Calendari Global Club

CLUB ESPORTIU ONYAR

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
25/09/2021
10:45
C.E. ONYAR UNIÓ GIRONA MARISTES VERMELL C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
25/09/2021
16:00
C.E. ONYAR CB QUART SQUADRA.PIZZA LAB C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
25/09/2021
18:00
C.E. ONYAR CN CALDES A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
25/09/2021
19:45
C.E. ONYAR CB SALT C C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
02/10/2021
09:30
LES ALZINES C.E. ONYAR C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
02/10/2021
12:00
BC FONTAJAU IN2IN C.E. ONYAR C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
02/10/2021
12:00
SOLDATAL CB CAMPDEVANOL BLANC C.E. ONYAR C.T. MINI FEM. PAVELLÓ MERCE GUIX DE CAMPDEVANOL
Ctra. N-260 Km 121
02/10/2021
19:00
CB BESCANO B C.E. ONYAR C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BESCANÓ
ZONA ESPORTIVA
02/10/2021
19:00
CB SANT GREGORI C.E. ONYAR C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
03/10/2021
18:00
SUTTON CBF CERDANYOLA B C.E. ONYAR C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
09/10/2021
09:15
C.E. ONYAR BC TORROELLA NEGRE C.T. MINI FEM. PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
09/10/2021
16:00
C.E. ONYAR CB LA VALL D'EN BAS C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
09/10/2021
18:00
C.E. ONYAR FINQUES EDUARD - C.B. ARGENTONA A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
10/10/2021
12:15
C.E. ONYAR CB OLOT GREDA C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
16/10/2021
09:00
CB OLOT LAVA C.E. ONYAR C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
16/10/2021
09:15
VEDRUNA GIRONA '12 C.E. ONYAR C.T. PRE-MINI FEM. CENTRE ESPORTIU VEDRUNA DE GIRONA
CAMI VELL DE FORNELLS S/N
16/10/2021
12:30
CE PALAMOS QUERALT CASAS C.E. ONYAR C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
16/10/2021
17:30
UE SANT CUGAT NEGRE C.E. ONYAR C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
16/10/2021
19:50
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET 2 C.E. ONYAR C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
23/10/2021
10:45
C.E. ONYAR CB SALT VERD C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
23/10/2021
12:15
C.E. ONYAR LES ALZINES C.T. PRE-MINI FEM. PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
23/10/2021
18:00
C.E. ONYAR SABADELL BQ VALLÈS C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
23/10/2021
19:45
C.E. ONYAR F.D CASSANENC B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
26/10/2021
17:45
C.E. ONYAR CB SANT GREGORI C.T. PRE-MINI FEM. PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
28/10/2021
19:15
C.E. ONYAR CLUB BASQUET VALL DEL TERRI-ROSA D'ABRIL C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
06/11/2021
09:30
CB SANT GREGORI C.E. ONYAR C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
06/11/2021
10:15
C. B. VILABLAREIX C.E. ONYAR C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL VILABLAREIX
C/ MARROC S/N
06/11/2021
12:00
BÀSQUET VILAFANT C.E. ONYAR C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT
CTRA. DE VILAFANT S/N
06/11/2021
19:30
C.B. GUIXOLS C.E. ONYAR C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
06/11/2021
19:30
A.E. SANT ANDREU NATZARET C.E. ONYAR C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
07/11/2021
19:30
CB QUART SQUADRA.PIZZA LAB C.E. ONYAR C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
13/11/2021
09:15
C.E. ONYAR PRISCO-L'ESCALA C.T. MINI FEM. PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
13/11/2021
12:15
C.E. ONYAR VEDRUNA GIRONA '12 C.T. PRE-MINI FEM. PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
13/11/2021
12:30
CB BANYOLES C.E. ONYAR C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
13/11/2021
16:00
C.E. ONYAR CB SANT GREGORI C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
13/11/2021
17:45
C.E. ONYAR BÀSQUET ARBÚCIES C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
13/11/2021
19:45
C.E. ONYAR SANT GERVASI 1 C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
20/11/2021
09:15
C.E. ONYAR C.B. GUIXOLS C.T. MINI FEM. PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
20/11/2021
10:45
C.E. ONYAR SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET NEGRE C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
20/11/2021
19:30
CB BLANES B C.E. ONYAR C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
21/11/2021
10:15
GEIEG B C.E. ONYAR C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
21/11/2021
12:30
CB LA VALL D'EN BAS C.E. ONYAR C.C. TERCERA CATEGORIA FEM CENTRE ESPORTIU D'EN BAS
C/ PISCINA S/N
27/11/2021
09:30
CB BANYOLES BLANC C.E. ONYAR C.T. MINI FEM. PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
27/11/2021
10:30
CB BESCANO C.E. ONYAR C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE BESCANÓ
ZONA ESPORTIVA
27/11/2021
16:00
CBU LLORET SAMBA HOTELS B C.E. ONYAR C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR
AVINGUDA DE RIERAL, S/N
27/11/2021
16:00
ESCOLÀPIES FIGUERES C.E. ONYAR C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
27/11/2021
17:30
CBU LLORET RECREATIVOS LLORET C.E. ONYAR C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR
AVINGUDA DE RIERAL, S/N
11/12/2021
10:45
C.E. ONYAR BASQUET VEDRUNA PALAMÓS C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
11/12/2021
16:00
C.E. ONYAR F.D CASSANENC VDS. AUTOMATISMES CASSÀ C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
11/12/2021
18:00
C.E. ONYAR CB QUART ASSISTRANS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
12/12/2021
18:30
CLUB BASQUET VALL DEL TERRI-ROSA D'ABRIL C.E. ONYAR C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO MUNICIPAL CORNELLA DEL TERRI
CTRA MEDINYA S/N
18/12/2021
09:00
C.E. ONYAR CB HOSTALRIC C.T. PRE-MINI FEM. PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
18/12/2021
16:00
CB SANT HILARI C.E. ONYAR C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS SANT HILARI SACALM
CTRA FONT PICANT S/N
21/12/2021
21:00
C.E. ONYAR CB SANT NARCÍS OTGIR C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
15/01/2022
10:45
C.E. ONYAR CBU LLORET RECREATIVOS LLORET C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
19/01/2022
18:15
CCE MONTESSORI PALAU C.E. ONYAR C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO COL.LEGI MONTESSORI-PALAU DE GIRONA
CAMI VELL DE FORNELLS, 33
22/01/2022
16:00
C.E. ONYAR ESCOLÀPIES FIGUERES C.C. SOTS-25 FEMENI PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
22/01/2022
18:30
C.E. ONYAR SUTTON CBF CERDANYOLA B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
27/01/2022
21:15
CN CALDES A C.E. ONYAR C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
29/01/2022
09:30
UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA C.E. ONYAR C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL D'AMER
AVGDA DEL FAR
29/01/2022
12:00
UNIÓ GIRONA MARISTES VERMELL C.E. ONYAR C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MARISTES DE GIRONA
AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7
29/01/2022
12:45
C.E. ONYAR SOLDATAL CB CAMPDEVANOL BLANC C.T. MINI FEM. PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
29/01/2022
17:45
FINQUES EDUARD - C.B. ARGENTONA A C.E. ONYAR C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
30/01/2022
16:30
NOU CAULES CLUB DE BASQUET C.E. ONYAR C.C. SOTS-25 FEMENI PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES
HORTS D'EN PERE PAU
05/02/2022
09:15
C.E. ONYAR C. B. VILABLAREIX C.T. MINI FEM. PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
05/02/2022
10:45
C.E. ONYAR BC FONTAJAU IN2IN C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
05/02/2022
12:15
C.E. ONYAR CBU LLORET RECREATIVOS LLORET C.T. PRE-MINI FEM. PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
05/02/2022
16:00
C.E. ONYAR UE SANT CUGAT NEGRE C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
05/02/2022
18:00
C.E. ONYAR CB LA VALL D'EN BAS C.C. SOTS-25 FEMENI PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
05/02/2022
19:45
C.E. ONYAR SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET 2 C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
08/02/2022
17:45
CB SANT GREGORI C.E. ONYAR C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
12/02/2022
10:45
CB OLOT GREDA C.E. ONYAR C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
12/02/2022
11:00
PRISCO-L'ESCALA C.E. ONYAR C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE L'ESPORT DE L'ESCALA
RUSIÑOL, 4
12/02/2022
12:15
C.E. ONYAR CB BESCANO C.T. PRE-MINI FEM. PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
12/02/2022
18:30
CE PALAMOS QUERALT CASAS C.E. ONYAR C.C. SOTS-25 FEMENI PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
13/02/2022
14:15
SABADELL BQ VALLÈS C.E. ONYAR C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
13/02/2022
18:45
F.D CASSANENC B C.E. ONYAR C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
19/02/2022
10:30
C.B. GUIXOLS C.E. ONYAR C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
19/02/2022
10:45
C.E. ONYAR CE PALAMOS QUERALT CASAS C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
19/02/2022
16:00
C.E. ONYAR CESET C.C. SOTS-25 FEMENI PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
19/02/2022
18:00
C.E. ONYAR A.E. SANT ANDREU NATZARET C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
19/02/2022
19:45
C.E. ONYAR C.B. GUIXOLS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
24/02/2022
18:30
BC TORROELLA NEGRE C.E. ONYAR C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE TORROELLA DE MONTGRI
RDA. PAU CASALS, S/N
26/02/2022
10:45
C.E. ONYAR SOLDATAL CB CAMPDEVANOL VERD C.T. MINI FEM. PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
26/02/2022
18:00
FEMENÍ OSONA A - CENTRE OFTALMOLÒGIC VSK C.E. ONYAR C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
26/02/2022
19:00
CB SALT C C.E. ONYAR C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
03/03/2022
18:45
C.E. ONYAR CB OLOT LAVA C.T. MINI FEM. PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
03/03/2022
21:15
C.E. ONYAR CB BESCANO B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
05/03/2022
09:00
CB HOSTALRIC C.E. ONYAR C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'HOSTALRIC
Via Romana, S/N
05/03/2022
09:15
C.E. ONYAR CB BANYOLES BLANC C.T. MINI FEM. PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
05/03/2022
16:00
CB SALT VERD C.E. ONYAR C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
05/03/2022
18:00
C B BLANES C.E. ONYAR C.C. SOTS-25 FEMENI CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
05/03/2022
19:00
BÀSQUET ARBÚCIES C.E. ONYAR C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL CAN PONS D'ARBUCIES
Ctra. de Santa Fe, 42
06/03/2022
18:45
SANT GERVASI 1 C.E. ONYAR C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. ESCOLA SANT GERVASI
SABADELL, 41
09/03/2022
20:45
CB SANT NARCÍS OTGIR C.E. ONYAR C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
10/03/2022
18:00
C.E. ONYAR BASQUET PORQUERES BLANC C.T. PRE-MINI FEM. PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
12/03/2022
10:30
SOLDATAL CB CAMPDEVANOL VERD C.E. ONYAR C.T. MINI FEM. PAVELLÓ MERCE GUIX DE CAMPDEVANOL
Ctra. N-260 Km 121
12/03/2022
10:45
C.E. ONYAR BÀSQUET VILAFANT C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
12/03/2022
12:15
C.E. ONYAR CB SANT GREGORI C.T. PRE-MINI FEM. PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
12/03/2022
18:00
C.E. ONYAR GEIEG B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
12/03/2022
19:45
C.E. ONYAR CB BLANES B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
19/03/2022
11:00
BASQUET PORQUERES BLANC C.E. ONYAR C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE PORQUERES
MONTSENY S/N
19/03/2022
18:00
C.E. ONYAR CBU LLORET SAMBA HOTELS B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
19/03/2022
19:30
ESCOLÀPIES FIGUERES C.E. ONYAR C.C. SOTS-25 FEMENI PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
20/03/2022
12:00
C.E. ONYAR CBU LLORET RECREATIVOS LLORET C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
24/03/2022
19:45
C.E. ONYAR CB BANYOLES C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
26/03/2022
12:15
C.E. ONYAR UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA C.T. PRE-MINI FEM. PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
26/03/2022
16:00
CB QUART ASSISTRANS C.E. ONYAR C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
27/03/2022
12:30
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET NEGRE C.E. ONYAR C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
27/03/2022
18:45
F.D CASSANENC VDS. AUTOMATISMES CASSÀ C.E. ONYAR C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
02/04/2022
09:15
C.E. ONYAR C. B. VILABLAREIX C.T. MINI FEM. PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
02/04/2022
10:30
CBU LLORET RECREATIVOS LLORET C.E. ONYAR C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR
AVINGUDA DE RIERAL, S/N
02/04/2022
17:30
CB LA VALL D'EN BAS C.E. ONYAR C.C. SOTS-25 FEMENI CENTRE ESPORTIU D'EN BAS
C/ PISCINA S/N
02/04/2022
18:00
C.E. ONYAR FEMENÍ OSONA A - CENTRE OFTALMOLÒGIC VSK C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
02/04/2022
19:45
C.E. ONYAR CB SANT HILARI C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
07/04/2022
20:15
C.E. ONYAR NOU CAULES CLUB DE BASQUET C.C. SOTS-25 FEMENI PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
20/04/2022
20:30
CB BLANES A C.E. ONYAR C.T. CADET FEMENI PROMOCIO CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
23/04/2022
09:30
PRISCO-L'ESCALA C.E. ONYAR C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE L'ESPORT DE L'ESCALA
RUSIÑOL, 4
23/04/2022
12:30
BASQUET PORQUERES BLANC C.E. ONYAR C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE PORQUERES
MONTSENY S/N
23/04/2022
16:00
C.E. ONYAR CE PALAMOS QUERALT CASAS C.C. SOTS-25 FEMENI PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
23/04/2022
16:00
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS C.E. ONYAR C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS
C/ XALOC N. 22
24/04/2022
18:00
C.E. ONYAR F.D CASSANENC VDS. AUTOMATISMES CASSÀ C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
30/04/2022
17:30
CESET C.E. ONYAR C.C. SOTS-25 FEMENI PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
01/05/2022
12:15
CB PRAT-MONTIBELLO A C.E. ONYAR C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
05/05/2022
19:00
C.E. ONYAR CCE MONTESSORI PALAU C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
07/05/2022
10:15
C. B. VILABLAREIX C.E. ONYAR C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL VILABLAREIX
C/ MARROC S/N
07/05/2022
12:15
C.E. ONYAR CB BESCANO C.T. PRE-MINI FEM. PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
07/05/2022
16:00
C.E. ONYAR C B BLANES C.C. SOTS-25 FEMENI PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
07/05/2022
16:00
PETROPINTO ASFE C.E. ONYAR C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES
CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N
08/05/2022
12:00
CBU LLORET RECREATIVOS LLORET C.E. ONYAR C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR
AVINGUDA DE RIERAL, S/N
12/05/2022
19:30
C.E. ONYAR ESCOLÀPIES FIGUERES C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
14/05/2022
09:15
C.E. ONYAR PRISCO-L'ESCALA C.T. MINI FEM. PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
14/05/2022
10:45
C.E. ONYAR CB BLANES A C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
14/05/2022
12:15
C.E. ONYAR BASQUET PORQUERES BLANC C.T. PRE-MINI FEM. PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
15/05/2022
18:45
F.D CASSANENC VDS. AUTOMATISMES CASSÀ C.E. ONYAR C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
21/05/2022
18:00
C.E. ONYAR CB PRAT-MONTIBELLO A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
28/05/2022
09:00
CB BESCANO C.E. ONYAR C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE BESCANÓ
ZONA ESPORTIVA
28/05/2022
18:00
C.E. ONYAR PETROPINTO ASFE C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2