Calendari Global Club

CLUB BASQUET SANTFELIUENC

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
29/08/2018
19:00
JOVENTUT BADALONA FEMENÍ A BARÇA CBS BLAU C.C. CADET FEM. PREFERENT PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
31/08/2018
18:00
BARÇA CBS BLAU TGN BÀSQUET 03A C.C. CADET FEM. PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
31/08/2018
19:00
BQ MANYANET MOLINS A CB SANTFELIUENC A C.C. CADET MASC. PREFERENT COL.LEGI SANT MIQUEL ARCANGEL
PARE MANYANET, S/N
31/08/2018
19:45
CB SANTFELIUENC A U.B. SANT ADRIÀ 1 C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
01/09/2018
17:15
ROC ROI CB LLEIDA BARÇA CBS BLAU C.C. CADET FEM. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA
C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115
01/09/2018
19:00
CB SANTFELIUENC A CB TARRAGONA A C.C. CADET MASC. PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
01/09/2018
20:45
C.B. CORNELLÀ A CB SANTFELIUENC A C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
02/09/2018
12:30
C.B. L'HOSPITALET A CB SANTFELIUENC A C.C. CADET MASC. PREFERENT NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
02/09/2018
17:30
BARÇA CBS BLAU CLUB NATACIO TERRASSA A C.C. CADET FEM. PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
02/09/2018
19:15
CB SANTFELIUENC A BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-JMA C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
07/09/2018
17:30
BARÇA CBS BLAU FEMENI MARESME C LLAVANERES C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
08/09/2018
19:00
ROGER'S CB VILASSAR DE DALT BARÇA CBS BLAU C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS
C/ SANTS MARTIRS, S/N
09/09/2018
18:00
BARÇA CBS BLAU SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB A C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
16/09/2018
11:00
BASKET ALMEDA BARÇA CBS A C.C. JUNIOR FEM. PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
16/09/2018
12:30
BÀSQUET GIRONA U18 CB SANTFELIUENC A C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT PAVELLÓ ST EUGENIA MONTFALGARS DE GIRONA
C/ ENRIC MARQUÉS RIBALTA, 12
16/09/2018
16:00
LIMA-HORTA BÀSQUET A BARÇA CBS A C.C. CADET FEM. PREFERENT PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
16/09/2018
19:30
BARÇA CBS B CBVALLS LEAR C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
22/09/2018
10:45
BARÇA CBS A CLUB NATACIÓ SABADELL A C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
22/09/2018
12:00
BÀSQUET GIRONA U14 CB SANTFELIUENC A C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
22/09/2018
12:30
BARÇA CBS BLAU SNATT'S FEMENI SANT ADRIA B C.C. CADET FEM. PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
22/09/2018
16:00
BARÇA CBS A CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA A C.C. CADET FEM. PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
22/09/2018
16:00
CONDORCHEM - AB PREMIA A BARÇA CBS B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR
CAMI DEL MIG, 62
22/09/2018
18:00
BARÇA CBS A CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA C.C. JUNIOR FEM. PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
22/09/2018
19:45
CB SANTFELIUENC A CATALANA OCCIDENT MANRESA B C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
29/09/2018
09:00
BARÇA CBS BLAU BASKET ALMEDA 2 C.C. CADET FEM. PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
29/09/2018
09:00
BARÇA CBS GRANA C.B. CORNELLÀ 03 C.T. CADET FEMENI PROMOCIO CEIP NADAL
DOCTOR FLEMING, S/N
29/09/2018
09:15
BM VILADECANS A CB SANTFELIUENC A C.T. PRE-MINI MASC. ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
29/09/2018
09:30
CLUB NATACIÓ SABADELL A BARÇA CBS BLAU C.T. MINI FEM. PISTA COBERTA D'ATLETISME DE CATALUNYA
CAMI DE CAN QUADRES, 190
29/09/2018
10:45
CB SANTFELIUENC BLAU BÀSQUET GIRONA U13 C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
29/09/2018
10:45
BARÇA CBS BLAU FEMENI MARESME C LLAVANERES C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
29/09/2018
10:45
CB SANTFELIUENC BLAU SERVEIS MEDICS PENEDES SE CASAL VILAFRANCA BLANC C.T. MINI MASC. CEIP NADAL
DOCTOR FLEMING, S/N
29/09/2018
10:45
BARÇA CBS GROC VEDRUNA GRÀCIA VERD C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
29/09/2018
11:15
NOU BÀSQUET OLESA VERMELL BARÇA CBS VERMELL C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
29/09/2018
11:15
NOU BÀSQUET OLESA BLANC BARÇA CBS GRANA C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
29/09/2018
12:00
ZIGA ZAGA-C.B. CORNELLÀ A BARÇA CBS A C.T. MINI FEM. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
29/09/2018
12:15
CB SANTFELIUENC GRANA BÀSQUET SAFA CLAROR 1 C.T. CADET MASC. PROMOCIO CEIP NADAL
DOCTOR FLEMING, S/N
29/09/2018
12:30
BARÇA CBS A BASKET ALMEDA 1 C.C. CADET FEM. PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
29/09/2018
16:00
FEMENI MARESME A LLAVANERES BARÇA CBS A C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT ANDREU
CONTRABANDISTES, S/N
29/09/2018
16:15
CB SANTFELIUENC BLAU CB TARRAGONA 1 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
29/09/2018
18:00
CB SANTFELIUENC A CB PRAT- TAXI LINE C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
29/09/2018
19:45
BARÇA CBS B CB MORELL A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
29/09/2018
20:30
BARÇA CBS SEGLE XXI LIGA FEMENINA DE BALONCESTO 2 CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
30/09/2018
09:00
BARÇA CBS BLAU CB PRAT- MONTIBELLO B C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
30/09/2018
09:00
BARÇA CBS GROC SANT GERVASI 3 C.T. MINI FEM. CEIP NADAL
DOCTOR FLEMING, S/N
30/09/2018
10:45
CB SANTFELIUENC A TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA CE A C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
30/09/2018
10:45
BARÇA CBS A DENTAL MANRESA LA SALLE A C.T. PRE-MINI FEM. CEIP NADAL
DOCTOR FLEMING, S/N
30/09/2018
12:15
BARÇA CBS GRANA CENTRE CATÒLIC L'H C.T. INFANTIL FEMENI CEIP NADAL
DOCTOR FLEMING, S/N
30/09/2018
12:30
BARÇA CBS A SNATT'S FEMENI SANT ADRIA A C.C. JUNIOR FEM. PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
30/09/2018
16:00
CB SANTFELIUENC A TRANSVISA - CB IGUALADA A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
30/09/2018
17:30
MATARO PARC BOET BARÇA CBS LIGA FEMENINA DE BALONCESTO 2 CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
30/09/2018
17:45
CB SANTFELIUENC BLAU BASKET ALMEDA 2 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
30/09/2018
19:45
C.B. CASTELLBISBAL CB SANTFELIUENC B C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA
AGRICULTURA, S/N
30/09/2018
19:45
COALCI - C.B. SANT JOSEP B CB SANTFELIUENC A C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT C.P. SANT JOSEP BADALONA
ENRIC BORRAS, 40-42
06/10/2018
09:15
CB SANTFELIUENC BLAU BASQUET MOLINS 2009 C.T. PRE-MINI MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
06/10/2018
09:15
BARÇA CBS VERMELL BASQUET MOLINS 2007 C.T. MINI FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
06/10/2018
09:15
BARÇA CBS BLAU C.B. NOU ESPLUGUES C.T. PRE-MINI FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
06/10/2018
09:45
U.B. SANT ADRIÀ GROC CB SANTFELIUENC BLAU C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
06/10/2018
10:30
ZIGA ZAGA-C.B. CORNELLÀ B CB SANTFELIUENC BLAU C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
06/10/2018
10:45
CB SANTFELIUENC A CENTRE CATOLIC L'H A C.T. PRE-MINI MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
06/10/2018
10:45
BARÇA CBS A BASQUET DRAFT GRAMENET NEGRE C.T. MINI FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
06/10/2018
10:45
BARÇA CBS GRANA C.B. NOU ESPLUGUES B C.T. MINI FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
06/10/2018
10:45
BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-CMC CB SANTFELIUENC GROC C.T. CADET MASC. PROMOCIO C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
06/10/2018
12:00
CB GRANOLLERS 1 CB SANTFELIUENC A C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
06/10/2018
12:00
C.B. SANT CLIMENT BARÇA CBS GROC C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL SANT CLIMENT
AV. PRAT DE LA RIBA, S/N
06/10/2018
12:15
BARÇA CBS GRANA C.B. CASTELLBISBAL C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
06/10/2018
12:15
BARÇA CBS GROC BOSCO HORTA A C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
06/10/2018
12:15
BARÇA CBS BLAU BF VILADECANS A C.T. MINI FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
06/10/2018
12:15
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA 06 BLANC BARÇA CBS BLAU C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
06/10/2018
12:30
C.B. MANYANET LES CORTS CB SANTFELIUENC GRANA C.T. CADET MASC. PROMOCIO COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
06/10/2018
12:45
SNATT'S FEMENI SANT ADRIA A BARÇA CBS A C.C. CADET FEM. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
06/10/2018
17:00
SEGLE XXI BARÇA CBS A C.C. JUNIOR FEM. PREFERENT DIRECCIO GRAL. DE L'ESPORT
SANT MATEU, S/N
06/10/2018
17:45
CB SANTFELIUENC A JAC SANTS A C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
06/10/2018
18:00
CATALANA OCCIDENT MANRESA B CB SANTFELIUENC A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
06/10/2018
19:00
AD TORREFORTA A CB SANTFELIUENC A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
06/10/2018
19:30
100 ANYS PLOMS SALLE REUS A BARÇA CBS B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
06/10/2018
19:30
SNATT'S FEMENI SANT ADRIA A BARÇA CBS A C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
07/10/2018
09:00
AE SANT ANDREU NATZARET B CB SANTFELIUENC BLAU C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
07/10/2018
09:00
SESE A BARÇA CBS GRANA C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
07/10/2018
10:45
BARÇA CBS A CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA A C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
07/10/2018
12:30
CB SANTFELIUENC B CB CERDANYOLA AL DIA C.C. SOTS-25 MASCULI A PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
07/10/2018
13:00
CLUB NATACIÓ SABADELL A BARÇA CBS BLAU C.C. CADET FEM. PREFERENT PISTA COBERTA D'ATLETISME DE CATALUNYA
CAMI DE CAN QUADRES, 190
07/10/2018
16:00
FEMENI CASTELLDEFELS 2001 BARÇA CBS BLAU C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
07/10/2018
17:45
C.B. CORNELLÀ B CB SANTFELIUENC BLAU C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
12/10/2018
10:45
BARÇA CBS A C.E.J. L'HOSPITALET C.C. JUNIOR FEM. PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
12/10/2018
12:30
BARÇA CBS BLAU C.E.J. LHOSPITALET A C.C. CADET FEM. PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
12/10/2018
16:00
BARÇA CBS A U.E. MATARO - CONSTRUTONI PONCE C.C. CADET FEM. PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
12/10/2018
17:45
CB SANTFELIUENC A CB TARRAGONA A C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
12/10/2018
19:45
CB SANTFELIUENC A C.E. SANT NICOLAU KYRYA C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
13/10/2018
10:45
CB SANTFELIUENC GROC BM VILADECANS B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
13/10/2018
12:15
SESE B BARÇA CBS BLAU C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
13/10/2018
12:30
MUNDOCLIMA C.B. L'HOSPITALET A CB SANTFELIUENC A C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
13/10/2018
16:00
BARÇA CBS A SNATT'S FEMENI SANT ADRIA A C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
13/10/2018
16:00
CBF CERDANYOLA A BARÇA CBS A C.C. CADET FEM. PREFERENT PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
13/10/2018
18:00
CB SANTFELIUENC A CB.ÀGUILES-PLASFOC C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
13/10/2018
19:45
CB SANTFELIUENC BLAU CLUB NATACIÓ SABADELL C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
14/10/2018
09:30
DENTAL MANRESA LA SALLE 1 CB SANTFELIUENC BLAU C.C. CADET MASCULI 1R. ANY COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
14/10/2018
10:15
CB SANTFELIUENC BLAU RECANVIS GAUDI CB MOLLET - C C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
14/10/2018
12:00
BARÇA CBS BLAU S.A. SURIA C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
14/10/2018
12:30
CB GRANOLLERS 1 CB SANTFELIUENC A C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
14/10/2018
17:00
CB SANTFELIUENC A F.C. MARTINENC BÀSQUET A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
14/10/2018
18:45
BARÇA CBS B BÀSQUET SAFA CLAROR A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
14/10/2018
19:30
CARRASCO TOOLS C.B.MARTORELL CB SANTFELIUENC B C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL
AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1
20/10/2018
09:00
CB SANTFELIUENC GROC CB VALLIRANA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
20/10/2018
09:00
CB SANTFELIUENC BLAU TOYOTA STARBAIX C.B. L'HOSPITALET B C.T. MINI MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
20/10/2018
09:00
CB SANTFELIUENC A MERCAT SANT ILDEFONS-C.B. CORNELLÀ B C.T. PRE-MINI MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
20/10/2018
09:00
BÀSQUET PIERA CB SANTFELIUENC BLAU C.T. PRE-MINI MASC. INSTAL. ESPORTIVES PIERA
PASSEIG DEL PRAT, 7
20/10/2018
09:30
CB MONTPEDRÓS TARONJA BARÇA CBS GROC C.T. MINI FEM. POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO
AV. PAISOS CATALANS 1-3
20/10/2018
10:30
LESTONNAC BARÇA CBS GROC C.T. CADET FEMENI PROMOCIO COL.LEGI LESTONNAC
PAU CLARIS 123
20/10/2018
10:30
CBF CERDANYOLA A BARÇA CBS A C.T. MINI FEM. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
20/10/2018
10:30
CLUB NATACIÓ SABADELL A BARÇA CBS A C.T. PRE-MINI FEM. PISTA COBERTA D'ATLETISME DE CATALUNYA
CAMI DE CAN QUADRES, 190
20/10/2018
10:45
BARÇA CBS BLAU FEMENI MARESME C LLAVANERES C.C. CADET FEM. PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
20/10/2018
12:00
CBF CERDANYOLA 06 BARÇA CBS A C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
20/10/2018
12:30
BARÇA CBS A FEMENI MARESME A - COELMÍN LLAVANERES C.C. CADET FEM. PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
20/10/2018
12:30
DENTAL MANRESA LA SALLE A BARÇA CBS BLAU C.T. MINI FEM. COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
20/10/2018
16:15
JOVIAT A BARÇA CBS BLAU C.C. CADET FEM. PREFERENT COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
20/10/2018
17:30
U.E. MATARO-IGF BARÇA CBS GRANA C.T. INFANTIL FEMENI CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
20/10/2018
17:45
BARÇA CBS A FEMENI MARESME A LLAVANERES C.C. JUNIOR FEM. PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
20/10/2018
17:45
TECNOCASA - U.B. SANT ADRIÀ 1 CB SANTFELIUENC BLAU C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
21/10/2018
09:00
BARÇA CBS BLAU CB GRANOLLERS 3 C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
21/10/2018
09:15
CB PRAT- MONTIBELLO BLAU BARÇA CBS GRANA C.T. MINI FEM. CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
21/10/2018
10:45
CB SANTFELIUENC B C.B. SANTPEDOR C.C. SOTS-25 MASCULI A PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
21/10/2018
12:00
C.B. SANT PERE - KIA INTEGRAL CAR CB SANTFELIUENC A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
21/10/2018
12:15
C.E.E.C. MAS AVICOLA A BARÇA CBS B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
21/10/2018
12:15
BBA FEMENÍ 2003 BARÇA CBS GRANA C.T. CADET FEMENI PROMOCIO COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
21/10/2018
12:30
CB SANTFELIUENC A BC MORABANC ANDORRA A C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
21/10/2018
12:30
BOCALATA C.B. MARTORELL BARÇA CBS BLAU C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL
AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1
21/10/2018
12:30
AE SANT ANDREU NATZARET B CB SANTFELIUENC BLAU C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
21/10/2018
16:00
CB SANTFELIUENC GRANA SABADELL SUD C.B A C.T. CADET MASC. PROMOCIO PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
21/10/2018
17:45
CB SANTFELIUENC BLAU SALLE PLOMS REUS C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
21/10/2018
17:45
COALCI - C.B. SANT JOSEP A CB SANTFELIUENC A C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT C.P. SANT JOSEP BADALONA
ENRIC BORRAS, 40-42
21/10/2018
18:30
BÀSQUET SANT BOI A CB SANTFELIUENC A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO CAN MASALLERA
VIDUA VIVES, 14-16
26/10/2018
19:30
C.B. CASTELLBISBAL LILA BARÇA CBS VERMELL C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA
AGRICULTURA, S/N
27/10/2018
09:00
CB SANTFELIUENC GRANA CLUB NATACIO TERRASSA 2 C.T. CADET MASC. PROMOCIO PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
27/10/2018
09:00
CB SANTFELIUENC GROC JOVENTUT SANT VICENÇ C.T. CADET MASC. PROMOCIO PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
27/10/2018
09:00
CB SANTFELIUENC BLAU HYUNDAI ANOIA MOTOR - CB IGUALADA B C.T. MINI MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
27/10/2018
09:30
DENTAL MANRESA LA SALLE A BARÇA CBS A C.T. PRE-MINI FEM. COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
27/10/2018
10:30
BQ MANYANET MOLINS CB SANTFELIUENC A C.T. PRE-MINI MASC. COL.LEGI SANT MIQUEL ARCANGEL
PARE MANYANET, S/N
27/10/2018
10:30
URBAN SOLUTIONS - CB IGUALADA B BARÇA CBS GRANA C.T. CADET FEMENI PROMOCIO POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
27/10/2018
10:45
BARÇA CBS BLAU CLUB NATACIO TERRASSA A C.C. CADET FEM. PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
27/10/2018
10:45
CB SANTFELIUENC BLAU C.E. SANT NICOLAU 2 C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO ESCOLAR CEIP PAU VILA
MAS LLUI 11-13
27/10/2018
11:00
C.B. VILADECANS VERD CB SANTFELIUENC BLAU C.T. PRE-MINI MASC. COL.LEGI SANT GABRIEL
AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N
27/10/2018
12:00
DON RELAX - CB IGUALADA A BARÇA CBS BLAU C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
27/10/2018
12:00
CLUB NATACIÓ SABADELL B BARÇA CBS BLAU C.T. PRE-MINI FEM. PISTA COBERTA D'ATLETISME DE CATALUNYA
CAMI DE CAN QUADRES, 190
27/10/2018
12:30
BARÇA CBS A LIMA-HORTA BÀSQUET A C.C. CADET FEM. PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
27/10/2018
12:30
CB SANTFELIUENC A CEB GIRONA A C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT PAVELLO ESCOLAR CEIP PAU VILA
MAS LLUI 11-13
27/10/2018
12:30
CN TÀRREGA BARÇA CBS BLAU C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU
C/ VERGE DE MONTSERRAT, S/N
27/10/2018
16:00
BARÇA CBS A BASKET ALMEDA C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
27/10/2018
16:00
SESE B CB SANTFELIUENC BLAU C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
27/10/2018
16:30
CB MONTPEDRÓS GROC BARÇA CBS GRANA C.T. MINI FEM. POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO
AV. PAISOS CATALANS 1-3
27/10/2018
18:00
CB SANTFELIUENC A BÀSQUET RIBES C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
27/10/2018
19:30
C.B. SANT PERE - LEO BOECK CB SANTFELIUENC B C.C. SOTS-25 MASCULI A SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
27/10/2018
19:45
CB SANTFELIUENC BLAU U.E. MATARO-J1M C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
28/10/2018
09:00
BARÇA CBS GRANA COALCI - C.B. SANT JOSEP A C.T. INFANTIL FEMENI PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
28/10/2018
09:00
BARÇA CBS GROC C.B. SANT JOSEP OBRER BLAU C.T. MINI FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
28/10/2018
10:45
BARÇA CBS A BASKET ALMEDA C.C. JUNIOR FEM. PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
28/10/2018
12:30
CB SANTFELIUENC A BÀSQUET GIRONA U18 C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
28/10/2018
16:00
CB SANTFELIUENC A A.E.S.E. A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
28/10/2018
17:45
BARÇA CBS BLAU BF VILADECANS B C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
28/10/2018
18:00
C.B. GAVÀ BARÇA CBS GROC C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
28/10/2018
19:30
BARÇA CBS B JET QSPORT C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
31/10/2018
20:00
C.E.J. L'HOSPITALET BARÇA CBS A C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES
SANT RAFAEL, S/N
01/11/2018
12:00
CBF CERDANYOLA A BARÇA CBS A C.C. JUNIOR FEM. PREFERENT PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
03/11/2018
17:45
BARÇA CBS BLAU JOVENTUT BADALONA FEMENÍ BLANC C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
03/11/2018
18:00
CATALANA OCCIDENT MANRESA B CB SANTFELIUENC A C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
03/11/2018
19:30
C.B. CORNELLÀ A BARÇA CBS B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
03/11/2018
20:00
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA BARÇA CBS A C.C. JUNIOR FEM. PREFERENT INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
04/11/2018
10:15
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA A BARÇA CBS A C.C. CADET FEM. PREFERENT INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
04/11/2018
12:30
EEM CASTELLVI DE LA MARCA BARÇA CBS BLAU C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POL.MPAL.CASTELLVI DE LA MARCA
PASSEIG DELS ESTUDIANTS, S/N
04/11/2018
16:15
BASQUETPIASABADELL TARONJA CB SANTFELIUENC BLAU C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY ESCOLA PIA SABADELL
GARCILASO, 99
04/11/2018
17:45
CB SANTFELIUENC BLAU U.E. HORTA 04 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
04/11/2018
18:15
A. B. EL VENDRELL 1 CB SANTFELIUENC A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR
ARENAL S/N
04/11/2018
19:30
CB SANTFELIUENC B CB ABRERA C.C. SOTS-25 MASCULI A PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
06/11/2018
19:45
SNATT'S FEMENI SANT ADRIA B BARÇA CBS BLAU C.C. CADET FEM. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
10/11/2018
09:00
C.E.B. PALLEJÀ NEGRE CB SANTFELIUENC BLAU C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL PALLEJA
AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1
10/11/2018
09:00
BC SANT JOAN DESPÍ BARÇA CBS GROC C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
10/11/2018
09:15
BARÇA CBS VERMELL BASQUET LLOR A C.T. MINI FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
10/11/2018
09:15
BARÇA CBS BLAU CB SANT ANDREU C.T. PRE-MINI FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
10/11/2018
09:15
BASQUETBOLITZA'T CBS CB CASTELLDEFELS 2011 PRE-MINI MIXTE E. COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
10/11/2018
09:30
SNATT'S FEMENI SANT ADRIA A BARÇA CBS A C.C. JUNIOR FEM. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
10/11/2018
10:45
BARÇA CBS GRANA CB SANT ANDREU C.T. MINI FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
10/11/2018
12:15
BARÇA CBS BLAU UNICARS PONENT CB LLEIDA C.T. MINI FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
10/11/2018
12:15
BARÇA CBS A SNATT'S FEMENI SANT ADRIA A C.T. PRE-MINI FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
10/11/2018
12:15
BASKET ALMEDA 1 BARÇA CBS A C.C. CADET FEM. PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
10/11/2018
13:00
BF VILADECANS B BARÇA CBS BLAU C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
10/11/2018
17:45
CLUB NATACIÓ SABADELL A BARÇA CBS A C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT CN SABADELL-PAVELLO 4 (abans Cademesa)
MONTCADA, 10.
10/11/2018
18:00
CB SANTFELIUENC A C.B. GAVÀ 1 C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
10/11/2018
18:00
CB ARTÉS CB SANTFELIUENC B C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO ESPORTIU D'ARTES
BARCELONA, S/N
10/11/2018
19:45
CB SANTFELIUENC BLAU MCNTEAM C.B. L'HOSPITALET B C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
10/11/2018
20:15
BASKET ALMEDA 2 BARÇA CBS BLAU C.C. CADET FEM. PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
11/11/2018
09:15
CB SANTFELIUENC BLAU C.B. L'HOSPITALET 2006 C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
11/11/2018
09:15
CB SANTFELIUENC A CB PRAT-AIGUES DEL PRAT A C.T. PRE-MINI MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
11/11/2018
09:15
CB SANTFELIUENC BLAU CB SANT JUST C.T. PRE-MINI MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
11/11/2018
09:30
A.E. L'ESQUITX SANT SADURNÍ CB SANTFELIUENC GROC C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI
PASSEIG CAN FERRER, S/N
11/11/2018
10:45
CB SANTFELIUENC A BÀSQUET GIRONA U14 C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
11/11/2018
10:45
BARÇA CBS GRANA BASQUET LLOR C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
11/11/2018
12:30
CB SANTFELIUENC A COALCI - C.B. SANT JOSEP B C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
11/11/2018
16:00
CB SANTFELIUENC A CB CERVERA MOBEL LINEA C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
11/11/2018
16:30
CB TARRAGONA 1 CB SANTFELIUENC BLAU C.C. CADET MASCULI 1R. ANY TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
11/11/2018
17:45
BARÇA CBS BLAU CLUB NOU BÀSQUET VILANOVA - AKO C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
11/11/2018
18:00
C.B. GAVÀ 1 BARÇA CBS GRANA C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
11/11/2018
19:30
BARÇA CBS B EL SURTIDOR-BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-SFA C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
14/11/2018
18:30
BARÇA CBS A C.E.J. L'HOSPITALET A C.T. MINI FEM. CEIP NADAL
DOCTOR FLEMING, S/N
17/11/2018
09:00
BARÇA CBS A ZIGA ZAGA-C.B. CORNELLÀ A C.T. MINI FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
17/11/2018
09:00
SERVEIS MEDICS PENEDES SE CASAL VILAFRANCA BLANC CB SANTFELIUENC BLAU C.T. MINI MASC. PAVELLO JOAN MARQUES
PASSATGE ALCOVER, 3
17/11/2018
10:45
BARÇA CBS VERMELL NOU BÀSQUET OLESA VERMELL C.T. MINI FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
17/11/2018
10:45
BARÇA CBS A CLUB NATACIÓ SABADELL A C.T. PRE-MINI FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
17/11/2018
11:00
TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA CE A CB SANTFELIUENC BLAU C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA
C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115
17/11/2018
11:00
CENTRE CATÒLIC L'H BARÇA CBS GRANA C.T. INFANTIL FEMENI CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
17/11/2018
12:00
SANT GERVASI 3 BARÇA CBS GROC C.T. MINI FEM. ESCOLA SANT GERVASI
SABADELL, 41
17/11/2018
12:15
BARÇA CBS BLAU CLUB NATACIÓ SABADELL A C.T. MINI FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
17/11/2018
12:15
BARÇA CBS GRANA NOU BÀSQUET OLESA BLANC C.T. MINI FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
17/11/2018
12:30
BÀSQUET SAFA CLAROR 1 CB SANTFELIUENC GRANA C.T. CADET MASC. PROMOCIO ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
17/11/2018
12:45
JAC SANTS A CB SANTFELIUENC A C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
17/11/2018
12:45
TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA CE A CB SANTFELIUENC A C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA
C/ BARO DE MAIALS, 117
17/11/2018
13:00
BM VILADECANS B CB SANTFELIUENC GROC C.T. CADET MASC. PROMOCIO ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
17/11/2018
16:00
BARÇA CBS A FEMENI MARESME A LLAVANERES C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
17/11/2018
16:00
CLUB NATACIO TERRASSA A BARÇA CBS BLAU C.C. CADET FEM. PREFERENT CENTRE D'ESPORTS BONAIRE
SABADELL, S/N (POLIESPORTIU)
17/11/2018
18:00
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B BARÇA CBS B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
17/11/2018
19:30
CLUB NATACIÓ SABADELL A CB SANTFELIUENC A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
17/11/2018
19:45
CB SANTFELIUENC BLAU UB MIR C C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
18/11/2018
09:15
CB SANTFELIUENC A BM VILADECANS A C.T. PRE-MINI MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
18/11/2018
09:30
C.B. ESPARREGUERA BARÇA CBS BLAU C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO RAMON MARTI
HOSPITAL, 37
18/11/2018
10:30
VEDRUNA GRÀCIA VERD BARÇA CBS GROC C.T. CADET FEMENI PROMOCIO POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
18/11/2018
10:45
BARÇA CBS BLAU CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA 06 VERMELL C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
18/11/2018
10:45
C.B. CORNELLÀ 03 BARÇA CBS GRANA C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
18/11/2018
11:45
CENTRE CATÒLIC L'H CB SANTFELIUENC A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
18/11/2018
12:30
BARÇA CBS A SEGLE XXI C.C. JUNIOR FEM. PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
18/11/2018
16:00
BARÇA CBS A SNATT'S FEMENI SANT ADRIA A C.C. CADET FEM. PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
18/11/2018
17:45
BARÇA CBS BLAU CLUB NATACIÓ SABADELL A C.C. CADET FEM. PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
18/11/2018
18:45
BASKET ALMEDA 2 CB SANTFELIUENC BLAU C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
18/11/2018
19:30
CB SANTFELIUENC B CLUB NATACIO TERRASSA B C.C. SOTS-25 MASCULI A PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
24/11/2018
09:00
C.B. NOU ESPLUGUES BARÇA CBS BLAU C.T. PRE-MINI FEM. CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
24/11/2018
09:15
CB SANTFELIUENC BLAU ZIGA ZAGA-C.B. CORNELLÀ B C.T. MINI MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
24/11/2018
09:30
BASQUET LLOR A BASQUETBOLITZA'T CBS PRE-MINI MIXTE E. E.E. LLOR
LLUIS COMPANYS, 50
24/11/2018
10:15
C.B. NOU ESPLUGUES B BARÇA CBS GRANA C.T. MINI FEM. CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
24/11/2018
10:30
BASQUET MOLINS 2009 CB SANTFELIUENC BLAU C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI
SANT ANTONI Mª CLARET, S/N
24/11/2018
10:30
BF VILADECANS A BARÇA CBS BLAU C.T. MINI FEM. ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
24/11/2018
10:30
BASQUET DRAFT GRAMENET NEGRE BARÇA CBS A C.T. MINI FEM. PAVELLO LA BASTIDA
PRAT DE LA RIBA F. ATLETISME
24/11/2018
10:45
CB SANTFELIUENC GROC BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-CMC C.T. CADET MASC. PROMOCIO PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
24/11/2018
12:00
BASQUET MOLINS 2007 BARÇA CBS VERMELL C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI
SANT ANTONI Mª CLARET, S/N
24/11/2018
12:15
CB SANTFELIUENC GRANA C.B. MANYANET LES CORTS C.T. CADET MASC. PROMOCIO PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
24/11/2018
13:00
CLUB NATACIÓ SABADELL C BARÇA CBS BLAU C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
24/11/2018
16:00
C.E.J. L'HOSPITALET BARÇA CBS A C.C. JUNIOR FEM. PREFERENT POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES
SANT RAFAEL, S/N
24/11/2018
16:00
CENTRE CATOLIC L'H A CB SANTFELIUENC A C.T. PRE-MINI MASC. CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
24/11/2018
17:45
C.B. CASTELLBISBAL BARÇA CBS B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. CEIP MARE DE DEU DE MONTSERRAT
AV. PAU CASALS 20
24/11/2018
17:45
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA A BARÇA CBS A C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
24/11/2018
18:00
CB SANTFELIUENC A BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-SMA C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
24/11/2018
19:45
CB SANTFELIUENC BLAU CB CERDANYOLA AL DIA B C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
25/11/2018
09:15
BARÇA CBS GROC C.B. SANT CLIMENT C.T. MINI FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
25/11/2018
10:30
BOSCO HORTA A BARÇA CBS GROC C.T. CADET FEMENI PROMOCIO COL·LEGI SALESIA S. JOAN BOSCO
PG. LA VALL D'HEBRON, 258-260
25/11/2018
10:45
CB SANTFELIUENC BLAU TORROT MARESME 3V 2006 C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
25/11/2018
10:45
BARÇA CBS GRANA SESE A C.T. INFANTIL FEMENI PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
25/11/2018
10:45
BARÇA CBS A DENTAL MANRESA LA SALLE A C.T. PRE-MINI FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
25/11/2018
12:15
CB SANTFELIUENC A CB GRANOLLERS 1 C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
25/11/2018
12:45
C.B. CASTELLBISBAL BARÇA CBS GRANA C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA
AGRICULTURA, S/N
25/11/2018
16:00
CB SANTFELIUENC A BASKET ALMEDA 1 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
25/11/2018
17:45
BARÇA CBS BLAU DINÀMIC SPORT - CB IGUALADA B C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
25/11/2018
18:00
C.E. SANT NICOLAU KYRYA CB SANTFELIUENC A C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
25/11/2018
19:30
CB SANTFELIUENC B ASFE ST. FRUITÓS C.C. SOTS-25 MASCULI A PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
26/11/2018
20:00
C.E.J. LHOSPITALET A BARÇA CBS BLAU C.C. CADET FEM. PREFERENT POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES
SANT RAFAEL, S/N
01/12/2018
09:00
TOYOTA STARBAIX C.B. L'HOSPITALET B CB SANTFELIUENC BLAU C.T. MINI MASC. NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
01/12/2018
09:00
MERCAT SANT ILDEFONS-C.B. CORNELLÀ B CB SANTFELIUENC A C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
01/12/2018
09:15
CB SANTFELIUENC BLAU BÀSQUET PIERA C.T. PRE-MINI MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
01/12/2018
09:15
BARÇA CBS BLAU C.E. ESCOLA DEL CARME C.T. PRE-MINI FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
01/12/2018
10:45
BARÇA CBS A CBF CERDANYOLA A C.T. MINI FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
01/12/2018
10:45
BARÇA CBS GRANA CB PRAT- MONTIBELLO BLAU C.T. MINI FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
01/12/2018
12:00
SABADELL SUD C.B A CB SANTFELIUENC GRANA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
01/12/2018
12:15
BARÇA CBS BLAU DENTAL MANRESA LA SALLE A C.T. MINI FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
01/12/2018
12:30
CB VALLIRANA CB SANTFELIUENC GROC C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESP. MUNICIPAL VALLIRANA
MAJOR, S/N
01/12/2018
12:45
CB TARRAGONA A CB SANTFELIUENC A C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
01/12/2018
16:00
BARÇA CBS A CBF CERDANYOLA A C.C. CADET FEM. PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
01/12/2018
17:30
RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B CB SANTFELIUENC BLAU C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
01/12/2018
17:45
BARÇA CBS A C.E.J. L'HOSPITALET C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
01/12/2018
17:45
SNATT'S FEMENI SANT ADRIA A BARÇA CBS A C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
01/12/2018
19:30
C. JOVENTUT BADALONA 1 CB SANTFELIUENC A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
01/12/2018
19:45
CB SANTFELIUENC A CB GRANOLLERS 1 C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
02/12/2018
09:00
CB GRANOLLERS 3 CB SANTFELIUENC BLAU C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
02/12/2018
09:15
BARÇA CBS GRANA BBA FEMENÍ 2003 C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
02/12/2018
09:15
BARÇA CBS GROC CB MONTPEDRÓS TARONJA C.T. MINI FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
02/12/2018
10:30
BASKET ALMEDA 2 CB SANTFELIUENC BLAU C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
02/12/2018
10:45
BARÇA CBS BLAU JOVIAT 1 C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
02/12/2018
10:45
BARÇA CBS GROC LESTONNAC C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
02/12/2018
10:45
BARÇA CBS GRANA U.E. MATARO-IGF C.T. INFANTIL FEMENI PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
02/12/2018
10:45
U.E. MATARO - CONSTRUTONI PONCE BARÇA CBS A C.C. CADET FEM. PREFERENT PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
02/12/2018
12:30
BARÇA CBS A CBF CERDANYOLA A C.C. JUNIOR FEM. PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
02/12/2018
17:30
CB SANT JUST CB SANTFELIUENC B C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
02/12/2018
17:30
BASQUET MOLINS BARÇA CBS BLAU C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI
SANT ANTONI Mª CLARET, S/N
02/12/2018
17:45
BARÇA CBS BLAU JOVIAT A C.C. CADET FEM. PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
02/12/2018
19:30
BARÇA CBS B BASQUET ATENEU MONTSERRAT A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
02/12/2018
19:45
CBVALLS BNA CB SANTFELIUENC A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
11/12/2018
19:00
C.B. SANT JOSEP OBRER BLAU BARÇA CBS GROC C.T. MINI FEM. COL.LEGI SANT JOSEP OBRER
AV. TOMAS GIMENEZ, S/N
12/12/2018
21:00
FEMENI MARESME A LLAVANERES BARÇA CBS A C.C. JUNIOR FEM. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT ANDREU
CONTRABANDISTES, S/N
13/12/2018
18:30
CB SANTFELIUENC BLAU BASKET ALMEDA GROC C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
14/12/2018
19:00
C.E. ESCOLA DEL CARME BARÇA CBS BLAU C.T. PRE-MINI FEM. ESCOLA DEL CARME
JOSEP RENOM 31
15/12/2018
09:00
JOVENTUT SANT VICENÇ CB SANTFELIUENC GROC C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO SANT JOSEP
AV. FERROCARRIL, S/N
15/12/2018
10:30
HYUNDAI ANOIA MOTOR - CB IGUALADA B CB SANTFELIUENC BLAU C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
15/12/2018
10:45
BARÇA CBS BLAU CLUB NATACIÓ SABADELL B C.T. PRE-MINI FEM. CEIP NADAL
DOCTOR FLEMING, S/N
15/12/2018
12:00
CLUB NATACIÓ SABADELL A BARÇA CBS A C.T. PRE-MINI FEM. CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
15/12/2018
12:30
BASQUETBOLITZA'T CBS C.B. VILADECANS ESCOBOL VERD PRE-MINI MIXTE E. CEIP NADAL
DOCTOR FLEMING, S/N
15/12/2018
13:00
CLUB NATACIO TERRASSA 2 CB SANTFELIUENC GRANA C.T. CADET MASC. PROMOCIO CENTRE D'ESPORTS BONAIRE
SABADELL, S/N (POLIESPORTIU)
15/12/2018
16:00
BC MORABANC ANDORRA A CB SANTFELIUENC A C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA
C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35
15/12/2018
16:30
TGN BÀSQUET A BARÇA CBS BLAU C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
15/12/2018
17:45
SNATT'S FEMENI SANT ADRIA A BARÇA CBS A C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
16/12/2018
09:00
CB SANTFELIUENC A BQ MANYANET MOLINS C.T. PRE-MINI MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
16/12/2018
09:00
CB SANTFELIUENC BLAU C.B. VILADECANS VERD C.T. PRE-MINI MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
16/12/2018
09:00
BARÇA CBS GRANA CB MONTPEDRÓS GROC C.T. MINI FEM. CEIP NADAL
DOCTOR FLEMING, S/N
16/12/2018
10:45
CB SANTFELIUENC A MUNDOCLIMA C.B. L'HOSPITALET A C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
16/12/2018
10:45
BARÇA CBS GRANA URBAN SOLUTIONS - CB IGUALADA B C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
16/12/2018
10:45
BARÇA CBS VERMELL C.B. CASTELLBISBAL LILA C.T. MINI FEM. CEIP NADAL
DOCTOR FLEMING, S/N
16/12/2018
12:15
FEMENI MARESME A - COELMÍN LLAVANERES BARÇA CBS A C.C. CADET FEM. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT ANDREU
CONTRABANDISTES, S/N
16/12/2018
12:30
BARÇA CBS BLAU C.B. GAVÀ 1 C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
16/12/2018
12:30
BARÇA CBS BLAU DON RELAX - CB IGUALADA A C.T. MINI FEM. CEIP NADAL
DOCTOR FLEMING, S/N
16/12/2018
16:00
CB SANTFELIUENC B C.B. GAVÀ 2 C.C. SOTS-25 MASCULI A PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
16/12/2018
16:00
CB SANTFELIUENC A DENTAL MANRESA LA SALLE A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL CEIP NADAL
DOCTOR FLEMING, S/N
16/12/2018
16:00
COALCI - C.B. SANT JOSEP A BARÇA CBS GRANA C.T. INFANTIL FEMENI C.P. SANT JOSEP BADALONA
ENRIC BORRAS, 40-42
16/12/2018
17:45
CB SANTFELIUENC BLAU ROGER'S CB VILASSAR DE DALT VERD C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
16/12/2018
17:45
CB SANTFELIUENC BLAU AE SANT ANDREU NATZARET B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY CEIP NADAL
DOCTOR FLEMING, S/N
16/12/2018
17:45
FEMENI MARESME C LLAVANERES BARÇA CBS BLAU C.C. CADET FEM. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT ANDREU
CONTRABANDISTES, S/N
16/12/2018
19:30
CB SANTFELIUENC A PANSALUD ELS MONJOS BC A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
16/12/2018
19:30
BARÇA CBS GROC C.B. GAVÀ C.T. CADET FEMENI PROMOCIO CEIP NADAL
DOCTOR FLEMING, S/N
16/12/2018
19:30
C.E.B. PALLEJÀ BARÇA CBS B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. MUNICIPAL PALLEJA
AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1
22/12/2018
09:00
CB SANT ANDREU BARÇA CBS BLAU C.T. PRE-MINI FEM. C.P. JOSEP PLA
JOSEP PLA, S/N
22/12/2018
09:30
BASQUET LLOR A BARÇA CBS VERMELL C.T. MINI FEM. E.E. LLOR
LLUIS COMPANYS, 50
22/12/2018
10:45
CB SANTFELIUENC BLAU C.E.B. PALLEJÀ NEGRE C.T. MINI MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
22/12/2018
10:45
BARÇA CBS GROC BC SANT JOAN DESPÍ C.T. MINI FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
22/12/2018
10:45
CB PRAT-AIGUES DEL PRAT A CB SANTFELIUENC A C.T. PRE-MINI MASC. CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
22/12/2018
11:00
CB SANT JUST CB SANTFELIUENC BLAU C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
22/12/2018
12:15
CB SANTFELIUENC GROC A.E. L'ESQUITX SANT SADURNÍ C.T. CADET MASC. PROMOCIO PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
22/12/2018
12:15
BARÇA CBS GRANA C.B. GAVÀ 1 C.T. INFANTIL FEMENI PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
22/12/2018
12:15
BASQUET LLOR BARÇA CBS GRANA C.T. CADET FEMENI PROMOCIO E.E. LLOR
LLUIS COMPANYS, 50
22/12/2018
12:45
BARÇA CBS A JET BLAU SERMATEC C.C. JUNIOR FEM. PREFERENT PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
22/12/2018
16:00
UNICARS PONENT CB LLEIDA BARÇA CBS BLAU C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA
C/ DOCTORA CASTELLS, S/N
23/12/2018
10:30
C.E.J. L'HOSPITALET A BARÇA CBS A C.T. MINI FEM. POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES
SANT RAFAEL, S/N
23/12/2018
10:30
CB SANT ANDREU BARÇA CBS GRANA C.T. MINI FEM. C.P. JOSEP PLA
JOSEP PLA, S/N
28/12/2018
09:45
C.B. SANTA COLOMA B CB SANTFELIUENC BLAU C.T. MINI MASC. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
28/12/2018
14:15
OUTLETMOTO.COM CB GRUP BARNA 1 BARÇA CBS BLAU C.T. MINI FEM. COL.LEGI MAJOR SANT JORDI
RICARD ZAMORA 4-8
29/12/2018
09:45
CB SANTFELIUENC BLAU JAC SANTS B C.T. MINI MASC. COL.LEGI MAJOR SANT JORDI
RICARD ZAMORA 4-8
29/12/2018
15:45
BARÇA CBS BLAU BF VILADECANS B C.T. MINI FEM. COL.LEGI MAJOR SANT JORDI
RICARD ZAMORA 4-8
12/01/2019
09:00
BASQUETBOLITZA'T CBS BASQUET LLOR B PRE-MINI MIXTE E. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
12/01/2019
10:30
BÀSQUET GIRONA U13 CB SANTFELIUENC BLAU C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLÓ ST EUGENIA MONTFALGARS DE GIRONA
C/ ENRIC MARQUÉS RIBALTA, 12
12/01/2019
17:30
BC MORABANC ANDORRA A CB SANTFELIUENC A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA
C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35
12/01/2019
17:45
BARÇA CBS A CBF CERDANYOLA 06 C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
12/01/2019
18:00
BASQUET SITGES BARÇA CBS BLAU C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS
AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN
13/01/2019
09:15
BARÇA CBS BLAU U.E. MATARO-IBF C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
13/01/2019
11:00
CB TARRAGONA 1 CB SANTFELIUENC BLAU C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
13/01/2019
11:15
CENTRE CATÒLIC L'H CB SANTFELIUENC B C.C. SOTS-25 MASCULI A NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
13/01/2019
12:15
CB SANTFELIUENC A COALCI - C.B. SANT JOSEP A C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
13/01/2019
17:45
CB SANTFELIUENC BLAU DENTAL MANRESA LA SALLE 1 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
13/01/2019
18:00
NOU BÀSQUET OLESA A CB SANTFELIUENC A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
13/01/2019
19:30
BARÇA CBS B CAMPING BIANYA ROSER B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
19/01/2019
12:15
CEB GIRONA A CB SANTFELIUENC A C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
19/01/2019
16:15
CB SANTFELIUENC BLAU C.B. CORNELLÀ B C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
19/01/2019
18:00
CB SANTFELIUENC A DIFFSALUT ALMEDA C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
20/01/2019
10:15
CB SANTFELIUENC BLAU U.B. SANT ADRIÀ GROC C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
20/01/2019
10:45
BARÇA CBS BLAU PETROPINTO ASFE ST. FRUITÓS C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
20/01/2019
12:00
SALLE PLOMS REUS CB SANTFELIUENC BLAU C.C. CADET MASCULI 1R. ANY REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
20/01/2019
12:15
BASKET ALMEDA BARÇA CBS A C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
20/01/2019
12:45
CLUB NATACIÓ SABADELL BARÇA CBS B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. CN SABADELL-PAVELLO 4 (abans Cademesa)
MONTCADA, 10.
20/01/2019
16:00
CB SANTFELIUENC A UE SANT CUGAT NEGRE C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
20/01/2019
16:00
RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B BARÇA CBS BLAU C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
20/01/2019
19:30
CB SANTFELIUENC B CB CASTELLDEFELS B C.C. SOTS-25 MASCULI A PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
26/01/2019
10:00
C.B. VILADECANS ESCOBOL BASQUETBOLITZA'T CBS PRE-MINI MIXTE E. COL.LEGI SANT GABRIEL
AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N
27/01/2019
11:00
ROCA BORRÀS – CAPPONT CB SANTFELIUENC BLAU C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA
C/ DOCTORA CASTELLS, S/N
02/02/2019
12:00
TRANSVISA - CB IGUALADA A CB SANTFELIUENC A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
02/02/2019
12:00
RECANVIS GAUDI CB MOLLET - C CB SANTFELIUENC BLAU C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
02/02/2019
17:45
CBVALLS LEAR BARÇA CBS B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
02/02/2019
18:00
CB PRAT- TAXI LINE CB SANTFELIUENC A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
03/02/2019
09:15
CB PRAT- MONTIBELLO B BARÇA CBS BLAU C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
03/02/2019
10:30
CLUB NATACIÓ SABADELL CB SANTFELIUENC BLAU C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
03/02/2019
16:00
FEMENI MARESME C LLAVANERES BARÇA CBS BLAU C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PAVELLO MUNICIPAL SANT ANDREU
CONTRABANDISTES, S/N
03/02/2019
17:45
CB SANTFELIUENC BLAU SESE B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
03/02/2019
19:30
CB SANTFELIUENC B C.B. CASTELLBISBAL C.C. SOTS-25 MASCULI A PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
09/02/2019
16:00
CB CERDANYOLA AL DIA CB SANTFELIUENC B C.C. SOTS-25 MASCULI A PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
09/02/2019
16:00
U.E. HORTA 04 CB SANTFELIUENC BLAU C.C. CADET MASCULI 1R. ANY U.E. HORTA
FELIU I CODINA 27
09/02/2019
16:15
CB SANTFELIUENC BLAU TECNOCASA - U.B. SANT ADRIÀ 1 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
09/02/2019
18:00
CB SANTFELIUENC A AD TORREFORTA A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
10/02/2019
09:15
BARÇA CBS BLAU CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA 06 BLANC C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
10/02/2019
10:15
CB SANTFELIUENC BLAU AE SANT ANDREU NATZARET B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
10/02/2019
10:45
BARÇA CBS BLAU FEMENI CASTELLDEFELS 2001 C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
10/02/2019
16:00
CB SANTFELIUENC A CATALANA OCCIDENT MANRESA B C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
10/02/2019
19:30
BARÇA CBS B CONDORCHEM - AB PREMIA A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
16/02/2019
11:30
C.E. SANT NICOLAU 2 CB SANTFELIUENC BLAU C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
16/02/2019
13:00
F.C. MARTINENC BÀSQUET A CB SANTFELIUENC A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
16/02/2019
18:15
CB.ÀGUILES-PLASFOC CB SANTFELIUENC A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. STA. COLOMA QUERALT - PAVELLÓ MUNICIPAL
FRANCESC MACIA S/N
16/02/2019
21:15
U.E. MATARO-J1M CB SANTFELIUENC BLAU C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
17/02/2019
09:15
BARÇA CBS BLAU SESE B C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
17/02/2019
16:00
S.A. SURIA BARÇA CBS BLAU C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO JOSEP FABREGA I TORT
SANT JOSEP, S/N
17/02/2019
17:45
CB SANTFELIUENC BLAU CB TARRAGONA 1 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
17/02/2019
17:45
CB MORELL A BARÇA CBS B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. EL MORELL - PAVELLÓ MUNICIPAL
PAISOS CATALANS 6
17/02/2019
19:30
CB SANTFELIUENC B CARRASCO TOOLS C.B.MARTORELL C.C. SOTS-25 MASCULI A PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
23/02/2019
10:30
UB MIR C CB SANTFELIUENC BLAU C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO MIQUEL POBLET
CAMI DE LA FONT FREDA, S/N
23/02/2019
10:30
CB GRANOLLERS 3 BARÇA CBS BLAU C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
23/02/2019
16:15
CB SANTFELIUENC BLAU BASQUETPIASABADELL TARONJA C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
23/02/2019
18:00
CB SANTFELIUENC A BÀSQUET SANT BOI A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
24/02/2019
10:15
CB SANTFELIUENC BLAU ROCA BORRÀS – CAPPONT C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
24/02/2019
10:45
BARÇA CBS BLAU BOCALATA C.B. MARTORELL C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
24/02/2019
16:00
CB SANTFELIUENC A C.B. SANT PERE - KIA INTEGRAL CAR C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
24/02/2019
17:30
C.B. SANTPEDOR CB SANTFELIUENC B C.C. SOTS-25 MASCULI A PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ
CTRA NAVARCLES, S/N
24/02/2019
19:30
BARÇA CBS B 100 ANYS PLOMS SALLE REUS A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
02/03/2019
11:30
A.E.S.E. A CB SANTFELIUENC A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
02/03/2019
12:00
C.B. L'HOSPITALET 2006 CB SANTFELIUENC BLAU C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
02/03/2019
13:00
BF VILADECANS B BARÇA CBS BLAU C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
02/03/2019
18:00
BÀSQUET RIBES CB SANTFELIUENC A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES
CRISTOFOL MESTRES S/N
02/03/2019
18:00
BÀSQUET SAFA CLAROR A BARÇA CBS B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
02/03/2019
19:30
MCNTEAM C.B. L'HOSPITALET B CB SANTFELIUENC BLAU C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
03/03/2019
09:15
BARÇA CBS BLAU CN TÀRREGA C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
03/03/2019
19:30
CB SANTFELIUENC B C.B. SANT PERE - LEO BOECK C.C. SOTS-25 MASCULI A PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
09/03/2019
16:00
JOVENTUT BADALONA FEMENÍ BLANC BARÇA CBS BLAU C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
09/03/2019
16:15
CB SANTFELIUENC BLAU BASKET ALMEDA 2 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
09/03/2019
16:15
CB ABRERA CB SANTFELIUENC B C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO D'ESPORTS D'ABRERA
PG. DE L'ESGLESIA, 20-22
09/03/2019
18:00
CB SANTFELIUENC A A. B. EL VENDRELL 1 C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
10/03/2019
10:15
CB SANTFELIUENC BLAU TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA CE A C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
10/03/2019
10:45
BARÇA CBS BLAU EEM CASTELLVI DE LA MARCA C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
10/03/2019
19:30
BARÇA CBS B C.E.E.C. MAS AVICOLA A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
16/03/2019
12:00
CB CERDANYOLA AL DIA B CB SANTFELIUENC BLAU C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
16/03/2019
12:00
TORROT MARESME 3V 2006 CB SANTFELIUENC BLAU C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO TONI SORS
AV. TONI SORS, S/N
16/03/2019
12:30
CLUB NOU BÀSQUET VILANOVA - AKO BARÇA CBS BLAU C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
16/03/2019
12:30
CB CERVERA MOBEL LINEA CB SANTFELIUENC A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
16/03/2019
19:45
C.B. GAVÀ 1 CB SANTFELIUENC A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
17/03/2019
09:15
BARÇA CBS BLAU BF VILADECANS B C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
17/03/2019
19:30
CB SANTFELIUENC B CB ARTÉS C.C. SOTS-25 MASCULI A PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
17/03/2019
19:30
JET QSPORT BARÇA CBS B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
23/03/2019
12:15
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA 06 VERMELL BARÇA CBS BLAU C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
23/03/2019
16:15
CB SANTFELIUENC BLAU RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
23/03/2019
18:00
CB SANTFELIUENC A CENTRE CATÒLIC L'H C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
24/03/2019
10:15
CB SANTFELIUENC BLAU CB GRANOLLERS 3 C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
24/03/2019
10:45
BARÇA CBS BLAU C.B. ESPARREGUERA C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
24/03/2019
16:00
CB SANTFELIUENC A CLUB NATACIÓ SABADELL A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
24/03/2019
17:45
CLUB NATACIO TERRASSA B CB SANTFELIUENC B C.C. SOTS-25 MASCULI A CENTRE D'ESPORTS BONAIRE
SABADELL, S/N (POLIESPORTIU)
24/03/2019
19:30
BARÇA CBS B C.B. CORNELLÀ A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
30/03/2019
16:00
ROGER'S CB VILASSAR DE DALT VERD CB SANTFELIUENC BLAU C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS
C/ SANTS MARTIRS, S/N
30/03/2019
17:45
ASFE ST. FRUITÓS CB SANTFELIUENC B C.C. SOTS-25 MASCULI A POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES
CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N
30/03/2019
18:00
EL SURTIDOR-BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-SFA BARÇA CBS B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
30/03/2019
19:45
BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-SMA CB SANTFELIUENC A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
31/03/2019
09:15
BARÇA CBS BLAU CLUB NATACIÓ SABADELL C C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
31/03/2019
10:45
BASKET ALMEDA GROC CB SANTFELIUENC BLAU C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
31/03/2019
16:30
BASKET ALMEDA 1 CB SANTFELIUENC A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
31/03/2019
19:00
DINÀMIC SPORT - CB IGUALADA B BARÇA CBS BLAU C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
06/04/2019
16:00
JOVIAT 1 BARÇA CBS BLAU C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PAVELLO ESCOLA JOVIAT
FOLCH I TORRES CANT PG. RIU
06/04/2019
18:00
CB SANTFELIUENC A CBVALLS BNA C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
07/04/2019
10:45
BARÇA CBS BLAU BASQUET MOLINS C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
07/04/2019
16:00
CB SANTFELIUENC A C. JOVENTUT BADALONA 1 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
07/04/2019
19:30
CB SANTFELIUENC B CB SANT JUST C.C. SOTS-25 MASCULI A PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
07/04/2019
19:30
BARÇA CBS B CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
14/04/2019
19:30
BARÇA CBS B C.B. CASTELLBISBAL C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
27/04/2019
18:00
C.B. GAVÀ 2 CB SANTFELIUENC B C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
28/04/2019
09:15
BARÇA CBS BLAU TGN BÀSQUET A C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
28/04/2019
10:30
BASQUET ATENEU MONTSERRAT A BARÇA CBS B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
28/04/2019
11:00
DENTAL MANRESA LA SALLE A CB SANTFELIUENC A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
28/04/2019
16:15
C.B. GAVÀ 1 BARÇA CBS BLAU C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
28/04/2019
19:30
PANSALUD ELS MONJOS BC A CB SANTFELIUENC A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS MONJOS
AV. CAL RUBIO, S/N
04/05/2019
18:00
CB SANTFELIUENC A NOU BÀSQUET OLESA A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
05/05/2019
09:00
U.E. MATARO-IBF BARÇA CBS BLAU C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
05/05/2019
10:45
BARÇA CBS BLAU BASQUET SITGES C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
05/05/2019
16:00
CB SANTFELIUENC A BC MORABANC ANDORRA A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
05/05/2019
19:30
CB SANTFELIUENC B CENTRE CATÒLIC L'H C.C. SOTS-25 MASCULI A PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
05/05/2019
19:30
BARÇA CBS B C.E.B. PALLEJÀ C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
11/05/2019
16:00
PETROPINTO ASFE ST. FRUITÓS BARÇA CBS BLAU C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES
CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N
11/05/2019
19:45
DIFFSALUT ALMEDA CB SANTFELIUENC A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
12/05/2019
09:15
BARÇA CBS BLAU RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
12/05/2019
11:00
CAMPING BIANYA ROSER B BARÇA CBS B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
12/05/2019
11:00
UE SANT CUGAT NEGRE CB SANTFELIUENC A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
12/05/2019
20:00
CB CASTELLDEFELS B CB SANTFELIUENC B C.C. SOTS-25 MASCULI A COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
19/05/2019
19:30
BARÇA CBS B CLUB NATACIÓ SABADELL C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD