Calendari Global Club

CLUB ESPORTIU BISBAL BASQUET

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
19/09/2020
18:05
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC LIGA EBA PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
03/10/2020
18:00
CB QUART GERMANS CRUZ SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET LIGA EBA PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
10/10/2020
20:00
U.E.MATARÓ - GERMANS HOMS SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET LIGA EBA PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
18/10/2020
16:00
BARÇA B SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER
DEL SOL, S/N
25/10/2020
10:30
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET C.B GRUP BARNA A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
31/10/2020
09:00
BC FONTAJAU IN2IN SARRIA GROC SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET NEGRE C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
31/10/2020
12:00
CB VERGES SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET ROIG C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO PEPI PALOMERAS DE VERGES
C/ DE LA TRENCADA S/N
31/10/2020
12:00
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET A.E.S.E. C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
31/10/2020
16:00
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET C. B. SARRIÀ DE TER - FONTAJAU C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
31/10/2020
19:30
AE BEGUR SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET C.C. SOTS-25 FEMENI PAVELLO MUNICIPAL BEGUR
CARRER DEL PAVELLO, S/N
31/10/2020
19:50
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET 2 F.D CASSANENC C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
31/10/2020
20:00
CE PALAMOS A - QUERALT CASAS SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
31/10/2020
20:30
CB LA VALL D'EN BAS B SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET C.C. TERCERA CATEGORIA FEM CENTRE ESPORTIU D'EN BAS
C/ PISCINA S/N
01/11/2020
09:15
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET - CEJ CELRÀ CB LLAGOSTERA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
01/11/2020
10:45
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
01/11/2020
12:15
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET F.D CASSANENC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
07/11/2020
09:00
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET NEGRE FE BEGUR C.T. MINI MASC. PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
07/11/2020
09:00
CE PALAMOS - QUERALT CASAS SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
07/11/2020
10:30
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET ROIG BÀSQUET VILAFANT C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
07/11/2020
10:30
BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS
C/ XALOC N. 22
07/11/2020
10:30
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET ROIG LA SALLE PALAMÓS BLAU C.T. MINI MASC. PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
07/11/2020
10:30
UNIÓ GIRONA BLAU SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET NEGRE C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MARISTES DE GIRONA
AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7
07/11/2020
12:00
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET NEGRE BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
07/11/2020
12:30
CB LLAGOSTERA SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET ROIG C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
07/11/2020
16:00
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
07/11/2020
16:00
CB SANT NARCÍS B SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET 2 C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
07/11/2020
17:00
ATHLÈTIC SILENC SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SILS
PLAÇA ESPORTS
07/11/2020
17:30
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET F.D CASSANENC C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
07/11/2020
19:00
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET CE PALAMOS - QUERALT CASAS C.C. SOTS-25 FEMENI PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
07/11/2020
19:00
CB VIC-UNIVERSITAT DE VIC 1 SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
08/11/2020
09:15
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET - CEJ CELRÀ CB CRISTINENC C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
08/11/2020
10:45
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET CE PALAMOS BLAU C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
08/11/2020
12:15
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET FE BEGUR C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
14/11/2020
09:00
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET GEIEG UNIGIRONA VERMELL C.T. MINI FEM. PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
14/11/2020
09:00
C.B. BLANES A SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET ROIG C.T. MINI MASC. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
14/11/2020
10:30
CB SANT NARCIS U13 SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET ROIG C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
14/11/2020
10:30
B.C. PALAFRUGELL VEDRUNA VERMELL SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET NEGRE C.T. MINI MASC. PAVELLO POLIESPORTIU DE PALAFRUGELL
AVGDA DE LES CORTS CATALANES,3
14/11/2020
12:00
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET CE PALAMOS C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
14/11/2020
12:45
F.D CASSANENC SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET NEGRE C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
14/11/2020
16:00
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
14/11/2020
16:00
C. B. SARRIÀ DE TER SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL DE SARRIÀ DE TER
C/ FRANCESC CAMBO S/N
14/11/2020
17:30
CB OLOT SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
14/11/2020
19:50
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET 2 CB SANT HILARI C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
15/11/2020
10:30
CBU LLORET SAMBA HOTELS VERD SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET - CEJ CELRÀ C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR
AVINGUDA DE RIERAL, S/N
15/11/2020
10:30
CB SALT SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
15/11/2020
10:30
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET ROIG C.E. ONYAR BLAU C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
15/11/2020
16:00
CB QUART OBRES I SERVEIS CRUZ SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
21/11/2020
09:00
BÀSQUET VILAFANT SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT
CTRA. DE VILAFANT S/N
21/11/2020
09:00
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET NEGRE LA SALLE PALAMOS GROC C.T. MINI MASC. PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
21/11/2020
09:30
MAXCOLCHON CB SALT VERD SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
21/11/2020
09:30
CB OLOT SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET ROIG C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
21/11/2020
10:30
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET ROIG CB ADEPAF BLANC C.T. MINI MASC. PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
21/11/2020
12:00
C.B. MOLLET A SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
21/11/2020
12:00
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET NEGRE CB QUART GRUES CRUZ C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
21/11/2020
12:30
CB QUART GRUES CRUZ SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
21/11/2020
16:15
C.B. GUIXOLS SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET - CEJ CELRÀ C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
21/11/2020
16:30
PRISCO-L'ESCALA SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL DE L'ESPORT DE L'ESCALA
RUSIÑOL, 4
21/11/2020
17:30
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
21/11/2020
17:30
C. B. SARRIÀ DE TER - FONTAJAU SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO MUNICIPAL DE SARRIÀ DE TER
C/ FRANCESC CAMBO S/N
21/11/2020
19:00
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET AE BEGUR C.C. SOTS-25 FEMENI PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
21/11/2020
19:45
CB QUART ASSISTRANS SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET 2 C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
22/11/2020
10:30
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET ROIG PROAUTO CE CALDES DE MALAVELLA C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
22/11/2020
12:00
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET NEGRE AE FORNELLS C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
28/11/2020
09:00
CE PALAMOS - QUERALT CASAS SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET NEGRE C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
28/11/2020
09:00
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET CE PALAMOS - QUERALT CASAS C.T. MINI FEM. PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
28/11/2020
09:00
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET BC TORROELLA C.T. PRE-MINI MASC. PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
28/11/2020
10:30
BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS BLANC SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET NEGRE C.T. MINI MASC. PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS
C/ XALOC N. 22
28/11/2020
10:30
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET ROIG PRISCO-L'ESCALA C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
28/11/2020
10:30
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET ROIG BC TORROELLA C.T. MINI MASC. PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
28/11/2020
12:00
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET MATARÓ PARC MARESME 1 C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
28/11/2020
12:00
C.B. GUIXOLS SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET ROIG C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
28/11/2020
16:00
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET ATHLÈTIC SILENC C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
28/11/2020
17:30
CB BESCANO SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO MUNICIPAL DE BESCANÓ
ZONA ESPORTIVA
28/11/2020
19:50
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET 2 CB BESCANO C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
29/11/2020
09:15
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET - CEJ CELRÀ C.B. BLANES B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
29/11/2020
10:00
AE FORNELLS SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO POLIESPORTIU MUNICIPAL DE FORNELLS DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA EL MOLI
29/11/2020
10:45
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET BC TORROELLA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
29/11/2020
11:00
CE PALAMOS - QUERALT CASAS SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET C.C. SOTS-25 FEMENI PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
29/11/2020
12:15
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET CE PALAMOS BLANC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
05/12/2020
09:00
PROAUTO CE CALDES DE MALAVELLA SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET ROIG C.T. CADET FEM. PROMOCIO POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA
CTRA DE CALDES DE MALAVELLA
05/12/2020
12:00
AE FORNELLS SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET NEGRE C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO POLIESPORTIU MUNICIPAL DE FORNELLS DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA EL MOLI
05/12/2020
16:00
BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS
C/ XALOC N. 22
05/12/2020
19:30
UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS DE LA CELLERA DE TER
CARRETERA ESCOLES S/N
05/12/2020
19:50
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET 2 BÀSQUET ARBÚCIES C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
06/12/2020
09:15
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET - CEJ CELRÀ C.B. GUIXOLS C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
06/12/2020
10:45
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET CB QUART GRUES CRUZ C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
06/12/2020
12:15
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET PRISCO-L'ESCALA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
12/12/2020
09:00
CE PALAMOS SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET ROIG C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
12/12/2020
09:00
CESET SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
12/12/2020
10:00
CLUB BASQUET GRIFEU LLANÇÀ SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET ROIG C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA
PARATGE LES ESPLANES
12/12/2020
10:45
GEIEG UNIGIRONA VERMELL SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET C.T. MINI FEM. INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
12/12/2020
12:00
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET NEGRE PROAUTO CE CALDES DE MALAVELLA C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
12/12/2020
16:00
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET CE PALAMOS A - QUERALT CASAS C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
12/12/2020
16:00
BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS
C/ XALOC N. 22
12/12/2020
17:30
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET CB LA VALL D'EN BAS B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
12/12/2020
18:00
C.B. GUÍXOLS SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET 2 C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
12/12/2020
18:45
F.D CASSANENC SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
13/12/2020
09:00
C.B. VILASSAR DE MAR NEGRE SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAV. MUNICIPAL LA BOBILA
AV. EDUARD FERRES, 190-206
13/12/2020
10:30
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET ROIG CB VERGES C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
13/12/2020
12:00
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET NEGRE BC FONTAJAU IN2IN SARRIA GROC C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
13/12/2020
17:00
CB LLAGOSTERA SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET - CEJ CELRÀ C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
19/12/2020
09:00
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET BÀSQUET VILAFANT C.T. MINI FEM. PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
19/12/2020
09:00
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS C.T. PRE-MINI MASC. PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
19/12/2020
09:30
FE BEGUR SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET NEGRE C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL BEGUR
CARRER DEL PAVELLO, S/N
19/12/2020
10:30
BÀSQUET VILAFANT SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET ROIG C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT
CTRA. DE VILAFANT S/N
19/12/2020
12:00
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET CB CERDANYOLA AL DIA A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
19/12/2020
12:00
BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET NEGRE C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS
C/ XALOC N. 22
19/12/2020
12:00
LA SALLE PALAMÓS BLAU SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET ROIG C.T. MINI MASC. COL.LEGI LA SALLE DE PALAMOS
SANT JOSEP-15
19/12/2020
16:00
FE BEGUR SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL BEGUR
CARRER DEL PAVELLO, S/N
19/12/2020
16:00
BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS
C/ XALOC N. 22
19/12/2020
17:00
CB CRISTINENC SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET - CEJ CELRÀ C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE STA.CRISTINA D'ARO
ZONA ESPORTIVA
19/12/2020
18:45
F.D CASSANENC SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
19/12/2020
19:30
CE PALAMOS BLAU SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
19/12/2020
19:50
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET 2 C.B. PALAFOLLS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
20/12/2020
10:30
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET ROIG CB LLAGOSTERA C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
20/12/2020
12:00
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET NEGRE UNIÓ GIRONA BLAU C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
09/01/2021
12:00
BC TORROELLA SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE TORROELLA DE MONTGRI
RDA. PAU CASALS, S/N
09/01/2021
13:00
C.B. BLANES B SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET - CEJ CELRÀ C.T. CADET MASC. PROMOCIO CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
09/01/2021
16:00
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET AE FORNELLS C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
09/01/2021
17:30
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET CB BESCANO C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
09/01/2021
19:30
J.P FRUITS VERMELLS - C.B.CALELLA SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET 2 C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
10/01/2021
09:00
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET ROIG C.B. GUIXOLS C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
10/01/2021
09:00
CE PALAMOS BLANC SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
10/01/2021
12:00
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET NEGRE CE PALAMOS - QUERALT CASAS C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
16/01/2021
09:00
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET NEGRE B.C. PALAFRUGELL VEDRUNA VERMELL C.T. MINI MASC. PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
16/01/2021
10:30
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET ROIG C.B. BLANES A C.T. MINI MASC. PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
16/01/2021
10:30
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET ROIG CB SANT NARCIS U13 C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
16/01/2021
10:45
C.E. ONYAR BLAU SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET ROIG C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
16/01/2021
12:00
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET BARÇA B C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
16/01/2021
12:00
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET NEGRE F.D CASSANENC C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
16/01/2021
16:00
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET CB QUART OBRES I SERVEIS CRUZ C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
16/01/2021
17:30
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET CB OLOT C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
16/01/2021
19:50
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET 2 CBU LLORET SAMBA HOTELS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
17/01/2021
09:15
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET - CEJ CELRÀ CBU LLORET SAMBA HOTELS VERD C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
17/01/2021
10:45
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET CB SALT C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
17/01/2021
12:15
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET C. B. SARRIÀ DE TER C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
23/01/2021
09:00
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET MAXCOLCHON CB SALT VERD C.T. PRE-MINI MASC. PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
23/01/2021
10:30
LA SALLE PALAMOS GROC SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET NEGRE C.T. MINI MASC. COL.LEGI LA SALLE DE PALAMOS
SANT JOSEP-15
23/01/2021
10:30
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET ROIG CB OLOT C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
23/01/2021
10:30
CB ADEPAF BLANC SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET ROIG C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
23/01/2021
12:30
CB QUART GRUES CRUZ SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET NEGRE C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
23/01/2021
12:30
C.B GRUP BARNA A SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
23/01/2021
19:30
CB SALT C SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET 2 C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
30/01/2021
09:00
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET NEGRE BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS BLANC C.T. MINI MASC. PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
30/01/2021
10:30
BC TORROELLA SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET ROIG C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE TORROELLA DE MONTGRI
RDA. PAU CASALS, S/N
30/01/2021
10:30
BC TORROELLA SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE TORROELLA DE MONTGRI
RDA. PAU CASALS, S/N
30/01/2021
11:00
PRISCO-L'ESCALA SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET ROIG C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE L'ESPORT DE L'ESCALA
RUSIÑOL, 4
30/01/2021
13:00
A.E.S.E. SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
30/01/2021
19:00
BÀSQUET ARBÚCIES SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET 2 C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL CAN PONS D'ARBUCIES
Ctra. de Santa Fe, 42
06/02/2021
09:00
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET CESET C.T. PRE-MINI MASC. PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
06/02/2021
10:30
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET ROIG CE PALAMOS C.T. MINI MASC. PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
06/02/2021
10:30
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET ROIG CLUB BASQUET GRIFEU LLANÇÀ C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
06/02/2021
10:30
PROAUTO CE CALDES DE MALAVELLA SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET NEGRE C.T. PRE-INFANTIL MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA
CTRA DE CALDES DE MALAVELLA
06/02/2021
12:00
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET CB VIC-UNIVERSITAT DE VIC 1 C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
06/02/2021
19:50
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET 2 J.P FRUITS VERMELLS - C.B.CALELLA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
20/02/2021
12:00
CE PALAMOS SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
21/02/2021
17:45
F.D CASSANENC SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET 2 C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
27/02/2021
12:00
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET C.B. MOLLET A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
27/02/2021
19:50
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET 2 CB SANT NARCÍS B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
06/03/2021
09:00
MATARÓ PARC MARESME 1 SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
06/03/2021
18:00
CB SANT HILARI SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET 2 C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS SANT HILARI SACALM
CTRA FONT PICANT S/N
13/03/2021
12:00
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET C.B. VILASSAR DE MAR NEGRE C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
13/03/2021
19:50
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET 2 CB QUART ASSISTRANS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
20/03/2021
10:30
CB CERDANYOLA AL DIA A SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
20/03/2021
20:45
CB BESCANO SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET 2 C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BESCANÓ
ZONA ESPORTIVA
10/04/2021
19:50
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET 2 C.B. GUÍXOLS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
17/04/2021
19:00
C.B. PALAFOLLS SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET 2 C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. EL PALAUET DE PALAFOLLS
C/ BAIX S/N.
25/04/2021
19:45
CBU LLORET SAMBA HOTELS SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET 2 C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR
AVINGUDA DE RIERAL, S/N
08/05/2021
19:50
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET 2 CB SALT C C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N