Calendari Global Club

ASSOCIACIÓ ESPORTIVA ESCOLAR ESCOLA PIA D'OLOT

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
25/09/2021
10:45
ESCOLA PIA OLOT CE CALDES DE MALAVELLA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
25/09/2021
12:15
ESCOLA PIA OLOT C.B. FONTCOBERTA VERMELL C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
25/09/2021
12:30
C.B. FARNERS ESCOLA PIA OLOT C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS
AVGDA SALVADOR SPRIU S/N
25/09/2021
16:00
ESCOLA PIA OLOT B PRISCO-L'ESCALA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
25/09/2021
16:00
GEIEG UNIGIRONA VERMELL ESCOLA PIA OLOT C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
25/09/2021
17:45
ESCOLA PIA OLOT A CB LA VALL D'EN BAS C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
25/09/2021
18:45
CESET ESCOLA PIA OLOT C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
25/09/2021
19:15
ESCOLA PIA OLOT C.B. FONTCOBERTA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
01/10/2021
20:00
ESCOLA PIA OLOT CB LA VALL D'EN BAS A C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
02/10/2021
09:30
ESCOLA PIA OLOT CB SALT NEGRE C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
02/10/2021
11:15
ESCOLA PIA OLOT C.B. SARRIÀ DE TER C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
02/10/2021
12:00
C.B. SANT HILARI ESCOLA PIA OLOT C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS SANT HILARI SACALM
CTRA FONT PICANT S/N
02/10/2021
17:30
CBGX SANTJOANENC SUB-21 ESCOLA PIA OLOT C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS
C/ PAPERERA TORRAS, 2
02/10/2021
17:30
SOLDATAL CB CAMPDEVANOL ESCOLA PIA OLOT A C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLÓ MERCE GUIX DE CAMPDEVANOL
Ctra. N-260 Km 121
03/10/2021
12:00
ESCOLA PIA OLOT UER PINEDA DE MAR C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
03/10/2021
19:00
BC FONTAJAU IN2IN ESCOLA PIA OLOT C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
08/10/2021
20:00
ESCOLA PIA OLOT ESCOLÀPIES FIGUERES C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
09/10/2021
09:30
ESCOLA PIA OLOT CB CRISTINENC B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
09/10/2021
11:15
ESCOLA PIA OLOT C.B. CASTELLO C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
09/10/2021
12:30
CLUB ESPORTIU JOVENTUT CELRA ESCOLA PIA OLOT C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAVELLO POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CELRÀ
C/ PINS D'EN ROS S/N
09/10/2021
17:30
ESCOLÀPIES FIGUERES ESCOLA PIA OLOT C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
09/10/2021
19:00
CBGX SANTJOANENC JUNIOR ESCOLA PIA OLOT A C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS
C/ PAPERERA TORRAS, 2
09/10/2021
19:45
ESCOLA PIA OLOT BÀSQUET VILAFANT C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
10/10/2021
17:00
CB OLOT LAVA ESCOLA PIA OLOT C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
16/10/2021
09:00
UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA B ESCOLA PIA OLOT C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL D'AMER
AVGDA DEL FAR
16/10/2021
09:00
CB OLOT ESCOLA PIA OLOT C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
16/10/2021
09:45
ESCOLA PIA OLOT SOLDATAL CB CAMPDEVANOL C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
16/10/2021
11:30
ESCOLA PIA OLOT B CB GRIFEU LLANÇÀ C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
16/10/2021
16:00
ESCOLA PIA OLOT A CB VILOBÍ C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
16/10/2021
16:00
C.B. SARRIÀ DE TER ESCOLA PIA OLOT C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL DE SARRIÀ DE TER
C/ FRANCESC CAMBO S/N
16/10/2021
17:45
ESCOLA PIA OLOT SOLDATAL CB CAMPDEVANOL C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
16/10/2021
20:15
C.B. CASTELLO ESCOLA PIA OLOT C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO POLIESPORTIU DE CASTELLÓ D'EMPURIES
PL. FRANCESÇ MACIA
23/10/2021
09:00
C.B. SARRIÀ DE TER ESCOLA PIA OLOT C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL DE SARRIÀ DE TER
C/ FRANCESC CAMBO S/N
23/10/2021
09:30
ESCOLA PIA OLOT C. B. VILABLAREIX C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
23/10/2021
11:30
CBGX SANTJOANENC CADET ESCOLA PIA OLOT C.T. CADET FEMENI PROMOCIO POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS
C/ PAPERERA TORRAS, 2
23/10/2021
16:00
CN CALDES ESCOLA PIA OLOT C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
23/10/2021
16:00
CB ROSES ESCOLA PIA OLOT B C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL ROSES
CTRA MAS OLIVA S/N
23/10/2021
17:30
CB OLOT LAVA ESCOLA PIA OLOT C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
23/10/2021
19:00
BC FONTAJAU IN2IN NEGRE ESCOLA PIA OLOT A C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
23/10/2021
20:00
A.B. SANT JULIÀ DE RAMIS ESCOLA PIA OLOT C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO MUNICIPAL SANT JULIÀ DE RAMIS
CTRA ANTIGA DE BANYOLES
30/10/2021
17:30
CB LA VALL D'EN BAS ESCOLA PIA OLOT C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A CENTRE ESPORTIU D'EN BAS
C/ PISCINA S/N
06/11/2021
09:30
ESCOLA PIA OLOT CLUB ESPORTIU JOVENTUT CELRA C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
06/11/2021
11:15
ESCOLA PIA OLOT UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA B C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
06/11/2021
12:30
ESCOLA PIA OLOT CESET C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
06/11/2021
12:45
CLUB ESPORTIU JOVENTUT CELRA ESCOLA PIA OLOT C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CELRÀ
C/ PINS D'EN ROS S/N
06/11/2021
16:00
ESCOLA PIA OLOT B PICHAELAS FE BEGUR C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
06/11/2021
17:45
ESCOLA PIA OLOT CESET C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
06/11/2021
19:00
CB SANT GREGORI ESCOLA PIA OLOT C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
06/11/2021
19:30
ESCOLA PIA OLOT A UNIÓ GIRONA MARISTES BLANC C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
07/11/2021
12:00
ESCOLA PIA OLOT SANT GERVASI 1 C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
07/11/2021
16:00
CB LLAGOSTERA ESCOLA PIA OLOT C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
13/11/2021
09:30
ESCOLA PIA OLOT CB OLOT C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
13/11/2021
16:00
BASQUET PORQUERES ESCOLA PIA OLOT C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL DE PORQUERES
MONTSENY S/N
13/11/2021
16:00
CB LA VALL D'EN BAS A ESCOLA PIA OLOT C.C. TERCERA CATEGORIA FEM CENTRE ESPORTIU D'EN BAS
C/ PISCINA S/N
13/11/2021
16:00
CE CALDES DE MALAVELLA ESCOLA PIA OLOT B C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA
CTRA DE CALDES DE MALAVELLA
13/11/2021
17:45
CE CALDES DE MALAVELLA ESCOLA PIA OLOT C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA
CTRA DE CALDES DE MALAVELLA
13/11/2021
18:30
PRISCO-L'ESCALA ESCOLA PIA OLOT C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE L'ESPORT DE L'ESCALA
RUSIÑOL, 4
13/11/2021
19:00
CB SANT GREGORI ESCOLA PIA OLOT A C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
14/11/2021
12:00
ESCOLA PIA OLOT CBF CERDANYOLA CADET INTER C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
20/11/2021
09:30
ESCOLA PIA OLOT BC TORROELLA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
20/11/2021
11:15
ESCOLA PIA OLOT CB ROSES C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
20/11/2021
12:00
CESET ESCOLA PIA OLOT C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
20/11/2021
12:15
UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA SIOUX ESCOLA PIA OLOT C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL D'AMER
AVGDA DEL FAR
20/11/2021
16:00
ESCOLA PIA OLOT CB BESCANO C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
20/11/2021
17:45
ESCOLA PIA OLOT ESCOLÀPIES FIGUERES C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
20/11/2021
19:30
ESCOLA PIA OLOT BASQUET PORQUERES C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
21/11/2021
10:30
PRISCO-L'ESCALA ESCOLA PIA OLOT B C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL DE L'ESPORT DE L'ESCALA
RUSIÑOL, 4
21/11/2021
11:00
CB LA VALL D'EN BAS ESCOLA PIA OLOT A C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B CENTRE ESPORTIU D'EN BAS
C/ PISCINA S/N
27/11/2021
09:30
ESCOLA PIA OLOT CB OLOT CRÀTER C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
27/11/2021
11:00
ESCOLA PIA OLOT PRISCO-L'ESCALA C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
27/11/2021
12:30
BASQUET PORQUERES ESCOLA PIA OLOT C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE PORQUERES
MONTSENY S/N
27/11/2021
16:00
CB LA VALL D'EN BAS ESCOLA PIA OLOT C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. CENTRE ESPORTIU D'EN BAS
C/ PISCINA S/N
27/11/2021
17:00
SOLDATAL CB CAMPDEVANOL ESCOLA PIA OLOT C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLÓ MERCE GUIX DE CAMPDEVANOL
Ctra. N-260 Km 121
27/11/2021
17:30
CB GRIFEU LLANÇÀ ESCOLA PIA OLOT C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA
PARATGE LES ESPLANES
27/11/2021
17:45
ESCOLA PIA OLOT A SOLDATAL CB CAMPDEVANOL C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
28/11/2021
12:00
ESCOLA PIA OLOT COALCI - CB SANT JOSEP A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
11/12/2021
11:00
ESCOLA PIA OLOT C.B. FARNERS C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
11/12/2021
12:00
C.E.B.SANT JORDI BLAU ESCOLA PIA OLOT C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAV. C.E.B. SANT JORDI
CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT)
11/12/2021
12:30
ESCOLA PIA OLOT A CBGX SANTJOANENC JUNIOR C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
11/12/2021
16:00
ESCOLA PIA OLOT A.B. SANT JULIÀ DE RAMIS C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
11/12/2021
17:45
ESCOLA PIA OLOT CB SALT C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
11/12/2021
19:45
ESCOLA PIA OLOT CB SANT GREGORI C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
12/12/2021
10:30
CE CALDES DE MALAVELLA ESCOLA PIA OLOT C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA
CTRA DE CALDES DE MALAVELLA
12/12/2021
10:45
C.B. SARRIÀ DE TER ESCOLA PIA OLOT C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL DE SARRIÀ DE TER
C/ FRANCESC CAMBO S/N
18/12/2021
11:00
ESCOLA PIA OLOT C.B. SANT HILARI C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
18/12/2021
12:30
ESCOLA PIA OLOT SHAD C.B. MOLLET A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
18/12/2021
16:00
U.E. RIPOLL ESCOLA PIA OLOT C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B C.T. ESPORTIVA L'AVELLANEDA
RONDA MAS D'EN BOSCH, S/N
18/12/2021
16:00
C.B. FONTCOBERTA NEGRE ESCOLA PIA OLOT C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL FONTCOBERTA
AV. DE LA PEDRERA
18/12/2021
16:30
CESET B ESCOLA PIA OLOT C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
18/12/2021
16:30
CB VILOBÍ ESCOLA PIA OLOT A C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO POLIESPORTIU DE VILOBI D'ONYAR
ESCOLAS MUNICIPALS
18/12/2021
17:15
CB GRIFEU LLANÇÀ ESCOLA PIA OLOT B C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA
PARATGE LES ESPLANES
19/12/2021
12:00
ESCOLA PIA OLOT WINTYM FEMENI SANT ADRIA LILA C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
19/12/2021
12:30
CB SALT NEGRE ESCOLA PIA OLOT C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
15/01/2022
09:30
ESCOLA PIA OLOT CBU LLORET RECREATIVOS LLORET C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
15/01/2022
11:00
ESCOLA PIA OLOT GEIEG UNIGIRONA VERMELL C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
15/01/2022
16:00
ESCOLA PIA OLOT B CB ROSES C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
15/01/2022
17:30
C.B. FONTCOBERTA VERMELL ESCOLA PIA OLOT C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL FONTCOBERTA
AV. DE LA PEDRERA
15/01/2022
17:45
ESCOLA PIA OLOT CB QUART SQUADRA.PIZZA LAB C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
15/01/2022
18:00
CB CRISTINENC B ESCOLA PIA OLOT C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE STA.CRISTINA D'ARO
ZONA ESPORTIVA
22/01/2022
09:30
ESCOLA PIA OLOT UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
22/01/2022
12:00
SOLDATAL CB CAMPDEVANOL ESCOLA PIA OLOT C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO POLIESPORTIU MUNICIPAL ST JOAN LES ABADESSES
C/ BERNAT SAULET S/N
22/01/2022
18:00
ESCOLA PIA OLOT BC FONTAJAU IN2IN C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
22/01/2022
19:45
ESCOLA PIA OLOT CBGX SANTJOANENC SUB-21 C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
23/01/2022
16:30
PICHAELAS FE BEGUR ESCOLA PIA OLOT B C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL BEGUR
CARRER DEL PAVELLO, S/N
29/01/2022
09:30
ESCOLA PIA OLOT BC FONTAJAU IN2IN C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
29/01/2022
11:15
ESCOLA PIA OLOT CBGX SANTJOANENC CADET C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
29/01/2022
12:45
C. B. VILABLAREIX ESCOLA PIA OLOT C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL VILABLAREIX
C/ MARROC S/N
29/01/2022
17:45
ESCOLA PIA OLOT CB SANT GREGORI C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
29/01/2022
18:15
C.B. CASTELLO ESCOLA PIA OLOT C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO POLIESPORTIU DE CASTELLÓ D'EMPURIES
PL. FRANCESÇ MACIA
29/01/2022
19:30
ESCOLA PIA OLOT A CB SANT GREGORI C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
30/01/2022
11:00
BÀSQUET VILAFANT ESCOLA PIA OLOT C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT
CTRA. DE VILAFANT S/N
30/01/2022
17:00
ESCOLA PIA OLOT B CE CALDES DE MALAVELLA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
30/01/2022
18:30
ESCOLA PIA OLOT A BC FONTAJAU IN2IN NEGRE C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
30/01/2022
19:30
ESCOLÀPIES FIGUERES ESCOLA PIA OLOT C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
05/02/2022
09:30
ESCOLA PIA OLOT CLUB ESPORTIU JOVENTUT CELRA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
05/02/2022
09:30
UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA B ESCOLA PIA OLOT C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS DE LA CELLERA DE TER
CARRETERA ESCOLES S/N
05/02/2022
16:00
ESCOLA PIA OLOT C.B. SARRIÀ DE TER C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
05/02/2022
19:45
ESCOLA PIA OLOT CB LA VALL D'EN BAS C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
06/02/2022
12:00
UNIÓ GIRONA MARISTES BLANC ESCOLA PIA OLOT A C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO MARISTES DE GIRONA
AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7
06/02/2022
12:30
SHAD C.B. MOLLET A ESCOLA PIA OLOT C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
12/02/2022
09:30
ESCOLA PIA OLOT F.D CASSANENC C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
12/02/2022
11:00
ESCOLA PIA OLOT CN CALDES C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
12/02/2022
12:30
ESCOLA PIA OLOT CB OLOT LAVA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
12/02/2022
16:30
ESCOLA PIA OLOT UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
19/02/2022
09:30
ESCOLA PIA OLOT CESET C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
19/02/2022
09:30
CB LA VALL D'EN BAS ESCOLA PIA OLOT C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ CENTRE ESPORTIU D'EN BAS
C/ PISCINA S/N
19/02/2022
10:30
SANT GERVASI 1 ESCOLA PIA OLOT C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL ESCOLA SANT GERVASI
SABADELL, 41
19/02/2022
10:30
BC TORROELLA ESCOLA PIA OLOT C.T. CADET MASC. PROMOCIO NOU PAVELLÓ MUNICIPAL D'ESPORTS DE TORROELLA DE MONTGRI
Ronda Pau Casals, s/n
19/02/2022
17:00
ESCOLA PIA OLOT CB LLAGOSTERA C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
19/02/2022
19:30
ESCOLA PIA OLOT CB SANT GREGORI C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
20/02/2022
12:00
CESET ESCOLA PIA OLOT C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
26/02/2022
17:00
UER PINEDA DE MAR ESCOLA PIA OLOT C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
05/03/2022
09:30
ESCOLA PIA OLOT BASQUET PORQUERES C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
05/03/2022
10:45
CB OLOT CRÀTER ESCOLA PIA OLOT C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
05/03/2022
11:00
PRISCO-L'ESCALA ESCOLA PIA OLOT C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL DE L'ESPORT DE L'ESCALA
RUSIÑOL, 4
05/03/2022
16:15
ESCOLA PIA OLOT BASQUET PORQUERES C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
05/03/2022
17:30
CB LA VALL D'EN BAS A ESCOLA PIA OLOT C.C. TERCERA CATEGORIA FEM CENTRE ESPORTIU D'EN BAS
C/ PISCINA S/N
05/03/2022
18:00
ESCOLA PIA OLOT PRISCO-L'ESCALA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
05/03/2022
18:00
PRISCO-L'ESCALA ESCOLA PIA OLOT A C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL DE L'ESPORT DE L'ESCALA
RUSIÑOL, 4
05/03/2022
19:45
ESCOLA PIA OLOT CE CALDES DE MALAVELLA C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
06/03/2022
16:00
CBF CERDANYOLA CADET INTER ESCOLA PIA OLOT C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
06/03/2022
17:30
ESCOLA PIA OLOT B UNIÓ GIRONA MARISTES BLANC C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
12/03/2022
09:30
ESCOLA PIA OLOT C.B. SARRIÀ DE TER C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
12/03/2022
11:00
ESCOLA PIA OLOT UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA SIOUX C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
12/03/2022
16:00
ESCOLA PIA OLOT B PRISCO-L'ESCALA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
12/03/2022
17:30
BASQUET PORQUERES ESCOLA PIA OLOT C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE PORQUERES
MONTSENY S/N
12/03/2022
17:30
CB ROSES ESCOLA PIA OLOT C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL ROSES
CTRA MAS OLIVA S/N
12/03/2022
17:30
CB BESCANO ESCOLA PIA OLOT C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL DE BESCANÓ
ZONA ESPORTIVA
12/03/2022
17:45
ESCOLA PIA OLOT A SOLDATAL CB CAMPDEVANOL C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
13/03/2022
19:30
CB QUART SQUADRA.PIZZA LAB ESCOLA PIA OLOT C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
18/03/2022
20:30
C.B. FARNERS ESCOLA PIA OLOT C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS
AVGDA SALVADOR SPRIU S/N
19/03/2022
10:00
ESCOLA PIA OLOT FE BEGUR C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
19/03/2022
12:00
ESCOLÀPIES FIGUERES ESCOLA PIA OLOT C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
19/03/2022
16:00
ESCOLA PIA OLOT CB GRIFEU LLANÇÀ C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
19/03/2022
16:00
SOLDATAL CB CAMPDEVANOL ESCOLA PIA OLOT B C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLÓ MERCE GUIX DE CAMPDEVANOL
Ctra. N-260 Km 121
19/03/2022
17:45
ESCOLA PIA OLOT C.B. FARNERS C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
19/03/2022
19:30
ESCOLA PIA OLOT CB LA VALL D'EN BAS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
20/03/2022
17:45
COALCI - CB SANT JOSEP A ESCOLA PIA OLOT C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL EUROFITNESS CAN CUIAS - CIUTAT MERIDIANA
RASOS DE PEGUERA 242
26/03/2022
09:30
ESCOLA PIA OLOT UCAP U15 BLANC C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
26/03/2022
11:00
ESCOLA PIA OLOT C.E.B.SANT JORDI BLAU C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
26/03/2022
12:00
CBU LLORET RECREATIVOS LLORET ESCOLA PIA OLOT C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR
AVINGUDA DE RIERAL, S/N
26/03/2022
12:30
ESCOLA PIA OLOT C. B. VILABLAREIX C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
26/03/2022
16:45
ESCOLA PIA OLOT A UNIÓ GIRONA MARISTES BLANC C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
26/03/2022
17:30
C.B. FONTCOBERTA ESCOLA PIA OLOT C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL FONTCOBERTA
AV. DE LA PEDRERA
27/03/2022
09:30
CB SANT GREGORI ESCOLA PIA OLOT C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
27/03/2022
12:15
CB SALT ESCOLA PIA OLOT C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
01/04/2022
19:30
ESCOLA PIA OLOT F.D CASSANENC B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
01/04/2022
20:45
ESCOLA PIA OLOT C.B. CASTELLO C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
02/04/2022
09:30
ESCOLA PIA OLOT BÀSQUET VILAFANT C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
02/04/2022
11:00
ESCOLA PIA OLOT U.E. RIPOLL C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
02/04/2022
11:15
WINTYM FEMENI SANT ADRIA LILA ESCOLA PIA OLOT C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, 6
02/04/2022
12:30
ESCOLA PIA OLOT CE CALDES DE MALAVELLA C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
02/04/2022
16:15
ESCOLA PIA OLOT C.B. FONTCOBERTA NEGRE C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
02/04/2022
18:00
ESCOLA PIA OLOT CESET B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
02/04/2022
19:00
CB SANT GREGORI ESCOLA PIA OLOT C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
09/04/2022
10:30
BÀSQUET VILAFANT ESCOLA PIA OLOT C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT
CTRA. DE VILAFANT S/N
09/04/2022
12:00
ESCOLA PIA OLOT CB OLOT LAVA C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
09/04/2022
18:00
BASQUET PORQUERES ESCOLA PIA OLOT C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE PORQUERES
MONTSENY S/N
23/04/2022
09:00
BC FONTAJAU IN2IN ESCOLA PIA OLOT C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
23/04/2022
09:30
ESCOLA PIA OLOT CESET C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
23/04/2022
10:30
BC TORROELLA ESCOLA PIA OLOT C.T. CADET MASC. PROMOCIO NOU PAVELLÓ MUNICIPAL D'ESPORTS DE TORROELLA DE MONTGRI
Ronda Pau Casals, s/n
23/04/2022
16:00
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET ESCOLA PIA OLOT C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
23/04/2022
16:30
ESCOLA PIA OLOT A PRISCO-L'ESCALA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
24/04/2022
12:00
UNIÓ GIRONA MARISTES BLANC ESCOLA PIA OLOT B C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO MARISTES DE GIRONA
AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7
24/04/2022
16:30
CB LA VALL D'EN BAS ESCOLA PIA OLOT C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A CENTRE ESPORTIU D'EN BAS
C/ PISCINA S/N
30/04/2022
10:00
ESCOLA PIA OLOT C.B GRUP BARNA A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
30/04/2022
16:00
ESCOLA PIA OLOT C.B. SARRIÀ DE TER C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
30/04/2022
16:00
PRISCO-L'ESCALA ESCOLA PIA OLOT B C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL DE L'ESPORT DE L'ESCALA
RUSIÑOL, 4
30/04/2022
17:00
F.D CASSANENC B ESCOLA PIA OLOT C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
30/04/2022
17:30
SOLDATAL CB CAMPDEVANOL ESCOLA PIA OLOT A C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLÓ MERCE GUIX DE CAMPDEVANOL
Ctra. N-260 Km 121
30/04/2022
17:45
ESCOLA PIA OLOT BÀSQUET VILAFANT C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
01/05/2022
10:30
CB SALT LES ALZINES ESCOLA PIA OLOT C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
07/05/2022
09:30
ESCOLA PIA OLOT ESCOLÀPIES FIGUERES C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
07/05/2022
11:00
F.D CASSANENC ESCOLA PIA OLOT C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
07/05/2022
11:30
FE BEGUR ESCOLA PIA OLOT C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL BEGUR
CARRER DEL PAVELLO, S/N
07/05/2022
16:00
ESCOLA PIA OLOT A ESCOLA PIA OLOT B C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
07/05/2022
17:45
ESCOLA PIA OLOT C.B. FONTCOBERTA VERMELL C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
08/05/2022
17:45
COALCI - CB SANT JOSEP A ESCOLA PIA OLOT C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA
CAMPOAMOR, 43
11/05/2022
19:30
ESCOLA PIA OLOT B SOLDATAL CB CAMPDEVANOL C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
13/05/2022
21:00
UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA ESCOLA PIA OLOT C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS DE LA CELLERA DE TER
CARRETERA ESCOLES S/N
14/05/2022
09:30
ESCOLA PIA OLOT CB LA VALL D'EN BAS C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
14/05/2022
11:00
ESCOLA PIA OLOT U.E. CLARET A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
14/05/2022
12:30
UCAP U15 BLANC ESCOLA PIA OLOT C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLÓ MUNICIPAL DE PERALADA
C/ COMTE ZAVELLA, S/N
14/05/2022
16:00
ESCOLA PIA OLOT SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
14/05/2022
16:00
UNIÓ GIRONA MARISTES BLANC ESCOLA PIA OLOT A C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO MARISTES DE GIRONA
AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7
14/05/2022
17:45
ESCOLA PIA OLOT CB LA VALL D'EN BAS C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
15/05/2022
10:00
C. B. VILABLAREIX ESCOLA PIA OLOT C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL VILABLAREIX
C/ MARROC S/N
15/05/2022
11:30
ESCOLA PIA OLOT B ESCOLA PIA OLOT A C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
21/05/2022
09:30
ESCOLA PIA OLOT BASQUET PORQUERES C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
21/05/2022
16:00
CE CALDES DE MALAVELLA ESCOLA PIA OLOT C.T. CADET FEMENI PROMOCIO POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA
CTRA DE CALDES DE MALAVELLA
21/05/2022
16:00
BÀSQUET VILAFANT ESCOLA PIA OLOT C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT
CTRA. DE VILAFANT S/N
21/05/2022
17:45
C.B. SARRIÀ DE TER ESCOLA PIA OLOT C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL DE SARRIÀ DE TER
C/ FRANCESC CAMBO S/N
27/05/2022
20:00
C.B. FONTCOBERTA VERMELL ESCOLA PIA OLOT C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL FONTCOBERTA
AV. DE LA PEDRERA
27/05/2022
20:30
ESCOLA PIA OLOT CB LA VALL D'EN BAS A C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
28/05/2022
09:30
ESCOLA PIA OLOT BC TORROELLA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
28/05/2022
11:00
ESCOLA PIA OLOT COALCI - CB SANT JOSEP A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
28/05/2022
12:00
CESET ESCOLA PIA OLOT C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
29/05/2022
16:00
C.B GRUP BARNA A ESCOLA PIA OLOT C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
04/06/2022
09:30
ESCOLA PIA OLOT CB SALT LES ALZINES C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
05/06/2022
10:45
U.E. CLARET A ESCOLA PIA OLOT C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO ESPORTIU CLARET
NAPOLS 348