Calendari Global Club

CLUB ESPORTIU SFERIC BÀSQUET

Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
29/09/2019
16:30
C.E. SFERIC BLANC SABADELL SUD CB NEGRE C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
29/09/2019
18:15
C.E. SFERIC OMNIFECT CAFE BAR RIBERA CB ALPICAT B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
05/10/2019
09:00
ESCOLA PIA TERRASSA CB ABRERA C.T. MINI FEM. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
05/10/2019
09:00
C.B. SANT ANDREU C.E. SFERIC VERD - YUMMY C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO C.P. JOSEP PLA
JOSEP PLA, S/N
05/10/2019
09:00
CLUB NATACIO TERRASSA 1 C.E. SFERIC VERD C.T. MINI MASC. CENTRE D'ESPORTS BONAIRE
SABADELL, S/N (POLIESPORTIU)
05/10/2019
10:30
C.E. SFERIC BLANC - KONFYANS UB MIR A C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
05/10/2019
10:30
CREU ALTA SABADELL 2 C.E. SFERIC BLANC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO CAN BALSACH
CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA)
05/10/2019
10:30
C.E.B. SANT JORDI BLANC C.E. SFERIC VERD C.T. PRE-MINI MASC. PAV. C.E.B. SANT JORDI
CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT)
05/10/2019
12:00
C.E. SFERIC BLANC - ESTUDIO MODULAR C.B. MATADEPERA TARONJA C.T. MINI MASC. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
05/10/2019
16:00
ESCOLA PIA TERRASSA CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA TARONJA C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
05/10/2019
17:30
C.E. SFERIC VERD C.B. MATADEPERA VERD C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
05/10/2019
17:30
QBASKET SANT CUGAT 3 C.E. SFERIC GROC C.T. CADET MASC. PROMOCIO INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
06/10/2019
09:00
C.E. SFERIC VERD CLUB BÀSQUET SENTMENAT C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
06/10/2019
11:00
CB CERDANYOLA AL DIA B C.E. SFERIC VERD C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
06/10/2019
11:00
LA SALLE MANRESA B C.E. SFERIC BLANC - A. GALLARDO REVESTIMENTS C.T. PRE-INFANTIL MASC. COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
06/10/2019
12:00
C.E. SFERIC BLANC - INTERNATIONAL HOUSE C.E. MARISTES RUBÍ C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
06/10/2019
18:15
C.E. SFERIC OMNIFECT C.B. MATADEPERA TARONJA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
12/10/2019
09:00
C.E. SFERIC VERD CLUB NATACIO TERRASSA B C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
12/10/2019
09:00
C.E. SANT NICOLAU BLAU - NETEGES CREU ALTA C.E. SFERIC BLANC - KONFYANS C.T. PRE-MINI MASC. C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
12/10/2019
09:30
EB ROSELLA C.E. SFERIC VERD C.T. PRE-INFANTIL MASC. POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
12/10/2019
10:30
C.E. SFERIC GROC SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB C C.T. MINI MASC. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
12/10/2019
10:30
C.B. SANT PERE NEGRE C.E. SFERIC VERD C.T. CADET MASC. PROMOCIO SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
12/10/2019
10:30
UE SANT CUGAT BLANC C.E. SFERIC BLANC - POSITIVO BOY C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
12/10/2019
10:30
C.B. REGINA CARMELI A C.E. SFERIC BLANC - ESTUDIO MODULAR C.T. MINI MASC. PAVELLO REGINA CARMELI
SANT SEBASTIA, 34
12/10/2019
12:00
C.E. SFERIC VERD C.B.CASTELLAR NEGRE C.T. MINI MASC. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
12/10/2019
12:00
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB C ESCOLA PIA TERRASSA C.T. CADET FEM. PROMOCIO GIMNAS MUNICIPAL SANT QUIRZE
FINAL AV. ARRAHONA S/N
12/10/2019
17:30
C.E. SFERIC VERD CREU ALTA SABADELL VERMELL C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
13/10/2019
09:00
C.E. SFERIC BLANC - A. GALLARDO REVESTIMENTS S.A. SURIA C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
13/10/2019
10:30
C.E. SFERIC VERD - YUMMY C.B. NAVAS C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
13/10/2019
10:45
FEMENI CASTELLDEFELS 2009 - ORASOCIACION ESCOLA PIA TERRASSA C.T. MINI FEM. COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
13/10/2019
16:30
C.E. SFERIC BLANC C.B. MATADEPERA TARONJA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
13/10/2019
18:15
C.E. SFERIC OMNIFECT MARTISA C.B. SANTPEDOR A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
19/10/2019
09:00
ESCOLA PIA TERRASSA C.E.B. SANT JORDI C.T. MINI FEM. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
19/10/2019
09:00
SABADELL SUD CB C.E. SFERIC GROC C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
19/10/2019
09:00
EUROPEAN INTERNATIONAL SCHOOL C.E. SFERIC BLANC - POSITIVO BOY C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO EUROPA SPORTS CENTRE
AV. PLA DEL VINYET 110
19/10/2019
09:30
C.B. NOU BADIA BLANC C.E. SFERIC GROC C.T. MINI MASC. INST.ESP. BADIA DEL VALLES
VIA DE LA PLATA S/N
19/10/2019
09:30
C.N. SABADELL B C.E. SFERIC VERD C.T. PRE-MINI MASC. CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
19/10/2019
10:30
C.E. SFERIC BLANC - KONFYANS CLUB NATACIO TERRASSA A C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
19/10/2019
10:30
UE BARBERA MIXT C.E. SFERIC VERD C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
19/10/2019
12:00
C.E. SFERIC BLANC - ESTUDIO MODULAR NOU BÀSQUET OLESA NEGRE C.T. MINI MASC. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
19/10/2019
12:00
SABADELL SUD CB BLANC C.E. SFERIC VERD C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
19/10/2019
16:00
C.E. SFERIC VERD CLUB BÀSQUET SENTMENAT C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
19/10/2019
16:30
C.E.B. SANT JORDI BLANC C.E. SFERIC BLANC - INTERNATIONAL HOUSE C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. C.E.B. SANT JORDI
CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT)
19/10/2019
17:30
C.B. SANT PERE - SOLMANIA C.E. SFERIC OMNIFECT C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
20/10/2019
09:00
C.E. SFERIC BLANC - A. GALLARDO REVESTIMENTS ODENA CLUB BASQUET C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
20/10/2019
10:30
C.E. SFERIC VERD - YUMMY EB ROSELLA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
20/10/2019
12:00
CB TORELLÓ PIM C.E. SFERIC VERD C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL TORELLO
PASSATGE DEL ESPORTS, S/N
20/10/2019
16:00
QBASKET SANT CUGAT C.E. SFERIC BLANC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
26/10/2019
09:00
C.B.CASTELLAR C.E. SFERIC BLANC - KONFYANS C.T. PRE-MINI MASC. NOU PAVELLO ZONA PUIGVERT
PAIS VALENCIA, S/N
26/10/2019
09:00
CREU ALTA SABADELL ESCOLA PIA TERRASSA C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO CAN BALSACH
CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA)
26/10/2019
09:00
CLOTET SUZUKI SANT BOI ESCOLA PIA TERRASSA C.T. MINI FEM. PAVELLO CAN MASALLERA
VIDUA VIVES, 14-16
26/10/2019
10:30
C.E. SFERIC GROC CREU ALTA SABADELL VERMELL C.T. MINI MASC. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
26/10/2019
10:30
SABADELL SUD CB C.E. SFERIC VERD - YUMMY C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
26/10/2019
10:30
C.B.CASTELLAR GROC C.E. SFERIC BLANC - ESTUDIO MODULAR C.T. MINI MASC. NOU PAVELLO ZONA PUIGVERT
PAIS VALENCIA, S/N
26/10/2019
12:00
C.E. SFERIC VERD CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA C.T. MINI MASC. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
26/10/2019
12:00
CREU ALTA SABADELL BLAU C.E. SFERIC VERD C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO CAN BALSACH
CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA)
26/10/2019
16:00
C.E. SFERIC GROC BC SANT JOAN DESPÍ '2' C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
27/10/2019
09:00
C.E. SFERIC VERD CB CASTELLDEFELS 0708 - SALA ENIGMA C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
27/10/2019
09:00
C.B. ESPARREGUERA C.E. SFERIC BLANC - A. GALLARDO REVESTIMENTS C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO RAMON MARTI
HOSPITAL, 37
27/10/2019
10:30
C.E. SFERIC BLANC - POSITIVO BOY BASQUETPIASABADELL C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
27/10/2019
12:00
C.E. SFERIC BLANC - INTERNATIONAL HOUSE CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA 1 C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
27/10/2019
18:15
C.E. SFERIC OMNIFECT C.E.B. SANT JORDI C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
02/11/2019
19:00
SARSA LA SALLE MANRESA B C.E. SFERIC BLANC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
02/11/2019
20:00
PRONCAT - C.B. ESPARREGUERA B C.E. SFERIC OMNIFECT C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO RAMON MARTI
HOSPITAL, 37
03/11/2019
17:30
C.E. SFERIC GROC CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA 3 C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
09/11/2019
09:00
ESCOLA PIA TERRASSA EB ROSELLA C.T. MINI FEM. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
09/11/2019
09:00
EUROPEAN INTERNATIONAL SCHOOL C.E. SFERIC VERD C.T. MINI MASC. EUROPA SPORTS CENTRE
AV. PLA DEL VINYET 110
09/11/2019
10:30
C.E. SFERIC BLANC - KONFYANS NOU BÀSQUET OLESA NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
09/11/2019
11:00
EB ROSELLA VERMELL C.E. SFERIC VERD C.T. PRE-MINI MASC. POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
09/11/2019
12:00
C.E. SFERIC BLANC - ESTUDIO MODULAR C.B. SANT PERE VERMELL C.T. MINI MASC. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
09/11/2019
12:00
CREU ALTA SABADELL BLANC C.E. SFERIC GROC C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO CAN BALSACH
CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA)
09/11/2019
12:30
CB.ROQUETES B C.E. SFERIC VERD C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL MIQUEL MECA TORRES
AV. CATALUNYA, 2
09/11/2019
12:30
EB ROSELLA VERMELL C.E. SFERIC GROC C.T. MINI MASC. POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
09/11/2019
16:00
ESCOLA PIA TERRASSA C.E. MARISTES RUBÍ C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
09/11/2019
16:30
C.B.CASTELLAR C.E. SFERIC BLANC - POSITIVO BOY C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO NOU PAVELLO ZONA PUIGVERT
PAIS VALENCIA, S/N
09/11/2019
17:30
C.E. SFERIC VERD CLUB NATACIO TERRASSA C C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
09/11/2019
19:00
UE SANT CUGAT BLANC C.E. SFERIC VERD C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
10/11/2019
09:00
C.E. SFERIC BLANC - A. GALLARDO REVESTIMENTS CLUB NATACIO TERRASSA B C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
10/11/2019
10:30
C.E. SFERIC VERD - YUMMY C.E.B. PALLEJÀ C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
10/11/2019
12:00
C.E. SFERIC BLANC - INTERNATIONAL HOUSE CREU ALTA SABADELL 2 C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
10/11/2019
16:30
C.E. SFERIC BLANC ASFE SANT FRUITÓS B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
10/11/2019
18:15
C.E. SFERIC OMNIFECT BODEGAS SOMMOS PEÑA FRAGATINA A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
16/11/2019
09:00
UB MIR A C.E. SFERIC BLANC - KONFYANS C.T. PRE-MINI MASC. GIMNAS MUNICIPAL MONTCADA
BONAVISTA, S/N
16/11/2019
10:15
C.B. MATADEPERA TARONJA C.E. SFERIC BLANC - ESTUDIO MODULAR C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA
ENRIC GENESCA CORTES S/N
16/11/2019
10:30
C.E. SFERIC VERD C.E.B. SANT JORDI BLANC C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
16/11/2019
10:45
CLUB BÀSQUET SENTMENAT C.E. SFERIC VERD C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO CAN SORTS
ZONA ESP. MUNICIPAL CAN SORS
16/11/2019
11:00
CB ABRERA ESCOLA PIA TERRASSA C.T. MINI FEM. PAVELLO D'ESPORTS D'ABRERA
PG. DE L'ESGLESIA, 20-22
16/11/2019
12:00
C.E. SFERIC VERD CLUB NATACIO TERRASSA 1 C.T. MINI MASC. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
16/11/2019
16:00
C.E. SFERIC GROC QBASKET SANT CUGAT 3 C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
16/11/2019
16:00
C.B. MATADEPERA VERD C.E. SFERIC VERD C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA
ENRIC GENESCA CORTES S/N
16/11/2019
17:30
C.E. SFERIC VERD CB CERDANYOLA AL DIA B C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
17/11/2019
09:00
C.E. SFERIC BLANC - A. GALLARDO REVESTIMENTS LA SALLE MANRESA B C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
17/11/2019
10:30
C.E. SFERIC VERD - YUMMY C.B. SANT ANDREU C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
17/11/2019
10:30
C.E. MARISTES RUBÍ C.E. SFERIC BLANC - INTERNATIONAL HOUSE C.T. CADET MASC. PROMOCIO MARISTES RUBI
CA N'ORIOL, 25
17/11/2019
16:00
CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA TARONJA ESCOLA PIA TERRASSA C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO CAN PARELLADA
C/ EUROPA S/N JUNT CAMP FUTBOL
17/11/2019
17:45
C. B. SOLSONA C.E. SFERIC OMNIFECT C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
17/11/2019
19:15
C. B. SOLSONA C.E. SFERIC BLANC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
23/11/2019
09:00
ESCOLA PIA TERRASSA FEMENI CASTELLDEFELS 2009 - ORASOCIACION C.T. MINI FEM. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
23/11/2019
09:00
C.B. NAVAS C.E. SFERIC VERD - YUMMY C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS
PAU CASALS, S/N
23/11/2019
09:00
CLUB NATACIO TERRASSA B C.E. SFERIC VERD C.T. PRE-MINI MASC. CENTRE D'ESPORTS BONAIRE
SABADELL, S/N (POLIESPORTIU)
23/11/2019
10:15
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB C C.E. SFERIC GROC C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU SANT QUIRZE
PRIORAT S/N
23/11/2019
10:30
C.E. SFERIC BLANC - KONFYANS C.E. SANT NICOLAU BLAU - NETEGES CREU ALTA C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
23/11/2019
10:30
CREU ALTA SABADELL VERMELL C.E. SFERIC VERD C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAVELLO CAN BALSACH
CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA)
23/11/2019
12:00
C.E. SFERIC BLANC - ESTUDIO MODULAR C.B. REGINA CARMELI A C.T. MINI MASC. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
23/11/2019
12:30
S.A. SURIA C.E. SFERIC BLANC - A. GALLARDO REVESTIMENTS C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO JOSEP FABREGA I TORT
SANT JOSEP, S/N
23/11/2019
16:00
ESCOLA PIA TERRASSA SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB C C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
23/11/2019
17:30
C.E. SFERIC VERD C.B. SANT PERE NEGRE C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
23/11/2019
18:30
SISVIAL CB BALAGUER A C.E. SFERIC OMNIFECT C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE
C/ URGELL, 96
24/11/2019
09:00
C.E. SFERIC VERD EB ROSELLA C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
24/11/2019
09:00
C.B.CASTELLAR NEGRE C.E. SFERIC VERD C.T. MINI MASC. NOU PAVELLO ZONA PUIGVERT
PAIS VALENCIA, S/N
24/11/2019
10:30
C.E. SFERIC BLANC - POSITIVO BOY UE SANT CUGAT BLANC C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
24/11/2019
10:45
CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA 3 C.E. SFERIC GROC C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO CAN PARELLADA
C/ EUROPA S/N JUNT CAMP FUTBOL
24/11/2019
16:00
C.B. REGINA CARMELI C.E. SFERIC BLANC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO REGINA CARMELI
SANT SEBASTIA, 34
30/11/2019
09:00
C.E. SFERIC VERD C.N. SABADELL B C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
30/11/2019
09:30
NOU BÀSQUET OLESA NEGRE C.E. SFERIC BLANC - ESTUDIO MODULAR C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
30/11/2019
10:30
C.E. SFERIC GROC C.B. NOU BADIA BLANC C.T. MINI MASC. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
30/11/2019
12:00
C.E. SFERIC VERD UE BARBERA MIXT C.T. MINI MASC. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
30/11/2019
12:15
CLUB BÀSQUET SENTMENAT C.E. SFERIC VERD C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO CAN SORTS
ZONA ESP. MUNICIPAL CAN SORS
30/11/2019
12:30
EB ROSELLA C.E. SFERIC VERD - YUMMY C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
30/11/2019
13:00
ODENA CLUB BASQUET C.E. SFERIC BLANC - A. GALLARDO REVESTIMENTS C.T. PRE-INFANTIL MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL ODENA
PLAÇA MESTRE VILAVELL S/N
30/11/2019
16:00
C.E. SFERIC GROC SABADELL SUD CB C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
30/11/2019
17:30
C.E. SFERIC VERD SABADELL SUD CB BLANC C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
30/11/2019
19:15
C.E. SFERIC BLANC C.B. SANT PERE BLANC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
01/12/2019
09:00
C.E. SFERIC VERD CB TORELLÓ PIM C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
01/12/2019
10:30
C.E. SFERIC BLANC - POSITIVO BOY EUROPEAN INTERNATIONAL SCHOOL C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
01/12/2019
11:00
CLUB NATACIO TERRASSA A C.E. SFERIC BLANC - KONFYANS C.T. PRE-MINI MASC. CENTRE D'ESPORTS BONAIRE
SABADELL, S/N (POLIESPORTIU)
01/12/2019
12:00
C.E. SFERIC BLANC - INTERNATIONAL HOUSE C.E.B. SANT JORDI BLANC C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
01/12/2019
16:00
C.E.B. SANT JORDI ESCOLA PIA TERRASSA C.T. MINI FEM. PAV. C.E.B. SANT JORDI
CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT)
01/12/2019
18:15
C.E. SFERIC OMNIFECT CB CERDANYOLA AL DIA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
14/12/2019
09:00
ESCOLA PIA TERRASSA CLOTET SUZUKI SANT BOI C.T. MINI FEM. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
14/12/2019
10:30
C.E. SFERIC BLANC - KONFYANS C.B.CASTELLAR C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
14/12/2019
11:30
CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA C.E. SFERIC VERD C.T. MINI MASC. PAVELLO CAN PARELLADA
C/ EUROPA S/N JUNT CAMP FUTBOL
14/12/2019
11:30
CREU ALTA SABADELL VERMELL C.E. SFERIC GROC C.T. MINI MASC. PAVELLO CAN BALSACH
CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA)
14/12/2019
12:00
C.E. SFERIC BLANC - ESTUDIO MODULAR C.B.CASTELLAR GROC C.T. MINI MASC. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
14/12/2019
12:00
BC SANT JOAN DESPÍ '2' C.E. SFERIC GROC C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
14/12/2019
16:00
ESCOLA PIA TERRASSA CREU ALTA SABADELL C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
14/12/2019
16:30
EUROPEAN INTERNATIONAL SCHOOL C.E. SFERIC OMNIFECT C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. EUROPA SPORTS CENTRE
AV. PLA DEL VINYET 110
14/12/2019
17:30
C.E. SFERIC VERD CREU ALTA SABADELL BLAU C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
15/12/2019
09:00
C.E. SFERIC BLANC - A. GALLARDO REVESTIMENTS C.B. ESPARREGUERA C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
15/12/2019
09:15
CB CASTELLDEFELS 0708 - SALA ENIGMA C.E. SFERIC VERD C.T. PRE-INFANTIL MASC. COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
15/12/2019
10:30
C.E. SFERIC VERD - YUMMY SABADELL SUD CB C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
15/12/2019
10:30
BASQUETPIASABADELL C.E. SFERIC BLANC - POSITIVO BOY C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
15/12/2019
12:15
CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA 1 C.E. SFERIC BLANC - INTERNATIONAL HOUSE C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO CAN PARELLADA
C/ EUROPA S/N JUNT CAMP FUTBOL
15/12/2019
16:30
BAR TUTXI BÀSQUET BERGA C.E. SFERIC BLANC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
21/12/2019
09:00
C.E. SFERIC VERD EB ROSELLA VERMELL C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
21/12/2019
09:00
C.E.B. PALLEJÀ C.E. SFERIC VERD - YUMMY C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL PALLEJA
AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1
21/12/2019
09:30
NOU BÀSQUET OLESA NEGRE C.E. SFERIC BLANC - KONFYANS C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
21/12/2019
10:30
C.E. SFERIC GROC EB ROSELLA VERMELL C.T. MINI MASC. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
21/12/2019
10:30
C.B. SANT PERE VERMELL C.E. SFERIC BLANC - ESTUDIO MODULAR C.T. MINI MASC. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
21/12/2019
11:00
EB ROSELLA ESCOLA PIA TERRASSA C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU MUNICIPAL DE VACARISSES
AV. TRIAS FARGAS, S/N
21/12/2019
11:30
CLUB NATACIO TERRASSA B C.E. SFERIC BLANC - A. GALLARDO REVESTIMENTS C.T. PRE-INFANTIL MASC. CENTRE D'ESPORTS BONAIRE
SABADELL, S/N (POLIESPORTIU)
21/12/2019
12:00
C.E. SFERIC VERD EUROPEAN INTERNATIONAL SCHOOL C.T. MINI MASC. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
21/12/2019
12:00
SABADELL SUD CB NEGRE C.E. SFERIC BLANC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
21/12/2019
12:00
CREU ALTA SABADELL 2 C.E. SFERIC BLANC - INTERNATIONAL HOUSE C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO CAN BALSACH
CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA)
21/12/2019
12:45
CLUB NATACIO TERRASSA C C.E. SFERIC VERD C.T. CADET MASC. PROMOCIO CENTRE D'ESPORTS BONAIRE
SABADELL, S/N (POLIESPORTIU)
21/12/2019
16:00
C.E. SFERIC GROC CREU ALTA SABADELL BLANC C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
21/12/2019
17:30
C.E. SFERIC VERD UE SANT CUGAT BLANC C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
21/12/2019
17:30
C.E. MARISTES RUBÍ ESCOLA PIA TERRASSA C.T. CADET FEM. PROMOCIO MARISTES RUBI
CA N'ORIOL, 25
22/12/2019
09:00
C.E. SFERIC VERD CB.ROQUETES B C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
22/12/2019
10:30
C.E. SFERIC BLANC - POSITIVO BOY C.B.CASTELLAR C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
22/12/2019
18:15
C.E. SFERIC OMNIFECT NUBEM TELECOM BÀSQUET BERGA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
11/01/2020
17:45
UE SANT CUGAT VERMELL C.E. SFERIC OMNIFECT C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
12/01/2020
16:30
C.E. SFERIC BLANC CREU ALTA SABADELL 2 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
18/01/2020
19:15
C.B. MATADEPERA TARONJA C.E. SFERIC BLANC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA
ENRIC GENESCA CORTES S/N
19/01/2020
17:45
CAFE BAR RIBERA CB ALPICAT B C.E. SFERIC OMNIFECT C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO ANTONI ROURE D'ALPICAT
PARC DEL GRAO, S/N
26/01/2020
16:30
C.E. SFERIC BLANC QBASKET SANT CUGAT C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
26/01/2020
19:30
C.B. MATADEPERA TARONJA C.E. SFERIC OMNIFECT C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA
ENRIC GENESCA CORTES S/N
02/02/2020
19:00
MARTISA C.B. SANTPEDOR A C.E. SFERIC OMNIFECT C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ
CTRA NAVARCLES, S/N
09/02/2020
16:30
C.E. SFERIC BLANC SARSA LA SALLE MANRESA B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
09/02/2020
18:15
C.E. SFERIC OMNIFECT C.B. SANT PERE - SOLMANIA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
23/02/2020
12:30
ASFE SANT FRUITÓS B C.E. SFERIC BLANC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES
CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N
23/02/2020
17:30
C.E.B. SANT JORDI C.E. SFERIC OMNIFECT C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. C.E.B. SANT JORDI
CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT)
01/03/2020
16:30
C.E. SFERIC BLANC C. B. SOLSONA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
01/03/2020
18:15
C.E. SFERIC OMNIFECT PRONCAT - C.B. ESPARREGUERA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
07/03/2020
17:30
BODEGAS SOMMOS PEÑA FRAGATINA A C.E. SFERIC OMNIFECT C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA
AV. DE LA CONSTITUCION, S/N
08/03/2020
16:30
C.E. SFERIC BLANC C.B. REGINA CARMELI C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
14/03/2020
16:00
C.B. SANT PERE BLANC C.E. SFERIC BLANC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
15/03/2020
18:15
C.E. SFERIC OMNIFECT C. B. SOLSONA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
22/03/2020
16:30
C.E. SFERIC BLANC BAR TUTXI BÀSQUET BERGA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
22/03/2020
18:15
C.E. SFERIC OMNIFECT SISVIAL CB BALAGUER A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
28/03/2020
17:30
CB CERDANYOLA AL DIA B C.E. SFERIC OMNIFECT C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
19/04/2020
18:15
C.E. SFERIC OMNIFECT EUROPEAN INTERNATIONAL SCHOOL C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
26/04/2020
18:30
NUBEM TELECOM BÀSQUET BERGA C.E. SFERIC OMNIFECT C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
10/05/2020
18:15
C.E. SFERIC OMNIFECT UE SANT CUGAT VERMELL C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD