Calendari Global Club

CLUB ESPORTIU PALAMOS

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
25/09/2021
12:30
CE PALAMOS MATARÓ PARC MARESME BOET 2007 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
25/09/2021
12:30
CB BANYOLES CE PALAMOS QUERALT CASAS C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
25/09/2021
18:30
CE PALAMOS BÀSQUET VILAFANT C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
25/09/2021
19:15
PIZZERIA CLASSIC-AECAM MALGRAT CE PALAMÓS DC C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL
C/ GIRONA, S/N
26/09/2021
12:30
CB BLANES A CE PALAMÓS GROC C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
26/09/2021
18:00
CE PALAMOS BLAU C.B. FARNERS B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
26/09/2021
19:30
CE PALAMOS QUERALT CASAS AE BEGUR C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
02/10/2021
09:00
CE PALAMOS QUERALT CASAS SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
02/10/2021
11:00
CE PALAMOS QUERALT CASAS VEDRUNA BC PALAFRUGELL C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
02/10/2021
12:00
CB ROSES CE PALAMOS C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL ROSES
CTRA MAS OLIVA S/N
02/10/2021
12:30
CE PALAMOS QUERALT CASAS CB SALT VERD C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
02/10/2021
18:30
CE PALAMÓS GROC UE MATARO - GERMANS HOMS JGM C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
02/10/2021
18:45
F.D CASSANENC B CE PALAMOS QUERALT CASAS C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
03/10/2021
09:00
BÀSQUET GIRONA U11 TARONJA CE PALAMOS C.T. MINI MASC. C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
03/10/2021
10:30
BÀSQUET GIRONA U15 BLANC CE PALAMOS C.C. CADET MASCULI 1R. ANY C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
03/10/2021
16:00
CE PALAMOS BLAU CLUB BASQUET VALL DEL TERRI-ARBRE DE MAIG C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
03/10/2021
18:00
CE PALAMÓS DC CB VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
03/10/2021
19:45
CE PALAMÓS GROC SHARKS C B BLANES C C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
06/10/2021
18:30
CE PALAMOS C.B. GUIXOLS MINI 2 C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
09/10/2021
10:45
C.B. FARNERS CE PALAMOS QUERALT CASAS C.T. MINI FEM. PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS
AVGDA SALVADOR SPRIU S/N
09/10/2021
11:00
CE PALAMOS CB SANT NARCIS U14A C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
09/10/2021
12:00
BC TORROELLA CE PALAMOS QUERALT CASAS C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ NOU PAVELLÓ MUNICIPAL D'ESPORTS DE TORROELLA DE MONTGRI
Ronda Pau Casals, s/n
09/10/2021
16:00
AE BEGUR CE PALAMOS BLAU C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL BEGUR
CARRER DEL PAVELLO, S/N
09/10/2021
20:00
CE PALAMOS QUERALT CASAS CE CALDES DE MALAVELLA C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
10/10/2021
17:00
MULTICAPACITATS CB SALT A CE PALAMÓS DC C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
10/10/2021
18:00
CE PALAMOS CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
10/10/2021
19:15
BC MAÇANET CE PALAMÓS GROC SHARKS C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS DE MAÇANET DE LA SELVA
PASSEIG SANT LLORENÇS S/N
14/10/2021
18:50
F.D CASSANENC CE PALAMOS C.T. MINI MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
15/10/2021
19:00
CE PALAMOS C.B. GUIXOLS C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
16/10/2021
09:00
CE PALAMOS BC FONTAJAU IN2IN C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
16/10/2021
09:00
CE PALAMOS QUERALT CASAS SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET ROIG C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
16/10/2021
11:00
CE PALAMOS QUERALT CASAS UCAP U11 C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
16/10/2021
12:30
CE PALAMOS QUERALT CASAS C.E. ONYAR C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
16/10/2021
12:45
F.D CASSANENC CE PALAMOS C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
16/10/2021
15:30
CB PARETS 1 CE PALAMOS C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
16/10/2021
17:00
F.D CASSANENC CE PALAMOS BLAU C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
16/10/2021
18:30
CE PALAMÓS GROC CREU ALTA SABADELL 1 C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
17/10/2021
09:00
BARGALLÓ ARENYS BÀSQUET A CE PALAMOS C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
17/10/2021
16:00
CE PALAMOS BLAU CBGX SANTJOANENC SENIOR D C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
17/10/2021
18:00
CE PALAMÓS DC CB BLANES A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
17/10/2021
19:45
CE PALAMÓS GROC SHARKS CLUB ESPORTIU JOVENTUT CELRA C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
23/10/2021
09:00
CE PALAMOS CE CALDES DE MALAVELLA VERMELL C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
23/10/2021
09:15
VEDRUNA BC PALAFRUGELL CE PALAMOS QUERALT CASAS C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAVELLO POLIESPORTIU DE PALAFRUGELL
AVGDA DE LES CORTS CATALANES,3
23/10/2021
09:15
VEDRUNA GIRONA '11 CE PALAMOS QUERALT CASAS C.T. MINI FEM. CENTRE ESPORTIU VEDRUNA DE GIRONA
CAMI VELL DE FORNELLS S/N
23/10/2021
11:00
CE PALAMOS EEM CALDES MALAVELLA C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
23/10/2021
12:30
CE PALAMOS CB GRANOLLERS 4 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
23/10/2021
15:45
CB QUART REALE SEGUROS CE PALAMÓS GROC C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
23/10/2021
16:00
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET NEGRE CE PALAMOS QUERALT CASAS C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
23/10/2021
17:45
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET CE PALAMOS QUERALT CASAS C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
23/10/2021
18:30
CE PALAMOS CB ADEPAF C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
23/10/2021
19:30
UER PINEDA DE MAR CE PALAMÓS DC C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
23/10/2021
20:00
CE PALAMOS BLAU SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
24/10/2021
16:30
CB OLOT CE PALAMOS BLAU C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
30/10/2021
10:30
BÀSQUET VILAFANT CE PALAMOS QUERALT CASAS C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT
CTRA. DE VILAFANT S/N
30/10/2021
11:00
CE PALAMOS BLAU BASQUET VEDRUNA PALAMÓS C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
30/10/2021
12:15
CB GRANOLLERS 2 CE PALAMÓS GROC C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
06/11/2021
09:00
CE PALAMOS QUERALT CASAS BC TORROELLA C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
06/11/2021
09:00
CE PALAMOS QUERALT CASAS CBU LLORET RECREATIVOS LLORET 2010 C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
06/11/2021
10:30
C.B. GUIXOLS CE PALAMOS C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
06/11/2021
11:00
CE PALAMOS QUERALT CASAS ESCOLÀPIES FIGUERES C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
06/11/2021
12:00
SOL GIRONÊS BISBAL BÀSQUET NEGRE CE PALAMOS C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
06/11/2021
12:15
CB LLAGOSTERA B CE PALAMOS C.T. MINI MASC. PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
06/11/2021
12:30
CE PALAMÓS GROC C.B. CALELLA C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
06/11/2021
16:00
AE BEGUR CE PALAMOS QUERALT CASAS C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO MUNICIPAL BEGUR
CARRER DEL PAVELLO, S/N
06/11/2021
18:00
CB VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 CE PALAMOS C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
06/11/2021
19:30
CB QUART CE PALAMOS BLAU C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
07/11/2021
12:15
CB VIC - UNIVERSITAT DE VIC 3 CE PALAMOS C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
07/11/2021
16:00
CE PALAMOS BLAU SOLDATAL CB CAMPDEVANOL C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
07/11/2021
18:00
CE PALAMÓS DC CB ADEPAF C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
07/11/2021
19:45
CE PALAMÓS GROC SHARKS UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA MAF C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
13/11/2021
09:00
BC FONTAJAU IN2IN CE PALAMOS C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
13/11/2021
10:30
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET ROIG CE PALAMOS QUERALT CASAS C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
13/11/2021
11:00
CE PALAMOS C.B. FARNERS A C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
13/11/2021
12:30
CE PALAMOS CB SANTA COLOMA B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
13/11/2021
16:00
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS CE PALAMOS QUERALT CASAS C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS
C/ XALOC N. 22
13/11/2021
17:45
C.B. FARNERS B CE PALAMÓS GROC SHARKS C.T. SENIOR A MASCULI. PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS
AVGDA SALVADOR SPRIU S/N
13/11/2021
18:00
CB GRIFEU LLANÇÀ CE PALAMOS BLAU C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA
PARATGE LES ESPLANES
13/11/2021
18:30
CE PALAMOS C.B. CALELLA C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
13/11/2021
20:00
CE PALAMOS BLAU C.B. GUIXOLS C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
14/11/2021
10:45
AE BADALONES B CE PALAMÓS GROC C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
14/11/2021
12:30
C.B. CABRERA A CE PALAMÓS DC C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR
LA RIERA S/N
14/11/2021
18:30
CE PALAMOS QUERALT CASAS F.D CASSANENC B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
20/11/2021
09:00
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET ROIG CE PALAMOS C.T. MINI MASC. PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
20/11/2021
11:15
CE PALAMOS QUERALT CASAS BC TORROELLA VERMELL C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
20/11/2021
11:30
CCE MONTESSORI PALAU CE PALAMOS C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO COL.LEGI MONTESSORI-PALAU DE GIRONA
CAMI VELL DE FORNELLS, 33
20/11/2021
12:45
CE PALAMOS QUERALT CASAS CCE MONTESSORI PALAU C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
20/11/2021
16:15
AB PREMIA A CE PALAMOS C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR
CAMI DEL MIG, 62
20/11/2021
17:15
BÀSQUET ARBÚCIES CE PALAMOS BLAU C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL CAN PONS D'ARBUCIES
Ctra. de Santa Fe, 42
20/11/2021
17:45
CE CALDES DE MALAVELLA CE PALAMOS QUERALT CASAS C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA
CTRA DE CALDES DE MALAVELLA
21/11/2021
10:45
A.E. SANT ANDREU NATZARET -1A CE PALAMOS C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
21/11/2021
12:00
CB SANT NARCIS U18 GINVEST CE PALAMÓS GROC C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
21/11/2021
16:00
CE PALAMÓS GROC SHARKS CB SALT U40 C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
21/11/2021
18:00
CE PALAMÓS DC CESET A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
27/11/2021
09:00
CE PALAMOS QUERALT CASAS EEM CALDES MALAVELLA C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
27/11/2021
09:00
CE PALAMOS UNIÓ GIRONA MARISTES BLAU C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
27/11/2021
11:00
CE PALAMOS BÀSQUET VILAFANT C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
27/11/2021
11:00
CE PALAMOS QUERALT CASAS SOLDATAL CB CAMPDEVANOL C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
27/11/2021
11:00
CB QUART GRUES CRUZ CE PALAMOS C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
27/11/2021
12:00
MASMITJÀ NEGRE CE PALAMOS C.T. PRE-MINI MASC. COL.LEGI DR. MASMITJA DE GIRONA
C/ JOAN MARAGALL, N. 56
27/11/2021
12:30
CE PALAMOS U.B. SANT ADRIA 3 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
27/11/2021
18:30
CE PALAMOS UER PINEDA DE MAR A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
27/11/2021
19:15
U.E. RIPOLL B CE PALAMOS BLAU C.T. SENIOR A MASCULI. C.T. ESPORTIVA L'AVELLANEDA
RONDA MAS D'EN BOSCH, S/N
28/11/2021
11:00
CESET CE PALAMÓS GROC SHARKS C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
28/11/2021
12:00
CBU LLORET RECREATIVOS LLORET CE PALAMOS QUERALT CASAS C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR
AVINGUDA DE RIERAL, S/N
28/11/2021
12:30
CB BESCANO A CE PALAMÓS DC C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BESCANÓ
ZONA ESPORTIVA
04/12/2021
19:00
UNIÓ ATLÈTICA TOSSA CE PALAMÓS GROC SHARKS C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE TOSSA DE MAR
ZONA ESPORTIVA-CTRA LLAGOSTERA
05/12/2021
12:00
CB HOSTALRIC CE PALAMÓS GROC SHARKS C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'HOSTALRIC
Via Romana, S/N
11/12/2021
09:00
CE PALAMOS C.B.BLANES C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
11/12/2021
09:00
C.B.BLANES B CE PALAMOS QUERALT CASAS C.T. MINI FEM. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
11/12/2021
11:00
CE PALAMOS CB SALT VERD C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
11/12/2021
12:00
BÀSQUET VILAFANT CE PALAMOS C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT
CTRA. DE VILAFANT S/N
11/12/2021
17:45
CB LLAGOSTERA CE PALAMOS BLAU C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
11/12/2021
20:00
CE PALAMOS QUERALT CASAS SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
12/12/2021
16:00
MATARÓ PARC MARESME BOET 2007 CE PALAMOS C.C. CADET MASCULI 1R. ANY NOU PAVELLO SANT ANDREU DE LLAVANERES
AV. SANT ANDREU, 92
12/12/2021
18:00
CE PALAMÓS DC CB TONA A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
12/12/2021
19:45
CE PALAMÓS GROC SHARKS CBGX SANTJOANENC SENIOR A C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
18/12/2021
09:00
CE PALAMOS CBU LLORET SAMBA HOTELS C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
18/12/2021
09:00
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET CE PALAMOS QUERALT CASAS C.T. MINI FEM. PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
18/12/2021
10:30
CB ADEPAF-GRIFEU CE PALAMOS C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA
PARATGE LES ESPLANES
18/12/2021
12:45
CE PALAMOS BÀSQUET GIRONA U15 BLANC C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
18/12/2021
18:30
CE PALAMOS BÀSQUET GIRONA U16 VERMELL C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
18/12/2021
19:30
ESCOLÀPIES FIGUERES CE PALAMOS BLAU C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
18/12/2021
20:00
CE PALAMÓS GROC MATARÓ PARC MARESME BOET C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
19/12/2021
12:30
BÀSQUET GIRONA U16 VERMELL CE PALAMOS C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
19/12/2021
17:00
CBU LLORET SAMBA HOTELS A CE PALAMÓS DC C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR
AVINGUDA DE RIERAL, S/N
19/12/2021
18:00
CE PALAMOS BLAU FE BEGUR C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
08/01/2022
12:00
NOU CAULES CLUB DE BASQUET CE PALAMOS BLAU C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES
HORTS D'EN PERE PAU
08/01/2022
19:15
A.B. SANT JULIÀ DE RAMIS CE PALAMOS BLAU C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL SANT JULIÀ DE RAMIS
CTRA ANTIGA DE BANYOLES
15/01/2022
09:00
CE PALAMOS C.B. FARNERS C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
15/01/2022
10:30
UNIÓ GIRONA MARISTES VERMELL CE PALAMOS QUERALT CASAS C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAVELLO MARISTES DE GIRONA
AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7
15/01/2022
11:00
CE PALAMOS BC FONTAJAU IN2IN C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
15/01/2022
16:00
C.B. FARNERS B CE PALAMOS BLAU C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS
AVGDA SALVADOR SPRIU S/N
16/01/2022
11:00
CB PALAFOLLS B CE PALAMÓS GROC SHARKS C.T. SENIOR A MASCULI. EL PALAUET DE PALAFOLLS
C/ BAIX S/N.
16/01/2022
18:00
CE PALAMÓS DC PIZZERIA CLASSIC-AECAM MALGRAT C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
22/01/2022
09:00
CE PALAMOS BC TORROELLA C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
22/01/2022
09:15
F.D CASSANENC MIXTE CE PALAMOS C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
22/01/2022
11:00
CE PALAMOS CB ROSES C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
29/01/2022
09:00
CE PALAMOS CB SANT GREGORI C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
29/01/2022
09:00
CE PALAMOS QUERALT CASAS BC TORROELLA C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
29/01/2022
10:30
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET CE PALAMOS C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
29/01/2022
11:00
CE PALAMOS QUERALT CASAS VEDRUNA GIRONA '11 C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
29/01/2022
12:30
CE PALAMÓS GROC CB BLANES A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
29/01/2022
12:30
CB SANT NARCIS U14A CE PALAMOS C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
29/01/2022
12:30
EEM CALDES MALAVELLA CE PALAMOS C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA
CTRA DE CALDES DE MALAVELLA
29/01/2022
16:00
CE PALAMOS QUERALT CASAS CB BANYOLES C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
29/01/2022
16:00
CB ADEPAF CE PALAMOS C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
29/01/2022
18:30
CE PALAMOS QUERALT CASAS CESET C.C. SOTS-25 FEMENI PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
29/01/2022
19:00
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS CE PALAMOS BLAU C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS
C/ XALOC N. 22
30/01/2022
10:30
CB GRANOLLERS 4 CE PALAMOS C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
30/01/2022
13:00
C.E.SANT NICOLAU 2 CE PALAMÓS GROC C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
30/01/2022
18:00
CE PALAMÓS DC MULTICAPACITATS CB SALT A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
30/01/2022
19:45
CE PALAMÓS GROC SHARKS CB HOSTALRIC C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
31/01/2022
19:00
UNIÓ GIRONA MARISTES VERMELL CE PALAMOS QUERALT CASAS C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MARISTES DE GIRONA
AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7
04/02/2022
18:30
CE PALAMOS QUERALT CASAS C.B. FARNERS C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
05/02/2022
09:00
CE PALAMOS CB LLAGOSTERA B C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
05/02/2022
09:00
CE PALAMOS CB ROSES C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
05/02/2022
10:30
CBU LLORET RECREATIVOS LLORET 2010 CE PALAMOS QUERALT CASAS C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR
AVINGUDA DE RIERAL, S/N
05/02/2022
11:00
CE PALAMOS F.D CASSANENC C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
05/02/2022
11:00
CE PALAMOS BÀSQUET GIRONA U10 BLANC C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
05/02/2022
12:00
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET NEGRE CE PALAMOS QUERALT CASAS C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
05/02/2022
16:00
C B BLANES CE PALAMOS QUERALT CASAS C.C. SOTS-25 FEMENI CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
05/02/2022
17:45
CB SALT VERD CE PALAMOS QUERALT CASAS C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
05/02/2022
18:00
CB BLANES A CE PALAMÓS DC C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
05/02/2022
18:00
C B BLANES C CE PALAMÓS GROC SHARKS C.T. SENIOR A MASCULI. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
05/02/2022
20:00
CE PALAMOS CB VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
06/02/2022
16:30
CLUB BASQUET VALL DEL TERRI-ARBRE DE MAIG CE PALAMOS BLAU C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL CORNELLA DEL TERRI
CTRA MEDINYA S/N
06/02/2022
18:00
CE PALAMOS BLAU F.D CASSANENC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
12/02/2022
09:00
CE PALAMOS QUERALT CASAS CB ROSES C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
12/02/2022
09:30
FIAT ADEPAF-PERALADA U10 CE PALAMOS C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLÓ MUNICIPAL DE PERALADA
C/ COMTE ZAVELLA, S/N
12/02/2022
10:30
CE CALDES DE MALAVELLA VERMELL CE PALAMOS C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA
CTRA DE CALDES DE MALAVELLA
12/02/2022
10:30
C.B. GUIXOLS CE PALAMOS C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
12/02/2022
11:00
CE PALAMOS CB PARETS 1 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
12/02/2022
11:00
CE PALAMOS QUERALT CASAS BÀSQUET VILAFANT C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
12/02/2022
12:30
CE PALAMÓS GROC CB GRANOLLERS 2 C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
12/02/2022
17:30
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS CE PALAMÓS GROC SHARKS C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS
C/ XALOC N. 22
12/02/2022
18:30
CE PALAMOS QUERALT CASAS C.E. ONYAR C.C. SOTS-25 FEMENI PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
12/02/2022
20:00
C.B. CALELLA CE PALAMOS C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
13/02/2022
11:00
CB BLANES A CE PALAMOS QUERALT CASAS C.T. CADET FEMENI PROMOCIO CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
13/02/2022
12:30
CB SANTA COLOMA B CE PALAMOS C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
13/02/2022
12:30
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET CE PALAMOS BLAU C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
13/02/2022
16:00
CE PALAMOS BLAU AE BEGUR C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
13/02/2022
18:00
CE PALAMÓS DC UER PINEDA DE MAR C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
13/02/2022
19:45
CE PALAMÓS GROC SHARKS BC MAÇANET C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
18/02/2022
18:30
CE PALAMOS SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET ROIG C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
18/02/2022
21:30
CLUB ESPORTIU JOVENTUT CELRA CE PALAMÓS GROC SHARKS C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CELRÀ
C/ PINS D'EN ROS S/N
19/02/2022
09:00
CE PALAMOS SOL GIRONÊS BISBAL BÀSQUET NEGRE C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
19/02/2022
09:00
CE PALAMOS CB BESCANO C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
19/02/2022
09:00
BC TORROELLA VERMELL CE PALAMOS QUERALT CASAS C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE TORROELLA DE MONTGRI
RDA. PAU CASALS, S/N
19/02/2022
10:45
C.E. ONYAR CE PALAMOS QUERALT CASAS C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
19/02/2022
11:00
CE PALAMOS F.D CASSANENC C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
19/02/2022
11:00
CE PALAMOS CB OLOT C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
19/02/2022
11:00
CLUB ESPORTIU JOVENTUT CELRA CE PALAMOS QUERALT CASAS C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAVELLO POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CELRÀ
C/ PINS D'EN ROS S/N
19/02/2022
12:30
CE PALAMOS A.E. SANT ANDREU NATZARET -1A C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
19/02/2022
19:00
CBGX SANTJOANENC SENIOR D CE PALAMOS BLAU C.T. SENIOR A MASCULI. POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS
C/ PAPERERA TORRAS, 2
19/02/2022
19:30
ESCOLÀPIES FIGUERES CE PALAMOS QUERALT CASAS C.C. SOTS-25 FEMENI PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
19/02/2022
20:00
CB ADEPAF CE PALAMÓS DC C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO POLIESPORTIU DE CASTELLÓ D'EMPURIES
PL. FRANCESÇ MACIA
20/02/2022
11:00
CE PALAMOS QUERALT CASAS BC FONTAJAU IN2IN C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
20/02/2022
11:00
CCE MONTESSORI PALAU CE PALAMOS C.T. MINI MASC. PAVELLO COL.LEGI MONTESSORI-PALAU DE GIRONA
CAMI VELL DE FORNELLS, 33
20/02/2022
12:30
CE PALAMOS AB PREMIA A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
20/02/2022
16:00
CE PALAMOS QUERALT CASAS UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
20/02/2022
18:00
CE PALAMOS BLAU CB QUART C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
26/02/2022
10:00
CE PALAMOS BÀSQUET GIRONA U11 TARONJA C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
26/02/2022
11:30
CE PALAMOS CB VIC - UNIVERSITAT DE VIC 3 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
27/02/2022
09:00
UE MATARO - GERMANS HOMS JGM CE PALAMÓS GROC C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
27/02/2022
09:00
CB PALAFOLLS A CE PALAMOS BLAU C.T. SENIOR A MASCULI. EL PALAUET DE PALAFOLLS
C/ BAIX S/N.
05/03/2022
09:00
CE PALAMOS CB QUART GRUES CRUZ C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
05/03/2022
09:00
CESET CE PALAMOS C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
05/03/2022
09:45
EEM CALDES MALAVELLA CE PALAMOS QUERALT CASAS C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA
CTRA DE CALDES DE MALAVELLA
05/03/2022
10:30
SOLDATAL CB CAMPDEVANOL CE PALAMOS QUERALT CASAS C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAVELLO POLIESPORTIU MUNICIPAL ST JOAN LES ABADESSES
C/ BERNAT SAULET S/N
05/03/2022
10:45
C.B. FARNERS A CE PALAMOS C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS
AVGDA SALVADOR SPRIU S/N
05/03/2022
11:30
U.B. SANT ADRIA 3 CE PALAMOS C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, 6
05/03/2022
12:00
UNIÓ GIRONA MARISTES BLAU CE PALAMOS C.T. MINI MASC. PAVELLO MARISTES DE GIRONA
AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7
05/03/2022
12:30
CE PALAMÓS GROC CB QUART REALE SEGUROS C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
05/03/2022
17:30
C.B. GUIXOLS CE PALAMOS BLAU C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
05/03/2022
18:30
CE PALAMOS QUERALT CASAS NOU CAULES CLUB DE BASQUET C.C. SOTS-25 FEMENI PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
05/03/2022
19:15
UER PINEDA DE MAR A CE PALAMOS C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
05/03/2022
20:00
CE PALAMOS BLAU CB OLOT C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
06/03/2022
10:30
ADEPAF U10 CE PALAMOS C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
06/03/2022
12:30
CE PALAMOS BARGALLÓ ARENYS BÀSQUET A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
06/03/2022
18:00
CE PALAMÓS DC C.B. CABRERA A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
06/03/2022
19:45
CE PALAMÓS GROC SHARKS UNIÓ ATLÈTICA TOSSA C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
10/03/2022
18:30
C.B. GUIXOLS MINI 2 CE PALAMOS C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
12/03/2022
09:00
CE PALAMOS CCE MONTESSORI PALAU C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
12/03/2022
11:00
CE PALAMOS QUERALT CASAS C.B.BLANES B C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
12/03/2022
11:00
CE PALAMOS F.D CASSANENC LA SALLE C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
12/03/2022
12:30
CE PALAMOS CCE MONTESSORI PALAU C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
12/03/2022
16:00
C.B. CALELLA CE PALAMÓS GROC C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
12/03/2022
17:30
ESCOLÀPIES FIGUERES CE PALAMOS QUERALT CASAS C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
12/03/2022
18:00
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD CE PALAMOS C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS
C/ SANTS MARTIRS, S/N
12/03/2022
18:30
SOLDATAL CB CAMPDEVANOL CE PALAMOS BLAU C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLÓ MERCE GUIX DE CAMPDEVANOL
Ctra. N-260 Km 121
12/03/2022
19:15
CESET A CE PALAMÓS DC C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
12/03/2022
20:00
CE PALAMOS QUERALT CASAS CB LA VALL D'EN BAS C.C. SOTS-25 FEMENI PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
13/03/2022
09:00
C B BLANES CE PALAMOS QUERALT CASAS C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
13/03/2022
10:00
UCAP U11 CE PALAMOS QUERALT CASAS C.T. MINI FEM. PAVELLÓ MUNICIPAL DE PERALADA
C/ COMTE ZAVELLA, S/N
13/03/2022
18:00
CE PALAMOS BLAU BÀSQUET ARBÚCIES C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
19/03/2022
09:00
CE PALAMOS MASMITJÀ NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
19/03/2022
10:30
BÀSQUET VILAFANT CE PALAMOS C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT
CTRA. DE VILAFANT S/N
19/03/2022
10:45
CREU ALTA SABADELL 1 CE PALAMÓS GROC C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO CAN BALSACH
CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA)
19/03/2022
11:00
CE PALAMOS QUERALT CASAS BASQUET VEDRUNA PALAMÓS C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
19/03/2022
12:00
CBU LLORET SAMBA HOTELS CE PALAMOS C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR
AVINGUDA DE RIERAL, S/N
19/03/2022
20:00
CE PALAMOS BLAU NOU CAULES CLUB DE BASQUET C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
20/03/2022
11:00
CE PALAMÓS GROC AE BADALONES B C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
20/03/2022
13:00
C.B. VILATORRADA A CE PALAMOS C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAV.MPAL. ST.JOAN VILATORRADA
CTRA. DE CALAF, S/N
20/03/2022
16:00
CE PALAMOS BLAU CB GRIFEU LLANÇÀ C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
20/03/2022
18:00
CE PALAMÓS DC CB BESCANO A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
20/03/2022
19:45
CE PALAMÓS GROC SHARKS C.B. FARNERS B C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
26/03/2022
09:00
CE PALAMOS C.B. FARNERS C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
26/03/2022
09:30
CB SALT VERD CE PALAMOS C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
26/03/2022
11:00
CE PALAMOS C.B. MOLLET C C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
26/03/2022
12:00
CCE MONTESSORI PALAU CE PALAMOS QUERALT CASAS C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO COL.LEGI MONTESSORI-PALAU DE GIRONA
CAMI VELL DE FORNELLS, 33
26/03/2022
12:30
CE PALAMOS BARÇA B C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
26/03/2022
17:30
CB SALT U40 CE PALAMÓS GROC SHARKS C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
26/03/2022
20:00
CE PALAMÓS GROC CB SANT NARCIS U18 GINVEST C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
27/03/2022
10:00
CESET CE PALAMOS QUERALT CASAS C.C. SOTS-25 FEMENI PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
27/03/2022
12:00
CB ROSES CE PALAMOS C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL ROSES
CTRA MAS OLIVA S/N
27/03/2022
18:00
CE PALAMOS BLAU CB LLAGOSTERA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
27/03/2022
19:00
CB TONA A CE PALAMÓS DC C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL TONA
JAUME BALMES, S/N
29/03/2022
21:15
CB VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 CE PALAMÓS DC C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
01/04/2022
18:30
CE PALAMOS QUERALT CASAS BC TORROELLA VERMELL C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
02/04/2022
09:00
CE PALAMOS ADEPAF U10 C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
02/04/2022
11:00
CE PALAMOS CB ADEPAF-GRIFEU C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
02/04/2022
11:00
CE PALAMOS QUERALT CASAS C B BLANES C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
02/04/2022
12:00
BC TORROELLA CE PALAMOS C.T. PRE-INFANTIL MASC. NOU PAVELLÓ MUNICIPAL D'ESPORTS DE TORROELLA DE MONTGRI
Ronda Pau Casals, s/n
02/04/2022
12:30
CE PALAMOS QUERALT CASAS CBU LLORET RECREATIVOS LLORET C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
02/04/2022
12:30
CB SANT GREGORI CE PALAMOS C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
02/04/2022
18:30
CE PALAMOS CLUB NATACIO TERRASSA A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
02/04/2022
19:00
FE BEGUR CE PALAMOS BLAU C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL BEGUR
CARRER DEL PAVELLO, S/N
02/04/2022
20:00
CE PALAMOS QUERALT CASAS C B BLANES C.C. SOTS-25 FEMENI PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
03/04/2022
12:30
U.E. CLARET B CE PALAMOS C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO ESPORTIU CLARET
NAPOLS 348
03/04/2022
16:00
CE PALAMOS BLAU U.E. RIPOLL B C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
03/04/2022
18:00
CE PALAMÓS DC CBU LLORET SAMBA HOTELS A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
03/04/2022
19:45
CE PALAMÓS GROC SHARKS CESET C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
06/04/2022
18:45
GEIEG UNIGIRONA VERMELL CE PALAMOS QUERALT CASAS C.T. MINI FEM. INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
09/04/2022
11:00
CB OLOT GREDA CE PALAMOS QUERALT CASAS C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
09/04/2022
12:30
CE PALAMÓS GROC SABADELL BQ VALLÈS U18 C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
09/04/2022
16:00
CB LA VALL D'EN BAS CE PALAMOS QUERALT CASAS C.C. SOTS-25 FEMENI CENTRE ESPORTIU D'EN BAS
C/ PISCINA S/N
09/04/2022
19:00
UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA MAF CE PALAMÓS GROC SHARKS C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS DE LA CELLERA DE TER
CARRETERA ESCOLES S/N
19/04/2022
18:30
BC TORROELLA CE PALAMOS QUERALT CASAS C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ NOU PAVELLÓ MUNICIPAL D'ESPORTS DE TORROELLA DE MONTGRI
Ronda Pau Casals, s/n
23/04/2022
09:00
CE PALAMOS CB OLOT C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
23/04/2022
11:00
CE PALAMOS QUERALT CASAS UCAP U12 C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
23/04/2022
12:00
BC FONTAJAU IN2IN CE PALAMOS C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
23/04/2022
12:30
CE PALAMOS C.B. VILATORRADA A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
23/04/2022
12:30
C.B. FARNERS CE PALAMOS C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS
AVGDA SALVADOR SPRIU S/N
23/04/2022
16:00
C.E. ONYAR CE PALAMOS QUERALT CASAS C.C. SOTS-25 FEMENI PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
23/04/2022
18:30
CE PALAMOS QUERALT CASAS CB BLANES A C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
23/04/2022
19:00
CBGX SANTJOANENC SENIOR A CE PALAMÓS GROC SHARKS C.T. SENIOR A MASCULI. POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS
C/ PAPERERA TORRAS, 2
23/04/2022
20:00
CE PALAMOS BLAU BASQUET VEDRUNA PALAMÓS C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
24/04/2022
16:00
CE PALAMOS BLAU A.B. SANT JULIÀ DE RAMIS C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
24/04/2022
18:00
CE PALAMÓS DC AE MINGUELLA A - DRIVIM C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
24/04/2022
19:45
CE PALAMOS SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
30/04/2022
09:00
CE PALAMOS QUERALT CASAS SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET NEGRE C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
30/04/2022
09:00
CE PALAMOS QUERALT CASAS GEIEG UNIGIRONA VERMELL C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
30/04/2022
10:45
CE PALAMOS F.D CASSANENC MIXTE C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
30/04/2022
12:30
CE PALAMOS QUERALT CASAS UNIÓ GIRONA MARISTES VERMELL C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
30/04/2022
12:30
BARÇA B CE PALAMOS C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER
DEL SOL, S/N
30/04/2022
12:30
C.B. FARNERS CE PALAMOS C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS
AVGDA SALVADOR SPRIU S/N
30/04/2022
16:00
CESET CE PALAMOS BLAU C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
30/04/2022
16:30
CE PALAMOS QUERALT CASAS ESCOLÀPIES FIGUERES C.C. SOTS-25 FEMENI ESPAI POLIVALENT VALL-LLOBREGA
C/ Victor Català,24
30/04/2022
17:45
LA SALLE MANRESA S.GOL CE PALAMÓS DC C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
30/04/2022
20:00
MATARÓ PARC MARESME BOET CE PALAMÓS GROC C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
01/05/2022
10:00
C.B.BLANES CE PALAMOS C.T. PRE-INFANTIL MASC. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
01/05/2022
16:00
CE PALAMOS BLAU ESCOLÀPIES FIGUERES C.T. SENIOR A MASCULI. ESPAI POLIVALENT VALL-LLOBREGA
C/ Victor Català,24
01/05/2022
18:30
CE PALAMÓS GROC SHARKS BASQUET VEDRUNA PALAMÓS C.T. SENIOR A MASCULI. ESPAI POLIVALENT VALL-LLOBREGA
C/ Victor Català,24
06/05/2022
21:30
NOU CAULES CLUB DE BASQUET CE PALAMOS QUERALT CASAS C.C. SOTS-25 FEMENI PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES
HORTS D'EN PERE PAU
07/05/2022
09:00
BC TORROELLA VERMELL CE PALAMOS QUERALT CASAS C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE TORROELLA DE MONTGRI
RDA. PAU CASALS, S/N
07/05/2022
09:30
CB SANT GREGORI CE PALAMOS C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
07/05/2022
10:30
SOL GIRONÊS BISBAL BÀSQUET NEGRE CE PALAMOS C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
07/05/2022
12:00
BC FONTAJAU IN2IN CE PALAMOS QUERALT CASAS C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
07/05/2022
12:00
CB ROSES CE PALAMOS QUERALT CASAS C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL ROSES
CTRA MAS OLIVA S/N
07/05/2022
13:00
CLUB NATACIO TERRASSA A CE PALAMOS C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL C.N. TERRASSA - PAVELLO POLIESPORTIU
JOCS OLIMPICS, S/N
07/05/2022
17:45
C.B. MOLLET C CE PALAMOS C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
08/05/2022
09:00
CE PALAMOS C.B. GUIXOLS C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
08/05/2022
10:00
CE PALAMOS CB SANT GREGORI C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
08/05/2022
12:00
CE PALAMOS QUERALT CASAS SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET NEGRE C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
08/05/2022
12:15
UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA CE PALAMOS QUERALT CASAS C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL D'AMER
AVGDA DEL FAR
08/05/2022
16:00
CE PALAMOS BLAU CB PALAFOLLS A C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
08/05/2022
16:00
INTERSPORT OLARIA-BÀSQUET SAMÀ VILANOVA CE PALAMÓS DC C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
08/05/2022
18:00
CE PALAMÓS GROC C.E.SANT NICOLAU 2 C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
08/05/2022
19:45
CE PALAMÓS GROC SHARKS CB PALAFOLLS B C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
11/05/2022
20:30
C. B. VILABLAREIX CE PALAMÓS GROC SHARKS C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL VILABLAREIX
C/ MARROC S/N
14/05/2022
09:00
CE PALAMOS QUERALT CASAS CLUB ESPORTIU JOVENTUT CELRA C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
14/05/2022
09:00
BÀSQUET GIRONA U10 BLANC CE PALAMOS C.T. PRE-MINI MASC. C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
14/05/2022
11:00
CE PALAMOS QUERALT CASAS CB OLOT GREDA C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
14/05/2022
11:00
CB OLOT CE PALAMOS C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
14/05/2022
12:30
CE PALAMOS U.E. CLARET B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
14/05/2022
12:30
CB OLOT CE PALAMOS C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
14/05/2022
16:15
CLUB NATACIÓ SABADELL A CE PALAMOS C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
14/05/2022
17:30
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS CE PALAMOS BLAU C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS
C/ XALOC N. 22
14/05/2022
19:00
CB PALAU SACOSTA SALT CE PALAMOS BLAU C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
14/05/2022
19:15
AE MINGUELLA A - DRIVIM CE PALAMÓS DC C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
15/05/2022
17:45
SABADELL BQ VALLÈS U18 CE PALAMÓS GROC C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
15/05/2022
19:45
CE PALAMÓS GROC SHARKS C. B. VILABLAREIX C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
21/05/2022
10:30
BÀSQUET VILAFANT CE PALAMOS C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT
CTRA. DE VILAFANT S/N
21/05/2022
11:00
CE PALAMOS QUERALT CASAS UNIÓ GIRONA MARISTES VERMELL C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
21/05/2022
11:00
UCAP U12 CE PALAMOS QUERALT CASAS C.T. MINI FEM. PAVELLÓ MUNICIPAL DE PERALADA
C/ COMTE ZAVELLA, S/N
21/05/2022
17:30
MAS DE SANT LLEÍ - CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE CE PALAMOS C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
22/05/2022
17:00
CB SAGRAT COR DIPUTACIO CE PALAMOS C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
22/05/2022
18:00
CE PALAMÓS DC LA SALLE MANRESA S.GOL C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
22/05/2022
19:45
CE PALAMOS BLAU CESET C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
28/05/2022
09:00
CB BESCANO CE PALAMOS C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BESCANÓ
ZONA ESPORTIVA
28/05/2022
18:00
CE PALAMÓS GROC SHARKS CBGX SANTJOANENC SENIOR D C.T. SENIOR A MASCULI. ESPAI POLIVALENT VALL-LLOBREGA
C/ Victor Català,24
28/05/2022
20:00
CE PALAMOS BLAU CB PALAU SACOSTA SALT C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
29/05/2022
18:00
CE PALAMÓS DC INTERSPORT OLARIA-BÀSQUET SAMÀ VILANOVA C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
29/05/2022
18:00
CBGX SANTJOANENC SENIOR D CE PALAMÓS GROC SHARKS C.T. SENIOR A MASCULI. POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS
C/ PAPERERA TORRAS, 2
04/06/2022
09:00
CE PALAMOS CESET C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
04/06/2022
17:30
AE BEGUR CE PALAMÓS GROC SHARKS C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL BEGUR
CARRER DEL PAVELLO, S/N
05/06/2022
19:45
CE PALAMÓS GROC SHARKS AE BEGUR C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
11/06/2022
11:30
TGN BÀSQUET 09B CE PALAMOS C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
11/06/2022
19:00
CE PALAMOS A.E.S.E. A C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
12/06/2022
10:00
BASQUET SANT PERE VERMELL CE PALAMOS C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
12/06/2022
18:00
CE PALAMOS QUERALT CASAS GRAMENET BC C.C. SOTS-25 FEMENI PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
20/06/2022
17:30
F.D CASSANENC LA SALLE CE PALAMOS C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
21/06/2022
19:15
CE PALAMOS FIAT ADEPAF-PERALADA U10 C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N