Calendari Global Club

CLUB BASQUET ESCOLAPIES FIGUERES

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
17/10/2020
12:00
ESCOLÀPIES FIGUERES CLUB BASQUET GRIFEU LLANÇÀ VERMELL C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
17/10/2020
16:00
SOLDATAL CB CAMPDEVANOL ESCOLÀPIES FIGUERES C.C. SOTS-25 FEMENI PAVELLÓ MERCE GUIX DE CAMPDEVANOL
CARRATERA DE RIBAS, S/N
17/10/2020
17:30
ESCOLÀPIES FIGUERES CBU RECREATIVOS LLORET C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
17/10/2020
17:30
C.B. SANT GREGORI ESCOLÀPIES FIGUERES C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
17/10/2020
17:45
CB PALAU SACOSTA SALT ESCOLÀPIES FIGUERES C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
17/10/2020
17:45
CB LA VALL D'EN BAS ESCOLÀPIES FIGUERES C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. CENTRE ESPORTIU D'EN BAS
C/ PISCINA S/N
24/10/2020
11:00
ESCOLA PIA OLOT B ESCOLÀPIES FIGUERES C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
24/10/2020
16:00
ESCOLÀPIES FIGUERES CB BANYOLES C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
24/10/2020
17:30
ESCOLÀPIES FIGUERES BC FONTAJAU IN2IN C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
24/10/2020
19:30
ESCOLÀPIES FIGUERES CESET C.C. SOTS-25 FEMENI PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
24/10/2020
19:30
ESCOLÀPIES FIGUERES CLUB ESPORTIU JOVENTUT CELRÀ C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
31/10/2020
16:00
CB ROSES ESCOLÀPIES FIGUERES C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL ROSES
CTRA MAS OLIVA S/N
31/10/2020
17:30
ESCOLÀPIES FIGUERES CLUB BASQUET GRIFEU-LLANÇÀ C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
31/10/2020
17:30
CB OLOT LAVA ESCOLÀPIES FIGUERES C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
31/10/2020
19:30
ESCOLÀPIES FIGUERES PRISCO-L'ESCALA C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
01/11/2020
16:30
BC FONTAJAU IN2IN ESCOLÀPIES FIGUERES C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
07/11/2020
12:00
ESCOLÀPIES FIGUERES CB ROSES NEGRE C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
07/11/2020
16:00
CB LA VALL D'EN BAS B ESCOLÀPIES FIGUERES C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B CENTRE ESPORTIU D'EN BAS
C/ PISCINA S/N
07/11/2020
17:30
ESCOLÀPIES FIGUERES C.B. SANT CELONI C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
07/11/2020
17:30
CESET ESCOLÀPIES FIGUERES C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
07/11/2020
19:30
ESCOLÀPIES FIGUERES SOLDATAL CB CAMPDEVANOL C.C. SOTS-25 FEMENI PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
08/11/2020
19:30
CE PALAMOS ESCOLÀPIES FIGUERES C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
14/11/2020
12:00
CE PALAMOS - QUERALT CASAS ESCOLÀPIES FIGUERES C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
14/11/2020
16:00
ESCOLÀPIES FIGUERES SOLDATAL CB CAMPDEVANOL C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
14/11/2020
17:30
ESCOLÀPIES FIGUERES CLUB BÀSQUET SANT GREGORI C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
14/11/2020
18:00
CB ADEPAF BLAU ESCOLÀPIES FIGUERES C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
14/11/2020
19:15
CESET ESCOLÀPIES FIGUERES C.C. SOTS-25 FEMENI PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
14/11/2020
19:30
ESCOLÀPIES FIGUERES CBGX SANTJOANENC NEGRE C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
21/11/2020
13:00
CLUB BASQUET GRIFEU LLANÇÀ VERMELL ESCOLÀPIES FIGUERES C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA
PARATGE LES ESPLANES
21/11/2020
16:00
ESCOLÀPIES FIGUERES C.B. SANT GREGORI C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
21/11/2020
17:30
BASQUET PORQUERES VERMELL ESCOLÀPIES FIGUERES C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE PORQUERES
MONTSENY S/N
21/11/2020
17:30
ESCOLÀPIES FIGUERES FEMENÍ OSONA TARONJA - CENTRE OFTALMOLÒGIC VSK C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
21/11/2020
19:30
ESCOLÀPIES FIGUERES CB PALAU SACOSTA SALT C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
28/11/2020
12:00
ESCOLÀPIES FIGUERES ESCOLA PIA OLOT B C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
28/11/2020
17:30
ESCOLÀPIES FIGUERES C.E. ONYAR C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
28/11/2020
19:15
C.B. MOLLET A ESCOLÀPIES FIGUERES C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
28/11/2020
21:00
CLUB ESPORTIU JOVENTUT CELRÀ ESCOLÀPIES FIGUERES C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CELRÀ
C/ PINS D'EN ROS S/N
29/11/2020
16:00
CB BANYOLES ESCOLÀPIES FIGUERES C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
12/12/2020
12:00
ESCOLÀPIES FIGUERES CB OLOT LAVA C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
12/12/2020
16:00
ESCOLÀPIES FIGUERES CB ROSES C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
12/12/2020
18:00
CB ADEPAF-CASTELLO ESCOLÀPIES FIGUERES C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO POLIESPORTIU DE CASTELLÓ D'EMPURIES
PL. FRANCESÇ MACIA
12/12/2020
18:00
PRISCO-L'ESCALA ESCOLÀPIES FIGUERES C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL DE L'ESPORT DE L'ESCALA
RUSIÑOL, 4
19/12/2020
10:30
CB ROSES NEGRE ESCOLÀPIES FIGUERES C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL ROSES
CTRA MAS OLIVA S/N
19/12/2020
16:00
ESCOLÀPIES FIGUERES CB LA VALL D'EN BAS B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
19/12/2020
17:30
ESCOLÀPIES FIGUERES C.B. FONTCOBERTA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
19/12/2020
19:00
C.B. VILASSAR DE MAR ESCOLÀPIES FIGUERES C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAV. MUNICIPAL LA BOBILA
AV. EDUARD FERRES, 190-206
19/12/2020
19:30
ESCOLÀPIES FIGUERES CE PALAMOS C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
16/01/2021
12:00
ESCOLÀPIES FIGUERES CB ADEPAF BLAU C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
16/01/2021
17:30
ESCOLÀPIES FIGUERES GEIEG UNIGIRONA VERMELL C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
16/01/2021
18:00
CBGX SANTJOANENC NEGRE ESCOLÀPIES FIGUERES C.T. SENIOR A MASCULI. POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS
C/ PAPERERA TORRAS, 2
16/01/2021
18:30
SOLDATAL CB CAMPDEVANOL ESCOLÀPIES FIGUERES C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLÓ MERCE GUIX DE CAMPDEVANOL
CARRATERA DE RIBAS, S/N
16/01/2021
19:30
ESCOLA PIA OLOT ESCOLÀPIES FIGUERES C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
23/01/2021
17:30
ESCOLÀPIES FIGUERES CB BANYOLES C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
24/01/2021
16:00
CB BANYOLES ESCOLÀPIES FIGUERES C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
30/01/2021
16:00
CBU RECREATIVOS LLORET ESCOLÀPIES FIGUERES C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR
AVINGUDA DE RIERAL, S/N
30/01/2021
17:30
ESCOLÀPIES FIGUERES CB LA VALL D'EN BAS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
06/02/2021
19:00
BC FONTAJAU IN2IN ESCOLÀPIES FIGUERES C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
20/02/2021
17:30
ESCOLÀPIES FIGUERES BC FONTAJAU IN2IN C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
20/02/2021
18:00
CLUB BASQUET GRIFEU-LLANÇÀ ESCOLÀPIES FIGUERES C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA
PARATGE LES ESPLANES
27/02/2021
17:30
ESCOLÀPIES FIGUERES CESET C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
27/02/2021
19:15
C.B. SANT CELONI ESCOLÀPIES FIGUERES C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI
ESTEVE CARDELUS, S/N
06/03/2021
17:30
ESCOLÀPIES FIGUERES CE PALAMOS - QUERALT CASAS C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
06/03/2021
19:00
CLUB BÀSQUET SANT GREGORI ESCOLÀPIES FIGUERES C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
13/03/2021
16:00
FEMENÍ OSONA TARONJA - CENTRE OFTALMOLÒGIC VSK ESCOLÀPIES FIGUERES C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
13/03/2021
17:30
ESCOLÀPIES FIGUERES BASQUET PORQUERES VERMELL C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
20/03/2021
17:30
ESCOLÀPIES FIGUERES C.B. MOLLET A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
20/03/2021
19:45
C.E. ONYAR ESCOLÀPIES FIGUERES C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
10/04/2021
17:30
ESCOLÀPIES FIGUERES CB ADEPAF-CASTELLO C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
17/04/2021
17:30
ESCOLÀPIES FIGUERES C.B. VILASSAR DE MAR C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
17/04/2021
19:00
C.B. FONTCOBERTA ESCOLÀPIES FIGUERES C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL FONTCOBERTA
AV. DE LA PEDRERA
24/04/2021
17:30
ESCOLÀPIES FIGUERES ESCOLA PIA OLOT C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
24/04/2021
17:45
GEIEG UNIGIRONA VERMELL ESCOLÀPIES FIGUERES C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
08/05/2021
17:30
ESCOLÀPIES FIGUERES CB BANYOLES C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
09/05/2021
17:30
CB BANYOLES ESCOLÀPIES FIGUERES C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA