Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
23/09/2023
|
12:45
|
BASQUET PORQUERES | CB.ROSES | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE PORQUERES MONTSENY S/N |
|
23/09/2023
|
15:45
|
CB.ROSES | CB ADEPAF TXOT'S BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
23/09/2023
|
17:30
|
CB.ROSES | C.B. FARNERS | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
23/09/2023
|
19:15
|
CB.ROSES | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
23/09/2023
|
20:00
|
AE FORNELLS | CB.ROSES | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAVELLO POLIESPORTIU MUNICIPAL DE FORNELLS DE LA SELVA ZONA ESPORTIVA EL MOLI |
|
30/09/2023
|
09:00
|
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET ROIG | CB.ROSES VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA AVGDA MAS CLARA S/N |
|
30/09/2023
|
09:15
|
CB.ROSES NEGRE | ESCOLÀPIES FIGUERES | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
30/09/2023
|
11:00
|
CB.ROSES VERD | BÀSQUET VILAFANT | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
30/09/2023
|
11:00
|
CB.ROSES | CBGX SANTJOANENC | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
30/09/2023
|
12:30
|
BC FONTAJAU IN2IN GROC | CB.ROSES | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24 |
|
30/09/2023
|
12:45
|
CB.ROSES | CB OLOT LAVA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
01/10/2023
|
09:00
|
CB LA VALL D'EN BAS | CB.ROSES | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | CENTRE ESPORTIU D'EN BAS C/ PISCINA S/N |
|
01/10/2023
|
10:45
|
CB LA VALL D'EN BAS | CB.ROSES | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | CENTRE ESPORTIU D'EN BAS C/ PISCINA S/N |
|
07/10/2023
|
09:00
|
BÀSQUET VILAFANT | CB.ROSES NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT CTRA. DE VILAFANT S/N |
|
07/10/2023
|
09:30
|
CB.ROSES VERD | B. C. PALAFRUGELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
07/10/2023
|
11:00
|
CB.ROSES | CESET U14 VERD | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
07/10/2023
|
12:00
|
BC TORROELLA | CB.ROSES | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | NOU PAVELLÓ MUNICIPAL D'ESPORTS DE TORROELLA DE MONTGRI Ronda Pau Casals, s/n |
|
07/10/2023
|
12:30
|
CB.ROSES | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
07/10/2023
|
15:45
|
CB.ROSES | CESET U18 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
07/10/2023
|
17:30
|
CB.ROSES | SOLDATAL CB CAMPDEVANOL | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
07/10/2023
|
19:30
|
C.B. FARNERS | CB.ROSES | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS AVGDA SALVADOR SPRIU S/N |
|
08/10/2023
|
12:00
|
CB.ROSES | BC TORROELLA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
08/10/2023
|
12:00
|
CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA | CB.ROSES | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI C/ TORRENT VIDAL S/N |
|
21/10/2023
|
09:30
|
CB.ROSES NEGRE | CE PALAMÓS - U10 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
21/10/2023
|
10:30
|
CB GRIFEU-LLANÇÀ | CB.ROSES VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA PARATGE LES ESPLANES |
|
21/10/2023
|
11:00
|
CB.ROSES NEGRE | BC FONTAJAU IN2IN GROC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
21/10/2023
|
11:00
|
CB.ROSES | C.B. SARRIÀ DE TER | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
21/10/2023
|
12:30
|
CB.ROSES | CB QUART GRUES CRUZ | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
21/10/2023
|
12:30
|
SHOPPINS - CB BLANES B | CB.ROSES | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
21/10/2023
|
15:45
|
CB.ROSES | CB BESCANO | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
21/10/2023
|
17:30
|
CB.ROSES | CB OLOT LAVA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
21/10/2023
|
19:15
|
CB HOSTALRIC | CB.ROSES | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'HOSTALRIC Via Romana, S/N |
|
21/10/2023
|
20:30
|
CB BANYOLES | CB.ROSES | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES PASSEIG DE MAS RIERA |
|
28/10/2023
|
09:30
|
CB.ROSES VERD | SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET ROIG | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
28/10/2023
|
09:30
|
CB.ROSES NEGRE | FD CASSANENC MIXTA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
28/10/2023
|
09:30
|
PRISCO-L'ESCALA B | CB.ROSES | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE L'ESPORT DE L'ESCALA RUSIÑOL, 4 |
|
28/10/2023
|
11:00
|
CB.ROSES | BC TORROELLA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
28/10/2023
|
11:00
|
CB.ROSES VERD | BC TORROELLA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
28/10/2023
|
12:00
|
CB SANT NARCÍS | CB.ROSES NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA JOSEP AGUILERA I MARTI, 2 |
|
28/10/2023
|
12:15
|
UCAP U14 TXOT'S | CB.ROSES | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLÓ MUNICIPAL DE PERALADA C/ COMTE ZAVELLA, S/N |
|
28/10/2023
|
12:30
|
CB.ROSES | BÀSQUET VILAFANT | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
28/10/2023
|
15:45
|
CB.ROSES | BC FONTAJAU IN2IN GROC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
28/10/2023
|
17:30
|
CB.ROSES | C.B.LLAGOSTERA | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
28/10/2023
|
19:15
|
CB.ROSES | AE BEGUR | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
28/10/2023
|
19:15
|
CB OLOT | CB.ROSES | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N |
|
29/10/2023
|
17:45
|
CLUB BÀSQUET SANT HILARI | CB.ROSES | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS SANT HILARI SACALM CTRA FONT PICANT S/N |
|
01/11/2023
|
11:00
|
CB QUART GRUES CRUZ | CB.ROSES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
04/11/2023
|
09:15
|
B. C. PALAFRUGELL | CB.ROSES VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU DE PALAFRUGELL AVGDA DE LES CORTS CATALANES,3 |
|
04/11/2023
|
09:30
|
CB.ROSES NEGRE | VIKINGS VILABLAREIX | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
04/11/2023
|
10:30
|
ESCOLÀPIES FIGUERES VERMELL | CB.ROSES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N |
|
04/11/2023
|
10:30
|
CB ADEPAF TXOT'S U10 | CB.ROSES VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N |
|
04/11/2023
|
11:00
|
CB.ROSES | CB OLOT LAVA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
04/11/2023
|
12:00
|
CEEB TORDERA | CB.ROSES | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL TORDERA AV. PAISOS CATALANS, S/N |
|
04/11/2023
|
12:30
|
CB.ROSES | BC FONTAJAU IN2IN GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
04/11/2023
|
12:45
|
SALLE F.D CASSANENC | CB.ROSES NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL |
|
04/11/2023
|
19:30
|
BÀSQUET VILAFANT | CB.ROSES | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT CTRA. DE VILAFANT S/N |
|
04/11/2023
|
20:00
|
C.B. SARRIÀ DE TER | CB.ROSES | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO MUNICIPAL DE SARRIÀ DE TER C/ FRANCESC CAMBO S/N |
|
05/11/2023
|
18:15
|
BC MAÇANET | CB.ROSES | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLÓ POLIVALENT DE MAÇANET Carrer Salvador Espriu, núm.21 |
|
11/11/2023
|
09:30
|
CB.ROSES VERD | CB GRIFEU-LLANÇÀ | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
11/11/2023
|
10:30
|
BÀSQUET VILAFANT | CB.ROSES VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT CTRA. DE VILAFANT S/N |
|
11/11/2023
|
12:00
|
CB ADEPAF TXOT'S U12 | CB.ROSES NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N |
|
11/11/2023
|
12:30
|
CB.ROSES | CB OLOT GREDA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
11/11/2023
|
12:45
|
CCE MONTESSORI PALAU | CB.ROSES | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO COL.LEGI MONTESSORI-PALAU DE GIRONA CAMI VELL DE FORNELLS, 33 |
|
11/11/2023
|
15:45
|
CB.ROSES | BÀSQUET VILAFANT | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
11/11/2023
|
16:30
|
C.B.GUIXOLS 1 | CB.ROSES | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS C/ CALLAO S/N |
|
11/11/2023
|
17:30
|
CB.ROSES | CBGX SANTJOANENC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
11/11/2023
|
18:00
|
C.E. ONYAR | CB.ROSES | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA JOSEP AGUILERA I MARTI, 2 |
|
11/11/2023
|
19:15
|
CB.ROSES | BÀSQUET VILAFANT | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
12/11/2023
|
10:45
|
BC FONTAJAU IN2IN | CB.ROSES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24 |
|
17/11/2023
|
21:00
|
CB OLOT | CB.ROSES | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N |
|
18/11/2023
|
09:30
|
CB.ROSES | CB HOSTALRIC | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
18/11/2023
|
09:30
|
CCE MONTESSORI PALAU | CB.ROSES NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO COL.LEGI MONTESSORI-PALAU DE GIRONA CAMI VELL DE FORNELLS, 33 |
|
18/11/2023
|
10:30
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | CB.ROSES | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
18/11/2023
|
10:30
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | CB.ROSES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
18/11/2023
|
11:00
|
CB.ROSES | SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET ROIG | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
18/11/2023
|
12:45
|
CB.ROSES | SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQQUET | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
18/11/2023
|
15:45
|
CB.ROSES | BASQUET PORQUERES | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
18/11/2023
|
17:30
|
CB.ROSES | C.B.LLAGOSTERA | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
18/11/2023
|
19:15
|
CB.ROSES | C.B. FONTCOBERTA | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
25/11/2023
|
09:00
|
CE PALAMÓS - U16 GROC | CB.ROSES | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS C/GASPART MATAS S/N |
|
25/11/2023
|
09:30
|
CB.ROSES | CB QUART GRUES CRUZ | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
25/11/2023
|
09:30
|
CB.ROSES NEGRE | C.B. CASTELLO | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
25/11/2023
|
10:30
|
CE PALAMÓS - U10 | CB.ROSES NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS C/GASPART MATAS S/N |
|
25/11/2023
|
10:30
|
CBGX SANTJOANENC | CB.ROSES | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
25/11/2023
|
11:00
|
CB.ROSES | CB OLOT | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
25/11/2023
|
11:00
|
CB.ROSES VERD | CB SALT NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
25/11/2023
|
16:00
|
CB.ROSES | CB QUART | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
25/11/2023
|
16:00
|
PIA OLOT | CB.ROSES | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
25/11/2023
|
16:00
|
CB SANT NARCÍS | CB.ROSES | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA JOSEP AGUILERA I MARTI, 2 |
|
25/11/2023
|
17:45
|
CB.ROSES | C.B.GUIXOLS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
02/12/2023
|
09:00
|
BC TORROELLA | CB.ROSES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | NOU PAVELLÓ MUNICIPAL D'ESPORTS DE TORROELLA DE MONTGRI Ronda Pau Casals, s/n |
|
02/12/2023
|
09:00
|
BC TORROELLA | CB.ROSES VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE TORROELLA DE MONTGRI RDA. PAU CASALS, S/N |
|
02/12/2023
|
10:30
|
CESET U12 VERD - PNEUMATICS PERELLÓ | CB.ROSES NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA PASSEIG D'OLOT, 41 |
|
02/12/2023
|
12:00
|
CESET U12 NEGRE | CB.ROSES VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA PASSEIG D'OLOT, 41 |
|
02/12/2023
|
12:30
|
CB SALT VERD | CB.ROSES | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT AVGDA, PAISOS CATALANS S/N |
|
02/12/2023
|
16:00
|
CB LA VALL D'EN BAS | CB.ROSES | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | CENTRE ESPORTIU D'EN BAS C/ PISCINA S/N |
|
02/12/2023
|
16:00
|
CB ADEPAF TXOT'S BLAU | CB.ROSES | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO POLIESPORTIU DE CASTELLÓ D'EMPURIES PL. FRANCESÇ MACIA |
|
02/12/2023
|
17:45
|
C.B. FARNERS | CB.ROSES | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS AVGDA SALVADOR SPRIU S/N |
|
02/12/2023
|
19:30
|
T21 INSTAL·LACIONS - CAFE'M - CB BLANES B | CB.ROSES | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
03/12/2023
|
10:30
|
CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA LILA | CB.ROSES | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI C/ TORRENT VIDAL S/N |
|
03/12/2023
|
11:00
|
FD CASSANENC MIXTA | CB.ROSES NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL |
|
03/12/2023
|
12:00
|
CB.ROSES | BC TORROELLA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
16/12/2023
|
09:30
|
CB.ROSES | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
16/12/2023
|
09:30
|
CB.ROSES NEGRE | SALLE F.D CASSANENC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
16/12/2023
|
09:30
|
C.B. SARRIÀ DE TER | CB.ROSES | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE SARRIÀ DE TER C/ FRANCESC CAMBO S/N |
|
16/12/2023
|
10:30
|
GOLDEN HOTELS & EXPERIENCES UA TOSSA | CB.ROSES VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE TOSSA DE MAR ZONA ESPORTIVA-CTRA LLAGOSTERA |
|
16/12/2023
|
11:00
|
CB.ROSES | ESCOLÀPIES FIGUERES VERMELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
16/12/2023
|
11:00
|
CB.ROSES VERD | CB ADEPAF TXOT'S U10 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
16/12/2023
|
12:00
|
ESCOLÀPIES FIGUERES | CB.ROSES NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N |
|
16/12/2023
|
12:30
|
CB.ROSES | PRISCO-L'ESCALA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
16/12/2023
|
12:30
|
CB OLOT LAVA | CB.ROSES | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N |
|
16/12/2023
|
16:00
|
CB.ROSES | CE PALAMÓS - 1A SÈNIOR MASC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
16/12/2023
|
16:00
|
PRISCO-L'ESCALA | CB.ROSES | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE L'ESPORT DE L'ESCALA RUSIÑOL, 4 |
|
17/12/2023
|
12:00
|
CB.ROSES | BC FONTAJAU IN2IN | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
13/01/2024
|
09:30
|
CB.ROSES NEGRE | BÀSQUET VILAFANT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
13/01/2024
|
09:30
|
CB.ROSES VERD | CBU LLORET SAMBA HOTELS MIXTE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
13/01/2024
|
09:30
|
CB.ROSES NEGRE | COL·LEGI VILAGRAN CB SALT | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
13/01/2024
|
11:00
|
CB.ROSES | UCAP U14 TXOT'S | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
13/01/2024
|
11:00
|
CB.ROSES VERD | BC FONTAJAU IN2IN GROC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
13/01/2024
|
12:00
|
CB BANYOLES BLAU | CB.ROSES | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES PASSEIG DE MAS RIERA |
|
13/01/2024
|
12:30
|
CB.ROSES | PRISCO-L'ESCALA B | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
13/01/2024
|
16:00
|
CESET U18 | CB.ROSES | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA PASSEIG D'OLOT, 41 |
|
13/01/2024
|
18:15
|
SOLDATAL CB CAMPDEVANOL | CB.ROSES | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLÓ MERCE GUIX DE CAMPDEVANOL Ctra. N-260 Km 121 |
|
14/01/2024
|
19:30
|
BC FONTAJAU IN2IN | CB.ROSES | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24 |
|
20/01/2024
|
09:30
|
CB.ROSES | CB QUART GRUES CRUZ | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
20/01/2024
|
10:45
|
CB OLOT LAVA | CB.ROSES | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N |
|
20/01/2024
|
11:00
|
CB.ROSES | CB SALT | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
20/01/2024
|
12:00
|
BC FONTAJAU IN2IN GROC | CB.ROSES NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24 |
|
20/01/2024
|
12:15
|
C.B. FARNERS | CB.ROSES VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS AVGDA SALVADOR SPRIU S/N |
|
20/01/2024
|
12:45
|
SALLE F.D CASSANENC | CB.ROSES VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL |
|
20/01/2024
|
17:30
|
CB.ROSES | C.B. FONTCOBERTA | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
20/01/2024
|
19:15
|
CB.ROSES | PIA OLOT | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
21/01/2024
|
10:00
|
CB OLOT | CB.ROSES NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N |
|
21/01/2024
|
11:45
|
CB OLOT LAVA | CB.ROSES | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N |
|
21/01/2024
|
12:00
|
CB.ROSES | CB BANYOLES | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
27/01/2024
|
09:30
|
CB.ROSES NEGRE | CB SANT NARCÍS | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
27/01/2024
|
09:30
|
CB.ROSES | CCE MONTESSORI PALAU | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
27/01/2024
|
10:30
|
BÀSQUET VILAFANT | CB.ROSES | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT CTRA. DE VILAFANT S/N |
|
27/01/2024
|
10:30
|
BÀSQUET ARBÚCIES | CB.ROSES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CAN PONS D'ARBUCIES Ctra. de Santa Fe, 42 |
|
27/01/2024
|
11:00
|
CB.ROSES VERD | BC MAÇANET | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
27/01/2024
|
11:00
|
CB.ROSES VERD | UNIÓ GIRONA MARISTES BLAU | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
27/01/2024
|
12:30
|
CB.ROSES NEGRE | UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
27/01/2024
|
12:30
|
CCE MONTESSORI PALAU | CB.ROSES | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO COL.LEGI MONTESSORI-PALAU DE GIRONA CAMI VELL DE FORNELLS, 33 |
|
27/01/2024
|
12:30
|
NOU CAULÈS TARONJA U13-14 | CB.ROSES | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES HORTS D'EN PERE PAU |
|
27/01/2024
|
16:00
|
CB.ROSES | AE FORNELLS | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
27/01/2024
|
16:00
|
C.B.LLAGOSTERA | CB.ROSES | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA AVINGUDA DE L' ESPORT S/N |
|
27/01/2024
|
17:30
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | CB.ROSES | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
28/01/2024
|
12:00
|
CB.ROSES | CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
28/01/2024
|
16:30
|
BC FONTAJAU IN2IN GROC | CB.ROSES | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24 |
|
03/02/2024
|
09:00
|
CB HOSTALRIC | CB.ROSES | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'HOSTALRIC Via Romana, S/N |
|
03/02/2024
|
09:15
|
FD CASSANENC | CB.ROSES VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL |
|
03/02/2024
|
09:30
|
CB.ROSES | BC FONTAJAU IN2IN GROC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
03/02/2024
|
11:00
|
FD CASSANENC MIXTA | CB.ROSES NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL |
|
03/02/2024
|
11:30
|
CB GRIFEU-LLANÇÀ | CB.ROSES VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA PARATGE LES ESPLANES |
|
03/02/2024
|
15:45
|
CB.ROSES | BÀSQUET VILAFANT | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
03/02/2024
|
17:30
|
CB.ROSES | C.B. SARRIÀ DE TER | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
03/02/2024
|
19:15
|
CB.ROSES | CLUB BÀSQUET SANT HILARI | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
04/02/2024
|
16:00
|
CB QUART GRUES CRUZ | CB.ROSES | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
17/02/2024
|
09:30
|
CB.ROSES NEGRE | CB ADEPAF TXOT'S U12 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
17/02/2024
|
09:30
|
CB.ROSES NEGRE | ESCOLÀPIES FIGUERES | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
17/02/2024
|
10:30
|
CESET U14 VERD | CB.ROSES | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA PASSEIG D'OLOT, 41 |
|
17/02/2024
|
11:00
|
CB.ROSES VERD | CB ANGLÈS U11 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
17/02/2024
|
11:00
|
CB.ROSES VERD | EEM CALDES MALAVELLA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
17/02/2024
|
12:00
|
C.B.GUIXOLS 2 | CB.ROSES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS C/ CALLAO S/N |
|
17/02/2024
|
12:45
|
CB.ROSES | C.B. SARRIÀ DE TER _ C.E.J. CELRÀ | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
17/02/2024
|
16:00
|
CB.ROSES | CCE MONTESSORI PALAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
17/02/2024
|
17:45
|
CB.ROSES | C.B. FARNERS | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
17/02/2024
|
19:00
|
BC TORROELLA | CB.ROSES | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | NOU PAVELLÓ MUNICIPAL D'ESPORTS DE TORROELLA DE MONTGRI Ronda Pau Casals, s/n |
|
17/02/2024
|
19:15
|
CB OLOT GREDA | CB.ROSES | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N |
|
18/02/2024
|
12:30
|
BÀSQUET VILAFANT | CB.ROSES | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT CTRA. DE VILAFANT S/N |
|
24/02/2024
|
09:00
|
BC FONTAJAU IN2IN GROC | CB.ROSES | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24 |
|
24/02/2024
|
09:00
|
AE FORNELLS | CB.ROSES VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU MUNICIPAL DE FORNELLS DE LA SELVA ZONA ESPORTIVA EL MOLI |
|
24/02/2024
|
09:30
|
CB.ROSES NEGRE | CCE MONTESSORI PALAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
24/02/2024
|
09:30
|
CB.ROSES NEGRE | BC FONTAJAU IN2IN BLAU | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
24/02/2024
|
11:00
|
CB.ROSES | SHOPPINS - CB BLANES B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
24/02/2024
|
11:00
|
CB.ROSES VERD | BASQUET GIRONA U10 VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
24/02/2024
|
12:30
|
CB.ROSES | ESCOLÀPIES FIGUERES NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
24/02/2024
|
12:30
|
CB.ROSES | CBGX SANTJOANENC | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
24/02/2024
|
12:30
|
PIA OLOT | CB.ROSES | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
24/02/2024
|
16:30
|
CB.ROSES | CB HOSTALRIC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
24/02/2024
|
17:45
|
CB BESCANO | CB.ROSES | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BESCANÓ ZONA ESPORTIVA |
|
24/02/2024
|
18:15
|
C.B. FONTCOBERTA | CB.ROSES | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO MUNICIPAL FONTCOBERTA AV. DE LA PEDRERA |
|
25/02/2024
|
18:00
|
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQQUET | CB.ROSES | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA AVGDA MAS CLARA S/N |
|
28/02/2024
|
21:00
|
CB.ROSES | CB LA VALL D'EN BAS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
02/03/2024
|
09:00
|
CESET U13 | CB.ROSES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA PASSEIG D'OLOT, 41 |
|
02/03/2024
|
09:30
|
CB.ROSES VERD | UNIÓ GIRONA MARISTES BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
02/03/2024
|
10:15
|
C.B. CASTELLO | CB.ROSES NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU DE CASTELLÓ D'EMPURIES PL. FRANCESÇ MACIA |
|
02/03/2024
|
11:00
|
FPCE BEGUR | CB.ROSES | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL BEGUR CARRER DEL PAVELLO, S/N |
|
02/03/2024
|
12:00
|
BÀSQUET VILAFANT | CB.ROSES | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT CTRA. DE VILAFANT S/N |
|
02/03/2024
|
12:00
|
C.B. FONTCOBERTA | CB.ROSES VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL FONTCOBERTA AV. DE LA PEDRERA |
|
02/03/2024
|
12:00
|
CBU LLORET SAMBA HOTELS | CB.ROSES NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR AVINGUDA DE RIERAL, S/N |
|
02/03/2024
|
15:45
|
CB.ROSES | CB LA VALL D'EN BAS | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
02/03/2024
|
17:30
|
CB.ROSES | CLUB BASQUET VALL DEL TERRI | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
02/03/2024
|
17:45
|
AE BEGUR | CB.ROSES | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL BEGUR CARRER DEL PAVELLO, S/N |
|
02/03/2024
|
19:15
|
CB.ROSES | CB OLOT | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
03/03/2024
|
09:15
|
CB.ROSES | C.B.GUIXOLS 1 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
03/03/2024
|
11:00
|
CB.ROSES | CB SANT NARCÍS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
03/03/2024
|
12:45
|
CB.ROSES | PIA OLOT | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
08/03/2024
|
21:30
|
BÀSQUET VILAFANT | CB.ROSES | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT CTRA. DE VILAFANT S/N |
|
09/03/2024
|
09:00
|
BC FONTAJAU IN2IN GROC | CB.ROSES VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLÓ ST EUGENIA MONTFALGARS DE GIRONA C/ ENRIC MARQUÉS RIBALTA, 12 |
|
09/03/2024
|
09:30
|
COL·LEGI VILAGRAN CB SALT | CB.ROSES NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT AVGDA, PAISOS CATALANS S/N |
|
09/03/2024
|
10:30
|
VIKINGS VILABLAREIX | CB.ROSES NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILABLAREIX C/ MARROC S/N |
|
09/03/2024
|
12:30
|
CB HOSTALRIC | CB.ROSES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'HOSTALRIC Via Romana, S/N |
|
09/03/2024
|
12:45
|
CEJ CELRÀ VERD U11 | CB.ROSES VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CELRÀ C/ PINS D'EN ROS S/N |
|
09/03/2024
|
17:15
|
CB HOSTALRIC | CB.ROSES | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'HOSTALRIC Via Romana, S/N |
|
09/03/2024
|
17:45
|
ESCOLÀPIES FIGUERES | CB.ROSES | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N |
|
10/03/2024
|
10:00
|
CB.ROSES | CEEB TORDERA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
10/03/2024
|
10:00
|
CB.ROSES NEGRE | CESET U12 VERD - PNEUMATICS PERELLÓ | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
10/03/2024
|
11:30
|
CB.ROSES | BC MAÇANET | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
10/03/2024
|
12:30
|
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET ROIG | CB.ROSES | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA AVGDA MAS CLARA S/N |
|
16/03/2024
|
09:30
|
CB.ROSES VERD | C.B. FARNERS | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
16/03/2024
|
09:30
|
CB.ROSES NEGRE | CB OLOT | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
16/03/2024
|
11:00
|
CB.ROSES | BC TORROELLA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
16/03/2024
|
11:00
|
CB.ROSES | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
16/03/2024
|
11:00
|
CB SALT NEGRE | CB.ROSES VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT AVGDA, PAISOS CATALANS S/N |
|
16/03/2024
|
12:30
|
CB.ROSES | CE PALAMÓS - U16 GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
16/03/2024
|
15:45
|
CB.ROSES | C.E. ONYAR | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
16/03/2024
|
17:30
|
CB BESCANO | CB.ROSES | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL DE BESCANÓ ZONA ESPORTIVA |
|
16/03/2024
|
19:15
|
CBGX SANTJOANENC | CB.ROSES | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
17/03/2024
|
11:30
|
CB.ROSES | BÀSQUET VILAFANT | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
17/03/2024
|
15:45
|
CB LA VALL D'EN BAS | CB.ROSES | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | CENTRE ESPORTIU D'EN BAS C/ PISCINA S/N |
|
23/03/2024
|
12:00
|
BC TORROELLA | CB.ROSES | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | NOU PAVELLÓ MUNICIPAL D'ESPORTS DE TORROELLA DE MONTGRI Ronda Pau Casals, s/n |
|
23/03/2024
|
16:30
|
CB.ROSES | ESCOLÀPIES FIGUERES | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
06/04/2024
|
09:00
|
CB.ROSES VERD | CESET U12 NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
06/04/2024
|
09:00
|
CB.ROSES NEGRE | C.B. SARRIÀ DE TER | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
06/04/2024
|
09:00
|
CE CALDES DE MALAVELLA | CB.ROSES | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
06/04/2024
|
10:30
|
CB.ROSES | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
06/04/2024
|
10:30
|
UNIÓ GIRONA MARISTES BLAU | CB.ROSES VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
06/04/2024
|
12:00
|
CB.ROSES | CB SALT VERD | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
06/04/2024
|
12:30
|
UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA NEGRE | CB.ROSES NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'AMER AVGDA DEL FAR |
|
06/04/2024
|
15:45
|
CB.ROSES | BÀSQUET VILAFANT | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
06/04/2024
|
17:30
|
CB.ROSES | BÀSQUET VILAFANT | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
06/04/2024
|
19:15
|
CB.ROSES | CB OLOT | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
07/04/2024
|
16:00
|
C.B.LLAGOSTERA | CB.ROSES | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA AVINGUDA DE L' ESPORT S/N |
|
13/04/2024
|
09:00
|
CB OLOT | CB.ROSES | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N |
|
13/04/2024
|
09:30
|
CB.ROSES NEGRE | FD CASSANENC MIXTA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
13/04/2024
|
10:15
|
EEM CALDES MALAVELLA | CB.ROSES NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
13/04/2024
|
10:45
|
CB QUART GRUES CRUZ | CB.ROSES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
13/04/2024
|
11:00
|
CB.ROSES VERD | FD CASSANENC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
13/04/2024
|
12:30
|
CB.ROSES VERD | GOLDEN HOTELS & EXPERIENCES UA TOSSA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
13/04/2024
|
16:00
|
CB.ROSES | CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
13/04/2024
|
16:00
|
PRISCO-L'ESCALA | CB.ROSES | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE L'ESPORT DE L'ESCALA RUSIÑOL, 4 |
|
13/04/2024
|
17:45
|
CB.ROSES | NOU CAULÈS U17-18 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
14/04/2024
|
15:45
|
CB QUART | CB.ROSES | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
14/04/2024
|
18:15
|
C.B.GUIXOLS | CB.ROSES | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS C/ CALLAO S/N |
|
20/04/2024
|
09:30
|
CB.ROSES | CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA LILA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
20/04/2024
|
10:30
|
CBU LLORET SAMBA HOTELS MIXTE | CB.ROSES VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR AVINGUDA DE RIERAL, S/N |
|
20/04/2024
|
10:45
|
EEM CALDES MALAVELLA | CB.ROSES VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
20/04/2024
|
11:00
|
CB.ROSES NEGRE | CESET U12 VERD - PNEUMATICS PERELLÓ | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
20/04/2024
|
12:00
|
ESCOLÀPIES FIGUERES | CB.ROSES NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N |
|
20/04/2024
|
12:30
|
CB.ROSES | BÀSQUET ARBÚCIES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
20/04/2024
|
15:45
|
CB.ROSES | CB BESCANO | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
20/04/2024
|
16:30
|
C.B. SARRIÀ DE TER _ C.E.J. CELRÀ | CB.ROSES | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CELRÀ C/ PINS D'EN ROS S/N |
|
20/04/2024
|
17:30
|
CB.ROSES | CB LA VALL D'EN BAS | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
20/04/2024
|
17:30
|
CB.ROSES | CB LA VALL D'EN BAS | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
20/04/2024
|
19:15
|
CB.ROSES | T21 INSTAL·LACIONS - CAFE'M - CB BLANES B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
27/04/2024
|
09:00
|
BC FONTAJAU IN2IN BLAU | CB.ROSES NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24 |
|
27/04/2024
|
09:30
|
CB.ROSES VERD | SALLE F.D CASSANENC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
27/04/2024
|
10:30
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | CB.ROSES | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
27/04/2024
|
10:30
|
BASQUET GIRONA U10 VERMELL | CB.ROSES VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA DOCTOR ANTIC ROCA, S/N |
|
27/04/2024
|
10:30
|
CBGX SANTJOANENC | CB.ROSES | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
27/04/2024
|
10:30
|
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET NEGRE | CB.ROSES NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA AVGDA MAS CLARA S/N |
|
27/04/2024
|
16:00
|
CB.ROSES | PIA OLOT | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
27/04/2024
|
17:45
|
CB.ROSES | PRISCO-L'ESCALA | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
27/04/2024
|
19:45
|
CE PALAMÓS - 1A SÈNIOR MASC | CB.ROSES | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS C/GASPART MATAS S/N |
|
27/04/2024
|
20:15
|
BÀSQUET VILAFANT | CB.ROSES | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT CTRA. DE VILAFANT S/N |
|
28/04/2024
|
12:30
|
BÀSQUET VILAFANT | CB.ROSES | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT CTRA. DE VILAFANT S/N |
|
04/05/2024
|
09:15
|
CB.ROSES NEGRE | CBU LLORET SAMBA HOTELS | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
04/05/2024
|
09:30
|
CB.ROSES NEGRE | C.B. FARNERS | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
04/05/2024
|
09:30
|
CLUB BASQUET VALL DEL TERRI | CB.ROSES | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CORNELLA DEL TERRI CTRA MEDINYA S/N |
|
04/05/2024
|
10:00
|
BC MAÇANET | CB.ROSES VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLÓ POLIVALENT DE MAÇANET Carrer Salvador Espriu, núm.21 |
|
04/05/2024
|
11:00
|
CB.ROSES VERD | C.B. FONTCOBERTA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
04/05/2024
|
11:00
|
CB.ROSES | FPCE BEGUR | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
04/05/2024
|
11:15
|
CB.ROSES | CB BANYOLES BLAU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
04/05/2024
|
11:15
|
CB.ROSES | C.B.GUIXOLS 2 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
04/05/2024
|
16:00
|
CB.ROSES | BÀSQUET VILAFANT | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
04/05/2024
|
17:45
|
CB.ROSES | BC FONTAJAU IN2IN | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
05/05/2024
|
17:45
|
NOU CAULÈS U17-18 | CB.ROSES | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES HORTS D'EN PERE PAU |
|
11/05/2024
|
09:30
|
CB.ROSES VERD | CB GRIFEU-LLANÇÀ | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
11/05/2024
|
11:00
|
CB.ROSES | CB HOSTALRIC | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
11/05/2024
|
12:00
|
ESCOLÀPIES FIGUERES NEGRE | CB.ROSES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N |
|
11/05/2024
|
12:30
|
CB SALT | CB.ROSES | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT AVGDA, PAISOS CATALANS S/N |
|
11/05/2024
|
12:30
|
C.B. SARRIÀ DE TER | CB.ROSES NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE SARRIÀ DE TER C/ FRANCESC CAMBO S/N |
|
11/05/2024
|
15:45
|
CB.ROSES | BC TORROELLA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
11/05/2024
|
17:45
|
PIA OLOT | CB.ROSES | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
11/05/2024
|
18:15
|
C.B. FONTCOBERTA | CB.ROSES | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL FONTCOBERTA AV. DE LA PEDRERA |
|
18/05/2024
|
09:30
|
CB.ROSES NEGRE | EEM CALDES MALAVELLA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
18/05/2024
|
10:45
|
CB ANGLÈS U11 | CB.ROSES VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ANGLES ZONA POLIDEPORTIVA |
|
18/05/2024
|
11:15
|
CB.ROSES | NOU CAULÈS TARONJA U13-14 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
18/05/2024
|
11:15
|
CB.ROSES | CESET U13 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
18/05/2024
|
12:00
|
BÀSQUET VILAFANT | CB.ROSES | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT CTRA. DE VILAFANT S/N |
|
18/05/2024
|
12:00
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | CB.ROSES | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
25/05/2024
|
09:30
|
CB.ROSES VERD | AE FORNELLS | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
25/05/2024
|
10:30
|
CESET U12 VERD - PNEUMATICS PERELLÓ | CB.ROSES NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA PASSEIG D'OLOT, 41 |
|
25/05/2024
|
11:00
|
CB.ROSES | CE CALDES DE MALAVELLA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
25/05/2024
|
11:15
|
CB.ROSES | CB HOSTALRIC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
01/06/2024
|
09:00
|
BC TORROELLA | CB.ROSES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | NOU PAVELLÓ MUNICIPAL D'ESPORTS DE TORROELLA DE MONTGRI Ronda Pau Casals, s/n |
|
01/06/2024
|
09:30
|
CB.ROSES NEGRE | SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
01/06/2024
|
12:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES BLANC | CB.ROSES VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
02/06/2024
|
12:00
|
CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA | CB.ROSES | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI C/ TORRENT VIDAL S/N |
|
08/06/2024
|
09:00
|
C.B. FARNERS | CB.ROSES NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS AVGDA SALVADOR SPRIU S/N |
|
08/06/2024
|
09:30
|
CB.ROSES VERD | CEJ CELRÀ VERD U11 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |