Calendari Global Club

CLUB BASQUET ESCOLAPIES FIGUERES

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
28/09/2019
10:45
C.B. FARNERS ESCOLÀPIES FIGUERES-CADAQUÉS C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS
AVGDA SALVADOR SPRIU S/N
28/09/2019
16:00
BASQUET PORQUERES ESCOLÀPIES FIGUERES C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL DE PORQUERES
MONTSENY S/N
29/09/2019
12:00
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET ESCOLÀPIES FIGUERES C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
29/09/2019
16:00
BC TORROELLA ESCOLÀPIES FIGUERES C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE TORROELLA DE MONTGRI
RDA. PAU CASALS, S/N
29/09/2019
17:00
CLUB ESPORTIU JOVENTUT CELRÀ ESCOLÀPIES FIGUERES C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CELRÀ
C/ PINS D'EN ROS S/N
05/10/2019
09:00
BÀSQUET VILAFANT ESCOLÀPIES FIGUERES 12-11 C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT
CTRA. DE VILAFANT S/N
05/10/2019
09:00
ESCOLÀPIES FIGUERES 10-09 PRISCO-L´ESCALA B C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
05/10/2019
10:30
CB ROSES ESCOLÀPIES FIGUERES C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO MUNICIPAL ROSES
CTRA MAS OLIVA S/N
05/10/2019
10:30
ESCOLÀPIES FIGUERES 08 CESET-MASMITJA C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
05/10/2019
11:30
ESCOLAPIES FIGUERES 12 BC FONTAJAU IN2IN NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
05/10/2019
11:30
ESCOLAPIES FIGUERES 11 CB BANYOLES C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
05/10/2019
12:00
C. B. SANT FELIU ESCOLÀPIES FIGUERES-CADAQUÉS C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
05/10/2019
12:15
UNIÓ VEDRUNA BLANC ESCOLÀPIES FIGUERES C.T. MINI FEM. CENTRE ESPORTIU VEDRUNA DE GIRONA
CAMI VELL DE FORNELLS S/N
05/10/2019
13:00
ESCOLÀPIES FIGUERES UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA A C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
05/10/2019
16:00
ESCOLÀPIES FIGUERES C.E. PALAMOS BLAU C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
05/10/2019
17:30
ESCOLÀPIES FIGUERES ESCOLA PIA OLOT C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
05/10/2019
19:00
CB LA VALL D'EN BAS S ESCOLÀPIES FIGUERES C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA CENTRE ESPORTIU D'EN BAS
C/ PISCINA S/N
05/10/2019
19:00
ESCOLÀPIES FIGUERES C.B. SANT FELIU C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
11/10/2019
21:45
CLUB ATHLETIC SILENC ESCOLÀPIES FIGUERES C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SILS
PLAÇA ESPORTS
12/10/2019
09:00
ESCOLÀPIES FIGUERES PRISCO-L´ESCALA C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
12/10/2019
09:30
FE BEGUR ESCOLÀPIES FIGUERES C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL BEGUR
CARRER DEL PAVELLO, S/N
12/10/2019
10:30
ESCOLÀPIES FIGUERES 10-09 BC TORROELLA C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
12/10/2019
10:30
BC FONTAJAU IN2IN GROC ESCOLÀPIES FIGUERES 08 C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
12/10/2019
11:30
ESCOLÀPIES FIGUERES CLUB BASQUET GRIFEU C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
12/10/2019
16:00
ESCOLÀPIES FIGUERES CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA VERMELL C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
12/10/2019
16:00
ESCOLÀPIES FIGUERES-CADAQUÉS UNIÓ GIRONA VERMELL C.T. CADET FEM. PROMOCIO POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
12/10/2019
16:00
CB SANT FELIU ESCOLÀPIES FIGUERES C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
12/10/2019
17:30
ESCOLÀPIES FIGUERES C.B LLAGOSTERA C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
12/10/2019
19:00
ESCOLÀPIES FIGUERES BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
12/10/2019
20:00
BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS ESCOLÀPIES FIGUERES C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS
C/ XALOC N. 22
19/10/2019
10:30
BC TORROELLA ESCOLÀPIES FIGUERES 12-11 C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE TORROELLA DE MONTGRI
RDA. PAU CASALS, S/N
19/10/2019
10:30
ESCOLÀPIES FIGUERES 08 CCE MONTESSORI-PALAU C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
19/10/2019
11:00
CEJ CELRÀ GROC ESCOLÀPIES FIGUERES C.T. MINI FEM. PAVELLO POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CELRÀ
C/ PINS D'EN ROS S/N
19/10/2019
11:30
ESCOLAPIES FIGUERES 11 BASQUET PORQUERES C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
19/10/2019
12:00
ESCOLÀPIES FIGUERES CB ADEPAF PERALADA STORKS C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
19/10/2019
12:30
CB VILOBÍ D'ONYAR ESCOLÀPIES FIGUERES-CADAQUÉS C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO POLIESPORTIU DE VILOBI D'ONYAR
ESCOLAS MUNICIPALS
19/10/2019
13:00
CLUB BASQUET GRIFEU ESCOLÀPIES FIGUERES C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA
PARATGE LES ESPLANES
19/10/2019
16:00
ESCOLÀPIES FIGUERES BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
19/10/2019
17:30
ESCOLÀPIES FIGUERES CB NOU CAULÈS C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
26/10/2019
09:00
CB ADEPAF BLAU ESCOLÀPIES FIGUERES 08 C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
26/10/2019
09:00
CB ROSES VERD ESCOLAPIES FIGUERES 11 C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL ROSES
CTRA MAS OLIVA S/N
26/10/2019
09:00
CB ADEPAF BLAU ESCOLAPIES FIGUERES 12 C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
26/10/2019
11:30
ESCOLÀPIES FIGUERES 12-11 UCAP STORKS SALINES C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
26/10/2019
12:00
ESCOLÀPIES FIGUERES CLUB BASQUET GRIFEU C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
26/10/2019
16:00
ESCOLÀPIES FIGUERES CLUB BASQUET GRIFEU C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
26/10/2019
16:00
ESCOLÀPIES FIGUERES-CADAQUÉS CB VERGES C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
26/10/2019
16:45
CB OLOT ESCOLÀPIES FIGUERES C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
26/10/2019
17:30
ESCOLÀPIES FIGUERES UNIÓ GIRONA NEGRE C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
26/10/2019
19:00
ESCOLÀPIES FIGUERES BASQUET LLORET RECREATIVOS LLORET C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
27/10/2019
12:00
CB SANT NARCÍS U25 ESCOLÀPIES FIGUERES C.C. SOTS-25 MASCULI A PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
31/10/2019
18:30
ESCOLÀPIES FIGUERES BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS C.T. PRE-INFANTIL FEM. POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
02/11/2019
09:00
UNIÓ GIRONA BLANC ESCOLÀPIES FIGUERES C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MARISTES DE GIRONA
AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7
02/11/2019
09:30
FE BEGUR ESCOLÀPIES FIGUERES C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO MUNICIPAL BEGUR
CARRER DEL PAVELLO, S/N
02/11/2019
10:30
ESCOLÀPIES FIGUERES 08 CB ROSES VERD C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
02/11/2019
11:00
CEEB TORDERA ESCOLÀPIES FIGUERES-CADAQUÉS C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL TORDERA
AV. PAISOS CATALANS, S/N
02/11/2019
17:30
ESCOLÀPIES FIGUERES C.B. BLANES C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
02/11/2019
19:00
ESCOLÀPIES FIGUERES CLUB ATHLETIC SILENC C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
03/11/2019
17:00
BC FONTAJAU IN2IN ESCOLÀPIES FIGUERES C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
03/11/2019
18:30
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET NEGRE ESCOLÀPIES FIGUERES C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
09/11/2019
09:00
ESCOLÀPIES FIGUERES 10-09 CB ROSES NEGRE C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
09/11/2019
10:30
BÀSQUET VILAFANT BLAU ESCOLÀPIES FIGUERES C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT
CTRA. DE VILAFANT S/N
09/11/2019
10:30
ESCOLÀPIES FIGUERES SOLDATAL CB CAMPDEVANOL C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
09/11/2019
10:30
ESCOLÀPIES FIGUERES 08 BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS BLANC C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
09/11/2019
10:45
UNIÓ VEDRUNA VERMELL ESCOLÀPIES FIGUERES 12-11 C.T. PRE-MINI FEM. CENTRE ESPORTIU VEDRUNA DE GIRONA
CAMI VELL DE FORNELLS S/N
09/11/2019
11:30
ESCOLAPIES FIGUERES 12 CLUB BASQUET GRIFEU C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
09/11/2019
13:00
ESCOLÀPIES FIGUERES-CADAQUÉS SOLDATAL CB CAMPDEVANOL C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
09/11/2019
16:00
ESCOLÀPIES FIGUERES BASQUET PORQUERES BLANC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
09/11/2019
17:30
ESCOLÀPIES FIGUERES BC FONTAJAU IN2IN C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
09/11/2019
19:00
ESCOLÀPIES FIGUERES C.B. FARNERS C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
10/11/2019
16:30
JORMAT - BQ VALL DEL TERRI ESCOLÀPIES FIGUERES C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO MUNICIPAL CORNELLA DEL TERRI
CTRA MEDINYA S/N
15/11/2019
20:45
C.B. SANT GREGORI ESCOLÀPIES FIGUERES C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
16/11/2019
09:00
BC FONTAJAU IN2IN NEGRE ESCOLAPIES FIGUERES 12 C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
16/11/2019
09:00
F.D CASSANENC ESCOLÀPIES FIGUERES C.T. MINI FEM. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
16/11/2019
09:00
BÀSQUET VILAFANT ESCOLÀPIES FIGUERES 08 C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT
CTRA. DE VILAFANT S/N
16/11/2019
09:30
PRISCO-L´ESCALA B ESCOLÀPIES FIGUERES 10-09 C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE L'ESPORT DE L'ESCALA
RUSIÑOL, 4
16/11/2019
09:30
CB BANYOLES ESCOLAPIES FIGUERES 11 C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
16/11/2019
11:00
CB LA VALL D'EN BAS 1R ANY ESCOLÀPIES FIGUERES-CADAQUÉS C.T. CADET FEM. PROMOCIO CENTRE ESPORTIU D'EN BAS
C/ PISCINA S/N
16/11/2019
11:30
ESCOLÀPIES FIGUERES 12-11 LES ALZINES A C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
16/11/2019
13:00
ESCOLÀPIES FIGUERES CESET C.T. PRE-INFANTIL FEM. POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
16/11/2019
16:00
ESCOLÀPIES FIGUERES BC TORROELLA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
16/11/2019
17:30
ESCOLÀPIES FIGUERES C.B. PALAFOLLS C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
16/11/2019
19:00
ESCOLÀPIES FIGUERES CB PALAU SACOSTA SALT C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
23/11/2019
09:00
CESET-MASMITJA ESCOLÀPIES FIGUERES 08 C.T. MINI MASC. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
23/11/2019
10:30
BC TORROELLA ESCOLÀPIES FIGUERES 10-09 C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE TORROELLA DE MONTGRI
RDA. PAU CASALS, S/N
23/11/2019
10:30
ESCOLÀPIES FIGUERES BC TORROELLA C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
23/11/2019
11:30
ESCOLÀPIES FIGUERES 12-11 BÀSQUET VILAFANT C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
23/11/2019
11:30
ESCOLAPIES FIGUERES 11 CB ROSES VERD C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
23/11/2019
12:00
ESCOLÀPIES FIGUERES FE BEGUR C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
23/11/2019
12:30
ESCOLÀPIES FIGUERES-CADAQUÉS CBGX SANTJOANENC 1R C.T. CADET FEM. PROMOCIO ZONA ESQUATRECAMINS DE CADAQUÉS-PAVELLO MUN.DE CADAQUES
CTRA. PORT-LLIGAT, 8
23/11/2019
13:00
ESCOLÀPIES FIGUERES CB ROSES C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
23/11/2019
16:00
ESCOLÀPIES FIGUERES CB OLOT GREDA C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
23/11/2019
17:30
ESCOLÀPIES FIGUERES F.D CASSANENC C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
23/11/2019
18:00
C. B. VILABLAREIX ESCOLÀPIES FIGUERES C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO MUNICIPAL VILABLAREIX
C/ MARROC S/N
23/11/2019
19:00
ESCOLÀPIES FIGUERES CB OLOT C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
24/11/2019
12:00
ESCOLAPIES FIGUERES 12 UNIÓ GIRONA BLAU C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
24/11/2019
19:30
C.E. PALAMOS BLAU ESCOLÀPIES FIGUERES C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
30/11/2019
09:00
CB ADEPAF PERALADA STORKS ESCOLÀPIES FIGUERES C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLÓ MUNICIPAL DE PERALADA
C/ COMTE ZAVELLA, S/N
30/11/2019
09:00
UNIÓ GIRONA BLAU ESCOLAPIES FIGUERES 12 C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MARISTES DE GIRONA
AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7
30/11/2019
10:00
CLUB BASQUET GRIFEU ESCOLÀPIES FIGUERES C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA
PARATGE LES ESPLANES
30/11/2019
10:30
BC FONTAJAU IN2IN ESCOLÀPIES FIGUERES C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
30/11/2019
11:00
CB QUART - GRUES GRUZ ESCOLÀPIES FIGUERES C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
30/11/2019
11:00
PRISCO-L´ESCALA B ESCOLÀPIES FIGUERES-CADAQUÉS C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE L'ESPORT DE L'ESCALA
RUSIÑOL, 4
30/11/2019
11:00
BASQUET PORQUERES ESCOLAPIES FIGUERES 11 C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE PORQUERES
MONTSENY S/N
30/11/2019
11:45
ESCOLÀPIES FIGUERES 08 BC FONTAJAU IN2IN GROC C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
30/11/2019
17:30
ESCOLÀPIES FIGUERES C.B. PALAFOLLS C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
30/11/2019
19:30
CB SALT ESCOLÀPIES FIGUERES C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
07/12/2019
18:00
REALE SEGUROS CB QUART ESCOLÀPIES FIGUERES C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
14/12/2019
10:00
ESCOLÀPIES FIGUERES CB SALT C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
14/12/2019
10:30
BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS ESCOLÀPIES FIGUERES C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS
C/ XALOC N. 22
14/12/2019
11:00
CCE MONTESSORI-PALAU ESCOLÀPIES FIGUERES 08 C.T. MINI MASC. PAVELLO COL.LEGI MONTESSORI-PALAU DE GIRONA
CAMI VELL DE FORNELLS, 33
14/12/2019
11:30
CLUB BASQUET GRIFEU ESCOLÀPIES FIGUERES C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA
PARATGE LES ESPLANES
14/12/2019
11:30
ESCOLAPIES FIGUERES 12 CB ADEPAF BLAU C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
14/12/2019
11:30
ESCOLÀPIES FIGUERES 12-11 BC TORROELLA C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
14/12/2019
13:00
ESCOLÀPIES FIGUERES CB BANYOLES BLANC C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
14/12/2019
16:00
ESCOLÀPIES FIGUERES BÀSQUET ARBÚCIES C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
14/12/2019
17:30
ESCOLÀPIES FIGUERES-CADAQUÉS ESCOLA PIA OLOT A C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
14/12/2019
18:05
SOLDATAL CB CAMPDEVANOL ESCOLÀPIES FIGUERES C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO POLIESPORTIU MUNICIPAL ST JOAN LES ABADESSES
C/ BERNAT SAULET S/N
14/12/2019
19:00
ESCOLÀPIES FIGUERES CB ROSES C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
15/12/2019
12:30
PRISCO-L´ESCALA ESCOLÀPIES FIGUERES C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL DE L'ESPORT DE L'ESCALA
RUSIÑOL, 4
15/12/2019
16:00
BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS ESCOLÀPIES FIGUERES C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS
C/ XALOC N. 22
17/12/2019
19:00
ESCOLÀPIES FIGUERES UCAP STORKS C.T. PRE-INFANTIL FEM. POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
21/12/2019
09:00
CB ROSES NEGRE ESCOLÀPIES FIGUERES 10-09 C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL ROSES
CTRA MAS OLIVA S/N
21/12/2019
09:30
UCAP STORKS SALINES ESCOLÀPIES FIGUERES 12-11 C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLÓ MUNICIPAL DE PERALADA
C/ COMTE ZAVELLA, S/N
21/12/2019
10:00
CLUB BASQUET GRIFEU ESCOLAPIES FIGUERES 12 C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA
PARATGE LES ESPLANES
21/12/2019
10:30
ESCOLÀPIES FIGUERES 08 CB ADEPAF BLAU C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
21/12/2019
10:45
UCAP STORKS ESCOLÀPIES FIGUERES C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLÓ MUNICIPAL DE PERALADA
C/ COMTE ZAVELLA, S/N
21/12/2019
12:00
ESCOLÀPIES FIGUERES BÀSQUET VILAFANT BLAU C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
21/12/2019
12:00
BASQUET LLORET NEGRE RECREATIVOS LLORET ESCOLÀPIES FIGUERES-CADAQUÉS C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR
AVINGUDA DE RIERAL, S/N
21/12/2019
12:15
UNIÓ VEDRUNA BLANC ESCOLÀPIES FIGUERES C.T. MINI FEM. CENTRE ESPORTIU VEDRUNA DE GIRONA
CAMI VELL DE FORNELLS S/N
21/12/2019
16:15
CLUB BASQUET GRIFEU ESCOLÀPIES FIGUERES C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA
PARATGE LES ESPLANES
21/12/2019
17:30
ESCOLÀPIES FIGUERES PROAUTO CE CALDES MALAVELLA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
21/12/2019
19:00
ESCOLÀPIES FIGUERES UNIÓ ESPORTIVA RIPOLL B C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
22/12/2019
16:00
C.E. PALAMOS ESCOLÀPIES FIGUERES C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
04/01/2020
12:00
ESCOLÀPIES FIGUERES CB SANT FELIU C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
11/01/2020
09:00
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET ESCOLÀPIES FIGUERES C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
11/01/2020
09:00
ESCOLÀPIES FIGUERES CB BESCANO C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
11/01/2020
09:30
CB ROSES VERD ESCOLÀPIES FIGUERES 08 C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL ROSES
CTRA MAS OLIVA S/N
11/01/2020
11:30
ESCOLAPIES FIGUERES 12 CB SANT NARCÍS U10 C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
11/01/2020
11:30
ESCOLAPIES FIGUERES 11 BÀSQUET VILAFANT C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
11/01/2020
12:00
EEM CALDES DE MALAVELLA BLANC ESCOLÀPIES FIGUERES 10-09 C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA
CTRA DE CALDES DE MALAVELLA
11/01/2020
13:00
ESCOLÀPIES FIGUERES FE BEGUR C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
11/01/2020
16:00
ESCOLÀPIES FIGUERES-CADAQUÉS UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA B C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
11/01/2020
17:30
ESCOLÀPIES FIGUERES UNIÓ GIRONA C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
11/01/2020
17:30
BASQUET PORQUERES BLANC ESCOLÀPIES FIGUERES C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO MUNICIPAL DE PORQUERES
MONTSENY S/N
11/01/2020
19:00
ESCOLÀPIES FIGUERES GIROBOWLING CB SALT C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
11/01/2020
19:00
ESCOLÀPIES FIGUERES SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET NEGRE C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
18/01/2020
09:00
UNIÓ GIRONA BLANC ESCOLAPIES FIGUERES 12 C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MARISTES DE GIRONA
AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7
18/01/2020
10:30
BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS BLANC ESCOLÀPIES FIGUERES 08 C.T. MINI MASC. PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS
C/ XALOC N. 22
18/01/2020
10:30
ESCOLÀPIES FIGUERES 10-09 CEEB TORDERA C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
18/01/2020
11:00
BASQUET PORQUERES ESCOLAPIES FIGUERES 11 C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE PORQUERES
MONTSENY S/N
18/01/2020
11:00
U.E. BASQUET CADAQUÉS ESCOLÀPIES FIGUERES C.T. MINI FEM. ZONA ESQUATRECAMINS DE CADAQUÉS-PAVELLO MUN.DE CADAQUES
CTRA. PORT-LLIGAT, 8
18/01/2020
11:30
ESCOLÀPIES FIGUERES 12-11 UNIÓ VEDRUNA VERMELL C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
18/01/2020
12:00
ESCOLÀPIES FIGUERES CB ATHLETIC SILENC C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
18/01/2020
13:00
ESCOLÀPIES FIGUERES SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
18/01/2020
16:00
ESCOLÀPIES FIGUERES-CADAQUÉS C.B. FARNERS C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
18/01/2020
17:30
ESCOLÀPIES FIGUERES CLUB ESPORTIU JOVENTUT CELRÀ C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
18/01/2020
19:00
ESCOLÀPIES FIGUERES A.B. SANT JULIÀ DE RAMIS C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
19/01/2020
12:00
ESCOLÀPIES FIGUERES BASQUET PORQUERES C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
19/01/2020
16:30
BASQUET PORQUERES BLANC ESCOLÀPIES FIGUERES C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL DE PORQUERES
MONTSENY S/N
25/01/2020
09:00
BÀSQUET VILAFANT ESCOLÀPIES FIGUERES C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT
CTRA. DE VILAFANT S/N
25/01/2020
10:30
ESCOLÀPIES FIGUERES 08 BÀSQUET VILAFANT C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
25/01/2020
11:00
CB OLOT ESCOLÀPIES FIGUERES 10-09 C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
25/01/2020
11:00
UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA A ESCOLÀPIES FIGUERES C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL D'AMER
AVGDA DEL FAR
25/01/2020
11:00
LES ALZINES A ESCOLÀPIES FIGUERES 12-11 C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
25/01/2020
11:30
ESCOLAPIES FIGUERES 12 CB QUART - GRUES GRUZ C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
25/01/2020
11:30
ESCOLAPIES FIGUERES 11 FEDAC DOMINIQUES CB SALT BLANC C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
25/01/2020
12:00
UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA ESCOLÀPIES FIGUERES C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS DE LA CELLERA DE TER
CARRETERA ESCOLES S/N
25/01/2020
12:00
CESET ESCOLÀPIES FIGUERES C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
25/01/2020
16:00
ESCOLÀPIES FIGUERES-CADAQUÉS C. B. SANT FELIU C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
25/01/2020
18:00
ESCOLÀPIES FIGUERES CB LA VALL D'EN BAS S C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
25/01/2020
19:00
AE BEGUR FOUNDATION ESCOLÀPIES FIGUERES C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO MUNICIPAL BEGUR
CARRER DEL PAVELLO, S/N
25/01/2020
19:30
ESCOLA PIA OLOT ESCOLÀPIES FIGUERES C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
01/02/2020
09:00
ESCOLÀPIES FIGUERES 10-09 CB QUART VERD- GRUES GRUZ C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
01/02/2020
10:30
UNIÓ GIRONA VERMELL ESCOLÀPIES FIGUERES-CADAQUÉS C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MARISTES DE GIRONA
AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7
01/02/2020
10:30
BASQUET LLORET SAMBA HOTELS ESCOLAPIES FIGUERES 12 C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR
AVINGUDA DE RIERAL, S/N
01/02/2020
10:30
ESCOLÀPIES FIGUERES SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
01/02/2020
11:00
CCE MONTESSORI PALAU ESCOLAPIES FIGUERES 11 C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO COL.LEGI MONTESSORI-PALAU DE GIRONA
CAMI VELL DE FORNELLS, 33
01/02/2020
12:00
ESCOLÀPIES FIGUERES UNIÓ GIRONA BLAU C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
01/02/2020
16:00
BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS ESCOLÀPIES FIGUERES C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS
C/ XALOC N. 22
01/02/2020
17:30
ESCOLÀPIES FIGUERES BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
01/02/2020
19:00
ESCOLÀPIES FIGUERES UNIÓ BÀSQUET PALAMÓS C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
01/02/2020
19:30
CLUB BASQUET GRIFEU ESCOLÀPIES FIGUERES C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA
PARATGE LES ESPLANES
02/02/2020
09:15
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA VERMELL ESCOLÀPIES FIGUERES C.T. CADET FEM. PROMOCIO INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
08/02/2020
10:30
ESCOLÀPIES FIGUERES 08 CB ADEPAF BLAU C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
08/02/2020
10:30
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA BLANC ESCOLÀPIES FIGUERES C.T. MINI FEM. INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
08/02/2020
11:30
ESCOLAPIES FIGUERES 11 F.D CASSANENC C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
08/02/2020
11:30
ESCOLAPIES FIGUERES 12 LA SALLE PALAMÓS GROC C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
08/02/2020
12:15
CB ADEPAF BLAU ESCOLÀPIES FIGUERES C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
08/02/2020
16:00
CB HOSTALRIC ESCOLÀPIES FIGUERES C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'HOSTALRIC
Via Romana, S/N
08/02/2020
16:00
ESCOLÀPIES FIGUERES-CADAQUÉS CB VILOBÍ D'ONYAR C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
08/02/2020
16:00
ESCOLÀPIES FIGUERES CLUB ATHLETIC SILENC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
08/02/2020
17:30
ESCOLÀPIES FIGUERES CLUB BASQUET GRIFEU C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
08/02/2020
19:00
ESCOLÀPIES FIGUERES PRISCO-L´ESCALA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
09/02/2020
19:30
CB NOU CAULÈS ESCOLÀPIES FIGUERES C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES
HORTS D'EN PERE PAU
15/02/2020
12:00
ESCOLÀPIES FIGUERES BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
22/02/2020
09:00
CEB GIRONA VERMELL ESCOLAPIES FIGUERES 11 C.T. PRE-MINI MASC. C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
22/02/2020
09:00
ESCOLÀPIES FIGUERES 10-09 PRISCO-L´ESCALA C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
22/02/2020
10:30
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET ESCOLÀPIES FIGUERES 08 C.T. MINI MASC. PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
22/02/2020
10:30
SOLDATAL CB CAMPDEVANOL ESCOLÀPIES FIGUERES C.T. MINI FEM. PAVELLÓ MERCE GUIX DE CAMPDEVANOL
CARRATERA DE RIBAS, S/N
22/02/2020
11:00
C.B. BLANES B ESCOLÀPIES FIGUERES C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
22/02/2020
12:00
CB VERGES ESCOLÀPIES FIGUERES-CADAQUÉS C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO PEPI PALOMERAS DE VERGES
C/ DE LA TRENCADA S/N
22/02/2020
12:00
ESCOLÀPIES FIGUERES UNIÓ VEDRUNA GIRONA C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
22/02/2020
12:30
CEEB TORDERA ESCOLAPIES FIGUERES 12 C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL TORDERA
AV. PAISOS CATALANS, S/N
22/02/2020
17:30
BÀSQUET ARBÚCIES ESCOLÀPIES FIGUERES C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL CAN PONS D'ARBUCIES
Ctra. de Santa Fe, 42
22/02/2020
17:30
ESCOLÀPIES FIGUERES CB SANT NARCÍS U25 C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
29/02/2020
09:00
ESCOLÀPIES FIGUERES F.D CASSANENC C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
29/02/2020
10:30
ESCOLÀPIES FIGUERES UNIÓ GIRONA BLANC C.T. CADET FEM. PROMOCIO POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
29/02/2020
10:30
BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS ESCOLÀPIES FIGUERES C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS
C/ XALOC N. 22
29/02/2020
11:30
ESCOLAPIES FIGUERES 11 CB ADEPAF PERALADA STORKS C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
29/02/2020
11:30
ESCOLAPIES FIGUERES 12 BASQUET MASMITJÀ GROC C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
29/02/2020
12:00
ESCOLÀPIES FIGUERES CB NOU CAULÈS C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
29/02/2020
13:00
ESCOLÀPIES FIGUERES-CADAQUÉS CEEB TORDERA C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
29/02/2020
16:00
ESCOLÀPIES FIGUERES BASQUET PORQUERES BLANC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
29/02/2020
17:45
C.B. BLANES ESCOLÀPIES FIGUERES C.C. SOTS-25 MASCULI A CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
29/02/2020
19:00
ESCOLÀPIES FIGUERES BC FONTAJAU IN2IN C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
07/03/2020
09:00
ESCOLÀPIES FIGUERES SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
07/03/2020
09:00
C.B. SANT FELIU VERMELL ESCOLÀPIES FIGUERES 10-09 C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
07/03/2020
09:00
BC FONTAJAU IN2IN ESCOLÀPIES FIGUERES C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
07/03/2020
10:30
CB NOU CAULÈS ESCOLAPIES FIGUERES 11 C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES
HORTS D'EN PERE PAU
07/03/2020
10:30
ESCOLAPIES FIGUERES 12 CB MAÇANET C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
07/03/2020
10:30
BC TORROELLA ESCOLÀPIES FIGUERES C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE TORROELLA DE MONTGRI
RDA. PAU CASALS, S/N
07/03/2020
12:00
ESCOLÀPIES FIGUERES CESET C.T. PRE-INFANTIL FEM. POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
07/03/2020
17:30
ESCOLÀPIES FIGUERES REALE SEGUROS CB QUART C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
07/03/2020
19:00
ESCOLÀPIES FIGUERES JORMAT - BQ VALL DEL TERRI C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
07/03/2020
19:15
C.B. FARNERS ESCOLÀPIES FIGUERES C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS
AVGDA SALVADOR SPRIU S/N
08/03/2020
11:00
SOLDATAL CB CAMPDEVANOL ESCOLÀPIES FIGUERES-CADAQUÉS C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO POLIESPORTIU MUNICIPAL ST JOAN LES ABADESSES
C/ BERNAT SAULET S/N
08/03/2020
11:30
SALLE F.D CASSANENC ESCOLÀPIES FIGUERES 10-09 C.T. MINI MASC. PISTA LA SALLE-CASSA DE CASSA DE LA SELVA
GERMA AGUSTI, 25
14/03/2020
09:00
ESCOLÀPIES FIGUERES BC FONTAJAU IN2IN C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
14/03/2020
09:30
C.B. SANT GREGORI ESCOLAPIES FIGUERES 11 C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
14/03/2020
10:30
ESCOLÀPIES FIGUERES 10-09 C.B. FARNERS B C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
14/03/2020
11:00
CB SALT VERD ESCOLÀPIES FIGUERES 08 C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
14/03/2020
11:00
CB ATHLETIC SILENC ESCOLÀPIES FIGUERES C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SILS
PLAÇA ESPORTS
14/03/2020
11:30
C. B. VILABLAREIX ESCOLAPIES FIGUERES 12 C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VILABLAREIX
C/ MARROC S/N
14/03/2020
12:00
ESCOLÀPIES FIGUERES-CADAQUÉS CB LA VALL D'EN BAS 1R ANY C.T. CADET FEM. PROMOCIO POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
14/03/2020
13:00
ESCOLÀPIES FIGUERES CCE MONTESSORI-PALAU C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
14/03/2020
17:30
ESCOLÀPIES FIGUERES CB QUART - GRUES GRUZ C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
14/03/2020
19:00
ESCOLÀPIES FIGUERES C.B. SANT GREGORI C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
14/03/2020
19:30
CB PALAU SACOSTA SALT ESCOLÀPIES FIGUERES C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
14/03/2020
20:15
C.B. PALAFOLLS ESCOLÀPIES FIGUERES C.C. SOTS-25 MASCULI A EL PALAUET DE PALAFOLLS
C/ BAIX S/N.
15/03/2020
12:00
BASQUET LLORET NEGRE SAMBA HOTELS ESCOLÀPIES FIGUERES C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR
AVINGUDA DE RIERAL, S/N
21/03/2020
09:00
BÀSQUET VILAFANT ESCOLAPIES FIGUERES 11 C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT
CTRA. DE VILAFANT S/N
21/03/2020
09:00
ESCOLÀPIES FIGUERES 10-09 EEM CALDES DE MALAVELLA BLANC C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
21/03/2020
10:30
ESCOLÀPIES FIGUERES 08 LA SALLE PALAMÓS C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
21/03/2020
11:00
CBGX SANTJOANENC 1R ESCOLÀPIES FIGUERES-CADAQUÉS C.T. CADET FEM. PROMOCIO POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS
C/ PAPERERA TORRAS, 2
21/03/2020
11:00
ESCOLA PIA OLOT ESCOLÀPIES FIGUERES C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
21/03/2020
12:00
ESCOLÀPIES FIGUERES UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
21/03/2020
12:15
CB SANT NARCÍS U10 ESCOLAPIES FIGUERES 12 C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
21/03/2020
12:30
CB SALT ESCOLÀPIES FIGUERES C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
21/03/2020
16:00
ESCOLÀPIES FIGUERES C.B. FARNERS B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
21/03/2020
16:45
CB OLOT GREDA ESCOLÀPIES FIGUERES C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
21/03/2020
16:45
CB OLOT ESCOLÀPIES FIGUERES C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
21/03/2020
19:00
ESCOLÀPIES FIGUERES C. B. VILABLAREIX C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
22/03/2020
18:45
F.D CASSANENC ESCOLÀPIES FIGUERES C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
27/03/2020
21:30
BASQUET LLORET RECREATIVOS LLORET ESCOLÀPIES FIGUERES C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR
AVINGUDA DE RIERAL, S/N
28/03/2020
09:00
BÀSQUET VILAFANT ESCOLÀPIES FIGUERES 08 C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT
CTRA. DE VILAFANT S/N
28/03/2020
10:30
UNIÓ GIRONA BLAU ESCOLÀPIES FIGUERES C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MARISTES DE GIRONA
AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7
28/03/2020
10:30
ESCOLÀPIES FIGUERES UNIÓ VEDRUNA BLANC C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
28/03/2020
11:30
ESCOLAPIES FIGUERES 11 BASQUET PORQUERES C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
28/03/2020
11:30
ESCOLAPIES FIGUERES 12 UNIÓ GIRONA BLANC C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
28/03/2020
12:30
CB BANYOLES BLAU ESCOLÀPIES FIGUERES C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
28/03/2020
13:00
ESCOLÀPIES FIGUERES CB OLOT C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
28/03/2020
16:00
ESCOLÀPIES FIGUERES CLUB BASQUET GRIFEU C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
28/03/2020
17:30
ESCOLÀPIES FIGUERES CB SALT C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
28/03/2020
19:15
ESCOLÀPIES FIGUERES-CADAQUÉS PRISCO-L´ESCALA B C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
29/03/2020
12:00
C.B. PALAFOLLS ESCOLÀPIES FIGUERES C.T. SENIOR B MASCULI EL PALAUET DE PALAFOLLS
C/ BAIX S/N.
04/04/2020
10:30
ESCOLÀPIES FIGUERES 08 BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS BLANC C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
04/04/2020
12:00
UNIÓ GIRONA NEGRE ESCOLÀPIES FIGUERES C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
04/04/2020
16:00
CLUB ATHLETIC SILENC ESCOLÀPIES FIGUERES C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SILS
PLAÇA ESPORTS
04/04/2020
19:00
ESCOLÀPIES FIGUERES SOLDATAL CB CAMPDEVANOL C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
18/04/2020
09:00
ESCOLÀPIES FIGUERES 10-09 CB OLOT C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
18/04/2020
09:00
CB BESCANO ESCOLÀPIES FIGUERES C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE BESCANÓ
ZONA ESPORTIVA
18/04/2020
09:30
CB BANYOLES BLANC ESCOLÀPIES FIGUERES C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
18/04/2020
09:30
ESCOLA PIA OLOT A ESCOLÀPIES FIGUERES-CADAQUÉS C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
18/04/2020
09:30
CB QUART - GRUES GRUZ ESCOLAPIES FIGUERES 12 C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
18/04/2020
10:30
CB ADEPAF BLAU ESCOLÀPIES FIGUERES 08 C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
18/04/2020
11:00
FEDAC DOMINIQUES CB SALT BLANC ESCOLAPIES FIGUERES 11 C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
18/04/2020
12:00
ESCOLÀPIES FIGUERES CB ADEPAF BLAU C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
18/04/2020
13:00
ESCOLÀPIES FIGUERES CLUB BASQUET GRIFEU C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
18/04/2020
16:00
ESCOLÀPIES FIGUERES BÀSQUET ARBÚCIES C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
18/04/2020
18:00
BÀSQUET ARBÚCIES ESCOLÀPIES FIGUERES C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO MUNICIPAL CAN PONS D'ARBUCIES
Ctra. de Santa Fe, 42
18/04/2020
19:00
CB ROSES ESCOLÀPIES FIGUERES C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL ROSES
CTRA MAS OLIVA S/N
18/04/2020
20:30
UNIÓ ESPORTIVA RIPOLL B ESCOLÀPIES FIGUERES C.T. SENIOR B MASCULI C.T. ESPORTIVA L'AVELLANEDA
RONDA MAS D'EN BOSCH, S/N
25/04/2020
09:00
ESCOLÀPIES FIGUERES U.E. BASQUET CADAQUÉS C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
25/04/2020
09:00
UNIÓ VEDRUNA GIRONA ESCOLÀPIES FIGUERES C.T. PRE-INFANTIL FEM. CENTRE ESPORTIU VEDRUNA DE GIRONA
CAMI VELL DE FORNELLS S/N
25/04/2020
09:30
CB QUART VERD- GRUES GRUZ ESCOLÀPIES FIGUERES 10-09 C.T. MINI MASC. PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
25/04/2020
10:30
ESCOLÀPIES FIGUERES 08 SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
25/04/2020
11:30
ESCOLAPIES FIGUERES 11 CCE MONTESSORI PALAU C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
25/04/2020
11:30
ESCOLAPIES FIGUERES 12 BASQUET LLORET SAMBA HOTELS C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
25/04/2020
12:00
ESCOLÀPIES FIGUERES C.B. BLANES B C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
25/04/2020
16:00
ESCOLÀPIES FIGUERES-CADAQUÉS BASQUET LLORET NEGRE RECREATIVOS LLORET C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
25/04/2020
17:30
ESCOLÀPIES FIGUERES C.E. PALAMOS C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
25/04/2020
17:30
ESCOLÀPIES FIGUERES CB BANYOLES BLAU C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
25/04/2020
19:00
ESCOLÀPIES FIGUERES BASQUET PORQUERES BLANC C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
26/04/2020
10:00
CEEB TORDERA ESCOLÀPIES FIGUERES 10-09 C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL TORDERA
AV. PAISOS CATALANS, S/N
26/04/2020
16:30
PROAUTO CE CALDES MALAVELLA ESCOLÀPIES FIGUERES C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA
CTRA DE CALDES DE MALAVELLA
26/04/2020
18:00
BASQUET PORQUERES BLANC ESCOLÀPIES FIGUERES C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL DE PORQUERES
MONTSENY S/N
02/05/2020
09:00
F.D CASSANENC ESCOLAPIES FIGUERES 11 C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
02/05/2020
09:00
ESCOLÀPIES FIGUERES 10-09 SALLE F.D CASSANENC C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
02/05/2020
10:30
ESCOLÀPIES FIGUERES 08 CB QUART NEGRE - GRUES GRUZ C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
02/05/2020
12:00
LA SALLE PALAMÓS GROC ESCOLAPIES FIGUERES 12 C.T. PRE-MINI MASC. COL.LEGI LA SALLE DE PALAMOS
SANT JOSEP-15
02/05/2020
18:30
A.B. SANT JULIÀ DE RAMIS ESCOLÀPIES FIGUERES C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO MUNICIPAL SANT JULIÀ DE RAMIS
CTRA ANTIGA DE BANYOLES
08/05/2020
21:45
ESCOLÀPIES FIGUERES CB OLOT C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
09/05/2020
09:00
ESCOLÀPIES FIGUERES BÀSQUET VILAFANT C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
09/05/2020
09:30
PRISCO-L´ESCALA ESCOLÀPIES FIGUERES 10-09 C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE L'ESPORT DE L'ESCALA
RUSIÑOL, 4
09/05/2020
10:30
CESET ESCOLÀPIES FIGUERES C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
09/05/2020
10:30
BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS BLANC ESCOLÀPIES FIGUERES 08 C.T. MINI MASC. PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS
C/ XALOC N. 22
09/05/2020
11:30
ESCOLAPIES FIGUERES 11 CEB GIRONA VERMELL C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
09/05/2020
11:30
ESCOLAPIES FIGUERES 12 CEEB TORDERA C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
09/05/2020
12:00
UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA B ESCOLÀPIES FIGUERES-CADAQUÉS C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL D'AMER
AVGDA DEL FAR
09/05/2020
12:30
CB NOU CAULÈS ESCOLÀPIES FIGUERES C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES
HORTS D'EN PERE PAU
09/05/2020
16:00
UNIÓ GIRONA ESCOLÀPIES FIGUERES C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO MARISTES DE GIRONA
AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7
09/05/2020
19:00
ESCOLÀPIES FIGUERES AE BEGUR FOUNDATION C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
10/05/2020
12:00
GIROBOWLING CB SALT ESCOLÀPIES FIGUERES C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
16/05/2020
09:00
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET ESCOLÀPIES FIGUERES C.T. MINI FEM. PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
16/05/2020
10:15
CB ADEPAF PERALADA STORKS ESCOLAPIES FIGUERES 11 C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLÓ MUNICIPAL DE PERALADA
C/ COMTE ZAVELLA, S/N
16/05/2020
10:30
ESCOLÀPIES FIGUERES 08 CB SALT VERD C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
16/05/2020
10:30
BASQUET MASMITJÀ GROC ESCOLAPIES FIGUERES 12 C.T. PRE-MINI MASC. COL.LEGI DR. MASMITJA DE GIRONA
C/ JOAN MARAGALL, N. 56
16/05/2020
11:30
CCE MONTESSORI-PALAU ESCOLÀPIES FIGUERES C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO COL.LEGI MONTESSORI-PALAU DE GIRONA
CAMI VELL DE FORNELLS, 33
16/05/2020
16:00
ESCOLÀPIES FIGUERES BASQUET LLORET NEGRE SAMBA HOTELS C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
17/05/2020
19:30
UNIÓ BÀSQUET PALAMÓS ESCOLÀPIES FIGUERES C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
23/05/2020
09:00
ESCOLÀPIES FIGUERES 10-09 C.B. SANT FELIU VERMELL C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
23/05/2020
09:00
ESCOLÀPIES FIGUERES CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA BLANC C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
23/05/2020
10:30
LA SALLE PALAMÓS ESCOLÀPIES FIGUERES 08 C.T. MINI MASC. COL.LEGI LA SALLE DE PALAMOS
SANT JOSEP-15
23/05/2020
11:00
CB MAÇANET ESCOLAPIES FIGUERES 12 C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS DE MAÇANET DE LA SELVA
PASSEIG SANT LLORENÇS S/N
23/05/2020
11:30
ESCOLAPIES FIGUERES 11 CB NOU CAULÈS C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
23/05/2020
13:00
ESCOLÀPIES FIGUERES ESCOLA PIA OLOT C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
23/05/2020
16:00
C.B. FARNERS B ESCOLÀPIES FIGUERES C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS
AVGDA SALVADOR SPRIU S/N
23/05/2020
19:00
ESCOLÀPIES FIGUERES CB HOSTALRIC C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
29/05/2020
21:30
CLUB ATHLETIC SILENC ESCOLÀPIES FIGUERES C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SILS
PLAÇA ESPORTS
30/05/2020
09:15
C.B. FARNERS B ESCOLÀPIES FIGUERES 10-09 C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS
AVGDA SALVADOR SPRIU S/N
30/05/2020
10:30
ESCOLÀPIES FIGUERES 08 BÀSQUET VILAFANT C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
30/05/2020
11:00
CB OLOT ESCOLÀPIES FIGUERES C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
30/05/2020
11:30
ESCOLAPIES FIGUERES 12 C. B. VILABLAREIX C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
30/05/2020
11:30
ESCOLAPIES FIGUERES 11 C.B. SANT GREGORI C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
06/06/2020
10:30
CB QUART NEGRE - GRUES GRUZ ESCOLÀPIES FIGUERES 08 C.T. MINI MASC. PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
06/06/2020
11:00
CLUB BASQUET GRIFEU ESCOLÀPIES FIGUERES C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA
PARATGE LES ESPLANES