Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
23/09/2023
|
12:15
|
C.B.LLAGOSTERA | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA AVINGUDA DE L' ESPORT S/N |
|
23/09/2023
|
19:15
|
CB.ROSES | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
30/09/2023
|
09:00
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS VERMELL | BASQUET PORQUERES VERMELL | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
30/09/2023
|
10:30
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS BLANC | VILA DENTAL - CB BLANES | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
30/09/2023
|
11:00
|
FPCE BEGUR | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS VERMELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL BEGUR CARRER DEL PAVELLO, S/N |
|
30/09/2023
|
12:00
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | CE PALAMÓS - U16 BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
30/09/2023
|
13:30
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | CB OLOT | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
30/09/2023
|
15:45
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | CE CALDES DE MALAVELLA | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
30/09/2023
|
17:30
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | PIA OLOT | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
01/10/2023
|
19:00
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | C.B.LLAGOSTERA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
03/10/2023
|
18:30
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | B. C. PALAFRUGELL | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
05/10/2023
|
18:30
|
C.B. GUIXOLS | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS C/ CALLAO S/N |
|
07/10/2023
|
09:00
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS VERMELL | C.B.GUIXOLS | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
07/10/2023
|
09:00
|
LA SALLE PALAMOS | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL.LEGI LA SALLE DE PALAMOS SANT JOSEP-15 |
|
07/10/2023
|
09:00
|
CB BESCANO 1 ANY | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS VERMELL | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL DE BESCANÓ ZONA ESPORTIVA |
|
07/10/2023
|
09:00
|
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS BLANC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA AVGDA MAS CLARA S/N |
|
07/10/2023
|
10:30
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
07/10/2023
|
12:00
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | C.E. ONYAR | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
07/10/2023
|
12:15
|
CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA LILA | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI C/ TORRENT VIDAL S/N |
|
07/10/2023
|
15:45
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | CB SALT BLANC | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
07/10/2023
|
17:30
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | CLUB BÀSQUET SANT HILARI | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
21/10/2023
|
09:00
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS VERMELL | C.B. FARNERS | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
21/10/2023
|
09:00
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS VERMELL | C.B.LLAGOSTERA BLAU | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
21/10/2023
|
09:00
|
CB HOSTALRIC | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS BLANC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'HOSTALRIC Via Romana, S/N |
|
21/10/2023
|
10:30
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS BLANC | CEJ CELRÀ GROC U11-12 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
21/10/2023
|
12:00
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
21/10/2023
|
12:15
|
C.B.LLAGOSTERA | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA AVINGUDA DE L' ESPORT S/N |
|
21/10/2023
|
16:00
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | C.B.LLAGOSTERA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
21/10/2023
|
16:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
21/10/2023
|
16:00
|
FPCE BEGUR | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL BEGUR CARRER DEL PAVELLO, S/N |
|
21/10/2023
|
19:00
|
BC TORROELLA | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | NOU PAVELLÓ MUNICIPAL D'ESPORTS DE TORROELLA DE MONTGRI Ronda Pau Casals, s/n |
|
22/10/2023
|
12:00
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | C.B. SARRIÀ DE TER _ C.E.J. CELRÀ | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
28/10/2023
|
09:00
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS VERMELL | FPCE BEGUR | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
28/10/2023
|
10:30
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS BLANC | GEIEG | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
28/10/2023
|
10:30
|
CB BANYOLES BLAU | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES PASSEIG DE MAS RIERA |
|
28/10/2023
|
10:30
|
C.B.GUIXOLS 1 | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS C/ CALLAO S/N |
|
28/10/2023
|
10:30
|
BÀSQUET ARBÚCIES | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS VERMELL | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL CAN PONS D'ARBUCIES Ctra. de Santa Fe, 42 |
|
28/10/2023
|
12:00
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | FPCE BEGUR | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
28/10/2023
|
13:30
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | GOLDEN HOTELS & EXPERIENCIES UA TOSSA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
28/10/2023
|
15:45
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | FPCE BEGUR | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
28/10/2023
|
16:00
|
CE PALAMÓS - U16 BLANC | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS C/GASPART MATAS S/N |
|
28/10/2023
|
17:30
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | ATHLÈTIC SILENC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
28/10/2023
|
19:00
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | CB HOSTALRIC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
04/11/2023
|
09:00
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS BLANC | B.C. PALAFRUGELL - BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
04/11/2023
|
09:15
|
FD CASSANENC | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS BLANC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL |
|
04/11/2023
|
09:30
|
CLUB BASQUET VALL DEL TERRI | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CORNELLA DEL TERRI CTRA MEDINYA S/N |
|
04/11/2023
|
10:30
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS VERMELL | SOLDATAL CB CAMPDEVANOL | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
04/11/2023
|
10:30
|
C.B.GUIXOLS | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS VERMELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS C/ CALLAO S/N |
|
04/11/2023
|
12:00
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | CB SALT | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
04/11/2023
|
13:30
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | CE CALDES DE MALAVELLA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
04/11/2023
|
16:30
|
FD CASSANENC | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL |
|
04/11/2023
|
17:45
|
AE BEGUR | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL BEGUR CARRER DEL PAVELLO, S/N |
|
05/11/2023
|
09:00
|
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET BLANC | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA AVGDA MAS CLARA S/N |
|
07/11/2023
|
19:45
|
BC FONTAJAU IN2IN BLAU | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24 |
|
11/11/2023
|
09:30
|
ATHLÈTIC SILENC | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS VERMELL | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SILS PLAÇA ESPORTS |
|
11/11/2023
|
10:30
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS BLANC | C.B.LLAGOSTERA VERMELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
11/11/2023
|
10:30
|
NOU CAULÈS TARONJA U13-14 | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES HORTS D'EN PERE PAU |
|
11/11/2023
|
10:45
|
C.B.LLAGOSTERA BLAU | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS VERMELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA AVINGUDA DE L' ESPORT S/N |
|
11/11/2023
|
12:00
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | BC FONTAJAU IN2IN BLAU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
11/11/2023
|
12:00
|
CB BANYOLES BLAU | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES PASSEIG DE MAS RIERA |
|
11/11/2023
|
15:45
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA B | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
11/11/2023
|
16:00
|
CB QUART GRUES CRUZ | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
11/11/2023
|
17:30
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | BC MAÇANET | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
11/11/2023
|
19:00
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | C. B. VILABLAREIX | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
18/11/2023
|
10:30
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | CB.ROSES | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
18/11/2023
|
12:00
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS VERMELL | C.B.LLAGOSTERA VERMELL | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
18/11/2023
|
12:15
|
EEM CALDES MALAVELLA U12 | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS BLANC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
18/11/2023
|
13:30
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | F.D CASSANENC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
18/11/2023
|
19:15
|
CBGX SANTJOANENC | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
19/11/2023
|
12:00
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | C.B. GUIXOLS | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
25/11/2023
|
09:00
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS VERMELL | PRISCO-L'ESCALA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
25/11/2023
|
09:00
|
VILA DENTAL - CB BLANES | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS BLANC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
25/11/2023
|
10:30
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS BLANC | CE PALAMÓS - U12 GROC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
25/11/2023
|
10:30
|
CESET U14 VERD | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA PASSEIG D'OLOT, 41 |
|
25/11/2023
|
12:00
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | B. C. PALAFRUGELL | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
25/11/2023
|
12:00
|
BC FONTAJAU IN2IN BLAU | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24 |
|
25/11/2023
|
12:30
|
PIZZERIA EL RENO - CB BLANES B | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS VERMELL | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
25/11/2023
|
16:00
|
CE CALDES DE MALAVELLA | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
25/11/2023
|
16:00
|
B. C. PALAFRUGELL | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU DE PALAFRUGELL AVGDA DE LES CORTS CATALANES,3 |
|
25/11/2023
|
19:00
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | CB OLOT | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
26/11/2023
|
16:00
|
C.B.LLAGOSTERA | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA AVINGUDA DE L' ESPORT S/N |
|
02/12/2023
|
09:00
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS BLANC | SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
02/12/2023
|
09:30
|
FPCE BEGUR | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS VERMELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL BEGUR CARRER DEL PAVELLO, S/N |
|
02/12/2023
|
10:30
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
02/12/2023
|
11:00
|
C.B. SARRIÀ DE TER | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE SARRIÀ DE TER C/ FRANCESC CAMBO S/N |
|
02/12/2023
|
12:15
|
C.E. ONYAR | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA JOSEP AGUILERA I MARTI, 2 |
|
02/12/2023
|
12:30
|
SHOPPINS - CB BLANES B | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
02/12/2023
|
18:15
|
C.B.GUIXOLS | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS C/ CALLAO S/N |
|
03/12/2023
|
10:30
|
CB SALT BLANC | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT AVGDA, PAISOS CATALANS S/N |
|
05/12/2023
|
18:30
|
B. C. PALAFRUGELL | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU DE PALAFRUGELL AVGDA DE LES CORTS CATALANES,3 |
|
16/12/2023
|
09:00
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS VERMELL | CB ADEPAF TXOT'S U11 | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
16/12/2023
|
10:30
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS BLANC | CB HOSTALRIC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
16/12/2023
|
10:30
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS VERMELL | CB SALT | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
16/12/2023
|
10:30
|
BÀSQUET VILAFANT | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT CTRA. DE VILAFANT S/N |
|
16/12/2023
|
12:00
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | C.B.LLAGOSTERA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
16/12/2023
|
18:15
|
C.B. SARRIÀ DE TER _ C.E.J. CELRÀ | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE SARRIÀ DE TER C/ FRANCESC CAMBO S/N |
|
16/12/2023
|
19:00
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | FPCE BEGUR | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
13/01/2024
|
09:00
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS BLANC | LA SALLE PALAMOS | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
13/01/2024
|
09:30
|
GEIEG | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS BLANC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA C/ EMPURIES, 38, 42 |
|
13/01/2024
|
10:30
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS VERMELL | BÀSQUET ARBÚCIES | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
13/01/2024
|
12:00
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | CEEB TORDERA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
13/01/2024
|
12:00
|
GOLDEN HOTELS & EXPERIENCIES UA TOSSA | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE TOSSA DE MAR ZONA ESPORTIVA-CTRA LLAGOSTERA |
|
13/01/2024
|
12:00
|
PIA OLOT | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS VERMELL | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
13/01/2024
|
13:30
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | BC MAÇANET | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
13/01/2024
|
16:00
|
FPCE BEGUR | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL BEGUR CARRER DEL PAVELLO, S/N |
|
13/01/2024
|
16:00
|
ATHLÈTIC SILENC | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SILS PLAÇA ESPORTS |
|
14/01/2024
|
10:00
|
FPCE BEGUR | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL BEGUR CARRER DEL PAVELLO, S/N |
|
18/01/2024
|
20:00
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
19/01/2024
|
18:00
|
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET NEGRE | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLÓ FIRAL DE LA BISBAL D'EMPORDA AV. MAS CLARÀ, S/N |
|
20/01/2024
|
09:00
|
CE CALDES DE MALAVELLA | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
20/01/2024
|
11:30
|
CEJ CELRÀ GROC U11-12 | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CELRÀ C/ PINS D'EN ROS S/N |
|
20/01/2024
|
12:00
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS BLANC | FD CASSANENC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
20/01/2024
|
12:00
|
BÀSQUET VILAFANT | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS VERMELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT CTRA. DE VILAFANT S/N |
|
20/01/2024
|
12:30
|
BASQUET PORQUERES VERMELL | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS VERMELL | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL DE PORQUERES MONTSENY S/N |
|
20/01/2024
|
12:30
|
ATHLÈTIC SILENC | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SILS PLAÇA ESPORTS |
|
20/01/2024
|
13:30
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | CLUB BASQUET VALL DEL TERRI | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
20/01/2024
|
15:45
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | FD CASSANENC | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
20/01/2024
|
17:30
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | BÀSQUET VILAFANT | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
20/01/2024
|
19:00
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | BC FONTAJAU IN2IN BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
26/01/2024
|
19:15
|
C. B. VILABLAREIX | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL VILABLAREIX C/ MARROC S/N |
|
27/01/2024
|
09:00
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS VERMELL | CB BESCANO 1 ANY | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
27/01/2024
|
09:00
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS VERMELL | BASQUET PORQUERES VERMELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
27/01/2024
|
09:00
|
BC FONTAJAU IN2IN BLAU | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24 |
|
27/01/2024
|
10:30
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS BLANC | C.B.GUIXOLS 1 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
27/01/2024
|
12:00
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | BC FONTAJAU IN2IN GROC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
27/01/2024
|
13:30
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | CB QUART GRUES CRUZ | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
27/01/2024
|
16:00
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | CESET U16 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
27/01/2024
|
16:30
|
UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA B | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS DE LA CELLERA DE TER CARRETERA ESCOLES S/N |
|
27/01/2024
|
17:30
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | CB.ROSES | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
28/01/2024
|
10:30
|
C.B.LLAGOSTERA VERMELL | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS BLANC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA AVINGUDA DE L' ESPORT S/N |
|
03/02/2024
|
09:00
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS BLANC | EEM CALDES MALAVELLA U12 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
03/02/2024
|
09:00
|
CB OLOT | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N |
|
03/02/2024
|
09:15
|
B.C. PALAFRUGELL - BLANC | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU DE PALAFRUGELL AVGDA DE LES CORTS CATALANES,3 |
|
03/02/2024
|
09:45
|
UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS VERMELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'AMER AVGDA DEL FAR |
|
03/02/2024
|
10:30
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | CESET U14 NEGRE | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
03/02/2024
|
12:15
|
C.B. FARNERS | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS VERMELL | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS AVGDA SALVADOR SPRIU S/N |
|
03/02/2024
|
16:00
|
PIA OLOT | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
04/02/2024
|
12:00
|
CESET U14 NEGRE | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA PASSEIG D'OLOT, 41 |
|
04/02/2024
|
12:30
|
CB SANT NARCÍS P | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA JOSEP AGUILERA I MARTI, 2 |
|
17/02/2024
|
09:00
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS VERMELL | BÀSQUET ARBÚCIES | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
17/02/2024
|
09:00
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS VERMELL | C.E. ONYAR BLANC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
17/02/2024
|
09:15
|
C.E. ONYAR BLAU | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS BLANC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA JOSEP AGUILERA I MARTI, 2 |
|
17/02/2024
|
10:30
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS BLANC | CB BANYOLES BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
17/02/2024
|
12:00
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | TECNOCASA - CB BLANES B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
17/02/2024
|
19:15
|
CLUB BÀSQUET SANT HILARI | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS SANT HILARI SACALM CTRA FONT PICANT S/N |
|
18/02/2024
|
10:15
|
CB BLANES B | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
18/02/2024
|
13:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
18/02/2024
|
17:30
|
C.B.LLAGOSTERA | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA AVINGUDA DE L' ESPORT S/N |
|
23/02/2024
|
21:30
|
CE PALAMÓS - 1A SÈNIOR MASC | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS C/GASPART MATAS S/N |
|
24/02/2024
|
09:00
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS BLANC | SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
24/02/2024
|
09:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
24/02/2024
|
09:00
|
CB BANYOLES | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS VERMELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES PASSEIG DE MAS RIERA |
|
24/02/2024
|
10:15
|
SOLDATAL CB CAMPDEVANOL | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS VERMELL | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLÓ MERCE GUIX DE CAMPDEVANOL Ctra. N-260 Km 121 |
|
24/02/2024
|
10:30
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS BLANC | CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
24/02/2024
|
10:30
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
24/02/2024
|
12:00
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | BC FONTAJAU IN2IN BLAU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
24/02/2024
|
15:45
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | ESCOLÀPIES FIGUERES | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
24/02/2024
|
17:30
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | BC TORROELLA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
25/02/2024
|
17:30
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | ESCOLÀPIES FIGUERES | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
02/03/2024
|
09:00
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS BLANC | BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U12 BLANC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
02/03/2024
|
09:30
|
PRISCO-L'ESCALA | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS VERMELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE L'ESPORT DE L'ESCALA RUSIÑOL, 4 |
|
02/03/2024
|
10:30
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS VERMELL | ATHLÈTIC SILENC | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
02/03/2024
|
10:30
|
CE PALAMÓS - U12 GROC | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS C/GASPART MATAS S/N |
|
02/03/2024
|
10:30
|
CBGX SANTJOANENC | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
02/03/2024
|
12:00
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | CB BANYOLES BLAU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
02/03/2024
|
16:00
|
C.E. ONYAR | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA JOSEP AGUILERA I MARTI, 2 |
|
02/03/2024
|
19:15
|
CB HOSTALRIC | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'HOSTALRIC Via Romana, S/N |
|
03/03/2024
|
12:00
|
GOLDEN HOTELS & EXPERIENCIES UA TOSSA | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE TOSSA DE MAR ZONA ESPORTIVA-CTRA LLAGOSTERA |
|
03/03/2024
|
17:00
|
BC TORROELLA | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | NOU PAVELLÓ MUNICIPAL D'ESPORTS DE TORROELLA DE MONTGRI Ronda Pau Casals, s/n |
|
09/03/2024
|
09:00
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS BLANC | C.B. SARRIÀ DE TER | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
09/03/2024
|
09:00
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS VERMELL | FPCE BEGUR | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
09/03/2024
|
10:30
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS BLANC | BASQUET PORQUERES BLANC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
09/03/2024
|
10:45
|
C.B.LLAGOSTERA VERMELL | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS VERMELL | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA AVINGUDA DE L' ESPORT S/N |
|
09/03/2024
|
12:00
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | FPCE BEGUR | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
09/03/2024
|
12:30
|
CB SALT | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT AVGDA, PAISOS CATALANS S/N |
|
09/03/2024
|
16:00
|
F.D CASSANENC | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL |
|
09/03/2024
|
17:30
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | C.B. SARRIÀ DE TER | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
09/03/2024
|
19:00
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | AE BEGUR | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
16/03/2024
|
09:00
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS VERMELL | PIZZERIA EL RENO - CB BLANES B | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
16/03/2024
|
09:30
|
CB SALT | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS VERMELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT AVGDA, PAISOS CATALANS S/N |
|
16/03/2024
|
10:30
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | NOU CAULÈS TARONJA U13-14 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
16/03/2024
|
11:00
|
CB.ROSES | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
16/03/2024
|
16:00
|
CB BANYOLES | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES PASSEIG DE MAS RIERA |
|
16/03/2024
|
17:30
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | BC FONTAJAU IN2IN BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
16/03/2024
|
19:00
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | CB SANT NARCÍS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
17/03/2024
|
12:00
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | PRISCO-L'ESCALA B | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
17/03/2024
|
12:00
|
C. B. VILABLAREIX | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VILABLAREIX C/ MARROC S/N |
|
17/03/2024
|
18:15
|
BC MAÇANET | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLÓ POLIVALENT DE MAÇANET Carrer Salvador Espriu, núm.21 |
|
23/03/2024
|
12:00
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | BÀSQUET VILAFANT | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
23/03/2024
|
19:00
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | T21 INSTAL·LACIONS - CAFE'M - CB BLANES B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
05/04/2024
|
18:45
|
FD CASSANENC | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS BLANC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL |
|
06/04/2024
|
09:00
|
BÀSQUET ARBÚCIES | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS VERMELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL CAN PONS D'ARBUCIES Ctra. de Santa Fe, 42 |
|
06/04/2024
|
09:00
|
CB HOSTALRIC | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS BLANC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'HOSTALRIC Via Romana, S/N |
|
06/04/2024
|
10:30
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS BLANC | CB SANT NARCÍS | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
06/04/2024
|
10:30
|
CB.ROSES | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
06/04/2024
|
10:45
|
CB HOSTALRIC | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'HOSTALRIC Via Romana, S/N |
|
06/04/2024
|
15:45
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
06/04/2024
|
16:00
|
CE PALAMOS - U16 BLAU | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS C/GASPART MATAS S/N |
|
06/04/2024
|
17:30
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | C.B.LLAGOSTERA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
06/04/2024
|
19:15
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | CBGX SANTJOANENC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
07/04/2024
|
10:45
|
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET BLANC | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA AVGDA MAS CLARA S/N |
|
13/04/2024
|
09:00
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS VERMELL | BÀSQUET VILAFANT | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
13/04/2024
|
09:00
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS BLANC | EEM CALDES MALAVELLA U12 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
13/04/2024
|
09:00
|
CB HOSTALRIC | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'HOSTALRIC Via Romana, S/N |
|
13/04/2024
|
10:30
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | C. B. VILABLAREIX | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
13/04/2024
|
12:00
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | CESET U14 VERD | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
13/04/2024
|
12:00
|
CB ADEPAF TXOT'S U11 | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS VERMELL | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N |
|
13/04/2024
|
13:30
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | CE CALDES DE MALAVELLA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
13/04/2024
|
16:00
|
ESCOLÀPIES FIGUERES | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N |
|
13/04/2024
|
17:30
|
CB OLOT | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N |
|
14/04/2024
|
12:00
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | CB BESCANO | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
14/04/2024
|
17:45
|
ESCOLÀPIES FIGUERES | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N |
|
20/04/2024
|
09:00
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS VERMELL | PIA OLOT | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
20/04/2024
|
09:30
|
BASQUET PORQUERES VERMELL | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS VERMELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE PORQUERES MONTSENY S/N |
|
20/04/2024
|
10:30
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS BLANC | C.E. ONYAR BLAU | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
20/04/2024
|
10:30
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS BLANC | SHOPPINS - CB BLANES A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
20/04/2024
|
12:00
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | SHOPPINS - CB BLANES B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
20/04/2024
|
12:15
|
BC MAÇANET | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLÓ POLIVALENT DE MAÇANET Carrer Salvador Espriu, núm.21 |
|
20/04/2024
|
13:30
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | CB BLANES B | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
20/04/2024
|
15:45
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | C.E. ONYAR | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
20/04/2024
|
17:30
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | C.B.GUIXOLS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
20/04/2024
|
19:00
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | BC TORROELLA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
26/04/2024
|
18:30
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS VERMELL | UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
27/04/2024
|
10:30
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS BLANC | C.B.GUIXOLS 1 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
27/04/2024
|
10:30
|
BC FONTAJAU IN2IN BLAU | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24 |
|
27/04/2024
|
10:45
|
CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA NEGRE | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS BLANC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI C/ TORRENT VIDAL S/N |
|
27/04/2024
|
12:00
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | ATHLÈTIC SILENC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
27/04/2024
|
16:30
|
C.B. SARRIÀ DE TER | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL DE SARRIÀ DE TER C/ FRANCESC CAMBO S/N |
|
27/04/2024
|
19:30
|
T21 INSTAL·LACIONS - CAFE'M - CB BLANES B | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
04/05/2024
|
09:00
|
BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U12 BLANC | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS BLANC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA DOCTOR ANTIC ROCA, S/N |
|
04/05/2024
|
10:30
|
VIKINGS VILABLAREIX | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILABLAREIX C/ MARROC S/N |
|
04/05/2024
|
11:00
|
CEEB TORDERA | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL TORDERA AV. PAISOS CATALANS, S/N |
|
04/05/2024
|
12:00
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | CBGX SANTJOANENC | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
04/05/2024
|
12:00
|
CESET U16 | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA PASSEIG D'OLOT, 41 |
|
04/05/2024
|
12:15
|
C.E. ONYAR BLANC | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS VERMELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA JOSEP AGUILERA I MARTI, 2 |
|
04/05/2024
|
13:30
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | GOLDEN HOTELS & EXPERIENCIES UA TOSSA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
04/05/2024
|
15:45
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | CB BANYOLES | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
04/05/2024
|
17:30
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | CE PALAMÓS - 1A SÈNIOR MASC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
05/05/2024
|
09:00
|
CB SANT NARCÍS | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA JOSEP AGUILERA I MARTI, 2 |
|
10/05/2024
|
18:30
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA LILA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
11/05/2024
|
09:00
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS VERMELL | CB BANYOLES | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
11/05/2024
|
10:30
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | CB SANT NARCÍS P | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
11/05/2024
|
10:30
|
CB SANT NARCÍS | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA JOSEP AGUILERA I MARTI, 2 |
|
11/05/2024
|
11:00
|
FPCE BEGUR | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL BEGUR CARRER DEL PAVELLO, S/N |
|
11/05/2024
|
12:30
|
BASQUET PORQUERES BLANC | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS BLANC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE PORQUERES MONTSENY S/N |
|
11/05/2024
|
17:45
|
BÀSQUET VILAFANT | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT CTRA. DE VILAFANT S/N |
|
18/05/2024
|
10:30
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS BLANC | FD CASSANENC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
18/05/2024
|
10:30
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS BLANC | CB HOSTALRIC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
18/05/2024
|
11:00
|
PRISCO-L'ESCALA B | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE L'ESPORT DE L'ESCALA RUSIÑOL, 4 |
|
18/05/2024
|
12:00
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | CB.ROSES | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
18/05/2024
|
12:00
|
BC FONTAJAU IN2IN GROC | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24 |
|
18/05/2024
|
16:00
|
TECNOCASA - CB BLANES B | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
25/05/2024
|
09:00
|
SHOPPINS - CB BLANES A | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
25/05/2024
|
10:30
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS BLANC | CB HOSTALRIC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
25/05/2024
|
12:00
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | CB HOSTALRIC | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
25/05/2024
|
13:30
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
25/05/2024
|
13:30
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | CE PALAMOS - U16 BLAU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
01/06/2024
|
09:00
|
CE CALDES DE MALAVELLA | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
01/06/2024
|
10:30
|
C.B.GUIXOLS 1 | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS C/ CALLAO S/N |
|
01/06/2024
|
12:00
|
CB BESCANO | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BESCANÓ ZONA ESPORTIVA |
|
01/06/2024
|
12:15
|
EEM CALDES MALAVELLA U12 | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS BLANC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
08/06/2024
|
10:30
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS BLANC | VIKINGS VILABLAREIX | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |