Calendari Global Club

CLUB ESPORTIU FORUM BASQUET LA MINA

Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
28/09/2019
19:30
BASQUET LA MINA-RETODRAVET CREU ROJA VILADECANS BM C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL LA MINA
AV. FERNANDEZ MARQUEZ, S/N
05/10/2019
19:30
CB PARETS BASQUET LA MINA-RETODRAVET C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
12/10/2019
18:30
BASQUET LA MINA-RETODRAVET MATARO PARC BOET 1 C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL LA MINA
AV. FERNANDEZ MARQUEZ, S/N
19/10/2019
19:30
CB VILADECANS A BASQUET LA MINA-RETODRAVET C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU
c/ POMPEU FABRA, 5
26/10/2019
19:30
BASQUET LA MINA-RETODRAVET EL CÍRCOL B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL LA MINA
AV. FERNANDEZ MARQUEZ, S/N
02/11/2019
17:45
U. B. LLEFIÀ A BASQUET LA MINA-RETODRAVET C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
09/11/2019
19:30
BASQUET LA MINA-RETODRAVET A.E. MINGUELLA DRIVIM B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL LA MINA
AV. FERNANDEZ MARQUEZ, S/N
16/11/2019
17:45
C.B. SANTA COLOMA B BASQUET LA MINA-RETODRAVET C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
23/11/2019
19:30
BASQUET LA MINA-RETODRAVET BLANCOROURE ADVOCATS - C.B. ARGENTONA A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL LA MINA
AV. FERNANDEZ MARQUEZ, S/N
01/12/2019
11:00
VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL BASQUET LA MINA-RETODRAVET C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU
CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14
14/12/2019
19:30
BASQUET LA MINA-RETODRAVET AGRUPACIO ESPORTIVA TEIA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL LA MINA
AV. FERNANDEZ MARQUEZ, S/N
21/12/2019
17:45
C.N. CALDES A BASQUET LA MINA-RETODRAVET C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
11/01/2020
19:30
BASQUET LA MINA-RETODRAVET CB LES FRANQUESES A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL LA MINA
AV. FERNANDEZ MARQUEZ, S/N
18/01/2020
18:00
CREU ROJA VILADECANS BM BASQUET LA MINA-RETODRAVET C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
25/01/2020
19:30
BASQUET LA MINA-RETODRAVET CB PARETS C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL LA MINA
AV. FERNANDEZ MARQUEZ, S/N
01/02/2020
16:00
MATARO PARC BOET 1 BASQUET LA MINA-RETODRAVET C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
23/02/2020
19:30
EL CÍRCOL B BASQUET LA MINA-RETODRAVET C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
29/02/2020
19:30
BASQUET LA MINA-RETODRAVET U. B. LLEFIÀ A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL LA MINA
AV. FERNANDEZ MARQUEZ, S/N
08/03/2020
19:30
A.E. MINGUELLA DRIVIM B BASQUET LA MINA-RETODRAVET C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
14/03/2020
19:30
BASQUET LA MINA-RETODRAVET C.B. SANTA COLOMA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL LA MINA
AV. FERNANDEZ MARQUEZ, S/N
21/03/2020
17:30
BLANCOROURE ADVOCATS - C.B. ARGENTONA A BASQUET LA MINA-RETODRAVET C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
28/03/2020
19:30
BASQUET LA MINA-RETODRAVET VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL LA MINA
AV. FERNANDEZ MARQUEZ, S/N
02/04/2020
21:00
BASQUET LA MINA-RETODRAVET CB VILADECANS A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU
c/ POMPEU FABRA, 5
18/04/2020
18:15
AGRUPACIO ESPORTIVA TEIA BASQUET LA MINA-RETODRAVET C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU EL CIM
JOSEP PUIGORIOL, S/N
25/04/2020
19:30
BASQUET LA MINA-RETODRAVET C.N. CALDES A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL LA MINA
AV. FERNANDEZ MARQUEZ, S/N
09/05/2020
19:15
CB LES FRANQUESES A BASQUET LA MINA-RETODRAVET C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N