Calendari Global Club

CLUB BASQUET RIPOLLET

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
17/10/2020
17:45
MARESWAGEN - ARENYS BÀSQUET C.B. RIPOLLET B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
18/10/2020
10:30
C.B. RIPOLLET AE LES CORTS-UBAE C.C. SOTS-25 FEMENI NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
18/10/2020
12:00
C.B. RIPOLLET A SANT QUIRZE B.C. C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
18/10/2020
16:00
C.B. RIPOLLET VIROLAI C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
18/10/2020
18:00
SABADELL SUD CB B C.B. RIPOLLET C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
18/10/2020
19:00
C.B. CASTELLAR GALVAL MOTOR - C.B. RIPOLLET COPA CATALUNYA MASCULINA NOU PAVELLO ZONA PUIGVERT
PAIS VALENCIA, S/N
24/10/2020
16:00
BÀSQUET-CEISSA C.B. RIPOLLET C.C. SOTS-25 FEMENI PAVELLO COTXERES BORBO
RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS)
24/10/2020
18:30
C.B. RIPOLLET C.B. CASTELLAR GROC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
24/10/2020
20:00
C.B. RIPOLLET CLUB BASQUET GUINARDÓ A C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
25/10/2020
11:00
C.E.B.SANT JORDI C.B. RIPOLLET C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAV. C.E.B. SANT JORDI
CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT)
25/10/2020
16:00
C.E.SANT NICOLAU B C.B. RIPOLLET A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
25/10/2020
17:00
C.B. RIPOLLET B C.B. VILASSAR DE MAR C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
25/10/2020
19:00
GALVAL MOTOR - C.B. RIPOLLET PUJOL CB MOLLERUSSA COPA CATALUNYA MASCULINA NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
31/10/2020
17:30
C.B. RIPOLLET CLUB NATACIO TERRASSA C C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
31/10/2020
19:00
C.B. RIPOLLET CB PEDAGOGIUM A C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
31/10/2020
19:30
CB NAVÀS VISCOLA GALVAL MOTOR - C.B. RIPOLLET COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS
PAU CASALS, S/N
31/10/2020
19:30
AB PREMIA C.B. RIPOLLET B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR
CAMI DEL MIG, 62
01/11/2020
16:00
C.B. RIPOLLET C.E. MARISTES RUBÍ C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
01/11/2020
17:45
C.B. RIPOLLET CB SANT JUST B C.C. SOTS-25 FEMENI NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
01/11/2020
19:30
C.B. RIPOLLET A FEMENI MARESME-UNIÓ ESPORTIVA MATARÓ B C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
07/11/2020
10:30
UE SANT CUGAT VERD C.B. RIPOLLET C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
08/11/2020
10:30
CB LA SALLE HORTA C.B. RIPOLLET C.C. SOTS-25 FEMENI LA SALLE HORTA
HEDILLA, 66
08/11/2020
17:00
C.B. RIPOLLET B MARISTES ADEMAR B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
08/11/2020
17:30
CB CERDANYOLA AL DIA C.B. RIPOLLET C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
08/11/2020
17:45
BASQUET NOU BARRIS C.B. RIPOLLET C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESPORTIU VALLDAURA
BALTASAR GRACIAN, 7
08/11/2020
17:45
CONSTRUCTORA PEREFRAN C.B. MOLLET A C.B. RIPOLLET A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
08/11/2020
19:00
GALVAL MOTOR - C.B. RIPOLLET CB CERDANYOLA AL DIA A COPA CATALUNYA MASCULINA NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
14/11/2020
17:30
C.B. RIPOLLET MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
14/11/2020
17:45
CLUB NATACIÓ SABADELL A GALVAL MOTOR - C.B. RIPOLLET COPA CATALUNYA MASCULINA CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
14/11/2020
19:00
C.B. RIPOLLET EPSA C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
14/11/2020
21:15
EL CÍRCOL VETERANS C.B. RIPOLLET B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
15/11/2020
16:00
C.B. RIPOLLET CB IPSI 03 C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
15/11/2020
17:45
C.B. RIPOLLET BC TECLA SALA C.C. SOTS-25 FEMENI NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
15/11/2020
19:30
C.B. RIPOLLET A CB GRANOLLERS 2 C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
21/11/2020
16:00
BÀSQUETOMS C.B. RIPOLLET C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO OMS I DE PRAT
ROGER DE FLOR 1
22/11/2020
16:00
VEDRUNA GRÀCIA C.B. RIPOLLET C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
22/11/2020
17:00
C.B. RIPOLLET B C.B. CANET C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
22/11/2020
19:00
GALVAL MOTOR - C.B. RIPOLLET TERRA ENDINS CB VILATORRADA COPA CATALUNYA MASCULINA NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
22/11/2020
19:15
CLINICA DENTAL CAN PARELLADA C.B. RIPOLLET A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO CAN PARELLADA
C/ EUROPA S/N JUNT CAMP FUTBOL
22/11/2020
19:30
BASQUET NOU BARRIS C.B. RIPOLLET C.C. SOTS-25 FEMENI POLIESPORTIU VALLDAURA
BALTASAR GRACIAN, 7
28/11/2020
16:30
LA CONCÒRDIA-C.B. CABRILS C.B. RIPOLLET B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
28/11/2020
17:30
C.B. RIPOLLET QBASKET SANT CUGAT BLAU C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
28/11/2020
18:15
SEINTOSOFT CN TARREGA GALVAL MOTOR - C.B. RIPOLLET COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU
C/ VERGE DE MONTSERRAT, S/N
28/11/2020
19:00
C.B. RIPOLLET C.B. CASTELLAR C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
29/11/2020
16:00
C.B. RIPOLLET JAC SANTS B C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
29/11/2020
17:45
C.B. RIPOLLET C.B.COLL C.C. SOTS-25 FEMENI NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
29/11/2020
19:30
C.B. RIPOLLET A AB PREMIA C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
12/12/2020
12:30
U.E. CLARET C.B. RIPOLLET C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
12/12/2020
16:00
F.C. MARTINENC BÀSQUET C.B. RIPOLLET C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
13/12/2020
10:30
UE BARBERA BLANC C.B. RIPOLLET C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
13/12/2020
16:00
ASME A C.B. RIPOLLET C.C. SOTS-25 FEMENI COMPLEX ESPORTIU LA VERNEDA
BINEFAR, 10-14
13/12/2020
17:00
C.B. RIPOLLET B BÀSQUET ALELLA A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
13/12/2020
18:00
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S C.B. RIPOLLET A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS
C/ SANTS MARTIRS, S/N
13/12/2020
19:00
GALVAL MOTOR - C.B. RIPOLLET CLUB NATACIO TERRASSA A COPA CATALUNYA MASCULINA NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
19/12/2020
17:30
C.B. RIPOLLET C.E. SFERIC VERD C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
19/12/2020
19:00
C.B. RIPOLLET C.B. RAMON LLULL C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
20/12/2020
16:00
C.B. RIPOLLET VEDRUNA GRÀCIA C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
20/12/2020
17:45
C.B. RIPOLLET CE VILA OLÍMPICA C.C. SOTS-25 FEMENI NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
20/12/2020
18:00
C.B.CASTELLBISBAL A GALVAL MOTOR - C.B. RIPOLLET COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA
AGRICULTURA, S/N
20/12/2020
19:30
C.B. RIPOLLET A QBASKET FEMENÍ SANT CUGAT NEGRE C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
20/12/2020
19:30
PATRIMONIAL MATARÓ PARC MARESME C.B. RIPOLLET B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
16/01/2021
19:00
C.E.VALLDEMIA-MARISTES A C.B. RIPOLLET B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU VALLDEMIA
MOSSEN FORNELLS, S/N
16/01/2021
19:00
C.B. RIPOLLET SABADELL SUD CB B C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
17/01/2021
16:00
C.B. RIPOLLET BOSCO HORTA C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
17/01/2021
17:45
C.B. RIPOLLET CB MATADEPERA TARONJA C.C. SOTS-25 FEMENI NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
17/01/2021
18:00
BASQUETPIASABADELL - M3E2 ENGINYERIA HIGIÈNICA GALVAL MOTOR - C.B. RIPOLLET COPA CATALUNYA MASCULINA ESCOLA PIA SABADELL
GARCILASO, 99
17/01/2021
19:30
C.B. RIPOLLET A CB TONA C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
23/01/2021
11:45
LESTONNAC C.B. RIPOLLET C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A COL.LEGI LESTONNAC
PAU CLARIS 123
24/01/2021
12:00
C.B. CASTELLAR GROC C.B. RIPOLLET C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B NOU PAVELLO ZONA PUIGVERT
PAIS VALENCIA, S/N
24/01/2021
17:00
C.B. RIPOLLET B AE BADALONES B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
24/01/2021
17:45
LA SALLE BONANOVA C.B. RIPOLLET C.C. SOTS-25 FEMENI POLIESP. LA SALLE BONANOVA
SANT JOAN DE LA SALLE, 20-36
24/01/2021
19:00
BASQUET NEUS C.B. RIPOLLET A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
24/01/2021
19:00
GALVAL MOTOR - C.B. RIPOLLET RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET B COPA CATALUNYA MASCULINA NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
24/01/2021
19:30
CLUB BASQUET GUINARDÓ A C.B. RIPOLLET C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 EDIFICI TREVOL
TREVOL, 9-19
30/01/2021
11:30
VIROLAI C.B. RIPOLLET C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
30/01/2021
12:00
AE LES CORTS-UBAE C.B. RIPOLLET C.C. SOTS-25 FEMENI POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
30/01/2021
16:00
CLUB NATACIO TERRASSA C C.B. RIPOLLET C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET
AV. DE L'ABAT MARCET, 200
31/01/2021
10:30
CB PEDAGOGIUM A C.B. RIPOLLET C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
31/01/2021
12:00
SANT QUIRZE B.C. C.B. RIPOLLET A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. GIMNAS MUNICIPAL SANT QUIRZE
FINAL AV. ARRAHONA S/N
31/01/2021
17:00
C.B. RIPOLLET B MARESWAGEN - ARENYS BÀSQUET C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
31/01/2021
19:00
GALVAL MOTOR - C.B. RIPOLLET C.B. CASTELLAR COPA CATALUNYA MASCULINA NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
06/02/2021
17:00
C.B. VILASSAR DE MAR C.B. RIPOLLET B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL LA BOBILA
AV. EDUARD FERRES, 190-206
06/02/2021
17:30
C.B. RIPOLLET UE SANT CUGAT VERD C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
06/02/2021
19:00
C.B. RIPOLLET CB CERDANYOLA AL DIA C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
06/02/2021
19:30
PUJOL CB MOLLERUSSA GALVAL MOTOR - C.B. RIPOLLET COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
07/02/2021
16:00
C.B. RIPOLLET C.E.B.SANT JORDI C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
07/02/2021
17:45
C.B. RIPOLLET BÀSQUET-CEISSA C.C. SOTS-25 FEMENI NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
07/02/2021
19:30
C.B. RIPOLLET A C.E.SANT NICOLAU B C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
20/02/2021
16:00
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS C.B. RIPOLLET C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO ESPORTIU D'ARTES
BARCELONA, S/N
20/02/2021
18:30
FEMENI MARESME-UNIÓ ESPORTIVA MATARÓ B C.B. RIPOLLET A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL SANT ANDREU
CONTRABANDISTES, S/N
20/02/2021
19:00
C.E. MARISTES RUBÍ C.B. RIPOLLET C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A MARISTES RUBI
CA N'ORIOL, 25
21/02/2021
12:30
EPSA C.B. RIPOLLET C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 C.E.M. RAVAL - CAN RICART
SANT OLEGUER. 10
21/02/2021
17:00
C.B. RIPOLLET B AB PREMIA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
21/02/2021
19:00
GALVAL MOTOR - C.B. RIPOLLET CB NAVÀS VISCOLA COPA CATALUNYA MASCULINA NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
21/02/2021
19:15
CB SANT JUST B C.B. RIPOLLET C.C. SOTS-25 FEMENI PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
27/02/2021
17:30
C.B. RIPOLLET BÀSQUETOMS C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
27/02/2021
19:00
C.B. RIPOLLET VEDRUNA GRÀCIA C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
27/02/2021
19:30
CB CERDANYOLA AL DIA A GALVAL MOTOR - C.B. RIPOLLET COPA CATALUNYA MASCULINA PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
28/02/2021
16:00
C.B. RIPOLLET BASQUET NOU BARRIS C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
28/02/2021
17:45
C.B. RIPOLLET CB LA SALLE HORTA C.C. SOTS-25 FEMENI NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
28/02/2021
19:30
C.B. RIPOLLET A CONSTRUCTORA PEREFRAN C.B. MOLLET A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
28/02/2021
19:45
MARISTES ADEMAR B C.B. RIPOLLET B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
06/03/2021
16:00
CB GRANOLLERS 2 C.B. RIPOLLET A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
06/03/2021
16:30
C.B. CASTELLAR C.B. RIPOLLET C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 NOU PAVELLO ZONA PUIGVERT
PAIS VALENCIA, S/N
07/03/2021
12:30
BC TECLA SALA C.B. RIPOLLET C.C. SOTS-25 FEMENI POLIESPORTIU GORNAL - COMPLEX MUNICIPAL EUROPA-GORNAL
CAN TRIES, 20-28
07/03/2021
17:00
CB IPSI 03 C.B. RIPOLLET C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
07/03/2021
17:00
C.B. RIPOLLET B EL CÍRCOL VETERANS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
07/03/2021
17:45
QBASKET SANT CUGAT BLAU C.B. RIPOLLET C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
07/03/2021
19:00
GALVAL MOTOR - C.B. RIPOLLET CLUB NATACIÓ SABADELL A COPA CATALUNYA MASCULINA NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
13/03/2021
17:30
C.B. RIPOLLET UE BARBERA BLANC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
13/03/2021
19:00
C.B. RIPOLLET F.C. MARTINENC BÀSQUET C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
13/03/2021
19:30
C.B. CANET C.B. RIPOLLET B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR
CATALUNYA, S/N
13/03/2021
20:00
TERRA ENDINS CB VILATORRADA GALVAL MOTOR - C.B. RIPOLLET COPA CATALUNYA MASCULINA PAV.MPAL. ST.JOAN VILATORRADA
CTRA. DE CALAF, S/N
14/03/2021
17:45
C.B. RIPOLLET BASQUET NOU BARRIS C.C. SOTS-25 FEMENI NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
14/03/2021
19:30
C.B. RIPOLLET A CLINICA DENTAL CAN PARELLADA C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
20/03/2021
12:30
C.B.COLL C.B. RIPOLLET C.C. SOTS-25 FEMENI PISTA CREUETA DEL COLL
CASTELLTERÇOL, S/N
20/03/2021
16:00
AB PREMIA C.B. RIPOLLET A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR
CAMI DEL MIG, 62
20/03/2021
19:30
C.E. SFERIC VERD C.B. RIPOLLET C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
21/03/2021
10:30
JAC SANTS B C.B. RIPOLLET C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
21/03/2021
11:00
C.B. RAMON LLULL C.B. RIPOLLET C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
21/03/2021
17:00
C.B. RIPOLLET B LA CONCÒRDIA-C.B. CABRILS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
21/03/2021
19:00
GALVAL MOTOR - C.B. RIPOLLET SEINTOSOFT CN TARREGA COPA CATALUNYA MASCULINA NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
11/04/2021
11:00
BÀSQUET ALELLA A C.B. RIPOLLET B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU ABELARDO VERA
PG. CREU DE PEDRA, S/N
11/04/2021
16:00
C.B. RIPOLLET U.E. CLARET C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
11/04/2021
17:45
C.B. RIPOLLET ASME A C.C. SOTS-25 FEMENI NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
11/04/2021
19:15
CLUB NATACIO TERRASSA A GALVAL MOTOR - C.B. RIPOLLET COPA CATALUNYA MASCULINA C.N. TERRASSA - PAVELLO POLIESPORTIU
JOCS OLIMPICS, S/N
11/04/2021
19:30
C.B. RIPOLLET A CB VILASSAR DE DALT ROGER'S C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
17/04/2021
19:30
VEDRUNA GRÀCIA C.B. RIPOLLET C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
18/04/2021
17:00
C.B. RIPOLLET B PATRIMONIAL MATARÓ PARC MARESME C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
18/04/2021
17:45
QBASKET FEMENÍ SANT CUGAT NEGRE C.B. RIPOLLET A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
18/04/2021
19:00
GALVAL MOTOR - C.B. RIPOLLET C.B.CASTELLBISBAL A COPA CATALUNYA MASCULINA NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
18/04/2021
20:00
CE VILA OLÍMPICA C.B. RIPOLLET C.C. SOTS-25 FEMENI CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
24/04/2021
12:00
BOSCO HORTA C.B. RIPOLLET C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A COL·LEGI SALESIA S. JOAN BOSCO
PG. LA VALL D'HEBRON, 258-260
24/04/2021
17:30
CB TONA C.B. RIPOLLET A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL TONA
JAUME BALMES, S/N
25/04/2021
13:00
CB MATADEPERA TARONJA C.B. RIPOLLET C.C. SOTS-25 FEMENI PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA
ENRIC GENESCA CORTES S/N
25/04/2021
17:00
C.B. RIPOLLET B C.E.VALLDEMIA-MARISTES A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
25/04/2021
19:00
GALVAL MOTOR - C.B. RIPOLLET BASQUETPIASABADELL - M3E2 ENGINYERIA HIGIÈNICA COPA CATALUNYA MASCULINA NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
08/05/2021
17:45
RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET B GALVAL MOTOR - C.B. RIPOLLET COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
09/05/2021
16:00
C.B. RIPOLLET LESTONNAC C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
09/05/2021
17:45
C.B. RIPOLLET LA SALLE BONANOVA C.C. SOTS-25 FEMENI NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
09/05/2021
17:45
AE BADALONES B C.B. RIPOLLET B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
09/05/2021
19:30
C.B. RIPOLLET A BASQUET NEUS C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30