Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
23/09/2023
|
20:15
|
CEEB TORDERA | NOU CAULÈS U17-18 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL TORDERA AV. PAISOS CATALANS, S/N |
|
30/09/2023
|
09:00
|
NOU CAULÈS MASCULÍ U11-U12 | CB SALT VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES HORTS D'EN PERE PAU |
|
30/09/2023
|
09:00
|
NOU CAULÈS U9-U10 | UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA TARONJA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES HORTS D'EN PERE PAU |
|
30/09/2023
|
09:00
|
CE CALDES DE MALAVELLA | NOU CAULÈS BLAU U13-14 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
30/09/2023
|
10:30
|
CESET U14 VERD | NOU CAULÈS TARONJA U13-14 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA PASSEIG D'OLOT, 41 |
|
30/09/2023
|
12:30
|
UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA | NOU CAULÈS FEMENÍ U11-12 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'AMER AVGDA DEL FAR |
|
01/10/2023
|
17:00
|
NOU CAULÈS U17-18 | C.B.GUIXOLS 2 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES HORTS D'EN PERE PAU |
|
01/10/2023
|
18:45
|
NOU CAULÈS U25 | BÀSQUET ARBÚCIES | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES HORTS D'EN PERE PAU |
|
07/10/2023
|
09:00
|
NOU CAULÈS FEMENÍ U11-12 | C.E. ONYAR BLANC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES HORTS D'EN PERE PAU |
|
07/10/2023
|
10:45
|
NOU CAULÈS BLAU U13-14 | C.B. FARNERS | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES HORTS D'EN PERE PAU |
|
07/10/2023
|
11:00
|
PRISCO-L'ESCALA | NOU CAULÈS MASCULÍ U11-U12 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE L'ESPORT DE L'ESCALA RUSIÑOL, 4 |
|
07/10/2023
|
12:30
|
NOU CAULÈS TARONJA U13-14 | SHOPPINS - CB BLANES B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES HORTS D'EN PERE PAU |
|
07/10/2023
|
16:00
|
CB BLANES | NOU CAULÈS U25 | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
15/10/2023
|
16:30
|
NOU CAULÈS U17-18 | C.B. FARNERS B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES HORTS D'EN PERE PAU |
|
15/10/2023
|
18:15
|
NOU CAULÈS U25 | CB QUART | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES HORTS D'EN PERE PAU |
|
16/10/2023
|
20:00
|
CE PALAMÓS - U18 BLAU | NOU CAULÈS U17-18 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | ESPAI POLIVALENT VALL-LLOBREGA C/ Victor Català,24 |
|
21/10/2023
|
09:00
|
NOU CAULÈS U9-U10 | C.B. FARNERS | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES HORTS D'EN PERE PAU |
|
21/10/2023
|
09:00
|
NOU CAULÈS FEMENÍ U11-12 | BC FONTAJAU IN2IN | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES HORTS D'EN PERE PAU |
|
21/10/2023
|
10:45
|
NOU CAULÈS MASCULÍ U11-U12 | FD CASSANENC A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES HORTS D'EN PERE PAU |
|
21/10/2023
|
12:00
|
BÀSQUET VILAFANT | NOU CAULÈS TARONJA U13-14 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT CTRA. DE VILAFANT S/N |
|
21/10/2023
|
15:45
|
CEJ CELRÀ BLAU U13-14 | NOU CAULÈS BLAU U13-14 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CELRÀ C/ PINS D'EN ROS S/N |
|
22/10/2023
|
17:00
|
NOU CAULÈS U17-18 | CBU LLORET SAMBA HOTELS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES HORTS D'EN PERE PAU |
|
22/10/2023
|
18:45
|
NOU CAULÈS U25 | CB OLOT | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES HORTS D'EN PERE PAU |
|
28/10/2023
|
09:00
|
NOU CAULÈS U9-U10 | CLUB BÀSQUET SANT HILARI | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES HORTS D'EN PERE PAU |
|
28/10/2023
|
09:00
|
NOU CAULÈS FEMENÍ U11-12 | UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES HORTS D'EN PERE PAU |
|
28/10/2023
|
10:30
|
CBU LLORET SAMBA HOTELS | NOU CAULÈS MASCULÍ U11-U12 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR AVINGUDA DE RIERAL, S/N |
|
28/10/2023
|
10:45
|
NOU CAULÈS BLAU U13-14 | CB HOSTALRIC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES HORTS D'EN PERE PAU |
|
28/10/2023
|
12:30
|
NOU CAULÈS TARONJA U13-14 | CEEB TORDERA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES HORTS D'EN PERE PAU |
|
28/10/2023
|
17:45
|
FD CASSANENC A | NOU CAULÈS U17-18 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL |
|
28/10/2023
|
18:45
|
C.B. FARNERS | NOU CAULÈS U25 | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS AVGDA SALVADOR SPRIU S/N |
|
04/11/2023
|
09:15
|
C.E. ONYAR BLANC | NOU CAULÈS FEMENÍ U11-12 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA JOSEP AGUILERA I MARTI, 2 |
|
04/11/2023
|
09:30
|
CB QUART GRUES CRUZ | NOU CAULÈS MASCULÍ U11-U12 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
04/11/2023
|
10:45
|
EEM CALDES MALAVELLA | NOU CAULÈS U9-U10 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
04/11/2023
|
12:30
|
CLUB BÀSQUET SANT HILARI | NOU CAULÈS BLAU U13-14 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS SANT HILARI SACALM CTRA FONT PICANT S/N |
|
05/11/2023
|
17:45
|
NOU CAULÈS U17-18 | UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES HORTS D'EN PERE PAU |
|
11/11/2023
|
09:00
|
BC FONTAJAU IN2IN | NOU CAULÈS FEMENÍ U11-12 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24 |
|
11/11/2023
|
10:30
|
NOU CAULÈS TARONJA U13-14 | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES HORTS D'EN PERE PAU |
|
11/11/2023
|
10:45
|
UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA TARONJA | NOU CAULÈS U9-U10 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'AMER AVGDA DEL FAR |
|
11/11/2023
|
12:15
|
NOU CAULÈS BLAU U13-14 | CE CALDES DE MALAVELLA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES HORTS D'EN PERE PAU |
|
11/11/2023
|
16:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | NOU CAULÈS U17-18 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
12/11/2023
|
10:15
|
CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA | NOU CAULÈS U25 | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI C/ TORRENT VIDAL S/N |
|
18/11/2023
|
09:00
|
CB OLOT | NOU CAULÈS TARONJA U13-14 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N |
|
18/11/2023
|
10:45
|
C.B. FARNERS | NOU CAULÈS BLAU U13-14 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS AVGDA SALVADOR SPRIU S/N |
|
18/11/2023
|
12:30
|
CB TORELLÓ MMV – ASTOR ASSESSORIA | NOU CAULÈS MASCULÍ U11-U12 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL TORELLO PASSATGE DEL ESPORTS, S/N |
|
18/11/2023
|
16:45
|
CB PALAFOLLS U16 A | NOU CAULÈS U15-16 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO FIGUERASSA DE PALAFOLLS AVINGUDA DEL MAR S/N ST. LLUIS |
|
18/11/2023
|
21:15
|
CB BESCANO | NOU CAULÈS U17-18 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL DE BESCANÓ ZONA ESPORTIVA |
|
19/11/2023
|
20:00
|
CB QUART | NOU CAULÈS U25 | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
25/11/2023
|
09:00
|
NOU CAULÈS TARONJA U13-14 | CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA LILA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES HORTS D'EN PERE PAU |
|
25/11/2023
|
09:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | NOU CAULÈS FEMENÍ U11-12 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
25/11/2023
|
10:45
|
NOU CAULÈS BLAU U13-14 | CEJ CELRÀ BLAU U13-14 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES HORTS D'EN PERE PAU |
|
25/11/2023
|
10:45
|
C.B. FARNERS | NOU CAULÈS U9-U10 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS AVGDA SALVADOR SPRIU S/N |
|
25/11/2023
|
16:00
|
BÀSQUET ARBÚCIES | NOU CAULÈS U25 | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL CAN PONS D'ARBUCIES Ctra. de Santa Fe, 42 |
|
26/11/2023
|
12:00
|
NOU CAULÈS U15-16 | C.B.GUIXOLS 2 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES HORTS D'EN PERE PAU |
|
26/11/2023
|
18:30
|
NOU CAULÈS U25 | CB BLANES | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES HORTS D'EN PERE PAU |
|
01/12/2023
|
19:00
|
NOU CAULÈS FEMENÍ U11-12 | EEM CALDES MALAVELLA U13 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES HORTS D'EN PERE PAU |
|
02/12/2023
|
09:30
|
CLUB BÀSQUET SANT HILARI | NOU CAULÈS U9-U10 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS SANT HILARI SACALM CTRA FONT PICANT S/N |
|
02/12/2023
|
10:30
|
CB PALAFOLLS U16 B | NOU CAULÈS U15-16 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | EL PALAUET DE PALAFOLLS C/ BAIX S/N. |
|
02/12/2023
|
10:45
|
CB HOSTALRIC | NOU CAULÈS BLAU U13-14 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'HOSTALRIC Via Romana, S/N |
|
02/12/2023
|
12:00
|
BASQUET GIRONA U12 BLANC | NOU CAULÈS MASCULÍ U11-U12 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA DOCTOR ANTIC ROCA, S/N |
|
02/12/2023
|
18:30
|
NOU CAULÈS U17-18 | CEEB TORDERA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES HORTS D'EN PERE PAU |
|
15/12/2023
|
18:00
|
NOU CAULÈS U9-U10 | EEM CALDES MALAVELLA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES HORTS D'EN PERE PAU |
|
16/12/2023
|
09:00
|
NOU CAULÈS TARONJA U13-14 | CB BANYOLES BLAU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES HORTS D'EN PERE PAU |
|
16/12/2023
|
10:30
|
BC TORROELLA | NOU CAULÈS FEMENÍ U11-12 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE TORROELLA DE MONTGRI RDA. PAU CASALS, S/N |
|
16/12/2023
|
10:45
|
NOU CAULÈS BLAU U13-14 | CLUB BÀSQUET SANT HILARI | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES HORTS D'EN PERE PAU |
|
16/12/2023
|
12:45
|
NOU CAULÈS U15-16 | ESCOLÀPIES FIGUERES NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES HORTS D'EN PERE PAU |
|
16/12/2023
|
19:15
|
CB OLOT | NOU CAULÈS U25 | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N |
|
12/01/2024
|
18:00
|
NOU CAULÈS MASCULÍ U11-U12 | MASMITJÀ - CESET U12 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES HORTS D'EN PERE PAU |
|
13/01/2024
|
09:00
|
NOU CAULÈS MASCULÍ U11-U12 | PRISCO-L'ESCALA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES HORTS D'EN PERE PAU |
|
13/01/2024
|
09:00
|
NOU CAULÈS FEMENÍ U11-12 | C.B. FONTCOBERTA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES HORTS D'EN PERE PAU |
|
13/01/2024
|
09:00
|
CB BESCANO | NOU CAULÈS U9-U10 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BESCANÓ ZONA ESPORTIVA |
|
13/01/2024
|
10:45
|
CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA NEGRE | NOU CAULÈS BLAU U13-14 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI C/ TORRENT VIDAL S/N |
|
13/01/2024
|
12:30
|
CB SALT | NOU CAULÈS TARONJA U13-14 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT AVGDA, PAISOS CATALANS S/N |
|
14/01/2024
|
16:00
|
NOU CAULÈS U15-16 | BC TORROELLA NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES HORTS D'EN PERE PAU |
|
14/01/2024
|
17:45
|
NOU CAULÈS U17-18 | CE PALAMÓS - U18 BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES HORTS D'EN PERE PAU |
|
14/01/2024
|
19:30
|
NOU CAULÈS U25 | C.B. FARNERS | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES HORTS D'EN PERE PAU |
|
20/01/2024
|
09:00
|
NOU CAULÈS FEMENÍ U11-12 | C.B.GUIXOLS | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES HORTS D'EN PERE PAU |
|
20/01/2024
|
09:00
|
NOU CAULÈS U9-U10 | VEDRUNA GIRONA U10 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES HORTS D'EN PERE PAU |
|
20/01/2024
|
09:00
|
BC FONTAJAU IN2IN GROC | NOU CAULÈS TARONJA U13-14 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24 |
|
20/01/2024
|
09:15
|
FD CASSANENC A | NOU CAULÈS MASCULÍ U11-U12 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL |
|
20/01/2024
|
10:45
|
NOU CAULÈS 2017-2016 | CE CALDES DE MALAVELLA | ESCOBOL | PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES HORTS D'EN PERE PAU |
|
20/01/2024
|
12:45
|
CRISTINENC A | NOU CAULÈS BLAU U13-14 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE STA.CRISTINA D'ARO ZONA ESPORTIVA |
|
20/01/2024
|
17:45
|
B. C. PALAFRUGELL | NOU CAULÈS U15-16 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU DE PALAFRUGELL AVGDA DE LES CORTS CATALANES,3 |
|
21/01/2024
|
19:00
|
CBU LLORET SAMBA HOTELS | NOU CAULÈS U17-18 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR AVINGUDA DE RIERAL, S/N |
|
23/01/2024
|
18:30
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | NOU CAULÈS TARONJA U13-14 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
27/01/2024
|
09:00
|
NOU CAULÈS MASCULÍ U11-U12 | CBU LLORET SAMBA HOTELS | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES HORTS D'EN PERE PAU |
|
27/01/2024
|
09:00
|
NOU CAULÈS U9-U10 | C. B. VILABLAREIX | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES HORTS D'EN PERE PAU |
|
27/01/2024
|
10:30
|
NOU CAULÈS U15-16 | CBGX SANTJOANENC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES HORTS D'EN PERE PAU |
|
27/01/2024
|
12:30
|
NOU CAULÈS TARONJA U13-14 | CB.ROSES | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES HORTS D'EN PERE PAU |
|
28/01/2024
|
09:00
|
C.B.LLAGOSTERA BLAU | NOU CAULÈS FEMENÍ U11-12 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA AVINGUDA DE L' ESPORT S/N |
|
28/01/2024
|
17:45
|
NOU CAULÈS U17-18 | FD CASSANENC A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES HORTS D'EN PERE PAU |
|
28/01/2024
|
19:30
|
NOU CAULÈS U25 | CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES HORTS D'EN PERE PAU |
|
01/02/2024
|
19:30
|
C.B.GUIXOLS 2 | NOU CAULÈS U17-18 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS C/ CALLAO S/N |
|
03/02/2024
|
09:00
|
NOU CAULÈS MASCULÍ U11-U12 | CB QUART GRUES CRUZ | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES HORTS D'EN PERE PAU |
|
03/02/2024
|
09:00
|
NOU CAULÈS FEMENÍ U11-12 | BC FONTAJAU IN2IN | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES HORTS D'EN PERE PAU |
|
03/02/2024
|
10:45
|
NOU CAULÈS BLAU U13-14 | CLUB BÀSQUET SANT HILARI | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES HORTS D'EN PERE PAU |
|
03/02/2024
|
11:00
|
CLUB BÀSQUET SANT HILARI | NOU CAULÈS U15-16 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS SANT HILARI SACALM CTRA FONT PICANT S/N |
|
03/02/2024
|
12:30
|
NOU CAULÈS TARONJA U13-14 | CESET U14 VERD | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES HORTS D'EN PERE PAU |
|
03/02/2024
|
12:30
|
UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA NEGRE | NOU CAULÈS 2017-2016 | ESCOBOL | PAVELLO MUNICIPAL D'AMER AVGDA DEL FAR |
|
04/02/2024
|
09:15
|
C.E. ONYAR | NOU CAULÈS U9-U10 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA JOSEP AGUILERA I MARTI, 2 |
|
04/02/2024
|
18:15
|
UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA | NOU CAULÈS U17-18 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS DE LA CELLERA DE TER CARRETERA ESCOLES S/N |
|
10/02/2024
|
10:00
|
CB SALT VERD | NOU CAULÈS MASCULÍ U11-U12 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT AVGDA, PAISOS CATALANS S/N |
|
17/02/2024
|
09:00
|
NOU CAULÈS U9-U10 | BC TORROELLA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES HORTS D'EN PERE PAU |
|
17/02/2024
|
09:30
|
CLUB BÀSQUET SANT HILARI | NOU CAULÈS FEMENÍ U11-12 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS SANT HILARI SACALM CTRA FONT PICANT S/N |
|
17/02/2024
|
19:30
|
C.B. BESCANO | NOU CAULÈS U25 | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL DE BESCANÓ ZONA ESPORTIVA |
|
18/02/2024
|
12:00
|
SHOPPINS - CB BLANES B | NOU CAULÈS TARONJA U13-14 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
18/02/2024
|
16:00
|
NOU CAULÈS U15-16 | CE PALAMÓS - U16 BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES HORTS D'EN PERE PAU |
|
18/02/2024
|
17:45
|
NOU CAULÈS U17-18 | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES HORTS D'EN PERE PAU |
|
24/02/2024
|
09:00
|
NOU CAULÈS FEMENÍ U11-12 | CCE MONTESSORI PALAU | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES HORTS D'EN PERE PAU |
|
24/02/2024
|
09:00
|
NOU CAULÈS U9-U10 | CLUB BÀSQUET SANT HILARI | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES HORTS D'EN PERE PAU |
|
24/02/2024
|
11:00
|
NOU CAULÈS MASCULÍ U11-U12 | CB TORELLÓ MMV – ASTOR ASSESSORIA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES HORTS D'EN PERE PAU |
|
24/02/2024
|
12:30
|
NOU CAULÈS TARONJA U13-14 | BÀSQUET VILAFANT | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES HORTS D'EN PERE PAU |
|
25/02/2024
|
10:45
|
CB SANT NARCÍS O | NOU CAULÈS U15-16 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA JOSEP AGUILERA I MARTI, 2 |
|
25/02/2024
|
17:45
|
NOU CAULÈS U17-18 | CB BESCANO | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES HORTS D'EN PERE PAU |
|
02/03/2024
|
09:00
|
NOU CAULÈS FEMENÍ U11-12 | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES HORTS D'EN PERE PAU |
|
02/03/2024
|
09:00
|
NOU CAULÈS U9-U10 | CRISTINENC A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES HORTS D'EN PERE PAU |
|
02/03/2024
|
10:30
|
CEEB TORDERA | NOU CAULÈS TARONJA U13-14 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL TORDERA AV. PAISOS CATALANS, S/N |
|
02/03/2024
|
10:45
|
NOU CAULÈS BLAU U13-14 | CB BANYOLES BLANC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES HORTS D'EN PERE PAU |
|
02/03/2024
|
12:00
|
MASMITJÀ - CESET U12 | NOU CAULÈS MASCULÍ U11-U12 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA PASSEIG D'OLOT, 41 |
|
02/03/2024
|
17:45
|
C.B. FARNERS B | NOU CAULÈS U17-18 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS AVGDA SALVADOR SPRIU S/N |
|
03/03/2024
|
16:00
|
NOU CAULÈS U15-16 | BÀSQUET ARBÚCIES | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES HORTS D'EN PERE PAU |
|
03/03/2024
|
18:00
|
NOU CAULÈS U25 | CESET U25 - TALLER BRUANI | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES HORTS D'EN PERE PAU |
|
09/03/2024
|
09:00
|
NOU CAULÈS U9-U10 | CB BESCANO | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES HORTS D'EN PERE PAU |
|
09/03/2024
|
10:45
|
NOU CAULÈS MASCULÍ U11-U12 | BASQUET GIRONA U12 BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES HORTS D'EN PERE PAU |
|
09/03/2024
|
11:00
|
CEJ CELRÀ BLAU U13-14 | NOU CAULÈS BLAU U13-14 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CELRÀ C/ PINS D'EN ROS S/N |
|
09/03/2024
|
12:15
|
EEM CALDES MALAVELLA U13 | NOU CAULÈS FEMENÍ U11-12 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
09/03/2024
|
16:00
|
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET | NOU CAULÈS U25 | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA AVGDA MAS CLARA S/N |
|
10/03/2024
|
16:00
|
NOU CAULÈS U15-16 | CB PALAFOLLS U16 A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES HORTS D'EN PERE PAU |
|
16/03/2024
|
09:00
|
NOU CAULÈS FEMENÍ U11-12 | BC TORROELLA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES HORTS D'EN PERE PAU |
|
16/03/2024
|
09:15
|
VEDRUNA GIRONA U10 | NOU CAULÈS U9-U10 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | CENTRE ESPORTIU VEDRUNA DE GIRONA CAMI VELL DE FORNELLS S/N |
|
16/03/2024
|
10:30
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | NOU CAULÈS TARONJA U13-14 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
16/03/2024
|
10:45
|
NOU CAULÈS 2017-2016 | C.B. VILOBÍ | ESCOBOL | PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES HORTS D'EN PERE PAU |
|
16/03/2024
|
10:45
|
NOU CAULÈS BLAU U13-14 | B. C. PALAFRUGELL | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES HORTS D'EN PERE PAU |
|
16/03/2024
|
16:30
|
C.B.GUIXOLS 2 | NOU CAULÈS U15-16 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS C/ CALLAO S/N |
|
23/03/2024
|
12:00
|
BÀSQUET VILAFANT | NOU CAULÈS U17-18 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT CTRA. DE VILAFANT S/N |
|
05/04/2024
|
20:30
|
NOU CAULÈS U25 | C.B. BESCANO | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES HORTS D'EN PERE PAU |
|
06/04/2024
|
09:00
|
C. B. VILABLAREIX | NOU CAULÈS U9-U10 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILABLAREIX C/ MARROC S/N |
|
06/04/2024
|
10:30
|
C.B. FONTCOBERTA | NOU CAULÈS FEMENÍ U11-12 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL FONTCOBERTA AV. DE LA PEDRERA |
|
06/04/2024
|
10:45
|
NOU CAULÈS BLAU U13-14 | CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA NEGRE | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES HORTS D'EN PERE PAU |
|
06/04/2024
|
12:30
|
NOU CAULÈS TARONJA U13-14 | CB OLOT | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES HORTS D'EN PERE PAU |
|
07/04/2024
|
16:00
|
NOU CAULÈS U15-16 | CB PALAFOLLS U16 B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES HORTS D'EN PERE PAU |
|
07/04/2024
|
17:45
|
NOU CAULÈS U17-18 | CB BESCANO | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES HORTS D'EN PERE PAU |
|
07/04/2024
|
19:30
|
NOU CAULÈS U25 | SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES HORTS D'EN PERE PAU |
|
13/04/2024
|
10:30
|
C.B.GUIXOLS | NOU CAULÈS FEMENÍ U11-12 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS C/ CALLAO S/N |
|
13/04/2024
|
11:00
|
CB SALT VERD | NOU CAULÈS MASCULÍ U11-U12 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT AVGDA, PAISOS CATALANS S/N |
|
13/04/2024
|
12:00
|
NOU CAULÈS U9-U10 | C.E. ONYAR | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES HORTS D'EN PERE PAU |
|
13/04/2024
|
12:15
|
CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA LILA | NOU CAULÈS TARONJA U13-14 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI C/ TORRENT VIDAL S/N |
|
13/04/2024
|
17:45
|
ESCOLÀPIES FIGUERES NEGRE | NOU CAULÈS U15-16 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N |
|
13/04/2024
|
17:45
|
CB.ROSES | NOU CAULÈS U17-18 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
14/04/2024
|
12:00
|
C.B.GUIXOLS | NOU CAULÈS 2017-2016 | ESCOBOL | PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS C/ CALLAO S/N |
|
20/04/2024
|
09:00
|
NOU CAULÈS FEMENÍ U11-12 | C.B.LLAGOSTERA BLAU | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES HORTS D'EN PERE PAU |
|
20/04/2024
|
09:00
|
BC TORROELLA | NOU CAULÈS U9-U10 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE TORROELLA DE MONTGRI RDA. PAU CASALS, S/N |
|
20/04/2024
|
10:45
|
NOU CAULÈS BLAU U13-14 | CRISTINENC A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES HORTS D'EN PERE PAU |
|
20/04/2024
|
10:45
|
CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA LILA | NOU CAULÈS MASCULÍ U11-U12 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI C/ TORRENT VIDAL S/N |
|
20/04/2024
|
12:00
|
BC TORROELLA NEGRE | NOU CAULÈS U15-16 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | NOU PAVELLÓ MUNICIPAL D'ESPORTS DE TORROELLA DE MONTGRI Ronda Pau Casals, s/n |
|
20/04/2024
|
19:30
|
CESET U25 - TALLER BRUANI | NOU CAULÈS U25 | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA PASSEIG D'OLOT, 41 |
|
21/04/2024
|
09:00
|
NOU CAULÈS TARONJA U13-14 | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES HORTS D'EN PERE PAU |
|
21/04/2024
|
16:00
|
NOU CAULÈS U17-18 | BÀSQUET VILAFANT | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES HORTS D'EN PERE PAU |
|
21/04/2024
|
17:45
|
NOU CAULÈS U25 | CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES HORTS D'EN PERE PAU |
|
26/04/2024
|
19:30
|
NOU CAULÈS U15-16 | B. C. PALAFRUGELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES HORTS D'EN PERE PAU |
|
27/04/2024
|
09:00
|
BC FONTAJAU IN2IN | NOU CAULÈS FEMENÍ U11-12 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24 |
|
27/04/2024
|
10:30
|
CB BANYOLES BLAU | NOU CAULÈS TARONJA U13-14 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES PASSEIG DE MAS RIERA |
|
27/04/2024
|
11:00
|
CLUB BÀSQUET SANT HILARI | NOU CAULÈS U9-U10 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS SANT HILARI SACALM CTRA FONT PICANT S/N |
|
27/04/2024
|
12:30
|
CLUB BÀSQUET SANT HILARI | NOU CAULÈS BLAU U13-14 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS SANT HILARI SACALM CTRA FONT PICANT S/N |
|
27/04/2024
|
17:45
|
CB BESCANO | NOU CAULÈS U17-18 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL DE BESCANÓ ZONA ESPORTIVA |
|
04/05/2024
|
09:00
|
NOU CAULÈS TARONJA U13-14 | CB SALT | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES HORTS D'EN PERE PAU |
|
04/05/2024
|
09:00
|
CRISTINENC A | NOU CAULÈS U9-U10 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE STA.CRISTINA D'ARO ZONA ESPORTIVA |
|
04/05/2024
|
10:45
|
NOU CAULÈS FEMENÍ U11-12 | CLUB BÀSQUET SANT HILARI | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES HORTS D'EN PERE PAU |
|
04/05/2024
|
10:45
|
NOU CAULÈS MASCULÍ U11-U12 | CB SALT VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES HORTS D'EN PERE PAU |
|
04/05/2024
|
12:00
|
CBGX SANTJOANENC | NOU CAULÈS U15-16 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
04/05/2024
|
19:45
|
CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA | NOU CAULÈS U25 | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI C/ TORRENT VIDAL S/N |
|
05/05/2024
|
17:45
|
NOU CAULÈS U17-18 | CB.ROSES | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES HORTS D'EN PERE PAU |
|
11/05/2024
|
09:00
|
NOU CAULÈS 2017-2016 | CLUB BÀSQUET SANT HILARI | ESCOBOL | PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES HORTS D'EN PERE PAU |
|
11/05/2024
|
09:00
|
NOU CAULÈS MASCULÍ U11-U12 | CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA LILA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES HORTS D'EN PERE PAU |
|
11/05/2024
|
10:45
|
NOU CAULÈS BLAU U13-14 | CBGX SANTJOANENC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES HORTS D'EN PERE PAU |
|
11/05/2024
|
11:00
|
CCE MONTESSORI PALAU | NOU CAULÈS FEMENÍ U11-12 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO COL.LEGI MONTESSORI-PALAU DE GIRONA CAMI VELL DE FORNELLS, 33 |
|
11/05/2024
|
12:30
|
NOU CAULÈS TARONJA U13-14 | BC FONTAJAU IN2IN GROC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES HORTS D'EN PERE PAU |
|
12/05/2024
|
16:00
|
NOU CAULÈS U15-16 | CLUB BÀSQUET SANT HILARI | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES HORTS D'EN PERE PAU |
|
18/05/2024
|
11:15
|
CB.ROSES | NOU CAULÈS TARONJA U13-14 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
18/05/2024
|
12:00
|
CB BANYOLES BLANC | NOU CAULÈS BLAU U13-14 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES PASSEIG DE MAS RIERA |
|
18/05/2024
|
16:00
|
CE PALAMÓS - U16 BLANC | NOU CAULÈS U15-16 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS C/GASPART MATAS S/N |
|
19/05/2024
|
12:00
|
CBGX SANTJOANENC | NOU CAULÈS BLAU U13-14 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
26/05/2024
|
16:00
|
NOU CAULÈS U15-16 | CB SANT NARCÍS O | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES HORTS D'EN PERE PAU |
|
26/05/2024
|
17:45
|
NOU CAULÈS BLAU U13-14 | CEJ CELRÀ BLAU U13-14 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES HORTS D'EN PERE PAU |
|
01/06/2024
|
10:45
|
B. C. PALAFRUGELL | NOU CAULÈS BLAU U13-14 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU DE PALAFRUGELL AVGDA DE LES CORTS CATALANES,3 |
|
01/06/2024
|
16:15
|
BÀSQUET ARBÚCIES | NOU CAULÈS U15-16 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CAN PONS D'ARBUCIES Ctra. de Santa Fe, 42 |