Calendari Global Club

GEIEG

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
12/07/2019
19:00
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B U.E. MATARÓ-CAF C.C. CADET FEM. PREFERENT INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
13/07/2019
17:30
RECANVIS GAUDI CB MOLLET - A CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B C.C. CADET FEM. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
14/07/2019
19:00
JOVENTUT BADALONA FEMENÍ A CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B C.C. CADET FEM. PREFERENT PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
14/09/2019
11:00
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA A BARÇA CBS A C.C. CADET FEM. PREFERENT INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
14/09/2019
18:15
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA BARÇA CBS LIGA FEMENINA DE BALONCESTO 2 INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
19/09/2019
20:00
LIMA-HORTA BARCELONA CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA LIGA FEMENINA DE BALONCESTO 2 PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
21/09/2019
12:00
CEJ L'HOSPITALET A CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA A C.C. CADET FEM. PREFERENT POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES
SANT RAFAEL, S/N
21/09/2019
16:00
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA VERMELL BASKET ALMEDA GROC C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
22/09/2019
16:00
CBF CERDANYOLA A CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA A C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
26/09/2019
20:30
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B CESET C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
28/09/2019
10:45
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA BLANC FEMENÍ OSONA BLANC-CENTRE OFTALMOLÒGIC VSK C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
28/09/2019
12:30
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B C.E. PALAMOS C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
28/09/2019
16:00
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA A C.N. SABADELL A C.C. CADET FEM. PREFERENT INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
28/09/2019
19:00
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B ADVISORIA BOET MATARÓ C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
29/09/2019
10:45
U.E. MATARÓ-IBF CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA VERMELL C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
29/09/2019
17:45
FEMENI MARESME B CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL SANT ANDREU
CONTRABANDISTES, S/N
05/10/2019
09:00
ADVISORIA BOET MATARO 1 CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA BLANC C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
05/10/2019
09:00
BC FONTAJAU IN2IN CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA A C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
05/10/2019
10:45
JOVIAT A CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA A C.C. CADET FEM. PREFERENT COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
05/10/2019
12:00
VEDRUNA - BC PALAFRUGELL CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA VERMELL C.T. MINI FEM. PAVELLO POLIESPORTIU DE PALAFRUGELL
AVGDA DE LES CORTS CATALANES,3
05/10/2019
12:30
BASKET ALMEDA CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA A C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
05/10/2019
16:00
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA VERMELL JOVENTUT BADALONA FEMENÍ A C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
05/10/2019
17:45
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B U.E. MATARÓ-CBF C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
05/10/2019
19:30
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B CB GRANOLLERS 2-PISOS.COM C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
06/10/2019
10:30
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA VERMELL SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET C.T. CADET FEM. PROMOCIO INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
06/10/2019
16:15
FEMENI MARESME A CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL SANT ANDREU
CONTRABANDISTES, S/N
06/10/2019
19:45
FEMENI MARESME B CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL SANT ANDREU
CONTRABANDISTES, S/N
12/10/2019
09:15
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA BLANC C.B. FARNERS C.T. MINI FEM. INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
12/10/2019
10:45
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA VERMELL EEM CALDES DE MALAVELLA C.T. MINI FEM. INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
12/10/2019
12:30
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA A BASQUET LLORET RECREATIVOS LLORET C.T. MINI FEM. INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
12/10/2019
16:00
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA A FEMENI MARESME A C.C. CADET FEM. PREFERENT INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
12/10/2019
16:00
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA A BARÇA CBS A C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
12/10/2019
16:00
ESCOLÀPIES FIGUERES CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA VERMELL C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
12/10/2019
17:45
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B ADVISORIA BOET MATARO A C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
12/10/2019
19:15
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B C.B. GRIFEU-LLANÇÀ C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
13/10/2019
10:45
FEMENÍ OSONA TARONJA-CENTRE OFTALMOLÒGIC VSK CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
13/10/2019
12:00
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA A SNATTS FEMENI SANT ADRIÀ A C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
13/10/2019
16:00
CB BANYOLES CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
13/10/2019
18:15
CB TORELLÓ IF CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA VERMELL C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL TORELLO
PASSATGE DEL ESPORTS, S/N
19/10/2019
09:15
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA BLANC BASQUET VALL DEL TERRI C.T. MINI FEM. INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
19/10/2019
10:45
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA VERMELL LES ALZINES C.T. MINI FEM. INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
19/10/2019
12:30
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA A C.B. BLANES B C.T. MINI FEM. INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
19/10/2019
12:30
C.N. SABADELL A CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA A C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
19/10/2019
16:00
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA A SNATTS FEMENI SANT ADRIÀ A C.C. CADET FEM. PREFERENT INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
19/10/2019
16:00
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA VERMELL BARÇA CBS B C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
19/10/2019
17:45
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B CB QUART OBRES I SERVEIS CRUZ C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
19/10/2019
19:30
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B CB TONA C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
26/10/2019
10:45
JOVIAT A CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA VERMELL C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
26/10/2019
12:15
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA VERMELL CLUB BASQUET GRIFEU C.T. CADET FEM. PROMOCIO INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
26/10/2019
16:00
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA A U.E. MATARÓ-IAF C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
26/10/2019
16:15
BASKET ALMEDA 1 CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA A C.C. CADET FEM. PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
26/10/2019
17:45
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B REALE BÀSQUET VILAFANT C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
27/10/2019
10:15
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA BLANC JOVENTUT BADALONA FEMENÍ B C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
27/10/2019
12:15
CITYLIFT GEIEG UNI BLANC CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
27/10/2019
18:00
CB TONA CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL TONA
JAUME BALMES, S/N
01/11/2019
09:00
VILASSAR-GRANOLLERS CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA A C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
01/11/2019
10:30
BASQUET DRAFT GRAMENET NEGRE CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA BLANC C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PAVELLO LA BASTIDA
PRAT DE LA RIBA F. ATLETISME
01/11/2019
10:45
BARÇA CBS A CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA A C.C. CADET FEM. PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
01/11/2019
16:00
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA VERMELL SNATTS FEMENI SANT ADRIÀ B C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
02/11/2019
12:00
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA A CBF CERDANYOLA A C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
02/11/2019
12:00
CB MANLLEU CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU
PSG. DEL TER, S/N
02/11/2019
12:00
UNIÓ GIRONA NEGRE CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA VERMELL C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MARISTES DE GIRONA
AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7
02/11/2019
16:00
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA A CEJ L'HOSPITALET A C.C. CADET FEM. PREFERENT INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
02/11/2019
17:45
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B C.E. PALAMOS C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
02/11/2019
19:30
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B F.D CASSANENC C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
03/11/2019
10:15
BASKET ALMEDA GROC CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA VERMELL C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
05/11/2019
18:45
UNIÓ GIRONA BLAU CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MARISTES DE GIRONA
AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7
09/11/2019
10:45
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA BLANC OUTLETMOTO.COM - CB GRUP BARNA VERMELL C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
09/11/2019
11:00
SNATTS FEMENI SANT ADRIÀ A CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA A C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
09/11/2019
12:30
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B COALCI - CB SANT JOSEP C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
09/11/2019
16:00
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA VERMELL U.E. MATARÓ-IBF C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
09/11/2019
16:00
C. B. VILABLAREIX CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL VILABLAREIX
C/ MARROC S/N
09/11/2019
17:45
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B U.E. MONTGAT C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
10/11/2019
10:30
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA VERMELL UNIÓ GIRONA BLANC C.T. CADET FEM. PROMOCIO INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
10/11/2019
10:45
C.N. SABADELL A CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA A C.C. CADET FEM. PREFERENT CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
16/11/2019
10:30
C.E. PALAMOS CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
16/11/2019
10:45
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA BLANC SESE B C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
16/11/2019
12:00
BC FONTAJAU IN2IN CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA VERMELL C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
16/11/2019
12:30
JOVENTUT BADALONA FEMENÍ A CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA VERMELL C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
16/11/2019
16:00
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA A JOVIAT A C.C. CADET FEM. PREFERENT INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
16/11/2019
16:00
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA A BASKET ALMEDA C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
16/11/2019
17:45
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B C.B. BLANES A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
16/11/2019
19:30
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B ERGASIA - C.B. CALELLA C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
17/11/2019
10:30
CB GRANOLLERS 2-PISOS.COM CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
23/11/2019
12:30
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B FEMENI MARESME A C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
23/11/2019
12:30
UNIÓ GIRONA BLAU CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MARISTES DE GIRONA
AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7
23/11/2019
12:45
TGN BÀSQUET 07A CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA BLANC C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
23/11/2019
16:00
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA VERMELL CB TORELLÓ IF C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
23/11/2019
17:45
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B CB BANYOLES BLAU C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
24/11/2019
10:30
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA VERMELL CESET C.T. CADET FEM. PROMOCIO INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
24/11/2019
12:30
BARÇA CBS A CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA A C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
24/11/2019
16:00
CEIGRUP C.B. BLANES CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
24/11/2019
17:45
FEMENI MARESME A CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA A C.C. CADET FEM. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT POL
PARC LITORAL, S/N
30/11/2019
11:00
CB OLOT GREDA CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA VERMELL C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
30/11/2019
12:30
U.E. MATARÓ-JAF CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
30/11/2019
12:45
SNATTS FEMENI SANT ADRIÀ A CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA A C.C. CADET FEM. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
30/11/2019
16:00
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA A C.N. SABADELL A C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
30/11/2019
16:00
BARÇA CBS B CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA VERMELL C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
30/11/2019
16:00
ADVISORIA BOET MATARO A CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
30/11/2019
17:45
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B CB MANLLEU VERMELL C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
30/11/2019
19:30
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B C.E. ONYAR C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
01/12/2019
12:15
FEMENÍ OSONA BLANC-CENTRE OFTALMOLÒGIC VSK CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA BLANC C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
01/12/2019
16:00
ROGER'S CB VILASSAR DE DALT CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS
C/ SANTS MARTIRS, S/N
05/12/2019
19:00
RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
05/12/2019
20:30
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA VERMELL UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA A C.T. CADET FEM. PROMOCIO INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
07/12/2019
16:00
FEMENÍ OSONA TARONJA-CENTRE OFTALMOLÒGIC VSK CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
14/12/2019
10:45
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA BLANC ADVISORIA BOET MATARO 1 C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
14/12/2019
10:45
U.E. MATARÓ-IAF CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA A C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
14/12/2019
12:30
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B FEMENÍ OSONA TARONJA-CENTRE OFTALMOLÒGIC VSK C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
14/12/2019
16:00
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA A BASKET ALMEDA 1 C.C. CADET FEM. PREFERENT INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
14/12/2019
16:00
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA VERMELL JOVIAT A C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
14/12/2019
17:45
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B C.B. SANT CELONI C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
15/12/2019
10:30
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA VERMELL CB QUART - GRUES GRUZ C.T. CADET FEM. PROMOCIO INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
15/12/2019
16:30
MONICA RO UNGLES - AECAM CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL
C/ GIRONA, S/N
15/12/2019
17:00
BASQUET LLORET VERD RECREATIVOS LLORET CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR
AVINGUDA DE RIERAL, S/N
21/12/2019
09:30
CB BANYOLES BLANC CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA VERMELL C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
21/12/2019
12:30
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B UNIÓ GIRONA BLAU C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
21/12/2019
17:00
F.D. CASSANENC CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
21/12/2019
17:45
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B FEMENI MARESME B C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
21/12/2019
19:30
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B HYUNDAI PADRÓ VILAFANT C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
11/01/2020
09:00
U.E. MATARÓ-CBF CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
11/01/2020
11:00
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA BLANC CBTARRAGONA A C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
11/01/2020
11:00
SNATTS FEMENI SANT ADRIÀ B CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA VERMELL C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
11/01/2020
12:30
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B CB MANLLEU C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
11/01/2020
16:00
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA A VILASSAR-GRANOLLERS C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
11/01/2020
17:45
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B BC FONTAJAU IN2IN C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
11/01/2020
19:30
FEMENÍ OSONA A-CENTRE OFTALMOLÒGIC VSK CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
12/01/2020
10:30
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA VERMELL CB BANYOLES BLAU C.T. CADET FEM. PROMOCIO INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
12/01/2020
11:00
CBTARRAGONA A CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA BLANC C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
18/01/2020
10:45
JOVENTUT BADALONA FEMENÍ B CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA BLANC C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
18/01/2020
16:00
COALCI - CB SANT JOSEP CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL C.P. SANT JOSEP BADALONA
ENRIC BORRAS, 40-42
18/01/2020
17:30
CESET CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
18/01/2020
17:45
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B FEMENÍ OSONA TARONJA-CENTRE OFTALMOLÒGIC VSK C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
18/01/2020
19:15
ADVISORIA BOET MATARÓ CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
25/01/2020
10:45
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA BLANC BASQUET DRAFT GRAMENET NEGRE C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
25/01/2020
12:00
CB TONA CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL TONA
JAUME BALMES, S/N
25/01/2020
16:00
CB GRANOLLERS 2-PISOS.COM CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
25/01/2020
17:45
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B FEMENI MARESME B C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
26/01/2020
12:00
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA VERMELL C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
01/02/2020
16:15
C.B. GRIFEU-LLANÇÀ CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA
PARATGE LES ESPLANES
01/02/2020
17:45
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B CITYLIFT GEIEG UNI BLANC C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
01/02/2020
19:30
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B CB BANYOLES C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
02/02/2020
10:30
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA VERMELL ESCOLÀPIES FIGUERES C.T. CADET FEM. PROMOCIO INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
02/02/2020
12:30
OUTLETMOTO.COM - CB GRUP BARNA VERMELL CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA BLANC C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
08/02/2020
10:30
UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA A CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA VERMELL C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS DE LA CELLERA DE TER
CARRETERA ESCOLES S/N
08/02/2020
12:00
C.E. PALAMOS CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
08/02/2020
16:00
SESE B CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA BLANC C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
08/02/2020
17:45
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B U.E. MATARÓ-JAF C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
09/02/2020
18:00
CB QUART OBRES I SERVEIS CRUZ CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
22/02/2020
10:45
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA BLANC TGN BÀSQUET 07A C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
22/02/2020
13:00
CLUB BASQUET GRIFEU CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA VERMELL C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA
PARATGE LES ESPLANES
22/02/2020
17:45
REALE BÀSQUET VILAFANT CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT
CTRA. DE VILAFANT S/N
22/02/2020
19:30
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B CB TONA C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
29/02/2020
17:45
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
29/02/2020
17:45
C.B. BLANES A CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
29/02/2020
18:45
F.D CASSANENC CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
01/03/2020
10:30
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA VERMELL UNIÓ GIRONA NEGRE C.T. CADET FEM. PROMOCIO INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
07/03/2020
09:00
UNIÓ GIRONA BLANC CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA VERMELL C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MARISTES DE GIRONA
AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7
07/03/2020
17:45
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B UNIÓ GIRONA BLAU C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
07/03/2020
19:30
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B C. B. VILABLAREIX C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
08/03/2020
17:30
U.E. MONTGAT CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
14/03/2020
17:45
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B CB GRANOLLERS 2-PISOS.COM C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
15/03/2020
10:30
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA VERMELL BC FONTAJAU IN2IN C.T. CADET FEM. PROMOCIO INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
15/03/2020
17:30
CB MANLLEU VERMELL CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU
PSG. DEL TER, S/N
15/03/2020
19:30
ERGASIA - C.B. CALELLA CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
21/03/2020
10:30
CESET CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA VERMELL C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
21/03/2020
17:45
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B BASQUET LLORET VERD RECREATIVOS LLORET C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
21/03/2020
19:30
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B CEIGRUP C.B. BLANES C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
22/03/2020
19:15
CB BANYOLES BLAU CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
28/03/2020
17:45
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B ROGER'S CB VILASSAR DE DALT C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
28/03/2020
18:00
C.E. ONYAR CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
29/03/2020
10:30
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA VERMELL CB OLOT GREDA C.T. CADET FEM. PROMOCIO INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
18/04/2020
11:00
CB QUART - GRUES GRUZ CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA VERMELL C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
18/04/2020
17:45
C.B. SANT CELONI CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI
ESTEVE CARDELUS, S/N
18/04/2020
19:30
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B MONICA RO UNGLES - AECAM C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
25/04/2020
17:45
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B F.D. CASSANENC C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
25/04/2020
19:30
HYUNDAI PADRÓ VILAFANT CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT
CTRA. DE VILAFANT S/N
26/04/2020
10:30
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA VERMELL CB BANYOLES BLANC C.T. CADET FEM. PROMOCIO INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
09/05/2020
12:30
CB BANYOLES BLAU CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA VERMELL C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
09/05/2020
16:00
BC FONTAJAU IN2IN CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
09/05/2020
19:30
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B FEMENÍ OSONA A-CENTRE OFTALMOLÒGIC VSK C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD