Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
16/09/2023
|
13:00
|
AESE | C.E.B SANT JORDI BLAU | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | POLIESPORTIU SANTA EULALIA JACINT VERDAGUER, 15-17 |
|
23/09/2023
|
10:45
|
BASKET VALLDOREIX | C.E.B. SANT JORDI ROSA | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | ESCOLA LA FARGA Camí de Sant Cugat a Papiol 36 |
|
23/09/2023
|
13:00
|
CB PARETS | CEB SANT JORDI ROSA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL PARETS AV. FRANCESC MACIA, S/N |
|
23/09/2023
|
19:00
|
C.E.B. SANT JORDI ROSA | AEC COLLBLANC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
23/09/2023
|
20:00
|
BÀSQUET PRATENC 1 - LISANT | C.E.B. SANT JORDI ROSA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | C.E.M. JULIO MENDEZ AV.REMOLAR-CANT.RIU LLOBREGAT |
|
24/09/2023
|
12:15
|
C.E.B. SANT JORDI BLAU | A.E. SANT ANDREU NATZARET 'A' | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
24/09/2023
|
16:15
|
C.E.B SANT JORDI BLAU | JOVENTUT LES CORTS | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
24/09/2023
|
18:00
|
C.E.B SANT JORDI BLAU | A.E. SANT ANDREU NATZARET | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
24/09/2023
|
19:30
|
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB A | C.E.B. SANT JORDI BLAU | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | C.E.M. CAN CASABLANQUES - Pista Nova C/ PRIORAT s/n |
|
30/09/2023
|
08:45
|
BASQUETPIASABADELL B | CEB SANT JORDI | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
30/09/2023
|
09:00
|
SANT GABRIEL RIPOLLET | CEB SANT JORDI | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL. SANT GABRIEL RIPOLLET NORD, 32-36 |
|
30/09/2023
|
09:00
|
SHAD C.B. MOLLET A | CEB SANT JORDI | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
30/09/2023
|
09:30
|
C.E.B. SANT JORDI BLAU | SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
30/09/2023
|
09:30
|
C.E.B. SANT JORDI ROSA | BASQUET NEUS | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
30/09/2023
|
11:00
|
CEB SANT JORDI ROSA | CB SENTMENAT | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
30/09/2023
|
12:30
|
C.E.B. SANT JORDI BLAU | UE SANT CUGAT GROC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
30/09/2023
|
16:00
|
CEB SANT JORDI | CB CERDANYOLA AL DIA A | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
30/09/2023
|
16:00
|
CLUB NATACIO TERRASSA 2 | C.E.B. SANT JORDI BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
30/09/2023
|
17:30
|
C.E.B. SANT JORDI CLÍNICA DENTAL PIFARRÉ | C.E SANT NICOLAU 2 | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
30/09/2023
|
17:30
|
UE BARBERA B | C.E.B. SANT JORDI ROSA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU CAN SERRA PASSEIG DR. MORAGAS, 112 |
|
30/09/2023
|
17:30
|
BASQUET SANT PERE C | CEB. SANT JORDI BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
30/09/2023
|
19:00
|
CEB SANT JORDI | CB CASTELLBISBAL | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
01/10/2023
|
10:30
|
C.E.B. SANT JORDI ROSA | CEB NAVARCLES | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
01/10/2023
|
10:30
|
SANT GERVASI 1 | C.E.B. SANT JORDI ROSA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | ESCOLA SANT GERVASI SABADELL, 41 |
|
01/10/2023
|
11:00
|
JOVENTUT LES CORTS GROC | C.E.B. SANT JORDI ROSA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | CARPA PARC DE LA BEDERRIDA C7 MARTI FRANQUES 15 |
|
01/10/2023
|
12:15
|
C.E.B SANT JORDI BLAU | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
01/10/2023
|
16:00
|
C.E.B. SANT JORDI ROSA | BQ MANYANET MOLINS | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
01/10/2023
|
19:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | C.E.B. SANT JORDI BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
01/10/2023
|
19:30
|
CEB SANT JORDI ROSA | SALESIANS BADALONA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
01/10/2023
|
19:30
|
EL CÍRCOL B | C.E.B SANT JORDI BLAU | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
07/10/2023
|
09:30
|
CEB SANT JORDI | CLUB NATACIÓ SABADELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
07/10/2023
|
09:30
|
CEB SANT JORDI | CLUB NATACIÓ SABADELL | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
07/10/2023
|
10:15
|
BASQUETPIASABADELL | CEB SANT JORDI | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
07/10/2023
|
10:45
|
E.B. ROSELLA VERMELL | C.E.B. SANT JORDI BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
07/10/2023
|
11:00
|
CEB SANT JORDI | CANOVELLES BC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
07/10/2023
|
11:00
|
CB REGINA | C.E.B. SANT JORDI BLAU | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO REGINA CARMELI SANT SEBASTIA, 34 |
|
07/10/2023
|
12:30
|
C.E.B. SANT JORDI ROSA | CLUB NATACIO TERRASSA B | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
07/10/2023
|
13:45
|
CREU ALTA SABADELL VERMELL | CEB SANT JORDI ROSA | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
07/10/2023
|
16:00
|
CEB. SANT JORDI BLANC | SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
07/10/2023
|
17:30
|
C.E.B. SANT JORDI BLAU | SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
07/10/2023
|
17:45
|
CB SANTA COLOMA B | C.E.B SANT JORDI BLAU | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
07/10/2023
|
19:00
|
C.E.B. SANT JORDI ROSA | BC SANT JOAN DESPI 1 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
08/10/2023
|
09:00
|
C.E.B. SANT JORDI ROSA | CB NOU BADIA - CM | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
08/10/2023
|
10:30
|
CEB SANT JORDI ROSA | CB VILANOVA DEL VALLÈS | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
08/10/2023
|
10:30
|
U.E. HORTA | C.E.B SANT JORDI BLAU | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | U.E. HORTA FELIU I CODINA 27 |
|
08/10/2023
|
10:30
|
QBASKET SANT CUGAT | C.E.B. SANT JORDI CLÍNICA DENTAL PIFARRÉ | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
08/10/2023
|
12:15
|
CB IPSI A | C.E.B. SANT JORDI BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU IPSI PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA) |
|
08/10/2023
|
16:15
|
C.E.B. SANT JORDI ROSA | INDUSTRIAL BOROBIL - CB IGUALADA SMB | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
08/10/2023
|
18:00
|
C.E.B. SANT JORDI BLAU | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
12/10/2023
|
19:30
|
C.E.B. SANT JORDI BLAU | SERMATEC JET TERRASSA | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
21/10/2023
|
09:00
|
C.E.B. SANT JORDI ROSA | JOVENTUT BADALONA 4 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
21/10/2023
|
09:00
|
C.B.CASTELLAR FEM | C.E.B. SANT JORDI ROSA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | NOU PAVELLO ZONA PUIGVERT PAIS VALENCIA, S/N |
|
21/10/2023
|
09:30
|
C.E.B. SANT JORDI BLAU | E.B. ROSELLA BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
21/10/2023
|
10:30
|
CN CALDES A | CEB SANT JORDI | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL LES CREMADES ZONA ESPORTIVA (PISCINES) |
|
21/10/2023
|
10:30
|
CN CALDES | CEB SANT JORDI | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL LES CREMADES ZONA ESPORTIVA (PISCINES) |
|
21/10/2023
|
11:00
|
CEB SANT JORDI ROSA | UE BARBERA B | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
21/10/2023
|
12:00
|
BASQUETPIASABADELL B | C.E.B. SANT JORDI BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
21/10/2023
|
12:00
|
CN CALDES | CEB SANT JORDI | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL LES CREMADES ZONA ESPORTIVA (PISCINES) |
|
21/10/2023
|
12:30
|
C.E.B. SANT JORDI BLAU | C.E SANT NICOLAU GRANA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
21/10/2023
|
16:00
|
CEB SANT JORDI | CB REGINA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
21/10/2023
|
17:30
|
C.E.B. SANT JORDI CLÍNICA DENTAL PIFARRÉ | BASQUETPIASABADELL | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
21/10/2023
|
18:30
|
CLUB NATACIÓ SABADELL A | C.E.B. SANT JORDI BLAU | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus) MONTCADA, 21 |
|
21/10/2023
|
19:00
|
C.E.B. SANT JORDI ROSA | BAR ESTACIÓ BÀSQUET BERGA | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
22/10/2023
|
10:30
|
C.E.B. SANT JORDI ROSA | CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA 1 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
22/10/2023
|
10:30
|
CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA 2 | CEB. SANT JORDI BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN PARELLADA C/ EUROPA S/N JUNT CAMP FUTBOL |
|
22/10/2023
|
11:00
|
CB MATADEPERA TARONJA | CEB SANT JORDI | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA ENRIC GENESCA CORTES S/N |
|
22/10/2023
|
12:15
|
C.E.B. SANT JORDI BLAU | THISTINTAS - C.B GRUB BARNA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
22/10/2023
|
12:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | CEB SANT JORDI ROSA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
22/10/2023
|
16:00
|
VILÀBASQUET VILADECANS A | C.E.B. SANT JORDI ROSA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | ATRIUM VILADECANS AV. JOSEP TARRADELLAS 17 |
|
22/10/2023
|
17:30
|
C.E.B SANT JORDI BLAU | BÀSQUET PRATENC - LISANT | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
22/10/2023
|
17:30
|
C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - B | C.E.B. SANT JORDI ROSA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | C.E. LAIETA PINTOR RIBALTA, 2-8 |
|
22/10/2023
|
19:30
|
C.E.B SANT JORDI BLAU | CB SANT JOSEP | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
28/10/2023
|
09:00
|
CREU ALTA SABADELL VERMELL | C.E.B. SANT JORDI ROSA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
28/10/2023
|
09:00
|
CREU ALTA SABADELL 2 | C.E.B. SANT JORDI BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
28/10/2023
|
09:00
|
CLUB NATACIO TERRASSA B | CEB SANT JORDI | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
28/10/2023
|
09:30
|
C.E.B. SANT JORDI BLAU | CLUB NATACIO TERRASSA B | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
28/10/2023
|
11:00
|
C.E.B. SANT JORDI BLAU | SFERIC 2012 BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
28/10/2023
|
12:00
|
CREU ALTA SABADELL BLAU | C.E.B. SANT JORDI ROSA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
28/10/2023
|
12:00
|
SANT GERVASI 2 | CEB SANT JORDI ROSA | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | ESCOLA SANT GERVASI SABADELL, 41 |
|
28/10/2023
|
16:00
|
CEB SANT JORDI | C.E SANT NICOLAU 2 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
28/10/2023
|
19:00
|
C.E.B. SANT JORDI ROSA | C.B. CORBERA NEGRE | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
29/10/2023
|
09:00
|
C.E.B. SANT JORDI ROSA | BASKET ALMEDA MIXT GROC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
29/10/2023
|
09:30
|
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL | C.E.B. SANT JORDI BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD NAPOLS, 42 |
|
29/10/2023
|
09:30
|
CBF CERDANYOLA U14 PRO | C.E.B. SANT JORDI ROSA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
29/10/2023
|
10:30
|
C.E.B. SANT JORDI ROSA | CB NOU BADIA - S21 | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
29/10/2023
|
10:30
|
AE ARRAHONA | CEB. SANT JORDI BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO SABADELL SUD PARDO BAZAN, 17 |
|
29/10/2023
|
11:00
|
CB VILA DE MONTORNÈS | CEB SANT JORDI | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO D'ESPORTS DE MONTORNES GRAN VIAL, S/N |
|
29/10/2023
|
12:15
|
CEB SANT JORDI ROSA | GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
29/10/2023
|
17:45
|
CB SANTPEDOR | C.E.B SANT JORDI BLAU | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
29/10/2023
|
18:00
|
C.E.B. SANT JORDI BLAU | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
29/10/2023
|
18:15
|
CB CASTELLET - CASA ARIMANY | C.E.B SANT JORDI BLAU | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
04/11/2023
|
09:00
|
CB PARETS 1 | CEB SANT JORDI | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PARETS AV. FRANCESC MACIA, S/N |
|
04/11/2023
|
09:30
|
CEB SANT JORDI | BASQUET SANT PERE FEMENI 2ON ANY | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
04/11/2023
|
09:30
|
CEB SANT JORDI | SANT GERVASI 1 | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO POLIESP. CAN ROSES AV. DE LES OLIMPIADES S/N |
|
04/11/2023
|
10:30
|
TRIOMF - UB MIR | C.E.B. SANT JORDI CLÍNICA DENTAL PIFARRÉ | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MIQUEL POBLET CAMI DE LA FONT FREDA, S/N |
|
04/11/2023
|
11:00
|
CEB SANT JORDI ROSA | SFERIC 2013 VERD MAXCOLCHON | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
04/11/2023
|
11:30
|
BASQUET SANT PERE 2N ANY BLANC | C.E.B. SANT JORDI BLAU | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
04/11/2023
|
12:00
|
CB SANT JUST BLAU | C.E.B. SANT JORDI ROSA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
04/11/2023
|
12:30
|
C.E.B. SANT JORDI ROSA | EUROPEAN INT. SCHOOL OF BARCELONA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
04/11/2023
|
16:00
|
CEB. SANT JORDI BLANC | CREU ALTA SABADELL VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
04/11/2023
|
16:00
|
C.B. CENTELLES | C.E.B. SANT JORDI ROSA | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL DE CENTELLES RONDA DELS ESPORTS S/N |
|
04/11/2023
|
17:30
|
C.E.B. SANT JORDI BLAU | UE SANT CUGAT BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
04/11/2023
|
19:00
|
C.E.B. SANT JORDI ROSA | JOVENTUT BADALONA 2 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
05/11/2023
|
09:00
|
CEB SANT JORDI | CB GRANOLLERS 2 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
05/11/2023
|
09:00
|
BASQUET SANT PERE 2N ANY | C.E.B. SANT JORDI BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
05/11/2023
|
10:30
|
C.E.B. SANT JORDI ROSA | SANT GABRIEL RIPOLLET BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
05/11/2023
|
12:15
|
C.E.B. SANT JORDI BLAU | 52MOMENTS CBS U18 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
05/11/2023
|
16:00
|
UE SANT CUGAT BLANC | CEB SANT JORDI | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
05/11/2023
|
16:15
|
C.E.B SANT JORDI BLAU | U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA A | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
05/11/2023
|
17:45
|
CB QUART OBRES I SERVEIS CRUZ | C.E.B. SANT JORDI BLAU | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
05/11/2023
|
18:00
|
C.E.B SANT JORDI BLAU | LA SALLE MANRESA SGOL | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
11/11/2023
|
09:00
|
CB SENTMENAT | CEB SANT JORDI ROSA | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO CAN SORTS ZONA ESP. MUNICIPAL CAN SORS |
|
11/11/2023
|
09:30
|
CEB SANT JORDI | SHAD C.B. MOLLET A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
11/11/2023
|
09:30
|
CEB SANT JORDI | BASQUETPIASABADELL B | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
11/11/2023
|
10:30
|
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB A | C.E.B. SANT JORDI BLAU | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | C.E.M. CAN CASABLANQUES - Pista Nova C/ PRIORAT s/n |
|
11/11/2023
|
11:00
|
CEB SANT JORDI | SANT GABRIEL RIPOLLET | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
11/11/2023
|
12:00
|
BASQUET NEUS | C.E.B. SANT JORDI ROSA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO LA COLINA GRAN BRETANYA, S/N |
|
11/11/2023
|
12:30
|
C.E.B. SANT JORDI ROSA | SANT GERVASI 1 | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
11/11/2023
|
12:30
|
CLUB BÀSQUET CAT | C.E.B. SANT JORDI ROSA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | COL·LEGI ADELA DE TRENQUELLON GUIPUSCOA, 24 (ENT. BACH RODA) |
|
11/11/2023
|
12:30
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | CEB SANT JORDI | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
11/11/2023
|
13:30
|
C.E SANT NICOLAU 2 | C.E.B. SANT JORDI CLÍNICA DENTAL PIFARRÉ | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | MÀGIC LAU JARDI, 72-74 |
|
11/11/2023
|
16:00
|
CEB. SANT JORDI BLANC | BASQUET SANT PERE C | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
11/11/2023
|
17:30
|
C.E.B. SANT JORDI BLAU | CLUB NATACIO TERRASSA 2 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
11/11/2023
|
17:45
|
U. B. LLEFIÀ - JJ FINQUES BADALONA | C.E.B SANT JORDI BLAU | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | POLIESPORTIU LLEFIA DR. BASSOLS, 109-119 |
|
11/11/2023
|
18:00
|
ESCOLAPIS SARRIA | C.E.B SANT JORDI BLAU | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA IMMACULADA, 25-35 |
|
11/11/2023
|
18:00
|
SEGRESEGUR CLUB BASQUET SERÒS | C.E.B. SANT JORDI BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL DE SERÒS C/ MONTMANEU, S/N |
|
12/11/2023
|
09:00
|
C.E.B. SANT JORDI ROSA | UE BARBERA B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
12/11/2023
|
10:30
|
CEB SANT JORDI ROSA | A.E. SANT ANDREU NATZARET | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
12/11/2023
|
10:30
|
CB CASTELLBISBAL | CEB SANT JORDI | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA AGRICULTURA, S/N |
|
12/11/2023
|
16:00
|
UE SANT CUGAT GROC | C.E.B. SANT JORDI BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
12/11/2023
|
16:15
|
C.E.B. SANT JORDI ROSA | C.B. VILADECANS A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
12/11/2023
|
18:00
|
C.E.B. SANT JORDI BLAU | TECE PIA OLOT | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
12/11/2023
|
19:30
|
C.E.B. SANT JORDI ROSA | EUROPEAN INT. SCHOOL OF BARCELONA | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
18/11/2023
|
09:30
|
C.E.B. SANT JORDI BLAU | CB REGINA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
18/11/2023
|
11:00
|
CEB SANT JORDI ROSA | CREU ALTA SABADELL VERMELL | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
18/11/2023
|
11:30
|
CLUB NATACIÓ SABADELL | CEB SANT JORDI | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | CN SABADELL-PAVELLO 4 (abans Cademesa) MONTCADA, 10. |
|
18/11/2023
|
11:45
|
CB NOU BADIA - CM | C.E.B. SANT JORDI ROSA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INST.ESP. BADIA DEL VALLES VIA DE LA PLATA S/N |
|
18/11/2023
|
12:30
|
C.E.B. SANT JORDI BLAU | E.B. ROSELLA VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
18/11/2023
|
16:00
|
CEB SANT JORDI | BASQUETPIASABADELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
18/11/2023
|
16:00
|
SUTTON CBF CERDANYOLA | C.E.B. SANT JORDI BLAU | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
18/11/2023
|
17:30
|
C.E.B. SANT JORDI ROSA | C.B. VILADECAVALLS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
18/11/2023
|
19:30
|
CE GELIDA | C.E.B. SANT JORDI ROSA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
19/11/2023
|
09:30
|
CLUB NATACIÓ SABADELL | CEB SANT JORDI | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus) MONTCADA, 21 |
|
19/11/2023
|
10:30
|
C.E.B. SANT JORDI CLÍNICA DENTAL PIFARRÉ | QBASKET SANT CUGAT | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
19/11/2023
|
10:30
|
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB B | CEB. SANT JORDI BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. CAN CASABLANQUES - Pista Nova C/ PRIORAT s/n |
|
19/11/2023
|
10:30
|
CANOVELLES BC | CEB SANT JORDI | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT DIAGONAL, S/N |
|
19/11/2023
|
10:45
|
CLUB NATACIO TERRASSA B | C.E.B. SANT JORDI ROSA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
19/11/2023
|
12:15
|
C.E.B. SANT JORDI BLAU | BÀSQUET SAFA CLAROR | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
19/11/2023
|
12:15
|
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB A | C.E.B. SANT JORDI BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. CAN CASABLANQUES - Pista Nova C/ PRIORAT s/n |
|
19/11/2023
|
16:00
|
CB MANLLEU (U21F) | CEB SANT JORDI ROSA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
19/11/2023
|
16:15
|
C.E.B SANT JORDI BLAU | CB CERDANYOLA AL DIA A | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
19/11/2023
|
17:45
|
CB MANLLEU (U21M) | C.E.B. SANT JORDI ROSA | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
19/11/2023
|
18:00
|
C.E.B SANT JORDI BLAU | AE BADALONÈS | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
25/11/2023
|
09:00
|
CB REGINA | CEB SANT JORDI | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO REGINA CARMELI SANT SEBASTIA, 34 |
|
25/11/2023
|
09:00
|
E.B. ROSELLA BLANC | C.E.B. SANT JORDI BLAU | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE VACARISSES AV. TRIAS FARGAS, S/N |
|
25/11/2023
|
09:30
|
CEB SANT JORDI | CN CALDES A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
25/11/2023
|
09:30
|
CEB SANT JORDI | CN CALDES | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
25/11/2023
|
09:30
|
JOVENTUT BADALONA 4 | C.E.B. SANT JORDI ROSA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | MAGIC BADALONA CONCORDIA, 1 |
|
25/11/2023
|
09:30
|
UE BARBERA B | CEB SANT JORDI ROSA | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU CAN SERRA PASSEIG DR. MORAGAS, 112 |
|
25/11/2023
|
10:30
|
C.E SANT NICOLAU GRANA | C.E.B. SANT JORDI BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | MÀGIC LAU JARDI, 72-74 |
|
25/11/2023
|
11:00
|
CEB SANT JORDI | CN CALDES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
25/11/2023
|
12:30
|
C.E.B. SANT JORDI ROSA | C.B.CASTELLAR FEM | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
25/11/2023
|
16:00
|
CEB. SANT JORDI BLANC | CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA 2 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
25/11/2023
|
17:30
|
C.E.B. SANT JORDI BLAU | BASQUETPIASABADELL B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
25/11/2023
|
19:00
|
CEB SANT JORDI | CB MATADEPERA TARONJA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
25/11/2023
|
19:15
|
F.C. MARTINENC BÀSQUET A | C.E.B. SANT JORDI BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO TELEGRAFOS, 31-45 |
|
25/11/2023
|
19:30
|
C.E SANT NICOLAU B | C.E.B SANT JORDI BLAU | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | MÀGIC LAU JARDI, 72-74 |
|
26/11/2023
|
09:00
|
CEB SANT JORDI | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
26/11/2023
|
09:30
|
CB CERDANYOLA AL DIA B | C.E.B. SANT JORDI ROSA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
26/11/2023
|
10:30
|
C.E.B. SANT JORDI ROSA | CB SENTMENAT | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
26/11/2023
|
10:30
|
BASQUETPIASABADELL | C.E.B. SANT JORDI CLÍNICA DENTAL PIFARRÉ | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO SABADELL SUD PARDO BAZAN, 17 |
|
26/11/2023
|
12:15
|
CEB SANT JORDI ROSA | EL MASNOU BASQUETBOL | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
26/11/2023
|
12:15
|
CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA 1 | C.E.B. SANT JORDI ROSA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN PARELLADA C/ EUROPA S/N JUNT CAMP FUTBOL |
|
26/11/2023
|
16:00
|
C.E.B. SANT JORDI ROSA | CB ABRERA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO POLIESPORTIU DE LA LLANA CAN CLAVERÍ, S/N |
|
26/11/2023
|
20:00
|
C.E.B. SANT JORDI BLAU | CN CALDES | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO POLIESPORTIU DE LA LLANA CAN CLAVERÍ, S/N |
|
02/12/2023
|
09:00
|
CLUB NATACIO TERRASSA B | C.E.B. SANT JORDI BLAU | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
02/12/2023
|
09:00
|
BASKET ALMEDA MIXT GROC | C.E.B. SANT JORDI ROSA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO ALMEDA SANT FERRAN 45 BIS |
|
02/12/2023
|
09:30
|
CEB SANT JORDI | CLUB NATACIO TERRASSA B | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
02/12/2023
|
09:30
|
CEB SANT JORDI ROSA | SANT GERVASI 2 | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
02/12/2023
|
11:00
|
CEB SANT JORDI | CB VILA DE MONTORNÈS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
02/12/2023
|
12:00
|
SFERIC 2012 BLANC | C.E.B. SANT JORDI BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO S.F.E.R.I.C. FARADAY, 33 - 41 |
|
02/12/2023
|
12:30
|
C.E.B. SANT JORDI ROSA | CBF CERDANYOLA U14 PRO | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
02/12/2023
|
12:45
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | CEB SANT JORDI | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
02/12/2023
|
16:00
|
CEB. SANT JORDI BLANC | AE ARRAHONA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
02/12/2023
|
16:00
|
C.E SANT NICOLAU 2 | CEB SANT JORDI | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | MÀGIC LAU JARDI, 72-74 |
|
02/12/2023
|
17:30
|
C.E.B. SANT JORDI BLAU | CREU ALTA SABADELL 2 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
02/12/2023
|
18:45
|
CB SANTA PERPETUA | CEB SANT JORDI ROSA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
02/12/2023
|
19:00
|
C.E.B SANT JORDI BLAU | NOU CASTELLAR C,B. CASTELLAR MASC | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
02/12/2023
|
19:45
|
FEMENÍ OSONA B - OVA PROJECTS | C.E.B. SANT JORDI BLAU | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
03/12/2023
|
09:00
|
C.E.B. SANT JORDI ROSA | FREDERIC MISTRAL A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
03/12/2023
|
12:15
|
C.E.B. SANT JORDI BLAU | LLUÏSOS DE GRÀCIA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
03/12/2023
|
16:00
|
CB CASTELLBISBAL B | C.E.B. SANT JORDI ROSA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA AGRICULTURA, S/N |
|
03/12/2023
|
18:00
|
C.E.B SANT JORDI BLAU | VEDRUNA GRÀCIA NEGRE | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
16/12/2023
|
09:30
|
C.E.B. SANT JORDI BLAU | BASQUET SANT PERE 2N ANY BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
16/12/2023
|
10:30
|
SANT GABRIEL RIPOLLET BLANC | C.E.B. SANT JORDI ROSA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL. SANT GABRIEL RIPOLLET NORD, 32-36 |
|
16/12/2023
|
10:30
|
CB GRANOLLERS 2 | CEB SANT JORDI | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
16/12/2023
|
10:30
|
SANT GERVASI 1 | CEB SANT JORDI | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | ESCOLA SANT GERVASI SABADELL, 41 |
|
16/12/2023
|
11:15
|
C.E.B. SANT JORDI BLAU | BASQUET SANT PERE 2N ANY | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
16/12/2023
|
12:00
|
SFERIC 2013 VERD MAXCOLCHON | CEB SANT JORDI ROSA | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO S.F.E.R.I.C. FARADAY, 33 - 41 |
|
16/12/2023
|
13:30
|
UE SANT CUGAT BLANC | C.E.B. SANT JORDI BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
16/12/2023
|
13:30
|
CREU ALTA SABADELL VERMELL | CEB. SANT JORDI BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
16/12/2023
|
16:00
|
CEB SANT JORDI | CB PARETS 1 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
16/12/2023
|
17:30
|
C.E.B. SANT JORDI CLÍNICA DENTAL PIFARRÉ | TRIOMF - UB MIR | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
16/12/2023
|
17:30
|
EUROPEAN INT. SCHOOL OF BARCELONA | C.E.B. SANT JORDI ROSA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | EUROPA SPORTS CENTRE AV. PLA DEL VINYET 110 |
|
16/12/2023
|
19:00
|
C.E.B. SANT JORDI ROSA | ASME A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
16/12/2023
|
19:30
|
U.E. HORTA A | C.E.B. SANT JORDI BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | U.E. HORTA FELIU I CODINA 27 |
|
17/12/2023
|
09:00
|
C.E.B. SANT JORDI ROSA | CB SANT JUST BLAU | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
17/12/2023
|
09:00
|
BASQUET SANT PERE FEMENI 2ON ANY | CEB SANT JORDI | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
17/12/2023
|
10:30
|
CEB SANT JORDI | UE SANT CUGAT BLANC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
17/12/2023
|
12:15
|
C.E.B. SANT JORDI ROSA | CREU ALTA SABADELL BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
17/12/2023
|
16:00
|
ROSTISSERIA MONIJOS - BBA CASTELLDEFELS SUB21M | C.E.B SANT JORDI BLAU | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
17/12/2023
|
16:00
|
UE SANT CUGAT BLAU | C.E.B. SANT JORDI ROSA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
17/12/2023
|
17:45
|
CLUB NATACIO TERRASSA | C.E.B SANT JORDI BLAU | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | C.N. TERRASSA - PAVELLO POLIESPORTIU JOCS OLIMPICS, S/N |
|
17/12/2023
|
18:00
|
C.E.B. SANT JORDI BLAU | CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
17/12/2023
|
19:30
|
C.E.B. SANT JORDI ROSA | PRONCAT - CB ESPARREGUERA | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
19/12/2023
|
21:30
|
B.F. CORNELLÀ A | C.E.B. SANT JORDI ROSA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO CAN CARBONELL MARIANO BENLLIURE, S/N |
|
13/01/2024
|
17:00
|
CB REGINA | C.E.B. SANT JORDI ROSA | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO REGINA CARMELI SANT SEBASTIA, 34 |
|
13/01/2024
|
19:00
|
C.E.B. SANT JORDI ROSA | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
13/01/2024
|
19:45
|
AESE B | C.E.B. SANT JORDI ROSA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | POLIESPORTIU SANTA EULALIA JACINT VERDAGUER, 15-17 |
|
14/01/2024
|
12:15
|
C.E.B. SANT JORDI BLAU | C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
14/01/2024
|
16:00
|
GYMNOS-AECAM MALGRAT | CEB SANT JORDI ROSA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
14/01/2024
|
16:15
|
C.E.B SANT JORDI BLAU | CB MATADEPERA TARONJA | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
14/01/2024
|
18:00
|
C.E.B SANT JORDI BLAU | CB MATADEPERA TARONJA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
14/01/2024
|
18:00
|
C.B. LLINARS A | C.E.B. SANT JORDI BLAU | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO MUNICIPAL LLINARS AV. EUROPA DE LES NACIONS S/N |
|
20/01/2024
|
09:00
|
CB SENTMENAT | CEB SANT JORDI ROSA | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO CAN SORTS ZONA ESP. MUNICIPAL CAN SORS |
|
20/01/2024
|
09:30
|
CEB SANT JORDI | CB MANLLEU (U12F) | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
20/01/2024
|
10:30
|
FRENOS SAULEDA - LA VALLALTA BC LILA | C.E.B. SANT JORDI BLAU | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT POL PARC LITORAL, S/N |
|
20/01/2024
|
11:00
|
CEB SANT JORDI | SALESIANS BADALONA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
20/01/2024
|
11:30
|
CREU ALTA SABADELL BLAU | CEB. SANT JORDI BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
20/01/2024
|
12:30
|
CEB SANT JORDI | U. B. LLEFIÀ - DIREXIS TUSGSAL | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
20/01/2024
|
16:00
|
CEB SANT JORDI | CLUB BÀSQUET SANT CELONI U13M | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
20/01/2024
|
17:30
|
C.E.B. SANT JORDI CLÍNICA DENTAL PIFARRÉ | CLÍNICA DENTAL UNZETA - CB ESPARREGUERA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
20/01/2024
|
17:30
|
CENG FISART | C.E.B. SANT JORDI BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE CRTA. MONTSONIS, S/N |
|
20/01/2024
|
19:00
|
C.E.B. SANT JORDI ROSA | CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
20/01/2024
|
20:30
|
C.E.B. SANT JORDI ROSA | C.B. VILADECAVALLS | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
21/01/2024
|
09:00
|
CB CASTELLDEFELS 2014-15M | C.E.B. SANT JORDI ROSA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
21/01/2024
|
12:00
|
CLUB NATACIÓ SABADELL C | C.E.B SANT JORDI BLAU | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus) MONTCADA, 21 |
|
21/01/2024
|
16:00
|
C.E.B. SANT JORDI ROSA | MVP CERVELLÓ | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
21/01/2024
|
18:00
|
C.E.B. SANT JORDI BLAU | F.D CASSANENC DAVINIA PALACIOS | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
21/01/2024
|
19:30
|
CEB SANT JORDI ROSA | CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
21/01/2024
|
19:30
|
A.E. MINGUELLA B - DRIVIM | C.E.B SANT JORDI BLAU | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
27/01/2024
|
09:00
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | CEB SANT JORDI | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
27/01/2024
|
09:00
|
SANT GABRIEL RIPOLLET | CEB SANT JORDI | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL. SANT GABRIEL RIPOLLET NORD, 32-36 |
|
27/01/2024
|
09:00
|
CB GRANOLLERS 2 | CEB SANT JORDI | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
27/01/2024
|
09:30
|
C.E.B. SANT JORDI BLAU | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
27/01/2024
|
11:00
|
CEB SANT JORDI ROSA | UE BARBERA B | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
27/01/2024
|
11:45
|
U.E. HORTA | CEB SANT JORDI | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | U.E. HORTA FELIU I CODINA 27 |
|
27/01/2024
|
12:00
|
C.B. BEGUES | C.E.B. SANT JORDI CLÍNICA DENTAL PIFARRÉ | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
27/01/2024
|
12:30
|
C.E.B. SANT JORDI BLAU | A. BASQUET BUFALÀ | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
27/01/2024
|
16:00
|
CEB. SANT JORDI BLANC | E.B. ROSELLA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
27/01/2024
|
16:00
|
AEC COLLBLANC | C.E.B. SANT JORDI ROSA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA ROSICH, 12 |
|
27/01/2024
|
16:00
|
BÀSQUET PIERA | CEB SANT JORDI | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
27/01/2024
|
17:30
|
C.E.B. SANT JORDI BLAU | S.E. SANT JOAN DE MATA A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
27/01/2024
|
17:45
|
A.E. SANT ANDREU NATZARET | C.E.B SANT JORDI BLAU | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
27/01/2024
|
21:15
|
A.E. SANT ANDREU NATZARET 'A' | C.E.B. SANT JORDI BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
28/01/2024
|
09:00
|
C.E.B. SANT JORDI ROSA | CB ABRERA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
28/01/2024
|
09:00
|
SANT GERVASI 1 | C.E.B. SANT JORDI ROSA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | ESCOLA SANT GERVASI SABADELL, 41 |
|
28/01/2024
|
10:30
|
CEB SANT JORDI ROSA | CB PARETS | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
28/01/2024
|
12:15
|
C.E.B SANT JORDI BLAU | B.F. CORNELLÀ | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
28/01/2024
|
16:15
|
C.E.B. SANT JORDI ROSA | BÀSQUET PRATENC 1 - LISANT | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
28/01/2024
|
18:00
|
C.E.B. SANT JORDI BLAU | SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
28/01/2024
|
19:30
|
C.E.B. SANT JORDI ROSA | BASKET VALLDOREIX | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
03/02/2024
|
09:00
|
CLUB NATACIO TERRASSA 1 | CEB SANT JORDI ROSA | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
03/02/2024
|
09:30
|
CEB SANT JORDI | CB LES FRANQUESES | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
03/02/2024
|
10:30
|
CB PREMIA DE DALT NEGRE | C.E.B. SANT JORDI BLAU | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE DALT PG. DE CAN BALET, S/N |
|
03/02/2024
|
11:00
|
CEB SANT JORDI | U. B. LLEFIÀ | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
03/02/2024
|
11:30
|
VIROLAI A | C.E.B. SANT JORDI BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO VIROLAI PORTELL 9 |
|
03/02/2024
|
12:00
|
CEB NAVARCLES | C.E.B. SANT JORDI ROSA | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVARCLES JOAQUIM BLUME S/N |
|
03/02/2024
|
12:30
|
C.E.B. SANT JORDI ROSA | CB LES FRANQUESES NEGRE | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
03/02/2024
|
13:30
|
UE SANT CUGAT GROC | CEB. SANT JORDI BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
03/02/2024
|
16:00
|
CEB SANT JORDI | CB GRANOLLERS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
03/02/2024
|
19:00
|
C.E.B. SANT JORDI ROSA | JOVENTUT LES CORTS GROC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
04/02/2024
|
09:00
|
CEB SANT JORDI | SHAD C.B. MOLLET A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
04/02/2024
|
10:30
|
CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA 1 | C.E.B. SANT JORDI ROSA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN PARELLADA C/ EUROPA S/N JUNT CAMP FUTBOL |
|
04/02/2024
|
10:30
|
CB CASTELLBISBAL MIXTE | C.E.B. SANT JORDI ROSA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA AGRICULTURA, S/N |
|
04/02/2024
|
11:30
|
C.E.B SANT JORDI BLAU | EL CÍRCOL B | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
04/02/2024
|
12:00
|
CANOVELLES BC | C.E.B. SANT JORDI BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT DIAGONAL, S/N |
|
04/02/2024
|
13:00
|
CEB SANT JORDI | CE VILA OLÍMPICA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
04/02/2024
|
16:15
|
C.E.B SANT JORDI BLAU | AESE | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
04/02/2024
|
18:00
|
C.E.B. SANT JORDI BLAU | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
04/02/2024
|
19:30
|
SERMATEC JET TERRASSA | C.E.B. SANT JORDI BLAU | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | POLIESPORTIU CAN JOFRESA BADALONA, 4 |
|
04/02/2024
|
19:30
|
BQ MANYANET MOLINS | C.E.B. SANT JORDI ROSA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | POLIESPORTIU LA SINIA PASSEIG DEL TERRAPLE 94 |
|
04/02/2024
|
19:30
|
SALESIANS BADALONA | CEB SANT JORDI ROSA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
10/02/2024
|
09:00
|
CREU ALTA SABADELL 2 | C.E.B. SANT JORDI ROSA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
10/02/2024
|
12:30
|
E.B. ROSELLA | CEB SANT JORDI | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
10/02/2024
|
20:15
|
CB CERVERA MOBEL LINEA | C.E.B SANT JORDI BLAU | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA CARRETERA DE GUISSONA, S/N |
|
11/02/2024
|
12:00
|
CEB SANT JORDI ROSA | CBSFC1946 | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
11/02/2024
|
18:00
|
C.E.B SANT JORDI BLAU | CB SANTA COLOMA B | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
17/02/2024
|
09:00
|
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB | CEB SANT JORDI | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | C.E.M. CAN CASABLANQUES - Pista Nova C/ PRIORAT s/n |
|
17/02/2024
|
09:30
|
C.E.B. SANT JORDI BLAU | CB VILA DE MONTORNÈS | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
17/02/2024
|
09:30
|
C.E.B. SANT JORDI ROSA | BÀSQUET SANT BOI - NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO POLIESP. CAN ROSES AV. DE LES OLIMPIADES S/N |
|
17/02/2024
|
11:00
|
CEB SANT JORDI ROSA | PETIT QUIXAL - CB LLÍVIA PUIGCERDÀ | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
17/02/2024
|
11:00
|
MANRESA CBF 2 | C.E.B. SANT JORDI CLÍNICA DENTAL PIFARRÉ | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESCOLA JOVIAT FOLCH I TORRES CANT PG. RIU |
|
17/02/2024
|
12:00
|
CB MOLLET U13 | CEB SANT JORDI | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
17/02/2024
|
12:30
|
C.E.B. SANT JORDI BLAU | CN CALDES B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
17/02/2024
|
12:30
|
JOVENTUT LES CORTS | CEB SANT JORDI | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | CARPA PARC DE LA BEDERRIDA C7 MARTI FRANQUES 15 |
|
17/02/2024
|
16:00
|
CEB. SANT JORDI BLANC | C.E SANT NICOLAU 3 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
17/02/2024
|
16:00
|
INDUSTRIAL BOROBIL - CB IGUALADA SMB | C.E.B. SANT JORDI ROSA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | POLIESPORTIU LES COMES CARLES RIBA S/N |
|
17/02/2024
|
17:30
|
C.E.B. SANT JORDI BLAU | CB CERDANYOLA AL DIA B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
18/02/2024
|
09:00
|
REFORMIT ARENYS BÀSQUET | C.E.B. SANT JORDI ROSA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS FONS DE LES CREUS, ZONA ESP. |
|
18/02/2024
|
11:00
|
VEDRUNA GRÀCIA | CEB SANT JORDI | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA GOLGOTA, 1 |
|
18/02/2024
|
12:00
|
BC SANT JOAN DESPI 1 | C.E.B. SANT JORDI ROSA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | POLIESPORTIU FRANCESC CALVET AV. BARCELONA, 45 |
|
18/02/2024
|
12:15
|
C.E.B. SANT JORDI BLAU | CB IPSI A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
18/02/2024
|
12:30
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS | CEB SANT JORDI ROSA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
18/02/2024
|
16:00
|
JOVENTUT LES CORTS | C.E.B SANT JORDI BLAU | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | CARPA PARC DE LA BEDERRIDA C7 MARTI FRANQUES 15 |
|
18/02/2024
|
16:00
|
BAR ESTACIÓ BÀSQUET BERGA | C.E.B. SANT JORDI ROSA | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA GUILLEM DE BERGUEDA, S/N |
|
24/02/2024
|
09:00
|
JOVENTUT BADALONA 4 | C.E.B. SANT JORDI BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
24/02/2024
|
09:30
|
CEB SANT JORDI | GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
24/02/2024
|
09:30
|
CEB SANT JORDI | E.B. ROSELLA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
24/02/2024
|
10:30
|
SANT GABRIEL RIPOLLET BLANC | CEB. SANT JORDI BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL. SANT GABRIEL RIPOLLET NORD, 32-36 |
|
24/02/2024
|
10:30
|
SFERIC 2014 BLANC | C.E.B. SANT JORDI BLAU | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO S.F.E.R.I.C. FARADAY, 33 - 41 |
|
24/02/2024
|
10:30
|
C.B. BEGUES PREMINI VERD | C.E.B. SANT JORDI ROSA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
24/02/2024
|
11:00
|
C.E.B. SANT JORDI ROSA | E.B. ROSELLA BLANC | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
24/02/2024
|
12:00
|
SANT GABRIEL RIPOLLET VERMELL | C.E.B. SANT JORDI BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL. SANT GABRIEL RIPOLLET NORD, 32-36 |
|
24/02/2024
|
12:15
|
C.E.B. SANT JORDI CLÍNICA DENTAL PIFARRÉ | E.B. ROSELLA VERMELL | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
24/02/2024
|
12:30
|
CLUB BÀSQUET PUIG-REIG | CEB SANT JORDI ROSA | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | INSTAL. MUNICIPAL PUIG REIG PASSEIG RIERA DE LA SALA, 3 |
|
24/02/2024
|
16:00
|
CEB SANT JORDI | A.E. MINGUELLA - DRIVIM | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
24/02/2024
|
17:30
|
CEB SANT JORDI | REFORMIT ARENYS BÀSQUET | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
24/02/2024
|
19:30
|
UE SANT CUGAT NEGRE | C.E.B SANT JORDI BLAU | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
24/02/2024
|
19:30
|
THISTINTAS - C.B GRUB BARNA A | C.E.B. SANT JORDI BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | NAU PARC CLOT CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170 |
|
25/02/2024
|
10:30
|
C.E.B. SANT JORDI ROSA | C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
25/02/2024
|
10:30
|
CB ROQUETES | C.E.B. SANT JORDI ROSA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
25/02/2024
|
12:15
|
C.E.B. SANT JORDI CLÍNICA DENTAL PIFARRÉ | CE LA SALLE BONANOVA NEGRE | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
25/02/2024
|
12:30
|
CB SANT JOSEP | C.E.B SANT JORDI BLAU | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | POLIESP. MUNICIPAL DEL BESOS AV. ST. RAMON DE PENYAFORT S/N |
|
25/02/2024
|
16:15
|
CEB SANT JORDI ROSA | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
25/02/2024
|
18:00
|
C.E.B. SANT JORDI BLAU | CLUB NATACIÓ SABADELL A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
25/02/2024
|
19:45
|
C.E.B. SANT JORDI ROSA | VILÀBASQUET VILADECANS A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
02/03/2024
|
09:15
|
CB LA GARRIGA 2012 | C.E.B. SANT JORDI BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU CAN NOGUERA AV. AVI MUSQUERA, S/N |
|
02/03/2024
|
09:30
|
CEB SANT JORDI | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
02/03/2024
|
09:30
|
CEB SANT JORDI | BASQUET SAFA CLAROR 2 | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
02/03/2024
|
10:30
|
C.B. NAVAS | CEB SANT JORDI | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
02/03/2024
|
10:30
|
CREU ALTA SABADELL VERMELL | CEB SANT JORDI ROSA | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
02/03/2024
|
10:30
|
DOMINIQUES BARCELONA | C.E.B. SANT JORDI CLÍNICA DENTAL PIFARRÉ | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | DOMINICAS MALLORCA MALLORCA, 349 |
|
02/03/2024
|
11:00
|
CEB SANT JORDI | AMVET-AECAM MALGRAT | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
02/03/2024
|
12:00
|
A. BASQUET BUFALÀ | CEB SANT JORDI | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA CAMPOAMOR, 43 |
|
02/03/2024
|
12:00
|
C.E. MARISTES RUBÍ | C.E.B. SANT JORDI ROSA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | MARISTES RUBI CA N'ORIOL, 25 |
|
02/03/2024
|
12:30
|
C.E.B. SANT JORDI ROSA | CANOVELLES BC 1 | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
02/03/2024
|
16:00
|
CEB. SANT JORDI BLANC | CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA 2 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
02/03/2024
|
16:00
|
C.B. CORBERA NEGRE | C.E.B. SANT JORDI ROSA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
02/03/2024
|
17:30
|
C.E.B. SANT JORDI BLAU | PIMPAM CREATIONS ROSER NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
02/03/2024
|
18:30
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | C.E.B. SANT JORDI BLAU | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
02/03/2024
|
19:00
|
C.E.B. SANT JORDI ROSA | CREU ALTA SABADELL VERMELL | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
03/03/2024
|
10:30
|
C.E.B. SANT JORDI ROSA | CLUB BÀSQUET CUBELLES A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
03/03/2024
|
12:15
|
C.E.B. SANT JORDI BLAU | CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
03/03/2024
|
12:30
|
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU | CEB SANT JORDI ROSA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU AV. JAUME CAMPMAJOR, 30 |
|
03/03/2024
|
13:00
|
AB PREMIÀ GROC | C.E.B. SANT JORDI BLAU | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
03/03/2024
|
16:15
|
C.E.B SANT JORDI BLAU | U.E. HORTA | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
03/03/2024
|
18:00
|
C.E.B SANT JORDI BLAU | CB CASTELLET - CASA ARIMANY | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
08/03/2024
|
19:00
|
CB NOU BADIA - S21 | C.E.B. SANT JORDI ROSA | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | INST.ESP. BADIA DEL VALLES VIA DE LA PLATA S/N |
|
09/03/2024
|
09:30
|
C.E.B. SANT JORDI BLAU | CB TONA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
09/03/2024
|
09:30
|
CLUB NATACIÓ SABADELL | CEB SANT JORDI | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | CN SABADELL-PAVELLO 4 (abans Cademesa) MONTCADA, 10. |
|
09/03/2024
|
11:00
|
CEB SANT JORDI ROSA | UE SANT CUGAT BLAU | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
09/03/2024
|
12:00
|
BASQUET NEUS | C.E.B. SANT JORDI ROSA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO LA COLINA GRAN BRETANYA, S/N |
|
09/03/2024
|
12:15
|
52MOMENTS CBS U18 | C.E.B. SANT JORDI BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
09/03/2024
|
12:30
|
C.E.B. SANT JORDI BLAU | ADE FUSTER | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
09/03/2024
|
16:00
|
CEB SANT JORDI | BC SANT JOAN DESPI A | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
09/03/2024
|
17:30
|
C.E.B. SANT JORDI CLÍNICA DENTAL PIFARRÉ | TRIOMF - UB MIR | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
09/03/2024
|
17:45
|
LA SALLE MANRESA SGOL | C.E.B SANT JORDI BLAU | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | COL.LEGI LA SALLE MANRESA LA PAU, S/N |
|
09/03/2024
|
17:45
|
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM TARONJA | C.E.B. SANT JORDI BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | I.E.S. FRONT MARITIM ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT) |
|
10/03/2024
|
09:00
|
CEB SANT JORDI | CLUB BÀSQUET SANT CELONI U14M | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
10/03/2024
|
09:00
|
BÀSQUET PRATENC - LISANT | C.E.B SANT JORDI BLAU | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | C.E.M. JULIO MENDEZ AV.REMOLAR-CANT.RIU LLOBREGAT |
|
10/03/2024
|
09:00
|
CB TONA | CEB SANT JORDI | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL TONA JAUME BALMES, S/N |
|
10/03/2024
|
10:30
|
C.E.B. SANT JORDI ROSA | C.E GELIDA VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
10/03/2024
|
12:15
|
C.E.B. SANT JORDI ROSA | C.B. CENTELLES | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
10/03/2024
|
17:45
|
JOVENTUT BADALONA 2 | C.E.B. SANT JORDI ROSA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
10/03/2024
|
18:00
|
C.E.B. SANT JORDI BLAU | CB QUART OBRES I SERVEIS CRUZ | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
10/03/2024
|
19:45
|
C.E.B. SANT JORDI ROSA | B.F. CORNELLÀ A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
16/03/2024
|
09:00
|
U. B. LLEFIÀ - DIREXIS TUSGSAL | CEB SANT JORDI | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LLEFIA DR. BASSOLS, 109-119 |
|
16/03/2024
|
09:00
|
E.B. ROSELLA BLANC | C.E.B. SANT JORDI ROSA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
16/03/2024
|
09:30
|
C.E.B. SANT JORDI BLAU | FRENOS SAULEDA - LA VALLALTA BC LILA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
16/03/2024
|
09:30
|
CEB SANT JORDI | FEMENÍ SANT ADRIÀ B | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
16/03/2024
|
11:00
|
CEB SANT JORDI ROSA | CB SENTMENAT | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
16/03/2024
|
12:00
|
EUROPEAN INT. SCHOOL OF BARCELONA | C.E.B. SANT JORDI ROSA | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | EUROPA SPORTS CENTRE AV. PLA DEL VINYET 110 |
|
16/03/2024
|
12:00
|
CLUB BÀSQUET SANT CELONI U13M | CEB SANT JORDI | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI ESTEVE CARDELUS, S/N |
|
16/03/2024
|
12:00
|
CB MANLLEU (U12F) | CEB SANT JORDI | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
16/03/2024
|
12:30
|
C.E.B. SANT JORDI ROSA | CB CASTELLDEFELS 2014-15M | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
16/03/2024
|
16:00
|
CEB. SANT JORDI BLANC | CREU ALTA SABADELL BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
16/03/2024
|
17:45
|
TECE PIA OLOT | C.E.B. SANT JORDI BLAU | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
16/03/2024
|
17:45
|
C.B. VILADECANS A | C.E.B. SANT JORDI ROSA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
17/03/2024
|
09:00
|
CLÍNICA DENTAL UNZETA - CB ESPARREGUERA | C.E.B. SANT JORDI CLÍNICA DENTAL PIFARRÉ | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
17/03/2024
|
10:30
|
C.E.B. SANT JORDI ROSA | CLUB BÀSQUET CAT | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
17/03/2024
|
10:45
|
SALESIANS BADALONA | CEB SANT JORDI | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
17/03/2024
|
12:15
|
C.E.B. SANT JORDI BLAU | SEGRESEGUR CLUB BASQUET SERÒS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
17/03/2024
|
16:00
|
MVP CERVELLÓ | C.E.B. SANT JORDI ROSA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ZONA ESPORTIVA CERVELLO AV. CATALUNYA, 19 |
|
17/03/2024
|
16:15
|
C.E.B SANT JORDI BLAU | CB SANTPEDOR | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
17/03/2024
|
17:45
|
A.E. SANT ANDREU NATZARET | CEB SANT JORDI ROSA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
17/03/2024
|
18:00
|
C.E.B SANT JORDI BLAU | U. B. LLEFIÀ - JJ FINQUES BADALONA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
23/03/2024
|
10:00
|
E.B. ROSELLA VERMELL | C.E.B. SANT JORDI CLÍNICA DENTAL PIFARRÉ | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
23/03/2024
|
10:45
|
A.E. MINGUELLA - DRIVIM | CEB SANT JORDI | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
24/03/2024
|
12:45
|
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA A | C.E.B SANT JORDI BLAU | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | FORUS SARDENYA SARDENYA, 549-553 |
|
06/04/2024
|
09:00
|
UE BARBERA B | CEB SANT JORDI ROSA | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU CAN SERRA PASSEIG DR. MORAGAS, 112 |
|
06/04/2024
|
09:00
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | C.E.B. SANT JORDI BLAU | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
06/04/2024
|
09:30
|
CEB SANT JORDI | CB GRANOLLERS 2 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
06/04/2024
|
09:30
|
CEB SANT JORDI | U.E. HORTA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
06/04/2024
|
10:30
|
A. BASQUET BUFALÀ | C.E.B. SANT JORDI BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA CAMPOAMOR, 43 |
|
06/04/2024
|
11:00
|
CEB SANT JORDI | SANT GABRIEL RIPOLLET | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
06/04/2024
|
12:00
|
CB ABRERA | C.E.B. SANT JORDI ROSA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ABRERA PG. DE L'ESGLESIA, 20-22 |
|
06/04/2024
|
12:30
|
C.E.B. SANT JORDI ROSA | SANT GERVASI 1 | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
06/04/2024
|
16:00
|
CEB SANT JORDI | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
06/04/2024
|
17:30
|
C.E.B. SANT JORDI CLÍNICA DENTAL PIFARRÉ | C.B. BEGUES | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
06/04/2024
|
19:30
|
AE BADALONÈS | C.E.B SANT JORDI BLAU | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
07/04/2024
|
09:30
|
CEB SANT JORDI | BÀSQUET PIERA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
07/04/2024
|
10:30
|
BÀSQUET SAFA CLAROR | C.E.B. SANT JORDI BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
07/04/2024
|
10:30
|
S.E. SANT JOAN DE MATA A | C.E.B. SANT JORDI BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
07/04/2024
|
11:00
|
C.E.B. SANT JORDI ROSA | CB MANLLEU (U21M) | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
07/04/2024
|
12:30
|
E.B. ROSELLA | CEB. SANT JORDI BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
07/04/2024
|
12:45
|
C.E.B SANT JORDI BLAU | ESCOLAPIS SARRIA | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
07/04/2024
|
16:15
|
C.E.B. SANT JORDI ROSA | CE GELIDA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
07/04/2024
|
16:45
|
C.B. VILADECAVALLS | C.E.B. SANT JORDI ROSA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
07/04/2024
|
18:00
|
C.E.B. SANT JORDI BLAU | SUTTON CBF CERDANYOLA | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
07/04/2024
|
19:30
|
CEB SANT JORDI ROSA | CB MANLLEU (U21F) | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
13/04/2024
|
09:00
|
CB GRANOLLERS | CEB SANT JORDI | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
13/04/2024
|
09:00
|
CB LES FRANQUESES | CEB SANT JORDI | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
13/04/2024
|
09:30
|
C.E.B. SANT JORDI BLAU | CB PREMIA DE DALT NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
13/04/2024
|
09:30
|
C.E.B. SANT JORDI ROSA | CB CASTELLBISBAL MIXTE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
13/04/2024
|
10:30
|
SHAD C.B. MOLLET A | CEB SANT JORDI | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
13/04/2024
|
10:45
|
U. B. LLEFIÀ | CEB SANT JORDI | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | POLIESPORTIU LLEFIA DR. BASSOLS, 109-119 |
|
13/04/2024
|
11:00
|
CEB SANT JORDI ROSA | CLUB NATACIO TERRASSA 1 | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
13/04/2024
|
11:45
|
CB LES FRANQUESES NEGRE | C.E.B. SANT JORDI ROSA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
13/04/2024
|
12:00
|
CE LA SALLE BONANOVA NEGRE | C.E.B. SANT JORDI CLÍNICA DENTAL PIFARRÉ | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI LA SALLE BONANOVA C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33 |
|
13/04/2024
|
12:30
|
C.E.B. SANT JORDI BLAU | CANOVELLES BC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
13/04/2024
|
13:30
|
CE VILA OLÍMPICA | CEB SANT JORDI | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | CLOT DE LA MEL ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA) |
|
13/04/2024
|
16:00
|
CEB. SANT JORDI BLANC | UE SANT CUGAT GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
13/04/2024
|
17:15
|
CB SENTMENAT | C.E.B. SANT JORDI ROSA | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO CAN SORTS ZONA ESP. MUNICIPAL CAN SORS |
|
13/04/2024
|
17:30
|
C.E.B. SANT JORDI BLAU | VIROLAI A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
13/04/2024
|
17:45
|
CB ABRERA | C.E.B. SANT JORDI ROSA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO D'ESPORTS D'ABRERA PG. DE L'ESGLESIA, 20-22 |
|
14/04/2024
|
10:30
|
C.E.B. SANT JORDI ROSA | CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA 1 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
14/04/2024
|
10:30
|
EL MASNOU BASQUETBOL | CEB SANT JORDI ROSA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14 |
|
14/04/2024
|
12:30
|
CN CALDES | C.E.B. SANT JORDI BLAU | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAV. MUNICIPAL LES CREMADES ZONA ESPORTIVA (PISCINES) |
|
14/04/2024
|
13:00
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | C.E.B SANT JORDI BLAU | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
14/04/2024
|
16:15
|
C.E.B. SANT JORDI BLAU | F.C. MARTINENC BÀSQUET A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
14/04/2024
|
18:00
|
C.E.B SANT JORDI BLAU | C.E SANT NICOLAU B | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
14/04/2024
|
19:30
|
C.E.B. SANT JORDI ROSA | CB CERDANYOLA AL DIA B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
19/04/2024
|
21:15
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A | C.E.B. SANT JORDI BLAU | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
20/04/2024
|
09:00
|
BÀSQUET SANT BOI - NEGRE | C.E.B. SANT JORDI ROSA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
20/04/2024
|
09:30
|
CEB SANT JORDI | SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
20/04/2024
|
09:30
|
CEB SANT JORDI | JOVENTUT LES CORTS | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
20/04/2024
|
11:00
|
CEB SANT JORDI | E.B. ROSELLA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
20/04/2024
|
12:00
|
CN CALDES B | C.E.B. SANT JORDI BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LES CREMADES ZONA ESPORTIVA (PISCINES) |
|
20/04/2024
|
12:30
|
C.E.B. SANT JORDI ROSA | REFORMIT ARENYS BÀSQUET | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
20/04/2024
|
12:30
|
LLUÏSOS DE GRÀCIA A | C.E.B. SANT JORDI BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | LLUISOS DE GRACIA PLAÇA DEL NORD, 7-10 |
|
20/04/2024
|
16:00
|
CEB SANT JORDI | CB MOLLET U13 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
20/04/2024
|
16:00
|
C.E SANT NICOLAU 3 | CEB. SANT JORDI BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | MÀGIC LAU JARDI, 72-74 |
|
20/04/2024
|
17:30
|
C.E.B. SANT JORDI CLÍNICA DENTAL PIFARRÉ | MANRESA CBF 2 | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
21/04/2024
|
09:00
|
CEB SANT JORDI | VEDRUNA GRÀCIA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
21/04/2024
|
09:30
|
CB CERDANYOLA AL DIA B | C.E.B. SANT JORDI BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
21/04/2024
|
09:30
|
CB VILA DE MONTORNÈS | C.E.B. SANT JORDI BLAU | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS DE MONTORNES GRAN VIAL, S/N |
|
21/04/2024
|
12:15
|
C.E.B SANT JORDI BLAU | CB CERVERA MOBEL LINEA | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
21/04/2024
|
12:30
|
PETIT QUIXAL - CB LLÍVIA PUIGCERDÀ | CEB SANT JORDI ROSA | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO FORUM DE LLIVIA C/ DE L-ESPORT S/N |
|
21/04/2024
|
16:15
|
C.E.B. SANT JORDI ROSA | CB CASTELLBISBAL B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
21/04/2024
|
16:30
|
FREDERIC MISTRAL A | C.E.B. SANT JORDI ROSA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
21/04/2024
|
18:00
|
C.E.B. SANT JORDI BLAU | FEMENÍ OSONA B - OVA PROJECTS | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
21/04/2024
|
19:00
|
NOU CASTELLAR C,B. CASTELLAR MASC | C.E.B SANT JORDI BLAU | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | NOU PAVELLO ZONA PUIGVERT PAIS VALENCIA, S/N |
|
21/04/2024
|
19:30
|
CEB SANT JORDI ROSA | CB SANTA PERPETUA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
27/04/2024
|
10:30
|
REFORMIT ARENYS BÀSQUET | CEB SANT JORDI | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS FONS DE LES CREUS, ZONA ESP. |
|
27/04/2024
|
12:30
|
CBSFC1946 | CEB SANT JORDI ROSA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAVELLÓ LLUÍS VALLCORBA AV. ESCOLES, S/N |
|
27/04/2024
|
16:00
|
CEB. SANT JORDI BLANC | SANT GABRIEL RIPOLLET BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
27/04/2024
|
17:30
|
C.E.B. SANT JORDI BLAU | SANT GABRIEL RIPOLLET VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
27/04/2024
|
17:45
|
CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA A | C.E.B. SANT JORDI BLAU | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI C/ TORRENT VIDAL S/N |
|
27/04/2024
|
19:00
|
PRONCAT - CB ESPARREGUERA | C.E.B. SANT JORDI ROSA | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
27/04/2024
|
19:15
|
VEDRUNA GRÀCIA NEGRE | C.E.B SANT JORDI BLAU | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA GOLGOTA, 1 |
|
28/04/2024
|
10:30
|
C.E.B. SANT JORDI ROSA | CB ROQUETES | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
28/04/2024
|
16:15
|
C.E.B. SANT JORDI BLAU | U.E. HORTA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
28/04/2024
|
18:00
|
C.E.B. SANT JORDI ROSA | UE SANT CUGAT BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
28/04/2024
|
19:00
|
ASME A | C.E.B. SANT JORDI ROSA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | COMPLEX ESPORTIU LA VERNEDA BINEFAR, 10-14 |
|
01/05/2024
|
09:30
|
C.E.B. SANT JORDI BLAU | SFERIC 2014 BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
01/05/2024
|
09:30
|
C.E.B. SANT JORDI ROSA | C.B. BEGUES PREMINI VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
01/05/2024
|
10:00
|
C.E.B. SANT JORDI BLAU | JOVENTUT BADALONA 4 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
01/05/2024
|
11:00
|
CEB SANT JORDI ROSA | CLUB BÀSQUET PUIG-REIG | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
01/05/2024
|
12:15
|
C.E.B SANT JORDI BLAU | CLUB NATACIO TERRASSA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
04/05/2024
|
09:30
|
C.E.B. SANT JORDI BLAU | AB PREMIÀ GROC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
04/05/2024
|
09:30
|
BASQUET SAFA CLAROR 2 | CEB SANT JORDI | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
04/05/2024
|
10:30
|
AMVET-AECAM MALGRAT | CEB SANT JORDI | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
04/05/2024
|
10:30
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | CEB SANT JORDI | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
04/05/2024
|
11:00
|
CEB SANT JORDI ROSA | CREU ALTA SABADELL VERMELL | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
04/05/2024
|
12:00
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA A | C.E.B. SANT JORDI ROSA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
04/05/2024
|
12:30
|
C.E.B. SANT JORDI BLAU | CB LA GARRIGA 2012 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
04/05/2024
|
16:00
|
CEB SANT JORDI | A. BASQUET BUFALÀ | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
04/05/2024
|
16:15
|
C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A | C.E.B. SANT JORDI BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | C.E. LAIETA PINTOR RIBALTA, 2-8 |
|
04/05/2024
|
17:30
|
C.E.B. SANT JORDI CLÍNICA DENTAL PIFARRÉ | DOMINIQUES BARCELONA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
04/05/2024
|
17:30
|
PIMPAM CREATIONS ROSER NEGRE | C.E.B. SANT JORDI BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1 |
|
04/05/2024
|
19:00
|
C.E.B. SANT JORDI ROSA | CB REGINA | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
05/05/2024
|
09:00
|
C.E.B. SANT JORDI ROSA | C.E. MARISTES RUBÍ | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
05/05/2024
|
10:30
|
CEB SANT JORDI | C.B. NAVAS | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
05/05/2024
|
10:30
|
CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA 2 | CEB. SANT JORDI BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN PARELLADA C/ EUROPA S/N JUNT CAMP FUTBOL |
|
05/05/2024
|
12:15
|
C.E.B SANT JORDI BLAU | ROSTISSERIA MONIJOS - BBA CASTELLDEFELS SUB21M | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
05/05/2024
|
16:00
|
CANOVELLES BC 1 | C.E.B. SANT JORDI ROSA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT DIAGONAL, S/N |
|
05/05/2024
|
16:15
|
C.E.B. SANT JORDI ROSA | AESE B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
05/05/2024
|
17:00
|
CLUB BÀSQUET CUBELLES A | C.E.B. SANT JORDI ROSA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE CUBELLES ONZE DE SETEMBRE, S/N |
|
05/05/2024
|
17:45
|
CB MATADEPERA TARONJA | C.E.B SANT JORDI BLAU | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA ENRIC GENESCA CORTES S/N |
|
05/05/2024
|
18:00
|
C.E.B. SANT JORDI BLAU | C.B. LLINARS A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
05/05/2024
|
19:30
|
CEB SANT JORDI ROSA | GYMNOS-AECAM MALGRAT | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
11/05/2024
|
09:30
|
CEB SANT JORDI | CLUB NATACIÓ SABADELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
11/05/2024
|
09:30
|
C.E GELIDA VERD | C.E.B. SANT JORDI ROSA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
11/05/2024
|
10:30
|
TRIOMF - UB MIR | C.E.B. SANT JORDI CLÍNICA DENTAL PIFARRÉ | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MIQUEL POBLET CAMI DE LA FONT FREDA, S/N |
|
11/05/2024
|
11:00
|
CEB SANT JORDI | CB TONA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
11/05/2024
|
11:00
|
ADE FUSTER | C.E.B. SANT JORDI BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | A.D.E. FUSTER C/ DEL ROSARI, 6-8 |
|
11/05/2024
|
12:00
|
BC SANT JOAN DESPI A | CEB SANT JORDI | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU FRANCESC CALVET AV. BARCELONA, 45 |
|
11/05/2024
|
12:30
|
C.E.B. SANT JORDI ROSA | BASQUET NEUS | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
11/05/2024
|
16:45
|
C.B. VILADECAVALLS | C.E.B. SANT JORDI ROSA | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
11/05/2024
|
17:30
|
C.E.B. SANT JORDI BLAU | DIAGONAL MAR FRONT MARITIM TARONJA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
12/05/2024
|
09:00
|
UE SANT CUGAT BLAU | CEB SANT JORDI ROSA | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | C.E.I.P. CATALUNYA CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130 |
|
12/05/2024
|
09:00
|
E.B. ROSELLA | CEB SANT JORDI | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
12/05/2024
|
10:30
|
C.E.B. SANT JORDI ROSA | CB NOU BADIA - CM | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
12/05/2024
|
10:30
|
CLUB BÀSQUET SANT CELONI U14M | CEB SANT JORDI | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI ESTEVE CARDELUS, S/N |
|
12/05/2024
|
12:00
|
CB MATADEPERA TARONJA | C.E.B SANT JORDI BLAU | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA ENRIC GENESCA CORTES S/N |
|
12/05/2024
|
12:15
|
C.E.B SANT JORDI BLAU | A.E. MINGUELLA B - DRIVIM | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
12/05/2024
|
16:15
|
C.E.B. SANT JORDI BLAU | CENG FISART | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
12/05/2024
|
17:00
|
F.D CASSANENC DAVINIA PALACIOS | C.E.B. SANT JORDI BLAU | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL |
|
12/05/2024
|
18:45
|
CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA | C.E.B. SANT JORDI ROSA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO JOAN MARQUES PASSATGE ALCOVER, 3 |
|
12/05/2024
|
19:30
|
CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA | CEB SANT JORDI ROSA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAVELLO CAN PARELLADA C/ EUROPA S/N JUNT CAMP FUTBOL |
|
17/05/2024
|
20:30
|
CB NOU BADIA - CM | C.E.B. SANT JORDI ROSA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INST.ESP. BADIA DEL VALLES VIA DE LA PLATA S/N |
|
18/05/2024
|
09:00
|
CB TONA | C.E.B. SANT JORDI BLAU | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL TONA JAUME BALMES, S/N |
|
18/05/2024
|
10:30
|
FEMENÍ SANT ADRIÀ B | CEB SANT JORDI | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA RICART, 6 |
|
18/05/2024
|
17:30
|
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU | CEB SANT JORDI | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU AV. JAUME CAMPMAJOR, 30 |
|
19/05/2024
|
10:30
|
C.E.B. SANT JORDI ROSA | CREU ALTA SABADELL 2 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
19/05/2024
|
16:15
|
C.E.B SANT JORDI BLAU | CLUB NATACIÓ SABADELL C | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
26/05/2024
|
16:00
|
B.F. CORNELLÀ | C.E.B SANT JORDI BLAU | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO CAN CARBONELL MARIANO BENLLIURE, S/N |