Calendari Global Club

CLUB BASQUET SALT

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
28/09/2019
18:00
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN MULTICAPACITATS CB SALT B C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
28/09/2019
19:30
CB PALAU SACOSTA SALT JORMAT - BQ VALL DEL TERRI C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
28/09/2019
19:30
C.B. SANTA COLOMA A MULTICAPACITATS CB SALT A COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
29/09/2019
10:30
CB SALT C.B. SANT GREGORI - BANYOLES C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
29/09/2019
12:00
GIROBOWLING CB SALT C.B. FARNERS C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
29/09/2019
16:00
C.E. PALAMOS CB SALT C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
30/09/2019
20:30
GIROBOWLING CB SALT C.E. ONYAR C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
05/10/2019
09:00
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET CB SALT C.T. MINI FEM. PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
05/10/2019
09:00
UNIÓ VEDRUNA GIRONA CB SALT LES ALZINES C.T. PRE-INFANTIL FEM. CENTRE ESPORTIU VEDRUNA DE GIRONA
CAMI VELL DE FORNELLS S/N
05/10/2019
09:30
FEDAC DOMINIQUES CB SALT BLAU UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
05/10/2019
11:00
CB SALT C.E. PALAMOS C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
05/10/2019
11:00
CB SALT NEGRE C.B. FARNERS B C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
05/10/2019
11:00
FEDAC DOMINIQUES CB SALT BLANC CB ADEPAF BLANC C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
05/10/2019
12:00
CB BESCANO CB SALT LES ALZINES C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL DE BESCANÓ
ZONA ESPORTIVA
05/10/2019
12:30
CB SALT NEGRE C.E. PALAMOS PMX C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
05/10/2019
12:30
C.B SANT GREGORI GIROBOWLING CB SALT C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
05/10/2019
12:30
CB SALT VERD CB BESCANO MIXTE C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
05/10/2019
16:00
CLUB ATHLETIC SILENC CB SALT C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SILS
PLAÇA ESPORTS
05/10/2019
17:45
CB SALT C CB LA VALL D'EN BAS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
05/10/2019
19:15
C.B. BESCANO CB PALAU SACOSTA SALT C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL DE BESCANÓ
ZONA ESPORTIVA
05/10/2019
19:30
CB SALT UNIÓ GIRONA C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
06/10/2019
16:30
BASQUET PORQUERES GIROBOWLING CB SALT C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL DE PORQUERES
MONTSENY S/N
06/10/2019
17:00
MULTICAPACITATS CB SALT A RIPOTRANS LLIÇÀ D'AMUNT COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
06/10/2019
18:45
MULTICAPACITATS CB SALT B C.E. PALAMOS C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
08/10/2019
19:00
CB SALT VERD LA SALLE PALAMÓS C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
12/10/2019
09:00
BC FONTAJAU IN2IN CB SALT C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
12/10/2019
09:00
CEB GIRONA VERMELL CB SALT NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
12/10/2019
09:30
CB QUART NEGRE - GRUES GRUZ CB SALT VERD C.T. MINI MASC. PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
12/10/2019
09:30
CLUB ESPORTIU JOVENTUT CELRÀ CB SALT VERD C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CELRÀ
C/ PINS D'EN ROS S/N
12/10/2019
09:30
CB SALT LES ALZINES CCE MONTESSORI-PALAU C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
12/10/2019
09:30
GIROBOWLING CB SALT BC FONTAJAU IN2IN C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
12/10/2019
11:30
CB ROSES NEGRE FEDAC DOMINIQUES CB SALT BLANC C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL ROSES
CTRA MAS OLIVA S/N
12/10/2019
11:30
C. B. VILABLAREIX FEDAC DOMINIQUES CB SALT BLAU C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VILABLAREIX
C/ MARROC S/N
12/10/2019
12:30
UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA MM CB SALT NEGRE C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'AMER
AVGDA DEL FAR
12/10/2019
12:30
CB SALT UNIÓ GIRONA BLAU C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
12/10/2019
16:00
GIROBOWLING CB SALT C.B. SANT GREGORI C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
12/10/2019
18:00
VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL MULTICAPACITATS CB SALT A COPA CATALUNYA MASCULINA POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU
CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14
12/10/2019
19:15
C.B. LLINARS A CB SALT C C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL LLINARS
AV. EUROPA DE LES NACIONS S/N
13/10/2019
10:45
CB SALT BÀSQUET ARBÚCIES C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
13/10/2019
12:15
CB PALAU SACOSTA SALT PRISCO-L´ESCALA C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
13/10/2019
12:30
U.E. CLARET A MULTICAPACITATS CB SALT B C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO ESPORTIU CLARET
NAPOLS 348
13/10/2019
17:00
CLUB ESPORTIU JOVENTUT CELRÀ CB SALT C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CELRÀ
C/ PINS D'EN ROS S/N
19/10/2019
09:00
UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA SIOUX CB SALT LES ALZINES C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL D'AMER
AVGDA DEL FAR
19/10/2019
09:00
CB SALT CESET C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
19/10/2019
09:30
FEDAC DOMINIQUES CB SALT BLAU BASQUET LLORET SAMBA HOTELS C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
19/10/2019
11:00
FEDAC DOMINIQUES CB SALT BLANC BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
19/10/2019
11:00
C.B. SARRIÀ DE TER CB SALT C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE SARRIÀ DE TER
C/ FRANCESC CAMBO S/N
19/10/2019
11:00
CB SALT C.B. BLANES A C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
19/10/2019
11:00
CB SALT NEGRE CESET C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
19/10/2019
11:15
UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA CB SALT LES ALZINES C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS DE LA CELLERA DE TER
CARRETERA ESCOLES S/N
19/10/2019
12:00
UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA GIROBOWLING CB SALT C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL D'AMER
AVGDA DEL FAR
19/10/2019
12:30
CB SALT VERD CB SANT NARCÍS U12M C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
19/10/2019
12:30
CB SALT NEGRE C.B. SANT GREGORI C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
19/10/2019
16:00
C.B. FARNERS B CB SALT C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS
AVGDA SALVADOR SPRIU S/N
19/10/2019
17:45
CB SALT C CB TORELLÓ SM C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
19/10/2019
19:00
CB LA VALL D'EN BAS S GIROBOWLING CB SALT C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA CENTRE ESPORTIU D'EN BAS
C/ PISCINA S/N
19/10/2019
19:30
CB SALT ESCOLA PIA OLOT C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
20/10/2019
11:00
MULTICAPACITATS CB SALT B U.E. MATARÓ-SBM GRUPO MARTHE C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
20/10/2019
17:00
MULTICAPACITATS CB SALT A RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
26/10/2019
09:15
C.B. FARNERS A CB SALT VERD C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS
AVGDA SALVADOR SPRIU S/N
26/10/2019
09:30
CB SALT LES ALZINES C.B. FARNERS C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
26/10/2019
09:30
CB SALT VERD BASQUET MASMITJÀ GROC C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
26/10/2019
09:30
CB OLOT CB SALT C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
26/10/2019
10:30
CB ADEPAF BLANC CB SALT C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
26/10/2019
10:30
EEM CALDES DE MALAVELLA GIROBOWLING CB SALT C.T. PRE-MINI FEM. POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA
CTRA DE CALDES DE MALAVELLA
26/10/2019
11:00
CB ANGLÉS FEDAC DOMINIQUES CB SALT BLAU C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO ESPORTIU D'ANGLES
ZONA POLIDEPORTIVA
26/10/2019
11:00
CB SALT LES ALZINES CB OLOT GREDA C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
26/10/2019
11:00
CB OLOT CB SALT NEGRE C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
26/10/2019
11:00
CCE MONTESSORI PALAU FEDAC DOMINIQUES CB SALT BLANC C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO COL.LEGI MONTESSORI-PALAU DE GIRONA
CAMI VELL DE FORNELLS, 33
26/10/2019
11:00
CB SALT NEGRE BASQUET MASMITJÀ NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
26/10/2019
16:30
GIROBOWLING CB SALT CB OLOT C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
26/10/2019
17:45
C.B. CABRERA MULTICAPACITATS CB SALT B C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR
LA RIERA S/N
26/10/2019
18:00
HYUNDAI PADRÓ VILAFANT CB SALT C C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT
CTRA. DE VILAFANT S/N
26/10/2019
18:30
CB SALT C.B. BLANES B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
26/10/2019
19:00
BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS CB SALT C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS
C/ XALOC N. 22
26/10/2019
20:00
CB PALAU SACOSTA SALT AE BEGUR FOUNDATION C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
27/10/2019
12:30
GIROBOWLING CB SALT CB OLOT LAVA C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
27/10/2019
18:30
CEB GIRONA METALQUIMIA MULTICAPACITATS CB SALT A COPA CATALUNYA MASCULINA C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
02/11/2019
09:30
CCE MONTESSORI PALAU GIROBOWLING CB SALT C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO COL.LEGI MONTESSORI-PALAU DE GIRONA
CAMI VELL DE FORNELLS, 33
02/11/2019
11:00
CB SALT VERD UNIÓ GIRONA BLANC C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
02/11/2019
11:00
PRISCO-L´ESCALA GIROBOWLING CB SALT C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE L'ESPORT DE L'ESCALA
RUSIÑOL, 4
02/11/2019
11:00
CB OLOT CB SALT LES ALZINES C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
02/11/2019
12:30
CB SALT VERD C.B. BLANES A C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
02/11/2019
16:00
CB QUART CB SALT C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
02/11/2019
17:45
CB SALT C GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
02/11/2019
19:30
CB SALT CB NOU CAULÈS C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
03/11/2019
17:00
MULTICAPACITATS CB SALT A LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
03/11/2019
17:30
BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS GIROBOWLING CB SALT C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS
C/ XALOC N. 22
03/11/2019
18:45
MULTICAPACITATS CB SALT B C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
03/11/2019
19:30
UNIÓ BÀSQUET PALAMÓS CB PALAU SACOSTA SALT C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
09/11/2019
09:00
GIROBOWLING CB SALT F.D CASSANENC C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
09/11/2019
09:00
BÀSQUET VILAFANT CB SALT C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT
CTRA. DE VILAFANT S/N
09/11/2019
09:00
CEB GIRONA NEGRE CB SALT VERD C.T. MINI MASC. C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
09/11/2019
09:30
CB SALT UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
09/11/2019
11:00
CB SALT CB OLOT C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
09/11/2019
11:00
CB SALT NEGRE C.B. BLANES C C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
09/11/2019
11:00
FEDAC DOMINIQUES CB SALT BLAU SOLDATAL CB CAMPDEVANOL C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
09/11/2019
12:30
CB SALT VERD SALLE F.D CASSANENC C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
09/11/2019
12:30
CB SALT LES ALZINES BASQUET PORQUERES C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
09/11/2019
12:30
C.B. SARRIÀ DE TER CB SALT LES ALZINES C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL DE SARRIÀ DE TER
C/ FRANCESC CAMBO S/N
09/11/2019
12:30
CB SALT NEGRE AE FORNELLS C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
09/11/2019
18:05
CB GRANOLLERS 1-BLOCKCHAIN BCN-AP MULTICAPACITATS CB SALT A COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
09/11/2019
19:00
C.B SANT GREGORI CB SALT C C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
09/11/2019
19:30
CB PALAU SACOSTA SALT CB HOSTALRIC C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
10/11/2019
10:30
CB SALT BASQUET LLORET NEGRE SAMBA HOTELS C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
10/11/2019
12:00
GIROBOWLING CB SALT CLUB ESPORTIU JOVENTUT CELRÀ C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
10/11/2019
12:00
CB SANT NARCÍS U25 CB SALT C.C. SOTS-25 MASCULI A PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
10/11/2019
18:30
CB SANT NARCÍS MULTICAPACITATS CB SALT B C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
16/11/2019
09:00
C.E. PALAMOS PMX CB SALT NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
16/11/2019
09:00
UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA FEDAC DOMINIQUES CB SALT BLAU C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'AMER
AVGDA DEL FAR
16/11/2019
09:00
CB ADEPAF BLANC FEDAC DOMINIQUES CB SALT BLANC C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
16/11/2019
09:30
LES ALZINES B GIROBOWLING CB SALT C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
16/11/2019
10:30
CB BESCANO MIXTE CB SALT VERD C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BESCANÓ
ZONA ESPORTIVA
16/11/2019
11:00
C.B. SANT GREGORI CB SALT C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
16/11/2019
11:00
CB SALT LES ALZINES CB BESCANO C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
16/11/2019
11:00
ESCOLA PIA OLOT CB SALT LES ALZINES C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
16/11/2019
12:15
C.B. FARNERS B CB SALT NEGRE C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS
AVGDA SALVADOR SPRIU S/N
16/11/2019
12:30
CB SALT VERD SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
16/11/2019
12:30
CB SALT UNIÓ VEDRUNA BLANC C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
16/11/2019
12:45
F.D. CASSANENC CB SALT C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
16/11/2019
16:30
CB SALT C BANYOLES BENCRIADA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
16/11/2019
17:30
CB ROSES GIROBOWLING CB SALT C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL ROSES
CTRA MAS OLIVA S/N
16/11/2019
18:15
CB SALT C.B. BLANES C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
16/11/2019
19:00
ESCOLÀPIES FIGUERES CB PALAU SACOSTA SALT C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
17/11/2019
17:00
MULTICAPACITATS CB SALT A TEMPLE - U.E. HORTA A COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
17/11/2019
18:45
MULTICAPACITATS CB SALT B CORIAL SPORT - CB GRUP BARNA A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
20/11/2019
19:00
CB SALT C.B LLAGOSTERA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
23/11/2019
09:00
CB BESCANO CB SALT C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE BESCANÓ
ZONA ESPORTIVA
23/11/2019
09:30
CB SALT VERD CLUB ESPORTIU JOVENTUT CELRÀ C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
23/11/2019
09:30
CB SALT LES ALZINES UNIÓ VEDRUNA GIRONA C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
23/11/2019
11:00
FEDAC DOMINIQUES CB SALT BLANC CB ROSES NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
23/11/2019
11:00
GIROBOWLING CB SALT UNIÓ VEDRUNA BLANC C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
23/11/2019
12:00
LA SALLE PALAMÓS CB SALT VERD C.T. MINI MASC. COL.LEGI LA SALLE DE PALAMOS
SANT JOSEP-15
23/11/2019
12:30
CB SALT NEGRE UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA MM C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
23/11/2019
12:30
FEDAC DOMINIQUES CB SALT BLAU C. B. VILABLAREIX C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
23/11/2019
12:30
CB SALT NEGRE CEB GIRONA VERMELL C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
23/11/2019
16:00
UB SANT ADRIA B MULTICAPACITATS CB SALT B C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
23/11/2019
18:00
C.B. GRIFEU-LLANÇÀ CB SALT C C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA
PARATGE LES ESPLANES
23/11/2019
18:00
REALE SEGUROS CB QUART CB SALT C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
23/11/2019
18:15
GIROBOWLING CB SALT U.E. BASQUET CADAQUÉS C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
23/11/2019
20:00
CB PALAU SACOSTA SALT CLUB ATHLETIC SILENC C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
24/11/2019
10:45
GIROBOWLING CB SALT CB ROSES C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
24/11/2019
11:00
CBGX SANTJOANENC 2N GIROBOWLING CB SALT C.T. CADET FEM. PROMOCIO POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS
C/ PAPERERA TORRAS, 2
24/11/2019
12:30
CB SALT CLUB ATHLETIC SILENC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
24/11/2019
19:00
SANT GERVASI MULTICAPACITATS CB SALT A COPA CATALUNYA MASCULINA ESCOLA SANT GERVASI
SABADELL, 41
26/11/2019
18:00
BC FONTAJAU IN2IN GIROBOWLING CB SALT C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
27/11/2019
20:30
C.B. SANT GREGORI - BANYOLES CB SALT C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
29/11/2019
20:45
GIROBOWLING CB SALT ESCOLA PIA OLOT B C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
30/11/2019
09:00
CESET CB SALT C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
30/11/2019
09:00
BASQUET LLORET SAMBA HOTELS FEDAC DOMINIQUES CB SALT BLAU C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR
AVINGUDA DE RIERAL, S/N
30/11/2019
09:00
CB SALT LES ALZINES UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA SIOUX C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
30/11/2019
09:00
CESET CB SALT NEGRE C.T. MINI MASC. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
30/11/2019
09:00
UNIÓ GIRONA BLANC CB SALT VERD C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MARISTES DE GIRONA
AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7
30/11/2019
09:00
BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS FEDAC DOMINIQUES CB SALT BLANC C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS
C/ XALOC N. 22
30/11/2019
09:30
C.B. SANT GREGORI CB SALT NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
30/11/2019
10:15
CB SALT U.E. BASQUET CADAQUÉS C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
30/11/2019
11:30
CCE MONTESSORI-PALAU CB SALT LES ALZINES C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO COL.LEGI MONTESSORI-PALAU DE GIRONA
CAMI VELL DE FORNELLS, 33
30/11/2019
11:45
CB SALT VERD CB QUART NEGRE - GRUES GRUZ C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
30/11/2019
12:00
CB ROSES CB SALT C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL ROSES
CTRA MAS OLIVA S/N
30/11/2019
17:45
CB SALT C CB TONA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
30/11/2019
19:30
CB SALT ESCOLÀPIES FIGUERES C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
01/12/2019
16:30
JORMAT - BQ VALL DEL TERRI CB PALAU SACOSTA SALT C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO MUNICIPAL CORNELLA DEL TERRI
CTRA MEDINYA S/N
01/12/2019
17:00
MULTICAPACITATS CB SALT A U.E. MONTGAT - NGK COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
01/12/2019
18:00
BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS GIROBOWLING CB SALT C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS
C/ XALOC N. 22
01/12/2019
18:45
MULTICAPACITATS CB SALT B PIZZERIA CLASSIC - AECAM MALGRAT C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
01/12/2019
20:00
BÀSQUET ARBÚCIES CB SALT C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL CAN PONS D'ARBUCIES
ZONA ESPORTIVA CAN PONS
03/12/2019
18:00
UNIÓ VEDRUNA BLANC GIROBOWLING CB SALT C.T. PRE-MINI FEM. CENTRE ESPORTIU VEDRUNA DE GIRONA
CAMI VELL DE FORNELLS S/N
05/12/2019
18:00
CB SALT C.B. SANT GREGORI C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
06/12/2019
11:30
GIROBOWLING CB SALT CB LA VALL D'EN BAS 2N ANY C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
14/12/2019
09:00
CB SANT NARCÍS U12M CB SALT VERD C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
14/12/2019
09:30
CB OLOT GREDA CB SALT LES ALZINES C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
14/12/2019
10:00
ESCOLÀPIES FIGUERES CB SALT C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
14/12/2019
10:30
FEDAC DOMINIQUES CB SALT BLAU CB ANGLÉS C.T. PRE-MINI MASC. COL.LEGI DOMINIQUES-SALT
C/ LLARGA, 40
14/12/2019
12:00
FEDAC DOMINIQUES CB SALT BLANC CCE MONTESSORI PALAU C.T. PRE-MINI MASC. COL.LEGI DOMINIQUES-SALT
C/ LLARGA, 40
14/12/2019
16:00
F.C. MARTINENC BÀSQUET B MULTICAPACITATS CB SALT B C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
14/12/2019
16:45
CB OLOT CB PALAU SACOSTA SALT C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
15/12/2019
09:15
GIROBOWLING CB SALT UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
15/12/2019
09:15
CB SALT CB OLOT C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
15/12/2019
09:45
BASQUET MASMITJÀ GROC CB SALT VERD C.T. PRE-MINI MASC. COL.LEGI DR. MASMITJA DE GIRONA
C/ JOAN MARAGALL, N. 56
15/12/2019
10:45
CB SALT BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
15/12/2019
10:45
CB SALT NEGRE CB OLOT C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
15/12/2019
10:45
CB SALT LES ALZINES UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
15/12/2019
11:15
BASQUET MASMITJÀ NEGRE CB SALT NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. COL.LEGI DR. MASMITJA DE GIRONA
C/ JOAN MARAGALL, N. 56
15/12/2019
12:15
CB SALT C.B. FARNERS B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
15/12/2019
16:00
GIROBOWLING CB SALT PROAUTO CE CALDES MALAVELLA C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
15/12/2019
17:00
F.D CASSANENC CB SALT C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
15/12/2019
17:45
GIROBOWLING CB SALT PROAUTO CE CALDES MALAVELLA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
15/12/2019
17:45
CÍRCOL COTONIFICI BADALONA MULTICAPACITATS CB SALT A COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
15/12/2019
18:15
C.B. LA GARRIGA CB SALT C C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU CAN NOGUERA
AV. AVI MUSQUERA, S/N
21/12/2019
09:15
SALLE F.D CASSANENC CB SALT VERD C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
21/12/2019
09:30
UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA CB SALT C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS DE LA CELLERA DE TER
CARRETERA ESCOLES S/N
21/12/2019
09:30
GIROBOWLING CB SALT EEM CALDES DE MALAVELLA C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
21/12/2019
09:30
C.B. BLANES C CB SALT NEGRE C.T. MINI MASC. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
21/12/2019
10:00
AE FORNELLS CB SALT NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO POLIESPORTIU MUNICIPAL DE FORNELLS DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA EL MOLI
21/12/2019
10:30
CEB GIRONA CB SALT C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
21/12/2019
11:00
CB SALT LES ALZINES C.B. SARRIÀ DE TER C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
21/12/2019
12:00
SOLDATAL CB CAMPDEVANOL FEDAC DOMINIQUES CB SALT BLAU C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO POLIESPORTIU MUNICIPAL ST JOAN LES ABADESSES
C/ BERNAT SAULET S/N
21/12/2019
12:15
C.B. FARNERS CB SALT LES ALZINES C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS
AVGDA SALVADOR SPRIU S/N
21/12/2019
12:30
CB SALT VERD C.B. FARNERS A C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
21/12/2019
12:30
CB SALT SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
21/12/2019
16:00
GIROBOWLING CB SALT BC FONTAJAU IN2IN C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
21/12/2019
17:30
CB PALAU SACOSTA SALT C. B. VILABLAREIX C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
21/12/2019
17:45
C.B. BLANES B CB SALT C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
21/12/2019
19:00
GIROBOWLING CB SALT AE FORNELLS C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
21/12/2019
20:15
C.B. PALAFOLLS CB SALT C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO FIGUERASSA DE PALAFOLLS
AVINGUDA DEL MAR S/N ST. LLUIS
22/12/2019
17:30
BÀSQUET ARBÚCIES A MULTICAPACITATS CB SALT B C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL CAN PONS D'ARBUCIES
ZONA ESPORTIVA CAN PONS
22/12/2019
18:00
PRISCO-L´ESCALA GIROBOWLING CB SALT C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL DE L'ESPORT DE L'ESCALA
RUSIÑOL, 4
22/12/2019
19:15
BÀSQUET ARBÚCIES B CB SALT C C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL CAN PONS D'ARBUCIES
ZONA ESPORTIVA CAN PONS
22/12/2019
19:30
COALCI - CB SANT JOSEP MULTICAPACITATS CB SALT A COPA CATALUNYA MASCULINA C.P. SANT JOSEP BADALONA
ENRIC BORRAS, 40-42
11/01/2020
09:15
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA BLANC CB SALT C.T. MINI FEM. INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
11/01/2020
09:30
CB SALT CB BANYOLES C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
11/01/2020
09:30
C.B. BLANES A CB SALT VERD C.T. MINI MASC. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
11/01/2020
09:30
CB SALT VERD UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
11/01/2020
10:00
FEDAC DOMINIQUES CB SALT BLANC CB NOU CAULÈS C.T. PRE-MINI MASC. COL.LEGI DOMINIQUES-SALT
C/ LLARGA, 40
11/01/2020
11:00
CB SALT C.B. FARNERS C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
11/01/2020
11:30
FEDAC DOMINIQUES CB SALT BLAU SOLDATAL CB CAMPDEVANOL C.T. PRE-MINI MASC. COL.LEGI DOMINIQUES-SALT
C/ LLARGA, 40
11/01/2020
12:30
CB SALT NEGRE UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA MM C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
11/01/2020
12:30
CB SALT NEGRE CEB GIRONA NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
11/01/2020
12:30
CB SALT LES ALZINES CB OLOT C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
11/01/2020
12:30
ESCOLA PIA OLOT CB SALT LES ALZINES C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
11/01/2020
13:15
GIROBOWLING CB SALT CCE MONTESSORI PALAU C.T. PRE-MINI FEM. COL.LEGI DOMINIQUES-SALT
C/ LLARGA, 40
11/01/2020
16:00
FE BEGUR GIROBOWLING CB SALT C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL BEGUR
CARRER DEL PAVELLO, S/N
11/01/2020
16:00
CB SALT C CB ADEPAF C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
11/01/2020
17:45
MULTICAPACITATS CB SALT B A.E. MINGUELLA DRIVIM A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
11/01/2020
19:00
ESCOLÀPIES FIGUERES GIROBOWLING CB SALT C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
11/01/2020
19:30
CB SALT BÀSQUET ARBÚCIES C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
12/01/2020
12:00
CB SALT CB QUART C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
12/01/2020
12:00
C.B. PALAFOLLS CB PALAU SACOSTA SALT C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO FIGUERASSA DE PALAFOLLS
AVINGUDA DEL MAR S/N ST. LLUIS
12/01/2020
18:15
MULTICAPACITATS CB SALT A SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
18/01/2020
09:00
F.D CASSANENC GIROBOWLING CB SALT C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
18/01/2020
09:00
BÀSQUET VILAFANT FEDAC DOMINIQUES CB SALT BLANC C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT
CTRA. DE VILAFANT S/N
18/01/2020
09:00
C.E. PALAMOS CB SALT C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
18/01/2020
09:00
BC FONTAJAU IN2IN NEGRE CB SALT VERD C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
18/01/2020
09:15
C.E. ONYAR GIROBOWLING CB SALT C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
18/01/2020
09:30
CB SANT HILARI CB SALT NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS SANT HILARI SACALM
CTRA FONT PICANT S/N
18/01/2020
11:00
FD CASSANEC BLANC FEDAC DOMINIQUES CB SALT BLAU C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
18/01/2020
11:00
CB SALT CB SANT NARCÍS U14 C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
18/01/2020
12:00
UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA MX CB SALT NEGRE C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'AMER
AVGDA DEL FAR
18/01/2020
12:30
CB SALT LES ALZINES C.B. SARRIÀ DE TER C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
18/01/2020
12:30
BASQUET PORQUERES CB SALT LES ALZINES C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE PORQUERES
MONTSENY S/N
18/01/2020
12:30
CB SALT VERD CEB GIRONA NEGRE C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
18/01/2020
12:30
CB SALT SOLDATAL CB CAMPDEVANOL C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
18/01/2020
17:30
CB PALAU SACOSTA SALT SOLDATAL CB CAMPDEVANOL C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
18/01/2020
19:15
CB SALT C.E. PALAMOS C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
18/01/2020
19:30
BASQUET LLORET NEGRE SAMBA HOTELS CB SALT C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR
AVINGUDA DE RIERAL, S/N
19/01/2020
11:45
C.B. FARNERS GIROBOWLING CB SALT C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS
AVGDA SALVADOR SPRIU S/N
19/01/2020
17:00
MULTICAPACITATS CB SALT A C.B. SANTA COLOMA A COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
19/01/2020
18:45
MULTICAPACITATS CB SALT B A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
25/01/2020
09:30
CLUB ESPORTIU JOVENTUT CELRÀ CB SALT VERD C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CELRÀ
C/ PINS D'EN ROS S/N
25/01/2020
09:30
GIROBOWLING CB SALT LES ALZINES B C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
25/01/2020
09:30
CB SALT LES ALZINES ESCOLA PIA OLOT C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
25/01/2020
10:30
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET CB SALT VERD C.T. MINI MASC. PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
25/01/2020
10:30
EEM CALDES DE MALAVELLA FEDAC DOMINIQUES CB SALT BLAU C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA
CTRA DE CALDES DE MALAVELLA
25/01/2020
10:30
CEB GIRONA CB SALT C.T. PRE-INFANTIL MASC. C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
25/01/2020
10:30
BÀSQUET VILAFANT TARONJA CB SALT C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT
CTRA. DE VILAFANT S/N
25/01/2020
11:00
CB SALT NEGRE CB BANYOLES C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
25/01/2020
11:00
CB SALT LES ALZINES F.D. CASSANENC C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
25/01/2020
11:30
ESCOLAPIES FIGUERES 11 FEDAC DOMINIQUES CB SALT BLANC C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
25/01/2020
12:00
LA SALLE PALAMÓS BLAU CB SALT NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. COL.LEGI LA SALLE DE PALAMOS
SANT JOSEP-15
25/01/2020
12:30
GIROBOWLING CB SALT C.B SANT GREGORI C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
25/01/2020
16:00
UNIÓ GIRONA CB SALT C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO MARISTES DE GIRONA
AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7
25/01/2020
19:00
CB LA VALL D'EN BAS CB SALT C C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. CENTRE ESPORTIU D'EN BAS
C/ PISCINA S/N
25/01/2020
19:30
C.E. PALAMOS MULTICAPACITATS CB SALT B C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
25/01/2020
20:30
UNIÓ ESPORTIVA RIPOLL B CB PALAU SACOSTA SALT C.T. SENIOR B MASCULI C.T. ESPORTIVA L'AVELLANEDA
RONDA MAS D'EN BOSCH, S/N
26/01/2020
12:00
GIROBOWLING CB SALT BASQUET PORQUERES C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
01/02/2020
09:30
CB SALT CB OLOT C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
01/02/2020
09:30
CB SALT VERD CB VILOBI D'ONYAR C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
01/02/2020
09:30
FEDAC DOMINIQUES CB SALT BLAU C.B. LLAGOSTERA C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
01/02/2020
10:30
C.E. PALAMOS CB SALT C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
01/02/2020
10:30
CB BESCANO CB SALT LES ALZINES C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL DE BESCANÓ
ZONA ESPORTIVA
01/02/2020
11:00
CB LA VALL D'EN BAS 2N ANY GIROBOWLING CB SALT C.T. CADET FEM. PROMOCIO CENTRE ESPORTIU D'EN BAS
C/ PISCINA S/N
01/02/2020
11:00
FEDAC DOMINIQUES CB SALT BLANC F.D CASSANENC C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
01/02/2020
12:00
EEM CALDES DE MALAVELLA VERMELL CB SALT NEGRE C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA
CTRA DE CALDES DE MALAVELLA
01/02/2020
12:30
CB SALT NEGRE CB ADEPAF BLANC C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
01/02/2020
12:30
CB SALT BC TORROELLA C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
01/02/2020
16:30
CB SALT C C.B. LLINARS A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
01/02/2020
17:30
C.B. SANT GREGORI GIROBOWLING CB SALT C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
01/02/2020
18:05
RIPOTRANS LLIÇÀ D'AMUNT MULTICAPACITATS CB SALT A COPA CATALUNYA MASCULINA PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
01/02/2020
18:15
CB SALT CLUB ESPORTIU JOVENTUT CELRÀ C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
02/02/2020
18:00
C.E. PALAMOS BLAU CB SALT C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
02/02/2020
18:45
MULTICAPACITATS CB SALT B U.E. CLARET A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
02/02/2020
19:45
BASQUET PORQUERES BLANC CB PALAU SACOSTA SALT C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO MUNICIPAL DE PORQUERES
MONTSENY S/N
06/02/2020
22:00
BASQUET LLORET RECREATIVOS LLORET GIROBOWLING CB SALT C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR
AVINGUDA DE RIERAL, S/N
08/02/2020
09:00
CB BESCANO MIXTE FEDAC DOMINIQUES CB SALT BLAU C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BESCANÓ
ZONA ESPORTIVA
08/02/2020
10:15
CB ADEPAF PERALADA STORKS FEDAC DOMINIQUES CB SALT BLANC C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLÓ MUNICIPAL DE PERALADA
C/ COMTE ZAVELLA, S/N
08/02/2020
10:30
BC FONTAJAU IN2IN CB SALT C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
08/02/2020
10:45
C.B. FARNERS CB SALT C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS
AVGDA SALVADOR SPRIU S/N
08/02/2020
11:00
CB ATHLETIC SILENC CB SALT VERD C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SILS
PLAÇA ESPORTS
08/02/2020
11:00
CB SALT NEGRE CB ROSES NEGRE C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
08/02/2020
11:00
CB SALT LES ALZINES BC FONTAJAU IN2IN NEGRE C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
08/02/2020
11:00
CB SALT BC FONTAJAU IN2IN C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
08/02/2020
12:00
BASQUET MASMITJÀ NEGRE CB SALT NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. COL.LEGI DR. MASMITJA DE GIRONA
C/ JOAN MARAGALL, N. 56
08/02/2020
12:30
GIROBOWLING CB SALT CBGX SANTJOANENC 2N C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
08/02/2020
17:45
CB SALT CB QUART C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
08/02/2020
17:45
CB TORELLÓ SM CB SALT C C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL TORELLO
PASSATGE DEL ESPORTS, S/N
08/02/2020
18:30
A.B. SANT JULIÀ DE RAMIS CB PALAU SACOSTA SALT C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO MUNICIPAL SANT JULIÀ DE RAMIS
CTRA ANTIGA DE BANYOLES
08/02/2020
19:30
ESCOLA PIA OLOT CB SALT C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
08/02/2020
19:45
U.E. MATARÓ-SBM GRUPO MARTHE MULTICAPACITATS CB SALT B C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
09/02/2020
12:00
GIROBOWLING CB SALT CB LA VALL D'EN BAS S C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
09/02/2020
17:00
MULTICAPACITATS CB SALT A VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
15/02/2020
09:15
F.D CASSANENC CB SALT C.T. MINI FEM. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
15/02/2020
10:30
CB SANT NARCÍS U14 CB SALT C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
15/02/2020
17:45
RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B MULTICAPACITATS CB SALT A COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
22/02/2020
09:00
C.B LLAGOSTERA CB SALT NEGRE C.T. MINI MASC. PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
22/02/2020
09:30
CB SALT BC FONTAJAU IN2IN GROC C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
22/02/2020
09:30
CB SALT VERD C.B. SANT FELIU C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
22/02/2020
09:30
FEDAC DOMINIQUES CB SALT BLAU CB HOSTALRIC C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
22/02/2020
11:00
FEDAC DOMINIQUES CB SALT BLANC C.B. SANT GREGORI C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
22/02/2020
12:30
CB OLOT LAVA CB SALT LES ALZINES C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
22/02/2020
12:30
C.B. BLANES A CB SALT C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
22/02/2020
12:30
CB SALT BÀSQUET VILAFANT C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
22/02/2020
12:30
CB SALT NEGRE BC FONTAJAU IN2IN GROC C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
22/02/2020
12:30
CB OLOT LAVA GIROBOWLING CB SALT C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
22/02/2020
16:45
CB OLOT GIROBOWLING CB SALT C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
22/02/2020
17:45
CB SALT C HYUNDAI PADRÓ VILAFANT C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
22/02/2020
19:00
AE BEGUR FOUNDATION CB PALAU SACOSTA SALT C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO MUNICIPAL BEGUR
CARRER DEL PAVELLO, S/N
23/02/2020
12:15
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET NEGRE CB SALT C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
23/02/2020
17:00
MULTICAPACITATS CB SALT A CEB GIRONA METALQUIMIA COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
23/02/2020
18:45
MULTICAPACITATS CB SALT B C.B. CABRERA C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
29/02/2020
09:00
CEB GIRONA VERMELL CB SALT NEGRE C.T. MINI MASC. C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
29/02/2020
09:00
UNIÓ GIRONA BLAU CB SALT VERD C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MARISTES DE GIRONA
AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7
29/02/2020
09:15
SALLE F.D CASSANENC FEDAC DOMINIQUES CB SALT BLAU C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
29/02/2020
10:30
CB ROSES VERD CB SALT NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL ROSES
CTRA MAS OLIVA S/N
29/02/2020
11:00
CB QUART - GRUES GRUZ CB SALT C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
29/02/2020
11:00
CB SALT LES ALZINES PROAUTO CE CALDES MALAVELLA C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
29/02/2020
11:00
BASQUET PORQUERES FEDAC DOMINIQUES CB SALT BLANC C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE PORQUERES
MONTSENY S/N
29/02/2020
11:00
CB SALT CB ADEPAF BLANC C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
29/02/2020
12:15
UNIÓ VEDRUNA BLANC CB SALT C.T. MINI FEM. CENTRE ESPORTIU VEDRUNA DE GIRONA
CAMI VELL DE FORNELLS S/N
29/02/2020
12:30
GIROBOWLING CB SALT PRISCO-L´ESCALA C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
29/02/2020
17:45
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 MULTICAPACITATS CB SALT B C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
29/02/2020
17:45
CB SALT C.B. BLANES B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
29/02/2020
19:30
CB PALAU SACOSTA SALT UNIÓ BÀSQUET PALAMÓS C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
01/03/2020
12:00
GIROBOWLING CB SALT BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
01/03/2020
16:00
CB NOU CAULÈS CB SALT C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES
HORTS D'EN PERE PAU
01/03/2020
18:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS MULTICAPACITATS CB SALT A COPA CATALUNYA MASCULINA PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
01/03/2020
19:00
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU CB SALT C C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU
AV. JAUME CAMPMAJOR, 30
07/03/2020
09:30
CB SALT C.B LLAGOSTERA C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
07/03/2020
09:30
CB SALT VERD CB ANGLÉS C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
07/03/2020
09:30
FEDAC DOMINIQUES CB SALT BLAU CB ADEPAF BLAU C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
07/03/2020
10:30
C.B LLAGOSTERA CB SALT LES ALZINES C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
07/03/2020
11:00
CB OLOT CB SALT C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
07/03/2020
11:00
CB SALT NEGRE CB ATHLETIC SILENC C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
07/03/2020
11:00
FEDAC DOMINIQUES CB SALT BLANC CCE MONTESSORI PALAU C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
07/03/2020
12:30
ESCOLA PIA OLOT B GIROBOWLING CB SALT C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
07/03/2020
12:30
CB SALT CB BESCANO C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
07/03/2020
16:30
CB HOSTALRIC CB PALAU SACOSTA SALT C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'HOSTALRIC
Via Romana, S/N
07/03/2020
17:30
C.B. SANT GREGORI - BANYOLES CB SALT C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
07/03/2020
17:45
CB SALT C C.B SANT GREGORI C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
07/03/2020
19:30
CB SALT CB SANT NARCÍS U25 C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
08/03/2020
12:00
CLUB ESPORTIU JOVENTUT CELRÀ GIROBOWLING CB SALT C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CELRÀ
C/ PINS D'EN ROS S/N
08/03/2020
17:00
MULTICAPACITATS CB SALT A CB GRANOLLERS 1-BLOCKCHAIN BCN-AP COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
08/03/2020
18:45
MULTICAPACITATS CB SALT B CB SANT NARCÍS C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
14/03/2020
09:00
BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS CB SALT NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS
C/ XALOC N. 22
14/03/2020
09:00
CB CRISTINENC CB SALT VERD C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE STA.CRISTINA D'ARO
ZONA ESPORTIVA
14/03/2020
09:00
CEB GIRONA VERMELL FEDAC DOMINIQUES CB SALT BLANC C.T. PRE-MINI MASC. C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
14/03/2020
10:00
CLUB BASQUET GRIFEU FEDAC DOMINIQUES CB SALT BLAU C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA
PARATGE LES ESPLANES
14/03/2020
11:00
U.E. BASQUET CADAQUÉS CB SALT C.T. MINI FEM. ZONA ESQUATRECAMINS DE CADAQUÉS-PAVELLO MUN.DE CADAQUES
CTRA. PORT-LLIGAT, 8
14/03/2020
11:00
CB SALT LES ALZINES SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET NEGRE C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
14/03/2020
11:00
CB SALT F.D. CASSANENC C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
14/03/2020
12:00
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET CB SALT C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
14/03/2020
12:30
GIROBOWLING CB SALT CB ROSES C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
14/03/2020
16:00
BC TORROELLA CB SALT C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE TORROELLA DE MONTGRI
RDA. PAU CASALS, S/N
14/03/2020
17:45
C.B. BLANES CB SALT C.C. SOTS-25 MASCULI A CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
14/03/2020
19:30
CB PALAU SACOSTA SALT ESCOLÀPIES FIGUERES C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
14/03/2020
19:30
TEMPLE - U.E. HORTA A MULTICAPACITATS CB SALT A COPA CATALUNYA MASCULINA U.E. HORTA
FELIU I CODINA 27
15/03/2020
12:00
GIROBOWLING CB SALT PRISCO-L´ESCALA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
15/03/2020
17:45
BANYOLES BENCRIADA CB SALT C C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
15/03/2020
18:00
CORIAL SPORT - CB GRUP BARNA A MULTICAPACITATS CB SALT B C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
21/03/2020
09:00
UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA MM CB SALT NEGRE C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'AMER
AVGDA DEL FAR
21/03/2020
09:00
CEB GIRONA NEGRE CB SALT NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
21/03/2020
09:00
UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA CB SALT VERD C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'AMER
AVGDA DEL FAR
21/03/2020
10:30
CB NOU CAULÈS FEDAC DOMINIQUES CB SALT BLANC C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES
HORTS D'EN PERE PAU
21/03/2020
10:45
C.B LLAGOSTERA CB SALT C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
21/03/2020
11:00
CB BANYOLES CB SALT C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
21/03/2020
11:00
CB SALT LES ALZINES ESCOLA PIA OLOT C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
21/03/2020
12:00
SOLDATAL CB CAMPDEVANOL FEDAC DOMINIQUES CB SALT BLAU C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO POLIESPORTIU MUNICIPAL ST JOAN LES ABADESSES
C/ BERNAT SAULET S/N
21/03/2020
12:30
CB SALT ESCOLÀPIES FIGUERES C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
21/03/2020
16:00
U.E. BASQUET CADAQUÉS GIROBOWLING CB SALT C.T. CADET FEM. PROMOCIO ZONA ESQUATRECAMINS DE CADAQUÉS-PAVELLO MUN.DE CADAQUES
CTRA. PORT-LLIGAT, 8
21/03/2020
17:45
CB SALT BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
21/03/2020
17:45
CB SALT C C.B. GRIFEU-LLANÇÀ C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
21/03/2020
18:00
CLUB ATHLETIC SILENC CB PALAU SACOSTA SALT C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SILS
PLAÇA ESPORTS
21/03/2020
19:00
CB ROSES GIROBOWLING CB SALT C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL ROSES
CTRA MAS OLIVA S/N
21/03/2020
19:30
CB SALT REALE SEGUROS CB QUART C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
22/03/2020
17:00
MULTICAPACITATS CB SALT A SANT GERVASI COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
22/03/2020
18:45
MULTICAPACITATS CB SALT B UB SANT ADRIA B C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
28/03/2020
09:00
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET CB SALT C.T. MINI FEM. PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
28/03/2020
09:30
CB SALT C.E. PALAMOS C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
28/03/2020
09:30
CB SALT VERD BC FONTAJAU IN2IN NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
28/03/2020
09:30
FEDAC DOMINIQUES CB SALT BLAU FD CASSANEC BLANC C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
28/03/2020
11:00
CB SALT CB ROSES C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
28/03/2020
11:00
FEDAC DOMINIQUES CB SALT BLANC BÀSQUET VILAFANT C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
28/03/2020
11:00
CB SALT NEGRE UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA MX C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
28/03/2020
12:30
C.B. SARRIÀ DE TER CB SALT LES ALZINES C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL DE SARRIÀ DE TER
C/ FRANCESC CAMBO S/N
28/03/2020
12:30
GIROBOWLING CB SALT BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
28/03/2020
12:30
CB SALT NEGRE CB SANT HILARI C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
28/03/2020
16:00
CB TONA B CB SALT C C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL TONA
JAUME BALMES, S/N
28/03/2020
17:30
ESCOLÀPIES FIGUERES CB SALT C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
28/03/2020
17:45
U.E. MONTGAT - NGK MULTICAPACITATS CB SALT A COPA CATALUNYA MASCULINA POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
28/03/2020
17:45
CB SALT C.E. PALAMOS BLAU C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
28/03/2020
19:30
CB PALAU SACOSTA SALT JORMAT - BQ VALL DEL TERRI C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
29/03/2020
12:00
GIROBOWLING CB SALT BASQUET LLORET RECREATIVOS LLORET C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
29/03/2020
19:30
PIZZERIA CLASSIC - AECAM MALGRAT MULTICAPACITATS CB SALT B C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL
C/ GIRONA, S/N
04/04/2020
16:30
CB SALT BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
04/04/2020
19:30
CB PALAU SACOSTA SALT CB OLOT C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
04/04/2020
19:45
CB QUART CB SALT C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
18/04/2020
09:30
FEDAC DOMINIQUES CB SALT BLAU EEM CALDES DE MALAVELLA C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
18/04/2020
09:30
CB BANYOLES CB SALT NEGRE C.T. MINI MASC. PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
18/04/2020
09:30
CB SALT CEB GIRONA C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
18/04/2020
09:30
CB SALT VERD CLUB ESPORTIU JOVENTUT CELRÀ C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
18/04/2020
11:00
FEDAC DOMINIQUES CB SALT BLANC ESCOLAPIES FIGUERES 11 C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
18/04/2020
12:30
CB SALT NEGRE LA SALLE PALAMÓS BLAU C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
18/04/2020
12:30
CB SALT CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA BLANC C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
18/04/2020
12:45
F.D. CASSANENC CB SALT LES ALZINES C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
18/04/2020
13:30
BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS CB SALT C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS
C/ XALOC N. 22
18/04/2020
16:00
PROAUTO CE CALDES MALAVELLA GIROBOWLING CB SALT C.T. CADET FEM. PROMOCIO POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA
CTRA DE CALDES DE MALAVELLA
18/04/2020
17:45
CB SALT SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET NEGRE C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
18/04/2020
17:45
CB SALT C C.B. LA GARRIGA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
18/04/2020
17:45
C. B. VILABLAREIX CB PALAU SACOSTA SALT C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO MUNICIPAL VILABLAREIX
C/ MARROC S/N
18/04/2020
19:15
PROAUTO CE CALDES MALAVELLA GIROBOWLING CB SALT C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA
CTRA DE CALDES DE MALAVELLA
18/04/2020
19:30
CB SALT F.D CASSANENC C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
19/04/2020
17:00
MULTICAPACITATS CB SALT A CÍRCOL COTONIFICI BADALONA COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
19/04/2020
18:45
MULTICAPACITATS CB SALT B F.C. MARTINENC BÀSQUET B C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
25/04/2020
09:00
CB ADEPAF BLANC CB SALT NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
25/04/2020
09:00
C.B. LLAGOSTERA FEDAC DOMINIQUES CB SALT BLAU C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
25/04/2020
09:00
F.D CASSANENC FEDAC DOMINIQUES CB SALT BLANC C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
25/04/2020
09:30
CB OLOT CB SALT C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
25/04/2020
09:30
CB VILOBI D'ONYAR CB SALT VERD C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO POLIESPORTIU DE VILOBI D'ONYAR
ESCOLAS MUNICIPALS
25/04/2020
10:30
SOLDATAL CB CAMPDEVANOL CB SALT C.T. MINI FEM. PAVELLO POLIESPORTIU MUNICIPAL ST JOAN LES ABADESSES
C/ BERNAT SAULET S/N
25/04/2020
11:00
CB SALT CEB GIRONA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
25/04/2020
11:00
CB SALT NEGRE EEM CALDES DE MALAVELLA VERMELL C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
25/04/2020
11:00
CB SALT LES ALZINES CB BESCANO C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
25/04/2020
17:45
C.B. BLANES B CB SALT C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
25/04/2020
17:45
CB SALT C BÀSQUET ARBÚCIES B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
25/04/2020
19:00
BC FONTAJAU IN2IN GIROBOWLING CB SALT C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
25/04/2020
19:30
CB PALAU SACOSTA SALT C.B. PALAFOLLS C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
25/04/2020
19:30
CB SALT C.B. PALAFOLLS C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
26/04/2020
09:15
AE FORNELLS GIROBOWLING CB SALT C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO POLIESPORTIU MUNICIPAL DE FORNELLS DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA EL MOLI
26/04/2020
17:00
MULTICAPACITATS CB SALT A COALCI - CB SANT JOSEP COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
26/04/2020
18:45
MULTICAPACITATS CB SALT B BÀSQUET ARBÚCIES A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
02/05/2020
09:30
CB SALT VERD CB ATHLETIC SILENC C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
02/05/2020
09:30
FEDAC DOMINIQUES CB SALT BLAU CB BESCANO MIXTE C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
02/05/2020
09:30
CB SALT C.B. FARNERS C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
02/05/2020
10:30
CB ROSES NEGRE CB SALT NEGRE C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL ROSES
CTRA MAS OLIVA S/N
02/05/2020
11:00
FEDAC DOMINIQUES CB SALT BLANC CB ADEPAF PERALADA STORKS C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
02/05/2020
12:00
BC FONTAJAU IN2IN NEGRE CB SALT LES ALZINES C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
02/05/2020
12:30
CB SALT NEGRE BASQUET MASMITJÀ NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
02/05/2020
18:05
SOLDATAL CB CAMPDEVANOL CB PALAU SACOSTA SALT C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO POLIESPORTIU MUNICIPAL ST JOAN LES ABADESSES
C/ BERNAT SAULET S/N
09/05/2020
09:30
C.B. SANT GREGORI FEDAC DOMINIQUES CB SALT BLANC C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
09/05/2020
10:30
C.B. SANT FELIU CB SALT VERD C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
09/05/2020
10:45
C.B. FARNERS CB SALT C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS
AVGDA SALVADOR SPRIU S/N
09/05/2020
11:00
CB SALT LES ALZINES CB OLOT LAVA C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
09/05/2020
11:00
CB SALT NEGRE C.B LLAGOSTERA C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
09/05/2020
11:00
CB HOSTALRIC FEDAC DOMINIQUES CB SALT BLAU C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'HOSTALRIC
Via Romana, S/N
09/05/2020
12:00
BC FONTAJAU IN2IN GROC CB SALT C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
09/05/2020
12:00
BC FONTAJAU IN2IN GROC CB SALT NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
09/05/2020
12:30
CB SALT F.D CASSANENC C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
09/05/2020
12:30
GIROBOWLING CB SALT FE BEGUR C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
09/05/2020
17:45
CB SALT C.B. SANT GREGORI - BANYOLES C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
09/05/2020
18:00
CB ADEPAF CB SALT C C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
09/05/2020
18:00
BÀSQUET ARBÚCIES CB SALT C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO MUNICIPAL CAN PONS D'ARBUCIES
ZONA ESPORTIVA CAN PONS
09/05/2020
18:05
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET MULTICAPACITATS CB SALT A COPA CATALUNYA MASCULINA PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
09/05/2020
19:15
A.E. MINGUELLA DRIVIM A MULTICAPACITATS CB SALT B C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
09/05/2020
19:30
CB PALAU SACOSTA SALT UNIÓ ESPORTIVA RIPOLL B C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
10/05/2020
12:00
GIROBOWLING CB SALT ESCOLÀPIES FIGUERES C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
16/05/2020
09:00
PROAUTO CE CALDES MALAVELLA CB SALT LES ALZINES C.T. INFANTIL FEMENI POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA
CTRA DE CALDES DE MALAVELLA
16/05/2020
09:30
CB SALT VERD UNIÓ GIRONA BLAU C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
16/05/2020
09:30
FEDAC DOMINIQUES CB SALT BLAU SALLE F.D CASSANENC C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
16/05/2020
09:30
CB SALT CB QUART - GRUES GRUZ C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
16/05/2020
10:30
BC TORROELLA CB SALT C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE TORROELLA DE MONTGRI
RDA. PAU CASALS, S/N
16/05/2020
11:00
CB SALT NEGRE CEB GIRONA VERMELL C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
16/05/2020
11:00
FEDAC DOMINIQUES CB SALT BLANC BASQUET PORQUERES C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
16/05/2020
12:30
CB SALT NEGRE CB ROSES VERD C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
16/05/2020
17:45
CB SALT BC TORROELLA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
16/05/2020
19:30
CB PALAU SACOSTA SALT BASQUET PORQUERES BLANC C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
23/05/2020
09:00
CB ADEPAF BLAU FEDAC DOMINIQUES CB SALT BLAU C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
23/05/2020
09:00
C.B LLAGOSTERA CB SALT C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
23/05/2020
09:30
CB ATHLETIC SILENC CB SALT NEGRE C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SILS
PLAÇA ESPORTS
23/05/2020
11:00
CB SALT LES ALZINES C.B LLAGOSTERA C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
23/05/2020
11:00
CCE MONTESSORI PALAU FEDAC DOMINIQUES CB SALT BLANC C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO COL.LEGI MONTESSORI-PALAU DE GIRONA
CAMI VELL DE FORNELLS, 33
23/05/2020
11:00
CB SALT BÀSQUET VILAFANT TARONJA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
23/05/2020
11:00
CB ANGLÉS CB SALT VERD C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO ESPORTIU D'ANGLES
ZONA POLIDEPORTIVA
23/05/2020
12:30
CB SALT BC FONTAJAU IN2IN C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
23/05/2020
17:30
BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS CB SALT C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS
C/ XALOC N. 22
23/05/2020
19:30
CB PALAU SACOSTA SALT A.B. SANT JULIÀ DE RAMIS C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
30/05/2020
09:30
CB SALT SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
30/05/2020
09:30
CB SALT VERD CB CRISTINENC C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
30/05/2020
09:30
FEDAC DOMINIQUES CB SALT BLAU CLUB BASQUET GRIFEU C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
30/05/2020
10:20
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET NEGRE CB SALT LES ALZINES C.T. INFANTIL FEMENI PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
30/05/2020
11:00
FEDAC DOMINIQUES CB SALT BLANC CEB GIRONA VERMELL C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
30/05/2020
12:30
CB SALT NEGRE BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N