Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
30/09/2023
|
11:15
|
BÀSQUET ROCABRUNA U14 | CB SANT PERE I SANT PAU 10-11 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | LES BORGES DEL CAMP - SALA POLIVALENT CARRETERA MASPUJOLS S/N |
|
30/09/2023
|
12:45
|
BÀSQUET ROCABRUNA U16 | BÀSQUET L'ARBOÇ | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | LES BORGES DEL CAMP - SALA POLIVALENT CARRETERA MASPUJOLS S/N |
|
30/09/2023
|
19:00
|
BÀSQUET ROCABRUNA U21 | AB SALLE TGN | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | LES BORGES DEL CAMP - SALA POLIVALENT CARRETERA MASPUJOLS S/N |
|
07/10/2023
|
12:15
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | BÀSQUET ROCABRUNA U14 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
08/10/2023
|
10:30
|
CB SANT PERE I SANT PAU 08-09 NEGRE | BÀSQUET ROCABRUNA U16 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - PAVELLO SANT PERE I SANT PAU S.P.S.P. DAVANT BLOC VENEÇUELA |
|
21/10/2023
|
12:45
|
BÀSQUET ROCABRUNA U16 | CB VILA-SECA BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | LES BORGES DEL CAMP - SALA POLIVALENT CARRETERA MASPUJOLS S/N |
|
22/10/2023
|
11:00
|
BASQUET TERESIANES | BÀSQUET ROCABRUNA U21 | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | TARRAGONA - COL. TERESIANES RAMBLA NOVA 79 |
|
28/10/2023
|
12:15
|
AD TORREFORTA GROC | BÀSQUET ROCABRUNA U16 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - CASAL RIU CLAR PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N |
|
28/10/2023
|
12:30
|
CJ ULLDECONA IM | BÀSQUET ROCABRUNA U14 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | ULLDECONA - NOU PAVELLO ESPORT CAMI TERRERS S/N |
|
04/11/2023
|
11:15
|
BÀSQUET ROCABRUNA U14 | TORREDEMBARRA B.C. | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | LES BORGES DEL CAMP - SALA POLIVALENT CARRETERA MASPUJOLS S/N |
|
04/11/2023
|
12:45
|
BÀSQUET ROCABRUNA U16 | REUS PLOMS SALLE NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | LES BORGES DEL CAMP - SALA POLIVALENT CARRETERA MASPUJOLS S/N |
|
04/11/2023
|
19:30
|
REUS DEPORTIU VIORCAM U25 | BÀSQUET ROCABRUNA U21 | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU CARRER ANTONI GAUDI 66 |
|
11/11/2023
|
11:00
|
CBT SALLE GROC | BÀSQUET ROCABRUNA U16 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE AVGDA PAISOS CATALANS S/N |
|
11/11/2023
|
11:15
|
BÀSQUET ROCABRUNA U14 | AE CLARET | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | LES BORGES DEL CAMP - SALA POLIVALENT CARRETERA MASPUJOLS S/N |
|
11/11/2023
|
19:00
|
BÀSQUET ROCABRUNA U21 | EL CARME BÀSQUET | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | LES BORGES DEL CAMP - SALA POLIVALENT CARRETERA MASPUJOLS S/N |
|
18/11/2023
|
12:00
|
AD TORREFORTA GROC | BÀSQUET ROCABRUNA U14 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - CASAL RIU CLAR PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N |
|
18/11/2023
|
12:45
|
BÀSQUET ROCABRUNA U16 | CB CALAFELL MAS BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | LES BORGES DEL CAMP - SALA POLIVALENT CARRETERA MASPUJOLS S/N |
|
18/11/2023
|
19:15
|
CJ ULLDECONA SM | BÀSQUET ROCABRUNA U21 | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | ULLDECONA - NOU PAVELLO ESPORT CAMI TERRERS S/N |
|
25/11/2023
|
10:45
|
CONSTRUCCIONS JOPI - TORREDEMBARRA B.C. | BÀSQUET ROCABRUNA U16 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | TORREDEMBARRA - PAVELLO MUNICIPAL SANT JORDI ROSELLA S/N |
|
25/11/2023
|
18:30
|
CB SANT PERE I SANT PAU 10-11 | BÀSQUET ROCABRUNA U14 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - PAVELLO SANT PERE I SANT PAU S.P.S.P. DAVANT BLOC VENEÇUELA |
|
25/11/2023
|
19:30
|
BÀSQUET ROCABRUNA U21 | CB RAPITENC | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | LES BORGES DEL CAMP - SALA POLIVALENT CARRETERA MASPUJOLS S/N |
|
02/12/2023
|
11:15
|
BÀSQUET ROCABRUNA U14 | BÀSQUET L'ARBOÇ | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | LES BORGES DEL CAMP - SALA POLIVALENT CARRETERA MASPUJOLS S/N |
|
02/12/2023
|
12:45
|
BÀSQUET ROCABRUNA U16 | CLUB BASQUET MONTBLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | LES BORGES DEL CAMP - SALA POLIVALENT CARRETERA MASPUJOLS S/N |
|
02/12/2023
|
19:00
|
BÀSQUET ROCABRUNA U21 | CB CONSTANTI BLACK | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | LES BORGES DEL CAMP - SALA POLIVALENT CARRETERA MASPUJOLS S/N |
|
16/12/2023
|
12:15
|
E-PORTS CB CANTAIRES TORTOSA | BÀSQUET ROCABRUNA U16 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | TORTOSA - PAVELLO EL TEMPLE POLIGON EL TEMPLE-CTRA. ALDEA |
|
16/12/2023
|
20:15
|
AB SALLE TGN | BÀSQUET ROCABRUNA U21 | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE AVGDA PAISOS CATALANS S/N |
|
17/12/2023
|
19:45
|
CB CONSTANTI BLACK | BÀSQUET ROCABRUNA U21 | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | CONSTANTI - PAVELLO MUNICIPAL ONZE DE SETEMBRE S/N |
|
13/01/2024
|
11:15
|
BÀSQUET ROCABRUNA U14 | CJ ULLDECONA IM | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | LES BORGES DEL CAMP - SALA POLIVALENT CARRETERA MASPUJOLS S/N |
|
13/01/2024
|
12:45
|
BÀSQUET ROCABRUNA U16 | CB MORELL BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | LES BORGES DEL CAMP - SALA POLIVALENT CARRETERA MASPUJOLS S/N |
|
20/01/2024
|
10:45
|
TORREDEMBARRA B.C. | BÀSQUET ROCABRUNA U14 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | TORREDEMBARRA - PAVELLO MUNICIPAL SANT JORDI ROSELLA S/N |
|
20/01/2024
|
12:15
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | BÀSQUET ROCABRUNA U16 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
26/01/2024
|
21:30
|
BÀSQUET ROCABRUNA U21 | BASQUET TERESIANES | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | LES BORGES DEL CAMP - SALA POLIVALENT CARRETERA MASPUJOLS S/N |
|
27/01/2024
|
12:15
|
AE CLARET | BÀSQUET ROCABRUNA U14 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET PLAÇA DELS PINS S/N |
|
27/01/2024
|
12:45
|
BÀSQUET ROCABRUNA U16 | CB SANT PERE I SANT PAU 08-09 NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | LES BORGES DEL CAMP - SALA POLIVALENT CARRETERA MASPUJOLS S/N |
|
30/01/2024
|
19:00
|
BÀSQUET ROCABRUNA U14 | AD TORREFORTA GROC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | LES BORGES DEL CAMP - SALA POLIVALENT CARRETERA MASPUJOLS S/N |
|
04/02/2024
|
12:30
|
CB VILA-SECA BLAU | BÀSQUET ROCABRUNA U16 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
17/02/2024
|
12:45
|
BÀSQUET ROCABRUNA U16 | AD TORREFORTA GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | LES BORGES DEL CAMP - SALA POLIVALENT CARRETERA MASPUJOLS S/N |
|
18/02/2024
|
18:00
|
EL CARME BÀSQUET | BÀSQUET ROCABRUNA U21 | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | TARRAGONA - AYR LA NAVE Polígon Industrial Francolí, Parcela 27 s/n, nau 7 |
|
23/02/2024
|
21:30
|
BÀSQUET ROCABRUNA U21 | REUS DEPORTIU VIORCAM U25 | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | LES BORGES DEL CAMP - SALA POLIVALENT CARRETERA MASPUJOLS S/N |
|
24/02/2024
|
10:30
|
REUS PLOMS SALLE NEGRE | BÀSQUET ROCABRUNA U16 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5 |
|
24/02/2024
|
19:00
|
BÀSQUET ROCABRUNA U21 | CJ ULLDECONA SM | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | LES BORGES DEL CAMP - SALA POLIVALENT CARRETERA MASPUJOLS S/N |
|
25/02/2024
|
09:30
|
CB SANT PERE I SANT PAU 10-11 | BÀSQUET ROCABRUNA U14 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - PAVELLO SANT PERE I SANT PAU S.P.S.P. DAVANT BLOC VENEÇUELA |
|
02/03/2024
|
11:15
|
BÀSQUET ROCABRUNA U16 | CBT SALLE GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | LES BORGES DEL CAMP - SALA POLIVALENT CARRETERA MASPUJOLS S/N |
|
02/03/2024
|
12:45
|
BÀSQUET ROCABRUNA U14 | BÀSQUET L'ARBOÇ | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | LES BORGES DEL CAMP - SALA POLIVALENT CARRETERA MASPUJOLS S/N |
|
02/03/2024
|
19:00
|
CB RAPITENC | BÀSQUET ROCABRUNA U21 | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | SANT CARLES RAPITA - PAVELLO MUNICIPAL AVINGUDA DELS ESPORTS S/N |
|
09/03/2024
|
10:30
|
TORREDEMBARRA B.C. | BÀSQUET ROCABRUNA U14 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | TORREDEMBARRA - PAVELLO MUNICIPAL SANT JORDI ROSELLA S/N |
|
09/03/2024
|
12:00
|
CB CALAFELL MAS BLANC | BÀSQUET ROCABRUNA U16 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CALAFELL - PAVELLÓ JAUME VILAMAJÓ PLAÇA ESPANYA S/N |
|
16/03/2024
|
11:15
|
BÀSQUET ROCABRUNA U14 | AD TORREFORTA GROC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | LES BORGES DEL CAMP - SALA POLIVALENT CARRETERA MASPUJOLS S/N |
|
16/03/2024
|
17:30
|
CBA - BÀSQUET BAIX GAIÀ - U21 | BÀSQUET ROCABRUNA U21 | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | ALTAFULLA - PAVELLO MUNICIPAL CARRER DEL ROQUISSAR 6 |
|
17/03/2024
|
11:30
|
BÀSQUET ROCABRUNA U16 | CONSTRUCCIONS JOPI - TORREDEMBARRA B.C. | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | LES BORGES DEL CAMP - SALA POLIVALENT CARRETERA MASPUJOLS S/N |
|
23/03/2024
|
11:00
|
CLUB BASQUET MONTBLANC | BÀSQUET ROCABRUNA U16 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | MONTBLANC - PAVELLÓ MUNICIPAL AVINGUDA DOCTOR FOLCH S/N |
|
06/04/2024
|
12:45
|
BÀSQUET ROCABRUNA U16 | E-PORTS CB CANTAIRES TORTOSA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | LES BORGES DEL CAMP - SALA POLIVALENT CARRETERA MASPUJOLS S/N |
|
06/04/2024
|
19:00
|
BÀSQUET ROCABRUNA U21 | BÀSQUET L'ARBOÇ U21 | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | LES BORGES DEL CAMP - SALA POLIVALENT CARRETERA MASPUJOLS S/N |
|
13/04/2024
|
10:45
|
CB MORELL BLANC | BÀSQUET ROCABRUNA U16 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | EL MORELL - PAVELLÓ MUNICIPAL PAISOS CATALANS 6 |
|
20/04/2024
|
12:00
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | BÀSQUET ROCABRUNA U14 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
20/04/2024
|
19:00
|
BÀSQUET ROCABRUNA U21 | CBA - BÀSQUET BAIX GAIÀ - U21 | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | LES BORGES DEL CAMP - SALA POLIVALENT CARRETERA MASPUJOLS S/N |
|
21/04/2024
|
10:30
|
BÀSQUET ROCABRUNA U14 | CB SANT PERE I SANT PAU 10-11 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | LES BORGES DEL CAMP - SALA POLIVALENT CARRETERA MASPUJOLS S/N |
|
27/04/2024
|
11:15
|
BÀSQUET ROCABRUNA U14 | TORREDEMBARRA B.C. | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | LES BORGES DEL CAMP - SALA POLIVALENT CARRETERA MASPUJOLS S/N |
|
27/04/2024
|
16:00
|
BÀSQUET L'ARBOÇ U21 | BÀSQUET ROCABRUNA U21 | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
04/05/2024
|
09:15
|
AD TORREFORTA GROC | BÀSQUET ROCABRUNA U14 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - CASAL RIU CLAR PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N |