Calendari Global Club

CLUB BASQUET QUART

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
04/09/2021
18:30
BÀSQUET GIRONA B CB QUART GERMANS CRUZ LIGA EBA C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
11/09/2021
18:15
CB QUART GERMANS CRUZ SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET LIGA EBA PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
25/09/2021
12:30
CB OLOT GREDA CB QUART GRUES CRUZ C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
25/09/2021
16:00
CB QUART REALE SEGUROS C.B. CALELLA C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
25/09/2021
16:00
FE BEGUR CB QUART C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL BEGUR
CARRER DEL PAVELLO, S/N
25/09/2021
16:00
C.E. ONYAR CB QUART SQUADRA.PIZZA LAB C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
25/09/2021
18:00
CB QUART ASSISTRANS CB SANT HILARI C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
26/09/2021
12:15
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET CB QUART OBRES I SERVEIS CRUZ C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
26/09/2021
16:00
CB QUART BICENTURY C.B. FARNERS A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
26/09/2021
19:00
CB LA VALL D'EN BAS CB QUART C.C. SOTS-25 MASCULI A CENTRE ESPORTIU D'EN BAS
C/ PISCINA S/N
02/10/2021
10:30
CCE MONTESSORI PALAU CB QUART GRUES CRUZ C.T. PRE-MINI MASCULI 1R. ANY PAVELLO COL.LEGI MONTESSORI-PALAU DE GIRONA
CAMI VELL DE FORNELLS, 33
02/10/2021
10:45
CB LLAGOSTERA CB QUART GRUES CRUZ C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
02/10/2021
11:00
CB QUART GRUES CRUZ CB SALT BLANC C.T. MINI MASC. PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
02/10/2021
11:00
BASQUET PORQUERES CB QUART GRUES CRUZ C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE PORQUERES
MONTSENY S/N
02/10/2021
16:00
CB QUART C.B. GUIXOLS C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
02/10/2021
16:00
CB SALT C CB QUART ASSISTRANS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
02/10/2021
17:45
C.B. TORELLÓ SF CB QUART OBRES I SERVEIS CRUZ C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL TORELLO
PASSATGE DEL ESPORTS, S/N
02/10/2021
18:00
CB QUART CB LLAGOSTERA C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
02/10/2021
19:30
C.B. NAVÀS - VISCOLA CB QUART GERMANS CRUZ LIGA EBA PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS
PAU CASALS, S/N
03/10/2021
16:00
CB QUART OBRES I SERVEIS CRUZ C.B. FARNERS C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
03/10/2021
17:45
CB QUART SQUADRA.PIZZA LAB CLUB BASQUET VALL DEL TERRI-ROSA D'ABRIL C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
03/10/2021
18:00
C.B. TORELLÓ SM CB QUART BICENTURY C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL TORELLO
PASSATGE DEL ESPORTS, S/N
03/10/2021
19:30
CB QUART GRUES CRUZ ESCOLÀPIES FIGUERES C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
08/10/2021
20:00
AE FORNELLS CB QUART OBRES I SERVEIS CRUZ C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO POLIESPORTIU MUNICIPAL DE FORNELLS DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA EL MOLI
09/10/2021
09:30
CB QUART GRUES CRUZ VEDRUNA GIRONA '13 VERMELL C.T. PRE-MINI MASCULI 1R. ANY PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
09/10/2021
10:30
UNIÓ GIRONA MARISTES BLANC CB QUART GRUES CRUZ C.T. MINI MASC. PAVELLO MARISTES DE GIRONA
AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7
09/10/2021
16:00
CB QUART REALE SEGUROS CB SANT NARCIS U18 GINVEST C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
09/10/2021
17:15
BÀSQUET ARBÚCIES CB QUART C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL CAN PONS D'ARBUCIES
Ctra. de Santa Fe, 42
09/10/2021
18:15
CB QUART GERMANS CRUZ AZULEJOS MONCAYO CBZ LIGA EBA PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
10/10/2021
10:30
C B BLANES CB QUART C.C. SOTS-25 MASCULI A CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
10/10/2021
17:45
CB QUART OBRES I SERVEIS CRUZ CB BLANES A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
10/10/2021
19:30
CB QUART SQUADRA.PIZZA LAB CB SANT GREGORI C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
15/10/2021
19:00
UNIÓ GIRONA MARISTES CB QUART GRUES CRUZ C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MARISTES DE GIRONA
AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7
16/10/2021
09:00
BÀSQUET ARBÚCIES CB QUART GRUES CRUZ C.T. PRE-MINI MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL CAN PONS D'ARBUCIES
Ctra. de Santa Fe, 42
16/10/2021
09:30
CB QUART GRUES CRUZ CB LLAGOSTERA C C.T. MINI MASC. PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
16/10/2021
12:00
CB ROSES VERD CB QUART GRUES CRUZ C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL ROSES
CTRA MAS OLIVA S/N
16/10/2021
17:00
CEEB TORDERA CB QUART BICENTURY C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL TORDERA
AV. PAISOS CATALANS, S/N
16/10/2021
17:30
CB TONA CB QUART OBRES I SERVEIS CRUZ C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL TONA
JAUME BALMES, S/N
16/10/2021
17:30
CB LA VALL D'EN BAS CB QUART SQUADRA.PIZZA LAB C.C. TERCERA CATEGORIA FEM CENTRE ESPORTIU D'EN BAS
C/ PISCINA S/N
16/10/2021
18:00
CB SANT NARCÍS OTGIR CB QUART ASSISTRANS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
16/10/2021
18:30
BARÇA CB QUART GERMANS CRUZ LIGA EBA CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER
DEL SOL, S/N
17/10/2021
10:45
AE BADALONES B CB QUART REALE SEGUROS C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
17/10/2021
16:00
CB QUART NOU CAULES CLUB DE BASQUET C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
17/10/2021
17:45
CB QUART OBRES I SERVEIS CRUZ GEIEG UNIGIRONA BLANC C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
17/10/2021
19:30
CB QUART BASQUET PORQUERES C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
23/10/2021
09:30
CB QUART GRUES CRUZ VEDRUNA GIRONA '13 C.T. PRE-MINI MASCULI 1R. ANY PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
23/10/2021
09:30
CB QUART GRUES CRUZ PRISCO-L'ESCALA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
23/10/2021
11:00
CB QUART GRUES CRUZ CB LLAGOSTERA C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
23/10/2021
11:00
CB QUART GRUES CRUZ AE FORNELLS C.T. MINI MASC. PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
23/10/2021
12:30
CB QUART GRUES CRUZ BC FONTAJAU IN2IN GROC C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
23/10/2021
15:45
CB QUART REALE SEGUROS CE PALAMÓS GROC C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
23/10/2021
18:10
CB QUART GERMANS CRUZ C.B.SANTFELIUENC LIGA EBA PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
23/10/2021
19:30
BÀSQUET VILAFANT CB QUART C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT
CTRA. DE VILAFANT S/N
23/10/2021
20:00
UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA CB QUART OBRES I SERVEIS CRUZ C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS DE LA CELLERA DE TER
CARRETERA ESCOLES S/N
24/10/2021
16:00
CB QUART BICENTURY BÀSQUET GIRONA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
24/10/2021
17:45
CB QUART OBRES I SERVEIS CRUZ BÀSQUET VILAFANT C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
24/10/2021
19:30
CB QUART ASSISTRANS SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET 2 C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
24/10/2021
19:30
CB LLAGOSTERA CB QUART C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
30/10/2021
12:30
CB QUART GERMANS CRUZ PALMA AIR EUROPA LIGA EBA PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
30/10/2021
18:00
CB QUART BICENTURY U.E. RIPOLL A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
30/10/2021
20:00
CB QUART ASSISTRANS CB BESCANO B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
06/11/2021
09:30
CB QUART GRUES CRUZ C.B. GUIXOLS MINI 1 C.T. MINI MASC. PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
06/11/2021
09:30
MASMITJÀ GROC CB QUART GRUES CRUZ C.T. PRE-MINI MASCULI 1R. ANY PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
06/11/2021
11:00
CB QUART GRUES CRUZ CB SALT NEGRE C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
06/11/2021
11:00
CB QUART GRUES CRUZ UNIÓ GIRONA MARISTES C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
06/11/2021
17:00
UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA A CB QUART GRUES CRUZ C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS DE LA CELLERA DE TER
CARRETERA ESCOLES S/N
06/11/2021
18:00
CB QUART CB OLOT C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
06/11/2021
18:10
GRUP VIA - C.B. ARTÉS CB QUART GERMANS CRUZ LIGA EBA PAVELLO ESPORTIU D'ARTES
BARCELONA, S/N
06/11/2021
18:45
F.D CASSANENC B CB QUART ASSISTRANS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
06/11/2021
19:30
CB QUART CE PALAMOS BLAU C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
06/11/2021
19:45
C. B. VILABLAREIX CB QUART OBRES I SERVEIS CRUZ C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL VILABLAREIX
C/ MARROC S/N
06/11/2021
20:15
MATARÓ PARC MARESME BOET CB QUART REALE SEGUROS C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
07/11/2021
17:00
F.D CASSANENC A CB QUART BICENTURY C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
07/11/2021
17:45
CB QUART OBRES I SERVEIS CRUZ C.B. GUIXOLS C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
07/11/2021
19:30
CB QUART SQUADRA.PIZZA LAB C.E. ONYAR C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
13/11/2021
09:00
CB OLOT CB QUART GRUES CRUZ C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
13/11/2021
11:00
CB QUART GRUES CRUZ CB SANT NARCIS U16N C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
13/11/2021
13:00
C.E.SANT NICOLAU 2 CB QUART REALE SEGUROS C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
13/11/2021
15:45
CBGX SANTJOANENC SUB-25 CB QUART C.C. SOTS-25 MASCULI A POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS
C/ PAPERERA TORRAS, 2
13/11/2021
16:00
C.B. FARNERS B CB QUART C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS
AVGDA SALVADOR SPRIU S/N
13/11/2021
16:00
UNIÓ GIRONA MARISTES BLAU CB QUART OBRES I SERVEIS CRUZ C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MARISTES DE GIRONA
AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7
13/11/2021
18:15
CB QUART GERMANS CRUZ UE MATARO - GERMANS HOMS LIGA EBA PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
14/11/2021
16:00
CB QUART BICENTURY NOU CAULES CLUB DE BASQUET C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
14/11/2021
17:45
CB QUART OBRES I SERVEIS CRUZ CB BANYOLES C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
14/11/2021
18:30
CLUB BASQUET VALL DEL TERRI-ROSA D'ABRIL CB QUART SQUADRA.PIZZA LAB C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO MUNICIPAL CORNELLA DEL TERRI
CTRA MEDINYA S/N
14/11/2021
19:45
CB QUART ASSISTRANS C.B. GUIXOLS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
20/11/2021
09:00
CB CRISTINENC CB QUART GRUES CRUZ C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE STA.CRISTINA D'ARO
ZONA ESPORTIVA
20/11/2021
10:30
ADEPAF U9 CB QUART GRUES CRUZ C.T. PRE-MINI MASCULI 1R. ANY POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
20/11/2021
11:00
CB QUART GRUES CRUZ CB OLOT GREDA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
20/11/2021
12:30
CB QUART GRUES CRUZ UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
20/11/2021
17:00
CESET CB QUART OBRES I SERVEIS CRUZ C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
20/11/2021
17:30
CB SANT GREGORI CB QUART SQUADRA.PIZZA LAB C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
20/11/2021
19:00
BÀSQUET ARBÚCIES CB QUART ASSISTRANS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL CAN PONS D'ARBUCIES
Ctra. de Santa Fe, 42
20/11/2021
20:15
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC CB QUART GERMANS CRUZ LIGA EBA PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
21/11/2021
14:15
SABADELL BQ VALLÈS U18 CB QUART REALE SEGUROS C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
21/11/2021
17:45
CB QUART OBRES I SERVEIS CRUZ VEDRUNA GIRONA '04 C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
21/11/2021
18:45
MULTICAPACITATS CB SALT B CB QUART BICENTURY C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
21/11/2021
19:30
CB QUART CB BANYOLES C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
27/11/2021
09:30
CB QUART GRUES CRUZ CBU LLORET SAMBA HOTELS C.T. PRE-MINI MASCULI 1R. ANY PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
27/11/2021
11:00
CB QUART GRUES CRUZ VEDRUNA BC PALAFRUGELL C.T. MINI MASC. PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
27/11/2021
11:00
CB QUART GRUES CRUZ CE PALAMOS C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
27/11/2021
12:00
ESCOLÀPIES FIGUERES CB QUART GRUES CRUZ C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
27/11/2021
15:45
CB QUART REALE SEGUROS CB BLANES A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
27/11/2021
18:15
CB QUART GERMANS CRUZ BÀSQUET GIRONA B LIGA EBA PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
27/11/2021
20:00
CB QUART ASSISTRANS CB BLANES B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
28/11/2021
12:00
UNIÓ GIRONA MARISTES CB QUART C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO MARISTES DE GIRONA
AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7
28/11/2021
12:00
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS CB QUART C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS
C/ XALOC N. 22
28/11/2021
12:00
BC FONTAJAU IN2IN CB QUART OBRES I SERVEIS CRUZ C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
28/11/2021
17:45
CB QUART BICENTURY C.E. VILATORTA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
28/11/2021
19:30
CB QUART SQUADRA.PIZZA LAB CB LA VALL D'EN BAS C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
04/12/2021
11:00
CB QUART GRUES CRUZ CB SALT VERD C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
11/12/2021
09:00
UNIÓ GIRONA MARISTES BLANC CB QUART GRUES CRUZ C.T. PRE-MINI MASCULI 1R. ANY PAVELLO MARISTES DE GIRONA
AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7
11/12/2021
12:30
CB QUART GRUES CRUZ CB SANT NARCIS U14E C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
11/12/2021
18:00
C.E. ONYAR CB QUART ASSISTRANS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
12/12/2021
10:30
CB SALT VERD CB QUART GRUES CRUZ C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
12/12/2021
11:00
UE MATARO - GERMANS HOMS JGM CB QUART REALE SEGUROS C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
12/12/2021
16:00
CB QUART F.D CASSANENC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
12/12/2021
17:45
CB QUART OBRES I SERVEIS CRUZ SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
12/12/2021
18:00
BC TORROELLA CB QUART BICENTURY C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. NOU PAVELLÓ MUNICIPAL D'ESPORTS DE TORROELLA DE MONTGRI
Ronda Pau Casals, s/n
12/12/2021
19:00
BC FONTAJAU IN2IN CB QUART OBRES I SERVEIS CRUZ C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
12/12/2021
19:30
CB QUART CB SANT NARCIS U25 C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
18/12/2021
11:00
CB QUART GRUES CRUZ BASQUET PORQUERES C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
18/12/2021
11:00
CB BANYOLES MIXTE CB QUART GRUES CRUZ C.T. PRE-MINI MASCULI 1R. ANY PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
18/12/2021
15:00
CB QUART REALE SEGUROS CB GRANOLLERS 2 C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
18/12/2021
16:00
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET CB QUART C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
18/12/2021
16:00
C.B. FARNERS CB QUART OBRES I SERVEIS CRUZ C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS
AVGDA SALVADOR SPRIU S/N
18/12/2021
17:30
CB QUART GERMANS CRUZ GRUPO EDBASER ANDRATX LIGA EBA PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
18/12/2021
19:30
CB QUART ASSISTRANS CBU LLORET SAMBA HOTELS B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
19/12/2021
16:00
CB QUART BICENTURY BÀSQUET VILAFANT C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
19/12/2021
17:45
CB QUART OBRES I SERVEIS CRUZ PRISCO-L'ESCALA C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
19/12/2021
19:30
CB QUART CB BESCANO C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
15/01/2022
09:00
BC TORROELLA CB QUART GRUES CRUZ C.T. PRE-INFANTIL MASC. NOU PAVELLÓ MUNICIPAL D'ESPORTS DE TORROELLA DE MONTGRI
Ronda Pau Casals, s/n
15/01/2022
11:00
CB QUART GRUES CRUZ UNIÓ GIRONA MARISTES BLANC C.T. MINI MASC. PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
15/01/2022
12:00
CESET CB QUART GRUES CRUZ C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
15/01/2022
17:45
ESCOLA PIA OLOT CB QUART SQUADRA.PIZZA LAB C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
15/01/2022
19:30
C.B. FARNERS A CB QUART BICENTURY C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS
AVGDA SALVADOR SPRIU S/N
16/01/2022
19:30
CB QUART PRISCO-L'ESCALA C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
19/01/2022
18:15
UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA CB QUART GRUES CRUZ C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS DE LA CELLERA DE TER
CARRETERA ESCOLES S/N
22/01/2022
17:30
C.B. GUIXOLS CB QUART C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
22/01/2022
18:00
CE CALDES DE MALAVELLA CB QUART C.C. SOTS-25 MASCULI A POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA
CTRA DE CALDES DE MALAVELLA
22/01/2022
20:00
CB QUART ASSISTRANS CB SALT C C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
23/01/2022
16:00
CB QUART BICENTURY C.B. TORELLÓ SM C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
23/01/2022
19:30
CB QUART SQUADRA.PIZZA LAB CB SANT GREGORI C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
27/01/2022
18:30
CB SANT GREGORI CB QUART GRUES CRUZ C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
29/01/2022
11:00
PRISCO-L'ESCALA CB QUART GRUES CRUZ C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE L'ESPORT DE L'ESCALA
RUSIÑOL, 4
29/01/2022
16:00
C.B. CALELLA CB QUART REALE SEGUROS C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
29/01/2022
19:00
CB BESCANO B CB QUART ASSISTRANS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BESCANÓ
ZONA ESPORTIVA
29/01/2022
20:15
UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA CB QUART SQUADRA.PIZZA LAB C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS DE LA CELLERA DE TER
CARRETERA ESCOLES S/N
30/01/2022
09:00
CB SANT NARCIS U16N CB QUART GRUES CRUZ C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
30/01/2022
16:30
CB QUART BÀSQUET ARBÚCIES C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
30/01/2022
17:45
CB QUART OBRES I SERVEIS CRUZ UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
30/01/2022
18:30
CB QUART CB LA VALL D'EN BAS C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
03/02/2022
19:30
BC FONTAJAU IN2IN GROC CB QUART GRUES CRUZ C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
05/02/2022
09:00
C.B. GUIXOLS MINI 1 CB QUART GRUES CRUZ C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
05/02/2022
09:30
CB QUART GRUES CRUZ BÀSQUET ARBÚCIES C.T. PRE-MINI MASCULI 1R. ANY PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
05/02/2022
09:30
CB QUART GRUES CRUZ C.B. GUIXOLS C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
05/02/2022
10:30
CB SALT NEGRE CB QUART GRUES CRUZ C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
05/02/2022
11:00
CB QUART GRUES CRUZ UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA A C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
05/02/2022
15:45
CB QUART REALE SEGUROS AE BADALONES B C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
05/02/2022
17:30
C.B. GUIXOLS CB QUART OBRES I SERVEIS CRUZ C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
05/02/2022
18:00
CB QUART ASSISTRANS CB SANT NARCÍS OTGIR C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
05/02/2022
18:00
C.B.SANTFELIUENC CB QUART GERMANS CRUZ LIGA EBA PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
06/02/2022
12:00
NOU CAULES CLUB DE BASQUET CB QUART C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES
HORTS D'EN PERE PAU
06/02/2022
16:00
CB QUART BICENTURY CEEB TORDERA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
06/02/2022
17:45
CB QUART OBRES I SERVEIS CRUZ CB TONA C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
06/02/2022
19:00
CB LLAGOSTERA CB QUART C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
06/02/2022
19:30
CB QUART SQUADRA.PIZZA LAB CB LA VALL D'EN BAS A C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
08/02/2022
18:30
CB LLAGOSTERA C CB QUART GRUES CRUZ C.T. MINI MASC. PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
11/02/2022
22:00
CB QUART BICENTURY F.D CASSANENC A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
12/02/2022
09:00
CB QUART GRUES CRUZ CB ROSES VERD C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
12/02/2022
10:30
CB QUART GRUES CRUZ CB OLOT C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
12/02/2022
10:45
VEDRUNA GIRONA '13 CB QUART GRUES CRUZ C.T. PRE-MINI MASCULI 1R. ANY CENTRE ESPORTIU VEDRUNA DE GIRONA
CAMI VELL DE FORNELLS S/N
12/02/2022
12:00
CB QUART OBRES I SERVEIS CRUZ UNIÓ GIRONA MARISTES BLAU C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
12/02/2022
12:30
CB OLOT CB QUART GRUES CRUZ C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
12/02/2022
16:00
CB QUART C B BLANES C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
12/02/2022
17:45
CB QUART CB LLAGOSTERA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
12/02/2022
17:45
BÀSQUET VILAFANT CB QUART OBRES I SERVEIS CRUZ C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT
CTRA. DE VILAFANT S/N
12/02/2022
19:30
C.B. FARNERS CB QUART SQUADRA.PIZZA LAB C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS
AVGDA SALVADOR SPRIU S/N
12/02/2022
19:50
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET 2 CB QUART ASSISTRANS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
13/02/2022
18:00
BÀSQUET GIRONA CB QUART BICENTURY C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
14/02/2022
20:30
CB BLANES A CB QUART OBRES I SERVEIS CRUZ C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
16/02/2022
21:00
CB QUART GERMANS CRUZ BARÇA LIGA EBA PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
18/02/2022
18:30
GEIEG UNIGIRONA BLANC CB QUART OBRES I SERVEIS CRUZ C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
19/02/2022
09:30
CB QUART GRUES CRUZ MASMITJÀ GROC C.T. PRE-MINI MASCULI 1R. ANY PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
19/02/2022
11:00
CB QUART GRUES CRUZ CB CRISTINENC C.T. MINI MASC. PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
19/02/2022
11:00
CB QUART GRUES CRUZ C.B.BLANES C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
19/02/2022
15:45
CB QUART FE BEGUR C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
19/02/2022
16:00
BASQUET PORQUERES CB QUART C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO MUNICIPAL DE PORQUERES
MONTSENY S/N
19/02/2022
18:15
CB QUART GERMANS CRUZ GRUP VIA - C.B. ARTÉS LIGA EBA PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
19/02/2022
19:15
VEDRUNA GIRONA '04 CB QUART OBRES I SERVEIS CRUZ C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A CENTRE ESPORTIU VEDRUNA DE GIRONA
CAMI VELL DE FORNELLS S/N
19/02/2022
20:00
CB QUART ASSISTRANS F.D CASSANENC B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
20/02/2022
11:00
AE FORNELLS CB QUART GRUES CRUZ C.T. MINI MASC. PAVELLO POLIESPORTIU MUNICIPAL DE FORNELLS DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA EL MOLI
20/02/2022
16:00
CB QUART REALE SEGUROS CREU ALTA SABADELL 1 C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
20/02/2022
17:45
CB QUART OBRES I SERVEIS CRUZ C. B. VILABLAREIX C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
20/02/2022
18:00
CE PALAMOS BLAU CB QUART C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
22/02/2022
18:15
VEDRUNA GIRONA '13 VERMELL CB QUART GRUES CRUZ C.T. PRE-MINI MASCULI 1R. ANY CENTRE ESPORTIU VEDRUNA DE GIRONA
CAMI VELL DE FORNELLS S/N
23/02/2022
20:30
CB SANT HILARI CB QUART ASSISTRANS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS SANT HILARI SACALM
CTRA FONT PICANT S/N
23/02/2022
20:30
CB SANT NARCIS U18 GINVEST CB QUART REALE SEGUROS C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
24/02/2022
21:00
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET CB QUART GERMANS CRUZ LIGA EBA PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
26/02/2022
09:00
CBU LLORET SAMBA HOTELS CB QUART GRUES CRUZ C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR
AVINGUDA DE RIERAL, S/N
26/02/2022
12:30
CB SALT BLANC CB QUART GRUES CRUZ C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
27/02/2022
12:30
CB QUART GRUES CRUZ CESET C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
27/02/2022
15:30
CB QUART OBRES I SERVEIS CRUZ AE FORNELLS C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
27/02/2022
18:00
CB QUART GERMANS CRUZ C.B. NAVÀS - VISCOLA LIGA EBA PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
05/03/2022
09:00
VEDRUNA BC PALAFRUGELL CB QUART GRUES CRUZ C.T. MINI MASC. PAVELLO POLIESPORTIU DE PALAFRUGELL
AVGDA DE LES CORTS CATALANES,3
05/03/2022
09:00
CE PALAMOS CB QUART GRUES CRUZ C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
05/03/2022
12:30
CB QUART GRUES CRUZ CB SANT GREGORI C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
05/03/2022
12:30
CE PALAMÓS GROC CB QUART REALE SEGUROS C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
05/03/2022
16:00
CB QUART OBRES I SERVEIS CRUZ BC FONTAJAU IN2IN C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
05/03/2022
17:45
CB QUART C.B. FARNERS B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
05/03/2022
19:30
CB QUART BÀSQUET VILAFANT C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
05/03/2022
19:30
F.D CASSANENC B CB QUART SQUADRA.PIZZA LAB C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
06/03/2022
12:15
C.B. GUIXOLS CB QUART ASSISTRANS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
06/03/2022
18:00
CB BANYOLES CB QUART OBRES I SERVEIS CRUZ C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
06/03/2022
18:00
UE MATARO - GERMANS HOMS CB QUART GERMANS CRUZ LIGA EBA PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
06/03/2022
18:30
NOU CAULES CLUB DE BASQUET CB QUART BICENTURY C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES
HORTS D'EN PERE PAU
12/03/2022
09:30
CB QUART GRUES CRUZ ADEPAF U9 C.T. PRE-MINI MASCULI 1R. ANY PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
12/03/2022
10:45
CB SANT NARCIS U14E CB QUART GRUES CRUZ C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
12/03/2022
11:00
CB QUART GRUES CRUZ C. B. VILABLAREIX C.T. MINI MASC. PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
12/03/2022
11:00
CB QUART GRUES CRUZ CBU LLORET SAMBA HOTELS C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
12/03/2022
12:30
CB QUART GRUES CRUZ CB SANT NARCIS U16N C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
12/03/2022
15:45
CB QUART REALE SEGUROS MATARÓ PARC MARESME BOET C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
12/03/2022
17:30
CB OLOT CB QUART C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
12/03/2022
18:15
CB QUART GERMANS CRUZ C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC LIGA EBA PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
12/03/2022
20:00
CB QUART ASSISTRANS BÀSQUET ARBÚCIES C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
13/03/2022
12:00
CB ROSES CB QUART GRUES CRUZ C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL ROSES
CTRA MAS OLIVA S/N
13/03/2022
17:45
CB QUART OBRES I SERVEIS CRUZ CESET C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
13/03/2022
19:30
CB QUART SQUADRA.PIZZA LAB ESCOLA PIA OLOT C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
13/03/2022
21:00
CB QUART BICENTURY MULTICAPACITATS CB SALT B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
14/03/2022
17:30
C. B. VILABLAREIX CB QUART GRUES CRUZ C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VILABLAREIX
C/ MARROC S/N
19/03/2022
09:00
CBU LLORET SAMBA HOTELS CB QUART GRUES CRUZ C.T. PRE-MINI MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR
AVINGUDA DE RIERAL, S/N
19/03/2022
12:00
CEEB TORDERA CB QUART GRUES CRUZ C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL TORDERA
AV. PAISOS CATALANS, S/N
19/03/2022
15:30
CB QUART OBRES I SERVEIS CRUZ C.B. GUIXOLS C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
19/03/2022
16:00
U.E. RIPOLL A CB QUART BICENTURY C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. C.T. ESPORTIVA L'AVELLANEDA
RONDA MAS D'EN BOSCH, S/N
19/03/2022
17:30
CB QUART REALE SEGUROS C.E.SANT NICOLAU 2 C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
19/03/2022
19:00
BÀSQUET GIRONA B CB QUART GERMANS CRUZ LIGA EBA C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
19/03/2022
19:00
CB SANT GREGORI CB QUART SQUADRA.PIZZA LAB C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
19/03/2022
19:30
CB BLANES B CB QUART ASSISTRANS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
20/03/2022
10:00
CB QUART GRUES CRUZ CCE MONTESSORI PALAU C.T. PRE-MINI MASCULI 1R. ANY PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
20/03/2022
10:00
CB QUART GRUES CRUZ SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
20/03/2022
16:00
CB QUART BASQUET VEDRUNA PALAMÓS C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
20/03/2022
18:00
CB QUART CBGX SANTJOANENC SUB-25 C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
20/03/2022
19:00
C.E. VILATORTA CB QUART BICENTURY C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO ESPORTIU SJ VILATORTA
AV. SANT LLORENÇ, 80
26/03/2022
09:30
CB QUART GRUES CRUZ UNIÓ GIRONA MARISTES BLANC C.T. PRE-MINI MASCULI 1R. ANY PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
26/03/2022
09:30
CB QUART GRUES CRUZ BC TORROELLA C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
26/03/2022
11:00
CB QUART GRUES CRUZ CB BLANES C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
26/03/2022
13:00
CB QUART REALE SEGUROS SABADELL BQ VALLÈS U18 C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
26/03/2022
13:30
CBU LLORET SAMBA HOTELS CB QUART GRUES CRUZ C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR
AVINGUDA DE RIERAL, S/N
26/03/2022
16:00
CB QUART ASSISTRANS C.E. ONYAR C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
26/03/2022
17:00
F.D CASSANENC CB QUART C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
26/03/2022
19:00
CB QUART GERMANS CRUZ SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET LIGA EBA PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
26/03/2022
20:00
CB BANYOLES CB QUART C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
27/03/2022
16:00
CB QUART BICENTURY BC TORROELLA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
27/03/2022
17:45
CB QUART OBRES I SERVEIS CRUZ BC FONTAJAU IN2IN C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
27/03/2022
19:30
CB QUART SQUADRA.PIZZA LAB UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
02/04/2022
10:30
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET CB QUART GRUES CRUZ C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
02/04/2022
10:30
CESET CB QUART GRUES CRUZ C.T. MINI MASC. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
02/04/2022
11:00
CB QUART GRUES CRUZ CB OLOT C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
02/04/2022
12:30
CB SANT NARCIS U16N CB QUART GRUES CRUZ C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
02/04/2022
15:30
CB QUART OBRES I SERVEIS CRUZ AE FORNELLS C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
02/04/2022
16:00
CBU LLORET SAMBA HOTELS B CB QUART ASSISTRANS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR
AVINGUDA DE RIERAL, S/N
02/04/2022
17:30
PRISCO-L'ESCALA CB QUART OBRES I SERVEIS CRUZ C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE L'ESPORT DE L'ESCALA
RUSIÑOL, 4
02/04/2022
19:30
BÀSQUET VILAFANT CB QUART BICENTURY C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT
CTRA. DE VILAFANT S/N
03/04/2022
12:00
CB BLANES A CB QUART REALE SEGUROS C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
03/04/2022
16:00
CB QUART SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
03/04/2022
17:45
CB QUART OBRES I SERVEIS CRUZ C.B. TORELLÓ SF C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
03/04/2022
19:30
CB QUART UNIÓ GIRONA MARISTES C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
09/04/2022
10:30
CB QUART GRUES CRUZ CB BANYOLES MIXTE C.T. PRE-MINI MASCULI 1R. ANY PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
09/04/2022
18:00
CB LA VALL D'EN BAS A CB QUART SQUADRA.PIZZA LAB C.C. TERCERA CATEGORIA FEM CENTRE ESPORTIU D'EN BAS
C/ PISCINA S/N
23/04/2022
09:30
CB QUART GRUES CRUZ ATHLÈTIC SILENC C.T. MINI MASC. PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
23/04/2022
11:00
CB QUART GRUES CRUZ CB ROSES C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
23/04/2022
12:00
C.B. GUIXOLS CB QUART GRUES CRUZ C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
23/04/2022
16:00
CB QUART REALE SEGUROS UE MATARO - GERMANS HOMS JGM C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
23/04/2022
19:45
CB SANT NARCIS U25 CB QUART C.C. SOTS-25 MASCULI A PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
24/04/2022
12:30
CB QUART BICENTURY BÀSQUET SITGES - LA GUIXETA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
24/04/2022
16:00
CB QUART OBRES I SERVEIS CRUZ VEDRUNA GIRONA '04 C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
24/04/2022
17:45
CB QUART OBRES I SERVEIS CRUZ JAC SANTS BARCELONA C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
24/04/2022
19:30
CB QUART SQUADRA.PIZZA LAB C.B. FARNERS C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
30/04/2022
10:30
C.B. GUIXOLS CB QUART GRUES CRUZ C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
30/04/2022
11:00
CB QUART GRUES CRUZ CBU LLORET SAMBA HOTELS C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
30/04/2022
16:30
VILABÀSQUET VILADECANS BLAU CB QUART OBRES I SERVEIS CRUZ C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
30/04/2022
17:45
C.B. FARNERS CB QUART OBRES I SERVEIS CRUZ C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS
AVGDA SALVADOR SPRIU S/N
01/05/2022
12:15
CB GRANOLLERS 2 CB QUART REALE SEGUROS C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
01/05/2022
19:00
U.B. SANT ADRIA B CB QUART BICENTURY C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, 6
04/05/2022
20:00
CB BESCANO CB QUART C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO MUNICIPAL DE BESCANÓ
ZONA ESPORTIVA
04/05/2022
20:00
CB LLAGOSTERA CB QUART C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
06/05/2022
20:30
C.B. GUIXOLS CB QUART OBRES I SERVEIS CRUZ C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
07/05/2022
09:00
CB OLOT CB QUART GRUES CRUZ C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
07/05/2022
11:00
CB QUART GRUES CRUZ CB OLOT C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
07/05/2022
11:00
CB QUART GRUES CRUZ CESET C.T. MINI MASC. PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
07/05/2022
11:00
CREU ALTA SABADELL 1 CB QUART REALE SEGUROS C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO CAN BALSACH
CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA)
07/05/2022
12:30
CB QUART GRUES CRUZ CEEB TORDERA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
07/05/2022
16:00
PRISCO-L'ESCALA CB QUART C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO MUNICIPAL DE L'ESPORT DE L'ESCALA
RUSIÑOL, 4
07/05/2022
17:45
U.E. RIPOLL CB QUART C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B C.T. ESPORTIVA L'AVELLANEDA
RONDA MAS D'EN BOSCH, S/N
08/05/2022
12:30
CB QUART CB GRIFEU LLANÇÀ C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
08/05/2022
16:00
CB QUART SQUADRA.PIZZA LAB F.D CASSANENC B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
08/05/2022
17:45
CB QUART OBRES I SERVEIS CRUZ C.B. RIPOLLET - TATCHEPOL AUTOESCOLA C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
08/05/2022
19:45
CB QUART BICENTURY CB VILASSAR DE DALT ROGER'S C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
14/05/2022
10:45
VEDRUNA GIRONA '13 CB QUART GRUES CRUZ C.T. PRE-MINI MASCULI 1R. ANY CENTRE ESPORTIU VEDRUNA DE GIRONA
CAMI VELL DE FORNELLS S/N
14/05/2022
11:00
CB QUART GRUES CRUZ C.B. GUIXOLS C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
14/05/2022
11:30
ATHLÈTIC SILENC CB QUART GRUES CRUZ C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SILS
PLAÇA ESPORTS
14/05/2022
19:00
JAC SANTS BARCELONA CB QUART OBRES I SERVEIS CRUZ C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
14/05/2022
19:30
BÀSQUET SITGES - LA GUIXETA CB QUART BICENTURY C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS
AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN
15/05/2022
12:30
C.B.BLANES CB QUART GRUES CRUZ C.T. PRE-INFANTIL MASC. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
15/05/2022
16:00
CB QUART CB LLAGOSTERA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
15/05/2022
16:00
CB BLANES CB QUART GRUES CRUZ C.T. CADET MASC. PROMOCIO CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
15/05/2022
18:00
CB QUART CE CALDES DE MALAVELLA C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
21/05/2022
09:00
ADEPAF U9 CB QUART GRUES CRUZ C.T. PRE-MINI MASCULI 1R. ANY POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
21/05/2022
16:15
CB GRIFEU LLANÇÀ CB QUART C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA
PARATGE LES ESPLANES
22/05/2022
10:00
AE FORNELLS CB QUART OBRES I SERVEIS CRUZ C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO POLIESPORTIU MUNICIPAL DE FORNELLS DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA EL MOLI
22/05/2022
16:00
CB QUART BICENTURY U.B. SANT ADRIA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
22/05/2022
17:45
CB QUART OBRES I SERVEIS CRUZ VILABÀSQUET VILADECANS BLAU C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
28/05/2022
10:00
CB QUART GRUES CRUZ CB BANYOLES MIXTE C.T. PRE-MINI MASCULI 1R. ANY PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
28/05/2022
16:00
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S CB QUART BICENTURY C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS
C/ SANTS MARTIRS, S/N
29/05/2022
16:00
CB QUART U.E. RIPOLL C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
29/05/2022
17:00
C.B. RIPOLLET - TATCHEPOL AUTOESCOLA CB QUART OBRES I SERVEIS CRUZ C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
01/06/2022
20:30
VEDRUNA GIRONA '04 CB QUART OBRES I SERVEIS CRUZ C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A CENTRE ESPORTIU VEDRUNA DE GIRONA
CAMI VELL DE FORNELLS S/N
05/06/2022
17:45
CB QUART OBRES I SERVEIS CRUZ C.B. FARNERS C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N