Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
23/09/2023
|
17:45
|
GRIFEU - ADEPAF GROC | CB ADEPAF TXOT'S NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA PARATGE LES ESPLANES |
|
30/09/2023
|
10:00
|
CB GRIFEU LLANÇA | C.B.GUIXOLS 1 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA PARATGE LES ESPLANES |
|
30/09/2023
|
10:45
|
B. C. PALAFRUGELL | CB GRIFEU-LLANÇÀ | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU DE PALAFRUGELL AVGDA DE LES CORTS CATALANES,3 |
|
30/09/2023
|
11:30
|
CB GRIFEU LLANÇÀ | UCAP U10 TXOT'S | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA PARATGE LES ESPLANES |
|
30/09/2023
|
17:45
|
BASQUET PORQUERES | GRIFEU - ADEPAF GROC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL DE PORQUERES MONTSENY S/N |
|
30/09/2023
|
19:15
|
C.B. VERGES | CB GRIFEU LLANÇÀ | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO PEPI PALOMERAS DE VERGES C/ DE LA TRENCADA S/N |
|
07/10/2023
|
09:30
|
CB SALT VERD | CB GRIFEU LLANÇA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT AVGDA, PAISOS CATALANS S/N |
|
07/10/2023
|
10:30
|
CB GRIFEU-LLANÇÀ | SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET ROIG | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA PARATGE LES ESPLANES |
|
07/10/2023
|
10:30
|
BC TORROELLA | CB GRIFEU LLANÇÀ | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE TORROELLA DE MONTGRI RDA. PAU CASALS, S/N |
|
07/10/2023
|
17:45
|
GRIFEU - ADEPAF GROC | CB OLOT LAVA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA PARATGE LES ESPLANES |
|
07/10/2023
|
19:30
|
CB GRIFEU LLANÇÀ | CRISTINENC A | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA PARATGE LES ESPLANES |
|
15/10/2023
|
18:00
|
CB GRIFEU LLANÇÀ | CB PALAU SACOSTA SALT | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA PARATGE LES ESPLANES |
|
21/10/2023
|
09:00
|
BÀSQUET VILAFANT | CB GRIFEU LLANÇÀ | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT CTRA. DE VILAFANT S/N |
|
21/10/2023
|
10:30
|
CB GRIFEU-LLANÇÀ | CB.ROSES VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA PARATGE LES ESPLANES |
|
21/10/2023
|
10:30
|
CE PALAMÓS - U13 | CB GRIFEU LLANÇA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS C/GASPART MATAS S/N |
|
22/10/2023
|
09:00
|
CB SANT NARCÍS | GRIFEU - ADEPAF GROC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA PASSEIG D'OLOT, 41 |
|
28/10/2023
|
09:00
|
UCAP U10 TXOT'S | CB GRIFEU LLANÇÀ | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLÓ MUNICIPAL DE PERALADA C/ COMTE ZAVELLA, S/N |
|
28/10/2023
|
12:00
|
CB GRIFEU-LLANÇÀ | B. C. PALAFRUGELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA PARATGE LES ESPLANES |
|
28/10/2023
|
17:45
|
GRIFEU - ADEPAF GROC | BC TORROELLA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA PARATGE LES ESPLANES |
|
28/10/2023
|
19:30
|
CB GRIFEU LLANÇÀ | INSTITUT OFTALMOLÒGIC FELIP - CB BLANES C | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA PARATGE LES ESPLANES |
|
04/11/2023
|
10:30
|
CB GRIFEU LLANÇÀ | BC TORROELLA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA PARATGE LES ESPLANES |
|
04/11/2023
|
10:30
|
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET ROIG | CB GRIFEU-LLANÇÀ | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA AVGDA MAS CLARA S/N |
|
04/11/2023
|
19:30
|
GRIFEU - ADEPAF GROC | PIA OLOT | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA PARATGE LES ESPLANES |
|
05/11/2023
|
12:00
|
BASQUET GIRONA U13 BLANC | CB GRIFEU LLANÇA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA DOCTOR ANTIC ROCA, S/N |
|
11/11/2023
|
09:30
|
CB.ROSES VERD | CB GRIFEU-LLANÇÀ | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
11/11/2023
|
10:00
|
CB GRIFEU LLANÇA | CBU LLORET SAMBA HOTELS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA PARATGE LES ESPLANES |
|
11/11/2023
|
11:30
|
CB GRIFEU LLANÇÀ | BÀSQUET VILAFANT | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA PARATGE LES ESPLANES |
|
11/11/2023
|
19:30
|
BC TORROELLA | CB GRIFEU LLANÇÀ | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | NOU PAVELLÓ MUNICIPAL D'ESPORTS DE TORROELLA DE MONTGRI Ronda Pau Casals, s/n |
|
12/11/2023
|
12:00
|
ESCOLÀPIES FIGUERES | GRIFEU - ADEPAF GROC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N |
|
18/11/2023
|
10:15
|
CB ADEPAF TXOT'S | CB GRIFEU LLANÇA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU DE CASTELLÓ D'EMPURIES PL. FRANCESÇ MACIA |
|
18/11/2023
|
20:00
|
CB ADEPAF TXOT'S NEGRE | GRIFEU - ADEPAF GROC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO POLIESPORTIU DE CASTELLÓ D'EMPURIES PL. FRANCESÇ MACIA |
|
25/11/2023
|
09:30
|
CB GRIFEU LLANÇA | CB OLOT GREDA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA PARATGE LES ESPLANES |
|
25/11/2023
|
11:00
|
CB GRIFEU LLANÇÀ | CB OLOT | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA PARATGE LES ESPLANES |
|
26/11/2023
|
11:00
|
GRIFEU - ADEPAF GROC | BASQUET PORQUERES | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA PARATGE LES ESPLANES |
|
26/11/2023
|
12:00
|
CB PALAFOLLS B | CB GRIFEU LLANÇÀ | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | EL PALAUET DE PALAFOLLS C/ BAIX S/N. |
|
02/12/2023
|
10:45
|
SHOPPINS - CB BLANES | CB GRIFEU LLANÇA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
02/12/2023
|
11:00
|
AE FORNELLS | CB GRIFEU-LLANÇÀ | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU MUNICIPAL DE FORNELLS DE LA SELVA ZONA ESPORTIVA EL MOLI |
|
02/12/2023
|
19:15
|
CB OLOT LAVA | GRIFEU - ADEPAF GROC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N |
|
02/12/2023
|
19:30
|
CB PALAU SACOSTA SALT | CB GRIFEU LLANÇÀ | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT AVGDA, PAISOS CATALANS S/N |
|
09/12/2023
|
17:00
|
GOLDEN HOTELS & EXPERIENCIES UA TOSSA | CB GRIFEU LLANÇÀ | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE TOSSA DE MAR ZONA ESPORTIVA-CTRA LLAGOSTERA |
|
16/12/2023
|
10:45
|
CB GRIFEU-LLANÇÀ | UNIÓ GIRONA MARISTES BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA PARATGE LES ESPLANES |
|
16/12/2023
|
12:15
|
CB GRIFEU LLANÇÀ | C.B.GUIXOLS | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA PARATGE LES ESPLANES |
|
16/12/2023
|
17:45
|
GRIFEU - ADEPAF GROC | CB SANT NARCÍS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA PARATGE LES ESPLANES |
|
17/12/2023
|
19:00
|
CB GRIFEU LLANÇÀ | C.B. VERGES | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA PARATGE LES ESPLANES |
|
12/01/2024
|
18:30
|
AE FORNELLS | CB GRIFEU LLANÇA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU MUNICIPAL DE FORNELLS DE LA SELVA ZONA ESPORTIVA EL MOLI |
|
13/01/2024
|
10:15
|
BC FONTAJAU IN2IN GROC | CB GRIFEU LLANÇÀ | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA PASSEIG D'OLOT, 41 |
|
13/01/2024
|
11:00
|
CEJ CELRÀ VERD U11 | CB GRIFEU-LLANÇÀ | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CELRÀ C/ PINS D'EN ROS S/N |
|
13/01/2024
|
16:00
|
BC TORROELLA | GRIFEU - ADEPAF GROC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | NOU PAVELLÓ MUNICIPAL D'ESPORTS DE TORROELLA DE MONTGRI Ronda Pau Casals, s/n |
|
20/01/2024
|
09:00
|
C.B.GUIXOLS 1 | CB GRIFEU LLANÇA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS C/ CALLAO S/N |
|
20/01/2024
|
10:00
|
CB GRIFEU-LLANÇÀ | CB SALT NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA PARATGE LES ESPLANES |
|
20/01/2024
|
10:45
|
VEDRUNA GIRONA U10 | CB GRIFEU LLANÇÀ | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | CENTRE ESPORTIU VEDRUNA DE GIRONA CAMI VELL DE FORNELLS S/N |
|
20/01/2024
|
16:00
|
PIA OLOT | GRIFEU - ADEPAF GROC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
27/01/2024
|
10:00
|
CB GRIFEU LLANÇA | CB SALT VERD | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA PARATGE LES ESPLANES |
|
27/01/2024
|
10:30
|
CESET U12 NEGRE | CB GRIFEU-LLANÇÀ | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA PASSEIG D'OLOT, 41 |
|
27/01/2024
|
11:30
|
CB GRIFEU LLANÇÀ | C.B. SARRIÀ DE TER GROC | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA PARATGE LES ESPLANES |
|
27/01/2024
|
16:00
|
GRIFEU - ADEPAF GROC | ESCOLÀPIES FIGUERES | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA PARATGE LES ESPLANES |
|
28/01/2024
|
10:45
|
INSTITUT OFTALMOLÒGIC FELIP - CB BLANES C | CB GRIFEU LLANÇÀ | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
03/02/2024
|
10:00
|
CB GRIFEU LLANÇA | CE PALAMÓS - U13 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA PARATGE LES ESPLANES |
|
03/02/2024
|
10:30
|
BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U10 VERMELL | CB GRIFEU LLANÇÀ | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA DOCTOR ANTIC ROCA, S/N |
|
03/02/2024
|
11:30
|
CB GRIFEU-LLANÇÀ | CB.ROSES VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA PARATGE LES ESPLANES |
|
03/02/2024
|
18:00
|
CB GRIFEU LLANÇÀ | GOLDEN HOTELS & EXPERIENCIES UA TOSSA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA PARATGE LES ESPLANES |
|
10/02/2024
|
10:00
|
CB GRIFEU-LLANÇÀ | CB ANGLÈS U11 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA PARATGE LES ESPLANES |
|
10/02/2024
|
10:30
|
CB GRIFEU LLANÇÀ | VEDRUNA GIRONA U10 | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA PARATGE LES ESPLANES |
|
17/02/2024
|
10:30
|
CBU LLORET SAMBA HOTELS MIXTE | CB GRIFEU-LLANÇÀ | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR AVINGUDA DE RIERAL, S/N |
|
17/02/2024
|
12:00
|
CB GRIFEU LLANÇÀ | UCAP U10 TXOT'S | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA PARATGE LES ESPLANES |
|
17/02/2024
|
18:00
|
CE PALAMÓS - SÈNIOR SHARKS | CB GRIFEU LLANÇÀ | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS C/GASPART MATAS S/N |
|
17/02/2024
|
20:00
|
CB ADEPAF TXOT'S NEGRE | GRIFEU - ADEPAF GROC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO POLIESPORTIU DE CASTELLÓ D'EMPURIES PL. FRANCESÇ MACIA |
|
18/02/2024
|
17:30
|
CB GRIFEU LLANÇÀ | BC TORROELLA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA PARATGE LES ESPLANES |
|
24/02/2024
|
10:00
|
CB GRIFEU LLANÇA | BASQUET GIRONA U13 BLANC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA PARATGE LES ESPLANES |
|
24/02/2024
|
10:45
|
CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA LILA | CB GRIFEU LLANÇÀ | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI C/ TORRENT VIDAL S/N |
|
24/02/2024
|
11:30
|
CB GRIFEU-LLANÇÀ | SALLE F.D CASSANENC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA PARATGE LES ESPLANES |
|
24/02/2024
|
20:00
|
GRIFEU - ADEPAF GROC | CB OLOT LAVA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA PARATGE LES ESPLANES |
|
25/02/2024
|
18:00
|
CB GRIFEU LLANÇÀ | CE PALAMÓS - SÈNIOR SHARKS | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA PARATGE LES ESPLANES |
|
02/03/2024
|
10:00
|
CB GRIFEU LLANÇÀ | C.B. FARNERS | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA PARATGE LES ESPLANES |
|
02/03/2024
|
10:45
|
BC MAÇANET | CB GRIFEU-LLANÇÀ | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLÓ POLIVALENT DE MAÇANET Carrer Salvador Espriu, núm.21 |
|
02/03/2024
|
12:00
|
GRIFEU - ADEPAF GROC | BC FONTAJAU IN2IN BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA PARATGE LES ESPLANES |
|
02/03/2024
|
12:00
|
CBU LLORET SAMBA HOTELS | CB GRIFEU LLANÇA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR AVINGUDA DE RIERAL, S/N |
|
02/03/2024
|
16:30
|
CB GRIFEU LLANÇÀ | CB PALAFOLLS B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA PARATGE LES ESPLANES |
|
03/03/2024
|
11:00
|
CRISTINENC A | CB GRIFEU LLANÇÀ | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE STA.CRISTINA D'ARO ZONA ESPORTIVA |
|
09/03/2024
|
10:00
|
CB GRIFEU LLANÇA | CB ADEPAF TXOT'S | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA PARATGE LES ESPLANES |
|
09/03/2024
|
10:30
|
CB BANYOLES | CB GRIFEU LLANÇÀ | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES PASSEIG DE MAS RIERA |
|
09/03/2024
|
11:30
|
CB GRIFEU-LLANÇÀ | GOLDEN HOTELS & EXPERIENCES UA TOSSA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA PARATGE LES ESPLANES |
|
16/03/2024
|
10:45
|
CB OLOT | CB GRIFEU LLANÇÀ | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N |
|
16/03/2024
|
12:15
|
CB ANGLÈS U11 | CB GRIFEU-LLANÇÀ | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ANGLES ZONA POLIDEPORTIVA |
|
16/03/2024
|
12:30
|
CB OLOT GREDA | CB GRIFEU LLANÇA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N |
|
23/03/2024
|
10:00
|
CB GRIFEU LLANÇA | CB BESCANO | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA PARATGE LES ESPLANES |
|
06/04/2024
|
10:00
|
CB GRIFEU-LLANÇÀ | AE FORNELLS | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA PARATGE LES ESPLANES |
|
06/04/2024
|
12:00
|
CB GRIFEU LLANÇA | SHOPPINS - CB BLANES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA PARATGE LES ESPLANES |
|
06/04/2024
|
19:30
|
GRIFEU - ADEPAF GROC | CB ADEPAF TXOT'S NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA PARATGE LES ESPLANES |
|
13/04/2024
|
10:30
|
C.B.GUIXOLS | CB GRIFEU LLANÇÀ | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS C/ CALLAO S/N |
|
13/04/2024
|
12:00
|
CB BESCANO | CB GRIFEU LLANÇA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BESCANÓ ZONA ESPORTIVA |
|
13/04/2024
|
12:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES BLANC | CB GRIFEU-LLANÇÀ | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
13/04/2024
|
17:30
|
CB OLOT LAVA | GRIFEU - ADEPAF GROC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N |
|
20/04/2024
|
09:30
|
CB GRIFEU LLANÇA | AE FORNELLS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA PARATGE LES ESPLANES |
|
20/04/2024
|
11:30
|
CB GRIFEU LLANÇÀ | BC FONTAJAU IN2IN GROC | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA PARATGE LES ESPLANES |
|
20/04/2024
|
11:30
|
CB GRIFEU-LLANÇÀ | CEJ CELRÀ VERD U11 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA PARATGE LES ESPLANES |
|
20/04/2024
|
17:45
|
BC FONTAJAU IN2IN BLAU | GRIFEU - ADEPAF GROC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24 |
|
27/04/2024
|
09:30
|
CB SALT NEGRE | CB GRIFEU-LLANÇÀ | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT AVGDA, PAISOS CATALANS S/N |
|
04/05/2024
|
09:30
|
C.B. SARRIÀ DE TER GROC | CB GRIFEU LLANÇÀ | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE SARRIÀ DE TER C/ FRANCESC CAMBO S/N |
|
04/05/2024
|
11:30
|
CB GRIFEU-LLANÇÀ | CESET U12 NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA PARATGE LES ESPLANES |
|
11/05/2024
|
09:30
|
CB.ROSES VERD | CB GRIFEU-LLANÇÀ | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
11/05/2024
|
11:30
|
CB GRIFEU LLANÇÀ | BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U10 VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA PARATGE LES ESPLANES |
|
18/05/2024
|
10:30
|
UCAP U10 TXOT'S | CB GRIFEU LLANÇÀ | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLÓ MUNICIPAL DE PERALADA C/ COMTE ZAVELLA, S/N |
|
18/05/2024
|
11:30
|
CB GRIFEU-LLANÇÀ | CBU LLORET SAMBA HOTELS MIXTE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA PARATGE LES ESPLANES |
|
25/05/2024
|
09:15
|
SALLE F.D CASSANENC | CB GRIFEU-LLANÇÀ | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL |
|
25/05/2024
|
11:30
|
CB GRIFEU LLANÇÀ | CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA LILA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA PARATGE LES ESPLANES |
|
01/06/2024
|
09:15
|
C.B. FARNERS | CB GRIFEU LLANÇÀ | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS AVGDA SALVADOR SPRIU S/N |
|
01/06/2024
|
11:30
|
CB GRIFEU-LLANÇÀ | BC MAÇANET | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA PARATGE LES ESPLANES |
|
08/06/2024
|
11:30
|
CB GRIFEU LLANÇÀ | CB BANYOLES | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA PARATGE LES ESPLANES |
|
08/06/2024
|
12:00
|
GOLDEN HOTELS & EXPERIENCES UA TOSSA | CB GRIFEU-LLANÇÀ | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE TOSSA DE MAR ZONA ESPORTIVA-CTRA LLAGOSTERA |