Calendari Global Club

CLUB ESPORTIU SANTA EUGENIA DE TER

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
15/09/2018
17:30
CLUB BÀSQUET TONA CESET C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL TONA
JAUME BALMES, S/N
22/09/2018
19:00
CESET CB OLOT C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
29/09/2018
10:30
CESET C.B. SANT FELIU C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
29/09/2018
12:00
CESET B SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
29/09/2018
18:00
C.E. ONYAR CESET C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
30/09/2018
10:30
CESET CB ROSES C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
30/09/2018
12:00
CESET BASQUET LLORET RECREATIVOS LLORET C.C. SOTS-25 FEMENI PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
30/09/2018
16:30
CB QUART - BICENTURY CESET C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
30/09/2018
18:45
F.D. CASSANENC CESET C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
06/10/2018
09:00
CEEB TORDERA CESET B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL TORDERA
AV. PAISOS CATALANS, S/N
06/10/2018
09:00
CB ADEPAF GROC CESET C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
06/10/2018
09:00
PROAUTO CE CALDES MALAVELLA CESET C.T. INFANTIL FEMENI POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA
CTRA DE CALDES DE MALAVELLA
06/10/2018
10:30
CESET C.B. VILABLAREIX C.T. MINI MASCULI. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
06/10/2018
10:30
CESET B CE PALAMOS BLAU C.T. MINI MASCULI. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
06/10/2018
11:00
C.B.SARRIÀ DE TER CESET C.T. MINI FEMENI. PAVELLO MUNICIPAL DE SARRIÀ DE TER
C/ FRANCESC CAMBO S/N
06/10/2018
12:00
CESET CB BESCANO C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
06/10/2018
12:30
C.B. SARRIÀ DE TER CESET C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE SARRIÀ DE TER
C/ FRANCESC CAMBO S/N
06/10/2018
16:00
CESET CEJ CELRÀ C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
06/10/2018
16:00
CESET C.B. SANT FELIU C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
06/10/2018
16:00
CCE MONTESSORI-PALAU CESET C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO COL.LEGI MONTESSORI-PALAU DE GIRONA
CAMI VELL DE FORNELLS, 33
06/10/2018
17:30
CESET U.E.RIPOLL A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
06/10/2018
18:15
PRISCO - C.B. L´ESCALA CESET C.C. SOTS-25 FEMENI PAVELLO MUNICIPAL DE L'ESPORT DE L'ESCALA
RUSIÑOL, 4
06/10/2018
19:00
CESET HYUNDAI PADRO VILAFANT C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
13/10/2018
09:00
CESET PERALADA STORKS PRE-MINI MIXTE C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
13/10/2018
10:30
CESET CBGX SANTJOANENC C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
13/10/2018
10:30
CESET ESCOLA PIA OLOT C.T. MINI FEMENI. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
13/10/2018
11:00
ESCOLA PIA OLOT CESET C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
13/10/2018
11:00
CEJ CELRÀ CESET C.T. MINI MASCULI. PAVELLO POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CELRÀ
C/ PINS D'EN ROS S/N
13/10/2018
12:00
CESET C.B. SANT FELIU C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
13/10/2018
16:00
CESET BASQUET PORQUERES C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
13/10/2018
17:45
FEMENÍ OSONA A CESET C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
13/10/2018
19:30
CB TORELLÓ SM CESET C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL TORELLO
PASSATGE DEL ESPORTS, S/N
14/10/2018
10:30
CESET CB BESCANO C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
14/10/2018
11:30
PRISCO CB L'ESCALA CESET C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO MUNICIPAL DE L'ESPORT DE L'ESCALA
RUSIÑOL, 4
14/10/2018
12:30
CESET AE FORNELLS C.C. SOTS-25 FEMENI PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
14/10/2018
16:00
C.B. LLAGOSTERA CESET B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
20/10/2018
09:00
CESET CEJ CELRÀ C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
20/10/2018
09:00
C.B. FARNERS CESET C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
20/10/2018
10:30
CESET CB BANYOLES C.T. MINI MASCULI. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
20/10/2018
10:30
CESET B BC TORROELLA C.T. MINI MASCULI. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
20/10/2018
10:30
U.E. BASQUET CADAQUÉS CESET C.T. MINI FEMENI. PAVELLO POLIESPORTIU PORT DE LA SELVA
CTRA. DE LA SELVA DE MAR
20/10/2018
12:00
CESET C.B. BLANES B C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
20/10/2018
12:00
BASQUET VILAFANT CESET C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT
CTRA. DE VILAFANT S/N
20/10/2018
16:30
PRISCO - C.B. L´ESCALA CESET C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL DE L'ESPORT DE L'ESCALA
RUSIÑOL, 4
20/10/2018
17:30
CESET ESCOLA PIA OLOT C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
20/10/2018
17:30
B.C. FONTAJAU - IN2IN CESET C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
20/10/2018
19:00
CESET C.E. ONYAR C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
21/10/2018
10:30
CESET CCE MONTESSORI-PALAU C.C. SOTS-25 FEMENI PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
21/10/2018
12:00
CESET MONICA RO UNGLES - AECAM C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
27/10/2018
09:00
CESET CEEB TORDERA C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
27/10/2018
09:15
VEDRUNA PALAFRUGELL CESET C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO POLIESPORTIU DE PALAFRUGELL
AVGDA DE LES CORTS CATALANES,3
27/10/2018
10:30
CESET CE PALAMOS GROC C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
27/10/2018
10:30
CESET PERALADA STORKS MINI FEMENÍ C.T. MINI FEMENI. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
27/10/2018
11:00
CB QUART VERD-GRUES CRUZ CESET C.T. MINI MASCULI. PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
27/10/2018
12:00
CESET B CB ROSES C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
27/10/2018
16:00
ESCOLÀPIES FIGUERES CESET C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
27/10/2018
17:30
CESET CB QUART NEGRE -ASSISTRANS C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
27/10/2018
17:45
CB ROSES CESET C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL ROSES
CTRA MAS OLIVA S/N
27/10/2018
17:45
CE PALAMOS CESET C.C. SOTS-25 FEMENI PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
27/10/2018
19:30
MURALLA ÒPTICA C.B. BLANES CESET C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
28/10/2018
10:30
BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS BLANC CESET C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
28/10/2018
12:00
CESET ESCOLA PIA OLOT C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
02/11/2018
19:00
MASMITJÀ MINI B CESET B C.T. MINI MASCULI. COL.LEGI DR. MASMITJA DE GIRONA
C/ JOAN MARAGALL, N. 56
02/11/2018
20:15
B.C. FONTAJAU - IN2IN CESET C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
03/11/2018
09:00
CESET C.B. LLAGOSTERA A C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
03/11/2018
10:30
CESET BASQUET PORQUERES C.T. MINI MASCULI. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
03/11/2018
10:30
CESET B BASQUET VILAFANT BLAU C.T. MINI MASCULI. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
03/11/2018
10:30
CB VERGES CESET C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO PEPI PALOMERAS DE VERGES
C/ DE LA TRENCADA S/N
03/11/2018
10:30
SOLDATAL C.B. CAMPDEVANOL CESET C.T. MINI FEMENI. PAVELLO POLIESPORTIU MUNICIPAL ST JOAN LES ABADESSES
C/ BERNAT SAULET S/N
03/11/2018
10:45
C.B. FARNERS C CESET B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS
AVGDA SALVADOR SPRIU S/N
03/11/2018
12:00
CESET CB LA VALL D'EN BAS C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
03/11/2018
16:00
UNIO GIRONA BLAU CESET C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO MARISTES DE GIRONA
AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7
03/11/2018
17:45
CB ADEPAF BLAU CESET C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
03/11/2018
19:00
CESET C.B. FARNERS C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
04/11/2018
11:30
CB ADEPAF CESET C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
08/11/2018
20:45
CESET C.B. SANT GREGORI C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
10/11/2018
10:30
CESET CB SALT A C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
10/11/2018
10:30
CESET CEJ CELRÀ C.T. MINI FEMENI. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
10/11/2018
10:30
CE PALAMOS CESET C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
10/11/2018
11:00
F.D. CASSANENC CESET C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
10/11/2018
12:00
CESET B CB LA VALL D'EN BAS B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
10/11/2018
16:00
CLUB BASQUET SANT HILARI CESET C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS SANT HILARI SACALM
CTRA FONT PICANT S/N
10/11/2018
19:00
CESET C.B. LLAGOSTERA C.C. SOTS-25 FEMENI PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
10/11/2018
19:30
CEJ CELRÀ CESET C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CELRÀ
C/ PINS D'EN ROS S/N
11/11/2018
17:00
F.D. CASSANENC CESET C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
12/11/2018
19:30
CLUB BÀSQUET ANGLÈS CESET C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
17/11/2018
09:00
CESET B PRISCO-C.B. L´ESCALA C.T. MINI MASCULI. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
17/11/2018
09:00
C.B.SANT NARCÍS U16-M CESET C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
17/11/2018
09:00
ESCOLÀPIES FIGUERES 08-07 CESET C.T. MINI FEMENI. POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
17/11/2018
09:30
CB OLOT CESET C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
17/11/2018
10:30
CESET CB QUART - GRUES CRUZ C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
