Calendari Global Club

CLUB BASQUET SANTFELIUENC

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
12/07/2019
18:30
COALCI - CB SANT JOSEP A BARÇA CBS B C.C. JUNIOR FEM. PREFERENT C.P. SANT JOSEP BADALONA
ENRIC BORRAS, 40-42
12/07/2019
19:30
RECANVIS GAUDI CB MOLLET - A C.B. SANTFELIUENC A C.C. CADET MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
12/07/2019
20:45
C.B. SANTFELIUENC A BASKET ALMEDA C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
13/07/2019
19:00
CBTARRAGONA A C.B. SANTFELIUENC A C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
13/07/2019
19:15
C.B. SANTFELIUENC A TGN BÀSQUET 04A C.C. CADET MASC. PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
13/07/2019
21:00
BARÇA CBS B U.E. MATARÓ-JAF C.C. JUNIOR FEM. PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
14/09/2019
11:00
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA A BARÇA CBS A C.C. CADET FEM. PREFERENT INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
14/09/2019
17:00
BARÇA CBS B MILAR MARTINEZ - CB IGUALADA A C.C. JUNIOR FEM. PREFERENT CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
14/09/2019
18:15
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA BARÇA CBS LIGA FEMENINA DE BALONCESTO 2 INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
14/09/2019
19:00
BARÇA CBS A FEMENI MARESME COELMIN-BASQUET SANT POL C.C. JUNIOR FEM. PREFERENT CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
15/09/2019
16:15
BASKET ALMEDA 2 BARÇA CBS B C.C. CADET FEM. PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
15/09/2019
17:00
C.B. CORNELLÀ A C.B. SANTFELIUENC B C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
15/09/2019
19:00
JAC SANTS A C.B. SANTFELIUENC A C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
21/09/2019
12:30
BARÇA CBS A C.N. SABADELL A C.C. CADET FEM. PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
21/09/2019
16:00
BARÇA CBS B JOVENTUT BADALONA FEMENÍ A C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
21/09/2019
18:00
C.B. SANTFELIUENC B CBT - COSTA DAURADA CATERING C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
22/09/2019
12:30
BARÇA CBS A C.N. SABADELL A C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
22/09/2019
17:45
SUTTON - CBF CERDANYOLA A BARÇA CBS A C.C. JUNIOR FEM. PREFERENT PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
22/09/2019
17:45
JET BLAU SANIPLAST BARÇA CBS B C.C. JUNIOR FEM. PREFERENT POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
22/09/2019
18:00
C.B. SANTFELIUENC A BARÇA C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
25/09/2019
21:00
BARÇA CBS LIMA-HORTA BARCELONA LIGA FEMENINA DE BALONCESTO 2 PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
28/09/2019
12:30
BARÇA CBS B SINORCELL - CB IGUALADA A C.C. CADET FEM. PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
28/09/2019
12:30
CB TORELLÓ IF BARÇA CBS B C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL TORELLO
PASSATGE DEL ESPORTS, S/N
28/09/2019
12:45
UB SANT ADRIA 1 C.B. SANTFELIUENC B C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
28/09/2019
16:00
A.E. SANT ANDREU NATZARET 'A' C.B. SANTFELIUENC A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
28/09/2019
16:00
U.E. MATARÓ-IAF BARÇA CBS A C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
28/09/2019
16:15
CATALANA OCCIDENT MANRESA A C.B. SANTFELIUENC A C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
28/09/2019
18:00
CB SALOU A BARÇA CBS B C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. SALOU - PAVELLÓ MUNICIPAL CENTRAL
CARRER MILA S/N
28/09/2019
18:00
SNATTS FEMENI SANT ADRIÀ BARÇA CBS LIGA FEMENINA DE BALONCESTO 2 PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
28/09/2019
19:30
BASKET CORAS C.B. SANTFELIUENC B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. SAGRAT COR - SORT.9 RDA.DALT
RAMON MIQUEL I PLANAS, 38-40
28/09/2019
20:45
BARÇA CBS BLAU TGN BÀSQUET A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
29/09/2019
09:45
C.B. SANTFELIUENC A SERRA S.E. CASAL VILAFRANCA BLANC C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
29/09/2019
09:45
C.B. SANTFELIUENC C FINCAS MEDITERRANEA BBA 2003 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
29/09/2019
11:15
CENTRE CATÒLIC L'H BARÇA CBS GRANA C.T. SENIOR FEMENI NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
29/09/2019
12:00
AEC COLLBLANC A C.B. SANTFELIUENC A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
29/09/2019
16:00
BARÇA CBS B ADVISORIA BOET MATARÓ A C.C. JUNIOR FEM. PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
29/09/2019
16:00
FEMENI MARESME A BARÇA CBS A C.C. CADET FEM. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT ANDREU
CONTRABANDISTES, S/N
29/09/2019
17:45
BARÇA CBS A CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA A C.C. JUNIOR FEM. PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
29/09/2019
19:30
C.B. SANTFELIUENC B CATALANA OCCIDENT MANRESA B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
05/10/2019
09:00
C.B. SANTFELIUENC C S.E. SANT JOAN DE MATA C C.T. MINI MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
05/10/2019
09:00
ESCOLA CBS-F C.E.B. PALLEJÀ C.T. PRE-MINI FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
05/10/2019
09:00
JOVIAT A BARÇA CBS A C.T. MINI FEM. PAVELLO ESCOLA JOVIAT
FOLCH I TORRES CANT PG. RIU
05/10/2019
09:00
BASQUET MOLINS BARÇA CBS GRANA C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI
SANT ANTONI Mª CLARET, S/N
05/10/2019
09:30
SNATTS FEMENI SANT ADRIÀ B BARÇA CBS B C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
05/10/2019
10:45
C.B. SANTFELIUENC A JAC SANTS A C.T. MINI MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
05/10/2019
10:45
BARÇA CBS B BF VILADECANS A C.T. MINI FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
05/10/2019
10:45
BARÇA CBS A C.B. CORNELLÀ C.T. PRE-MINI FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
05/10/2019
10:45
IGUANA GROUP BBA 2006 C.B. SANTFELIUENC B C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
05/10/2019
12:00
C.B. GAVÀ 05 C.B. SANTFELIUENC B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
05/10/2019
12:00
U.E. MATARÓ-MAF- ALLE BARÇA CBS BLAU C.T. MINI FEM. CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
05/10/2019
12:15
BÀSQUET LLOR BARÇA CBS GRANA C.T. CADET FEM. PROMOCIO E.E. LLOR
LLUIS COMPANYS, 50
05/10/2019
12:30
BARÇA CBS A VILASSAR-GRANOLLERS C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
05/10/2019
12:45
SNATTS FEMENI SANT ADRIÀ B BARÇA CBS B C.C. JUNIOR FEM. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
05/10/2019
16:00
C.B. SANTFELIUENC B COALCI - CB SANT JOSEP B C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
05/10/2019
16:00
LIMA-HORTA BÀSQUET A BARÇA CBS A C.C. JUNIOR FEM. PREFERENT PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
05/10/2019
16:00
CBF CERDANYOLA A BARÇA CBS B C.C. CADET FEM. PREFERENT PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
05/10/2019
18:00
C.B. SANTFELIUENC A CLUB JOVENTUT BADALONA C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
05/10/2019
19:45
BARÇA CBS B CBTARRAGONA C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
06/10/2019
09:00
C.B. SANTFELIUENC B BC SANT JOAN DESPÍ 'B' C.T. MINI MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
06/10/2019
09:00
ESCOLA CBS-M SESE C C.T. PRE-MINI MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
06/10/2019
09:00
CLUB JOVENTUT BADALONA 1 C.B. SANTFELIUENC A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
06/10/2019
10:45
BARÇA CBS BLAU C.B. PRAT-MONTIBELLO C.T. CADET FEM. PROMOCIO PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
06/10/2019
10:45
BARÇA CBS CB VILADECANS VERD C.T. PRE-INFANTIL FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
06/10/2019
11:30
COALCI - CB SANT JOSEP B C.B. SANTFELIUENC A C.T. PRE-MINI MASC. C.P. SANT JOSEP BADALONA
ENRIC BORRAS, 40-42
06/10/2019
12:30
C.B. SANTFELIUENC A TRANSVISA - CB IGUALADA A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
06/10/2019
12:30
A.E.S.E. A BARÇA CBS BLAU C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
06/10/2019
16:00
BARÇA CBS A BASKET ALMEDA 1 C.C. CADET FEM. PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
06/10/2019
17:45
CB LA MERCÈ C.B. SANTFELIUENC C C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A INSTAL.ESP.MPALS. MARTORELL
GERMANS MARTI, 14
06/10/2019
18:00
C.B. SANTFELIUENC A VEDRUNA GRÀCIA A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
06/10/2019
19:00
BARÇA CBS GRANA BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-SFB C.T. SENIOR FEMENI CEIP NADAL
DOCTOR FLEMING, S/N
06/10/2019
19:45
C.B. SANTFELIUENC B U.E. CLARET B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
11/10/2019
18:30
SNATTS SHARP SANT ADRIÀ B BARÇA CBS BLAU C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
12/10/2019
09:00
C.B. SANTFELIUENC A CLUB JOVENTUT BADALONA 1 C.T. PRE-MINI MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
12/10/2019
09:00
BARÇA CBS A C.E. SANT NICOLAU GRANA C.T. MINI FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
12/10/2019
09:00
C.E.B. PALLEJÀ ESCOLA CBS-M C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MUNICIPAL PALLEJA
AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1
12/10/2019
10:30
C.E.B. PALLEJÀ C.B. SANTFELIUENC B C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL PALLEJA
AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1
12/10/2019
10:45
C.B. SANTFELIUENC A JAC SANTS A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
12/10/2019
10:45
CBSAPS C.B. SANTFELIUENC C C.T. MINI MASC. PISTA POL. 3 XEMENEIES
C/ VILA I VILA, 44
12/10/2019
11:00
CB SANT JUST BARÇA CBS C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
12/10/2019
11:45
BÀSQUET LLOR B C.B. SANTFELIUENC C C.T. CADET MASC. PROMOCIO E.E. LLOR
LLUIS COMPANYS, 50
12/10/2019
12:30
BF VILADECANS B BARÇA CBS BLAU C.T. CADET FEM. PROMOCIO ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
12/10/2019
13:00
TEMPLE - U.E. HORTA 08 C.B. SANTFELIUENC A C.T. MINI MASC. U.E. HORTA
FELIU I CODINA 27
12/10/2019
16:00
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA A BARÇA CBS A C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
12/10/2019
17:45
BARÇA CBS B JOVIAT A C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
12/10/2019
17:45
CB IPSI A C.B. SANTFELIUENC A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
12/10/2019
18:15
BASKET ALMEDA BARÇA CBS A C.C. JUNIOR FEM. PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
12/10/2019
19:30
BARÇA CBS B TGN BÀSQUET 04A C.C. CADET FEM. PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
12/10/2019
21:15
C.B. SANTFELIUENC B BASKET ALMEDA 1 C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
13/10/2019
09:00
C.B. SANTFELIUENC B BC SANT JOAN DESPÍ 'A' C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
13/10/2019
09:00
BARÇA CBS GRANA EEM CASTELLVÍ DE LA MARCA C.T. CADET FEM. PROMOCIO PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
13/10/2019
09:30
CB VILADECANS - SANT GABRIEL BARÇA CBS GRANA C.T. SENIOR FEMENI PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU
c/ POMPEU FABRA, 5
13/10/2019
10:45
C.B. SANTFELIUENC C BÀSQUET LLOR C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
13/10/2019
10:45
BARÇA CBS BLAU SESE A C.T. MINI FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
13/10/2019
12:30
C.B. SANTFELIUENC B SALLE PLOMS REUS VERD C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
13/10/2019
12:30
FEMENÍ OSONA TARONJA-CENTRE OFTALMOLÒGIC VSK BARÇA CBS B C.C. JUNIOR FEM. PREFERENT PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
13/10/2019
16:00
C.B. SANTFELIUENC A EL CARME BÀSQUET C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
13/10/2019
16:00
C.B. CORNELLÀ A BARÇA CBS B C.T. MINI FEM. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
13/10/2019
16:00
SNATTS FEMENI SANT ADRIÀ A BARÇA CBS A C.T. PRE-MINI FEM. SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
13/10/2019
17:45
BÀSQUET NOU BARRIS A C.B. SANTFELIUENC B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU VALLDAURA
BALTASAR GRACIAN, 7
13/10/2019
18:00
C.B. SANTFELIUENC A CB GRANOLLERS 1-LA MUTUA C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
13/10/2019
19:15
CB SANT JUST BARÇA CBS B C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
13/10/2019
19:45
BARÇA CBS BLAU LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
15/10/2019
20:15
CEJ L'HOSPITALET A BARÇA CBS A C.C. CADET FEM. PREFERENT POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES
SANT RAFAEL, S/N
18/10/2019
19:15
SNATTS FEMENI SANT ADRIÀ B BARÇA CBS B C.C. CADET FEM. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
19/10/2019
09:00
C.B. SANTFELIUENC C BASQUET FEMENI CORNELLA - MIXTE C.T. MINI MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
19/10/2019
09:00
ESCOLA CBS-F A.B. EL VENDRELL C.T. PRE-MINI FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
19/10/2019
10:30
C.E.B. PALLEJÀ BARÇA CBS GRANA C.T. MINI FEM. PAV. MUNICIPAL PALLEJA
AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1
19/10/2019
10:45
BARÇA CBS A JET BLAU - JAMÓN&ART C.T. MINI FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
19/10/2019
10:45
BARÇA CBS BLAU ADVISORIA BOET MATARÓ A C.T. MINI FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
19/10/2019
11:00
TGN BÀSQUET 05A C.B. SANTFELIUENC B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
19/10/2019
11:00
CB SANT JUST A C.B. SANTFELIUENC A C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
19/10/2019
11:15
BASQUET NEUS A C.B. SANTFELIUENC A C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
19/10/2019
12:30
BARÇA CBS A SNATTS FEMENI SANT ADRIÀ A C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
19/10/2019
12:30
BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-JFA BARÇA CBS BLAU C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
19/10/2019
16:00
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA VERMELL BARÇA CBS B C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
19/10/2019
16:00
ESCOLA PUIGCERVER C.B. SANTFELIUENC A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL REUS - PAVELLÓ OLÍMPIC
MALLORCA S/N
19/10/2019
16:00
BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-JMB C.B. SANTFELIUENC C C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
19/10/2019
18:00
C.B. SANTFELIUENC A C.B. CIUTAT VELLA C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
19/10/2019
19:45
C.B. SANTFELIUENC B BASQUET ATENEU MONTSERRAT A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
19/10/2019
21:30
BARÇA CBS GRANA BASQUET FEMENI CORNELLA B C.T. SENIOR FEMENI PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
20/10/2019
09:00
ESCOLA CBS-M BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLANC C.T. PRE-MINI MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
20/10/2019
10:30
C.B. ESPARREGUERA BARÇA CBS BLAU C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO RAMON MARTI
HOSPITAL, 37
20/10/2019
10:45
C.B. SANTFELIUENC B C.B. GAVÀ 06 C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
20/10/2019
10:45
C.B. SANTFELIUENC B A.E.S.E. 2 C.T. MINI MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
20/10/2019
11:00
A.E.S.E. A C.B. SANTFELIUENC A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
20/10/2019
11:00
C.B. L'HOSPITALET B C.B. SANTFELIUENC B C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
20/10/2019
12:30
BARÇA CBS A JOVIAT A C.C. CADET FEM. PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
20/10/2019
12:30
TORRONS VICENS C.B. L'HOSPITALET A C.B. SANTFELIUENC A C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
20/10/2019
13:00
C.N. SABADELL B BARÇA CBS B C.C. CADET FEM. PREFERENT CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
20/10/2019
16:00
BARÇA CBS B LLEIDA.NET CB LLEIDA C.C. JUNIOR FEM. PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
20/10/2019
18:00
BARÇA CBS A SEGLE XXI C.C. JUNIOR FEM. PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
20/10/2019
19:45
BARÇA CBS B BASQUET MOLINS C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
26/10/2019
09:00
C.B. SANTFELIUENC C C.E.B. PALLEJÀ C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
26/10/2019
09:00
CE LA MARINA MIXTE C.B. SANTFELIUENC C C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU LA MARINA
c/ DEL COURE, S/N
26/10/2019
09:00
BASQUET MOLINS 2011 ESCOLA CBS-F C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI
SANT ANTONI Mª CLARET, S/N
26/10/2019
09:15
BASKET ALMEDA GROC BARÇA CBS A C.T. MINI FEM. PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
26/10/2019
10:45
C.B. SANTFELIUENC B BÀSQUET GIRONA U18 C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
26/10/2019
11:00
SNATTS FEMENI SANT ADRIÀ A BARÇA CBS A C.C. CADET FEM. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
26/10/2019
12:15
FEMENI CASTELLDEFELS 2004 BARÇA CBS GRANA C.T. CADET FEM. PROMOCIO COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
26/10/2019
12:30
CB SANT JUST C.B. SANTFELIUENC B C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
26/10/2019
12:30
CB MONTPEDRÓS GROC BARÇA CBS GRANA C.T. MINI FEM. POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO
AV. PAISOS CATALANS 1-3
26/10/2019
12:45
BARÇA CBS B BASKET ALMEDA GROC C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
26/10/2019
16:30
BQ MANYANET MOLINS VITALDENT C.B. SANTFELIUENC B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY COL.LEGI SANT MIQUEL ARCANGEL
PARE MANYANET, S/N
26/10/2019
17:30
C.B. PRAT-TAXI LINE C.B. SANTFELIUENC A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
26/10/2019
17:45
JOVENTUT BADALONA FEMENÍ A BARÇA CBS B C.C. JUNIOR FEM. PREFERENT PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
26/10/2019
19:45
BARÇA CBS B U.E. MATARÓ-CAF C.C. CADET FEM. PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
26/10/2019
19:45
C.B. ÀGUILES BARÇA CBS B C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. STA. COLOMA QUERALT - PAVELLÓ MUNICIPAL
FRANCESC MACIA S/N
27/10/2019
09:00
C.B. SANTFELIUENC B CB GAVÀ 09 C.T. MINI MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
27/10/2019
09:00
C.B. SANTFELIUENC A UB SANT ADRIA VERMELL C.T. PRE-MINI MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
27/10/2019
10:45
ESCOLA CBS-M CB GAVÁ C.T. PRE-MINI MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
27/10/2019
10:45
BARÇA CBS B FIT4LIFE CBF CERDANYOLA A C.T. MINI FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
27/10/2019
10:45
BARÇA CBS A U.E. MATARÓ-PMAF- ALLE C.T. PRE-MINI FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
27/10/2019
10:45
BASKET ALMEDA BARÇA CBS A C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
27/10/2019
11:00
CBTARRAGONA 2 C.B. SANTFELIUENC A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
27/10/2019
12:15
SNATTS FEMENI SANT ADRIÀ A BARÇA CBS A C.C. JUNIOR FEM. PREFERENT PAVELLO MARINA BESOS
AV. DE LA PLATJA, S/N
27/10/2019
12:30
C.B. SANTFELIUENC C C.B. PEDAGOGIUM C.T. CADET MASC. PROMOCIO PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
27/10/2019
12:30
C.B. SANTFELIUENC A BASKET ALMEDA GROC C.T. MINI MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
27/10/2019
12:30
BARÇA CBS BLAU C.B. GAVÀ 1 C.T. CADET FEM. PROMOCIO PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
27/10/2019
16:00
BARÇA CBS BLAU CENTRE CATÒLIC L'H C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
27/10/2019
18:00
C.B. SANTFELIUENC A COALCI - CB SANT JOSEP A C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
27/10/2019
18:00
VIROLAI C.B. SANTFELIUENC B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
27/10/2019
19:45
C.B. SANTFELIUENC A CLUB BÀSQUET VILA-SECA GROC C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
27/10/2019
19:45
FEMENI CASTELLDEFELS B BARÇA CBS GRANA C.T. SENIOR FEMENI COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
01/11/2019
09:00
BARÇA CBS A CBF CERDANYOLA A C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
01/11/2019
10:45
BARÇA CBS A CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA A C.C. CADET FEM. PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
01/11/2019
11:30
MILAR MARTINEZ - CB IGUALADA A BARÇA CBS B C.C. JUNIOR FEM. PREFERENT POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
01/11/2019
16:00
BARÇA CBS B BASKET ALMEDA 2 C.C. CADET FEM. PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
01/11/2019
16:00
U.E. MATARÓ-IBF BARÇA CBS B C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
01/11/2019
17:30
FEMENI MARESME COELMIN-BASQUET SANT POL BARÇA CBS A C.C. JUNIOR FEM. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT POL
PARC LITORAL, S/N
01/11/2019
18:00
C.B. SANTFELIUENC A JAC SANTS A C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
01/11/2019
19:45
C.B. SANTFELIUENC B C.B. CORNELLÀ A C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
02/11/2019
12:30
JOVENTUT BADALONA FEMENÍ A BARÇA CBS B C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
02/11/2019
16:00
C.N. SABADELL A C.B. SANTFELIUENC A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
02/11/2019
17:00
BARÇA CBS B SNATTS FEMENI SANT ADRIÀ B C.C. CADET FEM. PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
02/11/2019
17:45
C.E. SANT NICOLAU 2 BARÇA CBS BLAU C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
02/11/2019
17:45
BARÇA C.B. SANTFELIUENC A C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER
DEL SOL, S/N
02/11/2019
17:45
C.B. CASTELLBISBAL C.B. SANTFELIUENC C C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA
AGRICULTURA, S/N
02/11/2019
19:00
C.B. SANTFELIUENC A CB MOLLERUSSA C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
02/11/2019
20:45
C.B. SANTFELIUENC B S.E. SANT JOAN DE MATA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
02/11/2019
21:15
BARÇA CBS GRANA A.E. L'ESQUITX ST. SADURNÍ C.T. SENIOR FEMENI PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
03/11/2019
09:30
C.N. SABADELL A BARÇA CBS A C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
03/11/2019
10:45
C.B. SANTFELIUENC A TGN BÀSQUET 06A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
03/11/2019
11:00
CBT - COSTA DAURADA CATERING C.B. SANTFELIUENC B C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
03/11/2019
11:15
C.N. SABADELL A BARÇA CBS A C.C. CADET FEM. PREFERENT CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
03/11/2019
16:00
BARÇA CBS B JET BLAU SANIPLAST C.C. JUNIOR FEM. PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
03/11/2019
18:00
BARÇA CBS A SUTTON - CBF CERDANYOLA A C.C. JUNIOR FEM. PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
03/11/2019
19:45
BARÇA CBS B NOU BÀSQUET OLESA A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
09/11/2019
09:00
C.B. SANTFELIUENC C BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLANC C.T. MINI MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
09/11/2019
09:00
BARÇA CBS GRANA ESPORT BASE DEL PAPIOL VERD C.T. MINI FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
09/11/2019
09:00
ESCOLA CBS-F CB MONTPEDRÓS C.T. PRE-MINI FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
09/11/2019
09:30
CB SANT JUST B C.B. SANTFELIUENC B C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
09/11/2019
09:30
BÀSQUET PÀLCAM A ESCOLA CBS-M C.T. PRE-MINI MASC. DINAMIS
TRAVESSERA DE GRACIA, 419
09/11/2019
10:15
CLUB NATACIO TERRASSA A BARÇA CBS B C.T. MINI FEM. CENTRE D'ESPORTS BONAIRE
SABADELL, S/N (POLIESPORTIU)
09/11/2019
10:30
BASQUET SITGES BARÇA CBS BLAU C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS
AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN
09/11/2019
10:45
BARÇA CBS A C.N. SABADELL A C.T. MINI FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
09/11/2019
10:45
BARÇA CBS BLAU JOVENTUT BADALONA FEMENÍ A C.T. MINI FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
09/11/2019
10:45
C.B. PRAT-MONTIBELLO BARÇA CBS C.T. PRE-INFANTIL FEM. CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
09/11/2019
11:00
BQ MANYANET MOLINS VITALDENT A C.B. SANTFELIUENC A C.T. MINI MASC. COL.LEGI SANT MIQUEL ARCANGEL
PARE MANYANET, S/N
09/11/2019
11:00
C.N. SABADELL A BARÇA CBS A C.T. PRE-MINI FEM. CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
09/11/2019
12:30
BARÇA CBS A FEMENI MARESME A C.C. CADET FEM. PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
09/11/2019
12:30
U. E. GAUDI-HOLMES PLACE D C.B. SANTFELIUENC C C.T. CADET MASC. PROMOCIO JARDINS DE LA INDUSTRIA
AV. S. ANTONI Mª. CLARET, 146
09/11/2019
12:30
EL CÍRCOL A C.B. SANTFELIUENC A C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
09/11/2019
16:00
BARÇA CBS B CB TORELLÓ IF C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
09/11/2019
16:00
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA A BARÇA CBS A C.C. JUNIOR FEM. PREFERENT INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
09/11/2019
16:00
MUNDOCLIMA C.B. L'HOSPITALET B C.B. SANTFELIUENC B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
09/11/2019
17:45
B.C. TECLA SALA A C.B. SANTFELIUENC A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
09/11/2019
17:45
TEMPLE - U.E. HORTA B C.B. SANTFELIUENC B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. U.E. HORTA
FELIU I CODINA 27
09/11/2019
19:30
CEJ L'HOSPITALET B BARÇA CBS B C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES
SANT RAFAEL, S/N
09/11/2019
21:15
BARÇA CBS BLAU C.B. GAVÀ INT. C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
10/11/2019
09:00
C.B. SANTFELIUENC B BÀSQUET SITGES A C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
10/11/2019
09:00
BARÇA CBS GRANA C.B. LA MERCÈ C.T. CADET FEM. PROMOCIO PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
10/11/2019
10:45
C.B. SANTFELIUENC C C.B. SANT ANDREU NEGRE C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
10/11/2019
10:45
CB VALLS GASQUE FUSTERIA C.B. SANTFELIUENC A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
10/11/2019
12:30
BARÇA CBS A U.E. MATARÓ-IAF C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
10/11/2019
12:45
SINORCELL - CB IGUALADA A BARÇA CBS B C.C. CADET FEM. PREFERENT POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
10/11/2019
16:00
C.B. SANTFELIUENC A AD TORREFORTA C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
10/11/2019
18:00
C.B. SANTFELIUENC A CATALANA OCCIDENT MANRESA A C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
10/11/2019
19:45
C.B. SANTFELIUENC B UB SANT ADRIA 1 C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
10/11/2019
21:15
ADVISORIA BOET MATARÓ A BARÇA CBS B C.C. JUNIOR FEM. PREFERENT POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
16/11/2019
09:00
C.B. SANTFELIUENC A COALCI - CB SANT JOSEP B C.T. PRE-MINI MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
16/11/2019
09:00
BARÇA CBS GRANA BASQUET MOLINS C.T. MINI FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
16/11/2019
09:00
BC SANT JOAN DESPÍ 'B' C.B. SANTFELIUENC B C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
16/11/2019
09:00
SESE C ESCOLA CBS-M C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
16/11/2019
09:00
C.B. CORNELLÀ BARÇA CBS A C.T. PRE-MINI FEM. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
16/11/2019
09:00
C.E.B. PALLEJÀ ESCOLA CBS-F C.T. PRE-MINI FEM. PAV. MUNICIPAL PALLEJA
AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1
16/11/2019
09:15
S.E. SANT JOAN DE MATA C C.B. SANTFELIUENC C C.T. MINI MASC. INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
16/11/2019
09:30
JAC SANTS A C.B. SANTFELIUENC A C.T. MINI MASC. CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
16/11/2019
09:30
BF VILADECANS A BARÇA CBS B C.T. MINI FEM. ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
16/11/2019
10:45
BARÇA CBS A JOVIAT A C.T. MINI FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
16/11/2019
10:45
BARÇA CBS BLAU U.E. MATARÓ-MAF- ALLE C.T. MINI FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
16/11/2019
12:15
VILASSAR-GRANOLLERS BARÇA CBS A C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
16/11/2019
12:30
CB VILADECANS VERD BARÇA CBS C.T. PRE-INFANTIL FEM. COL.LEGI SANT GABRIEL
AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N
16/11/2019
16:00
BARÇA CBS B SNATTS FEMENI SANT ADRIÀ B C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
16/11/2019
16:00
MARISTES ADEMAR C.B. SANTFELIUENC A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
16/11/2019
16:00
SERRA S.E. CASAL VILAFRANCA BLANC C.B. SANTFELIUENC A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO JOAN MARQUES
PASSATGE ALCOVER, 3
16/11/2019
16:00
C.B. PRAT-MONTIBELLO BARÇA CBS BLAU C.T. CADET FEM. PROMOCIO CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
16/11/2019
18:00
C.B. SANTFELIUENC A C.B. GAVÀ 1 C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
16/11/2019
18:00
BASQUET FEMENI CORNELLA A BARÇA CBS BLAU C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO CAN CARBONELL
MARIANO BENLLIURE, S/N
16/11/2019
19:30
BÀSQUET SITGES A C.B. SANTFELIUENC C C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS
AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN
16/11/2019
19:45
C.B. SANTFELIUENC B JOVENTUT LES CORTS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
16/11/2019
19:45
BARÇA CBS B CBF CERDANYOLA A C.C. CADET FEM. PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
17/11/2019
09:00
C.B. SANTFELIUENC B IGUANA GROUP BBA 2006 C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
17/11/2019
09:00
BARÇA CBS GRANA BÀSQUET LLOR C.T. CADET FEM. PROMOCIO PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
17/11/2019
10:30
BARÇA CBS BÀSQUET LLOR C.T. PRE-INFANTIL FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
17/11/2019
12:30
C.B. SANTFELIUENC B C.B. PRAT-AIGÜES DEL PRAT 2005 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
17/11/2019
16:00
BARÇA CBS B SNATTS FEMENI SANT ADRIÀ B C.C. JUNIOR FEM. PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
17/11/2019
17:45
CLUB JOVENTUT BADALONA C.B. SANTFELIUENC A C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
17/11/2019
17:45
COALCI - CB SANT JOSEP B C.B. SANTFELIUENC B C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT C.P. SANT JOSEP BADALONA
ENRIC BORRAS, 40-42
17/11/2019
18:00
BARÇA CBS A LIMA-HORTA BÀSQUET A C.C. JUNIOR FEM. PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
17/11/2019
18:00
BASKET ALMEDA 1 BARÇA CBS A C.C. CADET FEM. PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
17/11/2019
19:45
BARÇA CBS B AEC COLLBLANC A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
23/11/2019
09:00
C.B. SANTFELIUENC C CBSAPS C.T. MINI MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
23/11/2019
09:00
BARÇA CBS CB SANT JUST C.T. PRE-INFANTIL FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
23/11/2019
09:00
BC SANT JOAN DESPÍ 'A' C.B. SANTFELIUENC B C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
23/11/2019
09:15
JOVIAT A BARÇA CBS B C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
23/11/2019
10:15
C.E. SANT NICOLAU GRANA BARÇA CBS A C.T. MINI FEM. C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
23/11/2019
10:30
SESE A BARÇA CBS BLAU C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
23/11/2019
10:45
C.B. SANTFELIUENC A TEMPLE - U.E. HORTA 08 C.T. MINI MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
23/11/2019
10:45
BARÇA CBS A SNATTS FEMENI SANT ADRIÀ A C.T. PRE-MINI FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
23/11/2019
12:00
CLUB JOVENTUT BADALONA 1 C.B. SANTFELIUENC A C.T. PRE-MINI MASC. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
23/11/2019
12:30
BARÇA CBS A CEJ L'HOSPITALET A C.C. CADET FEM. PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
23/11/2019
12:30
BARÇA CBS B C.B. CORNELLÀ A C.T. MINI FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
23/11/2019
12:30
EEM CASTELLVÍ DE LA MARCA BARÇA CBS GRANA C.T. CADET FEM. PROMOCIO POL.MPAL.CASTELLVI DE LA MARCA
PASSEIG DELS ESTUDIANTS, S/N
23/11/2019
17:45
ESCOLAPIS SARRIA A C.B. SANTFELIUENC A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA
IMMACULADA, 25-35
23/11/2019
19:30
BASKET ALMEDA 1 C.B. SANTFELIUENC B C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
23/11/2019
21:15
BARÇA CBS BLAU C.B. CORNELLÀ B C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
24/11/2019
09:00
C.B. SANTFELIUENC C BÀSQUET LLOR B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
24/11/2019
09:00
C.B. SANTFELIUENC B C.E.B. PALLEJÀ C.T. MINI MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
24/11/2019
09:00
ESCOLA CBS-M C.E.B. PALLEJÀ C.T. PRE-MINI MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
24/11/2019
10:45
C.B. SANTFELIUENC A CLUB JOVENTUT BADALONA 1 C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
24/11/2019
10:45
C.B. SANTFELIUENC C BÀSQUET PIERA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
24/11/2019
10:45
BARÇA CBS BLAU BF VILADECANS B C.T. CADET FEM. PROMOCIO PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
24/11/2019
11:00
BF VILADECANS A BARÇA CBS C.T. PRE-INFANTIL FEM. ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
24/11/2019
12:15
CB GRANOLLERS 1-LA MUTUA C.B. SANTFELIUENC A C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
24/11/2019
12:15
TGN BÀSQUET 04A BARÇA CBS B C.C. CADET FEM. PREFERENT TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
24/11/2019
12:30
BARÇA CBS A CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA A C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
24/11/2019
16:00
C.B. SANTFELIUENC A BASKET ALMEDA 1 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
24/11/2019
16:00
BARÇA CBS B FEMENÍ OSONA TARONJA-CENTRE OFTALMOLÒGIC VSK C.C. JUNIOR FEM. PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
24/11/2019
16:00
NOU BÀSQUET OLESA 1R ANY C.B. SANTFELIUENC B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
24/11/2019
16:30
C.B. CUBELLES VERD BARÇA CBS GRANA C.T. SENIOR FEMENI PAVELLO MUNICIPAL DE CUBELLES
ONZE DE SETEMBRE, S/N
24/11/2019
18:00
BARÇA CBS A BASKET ALMEDA C.C. JUNIOR FEM. PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
24/11/2019
18:30
LOLA RAMIREZ PERRUQUERS CB CUBELLES BARÇA CBS B C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE CUBELLES
ONZE DE SETEMBRE, S/N
24/11/2019
19:15
CB SANT JUST C.B. SANTFELIUENC B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
30/11/2019
09:00
C.B. SANTFELIUENC A BASQUET NEUS A C.T. PRE-MINI MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
30/11/2019
09:00
BARÇA CBS GRANA C.E.B. PALLEJÀ C.T. MINI FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
30/11/2019
10:45
C.B. SANTFELIUENC A CB SANT JUST A C.T. MINI MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
30/11/2019
10:45
BARÇA CBS A FEMENÍ OSONA-CENTRE OFTALMOLÒGIC VSK C.T. PRE-MINI FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
30/11/2019
10:45
JOVIAT A BARÇA CBS A C.C. CADET FEM. PREFERENT COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
30/11/2019
10:45
A.B. EL VENDRELL ESCOLA CBS-F C.T. PRE-MINI FEM. COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR
ARENAL S/N
30/11/2019
11:00
A.E.S.E. 2 C.B. SANTFELIUENC B C.T. MINI MASC. PISTA GASOMETRO
GASOMETRO CANT. AV. CARRILET
30/11/2019
12:00
C.B. GAVÀ 06 C.B. SANTFELIUENC B C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
30/11/2019
12:15
BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLANC ESCOLA CBS-M C.T. PRE-MINI MASC. B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
30/11/2019
12:30
BARÇA CBS B FEMENÍ OSONA TARONJA-CENTRE OFTALMOLÒGIC VSK C.T. MINI FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
30/11/2019
12:30
BASQUET FEMENI CORNELLA - MIXTE C.B. SANTFELIUENC C C.T. MINI MASC. PAVELLO CAN CARBONELL
MARIANO BENLLIURE, S/N
30/11/2019
16:00
BARÇA CBS B CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA VERMELL C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
30/11/2019
16:00
SNATTS FEMENI SANT ADRIÀ A BARÇA CBS A C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
30/11/2019
16:00
JAC SANTS A C.B. SANTFELIUENC A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
30/11/2019
16:00
ADVISORIA BOET MATARÓ A BARÇA CBS BLAU C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
30/11/2019
18:00
C.B. SANTFELIUENC A C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
30/11/2019
19:00
SEGLE XXI BARÇA CBS A C.C. JUNIOR FEM. PREFERENT DIRECCIO GRAL. DE L'ESPORT
SANT MATEU, S/N
30/11/2019
19:30
CLUB JOVENTUT BADALONA B C.B. SANTFELIUENC A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
30/11/2019
19:45
C.B. SANTFELIUENC B JESUITES CASP C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
30/11/2019
19:45
BARÇA CBS B C.N. SABADELL B C.C. CADET FEM. PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
30/11/2019
21:15
BARÇA CBS GRANA SERVEIS MÈDICS PENEDÈS - CE XAMBA VILAFRANCA B C.T. SENIOR FEMENI PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
01/12/2019
09:00
C.B. SANTFELIUENC C LESTONNAC B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
01/12/2019
10:30
JET BLAU - JAMÓN&ART BARÇA CBS A C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
01/12/2019
10:45
C.B. SANTFELIUENC C SERRA S.E. CASAL VILAFRANCA BLANC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
01/12/2019
10:45
BARÇA CBS BF VILADECANS A C.T. PRE-INFANTIL FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
01/12/2019
10:45
BARÇA CBS BLAU C.B. ESPARREGUERA C.T. CADET FEM. PROMOCIO PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
01/12/2019
12:30
C.B. SANTFELIUENC B BASKET ALMEDA 2 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
01/12/2019
12:30
BF VILADECANS A BARÇA CBS BLAU C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
01/12/2019
16:15
LLEIDA.NET CB LLEIDA BARÇA CBS B C.C. JUNIOR FEM. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA
C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115
01/12/2019
18:00
C.B. SANTFELIUENC A TORRONS VICENS C.B. L'HOSPITALET A C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
01/12/2019
19:45
BARÇA CBS B EVÉRITE - CE XAMBA VILAFRANCA A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
01/12/2019
19:45
C.B. SANTFELIUENC B C.B. L'HOSPITALET B C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
07/12/2019
10:45
FEMENÍ OSONA-CENTRE OFTALMOLÒGIC VSK BARÇA CBS A C.T. PRE-MINI FEM. PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
07/12/2019
12:15
FEMENÍ OSONA TARONJA-CENTRE OFTALMOLÒGIC VSK BARÇA CBS B C.T. MINI FEM. PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
13/12/2019
20:00
LESTONNAC B C.B. SANTFELIUENC C C.T. CADET MASC. PROMOCIO COL.LEGI LESTONNAC
PAU CLARIS 123
14/12/2019
09:00
C.B. SANTFELIUENC C CE LA MARINA MIXTE C.T. MINI MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
14/12/2019
09:00
BARÇA CBS GRANA CB MONTPEDRÓS GROC C.T. MINI FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
14/12/2019
09:00
ESCOLA CBS-F BASQUET MOLINS 2011 C.T. PRE-MINI FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
14/12/2019
09:00
CB GAVÁ ESCOLA CBS-M C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
14/12/2019
09:00
FIT4LIFE CBF CERDANYOLA A BARÇA CBS B C.T. MINI FEM. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
14/12/2019
09:00
U.E. MATARÓ-PMAF- ALLE BARÇA CBS A C.T. PRE-MINI FEM. CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
14/12/2019
10:30
CB GAVÀ 09 C.B. SANTFELIUENC B C.T. MINI MASC. PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
14/12/2019
10:45
BARÇA CBS A BASKET ALMEDA GROC C.T. MINI FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
14/12/2019
10:45
BARÇA CBS BLAU SNATTS SHARP SANT ADRIÀ B C.T. MINI FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
14/12/2019
10:45
BASKET ALMEDA GROC C.B. SANTFELIUENC A C.T. MINI MASC. PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
14/12/2019
10:45
BÀSQUET LLOR BARÇA CBS C.T. PRE-INFANTIL FEM. E.E. LLOR
LLUIS COMPANYS, 50
14/12/2019
11:15
UB SANT ADRIA VERMELL C.B. SANTFELIUENC A C.T. PRE-MINI MASC. SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
14/12/2019
12:00
C.B. PEDAGOGIUM C.B. SANTFELIUENC C C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
14/12/2019
12:30
BARÇA CBS A SNATTS FEMENI SANT ADRIÀ A C.C. CADET FEM. PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
14/12/2019
12:30
U.E. MATARÓ-CAF BARÇA CBS B C.C. CADET FEM. PREFERENT PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
14/12/2019
16:00
BÀSQUET GIRONA U18 C.B. SANTFELIUENC B C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT PAVELLÓ ST EUGENIA MONTFALGARS DE GIRONA
C/ ENRIC MARQUÉS RIBALTA, 12
14/12/2019
16:00
CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL - CB IGUALADA B C.B. SANTFELIUENC C C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
14/12/2019
18:00
C.B. SANTFELIUENC A C.B. RAMON LLULL A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
14/12/2019
19:30
COALCI - CB SANT JOSEP A C.B. SANTFELIUENC A C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT C.P. SANT JOSEP BADALONA
ENRIC BORRAS, 40-42
14/12/2019
19:45
C.B. SANTFELIUENC B CAMPING BIANYA ROSER C C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
14/12/2019
21:15
BARÇA CBS BLAU SALLE PLOMS REUS NEGRE C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
14/12/2019
21:15
BARÇA CBS GRANA GRUP ORDAGO-C.B. ROQUETES C.T. SENIOR FEMENI PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
15/12/2019
09:00
C.B. SANTFELIUENC B CB SANT JUST C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
15/12/2019
09:00
BARÇA CBS GRANA FEMENI CASTELLDEFELS 2004 C.T. CADET FEM. PROMOCIO PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
15/12/2019
10:45
C.B. SANTFELIUENC A ESCOLA PUIGCERVER C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
15/12/2019
12:15
BASKET ALMEDA GROC BARÇA CBS B C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
15/12/2019
12:30
BARÇA CBS A BASKET ALMEDA C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
15/12/2019
12:45
CBTARRAGONA 1 C.B. SANTFELIUENC B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
15/12/2019
16:00
C.B. SANTFELIUENC A C.B. GAVÀ 04 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
15/12/2019
16:00
BARÇA CBS B JOVENTUT BADALONA FEMENÍ A C.C. JUNIOR FEM. PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
15/12/2019
16:15
C.B. GAVÀ 1 BARÇA CBS BLAU C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
15/12/2019
18:00
BARÇA CBS A SNATTS FEMENI SANT ADRIÀ A C.C. JUNIOR FEM. PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
15/12/2019
19:45
BARÇA CBS B C.B. CASTELLBISBAL C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
19/12/2019
19:45
C.B. SANTFELIUENC B C.B. CORNELLÀ B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
20/12/2019
18:30
ESPORT BASE DEL PAPIOL VERD BARÇA CBS GRANA C.T. MINI FEM. PAV. MUNICIPAL EL PAPIOL
PAU CASALS S/N
21/12/2019
09:00
C.B. SANTFELIUENC A EL CÍRCOL A C.T. PRE-MINI MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
21/12/2019
10:15
BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLANC C.B. SANTFELIUENC C C.T. MINI MASC. B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
21/12/2019
10:45
C.B. SANTFELIUENC A BQ MANYANET MOLINS VITALDENT A C.T. MINI MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
21/12/2019
10:45
BARÇA CBS A C.N. SABADELL A C.T. PRE-MINI FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
21/12/2019
12:00
BÀSQUET SITGES A C.B. SANTFELIUENC B C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS
AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN
21/12/2019
12:00
C.N. SABADELL A BARÇA CBS A C.T. MINI FEM. CN SABADELL-PAVELLO 4 (abans Cademesa)
MONTCADA, 10.
21/12/2019
12:00
JOVENTUT BADALONA FEMENÍ A BARÇA CBS BLAU C.T. MINI FEM. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
21/12/2019
12:30
BARÇA CBS B CLUB NATACIO TERRASSA A C.T. MINI FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
21/12/2019
17:45
CE LA MARINA C.B. SANTFELIUENC B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU LA MARINA
c/ DEL COURE, S/N
21/12/2019
18:00
CATALANA OCCIDENT MANRESA B C.B. SANTFELIUENC B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
21/12/2019
21:15
BARÇA CBS BLAU CB VALLS HOTEL CLASS C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
22/12/2019
09:00
C.B. SANTFELIUENC C U. E. GAUDI-HOLMES PLACE D C.T. CADET MASC. PROMOCIO PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
22/12/2019
09:00
C.B. SANTFELIUENC B CB SANT JUST B C.T. MINI MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
22/12/2019
09:00
ESCOLA CBS-M BÀSQUET PÀLCAM A C.T. PRE-MINI MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
22/12/2019
10:45
C.B. SANTFELIUENC A CBTARRAGONA 2 C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
22/12/2019
10:45
BARÇA CBS BLAU BASQUET SITGES C.T. CADET FEM. PROMOCIO PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
22/12/2019
10:45
BARÇA CBS C.B. PRAT-MONTIBELLO C.T. PRE-INFANTIL FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
22/12/2019
11:00
MANYANET REUS GROC C.B. SANTFELIUENC A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
22/12/2019
11:00
CB MONTPEDRÓS ESCOLA CBS-F C.T. PRE-MINI FEM. POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO
AV. PAISOS CATALANS 1-3
22/12/2019
12:15
FINCAS MEDITERRANEA BBA 2003 C.B. SANTFELIUENC C C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
22/12/2019
12:45
C.B. PRAT-MONTIBELLO A BARÇA CBS B C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
22/12/2019
16:15
C.B. LA MERCÈ BARÇA CBS GRANA C.T. CADET FEM. PROMOCIO INSTAL.ESP.MPALS. MARTORELL
GERMANS MARTI, 14
22/12/2019
17:45
QBASKET SANT CUGAT 1 C.B. SANTFELIUENC A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
22/12/2019
18:00
FORN ARMAND - C.B. MARTORELL BARÇA CBS GRANA C.T. SENIOR FEMENI PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL
AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1
11/01/2020
10:30
CBF CERDANYOLA A BARÇA CBS A C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
11/01/2020
12:45
TGN BÀSQUET 06A C.B. SANTFELIUENC A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
11/01/2020
16:00
BARÇA CBS B U.E. MATARÓ-IBF C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
11/01/2020
18:00
C.B. SANTFELIUENC A SEDIS HIDROLOGY C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
11/01/2020
19:45
C.B. SANTFELIUENC B BÀSQUET SAFA CLAROR B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
11/01/2020
21:15
BARÇA CBS GRANA C.B. JOVENTUT CASTELLDEFELS C.T. SENIOR FEMENI PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
12/01/2020
10:45
C.B. SANTFELIUENC C CB LA MERCÈ C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
12/01/2020
12:30
C.B. SANTFELIUENC B C.B. GAVÀ 05 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
12/01/2020
16:00
C.B. SANTFELIUENC A SALLE PLOMS REUS NEGRE C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
12/01/2020
17:30
REUS DEPORTIU BARÇA CBS BLAU C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
12/01/2020
19:45
BARÇA CBS B CB NOU ESPLUGUES C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
18/01/2020
11:30
SALLE PLOMS REUS VERD C.B. SANTFELIUENC B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
18/01/2020
18:00
C.B. SANTFELIUENC A AEC COLLBLANC A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
18/01/2020
19:00
BÀSQUET LLOR C.B. SANTFELIUENC C C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A E.E. LLOR
LLUIS COMPANYS, 50
18/01/2020
19:45
C.B. SANTFELIUENC B BASKET CORAS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
18/01/2020
21:15
BARÇA CBS GRANA CENTRE CATÒLIC L'H C.T. SENIOR FEMENI PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
19/01/2020
10:45
C.B. SANTFELIUENC A CB VALLS GASQUE FUSTERIA C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
19/01/2020
16:00
C.B. SANTFELIUENC A A.E. SANT ANDREU NATZARET 'A' C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
19/01/2020
16:15
TGN BÀSQUET A BARÇA CBS BLAU C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
19/01/2020
19:45
BARÇA CBS B CB SALOU A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
25/01/2020
17:45
VEDRUNA GRÀCIA A C.B. SANTFELIUENC A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
25/01/2020
18:00
BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-SFB BARÇA CBS GRANA C.T. SENIOR FEMENI C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
25/01/2020
21:15
BARÇA CBS BLAU A.E.S.E. A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
26/01/2020
10:45
C.B. SANTFELIUENC C BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-JMB C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
26/01/2020
10:45
U.E. CLARET B C.B. SANTFELIUENC B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO ESPORTIU CLARET
NAPOLS 348
26/01/2020
12:30
C.B. SANTFELIUENC B TGN BÀSQUET 05A C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
26/01/2020
16:00
TRANSVISA - CB IGUALADA A C.B. SANTFELIUENC A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
26/01/2020
18:00
CBTARRAGONA BARÇA CBS B C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
01/02/2020
18:00
C.B. SANTFELIUENC A CB IPSI A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
01/02/2020
19:45
C.B. SANTFELIUENC B BÀSQUET NOU BARRIS A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
01/02/2020
21:15
BARÇA CBS GRANA CB VILADECANS - SANT GABRIEL C.T. SENIOR FEMENI PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
02/02/2020
10:30
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BARÇA CBS BLAU C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD
MANUEL AZAÑA, S/N
02/02/2020
12:00
C.E.B. PALLEJÀ C.B. SANTFELIUENC C C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAV. MUNICIPAL PALLEJA
AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1
02/02/2020
12:30
C.B. SANTFELIUENC B BQ MANYANET MOLINS VITALDENT C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
02/02/2020
19:30
EL CARME BÀSQUET C.B. SANTFELIUENC A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
02/02/2020
19:45
BARÇA CBS B CB SANT JUST C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
08/02/2020
19:30
C.B. CORNELLÀ B C.B. SANTFELIUENC B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
08/02/2020
19:30
BASQUET FEMENI CORNELLA B BARÇA CBS GRANA C.T. SENIOR FEMENI PAVELLO CAN CARBONELL
MARIANO BENLLIURE, S/N
08/02/2020
21:15
BARÇA CBS BLAU BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-JFA C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
09/02/2020
10:30
BASQUET ATENEU MONTSERRAT A C.B. SANTFELIUENC B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
09/02/2020
10:45
C.B. SANTFELIUENC C C.B. CASTELLBISBAL C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
09/02/2020
16:00
C.B. SANTFELIUENC A A.E.S.E. A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
09/02/2020
19:00
C.B. CIUTAT VELLA C.B. SANTFELIUENC A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. CEM PARC DE LA CIUTADELLA
P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA)
09/02/2020
19:15
BASQUET MOLINS BARÇA CBS B C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI
SANT ANTONI Mª CLARET, S/N
22/02/2020
17:30
CENTRE CATÒLIC L'H BARÇA CBS BLAU C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
22/02/2020
17:30
C.B. SANT ANDREU NEGRE C.B. SANTFELIUENC C C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A C.P. JOSEP PLA
JOSEP PLA, S/N
22/02/2020
17:45
CLUB BÀSQUET VILA-SECA GROC C.B. SANTFELIUENC A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
22/02/2020
18:00
C.B. SANTFELIUENC A C.B. PRAT-TAXI LINE C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
22/02/2020
19:45
C.B. SANTFELIUENC B VIROLAI C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
22/02/2020
21:15
BARÇA CBS GRANA FEMENI CASTELLDEFELS B C.T. SENIOR FEMENI PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
23/02/2020
12:30
C.B. SANTFELIUENC B MUNDOCLIMA C.B. L'HOSPITALET B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
23/02/2020
19:45
BARÇA CBS B C.B. ÀGUILES C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
29/02/2020
16:00
A.E. L'ESQUITX ST. SADURNÍ BARÇA CBS GRANA C.T. SENIOR FEMENI PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI
PASSEIG CAN FERRER, S/N
29/02/2020
19:15
CB MOLLERUSSA C.B. SANTFELIUENC A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
29/02/2020
21:15
BARÇA CBS BLAU C.E. SANT NICOLAU 2 C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
01/03/2020
09:15
C.B. PRAT-AIGÜES DEL PRAT 2005 C.B. SANTFELIUENC B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
01/03/2020
10:45
C.B. SANTFELIUENC C BÀSQUET SITGES A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
01/03/2020
16:00
C.B. SANTFELIUENC A C.N. SABADELL A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
01/03/2020
17:45
NOU BÀSQUET OLESA A BARÇA CBS B C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
01/03/2020
17:45
S.E. SANT JOAN DE MATA C.B. SANTFELIUENC B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
07/03/2020
17:30
BÀSQUET PIERA C.B. SANTFELIUENC C C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A INSTAL. ESPORTIVES PIERA
PASSEIG DEL PRAT, 7
07/03/2020
18:00
C.B. SANTFELIUENC A B.C. TECLA SALA A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
07/03/2020
19:45
C.B. SANTFELIUENC B TEMPLE - U.E. HORTA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
08/03/2020
10:30
AD TORREFORTA C.B. SANTFELIUENC A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
08/03/2020
12:30
C.B. SANTFELIUENC B NOU BÀSQUET OLESA 1R ANY C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
08/03/2020
16:15
C.B. GAVÀ INT. BARÇA CBS BLAU C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
08/03/2020
19:45
BARÇA CBS B CEJ L'HOSPITALET B C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
14/03/2020
18:00
AEC COLLBLANC A BARÇA CBS B C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
14/03/2020
18:00
C.B. GAVÀ 1 C.B. SANTFELIUENC A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
14/03/2020
19:15
SERRA S.E. CASAL VILAFRANCA BLANC C.B. SANTFELIUENC C C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO JOAN MARQUES
PASSATGE ALCOVER, 3
14/03/2020
21:15
BARÇA CBS BLAU BASQUET FEMENI CORNELLA A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
15/03/2020
16:00
C.B. SANTFELIUENC A MARISTES ADEMAR C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
15/03/2020
16:15
BASKET ALMEDA 2 C.B. SANTFELIUENC B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
15/03/2020
17:45
JOVENTUT LES CORTS C.B. SANTFELIUENC B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
21/03/2020
16:00
BASKET ALMEDA 1 C.B. SANTFELIUENC A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
21/03/2020
18:00
C.B. SANTFELIUENC A ESCOLAPIS SARRIA A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
21/03/2020
19:45
C.B. SANTFELIUENC B CB SANT JUST C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
21/03/2020
21:15
BARÇA CBS GRANA C.B. CUBELLES VERD C.T. SENIOR FEMENI PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
22/03/2020
10:45
C.B. SANTFELIUENC C CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL - CB IGUALADA B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
22/03/2020
12:30
C.B. SANTFELIUENC B CBTARRAGONA 1 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
22/03/2020
12:30
C.B. CORNELLÀ B BARÇA CBS BLAU C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
22/03/2020
19:45
BARÇA CBS B LOLA RAMIREZ PERRUQUERS CB CUBELLES C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
28/03/2020
19:15
JESUITES CASP C.B. SANTFELIUENC B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO INFANT JESUS
TRAVESSERA DE GRACIA 57-63
28/03/2020
21:15
BARÇA CBS BLAU BF VILADECANS A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
29/03/2020
16:00
C.B. SANTFELIUENC A CLUB JOVENTUT BADALONA B C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
29/03/2020
17:45
EVÉRITE - CE XAMBA VILAFRANCA A BARÇA CBS B C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
29/03/2020
19:00
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A C.B. SANTFELIUENC A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
29/03/2020
19:45
SERVEIS MÈDICS PENEDÈS - CE XAMBA VILAFRANCA B BARÇA CBS GRANA C.T. SENIOR FEMENI PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
18/04/2020
17:30
GRUP ORDAGO-C.B. ROQUETES BARÇA CBS GRANA C.T. SENIOR FEMENI PAVELLO MUNICIPAL MIQUEL MECA TORRES
AV. CATALUNYA, 2
18/04/2020
17:45
SALLE PLOMS REUS NEGRE BARÇA CBS BLAU C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
18/04/2020
18:00
C.B. RAMON LLULL A C.B. SANTFELIUENC A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
18/04/2020
19:30
C.B. CASTELLBISBAL BARÇA CBS B C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA
AGRICULTURA, S/N
19/04/2020
11:00
CAMPING BIANYA ROSER C C.B. SANTFELIUENC B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
19/04/2020
19:30
C.B. GAVÀ 04 C.B. SANTFELIUENC A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
25/04/2020
16:00
CB VALLS HOTEL CLASS BARÇA CBS BLAU C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
25/04/2020
18:00
C.B. SANTFELIUENC A QBASKET SANT CUGAT 1 C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
25/04/2020
19:45
C.B. SANTFELIUENC B CE LA MARINA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
25/04/2020
21:15
BARÇA CBS GRANA FORN ARMAND - C.B. MARTORELL C.T. SENIOR FEMENI PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
26/04/2020
16:00
C.B. SANTFELIUENC A MANYANET REUS GROC C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
26/04/2020
19:45
BARÇA CBS B C.B. PRAT-MONTIBELLO A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
09/05/2020
16:00
SALLE PLOMS REUS NEGRE C.B. SANTFELIUENC A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
09/05/2020
19:30
SEDIS HIDROLOGY C.B. SANTFELIUENC A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL
CAMI RAL DE CERDANYA, 31
09/05/2020
21:15
BARÇA CBS BLAU REUS DEPORTIU C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
10/05/2020
09:15
C.B. JOVENTUT CASTELLDEFELS BARÇA CBS GRANA C.T. SENIOR FEMENI POLIESPORTIU CAN ROCA
CASTANYER 1
10/05/2020
12:30
BÀSQUET SAFA CLAROR B C.B. SANTFELIUENC B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
10/05/2020
19:30
CB NOU ESPLUGUES BARÇA CBS B C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD