Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
23/09/2023
|
17:45
|
C.B. VILADECANS VERD | CB CASTELLBISBAL LILA | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
23/09/2023
|
17:45
|
CB ABRERA | C.B. VILADECANS A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO D'ESPORTS D'ABRERA PG. DE L'ESGLESIA, 20-22 |
|
23/09/2023
|
19:30
|
CB VILADECANS | CB GRANOLLERS | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
24/09/2023
|
10:30
|
C.B. VILADECANS VERD | UE SANT CUGAT VERMELL | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
24/09/2023
|
10:45
|
CLÍNICA DENTAL B&G - CB ESPARREGUERA | C.B. VILADECANS VERD | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
24/09/2023
|
12:00
|
ELS MONJOS BC | CBVILADECANS VERMELL | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO D'ESPORTS MONJOS AV. CAL RUBIO, S/N |
|
24/09/2023
|
12:30
|
C.B. VILADECANS | A E MINGUELLA B - DRIVIM | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
24/09/2023
|
16:30
|
BASQUET SITGES B | C.B. VILADECANS B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
30/09/2023
|
09:00
|
C.B. BEGUES | CB VILADECANS VERMELL | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
30/09/2023
|
09:00
|
BASQUET LLOR A | CB VILADECANS VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | E.E. LLOR LLUIS COMPANYS, 50 |
|
30/09/2023
|
09:00
|
C.B. BEGUES PREMINI GROC | CB VILADECANS VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
30/09/2023
|
09:30
|
CB VILADECANS | BASKET ALMEDA NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
30/09/2023
|
09:30
|
BQ MANYANET MOLINS B | CB VILADECANS BLANC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI SANT MIQUEL ARCANGEL PARE MANYANET, S/N |
|
30/09/2023
|
10:45
|
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 | C.B. VILADECANS | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
30/09/2023
|
11:00
|
EUROFITNESS CB VILADECANS | BASKET ESPLUGUES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
30/09/2023
|
12:00
|
CB MANYANET LES CORTS VERD | C.B. VILADECANS VERD | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | COL·LEGI PARE MANYANET PRAT D'EN RULL, 6 |
|
30/09/2023
|
12:30
|
C.B. VILADECANS | BASKET ALMEDA GROC | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
30/09/2023
|
12:30
|
JESUÏTES CASP | CB VILADECANS | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |
|
30/09/2023
|
16:00
|
C.B. VILADECANS | DOMINIQUES BARCELONA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
30/09/2023
|
16:00
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO | CB VILADECANS VERMELL | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
30/09/2023
|
17:45
|
C.B. VILADECANS A | CB CASTELLBISBAL B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
30/09/2023
|
19:30
|
C.B. VILADECANS B | MCDONALD'S SANT VICENÇ | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
01/10/2023
|
09:00
|
BASQUET NOU BARRIS | EUROFITNESS CB VILADECANS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU VALLDAURA BALTASAR GRACIAN, 7 |
|
01/10/2023
|
09:00
|
SERVEIS MÈDICS PENEDÈS S.E. CASAL VILAFRANCA VERMELL | CB VILADECANS VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO JOAN MARQUES PASSATGE ALCOVER, 3 |
|
01/10/2023
|
09:30
|
C.B. VILADECANS VERD | TGN BÀSQUET 10A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
01/10/2023
|
09:30
|
CB VILADECANS VERMELL | C.B. SANT ANDREU NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
01/10/2023
|
11:15
|
C.B. VILADECANS VERD | CB VALLS GASQUE FUSTERIA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
01/10/2023
|
12:00
|
BQ MANYANET MOLINS B | C.B. VILADECANS VERMELL | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI SANT MIQUEL ARCANGEL PARE MANYANET, S/N |
|
07/10/2023
|
09:00
|
CREU ALTA SABADELL 1 | C.B. VILADECANS VERD | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
07/10/2023
|
09:30
|
CB VILADECANS VERMELL | ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U9M | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
07/10/2023
|
09:30
|
CB VILADECANS BLANC | MVP CERVELLÓ | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
07/10/2023
|
10:45
|
CNB VILANOVA AKO IF1 | C.B. VILADECANS | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
07/10/2023
|
10:45
|
BBA CASTELLDEFELS 11-12F | EUROFITNESS CB VILADECANS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
07/10/2023
|
10:45
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO A | CB VILADECANS | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
07/10/2023
|
11:00
|
CB VILADECANS VERD | 52MOMENTS CBS BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
07/10/2023
|
11:00
|
CB VILADECANS VERD | 52MOMENTS CBS U10 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
07/10/2023
|
12:00
|
CE SAGRAT COR DIPUTACIO | C.B. VILADECANS | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI SAGRAT COR-DIPUTACIO DIPUTACIO, 326 CANT. PG S.JOAN |
|
07/10/2023
|
12:30
|
CB VILADECANS VERMELL | BASKET ESPLUGUES B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
07/10/2023
|
12:30
|
C.B. VILADECANS VERMELL | BASKET ALMEDA NEGRE | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
07/10/2023
|
13:30
|
VILÀBASQUET VILADECANS BLAU | CBVILADECANS VERMELL | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | ATRIUM VILADECANS AV. JOSEP TARRADELLAS 17 |
|
07/10/2023
|
14:00
|
CNB VILANOVA AKO IM1 | C.B. VILADECANS VERD | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
07/10/2023
|
16:00
|
C.B. VILADECANS | BASQUET NOU BARRIS | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
07/10/2023
|
17:45
|
C.B. VILADECANS VERD | SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H B | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
08/10/2023
|
12:00
|
CB CASTELLBISBAL | CB VILADECANS VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA AGRICULTURA, S/N |
|
08/10/2023
|
12:30
|
CB VILADECANS | BARÇA CBS U21 | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
08/10/2023
|
12:30
|
CHIRINGUITO IGUANA - BBA CASTELLDEFELS 2006M | C.B. VILADECANS VERD | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
08/10/2023
|
13:15
|
MVP CERVELLÓ BLAU | C.B. VILADECANS B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | ZONA ESPORTIVA CERVELLO AV. CATALUNYA, 19 |
|
08/10/2023
|
19:00
|
ASME A | C.B. VILADECANS A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | COMPLEX ESPORTIU LA VERNEDA BINEFAR, 10-14 |
|
21/10/2023
|
09:30
|
C.B. VILADECANS VERMELL | SERVEIS MÈDICS PENEDÈS S.E. CASAL VILAFRANCA BLANC | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
21/10/2023
|
09:30
|
CB VILADECANS VERMELL | BÀSQUET PRATENC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
21/10/2023
|
10:45
|
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER | EUROFITNESS CB VILADECANS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL.LEGI SANT JOSEP OBRER AV. TOMAS GIMENEZ, S/N |
|
21/10/2023
|
11:00
|
C.B. VILADECANS VERD | FERRIMAQ - CB SANT JUST | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
21/10/2023
|
11:00
|
CB VILADECANS VERD | JOVENTUT BADALONA 1 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
21/10/2023
|
11:00
|
CB VILADECANS VERD | BÀSQUET MANRESA BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
21/10/2023
|
12:30
|
CB VILADECANS VERMELL | AESE 1 | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
21/10/2023
|
12:30
|
CB VILADECANS VERMELL | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U14M BLANC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
21/10/2023
|
12:30
|
EUROFITNESS CB VILADECANS | CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
21/10/2023
|
12:30
|
MANRESA CBF 2 | C.B. VILADECANS VERD | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO ESCOLA JOVIAT FOLCH I TORRES CANT PG. RIU |
|
21/10/2023
|
13:00
|
BASQUET TERESIANES | C.B. VILADECANS VERD | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | TARRAGONA - COL. SAGRAT COR STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10 |
|
21/10/2023
|
16:00
|
C.B. VILADECANS | PETROPINTO ASFE U16F | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
21/10/2023
|
16:00
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA VERD | CB VILADECANS | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
21/10/2023
|
17:45
|
C.B. VILADECANS A | AESE B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
21/10/2023
|
19:30
|
C.B. VILADECANS B | SANTOS - C.B. CORBERA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
21/10/2023
|
21:15
|
UE MATARO FM S21 | CB VILADECANS | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
22/10/2023
|
09:15
|
C.B. JOVENTUT CASTELLDEFELS 2015 | CB VILADECANS BLANC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU CAN ROCA CASTANYER 1 |
|
22/10/2023
|
09:30
|
CBVILADECANS VERMELL | CB GAVÀ 2 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
22/10/2023
|
09:30
|
CB VILADECANS VERMELL | BBA CASTELLDEFELS 2008M | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
22/10/2023
|
11:00
|
C.B. VILADECANS VERD | LLUÏSOS DE GRÀCIA A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
22/10/2023
|
12:00
|
BASQUET MOLINS NEGRE | C.B. VILADECANS | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI SANT ANTONI Mª CLARET, S/N |
|
22/10/2023
|
16:00
|
CB MONTPEDRÓS | C.B. VILADECANS | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO AV. PAISOS CATALANS 1-3 |
|
28/10/2023
|
09:00
|
BASKET ESPLUGUES A | CB VILADECANS VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CEM LES MORERES PÇA. DE LES MORERES S/N |
|
28/10/2023
|
09:00
|
CLUB NATACIO TERRASSA A | CB VILADECANS VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
28/10/2023
|
09:30
|
CB VILADECANS | NOU BÀSQUET OLESA VERMELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
28/10/2023
|
10:30
|
F.C. MARTINENC BÀSQUET C | C.B. VILADECANS VERD | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO TELEGRAFOS, 31-45 |
|
28/10/2023
|
10:45
|
BÀSQUET RIBES A | CB VILADECANS VERMELL | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
28/10/2023
|
11:00
|
EUROFITNESS CB VILADECANS | DSB COLEGIO ALEMÁN DE BARCELONA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
28/10/2023
|
12:30
|
C.B. VILADECANS | RACC ESPLUGUES - CB SANT JUST | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
28/10/2023
|
16:00
|
CB VILADECANS VERMELL | BC TECLA SALA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
28/10/2023
|
17:45
|
C.B. VILADECANS VERD | CB IPSI 07 | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
28/10/2023
|
18:15
|
C.B. SANT ANDREU | CBVILADECANS VERMELL | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | C.P. JOSEP PLA JOSEP PLA, S/N |
|
28/10/2023
|
19:30
|
CB VILADECANS | FEMENÍ OSONA - OVA PROJECTS | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
29/10/2023
|
10:30
|
U.E. HORTA | EUROFITNESS CB VILADECANS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | U.E. HORTA FELIU I CODINA 27 |
|
29/10/2023
|
10:45
|
C.B. JOVENTUT CASTELLDEFELS GROC | CB VILADECANS VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU CAN ROCA CASTANYER 1 |
|
29/10/2023
|
12:00
|
A.E. BELLSPORT | C.B. VILADECANS B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU SERGIO MANZANO AV.MARE DE DEU DE BELLVITGE, 7 |
|
29/10/2023
|
13:00
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | C.B. VILADECANS VERD | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
29/10/2023
|
13:30
|
UE SANT CUGAT BLANC | C.B. VILADECANS VERMELL | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | C.E.I.P. CATALUNYA CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130 |
|
29/10/2023
|
16:00
|
BASKET ESPLUGUES A | C.B. VILADECANS VERD | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | CEM LES MORERES PÇA. DE LES MORERES S/N |
|
29/10/2023
|
16:00
|
BÀSQUET SANT SADURNÍ NEGRE | CB VILADECANS VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI PASSEIG CAN FERRER, S/N |
|
29/10/2023
|
19:30
|
CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA | C.B. VILADECANS A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO JOAN MARQUES PASSATGE ALCOVER, 3 |
|
04/11/2023
|
09:30
|
C.B. VILADECANS VERMELL | AESE 1 | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
04/11/2023
|
09:30
|
BC TECLA SALA B BLANC | CB VILADECANS BLANC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI NTRA. SRA. FATIMA BARON DEL MALDA, 27 |
|
04/11/2023
|
10:30
|
VILABÀSQUET VILADECANS | EUROFITNESS CB VILADECANS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | ATRIUM VILADECANS AV. JOSEP TARRADELLAS 17 |
|
04/11/2023
|
11:00
|
CB VILADECANS VERD | SANT GERVASI 1 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
04/11/2023
|
12:00
|
C.B. VILADECANS VERD | CB IGUALADA IMA | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
04/11/2023
|
12:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA | C.B. VILADECANS | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
04/11/2023
|
12:15
|
CLUB BASQUET VILATORRADA | C.B. VILADECANS VERD | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAV.MPAL. ST.JOAN VILATORRADA CTRA. DE CALAF, S/N |
|
04/11/2023
|
12:30
|
CB VILADECANS VERMELL | CB ABRERA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
04/11/2023
|
12:30
|
EUROFITNESS CB VILADECANS | VILABÀSQUET VILADECANS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
04/11/2023
|
12:30
|
ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U12F | CB VILADECANS | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
04/11/2023
|
16:00
|
C.B. VILADECANS | JESUÏTES GRÀCIA - KOSTKA VERD | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
04/11/2023
|
16:00
|
BC SANT JOAN DESPI | CB VILADECANS VERMELL | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU FRANCESC CALVET AV. BARCELONA, 45 |
|
04/11/2023
|
17:45
|
C.B. VILADECANS A | BÀSQUET PRATENC 1 - LISANT | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
04/11/2023
|
19:30
|
C.B. VILADECANS B | CB ROQUETES B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
05/11/2023
|
09:00
|
CB LES FRANQUESES | CB VILADECANS | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
05/11/2023
|
09:30
|
CBVILADECANS VERMELL | CB ROQUETES | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
05/11/2023
|
09:30
|
CB VILADECANS VERMELL | CB GAVÀ 1 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
05/11/2023
|
11:00
|
C.B. VILADECANS VERD | BASKET ESPLUGUES A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
07/11/2023
|
19:30
|
CB MANYANET LES CORTS VERD | C.B. VILADECANS | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI PARE MANYANET PRAT D'EN RULL, 6 |
|
08/11/2023
|
21:15
|
C.B. VILADECANS VERD | BC SANT JOAN DESPÍ B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
11/11/2023
|
09:00
|
CV VILADECANS ESCOBOL VERMELL | B.F. CORNELLA | ESCOBOL | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
11/11/2023
|
09:00
|
BASKET ALMEDA NEGRE | CB VILADECANS | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO ALMEDA SANT FERRAN 45 BIS |
|
11/11/2023
|
09:30
|
C.B. VILADECANS VERD | SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
11/11/2023
|
09:30
|
C.B. VILADECANS VERMELL | BQ MANYANET MOLINS B | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
11/11/2023
|
09:30
|
CB VILADECANS VERMELL | C.B. BEGUES PREMINI GROC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
11/11/2023
|
09:30
|
CB VILADECANS BLANC | BQ MANYANET MOLINS B | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
11/11/2023
|
09:30
|
CB VILADECANS VERMELL | C.B. PRAT - MONTIBELLO | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
11/11/2023
|
11:00
|
CB VILADECANS VERD | BASQUET LLOR A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
11/11/2023
|
11:00
|
CB VILADECANS VERD | SERVEIS MÈDICS PENEDÈS S.E. CASAL VILAFRANCA VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
11/11/2023
|
12:00
|
DOMINIQUES BARCELONA | C.B. VILADECANS | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | DOMINICAS MALLORCA MALLORCA, 349 |
|
11/11/2023
|
12:00
|
BASKET ALMEDA GROC | C.B. VILADECANS | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ALMEDA SANT FERRAN 45 BIS |
|
11/11/2023
|
12:30
|
CB VILADECANS VERMELL | C.B. BEGUES | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
11/11/2023
|
12:30
|
EUROFITNESS CB VILADECANS | BASQUET NOU BARRIS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
11/11/2023
|
13:30
|
CB BELLVITGE BLAU - JOAN XXIII | CBVILADECANS VERMELL | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | C.E. JOAN XXIII NTRA. SRA. BELLVITGE, 100-110 |
|
11/11/2023
|
13:30
|
BASKET ESPLUGUES | EUROFITNESS CB VILADECANS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | CEM LES MORERES PÇA. DE LES MORERES S/N |
|
11/11/2023
|
16:00
|
CNB VILANOVA AKO JM1 | C.B. VILADECANS VERD | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
11/11/2023
|
16:30
|
C.B. SANT ANDREU NEGRE | CB VILADECANS VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.P. JOSEP PLA JOSEP PLA, S/N |
|
11/11/2023
|
17:45
|
CB VILADECANS | VILÀBASQUET VILADECANS | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
11/11/2023
|
18:00
|
CB CAMBRILS BLAU | C.B. VILADECANS VERD | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1 |
|
11/11/2023
|
19:30
|
C.B. VILADECANS | BÀSQUETOMS | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
12/11/2023
|
16:00
|
CB BELLVITGE BLAU - JOAN XXIII | C.B. VILADECANS B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | C.E. JOAN XXIII NTRA. SRA. BELLVITGE, 100-110 |
|
12/11/2023
|
16:15
|
C.E.B. SANT JORDI ROSA | C.B. VILADECANS A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
18/11/2023
|
09:00
|
BASKET ESPLUGUES B | CB VILADECANS VERMELL | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | NOU CAN VIDALET C/ DELS CEDRES, S/N |
|
18/11/2023
|
09:00
|
ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U9M | CB VILADECANS VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
18/11/2023
|
09:30
|
EUROFITNESS CB VILADECANS | BBA CASTELLDEFELS 11-12F | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
18/11/2023
|
09:30
|
CB VILADECANS | C.B. PRAT - MONTIBELLO A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
18/11/2023
|
11:00
|
CB VILADECANS | AB PREMIÀ | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
18/11/2023
|
12:30
|
C.B. VILADECANS | CE SAGRAT COR DIPUTACIO | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
18/11/2023
|
12:30
|
C.B. VILADECANS | CNB VILANOVA AKO IF1 | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
18/11/2023
|
17:45
|
C.B. VILADECANS A | INDUSTRIAL BOROBIL - CB IGUALADA SMB | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
18/11/2023
|
18:15
|
BASQUET LLOR | C.B. VILADECANS | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | E.E. LLOR LLUIS COMPANYS, 50 |
|
18/11/2023
|
19:30
|
C.B. VILADECANS B | CB CASTELLBISBAL C | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
19/11/2023
|
09:00
|
52MOMENTS CBS BLAU | CB VILADECANS VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
19/11/2023
|
09:00
|
52MOMENTS CBS U10 | CB VILADECANS VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
19/11/2023
|
09:30
|
CBVILADECANS VERMELL | ASFALT - CB IGUALADA JMB | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
19/11/2023
|
09:30
|
CB VILADECANS VERMELL | CB CASTELLBISBAL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
19/11/2023
|
10:15
|
MVP CERVELLÓ | CB VILADECANS BLANC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | ZONA ESPORTIVA CERVELLO AV. CATALUNYA, 19 |
|
19/11/2023
|
10:45
|
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLAU | C.B. VILADECANS VERD | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD MANUEL AZAÑA, S/N |
|
19/11/2023
|
11:00
|
C.B. VILADECANS VERD | CREU ALTA SABADELL 1 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
19/11/2023
|
12:30
|
C.B. VILADECANS VERD | BASKET ALMEDA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
25/11/2023
|
09:00
|
CB VILADECANS ESCOBOL | CB GAVÀ-17 ESCOLA BLANC | ESCOBOL | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
25/11/2023
|
09:00
|
BÀSQUET PRATENC | CB VILADECANS VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | C.E.M. JULIO MENDEZ AV.REMOLAR-CANT.RIU LLOBREGAT |
|
25/11/2023
|
09:00
|
ESCOLETA GROC | CV VILADECANS ESCOBOL VERMELL | ESCOBOL | C.P. CANIGO SANT FERRAN S/N |
|
25/11/2023
|
09:15
|
BÀSQUET MANRESA BLAU | CB VILADECANS VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
25/11/2023
|
09:30
|
CB VILADECANS | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA VERD | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
25/11/2023
|
09:30
|
CB VILADECANS BLANC | C.B. JOVENTUT CASTELLDEFELS 2015 | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
25/11/2023
|
10:45
|
SERVEIS MÈDICS PENEDÈS S.E. CASAL VILAFRANCA BLANC | C.B. VILADECANS VERMELL | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO JOAN MARQUES PASSATGE ALCOVER, 3 |
|
25/11/2023
|
11:00
|
EUROFITNESS CB VILADECANS | LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
25/11/2023
|
11:00
|
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL | EUROFITNESS CB VILADECANS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1 |
|
25/11/2023
|
11:00
|
JOVENTUT BADALONA 1 | CB VILADECANS VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | MAGIC BADALONA CONCORDIA, 1 |
|
25/11/2023
|
12:30
|
C.B. VILADECANS | BASQUET MOLINS NEGRE | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
25/11/2023
|
17:45
|
C.B. VILADECANS VERD | BASQUETPIASABADELL | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
25/11/2023
|
18:00
|
VILÀBASQUET VILADECANS A | C.B. VILADECANS A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | ATRIUM VILADECANS AV. JOSEP TARRADELLAS 17 |
|
25/11/2023
|
18:00
|
LLUÏSOS DE GRÀCIA A | C.B. VILADECANS VERD | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | LLUISOS DE GRACIA PLAÇA DEL NORD, 7-10 |
|
25/11/2023
|
19:30
|
CB VILADECANS | BASQUET-CEISSA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
25/11/2023
|
19:45
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | C.B. VILADECANS VERD | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
25/11/2023
|
19:45
|
OPENLLAR VILÀBASQUET VILADECANS SMB | C.B. VILADECANS B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | ATRIUM VILADECANS AV. JOSEP TARRADELLAS 17 |
|
26/11/2023
|
09:00
|
BBA CASTELLDEFELS 2008M | CB VILADECANS VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
26/11/2023
|
09:00
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U14M BLANC | CB VILADECANS VERMELL | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
26/11/2023
|
10:45
|
PETROPINTO ASFE U16F | C.B. VILADECANS | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
26/11/2023
|
11:00
|
AESE 1 | CB VILADECANS VERMELL | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU SANTA EULALIA JACINT VERDAGUER, 15-17 |
|
26/11/2023
|
13:30
|
CE VILA OLÍMPICA BLAU | C.B. VILADECANS | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | CLOT DE LA MEL ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA) |
|
26/11/2023
|
17:00
|
CLUB BÀSQUET CUBELLES | CBVILADECANS VERMELL | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL DE CUBELLES ONZE DE SETEMBRE, S/N |
|
26/11/2023
|
17:45
|
CB TARRAGONA 2 | C.B. VILADECANS VERD | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO JOSEP CATALA I RUFA S/N |
|
02/12/2023
|
09:30
|
C.B. VILADECANS VERMELL | UE SANT CUGAT BLANC | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
02/12/2023
|
09:30
|
CB VILADECANS VERMELL | C.B. JOVENTUT CASTELLDEFELS GROC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
02/12/2023
|
11:00
|
C.B. VILADECANS VERD | CB. CORNELLA A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
02/12/2023
|
11:00
|
CB VILADECANS VERD | BASKET ESPLUGUES A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
02/12/2023
|
11:00
|
CB VILADECANS VERD | CLUB NATACIO TERRASSA A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
02/12/2023
|
11:00
|
NOU BÀSQUET OLESA VERMELL | CB VILADECANS | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
02/12/2023
|
12:00
|
RACC ESPLUGUES - CB SANT JUST | C.B. VILADECANS | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
02/12/2023
|
12:00
|
DSB COLEGIO ALEMÁN DE BARCELONA | EUROFITNESS CB VILADECANS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL·LEGI ALEMANY DE BARCELONA AV. JACINT ESTEVA FONTANET, 105 |
|
02/12/2023
|
12:30
|
C.B. VILADECANS | CB MANYANET LES CORTS VERD | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
02/12/2023
|
12:30
|
EUROFITNESS CB VILADECANS | U.E. HORTA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
02/12/2023
|
14:30
|
BC TECLA SALA | CB VILADECANS VERMELL | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
02/12/2023
|
16:00
|
C.B. VILADECANS | CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
02/12/2023
|
17:45
|
C.B. VILADECANS A | C.B. CORBERA NEGRE | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
02/12/2023
|
17:45
|
C.E. MARISTES RUBÍ GROC - RUBIZINC | C.B. VILADECANS VERD | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | MARISTES RUBI CA N'ORIOL, 25 |
|
02/12/2023
|
19:30
|
C.B. VILADECANS B | CUMSA - CB SANT JUST | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
03/12/2023
|
09:00
|
BASKET ALMEDA NEGRE | C.B. VILADECANS VERMELL | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO ALMEDA SANT FERRAN 45 BIS |
|
03/12/2023
|
09:30
|
CBVILADECANS VERMELL | CNB VILANOVA AKO JM3 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
03/12/2023
|
09:30
|
CB VILADECANS VERMELL | BÀSQUET SANT SADURNÍ NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
03/12/2023
|
11:00
|
C.B. VILADECANS VERD | F.C. MARTINENC BÀSQUET C | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
03/12/2023
|
11:00
|
CB VILADECANS VERMELL | BÀSQUET RIBES A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
03/12/2023
|
12:30
|
C.B. VILADECANS VERD | NOU BÀSQUET OLESA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
03/12/2023
|
16:15
|
SANT IGNASI | CB VILADECANS | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | COL.LEGI SANT IGNASI GENERAL VIVES 34 |
|
16/12/2023
|
09:00
|
JESUÏTES GRÀCIA - KOSTKA VERD | C.B. VILADECANS | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
16/12/2023
|
09:30
|
CB VILADECANS | ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U12F | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
16/12/2023
|
09:30
|
CB VILADECANS BLANC | BC TECLA SALA B BLANC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
16/12/2023
|
09:30
|
AESE 1 | C.B. VILADECANS VERMELL | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PISTA GASOMETRO GASOMETRO CANT. AV. CARRILET |
|
16/12/2023
|
10:30
|
BASKET ESPLUGUES A | C.B. VILADECANS VERD | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | NOU CAN VIDALET C/ DELS CEDRES, S/N |
|
16/12/2023
|
10:30
|
CB ABRERA | CB VILADECANS VERMELL | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS D'ABRERA PG. DE L'ESGLESIA, 20-22 |
|
16/12/2023
|
10:30
|
VILABÀSQUET VILADECANS | EUROFITNESS CB VILADECANS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | ATRIUM VILADECANS AV. JOSEP TARRADELLAS 17 |
|
16/12/2023
|
11:00
|
EUROFITNESS CB VILADECANS | VILABÀSQUET VILADECANS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
16/12/2023
|
11:00
|
BÀSQUET LLOR A | CB VILADECANS ESCOBOL | ESCOBOL | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
16/12/2023
|
12:00
|
OPTICAUNIVERSITARIA ESCOBOL CBS | CV VILADECANS ESCOBOL VERMELL | ESCOBOL | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
16/12/2023
|
12:45
|
CB VILADECANS | A.E. MINGUELLA - DRIVIM | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
16/12/2023
|
15:45
|
CB GAVÀ 1 | CB VILADECANS VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN TINTORE RAMBLA POMPEU FABRA, 144 |
|
16/12/2023
|
16:00
|
C.B CORBERA & A.E.B LA PALMA NEGRE | CBVILADECANS VERMELL | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
16/12/2023
|
16:15
|
C.B. VILADECANS VERD | AE LES CORTS-UBAE A | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | ATRIUM VILADECANS AV. JOSEP TARRADELLAS 17 |
|
16/12/2023
|
17:45
|
B.F. CORNELLÀ B | C.B. VILADECANS B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO CAN CARBONELL MARIANO BENLLIURE, S/N |
|
17/12/2023
|
11:00
|
C.B. VILADECANS VERD | BARÇA B | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | ATRIUM VILADECANS AV. JOSEP TARRADELLAS 17 |
|
17/12/2023
|
12:30
|
CB VILADECANS VERMELL | BC SANT JOAN DESPI | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | ATRIUM VILADECANS AV. JOSEP TARRADELLAS 17 |
|
17/12/2023
|
12:30
|
SANT GERVASI 1 | CB VILADECANS VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | ESCOLA SANT GERVASI SABADELL, 41 |
|
17/12/2023
|
17:45
|
BÀSQUET RIBES A | C.B. VILADECANS VERD | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
17/12/2023
|
17:45
|
CB CERDANYOLA AL DIA B | C.B. VILADECANS | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
17/12/2023
|
19:30
|
B.F. CORNELLÀ A | C.B. VILADECANS A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO CAN CARBONELL MARIANO BENLLIURE, S/N |
|
27/12/2023
|
13:30
|
CB VILADECANS | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MGF | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
27/12/2023
|
15:00
|
CB VILADECANS VERD | LLUÏSOS DE GRÀCIA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
28/12/2023
|
12:15
|
SESE B | CB VILADECANS | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO ESCOLAR CEIP PAU VILA MAS LLUI 11-13 |
|
28/12/2023
|
13:00
|
UB SANT ADRIA VERMELL | CB VILADECANS VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU EDUARD TOLDRA, 7-11 |
|
29/12/2023
|
10:30
|
FEMENÍ SANT ADRIÀ B | CB VILADECANS | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO ESCOLAR CEIP PAU VILA MAS LLUI 11-13 |
|
29/12/2023
|
16:00
|
CB VILADECANS VERD | UE SANT ANDREU VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU EDUARD TOLDRA, 7-11 |
|
30/12/2023
|
10:45
|
CB VILADECANS VERD | C.B. MOLLET C | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CEIP NADAL DOCTOR FLEMING, S/N |
|
13/01/2024
|
17:45
|
CB VILADECANS | ORLANDAI | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | ATRIUM VILADECANS AV. JOSEP TARRADELLAS 17 |
|
13/01/2024
|
17:45
|
ETIAM - NOU BÀSQUET OLESA A | C.B. VILADECANS VERD | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
13/01/2024
|
19:30
|
C.B. VILADECANS | FREDERIC MISTRAL | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | ATRIUM VILADECANS AV. JOSEP TARRADELLAS 17 |
|
14/01/2024
|
09:00
|
BC SANT JOAN DESPI A | C.B. VILADECANS VERD | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU FRANCESC CALVET AV. BARCELONA, 45 |
|
14/01/2024
|
16:00
|
BÀSQUET PRATENC 1 - LISANT | CBVILADECANS VERMELL | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | C.E.M. JULIO MENDEZ AV.REMOLAR-CANT.RIU LLOBREGAT |
|
14/01/2024
|
19:30
|
BQ MANYANET MOLINS | C.B. VILADECANS A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | POLIESPORTIU LA SINIA PASSEIG DEL TERRAPLE 94 |
|
14/01/2024
|
19:30
|
BÀSQUET SANT SADURNÍ | C.B. VILADECANS B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI PASSEIG CAN FERRER, S/N |
|
20/01/2024
|
09:00
|
CV VILADECANS ESCOBOL VERMELL | CB GAVÀ-16 ESCOLA BLAU | ESCOBOL | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
20/01/2024
|
09:00
|
CB VILADECANS BLANC | C.B. JOVENTUT CASTELLDEFELS 2015 | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
20/01/2024
|
09:00
|
JESUÏTES CASP | CB VILADECANS VERMELL | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |
|
20/01/2024
|
09:00
|
C.B. LLINARS VERMELL | CB VILADECANS VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL LLINARS AV. EUROPA DE LES NACIONS S/N |
|
20/01/2024
|
09:00
|
BÀSQUET PRATENC | CB VILADECANS VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | C.E.M. JULIO MENDEZ AV.REMOLAR-CANT.RIU LLOBREGAT |
|
20/01/2024
|
09:30
|
CB VILADECANS | BRASERIA FUSTERET - S.A. SÚRIA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
20/01/2024
|
11:00
|
EUROFITNESS CB VILADECANS | UE SANT CUGAT NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
20/01/2024
|
11:00
|
LLUÏSOS DE GRÀCIA C | C.B. VILADECANS VERMELL | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | LLUISOS DE GRACIA PLAÇA DEL NORD, 7-10 |
|
20/01/2024
|
12:00
|
C.B. VILADECANS VERD | UB SANT ADRIA VERMELL | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | ATRIUM VILADECANS AV. JOSEP TARRADELLAS 17 |
|
20/01/2024
|
12:30
|
C.B. VILADECANS | CB MANYANET LES CORTS | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
20/01/2024
|
13:30
|
CB VILADECANS VERMELL | CREU ALTA SABADELL 2 | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | ATRIUM VILADECANS AV. JOSEP TARRADELLAS 17 |
|
20/01/2024
|
16:15
|
C.B. VILADECANS VERD | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U18M NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
20/01/2024
|
17:30
|
CB TORELLÓ JF - BY JESI | C.B. VILADECANS VERD | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL TORELLO PASSATGE DEL ESPORTS, S/N |
|
20/01/2024
|
17:45
|
C.B. VILADECANS A | CE GELIDA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
20/01/2024
|
19:30
|
C.B. VILADECANS B | CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA C | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
21/01/2024
|
12:00
|
BASQUET NOU BARRIS | EUROFITNESS CB VILADECANS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU VALLDAURA BALTASAR GRACIAN, 7 |
|
21/01/2024
|
12:30
|
LLUÏSOS DE GRÀCIA B | CB VILADECANS VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | LLUISOS DE GRACIA PLAÇA DEL NORD, 7-10 |
|
21/01/2024
|
17:30
|
BÀSQUET BERGA NEGRE | C.B. VILADECANS | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA GUILLEM DE BERGUEDA, S/N |
|
21/01/2024
|
17:45
|
VEDRUNA GRÀCIA VERD | C.B. VILADECANS | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA GOLGOTA, 1 |
|
21/01/2024
|
19:15
|
C.B. VILADECANS VERD | JAC SANTS BARCELONA U16 2 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ATRIUM VILADECANS AV. JOSEP TARRADELLAS 17 |
|
27/01/2024
|
09:30
|
CB VILADECANS VERMELL | BASKET ESPLUGUES | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
27/01/2024
|
09:30
|
MANRESA CBF B | CB VILADECANS | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO ESCOLA JOVIAT FOLCH I TORRES CANT PG. RIU |
|
27/01/2024
|
10:30
|
VIROLAI | C.B. VILADECANS | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO VIROLAI PORTELL 9 |
|
27/01/2024
|
11:00
|
C.B. VILADECANS VERD | CLÍNICA DENTAL B&G - CB ESPARREGUERA | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
27/01/2024
|
11:00
|
CB VILADECANS VERD | JOVENTUT BADALONA 1 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
27/01/2024
|
11:00
|
CB VILADECANS VERD | E.B. ROSELLA VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
27/01/2024
|
11:00
|
CLUB BÀSQUET PUIG-REIG | CB VILADECANS BLANC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | INSTAL. MUNICIPAL PUIG REIG PASSEIG RIERA DE LA SALA, 3 |
|
27/01/2024
|
12:00
|
UE SANT CUGAT VERMELL | C.B. VILADECANS VERD | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
27/01/2024
|
12:30
|
CB VILADECANS VERMELL | CB ABRERA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
27/01/2024
|
12:30
|
EUROFITNESS CB VILADECANS | DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
27/01/2024
|
13:00
|
IGNASI IGLESIAS | CB VILADECANS ESCOBOL | ESCOBOL | ESCOLA IGNASI IGLESIAS C/ CINCA 95 |
|
27/01/2024
|
16:00
|
C.B. VILADECANS | C.E.THAU A | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
27/01/2024
|
17:45
|
C.B. VILADECANS A | CB ABRERA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
27/01/2024
|
19:30
|
C.B. VILADECANS B | BASQUET SITGES B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
28/01/2024
|
09:00
|
BBA CASTELLDEFELS 2008M | C.B. VILADECANS VERD | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
28/01/2024
|
09:30
|
CBVILADECANS VERMELL | ELS MONJOS BC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
28/01/2024
|
09:30
|
BQ MANYANET MOLINS | EUROFITNESS CB VILADECANS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL.LEGI SANT MIQUEL ARCANGEL PARE MANYANET, S/N |
|
28/01/2024
|
10:45
|
C.B. CASTELLDEFELS 07-08F | CB VILADECANS VERMELL | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
28/01/2024
|
12:15
|
A E MINGUELLA B - DRIVIM | C.B. VILADECANS | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
28/01/2024
|
17:45
|
CB GRANOLLERS | CB VILADECANS | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
03/02/2024
|
09:00
|
CB VILADECANS ESCOBOL | ESCOLETA BLAU | ESCOBOL | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
03/02/2024
|
09:00
|
CB ESPARREGUERA NEGRE | CB VILADECANS VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
03/02/2024
|
09:30
|
CB VILADECANS BLANC | PAIDOS-ASFE U9M | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
03/02/2024
|
09:30
|
CB VILADECANS | C.B. SANT ANDREU NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
03/02/2024
|
10:45
|
CB TORELLÓ MM GRIS | C.B. VILADECANS VERMELL | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL TORELLO PASSATGE DEL ESPORTS, S/N |
|
03/02/2024
|
11:00
|
EUROFITNESS CB VILADECANS | PAIDOS-ASFE U13F BLANC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
03/02/2024
|
12:00
|
F.C. MARTINENC BÀSQUET | EUROFITNESS CB VILADECANS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO TELEGRAFOS, 31-45 |
|
03/02/2024
|
12:30
|
C.B. VILADECANS | JET TERRASSA U14 ROSA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
03/02/2024
|
12:30
|
BÀSQUET RIBES A | CB VILADECANS VERMELL | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
03/02/2024
|
12:45
|
TGN BÀSQUET 10A | C.B. VILADECANS VERD | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | TARRAGONA - COL. SAGRAT COR STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10 |
|
03/02/2024
|
19:30
|
CB VILADECANS | JESUÏTES CASP | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
04/02/2024
|
09:00
|
JET TERRASSA U16 BLAU | C.B. VILADECANS | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU CAN JOFRESA BADALONA, 4 |
|
04/02/2024
|
09:15
|
C.B. JOVENTUT CASTELLDEFELS BLAU | CB VILADECANS VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU CAN ROCA CASTANYER 1 |
|
04/02/2024
|
09:30
|
CB VILADECANS VERMELL | BÀSQUET SITGES B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
04/02/2024
|
10:15
|
MVP CERVELLÓ | CV VILADECANS ESCOBOL VERMELL | ESCOBOL | ZONA ESPORTIVA CERVELLO AV. CATALUNYA, 19 |
|
04/02/2024
|
11:00
|
C.B. VILADECANS VERD | CNB VILANOVA AKO CM1 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
04/02/2024
|
12:45
|
C.B. VILADECANS | C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
04/02/2024
|
13:15
|
JOVENTUT LES CORTS GROC | C.B. VILADECANS VERD | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | POLIESPORTIU UPC JORDI GIRONA 11 |
|
04/02/2024
|
17:45
|
CB CASTELLBISBAL B | C.B. VILADECANS A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA AGRICULTURA, S/N |
|
04/02/2024
|
17:45
|
MCDONALD'S SANT VICENÇ | C.B. VILADECANS B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO SANT JOSEP AV. FERROCARRIL, S/N |
|
04/02/2024
|
17:45
|
B.F. CORNELLÀ | CB VILADECANS VERMELL | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN CARBONELL MARIANO BENLLIURE, S/N |
|
17/02/2024
|
09:00
|
C.B. CORBERA NEGRE | CB VILADECANS | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
17/02/2024
|
09:30
|
CB VILADECANS VERMELL | BÀSQUET SANT BOI - TARONJA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
17/02/2024
|
10:30
|
C.B. BEGUES | C.B. VILADECANS VERD | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
17/02/2024
|
11:00
|
CB VILADECANS VERD | SANT IGNASI | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
17/02/2024
|
11:00
|
CB VILADECANS VERD | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
17/02/2024
|
12:00
|
VILABÀSQUET VILADECANS | EUROFITNESS CB VILADECANS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | ATRIUM VILADECANS AV. JOSEP TARRADELLAS 17 |
|
17/02/2024
|
12:30
|
CB VILADECANS VERMELL | CB CASTELLBISBAL | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
17/02/2024
|
12:30
|
EUROFITNESS CB VILADECANS | CNB VILANOVA AKO PIM1 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
17/02/2024
|
12:30
|
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - B - | CB VILADECANS BLANC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA CAMPOAMOR, 43 |
|
17/02/2024
|
16:00
|
C.B. VILADECANS VERD | CNB VILANOVA AKO IM1 | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
17/02/2024
|
16:00
|
C.B. VILADECANS | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U16F NEGRE | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
17/02/2024
|
17:45
|
C.B. VILADECANS A | ASME A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
17/02/2024
|
19:30
|
C.B. VILADECANS B | MVP CERVELLÓ BLAU | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
17/02/2024
|
19:30
|
BARÇA CBS U21 | CB VILADECANS | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
17/02/2024
|
20:00
|
BASKET ESPLUGUES B | CB VILADECANS VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CEM LES MORERES PÇA. DE LES MORERES S/N |
|
18/02/2024
|
09:30
|
CBVILADECANS VERMELL | VILÀBASQUET VILADECANS BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
18/02/2024
|
10:30
|
CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA - 1 | C.B. VILADECANS | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN PARELLADA C/ EUROPA S/N JUNT CAMP FUTBOL |
|
18/02/2024
|
11:00
|
CB VILADECANS VERMELL | C.B. BEGUES | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
18/02/2024
|
11:00
|
CB VILADECANS VERMELL | UE SANT CUGAT BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
18/02/2024
|
12:00
|
CB CASTELLBISBAL LILA | C.B. VILADECANS VERD | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA AGRICULTURA, S/N |
|
18/02/2024
|
12:30
|
C.B. VILADECANS VERD | CHIRINGUITO IGUANA - BBA CASTELLDEFELS 2006M | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
18/02/2024
|
19:30
|
BASQUET NOU BARRIS | C.B. VILADECANS | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | POLIESPORTIU VALLDAURA BALTASAR GRACIAN, 7 |
|
19/02/2024
|
18:30
|
AULA ESCOLA EUROPEA A | CB VILADECANS VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | ESCOLA AULA AV.MARE DE DEU DE LORDA,34-36 |
|
24/02/2024
|
09:00
|
FERRIMAQ - CB SANT JUST | C.B. VILADECANS VERD | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
24/02/2024
|
09:00
|
CLUB BASQUET ARGENTONA NEGRE | CB VILADECANS VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
24/02/2024
|
09:30
|
CB VILADECANS BLANC | GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
24/02/2024
|
11:00
|
EUROFITNESS CB VILADECANS | LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
24/02/2024
|
11:00
|
BÀSQUET SANT SADURNÍ | CB VILADECANS | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI PASSEIG CAN FERRER, S/N |
|
24/02/2024
|
12:00
|
BASQUETPIASABADELL | C.B. VILADECANS | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
24/02/2024
|
12:30
|
C.B. VILADECANS VERD | BASQUET TERESIANES | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
24/02/2024
|
12:30
|
C.B. VILADECANS | FRENOS SAULEDA - LA VALLALTA BC LILA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
24/02/2024
|
12:30
|
U.E. CLARET B | C.B. VILADECANS VERMELL | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
24/02/2024
|
16:00
|
SANTOS - C.B. CORBERA | C.B. VILADECANS B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
24/02/2024
|
17:45
|
C.B. VILADECANS VERD | CB MANYANET LES CORTS VERD | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
24/02/2024
|
18:00
|
CB GAVÀ 2 | CBVILADECANS VERMELL | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO CAN TINTORE RAMBLA POMPEU FABRA, 144 |
|
24/02/2024
|
19:30
|
CB VILADECANS | UE MATARO FM S21 | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
24/02/2024
|
19:45
|
AESE B | C.B. VILADECANS A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | POLIESPORTIU SANTA EULALIA JACINT VERDAGUER, 15-17 |
|
25/02/2024
|
08:45
|
MVP CERVELLÓ | CB VILADECANS VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | ZONA ESPORTIVA CERVELLO AV. CATALUNYA, 19 |
|
25/02/2024
|
09:00
|
E.B. ROSELLA VERMELL | EUROFITNESS CB VILADECANS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
25/02/2024
|
09:30
|
CB VILADECANS VERMELL | VILABÀSQUET VILADECANS BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
25/02/2024
|
11:00
|
C.B. VILADECANS VERD | CB SANT JUST 09 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
25/02/2024
|
12:30
|
C.B. VILADECANS | CB MONTPEDRÓS | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
25/02/2024
|
17:30
|
CB ESPARREGUERA | CB VILADECANS VERMELL | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
25/02/2024
|
17:30
|
LIMA-HORTA BÀSQUET 1 | CB VILADECANS VERMELL | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO UBAE EL CARMEL CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS |
|
02/03/2024
|
09:00
|
CB VILADECANS ESCOBOL | CB.CORNELLÀ | ESCOBOL | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
02/03/2024
|
09:00
|
BC SANT JOAN DESPI B | C.B. VILADECANS VERMELL | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU FRANCESC CALVET AV. BARCELONA, 45 |
|
02/03/2024
|
09:00
|
SINDREU FARMACIA - CB ARGENTONA | C.B. VILADECANS | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
02/03/2024
|
09:15
|
CB SANT JOSEP A | CB VILADECANS VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESP. MUNICIPAL DEL BESOS AV. ST. RAMON DE PENYAFORT S/N |
|
02/03/2024
|
09:30
|
CB VILADECANS BLANC | GRAMENET BC BLAU | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
02/03/2024
|
09:30
|
CB VILADECANS | C.E. XAMBA TARONJA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
02/03/2024
|
10:30
|
BASKET ESPLUGUES | EUROFITNESS CB VILADECANS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | NOU CAN VIDALET C/ DELS CEDRES, S/N |
|
02/03/2024
|
10:30
|
BÀSQUET LLOR A | CB VILADECANS VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | E.E. LLOR LLUIS COMPANYS, 50 |
|
02/03/2024
|
10:30
|
CB MANYANET LES CORTS | C.B. VILADECANS | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI PARE MANYANET PRAT D'EN RULL, 6 |
|
02/03/2024
|
11:00
|
C.B. VILADECANS VERD | CB CERDANYOLA AL DIA A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
02/03/2024
|
11:00
|
EUROFITNESS CB VILADECANS | BBA CASTELLDEFELS 11-12F | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
02/03/2024
|
11:00
|
CV VILADECANS ESCOBOL VERMELL | CB GAVÀ-17 ESCOLA BLANC | ESCOBOL | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
02/03/2024
|
12:00
|
BC SANT JOAN DESPI A | CB VILADECANS VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU FRANCESC CALVET AV. BARCELONA, 45 |
|
02/03/2024
|
12:30
|
CB VILADECANS VERMELL | C.E SANT NICOLAU 3 | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
02/03/2024
|
17:30
|
CB VALLS GASQUE FUSTERIA | C.B. VILADECANS VERD | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | VALLS - PAVELLO JOANA BALLART CARRER DEL VILAR S/N |
|
02/03/2024
|
17:45
|
C.B. VILADECANS A | CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
02/03/2024
|
18:00
|
CLUB NATACIO TERRASSA B | CB VILADECANS VERMELL | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
02/03/2024
|
19:30
|
C.B. VILADECANS B | A.E. BELLSPORT | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
03/03/2024
|
09:30
|
CBVILADECANS VERMELL | C.B. SANT ANDREU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
03/03/2024
|
10:00
|
SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H B | C.B. VILADECANS VERD | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
03/03/2024
|
11:00
|
C.B. VILADECANS VERD | AESE 1 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
03/03/2024
|
12:30
|
C.B. VILADECANS VERD | BASKET ESPLUGUES A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
03/03/2024
|
16:00
|
JOVENTUT SANT VICENÇ | CB VILADECANS VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO SANT JOSEP AV. FERROCARRIL, S/N |
|
03/03/2024
|
17:45
|
FEMENÍ OSONA - OVA PROJECTS | CB VILADECANS | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
09/03/2024
|
09:30
|
C.B. VILADECANS VERMELL | BASQUET MOLINS LIMA | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
09/03/2024
|
09:30
|
CB VILADECANS VERMELL | BASQUET MOLINS 2014 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
09/03/2024
|
09:30
|
CB ARTÉS | EUROFITNESS CB VILADECANS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
09/03/2024
|
11:00
|
CB VILADECANS VERD | AEC COLLBLANC BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
09/03/2024
|
11:00
|
CB VILADECANS VERD | CLUB NATACIO TERRASSA A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
09/03/2024
|
12:00
|
CB ROQUETES | CBVILADECANS VERMELL | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL MIQUEL MECA TORRES AV. CATALUNYA, 2 |
|
09/03/2024
|
12:00
|
PAIDOS-ASFE U12F BLANC | CB VILADECANS | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
09/03/2024
|
12:30
|
EUROFITNESS CB VILADECANS | SAOIRSE INMOBILIARIA - CASTELLDEFELS BBA 2011M | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
09/03/2024
|
12:30
|
C.B. VILADECANS | VIROLAI | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
09/03/2024
|
16:00
|
C.B. VILADECANS | S.E SANT JOAN DE MATA | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
09/03/2024
|
16:00
|
CB ROQUETES B | C.B. VILADECANS B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MIQUEL MECA TORRES AV. CATALUNYA, 2 |
|
09/03/2024
|
16:00
|
GEFF CBSAPS-SDE | C.B. VILADECANS VERD | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PISTA POL. 3 XEMENEIES C/ VILA I VILA, 44 |
|
09/03/2024
|
17:45
|
CB VILADECANS | CB LES FRANQUESES | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
10/03/2024
|
09:30
|
C.B. VILADECANS VERMELL | A.E. MINGUELLA B - DRIVIM | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
10/03/2024
|
10:45
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U17F BLANC | CB VILADECANS VERMELL | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
10/03/2024
|
11:00
|
CB VILADECANS VERMELL | BBA CASTELLDEFELS 2009M | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
10/03/2024
|
11:00
|
C.B. VILADECANS | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
10/03/2024
|
12:00
|
BC SANT JOAN DESPÍ B | C.B. VILADECANS VERD | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU FRANCESC CALVET AV. BARCELONA, 45 |
|
10/03/2024
|
12:30
|
C.B. VILADECANS VERD | MANRESA CBF 2 | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
10/03/2024
|
12:30
|
BÀSQUET PRATENC 1 - LISANT | C.B. VILADECANS A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | C.E.M. JULIO MENDEZ AV.REMOLAR-CANT.RIU LLOBREGAT |
|
10/03/2024
|
12:30
|
CB IGUALADA IMA | C.B. VILADECANS VERD | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU LES COMES CARLES RIBA S/N |
|
14/03/2024
|
18:15
|
BC TECLA SALA B BLANC | CB VILADECANS BLANC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI NTRA. SRA. FATIMA BARON DEL MALDA, 27 |
|
16/03/2024
|
09:00
|
CB VILADECANS ESCOBOL | CB GAVÀ-16 ESCOLA VERMELL | ESCOBOL | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
16/03/2024
|
09:00
|
UE SANT CUGAT NEGRE | EUROFITNESS CB VILADECANS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
16/03/2024
|
09:30
|
C.B. VILADECANS VERMELL | LLUÏSOS DE GRÀCIA C | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
16/03/2024
|
09:30
|
CB VILADECANS VERMELL | BÀSQUET PRATENC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
16/03/2024
|
09:30
|
BRASERIA FUSTERET - S.A. SÚRIA | CB VILADECANS | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO JOSEP FABREGA I TORT SANT JOSEP, S/N |
|
16/03/2024
|
11:00
|
CB VILADECANS VERD | LLUÏSOS DE GRÀCIA B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
16/03/2024
|
11:00
|
CB VILADECANS VERD | C.B. LLINARS VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
16/03/2024
|
11:15
|
CREU ALTA SABADELL 2 | CB VILADECANS VERMELL | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
16/03/2024
|
12:00
|
C.B. VILADECANS VERD | CB CAMBRILS BLAU | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
16/03/2024
|
12:00
|
CB IPSI 07 | C.B. VILADECANS VERD | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | POLIESPORTIU IPSI PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA) |
|
16/03/2024
|
12:30
|
CB VILADECANS VERMELL | JESUÏTES CASP | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
16/03/2024
|
16:00
|
C.B. VILADECANS | VEDRUNA GRÀCIA VERD | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
16/03/2024
|
16:00
|
VILÀBASQUET VILADECANS | CB VILADECANS | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | ATRIUM VILADECANS AV. JOSEP TARRADELLAS 17 |
|
16/03/2024
|
17:45
|
C.B. VILADECANS A | C.E.B. SANT JORDI ROSA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
16/03/2024
|
18:00
|
BÀSQUETOMS | C.B. VILADECANS | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | PAVELLO OMS I DE PRAT ROGER DE FLOR 1 |
|
16/03/2024
|
19:30
|
C.B. VILADECANS B | CB BELLVITGE BLAU - JOAN XXIII | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
17/03/2024
|
09:00
|
CBVILADECANS VERMELL | CB BELLVITGE BLAU - JOAN XXIII | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
17/03/2024
|
09:00
|
CB CASTELLDEFELS - ESCOLA | CV VILADECANS ESCOBOL VERMELL | ESCOBOL | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
17/03/2024
|
10:45
|
JET TERRASSA U14 ROSA | C.B. VILADECANS | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU CAN JOFRESA BADALONA, 4 |
|
17/03/2024
|
11:00
|
EUROFITNESS CB VILADECANS | BASQUET NOU BARRIS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
17/03/2024
|
11:30
|
C.B. JOVENTUT CASTELLDEFELS 2015 | CB VILADECANS BLANC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PISTA POLIESPORTIVA CAN ROCA DOCTOR TRUETA, 64-66 |
|
17/03/2024
|
12:00
|
JAC SANTS BARCELONA U16 2 | C.B. VILADECANS VERD | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
17/03/2024
|
12:30
|
C.B. VILADECANS VERD | CNB VILANOVA AKO JM1 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
17/03/2024
|
19:30
|
UE SANT CUGAT BLANC | CB VILADECANS VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
21/03/2024
|
19:30
|
BARÇA B | C.B. VILADECANS VERD | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
23/03/2024
|
17:45
|
C.B. VILADECANS VERD | CLUB BASQUET VILATORRADA | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
05/04/2024
|
19:45
|
C.E.THAU A | C.B. VILADECANS | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU EDUARD TOLDRA, 7-11 |
|
06/04/2024
|
09:00
|
VILABÀSQUET VILADECANS | CB VILADECANS ESCOBOL | ESCOBOL | ATRIUM VILADECANS AV. JOSEP TARRADELLAS 17 |
|
06/04/2024
|
09:15
|
E.B. ROSELLA VERMELL | CB VILADECANS VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
06/04/2024
|
09:30
|
CB VILADECANS | MANRESA CBF B | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
06/04/2024
|
10:30
|
CB ABRERA | CB VILADECANS VERMELL | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS D'ABRERA PG. DE L'ESGLESIA, 20-22 |
|
06/04/2024
|
10:30
|
JOVENTUT BADALONA 1 | CB VILADECANS VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
06/04/2024
|
10:30
|
BASKET ESPLUGUES | CB VILADECANS VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | NOU CAN VIDALET C/ DELS CEDRES, S/N |
|
06/04/2024
|
11:00
|
C.B. VILADECANS | CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA - 1 | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
06/04/2024
|
12:00
|
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB | C.B. VILADECANS VERD | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | C.E.M. CAN CASABLANQUES - Pista Nova C/ PRIORAT s/n |
|
06/04/2024
|
12:30
|
CB VILADECANS BLANC | CLUB BÀSQUET PUIG-REIG | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
06/04/2024
|
12:30
|
EUROFITNESS CB VILADECANS | BQ MANYANET MOLINS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
06/04/2024
|
12:30
|
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE | EUROFITNESS CB VILADECANS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | I.E.S. FRONT MARITIM ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT) |
|
06/04/2024
|
16:00
|
INDUSTRIAL BOROBIL - CB IGUALADA SMB | C.B. VILADECANS A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | POLIESPORTIU LES COMES CARLES RIBA S/N |
|
06/04/2024
|
19:45
|
BASKET ALMEDA | C.B. VILADECANS VERD | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO ALMEDA SANT FERRAN 45 BIS |
|
06/04/2024
|
20:15
|
ASFALT - CB IGUALADA JMB | CBVILADECANS VERMELL | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | POLIESPORTIU LES COMES CARLES RIBA S/N |
|
07/04/2024
|
09:00
|
ESCOLA XAMBA | CV VILADECANS ESCOBOL VERMELL | ESCOBOL | PAVELLO NOU LA GAMBA AV. CATALUNYA S/N |
|
07/04/2024
|
09:30
|
CB VILADECANS VERMELL | C.B. CASTELLDEFELS 07-08F | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
07/04/2024
|
10:45
|
AB PREMIÀ | CB VILADECANS | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
07/04/2024
|
11:00
|
C.B. VILADECANS VERD | BBA CASTELLDEFELS 2008M | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
07/04/2024
|
12:30
|
C.B. VILADECANS | BASQUET LLOR | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
07/04/2024
|
16:00
|
CB CASTELLBISBAL C | C.B. VILADECANS B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA AGRICULTURA, S/N |
|
13/04/2024
|
09:30
|
CB VILADECANS VERD | CB ESPARREGUERA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
13/04/2024
|
09:30
|
CB VILADECANS VERMELL | C.B. JOVENTUT CASTELLDEFELS BLAU | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
13/04/2024
|
10:30
|
PAIDOS-ASFE U9M | CB VILADECANS BLANC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
13/04/2024
|
11:00
|
C.B. VILADECANS VERMELL | CB TORELLÓ MM GRIS | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
13/04/2024
|
11:00
|
BASQUET-CEISSA | CB VILADECANS | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO COTXERES BORBO RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS) |
|
13/04/2024
|
12:00
|
BÀSQUET SITGES B | CB VILADECANS VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
13/04/2024
|
12:00
|
PAIDOS-ASFE U13F BLANC | EUROFITNESS CB VILADECANS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
13/04/2024
|
12:15
|
C.B. SANT ANDREU NEGRE | CB VILADECANS | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | C.P. JOSEP PLA JOSEP PLA, S/N |
|
13/04/2024
|
12:30
|
CB VILADECANS VERMELL | BÀSQUET RIBES A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
13/04/2024
|
12:30
|
EUROFITNESS CB VILADECANS | F.C. MARTINENC BÀSQUET | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
13/04/2024
|
12:30
|
CNB VILANOVA AKO CM1 | C.B. VILADECANS VERD | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
13/04/2024
|
13:00
|
CB VILA-SECA MIALCAMPO | C.B. VILADECANS VERD | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
13/04/2024
|
16:00
|
C.B. VILADECANS | CE VILA OLÍMPICA BLAU | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
13/04/2024
|
16:00
|
C.B. VILADECANS | JET TERRASSA U16 BLAU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
13/04/2024
|
17:45
|
C.B. VILADECANS A | VILÀBASQUET VILADECANS A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
13/04/2024
|
19:30
|
C.B. VILADECANS B | OPENLLAR VILÀBASQUET VILADECANS SMB | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
14/04/2024
|
09:30
|
CBVILADECANS VERMELL | CLUB BÀSQUET CUBELLES | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
14/04/2024
|
11:00
|
C.B. VILADECANS VERD | CB TARRAGONA 2 | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
14/04/2024
|
11:00
|
C.B. VILADECANS VERD | LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
14/04/2024
|
12:30
|
CB VILADECANS VERMELL | B.F. CORNELLÀ | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
14/04/2024
|
16:30
|
FRENOS SAULEDA - LA VALLALTA BC LILA | C.B. VILADECANS | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT POL PARC LITORAL, S/N |
|
14/04/2024
|
19:30
|
C.B. VILADECANS VERD | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
20/04/2024
|
09:00
|
CV VILADECANS ESCOBOL VERMELL | SAMÀ VILANOVA ESCOLETA BORDEUS | ESCOBOL | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
20/04/2024
|
09:00
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U16F NEGRE | C.B. VILADECANS | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
20/04/2024
|
09:15
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | CB VILADECANS VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
20/04/2024
|
09:30
|
CB VILADECANS BLANC | A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - B - | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
20/04/2024
|
09:30
|
CB VILADECANS | C.B. CORBERA NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
20/04/2024
|
10:15
|
BASQUETPIASABADELL | C.B. VILADECANS VERD | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
20/04/2024
|
10:30
|
BÀSQUET SANT BOI - TARONJA | CB VILADECANS VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
20/04/2024
|
10:45
|
A.E. MINGUELLA B - DRIVIM | C.B. VILADECANS VERMELL | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
20/04/2024
|
11:00
|
EUROFITNESS CB VILADECANS | VILABÀSQUET VILADECANS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
20/04/2024
|
12:00
|
SANT IGNASI | CB VILADECANS VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL.LEGI SANT IGNASI GENERAL VIVES 34 |
|
20/04/2024
|
12:00
|
BÀSQUET SITGES BLANC | CB VILADECANS ESCOBOL | ESCOBOL | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
20/04/2024
|
12:30
|
C.B. VILADECANS | MILAR REGUANT AGUT - S.A. SÚRIA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
20/04/2024
|
16:00
|
C.B. BEGUES | CB VILADECANS VERMELL | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
20/04/2024
|
17:45
|
C.B. CORBERA NEGRE | C.B. VILADECANS A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
20/04/2024
|
17:45
|
CNB VILANOVA AKO JM3 | CBVILADECANS VERMELL | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
20/04/2024
|
19:00
|
CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE | C.B. VILADECANS | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1 |
|
20/04/2024
|
19:30
|
CB VILADECANS | SANT IGNASI | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
21/04/2024
|
09:00
|
CB CASTELLBISBAL | CB VILADECANS VERMELL | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA AGRICULTURA, S/N |
|
21/04/2024
|
09:30
|
CB VILADECANS VERMELL | BASKET ESPLUGUES B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
21/04/2024
|
11:00
|
C.B. VILADECANS VERD | C.B. BEGUES | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
21/04/2024
|
12:30
|
CB. CORNELLA A | C.B. VILADECANS VERD | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
21/04/2024
|
17:45
|
CNB VILANOVA AKO PIM1 | EUROFITNESS CB VILADECANS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
21/04/2024
|
18:30
|
NOU BÀSQUET OLESA A | C.B. VILADECANS VERD | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
21/04/2024
|
19:30
|
CUMSA - CB SANT JUST | C.B. VILADECANS B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
27/04/2024
|
09:00
|
CB SANT JUST 09 | C.B. VILADECANS VERD | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
27/04/2024
|
09:00
|
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU | CB VILADECANS BLANC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU AV. JAUME CAMPMAJOR, 30 |
|
27/04/2024
|
09:00
|
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER | EUROFITNESS CB VILADECANS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL.LEGI SANT JOSEP OBRER AV. TOMAS GIMENEZ, S/N |
|
27/04/2024
|
09:30
|
CB VILADECANS VERD | CLUB BASQUET ARGENTONA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
27/04/2024
|
09:30
|
CB VILADECANS VERMELL | MVP CERVELLÓ | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
27/04/2024
|
09:30
|
CB VILADECANS | BÀSQUET SANT SADURNÍ | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
27/04/2024
|
09:30
|
MILAR REGUANT AGUT - S.A. SÚRIA | C.B. VILADECANS | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JOSEP FABREGA I TORT SANT JOSEP, S/N |
|
27/04/2024
|
10:30
|
VILABÀSQUET VILADECANS BLANC | CB VILADECANS VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ATRIUM VILADECANS AV. JOSEP TARRADELLAS 17 |
|
27/04/2024
|
11:00
|
CB VILADECANS VERD | AULA ESCOLA EUROPEA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
27/04/2024
|
11:00
|
C.B. VILADECANS VERMELL | U.E. CLARET B | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
27/04/2024
|
12:30
|
CB VILADECANS VERMELL | CB ESPARREGUERA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
27/04/2024
|
12:30
|
CB VILADECANS VERMELL | LIMA-HORTA BÀSQUET 1 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
27/04/2024
|
12:30
|
EUROFITNESS CB VILADECANS | E.B. ROSELLA VERMELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
27/04/2024
|
16:00
|
C.B. VILADECANS | CB CERDANYOLA AL DIA B | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
27/04/2024
|
17:45
|
C.B. VILADECANS A | B.F. CORNELLÀ A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
27/04/2024
|
19:30
|
C.B. VILADECANS B | B.F. CORNELLÀ B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
28/04/2024
|
09:30
|
CBVILADECANS VERMELL | C.B CORBERA & A.E.B LA PALMA NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
28/04/2024
|
09:30
|
C.B. VILADECANS | BASQUETPIASABADELL | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
28/04/2024
|
11:00
|
C.B. VILADECANS VERD | C.E. MARISTES RUBÍ GROC - RUBIZINC | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
28/04/2024
|
12:30
|
C.B. VILADECANS VERD | BÀSQUET RIBES A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
28/04/2024
|
16:00
|
A.E. MINGUELLA - DRIVIM | CB VILADECANS | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
04/05/2024
|
09:00
|
CB VILADECANS ESCOBOL | ESCOLETA BLAU | ESCOBOL | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
04/05/2024
|
09:00
|
GRAMENET BC BLAU | CB VILADECANS BLANC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
04/05/2024
|
09:00
|
C.E. XAMBA TARONJA | CB VILADECANS | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO NOU LA GAMBA AV. CATALUNYA S/N |
|
04/05/2024
|
09:00
|
SERVEIS MÈDICS PENEDÈS S.E. CASAL VILAFRANCA ESCOBOL VERMELL | CV VILADECANS ESCOBOL VERMELL | ESCOBOL | PAVELLO JOAN MARQUES PASSATGE ALCOVER, 3 |
|
04/05/2024
|
09:30
|
C.B. VILADECANS VERMELL | BC SANT JOAN DESPI B | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
04/05/2024
|
09:30
|
CB VILADECANS VERMELL | BÀSQUET LLOR A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
04/05/2024
|
11:00
|
C.B. VILADECANS VERD | BC SANT JOAN DESPI A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
04/05/2024
|
11:00
|
CB VILADECANS VERD | BC SANT JOAN DESPI A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
04/05/2024
|
11:00
|
CB VILADECANS VERD | CB SANT JOSEP A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
04/05/2024
|
12:00
|
BBA CASTELLDEFELS 11-12F | EUROFITNESS CB VILADECANS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
04/05/2024
|
12:30
|
CB VILADECANS VERMELL | CLUB NATACIO TERRASSA B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
04/05/2024
|
12:30
|
EUROFITNESS CB VILADECANS | BASKET ESPLUGUES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
04/05/2024
|
16:00
|
C.B. VILADECANS | SINDREU FARMACIA - CB ARGENTONA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
04/05/2024
|
16:30
|
AE LES CORTS-UBAE A | C.B. VILADECANS VERD | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | C.E.M. ARISTIDES MAILLOL AV. JOAN XXIII, 1 |
|
05/05/2024
|
09:30
|
CB VILADECANS VERMELL | JOVENTUT SANT VICENÇ | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
05/05/2024
|
11:00
|
CBVILADECANS VERMELL | BÀSQUET PRATENC 1 - LISANT | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
05/05/2024
|
11:00
|
AESE 1 | C.B. VILADECANS VERD | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU SANTA EULALIA JACINT VERDAGUER, 15-17 |
|
05/05/2024
|
12:30
|
C.B. VILADECANS VERD | CB VILA-SECA MIALCAMPO | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
05/05/2024
|
13:30
|
C.E SANT NICOLAU 3 | CB VILADECANS VERMELL | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | MÀGIC LAU JARDI, 72-74 |
|
05/05/2024
|
16:00
|
ORLANDAI | CB VILADECANS | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | ESCOLA CEIP ORLANDAI AV. J.FOIX / DOMINGUEZ MIRALL |
|
05/05/2024
|
18:00
|
FREDERIC MISTRAL | C.B. VILADECANS | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
05/05/2024
|
18:30
|
C.B. VILADECANS A | BQ MANYANET MOLINS | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | ATRIUM VILADECANS AV. JOSEP TARRADELLAS 17 |
|
05/05/2024
|
20:15
|
C.B. VILADECANS B | BÀSQUET SANT SADURNÍ | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | ATRIUM VILADECANS AV. JOSEP TARRADELLAS 17 |
|
11/05/2024
|
09:00
|
SAOIRSE INMOBILIARIA - CASTELLDEFELS BBA 2011M | EUROFITNESS CB VILADECANS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
11/05/2024
|
09:00
|
BASQUET MOLINS LIMA | C.B. VILADECANS VERMELL | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI SANT ANTONI Mª CLARET, S/N |
|
11/05/2024
|
09:30
|
CB VILADECANS BLANC | BC TECLA SALA B BLANC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
11/05/2024
|
09:30
|
CB VILADECANS | PAIDOS-ASFE U12F BLANC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
11/05/2024
|
10:30
|
BASQUET MOLINS 2014 | CB VILADECANS VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI SANT ANTONI Mª CLARET, S/N |
|
11/05/2024
|
11:00
|
EUROFITNESS CB VILADECANS | CB ARTÉS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
11/05/2024
|
12:00
|
BBA CASTELLDEFELS 2009M | CB VILADECANS VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
11/05/2024
|
12:00
|
AEC COLLBLANC BLAU | CB VILADECANS VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA ROSICH, 12 |
|
11/05/2024
|
12:30
|
CLUB NATACIO TERRASSA A | CB VILADECANS VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
11/05/2024
|
13:15
|
UB SANT ADRIA VERMELL | C.B. VILADECANS VERD | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA RICART, 6 |
|
11/05/2024
|
16:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | C.B. VILADECANS | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
11/05/2024
|
17:00
|
CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA C | C.B. VILADECANS B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO JOAN MARQUES PASSATGE ALCOVER, 3 |
|
11/05/2024
|
17:45
|
C.B. VILADECANS VERD | ETIAM - NOU BÀSQUET OLESA A | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
11/05/2024
|
18:00
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U18M NEGRE | C.B. VILADECANS VERD | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
11/05/2024
|
19:30
|
CE GELIDA | C.B. VILADECANS A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
12/05/2024
|
09:30
|
CB VILADECANS VERMELL | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U17F BLANC | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
12/05/2024
|
11:00
|
C.B. VILADECANS VERD | GEFF CBSAPS-SDE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
12/05/2024
|
12:45
|
C.B. VILADECANS | BÀSQUET BERGA NEGRE | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
19/05/2024
|
13:00
|
C.B. VILADECANS VERD | CB TORELLÓ JF - BY JESI | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
01/06/2024
|
17:45
|
C.B. VILADECANS VERD | JOVENTUT LES CORTS GROC | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |