Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
23/09/2023
|
16:00
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | CB IPSI | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
24/09/2023
|
17:45
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | BC SANT JOAN DESPI B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
30/09/2023
|
09:00
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | U. B. LLEFIÀ - VISTAOPTICA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
30/09/2023
|
10:30
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA NEGRE | BASQUET SAFA CLAROR 2 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
30/09/2023
|
12:00
|
JESUÏTES GRÀCIA - KOSTKA VERD | PETROPINTO ASFE U16F | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
30/09/2023
|
19:00
|
BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA NEGRE | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | B. ATENEU MONTSERRAT TORRE DAMIANS, 6 ATIC |
|
30/09/2023
|
19:30
|
CE LA MARINA | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU LA MARINA c/ DEL COURE, S/N |
|
01/10/2023
|
12:30
|
VEDRUNA GRÀCIA NEGRE | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA GOLGOTA, 1 |
|
02/10/2023
|
18:30
|
CB MANYANET LES CORTS | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL·LEGI PARE MANYANET PRAT D'EN RULL, 6 |
|
07/10/2023
|
09:00
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA NEGRE | LLUÏSOS DE GRÀCIA B | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
07/10/2023
|
09:00
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | BC TECLA SALA B | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
07/10/2023
|
09:00
|
ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U12F | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA VERD | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
07/10/2023
|
09:00
|
DOMINIQUES BARCELONA | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | DOMINICAS MALLORCA MALLORCA, 349 |
|
07/10/2023
|
12:00
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | AE LES CORTS-UBAE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
07/10/2023
|
12:00
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA TARONJA | CB PEDAGOGIUM B | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
07/10/2023
|
12:00
|
DOMINIQUES BARCELONA | JESUÏTES GRÀCIA - KOSTKA VERD | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | DOMINICAS MALLORCA MALLORCA, 349 |
|
07/10/2023
|
12:15
|
CB GUINARDÓ MIXTE - ESCOLA RAMON I CAJAL | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | C.E.I.P. PIT-ROIG AGUILAR, 4 |
|
07/10/2023
|
16:00
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | BASQUET ATENEU MONTSERRAT VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
08/10/2023
|
10:45
|
CNB VILANOVA AKO S21F | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
08/10/2023
|
16:00
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | ASSOCIACIO EIXIC | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
11/10/2023
|
18:45
|
C.E MARISTES SANT LES CORTS | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | MARISTES SANTS OLZINELLES, 6-8 |
|
16/10/2023
|
19:30
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | BOSCO HORTA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
18/10/2023
|
18:15
|
ESCOLAPIS SARRIÀ | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA TARONJA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA IMMACULADA, 25-35 |
|
20/10/2023
|
18:15
|
C.E.THAU | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA TARONJA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU EDUARD TOLDRA, 7-11 |
|
21/10/2023
|
09:00
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - B - | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
21/10/2023
|
09:00
|
S.E. SANT JOAN DE MATA | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
21/10/2023
|
09:00
|
C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | C.E. LAIETA PINTOR RIBALTA, 2-8 |
|
21/10/2023
|
10:30
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA NEGRE | VIROLAI | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
21/10/2023
|
12:00
|
JESUÏTES GRÀCIA - KOSTKA VERD | CB MANYANET LES CORTS VERD | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
21/10/2023
|
12:15
|
LESTONNAC B- 2009 | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI LESTONNAC PAU CLARIS 123 |
|
21/10/2023
|
16:00
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA VERD | CB VILADECANS | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
21/10/2023
|
17:45
|
CB PEDAGOGIUM | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS NEPTU, 12 |
|
22/10/2023
|
09:00
|
BÀSQUET PRATENC 2 - PRAT ACTIU!! | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | C.E.M. JULIO MENDEZ AV.REMOLAR-CANT.RIU LLOBREGAT |
|
24/10/2023
|
20:45
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | S.E. SANT MEDIR B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
27/10/2023
|
19:45
|
C.E.THAU B | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA NEGRE | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU EDUARD TOLDRA, 7-11 |
|
27/10/2023
|
19:45
|
C.E.THAU | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU EDUARD TOLDRA, 7-11 |
|
28/10/2023
|
09:00
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA VERD | BASKET ALMEDA NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
28/10/2023
|
10:30
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | JESUÏTES CASP | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
28/10/2023
|
10:45
|
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLANC | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | COL.LEGI SANT JOSEP OBRER AV. TOMAS GIMENEZ, S/N |
|
28/10/2023
|
11:00
|
CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA TARONJA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1 |
|
28/10/2023
|
12:00
|
JESUÏTES GRÀCIA - KOSTKA VERD | CE SAGRAT COR DIPUTACIO | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
28/10/2023
|
16:15
|
CORAS - SD ESPANYOL | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | SAGRAT COR - SORT.9 RDA.DALT RAMON MIQUEL I PLANAS, 38-40 |
|
29/10/2023
|
09:00
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA NEGRE | CE LA SALLE BONANOVA BLANC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
04/11/2023
|
09:00
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | U.E. HORTA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
04/11/2023
|
09:30
|
NOU BÀSQUET OLESA VERMELL | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA VERD | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
04/11/2023
|
10:30
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA NEGRE | DSB COLEGIO ALEMÁN DE BARCELONA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
04/11/2023
|
10:30
|
CB PEDAGOGIUM A | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS NEPTU, 12 |
|
04/11/2023
|
16:00
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | CB MATADEPERA TARONJA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
04/11/2023
|
16:00
|
C.B. VILADECANS | JESUÏTES GRÀCIA - KOSTKA VERD | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
04/11/2023
|
17:45
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA TARONJA | LESTONNAC- 2012-13 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
04/11/2023
|
19:30
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | ESCOLAPIS SARRIA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
05/11/2023
|
10:30
|
BASQUET NOU BARRIS A | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU VALLDAURA BALTASAR GRACIAN, 7 |
|
05/11/2023
|
12:00
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | BASQUET NOU BARRIS | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
05/11/2023
|
17:45
|
MATINER - CB BELLVITGE | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | C.E. JOAN XXIII NTRA. SRA. BELLVITGE, 100-110 |
|
06/11/2023
|
18:30
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | VEDRUNA GRÀCIA NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
11/11/2023
|
09:00
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | C.E MARISTES SANT LES CORTS | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
11/11/2023
|
09:00
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA TARONJA | ESCOLAPIS SARRIÀ | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
11/11/2023
|
09:00
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO A | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA VERD | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
11/11/2023
|
10:45
|
U. B. LLEFIÀ - VISTAOPTICA | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU LLEFIA DR. BASSOLS, 109-119 |
|
11/11/2023
|
12:45
|
BASQUET SAFA CLAROR 2 | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
11/11/2023
|
16:30
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA NEGRE | BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
12/11/2023
|
09:00
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | CB MANYANET LES CORTS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
12/11/2023
|
10:30
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA VERD | C.B. PRAT - MONTIBELLO A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
12/11/2023
|
10:45
|
PETROPINTO ASFE U16F | JESUÏTES GRÀCIA - KOSTKA VERD | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
12/11/2023
|
13:30
|
BASQUET NOU BARRIS | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | POLIESPORTIU VALLDAURA BALTASAR GRACIAN, 7 |
|
12/11/2023
|
16:00
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | EPSA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
12/11/2023
|
17:45
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | LIMA-HORTA BÀSQUET | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
18/11/2023
|
09:00
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA VERD | ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U12F | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
18/11/2023
|
09:00
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | CB GUINARDÓ MIXTE - ESCOLA RAMON I CAJAL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
18/11/2023
|
09:00
|
CB PEDAGOGIUM B | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA TARONJA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS NEPTU, 12 |
|
18/11/2023
|
09:30
|
BC TECLA SALA B | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | COL.LEGI NTRA. SRA. FATIMA BARON DEL MALDA, 27 |
|
18/11/2023
|
10:30
|
JESUÏTES GRÀCIA - KOSTKA VERD | DOMINIQUES BARCELONA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
18/11/2023
|
12:00
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA NEGRE | DOMINIQUES BARCELONA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
18/11/2023
|
12:10
|
ASSOCIACIO EIXIC | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTITUT ESCOLA EIXAMPLE VALENCIA, 252 |
|
18/11/2023
|
15:45
|
BASQUET ATENEU MONTSERRAT VERMELL | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | B. ATENEU MONTSERRAT TORRE DAMIANS, 6 ATIC |
|
18/11/2023
|
16:00
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | CE VILA OLÍMPICA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
19/11/2023
|
09:00
|
AE LES CORTS-UBAE | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | A.E. LES CORTS TRAV.DE LES CORTS 252-254 |
|
19/11/2023
|
17:45
|
LLUÏSOS DE GRÀCIA B | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA NEGRE | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | LLUISOS DE GRACIA PLAÇA DEL NORD, 7-10 |
|
21/11/2023
|
20:45
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | BÀSQUET PB9 'BLAU' | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
25/11/2023
|
09:00
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
25/11/2023
|
09:30
|
CB VILADECANS | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA VERD | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
25/11/2023
|
09:30
|
VIROLAI | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO VIROLAI PORTELL 9 |
|
25/11/2023
|
10:30
|
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - B - | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA |
|
25/11/2023
|
12:00
|
CB MANYANET LES CORTS VERD | JESUÏTES GRÀCIA - KOSTKA VERD | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI PARE MANYANET PRAT D'EN RULL, 6 |
|
25/11/2023
|
16:00
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | LESTONNAC B- 2009 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
25/11/2023
|
17:45
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | CB PEDAGOGIUM | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
26/11/2023
|
10:30
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | S.E. SANT JOAN DE MATA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
26/11/2023
|
12:00
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA TARONJA | C.E.THAU | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
26/11/2023
|
16:00
|
BASQUET NOU BARRIS | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU VALLDAURA BALTASAR GRACIAN, 7 |
|
26/11/2023
|
19:45
|
FREDERIC MISTRAL | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
01/12/2023
|
18:45
|
CE LA SALLE BONANOVA BLANC | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COL·LEGI LA SALLE BONANOVA C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33 |
|
02/12/2023
|
09:00
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA NEGRE | C.E.THAU B | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
02/12/2023
|
09:00
|
BASKET ALMEDA NEGRE | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA VERD | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO ALMEDA SANT FERRAN 45 BIS |
|
02/12/2023
|
10:30
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
02/12/2023
|
10:45
|
JESUÏTES CASP | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |
|
02/12/2023
|
12:00
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | C.E.THAU | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
02/12/2023
|
12:00
|
CE SAGRAT COR DIPUTACIO | JESUÏTES GRÀCIA - KOSTKA VERD | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI SAGRAT COR-DIPUTACIO DIPUTACIO, 326 CANT. PG S.JOAN |
|
02/12/2023
|
16:00
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | CB LA MERCÈ | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
02/12/2023
|
17:45
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA TARONJA | CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
03/12/2023
|
19:00
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | BASQUET-CEISSA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
13/12/2023
|
20:00
|
EPSA | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | ESCOLA PIA SANT ANTONI RONDA SANT PAU 72 |
|
16/12/2023
|
09:00
|
JESUÏTES GRÀCIA - KOSTKA VERD | C.B. VILADECANS | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
16/12/2023
|
09:00
|
ESCOLAPIS SARRIA | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA IMMACULADA, 25-35 |
|
16/12/2023
|
10:30
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | BASQUET NOU BARRIS A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
16/12/2023
|
12:00
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA VERD | NOU BÀSQUET OLESA VERMELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
16/12/2023
|
12:00
|
LESTONNAC- 2012-13 | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA TARONJA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COL.LEGI LESTONNAC PAU CLARIS 123 |
|
16/12/2023
|
16:00
|
VIROLAI B | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO VIROLAI PORTELL 9 |
|
17/12/2023
|
10:45
|
U.E. HORTA | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | U.E. HORTA FELIU I CODINA 27 |
|
17/12/2023
|
12:00
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA NEGRE | CB PEDAGOGIUM A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
17/12/2023
|
12:00
|
BASQUET NOU BARRIS | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU VALLDAURA BALTASAR GRACIAN, 7 |
|
19/12/2023
|
18:30
|
DSB COLEGIO ALEMÁN DE BARCELONA | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA NEGRE | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI ALEMANY DE BARCELONA AV. JACINT ESTEVA FONTANET, 105 |
|
21/12/2023
|
20:45
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | CÀMPING BIANYA ROSER | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
13/01/2024
|
16:00
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | BC TECLA SALA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
14/01/2024
|
17:45
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | JESUÏTES CASP | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
20/01/2024
|
09:00
|
C.B. SANT ANDREU | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | C.P. JOSEP PLA JOSEP PLA, S/N |
|
20/01/2024
|
09:00
|
C.E.B. PALLEJÀ NEGRE | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
20/01/2024
|
09:30
|
CB ARTÉS VERMELL | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA VERD | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
20/01/2024
|
10:30
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA NEGRE | BÀSQUET SAFA CLAROR 1 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
20/01/2024
|
12:00
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
20/01/2024
|
16:00
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | BASQUETPIASABADELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
20/01/2024
|
18:15
|
C.B. SANT ANDREU | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | C.P. JOSEP PLA JOSEP PLA, S/N |
|
20/01/2024
|
20:00
|
CB TURO | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | EDIFICI TREVOL TREVOL, 9-19 |
|
21/01/2024
|
09:00
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA TARONJA | CE LA MARINA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
21/01/2024
|
10:30
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | ADE FUSTER B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
21/01/2024
|
12:30
|
AESE | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | POLIESPORTIU SANTA EULALIA JACINT VERDAGUER, 15-17 |
|
27/01/2024
|
09:00
|
MANYANET SANT ANDREU 08 | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA NEGRE | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP C/ PARE MANYANET, 5 |
|
27/01/2024
|
09:00
|
UE SANT ANDREU | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | ESCOLA SEGRE SEGRE, 35 |
|
27/01/2024
|
09:30
|
COMPLEMENTS CLAUDIA BÀSQUET BERGA | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA GUILLEM DE BERGUEDA, S/N |
|
27/01/2024
|
10:30
|
UE SANT ANDREU GROC | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA TARONJA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | ESCOLA SEGRE SEGRE, 35 |
|
27/01/2024
|
12:00
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | B.F. CORNELLÀ | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
27/01/2024
|
16:00
|
JESUÏTES GRÀCIA - KOSTKA VERD | JOVENTUT LES CORTS GROC | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
27/01/2024
|
17:45
|
BC SANT JOAN DESPI B | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU FRANCESC CALVET AV. BARCELONA, 45 |
|
28/01/2024
|
09:00
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA NEGRE | C.B. PRAT - MONTIBELLO B | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
28/01/2024
|
09:00
|
UE.MONTGAT - NEGRE | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ AV. DE LA UNIO, S/N |
|
28/01/2024
|
10:30
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA VERD | VEDRUNA GRÀCIA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
28/01/2024
|
12:15
|
CB IPSI | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | POLIESPORTIU IPSI PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA) |
|
28/01/2024
|
16:00
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | VIROLAI GDV | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
31/01/2024
|
19:45
|
EPSA | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | ESCOLA PIA SANT ANTONI RONDA SANT PAU 72 |
|
03/02/2024
|
09:00
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | CB TURO | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
03/02/2024
|
09:00
|
CE LA SALLE BONANOVA VERMELL | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA TARONJA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COL·LEGI LA SALLE BONANOVA C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33 |
|
03/02/2024
|
10:00
|
UE SANT ANDREU VERMELL | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
03/02/2024
|
10:30
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA NEGRE | BC TECLA SALA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
03/02/2024
|
12:30
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA VERD | CB MANYANET LES CORTS VERD | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
03/02/2024
|
16:00
|
JESUÏTES GRÀCIA - KOSTKA VERD | U.E. CLARET A | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
04/02/2024
|
11:00
|
SOMMCASA CENTRE CATOLIC L'H B | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET RAMBLA JUST OLIVERES, 34 |
|
07/02/2024
|
18:00
|
CE LA SALLE BONANOVA NEGRE | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL·LEGI LA SALLE BONANOVA C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33 |
|
17/02/2024
|
09:00
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | U.E. CLARET B | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
17/02/2024
|
09:30
|
CE VILA OLÍMPICA | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CLOT DE LA MEL ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA) |
|
17/02/2024
|
09:30
|
NOU BÀSQUET OLESA VERMELL | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA VERD | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
17/02/2024
|
10:30
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA TARONJA | LESTONNAC- 2012-13 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
17/02/2024
|
16:00
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | CNB VILANOVA AKO S21F | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
17/02/2024
|
16:00
|
CB TORELLÓ CFN - PERRUQUERIA XAMPRÓ | JESUÏTES GRÀCIA - KOSTKA VERD | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL TORELLO PASSATGE DEL ESPORTS, S/N |
|
17/02/2024
|
17:45
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | ENDINSA'T A LA MARCA BF CASTELLVÍ DE LA MARCA PIF | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
18/02/2024
|
12:00
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA NEGRE | MANYANET SANT ANDREU | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
18/02/2024
|
17:45
|
LLUÏSOS DE GRÀCIA B | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA NEGRE | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | LLUISOS DE GRACIA PLAÇA DEL NORD, 7-10 |
|
23/02/2024
|
18:15
|
C.E MARISTES SANT LES CORTS | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | MARISTES SANTS OLZINELLES, 6-8 |
|
24/02/2024
|
09:00
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA VERD | JOVENTUT LES CORTS | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
24/02/2024
|
09:30
|
CB.CIUTAT VELLA | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA TARONJA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | CEM PARC DE LA CIUTADELLA P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA) |
|
24/02/2024
|
10:30
|
JESUÏTES GRÀCIA - KOSTKA VERD | EL MASNOU BASQUETBOL | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
24/02/2024
|
12:00
|
BOSCO HORTA | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | COL·LEGI SALESIA S. JOAN BOSCO PG. LA VALL D'HEBRON, 258-260 |
|
24/02/2024
|
12:30
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | CB CASTELLDEFELS 2013M | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
24/02/2024
|
16:00
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA NEGRE | C.B.COLL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
24/02/2024
|
17:30
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | CÀMPING BIANYA ROSER BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
25/02/2024
|
09:30
|
CB MONTPEDRÓS | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO AV. PAISOS CATALANS 1-3 |
|
25/02/2024
|
16:00
|
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM TARONJA | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | I.E.S. FRONT MARITIM ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT) |
|
25/02/2024
|
19:00
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | BÀSQUET PRATENC 2 - PRAT ACTIU!! | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
01/03/2024
|
18:15
|
ESCOLAPIS SARRIÀ | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA IMMACULADA, 25-35 |
|
02/03/2024
|
09:00
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | BÀSQUET SANT BOI | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
02/03/2024
|
09:00
|
U. B. LLEFIÀ A | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA VERD | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU LLEFIA DR. BASSOLS, 109-119 |
|
02/03/2024
|
10:30
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA TARONJA | U.E. HORTA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
02/03/2024
|
10:45
|
BÀSQUET PRATENC VERMELL | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | C.E.M. JULIO MENDEZ AV.REMOLAR-CANT.RIU LLOBREGAT |
|
02/03/2024
|
12:30
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | JESUÏTES CASP | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
02/03/2024
|
12:30
|
CB LA SALLE HORTA | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | LA SALLE HORTA HEDILLA, 66 |
|
02/03/2024
|
13:30
|
BARÇA CBS GRANA | JESUÏTES GRÀCIA - KOSTKA VERD | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | CEIP NADAL DOCTOR FLEMING, S/N |
|
02/03/2024
|
16:00
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
02/03/2024
|
17:45
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA NEGRE | C.E.THAU B | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
02/03/2024
|
18:15
|
S.E. SANT MEDIR B | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU SANT MEDIR PASSATGE TOLEDO, 12-14 |
|
03/03/2024
|
16:00
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | CORAS - SD ESPANYOL | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
09/03/2024
|
10:30
|
CB CASTELLDEFELS 2015F | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
09/03/2024
|
10:45
|
CB CASTELLET | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
09/03/2024
|
12:00
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | ESPORT BASE DEL PAPIOL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
09/03/2024
|
13:30
|
DSB COLEGIO ALEMÁN DE BARCELONA | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA NEGRE | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI ALEMANY DE BARCELONA AV. JACINT ESTEVA FONTANET, 105 |
|
09/03/2024
|
16:30
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA VERD | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MGF | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
09/03/2024
|
18:00
|
JESUÏTES GRÀCIA - KOSTKA VERD | BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
09/03/2024
|
20:00
|
FREDERIC MISTRAL | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
10/03/2024
|
10:15
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA NEGRE | ESCOLA PIA IGUALADA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
10/03/2024
|
12:00
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | MATINER - CB BELLVITGE | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
10/03/2024
|
16:00
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | GRAMENET BC BLAU | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
10/03/2024
|
16:00
|
CB MATADEPERA TARONJA | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA ENRIC GENESCA CORTES S/N |
|
16/03/2024
|
09:00
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | C.B. SANT ANDREU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
16/03/2024
|
09:00
|
CE LA MARINA | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA TARONJA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU LA MARINA c/ DEL COURE, S/N |
|
16/03/2024
|
09:00
|
BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | B. ATENEU MONTSERRAT TORRE DAMIANS, 6 ATIC |
|
16/03/2024
|
10:15
|
BASQUETPIASABADELL | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
16/03/2024
|
11:00
|
BÀSQUET SAFA CLAROR 1 | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA NEGRE | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
16/03/2024
|
16:00
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA NEGRE | C.E.B. PALLEJÀ NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
17/03/2024
|
10:30
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | CB MONTPEDRÓS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
17/03/2024
|
10:30
|
LIMA-HORTA BÀSQUET | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU SA.FA. HORTA TORRENT DEL CARMEL, 1 |
|
17/03/2024
|
11:30
|
ADE FUSTER B | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
17/03/2024
|
17:30
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | EPSA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
17/03/2024
|
19:30
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | BASQUET NOU BARRIS | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
19/03/2024
|
18:30
|
CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA TARONJA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1 |
|
21/03/2024
|
20:30
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | CE LA MARINA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
22/03/2024
|
19:45
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | BASQUET NOU BARRIS | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
23/03/2024
|
09:00
|
JOVENTUT LES CORTS | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA VERD | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | CARPA PARC DE LA BEDERRIDA C7 MARTI FRANQUES 15 |
|
06/04/2024
|
10:30
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | UE SANT ANDREU | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
06/04/2024
|
10:30
|
VEDRUNA GRÀCIA | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA VERD | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | ESCOLA VEDRUNA - GRACIA PÉREZ-GALDÓS, 15 |
|
06/04/2024
|
12:00
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA NEGRE | MANYANET SANT ANDREU 08 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
06/04/2024
|
12:45
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO B | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
06/04/2024
|
16:00
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | UE.MONTGAT - NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
06/04/2024
|
16:00
|
VIROLAI GDV | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO VIROLAI PORTELL 9 |
|
06/04/2024
|
17:45
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA TARONJA | UE SANT ANDREU GROC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
07/04/2024
|
09:00
|
B.F. CORNELLÀ | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO CAN CARBONELL MARIANO BENLLIURE, S/N |
|
07/04/2024
|
09:30
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | COMPLEMENTS CLAUDIA BÀSQUET BERGA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
07/04/2024
|
13:15
|
JOVENTUT LES CORTS GROC | JESUÏTES GRÀCIA - KOSTKA VERD | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU UPC JORDI GIRONA 11 |
|
07/04/2024
|
19:30
|
BÀSQUET PB9 'BLAU' | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. ESPORTIU GREVOL PROVENÇALS 9 |
|
07/04/2024
|
19:45
|
CE VILA OLÍMPICA | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | CLOT DE LA MEL ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA) |
|
13/04/2024
|
09:00
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | CE LA SALLE BONANOVA NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
13/04/2024
|
10:30
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA TARONJA | CE LA SALLE BONANOVA VERMELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
13/04/2024
|
12:00
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA NEGRE | UE SANT ANDREU VERMELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
13/04/2024
|
12:00
|
CB MANYANET LES CORTS VERD | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA VERD | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COL·LEGI PARE MANYANET PRAT D'EN RULL, 6 |
|
13/04/2024
|
16:00
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | FREDERIC MISTRAL | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
13/04/2024
|
16:00
|
CB TURO | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI MARINADA RAMBLA DEL CAÇADOR, 17 |
|
13/04/2024
|
17:45
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | SOMMCASA CENTRE CATOLIC L'H B | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
13/04/2024
|
19:00
|
U.E. CLARET A | JESUÏTES GRÀCIA - KOSTKA VERD | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
14/04/2024
|
13:00
|
BC TECLA SALA | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA NEGRE | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
14/04/2024
|
16:30
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | BASQUET NOU BARRIS | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
17/04/2024
|
21:15
|
CÀMPING BIANYA ROSER | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1 |
|
19/04/2024
|
18:30
|
LESTONNAC- 2012-13 | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA TARONJA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COL.LEGI LESTONNAC PAU CLARIS 123 |
|
20/04/2024
|
09:30
|
U.E. CLARET B | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
20/04/2024
|
10:30
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA NEGRE | LLUÏSOS DE GRÀCIA B | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
20/04/2024
|
10:30
|
MANYANET SANT ANDREU | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP C/ PARE MANYANET, 5 |
|
20/04/2024
|
11:30
|
ENDINSA'T A LA MARCA BF CASTELLVÍ DE LA MARCA PIF | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | POL.MPAL.CASTELLVI DE LA MARCA PASSEIG DELS ESTUDIANTS, S/N |
|
20/04/2024
|
12:30
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | AESE | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
20/04/2024
|
16:00
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA VERD | NOU BÀSQUET OLESA VERMELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
20/04/2024
|
17:30
|
BASQUET-CEISSA | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO COTXERES BORBO RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS) |
|
20/04/2024
|
17:45
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | CE VILA OLÍMPICA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
21/04/2024
|
12:00
|
BASQUET NOU BARRIS | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU VALLDAURA BALTASAR GRACIAN, 7 |
|
21/04/2024
|
16:30
|
JESUÏTES GRÀCIA - KOSTKA VERD | CB TORELLÓ CFN - PERRUQUERIA XAMPRÓ | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
21/04/2024
|
19:45
|
CB LA MERCÈ | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | INSTAL.ESP.MPALS. MARTORELL GERMANS MARTI, 14 |
|
22/04/2024
|
18:30
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | C.E MARISTES SANT LES CORTS | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
24/04/2024
|
20:00
|
CÀMPING BIANYA ROSER BLANC | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1 |
|
25/04/2024
|
18:30
|
C.B.COLL | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
25/04/2024
|
21:00
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | VIROLAI B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
27/04/2024
|
16:00
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | DIAGONAL MAR FRONT MARITIM TARONJA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
28/04/2024
|
09:00
|
CB CASTELLDEFELS 2013M | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
28/04/2024
|
09:00
|
EL MASNOU BASQUETBOL | JESUÏTES GRÀCIA - KOSTKA VERD | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14 |
|
03/05/2024
|
19:45
|
C.E.THAU B | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA NEGRE | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU EDUARD TOLDRA, 7-11 |
|
04/05/2024
|
09:00
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | BÀSQUET PRATENC VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
04/05/2024
|
09:00
|
JESUÏTES CASP | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |
|
04/05/2024
|
09:00
|
BÀSQUET SANT BOI | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
04/05/2024
|
10:30
|
JESUÏTES GRÀCIA - KOSTKA VERD | BARÇA CBS GRANA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
04/05/2024
|
13:15
|
U.E. HORTA | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA TARONJA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | U.E. HORTA FELIU I CODINA 27 |
|
04/05/2024
|
16:00
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA VERD | U. B. LLEFIÀ A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
04/05/2024
|
16:00
|
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POMAR CTRA. DE POMAR, S/N |
|
05/05/2024
|
12:00
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA VERD | CB ARTÉS VERMELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
05/05/2024
|
17:45
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | CB LA SALLE HORTA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
05/05/2024
|
19:30
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA NEGRE | ESCOLAPIS SARRIÀ | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
05/05/2024
|
19:45
|
BC TECLA SALA | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
05/05/2024
|
20:30
|
JESUÏTES CASP | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO INFANT JESUS TRAVESSERA DE GRACIA 57-63 |
|
11/05/2024
|
09:00
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | CB CASTELLDEFELS 2015F | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
11/05/2024
|
09:00
|
ESCOLA PIA IGUALADA | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU ESCOLA PIA CARRETERA DE VALLS, 8 |
|
11/05/2024
|
10:30
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | CB CASTELLET | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
11/05/2024
|
11:00
|
ESPORT BASE DEL PAPIOL | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL EL PAPIOL PAU CASALS S/N |
|
11/05/2024
|
12:00
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA NEGRE | DSB COLEGIO ALEMÁN DE BARCELONA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
11/05/2024
|
16:00
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | C.B. SANT ANDREU | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
11/05/2024
|
17:30
|
BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU | JESUÏTES GRÀCIA - KOSTKA VERD | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | B. ATENEU MONTSERRAT TORRE DAMIANS, 6 ATIC |
|
11/05/2024
|
17:45
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA TARONJA | CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
11/05/2024
|
19:30
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | FREDERIC MISTRAL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
12/05/2024
|
10:45
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MGF | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA VERD | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
12/05/2024
|
16:15
|
GRAMENET BC BLAU | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
12/05/2024
|
17:45
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | CB TURO | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
15/05/2024
|
18:30
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA TARONJA | CB.CIUTAT VELLA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |