Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
17/09/2023
|
10:30
|
CLUB NATACIÓ SABADELL B | CB BLANES | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus) MONTCADA, 21 |
|
23/09/2023
|
10:45
|
CB BLANES A | JOVENTUT BADALONA B | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
23/09/2023
|
10:45
|
CB LA VALL D'EN BAS A | GRUP LAMINAT BLANES (GLB) - CB BLANES A | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | CENTRE ESPORTIU D'EN BAS C/ PISCINA S/N |
|
23/09/2023
|
12:00
|
BÀSQUET VILAFANT | INVOPORT - CB BLANES A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT CTRA. DE VILAFANT S/N |
|
23/09/2023
|
12:30
|
SHOPPINS CB BLANES A | RAMON MAS-AECAM MALGRAT | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
23/09/2023
|
16:00
|
TECNOCASA - CB BLANES B | ATHLÈTIC SILENC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
23/09/2023
|
17:45
|
MURALLA ÒPTICA - CB BLANES A | CEEB TORDERA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
23/09/2023
|
18:15
|
C.B. FARNERS | CB BLANES B | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS AVGDA SALVADOR SPRIU S/N |
|
23/09/2023
|
19:30
|
CB BLANES | BÀSQUET ARBÚCIES | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
23/09/2023
|
20:00
|
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET | CEIGRUP BLANES - CB BLANES A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA AVGDA MAS CLARA S/N |
|
24/09/2023
|
10:15
|
INSTITUT OFTALMOLÒGIC FELIP - CB BLANES C | CE PALAMÓS - SÈNIOR SHARKS | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
24/09/2023
|
12:00
|
CB BLANES | JOVENTUT LES CORTS U17 | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
24/09/2023
|
16:30
|
CEEB TORDERA B - UNI GIRONA | INVOPORT - CB BLANES B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL TORDERA AV. PAISOS CATALANS, S/N |
|
30/09/2023
|
09:00
|
SHOPPINS - CB BLANES A | CB BESCANO | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
30/09/2023
|
09:00
|
PIZZERIA EL RENO - CB BLANES B | CB BESCANO 1 ANY | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
30/09/2023
|
09:15
|
C.B. FARNERS | COMAS IMMOBILIÀRIA - CB BLANES B | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS AVGDA SALVADOR SPRIU S/N |
|
30/09/2023
|
10:30
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS BLANC | VILA DENTAL - CB BLANES | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
30/09/2023
|
12:00
|
CBU LLORET SAMBA HOTELS | SHOPPINS - CB BLANES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR AVINGUDA DE RIERAL, S/N |
|
30/09/2023
|
12:15
|
BÀSQUET GIRONA U14 VERMELL | SHOPPINS CB BLANES A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA DOCTOR ANTIC ROCA, S/N |
|
30/09/2023
|
12:30
|
GRUP LAMINAT BLANES (GLB) - CB BLANES A | CB QUART GRUES CRUZ | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
30/09/2023
|
12:30
|
SHOPPINS - CB BLANES B | CB SALT | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
30/09/2023
|
12:30
|
CEEB TORDERA | TECNOCASA - CB BLANES B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL TORDERA AV. PAISOS CATALANS, S/N |
|
30/09/2023
|
16:00
|
INVOPORT - CB BLANES A | LLAVANERES MARESME 2008 | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
30/09/2023
|
17:45
|
CEIGRUP BLANES - CB BLANES A | LLAVANERES FEMENÍ MARESME | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
30/09/2023
|
17:45
|
AE BEGUR | T21 INSTAL·LACIONS - CAFE'M - CB BLANES B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL BEGUR CARRER DEL PAVELLO, S/N |
|
30/09/2023
|
18:15
|
CB QUART ASSISTRANS | MURALLA ÒPTICA - CB BLANES A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
30/09/2023
|
19:30
|
INVOPORT - CB BLANES B | GUIXOLS-HELENA JORNET FINQUES | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
01/10/2023
|
10:15
|
JET TERRASSA U14 BLAU | CB BLANES A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU CAN JOFRESA BADALONA, 4 |
|
01/10/2023
|
12:00
|
CB BLANES | PETROPINTO ASFE U17F | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
07/10/2023
|
09:00
|
COMAS IMMOBILIÀRIA - CB BLANES B | CBU LLORET RECREATIVOS LLORET | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
07/10/2023
|
09:00
|
VILA DENTAL - CB BLANES | GEIEG | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
07/10/2023
|
10:45
|
CB BLANES A | CLUB BÀSQUET SANT CELONI U14F | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
07/10/2023
|
10:45
|
SHOPPINS - CB BLANES | CB ADEPAF TXOT'S | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
07/10/2023
|
11:00
|
CB LA VALL D'EN BAS B | CB BLANES B | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | CENTRE ESPORTIU D'EN BAS C/ PISCINA S/N |
|
07/10/2023
|
12:15
|
C.B. FARNERS | PIZZERIA EL RENO - CB BLANES B | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS AVGDA SALVADOR SPRIU S/N |
|
07/10/2023
|
12:30
|
SHOPPINS CB BLANES A | A.E. SANT ANDREU NATZARET 'A' | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
07/10/2023
|
12:30
|
GRUP LAMINAT BLANES (GLB) - CB BLANES A | SOLDATAL CB CAMPDEVANOL | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
07/10/2023
|
12:30
|
NOU CAULÈS TARONJA U13-14 | SHOPPINS - CB BLANES B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES HORTS D'EN PERE PAU |
|
07/10/2023
|
12:30
|
CBU LLORET SAMBA HOTELS NEGRE | SHOPPINS - CB BLANES A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO ESCOLA POMPEU FABRA AV. RIERAL, 13 (Davant Pistes Atletisme) |
|
07/10/2023
|
16:00
|
CB BLANES | NOU CAULÈS U25 | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
07/10/2023
|
16:00
|
TECNOCASA - CB BLANES B | CB PALAFOLLS U16 B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
07/10/2023
|
16:00
|
VILÀBASQUET VILADECANS BLANC | CB BLANES | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | ATRIUM VILADECANS AV. JOSEP TARRADELLAS 17 |
|
07/10/2023
|
16:00
|
PRISCO-L'ESCALA | CEIGRUP BLANES - CB BLANES A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO MUNICIPAL DE L'ESPORT DE L'ESCALA RUSIÑOL, 4 |
|
07/10/2023
|
17:45
|
MURALLA ÒPTICA - CB BLANES A | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
07/10/2023
|
17:45
|
EL RACO DE LA BODEGA-AECAM MALGRAT | INVOPORT - CB BLANES B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
07/10/2023
|
19:30
|
T21 INSTAL·LACIONS - CAFE'M - CB BLANES B | BC MAÇANET | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
08/10/2023
|
09:45
|
INSTITUT OFTALMOLÒGIC FELIP - CB BLANES C | CB PALAU SACOSTA SALT | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
08/10/2023
|
12:30
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | INVOPORT - CB BLANES A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
12/10/2023
|
12:00
|
AB SALLE CBT 1 | CB BLANES | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE AVGDA PAISOS CATALANS S/N |
|
14/10/2023
|
10:30
|
F.C. MARTINENC BÀSQUET B | CB BLANES | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO TELEGRAFOS, 31-45 |
|
14/10/2023
|
18:00
|
T21 INSTAL·LACIONS - CAFE'M - CB BLANES B | CB HOSTALRIC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
21/10/2023
|
09:00
|
PIZZERIA EL RENO - CB BLANES B | BÀSQUET ARBÚCIES | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
21/10/2023
|
09:15
|
FD CASSANENC | VILA DENTAL - CB BLANES | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL |
|
21/10/2023
|
10:30
|
CE PALAMÓS - U14 FEM | COMAS IMMOBILIÀRIA - CB BLANES B | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS C/GASPART MATAS S/N |
|
21/10/2023
|
10:45
|
GRUP LAMINAT BLANES (GLB) - CB BLANES A | CB OLOT GREDA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
21/10/2023
|
12:30
|
CB BLANES B | CB BESCANO | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
21/10/2023
|
12:30
|
SHOPPINS - CB BLANES B | CB.ROSES | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
21/10/2023
|
12:30
|
ATHLÈTIC SILENC | TECNOCASA - CB BLANES B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SILS PLAÇA ESPORTS |
|
21/10/2023
|
12:30
|
CB OLOT GREDA | SHOPPINS - CB BLANES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N |
|
21/10/2023
|
13:00
|
SEDIS LA LOLA | CB BLANES A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
21/10/2023
|
16:00
|
INVOPORT - CB BLANES A | MATARÓ PARC BOET | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
21/10/2023
|
17:45
|
CEIGRUP BLANES - CB BLANES A | BASQUET ATENEU MONTSERRAT | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
21/10/2023
|
17:45
|
INSTITUT OFTALMOLÒGIC FELIP - CB BLANES C | CRISTINENC A | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
21/10/2023
|
19:15
|
CBGX SANTJOANENC | T21 INSTAL·LACIONS - CAFE'M - CB BLANES B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
21/10/2023
|
19:30
|
MONICA RO- AECAM SANTA SUSANNA | MURALLA ÒPTICA - CB BLANES A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
21/10/2023
|
19:45
|
CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA | CB BLANES | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI C/ TORRENT VIDAL S/N |
|
21/10/2023
|
20:00
|
AE FORNELLS | INVOPORT - CB BLANES B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO POLIESPORTIU MUNICIPAL DE FORNELLS DE LA SELVA ZONA ESPORTIVA EL MOLI |
|
22/10/2023
|
10:30
|
QBASKET SANT CUGAT NEGRE | SHOPPINS CB BLANES A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
22/10/2023
|
12:00
|
CB BLANES | AB VENDRELL | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
28/10/2023
|
09:00
|
VILA DENTAL - CB BLANES | C.B.LLAGOSTERA VERMELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
28/10/2023
|
10:15
|
SOLDATAL CB CAMPDEVANOL | PIZZERIA EL RENO - CB BLANES B | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLÓ MERCE GUIX DE CAMPDEVANOL Ctra. N-260 Km 121 |
|
28/10/2023
|
10:30
|
CESET U14 VERD | SHOPPINS - CB BLANES B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA PASSEIG D'OLOT, 41 |
|
28/10/2023
|
10:45
|
CB BLANES A | FARMACIA 1925 FEMENÍ SANT ADRIÀ B | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
28/10/2023
|
10:45
|
SHOPPINS - CB BLANES | CE PALAMÓS - U13 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
28/10/2023
|
11:00
|
CLUB BÀSQUET SANT HILARI | SHOPPINS - CB BLANES A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS SANT HILARI SACALM CTRA FONT PICANT S/N |
|
28/10/2023
|
12:30
|
SHOPPINS CB BLANES A | SABADELL BQ VALLÈS 010M | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
28/10/2023
|
12:30
|
COMAS IMMOBILIÀRIA - CB BLANES B | C. B. VILABLAREIX | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
28/10/2023
|
15:30
|
TECNOCASA - CB BLANES B | CEEB TORDERA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
28/10/2023
|
16:00
|
T21 INSTAL·LACIONS - CAFE'M - CB BLANES B | CB OLOT | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
28/10/2023
|
16:00
|
CLUB BÀSQUET SANT HILARI | INVOPORT - CB BLANES B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS SANT HILARI SACALM CTRA FONT PICANT S/N |
|
28/10/2023
|
16:30
|
VEDRUNA GIRONA U15 | GRUP LAMINAT BLANES (GLB) - CB BLANES A | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | CENTRE ESPORTIU VEDRUNA DE GIRONA CAMI VELL DE FORNELLS S/N |
|
28/10/2023
|
17:45
|
MURALLA ÒPTICA - CB BLANES A | UB SANT ADRIA B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
28/10/2023
|
19:30
|
CB BLANES | CB OLOT | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
28/10/2023
|
19:30
|
CB GRIFEU LLANÇÀ | INSTITUT OFTALMOLÒGIC FELIP - CB BLANES C | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA PARATGE LES ESPLANES |
|
29/10/2023
|
12:00
|
CB BLANES | CLUB NATACIÓ SABADELL B | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
29/10/2023
|
12:00
|
CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA | CB BLANES B | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI C/ TORRENT VIDAL S/N |
|
29/10/2023
|
12:30
|
U.E. CLARET A | CEIGRUP BLANES - CB BLANES A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
29/10/2023
|
12:30
|
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET NEGRE | INVOPORT - CB BLANES A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA AVGDA MAS CLARA S/N |
|
01/11/2023
|
10:00
|
JOVENTUT LES CORTS U17 | CB BLANES | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | CARPA PARC DE LA BEDERRIDA C7 MARTI FRANQUES 15 |
|
04/11/2023
|
09:00
|
SHOPPINS - CB BLANES | CB BESCANO | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
04/11/2023
|
09:00
|
PIZZERIA EL RENO - CB BLANES B | ATHLÈTIC SILENC | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
04/11/2023
|
10:30
|
CB PALAFOLLS U16 B | TECNOCASA - CB BLANES B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | EL PALAUET DE PALAFOLLS C/ BAIX S/N. |
|
04/11/2023
|
10:45
|
GRUP LAMINAT BLANES (GLB) - CB BLANES A | PRISCO-L'ESCALA A | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
04/11/2023
|
10:45
|
CB LA VALL D'EN BAS | SHOPPINS - CB BLANES A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CENTRE ESPORTIU D'EN BAS C/ PISCINA S/N |
|
04/11/2023
|
11:00
|
PIA OLOT | CB BLANES B | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
04/11/2023
|
11:15
|
NAYOX FORÇA LLEIDA A | CB BLANES A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
04/11/2023
|
12:00
|
GUIXOLS-RESTAURANT C.C. TUEDA | COMAS IMMOBILIÀRIA - CB BLANES B | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS C/ CALLAO S/N |
|
04/11/2023
|
12:15
|
EEM CALDES MALAVELLA U12 | VILA DENTAL - CB BLANES | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
04/11/2023
|
12:30
|
SHOPPINS - CB BLANES B | BC FONTAJAU IN2IN GROC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
04/11/2023
|
16:00
|
INVOPORT - CB BLANES A | ADEPAF-GRIFEU TXOT'S | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
04/11/2023
|
16:00
|
CB BLANES | CB QUART | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
04/11/2023
|
16:00
|
JOVENTUT BADALONA B | SHOPPINS CB BLANES A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
04/11/2023
|
17:45
|
CEIGRUP BLANES - CB BLANES A | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
04/11/2023
|
18:15
|
C.B. GUIXOLS PORTA FERRADA | MURALLA ÒPTICA - CB BLANES A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS C/ CALLAO S/N |
|
04/11/2023
|
19:30
|
CE CALDES DE MALAVELLA | INVOPORT - CB BLANES B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
05/11/2023
|
10:15
|
INSTITUT OFTALMOLÒGIC FELIP - CB BLANES C | BC TORROELLA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
05/11/2023
|
12:30
|
PETROPINTO ASFE U17F | CB BLANES | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
05/11/2023
|
18:15
|
C.B.GUIXOLS | T21 INSTAL·LACIONS - CAFE'M - CB BLANES B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS C/ CALLAO S/N |
|
11/11/2023
|
09:00
|
GRUP LAMINAT BLANES (GLB) - CB BLANES A | CE PALAMÓS - U16 FEM | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
11/11/2023
|
09:00
|
SHOPPINS - CB BLANES A | CB HOSTALRIC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
11/11/2023
|
09:30
|
AE FORNELLS | SHOPPINS - CB BLANES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU MUNICIPAL DE FORNELLS DE LA SELVA ZONA ESPORTIVA EL MOLI |
|
11/11/2023
|
10:30
|
CB HOSTALRIC | VILA DENTAL - CB BLANES | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'HOSTALRIC Via Romana, S/N |
|
11/11/2023
|
10:45
|
INVOPORT - CB BLANES A | CB GRANOLLERS 2 | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
11/11/2023
|
10:45
|
C.B.LLAGOSTERA VERMELL | PIZZERIA EL RENO - CB BLANES B | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA AVINGUDA DE L' ESPORT S/N |
|
11/11/2023
|
12:15
|
CB GRANOLLERS 2 | SHOPPINS CB BLANES A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
11/11/2023
|
12:30
|
CB BLANES B | CBU LLORET RECREATIVOS LLORET | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
11/11/2023
|
13:15
|
COMAS IMMOBILIÀRIA - CB BLANES B | C.B. FARNERS | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
11/11/2023
|
17:45
|
CEIGRUP BLANES - CB BLANES A | DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
11/11/2023
|
17:45
|
SHOPPINS - CB BLANES B | BÀSQUET VILAFANT | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
11/11/2023
|
17:45
|
C.B. FARNERS | CB BLANES | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS AVGDA SALVADOR SPRIU S/N |
|
11/11/2023
|
19:30
|
INVOPORT - CB BLANES B | CE PALAMÓS - 1A SÈNIOR FEM | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
11/11/2023
|
19:30
|
PIA OLOT | T21 INSTAL·LACIONS - CAFE'M - CB BLANES B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
12/11/2023
|
11:30
|
JOVENTUT LES CORTS U14 | CB BLANES A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU UPC JORDI GIRONA 11 |
|
12/11/2023
|
12:00
|
CB BLANES | VILÀBASQUET VILADECANS BLANC | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
12/11/2023
|
12:00
|
CB PALAFOLLS B | INSTITUT OFTALMOLÒGIC FELIP - CB BLANES C | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | EL PALAUET DE PALAFOLLS C/ BAIX S/N. |
|
12/11/2023
|
17:45
|
AE BADALONÈS | MURALLA ÒPTICA - CB BLANES A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
18/11/2023
|
09:00
|
SHOPPINS - CB BLANES | C.B.GUIXOLS 1 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
18/11/2023
|
09:00
|
VILA DENTAL - CB BLANES | SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
18/11/2023
|
09:00
|
FD CASSANENC A | GRUP LAMINAT BLANES (GLB) - CB BLANES A | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL |
|
18/11/2023
|
10:45
|
CB BLANES A | U. B. LLEFIÀ - MORA CLÍNICA DENTAL | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
18/11/2023
|
10:45
|
SHOPPINS - CB BLANES B | CEEB TORDERA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
18/11/2023
|
10:45
|
EEM CALDES MALAVELLA | SHOPPINS - CB BLANES A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
18/11/2023
|
12:00
|
CBU LLORET RECREATIVOS LLORET | COMAS IMMOBILIÀRIA - CB BLANES B | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR AVINGUDA DE RIERAL, S/N |
|
18/11/2023
|
12:30
|
CB BLANES B | C.B. FARNERS | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
18/11/2023
|
16:00
|
TECNOCASA - CB BLANES B | SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
18/11/2023
|
16:00
|
BÀSQUET GIRONA U16 VERMELL | INVOPORT - CB BLANES A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA DOCTOR ANTIC ROCA, S/N |
|
18/11/2023
|
17:45
|
MURALLA ÒPTICA - CB BLANES A | CBU LLORET SAMBA HOTELS | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
18/11/2023
|
19:30
|
INVOPORT - CB BLANES B | CEEB TORDERA B - UNI GIRONA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
18/11/2023
|
19:30
|
T21 INSTAL·LACIONS - CAFE'M - CB BLANES B | CE PALAMÓS - 1A SÈNIOR MASC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
18/11/2023
|
19:45
|
BÀSQUET ARBÚCIES | CB BLANES | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL CAN PONS D'ARBUCIES Ctra. de Santa Fe, 42 |
|
19/11/2023
|
10:15
|
INSTITUT OFTALMOLÒGIC FELIP - CB BLANES C | C.B. VERGES | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
19/11/2023
|
12:00
|
CB BLANES | AB SALLE CBT 1 | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
19/11/2023
|
18:15
|
CE LA SALLE BONANOVA | CEIGRUP BLANES - CB BLANES A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | POLIESP. LA SALLE BONANOVA SANT JOAN DE LA SALLE, 20-36 |
|
25/11/2023
|
09:00
|
SHOPPINS - CB BLANES A | CB OLOT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
25/11/2023
|
09:00
|
VILA DENTAL - CB BLANES | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS BLANC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
25/11/2023
|
09:00
|
C. B. VILABLAREIX | TECNOCASA - CB BLANES B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VILABLAREIX C/ MARROC S/N |
|
25/11/2023
|
10:45
|
INVOPORT - CB BLANES A | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
25/11/2023
|
10:45
|
GRUP LAMINAT BLANES (GLB) - CB BLANES A | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
25/11/2023
|
11:00
|
CB SALT VERD | SHOPPINS - CB BLANES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT AVGDA, PAISOS CATALANS S/N |
|
25/11/2023
|
12:30
|
PIZZERIA EL RENO - CB BLANES B | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS VERMELL | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
25/11/2023
|
12:30
|
COMAS IMMOBILIÀRIA - CB BLANES B | CE PALAMÓS - U14 FEM | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
25/11/2023
|
16:00
|
CB BLANES | F.C. MARTINENC BÀSQUET B | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
25/11/2023
|
16:30
|
GUIXOLS-HELENA JORNET FINQUES | INVOPORT - CB BLANES B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS C/ CALLAO S/N |
|
25/11/2023
|
18:30
|
BÀSQUET VILAFANT | T21 INSTAL·LACIONS - CAFE'M - CB BLANES B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT CTRA. DE VILAFANT S/N |
|
25/11/2023
|
19:30
|
CB CANET | MURALLA ÒPTICA - CB BLANES A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
25/11/2023
|
19:45
|
GOLDEN HOTELS & EXPERIENCIES UA TOSSA | INSTITUT OFTALMOLÒGIC FELIP - CB BLANES C | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE TOSSA DE MAR ZONA ESPORTIVA-CTRA LLAGOSTERA |
|
25/11/2023
|
20:00
|
ESCOLAPIS SARRIA | CB BLANES A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA IMMACULADA, 25-35 |
|
26/11/2023
|
12:00
|
CEIGRUP BLANES - CB BLANES A | CATALUNYA TELECOM GEIEG C | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
26/11/2023
|
18:30
|
NOU CAULÈS U25 | CB BLANES | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES HORTS D'EN PERE PAU |
|
02/12/2023
|
09:00
|
TECNOCASA - CB BLANES B | BC MAÇANET | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
02/12/2023
|
09:15
|
C.B. FARNERS | SHOPPINS - CB BLANES A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS AVGDA SALVADOR SPRIU S/N |
|
02/12/2023
|
09:30
|
GEIEG | VILA DENTAL - CB BLANES | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA C/ EMPURIES, 38, 42 |
|
02/12/2023
|
10:45
|
CB BLANES A | C.B GRUP BARNA NEGRE | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
02/12/2023
|
10:45
|
SHOPPINS - CB BLANES | CB GRIFEU LLANÇA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
02/12/2023
|
10:45
|
AB VENDRELL | CB BLANES | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
02/12/2023
|
12:00
|
CB ADEPAF TXOT'S U11 | PIZZERIA EL RENO - CB BLANES B | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N |
|
02/12/2023
|
12:00
|
C. B. VILABLAREIX | COMAS IMMOBILIÀRIA - CB BLANES B | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VILABLAREIX C/ MARROC S/N |
|
02/12/2023
|
12:30
|
CB BLANES B | CB LA VALL D'EN BAS B | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
02/12/2023
|
12:30
|
SHOPPINS - CB BLANES B | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
02/12/2023
|
16:00
|
SHOPPINS CB BLANES A | C.B. MOLLET A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
02/12/2023
|
17:45
|
MURALLA ÒPTICA - CB BLANES A | MARISTES ADEMAR B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
02/12/2023
|
19:30
|
INVOPORT - CB BLANES B | EL RACO DE LA BODEGA-AECAM MALGRAT | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
02/12/2023
|
19:30
|
T21 INSTAL·LACIONS - CAFE'M - CB BLANES B | CB.ROSES | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
02/12/2023
|
19:45
|
CE PALAMÓS - SÈNIOR SHARKS | INSTITUT OFTALMOLÒGIC FELIP - CB BLANES C | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS C/GASPART MATAS S/N |
|
03/12/2023
|
10:30
|
BC FONTAJAU IN2IN GROC | GRUP LAMINAT BLANES (GLB) - CB BLANES A | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24 |
|
03/12/2023
|
17:30
|
TRIOMF - UB MIR A | INVOPORT - CB BLANES A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MIQUEL POBLET CAMI DE LA FONT FREDA, S/N |
|
03/12/2023
|
19:45
|
DOBLESEO VILABLAREIX | CEIGRUP BLANES - CB BLANES A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO MUNICIPAL VILABLAREIX C/ MARROC S/N |
|
06/12/2023
|
10:00
|
CB BESCANO | SHOPPINS - CB BLANES A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BESCANÓ ZONA ESPORTIVA |
|
16/12/2023
|
09:00
|
PIZZERIA EL RENO - CB BLANES B | PIA OLOT | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
16/12/2023
|
09:00
|
VILA DENTAL - CB BLANES | FD CASSANENC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
16/12/2023
|
10:00
|
MATARÓ PARC BOET 1 | SHOPPINS CB BLANES A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
16/12/2023
|
10:45
|
GRUP LAMINAT BLANES (GLB) - CB BLANES A | FEC VALL DEL TER | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
16/12/2023
|
10:45
|
SHOPPINS - CB BLANES B | CB OLOT | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
16/12/2023
|
12:30
|
COMAS IMMOBILIÀRIA - CB BLANES B | GUIXOLS-RESTAURANT C.C. TUEDA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
16/12/2023
|
12:30
|
ATHLÈTIC SILENC | TECNOCASA - CB BLANES B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SILS PLAÇA ESPORTS |
|
16/12/2023
|
16:00
|
INVOPORT - CB BLANES A | CE CALDES DE MALAVELLA | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
16/12/2023
|
16:00
|
CB BLANES | CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
16/12/2023
|
17:45
|
CEIGRUP BLANES - CB BLANES A | EL MASNOU BASQUETBOL | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
16/12/2023
|
18:00
|
EL MASNOU BASQUETBOL | MURALLA ÒPTICA - CB BLANES A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14 |
|
16/12/2023
|
19:30
|
INVOPORT - CB BLANES B | AE FORNELLS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
17/12/2023
|
10:00
|
CB OLOT GREDA | CB BLANES A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N |
|
13/01/2024
|
09:00
|
SHOPPINS - CB BLANES | BASQUET GIRONA U13 BLANC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
13/01/2024
|
09:00
|
SHOPPINS - CB BLANES A | CBU LLORET SAMBA HOTELS NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
13/01/2024
|
09:00
|
C.B.LLAGOSTERA VERMELL | VILA DENTAL - CB BLANES | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA AVINGUDA DE L' ESPORT S/N |
|
13/01/2024
|
10:45
|
CB BLANES A | U.E. CLARET A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
13/01/2024
|
10:45
|
GRUP LAMINAT BLANES (GLB) - CB BLANES A | CB LA VALL D'EN BAS A | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
13/01/2024
|
12:15
|
CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA LILA | SHOPPINS - CB BLANES B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI C/ TORRENT VIDAL S/N |
|
13/01/2024
|
12:30
|
SHOPPINS CB BLANES A | C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
13/01/2024
|
12:30
|
CB BLANES B | CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
13/01/2024
|
12:30
|
BASQUET PORQUERES VERMELL | PIZZERIA EL RENO - CB BLANES B | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL DE PORQUERES MONTSENY S/N |
|
13/01/2024
|
13:15
|
COMAS IMMOBILIÀRIA - CB BLANES B | BC FONTAJAU IN2IN | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
13/01/2024
|
16:00
|
TECNOCASA - CB BLANES B | CESET U16 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
13/01/2024
|
17:30
|
F.C. MARTINENC BÀSQUET A | CEIGRUP BLANES - CB BLANES A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO TELEGRAFOS, 31-45 |
|
13/01/2024
|
17:45
|
T21 INSTAL·LACIONS - CAFE'M - CB BLANES B | CLUB BÀSQUET SANT HILARI | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
13/01/2024
|
17:45
|
CB PALAU SACOSTA SALT | INSTITUT OFTALMOLÒGIC FELIP - CB BLANES C | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT AVGDA, PAISOS CATALANS S/N |
|
13/01/2024
|
19:15
|
CB OLOT | CB BLANES | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N |
|
13/01/2024
|
19:30
|
MURALLA ÒPTICA - CB BLANES A | A. BASQUET BUFALÀ | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
14/01/2024
|
09:00
|
JOVENTUT BADALONA B | INVOPORT - CB BLANES A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
14/01/2024
|
10:15
|
CB BLANES | VILÀBASQUET VILADECANS BLANC | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
14/01/2024
|
12:00
|
INVOPORT - CB BLANES B | CLUB BÀSQUET SANT HILARI | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
20/01/2024
|
09:00
|
VILA DENTAL - CB BLANES | EEM CALDES MALAVELLA U12 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
20/01/2024
|
10:30
|
CB BESCANO 1 ANY | PIZZERIA EL RENO - CB BLANES B | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL DE BESCANÓ ZONA ESPORTIVA |
|
20/01/2024
|
10:45
|
SHOPPINS - CB BLANES | CBU LLORET SAMBA HOTELS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
20/01/2024
|
11:00
|
CB QUART GRUES CRUZ | GRUP LAMINAT BLANES (GLB) - CB BLANES A | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
20/01/2024
|
12:00
|
CBU LLORET RECREATIVOS LLORET | COMAS IMMOBILIÀRIA - CB BLANES B | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR AVINGUDA DE RIERAL, S/N |
|
20/01/2024
|
12:30
|
CB BLANES B | PIA OLOT | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
20/01/2024
|
12:30
|
SHOPPINS - CB BLANES B | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
20/01/2024
|
12:30
|
CB SANT NARCÍS P | TECNOCASA - CB BLANES B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA JOSEP AGUILERA I MARTI, 2 |
|
20/01/2024
|
16:00
|
INVOPORT - CB BLANES A | CB PARETS NEGRE | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
20/01/2024
|
17:45
|
CEIGRUP BLANES - CB BLANES A | SD ESPANYOL- CORAS | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
20/01/2024
|
17:45
|
CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA A | MURALLA ÒPTICA - CB BLANES A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI C/ TORRENT VIDAL S/N |
|
20/01/2024
|
17:45
|
BC TORROELLA | T21 INSTAL·LACIONS - CAFE'M - CB BLANES B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | NOU PAVELLÓ MUNICIPAL D'ESPORTS DE TORROELLA DE MONTGRI Ronda Pau Casals, s/n |
|
20/01/2024
|
19:30
|
INVOPORT - CB BLANES B | CE CALDES DE MALAVELLA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
20/01/2024
|
19:30
|
CRISTINENC A | INSTITUT OFTALMOLÒGIC FELIP - CB BLANES C | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE STA.CRISTINA D'ARO ZONA ESPORTIVA |
|
21/01/2024
|
09:00
|
CB LES FRANQUESES | CB BLANES A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO ESPAI CAN PRAT PLAÇA DE CAN PRAT, S/N |
|
21/01/2024
|
17:45
|
CB QUART | CB BLANES | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
27/01/2024
|
09:00
|
PIZZERIA EL RENO - CB BLANES B | C.B. FARNERS | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
27/01/2024
|
09:00
|
VILA DENTAL - CB BLANES | CB HOSTALRIC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
27/01/2024
|
10:45
|
SHOPPINS - CB BLANES A | CLUB BÀSQUET SANT HILARI | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
27/01/2024
|
11:45
|
CB ADEPAF TXOT'S | SHOPPINS - CB BLANES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU DE CASTELLÓ D'EMPURIES PL. FRANCESÇ MACIA |
|
27/01/2024
|
12:00
|
CB BESCANO | CB BLANES B | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BESCANÓ ZONA ESPORTIVA |
|
27/01/2024
|
12:00
|
C. B. VILABLAREIX | COMAS IMMOBILIÀRIA - CB BLANES B | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VILABLAREIX C/ MARROC S/N |
|
27/01/2024
|
12:15
|
RAMON MAS-AECAM MALGRAT | SHOPPINS CB BLANES A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER ZONA ESP. PARC DEL COLOMER |
|
27/01/2024
|
12:30
|
JOVENTUT BADALONA B | CB BLANES A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
27/01/2024
|
13:30
|
CB BANYOLES BLAU | SHOPPINS - CB BLANES B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES PASSEIG DE MAS RIERA |
|
27/01/2024
|
16:00
|
INVOPORT - CB BLANES A | BÀSQUET VILAFANT | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
27/01/2024
|
16:00
|
CB BLANES | C.B. FARNERS | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
27/01/2024
|
16:30
|
SOLDATAL CB CAMPDEVANOL | GRUP LAMINAT BLANES (GLB) - CB BLANES A | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLÓ MERCE GUIX DE CAMPDEVANOL Ctra. N-260 Km 121 |
|
27/01/2024
|
17:45
|
CEIGRUP BLANES - CB BLANES A | SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
27/01/2024
|
19:15
|
CB HOSTALRIC | T21 INSTAL·LACIONS - CAFE'M - CB BLANES B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'HOSTALRIC Via Romana, S/N |
|
27/01/2024
|
19:45
|
CE PALAMÓS - 1A SÈNIOR FEM | INVOPORT - CB BLANES B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS C/GASPART MATAS S/N |
|
28/01/2024
|
10:30
|
CBU LLORET RECREATIVOS LLORET | CB BLANES B | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR AVINGUDA DE RIERAL, S/N |
|
28/01/2024
|
10:45
|
INSTITUT OFTALMOLÒGIC FELIP - CB BLANES C | CB GRIFEU LLANÇÀ | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
28/01/2024
|
12:00
|
CB BLANES | CB. CORNELLÀ B | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
28/01/2024
|
17:30
|
CEEB TORDERA | MURALLA ÒPTICA - CB BLANES A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL TORDERA AV. PAISOS CATALANS, S/N |
|
03/02/2024
|
09:00
|
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET | VILA DENTAL - CB BLANES | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA AVGDA MAS CLARA S/N |
|
03/02/2024
|
10:45
|
CB BLANES A | JET TERRASSA U14 BLAU | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
03/02/2024
|
10:45
|
SHOPPINS - CB BLANES | CB OLOT GREDA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
03/02/2024
|
12:00
|
BÀSQUET ARBÚCIES | PIZZERIA EL RENO - CB BLANES B | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL CAN PONS D'ARBUCIES Ctra. de Santa Fe, 42 |
|
03/02/2024
|
12:30
|
SHOPPINS CB BLANES A | BÀSQUET GIRONA U14 VERMELL | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
03/02/2024
|
12:30
|
TECNOCASA - CB BLANES B | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
03/02/2024
|
12:30
|
CB SALT | SHOPPINS - CB BLANES B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT AVGDA, PAISOS CATALANS S/N |
|
03/02/2024
|
13:15
|
SHOPPINS - CB BLANES A | CB LA VALL D'EN BAS | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
03/02/2024
|
17:00
|
LLAVANERES MARESME 2008 | INVOPORT - CB BLANES A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | NOU PAVELLO SANT ANDREU DE LLAVANERES AV. SANT ANDREU, 92 |
|
03/02/2024
|
17:45
|
MURALLA ÒPTICA - CB BLANES A | CB QUART ASSISTRANS | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
03/02/2024
|
19:30
|
T21 INSTAL·LACIONS - CAFE'M - CB BLANES B | AE BEGUR | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
04/02/2024
|
11:45
|
CB OLOT GREDA | GRUP LAMINAT BLANES (GLB) - CB BLANES A | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N |
|
04/02/2024
|
13:00
|
CLUB NATACIÓ SABADELL B | CB BLANES | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus) MONTCADA, 21 |
|
04/02/2024
|
16:30
|
BC TORROELLA | INSTITUT OFTALMOLÒGIC FELIP - CB BLANES C | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | NOU PAVELLÓ MUNICIPAL D'ESPORTS DE TORROELLA DE MONTGRI Ronda Pau Casals, s/n |
|
04/02/2024
|
19:00
|
LLAVANERES FEMENÍ MARESME | CEIGRUP BLANES - CB BLANES A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | NOU PAVELLO SANT ANDREU DE LLAVANERES AV. SANT ANDREU, 92 |
|
10/02/2024
|
11:00
|
PIA OLOT | COMAS IMMOBILIÀRIA - CB BLANES B | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
11/02/2024
|
18:00
|
BC MAÇANET | T21 INSTAL·LACIONS - CAFE'M - CB BLANES B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLÓ POLIVALENT DE MAÇANET Carrer Salvador Espriu, núm.21 |
|
17/02/2024
|
09:00
|
CE PALAMÓS - U13 | SHOPPINS - CB BLANES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS C/GASPART MATAS S/N |
|
17/02/2024
|
09:00
|
CB HOSTALRIC | SHOPPINS - CB BLANES A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'HOSTALRIC Via Romana, S/N |
|
17/02/2024
|
09:00
|
CBGX SANTJOANENC | VILA DENTAL - CB BLANES | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
17/02/2024
|
12:00
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | TECNOCASA - CB BLANES B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
17/02/2024
|
19:45
|
BÀSQUET ARBÚCIES | CB BLANES | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL CAN PONS D'ARBUCIES Ctra. de Santa Fe, 42 |
|
18/02/2024
|
10:15
|
INVOPORT - CB BLANES A | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
18/02/2024
|
10:15
|
INSTITUT OFTALMOLÒGIC FELIP - CB BLANES C | CB PALAFOLLS B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
18/02/2024
|
10:15
|
CB BLANES B | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
18/02/2024
|
12:00
|
CEIGRUP BLANES - CB BLANES A | PRISCO-L'ESCALA | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
18/02/2024
|
12:00
|
SHOPPINS - CB BLANES B | NOU CAULÈS TARONJA U13-14 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
18/02/2024
|
12:00
|
INVOPORT - CB BLANES B | CB SALT | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
18/02/2024
|
16:00
|
CLUB BÀSQUET SANT CELONI U14F | CB BLANES A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI ESTEVE CARDELUS, S/N |
|
22/02/2024
|
21:15
|
T21 INSTAL·LACIONS - CAFE'M - CB BLANES B | CBGX SANTJOANENC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
23/02/2024
|
17:30
|
GRUP LAMINAT BLANES (GLB) - CB BLANES A | VEDRUNA GIRONA U15 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
24/02/2024
|
09:00
|
SHOPPINS - CB BLANES A | EEM CALDES MALAVELLA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
24/02/2024
|
09:30
|
ATHLÈTIC SILENC | PIZZERIA EL RENO - CB BLANES B | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SILS PLAÇA ESPORTS |
|
24/02/2024
|
09:30
|
PRISCO-L'ESCALA B | CB BLANES B | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE L'ESPORT DE L'ESCALA RUSIÑOL, 4 |
|
24/02/2024
|
10:30
|
MATARÓ PARC BOET | INVOPORT - CB BLANES A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
24/02/2024
|
10:45
|
CB BLANES A | SEDIS LA LOLA | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
24/02/2024
|
11:00
|
PRISCO-L'ESCALA A | GRUP LAMINAT BLANES (GLB) - CB BLANES A | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE L'ESPORT DE L'ESCALA RUSIÑOL, 4 |
|
24/02/2024
|
11:00
|
CB.ROSES | SHOPPINS - CB BLANES B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
24/02/2024
|
12:00
|
CB BESCANO | SHOPPINS - CB BLANES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BESCANÓ ZONA ESPORTIVA |
|
24/02/2024
|
12:30
|
SHOPPINS CB BLANES A | QBASKET SANT CUGAT NEGRE | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
24/02/2024
|
16:00
|
TECNOCASA - CB BLANES B | F.D CASSANENC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
24/02/2024
|
17:45
|
MURALLA ÒPTICA - CB BLANES A | MONICA RO- AECAM SANTA SUSANNA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
24/02/2024
|
19:15
|
C.B. VERGES | INSTITUT OFTALMOLÒGIC FELIP - CB BLANES C | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO PEPI PALOMERAS DE VERGES C/ DE LA TRENCADA S/N |
|
25/02/2024
|
10:15
|
VILA DENTAL - CB BLANES | C. B. VILABLAREIX | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
25/02/2024
|
10:45
|
BASQUET ATENEU MONTSERRAT | CEIGRUP BLANES - CB BLANES A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
25/02/2024
|
12:00
|
CB BLANES | SESE B | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
25/02/2024
|
16:00
|
CBGX SANTJOANENC | INVOPORT - CB BLANES B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
02/03/2024
|
09:00
|
PIZZERIA EL RENO - CB BLANES B | C.B.LLAGOSTERA VERMELL | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
02/03/2024
|
09:00
|
CB BLANES B | CE PALAMOS - U16 BLAU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
02/03/2024
|
09:30
|
FARMACIA 1925 FEMENÍ SANT ADRIÀ B | CB BLANES A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA RICART, 6 |
|
02/03/2024
|
10:00
|
SOLDATAL CB CAMPDEVANOL | COMAS IMMOBILIÀRIA - CB BLANES B | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU MUNICIPAL ST JOAN LES ABADESSES C/ BERNAT SAULET 1 |
|
02/03/2024
|
10:45
|
SHOPPINS - CB BLANES | AE FORNELLS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
02/03/2024
|
10:45
|
VILA DENTAL - CB BLANES | SOLDATAL CB CAMPDEVANOL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
02/03/2024
|
10:45
|
CB OLOT | SHOPPINS - CB BLANES A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N |
|
02/03/2024
|
12:00
|
CE PALAMÓS - U16 FEM | GRUP LAMINAT BLANES (GLB) - CB BLANES A | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS C/GASPART MATAS S/N |
|
02/03/2024
|
12:30
|
SHOPPINS - CB BLANES B | CESET U14 VERD | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
02/03/2024
|
15:30
|
INVOPORT - CB BLANES A | SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET NEGRE | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
02/03/2024
|
16:00
|
CB BLANES | BÀSQUET VILAFANT | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
02/03/2024
|
17:30
|
CB OLOT | T21 INSTAL·LACIONS - CAFE'M - CB BLANES B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N |
|
02/03/2024
|
17:45
|
CEIGRUP BLANES - CB BLANES A | U.E. CLARET A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
02/03/2024
|
17:45
|
UB SANT ADRIA B | MURALLA ÒPTICA - CB BLANES A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA RICART, 6 |
|
02/03/2024
|
19:30
|
BC FONTAJAU IN2IN BLAU | TECNOCASA - CB BLANES B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24 |
|
02/03/2024
|
19:30
|
CE CALDES DE MALAVELLA | INVOPORT - CB BLANES B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
03/03/2024
|
09:30
|
SABADELL BQ VALLÈS 010M | SHOPPINS CB BLANES A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | SABADELL SPORTS CENTER-CASABLANCAS C/ FONT I SAGUÉ, S/N (Accés al costat núm. 1) |
|
03/03/2024
|
10:45
|
INSTITUT OFTALMOLÒGIC FELIP - CB BLANES C | GOLDEN HOTELS & EXPERIENCIES UA TOSSA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
03/03/2024
|
10:45
|
A.E. MINGUELLA B - DRIVIM | CB BLANES | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
09/03/2024
|
09:00
|
SHOPPINS - CB BLANES A | C.B. FARNERS | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
09/03/2024
|
09:00
|
C.B.GUIXOLS 1 | SHOPPINS - CB BLANES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS C/ CALLAO S/N |
|
09/03/2024
|
09:00
|
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET | VILA DENTAL - CB BLANES | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA AVGDA MAS CLARA S/N |
|
09/03/2024
|
10:45
|
CB BLANES A | NAYOX FORÇA LLEIDA A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
09/03/2024
|
10:45
|
GRUP LAMINAT BLANES (GLB) - CB BLANES A | FD CASSANENC A | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
09/03/2024
|
12:00
|
BC FONTAJAU IN2IN GROC | SHOPPINS - CB BLANES B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24 |
|
09/03/2024
|
12:00
|
CB BESCANO | CB BLANES B | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BESCANÓ ZONA ESPORTIVA |
|
09/03/2024
|
12:30
|
SHOPPINS CB BLANES A | JOVENTUT BADALONA B | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
09/03/2024
|
12:30
|
COMAS IMMOBILIÀRIA - CB BLANES B | CB BANYOLES | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
09/03/2024
|
17:45
|
MURALLA ÒPTICA - CB BLANES A | C.B. GUIXOLS PORTA FERRADA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
09/03/2024
|
19:30
|
T21 INSTAL·LACIONS - CAFE'M - CB BLANES B | C.B.GUIXOLS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
09/03/2024
|
19:30
|
INVOPORT - CB BLANES B | EL RACO DE LA BODEGA-AECAM MALGRAT | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
09/03/2024
|
19:30
|
CB ADEPAF TXOT'S | CB BLANES | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO POLIESPORTIU DE CASTELLÓ D'EMPURIES PL. FRANCESÇ MACIA |
|
10/03/2024
|
09:00
|
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET BLANC | TECNOCASA - CB BLANES B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA AVGDA MAS CLARA S/N |
|
10/03/2024
|
10:15
|
PIZZERIA EL RENO - CB BLANES B | SOLDATAL CB CAMPDEVANOL | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
10/03/2024
|
13:30
|
VILÀBASQUET VILADECANS BLANC | CB BLANES | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | ATRIUM VILADECANS AV. JOSEP TARRADELLAS 17 |
|
10/03/2024
|
17:45
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | CEIGRUP BLANES - CB BLANES A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
16/03/2024
|
09:00
|
VILA DENTAL - CB BLANES | CB OLOT | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
16/03/2024
|
09:00
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS VERMELL | PIZZERIA EL RENO - CB BLANES B | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
16/03/2024
|
10:45
|
CB BLANES A | JOVENTUT LES CORTS U14 | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
16/03/2024
|
10:45
|
SHOPPINS - CB BLANES | CB SALT VERD | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
16/03/2024
|
12:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | GRUP LAMINAT BLANES (GLB) - CB BLANES A | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
16/03/2024
|
12:00
|
BÀSQUET VILAFANT | SHOPPINS - CB BLANES B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT CTRA. DE VILAFANT S/N |
|
16/03/2024
|
12:30
|
SHOPPINS CB BLANES A | CB GRANOLLERS 2 | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
16/03/2024
|
12:30
|
CB SALT | COMAS IMMOBILIÀRIA - CB BLANES B | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT AVGDA, PAISOS CATALANS S/N |
|
16/03/2024
|
16:00
|
TECNOCASA - CB BLANES B | C. B. VILABLAREIX | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
16/03/2024
|
16:00
|
CB BLANES | C.B. SARRIÀ DE TER | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
16/03/2024
|
17:00
|
C. B. VILABLAREIX | INVOPORT - CB BLANES B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILABLAREIX C/ MARROC S/N |
|
16/03/2024
|
17:45
|
MURALLA ÒPTICA - CB BLANES A | AE BADALONÈS | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
16/03/2024
|
19:30
|
T21 INSTAL·LACIONS - CAFE'M - CB BLANES B | PIA OLOT | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
17/03/2024
|
09:00
|
CB GRANOLLERS 2 | INVOPORT - CB BLANES A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
17/03/2024
|
17:00
|
BC TORROELLA | INSTITUT OFTALMOLÒGIC FELIP - CB BLANES C | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | NOU PAVELLÓ MUNICIPAL D'ESPORTS DE TORROELLA DE MONTGRI Ronda Pau Casals, s/n |
|
17/03/2024
|
19:30
|
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE | CEIGRUP BLANES - CB BLANES A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | C.E. MONTSENY PALLARS, 410 |
|
23/03/2024
|
16:00
|
A.E. SANT ANDREU NATZARET 'A' | SHOPPINS CB BLANES A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
23/03/2024
|
19:00
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | T21 INSTAL·LACIONS - CAFE'M - CB BLANES B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
06/04/2024
|
08:45
|
BC FONTAJAU IN2IN | COMAS IMMOBILIÀRIA - CB BLANES B | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24 |
|
06/04/2024
|
09:00
|
SHOPPINS - CB BLANES A | C.B.GUIXOLS 1 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
06/04/2024
|
10:45
|
GRUP LAMINAT BLANES (GLB) - CB BLANES A | BC FONTAJAU IN2IN GROC | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
06/04/2024
|
10:45
|
PIZZERIA EL RENO - CB BLANES B | CB ADEPAF TXOT'S U11 | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
06/04/2024
|
11:30
|
BC MAÇANET | TECNOCASA - CB BLANES B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLÓ POLIVALENT DE MAÇANET Carrer Salvador Espriu, núm.21 |
|
06/04/2024
|
12:00
|
C.B. MOLLET A | SHOPPINS CB BLANES A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
06/04/2024
|
12:00
|
CB GRIFEU LLANÇA | SHOPPINS - CB BLANES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA PARATGE LES ESPLANES |
|
06/04/2024
|
12:30
|
CB BLANES B | BC FONTAJAU IN2IN BLAU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
06/04/2024
|
12:30
|
CEEB TORDERA | SHOPPINS - CB BLANES B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL TORDERA AV. PAISOS CATALANS, S/N |
|
06/04/2024
|
16:00
|
INVOPORT - CB BLANES A | BÀSQUET GIRONA U16 VERMELL | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
06/04/2024
|
16:00
|
CB BLANES | BÀSQUET ARBÚCIES | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
06/04/2024
|
17:45
|
CEIGRUP BLANES - CB BLANES A | CE LA SALLE BONANOVA | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
06/04/2024
|
17:45
|
CB SALT | INVOPORT - CB BLANES B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT AVGDA, PAISOS CATALANS S/N |
|
06/04/2024
|
19:15
|
CBU LLORET SAMBA HOTELS | MURALLA ÒPTICA - CB BLANES A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR AVINGUDA DE RIERAL, S/N |
|
06/04/2024
|
19:45
|
CE PALAMÓS - 1A SÈNIOR MASC | T21 INSTAL·LACIONS - CAFE'M - CB BLANES B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS C/GASPART MATAS S/N |
|
07/04/2024
|
10:45
|
INSTITUT OFTALMOLÒGIC FELIP - CB BLANES C | CBGX SANTJOANENC | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
07/04/2024
|
10:45
|
C.B.LLAGOSTERA VERMELL | VILA DENTAL - CB BLANES | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA AVINGUDA DE L' ESPORT S/N |
|
07/04/2024
|
16:00
|
CB. CORNELLÀ B | CB BLANES | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
07/04/2024
|
19:30
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S | MURALLA ÒPTICA - CB BLANES A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
07/04/2024
|
19:30
|
U. B. LLEFIÀ - MORA CLÍNICA DENTAL | CB BLANES A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU LLEFIA DR. BASSOLS, 109-119 |
|
10/04/2024
|
19:30
|
ADEPAF-GRIFEU TXOT'S | INVOPORT - CB BLANES A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA PARATGE LES ESPLANES |
|
13/04/2024
|
09:00
|
VILA DENTAL - CB BLANES | GEIEG | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
13/04/2024
|
10:30
|
CB SANT NARCÍS | SHOPPINS - CB BLANES A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA JOSEP AGUILERA I MARTI, 2 |
|
13/04/2024
|
10:45
|
CB BLANES A | ESCOLAPIS SARRIA | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
13/04/2024
|
10:45
|
UE SANT CUGAT NEGRE | INVOPORT - CB BLANES A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
13/04/2024
|
12:30
|
COMAS IMMOBILIÀRIA - CB BLANES B | CBU LLORET RECREATIVOS LLORET | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
13/04/2024
|
12:30
|
FEC VALL DEL TER | GRUP LAMINAT BLANES (GLB) - CB BLANES A | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL LLANDRIUS DE CAMPRODON CARRETERA DE MOLLO, S/N |
|
13/04/2024
|
12:30
|
PIA OLOT | PIZZERIA EL RENO - CB BLANES B | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
13/04/2024
|
16:00
|
TECNOCASA - CB BLANES B | ATHLÈTIC SILENC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
13/04/2024
|
17:30
|
GOLDEN HOTELS & EXPERIENCIES UA TOSSA | CB BLANES B | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE TOSSA DE MAR ZONA ESPORTIVA-CTRA LLAGOSTERA |
|
13/04/2024
|
17:45
|
MURALLA ÒPTICA - CB BLANES A | CB CANET | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
13/04/2024
|
19:30
|
T21 INSTAL·LACIONS - CAFE'M - CB BLANES B | BÀSQUET VILAFANT | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
13/04/2024
|
19:30
|
INVOPORT - CB BLANES B | CBGX SANTJOANENC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
14/04/2024
|
10:15
|
INSTITUT OFTALMOLÒGIC FELIP - CB BLANES C | C. B. VILABLAREIX | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
14/04/2024
|
10:15
|
CATALUNYA TELECOM GEIEG C | CEIGRUP BLANES - CB BLANES A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA C/ EMPURIES, 38, 42 |
|
14/04/2024
|
12:00
|
CB BLANES | CLUB NATACIÓ SABADELL B | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
20/04/2024
|
09:00
|
PIZZERIA EL RENO - CB BLANES B | BASQUET PORQUERES VERMELL | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
20/04/2024
|
09:00
|
VILA DENTAL - CB BLANES | CBGX SANTJOANENC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
20/04/2024
|
09:00
|
BASQUET GIRONA U13 BLANC | SHOPPINS - CB BLANES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA DOCTOR ANTIC ROCA, S/N |
|
20/04/2024
|
10:30
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS BLANC | SHOPPINS - CB BLANES A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
20/04/2024
|
12:00
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | SHOPPINS - CB BLANES B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
20/04/2024
|
12:15
|
C.B GRUP BARNA NEGRE | CB BLANES A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | NAU PARC CLOT CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170 |
|
20/04/2024
|
12:30
|
COMAS IMMOBILIÀRIA - CB BLANES B | C. B. VILABLAREIX | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
20/04/2024
|
13:30
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | CB BLANES B | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
20/04/2024
|
16:00
|
INVOPORT - CB BLANES A | TRIOMF - UB MIR A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
20/04/2024
|
16:00
|
CB BLANES | PETROPINTO ASFE U17F | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
20/04/2024
|
17:45
|
CEIGRUP BLANES - CB BLANES A | DOBLESEO VILABLAREIX | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
20/04/2024
|
17:45
|
CESET U16 | TECNOCASA - CB BLANES B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA PASSEIG D'OLOT, 41 |
|
20/04/2024
|
19:15
|
CB.ROSES | T21 INSTAL·LACIONS - CAFE'M - CB BLANES B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
20/04/2024
|
19:30
|
INVOPORT - CB BLANES B | CE CALDES DE MALAVELLA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
20/04/2024
|
19:30
|
BÀSQUET VILAFANT | CB BLANES | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT CTRA. DE VILAFANT S/N |
|
21/04/2024
|
12:00
|
INSTITUT OFTALMOLÒGIC FELIP - CB BLANES C | BC TORROELLA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
21/04/2024
|
12:30
|
PETROPINTO ASFE U17F | CB BLANES | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
21/04/2024
|
17:45
|
MARISTES ADEMAR B | MURALLA ÒPTICA - CB BLANES A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
27/04/2024
|
09:00
|
CB OLOT | SHOPPINS - CB BLANES B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N |
|
27/04/2024
|
09:00
|
VIKINGS VILABLAREIX | SHOPPINS - CB BLANES A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILABLAREIX C/ MARROC S/N |
|
27/04/2024
|
10:30
|
C. B. VILABLAREIX | VILA DENTAL - CB BLANES | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILABLAREIX C/ MARROC S/N |
|
27/04/2024
|
10:45
|
CB BLANES A | CB OLOT GREDA | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
27/04/2024
|
12:30
|
SHOPPINS CB BLANES A | MATARÓ PARC BOET 1 | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
27/04/2024
|
12:30
|
CB BLANES B | PRISCO-L'ESCALA B | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
27/04/2024
|
15:30
|
TECNOCASA - CB BLANES B | CB SANT NARCÍS P | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
27/04/2024
|
16:00
|
CB BLANES | CB ADEPAF TXOT'S | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
27/04/2024
|
16:00
|
CBGX SANTJOANENC | INSTITUT OFTALMOLÒGIC FELIP - CB BLANES C | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
27/04/2024
|
17:45
|
MURALLA ÒPTICA - CB BLANES A | EL MASNOU BASQUETBOL | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
27/04/2024
|
19:00
|
CE CALDES DE MALAVELLA | INVOPORT - CB BLANES A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
27/04/2024
|
19:30
|
T21 INSTAL·LACIONS - CAFE'M - CB BLANES B | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
28/04/2024
|
12:15
|
EL MASNOU BASQUETBOL | CEIGRUP BLANES - CB BLANES A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14 |
|
28/04/2024
|
12:15
|
SESE B | CB BLANES | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
28/04/2024
|
19:30
|
EL RACO DE LA BODEGA-AECAM MALGRAT | INVOPORT - CB BLANES B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
04/05/2024
|
09:00
|
CB HOSTALRIC | SHOPPINS - CB BLANES A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'HOSTALRIC Via Romana, S/N |
|
04/05/2024
|
10:15
|
SOLDATAL CB CAMPDEVANOL | VILA DENTAL - CB BLANES | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLÓ MERCE GUIX DE CAMPDEVANOL Ctra. N-260 Km 121 |
|
04/05/2024
|
10:30
|
CE PALAMOS - U16 BLAU | CB BLANES B | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS C/GASPART MATAS S/N |
|
04/05/2024
|
12:30
|
SHOPPINS - CB BLANES B | CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA LILA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
04/05/2024
|
12:30
|
COMAS IMMOBILIÀRIA - CB BLANES B | PIA OLOT | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
04/05/2024
|
16:00
|
INVOPORT - CB BLANES A | JOVENTUT BADALONA B | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
04/05/2024
|
17:30
|
A. BASQUET BUFALÀ | MURALLA ÒPTICA - CB BLANES A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA CAMPOAMOR, 43 |
|
04/05/2024
|
17:45
|
CEIGRUP BLANES - CB BLANES A | F.C. MARTINENC BÀSQUET A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
04/05/2024
|
17:45
|
CLUB BÀSQUET SANT HILARI | T21 INSTAL·LACIONS - CAFE'M - CB BLANES B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS SANT HILARI SACALM CTRA FONT PICANT S/N |
|
04/05/2024
|
18:15
|
C.B. SARRIÀ DE TER | CB BLANES | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL DE SARRIÀ DE TER C/ FRANCESC CAMBO S/N |
|
04/05/2024
|
19:30
|
INVOPORT - CB BLANES B | C. B. VILABLAREIX | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
05/05/2024
|
10:45
|
U.E. CLARET A | CB BLANES A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
05/05/2024
|
11:00
|
C. B. VILABLAREIX | INSTITUT OFTALMOLÒGIC FELIP - CB BLANES C | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILABLAREIX C/ MARROC S/N |
|
05/05/2024
|
12:00
|
CB BLANES | A.E. MINGUELLA B - DRIVIM | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
05/05/2024
|
16:00
|
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 | SHOPPINS CB BLANES A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
11/05/2024
|
09:00
|
VILA DENTAL - CB BLANES | SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
11/05/2024
|
10:30
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | SHOPPINS - CB BLANES B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
11/05/2024
|
10:30
|
C.B.GUIXOLS 1 | SHOPPINS - CB BLANES A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS C/ CALLAO S/N |
|
11/05/2024
|
12:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | TECNOCASA - CB BLANES B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
11/05/2024
|
12:30
|
CB BLANES A | CB LES FRANQUESES | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
11/05/2024
|
12:30
|
CB BLANES B | CB BESCANO | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
11/05/2024
|
15:45
|
CB PARETS NEGRE | INVOPORT - CB BLANES A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL PARETS AV. FRANCESC MACIA, S/N |
|
11/05/2024
|
17:45
|
MURALLA ÒPTICA - CB BLANES A | CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
11/05/2024
|
18:00
|
SD ESPANYOL- CORAS | CEIGRUP BLANES - CB BLANES A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | SAGRAT COR - SORT.9 RDA.DALT RAMON MIQUEL I PLANAS, 38-40 |
|
11/05/2024
|
19:30
|
T21 INSTAL·LACIONS - CAFE'M - CB BLANES B | BC TORROELLA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
18/05/2024
|
09:00
|
SHOPPINS - CB BLANES A | CB SANT NARCÍS | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
18/05/2024
|
10:45
|
CB OLOT | VILA DENTAL - CB BLANES | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N |
|
18/05/2024
|
12:30
|
SHOPPINS - CB BLANES B | CB BANYOLES BLAU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
18/05/2024
|
12:30
|
COMAS IMMOBILIÀRIA - CB BLANES B | SOLDATAL CB CAMPDEVANOL | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
18/05/2024
|
16:00
|
TECNOCASA - CB BLANES B | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
25/05/2024
|
09:00
|
VILA DENTAL - CB BLANES | C.B.LLAGOSTERA VERMELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
25/05/2024
|
09:00
|
SHOPPINS - CB BLANES A | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
25/05/2024
|
10:30
|
BC FONTAJAU IN2IN BLAU | CB BLANES B | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24 |
|
25/05/2024
|
12:00
|
CB BANYOLES | COMAS IMMOBILIÀRIA - CB BLANES B | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES PASSEIG DE MAS RIERA |
|
25/05/2024
|
16:00
|
F.D CASSANENC | TECNOCASA - CB BLANES B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL |
|
01/06/2024
|
09:30
|
GEIEG | VILA DENTAL - CB BLANES | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA C/ EMPURIES, 38, 42 |
|
01/06/2024
|
10:15
|
TECNOCASA - CB BLANES B | BC FONTAJAU IN2IN BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
01/06/2024
|
10:45
|
SHOPPINS - CB BLANES A | VIKINGS VILABLAREIX | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
01/06/2024
|
12:30
|
COMAS IMMOBILIÀRIA - CB BLANES B | CB SALT | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
01/06/2024
|
12:30
|
CB BLANES B | GOLDEN HOTELS & EXPERIENCIES UA TOSSA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
08/06/2024
|
09:00
|
SHOPPINS - CB BLANES A | CB HOSTALRIC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |