Calendari Global Club

CLUB BASQUET BANYOLES

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
28/09/2019
09:30
CB BANYOLES BLANC UNIÓ GIRONA NEGRE C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL PARC DRAGA DE BANYOLES
CTRA. D'OLOT, S/N
28/09/2019
11:00
CB BANYOLES CB OLOT LAVA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL PARC DRAGA DE BANYOLES
CTRA. D'OLOT, S/N
28/09/2019
12:30
CB BANYOLES BLAU CLUB BASQUET GRIFEU C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL PARC DRAGA DE BANYOLES
CTRA. D'OLOT, S/N
28/09/2019
18:00
HYUNDAI PADRÓ VILAFANT BANYOLES BENCRIADA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT
CTRA. DE VILAFANT S/N
28/09/2019
18:00
ESCOLA PIA OLOT 2 CB BANYOLES BLANC C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
29/09/2019
16:00
CB BANYOLES HYUNDAI PADRÓ VILAFANT C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
29/09/2019
17:45
BANYOLES BENCRIADA EBAE SESE A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
29/09/2019
19:15
CB BANYOLES BLAU REALE BÀSQUET VILAFANT C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
05/10/2019
09:00
BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS VERMELL CB BANYOLES C.T. MINI MASC. PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS
C/ XALOC N. 22
05/10/2019
09:30
CB BANYOLES UNIÓ GIRONA BLANC C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
05/10/2019
10:30
CEB GIRONA CB BANYOLES C.T. PRE-INFANTIL MASC. C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
05/10/2019
11:00
CB BANYOLES UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
05/10/2019
11:30
ESCOLAPIES FIGUERES 11 CB BANYOLES C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
05/10/2019
12:00
UNIÓ GIRONA BLANC CB BANYOLES BLANC C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MARISTES DE GIRONA
AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7
05/10/2019
16:30
ESCOLA PIA OLOT CB BANYOLES C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
05/10/2019
17:45
FEMENÍ OSONA A-CENTRE OFTALMOLÒGIC VSK CB BANYOLES C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
06/10/2019
10:45
RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B CB BANYOLES BLAU C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
06/10/2019
16:00
CB BANYOLES BLANC CB OLOT GREDA C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
06/10/2019
17:45
BANYOLES BENCRIADA GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
06/10/2019
17:45
PETROPINTO ASFE ST. FRUITÓS BANYOLES BENCRIADA C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES
CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N
09/10/2019
20:30
UNIÓ GIRONA NEGRE CB BANYOLES BLAU C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MARISTES DE GIRONA
AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7
10/10/2019
19:45
BASQUET PORQUERES CB BANYOLES C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE PORQUERES
MONTSENY S/N
12/10/2019
09:30
CB BANYOLES CB QUART VERD- GRUES GRUZ C.T. MINI MASC. PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
12/10/2019
09:30
CB BANYOLES BLANC BC FONTAJAU IN2IN C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
12/10/2019
10:30
BÀSQUET VILAFANT CB BANYOLES C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT
CTRA. DE VILAFANT S/N
12/10/2019
11:00
CB BANYOLES BLAU UNIÓ GIRONA BLANC C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
12/10/2019
12:00
UNIÓ GIRONA BLAU CB BANYOLES C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MARISTES DE GIRONA
AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7
12/10/2019
17:00
CB BANYOLES BLANC SOLDATAL CB CAMPDEVANOL C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
12/10/2019
19:00
BANYOLES BENCRIADA C.B SANT GREGORI C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
13/10/2019
16:00
CB BANYOLES CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
13/10/2019
17:45
BANYOLES BENCRIADA LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
13/10/2019
19:15
CB BANYOLES BLAU U.E. MONTGAT C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
19/10/2019
09:30
CB BANYOLES CB MAÇANET C.T. MINI MASC. PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
19/10/2019
09:30
CB BANYOLES CB ROSES VERD C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
19/10/2019
10:30
SOLDATAL CB CAMPDEVANOL CB BANYOLES C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO POLIESPORTIU MUNICIPAL ST JOAN LES ABADESSES
C/ BERNAT SAULET S/N
19/10/2019
11:00
CB BANYOLES SOLDATAL CB CAMPDEVANOL C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
19/10/2019
11:00
CB BANYOLES BASQUET PORQUERES C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
19/10/2019
12:00
BC FONTAJAU IN2IN CB BANYOLES BLAU C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
19/10/2019
16:00
CB GRANOLLERS 2-PISOS.COM CB BANYOLES C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
19/10/2019
17:45
CB GRANOLLERS 1-ESTABANELL ENERGIA BANYOLES BENCRIADA C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
20/10/2019
10:30
CB GRANOLLERS 2-PISOS.COM CB BANYOLES BLAU C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
20/10/2019
17:45
BANYOLES BENCRIADA BÀSQUET ARBÚCIES B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
25/10/2019
19:30
CB BANYOLES BLANC ESCOLA PIA OLOT 2 C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
26/10/2019
09:30
CB BANYOLES BLANC CB OLOT GREDA C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
26/10/2019
10:30
C.B. SANT FELIU BLAU CB BANYOLES C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
26/10/2019
11:00
CB BANYOLES ESCOLA PIA OLOT C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
26/10/2019
11:00
CB BANYOLES ESCOLA PIA OLOT C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
26/10/2019
11:00
BASQUET PORQUERES CB BANYOLES C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE PORQUERES
MONTSENY S/N
26/10/2019
11:00
CB LA VALL D'EN BAS CB BANYOLES C.T. PRE-INFANTIL MASC. CENTRE ESPORTIU D'EN BAS
C/ PISCINA S/N
26/10/2019
17:30
CB OLOT GREDA CB BANYOLES BLANC C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
26/10/2019
17:30
CESET CB BANYOLES C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
26/10/2019
17:30
BC FONTAJAU IN2IN CB BANYOLES BLAU C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
26/10/2019
19:30
JOVENTUT BADALONA FEMENÍ A BANYOLES BENCRIADA C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
27/10/2019
09:00
CEB GIRONA B CB BANYOLES C.T. CADET MASC. PROMOCIO C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
27/10/2019
17:45
BANYOLES BENCRIADA C.B. GRIFEU-LLANÇÀ C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
02/11/2019
09:30
CB OLOT GREDA CB BANYOLES BLAU C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
02/11/2019
11:00
CB QUART - GRUES GRUZ CB BANYOLES BLANC C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
02/11/2019
11:00
CB OLOT LAVA CB BANYOLES C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
02/11/2019
16:00
CB TONA B BANYOLES BENCRIADA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL TONA
JAUME BALMES, S/N
02/11/2019
19:35
SOLDATAL CB CAMPDEVANOL CB BANYOLES BLANC C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO POLIESPORTIU MUNICIPAL ST JOAN LES ABADESSES
C/ BERNAT SAULET S/N
03/11/2019
17:45
BANYOLES BENCRIADA JOVENTUT LES CORTS C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
03/11/2019
19:15
CB BANYOLES BLAU ROGER'S CB VILASSAR DE DALT C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
07/11/2019
21:00
CB BANYOLES CB QUART OBRES I SERVEIS CRUZ C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
09/11/2019
11:00
CB BANYOLES BLAU CB QUART - GRUES GRUZ C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
09/11/2019
11:00
CB OLOT LAVA CB BANYOLES C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
09/11/2019
12:30
CB BANYOLES ESCOLA PIA OLOT C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
09/11/2019
16:00
UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA A CB BANYOLES BLANC C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS DE LA CELLERA DE TER
CARRETERA ESCOLES S/N
09/11/2019
17:30
CB TONA CB BANYOLES C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL TONA
JAUME BALMES, S/N
09/11/2019
17:45
F.C. MARTINENC BÀSQUET A BANYOLES BENCRIADA C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
09/11/2019
17:45
C.B. SANT CELONI CB BANYOLES BLAU C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI
ESTEVE CARDELUS, S/N
10/11/2019
10:00
CB BESCANO CB BANYOLES C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BESCANÓ
ZONA ESPORTIVA
10/11/2019
11:30
C.B. BESCANO CB BANYOLES C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE BESCANÓ
ZONA ESPORTIVA
10/11/2019
17:45
BANYOLES BENCRIADA C.B. LA GARRIGA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
16/11/2019
09:30
CB BANYOLES BLANC CB BANYOLES BLAU C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
16/11/2019
09:30
CB BANYOLES ESCOLAPIES FIGUERES 11 C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
16/11/2019
11:00
CB BANYOLES BASQUET PORQUERES C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
16/11/2019
11:00
CB BANYOLES CEB GIRONA C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
16/11/2019
12:00
UNIÓ GIRONA BLANC CB BANYOLES C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MARISTES DE GIRONA
AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7
16/11/2019
12:30
CB BANYOLES BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS VERMELL C.T. MINI MASC. PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
16/11/2019
12:30
UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA CB BANYOLES C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS DE LA CELLERA DE TER
CARRETERA ESCOLES S/N
16/11/2019
16:00
CLUB BASQUET GRIFEU CB BANYOLES BLANC C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA
PARATGE LES ESPLANES
16/11/2019
16:30
CB SALT C BANYOLES BENCRIADA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
17/11/2019
12:30
BANYOLES BENCRIADA BASQUET ATENEU MONTSERRAT A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
17/11/2019
17:45
CB BANYOLES BLAU F.D. CASSANENC C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
21/11/2019
21:15
CB BANYOLES F.D CASSANENC C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
23/11/2019
09:30
CB QUART VERD- GRUES GRUZ CB BANYOLES C.T. MINI MASC. PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
23/11/2019
11:00
CB BANYOLES BÀSQUET VILAFANT C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
23/11/2019
11:00
CB BANYOLES UNIÓ GIRONA BLAU C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
23/11/2019
11:00
UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA A CB BANYOLES BLAU C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS DE LA CELLERA DE TER
CARRETERA ESCOLES S/N
23/11/2019
18:05
SOLDATAL CB CAMPDEVANOL CB BANYOLES C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO POLIESPORTIU MUNICIPAL ST JOAN LES ABADESSES
C/ BERNAT SAULET S/N
23/11/2019
19:30
A.E. SANT ANDREU NATZARET 'A' BANYOLES BENCRIADA C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
23/11/2019
19:45
C. B. VILABLAREIX CB BANYOLES C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL VILABLAREIX
C/ MARROC S/N
24/11/2019
12:00
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B CB BANYOLES BLAU C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
24/11/2019
16:00
CB BANYOLES BLANC BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
24/11/2019
17:45
BANYOLES BENCRIADA CB ADEPAF C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
30/11/2019
09:30
CB BANYOLES BLANC SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
30/11/2019
09:30
CB MAÇANET CB BANYOLES C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS DE MAÇANET DE LA SELVA
PASSEIG SANT LLORENÇS S/N
30/11/2019
10:30
CB ROSES VERD CB BANYOLES C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL ROSES
CTRA MAS OLIVA S/N
30/11/2019
11:00
CB BANYOLES SOLDATAL CB CAMPDEVANOL C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
30/11/2019
11:00
CB BANYOLES CEB GIRONA B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
30/11/2019
12:30
BASQUET PORQUERES CB BANYOLES C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE PORQUERES
MONTSENY S/N
30/11/2019
16:00
C.B. FARNERS CB BANYOLES BLANC C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS
AVGDA SALVADOR SPRIU S/N
01/12/2019
16:00
CB BANYOLES ERGASIA - C.B. CALELLA C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
01/12/2019
17:45
BANYOLES BENCRIADA A.E.S.E. A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
01/12/2019
19:15
CB BANYOLES BLAU ADVISORIA BOET MATARÓ C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
13/12/2019
21:00
CEIGRUP C.B. BLANES CB BANYOLES C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
14/12/2019
09:30
ESCOLA PIA OLOT CB BANYOLES C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
14/12/2019
09:30
CB BANYOLES C.B. SANT FELIU BLAU C.T. MINI MASC. PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
14/12/2019
09:30
CB BANYOLES BASQUET PORQUERES C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
14/12/2019
11:00
CB BANYOLES CB LA VALL D'EN BAS C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
14/12/2019
12:30
ESCOLA PIA OLOT CB BANYOLES C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
14/12/2019
13:00
ESCOLÀPIES FIGUERES CB BANYOLES BLANC C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
14/12/2019
16:30
BÀSQUET SAFA CLAROR A BANYOLES BENCRIADA C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
14/12/2019
17:45
FEMENI MARESME B CB BANYOLES BLAU C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL SANT ANDREU
CONTRABANDISTES, S/N
15/12/2019
12:00
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET CB BANYOLES BLAU C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
15/12/2019
16:00
CB BANYOLES BLANC SOLDATAL CB CAMPDEVANOL C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
15/12/2019
17:45
BANYOLES BENCRIADA CB LA VALL D'EN BAS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
21/12/2019
09:30
CB BANYOLES CB BESCANO C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
21/12/2019
09:30
CB BANYOLES BLANC CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA VERMELL C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
21/12/2019
10:30
C.E. PALAMÓS BLANC CB BANYOLES C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
21/12/2019
11:00
CB BANYOLES CB OLOT LAVA C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
21/12/2019
11:00
CB BANYOLES C.B. BESCANO C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
21/12/2019
12:30
CB BANYOLES BLAU ESCOLÀPIES FIGUERES C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
21/12/2019
19:15
C.B. LLINARS A BANYOLES BENCRIADA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL LLINARS
AV. EUROPA DE LES NACIONS S/N
22/12/2019
16:00
CB BANYOLES C.E. ONYAR C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
22/12/2019
17:45
CB BANYOLES BLAU C.B. GRIFEU-LLANÇÀ C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
22/12/2019
19:45
BANYOLES BENCRIADA CEEB TORDERA C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
11/01/2020
11:00
CB BANYOLES SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
11/01/2020
13:00
CLUB BASQUET GRIFEU CB BANYOLES BLANC C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA
PARATGE LES ESPLANES
11/01/2020
16:00
U.E. MATARÓ-JAF CB BANYOLES BLAU C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
11/01/2020
17:45
MONICA RO UNGLES - AECAM CB BANYOLES C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL
C/ GIRONA, S/N
12/01/2020
10:30
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA VERMELL CB BANYOLES BLAU C.T. CADET FEM. PROMOCIO INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
12/01/2020
16:00
CB BANYOLES BLANC C.B. FONTCOBERTA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
12/01/2020
17:45
BANYOLES BENCRIADA CB TORELLÓ SM C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
12/01/2020
18:00
RIPOTRANS ATYSA LLIÇÀ D'AMUNT BANYOLES BENCRIADA C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
18/01/2020
12:00
UNIÓ GIRONA NEGRE CB BANYOLES BLANC C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MARISTES DE GIRONA
AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7
18/01/2020
12:30
BASQUET PORQUERES CB BANYOLES C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE PORQUERES
MONTSENY S/N
18/01/2020
13:00
CLUB BASQUET GRIFEU CB BANYOLES BLAU C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA
PARATGE LES ESPLANES
18/01/2020
17:45
REALE BÀSQUET VILAFANT CB BANYOLES BLAU C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT
CTRA. DE VILAFANT S/N
18/01/2020
19:30
HYUNDAI PADRÓ VILAFANT CB BANYOLES C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT
CTRA. DE VILAFANT S/N
18/01/2020
19:30
EBAE SESE A BANYOLES BENCRIADA C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
19/01/2020
17:45
BANYOLES BENCRIADA HYUNDAI PADRÓ VILAFANT C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
25/01/2020
09:30
CB BANYOLES BLANC UNIÓ GIRONA BLANC C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
25/01/2020
12:00
CB BESCANO CB BANYOLES C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE BESCANÓ
ZONA ESPORTIVA
25/01/2020
12:30
CB BANYOLES BLAU UNIÓ GIRONA NEGRE C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
26/01/2020
16:00
CB BANYOLES FEMENÍ OSONA A-CENTRE OFTALMOLÒGIC VSK C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
26/01/2020
17:45
BANYOLES BENCRIADA PETROPINTO ASFE ST. FRUITÓS C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
26/01/2020
19:00
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU BANYOLES BENCRIADA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU
AV. JAUME CAMPMAJOR, 30
26/01/2020
19:15
CB BANYOLES BLAU RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
01/02/2020
10:30
UNIÓ GIRONA BLANC CB BANYOLES BLAU C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MARISTES DE GIRONA
AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7
01/02/2020
11:00
CB BANYOLES F.D. CASSANENC C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
01/02/2020
17:30
BC FONTAJAU IN2IN CB BANYOLES BLANC C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
01/02/2020
19:00
C.B SANT GREGORI BANYOLES BENCRIADA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
01/02/2020
19:30
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B CB BANYOLES C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
02/02/2020
16:00
CB BANYOLES BLANC C.B. CASTELLO C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
02/02/2020
17:30
U.E. MONTGAT CB BANYOLES BLAU C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
02/02/2020
18:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS BANYOLES BENCRIADA C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
08/02/2020
12:15
C.B. FARNERS B CB BANYOLES C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS
AVGDA SALVADOR SPRIU S/N
08/02/2020
12:30
CB BANYOLES BLAU BC FONTAJAU IN2IN C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
08/02/2020
20:00
BÀSQUET ARBÚCIES B BANYOLES BENCRIADA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL CAN PONS D'ARBUCIES
ZONA ESPORTIVA CAN PONS
09/02/2020
16:00
CB BANYOLES CB GRANOLLERS 2-PISOS.COM C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
09/02/2020
17:45
BANYOLES BENCRIADA CB GRANOLLERS 1-ESTABANELL ENERGIA C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
09/02/2020
19:15
CB BANYOLES BLAU CB GRANOLLERS 2-PISOS.COM C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
15/02/2020
11:00
CB BANYOLES BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
22/02/2020
11:00
CB BANYOLES CEEB TORDERA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
22/02/2020
11:00
CB OLOT GREDA CB BANYOLES BLANC C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
22/02/2020
18:00
C.B. GRIFEU-LLANÇÀ BANYOLES BENCRIADA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA
PARATGE LES ESPLANES
23/02/2020
16:00
CB BANYOLES BLANC UNIÓ GIRONA BLANC C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
23/02/2020
16:00
CB BANYOLES CESET C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
23/02/2020
17:45
BANYOLES BENCRIADA JOVENTUT BADALONA FEMENÍ A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
23/02/2020
19:15
CB BANYOLES BLAU BC FONTAJAU IN2IN C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
29/02/2020
09:30
CB BANYOLES BLANC CB QUART - GRUES GRUZ C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
29/02/2020
12:30
CB BANYOLES BLAU CB OLOT GREDA C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
29/02/2020
16:30
PRISCO-L´ESCALA CB BANYOLES C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE L'ESPORT DE L'ESCALA
RUSIÑOL, 4
01/03/2020
16:00
CB BANYOLES BLANC CLUB BASQUET GRIFEU C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
01/03/2020
16:00
ROGER'S CB VILASSAR DE DALT CB BANYOLES BLAU C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS
C/ SANTS MARTIRS, S/N
01/03/2020
17:45
BANYOLES BENCRIADA CB TONA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
01/03/2020
17:45
JOVENTUT LES CORTS BANYOLES BENCRIADA C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
01/03/2020
18:00
CB QUART OBRES I SERVEIS CRUZ CB BANYOLES C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
07/03/2020
09:30
CB BANYOLES BLANC UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA A C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
07/03/2020
11:00
CB QUART - GRUES GRUZ CB BANYOLES BLAU C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
07/03/2020
16:00
BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS CB BANYOLES C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS
C/ XALOC N. 22
07/03/2020
18:00
C.B. LA GARRIGA BANYOLES BENCRIADA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU CAN NOGUERA
AV. AVI MUSQUERA, S/N
08/03/2020
16:00
CB BANYOLES CB TONA C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
08/03/2020
17:30
BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS CB BANYOLES BLANC C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS
C/ XALOC N. 22
08/03/2020
17:45
BANYOLES BENCRIADA F.C. MARTINENC BÀSQUET A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
08/03/2020
19:15
CB BANYOLES BLAU C.B. SANT CELONI C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
14/03/2020
11:00
CB BANYOLES C.E. PALAMÓS BLANC C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
14/03/2020
12:30
CB BANYOLES BLAU CB BANYOLES BLANC C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
14/03/2020
17:00
F.D. CASSANENC CB BANYOLES BLAU C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
14/03/2020
18:45
F.D CASSANENC CB BANYOLES C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
15/03/2020
12:15
BASQUET ATENEU MONTSERRAT A BANYOLES BENCRIADA C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
15/03/2020
16:00
CB BANYOLES BLANC C.B. FARNERS C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
15/03/2020
17:45
BANYOLES BENCRIADA CB SALT C C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
21/03/2020
12:30
CB BANYOLES BLAU UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA A C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
21/03/2020
18:00
CB ADEPAF BANYOLES BENCRIADA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
21/03/2020
18:05
SOLDATAL CB CAMPDEVANOL CB BANYOLES BLANC C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO POLIESPORTIU MUNICIPAL ST JOAN LES ABADESSES
C/ BERNAT SAULET S/N
22/03/2020
10:45
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET CB BANYOLES C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
22/03/2020
16:00
CB BANYOLES C. B. VILABLAREIX C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
22/03/2020
17:45
BANYOLES BENCRIADA A.E. SANT ANDREU NATZARET 'A' C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
22/03/2020
19:15
CB BANYOLES BLAU CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
28/03/2020
11:00
CB BANYOLES BASQUET PORQUERES C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
28/03/2020
18:00
A.E.S.E. A BANYOLES BENCRIADA C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
28/03/2020
19:15
ADVISORIA BOET MATARÓ CB BANYOLES BLAU C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
29/03/2020
12:00
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET CB BANYOLES BLANC C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
29/03/2020
16:00
CB BANYOLES BLANC C. B. SANT FELIU C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
29/03/2020
19:30
ERGASIA - C.B. CALELLA CB BANYOLES C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
04/04/2020
17:00
C.B. FONTCOBERTA CB BANYOLES BLANC C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL FONTCOBERTA
AV. DE LA PEDRERA
18/04/2020
09:30
CB BANYOLES BLANC ESCOLÀPIES FIGUERES C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
18/04/2020
10:30
C. B. SANT FELIU CB BANYOLES BLANC C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
18/04/2020
11:00
CB BANYOLES CB BESCANO C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
18/04/2020
12:30
CB BANYOLES BLAU SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
18/04/2020
19:00
CB LA VALL D'EN BAS BANYOLES BENCRIADA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. CENTRE ESPORTIU D'EN BAS
C/ PISCINA S/N
19/04/2020
16:00
CB BANYOLES CEIGRUP C.B. BLANES C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
19/04/2020
17:45
BANYOLES BENCRIADA BÀSQUET SAFA CLAROR A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
19/04/2020
19:15
CB BANYOLES BLAU FEMENI MARESME B C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
25/04/2020
16:15
C.B. GRIFEU-LLANÇÀ CB BANYOLES BLAU C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA
PARATGE LES ESPLANES
25/04/2020
17:00
F.D. CASSANENC CB BANYOLES C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
25/04/2020
17:30
ESCOLÀPIES FIGUERES CB BANYOLES BLAU C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
25/04/2020
18:00
C.E. ONYAR CB BANYOLES C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
26/04/2020
10:30
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA VERMELL CB BANYOLES BLANC C.T. CADET FEM. PROMOCIO INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
26/04/2020
12:15
CEEB TORDERA BANYOLES BENCRIADA C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL TORDERA
AV. PAISOS CATALANS, S/N
26/04/2020
17:45
BANYOLES BENCRIADA C.B. LLINARS A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
09/05/2020
09:30
CB BANYOLES BLANC CLUB BASQUET GRIFEU C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
09/05/2020
11:00
CB BANYOLES C.B. FARNERS B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
09/05/2020
12:30
CB BANYOLES BLAU CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA VERMELL C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
09/05/2020
19:15
CB TORELLÓ SM BANYOLES BENCRIADA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL TORELLO
PASSATGE DEL ESPORTS, S/N
10/05/2020
12:00
C.B. CASTELLO CB BANYOLES BLANC C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO POLIESPORTIU DE CASTELLÓ D'EMPURIES
PL. FRANCESÇ MACIA
10/05/2020
16:00
CB BANYOLES MONICA RO UNGLES - AECAM C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
10/05/2020
17:45
BANYOLES BENCRIADA RIPOTRANS ATYSA LLIÇÀ D'AMUNT C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
10/05/2020
19:15
CB BANYOLES BLAU U.E. MATARÓ-JAF C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
16/05/2020
12:30
CEEB TORDERA CB BANYOLES C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL TORDERA
AV. PAISOS CATALANS, S/N
23/05/2020
11:00
CB BANYOLES PRISCO-L´ESCALA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
23/05/2020
16:00
UNIÓ GIRONA BLANC CB BANYOLES BLANC C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO MARISTES DE GIRONA
AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7