Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
30/09/2023
|
09:15
|
C.B. CAMBRILS TARONJA | ELISABETH IM | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1 |
|
01/10/2023
|
17:00
|
CB CALAFELL MAS | ELISABETH CM | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CALAFELL - PAVELLÓ JAUME VILAMAJÓ PLAÇA ESPANYA S/N |
|
08/10/2023
|
09:00
|
REUS DEPORTIU VIORCAM | ELISABETH PIF | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU CARRER ANTONI GAUDI 66 |
|
08/10/2023
|
10:45
|
C.B. CAMBRILS B | ELISABETH J23 CF BLAU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1 |
|
08/10/2023
|
11:30
|
ELISABETH CM | C.B. CAMBRILS B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | SALOU - COL. ELISABETH MARIA CASTILLO S/N |
|
21/10/2023
|
10:30
|
C.B. SALOU - BÀSQUET JOAN 23 BLAU | ELISABETH IM | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | SALOU - PAVELLÓ SALOU PONENT c/ Maria Castillo |
|
21/10/2023
|
12:00
|
REUS PLOMS SALLE U15 | ELISABETH CM | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5 |
|
22/10/2023
|
09:00
|
ELISABETH PIF | CBT SALLE BLANC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | SALOU - COL. ELISABETH MARIA CASTILLO S/N |
|
22/10/2023
|
10:30
|
ELISABETH J23 CF BLAU | CB VILA-SECA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | SALOU - COL. ELISABETH MARIA CASTILLO S/N |
|
31/10/2023
|
19:00
|
TGN BÀSQUET 08C | ELISABETH CF GROC | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - COL. SAGRAT COR STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10 |
|
04/11/2023
|
16:00
|
REUS DEPORTIU VIORCAM BLANC | ELISABETH CF GROC | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU CARRER ANTONI GAUDI 66 |
|
04/11/2023
|
17:45
|
CB LA SELVA | ELISABETH CM | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL CAMI DE L'HORTA 39 |
|
05/11/2023
|
09:30
|
ELISABETH IM | CB VILA-SECA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | SALOU - COL. ELISABETH MARIA CASTILLO S/N |
|
05/11/2023
|
10:30
|
ELISABETH J23 CF BLAU | AB SALLE CBT GROC | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | SALOU - COL. ELISABETH MARIA CASTILLO S/N |
|
11/11/2023
|
15:45
|
ELISABETH CF GROC | C.B. CAMBRILS A | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | SALOU - COL. ELISABETH MARIA CASTILLO S/N |
|
11/11/2023
|
19:00
|
CBT SALLE BLANC | ELISABETH IM | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE AVGDA PAISOS CATALANS S/N |
|
12/11/2023
|
09:00
|
ELISABETH PIF | EL CARME BÀSQUET | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | SALOU - COL. ELISABETH MARIA CASTILLO S/N |
|
12/11/2023
|
10:30
|
ELISABETH CM | CB RAPITENC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | SALOU - COL. ELISABETH MARIA CASTILLO S/N |
|
13/11/2023
|
18:15
|
ELISABETH J23 CF BLAU | AD TORREFORTA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | SALOU - COL. ELISABETH MARIA CASTILLO S/N |
|
18/11/2023
|
16:00
|
ELISABETH CM | TGN BÀSQUET 08-09B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | SALOU - COL. ELISABETH MARIA CASTILLO S/N |
|
19/11/2023
|
09:00
|
ELISABETH PIF | CB VALLS MAPFRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | SALOU - COL. ELISABETH MARIA CASTILLO S/N |
|
19/11/2023
|
10:30
|
ELISABETH IM | CLUB BASQUET MONTBLANC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | SALOU - COL. ELISABETH MARIA CASTILLO S/N |
|
19/11/2023
|
12:00
|
ELISABETH J23 CF BLAU | AE CLARET | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | SALOU - COL. ELISABETH MARIA CASTILLO S/N |
|
21/11/2023
|
18:00
|
ELISABETH CF GROC | AB SALLE CBT 1 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | SALOU - COL. ELISABETH MARIA CASTILLO S/N |
|
25/11/2023
|
10:45
|
CB TARRAGONA BLANC 2 | ELISABETH CM | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO JOSEP CATALA I RUFA S/N |
|
25/11/2023
|
12:15
|
CB ÀGUILES - GRUP GASSÓ | ELISABETH CF GROC | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | STA. COLOMA QUERALT - PAVELLÓ MUNICIPAL FRANCESC MACIA S/N |
|
26/11/2023
|
09:00
|
ELISABETH IM | C.B. CAMBRILS TARONJA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | SALOU - COL. ELISABETH MARIA CASTILLO S/N |
|
26/11/2023
|
10:30
|
ELISABETH CF GROC | REUS DEPORTIU VIORCAM VERMELL | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | SALOU - COL. ELISABETH MARIA CASTILLO S/N |
|
26/11/2023
|
10:30
|
REAISLA FEMENÍ CANTAIRES TORTOSA | ELISABETH PIF | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | TORTOSA - PAVELLO EL TEMPLE POLIGON EL TEMPLE-CTRA. ALDEA |
|
02/12/2023
|
09:00
|
REUS PLOMS SALLE U14 | ELISABETH IM | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5 |
|
02/12/2023
|
12:00
|
CB LA SELVA 08 | ELISABETH J23 CF BLAU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL CAMI DE L'HORTA 39 |
|
03/12/2023
|
09:00
|
ELISABETH PIF | TGN BÀSQUET 11B | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | SALOU - COL. ELISABETH MARIA CASTILLO S/N |
|
03/12/2023
|
10:30
|
ELISABETH CM | AB VENDRELL 1 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | SALOU - COL. ELISABETH MARIA CASTILLO S/N |
|
03/12/2023
|
12:00
|
ELISABETH IM | REUS PLOMS SALLE U14 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | SALOU - COL. ELISABETH MARIA CASTILLO S/N |
|
04/12/2023
|
18:40
|
CBT SALLE BLAU | ELISABETH J23 CF BLAU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO JOSEP CATALA I RUFA S/N |
|
05/12/2023
|
18:15
|
ELISABETH CF GROC | TGN BÀSQUET 09B | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | SALOU - COL. ELISABETH MARIA CASTILLO S/N |
|
12/12/2023
|
18:15
|
ELISABETH CF GROC | MANYANET REUS | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | SALOU - COL. ELISABETH MARIA CASTILLO S/N |
|
16/12/2023
|
12:30
|
CLUB BASQUET AMPOSTA CF | ELISABETH J23 CF BLAU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | AMPOSTA - PAVELLÓ 4 C/ FRANÇA 23-27 |
|
16/12/2023
|
17:40
|
CBT SALLE SANT PAU BLAU | ELISABETH PIF | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO JOSEP CATALA I RUFA S/N |
|
17/12/2023
|
09:00
|
ELISABETH CM | CB CALAFELL MAS | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | SALOU - COL. ELISABETH MARIA CASTILLO S/N |
|
17/12/2023
|
10:30
|
ELISABETH IM | C.B. SALOU - BÀSQUET JOAN 23 BLAU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | SALOU - COL. ELISABETH MARIA CASTILLO S/N |
|
18/12/2023
|
17:30
|
ELISABETH IM | CB LA SELVA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | SALOU - COL. ELISABETH MARIA CASTILLO S/N |
|
19/12/2023
|
18:30
|
AD TORREFORTA | ELISABETH J23 CF BLAU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - CASAL RIU CLAR PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N |
|
19/12/2023
|
19:30
|
ELISABETH CF GROC | CB MORELL BLAU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | SALOU - COL. ELISABETH MARIA CASTILLO S/N |
|
21/12/2023
|
18:00
|
ELISABETH CM | CB VALLS TALLERS GUASCH | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | SALOU - COL. ELISABETH MARIA CASTILLO S/N |
|
13/01/2024
|
09:30
|
CB LA SELVA | ELISABETH IM | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL CAMI DE L'HORTA 39 |
|
13/01/2024
|
09:30
|
CBA - BÀSQUET BAIX GAIÀ | ELISABETH PIF | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | ALTAFULLA - PAVELLO MUNICIPAL CARRER DEL ROQUISSAR 6 |
|
13/01/2024
|
16:00
|
MINI BAR FEMENÍ CANTAIRES TORTOSA | ELISABETH CF GROC | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | TORTOSA - PAVELLO EL TEMPLE POLIGON EL TEMPLE-CTRA. ALDEA |
|
14/01/2024
|
10:45
|
CB ÀGUILES | ELISABETH PIF | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | STA. COLOMA QUERALT - PAVELLÓ MUNICIPAL FRANCESC MACIA S/N |
|
20/01/2024
|
10:45
|
C.B. CAMBRILS B | ELISABETH CM | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1 |
|
20/01/2024
|
16:00
|
TGN BÀSQUET 09B | ELISABETH CF GROC | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - COL. SAGRAT COR STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10 |
|
21/01/2024
|
09:00
|
ELISABETH PIF | C.B. CAMBRILS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | SALOU - COL. ELISABETH MARIA CASTILLO S/N |
|
21/01/2024
|
09:00
|
CB VILA-SECA | ELISABETH IM | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
21/01/2024
|
10:30
|
ELISABETH J23 CF BLAU | C.B. CAMBRILS B | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | SALOU - COL. ELISABETH MARIA CASTILLO S/N |
|
27/01/2024
|
16:00
|
CB VILA-SECA | ELISABETH J23 CF BLAU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
28/01/2024
|
09:00
|
ELISABETH IM | CBT SALLE BLANC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | SALOU - COL. ELISABETH MARIA CASTILLO S/N |
|
28/01/2024
|
10:30
|
ELISABETH CM | REUS PLOMS SALLE U15 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | SALOU - COL. ELISABETH MARIA CASTILLO S/N |
|
28/01/2024
|
12:00
|
ELISABETH CF GROC | TGN BÀSQUET 08C | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | SALOU - COL. ELISABETH MARIA CASTILLO S/N |
|
03/02/2024
|
11:00
|
CLUB BASQUET MONTBLANC | ELISABETH IM | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | MONTBLANC - PAVELLÓ MUNICIPAL AVINGUDA DOCTOR FOLCH S/N |
|
10/02/2024
|
10:30
|
CB VALLS TALLERS GUASCH | ELISABETH CM | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | VALLS - PAVELLO JOANA BALLART CARRER DEL VILAR S/N |
|
17/02/2024
|
09:00
|
REUS DEPORTIU VIORCAM | ELISABETH IM | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU CARRER ANTONI GAUDI 66 |
|
17/02/2024
|
17:45
|
AB SALLE CBT GROC | ELISABETH J23 CF BLAU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE AVGDA PAISOS CATALANS S/N |
|
18/02/2024
|
09:00
|
ELISABETH PIF | REUS DEPORTIU VIORCAM | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | SALOU - COL. ELISABETH MARIA CASTILLO S/N |
|
18/02/2024
|
10:30
|
ELISABETH CM | CB LA SELVA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | SALOU - COL. ELISABETH MARIA CASTILLO S/N |
|
18/02/2024
|
12:00
|
ELISABETH CF GROC | CB ÀGUILES - GRUP GASSÓ | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | SALOU - COL. ELISABETH MARIA CASTILLO S/N |
|
24/02/2024
|
16:00
|
CB RAPITENC | ELISABETH CM | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | SANT CARLES RAPITA - PAVELLO MUNICIPAL AVINGUDA DELS ESPORTS S/N |
|
25/02/2024
|
09:00
|
ELISABETH IM | CBA - BÀSQUET BAIX GAIÀ | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | SALOU - COL. ELISABETH MARIA CASTILLO S/N |
|
25/02/2024
|
10:30
|
ELISABETH CF GROC | REUS DEPORTIU VIORCAM BLANC | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | SALOU - COL. ELISABETH MARIA CASTILLO S/N |
|
25/02/2024
|
12:45
|
CBT SALLE BLANC | ELISABETH PIF | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO JOSEP CATALA I RUFA S/N |
|
02/03/2024
|
16:00
|
TGN BÀSQUET 08-09B | ELISABETH CM | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - COL. SAGRAT COR STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10 |
|
03/03/2024
|
09:00
|
ELISABETH PIF | CB ÀGUILES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | SALOU - COL. ELISABETH MARIA CASTILLO S/N |
|
03/03/2024
|
10:00
|
CLUB BÀSQUET L'ALDEA | ELISABETH IM | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU L'ALDEA AV. FRANCESC ROBERT GARUPERA, S/N |
|
03/03/2024
|
10:30
|
ELISABETH J23 CF BLAU | CLUB BASQUET AMPOSTA CF | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | SALOU - COL. ELISABETH MARIA CASTILLO S/N |
|
09/03/2024
|
09:00
|
CB MORELL BLAU | ELISABETH CF GROC | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | EL MORELL - PAVELLÓ MUNICIPAL PAISOS CATALANS 6 |
|
10/03/2024
|
09:00
|
ELISABETH PIF | CBA - BÀSQUET BAIX GAIÀ | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | SALOU - COL. ELISABETH MARIA CASTILLO S/N |
|
10/03/2024
|
10:30
|
ELISABETH IM | TGN BÀSQUET 10B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | SALOU - COL. ELISABETH MARIA CASTILLO S/N |
|
10/03/2024
|
12:00
|
ELISABETH CM | CB TARRAGONA BLANC 2 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | SALOU - COL. ELISABETH MARIA CASTILLO S/N |
|
10/03/2024
|
18:00
|
AB SALLE CBT 1 | ELISABETH CF GROC | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE AVGDA PAISOS CATALANS S/N |
|
11/03/2024
|
18:15
|
ELISABETH J23 CF BLAU | CBT SALLE BLAU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | SALOU - COL. ELISABETH MARIA CASTILLO S/N |
|
13/03/2024
|
18:30
|
AE CLARET | ELISABETH J23 CF BLAU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET PLAÇA DELS PINS S/N |
|
15/03/2024
|
18:30
|
C.B. CAMBRILS A | ELISABETH CF GROC | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1 |
|
16/03/2024
|
12:30
|
AB VENDRELL 1 | ELISABETH CM | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
16/03/2024
|
12:45
|
REUS DEPORTIU VIORCAM VERMELL | ELISABETH CF GROC | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU CARRER ANTONI GAUDI 66 |
|
17/03/2024
|
09:00
|
CB VALLS MAPFRE | ELISABETH PIF | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | VALLS - PAVELLO JOANA BALLART CARRER DEL VILAR S/N |
|
17/03/2024
|
11:00
|
ELISABETH J23 CF BLAU | CB LA SELVA 08 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | SALOU - COL. ELISABETH MARIA CASTILLO S/N |
|
17/03/2024
|
12:30
|
CB VILA-SECA | ELISABETH IM | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
22/03/2024
|
18:00
|
AE CLARET | ELISABETH PIF | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET PLAÇA DELS PINS S/N |
|
06/04/2024
|
12:45
|
MANYANET REUS | ELISABETH CF GROC | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET PARE MANYANET 25 |
|
06/04/2024
|
16:30
|
ELISABETH JUNIOR M | CB LA SELVA | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | SALOU - COL. ELISABETH MARIA CASTILLO S/N |
|
07/04/2024
|
09:15
|
CB TARRAGONA BLANC 1 | ELISABETH CM | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO JOSEP CATALA I RUFA S/N |
|
07/04/2024
|
09:30
|
ELISABETH IM | REUS DEPORTIU VIORCAM | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | SALOU - COL. ELISABETH MARIA CASTILLO S/N |
|
07/04/2024
|
10:30
|
ELISABETH J23 CF BLAU | REUS DEPORTIU VIORCAM GROC | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | SALOU - COL. ELISABETH MARIA CASTILLO S/N |
|
07/04/2024
|
12:30
|
ELISABETH PIF | REAISLA FEMENÍ CANTAIRES TORTOSA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | SALOU - COL. ELISABETH MARIA CASTILLO S/N |
|
13/04/2024
|
11:15
|
CBA - BÀSQUET BAIX GAIÀ | ELISABETH IM | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | ALTAFULLA - PAVELLO MUNICIPAL CARRER DEL ROQUISSAR 6 |
|
13/04/2024
|
12:45
|
TGN BÀSQUET 11B | ELISABETH PIF | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | TARRAGONA - COL. SAGRAT COR STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10 |
|
14/04/2024
|
10:30
|
REUS PLOMS SALLE U17 | ELISABETH JUNIOR M | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5 |
|
14/04/2024
|
11:00
|
ELISABETH CM | MANYANET REUS GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | SALOU - COL. ELISABETH MARIA CASTILLO S/N |
|
14/04/2024
|
11:00
|
CLUB BASQUET AMPOSTA CF | ELISABETH J23 CF BLAU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | AMPOSTA - PAVELLÓ 4 C/ FRANÇA 23-27 |
|
14/04/2024
|
12:00
|
ELISABETH CF GROC | MINI BAR FEMENÍ CANTAIRES TORTOSA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | SALOU - COL. ELISABETH MARIA CASTILLO S/N |
|
14/04/2024
|
12:00
|
EL CARME BÀSQUET | ELISABETH PIF | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | TARRAGONA - EL CARME CARRER DEL MAR CARRER DEL MAR 16 |
|
21/04/2024
|
09:00
|
ELISABETH PIF | CBT SALLE SANT PAU BLAU | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | SALOU - COL. ELISABETH MARIA CASTILLO S/N |
|
21/04/2024
|
09:30
|
ELISABETH IM | CLUB BÀSQUET L'ALDEA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | SALOU - COL. ELISABETH MARIA CASTILLO S/N |
|
21/04/2024
|
10:30
|
ELISABETH J23 CF BLAU | AB SALLE CBT GROC 1 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | SALOU - COL. ELISABETH MARIA CASTILLO S/N |
|
21/04/2024
|
12:30
|
ELISABETH JUNIOR M | REUS PLOMS SALLE U17 | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | SALOU - COL. ELISABETH MARIA CASTILLO S/N |
|
21/04/2024
|
17:00
|
CB CALAFELL MAS | ELISABETH CM | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CALAFELL - PAVELLÓ JAUME VILAMAJÓ PLAÇA ESPANYA S/N |
|
27/04/2024
|
09:15
|
C.B. CAMBRILS | ELISABETH PIF | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1 |
|
27/04/2024
|
09:30
|
TGN BÀSQUET 10B | ELISABETH IM | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - COL. SAGRAT COR STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10 |
|
27/04/2024
|
16:30
|
CB LA SELVA | ELISABETH JUNIOR M | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL CAMI DE L'HORTA 39 |
|
28/04/2024
|
11:00
|
ELISABETH CM | CB TARRAGONA BLANC 1 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | SALOU - COL. ELISABETH MARIA CASTILLO S/N |
|
28/04/2024
|
12:30
|
REUS DEPORTIU VIORCAM GROC | ELISABETH J23 CF BLAU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU CARRER ANTONI GAUDI 66 |
|
04/05/2024
|
16:00
|
MANYANET REUS GROC | ELISABETH CM | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET PARE MANYANET 25 |
|
05/05/2024
|
09:00
|
ELISABETH PIF | AE CLARET | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | SALOU - COL. ELISABETH MARIA CASTILLO S/N |
|
05/05/2024
|
09:30
|
ELISABETH IM | CB VILA-SECA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | SALOU - COL. ELISABETH MARIA CASTILLO S/N |
|
05/05/2024
|
10:30
|
ELISABETH J23 CF BLAU | CLUB BASQUET AMPOSTA CF | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | SALOU - COL. ELISABETH MARIA CASTILLO S/N |
|
11/05/2024
|
16:00
|
AB SALLE CBT GROC 1 | ELISABETH J23 CF BLAU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE AVGDA PAISOS CATALANS S/N |
|
12/05/2024
|
11:00
|
ELISABETH CM | CB CALAFELL MAS | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | SALOU - COL. ELISABETH MARIA CASTILLO S/N |