Calendari Global Club

CLUB BASQUET CERVERA

Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
14/09/2019
11:45
ADOBS BELLPUIG C.B. BELLPUIG CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA
C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35
14/09/2019
13:30
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA NEGRE CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA
C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35
15/09/2019
09:00
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA CB.BORGES-GARRIGUES C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
15/09/2019
09:30
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.B. CALAF C.T. MINI FEM. PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU
C/ VERGE DE MONTSERRAT, S/N
15/09/2019
10:45
BC MORABANC ANDORRA BLAU CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
15/09/2019
11:00
ESPORTS MONTSEC CEP VALLFOGONA CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.T. MINI FEM. PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU
C/ VERGE DE MONTSERRAT, S/N
15/09/2019
14:15
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA NEGRE CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
15/09/2019
16:00
PORTAVET CB BINEFAR CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
22/09/2019
09:00
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA BAC AGRAMUNT C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA
AV. TORTOSA, 74
22/09/2019
12:00
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA CLUB BASQUET SERÒS C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA
AV. TORTOSA, 74
28/09/2019
10:30
CENG AUTOXAMI VERMELL CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.T. MINI FEM. PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE
CRTA. MONTSONIS, S/N
28/09/2019
16:00
C.B. CALAF CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE CALAF
C/ ALCALDE MAS DOMENCH, S/N
28/09/2019
19:00
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
28/09/2019
19:00
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
28/09/2019
19:15
MAZANA GRUPO EMPRESARIAL CB BINEFAR CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PABELLON "EL SEGALAR" DE BINEFAR
C/ ORDESA, 1
28/09/2019
20:00
LO PECAT CB BALAGUER B CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA NEGRE C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE
C/ URGELL, 96
29/09/2019
11:00
CN TARREGA CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU
C/ VERGE DE MONTSERRAT, S/N
29/09/2019
17:30
MARISTES MONTSERRAT CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MARISTES MONTSERRAT DE LLEIDA
AV. DE MADRID, 40
29/09/2019
17:30
LLAR VIDA CB SECÀ SANT PERE CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL JUANJO GARRA
C/ JORDI SOLÉ TURA, S/N
29/09/2019
19:30
CENG WATERSHOP CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE
CRTA. MONTSONIS, S/N
05/10/2019
09:30
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA BC MORABANC ANDORRA C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
05/10/2019
11:00
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA BC MORABANC ANDORRA C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
05/10/2019
12:30
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA NEGRE PEIKKO CB MOLLERUSSA C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
05/10/2019
19:30
CB ALPICAT CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO ANTONI ROURE D'ALPICAT
PARC DEL GRAO, S/N
06/10/2019
09:30
CN TARREGA BLAU CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.T. MINI FEM. PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU
C/ VERGE DE MONTSERRAT, S/N
06/10/2019
11:00
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA CE B C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
06/10/2019
12:30
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA IBARZ NADAL MATERIALES A CB BINEFAR C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
06/10/2019
16:30
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA CN TARREGA B C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
06/10/2019
18:00
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA NEGRE SEDIS SIDECO C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
06/10/2019
19:30
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA BC MORABANC ANDORRA B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
12/10/2019
11:00
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA SEDIS FUSTES GRAU C.T. MINI FEM. PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
12/10/2019
11:00
DENTAL OFFICE CB MOLLERUSSA CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
12/10/2019
12:00
UE SANT CUGAT NEGRE CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA NEGRE C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
12/10/2019
17:30
BODEGAS SOMMOS PEÑA FRAGATINA B CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA NEGRE C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA
AV. DE LA CONSTITUCION, S/N
12/10/2019
19:00
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA RÚBIES-ABAT CEP VALLFOGONA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
13/10/2019
11:00
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA GROC CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA
AV. TORTOSA, 74
13/10/2019
12:30
CB MOLLERUSSA BLAU CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
13/10/2019
17:45
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA CENG MOBLES LLOBET C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
19/10/2019
11:00
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA MARISTES MONTSERRAT C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
19/10/2019
12:30
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA NEGRE DECO TEBA'S CB LLEIDA C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
19/10/2019
16:00
EKKE CB LLEIDA CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA
C/ DOCTORA CASTELLS, S/N
19/10/2019
16:00
SALTÓ INTELLIGENT TECHNOLOGY CB TORREGROSSA CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.T. SENIOR A MASCULI. SALA ESPORTIVA EL GRANER DE TORREGROSSA
PLAÇA RONDA NORD, S/N
20/10/2019
10:45
DENTFERMA CB ALPICAT CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO ANTONI ROURE D'ALPICAT
PARC DEL GRAO, S/N
20/10/2019
11:00
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA NEGRE (PRE) C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
20/10/2019
12:30
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA SICORIS C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
20/10/2019
16:00
AXIS FISIOTERAPEUTES CB LLEIDA CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA
C/ DOCTORA CASTELLS, S/N
20/10/2019
18:00
CN TARREGA CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU
C/ VERGE DE MONTSERRAT, S/N
20/10/2019
18:00
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA NEGRE ROCA BORRÀS-CAPPONT C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
20/10/2019
18:00
CN TARREGA CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU
C/ VERGE DE MONTSERRAT, S/N
26/10/2019
09:30
BC MORABANC ANDORRA GROC CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA
C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35
26/10/2019
11:00
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA CB BALAGUER GRANA C.T. MINI FEM. PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
26/10/2019
12:30
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA CN TARREGA C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
26/10/2019
12:30
CB TREMP CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.T. INFANTIL FEMENI POLIESP EL JUNCAR DE TREMP
C/ ACADEMIA, S/N
26/10/2019
19:00
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA PEÑA FRAGATINA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
26/10/2019
19:30
ESCALARRE ROCK CAFE CB SORT CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA NEGRE C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU ELS TIL.LERS DE SORT
CAMÍ DE LA CABANERA, S/N
27/10/2019
12:30
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA CB TREMP C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
27/10/2019
17:45
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA BAC AGRAMUNT C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
27/10/2019
19:30
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA GROC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
01/11/2019
19:00
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA
AV. TORTOSA, 74
01/11/2019
19:00
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA
AV. TORTOSA, 74
02/11/2019
12:30
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA NEGRE JET BLAU C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
02/11/2019
17:45
SEDIS NAGRUP CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL
CAMI RAL DE CERDANYA, 31
02/11/2019
19:00
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA CB ALPICAT C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
03/11/2019
16:00
CB ALPICAT C CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO ANTONI ROURE D'ALPICAT
PARC DEL GRAO, S/N
03/11/2019
18:00
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA NEGRE CB.BORGES-GARRIGUES C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
09/11/2019
09:30
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA CN TARREGA C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
09/11/2019
09:30
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA BAC AGRAMUNT A C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
09/11/2019
11:00
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA CENG AUTOXAMI VERMELL C.T. MINI FEM. PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
09/11/2019
11:00
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA PEÑA FRAGATINA C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
09/11/2019
12:30
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA BARBERIA ALBERT C.B. BELLPUIG (PRE) C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
09/11/2019
16:00
RÚBIES-ABAT CEP VALLFOGONA CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL DE VALLFOGONA DE BALAGUER
C/ ESCOLES, 5
09/11/2019
17:30
ADOBS BELLPUIG C.B. BELLPUIG CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG
AV. DE LES GARRIGUES, S/N
10/11/2019
10:30
URBAN SOLUTIONS - CB IGUALADA B CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA NEGRE C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
10/11/2019
17:45
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA VILAMÚ-TORANESA CB TORÀ C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
10/11/2019
19:00
LLAR VIDA CB SECÀ SANT PERE CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA NEGRE C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL JUANJO GARRA
C/ JORDI SOLÉ TURA, S/N
10/11/2019
19:30
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA CB TREMP C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
16/11/2019
09:30
C.E. MARISTES LLEIDA CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MARISTES MONTSERRAT DE LLEIDA
AV. DE MADRID, 40
16/11/2019
11:00
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA CN TARREGA BLAU C.T. MINI FEM. PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
16/11/2019
11:00
LA DOLCETA CB BALAGUER GRANA CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE
C/ URGELL, 96
16/11/2019
11:00
CB MOLLERUSSA CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
16/11/2019
12:30
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA NEGRE SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
16/11/2019
19:00
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA CN TARREGA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
16/11/2019
19:00
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA CN TARREGA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
17/11/2019
10:45
SICORIS BLANC CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MARTIN CANO DE LLEIDA
AV. CANAL, S/N
17/11/2019
11:00
OMS COMPOST CEP VALLFOGONA CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE VALLFOGONA DE BALAGUER
C/ ESCOLES, 5
17/11/2019
12:30
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA SEDIS MAPISA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
17/11/2019
18:00
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA NEGRE CB MOLLERUSSA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
17/11/2019
19:30
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA LA FONTANA C.B. BELLPUIG C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
23/11/2019
09:30
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA LUIS LAX AUTOCARS CB LLEIDA C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
23/11/2019
09:30
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA CB BALAGUER C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO ANNEX DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
23/11/2019
11:00
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA CENG ROS C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
23/11/2019
12:30
MUNTATGES ELECTRICS TEIXIDO CB ALPICAT CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO ANTONI ROURE D'ALPICAT
PARC DEL GRAO, S/N
23/11/2019
13:00
SEDIS FUSTES GRAU CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.T. MINI FEM. PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL
CAMI RAL DE CERDANYA, 31
24/11/2019
11:00
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA BC ALMENAR C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
24/11/2019
16:30
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA COPISTERIA PAPERS C.B. BELLPUIG C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
24/11/2019
17:30
PEÑA FRAGATINA CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA
AV. DE LA CONSTITUCION, S/N
24/11/2019
17:45
CBF CERDANYOLA INTER04 CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA NEGRE C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
24/11/2019
18:30
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA MARISTES MONTSERRAT C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
30/11/2019
11:00
CB MOLLERUSSA BLANC CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
30/11/2019
12:30
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA AXIS FISIOTERAPEUTES CB LLEIDA C.T. MINI FEM. PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
30/11/2019
12:30
PEÑA FRAGATINA CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA
AV. DE LA CONSTITUCION, S/N
30/11/2019
19:30
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA CB ALCARRÀS C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
01/12/2019
11:00
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA CENG FISART VERMELL C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
01/12/2019
12:30
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA CN TARREGA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
01/12/2019
12:30
PALLÀS CENTRE MÈDIC I DENTAL C.B. BELLPUIG CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG
AV. DE LES GARRIGUES, S/N
01/12/2019
16:30
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA NEGRE CLUB NATACIO TERRASSA A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
01/12/2019
17:30
CENG INDEPENDENTSOFT VERMELL CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE
CRTA. MONTSONIS, S/N
01/12/2019
18:15
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA NEGRE CB TREMP C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
01/12/2019
20:15
CB ALCARRÀS CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLÓ ANDREU AIXALÀ I CASTELLS D' ALCARRAS
C/ SEGON PASSEIG DE RONDA, S/N
14/12/2019
09:30
CB BALAGUER GRANA CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.T. MINI FEM. PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE
C/ URGELL, 96
14/12/2019
11:00
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA CB TREMP C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
14/12/2019
12:00
C.B. CALAF CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE CALAF
C/ ALCALDE MAS DOMENCH, S/N
15/12/2019
11:00
ELECTRODINÀMIC CEP VALLFOGONA CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL DE VALLFOGONA DE BALAGUER
C/ ESCOLES, 5
15/12/2019
12:30
TALLER GERALE CEP VALLFOGONA CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA NEGRE C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE VALLFOGONA DE BALAGUER
C/ ESCOLES, 5
15/12/2019
18:00
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA CENG WATERSHOP C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
15/12/2019
19:30
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA PETRO IMR CB BALAGUER C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
21/12/2019
11:00
ROCA BORRÀS-CAPPONT CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA
C/ DOCTORA CASTELLS, S/N
21/12/2019
17:30
OPEL LLEIDA MÒBIL CB LLEIDA CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA
C/ DOCTORA CASTELLS, S/N
21/12/2019
18:00
CLUB BASQUET SERÒS CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE SERÒS
C/ MONTMANEU, S/N
22/12/2019
16:00
C.E. SANT NICOLAU 1 - TOTALSPORT CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA NEGRE C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
22/12/2019
18:00
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA NEGRE CENAX ALMACELLES A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
22/12/2019
19:00
CB CALAF KE DIVÍ FUNCAT-MONKEYS CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL DE CALAF
C/ ALCALDE MAS DOMENCH, S/N
28/12/2019
20:00
CB BALAGUER B CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE
C/ URGELL, 96
11/01/2020
09:30
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA UNICARS PONENT CB LLEIDA C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
11/01/2020
09:30
BC MORABANC ANDORRA CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA
C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35
11/01/2020
11:00
CB BALAGUER BLAU CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE
C/ URGELL, 96
11/01/2020
11:00
CB TREMP CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESP EL JUNCAR DE TREMP
C/ ACADEMIA, S/N
11/01/2020
12:30
PEIKKO CB MOLLERUSSA CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA NEGRE C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
11/01/2020
18:00
9MUNTANYA C.B. BELLPUIG CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA NEGRE C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG
AV. DE LES GARRIGUES, S/N
11/01/2020
19:00
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA ELECTRODINÀMIC CEP VALLFOGONA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
12/01/2020
12:30
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA MARISTES MONTSERRAT C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
12/01/2020
16:00
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA MARISTES MONTSERRAT C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
12/01/2020
17:45
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA LLAR VIDA CB SECÀ SANT PERE C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
12/01/2020
19:30
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA NEGRE C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
18/01/2020
09:30
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA DENTAL OFFICE CB MOLLERUSSA C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
18/01/2020
12:30
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA NEGRE UE SANT CUGAT NEGRE C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
18/01/2020
19:00
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA CB CALAF KE DIVÍ FUNCAT-MONKEYS C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
18/01/2020
19:00
BC MORABANC ANDORRA BLAU CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA
C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35
18/01/2020
20:00
CN TARREGA B CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU
C/ VERGE DE MONTSERRAT, S/N
19/01/2020
11:00
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA CLUB BASQUET SERÒS C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
19/01/2020
12:30
IBARZ NADAL MATERIALES A CB BINEFAR CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PABELLON "EL SEGALAR" DE BINEFAR
C/ ORDESA, 1
19/01/2020
17:30
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA CB BALAGUER B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
19/01/2020
18:00
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA NEGRE LO PECAT CB BALAGUER B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
25/01/2020
11:00
CB TREMP CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.T. PRE-MINI FEM. POLIESP EL JUNCAR DE TREMP
C/ ACADEMIA, S/N
25/01/2020
16:00
MARISTES MONTSERRAT CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MARISTES MONTSERRAT DE LLEIDA
AV. DE MADRID, 40
25/01/2020
17:45
SEDIS SIDECO CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA NEGRE C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL
CAMI RAL DE CERDANYA, 31
25/01/2020
18:45
DECO TEBA'S CB LLEIDA CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA NEGRE C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA
C/ DOCTORA CASTELLS, S/N
25/01/2020
19:00
CENG MOBLES LLOBET CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE
CRTA. MONTSONIS, S/N
26/01/2020
11:00
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA CN TARREGA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
26/01/2020
12:30
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA CB MOLLERUSSA BLAU C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
26/01/2020
17:30
SEDIS CHARLIE CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.T. CADET FEM. PROMOCIO PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL
CAMI RAL DE CERDANYA, 31
26/01/2020
19:30
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA MAZANA GRUPO EMPRESARIAL CB BINEFAR C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
01/02/2020
09:30
TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA CE B CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA
C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115
01/02/2020
09:30
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA CB TREMP C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
01/02/2020
11:00
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA JORDI I JOSEP PALAU C.B. BELLPUIG C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
01/02/2020
12:30
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA NEGRE C.E. SANT NICOLAU 1 - TOTALSPORT C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
01/02/2020
19:00
BC MORABANC ANDORRA B CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA
C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35
02/02/2020
10:15
SEDIS PASTISSERIA VILARRUBLA CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.T. PRE-MINI FEM. PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL
CAMI RAL DE CERDANYA, 31
02/02/2020
12:30
SICORIS CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MARTIN CANO DE LLEIDA
AV. CANAL, S/N
02/02/2020
16:30
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA SALTÓ INTELLIGENT TECHNOLOGY CB TORREGROSSA C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
02/02/2020
18:00
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA NEGRE BODEGAS SOMMOS PEÑA FRAGATINA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
08/02/2020
09:30
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA CENG INDEPENDENTSOFT VERMELL C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
08/02/2020
11:00
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.B. CALAF C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
08/02/2020
12:30
CB TREMP CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESP EL JUNCAR DE TREMP
C/ ACADEMIA, S/N
08/02/2020
18:00
BAC AGRAMUNT CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL D'AGRAMUNT
PLAÇA FONDANDANA, S/N
09/02/2020
11:00
BAC AGRAMUNT A CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL D'AGRAMUNT
PLAÇA FONDANDANA, S/N
09/02/2020
11:00
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA GROC C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
09/02/2020
12:00
JET BLAU CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA NEGRE C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
09/02/2020
17:30
CENG ROS CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE
CRTA. MONTSONIS, S/N
09/02/2020
17:30
ROCA BORRÀS-CAPPONT CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA NEGRE C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA
C/ DOCTORA CASTELLS, S/N
15/02/2020
09:30
CN TARREGA CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU
C/ VERGE DE MONTSERRAT, S/N
15/02/2020
09:30
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA LA DOLCETA CB BALAGUER GRANA C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
15/02/2020
11:00
CAL XIRRICLÓ CB BALAGUER GRANA CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA NEGRE C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE
C/ URGELL, 96
15/02/2020
11:00
BC MORABANC ANDORRA CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA
C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35
16/02/2020
12:30
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA ADOBS BELLPUIG C.B. BELLPUIG C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
16/02/2020
12:30
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA NEGRE (PRE) CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA
AV. TORTOSA, 74
16/02/2020
19:30
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA DENTFERMA CB ALPICAT C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
22/02/2020
12:30
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA NEGRE URBAN SOLUTIONS - CB IGUALADA B C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
22/02/2020
18:45
LUIS LAX AUTOCARS CB LLEIDA CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA
C/ DOCTORA CASTELLS, S/N
23/02/2020
11:00
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA BC MORABANC ANDORRA GROC C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
23/02/2020
16:00
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA GROC CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA
AV. TORTOSA, 74
23/02/2020
16:30
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA CB ALPICAT C C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
23/02/2020
17:30
SEDIS MAPISA CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL
CAMI RAL DE CERDANYA, 31
23/02/2020
18:00
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA NEGRE ESCALARRE ROCK CAFE CB SORT C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
29/02/2020
09:30
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA PALLÀS CENTRE MÈDIC I DENTAL C.B. BELLPUIG C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
29/02/2020
11:00
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA EKKE CB LLEIDA C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
29/02/2020
12:30
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.E. MARISTES LLEIDA C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
29/02/2020
17:00
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA MUNTATGES ELECTRICS TEIXIDO CB ALPICAT C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
29/02/2020
18:00
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB A CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA NEGRE C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL GIMNAS MUNICIPAL SANT QUIRZE
FINAL AV. ARRAHONA S/N
01/03/2020
11:00
BARBERIA ALBERT C.B. BELLPUIG (PRE) CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG
AV. DE LES GARRIGUES, S/N
01/03/2020
17:00
CB.BORGES-GARRIGUES CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA NEGRE C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU FRANCESC MACIA DE BORGES BLANQUES
C/ CATALUNYA, S/N
01/03/2020
18:30
VILAMÚ-TORANESA CB TORÀ CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.T. SENIOR A MASCULI. POLIESPORTIU DE TORA
CARRETERA DE PONTS A CALAF, S/N
01/03/2020
19:30
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA SEDIS NAGRUP C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
07/03/2020
09:30
CB BALAGUER CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLÓ POLIVALENT INPACSA DE BALAGUER
C/ GREGORI GALLEGO, 12
07/03/2020
11:00
CN TARREGA CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU
C/ VERGE DE MONTSERRAT, S/N
07/03/2020
12:30
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA NEGRE CBF CERDANYOLA INTER04 C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
07/03/2020
16:30
CB TREMP CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESP EL JUNCAR DE TREMP
C/ ACADEMIA, S/N
07/03/2020
18:15
CN TARREGA CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU
C/ VERGE DE MONTSERRAT, S/N
08/03/2020
11:00
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA CB MOLLERUSSA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
08/03/2020
16:30
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA SICORIS BLANC C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
08/03/2020
18:00
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA NEGRE LLAR VIDA CB SECÀ SANT PERE C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
14/03/2020
09:30
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA CB BALAGUER BLAU C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
14/03/2020
11:00
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA SEDIS PASTISSERIA VILARRUBLA C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
14/03/2020
16:00
LA FONTANA C.B. BELLPUIG CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG
AV. DE LES GARRIGUES, S/N
14/03/2020
17:30
CB MOLLERUSSA CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA NEGRE C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
14/03/2020
20:00
COPISTERIA PAPERS C.B. BELLPUIG CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG
AV. DE LES GARRIGUES, S/N
15/03/2020
10:30
BC ALMENAR CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL D'ALMENAR
C/ ESPADOS, S/N
15/03/2020
11:00
CLUB NATACIO TERRASSA A CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA NEGRE C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL CENTRE D'ESPORTS BONAIRE
SABADELL, S/N (POLIESPORTIU)
15/03/2020
12:30
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.B. CALAF C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
21/03/2020
12:30
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA NEGRE CAL XIRRICLÓ CB BALAGUER GRANA C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
21/03/2020
16:00
UNICARS PONENT CB LLEIDA CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA
C/ DOCTORA CASTELLS, S/N
21/03/2020
17:30
MARISTES MONTSERRAT CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO MARISTES MONTSERRAT DE LLEIDA
AV. DE MADRID, 40
21/03/2020
17:30
CENG FISART VERMELL CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE
CRTA. MONTSONIS, S/N
22/03/2020
12:30
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA CLUB BASQUET SERÒS C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
22/03/2020
17:30
PEÑA FRAGATINA CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA
AV. DE LA CONSTITUCION, S/N
28/03/2020
11:00
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA OMS COMPOST CEP VALLFOGONA C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
28/03/2020
18:00
CB TREMP CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA NEGRE C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESP EL JUNCAR DE TREMP
C/ ACADEMIA, S/N
29/03/2020
11:00
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA BC MORABANC ANDORRA BLAU C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
29/03/2020
19:30
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA PEÑA FRAGATINA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
18/04/2020
09:30
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA CB MOLLERUSSA BLANC C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
18/04/2020
11:00
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA CB TREMP C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
18/04/2020
12:30
PETRO IMR CB BALAGUER CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE
C/ URGELL, 96
19/04/2020
18:00
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA NEGRE TALLER GERALE CEP VALLFOGONA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
25/04/2020
18:00
CB TREMP CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.T. CADET FEM. PROMOCIO POLIESP EL JUNCAR DE TREMP
C/ ACADEMIA, S/N
26/04/2020
11:00
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA CB TREMP C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
26/04/2020
18:00
CENAX ALMACELLES A CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA NEGRE C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ALMACELLES
AV. DIPUTACIO, S/N
26/04/2020
19:30
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA ROCA BORRÀS-CAPPONT C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
02/05/2020
11:00
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA OPEL LLEIDA MÒBIL CB LLEIDA C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
09/05/2020
12:30
MARISTES MONTSERRAT CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MARISTES MONTSERRAT DE LLEIDA
AV. DE MADRID, 40
09/05/2020
17:15
CLUB BASQUET SERÒS CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE SERÒS
C/ MONTMANEU, S/N
10/05/2020
16:00
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA NEGRE CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA
AV. TORTOSA, 74
10/05/2020
18:00
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA NEGRE 9MUNTANYA C.B. BELLPUIG C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
16/05/2020
11:00
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA SEDIS CHARLIE C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
23/05/2020
16:00
JORDI I JOSEP PALAU C.B. BELLPUIG CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG
AV. DE LES GARRIGUES, S/N