Calendari Global Club

C.B. LLAGOSTERA

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
23/09/2023
12:15
C.B.LLAGOSTERA BASQUET VEDRUNA PALAMÓS C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
23/09/2023
16:00
C.B.LLAGOSTERA C.B. SARRIÀ DE TER C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
24/09/2023
16:00
C.B.LLAGOSTERA ATHLÈTIC SILENC C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
24/09/2023
18:00
C.B.LLAGOSTERA PRISCO-L'ESCALA C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
30/09/2023
09:00
C.B.LLAGOSTERA C.B.GUIXOLS 2 C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
30/09/2023
09:00
C.B.LLAGOSTERA C.B.GUIXOLS 2 C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
30/09/2023
09:00
C.B.GUIXOLS C.B.LLAGOSTERA C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
30/09/2023
09:15
FD CASSANENC C.B.LLAGOSTERA VERMELL C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
30/09/2023
10:30
UNIÓ GIRONA MARISTES C.B.LLAGOSTERA C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO MARISTES DE GIRONA
AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7
30/09/2023
10:45
C.B.LLAGOSTERA FD CASSANENC C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
30/09/2023
10:45
C.B.LLAGOSTERA VERMELL C.B. FARNERS C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
30/09/2023
12:15
C.E. ONYAR C.B.LLAGOSTERA C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
30/09/2023
12:15
C.B.GUIXOLS C.B.LLAGOSTERA BLAU C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
30/09/2023
16:00
CB OLOT C.B.LLAGOSTERA C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
30/09/2023
16:00
C.B. FONTCOBERTA C.B.LLAGOSTERA C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 PAVELLO MUNICIPAL FONTCOBERTA
AV. DE LA PEDRERA
01/10/2023
09:00
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET BLANC C.B.LLAGOSTERA C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
01/10/2023
19:00
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS C.B.LLAGOSTERA C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS
C/ XALOC N. 22
07/10/2023
09:00
C.B.LLAGOSTERA VERMELL CB HOSTALRIC C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
07/10/2023
09:00
C.B.LLAGOSTERA CB QUART GRUES CRUZ C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
07/10/2023
09:00
CB ADEPAF TXOT'S U9 C.B.LLAGOSTERA C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
07/10/2023
09:30
BÀSQUET ARBÚCIES C.B.LLAGOSTERA VERMELL C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL CAN PONS D'ARBUCIES
Ctra. de Santa Fe, 42
07/10/2023
10:00
BC MAÇANET C.B.LLAGOSTERA C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLÓ POLIVALENT DE MAÇANET
Carrer Salvador Espriu, núm.21
07/10/2023
10:30
CE PALAMÓS - U16 BLANC C.B.LLAGOSTERA C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
07/10/2023
10:30
CBU LLORET SAMBA HOTELS C.B.LLAGOSTERA C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR
AVINGUDA DE RIERAL, S/N
07/10/2023
10:45
C.B.LLAGOSTERA CCE MONTESSORI PALAU C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
07/10/2023
10:45
C.B.LLAGOSTERA BLAU FPCE BEGUR C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
07/10/2023
12:15
C.B.LLAGOSTERA FPCE BEGUR C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
07/10/2023
16:00
C.B.LLAGOSTERA C.B. FARNERS C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
08/10/2023
16:00
C.B.LLAGOSTERA BC FONTAJAU IN2IN BLAU C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
08/10/2023
18:00
C.B.LLAGOSTERA BC FONTAJAU IN2IN C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
21/10/2023
09:00
C.B.LLAGOSTERA VERMELL EEM CALDES MALAVELLA U12 C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
21/10/2023
09:00
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS VERMELL C.B.LLAGOSTERA BLAU C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS
C/ XALOC N. 22
21/10/2023
09:15
C.B. FARNERS C.B.LLAGOSTERA C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS
AVGDA SALVADOR SPRIU S/N
21/10/2023
10:00
BC MAÇANET C.B.LLAGOSTERA C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY PAVELLÓ POLIVALENT DE MAÇANET
Carrer Salvador Espriu, núm.21
21/10/2023
10:30
AE FORNELLS C.B.LLAGOSTERA C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO POLIESPORTIU MUNICIPAL DE FORNELLS DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA EL MOLI
21/10/2023
10:45
C.B.LLAGOSTERA VERMELL SOLDATAL CB CAMPDEVANOL C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
21/10/2023
12:00
BÀSQUET ARBÚCIES C.B.LLAGOSTERA C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL CAN PONS D'ARBUCIES
Ctra. de Santa Fe, 42
21/10/2023
12:15
C.B.LLAGOSTERA BASQUET VEDRUNA PALAMÓS C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
21/10/2023
12:30
C.B.GUIXOLS C.B.LLAGOSTERA C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
21/10/2023
16:00
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS C.B.LLAGOSTERA C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS
C/ XALOC N. 22
21/10/2023
19:30
ESCOLÀPIES FIGUERES C.B.LLAGOSTERA C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
21/10/2023
20:00
SOLDATAL CB CAMPDEVANOL C.B.LLAGOSTERA C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 PAVELLÓ MERCE GUIX DE CAMPDEVANOL
Ctra. N-260 Km 121
28/10/2023
09:00
C.B.LLAGOSTERA CB BANYOLES MIXTE C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
28/10/2023
09:00
C.B.LLAGOSTERA C.B.GUIXOLS C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
28/10/2023
09:00
VILA DENTAL - CB BLANES C.B.LLAGOSTERA VERMELL C. T. U12 - MINI FEMENÍ CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
28/10/2023
09:30
ATHLÈTIC SILENC C.B.LLAGOSTERA VERMELL C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SILS
PLAÇA ESPORTS
28/10/2023
10:30
CE CALDES DE MALAVELLA C.B.LLAGOSTERA C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA
CTRA DE CALDES DE MALAVELLA
28/10/2023
10:45
C.B.LLAGOSTERA UNIÓ GIRONA MARISTES C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
28/10/2023
10:45
C.B.LLAGOSTERA BLAU C.B.GUIXOLS C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
28/10/2023
12:30
C.B.LLAGOSTERA CB HOSTALRIC C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
28/10/2023
16:00
C.B.LLAGOSTERA SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET BLANC C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
28/10/2023
17:30
CB.ROSES C.B.LLAGOSTERA C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 PAVELLO MUNICIPAL ROSES
CTRA MAS OLIVA S/N
29/10/2023
16:00
C.B.LLAGOSTERA C. B. VILABLAREIX C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
29/10/2023
18:00
C.B.LLAGOSTERA C.B. FONTCOBERTA C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
04/11/2023
09:00
C.B.LLAGOSTERA CE PALAMÓS - U16 BLANC C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
04/11/2023
09:30
CCE MONTESSORI PALAU C.B.LLAGOSTERA C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY PAVELLO COL.LEGI MONTESSORI-PALAU DE GIRONA
CAMI VELL DE FORNELLS, 33
04/11/2023
09:30
FPCE BEGUR C.B.LLAGOSTERA BLAU C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL BEGUR
CARRER DEL PAVELLO, S/N
04/11/2023
10:30
CB CRISTINENC C.B.LLAGOSTERA C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL DE STA.CRISTINA D'ARO
ZONA ESPORTIVA
04/11/2023
10:45
C.B.LLAGOSTERA VERMELL SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
04/11/2023
11:00
CCE MONTESSORI PALAU C.B.LLAGOSTERA C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO COL.LEGI MONTESSORI-PALAU DE GIRONA
CAMI VELL DE FORNELLS, 33
04/11/2023
12:00
CRISTINENC A C.B.LLAGOSTERA C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL DE STA.CRISTINA D'ARO
ZONA ESPORTIVA
04/11/2023
12:30
CB QUART GRUES CRUZ C.B.LLAGOSTERA C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
04/11/2023
16:00
C.B.LLAGOSTERA BÀSQUET VILAFANT C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
04/11/2023
18:00
C.E. ONYAR C.B.LLAGOSTERA C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
05/11/2023
16:00
C.B.LLAGOSTERA FPCE BEGUR C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
10/11/2023
19:00
C.B.LLAGOSTERA CB QUART GRUES CRUZ C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
11/11/2023
09:00
C.B.LLAGOSTERA CB QUART GRUES CRUZ VERD C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
11/11/2023
09:00
C.B.LLAGOSTERA C.B. FARNERS C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
11/11/2023
10:30
C.B.GUIXOLS 2 C.B.LLAGOSTERA C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
11/11/2023
10:30
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS BLANC C.B.LLAGOSTERA VERMELL C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS
C/ XALOC N. 22
11/11/2023
10:45
C.B.LLAGOSTERA VERMELL PIZZERIA EL RENO - CB BLANES B C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
11/11/2023
10:45
C.B.LLAGOSTERA BLAU BASQUET VEDRUNA PALAMÓS VERMELL C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
11/11/2023
11:00
FD CASSANENC C.B.LLAGOSTERA C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
11/11/2023
12:00
CESET U14 NEGRE C.B.LLAGOSTERA C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
11/11/2023
12:15
C.B.LLAGOSTERA AE FORNELLS C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
11/11/2023
17:45
PIA OLOT C.B.LLAGOSTERA C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
12/11/2023
16:00
C.B.LLAGOSTERA AE FORNELLS C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
18/11/2023
09:00
C.B.LLAGOSTERA BC MAÇANET C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
18/11/2023
09:00
C.B.LLAGOSTERA VERMELL GEIEG C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
18/11/2023
10:45
C.B.LLAGOSTERA CBU LLORET SAMBA HOTELS C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
18/11/2023
12:00
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS VERMELL C.B.LLAGOSTERA VERMELL C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS
C/ XALOC N. 22
18/11/2023
12:00
C.B. FONTCOBERTA C.B.LLAGOSTERA C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL FONTCOBERTA
AV. DE LA PEDRERA
18/11/2023
16:00
C.B.LLAGOSTERA CB LA VALL D'EN BAS C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
18/11/2023
16:00
ATHLÈTIC SILENC C.B.LLAGOSTERA C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SILS
PLAÇA ESPORTS
18/11/2023
16:00
C.B. FARNERS C.B.LLAGOSTERA C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS
AVGDA SALVADOR SPRIU S/N
18/11/2023
17:30
CB.ROSES C.B.LLAGOSTERA C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL ROSES
CTRA MAS OLIVA S/N
25/11/2023
09:00
C.B.LLAGOSTERA BASQUET GIRONA U9 BLANC C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
25/11/2023
09:00
C.B.LLAGOSTERA VERMELL FD CASSANENC C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
25/11/2023
09:15
CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA NEGRE C.B.LLAGOSTERA C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
25/11/2023
09:30
CLUB BÀSQUET SANT HILARI C.B.LLAGOSTERA BLAU C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS SANT HILARI SACALM
CTRA FONT PICANT S/N
25/11/2023
09:30
UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA B C.B.LLAGOSTERA C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL D'AMER
AVGDA DEL FAR
25/11/2023
10:45
C.B.LLAGOSTERA C.B.GUIXOLS C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
25/11/2023
10:45
C.B.LLAGOSTERA VERMELL CB ADEPAF TXOT'S U11 C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
25/11/2023
12:15
C.B.LLAGOSTERA BÀSQUET ARBÚCIES C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
25/11/2023
12:15
C.B.LLAGOSTERA C.E. ONYAR C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
26/11/2023
16:00
C.B.LLAGOSTERA BASQUET VEDRUNA PALAMÓS C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
02/12/2023
09:00
C.B.LLAGOSTERA BÀSQUET VILAFANT C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
02/12/2023
09:00
PIA OLOT C.B.LLAGOSTERA VERMELL C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
02/12/2023
09:00
CB HOSTALRIC C.B.LLAGOSTERA VERMELL C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'HOSTALRIC
Via Romana, S/N
02/12/2023
09:15
CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA NEGRE C.B.LLAGOSTERA C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
02/12/2023
10:45
C.B.LLAGOSTERA BC TORROELLA C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
02/12/2023
11:00
FPCE BEGUR C.B.LLAGOSTERA C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL BEGUR
CARRER DEL PAVELLO, S/N
02/12/2023
12:15
C.B.LLAGOSTERA BLAU CCE MONTESSORI PALAU C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
02/12/2023
12:30
CB HOSTALRIC C.B.LLAGOSTERA C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'HOSTALRIC
Via Romana, S/N
02/12/2023
16:30
GUIXOLS-SABALLS GESTIÓ C.B.LLAGOSTERA C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
02/12/2023
18:15
C.B. SARRIÀ DE TER C.B.LLAGOSTERA C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 PAVELLO MUNICIPAL DE SARRIÀ DE TER
C/ FRANCESC CAMBO S/N
03/12/2023
15:45
CB QUART C.B.LLAGOSTERA C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
03/12/2023
19:30
BC FONTAJAU IN2IN BLAU C.B.LLAGOSTERA C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
13/12/2023
19:00
C.B.LLAGOSTERA B. C. PALAFRUGELL C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
16/12/2023
09:00
C.B.LLAGOSTERA CB CRISTINENC C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
16/12/2023
09:00
C.B.LLAGOSTERA BÀSQUET VILAFANT C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
16/12/2023
09:00
UNIÓ GIRONA MARISTES C.B.LLAGOSTERA C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO MARISTES DE GIRONA
AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7
16/12/2023
10:45
C.B.LLAGOSTERA CRISTINENC A C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
16/12/2023
10:45
C.B.LLAGOSTERA VERMELL BASQUET PORQUERES VERMELL C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
16/12/2023
10:45
EEM CALDES MALAVELLA U12 C.B.LLAGOSTERA VERMELL C. T. U12 - MINI FEMENÍ POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA
CTRA DE CALDES DE MALAVELLA
16/12/2023
12:00
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS C.B.LLAGOSTERA C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS
C/ XALOC N. 22
16/12/2023
12:15
C.B.LLAGOSTERA UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
16/12/2023
12:30
C.B. SARRIÀ DE TER NEGRE C.B.LLAGOSTERA C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL DE SARRIÀ DE TER
C/ FRANCESC CAMBO S/N
16/12/2023
16:00
C.B.LLAGOSTERA C.B. FONTCOBERTA C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
19/12/2023
18:15
UNIÓ GIRONA MARISTES C.B.LLAGOSTERA BLAU C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO MARISTES DE GIRONA
AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7
13/01/2024
09:00
C.B.LLAGOSTERA VERMELL VILA DENTAL - CB BLANES C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
13/01/2024
09:00
C.B.LLAGOSTERA VEDRUNA GIRONA U09 C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
13/01/2024
09:15
UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA C.B.LLAGOSTERA C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL D'AMER
AVGDA DEL FAR
13/01/2024
10:30
CB BESCANO 1 ANY C.B.LLAGOSTERA VERMELL C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL DE BESCANÓ
ZONA ESPORTIVA
13/01/2024
10:30
BC FONTAJAU IN2IN C.B.LLAGOSTERA C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
13/01/2024
10:45
C.B.LLAGOSTERA CB SALT C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
13/01/2024
10:45
CB LA VALL D'EN BAS C.B.LLAGOSTERA C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ CENTRE ESPORTIU D'EN BAS
C/ PISCINA S/N
13/01/2024
11:00
BASQUET PORQUERES C.B.LLAGOSTERA C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL DE PORQUERES
MONTSENY S/N
13/01/2024
12:00
CRISTINENC C.B.LLAGOSTERA ESCOBOL PAVELLO MUNICIPAL DE STA.CRISTINA D'ARO
ZONA ESPORTIVA
13/01/2024
12:15
C.B.LLAGOSTERA CE CALDES DE MALAVELLA C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
13/01/2024
16:00
C. B. VILABLAREIX C.B.LLAGOSTERA C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL VILABLAREIX
C/ MARROC S/N
13/01/2024
20:30
C.B. FARNERS C.B.LLAGOSTERA C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS
AVGDA SALVADOR SPRIU S/N
14/01/2024
18:00
C.B.LLAGOSTERA CB LA VALL D'EN BAS C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
19/01/2024
18:45
C.B.LLAGOSTERA BLAU EEM CALDES MALAVELLA U13 C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
20/01/2024
09:00
C.B.LLAGOSTERA F.D, CASSANENC ESCOBOL PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
20/01/2024
09:00
C.B.LLAGOSTERA CB OLOT LAVA C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
20/01/2024
09:00
C.B.GUIXOLS 2 C.B.LLAGOSTERA C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
20/01/2024
09:00
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET C.B.LLAGOSTERA VERMELL C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
20/01/2024
09:15
C.B. FARNERS C.B.LLAGOSTERA VERMELL C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS
AVGDA SALVADOR SPRIU S/N
20/01/2024
09:30
CB QUART GRUES CRUZ C.B.LLAGOSTERA C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
20/01/2024
10:30
UCAP U9 TXOT'S C.B.LLAGOSTERA C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAVELLÓ MUNICIPAL DE PERALADA
C/ COMTE ZAVELLA, S/N
20/01/2024
10:30
BC TORROELLA C.B.LLAGOSTERA BLAU C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE TORROELLA DE MONTGRI
RDA. PAU CASALS, S/N
20/01/2024
10:45
C.B.LLAGOSTERA FPCE BEGUR C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
20/01/2024
12:15
C.B.LLAGOSTERA ESCOLÀPIES FIGUERES VERMELL C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
20/01/2024
16:00
C.B.LLAGOSTERA SOLDATAL CB CAMPDEVANOL C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
20/01/2024
17:45
CB BESCANO C.B.LLAGOSTERA C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL DE BESCANÓ
ZONA ESPORTIVA
21/01/2024
12:00
FPCE BEGUR C.B.LLAGOSTERA C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL BEGUR
CARRER DEL PAVELLO, S/N
21/01/2024
17:00
C.B.LLAGOSTERA C.B. FARNERS C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
27/01/2024
09:00
C.B.LLAGOSTERA CB ADEPAF TXOT'S U9 C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
27/01/2024
09:00
C.B.LLAGOSTERA BC TORROELLA C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
27/01/2024
10:30
C.B.GUIXOLS C.B.LLAGOSTERA C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
27/01/2024
10:45
C.B.LLAGOSTERA VERMELL BÀSQUET ARBÚCIES C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
27/01/2024
10:45
C.B.LLAGOSTERA SOLDATAL CB CAMPDEVANOL C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
27/01/2024
11:30
BC MAÇANET C.B.LLAGOSTERA C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLÓ POLIVALENT DE MAÇANET
Carrer Salvador Espriu, núm.21
27/01/2024
12:15
C.B.LLAGOSTERA CESET U14 NEGRE C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
27/01/2024
16:00
C.B.LLAGOSTERA CB.ROSES C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
28/01/2024
09:00
C.B.LLAGOSTERA BLAU NOU CAULÈS FEMENÍ U11-12 C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
28/01/2024
10:30
C.B.LLAGOSTERA VERMELL BASQUET VEDRUNA PALAMÓS BLANC C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
28/01/2024
12:00
PRISCO-L'ESCALA C.B.LLAGOSTERA C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL DE L'ESPORT DE L'ESCALA
RUSIÑOL, 4
28/01/2024
12:15
C.B.LLAGOSTERA CBU LLORET SAMBA HOTELS NEGRE C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
03/02/2024
09:00
C.B.LLAGOSTERA UNIÓ GIRONA MARISTES C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
03/02/2024
09:30
GEIEG C.B.LLAGOSTERA VERMELL C. T. U12 - MINI FEMENÍ INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
03/02/2024
10:30
C.B.GUIXOLS C.B.LLAGOSTERA BLAU C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
03/02/2024
10:45
C.B.LLAGOSTERA BC MAÇANET C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
03/02/2024
12:15
B. C. PALAFRUGELL C.B.LLAGOSTERA C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO POLIESPORTIU DE PALAFRUGELL
AVGDA DE LES CORTS CATALANES,3
03/02/2024
12:15
C.E. ONYAR C.B.LLAGOSTERA C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
03/02/2024
12:30
C.B.LLAGOSTERA AE FORNELLS C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
03/02/2024
19:30
BÀSQUET VILAFANT C.B.LLAGOSTERA C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT
CTRA. DE VILAFANT S/N
04/02/2024
16:00
CBU LLORET SAMBA HOTELS VERD C.B.LLAGOSTERA C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR
AVINGUDA DE RIERAL, S/N
10/02/2024
11:00
SOLDATAL CB CAMPDEVANOL C.B.LLAGOSTERA VERMELL C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY PAVELLÓ MERCE GUIX DE CAMPDEVANOL
Ctra. N-260 Km 121
17/02/2024
09:00
C.B.LLAGOSTERA BC FONTAJAU IN2IN BLAU C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
17/02/2024
09:00
C.B.LLAGOSTERA VERMELL SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
17/02/2024
09:00
CB BANYOLES MIXTE C.B.LLAGOSTERA C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
17/02/2024
09:00
ESCOLA BC TORROELLA C.B.LLAGOSTERA ESCOBOL PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE TORROELLA DE MONTGRI
RDA. PAU CASALS, S/N
17/02/2024
10:30
ESCOLÀPIES FIGUERES VERMELL C.B.LLAGOSTERA C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
17/02/2024
10:45
C.B.LLAGOSTERA VERMELL ATHLÈTIC SILENC C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
17/02/2024
10:45
C.B.LLAGOSTERA CB BANYOLES C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
17/02/2024
11:00
FD CASSANENC C.B.LLAGOSTERA C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
17/02/2024
12:00
C.B. FONTCOBERTA C.B.LLAGOSTERA BLAU C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL FONTCOBERTA
AV. DE LA PEDRERA
17/02/2024
12:15
C.B.LLAGOSTERA CCE MONTESSORI PALAU C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
17/02/2024
16:00
C.B.LLAGOSTERA PIA OLOT C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
18/02/2024
16:00
C.B.LLAGOSTERA CB ADEPAF TXOT'S C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
18/02/2024
17:30
C.B.LLAGOSTERA BASQUET VEDRUNA PALAMÓS C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
18/02/2024
18:15
BC FONTAJAU IN2IN C.B.LLAGOSTERA C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
24/02/2024
09:00
C.B.LLAGOSTERA CCE MONTESSORI PALAU C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
24/02/2024
09:00
C.B.LLAGOSTERA CB CRISTINENC C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
24/02/2024
09:00
CB OLOT LAVA C.B.LLAGOSTERA C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
24/02/2024
10:45
C.B.LLAGOSTERA BLAU BC FONTAJAU IN2IN C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
24/02/2024
10:45
CB QUART GRUES CRUZ C.B.LLAGOSTERA C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
24/02/2024
10:45
CB OLOT C.B.LLAGOSTERA VERMELL C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
24/02/2024
12:15
C.B.LLAGOSTERA CB HOSTALRIC C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
24/02/2024
12:30
CB LA VALL D'EN BAS C.B.LLAGOSTERA C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ CENTRE ESPORTIU D'EN BAS
C/ PISCINA S/N
24/02/2024
19:15
CB OLOT GREDA C.B.LLAGOSTERA C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
25/02/2024
09:00
CB SANT NARCÍS C.B.LLAGOSTERA C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
25/02/2024
17:45
CB LA VALL D'EN BAS C.B.LLAGOSTERA C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 CENTRE ESPORTIU D'EN BAS
C/ PISCINA S/N
25/02/2024
18:00
C.B.LLAGOSTERA ESCOLÀPIES FIGUERES C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
28/02/2024
18:45
C. B. VILABLAREIX C.B.LLAGOSTERA VERMELL C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL VILABLAREIX
C/ MARROC S/N
02/03/2024
09:00
C.B.LLAGOSTERA CB SALT NEGRE C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
02/03/2024
09:00
PIZZERIA EL RENO - CB BLANES B C.B.LLAGOSTERA VERMELL C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
02/03/2024
09:00
EEM CALDES C.B.LLAGOSTERA C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA
CTRA DE CALDES DE MALAVELLA
02/03/2024
09:30
CB QUART GRUES CRUZ VERD C.B.LLAGOSTERA C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
02/03/2024
10:30
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET C.B.LLAGOSTERA C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
02/03/2024
10:45
C.B.LLAGOSTERA BLAU CLUB BÀSQUET SANT HILARI C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
02/03/2024
10:45
C.B.LLAGOSTERA BC FONTAJAU IN2IN BLAU C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
02/03/2024
12:15
C.B.LLAGOSTERA CEEB TORDERA C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
02/03/2024
12:15
C.E. ONYAR C.B.LLAGOSTERA C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
02/03/2024
16:00
C.B.LLAGOSTERA ESCOLÀPIES FIGUERES C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
09/03/2024
09:00
C.B.LLAGOSTERA C.B. FONTCOBERTA C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
09/03/2024
09:00
C.B.LLAGOSTERA VERMELL GEIEG C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
09/03/2024
10:30
CB SANT NARCÍS C.B.LLAGOSTERA C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
09/03/2024
10:45
C.B.LLAGOSTERA VERMELL BASQUET VEDRUNA PALAMÓS VERMELL C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
09/03/2024
10:45
C.B.LLAGOSTERA FEC VALL DEL TER C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
09/03/2024
12:15
C.B.LLAGOSTERA CB QUART GRUES CRUZ C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
09/03/2024
12:15
CB ANGLÈS U14 C.B.LLAGOSTERA C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO ESPORTIU D'ANGLES
ZONA POLIDEPORTIVA
09/03/2024
12:30
CCE MONTESSORI PALAU C.B.LLAGOSTERA BLAU C. T. U12 - MINI FEMENÍ PISTA EXTERIOR COL·LEGI MONTESSORI PALAU
Camí Vell de Fornells, s/n
10/03/2024
10:45
C.B.LLAGOSTERA BASQUET PORQUERES C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
10/03/2024
12:15
C.B.LLAGOSTERA C.B. FARNERS C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
10/03/2024
16:00
C.B.LLAGOSTERA C.E. ONYAR C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
16/03/2024
09:00
C.B.LLAGOSTERA CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA NEGRE C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
16/03/2024
09:00
C.B.LLAGOSTERA BLAU UNIÓ GIRONA MARISTES C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
16/03/2024
09:00
CBGX SANTJOANENC C.B.LLAGOSTERA VERMELL C. T. U12 - MINI FEMENÍ POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS
C/ PAPERERA TORRAS, 2
16/03/2024
10:45
C.B.LLAGOSTERA UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA B C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
16/03/2024
10:45
BASQUET GIRONA U9 BLANC C.B.LLAGOSTERA C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY PAVELLÓ ST EUGENIA MONTFALGARS DE GIRONA
C/ ENRIC MARQUÉS RIBALTA, 12
16/03/2024
12:15
C.B.LLAGOSTERA SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET ROIG C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
16/03/2024
18:00
AE FORNELLS C.B.LLAGOSTERA C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ PAVELLO POLIESPORTIU MUNICIPAL DE FORNELLS DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA EL MOLI
17/03/2024
10:30
C.B.GUIXOLS C.B.LLAGOSTERA ESCOBOL PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
17/03/2024
19:00
BC TORROELLA C.B.LLAGOSTERA C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B NOU PAVELLÓ MUNICIPAL D'ESPORTS DE TORROELLA DE MONTGRI
Ronda Pau Casals, s/n
23/03/2024
10:00
CB ADEPAF TXOT'S U11 C.B.LLAGOSTERA VERMELL C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
23/03/2024
18:00
C.B.LLAGOSTERA CB OLOT C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
06/04/2024
09:00
C.B.LLAGOSTERA CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA NEGRE C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
06/04/2024
09:00
C.B.LLAGOSTERA BC FONTAJAU IN2IN C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
06/04/2024
09:00
BÀSQUET VILAFANT C.B.LLAGOSTERA C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT
CTRA. DE VILAFANT S/N
06/04/2024
09:00
BC TORROELLA C.B.LLAGOSTERA C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ NOU PAVELLÓ MUNICIPAL D'ESPORTS DE TORROELLA DE MONTGRI
Ronda Pau Casals, s/n
06/04/2024
10:45
C.B.LLAGOSTERA VERMELL PIA OLOT C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
06/04/2024
10:45
C.B.LLAGOSTERA CB LA VALL D'EN BAS C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
06/04/2024
10:45
EEM CALDES MALAVELLA U13 C.B.LLAGOSTERA BLAU C. T. U12 - MINI FEMENÍ POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA
CTRA DE CALDES DE MALAVELLA
06/04/2024
12:15
C.B.LLAGOSTERA GUIXOLS-SABALLS GESTIÓ C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
06/04/2024
17:30
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS C.B.LLAGOSTERA C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS
C/ XALOC N. 22
06/04/2024
19:30
SOLDATAL CB CAMPDEVANOL C.B.LLAGOSTERA C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 PAVELLO POLIESPORTIU MUNICIPAL ST JOAN LES ABADESSES
C/ BERNAT SAULET 1
07/04/2024
10:45
C.B.LLAGOSTERA VERMELL VILA DENTAL - CB BLANES C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
07/04/2024
16:00
C.B.LLAGOSTERA CB.ROSES C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
13/04/2024
09:00
C.B.LLAGOSTERA C.B. SARRIÀ DE TER NEGRE C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
13/04/2024
09:00
C.B.LLAGOSTERA UNIÓ GIRONA MARISTES C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
13/04/2024
09:00
C.B.LLAGOSTERA CE CALDES DE MALAVELLA ESCOBOL PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
13/04/2024
09:00
BÀSQUET VILAFANT C.B.LLAGOSTERA C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT
CTRA. DE VILAFANT S/N
13/04/2024
10:15
SOLDATAL CB CAMPDEVANOL C.B.LLAGOSTERA VERMELL C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLÓ MERCE GUIX DE CAMPDEVANOL
Ctra. N-260 Km 121
13/04/2024
10:45
C.B.LLAGOSTERA BLAU BC TORROELLA C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
13/04/2024
10:45
CB OLOT LAVA C.B.LLAGOSTERA C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
13/04/2024
12:30
BASQUET PORQUERES VERMELL C.B.LLAGOSTERA VERMELL C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL DE PORQUERES
MONTSENY S/N
13/04/2024
12:30
FPCE BEGUR C.B.LLAGOSTERA C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL BEGUR
CARRER DEL PAVELLO, S/N
13/04/2024
12:30
C.B. SARRIÀ DE TER C.B.LLAGOSTERA C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL DE SARRIÀ DE TER
C/ FRANCESC CAMBO S/N
13/04/2024
16:00
C.B. FARNERS C.B.LLAGOSTERA C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS
AVGDA SALVADOR SPRIU S/N
13/04/2024
16:30
UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA C.B.LLAGOSTERA C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS DE LA CELLERA DE TER
CARRETERA ESCOLES S/N
13/04/2024
17:00
C.B.LLAGOSTERA CB SANT NARCÍS C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
20/04/2024
09:00
C.B.LLAGOSTERA UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
20/04/2024
09:00
C.B.LLAGOSTERA BC MAÇANET C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
20/04/2024
09:00
NOU CAULÈS FEMENÍ U11-12 C.B.LLAGOSTERA BLAU C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES
HORTS D'EN PERE PAU
20/04/2024
09:00
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET C.B.LLAGOSTERA VERMELL C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
20/04/2024
09:15
VEDRUNA GIRONA U09 C.B.LLAGOSTERA C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ CENTRE ESPORTIU VEDRUNA DE GIRONA
CAMI VELL DE FORNELLS S/N
20/04/2024
10:45
C.B.LLAGOSTERA VERMELL CB BESCANO 1 ANY C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
20/04/2024
10:45
C.B.LLAGOSTERA C.B.GUIXOLS C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
20/04/2024
10:45
CB SALT C.B.LLAGOSTERA C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
20/04/2024
12:15
C.B.LLAGOSTERA BASQUET PORQUERES C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
20/04/2024
12:30
CCE MONTESSORI PALAU C.B.LLAGOSTERA C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO COL.LEGI MONTESSORI-PALAU DE GIRONA
CAMI VELL DE FORNELLS, 33
21/04/2024
10:45
C.B.LLAGOSTERA CESET U14 NEGRE C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
21/04/2024
16:00
C.B.LLAGOSTERA CB QUART C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
27/04/2024
09:00
C.B.LLAGOSTERA UCAP U9 TXOT'S C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
27/04/2024
10:30
UNIÓ GIRONA MARISTES C.B.LLAGOSTERA C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLO MARISTES DE GIRONA
AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7
27/04/2024
10:45
C.B.LLAGOSTERA BLAU C.B.GUIXOLS C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
27/04/2024
10:45
C.B.LLAGOSTERA VERMELL CB OLOT C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
27/04/2024
12:15
C.B.LLAGOSTERA CB OLOT LAVA C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
27/04/2024
16:00
C.B.LLAGOSTERA SOLDATAL CB CAMPDEVANOL C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
27/04/2024
16:00
ESCOLÀPIES FIGUERES VERMELL C.B.LLAGOSTERA C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
27/04/2024
19:15
C.B. FARNERS C.B.LLAGOSTERA C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS
AVGDA SALVADOR SPRIU S/N
28/04/2024
11:00
UCAP U14 TXOT'S C.B.LLAGOSTERA C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLÓ MUNICIPAL DE PERALADA
C/ COMTE ZAVELLA, S/N
28/04/2024
12:00
ESCOLÀPIES FIGUERES C.B.LLAGOSTERA C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
04/05/2024
09:00
C.B.LLAGOSTERA ESCOLÀPIES FIGUERES VERMELL C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
04/05/2024
09:00
C.B.LLAGOSTERA VERMELL C. B. VILABLAREIX C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
04/05/2024
09:00
BC TORROELLA C.B.LLAGOSTERA C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE TORROELLA DE MONTGRI
RDA. PAU CASALS, S/N
04/05/2024
10:45
C.B.LLAGOSTERA BLAU C.B. FONTCOBERTA C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
04/05/2024
10:45
C.B.LLAGOSTERA FD CASSANENC C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
04/05/2024
11:45
SOLDATAL CB CAMPDEVANOL C.B.LLAGOSTERA C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLÓ MERCE GUIX DE CAMPDEVANOL
Ctra. N-260 Km 121
04/05/2024
12:15
C.B.LLAGOSTERA C.E. ONYAR C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
04/05/2024
16:00
C.B.LLAGOSTERA C.B. FARNERS C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
04/05/2024
16:00
CB LA VALL D'EN BAS C.B.LLAGOSTERA C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ CENTRE ESPORTIU D'EN BAS
C/ PISCINA S/N
05/05/2024
10:15
CBU LLORET SAMBA HOTELS NEGRE C.B.LLAGOSTERA C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR
AVINGUDA DE RIERAL, S/N
05/05/2024
16:00
C.B.LLAGOSTERA BC TORROELLA C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
05/05/2024
18:15
C.B. FONTCOBERTA C.B.LLAGOSTERA C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL FONTCOBERTA
AV. DE LA PEDRERA
11/05/2024
09:00
C.B.LLAGOSTERA C.E. ONYAR C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
11/05/2024
09:00
C.B.LLAGOSTERA C.B. VILOBÍ ESCOBOL PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
11/05/2024
09:00
BC FONTAJAU IN2IN C.B.LLAGOSTERA BLAU C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
11/05/2024
09:30
CB QUART GRUES CRUZ C.B.LLAGOSTERA C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
11/05/2024
09:30
GEIEG C.B.LLAGOSTERA VERMELL C. T. U12 - MINI FEMENÍ INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
11/05/2024
10:30
CB CRISTINENC C.B.LLAGOSTERA C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL DE STA.CRISTINA D'ARO
ZONA ESPORTIVA
11/05/2024
11:00
AE FORNELLS C.B.LLAGOSTERA C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO POLIESPORTIU MUNICIPAL DE FORNELLS DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA EL MOLI
11/05/2024
12:15
C.B.LLAGOSTERA CBU LLORET SAMBA HOTELS VERD C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
11/05/2024
12:45
CB HOSTALRIC C.B.LLAGOSTERA C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'HOSTALRIC
Via Romana, S/N
12/05/2024
16:00
C.B.LLAGOSTERA CB BESCANO C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
18/05/2024
09:00
C.B.LLAGOSTERA VERMELL CBGX SANTJOANENC C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
18/05/2024
09:00
BC FONTAJAU IN2IN BLAU C.B.LLAGOSTERA C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
18/05/2024
09:30
CB SALT NEGRE C.B.LLAGOSTERA C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
18/05/2024
10:30
CB BANYOLES C.B.LLAGOSTERA C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
18/05/2024
10:30
BC FONTAJAU IN2IN BLAU C.B.LLAGOSTERA C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
18/05/2024
11:45
CB ADEPAF TXOT'S C.B.LLAGOSTERA C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO POLIESPORTIU DE CASTELLÓ D'EMPURIES
PL. FRANCESÇ MACIA
18/05/2024
12:15
C.B.LLAGOSTERA UCAP U14 TXOT'S C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
25/05/2024
09:00
C.B.LLAGOSTERA CB QUART GRUES CRUZ C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
25/05/2024
09:00
C.B.LLAGOSTERA CB SANT NARCÍS C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
25/05/2024
09:00
VILA DENTAL - CB BLANES C.B.LLAGOSTERA VERMELL C. T. U12 - MINI FEMENÍ CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
25/05/2024
10:45
C.B.LLAGOSTERA CB LA VALL D'EN BAS C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
25/05/2024
10:45
C.B.LLAGOSTERA CB ANGLÈS U14 C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
25/05/2024
12:00
CESET U14 NEGRE C.B.LLAGOSTERA C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
25/05/2024
12:15
C.B.LLAGOSTERA CB OLOT GREDA C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
01/06/2024
09:00
C.B.LLAGOSTERA EEM CALDES C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
01/06/2024
09:00
C.B.LLAGOSTERA VERMELL SOLDATAL CB CAMPDEVANOL C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
01/06/2024
10:45
C.B.LLAGOSTERA SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
01/06/2024
12:00
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET ROIG C.B.LLAGOSTERA C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
01/06/2024
12:15
C.B.LLAGOSTERA C.B. SARRIÀ DE TER C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
01/06/2024
12:30
CEEB TORDERA C.B.LLAGOSTERA C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL TORDERA
AV. PAISOS CATALANS, S/N
08/06/2024
11:00
FEC VALL DEL TER C.B.LLAGOSTERA C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL LLANDRIUS DE CAMPRODON
CARRETERA DE MOLLO, S/N
08/06/2024
12:30
BASQUET PORQUERES C.B.LLAGOSTERA C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL DE PORQUERES
MONTSENY S/N