Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
10/09/2023
|
18:30
|
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC | CB QUART GRUES CRUZ | LIGA EBA | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
17/09/2023
|
17:00
|
CB QUART REALE PALOL QUER | ÉNERGIE FITNESS BÀSQUET RIBES 07 | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
17/09/2023
|
19:30
|
CB QUART GRUES CRUZ | JOVENTUT BADALONA | LIGA EBA | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
23/09/2023
|
11:00
|
CB QUART GRUES CRUZ | VEDRUNA GIRONA U15 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
23/09/2023
|
12:30
|
CB QUART GRUES CRUZ | C.B.GUIXOLS 1 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
23/09/2023
|
16:00
|
C.B. FONTCOBERTA | CB QUART | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL FONTCOBERTA AV. DE LA PEDRERA |
|
23/09/2023
|
19:45
|
FEMENÍ OSONA B - OVA PROJECTS | CB QUART OBRES I SERVEIS CRUZ | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
23/09/2023
|
20:15
|
GOIKID ROSER | CB QUART GRUES CRUZ | LIGA EBA | POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD NAPOLS, 42 |
|
24/09/2023
|
16:00
|
QBASKET SANT CUGAT NEGRE | CB QUART REALE PALOL QUER | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
24/09/2023
|
18:15
|
C.B. GUIXOLS PORTA FERRADA | CB QUART ASSISTRANS | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS C/ CALLAO S/N |
|
30/09/2023
|
09:30
|
CB QUART GRUES CRUZ | FD CASSANENC A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
30/09/2023
|
09:30
|
CB QUART GRUES CRUZ | UCAP U11 TXOT'S | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
30/09/2023
|
11:00
|
CB QUART GRUES CRUZ VERD | CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA NEGRE | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
30/09/2023
|
11:00
|
CB QUART GRUES CRUZ | C.B. FARNERS | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
30/09/2023
|
12:30
|
CB QUART GRUES CRUZ | BC TORROELLA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
30/09/2023
|
12:30
|
GRUP LAMINAT BLANES (GLB) - CB BLANES A | CB QUART GRUES CRUZ | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
30/09/2023
|
12:30
|
FPCE BEGUR | CB QUART GRUES CRUZ | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL BEGUR CARRER DEL PAVELLO, S/N |
|
30/09/2023
|
16:15
|
CB QUART REALE PALOL QUER | CARNISSERIES SOLER - BBA CASTELLDEFELS 2007M | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
30/09/2023
|
18:15
|
CB QUART ASSISTRANS | MURALLA ÒPTICA - CB BLANES A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
30/09/2023
|
20:00
|
CB QUART | AE FORNELLS | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
01/10/2023
|
10:45
|
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET ROIG | CB QUART GRUES CRUZ | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA AVGDA MAS CLARA S/N |
|
01/10/2023
|
16:00
|
CB QUART OBRES I SERVEIS CRUZ | CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
01/10/2023
|
18:15
|
CB QUART GRUES CRUZ | CB VALLS OPTIQUES TEIXIDO | LIGA EBA | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
01/10/2023
|
20:00
|
CB QUART | CB OLOT | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
07/10/2023
|
09:00
|
CB QUART GRUES CRUZ | CESET U14 NEGRE | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
07/10/2023
|
09:00
|
BÀSQUET VILAFANT | CB QUART GRUES CRUZ VERD | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT CTRA. DE VILAFANT S/N |
|
07/10/2023
|
09:00
|
LES HUSKIES DE VILABLAREIX | CB QUART GRUES CRUZ | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILABLAREIX C/ MARROC S/N |
|
07/10/2023
|
09:00
|
C.B.LLAGOSTERA | CB QUART GRUES CRUZ | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA AVINGUDA DE L' ESPORT S/N |
|
07/10/2023
|
09:15
|
FD CASSANENC | CB QUART GRUES CRUZ NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL |
|
07/10/2023
|
10:30
|
ESCOLÀPIES FIGUERES VERMELL | CB QUART GRUES CRUZ | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N |
|
07/10/2023
|
11:00
|
CB QUART GRUES CRUZ | CE PALAMÓS - U16 FEM | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
07/10/2023
|
12:00
|
MASMITJÀ - CESET U12 | CB QUART GRUES CRUZ | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA PASSEIG D'OLOT, 41 |
|
07/10/2023
|
12:30
|
CB QUART GRUES CRUZ | CE PALAMÓS - U16 GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
07/10/2023
|
16:00
|
C.B. FARNERS | CB QUART | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS AVGDA SALVADOR SPRIU S/N |
|
07/10/2023
|
19:15
|
CBU LLORET SAMBA HOTELS | CB QUART ASSISTRANS | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR AVINGUDA DE RIERAL, S/N |
|
08/10/2023
|
17:30
|
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA 2007 | CB QUART REALE PALOL QUER | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | FORUS SARDENYA SARDENYA, 549-553 |
|
08/10/2023
|
18:00
|
C.B. LLINARS A | CB QUART OBRES I SERVEIS CRUZ | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO MUNICIPAL LLINARS AV. EUROPA DE LES NACIONS S/N |
|
08/10/2023
|
18:15
|
C.B. MARTORELL | CB QUART GRUES CRUZ | LIGA EBA | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
12/10/2023
|
10:30
|
CB SALT NEGRE | CB QUART REALE PALOL QUER | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT AVGDA, PAISOS CATALANS S/N |
|
14/10/2023
|
09:30
|
CB QUART GRUES CRUZ | CB BESCANO | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
14/10/2023
|
18:30
|
CB QUART GRUES CRUZ | CB OCTAVUS | LIGA EBA | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
15/10/2023
|
11:00
|
CB QUART REALE PALOL QUER | U.E. HORTA B | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
15/10/2023
|
18:15
|
NOU CAULÈS U25 | CB QUART | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES HORTS D'EN PERE PAU |
|
21/10/2023
|
09:00
|
C.B.GUIXOLS | CB QUART GRUES CRUZ | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS C/ CALLAO S/N |
|
21/10/2023
|
09:30
|
CB QUART GRUES CRUZ | CBU LLORET SAMBA HOTELS | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
21/10/2023
|
09:30
|
CB QUART GRUES CRUZ NEGRE | CRISTINENC A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
21/10/2023
|
12:30
|
CB QUART GRUES CRUZ VERD | UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
21/10/2023
|
12:30
|
CB.ROSES | CB QUART GRUES CRUZ | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
21/10/2023
|
12:30
|
B. C. PALAFRUGELL | CB QUART GRUES CRUZ | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU DE PALAFRUGELL AVGDA DE LES CORTS CATALANES,3 |
|
22/10/2023
|
10:30
|
UE.MONTGAT - NEGRE | CB QUART REALE PALOL QUER | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ AV. DE LA UNIO, S/N |
|
22/10/2023
|
15:45
|
CB QUART | C.B. FARNERS | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
22/10/2023
|
17:45
|
CB QUART OBRES I SERVEIS CRUZ | F.D CASSANENC DAVINIA PALACIOS | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
22/10/2023
|
19:45
|
CB QUART ASSISTRANS | CB CANET | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
23/10/2023
|
20:00
|
FD CASSANENC A | CB QUART GRUES CRUZ | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL |
|
28/10/2023
|
09:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | CB QUART GRUES CRUZ | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
28/10/2023
|
09:00
|
C.B.GUIXOLS 2 | CB QUART GRUES CRUZ VERD | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS C/ CALLAO S/N |
|
28/10/2023
|
09:15
|
CB QUART GRUES CRUZ NEGRE | C. B. VILABLAREIX | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
28/10/2023
|
09:15
|
CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA LILA | CB QUART GRUES CRUZ | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI C/ TORRENT VIDAL S/N |
|
28/10/2023
|
10:15
|
C.B. FARNERS | CB QUART GRUES CRUZ | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS AVGDA SALVADOR SPRIU S/N |
|
28/10/2023
|
10:30
|
BASQUET GIRONA U12 BLANC | CB QUART GRUES CRUZ | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA DOCTOR ANTIC ROCA, S/N |
|
28/10/2023
|
11:00
|
CB QUART GRUES CRUZ | PRISCO-L'ESCALA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
28/10/2023
|
12:30
|
CB QUART GRUES CRUZ | C.E. ONYAR | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
28/10/2023
|
16:00
|
CB QUART GRUES CRUZ | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
28/10/2023
|
16:00
|
ÉNERGIE FITNESS BÀSQUET RIBES 07 | CB QUART REALE PALOL QUER | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
28/10/2023
|
16:00
|
CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA | CB QUART | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI C/ TORRENT VIDAL S/N |
|
28/10/2023
|
17:45
|
CB BESCANO | CB QUART | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BESCANÓ ZONA ESPORTIVA |
|
28/10/2023
|
18:30
|
CB QUART GRUES CRUZ | TECNOCASA SALT | LIGA EBA | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
29/10/2023
|
17:45
|
MARISTES ADEMAR B | CB QUART ASSISTRANS | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
29/10/2023
|
19:30
|
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB A | CB QUART OBRES I SERVEIS CRUZ | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | C.E.M. CAN CASABLANQUES - Pista Nova C/ PRIORAT s/n |
|
01/11/2023
|
11:00
|
CB QUART GRUES CRUZ | CB.ROSES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
01/11/2023
|
18:00
|
CB QUART REALE PALOL QUER | QBASKET SANT CUGAT NEGRE | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
04/11/2023
|
09:00
|
BC FONTAJAU IN2IN GROC | CB QUART GRUES CRUZ | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24 |
|
04/11/2023
|
09:30
|
CB QUART GRUES CRUZ | NOU CAULÈS MASCULÍ U11-U12 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
04/11/2023
|
09:30
|
CB QUART GRUES CRUZ NEGRE | C.B.GUIXOLS 1 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
04/11/2023
|
11:00
|
CB QUART GRUES CRUZ VERD | CB ADEPAF TXOT'S U9 | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
04/11/2023
|
11:00
|
CB QUART GRUES CRUZ | ESCOLÀPIES FIGUERES | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
04/11/2023
|
12:30
|
CB QUART GRUES CRUZ | BC FONTAJAU IN2IN | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
04/11/2023
|
12:30
|
CB QUART GRUES CRUZ | C.B.LLAGOSTERA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
04/11/2023
|
16:00
|
CB BLANES | CB QUART | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
04/11/2023
|
18:15
|
DM GROUP MOLLET | CB QUART GRUES CRUZ | LIGA EBA | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
05/11/2023
|
15:45
|
CB QUART | CB OLOT | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
05/11/2023
|
16:00
|
CARNISSERIES SOLER - BBA CASTELLDEFELS 2007M | CB QUART REALE PALOL QUER | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
05/11/2023
|
17:45
|
CB QUART OBRES I SERVEIS CRUZ | C.E.B. SANT JORDI BLAU | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
05/11/2023
|
19:45
|
CB QUART ASSISTRANS | EL MASNOU BASQUETBOL | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
10/11/2023
|
19:00
|
C.B.LLAGOSTERA | CB QUART GRUES CRUZ | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA AVINGUDA DE L' ESPORT S/N |
|
11/11/2023
|
09:00
|
BC TORROELLA | CB QUART GRUES CRUZ | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | NOU PAVELLÓ MUNICIPAL D'ESPORTS DE TORROELLA DE MONTGRI Ronda Pau Casals, s/n |
|
11/11/2023
|
09:00
|
C.B.LLAGOSTERA | CB QUART GRUES CRUZ VERD | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA AVINGUDA DE L' ESPORT S/N |
|
11/11/2023
|
09:00
|
BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U12 VERMELL | CB QUART GRUES CRUZ | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA DOCTOR ANTIC ROCA, S/N |
|
11/11/2023
|
09:30
|
CB QUART GRUES CRUZ | C.B.GUIXOLS | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
11/11/2023
|
09:30
|
CB SALT VERD | CB QUART GRUES CRUZ | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT AVGDA, PAISOS CATALANS S/N |
|
11/11/2023
|
10:45
|
CB OLOT LAVA | CB QUART GRUES CRUZ | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N |
|
11/11/2023
|
11:00
|
CB QUART GRUES CRUZ | FEC VALL DEL TER | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
11/11/2023
|
16:00
|
CB QUART GRUES CRUZ | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
11/11/2023
|
17:45
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A | CB QUART OBRES I SERVEIS CRUZ | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
11/11/2023
|
18:00
|
CB QUART REALE PALOL QUER | U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA 2007 | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
11/11/2023
|
19:15
|
A. BASQUET BUFALÀ | CB QUART ASSISTRANS | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA CAMPOAMOR, 43 |
|
11/11/2023
|
19:30
|
ESCOLÀPIES FIGUERES | CB QUART | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N |
|
11/11/2023
|
20:00
|
CB QUART | BÀSQUET ARBÚCIES | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
18/11/2023
|
09:00
|
CB LA VALL D'EN BAS A | CB QUART GRUES CRUZ | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | CENTRE ESPORTIU D'EN BAS C/ PISCINA S/N |
|
18/11/2023
|
09:15
|
CB QUART GRUES CRUZ | CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
18/11/2023
|
11:00
|
CB QUART GRUES CRUZ NEGRE | FD CASSANENC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
18/11/2023
|
11:00
|
CB QUART GRUES CRUZ VERD | CB BANYOLES MIXTE | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
18/11/2023
|
12:30
|
CB QUART GRUES CRUZ | ESCOLÀPIES FIGUERES VERMELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
18/11/2023
|
12:30
|
CB QUART GRUES CRUZ | BÀSQUET VILAFANT | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
18/11/2023
|
16:15
|
CB QUART REALE PALOL QUER | CB SALT NEGRE | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
18/11/2023
|
18:30
|
CB QUART GRUES CRUZ | SESE A | LIGA EBA | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
18/11/2023
|
20:00
|
CB QUART | C.E. ONYAR | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
19/11/2023
|
16:00
|
CB QUART ASSISTRANS | CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
19/11/2023
|
18:00
|
CB QUART OBRES I SERVEIS CRUZ | CLUB NATACIÓ SABADELL A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
19/11/2023
|
20:00
|
CB QUART | NOU CAULÈS U25 | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
25/11/2023
|
09:00
|
CRISTINENC A | CB QUART GRUES CRUZ NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE STA.CRISTINA D'ARO ZONA ESPORTIVA |
|
25/11/2023
|
09:00
|
BÀSQUET VILAFANT | CB QUART GRUES CRUZ | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT CTRA. DE VILAFANT S/N |
|
25/11/2023
|
09:30
|
PRISCO-L'ESCALA A | CB QUART GRUES CRUZ | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE L'ESPORT DE L'ESCALA RUSIÑOL, 4 |
|
25/11/2023
|
09:30
|
CB.ROSES | CB QUART GRUES CRUZ | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
25/11/2023
|
09:30
|
CCE MONTESSORI PALAU | CB QUART GRUES CRUZ VERD | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO COL.LEGI MONTESSORI-PALAU DE GIRONA CAMI VELL DE FORNELLS, 33 |
|
25/11/2023
|
11:00
|
CB QUART GRUES CRUZ | PRISCO-L'ESCALA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
25/11/2023
|
12:30
|
CB QUART GRUES CRUZ | FPCE BEGUR | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
25/11/2023
|
12:45
|
VEDRUNA GIRONA U12 | CB QUART GRUES CRUZ | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | CENTRE ESPORTIU VEDRUNA DE GIRONA CAMI VELL DE FORNELLS S/N |
|
25/11/2023
|
16:00
|
CB.ROSES | CB QUART | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
25/11/2023
|
16:00
|
CB SALT VERD | CB QUART GRUES CRUZ | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT AVGDA, PAISOS CATALANS S/N |
|
25/11/2023
|
17:30
|
CEEB TORDERA | CB QUART ASSISTRANS | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL TORDERA AV. PAISOS CATALANS, S/N |
|
25/11/2023
|
17:45
|
U.E. HORTA B | CB QUART REALE PALOL QUER | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | U.E. HORTA FELIU I CODINA 27 |
|
26/11/2023
|
12:30
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | CB QUART OBRES I SERVEIS CRUZ | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
26/11/2023
|
17:30
|
CB OLOT | CB QUART | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N |
|
29/11/2023
|
19:30
|
CCE MONTESSORI PALAU | CB QUART GRUES CRUZ | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO COL.LEGI MONTESSORI-PALAU DE GIRONA CAMI VELL DE FORNELLS, 33 |
|
02/12/2023
|
09:00
|
CESET U14 NEGRE | CB QUART GRUES CRUZ | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA PASSEIG D'OLOT, 41 |
|
02/12/2023
|
09:30
|
CB QUART GRUES CRUZ | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
02/12/2023
|
09:30
|
CB QUART GRUES CRUZ | CBU LLORET RECREATIVOS LLORET | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
02/12/2023
|
09:30
|
BC MAÇANET | CB QUART GRUES CRUZ VERD | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLÓ POLIVALENT DE MAÇANET Carrer Salvador Espriu, núm.21 |
|
02/12/2023
|
10:30
|
C. B. VILABLAREIX | CB QUART GRUES CRUZ NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILABLAREIX C/ MARROC S/N |
|
02/12/2023
|
11:00
|
CB QUART GRUES CRUZ | SOLDATAL CB CAMPDEVANOL | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
02/12/2023
|
12:00
|
CB TORELLÓ MMV – ASTOR ASSESSORIA | CB QUART GRUES CRUZ | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL TORELLO PASSATGE DEL ESPORTS, S/N |
|
02/12/2023
|
12:30
|
CB QUART GRUES CRUZ | C.B. SARRIÀ DE TER NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
02/12/2023
|
16:15
|
CB QUART REALE PALOL QUER | UE.MONTGAT - NEGRE | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
02/12/2023
|
18:30
|
CB QUART GRUES CRUZ | SD ESPANYOL | LIGA EBA | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
02/12/2023
|
20:15
|
CB QUART ASSISTRANS | AE BADALONÈS | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
03/12/2023
|
15:45
|
CB QUART | C.B.LLAGOSTERA | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
03/12/2023
|
17:45
|
CB QUART OBRES I SERVEIS CRUZ | SERMATEC JET TERRASSA | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
03/12/2023
|
19:30
|
CB QUART | C.B. FARNERS | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
10/12/2023
|
16:30
|
JOVENTUT BADALONA | CB QUART GRUES CRUZ | LIGA EBA | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
13/12/2023
|
17:30
|
FD CASSANENC A | CB QUART GRUES CRUZ | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL |
|
16/12/2023
|
09:00
|
BC FONTAJAU IN2IN GROC | CB QUART GRUES CRUZ | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24 |
|
16/12/2023
|
09:15
|
BC FONTAJAU IN2IN | CB QUART GRUES CRUZ | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLÓ ST EUGENIA MONTFALGARS DE GIRONA C/ ENRIC MARQUÉS RIBALTA, 12 |
|
16/12/2023
|
09:15
|
VEDRUNA GIRONA U09 | CB QUART GRUES CRUZ | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | CENTRE ESPORTIU VEDRUNA DE GIRONA CAMI VELL DE FORNELLS S/N |
|
16/12/2023
|
09:30
|
CB QUART GRUES CRUZ | VEDRUNA GIRONA U11 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
16/12/2023
|
12:00
|
C.B.GUIXOLS 1 | CB QUART GRUES CRUZ NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS C/ CALLAO S/N |
|
16/12/2023
|
15:45
|
CB QUART | CB LA VALL D'EN BAS | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
16/12/2023
|
18:30
|
CB QUART GRUES CRUZ | MONBUS CB IGUALADA | LIGA EBA | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
16/12/2023
|
20:15
|
CB QUART ASSISTRANS | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
17/12/2023
|
10:00
|
CB OLOT GREDA | CB QUART GRUES CRUZ | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N |
|
17/12/2023
|
17:00
|
CB QUART OBRES I SERVEIS CRUZ | TECE PIA OLOT | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
22/12/2023
|
18:30
|
CB QUART GRUES CRUZ | B. C. PALAFRUGELL | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
07/01/2024
|
18:15
|
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET | CB QUART GRUES CRUZ | LIGA EBA | PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA AVGDA MAS CLARA S/N |
|
13/01/2024
|
09:00
|
BASQUET GIRONA U9 BLANC | CB QUART GRUES CRUZ VERD | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA DOCTOR ANTIC ROCA, S/N |
|
13/01/2024
|
09:30
|
CB QUART GRUES CRUZ | MASMITJÀ - CESET U12 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
13/01/2024
|
09:30
|
CB QUART GRUES CRUZ NEGRE | BÀSQUET VILAFANT | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
13/01/2024
|
10:15
|
C.B. FARNERS | CB QUART GRUES CRUZ | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS AVGDA SALVADOR SPRIU S/N |
|
13/01/2024
|
11:00
|
CB QUART GRUES CRUZ | CESET U13 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
13/01/2024
|
12:15
|
C.E. ONYAR | CB QUART GRUES CRUZ | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA JOSEP AGUILERA I MARTI, 2 |
|
13/01/2024
|
12:30
|
CB QUART GRUES CRUZ | UCAP U9 TXOT'S | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
13/01/2024
|
16:00
|
VEDRUNA GIRONA U15 | CB QUART GRUES CRUZ | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | CENTRE ESPORTIU VEDRUNA DE GIRONA CAMI VELL DE FORNELLS S/N |
|
13/01/2024
|
18:00
|
CB VALLS OPTIQUES TEIXIDO | CB QUART GRUES CRUZ | LIGA EBA | VALLS - PAVELLO JOANA BALLART CARRER DEL VILAR S/N |
|
13/01/2024
|
18:00
|
PRISCO-L'ESCALA | CB QUART | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE L'ESPORT DE L'ESCALA RUSIÑOL, 4 |
|
13/01/2024
|
19:30
|
SUTTON CBF CERDANYOLA | CB QUART OBRES I SERVEIS CRUZ | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
14/01/2024
|
11:00
|
C.B.GUIXOLS 1 | CB QUART GRUES CRUZ | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS C/ CALLAO S/N |
|
14/01/2024
|
16:30
|
CB QUART | CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
20/01/2024
|
09:00
|
UCAP U11 TXOT'S | CB QUART GRUES CRUZ | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLÓ MUNICIPAL DE PERALADA C/ COMTE ZAVELLA, S/N |
|
20/01/2024
|
09:00
|
BC TORROELLA | CB QUART GRUES CRUZ | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE TORROELLA DE MONTGRI RDA. PAU CASALS, S/N |
|
20/01/2024
|
09:15
|
CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA LILA | CB QUART GRUES CRUZ NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI C/ TORRENT VIDAL S/N |
|
20/01/2024
|
09:30
|
CB QUART GRUES CRUZ | C.B.LLAGOSTERA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
20/01/2024
|
09:30
|
CB.ROSES | CB QUART GRUES CRUZ | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
20/01/2024
|
10:30
|
CBU LLORET SAMBA HOTELS | CB QUART GRUES CRUZ | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR AVINGUDA DE RIERAL, S/N |
|
20/01/2024
|
11:00
|
CB QUART GRUES CRUZ | GRUP LAMINAT BLANES (GLB) - CB BLANES A | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
20/01/2024
|
12:15
|
CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA NEGRE | CB QUART GRUES CRUZ VERD | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI C/ TORRENT VIDAL S/N |
|
20/01/2024
|
12:30
|
CB QUART GRUES CRUZ | SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET ROIG | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
20/01/2024
|
16:15
|
CB QUART REALE PALOL QUER | A.E. SANT ANDREU NATZARET-1A | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
20/01/2024
|
18:30
|
CB QUART GRUES CRUZ | C.B. MARTORELL | LIGA EBA | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
20/01/2024
|
19:15
|
CN CALDES | CB QUART OBRES I SERVEIS CRUZ | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAV. MUNICIPAL LES CREMADES ZONA ESPORTIVA (PISCINES) |
|
20/01/2024
|
20:15
|
CB QUART ASSISTRANS | UB SANT ADRIA B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
21/01/2024
|
15:45
|
CB QUART | BC FONTAJAU IN2IN | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
21/01/2024
|
17:45
|
CB QUART | CB BLANES | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
27/01/2024
|
09:00
|
CE PALAMÓS - U16 GROC | CB QUART GRUES CRUZ | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS C/GASPART MATAS S/N |
|
27/01/2024
|
09:30
|
CB QUART GRUES CRUZ | LES HUSKIES DE VILABLAREIX | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
27/01/2024
|
09:30
|
CB QUART GRUES CRUZ | BC TORROELLA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
27/01/2024
|
11:00
|
CB QUART GRUES CRUZ | BASQUET GIRONA U12 BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
27/01/2024
|
11:00
|
CB QUART GRUES CRUZ VERD | BÀSQUET VILAFANT | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
27/01/2024
|
12:00
|
CE PALAMÓS - U16 FEM | CB QUART GRUES CRUZ | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS C/GASPART MATAS S/N |
|
27/01/2024
|
12:30
|
CB QUART GRUES CRUZ | C.E. ONYAR | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
27/01/2024
|
12:30
|
CB QUART GRUES CRUZ NEGRE | C.B.GUIXOLS 1 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
27/01/2024
|
13:30
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | CB QUART GRUES CRUZ | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
27/01/2024
|
16:00
|
CB QUART REALE PALOL QUER | U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA 2007 | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
27/01/2024
|
18:00
|
CB QUART OBRES I SERVEIS CRUZ | FEMENÍ OSONA B - OVA PROJECTS | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
27/01/2024
|
19:45
|
BÀSQUET ARBÚCIES | CB QUART | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL CAN PONS D'ARBUCIES Ctra. de Santa Fe, 42 |
|
28/01/2024
|
12:30
|
CB QUART ASSISTRANS | C.B. GUIXOLS PORTA FERRADA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS C/ CALLAO S/N |
|
01/02/2024
|
21:00
|
MONICA RO- AECAM SANTA SUSANNA | CB QUART ASSISTRANS | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER ZONA ESP. PARC DEL COLOMER |
|
02/02/2024
|
20:30
|
AE FORNELLS | CB QUART | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAVELLO POLIESPORTIU MUNICIPAL DE FORNELLS DE LA SELVA ZONA ESPORTIVA EL MOLI |
|
03/02/2024
|
08:45
|
BC FONTAJAU IN2IN BLAU | CB QUART GRUES CRUZ | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24 |
|
03/02/2024
|
09:00
|
NOU CAULÈS MASCULÍ U11-U12 | CB QUART GRUES CRUZ | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES HORTS D'EN PERE PAU |
|
03/02/2024
|
09:00
|
CE CALDES DE MALAVELLA | CB QUART GRUES CRUZ | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
03/02/2024
|
09:00
|
CB BESCANO | CB QUART GRUES CRUZ | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BESCANÓ ZONA ESPORTIVA |
|
03/02/2024
|
11:00
|
CB QUART GRUES CRUZ | FD CASSANENC A | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
03/02/2024
|
11:15
|
UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA | CB QUART GRUES CRUZ VERD | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL D'AMER AVGDA DEL FAR |
|
03/02/2024
|
12:00
|
MASMITJÀ GROC | CB QUART GRUES CRUZ NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL.LEGI DR. MASMITJA DE GIRONA C/ JOAN MARAGALL, N. 56 |
|
03/02/2024
|
16:00
|
ÉNERGIE FITNESS BÀSQUET RIBES 07 | CB QUART REALE PALOL QUER | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
03/02/2024
|
16:30
|
CB QUART GRUES CRUZ | GOLF DE ANDRATX-EDBASER CB | LIGA EBA | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
03/02/2024
|
17:45
|
CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA A | CB QUART OBRES I SERVEIS CRUZ | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI C/ TORRENT VIDAL S/N |
|
03/02/2024
|
17:45
|
MURALLA ÒPTICA - CB BLANES A | CB QUART ASSISTRANS | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
04/02/2024
|
10:00
|
CB QUART GRUES CRUZ | CE CALDES DE MALAVELLA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
04/02/2024
|
16:00
|
CB QUART GRUES CRUZ | CB.ROSES | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
11/02/2024
|
17:15
|
TECNOCASA SALT | CB QUART GRUES CRUZ | LIGA EBA | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT AVGDA, PAISOS CATALANS S/N |
|
15/02/2024
|
19:45
|
PRISCO-L'ESCALA | CB QUART GRUES CRUZ | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE L'ESPORT DE L'ESCALA RUSIÑOL, 4 |
|
17/02/2024
|
09:30
|
CB QUART GRUES CRUZ | CB SALT VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
17/02/2024
|
09:30
|
CB QUART GRUES CRUZ | CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA LILA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
17/02/2024
|
11:00
|
CB QUART GRUES CRUZ VERD | C.B.GUIXOLS 2 | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
17/02/2024
|
11:00
|
CB QUART GRUES CRUZ | EEM CALDES | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
17/02/2024
|
12:30
|
CB HOSTALRIC | CB QUART GRUES CRUZ | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'HOSTALRIC Via Romana, S/N |
|
17/02/2024
|
12:30
|
C.B. SARRIÀ DE TER | CB QUART GRUES CRUZ | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE SARRIÀ DE TER C/ FRANCESC CAMBO S/N |
|
17/02/2024
|
16:00
|
CB QUART REALE PALOL QUER | CB GRANOLLERS 3 | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
17/02/2024
|
18:30
|
CB QUART GRUES CRUZ | DM GROUP MOLLET | LIGA EBA | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
17/02/2024
|
20:15
|
CB QUART ASSISTRANS | CBU LLORET SAMBA HOTELS | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
18/02/2024
|
17:45
|
CB QUART OBRES I SERVEIS CRUZ | C.B. LLINARS A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
18/02/2024
|
19:30
|
CB QUART | CB SANT NARCÍS | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
20/02/2024
|
18:45
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | CB QUART GRUES CRUZ | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
24/02/2024
|
09:00
|
ESCOLÀPIES FIGUERES | CB QUART GRUES CRUZ | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N |
|
24/02/2024
|
09:30
|
CB QUART GRUES CRUZ NEGRE | BASQUET GIRONA U9 VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
24/02/2024
|
10:30
|
CB ADEPAF TXOT'S U9 | CB QUART GRUES CRUZ VERD | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N |
|
24/02/2024
|
10:45
|
CB QUART GRUES CRUZ | C.B.LLAGOSTERA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
24/02/2024
|
10:45
|
CB QUART GRUES CRUZ | BÀSQUET ARBÚCIES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
24/02/2024
|
11:00
|
CCE MONTESSORI PALAU | CB QUART GRUES CRUZ | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO COL.LEGI MONTESSORI-PALAU DE GIRONA CAMI VELL DE FORNELLS, 33 |
|
24/02/2024
|
12:15
|
CB QUART GRUES CRUZ | BC FONTAJAU IN2IN GROC | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
24/02/2024
|
16:00
|
C.B. FARNERS | CB QUART | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS AVGDA SALVADOR SPRIU S/N |
|
24/02/2024
|
17:45
|
MOLDSTOCK C.B. MOLLET C | CB QUART REALE PALOL QUER | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
24/02/2024
|
18:30
|
CB QUART GRUES CRUZ | CB CUARTE DE HUERVA | LIGA EBA | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
24/02/2024
|
20:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | CB QUART | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
25/02/2024
|
17:00
|
F.D CASSANENC DAVINIA PALACIOS | CB QUART OBRES I SERVEIS CRUZ | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL |
|
02/03/2024
|
09:30
|
CB QUART GRUES CRUZ VERD | C.B.LLAGOSTERA | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
02/03/2024
|
09:30
|
CB QUART GRUES CRUZ | BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U12 VERMELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
02/03/2024
|
09:30
|
PRISCO-L'ESCALA | CB QUART GRUES CRUZ | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE L'ESPORT DE L'ESCALA RUSIÑOL, 4 |
|
02/03/2024
|
09:30
|
BASQUET PORQUERES | CB QUART GRUES CRUZ | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE PORQUERES MONTSENY S/N |
|
02/03/2024
|
10:30
|
CB ADEPAF TXOT'S U10 | CB QUART GRUES CRUZ NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N |
|
02/03/2024
|
12:30
|
CB QUART GRUES CRUZ | CB OLOT LAVA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
02/03/2024
|
12:30
|
FEC VALL DEL TER | CB QUART GRUES CRUZ | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL LLANDRIUS DE CAMPRODON CARRETERA DE MOLLO, S/N |
|
02/03/2024
|
17:45
|
SESE A | CB QUART GRUES CRUZ | LIGA EBA | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
03/03/2024
|
12:30
|
CB PARETS VERMELL | CB QUART REALE PALOL QUER | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL PARETS AV. FRANCESC MACIA, S/N |
|
03/03/2024
|
16:00
|
CB QUART OBRES I SERVEIS CRUZ | SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
03/03/2024
|
17:45
|
CB QUART | CB BESCANO | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
03/03/2024
|
19:45
|
CB QUART ASSISTRANS | MARISTES ADEMAR B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
09/03/2024
|
09:00
|
CB BANYOLES MIXTE | CB QUART GRUES CRUZ VERD | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES PASSEIG DE MAS RIERA |
|
09/03/2024
|
09:00
|
BÀSQUET VILAFANT | CB QUART GRUES CRUZ | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT CTRA. DE VILAFANT S/N |
|
09/03/2024
|
09:30
|
CB QUART GRUES CRUZ | CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
09/03/2024
|
10:30
|
BÀSQUET VILAFANT | CB QUART GRUES CRUZ NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT CTRA. DE VILAFANT S/N |
|
09/03/2024
|
10:45
|
CB QUART GRUES CRUZ | CB TORELLÓ MMV – ASTOR ASSESSORIA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
09/03/2024
|
10:45
|
CB QUART GRUES CRUZ | C.B.GUIXOLS 2 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
09/03/2024
|
12:15
|
CB QUART GRUES CRUZ | CB LA VALL D'EN BAS A | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
09/03/2024
|
12:15
|
C.B.LLAGOSTERA | CB QUART GRUES CRUZ | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA AVINGUDA DE L' ESPORT S/N |
|
09/03/2024
|
17:30
|
CB OLOT | CB QUART | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N |
|
09/03/2024
|
17:30
|
CB SALT NEGRE | CB QUART REALE PALOL QUER | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT AVGDA, PAISOS CATALANS S/N |
|
09/03/2024
|
18:30
|
CB QUART GRUES CRUZ | AZULEJOS MONCAYO CBZ | LIGA EBA | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
10/03/2024
|
12:00
|
CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA | CB QUART GRUES CRUZ | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI C/ TORRENT VIDAL S/N |
|
10/03/2024
|
16:30
|
CB QUART | C.B. FARNERS | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
10/03/2024
|
18:00
|
C.E.B. SANT JORDI BLAU | CB QUART OBRES I SERVEIS CRUZ | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
16/03/2024
|
09:00
|
ESCOLÀPIES FIGUERES NEGRE | CB QUART GRUES CRUZ | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N |
|
16/03/2024
|
09:30
|
CB QUART GRUES CRUZ | VEDRUNA GIRONA U12 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
16/03/2024
|
09:30
|
CB QUART GRUES CRUZ NEGRE | CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA LILA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
16/03/2024
|
11:00
|
CB QUART GRUES CRUZ VERD | CCE MONTESSORI PALAU | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
16/03/2024
|
11:00
|
CB QUART GRUES CRUZ | BÀSQUET VILAFANT | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
16/03/2024
|
12:15
|
C.E. ONYAR | CB QUART GRUES CRUZ | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA JOSEP AGUILERA I MARTI, 2 |
|
16/03/2024
|
12:30
|
CB QUART GRUES CRUZ | PRISCO-L'ESCALA A | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
16/03/2024
|
16:00
|
CB QUART GRUES CRUZ | CB SALT VERD | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
16/03/2024
|
19:30
|
SD ESPANYOL | CB QUART GRUES CRUZ | LIGA EBA | JESUS MARIA SANT GERVASI C/ JESUS I MARIA, 1-25 |
|
16/03/2024
|
19:30
|
A.E. SANT ANDREU NATZARET-1A | CB QUART REALE PALOL QUER | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
17/03/2024
|
11:00
|
CB QUART GRUES CRUZ NEGRE | UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA TARONJA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
17/03/2024
|
12:00
|
CB OLOT | CB QUART | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N |
|
17/03/2024
|
15:45
|
CB QUART | ESCOLÀPIES FIGUERES | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
17/03/2024
|
17:45
|
CB QUART OBRES I SERVEIS CRUZ | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
17/03/2024
|
19:45
|
CB QUART ASSISTRANS | A. BASQUET BUFALÀ | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
23/03/2024
|
11:00
|
CB QUART GRUES CRUZ VERD | C.B. FONTCOBERTA | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
23/03/2024
|
12:30
|
CB QUART REALE PALOL QUER | CB SALT NEGRE | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
23/03/2024
|
16:00
|
CB QUART | C.B. FONTCOBERTA | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
23/03/2024
|
18:30
|
CB QUART GRUES CRUZ | JOVENTUT BADALONA | LIGA EBA | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
24/03/2024
|
12:15
|
EL MASNOU BASQUETBOL | CB QUART ASSISTRANS | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14 |
|
06/04/2024
|
09:00
|
CBU LLORET RECREATIVOS LLORET | CB QUART GRUES CRUZ | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR AVINGUDA DE RIERAL, S/N |
|
06/04/2024
|
09:00
|
CESET U13 | CB QUART GRUES CRUZ | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA PASSEIG D'OLOT, 41 |
|
06/04/2024
|
09:30
|
CB QUART GRUES CRUZ VERD | BC MAÇANET | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
06/04/2024
|
10:30
|
C.B.GUIXOLS 1 | CB QUART GRUES CRUZ NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS C/ CALLAO S/N |
|
06/04/2024
|
11:00
|
CB QUART GRUES CRUZ | UCAP U14 TXOT'S | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
06/04/2024
|
11:00
|
C.B. SARRIÀ DE TER NEGRE | CB QUART GRUES CRUZ | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE SARRIÀ DE TER C/ FRANCESC CAMBO S/N |
|
06/04/2024
|
12:00
|
PRISCO-L'ESCALA | CB QUART GRUES CRUZ | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE L'ESPORT DE L'ESCALA RUSIÑOL, 4 |
|
06/04/2024
|
16:00
|
SOLDATAL CB CAMPDEVANOL | CB QUART GRUES CRUZ | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU MUNICIPAL ST JOAN LES ABADESSES C/ BERNAT SAULET 1 |
|
06/04/2024
|
17:45
|
CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA A | CB QUART ASSISTRANS | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI C/ TORRENT VIDAL S/N |
|
06/04/2024
|
18:30
|
CLUB NATACIÓ SABADELL A | CB QUART OBRES I SERVEIS CRUZ | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus) MONTCADA, 21 |
|
06/04/2024
|
18:30
|
MONBUS CB IGUALADA | CB QUART GRUES CRUZ | LIGA EBA | POLIESPORTIU LES COMES CARLES RIBA S/N |
|
06/04/2024
|
19:45
|
CB SANT NARCÍS | CB QUART | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA JOSEP AGUILERA I MARTI, 2 |
|
07/04/2024
|
10:30
|
C.E. ONYAR | CB QUART | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA JOSEP AGUILERA I MARTI, 2 |
|
07/04/2024
|
12:45
|
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA 2007 | CB QUART REALE PALOL QUER | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | FORUS SARDENYA SARDENYA, 549-553 |
|
07/04/2024
|
18:30
|
CB QUART GRUES CRUZ | CCE MONTESSORI PALAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
13/04/2024
|
09:15
|
VEDRUNA GIRONA U11 | CB QUART GRUES CRUZ | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | CENTRE ESPORTIU VEDRUNA DE GIRONA CAMI VELL DE FORNELLS S/N |
|
13/04/2024
|
09:30
|
CB QUART GRUES CRUZ | VEDRUNA GIRONA U09 | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
13/04/2024
|
09:30
|
CB QUART GRUES CRUZ | BASQUET GIRONA U11 VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
13/04/2024
|
09:30
|
C.B. FONTCOBERTA | CB QUART GRUES CRUZ VERD | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL FONTCOBERTA AV. DE LA PEDRERA |
|
13/04/2024
|
10:45
|
CB QUART GRUES CRUZ | CB.ROSES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
13/04/2024
|
10:45
|
CB QUART GRUES CRUZ NEGRE | MASMITJÀ GROC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
13/04/2024
|
12:00
|
CESET U14 NEGRE | CB QUART GRUES CRUZ | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA PASSEIG D'OLOT, 41 |
|
13/04/2024
|
12:15
|
CB QUART GRUES CRUZ | CB OLOT GREDA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
13/04/2024
|
16:15
|
CB QUART REALE PALOL QUER | ÉNERGIE FITNESS BÀSQUET RIBES 07 | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
13/04/2024
|
19:00
|
CB QUART GRUES CRUZ | SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET | LIGA EBA | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
13/04/2024
|
20:45
|
CB QUART ASSISTRANS | CEEB TORDERA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
14/04/2024
|
10:00
|
CB QUART GRUES CRUZ | BC FONTAJAU IN2IN GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
14/04/2024
|
15:45
|
CB QUART | CB.ROSES | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
14/04/2024
|
17:45
|
CB QUART OBRES I SERVEIS CRUZ | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
14/04/2024
|
19:30
|
CB QUART | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
19/04/2024
|
21:15
|
CB CANET | CB QUART ASSISTRANS | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
20/04/2024
|
09:00
|
UCAP U9 TXOT'S | CB QUART GRUES CRUZ | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLÓ MUNICIPAL DE PERALADA C/ COMTE ZAVELLA, S/N |
|
20/04/2024
|
09:00
|
BC TORROELLA | CB QUART GRUES CRUZ | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | NOU PAVELLÓ MUNICIPAL D'ESPORTS DE TORROELLA DE MONTGRI Ronda Pau Casals, s/n |
|
20/04/2024
|
09:30
|
CB QUART GRUES CRUZ VERD | BASQUET GIRONA U9 BLANC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
20/04/2024
|
09:30
|
CB QUART GRUES CRUZ | C.B. FARNERS | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
20/04/2024
|
11:00
|
CB QUART GRUES CRUZ | C.B. SARRIÀ DE TER | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
20/04/2024
|
11:00
|
UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA TARONJA | CB QUART GRUES CRUZ NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'AMER AVGDA DEL FAR |
|
21/04/2024
|
16:00
|
C.B.LLAGOSTERA | CB QUART | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA AVINGUDA DE L' ESPORT S/N |
|
21/04/2024
|
16:00
|
CB GRANOLLERS 3 | CB QUART REALE PALOL QUER | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
21/04/2024
|
17:45
|
AE BADALONÈS | CB QUART ASSISTRANS | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
21/04/2024
|
19:30
|
SERMATEC JET TERRASSA | CB QUART OBRES I SERVEIS CRUZ | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | POLIESPORTIU CAN JOFRESA BADALONA, 4 |
|
27/04/2024
|
09:00
|
BASQUET GIRONA U9 VERMELL | CB QUART GRUES CRUZ NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA DOCTOR ANTIC ROCA, S/N |
|
27/04/2024
|
09:30
|
CB QUART GRUES CRUZ | CCE MONTESSORI PALAU | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
27/04/2024
|
09:30
|
CB QUART GRUES CRUZ | PRISCO-L'ESCALA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
27/04/2024
|
11:00
|
CB QUART GRUES CRUZ | BC TORROELLA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
27/04/2024
|
16:15
|
CB QUART REALE PALOL QUER | MOLDSTOCK C.B. MOLLET C | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
27/04/2024
|
19:30
|
TECE PIA OLOT | CB QUART OBRES I SERVEIS CRUZ | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
27/04/2024
|
21:15
|
C.B. FARNERS | CB QUART | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS AVGDA SALVADOR SPRIU S/N |
|
28/04/2024
|
17:30
|
CB LA VALL D'EN BAS | CB QUART | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | CENTRE ESPORTIU D'EN BAS C/ PISCINA S/N |
|
28/04/2024
|
17:45
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S | CB QUART ASSISTRANS | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
04/05/2024
|
09:30
|
CB QUART GRUES CRUZ NEGRE | CB ADEPAF TXOT'S U10 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
04/05/2024
|
10:30
|
BASQUET GIRONA U11 VERMELL | CB QUART GRUES CRUZ | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA DOCTOR ANTIC ROCA, S/N |
|
04/05/2024
|
10:45
|
C.E. ONYAR | CB QUART GRUES CRUZ | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA JOSEP AGUILERA I MARTI, 2 |
|
04/05/2024
|
10:45
|
CB OLOT LAVA | CB QUART GRUES CRUZ | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N |
|
04/05/2024
|
12:30
|
CB QUART GRUES CRUZ | CB HOSTALRIC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
04/05/2024
|
16:15
|
CB QUART REALE PALOL QUER | CB PARETS VERMELL | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
04/05/2024
|
20:15
|
CB QUART ASSISTRANS | MONICA RO- AECAM SANTA SUSANNA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
05/05/2024
|
11:00
|
CB QUART GRUES CRUZ | CB OLOT LAVA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
05/05/2024
|
15:45
|
CB QUART | PRISCO-L'ESCALA | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
05/05/2024
|
17:45
|
CB QUART OBRES I SERVEIS CRUZ | SUTTON CBF CERDANYOLA | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
05/05/2024
|
19:30
|
CB QUART | CB OLOT | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
11/05/2024
|
09:30
|
CB QUART GRUES CRUZ | C.B.LLAGOSTERA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
11/05/2024
|
12:00
|
BÀSQUET ARBÚCIES | CB QUART GRUES CRUZ | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CAN PONS D'ARBUCIES Ctra. de Santa Fe, 42 |
|
11/05/2024
|
12:30
|
CB QUART GRUES CRUZ | BC FONTAJAU IN2IN BLAU | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
11/05/2024
|
16:00
|
UB SANT ADRIA B | CB QUART ASSISTRANS | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA RICART, 6 |
|
12/05/2024
|
17:45
|
CB QUART OBRES I SERVEIS CRUZ | CN CALDES | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
12/05/2024
|
18:15
|
BC FONTAJAU IN2IN | CB QUART | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24 |
|
18/05/2024
|
09:30
|
CB QUART GRUES CRUZ | C.E. ONYAR | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
18/05/2024
|
10:45
|
EEM CALDES | CB QUART GRUES CRUZ | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
25/05/2024
|
09:00
|
C.B.LLAGOSTERA | CB QUART GRUES CRUZ | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA AVINGUDA DE L' ESPORT S/N |
|
25/05/2024
|
09:00
|
C.B.GUIXOLS 2 | CB QUART GRUES CRUZ | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS C/ CALLAO S/N |
|
25/05/2024
|
12:15
|
UCAP U14 TXOT'S | CB QUART GRUES CRUZ | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLÓ MUNICIPAL DE PERALADA C/ COMTE ZAVELLA, S/N |
|
01/06/2024
|
09:30
|
CB QUART GRUES CRUZ | CESET U14 NEGRE | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
01/06/2024
|
12:30
|
CB QUART GRUES CRUZ | BASQUET PORQUERES | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
01/06/2024
|
12:30
|
CB QUART GRUES CRUZ | ESCOLÀPIES FIGUERES NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
08/06/2024
|
09:15
|
CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA NEGRE | CB QUART GRUES CRUZ | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI C/ TORRENT VIDAL S/N |