DE CALONGE - SANT ANTONI S/N |
|
17/12/2023
|
16:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - GROC | CB PEÑA FRAGATINA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
17/12/2023
|
17:30
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA B | ALEXANDRA PERRUQUERS - CAPPONT | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
17/12/2023
|
19:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | PUJOL CB MOLLERUSSA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
13/01/2024
|
11:00
|
CENG HOSTAL MONTSEC | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE CRTA. MONTSONIS, S/N |
|
13/01/2024
|
16:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | NAYOX CBF LLEIDA B | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
13/01/2024
|
17:30
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA NEGRE | CB TORÀ GROC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
13/01/2024
|
18:00
|
NATURAL OPTICS PALLARS | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
13/01/2024
|
19:15
|
SANT IGNASI | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | COL.LEGI SANT IGNASI GENERAL VIVES 34 |
|
14/01/2024
|
09:30
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - NEGRE | BAC AGRAMUNT | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
14/01/2024
|
10:30
|
C.E. MARISTES | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - GROC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MARISTES MONTSERRAT DE LLEIDA AV. DE MADRID, 40 |
|
14/01/2024
|
10:45
|
ENGLISH WITH JOHN CB BALAGUER | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE C/ URGELL, 96 |
|
14/01/2024
|
11:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | CENG FISART | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
14/01/2024
|
11:00
|
EL PALAU D'ANGLESOLA | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - GROC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
14/01/2024
|
11:30
|
BC MORABANC ANDORRA B | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA ESCOLA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35 |
|
14/01/2024
|
12:30
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | CB CERVERA MOBEL LINEA NEGRE | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
14/01/2024
|
16:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - NEGRE | BC MORABANC ANDORRA GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
14/01/2024
|
17:30
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | CB CERVERA MOBEL LINEA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
14/01/2024
|
19:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - NEGRE | BAC AGRAMUNT | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
20/01/2024
|
09:15
|
ENGLISH WITH JOHN CB BALAGUER | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE C/ URGELL, 96 |
|
20/01/2024
|
09:15
|
CN TARREGA A | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU C/ SANT PERE CLAVER, 31 |
|
20/01/2024
|
09:30
|
C.B. TORREFARRERA | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLÓ MANEL BOSCH DE TORREFARRERA AV. EUROPA, S/N |
|
21/01/2024
|
09:30
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - VERMELL | CB MOLLERUSSA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
21/01/2024
|
09:30
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | NATURAL OPTICS CB BALAGUER GRANA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
21/01/2024
|
09:30
|
CN TARREGA A | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU C/ SANT PERE CLAVER, 31 |
|
21/01/2024
|
11:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - GROC | CB MOLLERUSSA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
21/01/2024
|
11:00
|
SICORIS | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MARTIN CANO DE LLEIDA AV. CANAL, S/N |
|
21/01/2024
|
12:30
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - GROC | C.E. MARISTES | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
21/01/2024
|
16:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - GROC | MANTENIMIENTOS Y MONTAJES MARTÍN CB BINÉFAR | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
21/01/2024
|
16:00
|
A.E. SANT ANDREU NATZARET 'A' | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
21/01/2024
|
17:30
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA B | CAL MARXANT CEP VALLFOGONA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
21/01/2024
|
18:00
|
CB TREMP | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - NEGRE | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
21/01/2024
|
19:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | BASQUET CANYELLES A | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
27/01/2024
|
11:00
|
CB CERVERA MOBEL LINEA | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - GROC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA CARRETERA DE GUISSONA, S/N |
|
27/01/2024
|
17:45
|
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER A | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD MANUEL AZAÑA, S/N |
|
28/01/2024
|
09:30
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA ESCOLA | CB TORÀ NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
28/01/2024
|
09:30
|
CALLES ADVOCATS - CAPPONT | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA C/ DOCTORA CASTELLS, S/N |
|
28/01/2024
|
11:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | CB TREMP | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
28/01/2024
|
11:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - GROC | CLUB BASQUET BORGES GARRIGUES | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
28/01/2024
|
11:30
|
SEDIS CHARTER MONTFERRER | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
28/01/2024
|
12:00
|
CN TARREGA | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - GROC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU C/ SANT PERE CLAVER, 31 |
|
28/01/2024
|
12:30
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA NEGRE | CLUB BASQUET BORGES GARRIGUES (MIXTE) | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA C/ DOCTORA CASTELLS, S/N |
|
28/01/2024
|
12:30
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | PEIKKO CB MOLLERUSSA (PRE) | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
28/01/2024
|
16:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - NEGRE | CENG HOSTAL MONTSEC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
28/01/2024
|
17:30
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - NEGRE | CLUB BASQUET BORGES GARRIGUES | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
28/01/2024
|
18:45
|
CB SECÀ SANT PERE | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL JUANJO GARRA C/ JORDI SOLÉ TURA, S/N |
|
28/01/2024
|
19:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | CB IPSI A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
03/02/2024
|
09:30
|
CB MOLLERUSSA | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
03/02/2024
|
11:00
|
CB TREMP | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
04/02/2024
|
09:30
|
CB CERVERA MOBEL LINEA (MIXTE) | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA ESCOLA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA CARRETERA DE GUISSONA, S/N |
|
04/02/2024
|
10:30
|
ESPAI FISIO CB BELLPUIG NEGRE (PRE) | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
04/02/2024
|
11:00
|
AGROVERTEX - CAPPONT | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - NEGRE | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA C/ DOCTORA CASTELLS, S/N |
|
04/02/2024
|
16:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - NEGRE | LA DOLCETA CB BALAGUER | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
04/02/2024
|
16:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - VERMELL | NAYOX CBF LLEIDA C | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
04/02/2024
|
16:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | CB CERVERA MOBEL LINEA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
04/02/2024
|
17:30
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - GROC | CN TARREGA A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
04/02/2024
|
17:30
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | BERGES-CLUB BASQUET SERÒS (MIXTE) | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
04/02/2024
|
17:30
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA NEGRE | ALUTHERM CB BELLPUIG B (MIXTE) | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
04/02/2024
|
18:00
|
C.E.B. SANT JORDI BLAU | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
04/02/2024
|
19:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | SESE B | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
04/02/2024
|
19:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - GROC | NAYOX CBF LLEIDA C | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
11/02/2024
|
16:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - GROC | CB TORREGROSSA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
11/02/2024
|
17:30
|
CB ALPICAT | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO ANTONI ROURE D'ALPICAT PARC DEL GRAO, S/N |
|
17/02/2024
|
09:30
|
CB TREMP (MIXTE) | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
17/02/2024
|
16:00
|
BARBERIA ALBERT CB BELLPUIG | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
17/02/2024
|
16:00
|
CB PEÑA FRAGATINA | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
17/02/2024
|
16:30
|
CB TREMP | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
18/02/2024
|
09:30
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA ESCOLA | NAYOX FORÇA LLEIDA D | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
18/02/2024
|
09:30
|
AGROVERTEX - CAPPONT (PRE) | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - GROC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA C/ DOCTORA CASTELLS, S/N |
|
18/02/2024
|
11:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - GROC | CB ALPICAT | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
18/02/2024
|
12:30
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | CLUB BASQUET SERÒS | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
18/02/2024
|
12:30
|
SICORIS | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MARTIN CANO DE LLEIDA AV. CANAL, S/N |
|
18/02/2024
|
12:30
|
BC MORABANC ANDORRA A | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35 |
|
18/02/2024
|
16:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - NEGRE | C.E. MARISTES | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
18/02/2024
|
16:00
|
MUNTATGES ELÈCTRICS TEIXIDÓ CB ALPICAT | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO ANTONI ROURE D'ALPICAT PARC DEL GRAO, S/N |
|
18/02/2024
|
17:30
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - NEGRE | POMONA FRUITS CB BELLPUIG | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
18/02/2024
|
18:00
|
CB LES FRANQUESES “A” | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
18/02/2024
|
19:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | THISTINTAS - C.B GRUB BARNA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
24/02/2024
|
09:30
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | CB TORREGROSSA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
24/02/2024
|
11:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA ESCOLA | BC MORABANC ANDORRA B | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
24/02/2024
|
11:00
|
CB TORÀ GROC | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU DE TORA CARRETERA DE PONTS A CALAF, S/N |
|
24/02/2024
|
11:30
|
SEDIS NAGRUP | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
24/02/2024
|
12:30
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | CN TARREGA B | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA C/ DOCTORA CASTELLS, S/N |
|
24/02/2024
|
16:00
|
CB PEÑA FRAGATINA | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
24/02/2024
|
16:15
|
SEDIS FUSTES GRAU | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - GROC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
25/02/2024
|
11:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - NEGRE | CB PONTS (PRE) | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
25/02/2024
|
12:30
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - NEGRE | CB PEÑA FRAGATINA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
25/02/2024
|
12:30
|
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD NAPOLS, 42 |
|
25/02/2024
|
16:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - NEGRE | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
25/02/2024
|
17:30
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA B | COPISTERIA PAPERS CB BELLPUIG NEGRE | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
25/02/2024
|
19:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | NATURAL OPTICS CB ALPICAT | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
29/02/2024
|
19:30
|
AUTOCARS DEL PLA CB BELLPUIG TARONJA | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
02/03/2024
|
18:00
|
ESCOLAPIS SARRIA | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA IMMACULADA, 25-35 |
|
02/03/2024
|
20:00
|
VIDRES PONENT CB BALAGUER B | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE C/ URGELL, 96 |
|
03/03/2024
|
09:30
|
CB MOLLERUSSA (PRE) | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - NEGRE | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
03/03/2024
|
10:00
|
SEDIS MAPISA | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
03/03/2024
|
11:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | 52MOMENTS CBS U18 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
03/03/2024
|
11:00
|
NAYOX CBF LLEIDA C | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
03/03/2024
|
11:30
|
SEDIS PIRINEU AUTOMOCIÓ | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
03/03/2024
|
12:30
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA NEGRE | C.B. TORREFARRERA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
03/03/2024
|
12:30
|
EL PALAU D'ANGLESOLA | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
03/03/2024
|
17:30
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - GROC | BC MORABANC ANDORRA GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
03/03/2024
|
19:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - GROC | BC MORABANC ANDORRA GROC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
03/03/2024
|
19:00
|
CLUB BASQUET BORGES GARRIGUES | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU FRANCESC MACIA DE BORGES BLANQUES C/ CATALUNYA, S/N |
|
03/03/2024
|
19:00
|
C.B. TORREFARRERA | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - GROC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLÓ MANEL BOSCH DE TORREFARRERA AV. EUROPA, S/N |
|
09/03/2024
|
09:30
|
CB CERVERA MOBEL LINEA | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA CARRETERA DE GUISSONA, S/N |
|
09/03/2024
|
09:30
|
NAYOX CBF LLEIDA B | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
09/03/2024
|
09:30
|
CB TORÀ NEGRE | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA ESCOLA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE CALAF C/ ALCALDE MAS DOMENCH, S/N |
|
09/03/2024
|
17:00
|
BC MORABANC ANDORRA GROC | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35 |
|
09/03/2024
|
19:15
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - NEGRE | MANTENIMIENTOS Y MONTAJES MARTÍN CB BINÉFAR | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
09/03/2024
|
20:30
|
SEGRESEGUR CLUB BASQUET SERÒS | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL DE SERÒS C/ MONTMANEU, S/N |
|
10/03/2024
|
09:30
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - GROC | CENG HOSTAL MONTSEC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
10/03/2024
|
09:30
|
BAC AGRAMUNT | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - NEGRE | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL D'AGRAMUNT PLAÇA FONDANDANA, S/N |
|
10/03/2024
|
11:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - GROC | C.E. MARISTES | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
10/03/2024
|
12:30
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | ACLE GUISSONA (PRE) | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
10/03/2024
|
12:30
|
BAC AGRAMUNT | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - GROC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL D'AGRAMUNT PLAÇA FONDANDANA, S/N |
|
10/03/2024
|
16:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - VERMELL | ENGLISH WITH JOHN CB BALAGUER | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
10/03/2024
|
16:00
|
CLUB BASQUET BORGES GARRIGUES (MIXTE) | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU FRANCESC MACIA DE BORGES BLANQUES C/ CATALUNYA, S/N |
|
10/03/2024
|
17:30
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA B | CLUB BASQUET BORGES GARRIGUES | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
10/03/2024
|
19:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | LLUÏSOS DE GRÀCIA B | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
16/03/2024
|
09:15
|
ALUTHERM CB BELLPUIG B (MIXTE) | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG (SALA ESCOLAR) AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
16/03/2024
|
10:15
|
NATURAL OPTICS CB BALAGUER GRANA | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL ELS GRAUS DE GERB C/ LLARI, 17 |
|
16/03/2024
|
12:00
|
C.E. MARISTES | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MARISTES MONTSERRAT DE LLEIDA AV. DE MADRID, 40 |
|
16/03/2024
|
16:30
|
CN TARREGA | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU C/ SANT PERE CLAVER, 31 |
|
16/03/2024
|
17:00
|
ALUFEMA CB PEÑA FRAGATINA | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
16/03/2024
|
17:45
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - NEGRE | CB TREMP | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
17/03/2024
|
09:30
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | CN TARREGA A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
17/03/2024
|
09:30
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA ESCOLA | CB CERVERA MOBEL LINEA (MIXTE) | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
17/03/2024
|
11:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | ENGLISH WITH JOHN CB BALAGUER | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
17/03/2024
|
12:30
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | ENGLISH WITH JOHN CB BALAGUER BLAU | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
17/03/2024
|
16:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - GROC | SICORIS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
17/03/2024
|
16:30
|
CB MOLLERUSSA | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - GROC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
17/03/2024
|
17:30
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - NEGRE | CN TARREGA A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
17/03/2024
|
19:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | BÀSQUET SAFA CLAROR | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
23/03/2024
|
09:15
|
ENGLISH WITH JOHN CB BALAGUER BLAU | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE C/ URGELL, 96 |
|
23/03/2024
|
11:00
|
CB MOLLERUSSA | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
23/03/2024
|
19:00
|
CN TARREGA B | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU C/ SANT PERE CLAVER, 31 |
|
24/03/2024
|
17:30
|
CLUB BASQUET BORGES GARRIGUES | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - GROC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | POLIESPORTIU FRANCESC MACIA DE BORGES BLANQUES C/ CATALUNYA, S/N |
|
06/04/2024
|
09:00
|
NAYOX FORÇA LLEIDA D | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA ESCOLA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
06/04/2024
|
09:30
|
CB TREMP | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
06/04/2024
|
17:30
|
CB TORREGROSSA | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | SALA ESPORTIVA EL GRANER DE TORREGROSSA PLAÇA RONDA NORD, S/N |
|
06/04/2024
|
19:15
|
F.C. MARTINENC BÀSQUET A | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO TELEGRAFOS, 31-45 |
|
07/04/2024
|
09:30
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | CALLES ADVOCATS - CAPPONT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
07/04/2024
|
09:30
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA NEGRE | CB TREMP (MIXTE) | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
07/04/2024
|
09:30
|
PEIKKO CB MOLLERUSSA (PRE) | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
07/04/2024
|
11:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - GROC | CB CERVERA MOBEL LINEA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
07/04/2024
|
11:00
|
CENG HOSTAL MONTSEC | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE CRTA. MONTSONIS, S/N |
|
07/04/2024
|
12:30
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - GROC | LA DOLCETA CB BALAGUER | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
07/04/2024
|
16:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - VERMELL | SEDIS CHARTER MONTFERRER | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
07/04/2024
|
17:30
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA B | PUJOL CB MOLLERUSSA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
07/04/2024
|
18:30
|
CLUB BASQUET BORGES GARRIGUES | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU FRANCESC MACIA DE BORGES BLANQUES C/ CATALUNYA, S/N |
|
07/04/2024
|
19:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | LIMA-HORTA BARCELONA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
13/04/2024
|
09:30
|
CB CERVERA MOBEL LINEA | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA CARRETERA DE GUISSONA, S/N |
|
13/04/2024
|
19:00
|
CN TARREGA A | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU C/ SANT PERE CLAVER, 31 |
|
13/04/2024
|
19:30
|
NAYOX CBF LLEIDA C | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
14/04/2024
|
09:30
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - NEGRE | AGROVERTEX - CAPPONT | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
14/04/2024
|
10:00
|
BERGES-CLUB BASQUET SERÒS (MIXTE) | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE SERÒS C/ MONTMANEU, S/N |
|
14/04/2024
|
11:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | CB MOLLERUSSA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
14/04/2024
|
12:30
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | ESPAI FISIO CB BELLPUIG NEGRE (PRE) | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
14/04/2024
|
16:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - NEGRE | CB TREMP | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
14/04/2024
|
16:00
|
NAYOX CBF LLEIDA C | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - GROC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
14/04/2024
|
17:30
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | LLUÏSOS DE GRÀCIA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
14/04/2024
|
17:30
|
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA A | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | FORUS SARDENYA SARDENYA, 549-553 |
|
14/04/2024
|
18:00
|
ALEXANDRA PERRUQUERS - CAPPONT | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA C/ DOCTORA CASTELLS, S/N |
|
14/04/2024
|
19:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - NEGRE | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - GROC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
20/04/2024
|
10:30
|
POMONA FRUITS CB BELLPUIG | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - NEGRE | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
20/04/2024
|
12:00
|
C.E. MARISTES | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MARISTES MONTSERRAT DE LLEIDA AV. DE MADRID, 40 |
|
20/04/2024
|
12:30
|
SEDIS FUSTES GRAU | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
20/04/2024
|
17:45
|
U.E. HORTA A | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | U.E. HORTA FELIU I CODINA 27 |
|
21/04/2024
|
09:30
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - GROC | AGROVERTEX - CAPPONT (PRE) | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
21/04/2024
|
11:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | CB PEÑA FRAGATINA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
21/04/2024
|
11:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | BC MORABANC ANDORRA A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
21/04/2024
|
12:00
|
CLUB BASQUET SERÒS | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE SERÒS C/ MONTMANEU, S/N |
|
21/04/2024
|
12:30
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - GROC | CB TREMP | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
21/04/2024
|
16:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - GROC | BARBERIA ALBERT CB BELLPUIG | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
21/04/2024
|
17:30
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | TEMPLE - U.E. HORTA A | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
21/04/2024
|
19:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - VERMELL | SICORIS | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
27/04/2024
|
09:30
|
CN TARREGA B | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU C/ SANT PERE CLAVER, 31 |
|
27/04/2024
|
12:00
|
CB PEÑA FRAGATINA | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - GROC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
27/04/2024
|
12:00
|
CB PONTS (PRE) | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - NEGRE | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE PONTS C/ PISCINES, S/N |
|
27/04/2024
|
16:00
|
CB TORREGROSSA | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | SALA ESPORTIVA EL GRANER DE TORREGROSSA PLAÇA RONDA NORD, S/N |
|
27/04/2024
|
17:30
|
C.B. TORREFARRERA BLANC | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLÓ MANEL BOSCH DE TORREFARRERA AV. EUROPA, S/N |
|
27/04/2024
|
17:45
|
PUJOL CB MOLLERUSSA | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
28/04/2024
|
09:30
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | SEDIS NAGRUP | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
28/04/2024
|
11:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - GROC | C.B. TORREFARRERA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
28/04/2024
|
12:30
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - GROC | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
28/04/2024
|
12:30
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | CB PEÑA FRAGATINA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
28/04/2024
|
16:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - VERMELL | C.B. TORREFARRERA BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
28/04/2024
|
17:30
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - NEGRE | BC MORABANC ANDORRA GROC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
28/04/2024
|
19:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
04/05/2024
|
17:00
|
BC MORABANC ANDORRA GROC | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35 |
|
04/05/2024
|
17:30
|
CENG FISART | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE CRTA. MONTSONIS, S/N |
|
05/05/2024
|
09:30
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - NEGRE | CB MOLLERUSSA (PRE) | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
05/05/2024
|
09:30
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | NAYOX CBF LLEIDA C | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
05/05/2024
|
09:30
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | SEDIS PIRINEU AUTOMOCIÓ | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
05/05/2024
|
11:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | SEDIS MAPISA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
05/05/2024
|
12:30
|
BAC AGRAMUNT | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL D'AGRAMUNT PLAÇA FONDANDANA, S/N |
|
05/05/2024
|
16:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - GROC | EL PALAU D'ANGLESOLA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
05/05/2024
|
16:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - NEGRE | CLUB BASQUET BORGES GARRIGUES | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
05/05/2024
|
16:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - VERMELL | AUTOCARS DEL PLA CB BELLPUIG TARONJA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
05/05/2024
|
19:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | SANT IGNASI | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
11/05/2024
|
09:30
|
ACLE GUISSONA (PRE) | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL 11 DE SETEMBRE C7 DOCTOR TORREI ESCRIVA, S/N |
|
11/05/2024
|
16:00
|
MANTENIMIENTOS Y MONTAJES MARTÍN CB BINÉFAR | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - GROC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PABELLON "EL SEGALAR" DE BINEFAR C/ ORDESA, 1 |
|
12/05/2024
|
17:30
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - NEGRE | SICORIS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
12/05/2024
|
17:30
|
BASQUET CANYELLES A | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |
|
12/05/2024
|
19:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | A.E. SANT ANDREU NATZARET 'A' | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
19/05/2024
|
16:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - GROC | CN TARREGA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
19/05/2024
|
17:30
|
CLUB BASQUET BORGES GARRIGUES | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | POLIESPORTIU FRANCESC MACIA DE BORGES BLANQUES C/ CATALUNYA, S/N |