Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
24/09/2023
|
12:00
|
JAC SANTS BARCELONA B | DOMINIQUES BARCELONA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | CENTRE ESPORTIU LA BORDETA NOGUERA PALLARESA 34-42 |
|
24/09/2023
|
17:30
|
LIMA-HORTA BARCELONA | DOMINIQUES BARCELONA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO UBAE EL CARMEL CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS |
|
30/09/2023
|
09:00
|
CLUB BÀSQUET ALISOS | DOMINIQUES BARCELONA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | A.A.A. COL.LEGI CAIXA PENSIONS AGRICULTURA, 204 |
|
30/09/2023
|
09:00
|
CB SANTA COLOMA B | DOMINIQUES BARCELONA | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
30/09/2023
|
09:15
|
C.B GRUP BARNA VERMELL | DOMINIQUES BARCELONA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT ARAGON, 620 |
|
30/09/2023
|
10:30
|
CB PEDAGOGIUM A | DOMINIQUES BARCELONA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS NEPTU, 12 |
|
30/09/2023
|
16:00
|
C.B. VILADECANS | DOMINIQUES BARCELONA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
01/10/2023
|
17:00
|
DOMINIQUES BARCELONA | VIROLAI A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | COL.LEGI MAJOR SANT JORDI RICARD ZAMORA 4-8 |
|
01/10/2023
|
18:30
|
DOMINIQUES BARCELONA | GRAMENET BC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | COL.LEGI MAJOR SANT JORDI RICARD ZAMORA 4-8 |
|
07/10/2023
|
09:00
|
DOMINIQUES BARCELONA | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | DOMINICAS MALLORCA MALLORCA, 349 |
|
07/10/2023
|
10:30
|
DOMINIQUES BARCELONA | A.E. MINGUELLA - DRIVIM | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | DOMINICAS MALLORCA MALLORCA, 349 |
|
07/10/2023
|
10:30
|
DOMINIQUES BARCELONA | U.E. CLARET A | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | DOMINICAS MALLORCA MALLORCA, 349 |
|
07/10/2023
|
12:00
|
DOMINIQUES BARCELONA | JESUÏTES GRÀCIA - KOSTKA VERD | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | DOMINICAS MALLORCA MALLORCA, 349 |
|
07/10/2023
|
12:00
|
DOMINIQUES BARCELONA VERD | LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLAU | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | DOMINICAS MALLORCA MALLORCA, 349 |
|
07/10/2023
|
19:45
|
SD ESPANYOL- CORAS | DOMINIQUES BARCELONA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | SAGRAT COR - SORT.9 RDA.DALT RAMON MIQUEL I PLANAS, 38-40 |
|
07/10/2023
|
21:00
|
F.C. MARTINENC BÀSQUET B | DOMINIQUES BARCELONA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO TELEGRAFOS, 31-45 |
|
21/10/2023
|
09:00
|
DOMINIQUES BARCELONA | CE LA SALLE BONANOVA BLANC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | DOMINICAS MALLORCA MALLORCA, 349 |
|
21/10/2023
|
09:00
|
DOMINIQUES BARCELONA | SANT GERVASI 3 | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | DOMINICAS MALLORCA MALLORCA, 349 |
|
21/10/2023
|
10:30
|
DOMINIQUES BARCELONA | DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | DOMINICAS MALLORCA MALLORCA, 349 |
|
21/10/2023
|
12:00
|
DOMINIQUES BARCELONA VERD | B.F. CORNELLÀ B | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | DOMINICAS MALLORCA MALLORCA, 349 |
|
22/10/2023
|
17:00
|
DOMINIQUES BARCELONA | AEC COLLBLANC B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | COL.LEGI MAJOR SANT JORDI RICARD ZAMORA 4-8 |
|
22/10/2023
|
18:30
|
DOMINIQUES BARCELONA | VEDRUNA GRÀCIA B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | COL.LEGI MAJOR SANT JORDI RICARD ZAMORA 4-8 |
|
28/10/2023
|
09:00
|
EL CÍRCOL | DOMINIQUES BARCELONA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
28/10/2023
|
09:00
|
C.B. MOLLET C | DOMINIQUES BARCELONA | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
28/10/2023
|
09:30
|
BASQUET SAFA CLAROR 1 | DOMINIQUES BARCELONA VERD | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
28/10/2023
|
12:45
|
BASQUET SAFA CLAROR 2 | DOMINIQUES BARCELONA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
29/10/2023
|
10:45
|
PETROPINTO ASFE U16F | DOMINIQUES BARCELONA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
29/10/2023
|
10:45
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | DOMINIQUES BARCELONA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
29/10/2023
|
16:00
|
AE BADALONÈS | DOMINIQUES BARCELONA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
29/10/2023
|
16:00
|
BC TECLA SALA B | DOMINIQUES BARCELONA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
04/11/2023
|
09:00
|
DOMINIQUES BARCELONA | VIROLAI | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | DOMINICAS MALLORCA MALLORCA, 349 |
|
04/11/2023
|
10:30
|
DOMINIQUES BARCELONA | CE LA SALLE BONANOVA NEGRE | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | DOMINICAS MALLORCA MALLORCA, 349 |
|
04/11/2023
|
10:30
|
DOMINIQUES BARCELONA | ABC GRUP BC TECLA SALA A | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | DOMINICAS MALLORCA MALLORCA, 349 |
|
04/11/2023
|
12:00
|
DOMINIQUES BARCELONA | CB MANYANET LES CORTS VERD | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | DOMINICAS MALLORCA MALLORCA, 349 |
|
05/11/2023
|
17:00
|
DOMINIQUES BARCELONA | BASQUET-CEISSA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | COL.LEGI MAJOR SANT JORDI RICARD ZAMORA 4-8 |
|
05/11/2023
|
18:30
|
DOMINIQUES BARCELONA | QBASKET SANT CUGAT | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | COL.LEGI MAJOR SANT JORDI RICARD ZAMORA 4-8 |
|
10/11/2023
|
18:30
|
DOMINIQUES BARCELONA VERD | CB MANYANET LES CORTS GROC | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | DOMINICAS MALLORCA MALLORCA, 349 |
|
11/11/2023
|
09:00
|
DOMINIQUES BARCELONA | CB PEDAGOGIUM A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | DOMINICAS MALLORCA MALLORCA, 349 |
|
11/11/2023
|
09:00
|
DOMINIQUES BARCELONA | CB SANTA COLOMA B | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | DOMINICAS MALLORCA MALLORCA, 349 |
|
11/11/2023
|
09:00
|
VEDRUNA GRÀCIA VERD | DOMINIQUES BARCELONA | ESCOBOL | ESCOLA VEDRUNA - GRACIA PÉREZ-GALDÓS, 15 |
|
11/11/2023
|
10:30
|
DOMINIQUES BARCELONA | CLUB BÀSQUET ALISOS | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | DOMINICAS MALLORCA MALLORCA, 349 |
|
11/11/2023
|
10:30
|
DOMINIQUES BARCELONA | C.B GRUP BARNA VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | DOMINICAS MALLORCA MALLORCA, 349 |
|
11/11/2023
|
12:00
|
DOMINIQUES BARCELONA | C.B. VILADECANS | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | DOMINICAS MALLORCA MALLORCA, 349 |
|
11/11/2023
|
12:00
|
DOMINIQUES BARCELONA VERD | F.C. MARTINENC BÀSQUET B | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | DOMINICAS MALLORCA MALLORCA, 349 |
|
11/11/2023
|
20:00
|
52MOMENTS CBS | DOMINIQUES BARCELONA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
12/11/2023
|
12:00
|
UE SANT CUGAT NEGRE | DOMINIQUES BARCELONA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
16/11/2023
|
19:15
|
DOMINIQUES BARCELONA | CE SAGRAT COR DIPUTACIO | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | DOMINICAS MALLORCA MALLORCA, 349 |
|
18/11/2023
|
09:00
|
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLAU | DOMINIQUES BARCELONA VERD | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | COL.LEGI SANT JOSEP OBRER AV. TOMAS GIMENEZ, S/N |
|
18/11/2023
|
10:30
|
JESUÏTES GRÀCIA - KOSTKA VERD | DOMINIQUES BARCELONA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
18/11/2023
|
10:30
|
A.E. MINGUELLA - DRIVIM | DOMINIQUES BARCELONA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POMAR CTRA. DE POMAR, S/N |
|
18/11/2023
|
12:00
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA NEGRE | DOMINIQUES BARCELONA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
18/11/2023
|
16:00
|
U.E. CLARET A | DOMINIQUES BARCELONA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
19/11/2023
|
17:00
|
DOMINIQUES BARCELONA | UE SANT ANDREU A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | COL.LEGI MAJOR SANT JORDI RICARD ZAMORA 4-8 |
|
19/11/2023
|
18:30
|
DOMINIQUES BARCELONA | UNIO ESPORTIVA BARBERA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | COL.LEGI MAJOR SANT JORDI RICARD ZAMORA 4-8 |
|
24/11/2023
|
18:15
|
DOMINIQUES BARCELONA | U.E. CLARET FEM. | ESCOBOL | DOMINICAS MALLORCA MALLORCA, 349 |
|
25/11/2023
|
10:30
|
SANT GERVASI 3 | DOMINIQUES BARCELONA | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | ESCOLA SANT GERVASI SABADELL, 41 |
|
25/11/2023
|
12:00
|
CE SAGRAT COR DIPUTACIO | DOMINIQUES BARCELONA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI SAGRAT COR-DIPUTACIO DIPUTACIO, 326 CANT. PG S.JOAN |
|
25/11/2023
|
12:00
|
CE LA SALLE BONANOVA BLANC | DOMINIQUES BARCELONA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COL·LEGI LA SALLE BONANOVA C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33 |
|
25/11/2023
|
12:00
|
B.F. CORNELLÀ B | DOMINIQUES BARCELONA VERD | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO CAN CARBONELL MARIANO BENLLIURE, S/N |
|
25/11/2023
|
17:45
|
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU | DOMINIQUES BARCELONA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | I.E.S. FRONT MARITIM ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT) |
|
25/11/2023
|
21:00
|
F.C. MARTINENC BÀSQUET B | DOMINIQUES BARCELONA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO TELEGRAFOS, 31-45 |
|
26/11/2023
|
17:45
|
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU | DOMINIQUES BARCELONA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | C.E. MONTSENY PALLARS, 410 |
|
01/12/2023
|
18:30
|
DOMINIQUES BARCELONA | BÀSQUET PÀLCAM B | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | DOMINICAS MALLORCA MALLORCA, 349 |
|
02/12/2023
|
09:00
|
DOMINIQUES BARCELONA | BASQUET SAFA CLAROR 2 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | DOMINICAS MALLORCA MALLORCA, 349 |
|
02/12/2023
|
09:00
|
DOMINIQUES BARCELONA | C.B. MOLLET C | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | DOMINICAS MALLORCA MALLORCA, 349 |
|
02/12/2023
|
10:30
|
DOMINIQUES BARCELONA | EL CÍRCOL | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | DOMINICAS MALLORCA MALLORCA, 349 |
|
02/12/2023
|
10:30
|
DOMINIQUES BARCELONA | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | DOMINICAS MALLORCA MALLORCA, 349 |
|
02/12/2023
|
12:00
|
DOMINIQUES BARCELONA | PETROPINTO ASFE U16F | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | DOMINICAS MALLORCA MALLORCA, 349 |
|
02/12/2023
|
12:00
|
DOMINIQUES BARCELONA VERD | BASQUET SAFA CLAROR 1 | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | DOMINICAS MALLORCA MALLORCA, 349 |
|
03/12/2023
|
17:00
|
DOMINIQUES BARCELONA | LLUÏSOS DE GRÀCIA C | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | COL.LEGI MAJOR SANT JORDI RICARD ZAMORA 4-8 |
|
03/12/2023
|
18:30
|
DOMINIQUES BARCELONA | CÀMPING BIANYA ROSER C | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | COL.LEGI MAJOR SANT JORDI RICARD ZAMORA 4-8 |
|
05/12/2023
|
18:15
|
F.C. MARTINENC BÀSQUET B | DOMINIQUES BARCELONA VERD | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | DOMINICAS MALLORCA MALLORCA, 349 |
|
15/12/2023
|
19:00
|
CE LA SALLE BONANOVA NEGRE | DOMINIQUES BARCELONA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESP. LA SALLE BONANOVA SANT JOAN DE LA SALLE, 20-36 |
|
15/12/2023
|
19:30
|
CB MANYANET LES CORTS GROC | DOMINIQUES BARCELONA VERD | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | COL·LEGI PARE MANYANET PRAT D'EN RULL, 6 |
|
16/12/2023
|
10:15
|
VIROLAI | DOMINIQUES BARCELONA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO VIROLAI PORTELL 9 |
|
16/12/2023
|
11:00
|
ABC GRUP BC TECLA SALA A | DOMINIQUES BARCELONA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | COL.LEGI NTRA. SRA. FATIMA BARON DEL MALDA, 27 |
|
16/12/2023
|
12:00
|
DOMINIQUES BARCELONA | CB LA SALLE HORTA | ESCOBOL | DOMINICAS MALLORCA MALLORCA, 349 |
|
16/12/2023
|
12:30
|
BÀSQUET PÀLCAM B | DOMINIQUES BARCELONA | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
17/12/2023
|
12:00
|
CB MANYANET LES CORTS VERD | DOMINIQUES BARCELONA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI PARE MANYANET PRAT D'EN RULL, 6 |
|
17/12/2023
|
13:30
|
BASQUET CANYELLES | DOMINIQUES BARCELONA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |
|
17/12/2023
|
18:00
|
ESCOLAPIS SARRIA | DOMINIQUES BARCELONA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA IMMACULADA, 25-35 |
|
14/01/2024
|
17:15
|
CB MANYANET LES CORTS | DOMINIQUES BARCELONA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | COL.LEGI MAJOR SANT JORDI RICARD ZAMORA 4-8 |
|
14/01/2024
|
19:00
|
CB MANYANET LES CORTS | DOMINIQUES BARCELONA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | COL.LEGI MAJOR SANT JORDI RICARD ZAMORA 4-8 |
|
18/01/2024
|
18:30
|
DOMINIQUES BARCELONA | C.B. BEGUES | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | DOMINICAS MALLORCA MALLORCA, 349 |
|
20/01/2024
|
09:00
|
DOMINIQUES BARCELONA | BASQUET SAFA CLAROR 1 | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | DOMINICAS MALLORCA MALLORCA, 349 |
|
20/01/2024
|
09:00
|
DOMINIQUES BARCELONA | C.B. BEGUES VERD | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | DOMINICAS MALLORCA MALLORCA, 349 |
|
20/01/2024
|
09:00
|
GRAMENET BC | DOMINIQUES BARCELONA | ESCOBOL | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
20/01/2024
|
10:30
|
DOMINIQUES BARCELONA | FEMENÍ SANT ADRIÀ A | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | DOMINICAS MALLORCA MALLORCA, 349 |
|
20/01/2024
|
12:00
|
DOMINIQUES BARCELONA VERD | UER PINEDA DE MAR B | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | DOMINICAS MALLORCA MALLORCA, 349 |
|
21/01/2024
|
17:00
|
DOMINIQUES BARCELONA | CB KOBRAS A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | COL.LEGI MAJOR SANT JORDI RICARD ZAMORA 4-8 |
|
21/01/2024
|
18:30
|
DOMINIQUES BARCELONA | EL CÍRCOL A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | COL.LEGI MAJOR SANT JORDI RICARD ZAMORA 4-8 |
|
27/01/2024
|
10:30
|
SANT GERVASI 2 | DOMINIQUES BARCELONA VERD | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | ESCOLA SANT GERVASI SABADELL, 41 |
|
27/01/2024
|
12:00
|
CE LA SALLE BONANOVA NEGRE | DOMINIQUES BARCELONA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI LA SALLE BONANOVA C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33 |
|
27/01/2024
|
12:00
|
BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU | DOMINIQUES BARCELONA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | B. ATENEU MONTSERRAT TORRE DAMIANS, 6 ATIC |
|
27/01/2024
|
12:45
|
FEMENÍ OSONA LIBERTY - OVA PROJECTS | DOMINIQUES BARCELONA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
27/01/2024
|
16:00
|
CE SAGRAT COR DIPUTACIO | DOMINIQUES BARCELONA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI SAGRAT COR-DIPUTACIO DIPUTACIO, 326 CANT. PG S.JOAN |
|
28/01/2024
|
09:00
|
UE MATARO - PRLM | DOMINIQUES BARCELONA | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
28/01/2024
|
17:00
|
DOMINIQUES BARCELONA | LIMA-HORTA BARCELONA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | COL.LEGI MAJOR SANT JORDI RICARD ZAMORA 4-8 |
|
28/01/2024
|
18:30
|
DOMINIQUES BARCELONA | JAC SANTS BARCELONA B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | COL.LEGI MAJOR SANT JORDI RICARD ZAMORA 4-8 |
|
03/02/2024
|
09:00
|
DOMINIQUES BARCELONA | SANT GERVASI 3 | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | DOMINICAS MALLORCA MALLORCA, 349 |
|
03/02/2024
|
09:00
|
DOMINIQUES BARCELONA | C.E.THAU | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | DOMINICAS MALLORCA MALLORCA, 349 |
|
03/02/2024
|
10:30
|
DOMINIQUES BARCELONA | MANRESA CBF 2 | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | DOMINICAS MALLORCA MALLORCA, 349 |
|
03/02/2024
|
10:30
|
DOMINIQUES BARCELONA | SESE A | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | DOMINICAS MALLORCA MALLORCA, 349 |
|
03/02/2024
|
12:00
|
DOMINIQUES BARCELONA | C.E.THAU B | ESCOBOL | DOMINICAS MALLORCA MALLORCA, 349 |
|
03/02/2024
|
12:00
|
DOMINIQUES BARCELONA | EL CÍRCOL | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | DOMINICAS MALLORCA MALLORCA, 349 |
|
04/02/2024
|
18:00
|
GRAMENET BC | DOMINIQUES BARCELONA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
04/02/2024
|
19:45
|
VIROLAI A | DOMINIQUES BARCELONA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO VIROLAI PORTELL 9 |
|
08/02/2024
|
18:30
|
DOMINIQUES BARCELONA VERD | C.E SANT NICOLAU BLANC | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | DOMINICAS MALLORCA MALLORCA, 349 |
|
17/02/2024
|
09:00
|
CLUB BASQUET ARGENTONA BLANC | DOMINIQUES BARCELONA | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
17/02/2024
|
09:00
|
52MOMENTS CBS FEM A | DOMINIQUES BARCELONA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
17/02/2024
|
10:45
|
C.B GRUP BARNA VERMELL | DOMINIQUES BARCELONA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT ARAGON, 620 |
|
17/02/2024
|
12:00
|
DOMINIQUES BARCELONA | E.B. ROSELLA VERMELL | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | DOMINICAS MALLORCA MALLORCA, 349 |
|
18/02/2024
|
09:00
|
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE | DOMINIQUES BARCELONA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | I.E.S. FRONT MARITIM ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT) |
|
18/02/2024
|
17:00
|
DOMINIQUES BARCELONA | SD ESPANYOL- CORAS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | COL.LEGI MAJOR SANT JORDI RICARD ZAMORA 4-8 |
|
18/02/2024
|
18:30
|
DOMINIQUES BARCELONA | F.C. MARTINENC BÀSQUET B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | COL.LEGI MAJOR SANT JORDI RICARD ZAMORA 4-8 |
|
24/02/2024
|
09:00
|
TRIOMF - UB MIR | DOMINIQUES BARCELONA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MIQUEL POBLET CAMI DE LA FONT FREDA, S/N |
|
24/02/2024
|
09:00
|
CE LA SALLE BONANOVA NEGRE | DOMINIQUES BARCELONA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COL·LEGI LA SALLE BONANOVA C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33 |
|
24/02/2024
|
09:00
|
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU B | DOMINIQUES BARCELONA VERD | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU AV. JAUME CAMPMAJOR, 30 |
|
24/02/2024
|
16:00
|
VEDRUNA GRÀCIA B | DOMINIQUES BARCELONA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA GOLGOTA, 1 |
|
24/02/2024
|
17:45
|
AEC COLLBLANC B | DOMINIQUES BARCELONA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA ROSICH, 12 |
|
25/02/2024
|
09:30
|
SABADELL BQ VALLÈS U10F | DOMINIQUES BARCELONA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | SABADELL SPORTS CENTER-CASABLANCAS C/ FONT I SAGUÉ, S/N (Accés al costat núm. 1) |
|
25/02/2024
|
11:00
|
GRAMENET BC | DOMINIQUES BARCELONA | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
25/02/2024
|
12:00
|
BASKET ESPLUGUES | DOMINIQUES BARCELONA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | CEM LES MORERES PÇA. DE LES MORERES S/N |
|
02/03/2024
|
09:00
|
DOMINIQUES BARCELONA | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | DOMINICAS MALLORCA MALLORCA, 349 |
|
02/03/2024
|
09:00
|
DOMINIQUES BARCELONA | GEFF CBSAPS-SDE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | DOMINICAS MALLORCA MALLORCA, 349 |
|
02/03/2024
|
10:30
|
DOMINIQUES BARCELONA | C.E.B. SANT JORDI CLÍNICA DENTAL PIFARRÉ | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | DOMINICAS MALLORCA MALLORCA, 349 |
|
02/03/2024
|
10:30
|
DOMINIQUES BARCELONA | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -PRAF | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | DOMINICAS MALLORCA MALLORCA, 349 |
|
02/03/2024
|
12:00
|
DOMINIQUES BARCELONA | CB TONA 2 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | DOMINICAS MALLORCA MALLORCA, 349 |
|
02/03/2024
|
12:00
|
DOMINIQUES BARCELONA VERD | LLUÏSOS DE GRÀCIA B | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | DOMINICAS MALLORCA MALLORCA, 349 |
|
02/03/2024
|
12:00
|
DOMINIQUES BARCELONA | LLUÏSOS DE GRÀCIA BLANC | ESCOBOL | DOMINICAS MALLORCA MALLORCA, 349 |
|
03/03/2024
|
17:00
|
DOMINIQUES BARCELONA | BC TECLA SALA B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | COL.LEGI MAJOR SANT JORDI RICARD ZAMORA 4-8 |
|
03/03/2024
|
18:30
|
DOMINIQUES BARCELONA | AE BADALONÈS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | COL.LEGI MAJOR SANT JORDI RICARD ZAMORA 4-8 |
|
09/03/2024
|
09:00
|
DOMINIQUES BARCELONA | CB CASTELLBISBAL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | DOMINICAS MALLORCA MALLORCA, 349 |
|
09/03/2024
|
12:15
|
CB PARETS VERMELL | DOMINIQUES BARCELONA | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL PARETS AV. FRANCESC MACIA, S/N |
|
09/03/2024
|
16:00
|
JOVENTUT BADALONA A | DOMINIQUES BARCELONA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
09/03/2024
|
16:00
|
JOVENTUT BADALONA 2 | DOMINIQUES BARCELONA VERD | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
09/03/2024
|
18:15
|
AE LES CORTS-UBAE | DOMINIQUES BARCELONA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ARISTIDES MAILLOL AV. JOAN XXIII, 1 |
|
09/03/2024
|
19:15
|
BASQUET-CEISSA | DOMINIQUES BARCELONA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO COTXERES BORBO RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS) |
|
10/03/2024
|
09:00
|
CLÍNICA DENTAL UNZETA - CB ESPARREGUERA | DOMINIQUES BARCELONA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
10/03/2024
|
17:45
|
QBASKET SANT CUGAT | DOMINIQUES BARCELONA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
15/03/2024
|
18:30
|
U.E. HORTA B | DOMINIQUES BARCELONA | ESCOBOL | U.E. HORTA FELIU I CODINA 27 |
|
16/03/2024
|
09:00
|
C.B. BEGUES VERD | DOMINIQUES BARCELONA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
16/03/2024
|
09:30
|
FEMENÍ SANT ADRIÀ A | DOMINIQUES BARCELONA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA RICART, 6 |
|
16/03/2024
|
09:30
|
UER PINEDA DE MAR B | DOMINIQUES BARCELONA VERD | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO NINO BUSCATO BARCELONA, 33-35 |
|
16/03/2024
|
10:30
|
C.B. BEGUES | DOMINIQUES BARCELONA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
16/03/2024
|
11:00
|
BASQUET SAFA CLAROR 1 | DOMINIQUES BARCELONA | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
17/03/2024
|
17:00
|
DOMINIQUES BARCELONA | 52MOMENTS CBS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | COL.LEGI MAJOR SANT JORDI RICARD ZAMORA 4-8 |
|
17/03/2024
|
18:30
|
DOMINIQUES BARCELONA | UE SANT CUGAT NEGRE | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | COL.LEGI MAJOR SANT JORDI RICARD ZAMORA 4-8 |
|
04/04/2024
|
19:00
|
DOMINIQUES BARCELONA | CE SAGRAT COR DIPUTACIO | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | DOMINICAS MALLORCA MALLORCA, 349 |
|
06/04/2024
|
09:00
|
DOMINIQUES BARCELONA | UE MATARO - PRLM | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | DOMINICAS MALLORCA MALLORCA, 349 |
|
06/04/2024
|
09:00
|
DOMINIQUES BARCELONA | BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | DOMINICAS MALLORCA MALLORCA, 349 |
|
06/04/2024
|
09:30
|
DOMINIQUES BARCELONA | C.E.THAU | ESCOBOL | DOMINICAS MALLORCA MALLORCA, 349 |
|
06/04/2024
|
10:30
|
DOMINIQUES BARCELONA | FEMENÍ OSONA LIBERTY - OVA PROJECTS | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | DOMINICAS MALLORCA MALLORCA, 349 |
|
06/04/2024
|
11:15
|
DOMINIQUES BARCELONA | CE LA SALLE BONANOVA NEGRE | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | DOMINICAS MALLORCA MALLORCA, 349 |
|
06/04/2024
|
12:00
|
DOMINIQUES BARCELONA VERD | SANT GERVASI 2 | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | DOMINICAS MALLORCA MALLORCA, 349 |
|
06/04/2024
|
19:45
|
UNIO ESPORTIVA BARBERA | DOMINIQUES BARCELONA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU CAN SERRA PASSEIG DR. MORAGAS, 112 |
|
07/04/2024
|
17:45
|
UE SANT ANDREU A | DOMINIQUES BARCELONA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU CAMP DEL FERRO C( PARE MANYANET 40 |
|
12/04/2024
|
18:15
|
C.E.THAU | DOMINIQUES BARCELONA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU EDUARD TOLDRA, 7-11 |
|
13/04/2024
|
09:00
|
SANT GERVASI 3 | DOMINIQUES BARCELONA | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | ESCOLA SANT GERVASI SABADELL, 41 |
|
13/04/2024
|
09:00
|
SESE A | DOMINIQUES BARCELONA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
13/04/2024
|
10:30
|
C.E SANT NICOLAU BLANC | DOMINIQUES BARCELONA VERD | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | MÀGIC LAU JARDI, 72-74 |
|
13/04/2024
|
11:00
|
MANRESA CBF 2 | DOMINIQUES BARCELONA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESCOLA JOVIAT FOLCH I TORRES CANT PG. RIU |
|
14/04/2024
|
12:30
|
EL CÍRCOL | DOMINIQUES BARCELONA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA |
|
14/04/2024
|
17:00
|
DOMINIQUES BARCELONA | F.C. MARTINENC BÀSQUET B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | COL.LEGI MAJOR SANT JORDI RICARD ZAMORA 4-8 |
|
14/04/2024
|
18:30
|
DOMINIQUES BARCELONA | DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | COL.LEGI MAJOR SANT JORDI RICARD ZAMORA 4-8 |
|
20/04/2024
|
09:00
|
DOMINIQUES BARCELONA | CLUB BASQUET ARGENTONA BLANC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | DOMINICAS MALLORCA MALLORCA, 349 |
|
20/04/2024
|
09:00
|
DOMINIQUES BARCELONA | C.B GRUP BARNA VERMELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | DOMINICAS MALLORCA MALLORCA, 349 |
|
20/04/2024
|
09:00
|
DOMINIQUES BARCELONA | VEDRUNA GRÀCIA NEGRE | ESCOBOL | DOMINICAS MALLORCA MALLORCA, 349 |
|
20/04/2024
|
09:00
|
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLAU | DOMINIQUES BARCELONA VERD | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | COL.LEGI SANT JOSEP OBRER AV. TOMAS GIMENEZ, S/N |
|
20/04/2024
|
10:30
|
DOMINIQUES BARCELONA | 52MOMENTS CBS FEM A | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | DOMINICAS MALLORCA MALLORCA, 349 |
|
20/04/2024
|
10:45
|
E.B. ROSELLA VERMELL | DOMINIQUES BARCELONA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
20/04/2024
|
12:00
|
DOMINIQUES BARCELONA | DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | DOMINICAS MALLORCA MALLORCA, 349 |
|
20/04/2024
|
20:00
|
LLUÏSOS DE GRÀCIA C | DOMINIQUES BARCELONA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | LLUISOS DE GRACIA PLAÇA DEL NORD, 7-10 |
|
21/04/2024
|
11:00
|
DOMINIQUES BARCELONA VERD | LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLAU | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | DOMINICAS MALLORCA MALLORCA, 349 |
|
21/04/2024
|
11:00
|
CÀMPING BIANYA ROSER C | DOMINIQUES BARCELONA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD NAPOLS, 42 |
|
27/04/2024
|
09:00
|
DOMINIQUES BARCELONA | GRAMENET BC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | DOMINICAS MALLORCA MALLORCA, 349 |
|
27/04/2024
|
10:30
|
DOMINIQUES BARCELONA | TRIOMF - UB MIR | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | DOMINICAS MALLORCA MALLORCA, 349 |
|
27/04/2024
|
10:30
|
DOMINIQUES BARCELONA | SABADELL BQ VALLÈS U10F | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | DOMINICAS MALLORCA MALLORCA, 349 |
|
27/04/2024
|
12:00
|
DOMINIQUES BARCELONA | BASKET ESPLUGUES | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | DOMINICAS MALLORCA MALLORCA, 349 |
|
27/04/2024
|
12:00
|
DOMINIQUES BARCELONA VERD | GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU B | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | DOMINICAS MALLORCA MALLORCA, 349 |
|
28/04/2024
|
17:00
|
DOMINIQUES BARCELONA | ESCOLAPIS SARRIA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | COL.LEGI MAJOR SANT JORDI RICARD ZAMORA 4-8 |
|
28/04/2024
|
18:30
|
DOMINIQUES BARCELONA | BASQUET CANYELLES | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | COL.LEGI MAJOR SANT JORDI RICARD ZAMORA 4-8 |
|
30/04/2024
|
18:30
|
DOMINIQUES BARCELONA | CE LA SALLE BONANOVA NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | DOMINICAS MALLORCA MALLORCA, 349 |
|
03/05/2024
|
19:15
|
U.E. CLARET FEM. | DOMINIQUES BARCELONA | ESCOBOL | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
04/05/2024
|
09:30
|
LLUÏSOS DE GRÀCIA B | DOMINIQUES BARCELONA VERD | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | LLUISOS DE GRACIA PLAÇA DEL NORD, 7-10 |
|
04/05/2024
|
10:45
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -PRAF | DOMINIQUES BARCELONA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
04/05/2024
|
11:00
|
GEFF CBSAPS-SDE | DOMINIQUES BARCELONA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PISTA POL. 3 XEMENEIES C/ VILA I VILA, 44 |
|
04/05/2024
|
12:00
|
CB TONA 2 | DOMINIQUES BARCELONA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL TONA JAUME BALMES, S/N |
|
04/05/2024
|
17:30
|
C.E.B. SANT JORDI CLÍNICA DENTAL PIFARRÉ | DOMINIQUES BARCELONA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
05/05/2024
|
09:00
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | DOMINIQUES BARCELONA | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
05/05/2024
|
17:00
|
DOMINIQUES BARCELONA | CB MANYANET LES CORTS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | COL.LEGI MAJOR SANT JORDI RICARD ZAMORA 4-8 |
|
05/05/2024
|
18:30
|
DOMINIQUES BARCELONA | CB MANYANET LES CORTS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | COL.LEGI MAJOR SANT JORDI RICARD ZAMORA 4-8 |
|
11/05/2024
|
09:00
|
DOMINIQUES BARCELONA | CB PARETS VERMELL | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | DOMINICAS MALLORCA MALLORCA, 349 |
|
11/05/2024
|
10:30
|
DOMINIQUES BARCELONA | CLÍNICA DENTAL UNZETA - CB ESPARREGUERA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | DOMINICAS MALLORCA MALLORCA, 349 |
|
11/05/2024
|
10:30
|
DOMINIQUES BARCELONA | JOVENTUT BADALONA A | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | DOMINICAS MALLORCA MALLORCA, 349 |
|
11/05/2024
|
12:00
|
DOMINIQUES BARCELONA | AE LES CORTS-UBAE | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | DOMINICAS MALLORCA MALLORCA, 349 |
|
11/05/2024
|
12:00
|
DOMINIQUES BARCELONA VERD | JOVENTUT BADALONA 2 | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | DOMINICAS MALLORCA MALLORCA, 349 |
|
12/05/2024
|
10:30
|
CB CASTELLBISBAL | DOMINIQUES BARCELONA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA AGRICULTURA, S/N |
|
12/05/2024
|
12:30
|
EL CÍRCOL A | DOMINIQUES BARCELONA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
12/05/2024
|
18:00
|
CB KOBRAS A | DOMINIQUES BARCELONA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |