Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
24/09/2023
|
12:45
|
S.E. SANT MEDIR | CB LA LLAGOSTA S25 | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | POLIESPORTIU SANT MEDIR PASSATGE TOLEDO, 12-14 |
|
30/09/2023
|
09:30
|
CB LA LLAGOSTA PREM MIXTE | CB LES FRANQUESES VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COMPLEX ESPORTIU EL TURO JOAQUIM BLUME S/N |
|
30/09/2023
|
11:00
|
CB LA LLAGOSTA PREINF | CB GUINARDÓ MIXTE - ESCOLA RAMON I CAJAL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COMPLEX ESPORTIU EL TURO JOAQUIM BLUME S/N |
|
30/09/2023
|
12:30
|
CB LA LLAGOSTA CDT | A.E. TEIÀ | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COMPLEX ESPORTIU EL TURO JOAQUIM BLUME S/N |
|
07/10/2023
|
11:45
|
BÀSQUET PB9 'U13' | CB LA LLAGOSTA PREINF | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. ESPORTIU GREVOL PROVENÇALS 9 |
|
07/10/2023
|
19:30
|
REFORMIT ARENYS BÀSQUET | CB LA LLAGOSTA S25 | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS FONS DE LES CREUS, ZONA ESP. |
|
08/10/2023
|
09:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS BLAU-MAS DE SANT LLEI | CB LA LLAGOSTA MIN MIXTE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
21/10/2023
|
09:30
|
CB LA LLAGOSTA PREM MIXTE | CB CERDANYOLA AL DIA B | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COMPLEX ESPORTIU EL TURO JOAQUIM BLUME S/N |
|
21/10/2023
|
11:00
|
CB LA LLAGOSTA MIN MIXTE | TRIOMF - UB MIR | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COMPLEX ESPORTIU EL TURO JOAQUIM BLUME S/N |
|
21/10/2023
|
12:30
|
CB LA LLAGOSTA PREINF | BASQUET CANYELLES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COMPLEX ESPORTIU EL TURO JOAQUIM BLUME S/N |
|
21/10/2023
|
16:00
|
CB LA LLAGOSTA CDT | DIN INSTAL.LACIONS-AECAM MALGRAT | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COMPLEX ESPORTIU EL TURO JOAQUIM BLUME S/N |
|
21/10/2023
|
17:45
|
CB LA LLAGOSTA S25 | C. B. RAMON LLULL SUB-25 | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | COMPLEX ESPORTIU EL TURO JOAQUIM BLUME S/N |
|
27/10/2023
|
18:30
|
C.B. LLIÇA DE VALL | CB LA LLAGOSTA CDT | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LLIÇA DE VALL PASSEIG DE L'ESGLESIA, S/N |
|
28/10/2023
|
09:00
|
EXCELLENCE ACB PALAU | CB LA LLAGOSTA MIN MIXTE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MARIA VICTOR P. CARRERADA, 55 |
|
28/10/2023
|
09:15
|
BÀSQUET ALELLA B | CB LA LLAGOSTA CDT | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU ABELARDO VERA PG. CREU DE PEDRA, S/N |
|
28/10/2023
|
10:30
|
C.B.CASTELLAR MASC | CB LA LLAGOSTA PREM MIXTE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | NOU PAVELLO ZONA PUIGVERT PAIS VALENCIA, S/N |
|
28/10/2023
|
12:30
|
C.B.COLL - BLAU | CB LA LLAGOSTA PREINF | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
29/10/2023
|
19:45
|
TRIOMF - UB MIR | CB LA LLAGOSTA S25 | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MIQUEL POBLET CAMI DE LA FONT FREDA, S/N |
|
04/11/2023
|
09:30
|
CB LA LLAGOSTA PREINF | BASQUET ATENEU MONTSERRAT GROC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COMPLEX ESPORTIU EL TURO JOAQUIM BLUME S/N |
|
04/11/2023
|
11:00
|
CB LA LLAGOSTA PREM MIXTE | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COMPLEX ESPORTIU EL TURO JOAQUIM BLUME S/N |
|
04/11/2023
|
12:30
|
CB LA LLAGOSTA MIN MIXTE | MONTMELO CB MIXTE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COMPLEX ESPORTIU EL TURO JOAQUIM BLUME S/N |
|
04/11/2023
|
16:00
|
CB LA LLAGOSTA CDT | HOMS UE MATARÓ - CGM | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COMPLEX ESPORTIU EL TURO JOAQUIM BLUME S/N |
|
04/11/2023
|
17:45
|
CB LA LLAGOSTA S25 | C.B GASSÓ | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | COMPLEX ESPORTIU EL TURO JOAQUIM BLUME S/N |
|
11/11/2023
|
10:45
|
CB GUINARDÓ MIXTE - ESCOLA RAMON I CAJAL | CB LA LLAGOSTA PREINF | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | C.E.I.P. PIT-ROIG AGUILAR, 4 |
|
11/11/2023
|
18:00
|
CLUB BÀSQUET ALISOS B | CB LA LLAGOSTA S25 | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | POLIESPORTIU MUNICIPAL LA MINA AV. FERNANDEZ MARQUEZ, S/N |
|
12/11/2023
|
10:15
|
CB LES FRANQUESES VERD | CB LA LLAGOSTA PREM MIXTE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
18/11/2023
|
09:30
|
CB LA LLAGOSTA MIN MIXTE | CB VILANOVA DEL VALLÈS BLAU-MAS DE SANT LLEI | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COMPLEX ESPORTIU EL TURO JOAQUIM BLUME S/N |
|
18/11/2023
|
11:00
|
CB LA LLAGOSTA PREINF | BÀSQUET PB9 'U13' | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COMPLEX ESPORTIU EL TURO JOAQUIM BLUME S/N |
|
18/11/2023
|
12:30
|
CB LA LLAGOSTA CDT | C.B. LLIÇA DE VALL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COMPLEX ESPORTIU EL TURO JOAQUIM BLUME S/N |
|
25/11/2023
|
10:45
|
CB CERDANYOLA AL DIA B | CB LA LLAGOSTA PREM MIXTE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
25/11/2023
|
11:15
|
BASQUET CANYELLES | CB LA LLAGOSTA PREINF | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |
|
25/11/2023
|
12:15
|
DIN INSTAL.LACIONS-AECAM MALGRAT | CB LA LLAGOSTA CDT | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
26/11/2023
|
10:00
|
A.E. TEIÀ | CB LA LLAGOSTA CDT | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU EL CIM JOSEP PUIGORIOL, S/N |
|
26/11/2023
|
19:00
|
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU | CB LA LLAGOSTA S25 | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU AV. JAUME CAMPMAJOR, 30 |
|
30/11/2023
|
19:00
|
TRIOMF - UB MIR | CB LA LLAGOSTA MIN MIXTE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | GIMNAS MUNICIPAL MONTCADA BONAVISTA, S/N |
|
02/12/2023
|
09:30
|
CB LA LLAGOSTA PREM MIXTE | C.B.CASTELLAR MASC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COMPLEX ESPORTIU EL TURO JOAQUIM BLUME S/N |
|
02/12/2023
|
11:00
|
CB LA LLAGOSTA MIN MIXTE | EXCELLENCE ACB PALAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COMPLEX ESPORTIU EL TURO JOAQUIM BLUME S/N |
|
02/12/2023
|
12:30
|
CB LA LLAGOSTA PREINF | C.B.COLL - BLAU | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COMPLEX ESPORTIU EL TURO JOAQUIM BLUME S/N |
|
02/12/2023
|
16:00
|
CB LA LLAGOSTA CDT | BÀSQUET ALELLA B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COMPLEX ESPORTIU EL TURO JOAQUIM BLUME S/N |
|
02/12/2023
|
17:45
|
CB LA LLAGOSTA S25 | UE BÀSQUET MARTORELLES | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | COMPLEX ESPORTIU EL TURO JOAQUIM BLUME S/N |
|
16/12/2023
|
09:00
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | CB LA LLAGOSTA PREM MIXTE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
16/12/2023
|
09:00
|
MONTMELO CB MIXTE | CB LA LLAGOSTA MIN MIXTE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE MONTMELO DR. FERRAN, S/N |
|
16/12/2023
|
13:30
|
BASQUET ATENEU MONTSERRAT GROC | CB LA LLAGOSTA PREINF | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | B. ATENEU MONTSERRAT TORRE DAMIANS, 6 ATIC |
|
16/12/2023
|
16:00
|
CB LA LLAGOSTA S25 | CLUB BÀSQUET SANT CELONI U25M | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | COMPLEX ESPORTIU EL TURO JOAQUIM BLUME S/N |
|
16/12/2023
|
20:15
|
HOMS UE MATARÓ - CGM | CB LA LLAGOSTA CDT | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
14/01/2024
|
19:00
|
ORLANDAI | CB LA LLAGOSTA S25 | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | ESCOLA CEIP ORLANDAI AV. J.FOIX / DOMINGUEZ MIRALL |
|
20/01/2024
|
09:00
|
CREU ALTA SABADELL | CB LA LLAGOSTA PREM MIXTE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
20/01/2024
|
10:30
|
TRIOMF - UB MIR | CB LA LLAGOSTA MIN MIXTE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MPAL. MONTCADA BONAVISTA, S/N (PISCINES) |
|
20/01/2024
|
16:15
|
CB LA LLAGOSTA CDT | CBSFC1946 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COMPLEX ESPORTIU EL TURO JOAQUIM BLUME S/N |
|
21/01/2024
|
09:15
|
C.B. CENTELLES MIXTE | CB LA LLAGOSTA PREINF | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL DE CENTELLES RONDA DELS ESPORTS S/N |
|
27/01/2024
|
09:30
|
CB LA LLAGOSTA PREM MIXTE | FERRIMAX BÀSQUET SANT FOST | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COMPLEX ESPORTIU EL TURO JOAQUIM BLUME S/N |
|
27/01/2024
|
11:00
|
CB LA LLAGOSTA MIN MIXTE | C.B. LLIÇA DE VALL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COMPLEX ESPORTIU EL TURO JOAQUIM BLUME S/N |
|
27/01/2024
|
12:30
|
CB LA LLAGOSTA PREINF | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COMPLEX ESPORTIU EL TURO JOAQUIM BLUME S/N |
|
27/01/2024
|
16:00
|
CB LA LLAGOSTA CDT | CB VILANOVA DEL VALLÈS VERMELL-MAS DE SANT LLEI | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COMPLEX ESPORTIU EL TURO JOAQUIM BLUME S/N |
|
27/01/2024
|
17:45
|
CB LA LLAGOSTA S25 | S.E. SANT MEDIR | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | COMPLEX ESPORTIU EL TURO JOAQUIM BLUME S/N |
|
03/02/2024
|
09:00
|
BASQUET NEUS B | CB LA LLAGOSTA MIN MIXTE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO LA COLINA GRAN BRETANYA, S/N |
|
03/02/2024
|
12:00
|
BASQUET NEUS | CB LA LLAGOSTA PREM MIXTE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO LA COLINA GRAN BRETANYA, S/N |
|
03/02/2024
|
12:30
|
CLUB BÀSQUET PUIG-REIG | CB LA LLAGOSTA PREINF | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | INSTAL. MUNICIPAL PUIG REIG PASSEIG RIERA DE LA SALA, 3 |
|
03/02/2024
|
17:45
|
CANOVELLES BC 2 | CB LA LLAGOSTA CDT | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT DIAGONAL, S/N |
|
17/02/2024
|
09:30
|
CB LA LLAGOSTA PREM MIXTE | E.B. ROSELLA BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COMPLEX ESPORTIU EL TURO JOAQUIM BLUME S/N |
|
17/02/2024
|
11:00
|
CB LA LLAGOSTA MIN MIXTE | U. B. LLEFIÀ - VISTAOPTICA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COMPLEX ESPORTIU EL TURO JOAQUIM BLUME S/N |
|
17/02/2024
|
12:30
|
CB LA LLAGOSTA PREINF | UE BÀSQUET MARTORELLES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COMPLEX ESPORTIU EL TURO JOAQUIM BLUME S/N |
|
17/02/2024
|
16:15
|
CB LA LLAGOSTA S25 | REFORMIT ARENYS BÀSQUET | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | COMPLEX ESPORTIU EL TURO JOAQUIM BLUME S/N |
|
22/02/2024
|
18:45
|
CB LA LLAGOSTA PREINF | C.B. LLIÇA DE VALL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO RIERA SECA AV. RIERA SECA, S/N |
|
24/02/2024
|
10:45
|
C.B. RODA DE TER | CB LA LLAGOSTA CDT | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL RODA DE TER CRTA. OLOT S/N |
|
24/02/2024
|
18:00
|
C. B. RAMON LLULL SUB-25 | CB LA LLAGOSTA S25 | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD NAPOLS, 42 |
|
25/02/2024
|
11:15
|
CLUB NATACIÓ SABADELL | CB LA LLAGOSTA PREM MIXTE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus) MONTCADA, 21 |
|
02/03/2024
|
09:00
|
CB MANLLEU (U13M GROC) | CB LA LLAGOSTA PREINF | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL.LEGI LA SALLE MANLLEU AV. DEL TER, S/N |
|
02/03/2024
|
09:00
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | CB LA LLAGOSTA PREM MIXTE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
02/03/2024
|
10:45
|
ON TOUR ACB PALAU | CB LA LLAGOSTA CDT | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MARIA VICTOR P. CARRERADA, 55 |
|
02/03/2024
|
12:00
|
CLUB BASQUET ARGENTONA BLANC | CB LA LLAGOSTA MIN MIXTE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
02/03/2024
|
16:00
|
CB LA LLAGOSTA S25 | TRIOMF - UB MIR | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO RIERA SECA AV. RIERA SECA, S/N |
|
09/03/2024
|
09:30
|
CB LA LLAGOSTA PREM MIXTE | BASQUETPIASABADELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COMPLEX ESPORTIU EL TURO JOAQUIM BLUME S/N |
|
09/03/2024
|
11:00
|
CB LA LLAGOSTA MIN MIXTE | UE MATARO - MNM | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COMPLEX ESPORTIU EL TURO JOAQUIM BLUME S/N |
|
09/03/2024
|
12:30
|
CB LA LLAGOSTA PREINF | C.B. MOLLET A | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COMPLEX ESPORTIU EL TURO JOAQUIM BLUME S/N |
|
09/03/2024
|
16:15
|
CB LA LLAGOSTA CDT | A.E. TEIÀ | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COMPLEX ESPORTIU EL TURO JOAQUIM BLUME S/N |
|
10/03/2024
|
09:15
|
C.B GASSÓ | CB LA LLAGOSTA S25 | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA TAMARIT, 30 |
|
16/03/2024
|
09:30
|
CB LA LLAGOSTA PREM MIXTE | CREU ALTA SABADELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COMPLEX ESPORTIU EL TURO JOAQUIM BLUME S/N |
|
16/03/2024
|
11:00
|
CB LA LLAGOSTA MIN MIXTE | TRIOMF - UB MIR | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COMPLEX ESPORTIU EL TURO JOAQUIM BLUME S/N |
|
16/03/2024
|
12:30
|
CB LA LLAGOSTA PREINF | C.B. CENTELLES MIXTE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COMPLEX ESPORTIU EL TURO JOAQUIM BLUME S/N |
|
16/03/2024
|
16:15
|
CB LA LLAGOSTA S25 | CLUB BÀSQUET ALISOS B | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | COMPLEX ESPORTIU EL TURO JOAQUIM BLUME S/N |
|
17/03/2024
|
17:15
|
CBSFC1946 | CB LA LLAGOSTA CDT | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLÓ LLUÍS VALLCORBA AV. ESCOLES, S/N |
|
06/04/2024
|
09:00
|
C.B. LLIÇA DE VALL | CB LA LLAGOSTA MIN MIXTE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LLIÇA DE VALL PASSEIG DE L'ESGLESIA, S/N |
|
06/04/2024
|
12:00
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | CB LA LLAGOSTA PREINF | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
06/04/2024
|
12:30
|
FERRIMAX BÀSQUET SANT FOST | CB LA LLAGOSTA PREM MIXTE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. ESPORTIU Nº2 SANT FOST AV. MAURI S/N |
|
06/04/2024
|
16:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS VERMELL-MAS DE SANT LLEI | CB LA LLAGOSTA CDT | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
13/04/2024
|
09:30
|
CB LA LLAGOSTA MIN MIXTE | BASQUET NEUS B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COMPLEX ESPORTIU EL TURO JOAQUIM BLUME S/N |
|
13/04/2024
|
11:00
|
CB LA LLAGOSTA PREM MIXTE | BASQUET NEUS | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COMPLEX ESPORTIU EL TURO JOAQUIM BLUME S/N |
|
13/04/2024
|
12:30
|
CB LA LLAGOSTA PREINF | CLUB BÀSQUET PUIG-REIG | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COMPLEX ESPORTIU EL TURO JOAQUIM BLUME S/N |
|
13/04/2024
|
16:15
|
CB LA LLAGOSTA CDT | CANOVELLES BC 2 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COMPLEX ESPORTIU EL TURO JOAQUIM BLUME S/N |
|
13/04/2024
|
17:45
|
CB LA LLAGOSTA S25 | GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | COMPLEX ESPORTIU EL TURO JOAQUIM BLUME S/N |
|
20/04/2024
|
09:00
|
E.B. ROSELLA BLANC | CB LA LLAGOSTA PREM MIXTE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
20/04/2024
|
10:45
|
U. B. LLEFIÀ - VISTAOPTICA | CB LA LLAGOSTA MIN MIXTE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU LLEFIA DR. BASSOLS, 109-119 |
|
20/04/2024
|
12:00
|
UE BÀSQUET MARTORELLES | CB LA LLAGOSTA PREINF | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL MARTORELLES CAN PUIG, S/N |
|
20/04/2024
|
19:30
|
UE BÀSQUET MARTORELLES | CB LA LLAGOSTA S25 | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL MARTORELLES CAN PUIG, S/N |
|
27/04/2024
|
09:30
|
CB LA LLAGOSTA PREM MIXTE | CLUB NATACIÓ SABADELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COMPLEX ESPORTIU EL TURO JOAQUIM BLUME S/N |
|
27/04/2024
|
10:30
|
C.B. LLIÇA DE VALL | CB LA LLAGOSTA PREINF | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | GIMNAS MUNICIPAL CARRER MONTSIÀ, 31 (Costat Escola Les Llisses) |
|
27/04/2024
|
11:00
|
CB LA LLAGOSTA CDT | C.B. RODA DE TER | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COMPLEX ESPORTIU EL TURO JOAQUIM BLUME S/N |
|
27/04/2024
|
19:15
|
CLUB BÀSQUET SANT CELONI U25M | CB LA LLAGOSTA S25 | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI ESTEVE CARDELUS, S/N |
|
04/05/2024
|
09:30
|
CB LA LLAGOSTA PREINF | CB MANLLEU (U13M GROC) | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COMPLEX ESPORTIU EL TURO JOAQUIM BLUME S/N |
|
04/05/2024
|
11:00
|
CB LA LLAGOSTA MIN MIXTE | CLUB BASQUET ARGENTONA BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COMPLEX ESPORTIU EL TURO JOAQUIM BLUME S/N |
|
04/05/2024
|
12:30
|
CB LA LLAGOSTA PREM MIXTE | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COMPLEX ESPORTIU EL TURO JOAQUIM BLUME S/N |
|
04/05/2024
|
16:00
|
CB LA LLAGOSTA CDT | ON TOUR ACB PALAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO RIERA SECA AV. RIERA SECA, S/N |
|
04/05/2024
|
17:45
|
CB LA LLAGOSTA S25 | ORLANDAI | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO RIERA SECA AV. RIERA SECA, S/N |
|
11/05/2024
|
10:30
|
A.E. TEIÀ | CB LA LLAGOSTA CDT | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU EL CIM JOSEP PUIGORIOL, S/N |
|
11/05/2024
|
12:00
|
C.B. MOLLET A | CB LA LLAGOSTA PREINF | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
11/05/2024
|
12:00
|
BASQUETPIASABADELL | CB LA LLAGOSTA PREM MIXTE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
11/05/2024
|
16:00
|
UE MATARO - MNM | CB LA LLAGOSTA MIN MIXTE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |