Calendari Global Club

CLUB BASQUET OLOT

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
23/09/2023
09:00
CB OLOT LAVA CE PALAMÓS - U16 GROC C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
23/09/2023
11:45
CB ADEPAF TXOT'S CB OLOT GREDA C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO POLIESPORTIU DE CASTELLÓ D'EMPURIES
PL. FRANCESÇ MACIA
23/09/2023
12:00
SOLDATAL CB CAMPDEVANOL CB OLOT GREDA C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLÓ MERCE GUIX DE CAMPDEVANOL
Ctra. N-260 Km 121
23/09/2023
12:00
BC TORROELLA CB OLOT LAVA C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ NOU PAVELLÓ MUNICIPAL D'ESPORTS DE TORROELLA DE MONTGRI
Ronda Pau Casals, s/n
23/09/2023
12:15
C.B GRUP BARNA NEGRE CB OLOT GREDA C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
23/09/2023
17:30
CB OLOT BC MAÇANET 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
23/09/2023
17:45
CB SALT VERD CB OLOT C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
23/09/2023
17:45
CB BESCANO CB OLOT C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL DE BESCANÓ
ZONA ESPORTIVA
23/09/2023
19:15
CB OLOT LAVA PIA OLOT C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
23/09/2023
19:30
UNIÓ GIRONA MARISTES CB OLOT C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A PAVELLO MARISTES DE GIRONA
AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7
24/09/2023
16:00
CB OLOT CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
24/09/2023
17:30
CB OLOT GREDA CB BANYOLES C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
30/09/2023
09:00
CB OLOT ESCOLÀPIES FIGUERES C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
30/09/2023
09:00
CB OLOT GREDA UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA A C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
30/09/2023
10:30
CB ADEPAF TXOT'S CB OLOT GREDA C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLO POLIESPORTIU DE CASTELLÓ D'EMPURIES
PL. FRANCESÇ MACIA
30/09/2023
10:30
CB BANYOLES CB OLOT C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
30/09/2023
10:45
CB OLOT LAVA C.B. SARRIÀ DE TER C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
30/09/2023
10:45
CB OLOT CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA NEGRE C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
30/09/2023
12:15
EEM CALDES MALAVELLA CB OLOT C. T. U12 - MINI MASCULÍ POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA
CTRA DE CALDES DE MALAVELLA
30/09/2023
12:30
CB OLOT GREDA PRISCO-L'ESCALA A C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
30/09/2023
12:30
CB OLOT LAVA PIA OLOT C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
30/09/2023
12:45
CB.ROSES CB OLOT LAVA C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL ROSES
CTRA MAS OLIVA S/N
30/09/2023
13:30
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS CB OLOT C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS
C/ XALOC N. 22
30/09/2023
16:00
CB OLOT C.B.LLAGOSTERA C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
30/09/2023
17:30
CB OLOT CE CALDES DE MALAVELLA C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
30/09/2023
19:15
CB OLOT GREDA ESCOLÀPIES FIGUERES NEGRE C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
30/09/2023
19:15
BÀSQUET VILAFANT CB OLOT GREDA C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT
CTRA. DE VILAFANT S/N
30/09/2023
19:15
CBGX SANTJOANENC CB OLOT 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS
C/ PAPERERA TORRAS, 2
30/09/2023
20:00
CB ADEPAF TXOT'S NEGRE CB OLOT LAVA C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B PAVELLO POLIESPORTIU DE CASTELLÓ D'EMPURIES
PL. FRANCESÇ MACIA
01/10/2023
10:00
CB OLOT GREDA JOVENTUT LES CORTS U14 C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
01/10/2023
11:45
CB OLOT PIA OLOT C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
01/10/2023
20:00
CB QUART CB OLOT C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
07/10/2023
09:00
CB OLOT BC FONTAJAU IN2IN GROC C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
07/10/2023
09:00
CB OLOT BASQUET PORQUERES C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
07/10/2023
10:45
CB OLOT LAVA CB SALT NEGRE C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
07/10/2023
12:30
CB OLOT CB LA VALL D'EN BAS C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
07/10/2023
12:30
UCAP U14 TXOT'S CB OLOT LAVA C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLÓ MUNICIPAL DE PERALADA
C/ COMTE ZAVELLA, S/N
07/10/2023
12:30
FEC VALL DEL TER CB OLOT LAVA C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL LLANDRIUS DE CAMPRODON
CARRETERA DE MOLLO, S/N
07/10/2023
12:30
BASQUET PORQUERES BLANC CB OLOT C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL DE PORQUERES
MONTSENY S/N
07/10/2023
17:30
CB OLOT BÀSQUET ARBÚCIES C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
07/10/2023
17:30
CB OLOT GREDA BC TORROELLA NEGRE C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
07/10/2023
17:45
GRIFEU - ADEPAF GROC CB OLOT LAVA C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA
PARATGE LES ESPLANES
07/10/2023
19:15
CB OLOT ESCOLÀPIES FIGUERES C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
07/10/2023
19:30
PIA OLOT CB OLOT 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
08/10/2023
10:00
CB OLOT GREDA U.E. CLARET A C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
08/10/2023
10:00
CB OLOT GREDA VEDRUNA GIRONA U15 C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
08/10/2023
11:45
CB OLOT UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA SIOUX C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
11/10/2023
19:30
CB OLOT LAVA PRISCO-L'ESCALA C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
11/10/2023
21:00
CB OLOT GREDA SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQQUET C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
14/10/2023
10:30
CB HOSTALRIC CB OLOT LAVA C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'HOSTALRIC
Via Romana, S/N
14/10/2023
19:00
CBGX SANTJOANENC CB OLOT C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS
C/ PAPERERA TORRAS, 2
21/10/2023
09:00
UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA NEGRE CB OLOT C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL D'AMER
AVGDA DEL FAR
21/10/2023
09:00
UCAP U9 TXOT'S CB OLOT C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAVELLÓ MUNICIPAL DE PERALADA
C/ COMTE ZAVELLA, S/N
21/10/2023
10:15
SOLDATAL CB CAMPDEVANOL CB OLOT C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLÓ MERCE GUIX DE CAMPDEVANOL
Ctra. N-260 Km 121
21/10/2023
10:45
CB OLOT LAVA ESCOLÀPIES FIGUERES NEGRE C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
21/10/2023
10:45
CB OLOT C.B. FARNERS C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
21/10/2023
10:45
GRUP LAMINAT BLANES (GLB) - CB BLANES A CB OLOT GREDA C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
21/10/2023
10:45
CB LA VALL D'EN BAS CB OLOT GREDA C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ CENTRE ESPORTIU D'EN BAS
C/ PISCINA S/N
21/10/2023
11:45
SOLDATAL CB CAMPDEVANOL CB OLOT LAVA C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLÓ MERCE GUIX DE CAMPDEVANOL
Ctra. N-260 Km 121
21/10/2023
12:30
CB OLOT CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA LILA C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
21/10/2023
12:30
CB OLOT GREDA SHOPPINS - CB BLANES C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
21/10/2023
17:30
CB OLOT C.B.GUIXOLS 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
21/10/2023
17:30
CB.ROSES CB OLOT LAVA C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL ROSES
CTRA MAS OLIVA S/N
21/10/2023
18:00
C.E. ONYAR CB OLOT C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
21/10/2023
19:15
CB OLOT LAVA BC TORROELLA C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
21/10/2023
19:15
CB OLOT GREDA CB ADEPAF TXOT'S C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
22/10/2023
09:30
CB LES FRANQUESES CB OLOT GREDA C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO ESPAI CAN PRAT
PLAÇA DE CAN PRAT, S/N
22/10/2023
10:00
CB ADEPAF TXOT'S BLAU CB OLOT GREDA C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A PAVELLO POLIESPORTIU DE CASTELLÓ D'EMPURIES
PL. FRANCESÇ MACIA
22/10/2023
11:00
SHAD CB MOLLET A CB OLOT C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
22/10/2023
18:45
NOU CAULÈS U25 CB OLOT C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES
HORTS D'EN PERE PAU
28/10/2023
09:00
CB OLOT LAVA CCE MONTESSORI PALAU C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
28/10/2023
09:00
CB OLOT BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U12 BLANC C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
28/10/2023
10:30
UNIÓ GIRONA MARISTES CB OLOT C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MARISTES DE GIRONA
AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7
28/10/2023
10:30
CB SANT NARCÍS CB OLOT LAVA C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
28/10/2023
10:30
CB BESCANO CB OLOT C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL DE BESCANÓ
ZONA ESPORTIVA
28/10/2023
10:45
CB OLOT LAVA BÀSQUET VILAFANT C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
28/10/2023
10:45
CB OLOT C.B. VILOBÍ C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
28/10/2023
11:00
PIA OLOT CB OLOT LAVA C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
28/10/2023
12:00
CB BESCANO CB OLOT GREDA C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL DE BESCANÓ
ZONA ESPORTIVA
28/10/2023
12:00
UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA A CB OLOT GREDA C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS DE LA CELLERA DE TER
CARRETERA ESCOLES S/N
28/10/2023
12:30
CB OLOT CB BANYOLES C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
28/10/2023
12:30
CB SALT VERD CB OLOT LAVA C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
28/10/2023
16:00
T21 INSTAL·LACIONS - CAFE'M - CB BLANES B CB OLOT 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
28/10/2023
17:30
CB OLOT GREDA CE PALAMÓS - U16 FEM C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
28/10/2023
17:45
ESCOLÀPIES FIGUERES NEGRE CB OLOT GREDA C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
28/10/2023
19:15
CB OLOT CB.ROSES C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
28/10/2023
19:15
CB OLOT GREDA CESET U18 C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
28/10/2023
19:30
CB BLANES CB OLOT C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
29/10/2023
10:00
CB OLOT GREDA JOVENTUT BADALONA B C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
29/10/2023
11:45
CB OLOT CBU LLORET RECREATIVOS LLORET C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
29/10/2023
12:00
ESCOLÀPIES FIGUERES CB OLOT LAVA C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
29/10/2023
19:30
BC FONTAJAU IN2IN CB OLOT C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
04/11/2023
09:00
CB OLOT LAVA CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
04/11/2023
09:00
CB OLOT LAVA FEC VALL DEL TER C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
04/11/2023
09:15
C.E. ONYAR BLAU CB OLOT C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
04/11/2023
09:30
BASQUET PORQUERES CB OLOT C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL DE PORQUERES
MONTSENY S/N
04/11/2023
10:45
CB OLOT CB BANYOLES BLAU C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
04/11/2023
10:45
CB OLOT LAVA CESET U13 C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
04/11/2023
11:00
FD CASSANENC A CB OLOT GREDA C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
04/11/2023
11:00
CB.ROSES CB OLOT LAVA C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL ROSES
CTRA MAS OLIVA S/N
04/11/2023
12:00
BC TORROELLA NEGRE CB OLOT GREDA C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ NOU PAVELLÓ MUNICIPAL D'ESPORTS DE TORROELLA DE MONTGRI
Ronda Pau Casals, s/n
04/11/2023
12:30
CB OLOT GREDA AE FORNELLS C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
04/11/2023
12:30
CB OLOT CBU LLORET SAMBA HOTELS NEGRE C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
04/11/2023
12:45
BASQUET PORQUERES CB OLOT LAVA C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL DE PORQUERES
MONTSENY S/N
04/11/2023
17:30
CB OLOT LAVA BASQUET PORQUERES C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
04/11/2023
17:30
CB OLOT CE PALAMÓS - 1A SÈNIOR MASC 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
04/11/2023
19:15
CB OLOT C.B. FARNERS C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
04/11/2023
19:15
CB OLOT C.B. FONTCOBERTA C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
05/11/2023
11:45
BC FONTAJAU IN2IN GROC CB OLOT GREDA C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
05/11/2023
12:30
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S FEMENÍ CB OLOT C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS
C/ SANTS MARTIRS, S/N
05/11/2023
15:45
CB QUART CB OLOT C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
05/11/2023
17:45
JET TERRASSA U14 BLAU CB OLOT GREDA C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
11/11/2023
09:00
CB OLOT GREDA CB LA VALL D'EN BAS C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
11/11/2023
09:00
CB OLOT UCAP U9 TXOT'S C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
11/11/2023
09:00
GUIXOLS COPAYBA CB OLOT GREDA C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
11/11/2023
10:30
ESCOLÀPIES FIGUERES CB OLOT C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
11/11/2023
10:45
CB OLOT LAVA SOLDATAL CB CAMPDEVANOL C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
11/11/2023
10:45
CB OLOT LAVA CB QUART GRUES CRUZ C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
11/11/2023
12:30
CB OLOT LAVA CBGX SANTJOANENC C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
11/11/2023
12:30
CB OLOT CBGX SANTJOANENC C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
11/11/2023
12:30
CB.ROSES CB OLOT GREDA C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL ROSES
CTRA MAS OLIVA S/N
11/11/2023
12:30
CB SALT CB OLOT C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
11/11/2023
17:30
CB OLOT CB LA VALL D'EN BAS C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
11/11/2023
18:30
BÀSQUET VILAFANT CB OLOT 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT
CTRA. DE VILAFANT S/N
11/11/2023
19:30
CB OLOT GREDA UNIÓ GIRONA MARISTES C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
12/11/2023
09:00
CB SANT NARCÍS CB OLOT LAVA C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
12/11/2023
10:00
CB OLOT GREDA CLUB BÀSQUET SANT CELONI U14F C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
12/11/2023
10:00
CB OLOT LAVA PRISCO-L'ESCALA B C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
12/11/2023
11:45
CB OLOT GEIEG C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
17/11/2023
21:00
CB OLOT CB.ROSES 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
18/11/2023
09:00
CB OLOT NOU CAULÈS TARONJA U13-14 C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
18/11/2023
09:30
CB SALT NEGRE CB OLOT LAVA C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
18/11/2023
10:30
C. B. VILABLAREIX CB OLOT C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL VILABLAREIX
C/ MARROC S/N
18/11/2023
10:45
CB OLOT LAVA CCE MONTESSORI PALAU C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
18/11/2023
10:45
CB OLOT CLUB BÀSQUET SANT HILARI C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
18/11/2023
12:00
BC FONTAJAU IN2IN GROC CB OLOT GREDA C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
18/11/2023
12:30
CB OLOT LAVA BC TORROELLA C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
18/11/2023
12:30
CB OLOT GREDA CB SALT VERD C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
18/11/2023
17:45
PIA OLOT CB OLOT C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
18/11/2023
17:45
PRISCO-L'ESCALA CB OLOT C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL DE L'ESPORT DE L'ESCALA
RUSIÑOL, 4
18/11/2023
19:30
PIA OLOT CB OLOT LAVA C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
19/11/2023
11:15
CB OLOT EL CÍRCOL C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
19/11/2023
12:45
CB OLOT GREDA SEDIS LA LOLA C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
25/11/2023
09:00
CB OLOT UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA NEGRE C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
25/11/2023
09:00
CB OLOT LAVA C.B. FARNERS C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
25/11/2023
09:00
BC FONTAJAU IN2IN GROC CB OLOT LAVA C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
25/11/2023
09:00
SHOPPINS - CB BLANES A CB OLOT C. T. U12 - MINI MASCULÍ CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
25/11/2023
09:30
CB GRIFEU LLANÇA CB OLOT GREDA C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA
PARATGE LES ESPLANES
25/11/2023
10:00
CB ADEPAF TXOT'S CB OLOT GREDA C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO POLIESPORTIU DE CASTELLÓ D'EMPURIES
PL. FRANCESÇ MACIA
25/11/2023
10:30
CB OLOT GREDA VEDRUNA GIRONA U13 C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
25/11/2023
10:45
CB OLOT GREDA FEC VALL DEL TER C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
25/11/2023
11:00
CB.ROSES CB OLOT C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL ROSES
CTRA MAS OLIVA S/N
25/11/2023
11:00
CB GRIFEU LLANÇÀ CB OLOT C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA
PARATGE LES ESPLANES
25/11/2023
12:00
ESCOLÀPIES FIGUERES NEGRE CB OLOT LAVA C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
25/11/2023
12:15
CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA NEGRE CB OLOT C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
25/11/2023
12:30
C.B. SARRIÀ DE TER CB OLOT LAVA C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL DE SARRIÀ DE TER
C/ FRANCESC CAMBO S/N
25/11/2023
17:30
CB OLOT C.B. VILOBÍ C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
25/11/2023
19:00
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS CB OLOT 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS
C/ XALOC N. 22
25/11/2023
19:15
CB OLOT LAVA CB ADEPAF TXOT'S NEGRE C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
26/11/2023
09:00
CB LA VALL D'EN BAS CB OLOT GREDA C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A CENTRE ESPORTIU D'EN BAS
C/ PISCINA S/N
26/11/2023
10:45
CB OLOT GREDA FARMACIA 1925 FEMENÍ SANT ADRIÀ B C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
26/11/2023
10:45
CB OLOT BC FONTAJAU IN2IN C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
26/11/2023
12:30
CB OLOT CN CALDES C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
26/11/2023
17:30
CB OLOT CB QUART C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
02/12/2023
09:00
CB OLOT LAVA CB SANT NARCÍS C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
02/12/2023
09:00
CB OLOT C.B. SARRIÀ DE TER GROC C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
02/12/2023
09:00
CB LA VALL D'EN BAS A CB OLOT GREDA C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ CENTRE ESPORTIU D'EN BAS
C/ PISCINA S/N
02/12/2023
09:15
VEDRUNA GIRONA U13 CB OLOT LAVA C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ CENTRE ESPORTIU VEDRUNA DE GIRONA
CAMI VELL DE FORNELLS S/N
02/12/2023
09:30
PRISCO-L'ESCALA B CB OLOT LAVA C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL DE L'ESPORT DE L'ESCALA
RUSIÑOL, 4
02/12/2023
10:45
CB OLOT LAVA C.B.GUIXOLS 1 C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
02/12/2023
10:45
CB OLOT CESET U14 VERD C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
02/12/2023
11:00
NAYOX FORÇA LLEIDA A CB OLOT GREDA C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA
C/ BARO DE MAIALS, 117
02/12/2023
11:00
C.B. VILOBÍ CB OLOT C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ PAVELLO POLIESPORTIU DE VILOBI D'ONYAR
ESCOLAS MUNICIPALS
02/12/2023
12:30
CB OLOT CB HOSTALRIC C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
02/12/2023
12:30
CB OLOT BASQUET PORQUERES BLANC C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
02/12/2023
12:30
PIA OLOT CB OLOT GREDA C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
02/12/2023
17:30
CB OLOT CLUB BÀSQUET SANT HILARI 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
02/12/2023
18:15
C.B. FONTCOBERTA CB OLOT C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL FONTCOBERTA
AV. DE LA PEDRERA
02/12/2023
19:15
CB OLOT LAVA GRIFEU - ADEPAF GROC C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
03/12/2023
10:15
CB OLOT GREDA CE PALAMÓS - U13 C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
03/12/2023
10:30
ESCOLÀPIES FIGUERES VERMELL CB OLOT GREDA C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
03/12/2023
10:45
FEMENÍ OSONA 2006 - OVA PROJECTS CB OLOT C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
03/12/2023
12:00
CB OLOT ESCOLÀPIES FIGUERES C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
03/12/2023
12:00
CB OLOT LAVA UCAP U14 TXOT'S C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
03/12/2023
12:00
CB BANYOLES CB OLOT GREDA C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
03/12/2023
17:00
BÀSQUET ARBÚCIES CB OLOT C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL CAN PONS D'ARBUCIES
Ctra. de Santa Fe, 42
15/12/2023
19:30
CB OLOT CB LA VALL D'EN BAS C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
16/12/2023
09:00
CB OLOT EEM CALDES MALAVELLA C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
16/12/2023
09:00
CESET U13 CB OLOT LAVA C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
16/12/2023
09:00
BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U10 VERMELL CB OLOT C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
16/12/2023
10:30
BASQUET GIRONA U13 BLANC CB OLOT GREDA C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
16/12/2023
10:45
CB OLOT LAVA CB HOSTALRIC C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
16/12/2023
10:45
CB OLOT SOLDATAL CB CAMPDEVANOL C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
16/12/2023
10:45
SHOPPINS - CB BLANES B CB OLOT C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
16/12/2023
10:45
CB ANGLÈS 2 CB OLOT GREDA ESCOBOL PAVELLO ESPORTIU D'ANGLES
ZONA POLIDEPORTIVA
16/12/2023
12:30
CB OLOT LAVA CB.ROSES C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
16/12/2023
12:30
CB OLOT LAVA PIA OLOT C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
16/12/2023
17:30
CB OLOT AE FORNELLS C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
16/12/2023
17:30
CB OLOT GREDA CEEB TORDERA C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
16/12/2023
18:00
CE CALDES DE MALAVELLA CB OLOT C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA
CTRA DE CALDES DE MALAVELLA
16/12/2023
19:15
CB OLOT NOU CAULÈS U25 C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
16/12/2023
19:15
CB OLOT GREDA BÀSQUET VILAFANT C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
17/12/2023
10:00
CB OLOT GREDA CB BLANES A C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
17/12/2023
10:00
CB OLOT GREDA CB QUART GRUES CRUZ C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
17/12/2023
10:30
BC TORROELLA CB OLOT LAVA C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B NOU PAVELLÓ MUNICIPAL D'ESPORTS DE TORROELLA DE MONTGRI
Ronda Pau Casals, s/n
17/12/2023
10:45
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET ROIG CB OLOT LAVA C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
17/12/2023
11:30
CB OLOT LAVA BÀSQUET VILAFANT ESCOBOL PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
17/12/2023
11:45
CB OLOT CB GRANOLLERS 1 C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
17/12/2023
17:30
BC TORROELLA CB OLOT 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ NOU PAVELLÓ MUNICIPAL D'ESPORTS DE TORROELLA DE MONTGRI
Ronda Pau Casals, s/n
13/01/2024
09:00
CB OLOT BÀSQUET VILAFANT C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
13/01/2024
09:00
CB OLOT UCAP U10 TXOT'S C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
13/01/2024
09:00
BÀSQUET VILAFANT CB OLOT LAVA C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT
CTRA. DE VILAFANT S/N
13/01/2024
09:00
CE PALAMÓS - U16 GROC CB OLOT LAVA C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
13/01/2024
09:00
BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U12 BLANC CB OLOT C. T. U12 - MINI FEMENÍ C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
13/01/2024
10:30
UE CADAQUES PRE-INFANTIL CB OLOT LAVA C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ ZONA ESQUATRECAMINS DE CADAQUÉS-PAVELLO MUN.DE CADAQUES
CTRA. PORT-LLIGAT, 8
13/01/2024
10:45
CB OLOT LAVA ESCOLÀPIES FIGUERES VERMELL C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
13/01/2024
11:00
CCE MONTESSORI PALAU CB OLOT LAVA C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO COL.LEGI MONTESSORI-PALAU DE GIRONA
CAMI VELL DE FORNELLS, 33
13/01/2024
12:00
CBU LLORET SAMBA HOTELS CB OLOT C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR
AVINGUDA DE RIERAL, S/N
13/01/2024
12:30
CB OLOT GREDA CBU LLORET SAMBA HOTELS C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
13/01/2024
12:30
U. B. LLEFIÀ - MORA CLÍNICA DENTAL CB OLOT GREDA C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
13/01/2024
12:30
CB LA VALL D'EN BAS CB OLOT C. T. U12 - MINI MASCULÍ CENTRE ESPORTIU D'EN BAS
C/ PISCINA S/N
13/01/2024
13:15
C.B. FARNERS CB OLOT GREDA C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS
AVGDA SALVADOR SPRIU S/N
13/01/2024
17:30
CB OLOT LAVA ESCOLÀPIES FIGUERES C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
13/01/2024
17:30
CB OLOT GREDA SOLDATAL CB CAMPDEVANOL C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
13/01/2024
19:00
CB OLOT CBGX SANTJOANENC C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
13/01/2024
19:15
CB OLOT CB BLANES C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
13/01/2024
19:55
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQQUET CB OLOT GREDA C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
14/01/2024
11:45
CB OLOT GREDA UE CADAQUES PRE-INFANTIL C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
14/01/2024
16:45
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET CB OLOT C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
14/01/2024
17:30
CB OLOT CB HOSTALRIC 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
20/01/2024
09:00
CB OLOT GREDA CB ADEPAF TXOT'S C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
20/01/2024
09:00
CB OLOT GREDA UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA A C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
20/01/2024
09:00
C.B.LLAGOSTERA CB OLOT LAVA C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
20/01/2024
09:15
CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA LILA CB OLOT C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
20/01/2024
10:45
CB OLOT LAVA CB.ROSES C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
20/01/2024
10:45
CB OLOT C.E. ONYAR BLAU C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
20/01/2024
10:45
C.B. FARNERS CB OLOT C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS
AVGDA SALVADOR SPRIU S/N
20/01/2024
11:00
PRISCO-L'ESCALA A CB OLOT GREDA C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL DE L'ESPORT DE L'ESCALA
RUSIÑOL, 4
20/01/2024
11:00
CEEB TORDERA CB OLOT C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL TORDERA
AV. PAISOS CATALANS, S/N
20/01/2024
12:30
CB OLOT LAVA BASQUET PORQUERES C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
20/01/2024
12:30
CB OLOT GREDA CBU LLORET SAMBA HOTELS VERD C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
20/01/2024
17:30
CB OLOT GREDA CB ADEPAF TXOT'S BLAU C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
20/01/2024
17:45
C.B. FARNERS CB OLOT C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS
AVGDA SALVADOR SPRIU S/N
20/01/2024
17:45
BASQUET PORQUERES CB OLOT LAVA C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL DE PORQUERES
MONTSENY S/N
20/01/2024
19:15
CB OLOT C.B. FARNERS C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
20/01/2024
19:15
AE BEGUR CB OLOT 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL BEGUR
CARRER DEL PAVELLO, S/N
21/01/2024
10:00
CB OLOT GREDA ESCOLAPIS SARRIA C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
21/01/2024
10:00
CB OLOT GREDA BÀSQUET VILAFANT ESCOBOL PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
21/01/2024
10:00
CB OLOT CB.ROSES NEGRE C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
21/01/2024
11:30
CB OLOT LAVA PIA OLOT ESCOBOL PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
21/01/2024
11:45
CB OLOT CANOVELLES BC 1 C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
21/01/2024
11:45
CB OLOT LAVA CB.ROSES C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
21/01/2024
12:30
CB LA VALL D'EN BAS CB OLOT C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A CENTRE ESPORTIU D'EN BAS
C/ PISCINA S/N
27/01/2024
09:00
CB OLOT C.B. FARNERS C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
27/01/2024
09:00
CE PALAMÓS - U13 CB OLOT GREDA C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
27/01/2024
09:00
CBGX SANTJOANENC CB OLOT C. T. U12 - MINI FEMENÍ POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS
C/ PAPERERA TORRAS, 2
27/01/2024
09:00
GUIXOLS-SABALLS GESTIÓ CB OLOT GREDA C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
27/01/2024
09:15
FD CASSANENC MIXTA CB OLOT C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
27/01/2024
10:30
CBGX SANTJOANENC CB OLOT LAVA C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS
C/ PAPERERA TORRAS, 2
27/01/2024
10:45
CB OLOT CB BESCANO C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
27/01/2024
10:45
VEDRUNA GIRONA U15 CB OLOT GREDA C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ CENTRE ESPORTIU VEDRUNA DE GIRONA
CAMI VELL DE FORNELLS S/N
27/01/2024
12:00
CBU LLORET RECREATIVOS LLORET CB OLOT GREDA C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR
AVINGUDA DE RIERAL, S/N
27/01/2024
12:30
CB OLOT LAVA CB SALT NEGRE C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
27/01/2024
12:30
UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA A CB OLOT LAVA C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS DE LA CELLERA DE TER
CARRETERA ESCOLES S/N
27/01/2024
16:00
CESET U18 CB OLOT GREDA C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
27/01/2024
17:30
CB OLOT BC FONTAJAU IN2IN C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
27/01/2024
19:15
CB OLOT CB BESCANO C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
27/01/2024
19:15
CB OLOT LAVA CB SANT NARCÍS C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
27/01/2024
19:45
CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA CB OLOT C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
27/01/2024
19:45
BC MAÇANET CB OLOT 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ PAVELLÓ POLIVALENT DE MAÇANET
Carrer Salvador Espriu, núm.21
28/01/2024
10:00
CB OLOT GREDA C.B GRUP BARNA NEGRE C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
28/01/2024
11:45
CB OLOT CB SALT VERD C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
03/02/2024
09:00
CB OLOT BASQUET VEDRUNA PALAMÓS C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
03/02/2024
09:30
C.B. VERGES CB OLOT GREDA C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO PEPI PALOMERAS DE VERGES
C/ DE LA TRENCADA S/N
03/02/2024
10:15
BC FONTAJAU IN2IN BLAU CB OLOT C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
03/02/2024
10:45
CB OLOT C. B. VILABLAREIX C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
03/02/2024
10:45
SHOPPINS - CB BLANES CB OLOT GREDA C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
03/02/2024
11:00
CBU LLORET SAMBA HOTELS NEGRE CB OLOT C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR
AVINGUDA DE RIERAL, S/N
03/02/2024
12:00
CB BANYOLES CB OLOT C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
03/02/2024
12:30
CB OLOT LAVA CBU LLORET RECREATIVOS LLORET C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
03/02/2024
12:30
CB SANT NARCÍS CB OLOT LAVA C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
03/02/2024
15:45
C.B. FONTCOBERTA CB OLOT C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL FONTCOBERTA
AV. DE LA PEDRERA
03/02/2024
19:15
CB OLOT CBGX SANTJOANENC 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
03/02/2024
19:30
PIA OLOT CB OLOT C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
04/02/2024
11:30
JOVENTUT LES CORTS U14 CB OLOT GREDA C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
04/02/2024
11:45
CB OLOT GREDA GRUP LAMINAT BLANES (GLB) - CB BLANES A C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
04/02/2024
16:30
UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA CB OLOT GREDA C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS DE LA CELLERA DE TER
CARRETERA ESCOLES S/N
10/02/2024
09:30
PRISCO-L'ESCALA CB OLOT LAVA C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL DE L'ESPORT DE L'ESCALA
RUSIÑOL, 4
17/02/2024
09:00
CB OLOT GREDA CB OLOT LAVA C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
17/02/2024
09:00
BC FONTAJAU IN2IN GROC CB OLOT C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
17/02/2024
10:30
C. B. VILABLAREIX CB OLOT C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL VILABLAREIX
C/ MARROC S/N
17/02/2024
10:45
CB OLOT VEDRUNA GIRONA U10 C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
17/02/2024
10:45
CB OLOT COL·LEGI VILAGRAN CB SALT C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
17/02/2024
10:45
C.E. ONYAR CB OLOT LAVA C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
17/02/2024
11:00
BASQUET PORQUERES CB OLOT GREDA C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL DE PORQUERES
MONTSENY S/N
17/02/2024
12:00
ESCOLÀPIES FIGUERES CB OLOT GREDA ESCOBOL POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
17/02/2024
12:15
CB ANGLÈS 1 CB OLOT LAVA ESCOBOL PAVELLO ESPORTIU D'ANGLES
ZONA POLIDEPORTIVA
17/02/2024
12:30
CB OLOT LAVA CB SALT VERD C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
17/02/2024
12:30
CB OLOT GREDA CB BESCANO C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
17/02/2024
12:45
BASQUET PORQUERES CB OLOT LAVA C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL DE PORQUERES
MONTSENY S/N
17/02/2024
17:30
CB OLOT PIA OLOT 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
17/02/2024
17:45
ESCOLÀPIES FIGUERES CB OLOT C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
17/02/2024
19:15
CB OLOT GREDA CB.ROSES C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
17/02/2024
19:15
CB OLOT UNIÓ GIRONA MARISTES C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
17/02/2024
19:30
UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA SIOUX CB OLOT C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS DE LA CELLERA DE TER
CARRETERA ESCOLES S/N
17/02/2024
19:30
ESCOLÀPIES FIGUERES CB OLOT C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
18/02/2024
10:45
U.E. CLARET A CB OLOT GREDA C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO ESPORTIU CLARET
NAPOLS 348
24/02/2024
09:00
CB OLOT GREDA PRISCO-L'ESCALA C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
24/02/2024
09:00
CB OLOT LAVA C.B.LLAGOSTERA C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
24/02/2024
09:15
CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA LILA CB OLOT C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
24/02/2024
09:30
CLUB BÀSQUET SANT HILARI CB OLOT C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS SANT HILARI SACALM
CTRA FONT PICANT S/N
24/02/2024
09:30
C.B. VERGES CB OLOT LAVA C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO PEPI PALOMERAS DE VERGES
C/ DE LA TRENCADA S/N
24/02/2024
10:30
AE FORNELLS CB OLOT GREDA C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLO POLIESPORTIU MUNICIPAL DE FORNELLS DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA EL MOLI
24/02/2024
10:30
BC FONTAJAU IN2IN CB OLOT LAVA C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
24/02/2024
10:45
CB OLOT GREDA CB LES FRANQUESES C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
24/02/2024
10:45
CB OLOT C.B.LLAGOSTERA VERMELL C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
24/02/2024
12:30
CB OLOT GREDA FD CASSANENC A C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
24/02/2024
12:30
CB OLOT LAVA B. C. PALAFRUGELL C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
24/02/2024
13:15
UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA NEGRE CB OLOT C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL D'AMER
AVGDA DEL FAR
24/02/2024
16:00
CB SANT NARCÍS CB OLOT GREDA C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
24/02/2024
17:30
CB OLOT C.E. ONYAR C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
24/02/2024
17:45
C.B. FARNERS CB OLOT C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS
AVGDA SALVADOR SPRIU S/N
24/02/2024
19:15
CB OLOT PIA OLOT C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
24/02/2024
19:15
CB OLOT GREDA C.B.LLAGOSTERA C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
24/02/2024
20:00
C.B.GUIXOLS CB OLOT 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
24/02/2024
20:00
GRIFEU - ADEPAF GROC CB OLOT LAVA C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA
PARATGE LES ESPLANES
25/02/2024
11:00
CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA CB OLOT LAVA C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
25/02/2024
12:30
CE PALAMÓS - U16 FEM CB OLOT GREDA C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
25/02/2024
19:00
CB OLOT GREDA CB SANT NARCÍS C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
02/03/2024
09:00
CB OLOT UNIÓ GIRONA MARISTES C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
02/03/2024
09:00
CB OLOT ESCOLÀPIES FIGUERES C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
02/03/2024
10:00
GEIEG CB OLOT C. T. U12 - MINI FEMENÍ INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
02/03/2024
10:30
C.B.GUIXOLS CB OLOT C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
02/03/2024
10:45
CB OLOT SHOPPINS - CB BLANES A C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
02/03/2024
10:45
CB OLOT GREDA CCE MONTESSORI PALAU C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
02/03/2024
10:45
JOVENTUT BADALONA B CB OLOT GREDA C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
02/03/2024
12:00
UNIÓ GIRONA MARISTES CB OLOT GREDA C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MARISTES DE GIRONA
AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7
02/03/2024
12:30
CB OLOT GREDA GUIXOLS COPAYBA C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
02/03/2024
12:30
CB OLOT LAVA PRISCO-L'ESCALA C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
02/03/2024
12:30
CB QUART GRUES CRUZ CB OLOT LAVA C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
02/03/2024
16:30
C.B. VILOBÍ CB OLOT C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A PAVELLO POLIESPORTIU DE VILOBI D'ONYAR
ESCOLAS MUNICIPALS
02/03/2024
17:30
CB OLOT T21 INSTAL·LACIONS - CAFE'M - CB BLANES B 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
02/03/2024
18:45
CBU LLORET SAMBA HOTELS NEGRE CB OLOT GREDA C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR
AVINGUDA DE RIERAL, S/N
02/03/2024
19:15
CB OLOT GREDA CB LA VALL D'EN BAS C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
02/03/2024
19:15
CB OLOT CB SANT NARCÍS C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
02/03/2024
19:15
CB.ROSES CB OLOT C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL ROSES
CTRA MAS OLIVA S/N
03/03/2024
10:00
CB OLOT LAVA CB CRISTINENC C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
03/03/2024
12:00
CB OLOT UNIÓ GIRONA MARISTES C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
03/03/2024
12:00
CB OLOT GREDA BC FONTAJAU IN2IN GROC C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
03/03/2024
12:00
CBU LLORET RECREATIVOS LLORET CB OLOT C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR
AVINGUDA DE RIERAL, S/N
03/03/2024
13:30
CBU LLORET RECREATIVOS LLORET CB OLOT LAVA C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR
AVINGUDA DE RIERAL, S/N
09/03/2024
09:00
CB OLOT BC FONTAJAU IN2IN GROC C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
09/03/2024
09:00
CB OLOT CBU LLORET SAMBA HOTELS C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
09/03/2024
09:00
CB HOSTALRIC CB OLOT C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'HOSTALRIC
Via Romana, S/N
09/03/2024
10:30
CB BANYOLES BLAU CB OLOT C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
09/03/2024
10:45
CB OLOT LAVA BC MAÇANET C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
09/03/2024
10:45
CB OLOT LAVA UCAP U14 TXOT'S C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
09/03/2024
10:45
C.B. FARNERS CB OLOT GREDA C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS
AVGDA SALVADOR SPRIU S/N
09/03/2024
11:00
CB SALT VERD CB OLOT GREDA C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
09/03/2024
12:30
CB OLOT LAVA C.B. FARNERS C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
09/03/2024
12:30
CB OLOT CBGX SANTJOANENC C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
09/03/2024
17:30
CB OLOT CB QUART C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
09/03/2024
18:00
CE PALAMÓS - 1A SÈNIOR MASC CB OLOT 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
09/03/2024
19:15
CB OLOT GREDA BC FONTAJAU IN2IN GROC C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
09/03/2024
19:15
CB OLOT LAVA BC FONTAJAU IN2IN BLAU C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
10/03/2024
09:00
CBU LLORET SAMBA HOTELS VERD CB OLOT GREDA C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR
AVINGUDA DE RIERAL, S/N
10/03/2024
10:00
CB OLOT GREDA JET TERRASSA U14 BLAU C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
10/03/2024
12:00
CB OLOT CB VILASSAR DE DALT ROGER'S FEMENÍ C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
15/03/2024
18:30
CCE MONTESSORI PALAU CB OLOT LAVA C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO COL.LEGI MONTESSORI-PALAU DE GIRONA
CAMI VELL DE FORNELLS, 33
16/03/2024
09:00
VILA DENTAL - CB BLANES CB OLOT C. T. U12 - MINI FEMENÍ CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
16/03/2024
09:15
C.B. FARNERS CB OLOT LAVA C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS
AVGDA SALVADOR SPRIU S/N
16/03/2024
09:30
CB.ROSES NEGRE CB OLOT C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL ROSES
CTRA MAS OLIVA S/N
16/03/2024
10:30
CESET U14 NEGRE CB OLOT LAVA C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
16/03/2024
10:45
CB OLOT LAVA BC FONTAJAU IN2IN GROC C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
16/03/2024
10:45
CB OLOT CB GRIFEU LLANÇÀ C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
16/03/2024
11:00
VEDRUNA GIRONA U13 CB OLOT GREDA C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ CENTRE ESPORTIU VEDRUNA DE GIRONA
CAMI VELL DE FORNELLS S/N
16/03/2024
11:00
PIA OLOT CB OLOT GREDA ESCOBOL PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
16/03/2024
12:00
UNIÓ GIRONA MARISTES CB OLOT LAVA C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLO MARISTES DE GIRONA
AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7
16/03/2024
12:30
CB OLOT CB SALT C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
16/03/2024
12:30
CB OLOT GREDA CB GRIFEU LLANÇA C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
16/03/2024
12:30
FEC VALL DEL TER CB OLOT GREDA C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL LLANDRIUS DE CAMPRODON
CARRETERA DE MOLLO, S/N
16/03/2024
16:00
CB LA VALL D'EN BAS CB OLOT C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ CENTRE ESPORTIU D'EN BAS
C/ PISCINA S/N
16/03/2024
17:30
CB OLOT BÀSQUET VILAFANT 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
16/03/2024
20:00
CB ADEPAF TXOT'S NEGRE CB OLOT LAVA C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B PAVELLO POLIESPORTIU DE CASTELLÓ D'EMPURIES
PL. FRANCESÇ MACIA
17/03/2024
10:00
CB OLOT GREDA CB ADEPAF TXOT'S C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
17/03/2024
11:30
CB OLOT LAVA UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA TARONJA ESCOBOL PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
17/03/2024
12:00
CB OLOT CB QUART C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
17/03/2024
12:00
CB OLOT GREDA FD CASSANENC A C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
17/03/2024
12:15
GEIEG CB OLOT C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
17/03/2024
12:30
CLUB BÀSQUET SANT CELONI U14F CB OLOT GREDA C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI
ESTEVE CARDELUS, S/N
23/03/2024
10:30
CCE MONTESSORI PALAU CB OLOT LAVA C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO COL.LEGI MONTESSORI-PALAU DE GIRONA
CAMI VELL DE FORNELLS, 33
23/03/2024
18:00
C.B.LLAGOSTERA CB OLOT C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
06/04/2024
08:45
BC FONTAJAU IN2IN GROC CB OLOT C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
06/04/2024
09:00
CB OLOT GREDA PIA OLOT C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
06/04/2024
09:00
CB OLOT FD CASSANENC MIXTA C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
06/04/2024
09:30
C.B. SARRIÀ DE TER GROC CB OLOT C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL DE SARRIÀ DE TER
C/ FRANCESC CAMBO S/N
06/04/2024
10:30
ESCOLÀPIES FIGUERES VERMELL CB OLOT LAVA C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
06/04/2024
10:45
CB OLOT LAVA VEDRUNA GIRONA U13 C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
06/04/2024
10:45
CB OLOT LAVA C.B. SARRIÀ DE TER C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
06/04/2024
12:30
CB OLOT GREDA CB LA VALL D'EN BAS A C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
06/04/2024
12:30
CB OLOT SOLDATAL CB CAMPDEVANOL C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
06/04/2024
12:30
NOU CAULÈS TARONJA U13-14 CB OLOT C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES
HORTS D'EN PERE PAU
06/04/2024
12:30
SEDIS LA LOLA CB OLOT GREDA C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL
CAMI RAL DE CERDANYA, 31
06/04/2024
16:00
CE PALAMÓS - U18 BLAU CB OLOT GREDA C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
06/04/2024
17:30
CB OLOT CB LA VALL D'EN BAS C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
06/04/2024
19:15
CB OLOT PRISCO-L'ESCALA C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
06/04/2024
19:15
CB OLOT GREDA ESCOLÀPIES FIGUERES VERMELL C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
06/04/2024
19:15
CB.ROSES CB OLOT 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL ROSES
CTRA MAS OLIVA S/N
06/04/2024
20:00
UNIÓ GIRONA MARISTES CB OLOT C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A PAVELLO MARISTES DE GIRONA
AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7
07/04/2024
10:45
C.B.GUIXOLS 1 CB OLOT LAVA C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
07/04/2024
10:45
EL CÍRCOL CB OLOT C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME
COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA
07/04/2024
16:30
C.B. GUIXOLS CB OLOT LAVA C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
08/04/2024
20:30
CB OLOT SHAD CB MOLLET A C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
13/04/2024
09:00
CB OLOT CB.ROSES C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
13/04/2024
09:00
CB OLOT BC FONTAJAU IN2IN BLAU C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
13/04/2024
09:00
PIA OLOT CB OLOT LAVA C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
13/04/2024
10:30
CEEB TORDERA CB OLOT GREDA C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL TORDERA
AV. PAISOS CATALANS, S/N
13/04/2024
10:45
CB OLOT LAVA SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET ROIG C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
13/04/2024
10:45
CB OLOT LAVA C.B.LLAGOSTERA C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
13/04/2024
11:00
CCE MONTESSORI PALAU CB OLOT LAVA C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO COL.LEGI MONTESSORI-PALAU DE GIRONA
CAMI VELL DE FORNELLS, 33
13/04/2024
12:15
CB QUART GRUES CRUZ CB OLOT GREDA C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
13/04/2024
12:30
CB OLOT GREDA BASQUET GIRONA U13 BLANC C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
13/04/2024
12:30
CB OLOT BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U10 VERMELL C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
13/04/2024
12:30
UE CADAQUES PRE-INFANTIL CB OLOT GREDA C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ ZONA ESQUATRECAMINS DE CADAQUÉS-PAVELLO MUN.DE CADAQUES
CTRA. PORT-LLIGAT, 8
13/04/2024
17:30
CB OLOT BASQUET VEDRUNA PALAMÓS 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
13/04/2024
17:45
BC FONTAJAU IN2IN CB OLOT C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
13/04/2024
19:15
CB OLOT LAVA GRIFEU - ADEPAF GROC C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
13/04/2024
19:15
CB OLOT C.B. FARNERS C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
14/04/2024
09:00
CB OLOT CEJ CELRÀ GROC U11-12 C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
14/04/2024
09:00
CB LA VALL D'EN BAS B CB OLOT LAVA C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ CENTRE ESPORTIU D'EN BAS
C/ PISCINA S/N
14/04/2024
10:45
CN CALDES CB OLOT C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
14/04/2024
12:00
CB OLOT LAVA ESCOLÀPIES FIGUERES ESCOBOL PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
14/04/2024
12:00
CB OLOT GREDA SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQQUET C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
14/04/2024
17:00
FARMACIA 1925 FEMENÍ SANT ADRIÀ B CB OLOT GREDA C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, 6
20/04/2024
09:00
CB OLOT GREDA C.B. FARNERS C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
20/04/2024
09:15
CB SALT NEGRE CB OLOT LAVA C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
20/04/2024
10:30
CESET U14 VERD CB OLOT C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
20/04/2024
10:30
CB ADEPAF TXOT'S U12 CB OLOT C. T. U12 - MINI MASCULÍ POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
20/04/2024
10:45
CB OLOT C. B. VILABLAREIX C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
20/04/2024
10:45
CB OLOT LAVA C.E. ONYAR C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
20/04/2024
10:45
COL·LEGI VILAGRAN CB SALT CB OLOT C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
20/04/2024
12:00
CBU LLORET SAMBA HOTELS CB OLOT GREDA C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR
AVINGUDA DE RIERAL, S/N
20/04/2024
12:30
CB OLOT LAVA UE CADAQUES PRE-INFANTIL C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
20/04/2024
12:30
CB OLOT LAVA BASQUET PORQUERES C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
20/04/2024
12:30
UCAP U10 TXOT'S CB OLOT C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAVELLÓ MUNICIPAL DE PERALADA
C/ COMTE ZAVELLA, S/N
20/04/2024
17:30
CB OLOT C.B. FONTCOBERTA C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
20/04/2024
19:15
CB OLOT LAVA CB ADEPAF TXOT'S NEGRE C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
20/04/2024
19:30
CLUB BÀSQUET SANT HILARI CB OLOT 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS SANT HILARI SACALM
CTRA FONT PICANT S/N
20/04/2024
19:45
CB SANT NARCÍS CB OLOT C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
21/04/2024
10:00
CB OLOT FEMENÍ OSONA 2006 - OVA PROJECTS C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
21/04/2024
11:30
CB OLOT GREDA CLUB BASQUET VALL DEL TERRI ESCOBOL PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
21/04/2024
12:00
CB OLOT GREDA NAYOX FORÇA LLEIDA A C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
21/04/2024
17:00
FD CASSANENC A CB OLOT GREDA C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
27/04/2024
09:00
CB OLOT SHOPPINS - CB BLANES B C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
27/04/2024
09:00
CB OLOT CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA LILA C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
27/04/2024
10:45
CB OLOT LAVA CB SANT NARCÍS C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
27/04/2024
10:45
CB OLOT UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA NEGRE C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
27/04/2024
10:45
CB BLANES A CB OLOT GREDA C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
27/04/2024
10:45
C.B.LLAGOSTERA VERMELL CB OLOT C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
27/04/2024
11:00
CB QUART GRUES CRUZ CB OLOT GREDA C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
27/04/2024
12:15
C.B.LLAGOSTERA CB OLOT LAVA C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
27/04/2024
12:30
CB OLOT CB BANYOLES BLAU C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
27/04/2024
12:30
CB OLOT LAVA CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
27/04/2024
12:30
UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA A CB OLOT GREDA C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL D'AMER
AVGDA DEL FAR
27/04/2024
16:00
B. C. PALAFRUGELL CB OLOT LAVA C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO POLIESPORTIU DE PALAFRUGELL
AVGDA DE LES CORTS CATALANES,3
27/04/2024
19:15
CB OLOT BC TORROELLA 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
28/04/2024
10:30
BC FONTAJAU IN2IN BLAU CB OLOT LAVA C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
28/04/2024
12:00
CB OLOT GREDA CE PALAMÓS - U18 BLAU C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
28/04/2024
12:00
AE FORNELLS CB OLOT C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ PAVELLO POLIESPORTIU MUNICIPAL DE FORNELLS DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA EL MOLI
28/04/2024
12:15
CB GRANOLLERS 1 CB OLOT C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
28/04/2024
16:00
CB LA VALL D'EN BAS CB OLOT C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A CENTRE ESPORTIU D'EN BAS
C/ PISCINA S/N
04/05/2024
09:00
CB OLOT GREDA GUIXOLS-SABALLS GESTIÓ C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
04/05/2024
09:00
CB OLOT GREDA CBU LLORET RECREATIVOS LLORET C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
04/05/2024
09:15
C.B. FARNERS CB OLOT C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS
AVGDA SALVADOR SPRIU S/N
04/05/2024
10:30
BÀSQUET VILAFANT CB OLOT C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT
CTRA. DE VILAFANT S/N
04/05/2024
10:30
CB BESCANO CB OLOT C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL DE BESCANÓ
ZONA ESPORTIVA
04/05/2024
10:45
CB OLOT LAVA CB QUART GRUES CRUZ C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
04/05/2024
10:45
CB OLOT GREDA CE PALAMÓS - U16 FEM C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
04/05/2024
12:30
CB OLOT SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
04/05/2024
12:30
CB OLOT GEIEG C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
04/05/2024
20:00
CB QUART CB OLOT C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
05/05/2024
09:30
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET CB OLOT C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
05/05/2024
10:00
CB OLOT LAVA CBU LLORET RECREATIVOS LLORET C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
05/05/2024
10:30
CB ADEPAF TXOT'S CB OLOT GREDA C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLO POLIESPORTIU DE CASTELLÓ D'EMPURIES
PL. FRANCESÇ MACIA
05/05/2024
11:00
CB QUART GRUES CRUZ CB OLOT LAVA C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
05/05/2024
11:00
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQQUET CB OLOT GREDA C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
05/05/2024
12:00
CB OLOT GREDA U. B. LLEFIÀ - MORA CLÍNICA DENTAL C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
05/05/2024
19:00
CB HOSTALRIC CB OLOT 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'HOSTALRIC
Via Romana, S/N
11/05/2024
09:00
CB OLOT CEEB TORDERA C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
11/05/2024
09:00
CB OLOT GREDA C.B. VERGES C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
11/05/2024
09:00
CBGX SANTJOANENC CB OLOT C. T. U12 - MINI FEMENÍ POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS
C/ PAPERERA TORRAS, 2
11/05/2024
10:30
ESCOLÀPIES FIGUERES CB OLOT C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
11/05/2024
10:45
CB OLOT LAVA BC FONTAJAU IN2IN C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
11/05/2024
10:45
CB OLOT LAVA CB SALT VERD C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
11/05/2024
10:45
C.B. FARNERS CB OLOT LAVA C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS
AVGDA SALVADOR SPRIU S/N
11/05/2024
12:00
CBU LLORET RECREATIVOS LLORET CB OLOT LAVA C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR
AVINGUDA DE RIERAL, S/N
11/05/2024
12:00
UNIÓ GIRONA MARISTES CB OLOT GREDA C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MARISTES DE GIRONA
AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7
11/05/2024
12:15
CB ANGLÈS 1 CB OLOT GREDA ESCOBOL PAVELLO ESPORTIU D'ANGLES
ZONA POLIDEPORTIVA
11/05/2024
12:15
UCAP U14 TXOT'S CB OLOT LAVA C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLÓ MUNICIPAL DE PERALADA
C/ COMTE ZAVELLA, S/N
11/05/2024
12:30
CB OLOT CB BANYOLES C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
11/05/2024
12:30
CB OLOT BC FONTAJAU IN2IN GROC C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
11/05/2024
16:00
CANOVELLES BC 1 CB OLOT C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT
DIAGONAL, S/N
11/05/2024
17:30
CB OLOT AE BEGUR 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
11/05/2024
17:45
C.B. FARNERS CB OLOT C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS
AVGDA SALVADOR SPRIU S/N
11/05/2024
19:15
CB OLOT GREDA UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
11/05/2024
19:15
CB OLOT C.B. VILOBÍ C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
12/05/2024
10:00
CB OLOT GREDA CB ADEPAF TXOT'S C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
12/05/2024
12:00
CB OLOT LAVA UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA A C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
12/05/2024
12:00
CCE MONTESSORI PALAU CB OLOT GREDA C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO COL.LEGI MONTESSORI-PALAU DE GIRONA
CAMI VELL DE FORNELLS, 33
12/05/2024
18:00
ESCOLAPIS SARRIA CB OLOT GREDA C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA
IMMACULADA, 25-35
18/05/2024
08:45
CEJ CELRÀ GROC U11-12 CB OLOT C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAVELLO POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CELRÀ
C/ PINS D'EN ROS S/N
18/05/2024
09:00
CB OLOT LAVA CB OLOT GREDA C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
18/05/2024
10:30
CB CRISTINENC CB OLOT LAVA C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL DE STA.CRISTINA D'ARO
ZONA ESPORTIVA
18/05/2024
10:30
CB BESCANO CB OLOT GREDA C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL DE BESCANÓ
ZONA ESPORTIVA
18/05/2024
10:45
CB OLOT LAVA CESET U14 NEGRE C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
18/05/2024
10:45
VEDRUNA GIRONA U10 CB OLOT C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ CENTRE ESPORTIU VEDRUNA DE GIRONA
CAMI VELL DE FORNELLS S/N
18/05/2024
12:30
CB OLOT LAVA C.B. GUIXOLS C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
18/05/2024
17:30
CB OLOT GREDA CB QUART GRUES CRUZ C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
18/05/2024
18:00
C.B. VILOBÍ CB OLOT C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A PAVELLO POLIESPORTIU DE VILOBI D'ONYAR
ESCOLAS MUNICIPALS
18/05/2024
19:15
CB OLOT GREDA BASQUET PORQUERES C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
19/05/2024
12:00
CB OLOT VILA DENTAL - CB BLANES C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
19/05/2024
12:30
CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA CB OLOT LAVA C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
25/05/2024
09:00
CB OLOT LAVA C.B. VERGES C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
25/05/2024
09:30
PRISCO-L'ESCALA CB OLOT GREDA C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL DE L'ESPORT DE L'ESCALA
RUSIÑOL, 4
25/05/2024
10:15
SOLDATAL CB CAMPDEVANOL CB OLOT C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLÓ MERCE GUIX DE CAMPDEVANOL
Ctra. N-260 Km 121
25/05/2024
10:45
CB OLOT CB ADEPAF TXOT'S U12 C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
25/05/2024
11:30
BC MAÇANET CB OLOT LAVA C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLÓ POLIVALENT DE MAÇANET
Carrer Salvador Espriu, núm.21
25/05/2024
12:00
CE PALAMÓS - U16 FEM CB OLOT GREDA C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ ESPAI POLIVALENT VALL-LLOBREGA
C/ Victor Català,24
25/05/2024
12:15
C.B.LLAGOSTERA CB OLOT GREDA C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
25/05/2024
12:30
C.B. SARRIÀ DE TER CB OLOT LAVA C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL DE SARRIÀ DE TER
C/ FRANCESC CAMBO S/N
01/06/2024
10:45
CB OLOT LAVA UNIÓ GIRONA MARISTES C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
01/06/2024
10:45
CB OLOT LAVA CCE MONTESSORI PALAU C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
01/06/2024
10:45
CB OLOT SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
01/06/2024
12:00
CB BANYOLES BLAU CB OLOT C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
01/06/2024
12:30
CB OLOT LAVA CB LA VALL D'EN BAS B C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
01/06/2024
12:30
CB OLOT GREDA CB BESCANO C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
01/06/2024
12:30
CB SALT VERD CB OLOT LAVA C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
01/06/2024
17:30
CB OLOT GREDA UNIÓ GIRONA MARISTES C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
01/06/2024
19:15
CB OLOT GREDA CBU LLORET SAMBA HOTELS NEGRE C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
02/06/2024
10:00
PRISCO-L'ESCALA CB OLOT LAVA C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL DE L'ESPORT DE L'ESCALA
RUSIÑOL, 4
08/06/2024
09:00
CB OLOT GREDA C.B. FARNERS C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
08/06/2024
09:00
BC FONTAJAU IN2IN GROC CB OLOT C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
08/06/2024
10:45
CB OLOT LAVA CCE MONTESSORI PALAU C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
08/06/2024
12:30
CB OLOT CB BESCANO C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
15/06/2024
10:30
CB OLOT C.B.GUIXOLS C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N