Calendari Global Club

CLUB BASQUET BLANES

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
25/09/2021
10:00
CB BLANES A BC MORABANC ANDORRA VERMELL C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
25/09/2021
10:00
MANRESA CBF U17 CB BLANES B C.C. JUNIOR FEMENI 1R. ANY COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
25/09/2021
11:00
CB PARETS 1 CB BLANES B C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
25/09/2021
13:00
CB BLANES C.B. FARNERS A C.T. CADET MASC. PROMOCIO CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
25/09/2021
16:00
C B BLANES PRISCO-L'ESCALA C.C. SOTS-25 MASCULI A CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
25/09/2021
16:00
CB BLANES B CBU LLORET SAMBA HOTELS C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
25/09/2021
18:00
CB BLANES A CB BESCANO A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
25/09/2021
19:30
CB BLANES B CB BESCANO B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
25/09/2021
19:30
C.B. FARNERS C B BLANES C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS
AVGDA SALVADOR SPRIU S/N
26/09/2021
11:00
C B BLANES C BASQUET VEDRUNA PALAMÓS C.T. SENIOR A MASCULI. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
26/09/2021
12:30
CB BLANES A CE PALAMÓS GROC C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
26/09/2021
12:30
CB BLANES A UE MATARO - FM - JGF C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
26/09/2021
16:00
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET NEGRE CB BLANES A C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
02/10/2021
09:00
C B BLANES CB BESCANO C.T. PRE-INFANTIL FEM. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
02/10/2021
09:00
C.B.BLANES B C.B. FARNERS C.T. MINI FEM. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
02/10/2021
09:00
BÀSQUET ARBÚCIES C.B.BLANES C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL CAN PONS D'ARBUCIES
Ctra. de Santa Fe, 42
02/10/2021
09:00
CEEB TORDERA CB BLANES A C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL TORDERA
AV. PAISOS CATALANS, S/N
02/10/2021
10:00
C.B. SANT HILARI C.B.BLANES B C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS SANT HILARI SACALM
CTRA FONT PICANT S/N
02/10/2021
11:00
C B BLANES CBU LLORET RECREATIVOS LLORET C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
02/10/2021
11:00
C B BLANES A BC FONTAJAU IN2IN C.T. MINI FEM. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
02/10/2021
12:00
CEEB TORDERA CB BLANES C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL TORDERA
AV. PAISOS CATALANS, S/N
02/10/2021
12:00
BÀSQUET ARBÚCIES C.B.BLANES C C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL CAN PONS D'ARBUCIES
Ctra. de Santa Fe, 42
02/10/2021
12:30
MATARÓ PARC MARESME BOET CB BLANES A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
02/10/2021
13:00
CB BLANES B JET C.C. CADET FEMENI 1R. ANY CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
02/10/2021
15:30
CEEB TORDERA CB BLANES B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL TORDERA
AV. PAISOS CATALANS, S/N
02/10/2021
16:00
CB BLANES B LIMA-HORTA BARCELONA C.C. JUNIOR FEMENI 1R. ANY CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
02/10/2021
16:00
C B BLANES UNIÓ ATLÈTICA TOSSA C.C. TERCERA CATEGORIA FEM CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
02/10/2021
18:00
CB BLANES A CBSAPS C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
02/10/2021
18:00
CB BLANES A ESCOLÀPIES FIGUERES C.T. CADET FEMENI PROMOCIO CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
02/10/2021
18:00
CB SANT NARCÍS OTGIR CB BLANES B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
02/10/2021
19:30
CB BLANES A BC FONTAJAU IN2IN C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
03/10/2021
10:30
SESE A CB BLANES A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
03/10/2021
18:30
CB TONA A CB BLANES A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL TONA
JAUME BALMES, S/N
03/10/2021
19:30
CE CALDES DE MALAVELLA C B BLANES C.C. SOTS-25 MASCULI A POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA
CTRA DE CALDES DE MALAVELLA
03/10/2021
19:45
CE PALAMÓS GROC SHARKS C B BLANES C C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
08/10/2021
20:15
C B BLANES C C. B. VILABLAREIX C.T. SENIOR A MASCULI. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
09/10/2021
09:00
CB BLANES A C.B. MOLLET A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
09/10/2021
09:00
ADVISORIA MATARÓ MARESME 2007 CB BLANES B C.C. CADET FEMENI 1R. ANY POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
09/10/2021
09:00
UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA C B BLANES C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL D'AMER
AVGDA DEL FAR
09/10/2021
09:00
BÀSQUET GIRONA U11 BLANC C.B.BLANES B C.T. MINI MASC. C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
09/10/2021
09:15
VEDRUNA GIRONA '11 C.B.BLANES B C.T. MINI FEM. CENTRE ESPORTIU VEDRUNA DE GIRONA
CAMI VELL DE FORNELLS S/N
09/10/2021
10:00
BC MAÇANET C.B.BLANES C C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS DE MAÇANET DE LA SELVA
PASSEIG SANT LLORENÇS S/N
09/10/2021
10:30
BÀSQUET VILAFANT C B BLANES A C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT
CTRA. DE VILAFANT S/N
09/10/2021
12:15
UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA CB BLANES A C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'AMER
AVGDA DEL FAR
09/10/2021
13:00
CB BLANES CBU LLORET SAMBA HOTELS NEGRE C.T. CADET MASC. PROMOCIO CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
09/10/2021
16:00
CB BLANES B BC TORROELLA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
09/10/2021
16:00
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS CB BLANES A C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS
C/ XALOC N. 22
10/10/2021
09:00
BÀSQUET GIRONA U13 TARONJA C.B.BLANES C.T. PRE-INFANTIL MASC. C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
10/10/2021
10:15
CB BLANES B SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET 2 C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
10/10/2021
10:15
GEIEG UNIGIRONA B CB BLANES B C.C. JUNIOR FEMENI 1R. ANY INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
10/10/2021
10:30
C B BLANES CB QUART C.C. SOTS-25 MASCULI A CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
10/10/2021
12:15
CB BLANES A CBU LLORET SAMBA HOTELS A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
10/10/2021
12:30
CB BLANES A C.E.SANT NICOLAU 2 C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
10/10/2021
16:30
NOU CAULES CLUB DE BASQUET C B BLANES C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES
HORTS D'EN PERE PAU
10/10/2021
17:45
CB QUART OBRES I SERVEIS CRUZ CB BLANES A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
10/10/2021
17:45
SESE A CB BLANES A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
16/10/2021
09:00
C B BLANES C.B. FARNERS C.T. PRE-INFANTIL FEM. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
16/10/2021
10:30
BÀSQUET VILAFANT CB BLANES A C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT
CTRA. DE VILAFANT S/N
16/10/2021
10:30
CBU LLORET SAMBA HOTELS VERD C.B.BLANES C C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR
AVINGUDA DE RIERAL, S/N
16/10/2021
11:00
C B BLANES A FD CASSANENC C.T. MINI FEM. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
16/10/2021
12:00
CBU LLORET SAMBA HOTELS C.B.BLANES C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR
AVINGUDA DE RIERAL, S/N
16/10/2021
12:30
C.B. FARNERS C.B.BLANES B C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS
AVGDA SALVADOR SPRIU S/N
16/10/2021
16:00
CB BLANES B C.B GRUP BARNA A C.C. JUNIOR FEMENI 1R. ANY CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
16/10/2021
16:15
UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA CB BLANES B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL D'AMER
AVGDA DEL FAR
16/10/2021
18:00
CB BLANES A GEIEG UNIGIRONA VERMELL C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
16/10/2021
18:00
CB BLANES A CCE MONTESSORI PALAU C.T. CADET FEMENI PROMOCIO CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
17/10/2021
12:00
CB BLANES B DRAFT GRAMENET C.C. CADET FEMENI 1R. ANY CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
17/10/2021
12:30
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET NEGRE CB BLANES C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
17/10/2021
14:00
SABADELL BQ VALLÈS U18 CB BLANES A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
17/10/2021
16:00
CLUB JOVENTUT BADALONA B CB BLANES A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
17/10/2021
16:30
CB HOSTALRIC C B BLANES C C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'HOSTALRIC
Via Romana, S/N
17/10/2021
18:00
CE PALAMÓS DC CB BLANES A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
17/10/2021
18:45
F.D CASSANENC B CB BLANES B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
23/10/2021
09:00
CB BLANES A NOU BÀSQUET OLESA C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
23/10/2021
09:00
C.B.BLANES B CB BESCANO C.T. MINI MASC. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
23/10/2021
09:00
CB BESCANO C B BLANES C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE BESCANÓ
ZONA ESPORTIVA
23/10/2021
09:00
CESET-MASMITJA C B BLANES A C.T. MINI FEM. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
23/10/2021
11:00
CB BLANES A ADEPAF U12 C.T. MINI MASC. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
23/10/2021
11:00
C.B.BLANES C ATHLÈTIC SILENC C.T. MINI MASC. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
23/10/2021
12:00
CBU LLORET RECREATIVOS LLORET C B BLANES C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR
AVINGUDA DE RIERAL, S/N
23/10/2021
12:00
EEM CALDES MALAVELLA C.B.BLANES B C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA
CTRA DE CALDES DE MALAVELLA
23/10/2021
13:00
CB BLANES C.B. GUIXOLS C.T. CADET MASC. PROMOCIO CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
23/10/2021
13:00
C.B.BLANES BÀSQUET ARBÚCIES C.T. PRE-INFANTIL MASC. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
23/10/2021
16:00
CB BLANES B CEJ L'HOSPITALET B C.C. JUNIOR FEMENI 1R. ANY CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
23/10/2021
16:00
CB BLANES B C.B. FARNERS A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
23/10/2021
17:00
C.B. VILASSAR DE MAR NEGRE CB BLANES A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAV. MUNICIPAL LA BOBILA
AV. EDUARD FERRES, 190-206
23/10/2021
17:45
C.B. TORELLÓ SF CB BLANES A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL TORELLO
PASSATGE DEL ESPORTS, S/N
23/10/2021
18:00
CB BLANES A CB VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
23/10/2021
19:30
CB BLANES B C.B. GUIXOLS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
24/10/2021
12:00
CB PALAFOLLS B C B BLANES C C.T. SENIOR A MASCULI. EL PALAUET DE PALAFOLLS
C/ BAIX S/N.
24/10/2021
12:00
CBU LLORET RECREATIVOS LLORET CB BLANES A C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR
AVINGUDA DE RIERAL, S/N
24/10/2021
19:00
CB LA VALL D'EN BAS C B BLANES C.C. SOTS-25 MASCULI A CENTRE ESPORTIU D'EN BAS
C/ PISCINA S/N
31/10/2021
18:00
CB LLAGOSTERA C B BLANES C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
06/11/2021
09:00
C.B.BLANES B SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET C.T. MINI FEM. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
06/11/2021
09:00
C.B.BLANES BÀSQUET GIRONA U13 TARONJA C.T. PRE-INFANTIL MASC. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
06/11/2021
09:00
BC FONTAJAU IN2IN GROC CB BLANES A C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
06/11/2021
10:30
CB HOSTALRIC C.B.BLANES C C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'HOSTALRIC
Via Romana, S/N
06/11/2021
11:00
C B BLANES UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
06/11/2021
11:00
C B BLANES A ESCOLÀPIES FIGUERES C.T. MINI FEM. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
06/11/2021
11:00
CB VILOBÍ C.B.BLANES B C.T. MINI MASC. PAVELLO POLIESPORTIU DE VILOBI D'ONYAR
ESCOLAS MUNICIPALS
06/11/2021
12:30
BÀSQUET GIRONA U14 VERMELL CB BLANES A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
06/11/2021
13:00
CB BLANES B BASKET ALMEDA GROC C.C. CADET FEMENI 1R. ANY CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
06/11/2021
16:00
C B BLANES BASQUET PORQUERES C.C. SOTS-25 MASCULI A CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
06/11/2021
16:00
C B BLANES C.B. FARNERS C.C. TERCERA CATEGORIA FEM CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
06/11/2021
16:00
CB SANT NARCIS U16S CB BLANES C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
06/11/2021
18:00
CB BLANES A UE MATARO - GERMANS HOMS JGM C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
06/11/2021
18:00
CB BLANES A CBU LLORET RECREATIVOS LLORET C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
06/11/2021
19:00
BÀSQUET ARBÚCIES CB BLANES B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL CAN PONS D'ARBUCIES
Ctra. de Santa Fe, 42
06/11/2021
19:30
CB BLANES A PRISCO-L'ESCALA C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
07/11/2021
11:00
CBF CERDANYOLA JUNIOR PRIMER ANY CB BLANES B C.C. JUNIOR FEMENI 1R. ANY PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
07/11/2021
12:30
BÀSQUET GIRONA U17 TARONJA CB BLANES B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
07/11/2021
16:00
C B BLANES C BC MAÇANET C.T. SENIOR A MASCULI. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
07/11/2021
17:00
MULTICAPACITATS CB SALT A CB BLANES A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
07/11/2021
18:00
CB BLANES A CB BANYOLES C.T. CADET FEMENI PROMOCIO CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
13/11/2021
09:00
CB BLANES CB LLAGOSTERA A C.T. CADET MASC. PROMOCIO CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
13/11/2021
09:00
C.B.BLANES C NOU CAULES CLUB DE BASQUET C.T. MINI MASC. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
13/11/2021
10:45
MATARÓ PARC MARESME BOET 1 CB BLANES A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
13/11/2021
11:00
CB BLANES A BÀSQUET GIRONA U12 VERMELL C.T. MINI MASC. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
13/11/2021
12:00
CB VILOBI C B BLANES C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAVELLO POLIESPORTIU DE VILOBI D'ONYAR
ESCOLAS MUNICIPALS
13/11/2021
12:15
UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA C B BLANES A C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL D'AMER
AVGDA DEL FAR
13/11/2021
12:30
C.B. FARNERS C B BLANES C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS
AVGDA SALVADOR SPRIU S/N
13/11/2021
13:00
C.B.BLANES CBU LLORET SAMBA HOTELS C.T. PRE-INFANTIL MASC. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
13/11/2021
16:00
CB BLANES B CLUB JOVENTUT BADALONA B C.C. JUNIOR FEMENI 1R. ANY CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
13/11/2021
16:00
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU CB BLANES B C.C. CADET FEMENI 1R. ANY I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
13/11/2021
16:00
UNIÓ ATLÈTICA TOSSA C B BLANES C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE TOSSA DE MAR
ZONA ESPORTIVA-CTRA LLAGOSTERA
13/11/2021
17:30
CB OLOT GREDA CB BLANES B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
13/11/2021
18:00
CB BLANES A JOVENTUT LES CORTS INTER C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
13/11/2021
18:00
CB BLANES A UNIÓ GIRONA MARISTES VERMELL C.T. CADET FEMENI PROMOCIO CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
13/11/2021
19:15
PIZZERIA CLASSIC-AECAM MALGRAT CB BLANES A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL
C/ GIRONA, S/N
13/11/2021
19:30
CB BLANES A CB TONA C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
13/11/2021
19:30
BÀSQUET VILAFANT C B BLANES C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT
CTRA. DE VILAFANT S/N
14/11/2021
12:15
CB GRANOLLERS 2 CB BLANES A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
14/11/2021
18:00
CLUB ESPORTIU JOVENTUT CELRA C B BLANES C C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CELRÀ
C/ PINS D'EN ROS S/N
14/11/2021
18:45
CBU LLORET SAMBA HOTELS B CB BLANES B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR
AVINGUDA DE RIERAL, S/N
20/11/2021
09:00
C.B.BLANES B CBU LLORET RECREATIVOS LLORET C.T. MINI FEM. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
20/11/2021
09:00
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS CB BLANES A C.T. MINI MASC. PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS
C/ XALOC N. 22
20/11/2021
10:30
CBU LLORET SAMBA HOTELS VERD C.B.BLANES B C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR
AVINGUDA DE RIERAL, S/N
20/11/2021
10:45
C.B. FARNERS A CB BLANES C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS
AVGDA SALVADOR SPRIU S/N
20/11/2021
11:00
C B BLANES A GEIEG UNIGIRONA A C.T. MINI FEM. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
20/11/2021
13:00
CB BLANES B GEIEG UNIGIRONA B C.C. CADET FEMENI 1R. ANY CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
20/11/2021
13:00
C B BLANES CB VILOBI C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
20/11/2021
16:00
C B BLANES CB OLOT C.C. SOTS-25 MASCULI A CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
20/11/2021
16:00
CB BLANES B BC FONTAJAU IN2IN C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
20/11/2021
16:00
C B BLANES NOU CAULES CLUB DE BASQUET C.C. TERCERA CATEGORIA FEM CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
20/11/2021
16:30
CB BANYOLES CB BLANES B C.C. JUNIOR FEMENI 1R. ANY PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
20/11/2021
17:30
BC FONTAJAU IN2IN CB BLANES A C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
20/11/2021
17:45
BÀSQUET VILAFANT CB BLANES A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT
CTRA. DE VILAFANT S/N
20/11/2021
18:00
CB BLANES A UER PINEDA DE MAR C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
20/11/2021
19:30
CB BLANES B C.E. ONYAR C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
21/11/2021
11:00
C B BLANES C UNIÓ ATLÈTICA TOSSA C.T. SENIOR A MASCULI. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
21/11/2021
12:15
CB BLANES A CREU ALTA SABADELL 1 C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
21/11/2021
19:30
CB SANT CELONI CB BLANES A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI
ESTEVE CARDELUS, S/N
27/11/2021
09:00
BC TORROELLA VERMELL C.B.BLANES B C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE TORROELLA DE MONTGRI
RDA. PAU CASALS, S/N
27/11/2021
09:30
LES ALZINES BLAU C B BLANES A C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
27/11/2021
11:00
CB BLANES A CB OLOT GREDA C.T. CADET FEMENI PROMOCIO CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
27/11/2021
11:00
CB BLANES A MASMITJÀ-CESET C.T. MINI MASC. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
27/11/2021
11:00
LIMA-HORTA BÀSQUET CB BLANES B C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
27/11/2021
12:30
EL CÍRCOL A CB BLANES A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
27/11/2021
13:00
CB BLANES CEEB TORDERA C.T. CADET MASC. PROMOCIO CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
27/11/2021
15:45
CB QUART REALE SEGUROS CB BLANES A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
27/11/2021
15:45
CBGX SANTJOANENC SUB-25 C B BLANES C.C. SOTS-25 MASCULI A POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS
C/ PAPERERA TORRAS, 2
27/11/2021
16:00
CB BLANES B ADVISORIA MATARÓ MARESME 2005 C.C. JUNIOR FEMENI 1R. ANY CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
27/11/2021
18:45
CB ADEPAF CB BLANES A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLÓ MUNICIPAL DE PERALADA
C/ COMTE ZAVELLA, S/N
27/11/2021
19:00
UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA MAF C B BLANES C C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS DE LA CELLERA DE TER
CARRETERA ESCOLES S/N
27/11/2021
19:30
CB BLANES A C. B. VILABLAREIX C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
27/11/2021
19:30
BÀSQUET VILAFANT CB BLANES B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT
CTRA. DE VILAFANT S/N
27/11/2021
20:00
CB QUART ASSISTRANS CB BLANES B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
11/12/2021
09:00
CB BLANES A NAYOX CBF LLEIDA C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
11/12/2021
09:00
C.B.BLANES B CE PALAMOS QUERALT CASAS C.T. MINI FEM. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
11/12/2021
09:30
CB SALT NEGRE CB BLANES A C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
11/12/2021
11:00
C B BLANES A CB SALT VERD C.T. MINI FEM. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
11/12/2021
11:00
CE PALAMOS QUERALT CASAS CB BLANES A C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
11/12/2021
11:00
CB SALT VERD C.B.BLANES B C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
11/12/2021
11:45
CLUB BASQUET ANGLES C.B.BLANES C C.T. MINI MASC. PAVELLO ESPORTIU D'ANGLES
ZONA POLIDEPORTIVA
11/12/2021
13:00
CB BLANES B CB PARETS 1 C.C. CADET FEMENI 1R. ANY CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
11/12/2021
16:00
CB BLANES B MANRESA CBF U17 C.C. JUNIOR FEMENI 1R. ANY CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
11/12/2021
16:00
C B BLANES CB BANYOLES C.C. SOTS-25 MASCULI A CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
11/12/2021
16:00
CBU LLORET SAMBA HOTELS NEGRE CB BLANES C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR
AVINGUDA DE RIERAL, S/N
11/12/2021
18:00
CB BLANES A C.B. CABRERA A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
11/12/2021
18:00
CB BLANES B CB LA VALL D'EN BAS C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
11/12/2021
19:00
UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA C B BLANES C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS DE LA CELLERA DE TER
CARRETERA ESCOLES S/N
11/12/2021
19:30
CB BLANES B CB SANT HILARI C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
12/12/2021
11:00
C B BLANES C C.B. FARNERS B C.T. SENIOR A MASCULI. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
12/12/2021
12:30
CB BLANES A C.B. CALELLA C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
12/12/2021
17:30
MILAR MARTINEZ - C.B. IGUALADA JFA CB BLANES A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
12/12/2021
18:00
CB BANYOLES CB BLANES A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
18/12/2021
09:00
C.B.BLANES B C.B. SANT HILARI C.T. MINI MASC. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
18/12/2021
09:00
BC FONTAJAU IN2IN C B BLANES A C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
18/12/2021
10:45
CB SANTA COLOMA CB BLANES A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
18/12/2021
10:45
C.B. FARNERS C.B.BLANES B C.T. MINI FEM. PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS
AVGDA SALVADOR SPRIU S/N
18/12/2021
11:00
CB BLANES A CEEB TORDERA C.T. MINI MASC. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
18/12/2021
11:00
C.B.BLANES C BÀSQUET ARBÚCIES C.T. MINI MASC. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
18/12/2021
13:00
CB BLANES SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET NEGRE C.T. CADET MASC. PROMOCIO CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
18/12/2021
16:00
C B BLANES UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA C.C. TERCERA CATEGORIA FEM CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
18/12/2021
16:00
CB BLANES A CB SALT VERD C.T. CADET FEMENI PROMOCIO CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
18/12/2021
16:00
LIMA-HORTA BARCELONA CB BLANES B C.C. JUNIOR FEMENI 1R. ANY PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
18/12/2021
17:45
CB SALT U40 C B BLANES C C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
18/12/2021
18:30
CESET A CB BLANES A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
18/12/2021
18:30
UNIÓ GIRONA MARISTES C B BLANES C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO MARISTES DE GIRONA
AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7
18/12/2021
19:30
CB BLANES A CESET C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
18/12/2021
19:30
CB SALT C CB BLANES B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
19/12/2021
09:00
JET CB BLANES B C.C. CADET FEMENI 1R. ANY POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
19/12/2021
10:45
AE BADALONES B CB BLANES A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
15/01/2022
09:00
CB BLANES A DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
15/01/2022
09:00
C.B.BLANES B VEDRUNA GIRONA '11 C.T. MINI FEM. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
15/01/2022
11:00
CB BLANES A UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA C.T. MINI MASC. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
15/01/2022
11:00
C.B.BLANES C BC MAÇANET C.T. MINI MASC. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
15/01/2022
12:00
BÀSQUET VILAFANT CB BLANES A C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT
CTRA. DE VILAFANT S/N
15/01/2022
13:00
CB BLANES B ADVISORIA MATARÓ MARESME 2007 C.C. CADET FEMENI 1R. ANY CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
15/01/2022
13:00
C.B.BLANES B BÀSQUET GIRONA U11 BLANC C.T. MINI MASC. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
15/01/2022
13:30
C B BLANES A BÀSQUET VILAFANT C.T. MINI FEM. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
15/01/2022
16:00
CB BLANES B GEIEG UNIGIRONA B C.C. JUNIOR FEMENI 1R. ANY CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
15/01/2022
16:00
C B BLANES CB SANT NARCIS U25 C.C. SOTS-25 MASCULI A CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
15/01/2022
16:00
C.B. GUIXOLS CB BLANES C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
15/01/2022
19:00
CB BESCANO B CB BLANES B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BESCANÓ
ZONA ESPORTIVA
16/01/2022
09:00
UE MATARO - FM - JGF CB BLANES A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
16/01/2022
11:00
C B BLANES C CESET C.T. SENIOR A MASCULI. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
16/01/2022
12:15
CB BLANES A CB SANT NARCIS U18 GINVEST C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
16/01/2022
12:30
CB BESCANO A CB BLANES A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BESCANÓ
ZONA ESPORTIVA
16/01/2022
17:00
CBU LLORET SAMBA HOTELS CB BLANES B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR
AVINGUDA DE RIERAL, S/N
22/01/2022
09:00
C.B.BLANES B C.B. FARNERS C.T. MINI MASC. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
22/01/2022
09:00
LA SALLE MANRESA A CB BLANES A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
22/01/2022
09:15
FD CASSANENC C B BLANES A C.T. MINI FEM. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
22/01/2022
11:00
CB BLANES A BÀSQUET VILAFANT C.T. MINI MASC. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
22/01/2022
11:00
C.B.BLANES C CBU LLORET SAMBA HOTELS VERD C.T. MINI MASC. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
22/01/2022
13:00
CB BLANES CB SANT NARCIS U16S C.T. CADET MASC. PROMOCIO CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
22/01/2022
16:00
CB BLANES B CEEB TORDERA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
22/01/2022
16:00
DRAFT GRAMENET CB BLANES B C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAVELLO LA BASTIDA
PRAT DE LA RIBA F. ATLETISME
22/01/2022
16:15
CBSAPS CB BLANES A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PISTA POL. 3 XEMENEIES
C/ VILA I VILA, 44
22/01/2022
17:30
CB BESCANO C B BLANES C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO MUNICIPAL DE BESCANÓ
ZONA ESPORTIVA
22/01/2022
18:00
CB BLANES A CB TONA A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
22/01/2022
18:00
CB BLANES A C.E. ONYAR C.T. CADET FEMENI PROMOCIO CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
22/01/2022
19:00
BC FONTAJAU IN2IN CB BLANES A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
22/01/2022
19:00
CBGX SANTJOANENC SENIOR A C B BLANES C C.T. SENIOR A MASCULI. POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS
C/ PAPERERA TORRAS, 2
22/01/2022
19:30
CB BLANES B CB SANT NARCÍS OTGIR C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
23/01/2022
10:30
UCAP U11 C.B.BLANES B C.T. MINI FEM. PAVELLÓ MUNICIPAL DE PERALADA
C/ COMTE ZAVELLA, S/N
23/01/2022
16:15
C.B GRUP BARNA A CB BLANES B C.C. JUNIOR FEMENI 1R. ANY NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
29/01/2022
09:00
C.B.BLANES B EEM CALDES MALAVELLA C.T. MINI FEM. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
29/01/2022
09:30
ATHLÈTIC SILENC C.B.BLANES C C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SILS
PLAÇA ESPORTS
29/01/2022
10:30
ADEPAF U12 CB BLANES A C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
29/01/2022
10:30
CB BESCANO C.B.BLANES B C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BESCANÓ
ZONA ESPORTIVA
29/01/2022
11:00
C B BLANES A CESET-MASMITJA C.T. MINI FEM. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
29/01/2022
16:00
BC TORROELLA CB BLANES B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A NOU PAVELLÓ MUNICIPAL D'ESPORTS DE TORROELLA DE MONTGRI
Ronda Pau Casals, s/n
29/01/2022
16:30
PRISCO-L'ESCALA C B BLANES C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO MUNICIPAL DE L'ESPORT DE L'ESCALA
RUSIÑOL, 4
29/01/2022
17:30
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS C B BLANES C C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS
C/ XALOC N. 22
29/01/2022
18:00
CB BLANES A SESE A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
29/01/2022
18:00
CB BLANES A SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET NEGRE C.T. CADET FEMENI PROMOCIO CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
29/01/2022
19:30
CB BLANES A CB QUART OBRES I SERVEIS CRUZ C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
29/01/2022
19:50
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET 2 CB BLANES B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
30/01/2022
12:30
CE PALAMÓS GROC CB BLANES A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
30/01/2022
12:30
BC MORABANC ANDORRA VERMELL CB BLANES A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA
C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35
30/01/2022
12:30
CEJ L'HOSPITALET B CB BLANES B C.C. JUNIOR FEMENI 1R. ANY POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES
SANT RAFAEL, S/N
30/01/2022
17:00
CB LLAGOSTERA A CB BLANES C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA
AVINGUDA DE L' ESPORT S/N
30/01/2022
18:45
CBU LLORET SAMBA HOTELS A CB BLANES A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR
AVINGUDA DE RIERAL, S/N
05/02/2022
09:00
CB BLANES A SESE A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
05/02/2022
09:00
C.B.BLANES B CB VILOBÍ C.T. MINI MASC. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
05/02/2022
09:00
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET C.B.BLANES B C.T. MINI FEM. PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
05/02/2022
10:30
ESCOLÀPIES FIGUERES C B BLANES A C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
05/02/2022
11:00
CB BLANES A BC FONTAJAU IN2IN GROC C.T. MINI MASC. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
05/02/2022
11:00
C.B.BLANES C CB HOSTALRIC C.T. MINI MASC. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
05/02/2022
16:00
CB BLANES B CBF CERDANYOLA JUNIOR PRIMER ANY C.C. JUNIOR FEMENI 1R. ANY CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
05/02/2022
16:00
C B BLANES CE CALDES DE MALAVELLA C.C. SOTS-25 MASCULI A CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
05/02/2022
16:00
CB BLANES B UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
05/02/2022
16:00
ESCOLÀPIES FIGUERES CB BLANES A C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
05/02/2022
18:00
CB BLANES A CE PALAMÓS DC C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
05/02/2022
18:15
BASKET ALMEDA GROC CB BLANES B C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
05/02/2022
19:30
CB BLANES B F.D CASSANENC B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
06/02/2022
11:00
C B BLANES C CE PALAMÓS GROC SHARKS C.T. SENIOR A MASCULI. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
06/02/2022
12:00
GEIEG UNIGIRONA VERMELL CB BLANES A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
06/02/2022
12:30
CB BLANES A MATARÓ PARC MARESME BOET C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
12/02/2022
09:00
C.B.BLANES B UCAP U11 C.T. MINI FEM. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
12/02/2022
09:00
NOU CAULES CLUB DE BASQUET C.B.BLANES C C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES
HORTS D'EN PERE PAU
12/02/2022
10:45
BÀSQUET GIRONA U12 VERMELL CB BLANES A C.T. MINI MASC. C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
12/02/2022
11:00
C B BLANES A UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA C.T. MINI FEM. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
12/02/2022
13:00
CB BLANES B DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU C.C. CADET FEMENI 1R. ANY CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
12/02/2022
16:00
CLUB JOVENTUT BADALONA B CB BLANES B C.C. JUNIOR FEMENI 1R. ANY PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
12/02/2022
16:00
CB QUART C B BLANES C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
12/02/2022
17:45
C.E.SANT NICOLAU 2 CB BLANES A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
12/02/2022
17:45
C.B. FARNERS A CB BLANES B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS
AVGDA SALVADOR SPRIU S/N
12/02/2022
18:00
CB BLANES A C.B. VILASSAR DE MAR NEGRE C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
12/02/2022
18:00
CB BLANES A BASQUET VEDRUNA PALAMÓS C.T. CADET FEMENI PROMOCIO CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
12/02/2022
18:00
CB VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 CB BLANES A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
12/02/2022
18:15
C. B. VILABLAREIX C B BLANES C C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL VILABLAREIX
C/ MARROC S/N
12/02/2022
19:30
CB BLANES A C.B. TORELLÓ SF C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
12/02/2022
19:30
C.B. GUIXOLS CB BLANES B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
13/02/2022
12:30
C.B. MOLLET A CB BLANES A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
19/02/2022
09:00
CB BLANES A CLUB JOVENTUT BADALONA B C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
19/02/2022
09:00
C.B.BLANES B CBU LLORET SAMBA HOTELS VERD C.T. MINI MASC. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
19/02/2022
10:30
CBU LLORET RECREATIVOS LLORET C.B.BLANES B C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR
AVINGUDA DE RIERAL, S/N
19/02/2022
11:00
CB BLANES A BASQUET VEDRUNA PALAMÓS C.T. MINI MASC. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
19/02/2022
12:00
CCE MONTESSORI PALAU CB BLANES A C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO COL.LEGI MONTESSORI-PALAU DE GIRONA
CAMI VELL DE FORNELLS, 33
19/02/2022
12:15
GEIEG UNIGIRONA A C B BLANES A C.T. MINI FEM. INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
19/02/2022
16:00
CB BLANES B CB BANYOLES C.C. JUNIOR FEMENI 1R. ANY CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
19/02/2022
16:00
C B BLANES CB LLAGOSTERA C.C. SOTS-25 MASCULI A CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
19/02/2022
16:00
CB BLANES B BÀSQUET GIRONA U17 TARONJA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
19/02/2022
17:30
PRISCO-L'ESCALA CB BLANES A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE L'ESPORT DE L'ESCALA
RUSIÑOL, 4
19/02/2022
17:45
GEIEG UNIGIRONA B CB BLANES B C.C. CADET FEMENI 1R. ANY INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
19/02/2022
18:00
CB BLANES A MULTICAPACITATS CB SALT A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
19/02/2022
19:00
CBU LLORET RECREATIVOS LLORET CB BLANES A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR
AVINGUDA DE RIERAL, S/N
19/02/2022
19:30
CB BLANES B BÀSQUET ARBÚCIES C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
20/02/2022
11:00
C B BLANES C CB HOSTALRIC C.T. SENIOR A MASCULI. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
20/02/2022
12:30
CB BLANES A SABADELL BQ VALLÈS U18 C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
05/03/2022
09:00
C.B.BLANES B BC TORROELLA VERMELL C.T. MINI FEM. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
05/03/2022
10:30
MASMITJÀ-CESET CB BLANES A C.T. MINI MASC. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
05/03/2022
11:00
C B BLANES A LES ALZINES BLAU C.T. MINI FEM. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
05/03/2022
13:00
CB BLANES B LIMA-HORTA BÀSQUET C.C. CADET FEMENI 1R. ANY CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
05/03/2022
16:00
C B BLANES CB LA VALL D'EN BAS C.C. SOTS-25 MASCULI A CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
05/03/2022
16:00
CB BLANES B CB OLOT GREDA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
05/03/2022
16:00
ADVISORIA MATARÓ MARESME 2005 CB BLANES B C.C. JUNIOR FEMENI 1R. ANY POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
05/03/2022
17:30
CB TONA CB BLANES A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL TONA
JAUME BALMES, S/N
05/03/2022
17:45
NOU BÀSQUET OLESA CB BLANES A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
05/03/2022
18:00
CB BLANES A PIZZERIA CLASSIC-AECAM MALGRAT C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
05/03/2022
18:00
CB BLANES A CBU LLORET RECREATIVOS LLORET C.T. CADET FEMENI PROMOCIO CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
05/03/2022
19:30
CB BLANES B CBU LLORET SAMBA HOTELS B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
06/03/2022
11:00
C B BLANES C CB PALAFOLLS B C.T. SENIOR A MASCULI. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
06/03/2022
17:45
JOVENTUT LES CORTS INTER CB BLANES A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
12/03/2022
09:00
CB BLANES A BÀSQUET GIRONA U14 VERMELL C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
12/03/2022
09:00
C.B.BLANES B CB SALT VERD C.T. MINI MASC. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
12/03/2022
09:00
CE PALAMOS QUERALT CASAS C.B.BLANES B C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
12/03/2022
11:00
CB BLANES A CB SALT NEGRE C.T. MINI MASC. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
12/03/2022
11:00
C.B.BLANES C CLUB BASQUET ANGLES C.T. MINI MASC. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
12/03/2022
11:00
CB SALT VERD C B BLANES A C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
12/03/2022
12:30
CB BANYOLES CB BLANES A C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
12/03/2022
16:00
BASQUET PORQUERES C B BLANES C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO MUNICIPAL DE PORQUERES
MONTSENY S/N
12/03/2022
16:00
BC FONTAJAU IN2IN CB BLANES B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
12/03/2022
18:00
CB BLANES A CB SANT CELONI C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
12/03/2022
19:30
CB BLANES A BÀSQUET VILAFANT C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
12/03/2022
19:45
C.E. ONYAR CB BLANES B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
13/03/2022
16:00
UE MATARO - GERMANS HOMS JGM CB BLANES A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
13/03/2022
18:00
UER PINEDA DE MAR CB BLANES A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
13/03/2022
18:00
BC MAÇANET C B BLANES C C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS DE MAÇANET DE LA SELVA
PASSEIG SANT LLORENÇS S/N
19/03/2022
09:00
CB BLANES A MATARÓ PARC MARESME BOET 1 C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
19/03/2022
12:00
UNIÓ GIRONA MARISTES VERMELL CB BLANES A C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MARISTES DE GIRONA
AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7
19/03/2022
16:00
C B BLANES BÀSQUET VILAFANT C.C. SOTS-25 MASCULI A CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
19/03/2022
16:00
CB BLANES B BÀSQUET VILAFANT C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
19/03/2022
18:00
CB BLANES A CB ADEPAF C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
19/03/2022
19:30
CB BLANES B CB QUART ASSISTRANS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
19/03/2022
19:45
C. B. VILABLAREIX CB BLANES A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL VILABLAREIX
C/ MARROC S/N
20/03/2022
11:00
C B BLANES C CLUB ESPORTIU JOVENTUT CELRA C.T. SENIOR A MASCULI. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
20/03/2022
12:30
CB BLANES A CB GRANOLLERS 2 C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
26/03/2022
11:45
CREU ALTA SABADELL 1 CB BLANES A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO CAN BALSACH
CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA)
26/03/2022
17:00
CB SANT HILARI CB BLANES B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS SANT HILARI SACALM
CTRA FONT PICANT S/N
26/03/2022
17:30
CB LA VALL D'EN BAS CB BLANES B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A CENTRE ESPORTIU D'EN BAS
C/ PISCINA S/N
26/03/2022
18:00
CB BLANES A MILAR MARTINEZ - C.B. IGUALADA JFA C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
26/03/2022
18:00
CB BLANES A BC FONTAJAU IN2IN C.T. CADET FEMENI PROMOCIO CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
26/03/2022
19:15
UNIÓ ATLÈTICA TOSSA C B BLANES C C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE TOSSA DE MAR
ZONA ESPORTIVA-CTRA LLAGOSTERA
26/03/2022
19:15
CB OLOT C B BLANES C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
26/03/2022
19:30
CB BLANES A CB BANYOLES C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
27/03/2022
12:30
C.B. CABRERA A CB BLANES A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR
LA RIERA S/N
02/04/2022
09:00
CB BLANES A EL CÍRCOL A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
02/04/2022
12:30
CB OLOT GREDA CB BLANES A C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
02/04/2022
16:00
C B BLANES CBGX SANTJOANENC SUB-25 C.C. SOTS-25 MASCULI A CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
02/04/2022
17:00
CESET CB BLANES A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
02/04/2022
18:00
CB BLANES A CESET A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
02/04/2022
19:30
CB BLANES B CB SALT C C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
03/04/2022
11:00
C B BLANES C UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA MAF C.T. SENIOR A MASCULI. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
03/04/2022
12:30
CB BLANES A CB QUART REALE SEGUROS C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
23/04/2022
16:00
C.B. CALELLA CB BLANES A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
23/04/2022
17:45
NAYOX CBF LLEIDA CB BLANES A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA
C/ BARO DE MAIALS, 117
23/04/2022
17:45
C.B. FARNERS B C B BLANES C C.T. SENIOR A MASCULI. PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS
AVGDA SALVADOR SPRIU S/N
23/04/2022
18:00
CB BLANES A CE PALAMOS QUERALT CASAS C.T. CADET FEMENI PROMOCIO CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
24/04/2022
16:00
CB BANYOLES C B BLANES C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
30/04/2022
09:00
CB BLANES A CB SANTA COLOMA C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
30/04/2022
16:00
C B BLANES UNIÓ GIRONA MARISTES C.C. SOTS-25 MASCULI A CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
30/04/2022
17:45
CB SALT VERD CB BLANES A C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
01/05/2022
11:00
C B BLANES C CB SALT U40 C.T. SENIOR A MASCULI. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
01/05/2022
12:30
CB BLANES A AE BADALONES B C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
07/05/2022
16:00
CB SANT NARCIS U18 GINVEST CB BLANES A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
07/05/2022
18:00
CB BLANES A BÀSQUET VILAFANT C.T. CADET FEMENI PROMOCIO CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
07/05/2022
19:45
CB SANT NARCIS U25 C B BLANES C.C. SOTS-25 MASCULI A PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
08/05/2022
11:30
CESET C B BLANES C C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
08/05/2022
12:30
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE CB BLANES A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
14/05/2022
09:00
CB BLANES A LA SALLE MANRESA A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
14/05/2022
10:45
C.E. ONYAR CB BLANES A C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
14/05/2022
16:00
C B BLANES CB BESCANO C.C. SOTS-25 MASCULI A CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
15/05/2022
11:00
C B BLANES C CBGX SANTJOANENC SENIOR A C.T. SENIOR A MASCULI. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43