Calendari Global Club

CLUB BASQUET CELLERA

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
17/10/2020
09:00
BC FONTAJAU IN2IN NEGRE UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
17/10/2020
10:45
UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA A CB SANT NARCIS U16 C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS DE LA CELLERA DE TER
CARRETERA ESCOLES S/N
17/10/2020
12:30
UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA SIOUX CEEB TORDERA C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL D'AMER
AVGDA DEL FAR
17/10/2020
16:30
UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA SOLDATAL CB CAMPDEVANOL C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS DE LA CELLERA DE TER
CARRETERA ESCOLES S/N
17/10/2020
16:30
UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA CB BESCANO C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL D'AMER
AVGDA DEL FAR
17/10/2020
19:00
UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS DE LA CELLERA DE TER
CARRETERA ESCOLES S/N
18/10/2020
16:30
PROAUTO CE CALDES DE MALAVELLA UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA B C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA
CTRA DE CALDES DE MALAVELLA
18/10/2020
19:00
CB LLAGOSTERA UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
24/10/2020
10:30
UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA B CB OLOT CRÀTER C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS DE LA CELLERA DE TER
CARRETERA ESCOLES S/N
24/10/2020
10:30
UNIÓ GIRONA BLANC UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA SIOUX C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MARISTES DE GIRONA
AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7
24/10/2020
12:30
UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA C.B. SANT GREGORI C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL D'AMER
AVGDA DEL FAR
24/10/2020
16:00
CESET 05 UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA A C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
24/10/2020
16:30
ESCOLA PIA OLOT B UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
24/10/2020
17:15
UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA CB NOU CAULÈS C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS DE LA CELLERA DE TER
CARRETERA ESCOLES S/N
24/10/2020
18:45
F.D CASSANENC UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
31/10/2020
10:30
UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA B C.B. BESCANO C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS DE LA CELLERA DE TER
CARRETERA ESCOLES S/N
31/10/2020
12:30
CB OLOT GREDA UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA A C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
31/10/2020
12:30
UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA SIOUX CB BLANES B C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL D'AMER
AVGDA DEL FAR
31/10/2020
16:30
UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA PROAUTO CE CALDES DE MALAVELLA C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL D'AMER
AVGDA DEL FAR
31/10/2020
17:00
F.D CASSANENC UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
31/10/2020
18:00
CB QUART UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
31/10/2020
19:00
UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA CB BESCANO C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS DE LA CELLERA DE TER
CARRETERA ESCOLES S/N
07/11/2020
10:45
UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA A CEB GIRONA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS DE LA CELLERA DE TER
CARRETERA ESCOLES S/N
07/11/2020
12:00
CB BESCANO UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE BESCANÓ
ZONA ESPORTIVA
07/11/2020
12:30
CB BANYOLES UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
07/11/2020
12:30
UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA SIOUX C.B. FARNERS C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL D'AMER
AVGDA DEL FAR
07/11/2020
16:30
UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA CB LA VALL D'EN BAS C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS DE LA CELLERA DE TER
CARRETERA ESCOLES S/N
07/11/2020
16:30
UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA CB LA VALL D'EN BAS C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL D'AMER
AVGDA DEL FAR
07/11/2020
19:00
UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA CB OLOT C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS DE LA CELLERA DE TER
CARRETERA ESCOLES S/N
07/11/2020
20:15
C.B. PALAFOLLS UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA C.C. SOTS-25 MASCULI A EL PALAUET DE PALAFOLLS
C/ BAIX S/N.
14/11/2020
10:30
UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA B ESCOLA PIA OLOT A C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS DE LA CELLERA DE TER
CARRETERA ESCOLES S/N
14/11/2020
12:30
UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA C.E. ONYAR BLANC C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL D'AMER
AVGDA DEL FAR
14/11/2020
16:00
C.B. FONTCOBERTA UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL FONTCOBERTA
AV. DE LA PEDRERA
14/11/2020
16:00
CBU RECREATIVOS LLORET UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA SIOUX C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR
AVINGUDA DE RIERAL, S/N
14/11/2020
17:15
UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA BÀSQUET ARBÚCIES C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS DE LA CELLERA DE TER
CARRETERA ESCOLES S/N
14/11/2020
17:30
CB ANGLÉS UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAVELLO ESPORTIU D'ANGLES
ZONA POLIDEPORTIVA
14/11/2020
17:45
CBU LLORET SAMBA HOTELS NEGRE UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA A C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR
AVINGUDA DE RIERAL, S/N
14/11/2020
20:30
CB LA VALL D'EN BAS B UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA C.C. TERCERA CATEGORIA FEM CENTRE ESPORTIU D'EN BAS
C/ PISCINA S/N
21/11/2020
10:30
UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA B PROAUTO CE CALDES DE MALAVELLA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS DE LA CELLERA DE TER
CARRETERA ESCOLES S/N
21/11/2020
12:30
UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA BC FONTAJAU IN2IN NEGRE C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL D'AMER
AVGDA DEL FAR
21/11/2020
12:30
CEEB TORDERA UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA SIOUX C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL TORDERA
AV. PAISOS CATALANS, S/N
21/11/2020
17:00
SOLDATAL CB CAMPDEVANOL UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLÓ MERCE GUIX DE CAMPDEVANOL
CARRATERA DE RIBAS, S/N
21/11/2020
17:15
UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA CB LLAGOSTERA C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS DE LA CELLERA DE TER
CARRETERA ESCOLES S/N
21/11/2020
17:30
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
21/11/2020
20:30
CB BESCANO UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL DE BESCANÓ
ZONA ESPORTIVA
22/11/2020
11:00
CB SANT NARCIS U16 UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA A C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
28/11/2020
10:45
UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA A CESET 05 C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS DE LA CELLERA DE TER
CARRETERA ESCOLES S/N
28/11/2020
11:00
CB OLOT CRÀTER UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
28/11/2020
11:00
C.B. SANT GREGORI UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
28/11/2020
12:30
UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA SIOUX UNIÓ GIRONA BLANC C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL D'AMER
AVGDA DEL FAR
28/11/2020
16:30
UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA ESCOLA PIA OLOT B C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS DE LA CELLERA DE TER
CARRETERA ESCOLES S/N
28/11/2020
19:00
UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA F.D CASSANENC C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS DE LA CELLERA DE TER
CARRETERA ESCOLES S/N
29/11/2020
16:30
CB NOU CAULÈS UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES
HORTS D'EN PERE PAU
12/12/2020
10:45
UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA A CB OLOT GREDA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS DE LA CELLERA DE TER
CARRETERA ESCOLES S/N
12/12/2020
12:00
C.B. BESCANO UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE BESCANÓ
ZONA ESPORTIVA
12/12/2020
12:30
UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA F.D CASSANENC C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL D'AMER
AVGDA DEL FAR
12/12/2020
12:30
CB BLANES B UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA SIOUX C.T. CADET FEM. PROMOCIO CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
12/12/2020
17:15
UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA CB QUART C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS DE LA CELLERA DE TER
CARRETERA ESCOLES S/N
12/12/2020
17:30
CB BESCANO UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO MUNICIPAL DE BESCANÓ
ZONA ESPORTIVA
12/12/2020
17:30
PROAUTO CE CALDES DE MALAVELLA UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA
CTRA DE CALDES DE MALAVELLA
19/12/2020
09:15
C.B. FARNERS UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA SIOUX C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS
AVGDA SALVADOR SPRIU S/N
19/12/2020
10:30
UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA B CB BANYOLES C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS DE LA CELLERA DE TER
CARRETERA ESCOLES S/N
19/12/2020
12:30
UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA CB BESCANO C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL D'AMER
AVGDA DEL FAR
19/12/2020
16:00
CB LA VALL D'EN BAS UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B CENTRE ESPORTIU D'EN BAS
C/ PISCINA S/N
19/12/2020
17:15
UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA C.B. PALAFOLLS C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS DE LA CELLERA DE TER
CARRETERA ESCOLES S/N
19/12/2020
17:30
CB OLOT UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
19/12/2020
17:30
CB LA VALL D'EN BAS UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A CENTRE ESPORTIU D'EN BAS
C/ PISCINA S/N
20/12/2020
10:45
CEB GIRONA UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA A C.T. CADET MASC. PROMOCIO C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
16/01/2021
09:15
C.E. ONYAR BLANC UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
16/01/2021
10:45
UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA A CBU LLORET SAMBA HOTELS NEGRE C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS DE LA CELLERA DE TER
CARRETERA ESCOLES S/N
16/01/2021
12:30
UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA SIOUX CBU RECREATIVOS LLORET C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL D'AMER
AVGDA DEL FAR
16/01/2021
12:30
ESCOLA PIA OLOT A UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
16/01/2021
16:30
UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA CB ANGLÉS C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL D'AMER
AVGDA DEL FAR
16/01/2021
16:30
UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA C.B. FONTCOBERTA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS DE LA CELLERA DE TER
CARRETERA ESCOLES S/N
16/01/2021
17:30
BÀSQUET ARBÚCIES UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO MUNICIPAL CAN PONS D'ARBUCIES
Ctra. de Santa Fe, 42
16/01/2021
19:00
UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA CB LA VALL D'EN BAS B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS DE LA CELLERA DE TER
CARRETERA ESCOLES S/N