Calendari Global Club

CLUB ESPORTIU SFERIC BÀSQUET

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
24/09/2022
16:00
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC SFERIC 06 BLANC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS
C/ SANTS MARTIRS, S/N
25/09/2022
12:30
SFERIC 05 BLANC CB CERDANYOLA AL DIA A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
25/09/2022
17:30
CB CASTELLET ESTUDIO MODULAR SFERIC C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET
BARCELONA, S/N
25/09/2022
19:00
SANT QUIRZE B.C. B CE SFERIC BÀSQUET C.T. SENIOR B MASCULI C.E.M. CAN CASABLANQUES - Pista Nova
C/ PRIORAT s/n
01/10/2022
09:00
SFERIC 2014 BASQUET SANT PERE BLANC C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
01/10/2022
09:00
CNB VILANOVA - AKO BLAU SFERIC BLANC C.T. PRE-INFANTIL MASC. C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
01/10/2022
09:00
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU B SFERIC 2012 C.T. MINI MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU
AV. JAUME CAMPMAJOR, 30
01/10/2022
09:00
SALESIANS SABADELL ESCOLA PIA TERRASSA C.T. PRE-INFANTIL FEM. COL. S. JOAN BOSCO (SALESIANS)
AV. DON BOSCO, S/N
01/10/2022
10:45
SFERIC 2011 VERD CLUB NATACIO TERRASSA B C.T. MINI MASC. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
01/10/2022
11:30
BASQUET SANT PERE A SFERIC 2013 VERD C.T. PRE-MINI MASC. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
01/10/2022
12:15
CREU ALTA SABADELL 2 SFERIC 07 BLANC C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO CAN BALSACH
CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA)
01/10/2022
12:15
BÀSQUET MANRESA VERMELL SFERIC BLANC C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
01/10/2022
12:30
SFERIC 2011 BLANC CREU ALTA SABADELL BLANC C.T. MINI MASC. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
01/10/2022
16:00
SFERIC 08 VERD CEB SANT JORDI BLAU C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
01/10/2022
17:45
SFERIC 08 BLANC UE SANT CUGAT BLANC C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
01/10/2022
19:30
SFERIC 06 BLANC CB PARETS NEGRE C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
02/10/2022
09:00
SFERIC VERD CLUB NATACIÓ SABADELL C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
02/10/2022
09:30
SABADELL BQ VALLES PMM U10 SFERIC 2013 BLANC C.T. PRE-MINI MASC. INSTITUT FERRAN CASABLANCAS
C/ FONT I SAGUÉ, S/N (Accés al costat núm. 1)
02/10/2022
10:45
SFERIC VERD BÀSQUET LLOR C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
02/10/2022
12:15
CB IPSI A SFERIC 05 BLANC C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
02/10/2022
16:00
SFERIC GROC UE SANT CUGAT BLAU C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
02/10/2022
17:45
CE SFERIC BÀSQUET S.A. SÚRIA B C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
08/10/2022
09:00
SFERIC 2012 RIPOTRANS CB LLIÇÀ D’AMUNT C.T. MINI MASCULI 1R. ANY PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
08/10/2022
09:00
CB PARETS NEGRE SFERIC 2011 BLANC C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
08/10/2022
09:00
CB MATADEPERA TARONJA SFERIC 2014 C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA
ENRIC GENESCA CORTES S/N
08/10/2022
10:30
C.B.CASTELLAR SFERIC 2011 VERD C.T. MINI MASC. NOU PAVELLO ZONA PUIGVERT
PAIS VALENCIA, S/N
08/10/2022
10:45
SFERIC 2013 VERD C.E SANT NICOLAU BLANC C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
08/10/2022
12:00
CREU ALTA SABADELL 1 SFERIC VERD C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO CAN BALSACH
CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA)
08/10/2022
12:30
SFERIC 2013 BLANC LA SALLE MANRESA B C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
08/10/2022
13:00
UE SANT ANDREU SFERIC VERD C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU BON PASTOR
COSTA DAURADA, S/N
08/10/2022
16:30
SFERIC 07 BLANC CB MATADEPERA TARONJA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
08/10/2022
17:30
C.B. CORBERA NEGRE ESTUDIO MODULAR SFERIC C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. INSTAL. ESPORTIVES CORBERA
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
09/10/2022
09:00
BÀSQUET PRATENC 3 - LISANT CE SFERIC BÀSQUET C.T. SENIOR B MASCULI C.E.M. JULIO MENDEZ
AV.REMOLAR-CANT.RIU LLOBREGAT
09/10/2022
09:30
SABADELL BQ VALLES CM U16P2 SFERIC 08 BLANC C.T. CADET MASC. PROMOCIO INSTITUT FERRAN CASABLANCAS
C/ FONT I SAGUÉ, S/N (Accés al costat núm. 1)
09/10/2022
10:45
SFERIC BLANC LA SALLE MANRESA B C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
09/10/2022
11:00
CLUB NATACIO TERRASSA C SFERIC 07 VERD C.T. CADET MASC. PROMOCIO C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET
AV. DE L'ABAT MARCET, 200
09/10/2022
12:00
REFORMIT ARENYS BÀSQUET VERD SFERIC 06 BLANC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
09/10/2022
12:00
C.B.CASTELLAR A SFERIC GROC C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C NOU PAVELLO ZONA PUIGVERT
PAIS VALENCIA, S/N
09/10/2022
12:30
SFERIC 05 BLANC CB IGUALADA JMA C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
09/10/2022
17:30
UE SANT CUGAT TARONJA SFERIC 08 VERD C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
15/10/2022
09:00
SFERIC 2012 BASQUET SANT PERE BLANC C.T. MINI MASCULI 1R. ANY PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
15/10/2022
09:00
CLUB NATACIO TERRASSA B SFERIC BLANC C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET
AV. DE L'ABAT MARCET, 200
15/10/2022
10:45
SFERIC 2011 VERD E.B. ROSELLA NEGRE C.T. MINI MASC. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
15/10/2022
10:45
E.B. ROSELLA 2013 SFERIC 2013 BLANC C.T. PRE-MINI MASC. POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
15/10/2022
10:45
E.B. ROSELLA BLANC SFERIC 2014 C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL DE VACARISSES
AV. TRIAS FARGAS, S/N
15/10/2022
11:30
CBF CERDANYOLA PREINFANTIL ESCOLA PIA TERRASSA C.T. PRE-INFANTIL FEM. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
15/10/2022
12:00
C.B.SANT ANDREU SFERIC BLANC C.T. PRE-INFANTIL MASC. C.P. JOSEP PLA
JOSEP PLA, S/N
15/10/2022
12:30
SFERIC 2011 BLANC C.E SANT NICOLAU BLANC C.T. MINI MASC. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
15/10/2022
16:00
SFERIC 08 VERD QBASKET SANT CUGAT BLANC C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
15/10/2022
16:00
CB VILA-SECA SFERIC 05 BLANC C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
15/10/2022
17:45
SFERIC 08 BLANC CLUB BÀSQUET SANTA PERPETUA NEGRE C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
15/10/2022
19:30
SFERIC 06 BLANC CEB SANT JORDI BLAU C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
15/10/2022
19:30
CLUB NATACIO TERRASSA B SFERIC 07 BLANC C.T. CADET MASC. PROMOCIO C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET
AV. DE L'ABAT MARCET, 200
16/10/2022
09:00
SFERIC VERD UE SANT CUGAT BLANC C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
16/10/2022
10:45
SFERIC VERD F.C. MARTINENC BÀSQUET B C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
16/10/2022
12:30
SFERIC 07 VERD E.B. ROSELLA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
16/10/2022
16:00
CE SFERIC BÀSQUET SALESIANS SABADELL C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
16/10/2022
18:00
ESTUDIO MODULAR SFERIC C.E GELIDA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
16/10/2022
19:30
SFERIC GROC CB CERDANYOLA AL DIA B C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
22/10/2022
09:00
SFERIC 2014 CLUB NATACIÓ SABADELL B C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
22/10/2022
09:00
BÀSQUET SITGES A SFERIC BLANC C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS
AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN
22/10/2022
10:30
A. E. SALLENT SFERIC BLANC C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL SALLENT
VERGE DEL PILAR S/N
22/10/2022
10:45
SFERIC 2013 VERD CLUB NATACIO TERRASSA A C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
22/10/2022
12:00
CLUB BÀSQUET SANTA PERPETUA SFERIC 2011 BLANC C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
22/10/2022
12:30
SFERIC 2013 BLANC BÀSQUET MANRESA BLANC C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
22/10/2022
12:30
CB CALELLA B SFERIC 06 BLANC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
22/10/2022
12:30
E.B. ROSELLA BLANC ESCOLA PIA TERRASSA C.T. PRE-INFANTIL FEM. POLIESPORTIU MUNICIPAL DE VACARISSES
AV. TRIAS FARGAS, S/N
22/10/2022
16:00
SFERIC 08 VERD CB REGINA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
22/10/2022
17:45
SFERIC 08 BLANC BASQUETPIASABADELL TARONJA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
22/10/2022
19:30
SFERIC GROC C.B. VILADECAVALLS C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
23/10/2022
09:00
SFERIC VERD C.E. MARISTES RUBÍ C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
23/10/2022
09:00
UE SANT CUGAT BLAU SFERIC 2012 C.T. MINI MASCULI 1R. ANY C.E.I.P. CATALUNYA
CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130
23/10/2022
10:45
SFERIC 07 VERD C.B. NOU BADIA DEL VALLES C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
23/10/2022
12:00
CB LES FRANQUESES B CE SFERIC BÀSQUET C.T. SENIOR B MASCULI PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
23/10/2022
12:30
SFERIC 05 BLANC C.E SANT NICOLAU 1 C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
05/11/2022
09:00
SFERIC 2012 CB CERDANYOLA AL DIA B C.T. MINI MASCULI 1R. ANY PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
05/11/2022
09:00
PAIDOS-ASFE VERD SFERIC 2013 BLANC C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES
CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N
05/11/2022
09:00
CLUB NATACIO TERRASSA B SFERIC 2014 C.T. PRE-MINI MASC. C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET
AV. DE L'ABAT MARCET, 200
05/11/2022
09:30
C.B. NOU BADIA DEL VALLES MIXTE SFERIC 2013 VERD C.T. PRE-MINI MASC. INST.ESP. BADIA DEL VALLES
VIA DE LA PLATA S/N
05/11/2022
10:30
C.B. SANT QUIRZE A SFERIC VERD C.T. PRE-INFANTIL MASC. C.E.M. CAN CASABLANQUES - Pista Nova
C/ PRIORAT s/n
05/11/2022
10:45
SFERIC 2011 VERD C.B. SENTMENAT VERMELL C.T. MINI MASC. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
05/11/2022
12:00
SALESIANS SABADELL SFERIC 07 VERD C.T. CADET MASC. PROMOCIO COL. S. JOAN BOSCO (SALESIANS)
AV. DON BOSCO, S/N
05/11/2022
12:30
SFERIC 2011 BLANC CLUB NATACIÓ SABADELL A C.T. MINI MASC. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
05/11/2022
16:00
ESCOLA PIA TERRASSA CEB SANT JORDI BLANC C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
05/11/2022
16:00
C.B. SANT QUIRZE A SFERIC VERD C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO C.E.M. CAN CASABLANQUES - Pista Nova
C/ PRIORAT s/n
05/11/2022
17:45
SFERIC 07 BLANC BASQUET SANT PERE C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
05/11/2022
19:00
CEB SANT JORDI BLANC SFERIC GROC C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAV. C.E.B. SANT JORDI
CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT)
06/11/2022
09:00
SFERIC BLANC NOU BÀSQUET OLESA C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
06/11/2022
10:45
SFERIC BLANC NOU BÀSQUET OLESA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
06/11/2022
16:00
UE BARBERA D SFERIC 08 VERD C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
06/11/2022
16:15
BASQUETPIASABADELL BLAU SFERIC 05 BLANC C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. ESCOLA PIA SABADELL
GARCILASO, 99
06/11/2022
18:00
ESTUDIO MODULAR SFERIC QBASKET SANT CUGAT 1 C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
06/11/2022
18:00
UE BARBERA B SFERIC 08 BLANC C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
12/11/2022
09:00
SFERIC 2012 GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU B C.T. MINI MASCULI 1R. ANY PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
12/11/2022
09:00
BASQUET SANT PERE BLANC SFERIC 2014 C.T. PRE-MINI MASC. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
12/11/2022
10:15
CREU ALTA SABADELL BLANC SFERIC 2011 BLANC C.T. MINI MASC. PAVELLO CAN BALSACH
CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA)
12/11/2022
10:45
SFERIC 2013 VERD BASQUET SANT PERE A C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
12/11/2022
10:45
CLUB NATACIO TERRASSA B SFERIC 2011 VERD C.T. MINI MASC. C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET
AV. DE L'ABAT MARCET, 200
12/11/2022
11:00
CLUB NATACIÓ SABADELL SFERIC VERD C.T. PRE-INFANTIL MASC. CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
12/11/2022
12:00
BÀSQUET LLOR SFERIC VERD C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO E.E. LLOR
LLUIS COMPANYS, 50
12/11/2022
12:30
SFERIC 2013 BLANC SABADELL BQ VALLES PMM U10 C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
12/11/2022
16:00
ESCOLA PIA TERRASSA SALESIANS SABADELL C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
12/11/2022
16:00
LA SALLE MANRESA B ESTUDIO MODULAR SFERIC C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
12/11/2022
16:00
EL MASNOU BASQUETBOL SFERIC 06 BLANC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU
CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14
12/11/2022
17:30
CEB SANT JORDI BLAU SFERIC 08 VERD C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. C.E.B. SANT JORDI
CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT)
12/11/2022
17:45
SFERIC 07 BLANC CREU ALTA SABADELL 2 C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
13/11/2022
09:00
SFERIC BLANC CNB VILANOVA - AKO BLAU C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
13/11/2022
10:45
SFERIC BLANC BÀSQUET MANRESA VERMELL C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
13/11/2022
12:30
SFERIC 05 BLANC BBA CASTELLDEFELS 2005 C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
13/11/2022
16:00
UE SANT CUGAT BLAU SFERIC GROC C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
13/11/2022
19:00
UE SANT CUGAT BLANC SFERIC 08 BLANC C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
13/11/2022
19:15
A.E. SALLENT CE SFERIC BÀSQUET C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO MUNICIPAL SALLENT
VERGE DEL PILAR S/N
19/11/2022
09:00
SFERIC 2014 CB MATADEPERA TARONJA C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
19/11/2022
09:00
LA SALLE MANRESA B SFERIC 2013 BLANC C.T. PRE-MINI MASC. COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
19/11/2022
09:00
C.E SANT NICOLAU BLANC SFERIC 2013 VERD C.T. PRE-MINI MASC. C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
19/11/2022
10:45
SFERIC 2011 VERD C.B.CASTELLAR C.T. MINI MASC. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
19/11/2022
10:45
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D’AMUNT SFERIC 2012 C.T. MINI MASCULI 1R. ANY PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
19/11/2022
12:30
SFERIC 2011 BLANC CB PARETS NEGRE C.T. MINI MASC. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
19/11/2022
12:30
AB VENDRELL 1 SFERIC 05 BLANC C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR
ARENAL S/N
19/11/2022
16:00
SFERIC 08 VERD UE SANT CUGAT TARONJA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
19/11/2022
16:00
CB MATADEPERA TARONJA SFERIC 07 BLANC C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA
ENRIC GENESCA CORTES S/N
19/11/2022
17:45
SFERIC 08 BLANC SABADELL BQ VALLES CM U16P2 C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
19/11/2022
19:30
SFERIC 06 BLANC AB PREMIA BLAU C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
20/11/2022
09:00
SFERIC VERD CREU ALTA SABADELL 1 C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
20/11/2022
10:00
LA SALLE MANRESA B SFERIC BLANC C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
20/11/2022
10:45
SFERIC VERD UE SANT ANDREU C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
20/11/2022
12:30
SFERIC 07 VERD CLUB NATACIO TERRASSA C C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
20/11/2022
16:00
CE SFERIC BÀSQUET CB VILADECANS B C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
20/11/2022
18:00
ESTUDIO MODULAR SFERIC SERRA S.E. CASAL VILAFRANCA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
20/11/2022
19:30
SFERIC GROC C.B.CASTELLAR A C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
26/11/2022
09:00
SFERIC 2014 E.B. ROSELLA BLANC C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
26/11/2022
09:00
F.C. MARTINENC BÀSQUET B SFERIC VERD C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
26/11/2022
09:00
C.E SANT NICOLAU BLANC SFERIC 2011 BLANC C.T. MINI MASC. C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
26/11/2022
09:00
E.B. ROSELLA NEGRE SFERIC 2011 VERD C.T. MINI MASC. POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
26/11/2022
12:00
CLUB BÀSQUET SANTA PERPETUA NEGRE SFERIC 08 BLANC C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
26/11/2022
12:30
SFERIC 2013 BLANC E.B. ROSELLA 2013 C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
26/11/2022
12:45
BASQUET SANT PERE BLANC SFERIC 2012 C.T. MINI MASCULI 1R. ANY SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
26/11/2022
16:00
ESCOLA PIA TERRASSA CBF CERDANYOLA PREINFANTIL C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
26/11/2022
16:00
QBASKET SANT CUGAT BLANC SFERIC 08 VERD C.T. CADET MASC. PROMOCIO INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
26/11/2022
17:45
SFERIC 07 BLANC CLUB NATACIO TERRASSA B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
26/11/2022
17:45
BÀSQUET SITGES - LA GUIXETA ESTUDIO MODULAR SFERIC C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS
AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN
26/11/2022
19:00
BASQUET SANT PERE VERMELL SFERIC 06 BLANC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
27/11/2022
09:00
SFERIC BLANC C.B.SANT ANDREU C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
27/11/2022
09:30
CB CERDANYOLA AL DIA B SFERIC GROC C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
27/11/2022
10:45
SFERIC BLANC CLUB NATACIO TERRASSA B C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
27/11/2022
11:00
C.B GASSÓ CE SFERIC BÀSQUET C.T. SENIOR B MASCULI NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
27/11/2022
12:15
CB VALLS FUSTERIA GASQUE SFERIC 05 BLANC C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
27/11/2022
12:30
E.B. ROSELLA SFERIC 07 VERD C.T. CADET MASC. PROMOCIO POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
27/11/2022
17:30
UE SANT CUGAT BLANC SFERIC VERD C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
03/12/2022
09:00
SFERIC 2012 UE SANT CUGAT BLAU C.T. MINI MASCULI 1R. ANY PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
03/12/2022
09:00
CLUB NATACIO TERRASSA A SFERIC 2013 VERD C.T. PRE-MINI MASC. C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET
AV. DE L'ABAT MARCET, 200
03/12/2022
10:45
BÀSQUET MANRESA BLANC SFERIC 2013 BLANC C.T. PRE-MINI MASC. COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
03/12/2022
11:00
CLUB NATACIÓ SABADELL B SFERIC 2014 C.T. PRE-MINI MASC. CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
03/12/2022
12:30
SFERIC 2011 BLANC CLUB BÀSQUET SANTA PERPETUA C.T. MINI MASC. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
03/12/2022
12:30
C.B. NOU BADIA DEL VALLES SFERIC 07 VERD C.T. CADET MASC. PROMOCIO INST.ESP. BADIA DEL VALLES
VIA DE LA PLATA S/N
03/12/2022
13:30
BASQUETPIASABADELL TARONJA SFERIC 08 BLANC C.T. CADET MASC. PROMOCIO ESCOLA PIA SABADELL
GARCILASO, 99
03/12/2022
16:00
ESCOLA PIA TERRASSA E.B. ROSELLA BLANC C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
03/12/2022
16:00
C.B. VILADECAVALLS SFERIC GROC C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
03/12/2022
17:30
CB REGINA SFERIC 08 VERD C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO REGINA CARMELI
SANT SEBASTIA, 34
03/12/2022
19:30
SFERIC 06 BLANC C.E SANT NICOLAU 2 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
04/12/2022
09:00
SFERIC BLANC BÀSQUET SITGES A C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
04/12/2022
09:00
C.E. MARISTES RUBÍ SFERIC VERD C.T. PRE-INFANTIL MASC. MARISTES RUBI
CA N'ORIOL, 25
04/12/2022
10:45
SFERIC BLANC A. E. SALLENT C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
04/12/2022
12:30
SFERIC 05 BLANC CN CALDES C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
04/12/2022
16:00
CE SFERIC BÀSQUET C.B. VILADECAVALLS C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
04/12/2022
18:00
ESTUDIO MODULAR SFERIC TENEA*TALENT - C.B. ESPARREGUERA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
17/12/2022
09:00
SFERIC 2014 CLUB NATACIO TERRASSA B C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
17/12/2022
09:15
CLUB NATACIÓ SABADELL A SFERIC 2011 BLANC C.T. MINI MASC. CN SABADELL-PAVELLO 4 (abans Cademesa)
MONTCADA, 10.
17/12/2022
10:30
C.B. SENTMENAT VERMELL SFERIC 2011 VERD C.T. MINI MASC. PAVELLO CAN SORTS
ZONA ESP. MUNICIPAL CAN SORS
17/12/2022
10:45
SFERIC 2013 VERD C.B. NOU BADIA DEL VALLES MIXTE C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
17/12/2022
12:00
CEB SANT JORDI BLANC ESCOLA PIA TERRASSA C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAV. C.E.B. SANT JORDI
CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT)
17/12/2022
12:30
SFERIC 2013 BLANC PAIDOS-ASFE VERD C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
17/12/2022
12:30
NOU BÀSQUET OLESA SFERIC BLANC C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
17/12/2022
12:30
CB CERDANYOLA AL DIA B SFERIC 2012 C.T. MINI MASCULI 1R. ANY PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
17/12/2022
16:00
SFERIC 08 VERD UE BARBERA D C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
17/12/2022
17:45
SFERIC 08 BLANC UE BARBERA B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
17/12/2022
19:30
SFERIC 06 BLANC UE BÀSQUET MARTORELLES C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
18/12/2022
09:00
SFERIC VERD C.B. SANT QUIRZE A C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
18/12/2022
10:45
SFERIC VERD C.B. SANT QUIRZE A C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
18/12/2022
12:30
SFERIC 07 VERD SALESIANS SABADELL C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
18/12/2022
12:30
NOU BÀSQUET OLESA SFERIC BLANC C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
18/12/2022
16:00
CE SFERIC BÀSQUET CB BELLVITGE GROC - JOAN XXIII C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
18/12/2022
16:00
BASQUET SANT PERE SFERIC 07 BLANC C.T. CADET MASC. PROMOCIO SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
18/12/2022
17:45
CBSAPS-SD ESPANYOL A SFERIC 05 BLANC C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PISTA POL. 3 XEMENEIES
C/ VILA I VILA, 44
18/12/2022
18:00
ESTUDIO MODULAR SFERIC CB NAVÀS B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
18/12/2022
19:30
SFERIC GROC CEB SANT JORDI BLANC C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
14/01/2023
19:30
C.E SANT NICOLAU B ESTUDIO MODULAR SFERIC C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
15/01/2023
12:30
SFERIC 05 BLANC CB MATADEPERA TARONJA C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
15/01/2023
13:30
C.E SANT NICOLAU C CE SFERIC BÀSQUET C.T. SENIOR B MASCULI C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
21/01/2023
19:30
SFERIC 06 BLANC UE BARBERA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
22/01/2023
10:45
BARÇA B SFERIC 05 BLANC C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER
DEL SOL, S/N
22/01/2023
16:00
CE SFERIC BÀSQUET CB MATADEPERA VERD C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
22/01/2023
18:00
ESTUDIO MODULAR SFERIC UE SANT CUGAT VERMELL C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
28/01/2023
12:30
CREU ALTA SABADELL 1 SFERIC 06 BLANC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO CAN BALSACH
CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA)
28/01/2023
16:00
CB CERDANYOLA AL DIA A SFERIC 05 BLANC C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
28/01/2023
20:30
UE SANT CUGAT BLANC CE SFERIC BÀSQUET C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
29/01/2023
18:00
ESTUDIO MODULAR SFERIC CB CASTELLET C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
04/02/2023
19:30
SFERIC 06 BLANC CB GRANOLLERS 2 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
05/02/2023
12:30
SFERIC 05 BLANC CB IPSI A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
05/02/2023
16:00
CE SFERIC BÀSQUET ESPORT BASE DEL PAPIOL C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
11/02/2023
12:30
CB IGUALADA JMA SFERIC 05 BLANC C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
11/02/2023
19:30
SFERIC 06 BLANC CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
12/02/2023
16:00
CE SFERIC BÀSQUET SANT QUIRZE B.C. B C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
12/02/2023
18:00
ESTUDIO MODULAR SFERIC C.B. CORBERA NEGRE C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
25/02/2023
19:15
C.E GELIDA ESTUDIO MODULAR SFERIC C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL GELIDA
MONTCAU, S/N
26/02/2023
10:45
CB PARETS NEGRE SFERIC 06 BLANC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
26/02/2023
12:30
SFERIC 05 BLANC CB VILA-SECA C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
26/02/2023
16:00
S.A. SÚRIA B CE SFERIC BÀSQUET C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO JOSEP FABREGA I TORT
SANT JOSEP, S/N
04/03/2023
19:30
SFERIC 06 BLANC REFORMIT ARENYS BÀSQUET VERD C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
05/03/2023
16:00
CE SFERIC BÀSQUET BÀSQUET PRATENC 3 - LISANT C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
05/03/2023
17:45
C.E SANT NICOLAU 1 SFERIC 05 BLANC C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
11/03/2023
19:00
CEB SANT JORDI BLAU SFERIC 06 BLANC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAV. C.E.B. SANT JORDI
CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT)
12/03/2023
12:30
SFERIC 05 BLANC BASQUETPIASABADELL BLAU C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
12/03/2023
17:30
SALESIANS SABADELL CE SFERIC BÀSQUET C.T. SENIOR B MASCULI COL. S. JOAN BOSCO (SALESIANS)
AV. DON BOSCO, S/N
12/03/2023
17:45
QBASKET SANT CUGAT 1 ESTUDIO MODULAR SFERIC C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
18/03/2023
19:30
SFERIC 06 BLANC CB CALELLA B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
19/03/2023
16:00
CE SFERIC BÀSQUET CB LES FRANQUESES B C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
19/03/2023
18:00
ESTUDIO MODULAR SFERIC LA SALLE MANRESA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
19/03/2023
19:45
BBA CASTELLDEFELS 2005 SFERIC 05 BLANC C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
25/03/2023
18:15
SERRA S.E. CASAL VILAFRANCA ESTUDIO MODULAR SFERIC C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO JOAN MARQUES
PASSATGE ALCOVER, 3
26/03/2023
12:30
SFERIC 05 BLANC AB VENDRELL 1 C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
01/04/2023
19:30
SFERIC 06 BLANC EL MASNOU BASQUETBOL C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
02/04/2023
16:00
CE SFERIC BÀSQUET A.E. SALLENT C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
15/04/2023
16:00
AB PREMIA BLAU SFERIC 06 BLANC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR
CAMI DEL MIG, 62
15/04/2023
19:30
CB VILADECANS B CE SFERIC BÀSQUET C.T. SENIOR B MASCULI PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU
c/ POMPEU FABRA, 5
16/04/2023
12:30
SFERIC 05 BLANC CB VALLS FUSTERIA GASQUE C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
16/04/2023
18:00
ESTUDIO MODULAR SFERIC BÀSQUET SITGES - LA GUIXETA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
22/04/2023
16:00
TENEA*TALENT - C.B. ESPARREGUERA ESTUDIO MODULAR SFERIC C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO RAMON MARTI
HOSPITAL, 37
22/04/2023
16:00
CN CALDES SFERIC 05 BLANC C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
22/04/2023
19:30
SFERIC 06 BLANC BASQUET SANT PERE VERMELL C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
23/04/2023
16:00
CE SFERIC BÀSQUET C.B GASSÓ C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
29/04/2023
16:00
C.E SANT NICOLAU 2 SFERIC 06 BLANC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
30/04/2023
18:45
C.B. VILADECAVALLS CE SFERIC BÀSQUET C.T. SENIOR B MASCULI POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
06/05/2023
16:00
UE BÀSQUET MARTORELLES SFERIC 06 BLANC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAV. MUNICIPAL MARTORELLES
CAN PUIG, S/N
06/05/2023
17:15
CB NAVÀS B ESTUDIO MODULAR SFERIC C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS
PAU CASALS, S/N
07/05/2023
11:00
CB BELLVITGE GROC - JOAN XXIII CE SFERIC BÀSQUET C.T. SENIOR B MASCULI C.E. JOAN XXIII
NTRA. SRA. BELLVITGE, 100-110
07/05/2023
12:30
SFERIC 05 BLANC CBSAPS-SD ESPANYOL A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
14/05/2023
16:00
CE SFERIC BÀSQUET C.E SANT NICOLAU C C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
14/05/2023
18:00
ESTUDIO MODULAR SFERIC C.E SANT NICOLAU B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
14/05/2023
19:15
CB MATADEPERA TARONJA SFERIC 05 BLANC C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA
ENRIC GENESCA CORTES S/N
20/05/2023
12:00
UE BARBERA SFERIC 06 BLANC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
20/05/2023
19:00
UE SANT CUGAT VERMELL ESTUDIO MODULAR SFERIC C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
20/05/2023
19:00
CB MATADEPERA VERD CE SFERIC BÀSQUET C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA
ENRIC GENESCA CORTES S/N
21/05/2023
12:30
SFERIC 05 BLANC BARÇA B C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
27/05/2023
19:30
SFERIC 06 BLANC CREU ALTA SABADELL 1 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
28/05/2023
16:00
CE SFERIC BÀSQUET UE SANT CUGAT BLANC C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
03/06/2023
19:00
ESPORT BASE DEL PAPIOL CE SFERIC BÀSQUET C.T. SENIOR B MASCULI PAV. MUNICIPAL EL PAPIOL
PAU CASALS S/N
04/06/2023
16:00
CB GRANOLLERS 2 SFERIC 06 BLANC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222