17/11/2018
10:30
CESET CEB GIRONA BLANC C.T. MINI MASCULI. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
17/11/2018
12:00
CESET UNIO GIRONA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
17/11/2018
12:30
CB BANYOLES CESET B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
17/11/2018
16:00
CESET PRISCO CB L'ESCALA C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
17/11/2018
16:30
BASQUET PORQUERES CESET C.C. SOTS-25 FEMENI PAVELLO MUNICIPAL DE PORQUERES
MONTSENY S/N
17/11/2018
17:30
CESET CEEB TORDERA C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
17/11/2018
19:00
CESET CLUB BÀSQUET SANT CELONI C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
18/11/2018
12:00
CESET F.D. CASSANENC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
24/11/2018
09:00
CE PALAMOS CESET C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
24/11/2018
09:00
BASQUET VILAFANT BLAU CESET C.T. MINI MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT
CTRA. DE VILAFANT S/N
24/11/2018
10:00
CLUB BASQUET GRIFEU CESET B C.T. MINI MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA
PARATGE LES ESPLANES
24/11/2018
10:30
CESET B.C. FONTAJAU - IN2IN C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
24/11/2018
10:30
CESET CB OLOT LAVA C.T. MINI FEMENI. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
24/11/2018
10:30
BC TORROELLA CESET C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE TORROELLA DE MONTGRI
RDA. PAU CASALS, S/N
24/11/2018
12:00
CESET B PRISCO - C.B. L´ESCALA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
24/11/2018
12:00
CESET PRISCO - C.B. L´ESCALA C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
24/11/2018
16:00
C.B. VILABLAREIX CESET C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL VILABLAREIX
C/ MARROC S/N
24/11/2018
16:00
C.B. SANT FELIU CESET C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
24/11/2018
18:00
ESCOLA PIA OLOT CESET C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
24/11/2018
19:00
CESET SOLDATAL C.B. CAMPDEVANOL C.C. SOTS-25 FEMENI PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
25/11/2018
19:00
C.B. SANTA EUGÈNIA CESET C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV.MPAL. STA.EUGENIA DE BERGA
SOT DE LES BRUIXES
01/12/2018
09:00
CESET UNIO VEDRUNA BLAU C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
01/12/2018
09:00
CESET B C.B. BLANES A C.T. MINI MASCULI. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
01/12/2018
09:15
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA BLANC CESET C.T. MINI FEMENI. INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
01/12/2018
10:30
CESET C.B. SANT GREGORI NEGRE C.T. MINI MASCULI. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
01/12/2018
12:00
CESET CB OLOT LAVA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
01/12/2018
12:15
CLUB BASQUET GRIFEU CESET C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA
PARATGE LES ESPLANES
01/12/2018
17:30
CESET CB QUART - OBRES I SERVEIS CRUZ C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
01/12/2018
18:00
CESET ESCOLÀPIES FIGUERES C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
01/12/2018
19:00
CESET C.B.SANT NARCÍS C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
02/12/2018
16:00
F.D. CASSANENC CESET C.C. SOTS-25 FEMENI PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
02/12/2018
16:30
BASQUET PORQUERES CESET C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL DE PORQUERES
MONTSENY S/N
15/12/2018
09:00
BASQUET LLORET SAMBA HOTELS CESET C.T. MINI MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR
AVINGUDA DE RIERAL, S/N
15/12/2018
09:00
ESCOLÀPIES FIGUERES 08 CESET B C.T. MINI MASCULI. POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
15/12/2018
10:30
CESET CB SALT A C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
15/12/2018
12:00
CESET CB LA VALL D'EN BAS C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
15/12/2018
16:00
CESET CB BESCANO C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
15/12/2018
17:30
CESET C.B. RODA A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
15/12/2018
19:00
CESET B.C. FONTAJAU - IN2IN C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
15/12/2018
19:30
HYUNDAI PADRO VILAFANT CESET C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT
CTRA. DE VILAFANT S/N
12/01/2019
09:00
CESET B CB OLOT C.T. MINI MASCULI. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
12/01/2019
09:00
CESET CLUB BÀSQUET ANGLÈS C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
12/01/2019
10:30
CESET MASMITJÀ MINI B C.T. MINI MASCULI. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
12/01/2019
10:30
CESET UNIÓ VEDRUNA VERMELL C.T. MINI FEMENI. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
12/01/2019
10:45
FORNELLS-ALZINES CESET C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO POLIESPORTIU MUNICIPAL DE FORNELLS DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA EL MOLI
12/01/2019
12:00
CESET BASQUET LLORET SAMBA HOTELS C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
12/01/2019
12:00
C.B.SANT NARCÍS U16-I CESET C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
12/01/2019
16:00
C.B. FARNERS CESET C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS
AVGDA SALVADOR SPRIU S/N
12/01/2019
16:00
CB QUART NEGRE -ASSISTRANS CESET C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
12/01/2019
19:00
CESET C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
13/01/2019
12:00
CESET BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
13/01/2019
12:00
C.B. SANT NARCÍS U25-A CESET C.C. SOTS-25 MASCULI A PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
16/01/2019
19:00
UNIÓ GIRONA CESET B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MARISTES DE GIRONA
AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7
19/01/2019
09:30
C.B. LLAGOSTERA CESET C.T. MINI MASCULI. PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
19/01/2019
10:30
CESET CB VERGES C.T. MINI FEMENI. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
19/01/2019
11:00
CB SALT NEGRE CESET B C.T. MINI MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
19/01/2019
12:00
CESET UNIÓ GIRONA BLANC C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
19/01/2019
12:00
CESET B CB ADEPAF GROC C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
19/01/2019
12:00
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET CESET C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
19/01/2019
12:00
CB NOU CAULÈS CESET C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES
HORTS D'EN PERE PAU
19/01/2019
16:00
CESET CB ADEPAF C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
19/01/2019
17:30
CESET F.D. CASSANENC C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
19/01/2019
19:00
CESET ESCOLÀPIES FIGUERES C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
20/01/2019
12:30
CB BANYOLES BLAU CESET C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
20/01/2019
18:15
MULTICAPACITATS CB SALT CESET C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
20/01/2019
19:00
CEEB TORDERA CESET C.C. SOTS-25 FEMENI PAVELLO MUNICIPAL TORDERA
AV. PAISOS CATALANS, S/N
26/01/2019
10:30
CESET ESCOLÀPIES FIGUERES 08-07 C.T. MINI FEMENI. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
26/01/2019
17:45
C.B. FONTCOBERTA CESET C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL FONTCOBERTA
AV. DE LA PEDRERA
02/02/2019
09:00
CESET C.B. SANT FELIU BLAU C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
02/02/2019
09:00
CESET BASQUET LLORET SAMBA HOTELS C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
02/02/2019
09:00
C.B. SANT FELIU CESET C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
02/02/2019
09:00
BC TORROELLA CESET C.T. MINI FEMENI. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE TORROELLA DE MONTGRI
RDA. PAU CASALS, S/N
02/02/2019
10:30
CESET C.B. FARNERS B C.T. MINI MASCULI. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
02/02/2019
12:30
CB LA VALL D'EN BAS B CESET B C.T. CADET MASC. PROMOCIO CENTRE ESPORTIU D'EN BAS
C/ PISCINA S/N
02/02/2019
16:00
CESET CB BESCANO C.C. SOTS-25 FEMENI PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
02/02/2019
16:00
CESET ESCOLA PIA OLOT C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
02/02/2019
16:00
UNIÓ GIRONA CESET C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO MARISTES DE GIRONA
AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7
02/02/2019
17:30
CESET CLUB BÀSQUET TONA C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
02/02/2019
19:00
CESET CB QUART - BICENTURY C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
03/02/2019
10:30
CEB GIRONA C CESET C.T. CADET MASC. PROMOCIO C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
09/02/2019
09:00
BASQUET CLUB MAÇANET CESET C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS DE MAÇANET DE LA SELVA
PASSEIG SANT LLORENÇS S/N
09/02/2019
10:30
CESET CBGX SANTJOANENC C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
09/02/2019
10:30
CESET SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET ROIG C.T. MINI FEMENI. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
09/02/2019
10:30
CB BESCANO CESET C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE BESCANÓ
ZONA ESPORTIVA
09/02/2019
10:30
BASQUET CLUB MAÇANET CESET B C.T. MINI MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS DE MAÇANET DE LA SELVA
PASSEIG SANT LLORENÇS S/N
09/02/2019
11:00
CB ROSES BLANC CESET C.T. MINI MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL ROSES
CTRA MAS OLIVA S/N
09/02/2019
12:00
CESET C.E. ONYAR BLANC C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
09/02/2019
12:00
CESET B ATHLÈTIC SILENC C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
09/02/2019
17:45
CB OLOT CESET C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
09/02/2019
19:15
CB OLOT TARONJA CESET C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
10/02/2019
11:00
AE FORNELLS CESET C.C. SOTS-25 FEMENI PAVELLO POLIESPORTIU MUNICIPAL DE FORNELLS DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA EL MOLI
10/02/2019
17:00
U.E.RIPOLL A CESET C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL LLANDRIUS DE CAMPRODON
CARRETERA DE MOLLO, S/N
10/02/2019
17:00
CB SALT CESET C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
16/02/2019
09:00
CESET B C.B. VILABLAREIX C.T. MINI MASCULI. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
16/02/2019
09:00
CESET CB SALT NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
16/02/2019
09:30
LES ALZINES CB SALT B CESET C.T. MINI FEMENI. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
16/02/2019
10:30
CESET CLUB BÀSQUET ANGLÈS C.T. MINI MASCULI. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
16/02/2019
10:45
C.E. ONYAR BLAU CESET C.T. INFANTIL FEMENI PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
16/02/2019
12:00
CESET ESCOLA PIA OLOT C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
16/02/2019
16:00
CESET BASQUET VALL DEL TERRI C.C. SOTS-25 FEMENI PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
16/02/2019
16:00
CESET C.B. HOSTALRIC A C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
16/02/2019
16:00
CB ADEPAF BLAU CESET C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
16/02/2019
17:30
CESET C.E. ONYAR C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
16/02/2019
19:00
CESET CB TORELLÓ SM C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
16/02/2019
19:00
BASQUET LLORET SAMBA HOTELS CESET C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR
AVINGUDA DE RIERAL, S/N
17/02/2019
12:30
BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS CESET B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS
C/ XALOC N. 22
23/02/2019
09:00
ATHLÈTIC SILENC CESET C.T. MINI MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SILS
PLAÇA ESPORTS
23/02/2019
09:30
C.B. BLANES B CESET C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
23/02/2019
10:30
CESET CLUB BASQUET CRISTINENC C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
23/02/2019
10:30
CESET UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA C.T. MINI FEMENI. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
23/02/2019
10:30
BÀSQUET VILAFANT PREMINI MIXT CESET C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT
CTRA. DE VILAFANT S/N
23/02/2019
12:00
CESET CBGX SANTJOANENC C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
23/02/2019
12:00
CESET B SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
23/02/2019
16:00
CESET CB ADEPAF C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
23/02/2019
16:00
HYUNDAI PADRO VILAFANT CESET C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT
CTRA. DE VILAFANT S/N
23/02/2019
16:00
UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA CESET C.C. SOTS-25 FEMENI PAVELLO MUNICIPAL D'AMER
AVGDA DEL FAR
23/02/2019
16:00
C.B. BLANES CESET C.C. SOTS-25 MASCULI A CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
23/02/2019
19:45
C.E. ONYAR CESET C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
24/02/2019
12:00
CESET CLUB BÀSQUET ANGLÈS C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
02/03/2019
09:00
CESET B B.C. PALAFRUGELL C.T. MINI MASCULI. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
02/03/2019
09:00
CESET C.B. SARRIÀ DE TER C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
02/03/2019
09:15
C.B. FARNERS A CESET C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS
AVGDA SALVADOR SPRIU S/N
02/03/2019
10:30
CESET VEDRUNA PALAFRUGELL C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
02/03/2019
10:30
CESET UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA C.T. MINI MASCULI. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
02/03/2019
10:45
C.B. FARNERS CESET C.T. INFANTIL FEMENI PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS
AVGDA SALVADOR SPRIU S/N
02/03/2019
12:00
CESET B CE PALAMOS BLAU C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
02/03/2019
16:00
CESET F.D. CASSANENC C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
02/03/2019
16:00
BC TORROELLA CESET C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE TORROELLA DE MONTGRI
RDA. PAU CASALS, S/N
02/03/2019
17:30
CESET FEMENÍ OSONA A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
02/03/2019
18:00
CB QUART NEGRE -ASSISTRANS CESET C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
02/03/2019
19:00
CESET MURALLA ÒPTICA C.B. BLANES C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
03/03/2019
16:30
C.B. LLAGOSTERA CESET C.C. SOTS-25 FEMENI PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
09/03/2019
09:00
CEB GIRONA BLANC CESET C.T. MINI MASCULI. C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
09/03/2019
09:00
B.C. FONTAJAU - IN2IN NEGRE CESET C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
09/03/2019
09:30
PRISCO-C.B. L´ESCALA CESET B C.T. MINI MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL DE L'ESPORT DE L'ESCALA
RUSIÑOL, 4
09/03/2019
10:30
CESET CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA BLANC C.T. MINI FEMENI. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
09/03/2019
11:00
CB LA VALL D'EN BAS CESET C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO CENTRE ESPORTIU D'EN BAS
C/ PISCINA S/N
09/03/2019
11:30
CESET B.C. FONTAJAU - IN2IN C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
09/03/2019
12:00
CESET CB OLOT C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
09/03/2019
15:45
CESET BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS BLANC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
09/03/2019
16:00
C.B. BLANES B CESET B C.T. CADET MASC. PROMOCIO CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
09/03/2019
17:30
CESET BASQUET PORQUERES C.C. SOTS-25 FEMENI PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
09/03/2019
19:00
C.B. FARNERS CESET C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS
AVGDA SALVADOR SPRIU S/N
09/03/2019
19:00
C.B. SANT GREGORI CESET C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
09/03/2019
19:45
MONICA RO UNGLES - AECAM CESET C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL
C/ GIRONA, S/N
10/03/2019
12:00
CESET CB BESCANO VERD C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
16/03/2019
09:00
ESCOLÀPIES FIGUERES 08-07 CESET C.T. MINI FEMENI. POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
16/03/2019
09:30
PRISCO - C.B. L´ESCALA CESET C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL DE L'ESPORT DE L'ESCALA
RUSIÑOL, 4
16/03/2019
10:30
CESET BASQUET VILAFANT BLAU C.T. MINI MASCULI. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
16/03/2019
10:30
CESET B CLUB BASQUET GRIFEU C.T. MINI MASCULI. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
16/03/2019
12:00
CESET CE PALAMOS C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
16/03/2019
12:00
CB SALT A CESET C.T. CADET MASC. PROMOCIO COL.LEGI POMPEU FABRA DE SALT
SANT DIONIS S/N
16/03/2019
16:00
CB BESCANO CESET C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO MUNICIPAL DE BESCANÓ
ZONA ESPORTIVA
16/03/2019
17:30
CESET CB ROSES C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
16/03/2019
18:05
SOLDATAL C.B. CAMPDEVANOL CESET C.C. SOTS-25 FEMENI PAVELLO POLIESPORTIU MUNICIPAL ST JOAN LES ABADESSES
C/ BERNAT SAULET S/N
16/03/2019
19:00
CESET F.D. CASSANENC C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
17/03/2019
12:00
CESET C.B. FONTCOBERTA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
22/03/2019
19:00
CESET B UNIÓ GIRONA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
23/03/2019
09:30
C.B. SANT GREGORI NEGRE CESET C.T. MINI MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
23/03/2019
10:30
UNIO GIRONA CESET C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MARISTES DE GIRONA
AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7
23/03/2019
10:45
CLUB BÀSQUET ANGLÈS CESET C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO ESPORTIU D'ANGLES
ZONA POLIDEPORTIVA
23/03/2019
10:45
UNIÓ VEDRUNA VERMELL CESET C.T. MINI FEMENI. CENTRE ESPORTIU VEDRUNA DE GIRONA
CAMI VELL DE FORNELLS S/N
23/03/2019
11:00
C.B. BLANES A CESET B C.T. MINI MASCULI. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
23/03/2019
12:00
CESET CLUB BASQUET GRIFEU C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
23/03/2019
12:00
CESET C.B.SANT NARCÍS U16-I C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
23/03/2019
16:00
CESET B.C. FONTAJAU - IN2IN C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
23/03/2019
16:00
C.B. FARNERS A CESET C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS
AVGDA SALVADOR SPRIU S/N
23/03/2019
17:30
CESET F.D. CASSANENC C.C. SOTS-25 FEMENI PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
23/03/2019
19:00
CESET C.B. SANT NARCÍS U25-A C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
23/03/2019
19:00
BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS CESET C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS
C/ XALOC N. 22
24/03/2019
17:45
CLUB BÀSQUET SANT CELONI CESET C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI
ESTEVE CARDELUS, S/N
30/03/2019
09:00
CESET B ESCOLÀPIES FIGUERES 08 C.T. MINI MASCULI. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
30/03/2019
09:00
CESET CB NOU CAULÈS C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
30/03/2019
09:00
CB VERGES CESET C.T. MINI FEMENI. PAVELLO PEPI PALOMERAS DE VERGES
C/ DE LA TRENCADA S/N
30/03/2019
10:30
CESET BASQUET LLORET SAMBA HOTELS C.T. MINI MASCULI. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
30/03/2019
12:00
CESET BC TORROELLA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
30/03/2019
12:30
CB LA VALL D'EN BAS CESET C.T. INFANTIL FEMENI CENTRE ESPORTIU D'EN BAS
C/ PISCINA S/N
30/03/2019
16:00
CB ADEPAF GROC CESET B C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
30/03/2019
17:30
CESET CLUB BASQUET SANT HILARI C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
30/03/2019
18:00
ESCOLÀPIES FIGUERES CESET C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
30/03/2019
19:00
CESET C.B. SANTA EUGÈNIA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
31/03/2019
10:45
PERALADA STORKS MINI FEMENÍ CESET C.T. MINI FEMENI. PAVELLÓ MUNICIPAL DE PERALADA
C/ COMTE ZAVELLA, S/N
31/03/2019
12:00
CESET CB BANYOLES BLAU C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
31/03/2019
12:00
CESET F.D. CASSANENC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
03/04/2019
19:30
UNIÓ GIRONA BLAU CESET C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO MARISTES DE GIRONA
AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7
05/04/2019
19:00
ESCOLA PIA OLOT CESET C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
05/04/2019
21:30
CESET CEEB TORDERA C.C. SOTS-25 FEMENI PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
06/04/2019
09:00
BASQUET LLORET SAMBA HOTELS CESET C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR
AVINGUDA DE RIERAL, S/N
06/04/2019
09:30
CB OLOT LAVA CESET C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
06/04/2019
10:30
CESET B CB LA VALL D'EN BAS B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
06/04/2019
10:30
CESET BC TORROELLA C.T. MINI FEMENI. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
06/04/2019
11:00
CB OLOT CESET B C.T. MINI MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
06/04/2019
12:00
CESET FORNELLS-ALZINES C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
06/04/2019
12:00
CESET CEB GIRONA C C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
06/04/2019
16:00
CESET UNIÓ GIRONA C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
06/04/2019
16:00
C.B.SANT NARCÍS CESET C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
06/04/2019
20:30
CEEB TORDERA CESET C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL TORDERA
AV. PAISOS CATALANS, S/N
07/04/2019
12:00
CESET BASQUET LLORET SAMBA HOTELS C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
12/04/2019
18:30
MASMITJÀ MINI B CESET C.T. MINI MASCULI. COL.LEGI DR. MASMITJA DE GIRONA
C/ JOAN MARAGALL, N. 56
13/04/2019
16:00
CESET CB SALT C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
13/04/2019
17:30
CESET CB OLOT TARONJA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
13/04/2019
19:30
CESET C.B. VILABLAREIX C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
14/04/2019
11:30
CB ADEPAF CESET C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
25/04/2019
21:30
CESET HYUNDAI PADRO VILAFANT C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
27/04/2019
09:00
CESET BASQUET CLUB MAÇANET C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
27/04/2019
09:00
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET ROIG CESET C.T. MINI FEMENI. PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
27/04/2019
10:00
UNIÓ GIRONA BLANC CESET C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MARISTES DE GIRONA
AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7
27/04/2019
10:30
CESET C.B. LLAGOSTERA C.T. MINI MASCULI. PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
27/04/2019
11:00
ATHLÈTIC SILENC CESET B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SILS
PLAÇA ESPORTS
27/04/2019
12:00
CESET B CB SALT NEGRE C.T. MINI MASCULI. PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
27/04/2019
18:45
C.B. HOSTALRIC A CESET C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'HOSTALRIC
Via Romana, S/N
27/04/2019
19:00
CB BESCANO CESET C.C. SOTS-25 FEMENI PAVELLO MUNICIPAL DE BESCANÓ
ZONA ESPORTIVA
28/04/2019
11:00
CBGX SANTJOANENC CESET C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS
C/ PAPERERA TORRAS, 2
28/04/2019
17:30
CB QUART - OBRES I SERVEIS CRUZ CESET C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
03/05/2019
19:00
CESET CB ADEPAF BLAU C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
04/05/2019
09:15
C.B. FARNERS B CESET C.T. MINI MASCULI. PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS
AVGDA SALVADOR SPRIU S/N
04/05/2019
09:30
CB SALT NEGRE CESET C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
04/05/2019
10:30
CESET B BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
04/05/2019
10:30
CESET LES ALZINES CB SALT B C.T. MINI FEMENI. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
04/05/2019
11:45
CLUB BÀSQUET ANGLÈS CESET C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO ESPORTIU D'ANGLES
ZONA POLIDEPORTIVA
04/05/2019
12:00
CESET C.B. SANT FELIU C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
04/05/2019
12:00
BASQUET LLORET SAMBA HOTELS CESET C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR
AVINGUDA DE RIERAL, S/N
04/05/2019
16:00
CESET C.B. BLANES C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
04/05/2019
17:30
CESET AE FORNELLS C.C. SOTS-25 FEMENI PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
04/05/2019
17:45
C.B. RODA A CESET C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL RODA DE TER
CRTA. OLOT S/N
04/05/2019
21:30
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 CESET C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
05/05/2019
11:00
BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS BLANC CESET C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS
C/ XALOC N. 22
10/05/2019
19:00
CESET CB QUART NEGRE -ASSISTRANS C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
11/05/2019
09:00
CESET B BASQUET CLUB MAÇANET C.T. MINI MASCULI. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
11/05/2019
09:00
CESET BÀSQUET VILAFANT PREMINI MIXT C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
11/05/2019
09:00
UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA CESET C.T. MINI FEMENI. PAVELLO MUNICIPAL D'AMER
AVGDA DEL FAR
11/05/2019
09:15
C.E. ONYAR BLANC CESET C.T. INFANTIL FEMENI PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
11/05/2019
10:00
CLUB BASQUET CRISTINENC CESET C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE STA.CRISTINA D'ARO
ZONA ESPORTIVA
11/05/2019
10:30
CESET CB ROSES BLANC C.T. MINI MASCULI. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
11/05/2019
12:00
CESET SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
11/05/2019
17:30
CESET C.B. FARNERS C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
11/05/2019
19:00
CESET MULTICAPACITATS CB SALT C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
12/05/2019
09:00
CESET BC TORROELLA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
12/05/2019
12:00
CESET UNIÓ GIRONA BLAU C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
12/05/2019
12:15
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET CESET B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
12/05/2019
16:30
BASQUET VALL DEL TERRI CESET C.C. SOTS-25 FEMENI PAVELLO MUNICIPAL CORNELLA DEL TERRI
CTRA MEDINYA S/N
12/05/2019
17:00
F.D. CASSANENC CESET C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
17/05/2019
19:00
CESET C.B. FARNERS A C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
18/05/2019
10:15
C.B. VILABLAREIX CESET B C.T. MINI MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL VILABLAREIX
C/ MARROC S/N
18/05/2019
10:30
CESET PERALADA STORKS MINI FEMENÍ C.T. MINI FEMENI. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
18/05/2019
10:30
C.B. SANT FELIU BLAU CESET C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
18/05/2019
11:00
C.B. SARRIÀ DE TER CESET C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE SARRIÀ DE TER
C/ FRANCESC CAMBO S/N
18/05/2019
11:15
CLUB BÀSQUET ANGLÈS CESET C.T. MINI MASCULI. PAVELLO ESPORTIU D'ANGLES
ZONA POLIDEPORTIVA
18/05/2019
12:00
CESET C.E. ONYAR BLAU C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
18/05/2019
16:00
CESET C.B. SANT GREGORI C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
18/05/2019
16:00
CB BESCANO VERD CESET C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL DE BESCANÓ
ZONA ESPORTIVA
18/05/2019
18:45
F.D. CASSANENC CESET C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
18/05/2019
19:00
CESET UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA C.C. SOTS-25 FEMENI PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
19/05/2019
12:00
CESET C.B. FARNERS A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
19/05/2019
16:00
CE PALAMOS BLAU CESET B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
24/05/2019
18:30
CB QUART VERD-GRUES CRUZ CESET B C.T. MINI MASCULI. PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
25/05/2019
09:00
CESET B CB QUART VERD-GRUES CRUZ C.T. MINI MASCULI. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
25/05/2019
09:00
CESET B.C. FONTAJAU - IN2IN NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
25/05/2019
09:15
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA BLANC CESET C.T. MINI FEMENI. INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
25/05/2019
10:30
CESET ATHLÈTIC SILENC C.T. MINI MASCULI. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
25/05/2019
11:00
CBGX SANTJOANENC CESET C.T. INFANTIL FEMENI POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS
C/ PAPERERA TORRAS, 2
25/05/2019
12:00
CESET B C.B. BLANES B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
25/05/2019
16:00
B.C. FONTAJAU - IN2IN CESET C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
25/05/2019
17:00
F.D. CASSANENC CESET C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
01/06/2019
09:00
UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA CESET C.T. MINI MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL D'AMER
AVGDA DEL FAR
01/06/2019
10:45
B.C. PALAFRUGELL CESET B C.T. MINI MASCULI. PAVELLO POLIESPORTIU DE PALAFRUGELL
AVGDA DE LES CORTS CATALANES,3
01/06/2019
12:00
CESET C.B. FARNERS C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD