Calendari Global Club

CLUB BASQUET SANT GREGORI

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
28/09/2019
16:00
C.B. SANT GREGORI A.B. SANT JULIÀ DE RAMIS C.T. SENIOR FEMENI PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
28/09/2019
16:00
FE BEGUR C.B SANT GREGORI C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL BEGUR
CARRER DEL PAVELLO, S/N
28/09/2019
17:30
C.B. SANT GREGORI CB LA VALL D'EN BAS C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
29/09/2019
10:30
CB SALT C.B. SANT GREGORI - BANYOLES C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
29/09/2019
19:00
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU C.B SANT GREGORI C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU
AV. JAUME CAMPMAJOR, 30
04/10/2019
18:30
C.B. FONTCOBERTA C.B. SANT GREGORI C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL FONTCOBERTA
AV. DE LA PEDRERA
05/10/2019
09:00
C.B. SANT GREGORI C.E. PALAMOS GROC C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
05/10/2019
10:00
AE FORNELLS C.B. SANT GREGORI C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO POLIESPORTIU MUNICIPAL DE FORNELLS DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA EL MOLI
05/10/2019
10:45
UNIÓ VEDRUNA VERMELL C.B. SANT GREGORI C.T. MINI FEM. CENTRE ESPORTIU VEDRUNA DE GIRONA
CAMI VELL DE FORNELLS S/N
05/10/2019
12:30
C.B SANT GREGORI GIROBOWLING CB SALT C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
05/10/2019
17:30
C.B. FARNERS C.B. SANT GREGORI C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS
AVGDA SALVADOR SPRIU S/N
05/10/2019
18:00
C.B. SANT GREGORI - BANYOLES BASQUET LLORET NEGRE SAMBA HOTELS C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
05/10/2019
20:00
C.B SANT GREGORI BÀSQUET ARBÚCIES B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
06/10/2019
12:00
UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA C.B. SANT GREGORI C.T. SENIOR FEMENI PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS DE LA CELLERA DE TER
CARRETERA ESCOLES S/N
07/10/2019
21:30
C.B. SANT GREGORI BC FONTAJAU IN2IN C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
12/10/2019
09:00
C.B. SANT FELIU VERMELL C.B. SANT GREGORI C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
12/10/2019
09:30
C.B. SANT GREGORI BASQUET MASMITJÀ NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
12/10/2019
11:00
C.B. SANT GREGORI UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
12/10/2019
11:00
C.B. SANT GREGORI F.D CASSANENC C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
12/10/2019
12:30
C.B SANT GREGORI CBGX SANTJOANENC 2N C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
12/10/2019
16:00
C.B. SANT GREGORI - BANYOLES CLUB ATHLETIC SILENC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
12/10/2019
16:00
GIROBOWLING CB SALT C.B. SANT GREGORI C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
12/10/2019
16:00
ESCOLA PIA OLOT 1 C.B. SANT GREGORI C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
12/10/2019
19:00
BANYOLES BENCRIADA C.B SANT GREGORI C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
13/10/2019
12:00
C.B. SANT GREGORI CB LA VALL D'EN BAS SOTS C.T. SENIOR FEMENI PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
19/10/2019
09:00
C.B. SANT GREGORI EEM CALDES DE MALAVELLA VERMELL C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
19/10/2019
09:00
C.E. PALAMOS C.B. SANT GREGORI C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
19/10/2019
11:00
PRISCO-L´ESCALA C.B SANT GREGORI C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE L'ESPORT DE L'ESCALA
RUSIÑOL, 4
19/10/2019
12:30
CB SALT NEGRE C.B. SANT GREGORI C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
19/10/2019
18:00
C.B. GRIFEU-LLANÇÀ C.B SANT GREGORI C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA
PARATGE LES ESPLANES
20/10/2019
12:00
C.B. SANT GREGORI CB OLOT C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
20/10/2019
16:30
CB LA VALL D'EN BAS C.B. SANT GREGORI C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A CENTRE ESPORTIU D'EN BAS
C/ PISCINA S/N
23/10/2019
21:00
A.B. SANT JULIÀ DE RAMIS C.B. SANT GREGORI C.T. SENIOR FEMENI PAVELLO MUNICIPAL SANT JULIÀ DE RAMIS
CTRA ANTIGA DE BANYOLES
25/10/2019
18:30
C.B. SANT GREGORI C.B. FONTCOBERTA C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
26/10/2019
10:30
CESET C.B. SANT GREGORI C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
26/10/2019
11:00
C.B. SANT GREGORI C.E. PALAMOS PMX C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
26/10/2019
12:30
C.B SANT GREGORI CB ROSES C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
26/10/2019
16:00
C.B. SANT GREGORI UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA C.T. SENIOR FEMENI PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
26/10/2019
17:30
C.B. SANT GREGORI - BANYOLES C.B. FARNERS B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
26/10/2019
19:00
C.B SANT GREGORI CB TONA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
27/10/2019
18:30
CLUB ESPORTIU JOVENTUT CELRÀ C.B. SANT GREGORI C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CELRÀ
C/ PINS D'EN ROS S/N
02/11/2019
16:00
CB LA VALL D'EN BAS SOTS C.B. SANT GREGORI C.T. SENIOR FEMENI CENTRE ESPORTIU D'EN BAS
C/ PISCINA S/N
02/11/2019
17:30
C.B. SANT GREGORI ESCOLA PIA OLOT 1 C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
02/11/2019
18:15
C.B. LA GARRIGA C.B SANT GREGORI C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU CAN NOGUERA
AV. AVI MUSQUERA, S/N
02/11/2019
19:00
C.B. SANT GREGORI CB ROSES C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
09/11/2019
09:00
C.B. SANT GREGORI BC PALAFRUGELL C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
09/11/2019
09:00
C.B. SANT GREGORI C.E. ONYAR-MIGDIA C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
09/11/2019
09:00
CEB GIRONA VERMELL C.B. SANT GREGORI C.T. PRE-MINI MASC. C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
09/11/2019
11:00
C.B. SANT GREGORI CB OLOT C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
09/11/2019
12:30
C.B SANT GREGORI AE FORNELLS C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
09/11/2019
17:30
C.B. SANT GREGORI - BANYOLES CB QUART C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
09/11/2019
17:30
PROAUTO CE CALDES MALAVELLA C.B. SANT GREGORI C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA
CTRA DE CALDES DE MALAVELLA
09/11/2019
19:00
C.B SANT GREGORI CB SALT C C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
15/11/2019
20:45
C.B. SANT GREGORI ESCOLÀPIES FIGUERES C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
16/11/2019
09:00
C.E. PALAMOS GROC C.B. SANT GREGORI C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
16/11/2019
09:15
C.E. ONYAR C.B SANT GREGORI C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
16/11/2019
09:30
C.B. SANT GREGORI AE FORNELLS C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
16/11/2019
11:00
CEJ CELRÀ BLAU C.B. SANT GREGORI C.T. MINI FEM. PAVELLO POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CELRÀ
C/ PINS D'EN ROS S/N
16/11/2019
11:00
C.B. SANT GREGORI CB SALT C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
16/11/2019
16:00
C.E. ONYAR C.B. SANT GREGORI C.T. SENIOR FEMENI PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
16/11/2019
16:00
CB VERGES C.B. SANT GREGORI C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO PEPI PALOMERAS DE VERGES
C/ DE LA TRENCADA S/N
16/11/2019
18:00
CB ADEPAF C.B SANT GREGORI C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
22/11/2019
20:30
BÀSQUET ARBÚCIES C.B. SANT GREGORI - BANYOLES C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL CAN PONS D'ARBUCIES
ZONA ESPORTIVA CAN PONS
23/11/2019
09:00
C.B. SANT GREGORI C.B. SANT FELIU VERMELL C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
23/11/2019
11:00
C.B. SANT GREGORI BASQUET LLORET RECREATIVOS LLORET C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
23/11/2019
12:00
BASQUET MASMITJÀ NEGRE C.B. SANT GREGORI C.T. PRE-MINI MASC. COL.LEGI DR. MASMITJA DE GIRONA
C/ JOAN MARAGALL, N. 56
23/11/2019
12:30
C.B SANT GREGORI CB LA VALL D'EN BAS 2N ANY C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
23/11/2019
12:45
UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA C.B. SANT GREGORI C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS DE LA CELLERA DE TER
CARRETERA ESCOLES S/N
23/11/2019
18:15
CB OLOT C.B. SANT GREGORI C.T. SENIOR FEMENI PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
23/11/2019
19:30
BASQUET LLORET NEGRE SAMBA HOTELS C.B. SANT GREGORI - BANYOLES C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR
AVINGUDA DE RIERAL, S/N
24/11/2019
11:00
BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS C.B SANT GREGORI C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS
C/ XALOC N. 22
24/11/2019
12:00
C.B LLAGOSTERA C.B. SANT GREGORI C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
24/11/2019
18:00
BASQUET PORQUERES C.B. SANT GREGORI C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL DE PORQUERES
MONTSENY S/N
27/11/2019
20:30
C.B. SANT GREGORI - BANYOLES CB SALT C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
30/11/2019
09:30
C.B. SANT GREGORI CB SALT NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
30/11/2019
12:00
VEDRUNA - BC PALAFRUGELL C.B. SANT GREGORI C.T. MINI FEM. PAVELLO POLIESPORTIU DE PALAFRUGELL
AVGDA DE LES CORTS CATALANES,3
30/11/2019
12:00
EEM CALDES DE MALAVELLA VERMELL C.B. SANT GREGORI C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA
CTRA DE CALDES DE MALAVELLA
30/11/2019
12:30
CB OLOT LAVA C.B SANT GREGORI C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
30/11/2019
16:00
CLUB ATHLETIC SILENC C.B. SANT GREGORI - BANYOLES C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SILS
PLAÇA ESPORTS
30/11/2019
17:30
C.B. SANT GREGORI CB ANGLÉS C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
30/11/2019
19:00
CB LA VALL D'EN BAS C.B SANT GREGORI C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. CENTRE ESPORTIU D'EN BAS
C/ PISCINA S/N
30/11/2019
19:00
C.B. SANT GREGORI CB LA VALL D'EN BAS S C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
01/12/2019
12:00
C.B. SANT GREGORI CESET C.T. SENIOR FEMENI PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
05/12/2019
18:00
CB SALT C.B. SANT GREGORI C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
14/12/2019
09:00
C.B. SANT GREGORI BASQUET VALL DEL TERRI C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
14/12/2019
09:00
C.E. PALAMOS PMX C.B. SANT GREGORI C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
14/12/2019
11:00
C.B. SANT GREGORI CESET C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
14/12/2019
12:30
C.B SANT GREGORI ESCOLA PIA OLOT B C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
14/12/2019
18:15
C.B. SANT GREGORI - BANYOLES BÀSQUET ARBÚCIES C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
14/12/2019
20:00
C.B SANT GREGORI C.B. LLINARS A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
15/12/2019
09:00
CB LA VALL D'EN BAS SOTS C.B. SANT GREGORI C.T. SENIOR FEMENI CENTRE ESPORTIU D'EN BAS
C/ PISCINA S/N
21/12/2019
09:30
CB OLOT C.B. SANT GREGORI C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
21/12/2019
09:30
C.B. SANT GREGORI CEB GIRONA VERMELL C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
21/12/2019
10:45
BC PALAFRUGELL C.B. SANT GREGORI C.T. MINI MASC. PAVELLO POLIESPORTIU DE PALAFRUGELL
AVGDA DE LES CORTS CATALANES,3
21/12/2019
16:00
U.E. BASQUET CADAQUÉS C.B SANT GREGORI C.T. CADET FEM. PROMOCIO ZONA ESQUATRECAMINS DE CADAQUÉS-PAVELLO MUN.DE CADAQUES
CTRA. PORT-LLIGAT, 8
21/12/2019
16:00
C.B. FARNERS B C.B. SANT GREGORI - BANYOLES C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS
AVGDA SALVADOR SPRIU S/N
21/12/2019
17:30
C.B. SANT GREGORI CB OLOT LAVA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
21/12/2019
19:00
C.B. SANT GREGORI PRISCO-L´ESCALA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
21/12/2019
20:00
SILENC-NOU CAULÉS C.B. SANT GREGORI C.T. SENIOR FEMENI PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SILS
PLAÇA ESPORTS
22/12/2019
12:00
BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS C.B. SANT GREGORI C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS
C/ XALOC N. 22
22/12/2019
18:15
CB TORELLÓ SM C.B SANT GREGORI C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL TORELLO
PASSATGE DEL ESPORTS, S/N
11/01/2020
11:00
C.B. SANT GREGORI C.B. BLANES B C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
11/01/2020
12:30
C.B SANT GREGORI PROAUTO CE CALDES MALAVELLA C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
11/01/2020
17:30
C.B. SANT GREGORI - BANYOLES C.B. BLANES B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
11/01/2020
19:00
C.B SANT GREGORI HYUNDAI PADRÓ VILAFANT C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
12/01/2020
10:00
BASQUET LLORET RECREATIVOS LLORET C.B. SANT GREGORI C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR
AVINGUDA DE RIERAL, S/N
12/01/2020
11:00
C.B. BLANES B C.B. SANT GREGORI - BANYOLES C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
12/01/2020
12:00
C.B. SANT GREGORI CB ROSES C.T. SENIOR FEMENI PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
12/01/2020
12:00
CESET C.B. SANT GREGORI C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
18/01/2020
12:30
ESCOLA PIA OLOT C.B. SANT GREGORI C.T. MINI FEM. PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
18/01/2020
12:30
C.B SANT GREGORI FE BEGUR C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
18/01/2020
16:15
CB QUART C.B. SANT GREGORI - BANYOLES C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
18/01/2020
17:30
C.B. SANT GREGORI UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
18/01/2020
18:45
UNIÓ ATLÈTICA TOSSA C.B. SANT GREGORI C.T. SENIOR FEMENI PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE TOSSA DE MAR
ZONA ESPORTIVA-CTRA LLAGOSTERA
18/01/2020
19:00
BC FONTAJAU IN2IN C.B. SANT GREGORI C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
18/01/2020
19:00
C.B SANT GREGORI GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
19/01/2020
11:00
BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS C.B. SANT GREGORI C.T. MINI FEM. PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS
C/ XALOC N. 22
25/01/2020
11:00
C.B. SANT GREGORI PRISCO-L´ESCALA C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
25/01/2020
12:30
GIROBOWLING CB SALT C.B SANT GREGORI C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
25/01/2020
16:00
C.B. BESCANO C.B. SANT GREGORI C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL DE BESCANÓ
ZONA ESPORTIVA
25/01/2020
19:00
C.B. SANT GREGORI C.B. FARNERS C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
25/01/2020
20:00
BÀSQUET ARBÚCIES B C.B SANT GREGORI C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL CAN PONS D'ARBUCIES
ZONA ESPORTIVA CAN PONS
01/02/2020
11:00
C.B. SANT GREGORI EEM CALDES DE MALAVELLA C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
01/02/2020
12:30
CBGX SANTJOANENC 2N C.B SANT GREGORI C.T. CADET FEM. PROMOCIO POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS
C/ PAPERERA TORRAS, 2
01/02/2020
17:30
C.B. SANT GREGORI ESCOLA PIA OLOT 2 C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
01/02/2020
19:00
C.B SANT GREGORI BANYOLES BENCRIADA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
01/02/2020
19:00
C.B. SANT GREGORI GIROBOWLING CB SALT C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
01/02/2020
19:35
SOLDATAL CB CAMPDEVANOL C.B. SANT GREGORI C.T. SENIOR FEMENI PAVELLO POLIESPORTIU MUNICIPAL ST JOAN LES ABADESSES
C/ BERNAT SAULET S/N
08/02/2020
11:00
C.B. SARRIÀ DE TER C.B. SANT GREGORI C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE SARRIÀ DE TER
C/ FRANCESC CAMBO S/N
08/02/2020
12:30
C.B SANT GREGORI PRISCO-L´ESCALA C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
08/02/2020
16:45
CB OLOT C.B. SANT GREGORI C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
08/02/2020
19:00
C.B SANT GREGORI C.B. GRIFEU-LLANÇÀ C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
09/02/2020
12:00
C.B. SANT GREGORI F.D. CASSANENC C.T. SENIOR FEMENI PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
22/02/2020
12:00
CB ROSES C.B SANT GREGORI C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL ROSES
CTRA MAS OLIVA S/N
22/02/2020
12:15
C.E. ONYAR-MIGDIA C.B. SANT GREGORI C.T. MINI FEM. PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
22/02/2020
16:00
CB TONA B C.B SANT GREGORI C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL TONA
JAUME BALMES, S/N
22/02/2020
17:30
C.B. SANT GREGORI BC TORROELLA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
22/02/2020
19:00
C.B. SANT GREGORI CLUB ESPORTIU JOVENTUT CELRÀ C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
23/02/2020
16:00
CBGX SANTJOANENC C.B. SANT GREGORI C.T. SENIOR FEMENI POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS
C/ PAPERERA TORRAS, 2
29/02/2020
11:00
C.B. SANT GREGORI CEJ CELRÀ BLAU C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
29/02/2020
12:30
C.B SANT GREGORI BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
29/02/2020
17:30
C.B. SANT GREGORI CB VERGES C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
29/02/2020
19:00
CB ROSES C.B. SANT GREGORI C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL ROSES
CTRA MAS OLIVA S/N
29/02/2020
19:00
C.B SANT GREGORI C.B. LA GARRIGA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
01/03/2020
12:00
C.B. SANT GREGORI C.E. ONYAR C.T. SENIOR FEMENI PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
07/03/2020
09:00
BASQUET LLORET RECREATIVOS LLORET C.B. SANT GREGORI C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR
AVINGUDA DE RIERAL, S/N
07/03/2020
17:30
C.B. SANT GREGORI C.B LLAGOSTERA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
07/03/2020
17:45
CB SALT C C.B SANT GREGORI C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
07/03/2020
19:00
C.B. SANT GREGORI PROAUTO CE CALDES MALAVELLA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
08/03/2020
09:15
AE FORNELLS C.B SANT GREGORI C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO POLIESPORTIU MUNICIPAL DE FORNELLS DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA EL MOLI
08/03/2020
12:00
C.B. SANT GREGORI CB OLOT C.T. SENIOR FEMENI PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
14/03/2020
11:00
C.B. SANT GREGORI VEDRUNA - BC PALAFRUGELL C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
14/03/2020
12:30
C.B SANT GREGORI C.E. ONYAR C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
14/03/2020
16:45
CB ANGLÉS C.B. SANT GREGORI C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO ESPORTIU D'ANGLES
ZONA POLIDEPORTIVA
14/03/2020
19:00
C.B SANT GREGORI CB ADEPAF C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
14/03/2020
19:00
ESCOLÀPIES FIGUERES C.B. SANT GREGORI C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
14/03/2020
19:15
CESET C.B. SANT GREGORI C.T. SENIOR FEMENI PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
21/03/2020
09:30
BASQUET VALL DEL TERRI C.B. SANT GREGORI C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL CORNELLA DEL TERRI
CTRA MEDINYA S/N
21/03/2020
12:30
CB LA VALL D'EN BAS 2N ANY C.B SANT GREGORI C.T. CADET FEM. PROMOCIO CENTRE ESPORTIU D'EN BAS
C/ PISCINA S/N
21/03/2020
19:00
C.B. SANT GREGORI BASQUET PORQUERES C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
22/03/2020
12:00
C.B. SANT GREGORI CB LA VALL D'EN BAS SOTS C.T. SENIOR FEMENI PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
28/03/2020
11:00
C.B. SANT GREGORI BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
28/03/2020
12:30
C.B SANT GREGORI CB OLOT LAVA C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
28/03/2020
18:15
CB OLOT LAVA C.B. SANT GREGORI C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
28/03/2020
19:00
C.B SANT GREGORI CB LA VALL D'EN BAS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
28/03/2020
19:00
CB LA VALL D'EN BAS S C.B. SANT GREGORI C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA CENTRE ESPORTIU D'EN BAS
C/ PISCINA S/N
29/03/2020
12:00
C.B. SANT GREGORI SILENC-NOU CAULÉS C.T. SENIOR FEMENI PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
04/04/2020
17:30
C.B. SANT GREGORI CESET C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
04/04/2020
17:30
CB ROSES C.B. SANT GREGORI C.T. SENIOR FEMENI PAVELLO MUNICIPAL ROSES
CTRA MAS OLIVA S/N
18/04/2020
09:30
C.B. BLANES B C.B. SANT GREGORI C.T. MINI FEM. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
18/04/2020
12:30
ESCOLA PIA OLOT B C.B SANT GREGORI C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
18/04/2020
16:30
UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA C.B. SANT GREGORI C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL D'AMER
AVGDA DEL FAR
18/04/2020
19:00
C.B. SANT GREGORI BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
18/04/2020
19:15
C.B. LLINARS A C.B SANT GREGORI C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL LLINARS
AV. EUROPA DE LES NACIONS S/N
19/04/2020
12:00
C.B. SANT GREGORI UNIÓ ATLÈTICA TOSSA C.T. SENIOR FEMENI PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
25/04/2020
11:00
C.B. SANT GREGORI ESCOLA PIA OLOT C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
25/04/2020
12:30
C.B SANT GREGORI U.E. BASQUET CADAQUÉS C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
25/04/2020
16:00
PRISCO-L´ESCALA C.B. SANT GREGORI C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL DE L'ESPORT DE L'ESCALA
RUSIÑOL, 4
25/04/2020
17:30
C.B. SANT GREGORI C.B. BESCANO C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
25/04/2020
19:00
C.B SANT GREGORI CB TORELLÓ SM C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
09/05/2020
09:30
PRISCO-L´ESCALA C.B. SANT GREGORI C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE L'ESPORT DE L'ESCALA
RUSIÑOL, 4
09/05/2020
16:00
PROAUTO CE CALDES MALAVELLA C.B SANT GREGORI C.T. CADET FEM. PROMOCIO POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA
CTRA DE CALDES DE MALAVELLA
09/05/2020
18:00
HYUNDAI PADRÓ VILAFANT C.B SANT GREGORI C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT
CTRA. DE VILAFANT S/N
09/05/2020
18:00
ESCOLA PIA OLOT 2 C.B. SANT GREGORI C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
09/05/2020
19:00
C.B. SANT GREGORI BASQUET LLORET RECREATIVOS LLORET C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
10/05/2020
12:00
C.B. SANT GREGORI SOLDATAL CB CAMPDEVANOL C.T. SENIOR FEMENI PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
16/05/2020
12:00
EEM CALDES DE MALAVELLA C.B. SANT GREGORI C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA
CTRA DE CALDES DE MALAVELLA
16/05/2020
20:30
F.D. CASSANENC C.B. SANT GREGORI C.T. SENIOR FEMENI PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
23/05/2020
11:00
C.B. SANT GREGORI C.B. SARRIÀ DE TER C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
23/05/2020
16:00
BC TORROELLA C.B. SANT GREGORI C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE TORROELLA DE MONTGRI
RDA. PAU CASALS, S/N
24/05/2020
12:00
C.B. SANT GREGORI CBGX SANTJOANENC C.T. SENIOR FEMENI PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD