Calendari Global Club

CLUB BASQUET GRIFEU-LLANÇÀ

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
24/09/2022
16:15
GRIFEU-ADEPAF GROC CB SANT NARCIS S16A C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA
PARATGE LES ESPLANES
25/09/2022
10:00
A.E.FORNELLS GRIFEU LLANÇÀ C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO POLIESPORTIU MUNICIPAL DE FORNELLS DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA EL MOLI
01/10/2022
10:30
ESCOLAPIES FIGUERES GRIFEU LLANÇÀ C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
01/10/2022
10:30
BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS GRIFEU LLANÇÀ C.T. MINI MASC. PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS
C/ XALOC N. 22
01/10/2022
18:00
CB GRIFEU LLANÇÀ CB VILABLAREIX C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA
PARATGE LES ESPLANES
02/10/2022
12:00
GRIFEU LLANÇÀ CB BANYOLES BLANC C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA
PARATGE LES ESPLANES
08/10/2022
10:00
GRIFEU LLANÇÀ BASQUET PORQUERES C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA
PARATGE LES ESPLANES
08/10/2022
11:30
GRIFEU LLANÇÀ SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET ROIG C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA
PARATGE LES ESPLANES
08/10/2022
16:00
CB SANT GREGORI GRIFEU LLANÇÀ C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
08/10/2022
17:45
GRIFEU-ADEPAF GROC BÀSQUET VILAFANT B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA
PARATGE LES ESPLANES
08/10/2022
19:30
CB GRIFEU LLANÇÀ CB SALT U40 C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA
PARATGE LES ESPLANES
15/10/2022
10:30
C. B. VILABLAREIX GRIFEU LLANÇÀ C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VILABLAREIX
C/ MARROC S/N
15/10/2022
10:45
VEDRUNA BC PALAFRUGELL 1 GRIFEU LLANÇÀ C.T. MINI MASC. PAVELLO POLIESPORTIU DE PALAFRUGELL
AVGDA DE LES CORTS CATALANES,3
15/10/2022
17:30
CB BANYOLES CB GRIFEU LLANÇÀ C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
15/10/2022
19:00
BC FONTAJAU IN2IN GROC GRIFEU-ADEPAF GROC C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
22/10/2022
10:00
GRIFEU LLANÇÀ CEJ CELRÀ BLAU MIXTE C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA
PARATGE LES ESPLANES
22/10/2022
11:30
GRIFEU LLANÇÀ CB.ROSES BLANC C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA
PARATGE LES ESPLANES
22/10/2022
16:15
GRIFEU LLANÇÀ UNIÓ GIRONA MARISTES BLANC C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA
PARATGE LES ESPLANES
22/10/2022
18:00
CB GRIFEU LLANÇÀ SOLDATAL CB CAMPDEVANOL C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA
PARATGE LES ESPLANES
29/10/2022
12:30
CCE MONTESSORI PALAU GRIFEU-ADEPAF GROC C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO COL.LEGI MONTESSORI-PALAU DE GIRONA
CAMI VELL DE FORNELLS, 33
05/11/2022
09:00
ESCOLAPIES FIGUERES GRIFEU LLANÇÀ C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
05/11/2022
10:30
CB BESCANO PRE-MINI MIXTE GRIFEU LLANÇÀ C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BESCANÓ
ZONA ESPORTIVA
05/11/2022
16:00
CBGX SANTJOANENC CB GRIFEU LLANÇÀ C.T. SENIOR A MASCULI. POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS
C/ PAPERERA TORRAS, 2
06/11/2022
17:30
PIA OLOT A GRIFEU LLANÇÀ C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
12/11/2022
10:00
GRIFEU LLANÇÀ F.D CASSANENC B C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA
PARATGE LES ESPLANES
12/11/2022
11:30
GRIFEU LLANÇÀ CE PALAMOS C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA
PARATGE LES ESPLANES
12/11/2022
12:30
CB SANT GREGORI GRIFEU-ADEPAF GROC C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
12/11/2022
19:30
GRIFEU LLANÇÀ ESCOLAPIES FIGUERES C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA
PARATGE LES ESPLANES
19/11/2022
09:30
GRIFEU LLANÇÀ BÀSQUET VILAFANT C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA
PARATGE LES ESPLANES
19/11/2022
10:00
GRIFEU LLANÇÀ UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA MIXTE C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA
PARATGE LES ESPLANES
19/11/2022
16:00
GRIFEU LLANÇÀ A.E.FORNELLS C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA
PARATGE LES ESPLANES
19/11/2022
17:45
GRIFEU-ADEPAF GROC BASQUET PORQUERES BLANC C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA
PARATGE LES ESPLANES
19/11/2022
19:30
CB GRIFEU LLANÇÀ C.B.P EL CAFÉ A C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA
PARATGE LES ESPLANES
26/11/2022
09:30
CB.ROSES NEGRE GRIFEU LLANÇÀ C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL ROSES
CTRA MAS OLIVA S/N
26/11/2022
10:30
BC TORROELLA GRIFEU LLANÇÀ C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE TORROELLA DE MONTGRI
RDA. PAU CASALS, S/N
26/11/2022
16:00
CB BANYOLES BLANC GRIFEU LLANÇÀ C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
26/11/2022
16:00
BC FONTAJAU IN2IN BLAU GRIFEU-ADEPAF GROC C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
26/11/2022
19:00
C.B. FONTCOBERTA CB GRIFEU LLANÇÀ C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL FONTCOBERTA
AV. DE LA PEDRERA
03/12/2022
10:00
GRIFEU LLANÇÀ C.B. SARRIÀ DE TER C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA
PARATGE LES ESPLANES
03/12/2022
11:30
GRIFEU LLANÇÀ CB BESCANO 2 C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA
PARATGE LES ESPLANES
03/12/2022
16:00
GRIFEU LLANÇÀ CB SANT GREGORI C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA
PARATGE LES ESPLANES
03/12/2022
17:45
GRIFEU-ADEPAF GROC CB.ROSES NEGRE C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA
PARATGE LES ESPLANES
03/12/2022
19:30
CB GRIFEU LLANÇÀ U.E.RIPOLL B C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA
PARATGE LES ESPLANES
17/12/2022
09:00
BÀSQUET VILAFANT GRIFEU LLANÇÀ C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT
CTRA. DE VILAFANT S/N
17/12/2022
09:00
CB OLOT LAVA GRIFEU-ADEPAF GROC C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
17/12/2022
11:30
GRIFEU LLANÇÀ BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA
PARATGE LES ESPLANES
17/12/2022
18:00
PRISCO-L'ESCALA CB GRIFEU LLANÇÀ C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL DE L'ESPORT DE L'ESCALA
RUSIÑOL, 4
14/01/2023
09:00
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET ROIG GRIFEU LLANÇÀ C.T. MINI MASC. PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
14/01/2023
10:00
GRIFEU LLANÇÀ SOLDATAL CB CAMPDEVANOL BLANC C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA
PARATGE LES ESPLANES
14/01/2023
16:00
UNIÓ GIRONA MARISTES BLANC GRIFEU LLANÇÀ C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MARISTES DE GIRONA
AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7
14/01/2023
17:45
GRIFEU-ADEPAF GROC PRISCO-L'ESCALA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA
PARATGE LES ESPLANES
14/01/2023
19:30
CB GRIFEU LLANÇÀ A.B. SANT JULIÀ DE RAMIS C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA
PARATGE LES ESPLANES
21/01/2023
10:00
GRIFEU LLANÇÀ ESCOLAPIES FIGUERES C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA
PARATGE LES ESPLANES
21/01/2023
11:30
GRIFEU LLANÇÀ VEDRUNA BC PALAFRUGELL 1 C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA
PARATGE LES ESPLANES
21/01/2023
19:30
GRIFEU LLANÇÀ PIA OLOT A C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA
PARATGE LES ESPLANES
22/01/2023
10:30
CB SALT NEGRE GRIFEU-ADEPAF GROC C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
22/01/2023
16:30
CLUB BASQUET VALL DEL TERRI-ARBRE DE MAIG CB GRIFEU LLANÇÀ C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL CORNELLA DEL TERRI
CTRA MEDINYA S/N
28/01/2023
09:30
CB.ROSES BLANC GRIFEU LLANÇÀ C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL ROSES
CTRA MAS OLIVA S/N
28/01/2023
11:00
BASQUET PORQUERES GRIFEU LLANÇÀ C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE PORQUERES
MONTSENY S/N
28/01/2023
17:30
ESCOLAPIES FIGUERES GRIFEU LLANÇÀ C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
29/01/2023
12:00
CB SANT NARCIS S16A GRIFEU-ADEPAF GROC C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
04/02/2023
10:00
GRIFEU LLANÇÀ C. B. VILABLAREIX C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA
PARATGE LES ESPLANES
04/02/2023
11:30
GRIFEU LLANÇÀ ESCOLAPIES FIGUERES C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA
PARATGE LES ESPLANES
04/02/2023
17:45
GRIFEU-ADEPAF GROC CCE MONTESSORI PALAU C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA
PARATGE LES ESPLANES
04/02/2023
19:30
CB VILABLAREIX CB GRIFEU LLANÇÀ C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL VILABLAREIX
C/ MARROC S/N
11/02/2023
09:00
BÀSQUET VILAFANT B GRIFEU-ADEPAF GROC C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT
CTRA. DE VILAFANT S/N
11/02/2023
09:00
CE PALAMOS GRIFEU LLANÇÀ C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
11/02/2023
09:30
CEJ CELRÀ BLAU MIXTE GRIFEU LLANÇÀ C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CELRÀ
C/ PINS D'EN ROS S/N
11/02/2023
16:00
CB SALT U40 CB GRIFEU LLANÇÀ C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
25/02/2023
10:00
GRIFEU LLANÇÀ CB BESCANO PRE-MINI MIXTE C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA
PARATGE LES ESPLANES
25/02/2023
10:30
BÀSQUET VILAFANT GRIFEU LLANÇÀ C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT
CTRA. DE VILAFANT S/N
25/02/2023
17:45
GRIFEU-ADEPAF GROC BC FONTAJAU IN2IN GROC C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA
PARATGE LES ESPLANES
25/02/2023
19:30
CB GRIFEU LLANÇÀ CB BANYOLES C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA
PARATGE LES ESPLANES
04/03/2023
09:15
F.D CASSANENC B GRIFEU LLANÇÀ C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
04/03/2023
11:30
GRIFEU LLANÇÀ BC TORROELLA C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA
PARATGE LES ESPLANES
04/03/2023
18:30
SOLDATAL CB CAMPDEVANOL CB GRIFEU LLANÇÀ C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLÓ MERCE GUIX DE CAMPDEVANOL
Ctra. N-260 Km 121
11/03/2023
10:30
CB BESCANO 2 GRIFEU LLANÇÀ C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BESCANÓ
ZONA ESPORTIVA
11/03/2023
10:30
UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA MIXTE GRIFEU LLANÇÀ C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'AMER
AVGDA DEL FAR
11/03/2023
19:30
CB GRIFEU LLANÇÀ CBGX SANTJOANENC C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA
PARATGE LES ESPLANES
18/03/2023
10:00
GRIFEU LLANÇÀ CB.ROSES NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA
PARATGE LES ESPLANES
18/03/2023
17:45
GRIFEU-ADEPAF GROC CB SANT GREGORI C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA
PARATGE LES ESPLANES
25/03/2023
09:00
C.B. SARRIÀ DE TER GRIFEU LLANÇÀ C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE SARRIÀ DE TER
C/ FRANCESC CAMBO S/N
25/03/2023
12:30
BASQUET PORQUERES BLANC GRIFEU-ADEPAF GROC C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE PORQUERES
MONTSENY S/N
25/03/2023
20:00
C.B.P EL CAFÉ A CB GRIFEU LLANÇÀ C.T. SENIOR A MASCULI. EL PALAUET DE PALAFOLLS
C/ BAIX S/N.
15/04/2023
10:00
GRIFEU LLANÇÀ BÀSQUET VILAFANT C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA
PARATGE LES ESPLANES
15/04/2023
17:45
GRIFEU-ADEPAF GROC BC FONTAJAU IN2IN BLAU C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA
PARATGE LES ESPLANES
15/04/2023
19:30
CB GRIFEU LLANÇÀ C.B. FONTCOBERTA C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA
PARATGE LES ESPLANES
22/04/2023
09:30
CB.ROSES NEGRE GRIFEU-ADEPAF GROC C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL ROSES
CTRA MAS OLIVA S/N
22/04/2023
10:30
SOLDATAL CB CAMPDEVANOL BLANC GRIFEU LLANÇÀ C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLÓ MERCE GUIX DE CAMPDEVANOL
Ctra. N-260 Km 121
22/04/2023
16:00
U.E.RIPOLL B CB GRIFEU LLANÇÀ C.T. SENIOR A MASCULI. C.T. ESPORTIVA L'AVELLANEDA
RONDA MAS D'EN BOSCH, S/N
06/05/2023
17:45
GRIFEU-ADEPAF GROC CB OLOT LAVA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA
PARATGE LES ESPLANES
06/05/2023
19:30
CB GRIFEU LLANÇÀ PRISCO-L'ESCALA C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA
PARATGE LES ESPLANES
13/05/2023
11:00
PRISCO-L'ESCALA GRIFEU-ADEPAF GROC C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE L'ESPORT DE L'ESCALA
RUSIÑOL, 4
13/05/2023
18:30
A.B. SANT JULIÀ DE RAMIS CB GRIFEU LLANÇÀ C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL SANT JULIÀ DE RAMIS
CTRA ANTIGA DE BANYOLES
20/05/2023
17:45
GRIFEU-ADEPAF GROC CB SALT NEGRE C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA
PARATGE LES ESPLANES
20/05/2023
19:30
CB GRIFEU LLANÇÀ CLUB BASQUET VALL DEL TERRI-ARBRE DE MAIG C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA
PARATGE LES ESPLANES