Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
23/09/2023
|
17:45
|
PIA OLOT | CB LA VALL D'EN BAS | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
23/09/2023
|
17:45
|
C.B. FONTCOBERTA | PIA OLOT | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL FONTCOBERTA AV. DE LA PEDRERA |
|
23/09/2023
|
19:15
|
CB OLOT LAVA | PIA OLOT | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N |
|
23/09/2023
|
19:30
|
PIA OLOT | CBGX SANTJOANENC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
24/09/2023
|
12:30
|
PIA OLOT | EL CÍRCOL | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
24/09/2023
|
12:30
|
CN CALDES | TECE PIA OLOT | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAV. MUNICIPAL LES CREMADES ZONA ESPORTIVA (PISCINES) |
|
30/09/2023
|
10:30
|
BÀSQUET VILAFANT | PIA OLOT | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT CTRA. DE VILAFANT S/N |
|
30/09/2023
|
12:00
|
CB BESCANO | PIA OLOT | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BESCANÓ ZONA ESPORTIVA |
|
30/09/2023
|
12:00
|
CB ADEPAF TXOT'S U11 | PIA OLOT | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N |
|
30/09/2023
|
12:30
|
CB OLOT LAVA | PIA OLOT | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N |
|
30/09/2023
|
17:30
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | PIA OLOT | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
30/09/2023
|
17:45
|
PIA OLOT | C.B. VILOBÍ | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
30/09/2023
|
19:30
|
TECE PIA OLOT | FEMENÍ OSONA B - OVA PROJECTS | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
01/10/2023
|
11:00
|
PIA OLOT | BC TORROELLA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
01/10/2023
|
11:45
|
CB OLOT | PIA OLOT | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N |
|
07/10/2023
|
11:00
|
PIA OLOT | SOLDATAL CB CAMPDEVANOL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
07/10/2023
|
12:30
|
PIA OLOT | ESCOLÀPIES FIGUERES | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
07/10/2023
|
16:00
|
PIA OLOT | CN CALDES | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
07/10/2023
|
17:45
|
PIA OLOT | C.B. SARRIÀ DE TER | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
07/10/2023
|
17:45
|
CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA A | TECE PIA OLOT | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI C/ TORRENT VIDAL S/N |
|
07/10/2023
|
17:45
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | PIA OLOT | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
07/10/2023
|
19:30
|
PIA OLOT | CB OLOT | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
08/10/2023
|
12:00
|
PIA OLOT | C.B. FARNERS | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
08/10/2023
|
12:00
|
ESCOLÀPIES FIGUERES | PIA OLOT | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N |
|
20/10/2023
|
20:30
|
CLUB BÀSQUET SANT HILARI | PIA OLOT | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS SANT HILARI SACALM CTRA FONT PICANT S/N |
|
21/10/2023
|
11:00
|
PIA OLOT | FEC VALL DEL TER | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
21/10/2023
|
12:30
|
PIA OLOT | BASQUET PORQUERES VERMELL | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
21/10/2023
|
16:00
|
PIA OLOT | CE CALDES DE MALAVELLA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
21/10/2023
|
17:00
|
C.B. FONTCOBERTA | PIA OLOT | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO MUNICIPAL FONTCOBERTA AV. DE LA PEDRERA |
|
21/10/2023
|
17:45
|
TECE PIA OLOT | C.B. LLINARS A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
21/10/2023
|
19:45
|
UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA SIOUX | PIA OLOT | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS DE LA CELLERA DE TER CARRETERA ESCOLES S/N |
|
28/10/2023
|
09:00
|
CB BESCANO 1 ANY | PIA OLOT | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL DE BESCANÓ ZONA ESPORTIVA |
|
28/10/2023
|
11:00
|
PIA OLOT | CB OLOT LAVA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
28/10/2023
|
11:45
|
SOLDATAL CB CAMPDEVANOL | PIA OLOT | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLÓ MERCE GUIX DE CAMPDEVANOL Ctra. N-260 Km 121 |
|
28/10/2023
|
16:00
|
PIA OLOT | FEMENÍ OSONA 2006 - OVA PROJECTS | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
28/10/2023
|
17:45
|
PIA OLOT | C.B. FARNERS | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
28/10/2023
|
19:00
|
CBGX SANTJOANENC | PIA OLOT | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
28/10/2023
|
19:30
|
PIA OLOT | C.B.GUIXOLS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
28/10/2023
|
19:45
|
CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA | PIA OLOT | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI C/ TORRENT VIDAL S/N |
|
29/10/2023
|
09:00
|
CB SANT NARCÍS | PIA OLOT | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA JOSEP AGUILERA I MARTI, 2 |
|
29/10/2023
|
11:00
|
PIA OLOT | CBU LLORET RECREATIVOS LLORET | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
29/10/2023
|
17:00
|
F.D CASSANENC DAVINIA PALACIOS | TECE PIA OLOT | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL |
|
01/11/2023
|
16:00
|
PIA OLOT | BASQUET PORQUERES | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
04/11/2023
|
09:30
|
PIA OLOT | C.B. FARNERS | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
04/11/2023
|
11:00
|
PIA OLOT | CB BLANES B | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
04/11/2023
|
11:45
|
SOLDATAL CB CAMPDEVANOL | PIA OLOT | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLÓ MERCE GUIX DE CAMPDEVANOL Ctra. N-260 Km 121 |
|
04/11/2023
|
12:30
|
PIA OLOT | CB LA VALL D'EN BAS | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
04/11/2023
|
16:00
|
PIA OLOT | CB LA VALL D'EN BAS | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
04/11/2023
|
16:00
|
SHAD CB MOLLET A | PIA OLOT | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
04/11/2023
|
17:45
|
TECE PIA OLOT | SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
04/11/2023
|
19:30
|
GRIFEU - ADEPAF GROC | PIA OLOT | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA PARATGE LES ESPLANES |
|
04/11/2023
|
20:00
|
SOLDATAL CB CAMPDEVANOL | PIA OLOT | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLÓ MERCE GUIX DE CAMPDEVANOL Ctra. N-260 Km 121 |
|
05/11/2023
|
18:00
|
BC TORROELLA | PIA OLOT | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | NOU PAVELLÓ MUNICIPAL D'ESPORTS DE TORROELLA DE MONTGRI Ronda Pau Casals, s/n |
|
11/11/2023
|
09:00
|
CB LA VALL D'EN BAS B | PIA OLOT | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | CENTRE ESPORTIU D'EN BAS C/ PISCINA S/N |
|
11/11/2023
|
11:00
|
FEC VALL DEL TER | PIA OLOT | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL LLANDRIUS DE CAMPRODON CARRETERA DE MOLLO, S/N |
|
11/11/2023
|
12:00
|
BÀSQUET ARBÚCIES | PIA OLOT | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL CAN PONS D'ARBUCIES Ctra. de Santa Fe, 42 |
|
11/11/2023
|
12:30
|
PIA OLOT | BÀSQUET VILAFANT | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
11/11/2023
|
16:00
|
PIA OLOT | CB ADEPAF TXOT'S NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
11/11/2023
|
17:45
|
PIA OLOT | C.B.LLAGOSTERA | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
11/11/2023
|
19:30
|
PIA OLOT | T21 INSTAL·LACIONS - CAFE'M - CB BLANES B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
12/11/2023
|
12:30
|
PIA OLOT | CB GRANOLLERS 1 | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
12/11/2023
|
16:30
|
BC FONTAJAU IN2IN | PIA OLOT | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24 |
|
12/11/2023
|
18:00
|
C.E.B. SANT JORDI BLAU | TECE PIA OLOT | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
18/11/2023
|
10:30
|
ESCOLÀPIES FIGUERES | PIA OLOT | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N |
|
18/11/2023
|
12:00
|
PIA OLOT | SOLDATAL CB CAMPDEVANOL | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
18/11/2023
|
16:00
|
TECE PIA OLOT | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
18/11/2023
|
16:00
|
BÀSQUET VILAFANT | PIA OLOT | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT CTRA. DE VILAFANT S/N |
|
18/11/2023
|
16:15
|
CB HOSTALRIC | PIA OLOT | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'HOSTALRIC Via Romana, S/N |
|
18/11/2023
|
17:45
|
PIA OLOT | CB OLOT | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
18/11/2023
|
19:30
|
PIA OLOT | CB OLOT LAVA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
19/11/2023
|
10:30
|
CBU LLORET RECREATIVOS LLORET | PIA OLOT | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR AVINGUDA DE RIERAL, S/N |
|
19/11/2023
|
12:00
|
CBU LLORET RECREATIVOS LLORET | PIA OLOT | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR AVINGUDA DE RIERAL, S/N |
|
25/11/2023
|
09:30
|
ATHLÈTIC SILENC | PIA OLOT | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SILS PLAÇA ESPORTS |
|
25/11/2023
|
10:30
|
CBU LLORET RECREATIVOS LLORET | PIA OLOT | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR AVINGUDA DE RIERAL, S/N |
|
25/11/2023
|
10:45
|
PIA OLOT | CB BESCANO | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
25/11/2023
|
12:30
|
PIA OLOT | SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
25/11/2023
|
16:00
|
PIA OLOT | CB.ROSES | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
25/11/2023
|
16:00
|
ESCOLÀPIES FIGUERES | PIA OLOT | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N |
|
25/11/2023
|
17:45
|
PIA OLOT | CE PALAMÓS - 1A SÈNIOR MASC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
25/11/2023
|
18:30
|
CLUB NATACIÓ SABADELL A | TECE PIA OLOT | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus) MONTCADA, 21 |
|
02/12/2023
|
09:00
|
PIA OLOT | C.B.LLAGOSTERA VERMELL | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
02/12/2023
|
11:00
|
PIA OLOT | SOLDATAL CB CAMPDEVANOL | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
02/12/2023
|
12:15
|
C.B. FARNERS | PIA OLOT | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS AVGDA SALVADOR SPRIU S/N |
|
02/12/2023
|
12:30
|
PIA OLOT | CB OLOT GREDA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
02/12/2023
|
16:00
|
PIA OLOT | ESCOLÀPIES FIGUERES | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
02/12/2023
|
17:45
|
TECE PIA OLOT | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
02/12/2023
|
17:45
|
AE BEGUR | PIA OLOT | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL BEGUR CARRER DEL PAVELLO, S/N |
|
03/12/2023
|
10:45
|
CB LA VALL D'EN BAS | PIA OLOT | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | CENTRE ESPORTIU D'EN BAS C/ PISCINA S/N |
|
03/12/2023
|
12:30
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S FEMENÍ | PIA OLOT | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
16/12/2023
|
09:00
|
PIZZERIA EL RENO - CB BLANES B | PIA OLOT | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
16/12/2023
|
10:45
|
CB LA VALL D'EN BAS | PIA OLOT | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | CENTRE ESPORTIU D'EN BAS C/ PISCINA S/N |
|
16/12/2023
|
12:30
|
PIA OLOT | CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
16/12/2023
|
12:30
|
CB OLOT LAVA | PIA OLOT | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N |
|
16/12/2023
|
16:00
|
PIA OLOT | CANOVELLES BC 1 | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
16/12/2023
|
16:30
|
C.B. VILOBÍ | PIA OLOT | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO POLIESPORTIU DE VILOBI D'ONYAR ESCOLAS MUNICIPALS |
|
16/12/2023
|
17:45
|
PIA OLOT | BÀSQUET VILAFANT | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
17/12/2023
|
10:00
|
PIA OLOT | ESCOLÀPIES FIGUERES | ESCOBOL | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
17/12/2023
|
17:00
|
CB QUART OBRES I SERVEIS CRUZ | TECE PIA OLOT | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
22/12/2023
|
18:30
|
BC TORROELLA | PIA OLOT | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | NOU PAVELLÓ MUNICIPAL D'ESPORTS DE TORROELLA DE MONTGRI Ronda Pau Casals, s/n |
|
13/01/2024
|
10:30
|
PIA OLOT | CB BANYOLES | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
13/01/2024
|
12:00
|
PIA OLOT | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS VERMELL | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
13/01/2024
|
16:00
|
PIA OLOT | CB SANT NARCÍS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
13/01/2024
|
16:30
|
C.B. SARRIÀ DE TER | PIA OLOT | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO MUNICIPAL DE SARRIÀ DE TER C/ FRANCESC CAMBO S/N |
|
13/01/2024
|
18:00
|
PIA OLOT | BC MAÇANET | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
14/01/2024
|
09:30
|
PIA OLOT | PRISCO-L'ESCALA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
14/01/2024
|
10:30
|
SERMATEC JET TERRASSA | TECE PIA OLOT | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | POLIESPORTIU CAN JOFRESA BADALONA, 4 |
|
14/01/2024
|
11:00
|
PIA OLOT | GEIEG | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
14/01/2024
|
12:30
|
PIA OLOT | C.B. FONTCOBERTA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
14/01/2024
|
16:30
|
BASQUET PORQUERES | PIA OLOT | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL DE PORQUERES MONTSENY S/N |
|
20/01/2024
|
12:00
|
PIA OLOT | CB ADEPAF TXOT'S U11 | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
20/01/2024
|
12:30
|
CB BLANES B | PIA OLOT | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
20/01/2024
|
12:30
|
CB SALT | PIA OLOT | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT AVGDA, PAISOS CATALANS S/N |
|
20/01/2024
|
12:45
|
CCE MONTESSORI PALAU | PIA OLOT | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO COL.LEGI MONTESSORI-PALAU DE GIRONA CAMI VELL DE FORNELLS, 33 |
|
20/01/2024
|
16:00
|
PIA OLOT | GRIFEU - ADEPAF GROC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
20/01/2024
|
16:00
|
CE CALDES DE MALAVELLA | PIA OLOT | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
20/01/2024
|
17:45
|
PIA OLOT | C.B. FONTCOBERTA | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
20/01/2024
|
17:45
|
CB SALT VERD | PIA OLOT | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT AVGDA, PAISOS CATALANS S/N |
|
20/01/2024
|
19:15
|
CB.ROSES | PIA OLOT | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
20/01/2024
|
19:30
|
TECE PIA OLOT | SUTTON CBF CERDANYOLA | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
21/01/2024
|
11:30
|
CB OLOT LAVA | PIA OLOT | ESCOBOL | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N |
|
21/01/2024
|
12:00
|
PIA OLOT | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
27/01/2024
|
09:30
|
PIA OLOT | BC FONTAJAU IN2IN | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
27/01/2024
|
11:00
|
PIA OLOT | CB LA VALL D'EN BAS B | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
27/01/2024
|
12:30
|
PIA OLOT | C.B. FARNERS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
27/01/2024
|
16:00
|
C.B. FARNERS | PIA OLOT | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS AVGDA SALVADOR SPRIU S/N |
|
27/01/2024
|
17:45
|
PIA OLOT | CBGX SANTJOANENC | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
27/01/2024
|
19:15
|
CBGX SANTJOANENC | PIA OLOT | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
27/01/2024
|
19:30
|
TECE PIA OLOT | CN CALDES | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
28/01/2024
|
09:00
|
EL CÍRCOL | PIA OLOT | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
28/01/2024
|
10:00
|
CB ADEPAF TXOT'S NEGRE | PIA OLOT | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO POLIESPORTIU DE CASTELLÓ D'EMPURIES PL. FRANCESÇ MACIA |
|
03/02/2024
|
09:30
|
BASQUET PORQUERES VERMELL | PIA OLOT | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL DE PORQUERES MONTSENY S/N |
|
03/02/2024
|
09:30
|
CBU LLORET RECREATIVOS LLORET | PIA OLOT | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR AVINGUDA DE RIERAL, S/N |
|
03/02/2024
|
12:15
|
VEDRUNA GIRONA U13 | PIA OLOT | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | CENTRE ESPORTIU VEDRUNA DE GIRONA CAMI VELL DE FORNELLS S/N |
|
03/02/2024
|
16:00
|
PIA OLOT | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
03/02/2024
|
17:45
|
PIA OLOT | SOLDATAL CB CAMPDEVANOL | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
03/02/2024
|
19:30
|
PIA OLOT | CB OLOT | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
04/02/2024
|
15:45
|
CB LA VALL D'EN BAS | PIA OLOT | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | CENTRE ESPORTIU D'EN BAS C/ PISCINA S/N |
|
04/02/2024
|
16:00
|
FEMENÍ OSONA B - OVA PROJECTS | TECE PIA OLOT | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
10/02/2024
|
11:00
|
PIA OLOT | COMAS IMMOBILIÀRIA - CB BLANES B | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
17/02/2024
|
11:00
|
PIA OLOT | C.B. VERGES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
17/02/2024
|
12:30
|
PIA OLOT | CB BESCANO 1 ANY | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
17/02/2024
|
16:00
|
C.B.LLAGOSTERA | PIA OLOT | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA AVINGUDA DE L' ESPORT S/N |
|
17/02/2024
|
17:30
|
CB OLOT | PIA OLOT | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N |
|
17/02/2024
|
19:00
|
CN CALDES | PIA OLOT | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAV. MUNICIPAL LES CREMADES ZONA ESPORTIVA (PISCINES) |
|
18/02/2024
|
12:00
|
PIA OLOT | BASQUET PORQUERES | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
18/02/2024
|
16:00
|
PIA OLOT | BC FONTAJAU IN2IN | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
18/02/2024
|
17:45
|
TECE PIA OLOT | CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
24/02/2024
|
09:00
|
BÀSQUET VILAFANT | PIA OLOT | ESCOBOL | PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT CTRA. DE VILAFANT S/N |
|
24/02/2024
|
09:15
|
C.B. FARNERS | PIA OLOT | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS AVGDA SALVADOR SPRIU S/N |
|
24/02/2024
|
11:00
|
PIA OLOT | UE CADAQUES PRE-INFANTIL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
24/02/2024
|
12:30
|
PIA OLOT | CB.ROSES | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
24/02/2024
|
16:00
|
PIA OLOT | UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA SIOUX | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
24/02/2024
|
17:45
|
PIA OLOT | BÀSQUET VILAFANT | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
24/02/2024
|
17:45
|
FPCE BEGUR | PIA OLOT | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL BEGUR CARRER DEL PAVELLO, S/N |
|
24/02/2024
|
19:15
|
CB OLOT | PIA OLOT | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N |
|
24/02/2024
|
19:30
|
PIA OLOT | CLUB BÀSQUET SANT HILARI | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
25/02/2024
|
18:00
|
C.B. LLINARS A | TECE PIA OLOT | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO MUNICIPAL LLINARS AV. EUROPA DE LES NACIONS S/N |
|
02/03/2024
|
10:30
|
C. B. VILABLAREIX | PIA OLOT | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VILABLAREIX C/ MARROC S/N |
|
02/03/2024
|
12:00
|
PIA OLOT | BÀSQUET ARBÚCIES | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
02/03/2024
|
16:00
|
PIA OLOT | C. B. VILABLAREIX | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
02/03/2024
|
16:00
|
FEMENÍ OSONA 2006 - OVA PROJECTS | PIA OLOT | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
02/03/2024
|
16:30
|
C.B. SARRIÀ DE TER _ C.E.J. CELRÀ | PIA OLOT | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE SARRIÀ DE TER C/ FRANCESC CAMBO S/N |
|
02/03/2024
|
17:45
|
PIA OLOT | ESCOLÀPIES FIGUERES | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
02/03/2024
|
19:30
|
TECE PIA OLOT | F.D CASSANENC DAVINIA PALACIOS | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
03/03/2024
|
12:45
|
CB.ROSES | PIA OLOT | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
03/03/2024
|
17:45
|
C.B.GUIXOLS | PIA OLOT | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS C/ CALLAO S/N |
|
09/03/2024
|
10:15
|
SOLDATAL CB CAMPDEVANOL | PIA OLOT | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLÓ MERCE GUIX DE CAMPDEVANOL Ctra. N-260 Km 121 |
|
09/03/2024
|
12:30
|
PIA OLOT | UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA A | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
09/03/2024
|
16:00
|
PIA OLOT | SHAD CB MOLLET A | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
09/03/2024
|
17:45
|
PIA OLOT | BC TORROELLA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
10/03/2024
|
17:45
|
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB A | TECE PIA OLOT | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | C.E.M. CAN CASABLANQUES - Pista Nova C/ PRIORAT s/n |
|
16/03/2024
|
09:30
|
PIA OLOT | ATHLÈTIC SILENC | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
16/03/2024
|
11:00
|
PIA OLOT | CB OLOT GREDA | ESCOBOL | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
16/03/2024
|
12:00
|
SOLDATAL CB CAMPDEVANOL | PIA OLOT | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU MUNICIPAL ST JOAN LES ABADESSES C/ BERNAT SAULET 1 |
|
16/03/2024
|
12:30
|
PIA OLOT | CBU LLORET RECREATIVOS LLORET | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
16/03/2024
|
15:45
|
ATHLÈTIC SILENC | PIA OLOT | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SILS PLAÇA ESPORTS |
|
16/03/2024
|
16:00
|
PIA OLOT | CLUB BASQUET VALL DEL TERRI | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
16/03/2024
|
17:45
|
TECE PIA OLOT | C.E.B. SANT JORDI BLAU | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
16/03/2024
|
19:30
|
PIA OLOT | C.B. FONTCOBERTA | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
16/03/2024
|
19:30
|
T21 INSTAL·LACIONS - CAFE'M - CB BLANES B | PIA OLOT | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
17/03/2024
|
16:00
|
CB GRANOLLERS 1 | PIA OLOT | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
06/04/2024
|
09:00
|
CB OLOT GREDA | PIA OLOT | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N |
|
06/04/2024
|
10:45
|
C.B.LLAGOSTERA VERMELL | PIA OLOT | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA AVINGUDA DE L' ESPORT S/N |
|
06/04/2024
|
12:00
|
CB BANYOLES | PIA OLOT | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES PASSEIG DE MAS RIERA |
|
06/04/2024
|
16:00
|
PIA OLOT | CB HOSTALRIC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
06/04/2024
|
16:00
|
C.B. FONTCOBERTA | PIA OLOT | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL FONTCOBERTA AV. DE LA PEDRERA |
|
06/04/2024
|
16:30
|
C.B. SARRIÀ DE TER | PIA OLOT | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO MUNICIPAL DE SARRIÀ DE TER C/ FRANCESC CAMBO S/N |
|
06/04/2024
|
17:30
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A | TECE PIA OLOT | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
06/04/2024
|
17:45
|
BASQUET PORQUERES | PIA OLOT | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL DE PORQUERES MONTSENY S/N |
|
07/04/2024
|
12:00
|
PIA OLOT | CBU LLORET RECREATIVOS LLORET | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
07/04/2024
|
12:00
|
BC TORROELLA | PIA OLOT | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | NOU PAVELLÓ MUNICIPAL D'ESPORTS DE TORROELLA DE MONTGRI Ronda Pau Casals, s/n |
|
13/04/2024
|
09:00
|
PIA OLOT | CB OLOT LAVA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
13/04/2024
|
09:00
|
CEJ CELRÀ 2016 | PIA OLOT | ESCOBOL | PAVELLO POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CELRÀ C/ PINS D'EN ROS S/N |
|
13/04/2024
|
11:00
|
PIA OLOT | CB SALT | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
13/04/2024
|
12:30
|
PIA OLOT | PIZZERIA EL RENO - CB BLANES B | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
13/04/2024
|
16:00
|
PIA OLOT | BÀSQUET VILAFANT | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
13/04/2024
|
16:00
|
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET | PIA OLOT | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA AVGDA MAS CLARA S/N |
|
13/04/2024
|
17:45
|
PIA OLOT | FPCE BEGUR | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
13/04/2024
|
19:30
|
TECE PIA OLOT | CLUB NATACIÓ SABADELL A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
13/04/2024
|
19:45
|
CE PALAMÓS - 1A SÈNIOR MASC | PIA OLOT | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS C/GASPART MATAS S/N |
|
20/04/2024
|
09:00
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS VERMELL | PIA OLOT | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
20/04/2024
|
09:00
|
BC FONTAJAU IN2IN | PIA OLOT | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24 |
|
20/04/2024
|
11:00
|
PRISCO-L'ESCALA | PIA OLOT | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE L'ESPORT DE L'ESCALA RUSIÑOL, 4 |
|
20/04/2024
|
16:00
|
PIA OLOT | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S FEMENÍ | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
20/04/2024
|
17:45
|
PIA OLOT | AE BEGUR | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
20/04/2024
|
19:15
|
C.B. FONTCOBERTA | PIA OLOT | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO MUNICIPAL FONTCOBERTA AV. DE LA PEDRERA |
|
21/04/2024
|
09:30
|
PIA OLOT | CCE MONTESSORI PALAU | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
21/04/2024
|
11:00
|
PIA OLOT | CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
21/04/2024
|
12:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | TECE PIA OLOT | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
21/04/2024
|
16:00
|
C. B. VILABLAREIX | PIA OLOT | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL VILABLAREIX C/ MARROC S/N |
|
21/04/2024
|
16:30
|
BC FONTAJAU IN2IN | PIA OLOT | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24 |
|
27/04/2024
|
12:30
|
PIA OLOT | CBU LLORET RECREATIVOS LLORET | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
27/04/2024
|
16:00
|
PIA OLOT | C.B. FONTCOBERTA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
27/04/2024
|
16:00
|
CB.ROSES | PIA OLOT | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
27/04/2024
|
17:45
|
PIA OLOT | C.B. SARRIÀ DE TER | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
27/04/2024
|
17:45
|
BÀSQUET VILAFANT | PIA OLOT | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT CTRA. DE VILAFANT S/N |
|
27/04/2024
|
19:30
|
TECE PIA OLOT | CB QUART OBRES I SERVEIS CRUZ | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
27/04/2024
|
19:30
|
CANOVELLES BC 1 | PIA OLOT | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT DIAGONAL, S/N |
|
04/05/2024
|
09:15
|
C.B. FARNERS | PIA OLOT | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS AVGDA SALVADOR SPRIU S/N |
|
04/05/2024
|
12:30
|
PIA OLOT | C.B. SARRIÀ DE TER _ C.E.J. CELRÀ | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
04/05/2024
|
12:30
|
COMAS IMMOBILIÀRIA - CB BLANES B | PIA OLOT | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
04/05/2024
|
17:45
|
PIA OLOT | ATHLÈTIC SILENC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
04/05/2024
|
19:30
|
TECE PIA OLOT | SERMATEC JET TERRASSA | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
05/05/2024
|
12:15
|
GEIEG | PIA OLOT | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA C/ EMPURIES, 38, 42 |
|
05/05/2024
|
18:00
|
BC MAÇANET | PIA OLOT | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLÓ POLIVALENT DE MAÇANET Carrer Salvador Espriu, núm.21 |
|
11/05/2024
|
09:30
|
PIA OLOT | UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA NEGRE | ESCOBOL | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
11/05/2024
|
11:00
|
PIA OLOT | VEDRUNA GIRONA U13 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
11/05/2024
|
16:00
|
PIA OLOT | CB SALT VERD | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
11/05/2024
|
17:45
|
PIA OLOT | CB.ROSES | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
11/05/2024
|
19:30
|
SUTTON CBF CERDANYOLA | TECE PIA OLOT | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
12/05/2024
|
12:00
|
CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA | PIA OLOT | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI C/ TORRENT VIDAL S/N |
|
12/05/2024
|
16:00
|
PIA OLOT | BC FONTAJAU IN2IN | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
18/05/2024
|
09:30
|
C.B. VERGES | PIA OLOT | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO PEPI PALOMERAS DE VERGES C/ DE LA TRENCADA S/N |
|
18/05/2024
|
09:30
|
CLUB BASQUET VALL DEL TERRI | PIA OLOT | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CORNELLA DEL TERRI CTRA MEDINYA S/N |
|
18/05/2024
|
12:30
|
PIA OLOT | C. B. VILABLAREIX | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
25/05/2024
|
10:30
|
UE CADAQUES PRE-INFANTIL | PIA OLOT | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | ZONA ESQUATRECAMINS DE CADAQUÉS-PAVELLO MUN.DE CADAQUES CTRA. PORT-LLIGAT, 8 |
|
25/05/2024
|
12:30
|
PIA OLOT | BC TORROELLA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
01/06/2024
|
12:00
|
BÀSQUET VILAFANT | PIA OLOT | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT CTRA. DE VILAFANT S/N |
|
01/06/2024
|
12:30
|
PIA OLOT | SOLDATAL CB CAMPDEVANOL | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
08/06/2024
|
09:15
|
UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA A | PIA OLOT | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'AMER AVGDA DEL FAR |