Calendari Global Club

CLUB BASQUET SANT FELIU

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
28/09/2019
12:00
C.B. SANT FELIU BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
28/09/2019
12:30
FE BEGUR C. B. SANT FELIU BLAU C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL BEGUR
CARRER DEL PAVELLO, S/N
28/09/2019
16:00
BASQUET LLORET NEGRE RECREATIVOS LLORET C. B. SANT FELIU C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR
AVINGUDA DE RIERAL, S/N
28/09/2019
17:00
C.B. SANT FELIU MATCLIMA - AECAM C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
28/09/2019
17:30
PROAUTO CE CALDES MALAVELLA C. B. SANT FELIU C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA
CTRA DE CALDES DE MALAVELLA
28/09/2019
19:00
C.B. SANT FELIU C.B LLAGOSTERA C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
28/09/2019
19:30
C.E. PALAMOS BLAU CB SANT FELIU C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
05/10/2019
10:30
C.B. SANT FELIU CB CRISTINENC C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
05/10/2019
10:30
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET C.B. SANT FELIU C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
05/10/2019
10:30
C.B. SANT FELIU BLAU CB QUART VERD- GRUES GRUZ C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
05/10/2019
12:00
C. B. SANT FELIU BLAU CLUB ESPORTIU JOVENTUT CELRÀ C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
05/10/2019
12:00
C. B. SANT FELIU ESCOLÀPIES FIGUERES-CADAQUÉS C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
05/10/2019
16:00
CB SANT FELIU BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
05/10/2019
16:00
U.E. MONTGAT - A C.B. SANT FELIU C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
05/10/2019
18:00
C. B. SANT FELIU C.E. PALAMOS C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
05/10/2019
18:00
C.E. PALAMOS BLAU C.B. SANT FELIU C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
05/10/2019
19:00
ESCOLÀPIES FIGUERES C.B. SANT FELIU C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
12/10/2019
09:00
C.B. SANT FELIU VERMELL C.B. SANT GREGORI C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
12/10/2019
09:15
C.B. FARNERS C. B. SANT FELIU C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS
AVGDA SALVADOR SPRIU S/N
12/10/2019
10:30
C.B. SANT FELIU F.D. CASSANENC C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
12/10/2019
10:30
C.B. SANT FELIU CB ADEPAF BLAU C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
12/10/2019
12:00
C.E. PALAMÓS BLANC C. B. SANT FELIU BLAU C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
12/10/2019
12:00
C. B. SANT FELIU C.B LLAGOSTERA C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
12/10/2019
12:00
EEM CALDES DE MALAVELLA C.B. SANT FELIU C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA
CTRA DE CALDES DE MALAVELLA
12/10/2019
16:00
CB SANT FELIU ESCOLÀPIES FIGUERES C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
12/10/2019
17:30
C.B. SANT FELIU SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET ROIG C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
12/10/2019
19:00
C.B. SANT FELIU CLUB ATHLETIC SILENC C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
19/10/2019
09:00
C.E. PALAMOS GROC C.B. SANT FELIU VERMELL C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
19/10/2019
09:00
BC TORROELLA U15 C. B. SANT FELIU BLAU C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE TORROELLA DE MONTGRI
RDA. PAU CASALS, S/N
19/10/2019
09:00
PROAUTO CE CALDES MALAVELLA C.B. SANT FELIU C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA
CTRA DE CALDES DE MALAVELLA
19/10/2019
10:30
C.B. SANT FELIU CB SANT NARCÍS U10 C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
19/10/2019
12:00
C. B. SANT FELIU UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA B C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
19/10/2019
12:30
C.B LLAGOSTERA C.B. SANT FELIU C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
19/10/2019
16:00
C. B. SANT FELIU PROAUTO CE CALDES MALAVELLA C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
19/10/2019
16:15
CLUB BASQUET GRIFEU CB SANT FELIU C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA
PARATGE LES ESPLANES
20/10/2019
18:00
CB ADEPAF BLAU C.B. SANT FELIU C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
26/10/2019
09:00
C.B. SANT FELIU CB CRISTINENC C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
26/10/2019
10:30
C.B. SANT FELIU C.B. BLANES C C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
26/10/2019
10:30
C.B. SANT FELIU BLAU CB BANYOLES C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
26/10/2019
10:45
BC PALAFRUGELL C.B. SANT FELIU VERMELL C.T. MINI MASC. PAVELLO POLIESPORTIU DE PALAFRUGELL
AVGDA DE LES CORTS CATALANES,3
26/10/2019
12:00
C. B. SANT FELIU UNIÓ GIRONA VERMELL C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
26/10/2019
16:00
C. B. SANT FELIU BLAU SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
26/10/2019
18:00
CB SANT FELIU SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET NEGRE C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
27/10/2019
16:00
C.E. PALAMOS C. B. SANT FELIU C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
27/10/2019
16:00
MARISTES ADEMAR A C.B. SANT FELIU C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
27/10/2019
17:00
C.B LLAGOSTERA C.B. SANT FELIU C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
29/10/2019
18:30
C.B. LLAGOSTERA C.B. SANT FELIU C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
02/11/2019
12:00
C. B. SANT FELIU BLAU FE BEGUR C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
02/11/2019
16:00
BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS C.B. SANT FELIU C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS
C/ XALOC N. 22
02/11/2019
17:00
C.B. SANT FELIU UNIÓ GIRONA BLAU C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
02/11/2019
19:00
C.B. SANT FELIU C.B. BESCANO C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
03/11/2019
12:00
C.B LLAGOSTERA C. B. SANT FELIU C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
03/11/2019
18:00
BASQUET PORQUERES BLANC CB SANT FELIU C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL DE PORQUERES
MONTSENY S/N
09/11/2019
09:30
CB MAÇANET C.B. SANT FELIU BLAU C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS DE MAÇANET DE LA SELVA
PASSEIG SANT LLORENÇS S/N
09/11/2019
10:30
C.B. SANT FELIU LA SALLE PALAMÓS GROC C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
09/11/2019
10:30
C.B. SANT FELIU C.E. PALAMOS BLAU C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
09/11/2019
10:45
CB NOU CAULÈS C.B. SANT FELIU C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES
HORTS D'EN PERE PAU
09/11/2019
12:00
C. B. SANT FELIU CB VERGES C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
09/11/2019
12:00
EEM CALDES DE MALAVELLA VERMELL C.B. SANT FELIU VERMELL C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA
CTRA DE CALDES DE MALAVELLA
09/11/2019
12:00
CLUB ESPORTIU JOVENTUT CELRÀ C. B. SANT FELIU BLAU C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CELRÀ
C/ PINS D'EN ROS S/N
09/11/2019
16:00
CB SANT FELIU BC TORROELLA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
09/11/2019
18:00
C.B. SANT FELIU C.B. FARNERS B C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
09/11/2019
20:45
U.E. MATARÓ - GERMANS HOMS C.B. SANT FELIU C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
16/11/2019
09:00
C. B. SANT FELIU BLAU C.E. PALAMÓS BLANC C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
16/11/2019
10:30
CB CRISTINENC C.B. SANT FELIU C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE STA.CRISTINA D'ARO
ZONA ESPORTIVA
16/11/2019
10:30
C.B. SANT FELIU SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
16/11/2019
10:30
CB QUART VERD- GRUES GRUZ C.B. SANT FELIU BLAU C.T. MINI MASC. PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
16/11/2019
11:00
CEEB TORDERA C. B. SANT FELIU C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL TORDERA
AV. PAISOS CATALANS, S/N
16/11/2019
12:15
C.B. SANT FELIU C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
16/11/2019
17:00
F.D. CASSANENC C.B. SANT FELIU C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
16/11/2019
17:00
CB SANT FELIU C.E. PALAMOS BLAU C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
16/11/2019
17:30
BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS C. B. SANT FELIU C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS
C/ XALOC N. 22
17/11/2019
12:00
C.B. SANT FELIU BASQUET PORQUERES VERMELL C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
23/11/2019
09:00
C.B. SANT GREGORI C.B. SANT FELIU VERMELL C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
23/11/2019
09:00
C.B. SANT FELIU EEM CALDES DE MALAVELLA C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
23/11/2019
10:30
C. B. SANT FELIU BLAU BC TORROELLA U15 C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
23/11/2019
12:00
C. B. SANT FELIU SOLDATAL CB CAMPDEVANOL C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
23/11/2019
12:15
CB ADEPAF BLAU C.B. SANT FELIU C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
23/11/2019
17:30
C.B. SANT FELIU C.B LLAGOSTERA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
23/11/2019
19:00
C. B. SANT FELIU C.B. FARNERS C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
24/11/2019
16:00
A.E. SANT ANDREU NATZARET A' C.B. SANT FELIU C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
25/11/2019
20:45
BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS CB SANT FELIU C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS
C/ XALOC N. 22
30/11/2019
09:00
CB SANT NARCÍS U10 C.B. SANT FELIU C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
30/11/2019
09:00
C.B. SANT FELIU VERMELL C.E. PALAMOS GROC C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
30/11/2019
10:30
C.B. SANT FELIU BLAU BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS VERMELL C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
30/11/2019
11:00
CB LA VALL D'EN BAS 1R ANY C. B. SANT FELIU C.T. CADET FEM. PROMOCIO CENTRE ESPORTIU D'EN BAS
C/ PISCINA S/N
30/11/2019
12:00
C.B. SANT FELIU PROAUTO CE CALDES MALAVELLA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
30/11/2019
13:00
C.B. BLANES C C.B. SANT FELIU C.T. CADET MASC. PROMOCIO CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
30/11/2019
17:00
C.B. SANT FELIU ROGER'S CB VILASSAR DE DALT VERD C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
30/11/2019
19:00
C.B. SANT FELIU CB SANT HILARI C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
01/12/2019
10:45
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET C. B. SANT FELIU BLAU C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
13/12/2019
19:15
BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS VERMELL C.B. SANT FELIU BLAU C.T. MINI MASC. PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS
C/ XALOC N. 22
14/12/2019
09:00
C.B. SANT FELIU C.B. LLAGOSTERA C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
14/12/2019
09:30
CB BANYOLES C.B. SANT FELIU BLAU C.T. MINI MASC. PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
14/12/2019
10:30
C. B. SANT FELIU BLAU CLUB ESPORTIU JOVENTUT CELRÀ C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
14/12/2019
10:30
C.B. SANT FELIU VERMELL BC PALAFRUGELL C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
14/12/2019
12:00
C. B. SANT FELIU CBGX SANTJOANENC 1R C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
14/12/2019
12:30
MATARO PARC BOET A C.B. SANT FELIU C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
14/12/2019
13:00
CB CRISTINENC C.B. SANT FELIU C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE STA.CRISTINA D'ARO
ZONA ESPORTIVA
14/12/2019
16:00
C. B. SANT FELIU C.B. FONTCOBERTA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
14/12/2019
17:30
CB SANT FELIU CLUB BASQUET GRIFEU C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
15/12/2019
12:30
CEB GIRONA B C.B. SANT FELIU C.T. CADET MASC. PROMOCIO C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
20/12/2019
20:15
C.B. SANT FELIU BLAU CB MAÇANET C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
21/12/2019
09:00
LA SALLE PALAMÓS GROC C.B. SANT FELIU C.T. PRE-MINI MASC. COL.LEGI LA SALLE DE PALAMOS
SANT JOSEP-15
21/12/2019
11:00
PRISCO-L´ESCALA B C. B. SANT FELIU C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE L'ESPORT DE L'ESCALA
RUSIÑOL, 4
21/12/2019
13:15
C.B. BLANES C C. B. SANT FELIU BLAU C.T. CADET MASC. PROMOCIO CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
21/12/2019
17:00
UNIÓ ATLÈTICA TOSSA C.B. SANT FELIU C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE TOSSA DE MAR
ZONA ESPORTIVA-CTRA LLAGOSTERA
22/12/2019
10:30
C.B. SANT FELIU VERMELL EEM CALDES DE MALAVELLA VERMELL C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
22/12/2019
12:00
C.B. SANT FELIU CB NOU CAULÈS C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
22/12/2019
12:00
C.B. SANT FELIU CB ROSES C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
22/12/2019
12:15
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET NEGRE CB SANT FELIU C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
04/01/2020
12:00
ESCOLÀPIES FIGUERES CB SANT FELIU C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
11/01/2020
10:30
C. B. SANT FELIU ESCOLA PIA OLOT A C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
11/01/2020
10:30
C. B. SANT FELIU BLAU BÀSQUET ARBÚCIES C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
11/01/2020
11:00
PRISCO-L´ESCALA C.B. SANT FELIU VERMELL C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE L'ESPORT DE L'ESCALA
RUSIÑOL, 4
11/01/2020
11:30
BÀSQUET ARBÚCIES C.B. SANT FELIU BLAU C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL CAN PONS D'ARBUCIES
ZONA ESPORTIVA CAN PONS
11/01/2020
11:30
CLUB BASQUET GRIFEU C.B. SANT FELIU C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA
PARATGE LES ESPLANES
11/01/2020
12:00
C.B. SANT FELIU UNIÓ GIRONA BLAU C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
11/01/2020
12:30
FE BEGUR C.B. SANT FELIU C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL BEGUR
CARRER DEL PAVELLO, S/N
11/01/2020
16:00
CB SANT FELIU BASQUET PORQUERES BLANC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
11/01/2020
17:30
C.B. SANT FELIU U.E. MONTGAT - A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
11/01/2020
19:00
C.B. SANT FELIU C.B. CASTELLO C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
12/01/2020
12:00
C.B. SANT FELIU AE BEGUR LIVE C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
17/01/2020
19:30
MATCLIMA - AECAM C.B. SANT FELIU C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER
ZONA ESP. PARC DEL COLOMER
18/01/2020
09:00
C.B. SANT FELIU BLAU SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET ROIG C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
18/01/2020
09:00
C.B. SANT FELIU VERMELL C.B. FARNERS B C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
18/01/2020
10:30
SALLE-MASMITJÀ BÀSQUET C. B. SANT FELIU BLAU C.T. CADET MASC. PROMOCIO COL.LEGI LA SALLE-GIRONA
SANT JOAN BTA LA SALLE-12
18/01/2020
10:30
C.B. SANT FELIU SOLDATAL CB CAMPDEVANOL C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
18/01/2020
10:30
C.B. SANT FELIU CEEB TORDERA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
18/01/2020
10:45
CB ANGLÉS C.B. SANT FELIU C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO ESPORTIU D'ANGLES
ZONA POLIDEPORTIVA
18/01/2020
12:00
C. B. SANT FELIU BASQUET LLORET NEGRE RECREATIVOS LLORET C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
18/01/2020
16:00
BC TORROELLA CB SANT FELIU C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE TORROELLA DE MONTGRI
RDA. PAU CASALS, S/N
18/01/2020
16:15
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET ROIG C.B. SANT FELIU C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
18/01/2020
19:15
C.B. FONTCOBERTA C.B. SANT FELIU C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL FONTCOBERTA
AV. DE LA PEDRERA
25/01/2020
09:00
F.D CASSANENC C.B. SANT FELIU BLAU C.T. MINI MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
25/01/2020
12:00
CB CRISTINENC C.B. SANT FELIU C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE STA.CRISTINA D'ARO
ZONA ESPORTIVA
25/01/2020
12:00
EEM CALDES DE MALAVELLA BLANC C.B. SANT FELIU VERMELL C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA
CTRA DE CALDES DE MALAVELLA
25/01/2020
12:00
C.B. BESCANO C.B. SANT FELIU C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE BESCANÓ
ZONA ESPORTIVA
25/01/2020
16:00
ESCOLÀPIES FIGUERES-CADAQUÉS C. B. SANT FELIU C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
25/01/2020
16:00
C. B. SANT FELIU BLAU CESET B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
25/01/2020
17:30
C.B. SANT FELIU CB ADEPAF BLAU C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
25/01/2020
17:45
BASQUET LLORET SAMBA HOTELS C.B. SANT FELIU C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR
AVINGUDA DE RIERAL, S/N
25/01/2020
19:00
C.B. SANT FELIU BASQUET VALL DEL TERRI A C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
26/01/2020
12:00
C.B. CASTELLO C. B. SANT FELIU C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO POLIESPORTIU DE CASTELLÓ D'EMPURIES
PL. FRANCESÇ MACIA
01/02/2020
09:00
C.B. SANT FELIU BLAU BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS VERMELL C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
01/02/2020
10:30
UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA C.B. SANT FELIU C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'AMER
AVGDA DEL FAR
01/02/2020
10:30
C.B. SANT FELIU BC TORROELLA U15 C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
01/02/2020
10:30
C.B. SANT FELIU VERMELL CEEB TORDERA C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
01/02/2020
12:00
C. B. SANT FELIU C.B. FARNERS C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
01/02/2020
12:00
C.B. SANT FELIU BÀSQUET VILAFANT BLAU C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
01/02/2020
12:30
C.B LLAGOSTERA C. B. SANT FELIU BLAU C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
01/02/2020
17:00
C.B. SANT FELIU MARISTES ADEMAR A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
01/02/2020
19:00
C.B. FARNERS B CB SANT FELIU C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS
AVGDA SALVADOR SPRIU S/N
01/02/2020
20:00
PRISCO-L´ESCALA C.B. SANT FELIU C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL DE L'ESPORT DE L'ESCALA
RUSIÑOL, 4
08/02/2020
10:30
C.B. SANT FELIU BC FONTAJAU IN2IN NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
08/02/2020
11:00
CB OLOT C.B. SANT FELIU VERMELL C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
08/02/2020
11:00
CB BANYOLES C.B. SANT FELIU C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
08/02/2020
12:00
C. B. SANT FELIU BLAU ESCOLA PIA OLOT C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
08/02/2020
12:00
UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA B C. B. SANT FELIU C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL D'AMER
AVGDA DEL FAR
08/02/2020
12:00
BC FONTAJAU IN2IN NEGRE C.B. SANT FELIU BLAU C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
08/02/2020
12:30
CB QUART VERD GRUES CRUZ C.B. SANT FELIU C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
08/02/2020
16:00
UNIÓ GIRONA BLANC C. B. SANT FELIU C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO MARISTES DE GIRONA
AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7
08/02/2020
16:00
UNIÓ GIRONA BLAU C.B. SANT FELIU C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO MARISTES DE GIRONA
AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7
08/02/2020
17:00
C.B. SANT FELIU CBGX SANTJOANENC C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
08/02/2020
18:00
CB SANT FELIU CLUB BASQUET GRIFEU C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
09/02/2020
12:00
C.B. SANT FELIU C.B LLAGOSTERA C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
15/02/2020
10:30
C.B. SANT FELIU VERMELL CB QUART VERD- GRUES GRUZ C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
15/02/2020
11:00
CB VILOBÍ D'ONYAR C. B. SANT FELIU C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO POLIESPORTIU DE VILOBI D'ONYAR
ESCOLAS MUNICIPALS
22/02/2020
09:30
CB SALT VERD C.B. SANT FELIU C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
22/02/2020
10:30
C.B. SANT FELIU BASQUET LLORET SAMBA HOTELS C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
22/02/2020
10:30
UNIÓ GIRONA VERMELL C. B. SANT FELIU C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MARISTES DE GIRONA
AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7
22/02/2020
10:30
BC FONTAJAU IN2IN C.B. SANT FELIU C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL PONT MAJOR DE GIRONA
c/ PORT LLIGAT, 5
22/02/2020
10:30
C.B. SANT FELIU BLAU BASQUET LLORET VERD SAMBA HOTELS C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
22/02/2020
12:00
C. B. SANT FELIU BLAU CB NOU CAULÈS C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
22/02/2020
16:00
CLUB ATHLETIC SILENC CB SANT FELIU C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SILS
PLAÇA ESPORTS
22/02/2020
16:00
C. B. SANT FELIU CLUB BASQUET GRIFEU C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
22/02/2020
17:00
C.B. SANT FELIU U.E. MATARÓ - GERMANS HOMS C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
29/02/2020
09:15
SALLE F.D CASSANENC C.B. SANT FELIU VERMELL C.T. MINI MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
29/02/2020
09:30
C.B. SANT GREGORI C.B. SANT FELIU BLAU C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
29/02/2020
10:30
C.B. SANT FELIU CB VILOBI D'ONYAR C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
29/02/2020
12:00
C. B. SANT FELIU CB VILOBÍ D'ONYAR C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
29/02/2020
12:00
CB CRISTINENC C.B. SANT FELIU C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE STA.CRISTINA D'ARO
ZONA ESPORTIVA
29/02/2020
12:00
C.B. SANT FELIU C.E. PALAMOS BLAU C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
29/02/2020
12:30
CB OLOT LAVA C. B. SANT FELIU BLAU C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
29/02/2020
16:00
C. B. SANT FELIU BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
29/02/2020
16:00
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 C.B. SANT FELIU C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
29/02/2020
18:00
CB SANT FELIU BÀSQUET ARBÚCIES C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
29/02/2020
19:15
C.B. BESCANO C.B. SANT FELIU C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL DE BESCANÓ
ZONA ESPORTIVA
07/03/2020
09:00
C.B. SANT FELIU VERMELL ESCOLÀPIES FIGUERES 10-09 C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
07/03/2020
10:30
C.B. SANT FELIU CLUB BASQUET GRIFEU C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
07/03/2020
11:00
CB ATHLETIC SILENC C.B. SANT FELIU C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SILS
PLAÇA ESPORTS
07/03/2020
12:00
C.B. SANT FELIU CEB GIRONA B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
07/03/2020
12:00
CB VERGES C. B. SANT FELIU C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO PEPI PALOMERAS DE VERGES
C/ DE LA TRENCADA S/N
07/03/2020
16:00
ESCOLÀPIES FIGUERES CB SANT FELIU C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
07/03/2020
16:00
C.B. FARNERS B C.B. SANT FELIU C.T. SENIOR A MASCULI. PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS
AVGDA SALVADOR SPRIU S/N
07/03/2020
17:00
C.B. SANT FELIU A.E. SANT ANDREU NATZARET A' C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
07/03/2020
17:30
C.B. FARNERS C. B. SANT FELIU C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS
AVGDA SALVADOR SPRIU S/N
07/03/2020
19:15
CLUB ESPORTIU JOVENTUT CELRÀ C. B. SANT FELIU BLAU C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CELRÀ
C/ PINS D'EN ROS S/N
14/03/2020
10:30
C.B. SANT FELIU BLAU PRISCO-L´ESCALA B C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
14/03/2020
10:30
C.B. SANT FELIU CLUB ESPORTIU JOVENTUT CELRÀ C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
14/03/2020
11:00
CEEB TORDERA C.B. SANT FELIU C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL TORDERA
AV. PAISOS CATALANS, S/N
14/03/2020
12:00
C. B. SANT FELIU CEEB TORDERA C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
14/03/2020
12:00
C. B. SANT FELIU BLAU C.B. BLANES C C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
14/03/2020
12:00
CB ROSES C.B. SANT FELIU C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL ROSES
CTRA MAS OLIVA S/N
14/03/2020
16:00
C. B. SANT FELIU SOLDATAL CB CAMPDEVANOL C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
14/03/2020
17:30
BASQUET PORQUERES VERMELL C.B. SANT FELIU C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL DE PORQUERES
MONTSENY S/N
15/03/2020
16:00
ROGER'S CB VILASSAR DE DALT VERD C.B. SANT FELIU C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS
C/ SANTS MARTIRS, S/N
15/03/2020
18:00
BASQUET PORQUERES BLANC CB SANT FELIU C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL DE PORQUERES
MONTSENY S/N
21/03/2020
09:00
C.B. SANT FELIU VERMELL PRISCO-L´ESCALA C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
21/03/2020
09:00
UNIÓ GIRONA BLAU C.B. SANT FELIU C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MARISTES DE GIRONA
AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7
21/03/2020
10:00
BÀSQUET ARBÚCIES C. B. SANT FELIU BLAU C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL CAN PONS D'ARBUCIES
ZONA ESPORTIVA CAN PONS
21/03/2020
10:30
C.B. SANT FELIU C.B. BESCANO C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
21/03/2020
10:30
C.B. SANT FELIU BLAU BÀSQUET ARBÚCIES C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
21/03/2020
12:00
C.B. SANT FELIU FE BEGUR C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
21/03/2020
16:35
SOLDATAL CB CAMPDEVANOL C. B. SANT FELIU C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO POLIESPORTIU MUNICIPAL ST JOAN LES ABADESSES
C/ BERNAT SAULET S/N
21/03/2020
17:00
C.B. SANT FELIU MATARO PARC BOET A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
21/03/2020
17:00
C.B. FONTCOBERTA C. B. SANT FELIU C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL FONTCOBERTA
AV. DE LA PEDRERA
21/03/2020
18:00
CB SANT FELIU BASQUET LLORET NEGRE SAMBA HOTELS C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
28/03/2020
09:00
BÀSQUET VILAFANT BLAU C.B. SANT FELIU C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT
CTRA. DE VILAFANT S/N
28/03/2020
09:15
C.B. FARNERS B C.B. SANT FELIU VERMELL C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS
AVGDA SALVADOR SPRIU S/N
28/03/2020
10:30
C.B. SANT FELIU CB ANGLÉS C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
28/03/2020
12:00
C. B. SANT FELIU CB LA VALL D'EN BAS 1R ANY C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
28/03/2020
12:00
C. B. SANT FELIU BLAU SALLE-MASMITJÀ BÀSQUET C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
28/03/2020
12:00
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET ROIG C.B. SANT FELIU BLAU C.T. MINI MASC. PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
28/03/2020
18:00
CB SANT FELIU C.B. FARNERS B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
28/03/2020
18:00
CB SANT HILARI C.B. SANT FELIU C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS SANT HILARI SACALM
CTRA FONT PICANT S/N
28/03/2020
19:35
SOLDATAL CB CAMPDEVANOL C.B. SANT FELIU C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO POLIESPORTIU MUNICIPAL ST JOAN LES ABADESSES
C/ BERNAT SAULET S/N
29/03/2020
12:00
CB BANYOLES BLANC C. B. SANT FELIU C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
04/04/2020
17:30
AE BEGUR LIVE C.B. SANT FELIU C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL BEGUR
CARRER DEL PAVELLO, S/N
04/04/2020
18:05
SOLDATAL CB CAMPDEVANOL C. B. SANT FELIU C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO POLIESPORTIU MUNICIPAL ST JOAN LES ABADESSES
C/ BERNAT SAULET S/N
04/04/2020
19:30
CLUB BASQUET GRIFEU CB SANT FELIU C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA
PARATGE LES ESPLANES
18/04/2020
09:00
C.B. SANT FELIU VERMELL EEM CALDES DE MALAVELLA BLANC C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
18/04/2020
10:30
C.B. SANT FELIU BLAU F.D CASSANENC C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
18/04/2020
10:30
C.B. SANT FELIU CB BANYOLES C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
18/04/2020
10:30
C.B. SANT FELIU CB CRISTINENC C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
18/04/2020
10:30
C. B. SANT FELIU CB BANYOLES BLANC C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
18/04/2020
12:00
C.B. SANT FELIU BASQUET LLORET SAMBA HOTELS C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
18/04/2020
12:30
CBGX SANTJOANENC 1R C. B. SANT FELIU C.T. CADET FEM. PROMOCIO POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS
C/ PAPERERA TORRAS, 2
18/04/2020
16:00
CESET B C. B. SANT FELIU BLAU C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
18/04/2020
18:00
CB SANT FELIU CLUB ATHLETIC SILENC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
18/04/2020
19:00
C.B. SANT FELIU UNIÓ ATLÈTICA TOSSA C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
25/04/2020
09:00
BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS VERMELL C.B. SANT FELIU BLAU C.T. MINI MASC. PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS
C/ XALOC N. 22
25/04/2020
09:00
BC TORROELLA U15 C.B. SANT FELIU C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE TORROELLA DE MONTGRI
RDA. PAU CASALS, S/N
25/04/2020
09:30
CEEB TORDERA C.B. SANT FELIU VERMELL C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL TORDERA
AV. PAISOS CATALANS, S/N
25/04/2020
10:30
C.B. SANT FELIU UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
25/04/2020
12:00
BASQUET LLORET SAMBA HOTELS C.B. SANT FELIU C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR
AVINGUDA DE RIERAL, S/N
25/04/2020
12:00
C. B. SANT FELIU PRISCO-L´ESCALA B C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
25/04/2020
12:00
C. B. SANT FELIU BLAU C.B LLAGOSTERA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
25/04/2020
16:00
C. B. SANT FELIU C.B. CASTELLO C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
25/04/2020
16:00
BÀSQUET ARBÚCIES CB SANT FELIU C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL CAN PONS D'ARBUCIES
ZONA ESPORTIVA CAN PONS
25/04/2020
20:00
C.B. CASTELLO C.B. SANT FELIU C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO POLIESPORTIU DE CASTELLÓ D'EMPURIES
PL. FRANCESÇ MACIA
02/05/2020
09:00
C.B. SANT FELIU VERMELL CB OLOT C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
02/05/2020
09:00
BC FONTAJAU IN2IN NEGRE C.B. SANT FELIU C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
02/05/2020
10:30
C.B. SANT FELIU BLAU BC FONTAJAU IN2IN NEGRE C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
02/05/2020
19:00
C.B. SANT FELIU C.B. FONTCOBERTA C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
09/05/2020
09:00
BASQUET LLORET VERD SAMBA HOTELS C.B. SANT FELIU BLAU C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR
AVINGUDA DE RIERAL, S/N
09/05/2020
09:30
CB QUART VERD- GRUES GRUZ C.B. SANT FELIU VERMELL C.T. MINI MASC. PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
09/05/2020
09:30
ESCOLA PIA OLOT A C. B. SANT FELIU C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
09/05/2020
10:30
C.B. SANT FELIU CB SALT VERD C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
09/05/2020
10:30
C.B. SANT FELIU CB CRISTINENC C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
09/05/2020
12:00
C.B. SANT FELIU CB QUART VERD GRUES CRUZ C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
09/05/2020
12:30
ESCOLA PIA OLOT C. B. SANT FELIU BLAU C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
09/05/2020
18:00
CB SANT FELIU ESCOLÀPIES FIGUERES C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
10/05/2020
18:00
BASQUET VALL DEL TERRI A C.B. SANT FELIU C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL CORNELLA DEL TERRI
CTRA MEDINYA S/N
16/05/2020
09:00
CB NOU CAULÈS C. B. SANT FELIU BLAU C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES
HORTS D'EN PERE PAU
16/05/2020
09:00
C.B. SANT FELIU VERMELL SALLE F.D CASSANENC C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
16/05/2020
09:30
CB VILOBI D'ONYAR C.B. SANT FELIU C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO POLIESPORTIU DE VILOBI D'ONYAR
ESCOLAS MUNICIPALS
16/05/2020
10:30
C.B. SANT FELIU BLAU C.B. SANT GREGORI C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
16/05/2020
12:00
C.B. SANT FELIU BC FONTAJAU IN2IN C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
16/05/2020
16:00
C. B. SANT FELIU UNIÓ GIRONA BLANC C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
16/05/2020
18:00
CB SANT FELIU BASQUET PORQUERES BLANC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
16/05/2020
19:00
C.B. SANT FELIU PRISCO-L´ESCALA C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
23/05/2020
09:00
ESCOLÀPIES FIGUERES 10-09 C.B. SANT FELIU VERMELL C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
23/05/2020
10:30
C.B. SANT FELIU CB ATHLETIC SILENC C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
23/05/2020
12:00
C. B. SANT FELIU BLAU CB OLOT LAVA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
23/05/2020
16:00
CBGX SANTJOANENC C.B. SANT FELIU C.T. SENIOR A MASCULI. POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS
C/ PAPERERA TORRAS, 2
23/05/2020
16:00
CLUB BASQUET GRIFEU C. B. SANT FELIU C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA
PARATGE LES ESPLANES
23/05/2020
18:00
C.E. PALAMOS BLAU C.B. SANT FELIU C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
23/05/2020
19:30
BASQUET LLORET NEGRE SAMBA HOTELS CB SANT FELIU C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR
AVINGUDA DE RIERAL, S/N
30/05/2020
09:30
CLUB ESPORTIU JOVENTUT CELRÀ C.B. SANT FELIU C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CELRÀ
C/ PINS D'EN ROS S/N
30/05/2020
11:00
PRISCO-L´ESCALA B C.B. SANT FELIU BLAU C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE L'ESPORT DE L'ESCALA
RUSIÑOL, 4