Calendari Global Club

F.D. CASSANENC

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
24/09/2022
11:00
F.D CASANENC C.B. FARNERS C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
24/09/2022
16:00
BÀSQUET VILAFANT F.D CASSANENC C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT
CTRA. DE VILAFANT S/N
24/09/2022
17:00
F.D CASANENC C.B. FARNERS C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
24/09/2022
17:30
C.B.GUIXOLS 1 F.D CASSANENC C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
24/09/2022
18:45
F.D CASSANENC GUÍXOLS PORTA FERRADA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
25/09/2022
16:30
F.D CASSANENC CB LA VALL D'EN BAS C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
25/09/2022
18:15
VDS AUTOMATISMES CASSÀ CB LA VALL D'EN BAS C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
25/09/2022
20:00
F,D CASSANENC C.B.GUIXOLS 1 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
01/10/2022
09:00
F.D CASSANENC A BÀSQUET GIRONA-UNI LAIA PALAU U11 C.T. MINI FEM. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
01/10/2022
09:00
CB BESCANO F.D CASSANENC B C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE BESCANÓ
ZONA ESPORTIVA
01/10/2022
09:00
C.B. SARRIÀ DE TER F.D CASSANENC B C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE SARRIÀ DE TER
C/ FRANCESC CAMBO S/N
01/10/2022
09:15
F.D CASSANENC BC FONTAJAU IN2IN NEGRE C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
01/10/2022
09:30
ATHLETIC SILENC F.D CASSANENC LA SALLE C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SILS
PLAÇA ESPORTS
01/10/2022
11:00
F.D CASSANENC C.B. FARNERS B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
01/10/2022
11:00
F,D CASSANENC BC FONTAJAU IN2IN C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
01/10/2022
11:00
CB SALT VERD F,D CASSANENC C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
01/10/2022
12:45
F.D CASSANENC CB SANT NARCIS S11 C.T. MINI MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
01/10/2022
12:45
F.D CASSANENC A C.B. GUIXOLS PREMINI 2 C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
01/10/2022
16:00
CB.ROSES F,D CASSANENC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL ROSES
CTRA MAS OLIVA S/N
01/10/2022
17:00
F.D CASSANENC CBGX SANTJOANENC Z C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
01/10/2022
18:45
F.D CASSANENC CB PARETS C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
01/10/2022
19:00
SOLDATAL CB CAMPDEVANOL F.D CASANENC C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO POLIESPORTIU MUNICIPAL ST JOAN LES ABADESSES
C/ BERNAT SAULET 1
02/10/2022
11:00
SOLDATAL CB CAMPDEVANOL F.D CASSANENC C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO POLIESPORTIU MUNICIPAL ST JOAN LES ABADESSES
C/ BERNAT SAULET 1
02/10/2022
17:00
F.D CASANENC CE CALDES DE MALAVELLA C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
08/10/2022
09:00
CB BLANES A F.D CASSANENC A C.T. MINI FEM. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
08/10/2022
09:15
F.D CASSANENC B C.E. ONYAR BLAU C.T. MINI FEM. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
08/10/2022
09:30
CEJ CELRÀ BLAU MIXTE F.D CASSANENC B C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CELRÀ
C/ PINS D'EN ROS S/N
08/10/2022
10:30
CB SANT NARCIS S14 F,D CASSANENC C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
08/10/2022
10:30
SOLDATAL CB CAMPDEVANOL F.D CASSANENC C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLÓ MERCE GUIX DE CAMPDEVANOL
Ctra. N-260 Km 121
08/10/2022
11:00
F.D CASANENC CB SALT NEGRE C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
08/10/2022
11:00
BASQUET PORQUERES VERMELL F.D CASSANENC C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE PORQUERES
MONTSENY S/N
08/10/2022
12:15
CB ADEPAF U12 TXOT'S F.D CASSANENC C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
08/10/2022
12:45
F.D CASSANENC LA SALLE VEDRUNA GIRONA '14 GROC C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
08/10/2022
12:45
F,D CASSANENC BC FONTAJAU IN2IN C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
08/10/2022
17:45
FINQUES EDUARD- CB. ARGENTONA F.D CASSANENC C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
08/10/2022
19:00
F.D CASANENC BC TORROELLA C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
09/10/2022
11:00
U.E. BASQUET CADAQUÉS JUNIOR FEMENÍ F.D CASSANENC C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B ZONA ESQUATRECAMINS DE CADAQUÉS-PAVELLO MUN.DE CADAQUES
CTRA. PORT-LLIGAT, 8
09/10/2022
18:00
VDS AUTOMATISMES CASSÀ C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 3 C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
09/10/2022
20:00
F.D CASSANENC SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
15/10/2022
09:00
CBU LLORET SAMBA HOTELS NEGRE F.D CASSANENC LA SALLE C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR
AVINGUDA DE RIERAL, S/N
15/10/2022
09:00
CCE MONTESSORI PALAU F.D CASSANENC A C.T. MINI FEM. PAVELLO COL.LEGI MONTESSORI-PALAU DE GIRONA
CAMI VELL DE FORNELLS, 33
15/10/2022
09:00
ESCOLAPIES FIGUERES F.D CASSANENC B C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
15/10/2022
09:15
F.D CASSANENC CB LA VALL D'EN BAS C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
15/10/2022
09:15
F.D CASSANENC A CB QUART NEGRE GRUES CRUZ C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
15/10/2022
10:30
BÀSQUET GIRONA-UNI LAIA PALAU U14V F,D CASSANENC C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
15/10/2022
11:00
F.D CASSANENC B BÀSQUET VILAFANT C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
15/10/2022
12:30
BC PALAFRUGELL VEDRUNA F.D CASANENC C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO POLIESPORTIU DE PALAFRUGELL
AVGDA DE LES CORTS CATALANES,3
15/10/2022
12:30
UNIÓ GIRONA MARISTES F,D CASSANENC C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MARISTES DE GIRONA
AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7
15/10/2022
12:45
F.D CASSANENC BC FONTAJAU IN2IN NEGRE C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
15/10/2022
17:00
F.D CASSANENC C.E. ONYAR C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
15/10/2022
17:45
CB LA VALL D'EN BAS F.D CASANENC C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 CENTRE ESPORTIU D'EN BAS
C/ PISCINA S/N
15/10/2022
18:45
F.D CASSANENC BC FONTAJAU IN2IN C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
15/10/2022
19:30
CB SANT GREGORI F.D CASSANENC C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
16/10/2022
18:45
BC FONTAJAU IN2IN F.D CASSANENC C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
16/10/2022
19:30
BC TORROELLA VDS AUTOMATISMES CASSÀ C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. NOU PAVELLÓ MUNICIPAL D'ESPORTS DE TORROELLA DE MONTGRI
Ronda Pau Casals, s/n
22/10/2022
09:00
C.B.LLAGOSTERA A F.D CASSANENC A C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
22/10/2022
09:15
F.D CASSANENC A VEDRUNA GIRONA '11 C.T. MINI FEM. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
22/10/2022
09:15
F.D CASSANENC B CB BESCANO PRE-MINI MIXTE C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
22/10/2022
09:15
C.B. FARNERS F.D CASSANENC C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS
AVGDA SALVADOR SPRIU S/N
22/10/2022
10:30
C. B. VILABLAREIX F.D CASSANENC C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL VILABLAREIX
C/ MARROC S/N
22/10/2022
11:00
F.D CASANENC CBU LLORET RECREATIVOS LLORET C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
22/10/2022
11:00
F,D CASSANENC BÀSQUET VILAFANT C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
22/10/2022
12:00
ESCOLAPIES FIGUERES NEGRE F,D CASSANENC C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
22/10/2022
12:00
CESET NEGRE F.D CASSANENC C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
22/10/2022
12:45
F.D CASSANENC LA SALLE UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
22/10/2022
12:45
F.D CASSANENC B CBU LLORET SAMBA HOTELS A C.T. MINI FEM. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
22/10/2022
17:00
F.D CASANENC C.B.SARRIÀ DE TER C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
22/10/2022
18:45
F.D CASSANENC ESCOLÀPIES FIGUERES C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
22/10/2022
19:15
CB BANYOLES F.D CASSANENC C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
23/10/2022
17:00
VDS AUTOMATISMES CASSÀ CB SALT B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
23/10/2022
18:45
F,D CASSANENC CBU LLORET SAMBA HOTELS C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
05/11/2022
09:00
UCAP U12 TXOT'S F.D CASSANENC A C.T. MINI FEM. PAVELLÓ MUNICIPAL DE PERALADA
C/ COMTE ZAVELLA, S/N
05/11/2022
09:15
F.D CASSANENC PRISCO-L'ESCALA C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
05/11/2022
09:15
F.D CASSANENC A BC TORROELLA C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
05/11/2022
10:00
CB VERGES F.D CASSANENC B C.T. MINI FEM. PAVELLO PEPI PALOMERAS DE VERGES
C/ DE LA TRENCADA S/N
05/11/2022
10:45
UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA F.D CASANENC C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS DE LA CELLERA DE TER
CARRETERA ESCOLES S/N
05/11/2022
10:45
CLUB BASQUET ANGLES F.D CASSANENC LA SALLE C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO ESPORTIU D'ANGLES
ZONA POLIDEPORTIVA
05/11/2022
11:00
F,D CASSANENC CBGX SANTJOANENC C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
05/11/2022
11:00
F.D CASSANENC CBU LLORET SAMBA HOTELS C.T. MINI MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
05/11/2022
12:45
F.D CASSANENC ATHLETIC SILENC C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
05/11/2022
12:45
F.D CASSANENC B SOLDATAL CB CAMPDEVANOL BLANC C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
05/11/2022
16:00
CE PALAMOS F.D CASSANENC C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
05/11/2022
17:00
F.D CASSANENC CB LA VALL D'EN BAS C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
05/11/2022
17:30
CEEB TORDERA VDS AUTOMATISMES CASSÀ C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL TORDERA
AV. PAISOS CATALANS, S/N
06/11/2022
16:00
CB BANYOLES F,D CASSANENC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
12/11/2022
09:00
C.B.GUIXOLS 1 F.D CASSANENC C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
12/11/2022
09:15
F.D CASSANENC A UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA C.T. MINI FEM. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
12/11/2022
09:15
F.D CASSANENC B CB SANT GREGORI C.T. MINI FEM. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
12/11/2022
10:00
GRIFEU LLANÇÀ F.D CASSANENC B C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA
PARATGE LES ESPLANES
12/11/2022
10:30
C.B. GUIXOLS 2 F,D CASSANENC C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
12/11/2022
11:00
F,D CASSANENC SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
12/11/2022
11:00
CB SALT VERD F.D CASSANENC C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
12/11/2022
11:00
CB VILOBÍ TARONJA F.D CASSANENC A C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO POLIESPORTIU DE VILOBI D'ONYAR
ESCOLAS MUNICIPALS
12/11/2022
15:30
F.D CASANENC CB NOU CAULES C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
12/11/2022
16:00
CB GRANOLLERS 2 F.D CASSANENC C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
12/11/2022
17:45
C.B.LLAGOSTERA F.D CASSANENC C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
13/11/2022
12:00
CE CALDES DE MALAVELLA F.D CASSANENC C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA
CTRA DE CALDES DE MALAVELLA
13/11/2022
17:00
VDS AUTOMATISMES CASSÀ PRISCO-L'ESCALA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
13/11/2022
18:45
F,D CASSANENC BASQUET GIRONA U18 BLANC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
19/11/2022
09:00
CESET-MASMITJÀ F.D CASSANENC B C.T. MINI FEM. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
19/11/2022
09:15
F.D CASSANENC CCE MONTESSORI PALAU C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
19/11/2022
09:15
F.D CASSANENC A LA SALLE PALAMÓS C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
19/11/2022
09:30
CLUB BASQUET VALL DEL TERRI F,D CASSANENC C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL CORNELLA DEL TERRI
CTRA MEDINYA S/N
19/11/2022
10:30
EEM CALDES F.D CASSANENC LA SALLE C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA
CTRA DE CALDES DE MALAVELLA
19/11/2022
10:45
CB BLANES C F.D CASANENC C.T. CADET FEMENI PROMOCIO CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
19/11/2022
11:00
F.D CASSANENC CB QUART GRUES CRUZ B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
19/11/2022
11:00
F.D CASSANENC B ESCOLAPIES FIGUERES C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
19/11/2022
11:00
CB BANYOLES BLAU F.D CASSANENC A C.T. MINI FEM. PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
19/11/2022
12:45
F,D CASSANENC CESET C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
19/11/2022
12:45
F.D CASSANENC SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET NEGRE C.T. MINI MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
19/11/2022
17:00
F.D CASANENC CB SANT GREGORI C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
19/11/2022
18:45
F.D CASSANENC CB TONA A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
20/11/2022
19:00
C.E. VILATORTA VDS AUTOMATISMES CASSÀ C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO ESPORTIU SJ VILATORTA
AV. SANT LLORENÇ, 80
20/11/2022
19:00
CBGX SANTJOANENC SENIOR F.D CASSANENC C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS
C/ PAPERERA TORRAS, 2
26/11/2022
09:00
CBU LLORET SAMBA HOTELS VERD F.D CASSANENC A C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR
AVINGUDA DE RIERAL, S/N
26/11/2022
09:00
UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA MIXTE F.D CASSANENC B C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'AMER
AVGDA DEL FAR
26/11/2022
09:15
F.D CASSANENC A BASQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U12 C.T. MINI FEM. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
26/11/2022
09:15
F.D CASSANENC B SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET C.T. MINI FEM. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
26/11/2022
12:30
C.B. CASTELLO F.D CASSANENC C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO POLIESPORTIU DE CASTELLÓ D'EMPURIES
PL. FRANCESÇ MACIA
26/11/2022
12:30
BASQUET GIRONA U12 BLANC F.D CASSANENC C.T. MINI MASC. C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
26/11/2022
12:45
F.D CASSANENC LA SALLE CEEB TORDERA C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
26/11/2022
12:45
F,D CASSANENC CB SALT VERD C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
26/11/2022
17:00
F.D CASSANENC PIA OLOT B C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
26/11/2022
18:45
VDS AUTOMATISMES CASSÀ CB TONA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
26/11/2022
20:30
F.D CASSANENC UNIÓ GIRONA MARISTES C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
27/11/2022
16:00
F.D CASANENC CESET C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
27/11/2022
17:45
F,D CASSANENC CESET C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
27/11/2022
19:00
C.B. SANT CELONI F.D CASSANENC C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI
ESTEVE CARDELUS, S/N
03/12/2022
09:00
BASQUET PALAFOLLS F.D CASSANENC LA SALLE C.T. PRE-MINI MASC. EL PALAUET DE PALAFOLLS
C/ BAIX S/N.
03/12/2022
09:00
BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS F.D CASSANENC B C.T. MINI FEM. PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS
C/ XALOC N. 22
03/12/2022
09:15
F.D CASSANENC A CE PALAMOS C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
03/12/2022
09:15
F.D CASSANENC B BASQUET PORQUERES C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
03/12/2022
10:30
PRE-MINI MASCULÍ 2015-16 ESCOLA DE BÀSQUET F.D CASSAEC PRE-MINI MIXTE (ESCOLA) PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
03/12/2022
11:00
F.D CASSANENC CBU LLORET SAMBA HOTELS NEGRE C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
03/12/2022
11:00
F.D CASSANENC UNIÓ GIRONA MARISTES C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
03/12/2022
11:00
F.P.C.E.BEGUR F.D CASANENC C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL BEGUR
CARRER DEL PAVELLO, S/N
03/12/2022
12:15
C.B. FARNERS F.D CASSANENC A C.T. MINI FEM. PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS
AVGDA SALVADOR SPRIU S/N
03/12/2022
12:45
F,D CASSANENC C.B.LLAGOSTERA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
03/12/2022
12:45
F.D CASSANENC BASQUET GIRONA U12 VERMELL C.T. MINI MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
03/12/2022
17:00
F.D CASSANENC BÀSQUET VILAFANT C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
03/12/2022
17:30
CB OLOT F.D CASSANENC C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
03/12/2022
18:00
CLUB ESPORTIU ONYAR VDS AUTOMATISMES CASSÀ C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
03/12/2022
19:30
C.B. FARNERS F.D CASANENC C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS
AVGDA SALVADOR SPRIU S/N
04/12/2022
17:00
F.D CASSANENC CB QUART OBRES I SERVEIS CRUZ C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
10/12/2022
16:00
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET F.D CASANENC C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
10/12/2022
17:00
F,D CASSANENC BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
10/12/2022
17:45
F.D CASSANENC CEIGRUP BLANES CB BLANES A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
13/12/2022
18:40
F.D CASSANENC CB SALT VERD C.T. MINI MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
15/12/2022
19:30
BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS BLANC F.D CASSANENC C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS
C/ XALOC N. 22
17/12/2022
09:00
CB SANT NARCIS S11 F.D CASSANENC C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
17/12/2022
09:00
BÀSQUET ARBÚCIES F.D CASSANENC LA SALLE C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL CAN PONS D'ARBUCIES
Ctra. de Santa Fe, 42
17/12/2022
09:15
F.D CASSANENC B CB.ROSES NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
17/12/2022
09:15
F.D CASSANENC B CB BESCANO C.T. MINI FEM. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
17/12/2022
10:45
BÀSQUET GIRONA-UNI LAIA PALAU U11 F.D CASSANENC A C.T. MINI FEM. C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
17/12/2022
11:00
CB VILOBÍ F.D CASANENC C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO POLIESPORTIU DE VILOBI D'ONYAR
ESCOLAS MUNICIPALS
17/12/2022
12:00
BC FONTAJAU IN2IN F,D CASSANENC C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
17/12/2022
12:45
F.D CASSANENC CB BANYOLES C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
17/12/2022
12:45
F,D CASSANENC BÀSQUET GIRONA-UNI LAIA PALAU U14V C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
17/12/2022
16:00
CBGX SANTJOANENC Z F.D CASSANENC C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS
C/ PAPERERA TORRAS, 2
17/12/2022
17:45
BÀSQUET VILAFANT VDS AUTOMATISMES CASSÀ C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT
CTRA. DE VILAFANT S/N
17/12/2022
18:45
CB SALT C F.D CASSANENC C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
18/12/2022
16:00
CB QUART F,D CASSANENC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
18/12/2022
17:00
F.D CASANENC SOLDATAL CB CAMPDEVANOL C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
18/12/2022
18:45
F.D CASSANENC DOBLESEO VILABLAREIX C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
11/01/2023
19:00
VEDRUNA GIRONA '09 F,D CASSANENC C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ CENTRE ESPORTIU VEDRUNA DE GIRONA
CAMI VELL DE FORNELLS S/N
14/01/2023
09:00
C. B. VILABLAREIX F.D CASSANENC B C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VILABLAREIX
C/ MARROC S/N
14/01/2023
09:15
F.D CASSANENC LA SALLE CB VILOBÍ NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
14/01/2023
09:15
F.D CASSANENC A CB BLANES A C.T. MINI FEM. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
14/01/2023
09:15
CEJ CELRÀ F.D CASSANENC C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CELRÀ
C/ PINS D'EN ROS S/N
14/01/2023
09:15
C.E. ONYAR BLAU F.D CASSANENC B C.T. MINI FEM. PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
14/01/2023
11:00
F.D CASANENC BC TORROELLA C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
14/01/2023
12:00
BC TORROELLA F.D CASSANENC C.T. CADET MASC. PROMOCIO NOU PAVELLÓ MUNICIPAL D'ESPORTS DE TORROELLA DE MONTGRI
Ronda Pau Casals, s/n
14/01/2023
12:00
BÀSQUET VILAFANT F,D CASSANENC C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT
CTRA. DE VILAFANT S/N
14/01/2023
12:45
F,D CASSANENC CB SANT NARCIS S14 C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
14/01/2023
12:45
F.D CASSANENC CB ADEPAF U12 TXOT'S C.T. MINI MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
14/01/2023
16:00
BC TORROELLA F.D CASANENC C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 NOU PAVELLÓ MUNICIPAL D'ESPORTS DE TORROELLA DE MONTGRI
Ronda Pau Casals, s/n
14/01/2023
17:00
F.D CASSANENC U.E. BASQUET CADAQUÉS JUNIOR FEMENÍ C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
14/01/2023
18:45
F.D CASSANENC CLUB BASQUET SANT HILARI C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
14/01/2023
19:45
IMPERA CE PALAMOS - QUERALT CASAS F.D CASSANENC C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
15/01/2023
17:00
VDS AUTOMATISMES CASSÀ U.E.RIPOLL A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
15/01/2023
18:45
F,D CASSANENC CB NOU CAULES C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
21/01/2023
09:15
F.D CASSANENC LA SALLE ATHLETIC SILENC C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
21/01/2023
09:15
F.D CASSANENC A CCE MONTESSORI PALAU C.T. MINI FEM. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
21/01/2023
09:15
F.D CASSANENC B C.B. SARRIÀ DE TER C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
21/01/2023
09:30
CB SALT VERD F.D CASSANENC C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
21/01/2023
09:30
CB QUART NEGRE GRUES CRUZ F.D CASSANENC A C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
21/01/2023
11:00
F.D CASSANENC SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
21/01/2023
11:00
F,D CASSANENC UNIÓ GIRONA MARISTES C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
21/01/2023
12:00
BC FONTAJAU IN2IN NEGRE F.D CASSANENC C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
21/01/2023
12:45
F,D CASSANENC VEDRUNA GIRONA '09 C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
21/01/2023
12:45
F.D CASSANENC B ESCOLAPIES FIGUERES C.T. MINI FEM. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
21/01/2023
12:45
ESCOLA DE BÀSQUET F.D CASSAEC BASQUET GIRONA U8 BLANC PRE-MINI MIXTE (ESCOLA) PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
21/01/2023
16:00
CB CASTELLÓ-ADEPAF TXOT'S F,D CASSANENC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO POLIESPORTIU DE CASTELLÓ D'EMPURIES
PL. FRANCESÇ MACIA
21/01/2023
16:00
C.E. ONYAR F.D CASSANENC C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
21/01/2023
17:00
F.D CASANENC CB LA VALL D'EN BAS C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
21/01/2023
18:45
F.D CASSANENC PRISCO-L'ESCALA C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
21/01/2023
19:30
C.B. FARNERS A VDS AUTOMATISMES CASSÀ C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS
AVGDA SALVADOR SPRIU S/N
22/01/2023
09:30
BC FONTAJAU IN2IN F,D CASSANENC C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
22/01/2023
10:30
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET ROIG F.D CASANENC C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
28/01/2023
09:15
F.D CASSANENC A C.B.LLAGOSTERA A C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
28/01/2023
09:15
F.D CASSANENC B CEJ CELRÀ BLAU MIXTE C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
28/01/2023
09:15
VEDRUNA GIRONA '14 GROC F.D CASSANENC LA SALLE C.T. PRE-MINI MASC. CENTRE ESPORTIU VEDRUNA DE GIRONA
CAMI VELL DE FORNELLS S/N
28/01/2023
09:15
VEDRUNA GIRONA '11 F.D CASSANENC A C.T. MINI FEM. CENTRE ESPORTIU VEDRUNA DE GIRONA
CAMI VELL DE FORNELLS S/N
28/01/2023
10:15
CBU LLORET SAMBA HOTELS A F.D CASSANENC B C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR
AVINGUDA DE RIERAL, S/N
28/01/2023
11:00
F.D CASSANENC C.B.GUIXOLS 1 C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
28/01/2023
12:00
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET F,D CASSANENC C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
28/01/2023
12:15
C.B. FARNERS F.D CASANENC C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS
AVGDA SALVADOR SPRIU S/N
28/01/2023
12:45
F,D CASSANENC ESCOLAPIES FIGUERES NEGRE C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
28/01/2023
12:45
F.D CASSANENC SOLDATAL CB CAMPDEVANOL C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
28/01/2023
12:45
F.D CASSANENC C.B. FARNERS C.T. MINI MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
28/01/2023
16:15
C.B.GUIXOLS 1 F,D CASSANENC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
28/01/2023
17:00
F.D CASSANENC SOLDATAL CB CAMPDEVANOL C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
28/01/2023
17:45
CB LA VALL D'EN BAS VDS AUTOMATISMES CASSÀ C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. CENTRE ESPORTIU D'EN BAS
C/ PISCINA S/N
28/01/2023
17:45
CB LA VALL D'EN BAS F.D CASSANENC C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. CENTRE ESPORTIU D'EN BAS
C/ PISCINA S/N
28/01/2023
17:45
C.B.SARRIÀ DE TER F.D CASANENC C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO MUNICIPAL DE SARRIÀ DE TER
C/ FRANCESC CAMBO S/N
28/01/2023
19:30
GUÍXOLS PORTA FERRADA F.D CASSANENC C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
02/02/2023
18:30
C.B. GUIXOLS PREMINI 2 F.D CASSANENC A C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
04/02/2023
09:00
BC TORROELLA F.D CASSANENC A C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE TORROELLA DE MONTGRI
RDA. PAU CASALS, S/N
04/02/2023
09:00
BÀSQUET VILAFANT F.D CASSANENC B C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT
CTRA. DE VILAFANT S/N
04/02/2023
09:15
F.D CASSANENC LA SALLE CBU LLORET SAMBA HOTELS NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
04/02/2023
09:15
F.D CASSANENC A UCAP U12 TXOT'S C.T. MINI FEM. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
04/02/2023
10:30
CBU LLORET SAMBA HOTELS F.D CASSANENC C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR
AVINGUDA DE RIERAL, S/N
04/02/2023
10:45
C.B. FARNERS B F.D CASSANENC C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS
AVGDA SALVADOR SPRIU S/N
04/02/2023
11:00
CB LA VALL D'EN BAS F.D CASSANENC C.T. PRE-INFANTIL MASC. CENTRE ESPORTIU D'EN BAS
C/ PISCINA S/N
04/02/2023
12:00
CBGX SANTJOANENC F,D CASSANENC C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS
C/ PAPERERA TORRAS, 2
04/02/2023
12:45
F,D CASSANENC CLUB BASQUET VALL DEL TERRI C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
04/02/2023
12:45
F.D CASSANENC B CB VERGES C.T. MINI FEM. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
04/02/2023
16:00
CB LA VALL D'EN BAS F.D CASSANENC C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B CENTRE ESPORTIU D'EN BAS
C/ PISCINA S/N
04/02/2023
16:00
CE CALDES DE MALAVELLA F.D CASANENC C.T. CADET FEMENI PROMOCIO POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA
CTRA DE CALDES DE MALAVELLA
04/02/2023
17:00
F.D CASANENC SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
04/02/2023
18:45
F.D CASSANENC CB SANT GREGORI C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
04/02/2023
19:30
CB PARETS F.D CASSANENC C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
05/02/2023
18:45
F,D CASSANENC CB.ROSES C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
11/02/2023
09:00
UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA F.D CASSANENC LA SALLE C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'AMER
AVGDA DEL FAR
11/02/2023
09:15
F.D CASSANENC A CB VILOBÍ TARONJA C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
11/02/2023
09:30
CB SANT GREGORI F.D CASSANENC B C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
11/02/2023
10:30
CB BESCANO PRE-MINI MIXTE F.D CASSANENC B C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BESCANÓ
ZONA ESPORTIVA
11/02/2023
11:00
F.D CASSANENC BASQUET PORQUERES VERMELL C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
11/02/2023
12:00
UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA F.D CASSANENC A C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL D'AMER
AVGDA DEL FAR
11/02/2023
12:45
F,D CASSANENC C.B. GUIXOLS 2 C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
11/02/2023
12:45
F.D CASSANENC CESET NEGRE C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
11/02/2023
12:45
F.D CASSANENC C.B.GUIXOLS 1 C.T. MINI MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
11/02/2023
12:45
ESCOLA DE BÀSQUET F.D CASSAEC BC FONTAJAU IN2IN NEGRE PRE-MINI MIXTE (ESCOLA) PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
11/02/2023
16:00
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 3 VDS AUTOMATISMES CASSÀ C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
11/02/2023
17:00
F.D CASSANENC CE CALDES DE MALAVELLA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
11/02/2023
18:45
F.D CASSANENC FINQUES EDUARD- CB. ARGENTONA C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
11/02/2023
19:55
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET F.D CASSANENC C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
12/02/2023
10:30
CB SALT NEGRE F.D CASANENC C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
12/02/2023
16:00
BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS F,D CASSANENC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS
C/ XALOC N. 22
12/02/2023
19:30
CB NOU CAULES F.D CASANENC C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES
HORTS D'EN PERE PAU
18/02/2023
16:15
UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA F,D CASSANENC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS DE LA CELLERA DE TER
CARRETERA ESCOLES S/N
18/02/2023
17:30
CB OLOT F.D CASANENC C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
19/02/2023
12:15
CB SALT NEGRE F,D CASSANENC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
25/02/2023
09:00
LA SALLE PALAMÓS F.D CASSANENC A C.T. PRE-MINI MASC. COL.LEGI LA SALLE DE PALAMOS
SANT JOSEP-15
25/02/2023
09:15
F.D CASSANENC LA SALLE CLUB BASQUET ANGLES C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
25/02/2023
09:15
F.D CASSANENC A CB BANYOLES BLAU C.T. MINI FEM. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
25/02/2023
09:30
PRISCO-L'ESCALA F.D CASSANENC C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE L'ESPORT DE L'ESCALA
RUSIÑOL, 4
25/02/2023
10:30
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET NEGRE F.D CASSANENC C.T. MINI MASC. PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
25/02/2023
10:30
SOLDATAL CB CAMPDEVANOL BLANC F.D CASSANENC B C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLÓ MERCE GUIX DE CAMPDEVANOL
Ctra. N-260 Km 121
25/02/2023
11:00
F.D CASANENC BC PALAFRUGELL VEDRUNA C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
25/02/2023
12:00
CESET F,D CASSANENC C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
25/02/2023
12:45
F.D CASSANENC B CESET-MASMITJÀ C.T. MINI FEM. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
25/02/2023
16:00
CB SANT GREGORI F.D CASANENC C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
25/02/2023
17:45
BC FONTAJAU IN2IN NEGRE F.D CASSANENC C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
25/02/2023
18:45
F.D CASSANENC BC FONTAJAU IN2IN C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
26/02/2023
17:00
VDS AUTOMATISMES CASSÀ BC TORROELLA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
26/02/2023
18:15
BC FONTAJAU IN2IN F.D CASSANENC C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
04/03/2023
09:00
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET F.D CASSANENC B C.T. MINI FEM. PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
04/03/2023
09:15
F.D CASSANENC A CBU LLORET SAMBA HOTELS VERD C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
04/03/2023
09:15
F.D CASSANENC B GRIFEU LLANÇÀ C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
04/03/2023
10:45
BASQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U12 F.D CASSANENC A C.T. MINI FEM. C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
04/03/2023
11:00
F.D CASSANENC C. B. VILABLAREIX C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
04/03/2023
12:45
F.D CASSANENC CB SALT VERD C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
04/03/2023
12:45
F.D CASSANENC BASQUET GIRONA U12 BLANC C.T. MINI MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
04/03/2023
16:00
PIA OLOT B F.D CASSANENC C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
04/03/2023
17:00
F.D CASANENC CB OLOT C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
04/03/2023
17:30
ESCOLÀPIES FIGUERES F.D CASSANENC C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
04/03/2023
18:45
F.D CASSANENC CB BANYOLES C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
05/03/2023
10:30
CBU LLORET RECREATIVOS LLORET F.D CASANENC C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR
AVINGUDA DE RIERAL, S/N
05/03/2023
12:30
CBU LLORET SAMBA HOTELS F,D CASSANENC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR
AVINGUDA DE RIERAL, S/N
05/03/2023
18:45
CB SALT B VDS AUTOMATISMES CASSÀ C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
11/03/2023
09:15
F.D CASSANENC LA SALLE EEM CALDES C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
11/03/2023
09:15
F.D CASSANENC A C.B. FARNERS C.T. MINI FEM. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
11/03/2023
10:30
CE PALAMOS F.D CASSANENC A C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
11/03/2023
11:00
F.D CASANENC UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
11/03/2023
11:00
ATHLETIC SILENC F.D CASSANENC C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SILS
PLAÇA ESPORTS
11/03/2023
11:00
CCE MONTESSORI PALAU F.D CASSANENC C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO COL.LEGI MONTESSORI-PALAU DE GIRONA
CAMI VELL DE FORNELLS, 33
11/03/2023
12:00
ESCOLAPIES FIGUERES F.D CASSANENC B C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
11/03/2023
12:15
C.B.LLAGOSTERA F,D CASSANENC C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
11/03/2023
12:30
BASQUET GIRONA U12 VERMELL F.D CASSANENC C.T. MINI MASC. C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
11/03/2023
12:45
F.D CASSANENC B BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS C.T. MINI FEM. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
11/03/2023
12:45
ESCOLA DE BÀSQUET F.D CASSAEC PRE-MINI MASCULÍ 2015-16 PRE-MINI MIXTE (ESCOLA) PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
11/03/2023
17:45
CEIGRUP BLANES CB BLANES A F.D CASSANENC C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
11/03/2023
18:45
F.D CASSANENC CE PALAMOS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
12/03/2023
17:00
VDS AUTOMATISMES CASSÀ CEEB TORDERA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
12/03/2023
18:45
F,D CASSANENC CB BANYOLES C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
18/03/2023
09:15
F.D CASSANENC B UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA MIXTE C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
18/03/2023
09:30
CEEB TORDERA F.D CASSANENC LA SALLE C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL TORDERA
AV. PAISOS CATALANS, S/N
18/03/2023
11:00
F.D CASSANENC C.B.LLAGOSTERA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
18/03/2023
12:45
F.D CASSANENC C.B. CASTELLO C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
18/03/2023
18:45
F.D CASSANENC CB GRANOLLERS 2 C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
18/03/2023
18:45
PRISCO-L'ESCALA VDS AUTOMATISMES CASSÀ C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE L'ESPORT DE L'ESCALA
RUSIÑOL, 4
19/03/2023
12:30
BASQUET GIRONA U18 BLANC F,D CASSANENC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
25/03/2023
09:15
F.D CASSANENC LA SALLE BASQUET PALAFOLLS C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
25/03/2023
09:30
CB QUART GRUES CRUZ B F.D CASSANENC C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
25/03/2023
10:30
UNIÓ GIRONA MARISTES F.D CASSANENC C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MARISTES DE GIRONA
AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7
25/03/2023
11:00
F.D CASANENC CB BLANES C C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
25/03/2023
11:00
BASQUET PORQUERES F.D CASSANENC B C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE PORQUERES
MONTSENY S/N
25/03/2023
17:30
CB TONA A F.D CASSANENC C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL TONA
JAUME BALMES, S/N
25/03/2023
18:45
F.D CASSANENC CBGX SANTJOANENC SENIOR C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
26/03/2023
17:00
VDS AUTOMATISMES CASSÀ C.E. VILATORTA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
26/03/2023
18:45
F,D CASSANENC UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
15/04/2023
09:15
F.D CASSANENC LA SALLE BÀSQUET ARBÚCIES C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
15/04/2023
09:30
CB.ROSES NEGRE F.D CASSANENC B C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL ROSES
CTRA MAS OLIVA S/N
15/04/2023
11:00
F.D CASSANENC BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS BLANC C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
15/04/2023
12:30
CB BANYOLES F.D CASSANENC C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
15/04/2023
17:30
CB TONA VDS AUTOMATISMES CASSÀ C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL TONA
JAUME BALMES, S/N
15/04/2023
18:00
UNIÓ GIRONA MARISTES F.D CASSANENC C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MARISTES DE GIRONA
AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7
15/04/2023
18:45
F.D CASSANENC C.B. SANT CELONI C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
16/04/2023
10:00
BASQUET GIRONA U8 BLANC ESCOLA DE BÀSQUET F.D CASSAEC PRE-MINI MIXTE (ESCOLA) C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
16/04/2023
10:30
CESET F.D CASANENC C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
16/04/2023
12:00
CESET F,D CASSANENC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
22/04/2023
09:15
F.D CASSANENC B C. B. VILABLAREIX C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
22/04/2023
09:30
CB VILOBÍ NEGRE F.D CASSANENC LA SALLE C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO POLIESPORTIU DE VILOBI D'ONYAR
ESCOLAS MUNICIPALS
22/04/2023
11:00
F.D CASANENC F.P.C.E.BEGUR C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
22/04/2023
12:45
F.D CASSANENC CEJ CELRÀ C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
22/04/2023
18:45
F.D CASSANENC CB OLOT C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
23/04/2023
17:00
VDS AUTOMATISMES CASSÀ CLUB ESPORTIU ONYAR C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
23/04/2023
18:00
CB QUART OBRES I SERVEIS CRUZ F.D CASSANENC C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
23/04/2023
18:45
F,D CASSANENC CB SALT NEGRE C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
23/04/2023
18:45
CBU LLORET SAMBA HOTELS NEGRE F.D CASSANENC C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR
AVINGUDA DE RIERAL, S/N
06/05/2023
09:00
BC FONTAJAU IN2IN NEGRE ESCOLA DE BÀSQUET F.D CASSAEC PRE-MINI MIXTE (ESCOLA) PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
06/05/2023
11:00
F.D CASANENC CB VILOBÍ C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
06/05/2023
18:45
F.D CASSANENC CB SALT C C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
07/05/2023
17:00
VDS AUTOMATISMES CASSÀ BÀSQUET VILAFANT C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
07/05/2023
18:45
F,D CASSANENC CB QUART C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
07/05/2023
19:00
DOBLESEO VILABLAREIX F.D CASSANENC C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL VILABLAREIX
C/ MARROC S/N
13/05/2023
11:00
F.D CASSANENC BC TORROELLA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
13/05/2023
12:00
BC TORROELLA F.D CASANENC C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE TORROELLA DE MONTGRI
RDA. PAU CASALS, S/N
13/05/2023
17:45
U.E.RIPOLL A VDS AUTOMATISMES CASSÀ C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. C.T. ESPORTIVA L'AVELLANEDA
RONDA MAS D'EN BOSCH, S/N
13/05/2023
18:00
CLUB BASQUET SANT HILARI F.D CASSANENC C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS SANT HILARI SACALM
CTRA FONT PICANT S/N
13/05/2023
18:45
F.D CASSANENC IMPERA CE PALAMOS - QUERALT CASAS C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
14/05/2023
18:00
CB NOU CAULES F,D CASSANENC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES
HORTS D'EN PERE PAU
20/05/2023
11:00
F.D CASANENC SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET ROIG C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
20/05/2023
17:00
PRISCO-L'ESCALA F.D CASSANENC C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE L'ESPORT DE L'ESCALA
RUSIÑOL, 4
21/05/2023
09:30
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET F.D CASSANENC C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
21/05/2023
17:00
VDS AUTOMATISMES CASSÀ C.B. FARNERS A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
21/05/2023
18:45
F,D CASSANENC CB CASTELLÓ-ADEPAF TXOT'S C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL