Calendari Global Club

BASQUET CLUB FONTAJAU

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
28/09/2019
11:00
CB OLOT GREDA BC FONTAJAU IN2IN C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
28/09/2019
17:30
CB LA VALL D'EN BAS BC FONTAJAU IN2IN NEGRE C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 CENTRE ESPORTIU D'EN BAS
C/ PISCINA S/N
29/09/2019
10:30
BC FONTAJAU IN2IN CB ROSES C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
29/09/2019
12:00
BC FONTAJAU IN2IN GROC C.B. FARNERS C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
29/09/2019
17:00
BC FONTAJAU IN2IN U.E. MONTGAT C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
29/09/2019
19:00
BC FONTAJAU IN2IN SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
05/10/2019
09:00
BC FONTAJAU IN2IN GROC SIF C.B. BLANES C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
05/10/2019
09:00
BC FONTAJAU IN2IN CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA A C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
05/10/2019
09:00
BÀSQUET VILAFANT BC FONTAJAU IN2IN GROC C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT
CTRA. DE VILAFANT S/N
05/10/2019
09:00
UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA MX BC FONTAJAU IN2IN NEGRE C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'AMER
AVGDA DEL FAR
05/10/2019
10:30
BC FONTAJAU IN2IN NEGRE CLUB ESPORTIU JOVENTUT CELRÀ C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
05/10/2019
10:30
BC FONTAJAU IN2IN GROC F.D CASSANENC C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
05/10/2019
10:30
CESET B BC FONTAJAU IN2IN C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
05/10/2019
11:30
ESCOLAPIES FIGUERES 12 BC FONTAJAU IN2IN NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
05/10/2019
12:00
BC FONTAJAU IN2IN CB QUART - GRUES GRUZ C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
05/10/2019
12:00
BC FONTAJAU IN2IN LES ALZINES B C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
05/10/2019
12:00
BÀSQUET VILAFANT TARONJA BC FONTAJAU IN2IN C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT
CTRA. DE VILAFANT S/N
05/10/2019
12:00
BASQUET LLORET SAMBA HOTELS BC FONTAJAU IN2IN GROC C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR
AVINGUDA DE RIERAL, S/N
05/10/2019
12:15
ADVISORIA BOET MATARÓ BC FONTAJAU IN2IN C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
05/10/2019
16:00
BC FONTAJAU IN2IN NEGRE C.B. BESCANO C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
05/10/2019
18:30
C.B. PALAFOLLS BC FONTAJAU IN2IN GROC C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 EL PALAUET DE PALAFOLLS
C/ BAIX S/N.
06/10/2019
16:30
CB SANT NARCÍS BC FONTAJAU IN2IN C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
06/10/2019
19:00
BC FONTAJAU IN2IN CB OLOT C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
07/10/2019
21:30
C.B. SANT GREGORI BC FONTAJAU IN2IN C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
12/10/2019
09:00
BC FONTAJAU IN2IN CB SALT C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
12/10/2019
09:00
BC FONTAJAU IN2IN NEGRE CB VILOBÍ D'ONYAR C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
12/10/2019
09:00
C.B LLAGOSTERA BC FONTAJAU IN2IN GROC C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
12/10/2019
09:00
PROAUTO CE CALDES MALAVELLA BC FONTAJAU IN2IN NEGRE C.T. INFANTIL FEMENI POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA
CTRA DE CALDES DE MALAVELLA
12/10/2019
09:15
C.B. FARNERS BC FONTAJAU IN2IN GROC C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS
AVGDA SALVADOR SPRIU S/N
12/10/2019
09:30
CB BANYOLES BLANC BC FONTAJAU IN2IN C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
12/10/2019
09:30
C.B. BLANES B BC FONTAJAU IN2IN C.T. MINI FEM. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
12/10/2019
09:30
GIROBOWLING CB SALT BC FONTAJAU IN2IN C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
12/10/2019
10:30
BC FONTAJAU IN2IN GROC ESCOLÀPIES FIGUERES 08 C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
12/10/2019
10:30
BC FONTAJAU IN2IN NEGRE CLUB BASQUET GRIFEU C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
12/10/2019
12:00
BC FONTAJAU IN2IN GROC C.B. BLANES C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
12/10/2019
12:00
CB BESCANO BC FONTAJAU IN2IN C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE BESCANÓ
ZONA ESPORTIVA
12/10/2019
16:00
BC FONTAJAU IN2IN CB GRANOLLERS 2-PISOS.COM C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
12/10/2019
16:00
CB ROSES BC FONTAJAU IN2IN NEGRE C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO MUNICIPAL ROSES
CTRA MAS OLIVA S/N
12/10/2019
17:30
BC FONTAJAU IN2IN GROC CB LA VALL D'EN BAS C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
12/10/2019
19:00
BC FONTAJAU IN2IN C.B. CANET C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
13/10/2019
12:00
CLUB ESPORTIU JOVENTUT CELRÀ BC FONTAJAU IN2IN C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CELRÀ
C/ PINS D'EN ROS S/N
19/10/2019
09:00
BC FONTAJAU IN2IN CB ADEPAF BLANC C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
19/10/2019
09:00
BC FONTAJAU IN2IN GROC C. B. VILABLAREIX C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
19/10/2019
09:00
BC FONTAJAU IN2IN NEGRE F.D CASSANENC C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
19/10/2019
09:00
CESET BC FONTAJAU IN2IN GROC C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
19/10/2019
09:00
BASQUET LLORET RECREATIVOS LLORET BC FONTAJAU IN2IN C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR
AVINGUDA DE RIERAL, S/N
19/10/2019
10:30
BC FONTAJAU IN2IN PRISCO-L´ESCALA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
19/10/2019
10:30
BC FONTAJAU IN2IN GROC CB ADEPAF BLAU C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
19/10/2019
10:30
BASQUET LLORET RECREATIVOS LLORET BC FONTAJAU IN2IN NEGRE C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR
AVINGUDA DE RIERAL, S/N
19/10/2019
12:00
BC FONTAJAU IN2IN CB BANYOLES BLAU C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
19/10/2019
12:45
CB QUART - GRUES GRUZ BC FONTAJAU IN2IN NEGRE C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
19/10/2019
12:45
F.D. CASSANENC BC FONTAJAU IN2IN GROC C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
19/10/2019
16:00
CBGX SANTJOANENC BC FONTAJAU IN2IN GROC C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS
C/ PAPERERA TORRAS, 2
20/10/2019
12:00
BC FONTAJAU IN2IN NEGRE PRISCO-L´ESCALA C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
23/10/2019
17:45
UNIÓ GIRONA BLAU BC FONTAJAU IN2IN NEGRE C.T. MINI MASC. PAVELLO MARISTES DE GIRONA
AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7
26/10/2019
09:00
BC FONTAJAU IN2IN NEGRE C.E. ONYAR C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
26/10/2019
09:00
BC FONTAJAU IN2IN UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
26/10/2019
10:30
BC FONTAJAU IN2IN NEGRE BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
26/10/2019
10:30
BC FONTAJAU IN2IN GROC CB NOU CAULÈS C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
26/10/2019
10:30
SALLE-MASMITJÀ BÀSQUET BC FONTAJAU IN2IN C.T. CADET MASC. PROMOCIO COL.LEGI LA SALLE-GIRONA
SANT JOAN BTA LA SALLE-12
26/10/2019
12:00
BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS BLANC BC FONTAJAU IN2IN GROC C.T. MINI MASC. PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS
C/ XALOC N. 22
26/10/2019
12:00
UNIÓ GIRONA BLAU BC FONTAJAU IN2IN NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MARISTES DE GIRONA
AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7
26/10/2019
12:45
F.D. CASSANENC BC FONTAJAU IN2IN C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
26/10/2019
16:00
BC FONTAJAU IN2IN C.E. VALLDEMIA-MARISTES SM C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
26/10/2019
17:30
BC FONTAJAU IN2IN CB BANYOLES BLAU C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
26/10/2019
19:00
BC FONTAJAU IN2IN GROC C.B. BESCANO C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
26/10/2019
19:30
BÀSQUET VILAFANT BC FONTAJAU IN2IN NEGRE C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT
CTRA. DE VILAFANT S/N
27/10/2019
19:15
PROAUTO CE CALDES MALAVELLA BC FONTAJAU IN2IN C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA
CTRA DE CALDES DE MALAVELLA
02/11/2019
10:30
BC FONTAJAU IN2IN GROC CESET-MASMITJA C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
02/11/2019
10:30
EEM CALDES DE MALAVELLA BC FONTAJAU IN2IN C.T. PRE-MINI FEM. POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA
CTRA DE CALDES DE MALAVELLA
02/11/2019
12:00
BC FONTAJAU IN2IN SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
02/11/2019
12:00
CB ROSES BC FONTAJAU IN2IN C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL ROSES
CTRA MAS OLIVA S/N
02/11/2019
16:15
C.B. GRIFEU-LLANÇÀ BC FONTAJAU IN2IN C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA
PARATGE LES ESPLANES
02/11/2019
18:30
BC FONTAJAU IN2IN NEGRE C.B. PALAFOLLS C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
02/11/2019
19:45
C.E. ONYAR BC FONTAJAU IN2IN C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
03/11/2019
17:00
BC FONTAJAU IN2IN ESCOLÀPIES FIGUERES C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
03/11/2019
18:45
C.B LLAGOSTERA BC FONTAJAU IN2IN GROC C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
09/11/2019
09:00
BC FONTAJAU IN2IN CB ROSES C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
09/11/2019
09:00
BC FONTAJAU IN2IN NEGRE CB ADEPAF BLAU C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
09/11/2019
09:00
C.B LLAGOSTERA BC FONTAJAU IN2IN NEGRE C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
09/11/2019
09:00
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET NEGRE BC FONTAJAU IN2IN GROC C.T. INFANTIL FEMENI PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
09/11/2019
09:30
CB SANT HILARI BC FONTAJAU IN2IN GROC C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS SANT HILARI SACALM
CTRA FONT PICANT S/N
09/11/2019
10:00
CCE MONTESSORI-PALAU BC FONTAJAU IN2IN GROC C.T. MINI MASC. PAVELLO COL.LEGI MONTESSORI-PALAU DE GIRONA
CAMI VELL DE FORNELLS, 33
09/11/2019
10:30
BC FONTAJAU IN2IN NEGRE CEEB TORDERA C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
09/11/2019
10:30
BC FONTAJAU IN2IN CCE MONTESSORI PALAU C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
09/11/2019
12:00
BC FONTAJAU IN2IN GROC C.B. FARNERS C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
09/11/2019
12:00
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET ROIG BC FONTAJAU IN2IN NEGRE C.T. INFANTIL FEMENI PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
09/11/2019
16:00
BC FONTAJAU IN2IN CESET B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
09/11/2019
16:00
BASQUET PORQUERES BC FONTAJAU IN2IN C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL DE PORQUERES
MONTSENY S/N
09/11/2019
17:30
BC FONTAJAU IN2IN GROC CB ROSES C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
09/11/2019
17:30
ESCOLÀPIES FIGUERES BC FONTAJAU IN2IN C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
09/11/2019
19:00
BC FONTAJAU IN2IN ROGER'S CB VILASSAR DE DALT C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
09/11/2019
19:15
CBGX SANTJOANENC BC FONTAJAU IN2IN NEGRE C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS
C/ PAPERERA TORRAS, 2
09/11/2019
20:30
BC FONTAJAU IN2IN CB QUART ASSISTRANS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
16/11/2019
09:00
BC FONTAJAU IN2IN GROC BASQUET LLORET SAMBA HOTELS C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
16/11/2019
09:00
BC FONTAJAU IN2IN NEGRE ESCOLAPIES FIGUERES 12 C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
16/11/2019
09:00
F.D CASSANENC BC FONTAJAU IN2IN GROC C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
16/11/2019
09:30
SIF C.B. BLANES BC FONTAJAU IN2IN GROC C.T. INFANTIL FEMENI CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
16/11/2019
10:30
BC FONTAJAU IN2IN GROC CB ROSES VERD C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
16/11/2019
10:30
BC FONTAJAU IN2IN NEGRE UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA MX C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
16/11/2019
10:30
CEB GIRONA BC FONTAJAU IN2IN C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
16/11/2019
11:00
F.D CASSANENC BC FONTAJAU IN2IN C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
16/11/2019
12:00
BC FONTAJAU IN2IN CB BESCANO C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
16/11/2019
12:00
BC FONTAJAU IN2IN CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA VERMELL C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
16/11/2019
12:30
CLUB ESPORTIU JOVENTUT CELRÀ BC FONTAJAU IN2IN NEGRE C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CELRÀ
C/ PINS D'EN ROS S/N
16/11/2019
16:00
BC FONTAJAU IN2IN CB LA VALL D'EN BAS S C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
16/11/2019
16:30
ESCOLA PIA OLOT BC FONTAJAU IN2IN GROC C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
16/11/2019
17:30
BC FONTAJAU IN2IN NEGRE C.B LLAGOSTERA C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
16/11/2019
19:45
U.E. MATARÓ-JAF BC FONTAJAU IN2IN C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
17/11/2019
20:30
BC TORROELLA BC FONTAJAU IN2IN C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE TORROELLA DE MONTGRI
RDA. PAU CASALS, S/N
21/11/2019
18:00
UNIÓ VEDRUNA BLANC BC FONTAJAU IN2IN C.T. PRE-MINI FEM. CENTRE ESPORTIU VEDRUNA DE GIRONA
CAMI VELL DE FORNELLS S/N
23/11/2019
09:00
BC FONTAJAU IN2IN GROC C.B LLAGOSTERA C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
23/11/2019
09:00
BC FONTAJAU IN2IN GROC C.B. FARNERS C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
23/11/2019
09:30
LES ALZINES B BC FONTAJAU IN2IN C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
23/11/2019
10:00
CLUB BASQUET GRIFEU BC FONTAJAU IN2IN NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA
PARATGE LES ESPLANES
23/11/2019
10:30
BC FONTAJAU IN2IN CB SANT NARCÍS U14 C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
23/11/2019
10:30
BC FONTAJAU IN2IN GROC BÀSQUET VILAFANT C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
23/11/2019
11:00
CB VILOBÍ D'ONYAR BC FONTAJAU IN2IN NEGRE C.T. MINI MASC. PAVELLO POLIESPORTIU DE VILOBI D'ONYAR
ESCOLAS MUNICIPALS
23/11/2019
12:00
BC FONTAJAU IN2IN NEGRE PROAUTO CE CALDES MALAVELLA C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
23/11/2019
12:30
C.B. BLANES BC FONTAJAU IN2IN GROC C.T. PRE-INFANTIL MASC. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
23/11/2019
13:00
CLUB BASQUET GRIFEU BC FONTAJAU IN2IN C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA
PARATGE LES ESPLANES
23/11/2019
16:00
BC FONTAJAU IN2IN C.B. SANT CELONI C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
23/11/2019
16:30
ESCOLA PIA OLOT BC FONTAJAU IN2IN NEGRE C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
23/11/2019
16:30
PRISCO-L´ESCALA BC FONTAJAU IN2IN C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE L'ESPORT DE L'ESCALA
RUSIÑOL, 4
23/11/2019
17:30
BC FONTAJAU IN2IN CB ROSES C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
23/11/2019
19:15
BC FONTAJAU IN2IN GROC PRISCO-L´ESCALA C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
23/11/2019
21:00
BC FONTAJAU IN2IN J.P. FRUITS VERMELLS - C.B. CALELLA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
24/11/2019
16:00
FEMENI MARESME B BC FONTAJAU IN2IN C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL SANT POL
PARC LITORAL, S/N
24/11/2019
17:45
BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS BC FONTAJAU IN2IN C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS
C/ XALOC N. 22
30/11/2019
09:00
BC FONTAJAU IN2IN NEGRE BASQUET LLORET RECREATIVOS LLORET C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
30/11/2019
09:00
BC FONTAJAU IN2IN GIROBOWLING CB SALT C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
30/11/2019
09:00
F.D CASSANENC BC FONTAJAU IN2IN NEGRE C.T. MINI MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
30/11/2019
10:15
C. B. VILABLAREIX BC FONTAJAU IN2IN GROC C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL VILABLAREIX
C/ MARROC S/N
30/11/2019
10:30
BC FONTAJAU IN2IN NEGRE CB QUART - GRUES GRUZ C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
30/11/2019
10:30
C.E. PALAMOS BC FONTAJAU IN2IN C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
30/11/2019
11:45
ESCOLÀPIES FIGUERES 08 BC FONTAJAU IN2IN GROC C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
30/11/2019
12:00
BC FONTAJAU IN2IN GROC CESET C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
30/11/2019
12:00
BC FONTAJAU IN2IN GROC F.D. CASSANENC C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
30/11/2019
16:00
BC FONTAJAU IN2IN SALLE-MASMITJÀ BÀSQUET C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
30/11/2019
17:30
BC FONTAJAU IN2IN UNIÓ GIRONA NEGRE C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
30/11/2019
17:45
REALE BÀSQUET VILAFANT BC FONTAJAU IN2IN C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT
CTRA. DE VILAFANT S/N
30/11/2019
19:00
BC FONTAJAU IN2IN GROC BC FONTAJAU IN2IN NEGRE C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
30/11/2019
20:30
BC FONTAJAU IN2IN PRISCO-L´ESCALA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
01/12/2019
18:00
BASQUET LLORET SAMBA HOTELS BC FONTAJAU IN2IN C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR
AVINGUDA DE RIERAL, S/N
14/12/2019
09:00
BC FONTAJAU IN2IN C.B. BLANES A C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
14/12/2019
09:00
BC FONTAJAU IN2IN NEGRE UNIÓ GIRONA BLAU C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
14/12/2019
09:00
BC FONTAJAU IN2IN UNIÓ VEDRUNA BLANC C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
14/12/2019
09:00
CB ADEPAF BLAU BC FONTAJAU IN2IN GROC C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
14/12/2019
10:30
BC FONTAJAU IN2IN NEGRE UNIÓ GIRONA BLAU C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
14/12/2019
10:30
UNIÓ GIRONA BLANC BC FONTAJAU IN2IN C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MARISTES DE GIRONA
AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7
14/12/2019
10:30
CB NOU CAULÈS BC FONTAJAU IN2IN GROC C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES
HORTS D'EN PERE PAU
14/12/2019
10:45
C.E. ONYAR BC FONTAJAU IN2IN NEGRE C.T. INFANTIL FEMENI PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
14/12/2019
12:00
BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS BC FONTAJAU IN2IN NEGRE C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS
C/ XALOC N. 22
14/12/2019
16:00
BC FONTAJAU IN2IN F.D. CASSANENC C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
14/12/2019
16:00
BC FONTAJAU IN2IN NEGRE C.B. FARNERS C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
14/12/2019
19:00
BC FONTAJAU IN2IN CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
14/12/2019
19:30
BÀSQUET VILAFANT BC FONTAJAU IN2IN GROC C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT
CTRA. DE VILAFANT S/N
15/12/2019
12:15
BASQUET LLORET RECREATIVOS LLORET BC FONTAJAU IN2IN C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR
AVINGUDA DE RIERAL, S/N
21/12/2019
09:00
BC FONTAJAU IN2IN GROC SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET NEGRE C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
21/12/2019
09:00
CB ADEPAF BLAU BC FONTAJAU IN2IN NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
21/12/2019
09:00
UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA BC FONTAJAU IN2IN C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL D'AMER
AVGDA DEL FAR
21/12/2019
10:30
BC FONTAJAU IN2IN NEGRE C.B LLAGOSTERA C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
21/12/2019
10:30
BC FONTAJAU IN2IN GROC BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS BLANC C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
21/12/2019
10:30
UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA A BC FONTAJAU IN2IN C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS DE LA CELLERA DE TER
CARRETERA ESCOLES S/N
21/12/2019
11:00
CB OLOT BC FONTAJAU IN2IN C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
21/12/2019
12:00
BC FONTAJAU IN2IN GROC CB SANT HILARI C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
21/12/2019
12:00
BC FONTAJAU IN2IN NEGRE SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET ROIG C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
21/12/2019
12:15
C.B. FARNERS BC FONTAJAU IN2IN GROC C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS
AVGDA SALVADOR SPRIU S/N
21/12/2019
12:30
CEEB TORDERA BC FONTAJAU IN2IN NEGRE C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL TORDERA
AV. PAISOS CATALANS, S/N
21/12/2019
16:00
BC FONTAJAU IN2IN RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
21/12/2019
16:00
BC FONTAJAU IN2IN NEGRE CB LA VALL D'EN BAS C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
21/12/2019
19:00
BC FONTAJAU IN2IN CESET C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
21/12/2019
20:45
C.B. FARNERS BC FONTAJAU IN2IN GROC C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS
AVGDA SALVADOR SPRIU S/N
22/12/2019
12:00
GIROBOWLING CB SALT BC FONTAJAU IN2IN C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
22/12/2019
18:00
ARENYS BÀSQUET B BC FONTAJAU IN2IN C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
11/01/2020
09:00
BC FONTAJAU IN2IN C.B LLAGOSTERA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
11/01/2020
09:00
BC FONTAJAU IN2IN EEM CALDES DE MALAVELLA C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
11/01/2020
09:00
CESET-MASMITJA BC FONTAJAU IN2IN GROC C.T. MINI MASC. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
11/01/2020
16:00
C.B. BESCANO BC FONTAJAU IN2IN NEGRE C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO MUNICIPAL DE BESCANÓ
ZONA ESPORTIVA
11/01/2020
17:30
BC FONTAJAU IN2IN GROC C.B. PALAFOLLS C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
11/01/2020
17:30
BC FONTAJAU IN2IN CESET C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
11/01/2020
17:45
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B BC FONTAJAU IN2IN C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
11/01/2020
19:00
BC FONTAJAU IN2IN C.B. FARNERS C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
12/01/2020
18:00
CB NOU CAULÈS BC FONTAJAU IN2IN C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES
HORTS D'EN PERE PAU
18/01/2020
09:30
CCE MONTESSORI PALAU BC FONTAJAU IN2IN C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO COL.LEGI MONTESSORI-PALAU DE GIRONA
CAMI VELL DE FORNELLS, 33
18/01/2020
10:30
BC FONTAJAU IN2IN GROC CCE MONTESSORI-PALAU C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
18/01/2020
13:30
BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS BC FONTAJAU IN2IN C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS
C/ XALOC N. 22
18/01/2020
16:00
BC FONTAJAU IN2IN NEGRE CB ROSES C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
18/01/2020
17:30
BC FONTAJAU IN2IN CB OLOT GREDA C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
18/01/2020
17:30
CB LA VALL D'EN BAS BC FONTAJAU IN2IN GROC C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 CENTRE ESPORTIU D'EN BAS
C/ PISCINA S/N
18/01/2020
19:00
BC FONTAJAU IN2IN C.B. SANT GREGORI C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
18/01/2020
19:50
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET B BC FONTAJAU IN2IN C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
19/01/2020
17:30
U.E. MONTGAT BC FONTAJAU IN2IN C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
25/01/2020
09:00
BC FONTAJAU IN2IN C.B. FARNERS C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
25/01/2020
09:00
BC FONTAJAU IN2IN F.D CASSANENC C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
25/01/2020
10:30
CB ROSES VERD BC FONTAJAU IN2IN GROC C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL ROSES
CTRA MAS OLIVA S/N
25/01/2020
11:00
CB QUART - GRUES GRUZ BC FONTAJAU IN2IN C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
25/01/2020
16:00
BC FONTAJAU IN2IN ADVISORIA BOET MATARÓ C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
25/01/2020
16:45
CB OLOT BC FONTAJAU IN2IN C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
25/01/2020
17:30
BC FONTAJAU IN2IN GROC CBGX SANTJOANENC C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
25/01/2020
19:00
BC FONTAJAU IN2IN CB SANT NARCÍS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
25/01/2020
19:45
PRISCO-L´ESCALA BC FONTAJAU IN2IN NEGRE C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO MUNICIPAL DE L'ESPORT DE L'ESCALA
RUSIÑOL, 4
01/02/2020
09:00
BC FONTAJAU IN2IN BÀSQUET VILAFANT TARONJA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
01/02/2020
16:00
BC FONTAJAU IN2IN NEGRE BÀSQUET VILAFANT C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
01/02/2020
16:00
C.B. BESCANO BC FONTAJAU IN2IN GROC C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO MUNICIPAL DE BESCANÓ
ZONA ESPORTIVA
01/02/2020
17:30
BC FONTAJAU IN2IN CB BANYOLES BLANC C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
01/02/2020
19:00
BC FONTAJAU IN2IN CLUB ESPORTIU JOVENTUT CELRÀ C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
01/02/2020
19:30
C.B. CANET BC FONTAJAU IN2IN C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR
CATALUNYA, S/N
02/02/2020
10:30
CB GRANOLLERS 2-PISOS.COM BC FONTAJAU IN2IN C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
08/02/2020
11:00
CB SALT BC FONTAJAU IN2IN C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
08/02/2020
12:30
CB BANYOLES BLAU BC FONTAJAU IN2IN C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
08/02/2020
16:00
BC FONTAJAU IN2IN FEMENI MARESME B C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
08/02/2020
17:30
BC FONTAJAU IN2IN GROC C.B LLAGOSTERA C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
08/02/2020
18:30
C.B. PALAFOLLS BC FONTAJAU IN2IN NEGRE C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 EL PALAUET DE PALAFOLLS
C/ BAIX S/N.
08/02/2020
19:00
BC FONTAJAU IN2IN ARENYS BÀSQUET B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
08/02/2020
19:00
CB ROSES BC FONTAJAU IN2IN C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL ROSES
CTRA MAS OLIVA S/N
22/02/2020
12:15
CB ADEPAF BLANC BC FONTAJAU IN2IN C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
22/02/2020
16:00
BC FONTAJAU IN2IN NEGRE CBGX SANTJOANENC C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
22/02/2020
16:00
CB ROSES BC FONTAJAU IN2IN GROC C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO MUNICIPAL ROSES
CTRA MAS OLIVA S/N
22/02/2020
19:00
BC FONTAJAU IN2IN PROAUTO CE CALDES MALAVELLA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
22/02/2020
19:00
C.E. VALLDEMIA-MARISTES SM BC FONTAJAU IN2IN C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU VALLDEMIA
MOSSEN FORNELLS, S/N
23/02/2020
19:15
CB BANYOLES BLAU BC FONTAJAU IN2IN C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
29/02/2020
09:00
BC FONTAJAU IN2IN F.D. CASSANENC C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
29/02/2020
16:00
BC FONTAJAU IN2IN C.B. GRIFEU-LLANÇÀ C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
29/02/2020
17:30
BC FONTAJAU IN2IN GROC ESCOLA PIA OLOT C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
29/02/2020
19:00
BC FONTAJAU IN2IN C.E. ONYAR C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
29/02/2020
19:00
ESCOLÀPIES FIGUERES BC FONTAJAU IN2IN C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
01/03/2020
12:00
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET BC FONTAJAU IN2IN C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
01/03/2020
18:45
C.B LLAGOSTERA BC FONTAJAU IN2IN NEGRE C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
07/03/2020
12:00
CB ROSES BC FONTAJAU IN2IN C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL ROSES
CTRA MAS OLIVA S/N
07/03/2020
16:00
BC FONTAJAU IN2IN NEGRE ESCOLA PIA OLOT C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
07/03/2020
16:00
CB QUART ASSISTRANS BC FONTAJAU IN2IN C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
07/03/2020
17:30
BC FONTAJAU IN2IN ESCOLÀPIES FIGUERES C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
07/03/2020
19:00
BC FONTAJAU IN2IN BASQUET PORQUERES C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
07/03/2020
19:45
PRISCO-L´ESCALA BC FONTAJAU IN2IN GROC C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO MUNICIPAL DE L'ESPORT DE L'ESCALA
RUSIÑOL, 4
08/03/2020
16:00
ROGER'S CB VILASSAR DE DALT BC FONTAJAU IN2IN C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS
C/ SANTS MARTIRS, S/N
14/03/2020
09:00
BC FONTAJAU IN2IN CEB GIRONA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
14/03/2020
16:00
BC FONTAJAU IN2IN U.E. MATARÓ-JAF C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
14/03/2020
16:00
BC FONTAJAU IN2IN NEGRE BC FONTAJAU IN2IN GROC C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
14/03/2020
19:00
BC FONTAJAU IN2IN BC TORROELLA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
14/03/2020
19:00
CB LA VALL D'EN BAS S BC FONTAJAU IN2IN C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA CENTRE ESPORTIU D'EN BAS
C/ PISCINA S/N
15/03/2020
10:30
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA VERMELL BC FONTAJAU IN2IN C.T. CADET FEM. PROMOCIO INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
21/03/2020
10:30
CB SANT NARCÍS U14 BC FONTAJAU IN2IN C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
21/03/2020
17:30
BC FONTAJAU IN2IN GROC BÀSQUET VILAFANT C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
21/03/2020
17:30
BC FONTAJAU IN2IN CLUB BASQUET GRIFEU C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
21/03/2020
17:45
C.B. SANT CELONI BC FONTAJAU IN2IN C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI
ESTEVE CARDELUS, S/N
21/03/2020
19:00
BC FONTAJAU IN2IN BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
21/03/2020
19:30
J.P. FRUITS VERMELLS - C.B. CALELLA BC FONTAJAU IN2IN C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
21/03/2020
20:45
C.B. FARNERS BC FONTAJAU IN2IN NEGRE C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS
AVGDA SALVADOR SPRIU S/N
28/03/2020
09:00
BC FONTAJAU IN2IN C.E. PALAMOS C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
28/03/2020
12:00
UNIÓ GIRONA NEGRE BC FONTAJAU IN2IN C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MARISTES DE GIRONA
AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7
28/03/2020
16:00
BC FONTAJAU IN2IN REALE BÀSQUET VILAFANT C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
28/03/2020
16:00
PRISCO-L´ESCALA BC FONTAJAU IN2IN C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL DE L'ESPORT DE L'ESCALA
RUSIÑOL, 4
28/03/2020
19:00
BC FONTAJAU IN2IN BASQUET LLORET SAMBA HOTELS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
18/04/2020
12:30
C.B. BLANES A BC FONTAJAU IN2IN C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
18/04/2020
17:00
F.D. CASSANENC BC FONTAJAU IN2IN C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
18/04/2020
17:30
BC FONTAJAU IN2IN UNIÓ GIRONA BLANC C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
18/04/2020
19:00
BC FONTAJAU IN2IN BASQUET LLORET RECREATIVOS LLORET C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
18/04/2020
19:15
CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA BC FONTAJAU IN2IN C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER
ZONA ESP. PARC DEL COLOMER
25/04/2020
09:00
BC FONTAJAU IN2IN CB OLOT C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
25/04/2020
17:30
BC FONTAJAU IN2IN UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA A C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
25/04/2020
17:30
CESET BC FONTAJAU IN2IN C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
25/04/2020
19:00
BC FONTAJAU IN2IN GIROBOWLING CB SALT C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
26/04/2020
10:45
RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B BC FONTAJAU IN2IN C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
09/05/2020
10:30
CESET BC FONTAJAU IN2IN C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
09/05/2020
10:45
C.B LLAGOSTERA BC FONTAJAU IN2IN C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
09/05/2020
16:00
BC FONTAJAU IN2IN CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
09/05/2020
19:00
BC FONTAJAU IN2IN CB NOU CAULÈS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
09/05/2020
19:00
C.B. FARNERS BC FONTAJAU IN2IN C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS
AVGDA SALVADOR SPRIU S/N
16/05/2020
09:00
BC FONTAJAU IN2IN BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
23/05/2020
10:45
C.B. FARNERS BC FONTAJAU IN2IN C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS
AVGDA SALVADOR SPRIU S/N
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD