Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
23/09/2023
|
10:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | CB SANT NARCÍS O | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
23/09/2023
|
12:45
|
PRISCO-L'ESCALA A | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE L'ESPORT DE L'ESCALA RUSIÑOL, 4 |
|
23/09/2023
|
17:45
|
CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA A | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI C/ TORRENT VIDAL S/N |
|
23/09/2023
|
19:30
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | CB OLOT | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
24/09/2023
|
10:30
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | FD CASSANENC | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
24/09/2023
|
11:00
|
C.B.GUIXOLS 2 | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS C/ CALLAO S/N |
|
24/09/2023
|
12:30
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | C.B. BESCANO | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
24/09/2023
|
16:30
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
30/09/2023
|
09:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | BASQUET PORQUERES VERMELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
30/09/2023
|
09:00
|
BC FONTAJAU IN2IN GROC | UNIÓ GIRONA MARISTES BLAU | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLÓ ST EUGENIA MONTFALGARS DE GIRONA C/ ENRIC MARQUÉS RIBALTA, 12 |
|
30/09/2023
|
10:30
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | ESCOLÀPIES FIGUERES VERMELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
30/09/2023
|
10:30
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | C.B.LLAGOSTERA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
30/09/2023
|
11:00
|
CEEB TORDERA | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL TORDERA AV. PAISOS CATALANS, S/N |
|
30/09/2023
|
11:00
|
CEJ CELRÀ VERD U11 | UNIÓ GIRONA MARISTES BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CELRÀ C/ PINS D'EN ROS S/N |
|
30/09/2023
|
12:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | BC FONTAJAU IN2IN GROC | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
30/09/2023
|
16:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | CE PALAMÓS - U18 BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
30/09/2023
|
16:00
|
CESET U25 - TALLER BRUANI | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA PASSEIG D'OLOT, 41 |
|
30/09/2023
|
17:45
|
ESCOLÀPIES FIGUERES | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N |
|
30/09/2023
|
19:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA B | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
01/10/2023
|
10:30
|
CESET U16 | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA PASSEIG D'OLOT, 41 |
|
01/10/2023
|
17:45
|
C.B. FONTCOBERTA | UNIÓ GIRONA MARISTES | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL FONTCOBERTA AV. DE LA PEDRERA |
|
07/10/2023
|
09:00
|
CB BANYOLES | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES PASSEIG DE MAS RIERA |
|
07/10/2023
|
10:30
|
UNIÓ GIRONA MARISTES BLANC | CB BANYOLES BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
07/10/2023
|
12:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | BASQUET PORQUERES | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
07/10/2023
|
12:00
|
BASQUET GIRONA U12 VERMELL | UNIÓ GIRONA MARISTES BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA DOCTOR ANTIC ROCA, S/N |
|
07/10/2023
|
12:00
|
AE FORNELLS | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO POLIESPORTIU MUNICIPAL DE FORNELLS DE LA SELVA ZONA ESPORTIVA EL MOLI |
|
07/10/2023
|
12:30
|
CB.ROSES | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
07/10/2023
|
16:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | CB ADEPAF TXOT'S | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
07/10/2023
|
16:00
|
FEC VALL DEL TER | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL LLANDRIUS DE CAMPRODON CARRETERA DE MOLLO, S/N |
|
07/10/2023
|
17:45
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | PIA OLOT | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
07/10/2023
|
19:30
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | ATHLÈTIC SILENC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
08/10/2023
|
16:00
|
F.D CASSANENC DAVINIA PALACIOS | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL |
|
08/10/2023
|
19:00
|
CBU LLORET SAMBA HOTELS | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR AVINGUDA DE RIERAL, S/N |
|
15/10/2023
|
16:30
|
CB SALT BLANC | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT AVGDA, PAISOS CATALANS S/N |
|
18/10/2023
|
20:30
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | CB SALT | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
21/10/2023
|
09:00
|
BC FONTAJAU IN2IN | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA PASSEIG D'OLOT, 41 |
|
21/10/2023
|
09:00
|
C.B. FONTCOBERTA | UNIÓ GIRONA MARISTES BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL FONTCOBERTA AV. DE LA PEDRERA |
|
21/10/2023
|
12:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | CB LA VALL D'EN BAS A | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
21/10/2023
|
12:00
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
21/10/2023
|
12:00
|
C.B. FONTCOBERTA | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL FONTCOBERTA AV. DE LA PEDRERA |
|
21/10/2023
|
12:30
|
VEDRUNA GIRONA U10 | UNIÓ GIRONA MARISTES BLAU | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | CENTRE ESPORTIU VEDRUNA DE GIRONA CAMI VELL DE FORNELLS S/N |
|
21/10/2023
|
16:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
21/10/2023
|
18:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | C.B. VILOBÍ | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
21/10/2023
|
19:30
|
BÀSQUET VILAFANT | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT CTRA. DE VILAFANT S/N |
|
22/10/2023
|
10:30
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | FD CASSANENC A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
22/10/2023
|
10:45
|
CB SANT NARCÍS O | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA PASSEIG D'OLOT, 41 |
|
22/10/2023
|
18:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
22/10/2023
|
18:30
|
CB LA VALL D'EN BAS | UNIÓ GIRONA MARISTES | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | CENTRE ESPORTIU D'EN BAS C/ PISCINA S/N |
|
23/10/2023
|
18:45
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | CCE MONTESSORI PALAU | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
28/10/2023
|
09:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | CB QUART GRUES CRUZ | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
28/10/2023
|
09:00
|
BC TORROELLA | UNIÓ GIRONA MARISTES BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE TORROELLA DE MONTGRI RDA. PAU CASALS, S/N |
|
28/10/2023
|
10:30
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | CB OLOT | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
28/10/2023
|
10:30
|
UNIÓ GIRONA MARISTES BLAU | BASQUET GIRONA U10 VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
28/10/2023
|
10:45
|
C.B.LLAGOSTERA | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA AVINGUDA DE L' ESPORT S/N |
|
28/10/2023
|
12:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | CESET U16 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
28/10/2023
|
12:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES BLANC | CEJ CELRÀ VERD U11 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
28/10/2023
|
12:30
|
BASQUET PORQUERES VERMELL | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE PORQUERES MONTSENY S/N |
|
28/10/2023
|
16:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
28/10/2023
|
16:00
|
CB QUART GRUES CRUZ | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
28/10/2023
|
16:30
|
C.B. FONTCOBERTA | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL FONTCOBERTA AV. DE LA PEDRERA |
|
29/10/2023
|
16:00
|
UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS DE LA CELLERA DE TER CARRETERA ESCOLES S/N |
|
29/10/2023
|
18:00
|
C.E.B. SANT JORDI BLAU | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
04/11/2023
|
09:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | BC TORROELLA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
04/11/2023
|
10:30
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | AE FORNELLS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
04/11/2023
|
10:30
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | CB BANYOLES | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
04/11/2023
|
10:30
|
CB BANYOLES BLANC | UNIÓ GIRONA MARISTES BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES PASSEIG DE MAS RIERA |
|
04/11/2023
|
10:45
|
CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA LILA | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI C/ TORRENT VIDAL S/N |
|
04/11/2023
|
11:00
|
BASQUET PORQUERES | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE PORQUERES MONTSENY S/N |
|
04/11/2023
|
12:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | SOLDATAL CB CAMPDEVANOL | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
04/11/2023
|
12:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES BLAU | BASQUET PORQUERES BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
04/11/2023
|
12:00
|
MASMITJÀ GROC | UNIÓ GIRONA MARISTES BLAU | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL.LEGI DR. MASMITJA DE GIRONA C/ JOAN MARAGALL, N. 56 |
|
04/11/2023
|
16:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | CB BESCANO | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
04/11/2023
|
17:45
|
CE CALDES DE MALAVELLA | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
04/11/2023
|
18:30
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | CE CALDES DE MALAVELLA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
05/11/2023
|
16:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | C.B. SARRIÀ DE TER | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
05/11/2023
|
16:00
|
FARRERAS NADAL VILABLAREIX | UNIÓ GIRONA MARISTES | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILABLAREIX C/ MARROC S/N |
|
05/11/2023
|
18:30
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
08/11/2023
|
21:00
|
CB BESCANO B | UNIÓ GIRONA MARISTES | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BESCANÓ ZONA ESPORTIVA |
|
11/11/2023
|
09:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | C.B. FONTCOBERTA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
11/11/2023
|
10:30
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | BC FONTAJAU IN2IN GROC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
11/11/2023
|
10:30
|
UNIÓ GIRONA MARISTES BLAU | BC FONTAJAU IN2IN GROC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
11/11/2023
|
10:30
|
BÀSQUET VILAFANT | UNIÓ GIRONA MARISTES BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT CTRA. DE VILAFANT S/N |
|
11/11/2023
|
11:00
|
CCE MONTESSORI PALAU | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO COL.LEGI MONTESSORI-PALAU DE GIRONA CAMI VELL DE FORNELLS, 33 |
|
11/11/2023
|
12:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES BLANC | C.B. FONTCOBERTA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
11/11/2023
|
12:00
|
ESCOLÀPIES FIGUERES VERMELL | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N |
|
11/11/2023
|
16:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | NOU CAULÈS U17-18 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
11/11/2023
|
19:30
|
CB OLOT GREDA | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N |
|
11/11/2023
|
20:15
|
CLUB NATACIÓ SABADELL A | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus) MONTCADA, 21 |
|
12/11/2023
|
10:30
|
CB SANT NARCÍS | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA JOSEP AGUILERA I MARTI, 2 |
|
12/11/2023
|
12:00
|
BC TORROELLA | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | NOU PAVELLÓ MUNICIPAL D'ESPORTS DE TORROELLA DE MONTGRI Ronda Pau Casals, s/n |
|
12/11/2023
|
15:45
|
CBGX SANTJOANENC | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
12/11/2023
|
16:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | FPCE BEGUR | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
18/11/2023
|
09:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | BC FONTAJAU IN2IN BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
18/11/2023
|
10:30
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | CB BANYOLES BLAU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
18/11/2023
|
10:30
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | CB.ROSES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
18/11/2023
|
12:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES BLAU | BASQUET GIRONA U11 VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
18/11/2023
|
16:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | CB LA VALL D'EN BAS | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
18/11/2023
|
17:45
|
C.B. BESCANO | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL DE BESCANÓ ZONA ESPORTIVA |
|
18/11/2023
|
17:45
|
C.B. FARNERS B | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS AVGDA SALVADOR SPRIU S/N |
|
19/11/2023
|
12:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | SERMATEC JET TERRASSA | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
19/11/2023
|
18:45
|
FD CASSANENC | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL |
|
21/11/2023
|
18:45
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | VEDRUNA GIRONA U15 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
25/11/2023
|
09:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | NOU CAULÈS FEMENÍ U11-12 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
25/11/2023
|
09:15
|
SALLE F.D CASSANENC | UNIÓ GIRONA MARISTES BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL |
|
25/11/2023
|
10:30
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | BC FONTAJAU IN2IN | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
25/11/2023
|
10:30
|
UNIÓ GIRONA MARISTES BLAU | VEDRUNA GIRONA U10 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
25/11/2023
|
10:45
|
GRUP LAMINAT BLANES (GLB) - CB BLANES A | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
25/11/2023
|
12:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES BLAU | FD CASSANENC B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
25/11/2023
|
12:30
|
CB SALT | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT AVGDA, PAISOS CATALANS S/N |
|
25/11/2023
|
16:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | CEEB TORDERA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
25/11/2023
|
17:30
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | CB BANYOLES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
25/11/2023
|
19:30
|
UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA B | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS DE LA CELLERA DE TER CARRETERA ESCOLES S/N |
|
25/11/2023
|
19:45
|
BC FONTAJAU IN2IN | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24 |
|
26/11/2023
|
09:00
|
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET BLANC | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLÓ FIRAL DE LA BISBAL D'EMPORDA AV. MAS CLARÀ, S/N |
|
26/11/2023
|
10:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | CESET U25 - TALLER BRUANI | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
26/11/2023
|
10:30
|
C.B. CASTELLO | UNIÓ GIRONA MARISTES | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU DE CASTELLÓ D'EMPURIES PL. FRANCESÇ MACIA |
|
26/11/2023
|
12:30
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | CB QUART OBRES I SERVEIS CRUZ | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
02/12/2023
|
09:30
|
CB QUART GRUES CRUZ | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
02/12/2023
|
10:30
|
UNIÓ GIRONA MARISTES BLANC | BC MAÇANET | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
02/12/2023
|
10:30
|
BASQUET GIRONA U10 VERMELL | UNIÓ GIRONA MARISTES BLAU | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA DOCTOR ANTIC ROCA, S/N |
|
02/12/2023
|
10:45
|
CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA LILA | UNIÓ GIRONA MARISTES BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI C/ TORRENT VIDAL S/N |
|
02/12/2023
|
11:00
|
CB LA VALL D'EN BAS | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | CENTRE ESPORTIU D'EN BAS C/ PISCINA S/N |
|
02/12/2023
|
12:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | C. B. VILABLAREIX | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
02/12/2023
|
12:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | C.B.GUIXOLS | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
02/12/2023
|
16:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | C.B.GUIXOLS 2 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
02/12/2023
|
17:45
|
TECE PIA OLOT | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
02/12/2023
|
18:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | VDS AUTOMATISMES CASSÀ F,D CASSANENC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
03/12/2023
|
10:30
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | CE PALAMÓS - U16 FEM | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
16/12/2023
|
09:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | C.B.LLAGOSTERA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
16/12/2023
|
09:30
|
CB.ROSES | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
16/12/2023
|
10:30
|
UNIÓ GIRONA MARISTES BLAU | MASMITJÀ GROC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
16/12/2023
|
10:30
|
BC MAÇANET | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLÓ POLIVALENT DE MAÇANET Carrer Salvador Espriu, núm.21 |
|
16/12/2023
|
10:45
|
CB GRIFEU-LLANÇÀ | UNIÓ GIRONA MARISTES BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA PARATGE LES ESPLANES |
|
16/12/2023
|
12:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | FD CASSANENC A | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
16/12/2023
|
16:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | ESCOLÀPIES FIGUERES | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
16/12/2023
|
19:30
|
CE PALAMÓS - U18 BLAU | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS C/GASPART MATAS S/N |
|
17/12/2023
|
09:30
|
U8 VERMELL | UNIÓ GIRONA MARISTES | ESCOBOL | C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA DOCTOR ANTIC ROCA, S/N |
|
17/12/2023
|
10:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | BÀSQUET VILAFANT | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
17/12/2023
|
16:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | SUTTON CBF CERDANYOLA | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
19/12/2023
|
18:15
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | C.B.LLAGOSTERA BLAU | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
23/12/2023
|
19:00
|
CB ADEPAF TXOT'S | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO POLIESPORTIU DE CASTELLÓ D'EMPURIES PL. FRANCESÇ MACIA |
|
13/01/2024
|
09:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | ATHLÈTIC SILENC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
13/01/2024
|
09:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES BLAU | BASQUET GIRONA U10 VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
13/01/2024
|
09:30
|
BC MAÇANET | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLÓ POLIVALENT DE MAÇANET Carrer Salvador Espriu, núm.21 |
|
13/01/2024
|
10:30
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | CESET U14 VERD | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
13/01/2024
|
10:30
|
UNIÓ GIRONA MARISTES BLAU | BASQUET GIRONA U12 VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
13/01/2024
|
11:00
|
FEC VALL DEL TER | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL LLANDRIUS DE CAMPRODON CARRETERA DE MOLLO, S/N |
|
13/01/2024
|
12:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES BLANC | CB ANGLÈS U11 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
13/01/2024
|
12:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | BC FONTAJAU IN2IN | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
13/01/2024
|
16:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | CBU LLORET SAMBA HOTELS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
13/01/2024
|
16:00
|
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA AVGDA MAS CLARA S/N |
|
13/01/2024
|
18:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | BASQUET PORQUERES | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
13/01/2024
|
20:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | C.B. LLINARS A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
14/01/2024
|
10:30
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | PRISCO-L'ESCALA A | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
14/01/2024
|
12:30
|
CN CALDES | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAV. MUNICIPAL LES CREMADES ZONA ESPORTIVA (PISCINES) |
|
14/01/2024
|
16:30
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | CB SALT BLANC | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
18/01/2024
|
20:00
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
20/01/2024
|
09:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA B | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
20/01/2024
|
09:00
|
AE FORNELLS | UNIÓ GIRONA MARISTES BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU MUNICIPAL DE FORNELLS DE LA SELVA ZONA ESPORTIVA EL MOLI |
|
20/01/2024
|
09:00
|
BC FONTAJAU IN2IN GROC | UNIÓ GIRONA MARISTES BLAU | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24 |
|
20/01/2024
|
09:00
|
CB CRISTINENC | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE STA.CRISTINA D'ARO ZONA ESPORTIVA |
|
20/01/2024
|
10:30
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | CESET | ESCOBOL | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
20/01/2024
|
12:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | CLUB BÀSQUET SANT HILARI | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
20/01/2024
|
12:00
|
BC FONTAJAU IN2IN GROC | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24 |
|
20/01/2024
|
12:30
|
SHOPPINS - CB BLANES B | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
20/01/2024
|
16:00
|
C.B. VILOBÍ | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO POLIESPORTIU DE VILOBI D'ONYAR ESCOLAS MUNICIPALS |
|
20/01/2024
|
17:45
|
CESET U16 | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA PASSEIG D'OLOT, 41 |
|
20/01/2024
|
18:30
|
CB BANYOLES | UNIÓ GIRONA MARISTES | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES PASSEIG DE MAS RIERA |
|
20/01/2024
|
19:30
|
C.B. SARRIÀ DE TER | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL DE SARRIÀ DE TER C/ FRANCESC CAMBO S/N |
|
21/01/2024
|
10:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | CE CALDES DE MALAVELLA | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
21/01/2024
|
12:00
|
PIA OLOT | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
21/01/2024
|
12:30
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | FEMENÍ OSONA B - OVA PROJECTS | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
21/01/2024
|
17:00
|
FD CASSANENC A | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL |
|
23/01/2024
|
18:30
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | NOU CAULÈS TARONJA U13-14 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
24/01/2024
|
20:30
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | PRISCO-L'ESCALA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
27/01/2024
|
09:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES BLAU | BC TORROELLA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
27/01/2024
|
09:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES BLANC | GOLDEN HOTELS & EXPERIENCES UA TOSSA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
27/01/2024
|
09:00
|
BC TORROELLA | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | NOU PAVELLÓ MUNICIPAL D'ESPORTS DE TORROELLA DE MONTGRI Ronda Pau Casals, s/n |
|
27/01/2024
|
10:30
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | BÀSQUET VILAFANT | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
27/01/2024
|
10:30
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | ESCOLÀPIES FIGUERES VERMELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
27/01/2024
|
11:00
|
CB.ROSES VERD | UNIÓ GIRONA MARISTES BLAU | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
27/01/2024
|
12:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | FEC VALL DEL TER | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
27/01/2024
|
12:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | CB SANT NARCÍS P | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
27/01/2024
|
12:30
|
CCE MONTESSORI PALAU | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO COL.LEGI MONTESSORI-PALAU DE GIRONA CAMI VELL DE FORNELLS, 33 |
|
27/01/2024
|
16:00
|
FPCE BEGUR | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL BEGUR CARRER DEL PAVELLO, S/N |
|
27/01/2024
|
16:00
|
CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA B | UNIÓ GIRONA MARISTES | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI C/ TORRENT VIDAL S/N |
|
27/01/2024
|
19:15
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | C.B. FONTCOBERTA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
28/01/2024
|
10:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | CB SANT NARCÍS | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
28/01/2024
|
10:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
28/01/2024
|
12:30
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
03/02/2024
|
09:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES BLAU | EEM CALDES MALAVELLA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
03/02/2024
|
09:00
|
CB LA VALL D'EN BAS A | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | CENTRE ESPORTIU D'EN BAS C/ PISCINA S/N |
|
03/02/2024
|
09:00
|
C.B.LLAGOSTERA | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA AVINGUDA DE L' ESPORT S/N |
|
03/02/2024
|
10:30
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | CEEB TORDERA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
03/02/2024
|
11:00
|
BASQUET PORQUERES BLANC | UNIÓ GIRONA MARISTES BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE PORQUERES MONTSENY S/N |
|
03/02/2024
|
12:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES BLANC | CEJ CELRÀ VERD U11 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
03/02/2024
|
12:00
|
C.B. FONTCOBERTA | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL FONTCOBERTA AV. DE LA PEDRERA |
|
03/02/2024
|
12:00
|
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA AVGDA MAS CLARA S/N |
|
03/02/2024
|
12:30
|
TECNOCASA - CB BLANES B | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
03/02/2024
|
16:00
|
CE CALDES DE MALAVELLA | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
03/02/2024
|
19:15
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | C.B. FONTCOBERTA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
04/02/2024
|
10:30
|
CB BESCANO | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL DE BESCANÓ ZONA ESPORTIVA |
|
04/02/2024
|
18:00
|
C.B. LLINARS A | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO MUNICIPAL LLINARS AV. EUROPA DE LES NACIONS S/N |
|
17/02/2024
|
09:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | EEM CALDES MALAVELLA U13 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
17/02/2024
|
10:30
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | CB SALT | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
17/02/2024
|
10:30
|
C.B. FONTCOBERTA | UNIÓ GIRONA MARISTES BLAU | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL FONTCOBERTA AV. DE LA PEDRERA |
|
17/02/2024
|
11:00
|
CB SALT NEGRE | UNIÓ GIRONA MARISTES BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT AVGDA, PAISOS CATALANS S/N |
|
17/02/2024
|
12:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES BLAU | BÀSQUET VILAFANT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
17/02/2024
|
12:15
|
CB ANGLÈS 2 | UNIÓ GIRONA MARISTES | ESCOBOL | PAVELLO ESPORTIU D'ANGLES ZONA POLIDEPORTIVA |
|
17/02/2024
|
12:30
|
CB SALT NEGRE | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT AVGDA, PAISOS CATALANS S/N |
|
17/02/2024
|
16:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | F.D CASSANENC DAVINIA PALACIOS | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
17/02/2024
|
19:15
|
CB OLOT | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N |
|
18/02/2024
|
11:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | ESCOLÀPIES FIGUERES | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
18/02/2024
|
13:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
18/02/2024
|
17:45
|
NOU CAULÈS U17-18 | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES HORTS D'EN PERE PAU |
|
20/02/2024
|
18:45
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | CB QUART GRUES CRUZ | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
24/02/2024
|
09:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
24/02/2024
|
09:00
|
BC TORROELLA | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE TORROELLA DE MONTGRI RDA. PAU CASALS, S/N |
|
24/02/2024
|
10:30
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
24/02/2024
|
10:30
|
UNIÓ GIRONA MARISTES BLAU | C.B. FARNERS | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
24/02/2024
|
10:30
|
BASQUET GIRONA U11 VERMELL | UNIÓ GIRONA MARISTES BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA DOCTOR ANTIC ROCA, S/N |
|
24/02/2024
|
12:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES BLANC | CESET U12 NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
24/02/2024
|
12:30
|
CB SANT NARCÍS | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA JOSEP AGUILERA I MARTI, 2 |
|
24/02/2024
|
16:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | C.B. FARNERS B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
24/02/2024
|
16:00
|
SOLDATAL CB CAMPDEVANOL | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU MUNICIPAL ST JOAN LES ABADESSES C/ BERNAT SAULET 1 |
|
24/02/2024
|
16:30
|
C.B. SARRIÀ DE TER | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL DE SARRIÀ DE TER C/ FRANCESC CAMBO S/N |
|
24/02/2024
|
18:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | CB LA VALL D'EN BAS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
24/02/2024
|
20:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | CB QUART | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
25/02/2024
|
12:30
|
CB LA VALL D'EN BAS | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | CENTRE ESPORTIU D'EN BAS C/ PISCINA S/N |
|
25/02/2024
|
19:30
|
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB A | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | C.E.M. CAN CASABLANQUES - Pista Nova C/ PRIORAT s/n |
|
27/02/2024
|
20:15
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | CBGX SANTJOANENC | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
01/03/2024
|
18:35
|
EEM CALDES MALAVELLA U13 | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
02/03/2024
|
09:00
|
CB OLOT | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N |
|
02/03/2024
|
09:00
|
NOU CAULÈS FEMENÍ U11-12 | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES HORTS D'EN PERE PAU |
|
02/03/2024
|
09:15
|
FD CASSANENC | UNIÓ GIRONA MARISTES BLAU | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL |
|
02/03/2024
|
09:30
|
CB.ROSES VERD | UNIÓ GIRONA MARISTES BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
02/03/2024
|
10:30
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | SOLDATAL CB CAMPDEVANOL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
02/03/2024
|
12:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | CB OLOT GREDA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
02/03/2024
|
12:45
|
FD CASSANENC B | UNIÓ GIRONA MARISTES BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL |
|
02/03/2024
|
15:45
|
CEEB TORDERA | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL TORDERA AV. PAISOS CATALANS, S/N |
|
02/03/2024
|
16:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | BC FONTAJAU IN2IN | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
02/03/2024
|
16:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | ESCOLÀPIES FIGUERES | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
02/03/2024
|
16:00
|
F.D CASSANENC | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL |
|
02/03/2024
|
18:30
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | C.E.B. SANT JORDI BLAU | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
02/03/2024
|
19:30
|
CB SALT | UNIÓ GIRONA MARISTES | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT AVGDA, PAISOS CATALANS S/N |
|
03/03/2024
|
10:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | C.B. FARNERS | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
03/03/2024
|
12:00
|
CB OLOT | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N |
|
09/03/2024
|
09:00
|
BASQUET GIRONA U10 VERMELL | UNIÓ GIRONA MARISTES BLAU | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA DOCTOR ANTIC ROCA, S/N |
|
09/03/2024
|
10:30
|
BC FONTAJAU IN2IN | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24 |
|
09/03/2024
|
10:30
|
CBU LLORET SAMBA HOTELS MIXTE | UNIÓ GIRONA MARISTES BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR AVINGUDA DE RIERAL, S/N |
|
09/03/2024
|
10:45
|
VEDRUNA GIRONA U15 | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | CENTRE ESPORTIU VEDRUNA DE GIRONA CAMI VELL DE FORNELLS S/N |
|
09/03/2024
|
12:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES BLAU | CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA LILA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
09/03/2024
|
12:00
|
AE FORNELLS | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO POLIESPORTIU MUNICIPAL DE FORNELLS DE LA SELVA ZONA ESPORTIVA EL MOLI |
|
09/03/2024
|
12:00
|
C.B.GUIXOLS | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS C/ CALLAO S/N |
|
09/03/2024
|
17:45
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
09/03/2024
|
19:15
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | FARRERAS NADAL VILABLAREIX | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
09/03/2024
|
19:45
|
CB SANT NARCÍS | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA JOSEP AGUILERA I MARTI, 2 |
|
10/03/2024
|
10:00
|
BC FONTAJAU IN2IN BLAU | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24 |
|
10/03/2024
|
12:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | CB BANYOLES | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
16/03/2024
|
09:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
16/03/2024
|
09:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | CEJ CELRÀ 2016 | ESCOBOL | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
16/03/2024
|
09:00
|
C.B.LLAGOSTERA BLAU | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA AVINGUDA DE L' ESPORT S/N |
|
16/03/2024
|
10:30
|
UNIÓ GIRONA MARISTES BLANC | SALLE F.D CASSANENC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
16/03/2024
|
10:30
|
UNIÓ GIRONA MARISTES BLAU | BC FONTAJAU IN2IN GROC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
16/03/2024
|
10:30
|
CB BANYOLES | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES PASSEIG DE MAS RIERA |
|
16/03/2024
|
12:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | GRUP LAMINAT BLANES (GLB) - CB BLANES A | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
16/03/2024
|
12:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | CB OLOT LAVA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
16/03/2024
|
12:00
|
BC FONTAJAU IN2IN GROC | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24 |
|
16/03/2024
|
16:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | CBU LLORET SAMBA HOTELS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
16/03/2024
|
18:30
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | CLUB NATACIÓ SABADELL A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
16/03/2024
|
19:30
|
ESCOLÀPIES FIGUERES | UNIÓ GIRONA MARISTES | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N |
|
17/03/2024
|
12:15
|
C.E. ONYAR | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA JOSEP AGUILERA I MARTI, 2 |
|
17/03/2024
|
17:30
|
CBGX SANTJOANENC | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
06/04/2024
|
09:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | CB LA VALL D'EN BAS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
06/04/2024
|
09:00
|
BC FONTAJAU IN2IN | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA PASSEIG D'OLOT, 41 |
|
06/04/2024
|
10:00
|
BC MAÇANET | UNIÓ GIRONA MARISTES BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLÓ POLIVALENT DE MAÇANET Carrer Salvador Espriu, núm.21 |
|
06/04/2024
|
10:30
|
UNIÓ GIRONA MARISTES BLAU | CB.ROSES VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
06/04/2024
|
10:30
|
CB BANYOLES BLAU | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES PASSEIG DE MAS RIERA |
|
06/04/2024
|
10:30
|
C. B. VILABLAREIX | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VILABLAREIX C/ MARROC S/N |
|
06/04/2024
|
12:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | BC MAÇANET | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
06/04/2024
|
12:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES BLAU | CB TORELLÓ MMV – ASTOR ASSESSORIA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
06/04/2024
|
12:00
|
CE PALAMÓS - U16 FEM | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS C/GASPART MATAS S/N |
|
06/04/2024
|
15:45
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
06/04/2024
|
16:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | CE CALDES DE MALAVELLA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
06/04/2024
|
18:15
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | CB BESCANO B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
06/04/2024
|
20:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | CB OLOT | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
07/04/2024
|
12:00
|
CB BANYOLES | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES PASSEIG DE MAS RIERA |
|
07/04/2024
|
19:30
|
SERMATEC JET TERRASSA | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | POLIESPORTIU CAN JOFRESA BADALONA, 4 |
|
09/04/2024
|
18:45
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA LILA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
13/04/2024
|
08:45
|
EEM CALDES MALAVELLA | UNIÓ GIRONA MARISTES BLAU | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
13/04/2024
|
09:15
|
FD CASSANENC A | UNIÓ GIRONA MARISTES BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL |
|
13/04/2024
|
09:30
|
CLUB BÀSQUET SANT HILARI | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS SANT HILARI SACALM CTRA FONT PICANT S/N |
|
13/04/2024
|
10:30
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | CB SALT | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
13/04/2024
|
10:45
|
C.B.LLAGOSTERA | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA AVINGUDA DE L' ESPORT S/N |
|
13/04/2024
|
11:00
|
FD CASSANENC A | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL |
|
13/04/2024
|
12:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES BLANC | CB GRIFEU-LLANÇÀ | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
13/04/2024
|
12:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | CB CRISTINENC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
13/04/2024
|
16:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | C.B. SARRIÀ DE TER | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
13/04/2024
|
16:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | ESCOLÀPIES FIGUERES | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
13/04/2024
|
16:00
|
BC FONTAJAU IN2IN GROC | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24 |
|
13/04/2024
|
18:30
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | C.B. CASTELLO | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
14/04/2024
|
17:45
|
CB QUART OBRES I SERVEIS CRUZ | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
14/04/2024
|
19:30
|
CB QUART | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
20/04/2024
|
09:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | CCE MONTESSORI PALAU | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
20/04/2024
|
10:30
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | FEC VALL DEL TER | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
20/04/2024
|
10:30
|
UNIÓ GIRONA MARISTES BLAU | C.B. FONTCOBERTA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
20/04/2024
|
10:30
|
ESCOLÀPIES FIGUERES VERMELL | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N |
|
20/04/2024
|
10:45
|
CB ANGLÈS U11 | UNIÓ GIRONA MARISTES BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ANGLES ZONA POLIDEPORTIVA |
|
20/04/2024
|
12:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES BLAU | BASQUET GIRONA U12 VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
20/04/2024
|
12:00
|
ESCOLETA MASMITJÀ | UNIÓ GIRONA MARISTES | ESCOBOL | COL.LEGI DR. MASMITJA DE GIRONA C/ JOAN MARAGALL, N. 56 |
|
20/04/2024
|
16:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | CBGX SANTJOANENC | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
20/04/2024
|
16:00
|
ESCOLÀPIES FIGUERES | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N |
|
20/04/2024
|
19:30
|
C.B. FARNERS | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS AVGDA SALVADOR SPRIU S/N |
|
21/04/2024
|
09:00
|
NOU CAULÈS TARONJA U13-14 | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES HORTS D'EN PERE PAU |
|
21/04/2024
|
12:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | TECE PIA OLOT | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
21/04/2024
|
16:15
|
CB BANYOLES | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES PASSEIG DE MAS RIERA |
|
21/04/2024
|
19:00
|
CBU LLORET SAMBA HOTELS | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR AVINGUDA DE RIERAL, S/N |
|
21/04/2024
|
19:15
|
VDS AUTOMATISMES CASSÀ F,D CASSANENC | UNIÓ GIRONA MARISTES | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL |
|
24/04/2024
|
18:45
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | BC MAÇANET | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
27/04/2024
|
09:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | C.B. FONTCOBERTA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
27/04/2024
|
09:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES BLANC | AE FORNELLS | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
27/04/2024
|
09:15
|
C.B. FARNERS | UNIÓ GIRONA MARISTES BLAU | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS AVGDA SALVADOR SPRIU S/N |
|
27/04/2024
|
10:30
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | CB.ROSES | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
27/04/2024
|
10:30
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | C.B.LLAGOSTERA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
27/04/2024
|
10:45
|
CB TORELLÓ MMV – ASTOR ASSESSORIA | UNIÓ GIRONA MARISTES BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL TORELLO PASSATGE DEL ESPORTS, S/N |
|
27/04/2024
|
12:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | CESET U16 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
27/04/2024
|
12:45
|
UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA B | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'AMER AVGDA DEL FAR |
|
27/04/2024
|
16:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | CB SANT NARCÍS | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
27/04/2024
|
16:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | CB BANYOLES | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
27/04/2024
|
17:00
|
CE CALDES DE MALAVELLA | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
27/04/2024
|
19:30
|
SUTTON CBF CERDANYOLA | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
28/04/2024
|
10:30
|
ATHLÈTIC SILENC | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SILS PLAÇA ESPORTS |
|
28/04/2024
|
12:00
|
ATHLÈTIC SILENC | UNIÓ GIRONA MARISTES | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SILS PLAÇA ESPORTS |
|
01/05/2024
|
12:00
|
PRISCO-L'ESCALA | UNIÓ GIRONA MARISTES | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE TORROELLA DE MONTGRI RDA. PAU CASALS, S/N |
|
04/05/2024
|
10:30
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | BC TORROELLA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
04/05/2024
|
10:30
|
UNIÓ GIRONA MARISTES BLAU | FD CASSANENC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
04/05/2024
|
10:30
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | CB SALT NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
04/05/2024
|
10:30
|
CESET U14 VERD | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA PASSEIG D'OLOT, 41 |
|
04/05/2024
|
12:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES BLAU | FD CASSANENC A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
04/05/2024
|
12:00
|
GOLDEN HOTELS & EXPERIENCES UA TOSSA | UNIÓ GIRONA MARISTES BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE TOSSA DE MAR ZONA ESPORTIVA-CTRA LLAGOSTERA |
|
04/05/2024
|
12:30
|
CB SANT NARCÍS P | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA JOSEP AGUILERA I MARTI, 2 |
|
04/05/2024
|
16:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | C.E. ONYAR | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
04/05/2024
|
16:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | BC FONTAJAU IN2IN GROC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
04/05/2024
|
16:00
|
BASQUET PORQUERES | UNIÓ GIRONA MARISTES | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE PORQUERES MONTSENY S/N |
|
04/05/2024
|
17:45
|
ESCOLÀPIES FIGUERES | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N |
|
04/05/2024
|
18:30
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | CN CALDES | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
11/05/2024
|
09:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | BC TORROELLA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
11/05/2024
|
09:00
|
C. B. VILABLAREIX | UNIÓ GIRONA MARISTES | ESCOBOL | PAVELLO MUNICIPAL VILABLAREIX C/ MARROC S/N |
|
11/05/2024
|
10:30
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | SHOPPINS - CB BLANES B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
11/05/2024
|
10:30
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
11/05/2024
|
10:30
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | CB SANT NARCÍS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
11/05/2024
|
11:00
|
CEJ CELRÀ VERD U11 | UNIÓ GIRONA MARISTES BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CELRÀ C/ PINS D'EN ROS S/N |
|
11/05/2024
|
12:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | TECNOCASA - CB BLANES B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
11/05/2024
|
12:00
|
BASQUET GIRONA U12 VERMELL | UNIÓ GIRONA MARISTES BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA DOCTOR ANTIC ROCA, S/N |
|
11/05/2024
|
18:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | CB BANYOLES | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
11/05/2024
|
19:45
|
FEMENÍ OSONA B - OVA PROJECTS | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
18/05/2024
|
11:00
|
CB SALT | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT AVGDA, PAISOS CATALANS S/N |
|
18/05/2024
|
12:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES BLANC | CB SALT NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
18/05/2024
|
12:00
|
BÀSQUET VILAFANT | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT CTRA. DE VILAFANT S/N |
|
25/05/2024
|
09:00
|
CESET U12 NEGRE | UNIÓ GIRONA MARISTES BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA PASSEIG D'OLOT, 41 |
|
25/05/2024
|
10:30
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | BC FONTAJAU IN2IN | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
25/05/2024
|
13:30
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
01/06/2024
|
10:45
|
CB OLOT LAVA | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N |
|
01/06/2024
|
11:45
|
SOLDATAL CB CAMPDEVANOL | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLÓ MERCE GUIX DE CAMPDEVANOL Ctra. N-260 Km 121 |
|
01/06/2024
|
12:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | F.D CASSANENC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
01/06/2024
|
12:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES BLANC | CB.ROSES VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
08/06/2024
|
10:30
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | AE FORNELLS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
08/06/2024
|
12:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES BLANC | CBU LLORET SAMBA HOTELS MIXTE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |