Calendari Global Club

GEIEG

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
04/09/2022
13:00
PROMOVIATGES CBF CERDANYOLA A GEIEG LIGA FEMENINA DE BALONCESTO 2 PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
10/09/2022
12:00
WINTYM FEMENÍ SANT ADRIÀ A BÀSQUET GIRONA U14 C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, 6
10/09/2022
18:15
GEIEG HOMS UE MATARÓ - FM LIGA FEMENINA DE BALONCESTO 2 INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
11/09/2022
10:00
BÀSQUET GIRONA U16 JOVENTUT BADALONA A C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
11/09/2022
18:00
BÀSQUET GIRONA U18 SEGLE XXI C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
17/09/2022
09:00
SHARP UE MATARO FEMENÍ MARESME BÀSQUET GIRONA U14 C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
17/09/2022
12:30
BÀSQUET GIRONA U16 LIMA-HORTA BARCELONA C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
17/09/2022
17:45
BÀSQUET GIRONA U18 BARÇA CBS A C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
17/09/2022
18:15
GEIEG SEGLE XXI LIGA FEMENINA DE BALONCESTO 2 INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
24/09/2022
16:00
CATALUNYA TELECOM GEIEG C A.B. SANT JULIÀ DE RAMIS C.C. TERCERA CATEGORIA FEM INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
24/09/2022
18:00
BARÇA CBS A BÀSQUET GIRONA U14 C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PAVELLO ESCOLAR CEIP PAU VILA
MAS LLUI 11-13
24/09/2022
19:00
BASKET ALMEDA GEIEG LIGA FEMENINA DE BALONCESTO 2 PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
25/09/2022
12:00
GEIEG UNILEVER VILADECANS BF LIGA FEMENINA DE BALONCESTO 2 PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
25/09/2022
12:15
TGN BÀSQUET 05A BÀSQUET GIRONA U18 C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
25/09/2022
17:45
CBF CERDANYOLA CADET PREFERENT BÀSQUET GIRONA U16 C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
01/10/2022
10:45
VEDRUNA GIRONA '14 GRANA GEIEG-LES ALZINES C.T. PRE-MINI FEM. CENTRE ESPORTIU VEDRUNA DE GIRONA
CAMI VELL DE FORNELLS S/N
01/10/2022
12:00
BC FONTAJAU IN2IN GEIEG-LES ALZINES C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
01/10/2022
18:00
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S CATALUNYA TELECOM GEIEG B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS
C/ SANTS MARTIRS, S/N
01/10/2022
20:00
ELITE SPORT C.B. LLEIDA GEIEG LIGA FEMENINA DE BALONCESTO 2 PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA
C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115
02/10/2022
12:30
BÀSQUET GIRONA U14 BASKET ALMEDA C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
02/10/2022
16:00
BÀSQUET GIRONA U16 CONTROL GROUP UE MATARO FEMENÍ MARESME C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
02/10/2022
17:45
BÀSQUET GIRONA U18 ADVISORIA BOET MATARÓ 2005 C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
02/10/2022
18:30
CLUB BASQUET VALL DEL TERRI-ROSA D'ABRIL CATALUNYA TELECOM GEIEG C C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO MUNICIPAL CORNELLA DEL TERRI
CTRA MEDINYA S/N
08/10/2022
09:30
GEIEG-LES ALZINES BC FONTAJAU IN2IN C.T. PRE-MINI FEM. INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
08/10/2022
11:00
GEIEG-LES ALZINES ESCOLAPIES FIGUERES VERMELL C.T. PRE-INFANTIL FEM. INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
08/10/2022
11:30
FARMACIA 1925 FEMENÍ SANT ADRIÀ A BÀSQUET GIRONA U18 C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, 6
08/10/2022
12:30
BARÇA CBS A BÀSQUET GIRONA U16 C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT PAVELLO ESCOLAR CEIP PAU VILA
MAS LLUI 11-13
08/10/2022
16:00
CATALUNYA TELECOM GEIEG C SOLDATAL CB CAMPDEVANOL C.C. TERCERA CATEGORIA FEM INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
08/10/2022
18:15
GEIEG ANAGAN-EL OLIVAR LIGA FEMENINA DE BALONCESTO 2 INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
09/10/2022
09:30
CBF CERDANYOLA INFANTIL PREFERENT BÀSQUET GIRONA U14 C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
09/10/2022
12:15
CATALUNYA TELECOM GEIEG B CB IPSI A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
12/10/2022
16:00
BÀSQUET GIRONA U14 JOVENTUT BADALONA A C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
12/10/2022
17:45
BÀSQUET GIRONA U16 MANRESA CBF U16 C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
12/10/2022
19:30
BÀSQUET GIRONA U18 CONTROL GROUP UE MATARO FEMENÍ MARESME C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
15/10/2022
09:15
C.B. FARNERS GEIEG-LES ALZINES C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS
AVGDA SALVADOR SPRIU S/N
15/10/2022
09:30
GEIEG-LES ALZINES C.B. SARRIÀ DE TER C.T. PRE-MINI FEM. INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
15/10/2022
16:00
CB LA VALL D'EN BAS CATALUNYA TELECOM GEIEG C C.C. TERCERA CATEGORIA FEM CENTRE ESPORTIU D'EN BAS
C/ PISCINA S/N
15/10/2022
17:00
CBU LLORET RECREATIVOS LLORET CATALUNYA TELECOM GEIEG B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR
AVINGUDA DE RIERAL, S/N
15/10/2022
18:00
BASKET ALMEDA BÀSQUET GIRONA U16 C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
15/10/2022
18:30
C.B. GRUP BARNA A GEIEG LIGA FEMENINA DE BALONCESTO 2 NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
16/10/2022
16:15
BASKET ALMEDA BÀSQUET GIRONA U18 C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
22/10/2022
09:30
GEIEG-LES ALZINES VEDRUNA GIRONA '14 GRANA C.T. PRE-MINI FEM. INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
22/10/2022
11:00
GEIEG-LES ALZINES BC TORROELLA C.T. PRE-INFANTIL FEM. INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
22/10/2022
17:45
BÀSQUET GIRONA U14 WINTYM FEMENÍ SANT ADRIÀ A C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
22/10/2022
18:15
GEIEG SERTRANS FEMENI SANT ADRIA LIGA FEMENINA DE BALONCESTO 2 INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
22/10/2022
19:00
SEGLE XXI BÀSQUET GIRONA U18 C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT DIRECCIO GRAL. DE L'ESPORT
SANT MATEU, S/N
22/10/2022
19:30
JOVENTUT BADALONA A BÀSQUET GIRONA U16 C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
23/10/2022
12:15
CATALUNYA TELECOM GEIEG B LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
23/10/2022
18:30
CBGX SANTJOANENC CATALUNYA TELECOM GEIEG C C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS
C/ PAPERERA TORRAS, 2
29/10/2022
10:45
BÀSQUET GIRONA U14 SHARP UE MATARO FEMENÍ MARESME C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
29/10/2022
11:00
LIMA-HORTA BARCELONA BÀSQUET GIRONA U16 C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
29/10/2022
18:15
GEIEG SEGLE XXI LIGA FEMENINA DE BALONCESTO 2 INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
30/10/2022
10:15
BARÇA CBS A BÀSQUET GIRONA U18 C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
05/11/2022
09:00
BC FONTAJAU IN2IN GEIEG-LES ALZINES C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLÓ ST EUGENIA MONTFALGARS DE GIRONA
C/ ENRIC MARQUÉS RIBALTA, 12
05/11/2022
12:30
CB OLOT GREDA GEIEG-LES ALZINES C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
05/11/2022
16:00
BÀSQUET GIRONA U14 BARÇA CBS A C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
05/11/2022
17:30
CATALUNYA TELECOM GEIEG C PIA OLOT C.C. TERCERA CATEGORIA FEM INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
05/11/2022
17:45
BÀSQUET GIRONA U16 CBF CERDANYOLA CADET PREFERENT C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
05/11/2022
18:30
UNILEVER VILADECANS BF GEIEG LIGA FEMENINA DE BALONCESTO 2 ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS 17
05/11/2022
19:30
BÀSQUET GIRONA U18 TGN BÀSQUET 05A C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
06/11/2022
17:45
U. B. LLEFIÀ A CATALUNYA TELECOM GEIEG B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
12/11/2022
10:30
C.B. SARRIÀ DE TER GEIEG-LES ALZINES C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE SARRIÀ DE TER
C/ FRANCESC CAMBO S/N
12/11/2022
11:00
GEIEG-LES ALZINES CB LA VALL D'EN BAS C.T. PRE-INFANTIL FEM. INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
12/11/2022
18:15
GEIEG PROMOVIATGES CBF CERDANYOLA A LIGA FEMENINA DE BALONCESTO 2 INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
12/11/2022
19:00
BASKET ALMEDA BÀSQUET GIRONA U14 C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
12/11/2022
19:45
UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA CATALUNYA TELECOM GEIEG C C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS DE LA CELLERA DE TER
CARRETERA ESCOLES S/N
13/11/2022
10:15
CATALUNYA TELECOM GEIEG B C.B GRUP BARNA B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
13/11/2022
10:45
CONTROL GROUP UE MATARO FEMENÍ MARESME BÀSQUET GIRONA U16 C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
13/11/2022
16:00
ADVISORIA BOET MATARÓ 2005 BÀSQUET GIRONA U18 C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT POLIESPORTIU VALLDEMIA
MOSSEN FORNELLS, S/N
16/11/2022
20:00
MANRESA CBF U16 BÀSQUET GIRONA U16 C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
19/11/2022
12:00
CESET GEIEG-LES ALZINES C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
19/11/2022
18:10
ADVISORIA MATARÓ MARESME GEIEG LIGA FEMENINA DE BALONCESTO 2 POLIESPORTIU VALLDEMIA
MOSSEN FORNELLS, S/N
19/11/2022
19:30
A.B. SANT JULIÀ DE RAMIS CATALUNYA TELECOM GEIEG C C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO MUNICIPAL SANT JULIÀ DE RAMIS
CTRA ANTIGA DE BANYOLES
20/11/2022
17:00
BÀSQUET GIRONA U14 CBF CERDANYOLA INFANTIL PREFERENT C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
20/11/2022
18:45
BÀSQUET GIRONA U18 FARMACIA 1925 FEMENÍ SANT ADRIÀ A C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
20/11/2022
18:45
SANT GERVASI 1 CATALUNYA TELECOM GEIEG B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. ESCOLA SANT GERVASI
SABADELL, 41
23/11/2022
19:00
BÀSQUET GIRONA U16 BARÇA CBS A C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
24/11/2022
18:00
VEDRUNA GIRONA'13 VERMELL GEIEG-LES ALZINES C.T. PRE-MINI FEM. CENTRE ESPORTIU VEDRUNA DE GIRONA
CAMI VELL DE FORNELLS S/N
26/11/2022
09:00
BÀSQUET VILAFANT GEIEG-LES ALZINES C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT
CTRA. DE VILAFANT S/N
26/11/2022
16:00
CATALUNYA TELECOM GEIEG C CLUB BASQUET VALL DEL TERRI-ROSA D'ABRIL C.C. TERCERA CATEGORIA FEM INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
26/11/2022
16:00
JOVENTUT BADALONA A BÀSQUET GIRONA U14 C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
26/11/2022
18:15
GEIEG HOMS UE MATARÓ - FM LIGA FEMENINA DE BALONCESTO 2 INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
27/11/2022
10:15
CATALUNYA TELECOM GEIEG B AE MINGUELLA A-DRIVIM C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
01/12/2022
19:45
CONTROL GROUP UE MATARO FEMENÍ MARESME BÀSQUET GIRONA U18 C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
03/12/2022
09:30
GEIEG-LES ALZINES LES HUSKIES DE VILABLAREIX C.T. PRE-MINI FEM. INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
03/12/2022
16:00
SOLDATAL CB CAMPDEVANOL CATALUNYA TELECOM GEIEG C C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLÓ MERCE GUIX DE CAMPDEVANOL
Ctra. N-260 Km 121
03/12/2022
18:00
FEMENÍ OSONA 'A' CATALUNYA TELECOM GEIEG B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
04/12/2022
17:00
BÀSQUET GIRONA U16 BASKET ALMEDA C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
04/12/2022
18:45
BÀSQUET GIRONA U18 BASKET ALMEDA C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
07/12/2022
18:30
GEIEG-LES ALZINES COMAS IMMOBILIARIA CB BLANES B C.T. PRE-INFANTIL FEM. INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
10/12/2022
18:15
GEIEG ARANGUREN MUTILBASKET LIGA FEMENINA DE BALONCESTO 2 INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
17/12/2022
10:30
BÀSQUET GIRONA U14 MANRESA CBF U14 C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL CAN PONS D'ARBUCIES
Ctra. de Santa Fe, 42
17/12/2022
11:00
GEIEG-LES ALZINES BC FONTAJAU IN2IN C.T. PRE-INFANTIL FEM. INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
17/12/2022
20:00
CATALUNYA TELECOM GEIEG C CB LA VALL D'EN BAS C.C. TERCERA CATEGORIA FEM INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
17/12/2022
20:00
SD ESPANYOL CATALUNYA TELECOM GEIEG B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PISTA POL. 3 XEMENEIES
C/ VILA I VILA, 44
07/01/2023
18:15
GEIEG BASKET ALMEDA LIGA FEMENINA DE BALONCESTO 2 INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
11/01/2023
18:15
GEIEG-LES ALZINES C.B. FARNERS C.T. PRE-MINI FEM. INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
14/01/2023
09:30
GEIEG-LES ALZINES VEDRUNA GIRONA'13 GROC C.T. PRE-MINI FEM. INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
14/01/2023
10:30
ESCOLAPIES FIGUERES VERMELL GEIEG-LES ALZINES C.T. PRE-INFANTIL FEM. POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
14/01/2023
16:00
CATALUNYA TELECOM GEIEG C CBGX SANTJOANENC C.C. TERCERA CATEGORIA FEM INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
14/01/2023
18:15
GEIEG ELITE SPORT C.B. LLEIDA LIGA FEMENINA DE BALONCESTO 2 INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
15/01/2023
10:15
CATALUNYA TELECOM GEIEG B FEMENI MARESME - UNIÓ ESPORTIVA MATARÓ A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
15/01/2023
12:30
CONTROL GROUP UE MATARO FEMENÍ MARESME BÀSQUET GIRONA U16 C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
15/01/2023
12:45
BARÇA CBS A BÀSQUET GIRONA U18 C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
15/01/2023
16:00
JET TERRASSA AL PANINO BÀSQUET GIRONA U14 C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
21/01/2023
09:30
GEIEG-LES ALZINES C.B. FARNERS C.T. PRE-INFANTIL FEM. INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
21/01/2023
10:45
BÀSQUET GIRONA U16 FARMACIA 1925 FEMENÍ SANT ADRIÀ A C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
21/01/2023
12:30
BÀSQUET GIRONA U14 SHARP UE MATARO FEMENÍ MARESME C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
21/01/2023
16:00
PIA OLOT CATALUNYA TELECOM GEIEG C C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
21/01/2023
19:30
BÀSQUET GIRONA U18 SEGLE XXI C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
22/01/2023
12:30
CÀMPING BIANYA ROSER B CATALUNYA TELECOM GEIEG B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
28/01/2023
09:00
BC TORROELLA GEIEG-LES ALZINES C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE TORROELLA DE MONTGRI
RDA. PAU CASALS, S/N
28/01/2023
09:00
CB OLOT GEIEG-LES ALZINES C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
28/01/2023
18:15
GEIEG C.B. GRUP BARNA A LIGA FEMENINA DE BALONCESTO 2 INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
29/01/2023
12:00
CATALUNYA TELECOM GEIEG C UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA C.C. TERCERA CATEGORIA FEM INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
29/01/2023
16:00
BARÇA CBS A BÀSQUET GIRONA U16 C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
04/02/2023
11:00
GEIEG-LES ALZINES CB OLOT GREDA C.T. PRE-INFANTIL FEM. INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
05/02/2023
10:15
CATALUNYA TELECOM GEIEG B CB VILASSAR DE DALT ROGER'S C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
05/02/2023
11:00
BÀSQUET GIRONA U14 BASKET ALMEDA C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
05/02/2023
11:45
SERTRANS FEMENI SANT ADRIA GEIEG LIGA FEMENINA DE BALONCESTO 2 PAVELLO MARINA BESOS
Carrer de Dolores Ibarruri Pasionaria, s/n
05/02/2023
12:45
BÀSQUET GIRONA U16 BASKET ALMEDA C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
05/02/2023
16:15
BASKET ALMEDA BÀSQUET GIRONA U18 C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
09/02/2023
17:45
GEIEG-LES ALZINES CB SANT GREGORI LILA C.T. PRE-MINI FEM. INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
11/02/2023
10:30
BÀSQUET VILAFANT GEIEG-LES ALZINES C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT
CTRA. DE VILAFANT S/N
11/02/2023
12:30
CB LA VALL D'EN BAS GEIEG-LES ALZINES C.T. PRE-INFANTIL FEM. CENTRE ESPORTIU D'EN BAS
C/ PISCINA S/N
11/02/2023
15:45
CB PARETS NEGRE BÀSQUET GIRONA U16 C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
11/02/2023
16:00
BÀSQUET GIRONA U14 JOVENTUT BADALONA A C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
11/02/2023
17:00
SEGLE XXI GEIEG LIGA FEMENINA DE BALONCESTO 2 DIRECCIO GRAL. DE L'ESPORT
SANT MATEU, S/N
11/02/2023
17:30
CB IPSI A CATALUNYA TELECOM GEIEG B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
11/02/2023
19:30
BÀSQUET GIRONA U18 CONTROL GROUP UE MATARO FEMENÍ MARESME C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT PAVELLÓ ST EUGENIA MONTFALGARS DE GIRONA
C/ ENRIC MARQUÉS RIBALTA, 12
15/02/2023
19:00
BÀSQUET GIRONA U18 FARMACIA 1925 FEMENÍ SANT ADRIÀ A C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
18/02/2023
18:15
GEIEG UNILEVER VILADECANS BF LIGA FEMENINA DE BALONCESTO 2 INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
18/02/2023
19:30
JOVENTUT BADALONA A BÀSQUET GIRONA U16 C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
19/02/2023
16:00
ADVISORIA BOET MATARÓ 2005 BÀSQUET GIRONA U18 C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT POLIESPORTIU VALLDEMIA
MOSSEN FORNELLS, S/N
25/02/2023
09:30
GEIEG-LES ALZINES UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA C.T. PRE-MINI FEM. INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
25/02/2023
11:00
GEIEG-LES ALZINES CESET C.T. PRE-INFANTIL FEM. INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
25/02/2023
16:00
BÀSQUET GIRONA U16 ADVISORIA BOET MATARÓ 2007 C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
25/02/2023
17:45
BÀSQUET GIRONA U18 JOVENTUT BADALONA A C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
25/02/2023
18:00
WINTYM FEMENÍ SANT ADRIÀ A BÀSQUET GIRONA U14 C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, 6
25/02/2023
18:30
PROMOVIATGES CBF CERDANYOLA A GEIEG LIGA FEMENINA DE BALONCESTO 2 PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
26/02/2023
10:15
CATALUNYA TELECOM GEIEG B CBU LLORET RECREATIVOS LLORET C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
26/02/2023
18:00
UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA CATALUNYA TELECOM GEIEG C C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS DE LA CELLERA DE TER
CARRETERA ESCOLES S/N
04/03/2023
09:30
GEIEG-LES ALZINES VEDRUNA GIRONA'13 VERMELL C.T. PRE-MINI FEM. INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
04/03/2023
11:00
GEIEG-LES ALZINES BÀSQUET VILAFANT C.T. PRE-INFANTIL FEM. INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
04/03/2023
16:00
BÀSQUET GIRONA U14 BARÇA CBS A C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
04/03/2023
16:00
CATALUNYA TELECOM GEIEG C CE CALDES DE MALAVELLA C.C. TERCERA CATEGORIA FEM INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
04/03/2023
17:45
BÀSQUET GIRONA U16 CONTROL GROUP UE MATARO FEMENÍ MARESME C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
04/03/2023
18:15
GEIEG ADVISORIA MATARÓ MARESME LIGA FEMENINA DE BALONCESTO 2 INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
04/03/2023
19:30
BÀSQUET GIRONA U18 BARÇA CBS A C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
05/03/2023
12:00
CATALUNYA TELECOM GEIEG C PIA OLOT C.C. TERCERA CATEGORIA FEM INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
05/03/2023
18:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS CATALUNYA TELECOM GEIEG B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
11/03/2023
09:00
COMAS IMMOBILIARIA CB BLANES B GEIEG-LES ALZINES C.T. PRE-INFANTIL FEM. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
11/03/2023
09:00
LES HUSKIES DE VILABLAREIX GEIEG-LES ALZINES C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL VILABLAREIX
C/ MARROC S/N
11/03/2023
13:30
FARMACIA 1925 FEMENÍ SANT ADRIÀ A BÀSQUET GIRONA U16 C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, 6
11/03/2023
16:00
CATALUNYA TELECOM GEIEG B U. B. LLEFIÀ A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
11/03/2023
16:00
BÀSQUET GIRONA U14 JET TERRASSA AL PANINO C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
11/03/2023
16:00
CATALUNYA TELECOM GEIEG C CB SANT GREGORI C.C. TERCERA CATEGORIA FEM INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
11/03/2023
17:00
SEGLE XXI BÀSQUET GIRONA U18 C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT DIRECCIO GRAL. DE L'ESPORT
SANT MATEU, S/N
11/03/2023
20:00
HOMS UE MATARÓ - FM GEIEG LIGA FEMENINA DE BALONCESTO 2 PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
18/03/2023
09:15
C.B. FARNERS GEIEG-LES ALZINES C.T. PRE-MINI FEM. PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS
AVGDA SALVADOR SPRIU S/N
18/03/2023
10:45
SHARP UE MATARO FEMENÍ MARESME BÀSQUET GIRONA U14 C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
18/03/2023
11:30
FARMACIA 1925 FEMENÍ SANT ADRIÀ A BÀSQUET GIRONA U18 C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, 6
18/03/2023
16:00
C. B. VILABLAREIX CATALUNYA TELECOM GEIEG C C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO MUNICIPAL VILABLAREIX
C/ MARROC S/N
18/03/2023
17:45
BÀSQUET GIRONA U16 BARÇA CBS A C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
18/03/2023
18:15
GEIEG VIAJES MALLORCA SANT JOSEP LIGA FEMENINA DE BALONCESTO 2 INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
19/03/2023
19:30
C.B GRUP BARNA B CATALUNYA TELECOM GEIEG B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
25/03/2023
09:15
VEDRUNA GIRONA'13 GROC GEIEG-LES ALZINES C.T. PRE-MINI FEM. CENTRE ESPORTIU VEDRUNA DE GIRONA
CAMI VELL DE FORNELLS S/N
25/03/2023
17:45
PIA OLOT CATALUNYA TELECOM GEIEG C C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
25/03/2023
19:30
BÀSQUET GIRONA U18 BASKET ALMEDA C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
25/03/2023
19:45
BASKET ALMEDA BÀSQUET GIRONA U16 C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
26/03/2023
10:15
CATALUNYA TELECOM GEIEG B SANT GERVASI 1 C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
01/04/2023
12:30
CONTROL GROUP UE MATARO FEMENÍ MARESME BÀSQUET GIRONA U18 C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
01/04/2023
17:45
BÀSQUET GIRONA U16 CB PARETS NEGRE C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
01/04/2023
18:15
GEIEG NBF CASTELLÓ LIGA FEMENINA DE BALONCESTO 2 INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
08/04/2023
19:00
BASKET ALMEDA GEIEG LIGA FEMENINA DE BALONCESTO 2 PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
15/04/2023
16:00
CATALUNYA TELECOM GEIEG C UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA C.C. TERCERA CATEGORIA FEM INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
15/04/2023
17:45
BÀSQUET GIRONA U16 JOVENTUT BADALONA A C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
15/04/2023
19:30
BÀSQUET GIRONA U18 ADVISORIA BOET MATARÓ 2005 C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
16/04/2023
12:15
BASKET ALMEDA BÀSQUET GIRONA U14 C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
16/04/2023
17:45
AE MINGUELLA A-DRIVIM CATALUNYA TELECOM GEIEG B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
22/04/2023
09:30
GEIEG-LES ALZINES CB OLOT C.T. PRE-MINI FEM. INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
22/04/2023
16:00
JOVENTUT BADALONA A BÀSQUET GIRONA U14 C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
22/04/2023
18:45
ADVISORIA BOET MATARÓ 2007 BÀSQUET GIRONA U16 C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
22/04/2023
19:30
CE CALDES DE MALAVELLA CATALUNYA TELECOM GEIEG C C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA
CTRA DE CALDES DE MALAVELLA
23/04/2023
10:15
CATALUNYA TELECOM GEIEG B FEMENÍ OSONA 'A' C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
23/04/2023
16:00
JOVENTUT BADALONA A BÀSQUET GIRONA U18 C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
06/05/2023
09:30
CB SANT GREGORI LILA GEIEG-LES ALZINES C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
06/05/2023
16:00
BÀSQUET GIRONA U14 WINTYM FEMENÍ SANT ADRIÀ A C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
06/05/2023
17:45
CB SANT GREGORI CATALUNYA TELECOM GEIEG C C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
07/05/2023
12:15
CATALUNYA TELECOM GEIEG B SD ESPANYOL C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
13/05/2023
09:30
GEIEG-LES ALZINES BÀSQUET VILAFANT C.T. PRE-MINI FEM. INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
13/05/2023
16:00
CATALUNYA TELECOM GEIEG C C. B. VILABLAREIX C.C. TERCERA CATEGORIA FEM INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
13/05/2023
18:00
BARÇA CBS A BÀSQUET GIRONA U14 C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
13/05/2023
19:00
FEMENI MARESME - UNIÓ ESPORTIVA MATARÓ A CATALUNYA TELECOM GEIEG B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. NOU PAVELLO SANT ANDREU DE LLAVANERES
AV. SANT ANDREU, 92
20/05/2023
10:30
UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA GEIEG-LES ALZINES C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL D'AMER
AVGDA DEL FAR
21/05/2023
12:15
CATALUNYA TELECOM GEIEG B CÀMPING BIANYA ROSER B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42