Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
30/09/2023
|
09:00
|
E.B. ROSELLA NEGRE | CLUB NATACIO TERRASSA B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
30/09/2023
|
09:00
|
E.B. ROSELLA 2013 | BÀSQUET MANRESA BLANC | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
30/09/2023
|
09:00
|
E.B. ROSELLA BLANC | CLUB NATACIO TERRASSA B | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE VACARISSES AV. TRIAS FARGAS, S/N |
|
30/09/2023
|
10:30
|
CREU ALTA SABADELL ARLEQUINAT | E.B. ROSELLA | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
30/09/2023
|
10:45
|
E.B. ROSELLA | CLUB BASQUET ARGENTONA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
30/09/2023
|
10:45
|
E.B. ROSELLA BLANC | BASQUET SANT PERE 1R ANY BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE VACARISSES AV. TRIAS FARGAS, S/N |
|
30/09/2023
|
11:00
|
CLUB NATACIÓ SABADELL | E.B. ROSELLA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus) MONTCADA, 21 |
|
30/09/2023
|
11:30
|
BASQUET SANT PERE 2N ANY | E.B. ROSELLA VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
30/09/2023
|
13:30
|
CREU ALTA SABADELL VERMELL | E.B. ROSELLA NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
01/10/2023
|
09:00
|
JET TERRASSA U10 | E.B. ROSELLA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU CAN JOFRESA BADALONA, 4 |
|
01/10/2023
|
10:30
|
UE BARBERA C | E.B. ROSELLA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU CAN SERRA PASSEIG DR. MORAGAS, 112 |
|
01/10/2023
|
10:45
|
E.B. ROSELLA VERMELL | CB CASTELLBISBAL | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
01/10/2023
|
16:00
|
GARDEN TRILLES - CB LLÍVIA PUIGCERDÀ | E.B. ROSELLA BLANC | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO FORUM DE LLIVIA C/ DE L-ESPORT S/N |
|
01/10/2023
|
17:30
|
UE SANT CUGAT BLAU | E.B. ROSELLA NEGRE | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
07/10/2023
|
09:00
|
E.B. ROSELLA BLANC | ESCOLA PIA TERRASSA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE VACARISSES AV. TRIAS FARGAS, S/N |
|
07/10/2023
|
09:00
|
E.B. ROSELLA VERMELL | PAIDOS-ASFE U10M VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
07/10/2023
|
09:00
|
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB B | E.B. ROSELLA NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | C.E.M. CAN CASABLANQUES - Pista Nova C/ PRIORAT s/n |
|
07/10/2023
|
10:30
|
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB A | E.B. ROSELLA BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | C.E.M. CAN CASABLANQUES - Pista Nova C/ PRIORAT s/n |
|
07/10/2023
|
10:45
|
E.B. ROSELLA | SFERIC VERD | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE VACARISSES AV. TRIAS FARGAS, S/N |
|
07/10/2023
|
10:45
|
E.B. ROSELLA VERMELL | C.E.B. SANT JORDI BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
07/10/2023
|
10:45
|
E.B. ROSELLA | CLUB NATACIO TERRASSA A | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
07/10/2023
|
11:00
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS NEGRE | E.B. ROSELLA BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
07/10/2023
|
11:00
|
ESPORT BASE DEL PAPIOL | E.B. ROSELLA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL EL PAPIOL PAU CASALS S/N |
|
07/10/2023
|
12:30
|
E.B. ROSELLA | C.B. RIPOLLET B MIXTE | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
07/10/2023
|
16:00
|
UER PINEDA DE MAR | E.B. ROSELLA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO NINO BUSCATO BARCELONA, 33-35 |
|
08/10/2023
|
09:00
|
E.B. ROSELLA NEGRE | CB LA MERCÈ | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
08/10/2023
|
10:00
|
C.B. SANT ANDREU | E.B. ROSELLA VERMELL | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | C.P. JOSEP PLA JOSEP PLA, S/N |
|
08/10/2023
|
10:45
|
E.B. ROSELLA NEGRE | QBASKET SANT CUGAT BLAU | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
08/10/2023
|
11:00
|
CLUB NATACIO TERRASSA A | E.B. ROSELLA VERMELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
08/10/2023
|
11:00
|
SABADELL BQ VALLÈS U11M | E.B. ROSELLA 2013 | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | SABADELL SPORTS CENTER-CASABLANCAS C/ FONT I SAGUÉ, S/N (Accés al costat núm. 1) |
|
08/10/2023
|
12:30
|
E.B. ROSELLA | SFERIC 09 VERD | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
08/10/2023
|
16:00
|
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB | E.B. ROSELLA VERMELL | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | C.E.M. CAN CASABLANQUES - Pista Nova C/ PRIORAT s/n |
|
21/10/2023
|
09:00
|
E.B. ROSELLA NEGRE | CLUB NATACIÓ SABADELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
21/10/2023
|
09:00
|
UE BARBERA A | E.B. ROSELLA VERMELL | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU CAN SERRA PASSEIG DR. MORAGAS, 112 |
|
21/10/2023
|
09:00
|
CLUB NATACIO TERRASSA B | E.B. ROSELLA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
21/10/2023
|
09:00
|
CB MATADEPERA TARONJA | E.B. ROSELLA NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA ENRIC GENESCA CORTES S/N |
|
21/10/2023
|
09:30
|
C.E.B. SANT JORDI BLAU | E.B. ROSELLA BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
21/10/2023
|
10:30
|
CB LA MERCÈ | E.B. ROSELLA BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
21/10/2023
|
10:30
|
SANT GABRIEL RIPOLLET VERMELL | E.B. ROSELLA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | COL. SANT GABRIEL RIPOLLET NORD, 32-36 |
|
21/10/2023
|
10:45
|
E.B. ROSELLA 2013 | PEGANDTINA.COM BC MORABANC ANDORRA 2013 | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
21/10/2023
|
10:45
|
BÀSQUET MANRESA BLANC | E.B. ROSELLA VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
21/10/2023
|
12:30
|
E.B. ROSELLA | CB SANTA PERPETUA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
21/10/2023
|
12:45
|
E.B. ROSELLA | C.B.CASTELLAR A | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE VACARISSES AV. TRIAS FARGAS, S/N |
|
21/10/2023
|
16:00
|
E.B. ROSELLA BLANC | BASQUET SANT PERE FEMENI | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
22/10/2023
|
09:00
|
E.B. ROSELLA NEGRE | CB MATADEPERA TARONJA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
22/10/2023
|
09:00
|
QBASKET SANT CUGAT NEGRE | E.B. ROSELLA VERMELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
22/10/2023
|
10:45
|
E.B. ROSELLA NEGRE | UE BARBERA B | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
22/10/2023
|
12:30
|
E.B. ROSELLA VERMELL | SFERIC 2012 BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
26/10/2023
|
19:30
|
E.B. ROSELLA VERMELL | SHAD C.B. MOLLET A | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
28/10/2023
|
09:00
|
E.B. ROSELLA VERMELL | SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
28/10/2023
|
09:00
|
E.B. ROSELLA BLANC | BASQUET SANT PERE 2N ANY BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE VACARISSES AV. TRIAS FARGAS, S/N |
|
28/10/2023
|
09:30
|
MANRESA CBF 3 | E.B. ROSELLA BLANC | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESCOLA JOVIAT FOLCH I TORRES CANT PG. RIU |
|
28/10/2023
|
10:00
|
CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA | E.B. ROSELLA NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO CAN PARELLADA C/ EUROPA S/N JUNT CAMP FUTBOL |
|
28/10/2023
|
10:30
|
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 | E.B. ROSELLA VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
28/10/2023
|
10:30
|
CREU ALTA SABADELL | E.B. ROSELLA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
28/10/2023
|
10:45
|
E.B. ROSELLA VERMELL | PAIDOS-ASFE U13M | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
28/10/2023
|
10:45
|
E.B. ROSELLA BLANC | BÀSQUETOMS MINI MIXTE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE VACARISSES AV. TRIAS FARGAS, S/N |
|
28/10/2023
|
10:45
|
RIPOLL OLIVERAS - CB LLÍVIA PUIGCERDÀ | E.B. ROSELLA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO FORUM DE LLIVIA C/ DE L-ESPORT S/N |
|
28/10/2023
|
12:30
|
E.B. ROSELLA | AMVET-AECAM MALGRAT | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
28/10/2023
|
16:00
|
UE SANT CUGAT GROC | E.B. ROSELLA VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | C.E.I.P. CATALUNYA CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130 |
|
29/10/2023
|
09:00
|
E.B. ROSELLA 2013 | C.E SANT NICOLAU BLANC | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
29/10/2023
|
09:30
|
CBF CERDANYOLA U10 PREMINI BLANC | E.B. ROSELLA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
29/10/2023
|
10:45
|
E.B. ROSELLA NEGRE | CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA 1 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
29/10/2023
|
12:00
|
UE SANT CUGAT GROC | E.B. ROSELLA | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA VIARÓ AV. ALCALDE BARNILS, 2 |
|
29/10/2023
|
12:30
|
E.B. ROSELLA VERMELL | CREU ALTA SABADELL 1 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
29/10/2023
|
13:00
|
CB CERDANYOLA AL DIA C | E.B. ROSELLA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
29/10/2023
|
19:30
|
U. B. LLEFIÀ B | E.B. ROSELLA NEGRE | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LLEFIA DR. BASSOLS, 109-119 |
|
04/11/2023
|
08:45
|
BASQUETPIASABADELL A | E.B. ROSELLA NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
04/11/2023
|
09:00
|
E.B. ROSELLA | CB REGINA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
04/11/2023
|
09:00
|
E.B. ROSELLA VERMELL | NOU BÀSQUET OLESA VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
04/11/2023
|
09:00
|
TALENOM BOET MATARÓ | E.B. ROSELLA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
04/11/2023
|
09:00
|
C.B. NAVAS BLANC MIXTE | E.B. ROSELLA BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
04/11/2023
|
10:00
|
E.B. ROSELLA BLANC | CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA 2 | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE VACARISSES AV. TRIAS FARGAS, S/N |
|
04/11/2023
|
10:45
|
E.B. ROSELLA VERMELL | C.E SANT NICOLAU GRANA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
04/11/2023
|
10:45
|
E.B. ROSELLA NEGRE | CB MATADEPERA TARONJA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
04/11/2023
|
10:45
|
CB BELLVITGE - JOAN XXIII | E.B. ROSELLA VERMELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | C.E. JOAN XXIII NTRA. SRA. BELLVITGE, 100-110 |
|
04/11/2023
|
11:00
|
CB REGINA | E.B. ROSELLA BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO REGINA CARMELI SANT SEBASTIA, 34 |
|
04/11/2023
|
11:45
|
E.B. ROSELLA | CB REGINA | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE VACARISSES AV. TRIAS FARGAS, S/N |
|
04/11/2023
|
12:00
|
SANT GABRIEL RIPOLLET | E.B. ROSELLA VERMELL | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COL. SANT GABRIEL RIPOLLET NORD, 32-36 |
|
04/11/2023
|
12:00
|
SALESIANS SABADELL | E.B. ROSELLA VERMELL | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | COL. S. JOAN BOSCO (SALESIANS) AV. DON BOSCO, S/N |
|
04/11/2023
|
12:30
|
E.B. ROSELLA NEGRE | UE SANT CUGAT BLANC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
04/11/2023
|
12:30
|
E.B. ROSELLA | JOVENTUT BADALONA 2 | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
05/11/2023
|
09:00
|
E.B. ROSELLA VERMELL | VITALDENT C.B. L'HOSPITALET | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
05/11/2023
|
10:45
|
E.B. ROSELLA NEGRE | C.E. MARISTES RUBÍ BLAU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
05/11/2023
|
12:30
|
E.B. ROSELLA | ARBÓ CLIMATITZACIÓ ACB PALAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
11/11/2023
|
09:00
|
E.B. ROSELLA | JET TERRASSA U10 | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
11/11/2023
|
09:00
|
E.B. ROSELLA NEGRE | CN TERRASSA VERMELL | ESCOBOL | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
11/11/2023
|
09:00
|
VITALDENT C.B. L'HOSPITALET | E.B. ROSELLA VERMELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
11/11/2023
|
10:30
|
CLUB BASQUET ARGENTONA | E.B. ROSELLA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
11/11/2023
|
10:45
|
E.B. ROSELLA | CREU ALTA SABADELL ARLEQUINAT | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE VACARISSES AV. TRIAS FARGAS, S/N |
|
11/11/2023
|
10:45
|
E.B. ROSELLA NEGRE | CREU ALTA SABADELL VERMELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
11/11/2023
|
10:45
|
CLUB NATACIO TERRASSA B | E.B. ROSELLA NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
11/11/2023
|
10:45
|
BÀSQUET MANRESA BLANC | E.B. ROSELLA 2013 | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
11/11/2023
|
10:45
|
CLUB NATACIO TERRASSA B | E.B. ROSELLA BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
11/11/2023
|
12:30
|
E.B. ROSELLA | CLUB NATACIÓ SABADELL | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
11/11/2023
|
12:30
|
E.B. ROSELLA BLANC | GARDEN TRILLES - CB LLÍVIA PUIGCERDÀ | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE VACARISSES AV. TRIAS FARGAS, S/N |
|
11/11/2023
|
12:45
|
BASQUET SANT PERE 1R ANY BLANC | E.B. ROSELLA BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
12/11/2023
|
09:00
|
E.B. ROSELLA VERMELL | BASQUET SANT PERE 2N ANY | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
12/11/2023
|
09:00
|
CB CASTELLBISBAL | E.B. ROSELLA VERMELL | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA AGRICULTURA, S/N |
|
12/11/2023
|
09:15
|
SHAD C.B. MOLLET A | E.B. ROSELLA VERMELL | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
12/11/2023
|
10:45
|
E.B. ROSELLA | UE BARBERA C | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
12/11/2023
|
12:30
|
E.B. ROSELLA NEGRE | UE SANT CUGAT BLAU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
18/11/2023
|
09:00
|
E.B. ROSELLA NEGRE | SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
18/11/2023
|
09:00
|
E.B. ROSELLA 2013 | SABADELL BQ VALLÈS U11M | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
18/11/2023
|
09:00
|
E.B. ROSELLA BLANC | SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE VACARISSES AV. TRIAS FARGAS, S/N |
|
18/11/2023
|
09:00
|
ESCOLA PIA TERRASSA | E.B. ROSELLA BLANC | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO S.F.E.R.I.C. FARADAY, 33 - 41 |
|
18/11/2023
|
10:30
|
CB LA MERCÈ | E.B. ROSELLA NEGRE | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
18/11/2023
|
10:45
|
E.B. ROSELLA VERMELL | C.B. SANT ANDREU | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
18/11/2023
|
10:45
|
E.B. ROSELLA BLANC | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE VACARISSES AV. TRIAS FARGAS, S/N |
|
18/11/2023
|
10:45
|
E.B. ROSELLA NEGRE | ESPORT BASE DEL PAPIOL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
18/11/2023
|
10:45
|
CLUB NATACIO TERRASSA A | E.B. ROSELLA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
18/11/2023
|
12:00
|
PAIDOS-ASFE U10M VERD | E.B. ROSELLA VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
18/11/2023
|
12:30
|
C.E.B. SANT JORDI BLAU | E.B. ROSELLA VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
18/11/2023
|
13:00
|
C.B. RIPOLLET B MIXTE | E.B. ROSELLA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA TAMARIT, 30 |
|
18/11/2023
|
18:00
|
E.B. ROSELLA VERMELL | CLUB NATACIO TERRASSA A | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
19/11/2023
|
09:00
|
E.B. ROSELLA VERMELL | SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
19/11/2023
|
10:30
|
SFERIC 09 VERD | E.B. ROSELLA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO S.F.E.R.I.C. FARADAY, 33 - 41 |
|
19/11/2023
|
10:45
|
E.B. ROSELLA | UER PINEDA DE MAR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
19/11/2023
|
16:00
|
SFERIC VERD | E.B. ROSELLA | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO S.F.E.R.I.C. FARADAY, 33 - 41 |
|
25/11/2023
|
09:00
|
E.B. ROSELLA VERMELL | UE BARBERA A | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
25/11/2023
|
09:00
|
E.B. ROSELLA NEGRE | CB MATADEPERA TARONJA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
25/11/2023
|
09:00
|
E.B. ROSELLA BLANC | C.E.B. SANT JORDI BLAU | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE VACARISSES AV. TRIAS FARGAS, S/N |
|
25/11/2023
|
09:00
|
BASQUET SANT PERE ESCOBOL | E.B. ROSELLA NEGRE | ESCOBOL | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
25/11/2023
|
09:30
|
CLUB NATACIÓ SABADELL | E.B. ROSELLA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus) MONTCADA, 21 |
|
25/11/2023
|
10:45
|
E.B. ROSELLA VERMELL | QBASKET SANT CUGAT NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
25/11/2023
|
10:45
|
E.B. ROSELLA BLANC | CB LA MERCÈ | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE VACARISSES AV. TRIAS FARGAS, S/N |
|
25/11/2023
|
10:45
|
E.B. ROSELLA VERMELL | BÀSQUET MANRESA BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
25/11/2023
|
12:00
|
CB SANTA PERPETUA | E.B. ROSELLA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
25/11/2023
|
12:30
|
E.B. ROSELLA | CLUB NATACIO TERRASSA B | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
25/11/2023
|
12:30
|
E.B. ROSELLA | SANT GABRIEL RIPOLLET VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE VACARISSES AV. TRIAS FARGAS, S/N |
|
25/11/2023
|
12:30
|
E.B. ROSELLA VERMELL | UE BARBERA | ESCOBOL | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
25/11/2023
|
16:45
|
PEGANDTINA.COM BC MORABANC ANDORRA 2013 | E.B. ROSELLA 2013 | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLÓ GERMANS DE RIBA D'’ORDINO C/ FITER I ROSELL, S/N |
|
26/11/2023
|
09:00
|
BASQUET SANT PERE FEMENI | E.B. ROSELLA BLANC | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
26/11/2023
|
09:00
|
UE BARBERA B | E.B. ROSELLA NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU CAN SERRA PASSEIG DR. MORAGAS, 112 |
|
26/11/2023
|
10:30
|
C.B.CASTELLAR A | E.B. ROSELLA | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | NOU PAVELLO ZONA PUIGVERT PAIS VALENCIA, S/N |
|
26/11/2023
|
13:30
|
CB MATADEPERA TARONJA | E.B. ROSELLA NEGRE | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA ENRIC GENESCA CORTES S/N |
|
28/11/2023
|
18:15
|
E.B. ROSELLA VERMELL | UE SANT CUGAT GROC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
29/11/2023
|
19:00
|
QBASKET SANT CUGAT BLAU | E.B. ROSELLA NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | C.E.I.P. CATALUNYA CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130 |
|
02/12/2023
|
09:00
|
E.B. ROSELLA | UE SANT CUGAT GROC | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE VACARISSES AV. TRIAS FARGAS, S/N |
|
02/12/2023
|
09:00
|
CREU ALTA SABADELL 1 | E.B. ROSELLA VERMELL | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
02/12/2023
|
09:00
|
BÀSQUETOMS MINI MIXTE | E.B. ROSELLA BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO OMS I DE PRAT ROGER DE FLOR 1 |
|
02/12/2023
|
09:00
|
C.E SANT NICOLAU BLANC | E.B. ROSELLA 2013 | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | MÀGIC LAU JARDI, 72-74 |
|
02/12/2023
|
09:15
|
E.B. ROSELLA NEGRE | U. B. LLEFIÀ B | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
02/12/2023
|
09:15
|
E.B. ROSELLA NEGRE | CREU ALTA SABADELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
02/12/2023
|
09:15
|
AMVET-AECAM MALGRAT | E.B. ROSELLA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER ZONA ESP. PARC DEL COLOMER |
|
02/12/2023
|
09:30
|
CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA 1 | E.B. ROSELLA NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO CAN PARELLADA C/ EUROPA S/N JUNT CAMP FUTBOL |
|
02/12/2023
|
10:30
|
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB | E.B. ROSELLA VERMELL | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | C.E.M. CAN CASABLANQUES - Pista Nova C/ PRIORAT s/n |
|
02/12/2023
|
10:45
|
E.B. ROSELLA BLANC | MANRESA CBF 3 | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE VACARISSES AV. TRIAS FARGAS, S/N |
|
02/12/2023
|
11:00
|
E.B. ROSELLA NEGRE | CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
02/12/2023
|
12:30
|
E.B. ROSELLA | CBF CERDANYOLA U10 PREMINI BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE VACARISSES AV. TRIAS FARGAS, S/N |
|
02/12/2023
|
12:45
|
E.B. ROSELLA VERMELL | C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
02/12/2023
|
12:45
|
E.B. ROSELLA | RIPOLL OLIVERAS - CB LLÍVIA PUIGCERDÀ | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
02/12/2023
|
12:45
|
BASQUET SANT PERE 2N ANY BLANC | E.B. ROSELLA BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
03/12/2023
|
12:00
|
PAIDOS-ASFE U13M | E.B. ROSELLA VERMELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
03/12/2023
|
16:00
|
E.B. ROSELLA | CB CERDANYOLA AL DIA C | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
16/12/2023
|
09:00
|
E.B. ROSELLA BLANC | CB REGINA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE VACARISSES AV. TRIAS FARGAS, S/N |
|
16/12/2023
|
09:00
|
CB MATADEPERA TARONJA | E.B. ROSELLA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA ENRIC GENESCA CORTES S/N |
|
16/12/2023
|
09:00
|
ARBÓ CLIMATITZACIÓ ACB PALAU | E.B. ROSELLA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MARIA VICTOR P. CARRERADA, 55 |
|
16/12/2023
|
09:00
|
CN TERRASSA BLANC | E.B. ROSELLA VERMELL | ESCOBOL | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
16/12/2023
|
09:15
|
E.B. ROSELLA NEGRE | QBASKET SANT CUGAT | ESCOBOL | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
16/12/2023
|
10:30
|
C.E SANT NICOLAU GRANA | E.B. ROSELLA VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | MÀGIC LAU JARDI, 72-74 |
|
16/12/2023
|
10:45
|
E.B. ROSELLA BLANC | C.B. NAVAS BLANC MIXTE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE VACARISSES AV. TRIAS FARGAS, S/N |
|
16/12/2023
|
11:00
|
E.B. ROSELLA | TALENOM BOET MATARÓ | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
16/12/2023
|
11:00
|
NOU BÀSQUET OLESA VERMELL | E.B. ROSELLA VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
16/12/2023
|
12:00
|
CB REGINA | E.B. ROSELLA | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO REGINA CARMELI SANT SEBASTIA, 34 |
|
16/12/2023
|
12:45
|
E.B. ROSELLA VERMELL | SANT GABRIEL RIPOLLET | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
16/12/2023
|
16:00
|
C.E. MARISTES RUBÍ BLAU | E.B. ROSELLA NEGRE | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | MARISTES RUBI CA N'ORIOL, 25 |
|
16/12/2023
|
16:00
|
CB REGINA | E.B. ROSELLA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO REGINA CARMELI SANT SEBASTIA, 34 |
|
16/12/2023
|
16:00
|
SFERIC 2012 BLANC | E.B. ROSELLA VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO S.F.E.R.I.C. FARADAY, 33 - 41 |
|
16/12/2023
|
16:00
|
JOVENTUT BADALONA 2 | E.B. ROSELLA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
16/12/2023
|
17:30
|
UE SANT CUGAT BLANC | E.B. ROSELLA NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | C.E.I.P. CATALUNYA CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130 |
|
17/12/2023
|
09:00
|
E.B. ROSELLA VERMELL | CB BELLVITGE - JOAN XXIII | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
17/12/2023
|
09:00
|
CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA 2 | E.B. ROSELLA BLANC | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN PARELLADA C/ EUROPA S/N JUNT CAMP FUTBOL |
|
17/12/2023
|
10:45
|
E.B. ROSELLA VERMELL | SALESIANS SABADELL | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
17/12/2023
|
12:30
|
E.B. ROSELLA NEGRE | BASQUETPIASABADELL A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
20/01/2024
|
09:00
|
C.B CENTELLES MIXTE | E.B. ROSELLA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL DE CENTELLES RONDA DELS ESPORTS S/N |
|
20/01/2024
|
09:15
|
E.B. ROSELLA | JOVENTUT LES CORTS | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
20/01/2024
|
10:00
|
E.B. ROSELLA | CB TORÀ | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE VACARISSES AV. TRIAS FARGAS, S/N |
|
20/01/2024
|
10:30
|
C.B. CENTELLES MIXTE | E.B. ROSELLA BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL DE CENTELLES RONDA DELS ESPORTS S/N |
|
20/01/2024
|
10:30
|
BASQUET NEUS | E.B. ROSELLA BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO LA COLINA GRAN BRETANYA, S/N |
|
20/01/2024
|
10:45
|
BÀSQUET MANRESA BLANC | E.B. ROSELLA 2013 | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
20/01/2024
|
11:00
|
E.B. ROSELLA | SFERIC VERD | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
20/01/2024
|
11:45
|
E.B. ROSELLA BLANC | REFORMIT ARENYS BÀSQUET | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE VACARISSES AV. TRIAS FARGAS, S/N |
|
20/01/2024
|
12:00
|
C.E SANT NICOLAU | E.B. ROSELLA VERMELL | ESCOBOL | MÀGIC LAU JARDI, 72-74 |
|
20/01/2024
|
12:30
|
CB CERDANYOLA AL DIA B | E.B. ROSELLA NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
20/01/2024
|
12:45
|
E.B. ROSELLA VERMELL | CLUB BASQUET ARGENTONA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
20/01/2024
|
16:00
|
BASQUET ATENEU MONTSERRAT GROC | E.B. ROSELLA NEGRE | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | B. ATENEU MONTSERRAT TORRE DAMIANS, 6 ATIC |
|
20/01/2024
|
17:45
|
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE | E.B. ROSELLA VERMELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | I.E.S. FRONT MARITIM ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT) |
|
21/01/2024
|
12:30
|
E.B. ROSELLA NEGRE | UE BARBERA | ESCOBOL | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
21/01/2024
|
12:30
|
E.B. ROSELLA VERMELL | C.B. CORBERA NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
27/01/2024
|
09:00
|
E.B. ROSELLA NEGRE | QBASKET SANT CUGAT | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
27/01/2024
|
09:00
|
E.B. ROSELLA BLANC | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
27/01/2024
|
09:00
|
CB TONA | E.B. ROSELLA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL TONA JAUME BALMES, S/N |
|
27/01/2024
|
10:30
|
CREU ALTA SABADELL 1 | E.B. ROSELLA VERMELL | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
27/01/2024
|
10:45
|
E.B. ROSELLA BLANC | AB PREMIÀ BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
27/01/2024
|
10:45
|
E.B. ROSELLA 2013 | F.C. MARTINENC BÀSQUET B | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
27/01/2024
|
11:00
|
CB VILADECANS VERD | E.B. ROSELLA VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
27/01/2024
|
11:00
|
MANRESA CBF 2 | E.B. ROSELLA VERMELL | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESCOLA JOVIAT FOLCH I TORRES CANT PG. RIU |
|
27/01/2024
|
12:30
|
E.B. ROSELLA VERMELL | F.C. MARTINENC BÀSQUET | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
27/01/2024
|
16:00
|
CEB. SANT JORDI BLANC | E.B. ROSELLA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
28/01/2024
|
09:00
|
E.B. ROSELLA NEGRE | GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU B | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
28/01/2024
|
09:00
|
QBASKET SANT CUGAT | E.B. ROSELLA VERMELL | ESCOBOL | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
28/01/2024
|
10:45
|
E.B. ROSELLA NEGRE | VEDRUNA GRÀCIA NEGRE | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
28/01/2024
|
12:00
|
UE SANT CUGAT VERMELL | E.B. ROSELLA VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | C.E.I.P. CATALUNYA CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130 |
|
28/01/2024
|
12:15
|
CEJ L'HOSPITALET | E.B. ROSELLA | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
28/01/2024
|
12:30
|
E.B. ROSELLA | CB TONA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
03/02/2024
|
09:00
|
E.B. ROSELLA VERMELL | CN TERRASSA VERMELL | ESCOBOL | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
03/02/2024
|
09:00
|
E.B. ROSELLA VERMELL | CLUB NATACIO TERRASSA A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
03/02/2024
|
09:00
|
EL MASNOU BASQUETBOL B | E.B. ROSELLA BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14 |
|
03/02/2024
|
09:00
|
SANT GABRIEL RIPOLLET | E.B. ROSELLA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL. SANT GABRIEL RIPOLLET NORD, 32-36 |
|
03/02/2024
|
09:15
|
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC BLANC | E.B. ROSELLA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
03/02/2024
|
10:30
|
C.E SANT NICOLAU BLANC | E.B. ROSELLA 2013 | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | MÀGIC LAU JARDI, 72-74 |
|
03/02/2024
|
10:30
|
BÀSQUET PRATENC - PRAT ACTIU!! | E.B. ROSELLA NEGRE | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | C.E.M. JULIO MENDEZ AV.REMOLAR-CANT.RIU LLOBREGAT |
|
03/02/2024
|
10:30
|
TRIOMF - UB MIR | E.B. ROSELLA VERMELL | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MIQUEL POBLET CAMI DE LA FONT FREDA, S/N |
|
03/02/2024
|
10:45
|
E.B. ROSELLA BLANC | CLUB NATACIÓ SABADELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
03/02/2024
|
11:00
|
CREU ALTA SABADELL BLAU | E.B. ROSELLA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
03/02/2024
|
12:30
|
E.B. ROSELLA | JOVENTUT SANT VICENÇ | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE VACARISSES AV. TRIAS FARGAS, S/N |
|
03/02/2024
|
12:30
|
E.B. ROSELLA VERMELL | BÀSQUET SANT SADURNÍ | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
03/02/2024
|
12:45
|
BASQUET SAFA CLAROR 2 | E.B. ROSELLA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
03/02/2024
|
17:15
|
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB | E.B. ROSELLA NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | C.E.M. CAN CASABLANQUES - Pista Nova C/ PRIORAT s/n |
|
04/02/2024
|
09:00
|
E.B. ROSELLA NEGRE | CB NOU BADIA - MM | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
04/02/2024
|
09:00
|
CN TERRASSA BLANC | E.B. ROSELLA NEGRE | ESCOBOL | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
04/02/2024
|
10:45
|
E.B. ROSELLA VERMELL | CLUB NATACIO TERRASSA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
04/02/2024
|
10:45
|
CB.CANET | E.B. ROSELLA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
04/02/2024
|
12:30
|
E.B. ROSELLA | FEMENÍ SANT ADRIÀ B | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
04/02/2024
|
16:45
|
CNB VILANOVA AKO PIM1 | E.B. ROSELLA VERMELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
10/02/2024
|
10:45
|
E.B. ROSELLA NEGRE | AESE | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
10/02/2024
|
12:30
|
E.B. ROSELLA | CEB SANT JORDI | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
17/02/2024
|
09:00
|
E.B. ROSELLA NEGRE | FERSIX ACB PALAU | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE VACARISSES AV. TRIAS FARGAS, S/N |
|
17/02/2024
|
09:00
|
C.B. LLINARS VERMELL | E.B. ROSELLA VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL LLINARS AV. EUROPA DE LES NACIONS S/N |
|
17/02/2024
|
09:00
|
CB LES FRANQUESES | E.B. ROSELLA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
17/02/2024
|
09:30
|
CB LA LLAGOSTA PREM MIXTE | E.B. ROSELLA BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COMPLEX ESPORTIU EL TURO JOAQUIM BLUME S/N |
|
17/02/2024
|
10:45
|
E.B. ROSELLA BLANC | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE VACARISSES AV. TRIAS FARGAS, S/N |
|
17/02/2024
|
11:45
|
CB LES FRANQUESES NEGRE | E.B. ROSELLA BLANC | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
17/02/2024
|
12:00
|
DOMINIQUES BARCELONA | E.B. ROSELLA VERMELL | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | DOMINICAS MALLORCA MALLORCA, 349 |
|
17/02/2024
|
12:30
|
E.B. ROSELLA | UE SANT CUGAT GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE VACARISSES AV. TRIAS FARGAS, S/N |
|
18/02/2024
|
12:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA B | E.B. ROSELLA | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
18/02/2024
|
12:00
|
U.E. CLARET B | E.B. ROSELLA VERMELL | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
21/02/2024
|
18:30
|
BASQUET SANT PERE 2N ANY | E.B. ROSELLA VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
24/02/2024
|
09:00
|
E.B. ROSELLA NEGRE | BÀSQUETOMS MINI MIXTE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE VACARISSES AV. TRIAS FARGAS, S/N |
|
24/02/2024
|
09:15
|
CB SANT JOSEP A | E.B. ROSELLA VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESP. MUNICIPAL DEL BESOS AV. ST. RAMON DE PENYAFORT S/N |
|
24/02/2024
|
09:30
|
CEB SANT JORDI | E.B. ROSELLA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
24/02/2024
|
10:30
|
CB GRANOLLERS 4 | E.B. ROSELLA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
24/02/2024
|
10:45
|
E.B. ROSELLA 2013 | U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA B | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE VACARISSES AV. TRIAS FARGAS, S/N |
|
24/02/2024
|
10:45
|
E.B. ROSELLA NEGRE | CB LA GARRIGA 2014 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE VACARISSES AV. TRIAS FARGAS, S/N |
|
24/02/2024
|
11:00
|
C.E.B. SANT JORDI ROSA | E.B. ROSELLA BLANC | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
24/02/2024
|
12:00
|
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB A | E.B. ROSELLA VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | C.E.M. CAN CASABLANQUES - Pista Nova C/ PRIORAT s/n |
|
24/02/2024
|
12:00
|
BASQUET SITGES | E.B. ROSELLA VERMELL | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
24/02/2024
|
12:15
|
C.E.B. SANT JORDI CLÍNICA DENTAL PIFARRÉ | E.B. ROSELLA VERMELL | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
24/02/2024
|
12:30
|
E.B. ROSELLA BLANC | BASQUETPIASABADELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE VACARISSES AV. TRIAS FARGAS, S/N |
|
24/02/2024
|
16:00
|
C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - C | E.B. ROSELLA | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E. LAIETA PINTOR RIBALTA, 2-8 |
|
25/02/2024
|
09:00
|
E.B. ROSELLA VERMELL | EUROFITNESS CB VILADECANS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
25/02/2024
|
10:45
|
E.B. ROSELLA NEGRE | CB SENTMENAT | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
25/02/2024
|
12:30
|
E.B. ROSELLA | AMVET-AECAM MALGRAT | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
28/02/2024
|
18:15
|
CLUB BASQUET VILATORRADA MIXTE | E.B. ROSELLA NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV.MPAL. ST.JOAN VILATORRADA CTRA. DE CALAF, S/N |
|
01/03/2024
|
19:30
|
C.E MARISTES SANT LES CORTS | E.B. ROSELLA NEGRE | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | MARISTES LES CORTS COMTES DE BELL-LLOC, 149 |
|
02/03/2024
|
09:00
|
E.B. ROSELLA VERMELL | CB ESPARREGUERA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE VACARISSES AV. TRIAS FARGAS, S/N |
|
02/03/2024
|
09:00
|
E.B. ROSELLA VERMELL | CLÍNICA DENTAL UNZETA - CB ESPARREGUERA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
02/03/2024
|
09:00
|
E.B. ROSELLA VERMELL | QBASKET SANT CUGAT BLAU | ESCOBOL | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
02/03/2024
|
09:00
|
SAOIRSE INMOBILIARIA - CASTELLDEFELS BBA 2011M | E.B. ROSELLA VERMELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
02/03/2024
|
09:00
|
EUROPEAN INT. SCHOOL OF BARCELONA | E.B. ROSELLA NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | EUROPA SPORTS CENTRE AV. PLA DEL VINYET 110 |
|
02/03/2024
|
09:00
|
CB SANTA COLOMA B | E.B. ROSELLA 2013 | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
02/03/2024
|
10:30
|
CB MANLLEU (U10M) | E.B. ROSELLA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL.LEGI LA SALLE MANLLEU AV. DEL TER, S/N |
|
02/03/2024
|
10:45
|
E.B. ROSELLA | CB REGINA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
02/03/2024
|
10:45
|
E.B. ROSELLA BLANC | BASQUET NEUS | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE VACARISSES AV. TRIAS FARGAS, S/N |
|
02/03/2024
|
10:45
|
E.B. ROSELLA NEGRE | CB GRANOLLERS 1 | ESCOBOL | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
02/03/2024
|
11:45
|
CREU ALTA SABADELL | E.B. ROSELLA BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
02/03/2024
|
12:00
|
A.E. SANT ANDREU NATZARET | E.B. ROSELLA BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
02/03/2024
|
12:30
|
E.B. ROSELLA | NOU BÀSQUET OLESA B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE VACARISSES AV. TRIAS FARGAS, S/N |
|
02/03/2024
|
12:30
|
E.B. ROSELLA VERMELL | C.B. MARTORELL | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
03/03/2024
|
09:00
|
E.B. ROSELLA VERMELL | ELS MONJOS BC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
03/03/2024
|
10:45
|
E.B. ROSELLA | SANT GABRIEL RIPOLLET BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
03/03/2024
|
10:45
|
SALESIANS BADALONA | E.B. ROSELLA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
03/03/2024
|
12:30
|
E.B. ROSELLA VERMELL | LIMA-HORTA BARCELONA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
09/03/2024
|
09:00
|
E.B. ROSELLA BLANC | FERRIMAX BÀSQUET SANT FOST | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
09/03/2024
|
09:15
|
E.B. ROSELLA | U. B. LLEFIÀ | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
09/03/2024
|
09:15
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | E.B. ROSELLA VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
09/03/2024
|
10:15
|
CB ESPARREGUERA VERD | E.B. ROSELLA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
09/03/2024
|
10:30
|
C.E.B. PALLEJÀ NEGRE | E.B. ROSELLA VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
09/03/2024
|
10:30
|
C.B. BEGUES | E.B. ROSELLA VERMELL | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
09/03/2024
|
10:45
|
E.B. ROSELLA BLANC | SALESIANS SABADELL VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE VACARISSES AV. TRIAS FARGAS, S/N |
|
09/03/2024
|
11:00
|
E.B. ROSELLA VERMELL | BASQUET NOU BARRIS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
09/03/2024
|
12:00
|
C.E. XAMBA TARONJA | E.B. ROSELLA VERMELL | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO NOU LA GAMBA AV. CATALUNYA S/N |
|
09/03/2024
|
12:30
|
E.B. ROSELLA NEGRE | C.B. MOLLET B | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE VACARISSES AV. TRIAS FARGAS, S/N |
|
09/03/2024
|
12:45
|
E.B. ROSELLA NEGRE | CB LA MERCÈ | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
09/03/2024
|
12:45
|
E.B. ROSELLA 2013 | AESE 1 | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
09/03/2024
|
13:00
|
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU B | E.B. ROSELLA NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU AV. JAUME CAMPMAJOR, 30 |
|
09/03/2024
|
13:15
|
U.E. HORTA | E.B. ROSELLA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | U.E. HORTA FELIU I CODINA 27 |
|
10/03/2024
|
09:00
|
CANOVELLES BC 1 | E.B. ROSELLA BLANC | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT DIAGONAL, S/N |
|
10/03/2024
|
12:00
|
CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA 2 | E.B. ROSELLA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN PARELLADA C/ EUROPA S/N JUNT CAMP FUTBOL |
|
10/03/2024
|
12:30
|
POU4SAS - S.A. SÚRIA | E.B. ROSELLA | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JOSEP FABREGA I TORT SANT JOSEP, S/N |
|
10/03/2024
|
12:45
|
E.B. ROSELLA NEGRE | SANT IGNASI | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
16/03/2024
|
09:00
|
E.B. ROSELLA NEGRE | BASQUET ATENEU MONTSERRAT GROC | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
16/03/2024
|
09:00
|
E.B. ROSELLA BLANC | C.E.B. SANT JORDI ROSA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
16/03/2024
|
09:00
|
C.B. CORBERA NEGRE | E.B. ROSELLA VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
16/03/2024
|
09:00
|
CLUB BASQUET ARGENTONA NEGRE | E.B. ROSELLA VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
16/03/2024
|
10:30
|
CE LA SALLE BONANOVA NEGRE | E.B. ROSELLA VERMELL | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI LA SALLE BONANOVA C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33 |
|
16/03/2024
|
10:45
|
E.B. ROSELLA VERMELL | DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
16/03/2024
|
12:30
|
E.B. ROSELLA NEGRE | CB CERDANYOLA AL DIA B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
16/03/2024
|
12:30
|
E.B. ROSELLA 2013 | BÀSQUET MANRESA BLANC | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
16/03/2024
|
12:30
|
E.B. ROSELLA BLANC | BASQUET NEUS | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE VACARISSES AV. TRIAS FARGAS, S/N |
|
16/03/2024
|
12:30
|
JOVENTUT LES CORTS | E.B. ROSELLA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | CARPA PARC DE LA BEDERRIDA C7 MARTI FRANQUES 15 |
|
16/03/2024
|
16:30
|
CB TORÀ | E.B. ROSELLA | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU DE TORA CARRETERA DE PONTS A CALAF, S/N |
|
17/03/2024
|
09:00
|
E.B. ROSELLA VERMELL | CE LA SALLE BONANOVA NEGRE | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
17/03/2024
|
09:00
|
SFERIC VERD | E.B. ROSELLA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO S.F.E.R.I.C. FARADAY, 33 - 41 |
|
17/03/2024
|
09:00
|
REFORMIT ARENYS BÀSQUET | E.B. ROSELLA BLANC | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS FONS DE LES CREUS, ZONA ESP. |
|
17/03/2024
|
09:00
|
CN TERRASSA VERMELL | E.B. ROSELLA VERMELL | ESCOBOL | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
17/03/2024
|
10:45
|
E.B. ROSELLA NEGRE | SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
17/03/2024
|
10:45
|
E.B. ROSELLA BLANC | C.B. CENTELLES MIXTE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
17/03/2024
|
12:30
|
E.B. ROSELLA NEGRE | C.B CENTELLES MIXTE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
17/03/2024
|
12:30
|
E.B. ROSELLA NEGRE | CN TERRASSA BLANC | ESCOBOL | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
17/03/2024
|
13:15
|
C.B. MARTORELL | E.B. ROSELLA VERMELL | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
19/03/2024
|
18:30
|
SANT GERVASI 1 | E.B. ROSELLA BLANC | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | ESCOLA SANT GERVASI SABADELL, 41 |
|
23/03/2024
|
09:00
|
C.E SANT NICOLAU 3 | E.B. ROSELLA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | MÀGIC LAU JARDI, 72-74 |
|
23/03/2024
|
10:00
|
E.B. ROSELLA VERMELL | C.E.B. SANT JORDI CLÍNICA DENTAL PIFARRÉ | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
24/03/2024
|
10:30
|
BC SANT JOAN DESPI B | E.B. ROSELLA NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU FRANCESC CALVET AV. BARCELONA, 45 |
|
06/04/2024
|
09:00
|
E.B. ROSELLA BLANC | CANOVELLES BC 1 | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE VACARISSES AV. TRIAS FARGAS, S/N |
|
06/04/2024
|
09:00
|
F.C. MARTINENC BÀSQUET | E.B. ROSELLA VERMELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO TELEGRAFOS, 31-45 |
|
06/04/2024
|
09:00
|
CB TONA | E.B. ROSELLA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL TONA JAUME BALMES, S/N |
|
06/04/2024
|
09:00
|
BASQUET SANT PERE ESCOBOL | E.B. ROSELLA VERMELL | ESCOBOL | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
06/04/2024
|
09:15
|
E.B. ROSELLA NEGRE | BC SANT JOAN DESPI B | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
06/04/2024
|
09:15
|
E.B. ROSELLA VERMELL | CB VILADECANS VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
06/04/2024
|
10:30
|
F.C. MARTINENC BÀSQUET B | E.B. ROSELLA 2013 | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO TELEGRAFOS, 31-45 |
|
06/04/2024
|
10:30
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | E.B. ROSELLA BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
06/04/2024
|
11:00
|
E.B. ROSELLA | CEJ L'HOSPITALET | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE VACARISSES AV. TRIAS FARGAS, S/N |
|
06/04/2024
|
11:00
|
E.B. ROSELLA | CB TONA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
06/04/2024
|
11:00
|
E.B. ROSELLA | BASQUET SAFA CLAROR 2 | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
06/04/2024
|
12:30
|
AB PREMIÀ BLANC | E.B. ROSELLA BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
06/04/2024
|
12:45
|
E.B. ROSELLA VERMELL | CREU ALTA SABADELL 1 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
07/04/2024
|
09:00
|
E.B. ROSELLA VERMELL | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
07/04/2024
|
09:00
|
E.B. ROSELLA NEGRE | C.E SANT NICOLAU | ESCOBOL | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
07/04/2024
|
09:00
|
QBASKET SANT CUGAT | E.B. ROSELLA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
07/04/2024
|
10:45
|
E.B. ROSELLA VERMELL | MANRESA CBF 2 | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
07/04/2024
|
12:30
|
E.B. ROSELLA | CEB. SANT JORDI BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
07/04/2024
|
12:30
|
VEDRUNA GRÀCIA NEGRE | E.B. ROSELLA NEGRE | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA GOLGOTA, 1 |
|
13/04/2024
|
09:00
|
E.B. ROSELLA | SANT GABRIEL RIPOLLET | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
13/04/2024
|
09:30
|
CB NOU BADIA - MM | E.B. ROSELLA NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INST.ESP. BADIA DEL VALLES VIA DE LA PLATA S/N |
|
13/04/2024
|
09:30
|
CLUB NATACIÓ SABADELL | E.B. ROSELLA BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus) MONTCADA, 21 |
|
13/04/2024
|
10:30
|
CLUB NATACIO TERRASSA A | E.B. ROSELLA VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
13/04/2024
|
10:45
|
E.B. ROSELLA VERMELL | CNB VILANOVA AKO PIM1 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
13/04/2024
|
10:45
|
E.B. ROSELLA 2013 | C.E SANT NICOLAU BLANC | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
13/04/2024
|
12:00
|
CLUB NATACIO TERRASSA A | E.B. ROSELLA VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
13/04/2024
|
12:30
|
E.B. ROSELLA | CB.CANET | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
13/04/2024
|
12:30
|
E.B. ROSELLA BLANC | EL MASNOU BASQUETBOL B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE VACARISSES AV. TRIAS FARGAS, S/N |
|
13/04/2024
|
12:30
|
E.B. ROSELLA NEGRE | C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
13/04/2024
|
16:00
|
FEMENÍ SANT ADRIÀ B | E.B. ROSELLA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA RICART, 6 |
|
13/04/2024
|
19:00
|
CB SENTMENAT | E.B. ROSELLA NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO CAN SORTS ZONA ESP. MUNICIPAL CAN SORS |
|
14/04/2024
|
09:00
|
E.B. ROSELLA NEGRE | BÀSQUET PRATENC - PRAT ACTIU!! | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
14/04/2024
|
10:45
|
E.B. ROSELLA VERMELL | TRIOMF - UB MIR | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
14/04/2024
|
12:30
|
E.B. ROSELLA | CREU ALTA SABADELL BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
14/04/2024
|
16:00
|
JOVENTUT SANT VICENÇ | E.B. ROSELLA | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO SANT JOSEP AV. FERROCARRIL, S/N |
|
14/04/2024
|
16:45
|
BÀSQUET SANT SADURNÍ | E.B. ROSELLA VERMELL | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI PASSEIG CAN FERRER, S/N |
|
20/04/2024
|
09:00
|
E.B. ROSELLA VERMELL | C.B. LLINARS VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
20/04/2024
|
09:00
|
E.B. ROSELLA BLANC | CB LA LLAGOSTA PREM MIXTE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
20/04/2024
|
09:00
|
ESCOBOL BSGR | E.B. ROSELLA VERMELL | ESCOBOL | COL. SANT GABRIEL RIPOLLET NORD, 32-36 |
|
20/04/2024
|
10:30
|
BASKET ESPLUGUES | E.B. ROSELLA VERMELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | NOU CAN VIDALET C/ DELS CEDRES, S/N |
|
20/04/2024
|
10:45
|
E.B. ROSELLA NEGRE | CLUB BASQUET VILATORRADA MIXTE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
20/04/2024
|
10:45
|
E.B. ROSELLA VERMELL | DOMINIQUES BARCELONA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
20/04/2024
|
11:00
|
CEB SANT JORDI | E.B. ROSELLA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
20/04/2024
|
12:30
|
E.B. ROSELLA VERMELL | U.E. CLARET B | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
20/04/2024
|
12:30
|
E.B. ROSELLA BLANC | CB LES FRANQUESES NEGRE | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE VACARISSES AV. TRIAS FARGAS, S/N |
|
20/04/2024
|
12:30
|
FERSIX ACB PALAU | E.B. ROSELLA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MARIA VICTOR P. CARRERADA, 55 |
|
20/04/2024
|
12:45
|
UB SANT ADRIA BLAU | E.B. ROSELLA 2013 | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | SANT GABRIEL SANT ADRIA RICART, 8-14 |
|
20/04/2024
|
13:30
|
UE SANT CUGAT GROC | E.B. ROSELLA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
21/04/2024
|
09:00
|
E.B. ROSELLA VERMELL | BASKET ESPLUGUES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
21/04/2024
|
09:00
|
E.B. ROSELLA VERMELL | BASQUET SANT PERE 2N ANY | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
21/04/2024
|
09:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | E.B. ROSELLA BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
21/04/2024
|
09:30
|
AESE | E.B. ROSELLA NEGRE | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU SANTA EULALIA JACINT VERDAGUER, 15-17 |
|
21/04/2024
|
10:45
|
E.B. ROSELLA | S.E SANT JOAN DE MATA B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
21/04/2024
|
12:30
|
E.B. ROSELLA | CB LES FRANQUESES | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
27/04/2024
|
08:45
|
BASQUETPIASABADELL | E.B. ROSELLA BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
27/04/2024
|
09:00
|
E.B. ROSELLA VERMELL | CB SANT JOSEP A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
27/04/2024
|
09:00
|
BÀSQUETOMS MINI MIXTE | E.B. ROSELLA NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO OMS I DE PRAT ROGER DE FLOR 1 |
|
27/04/2024
|
09:30
|
CB LA GARRIGA 2014 | E.B. ROSELLA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU CAN NOGUERA AV. AVI MUSQUERA, S/N |
|
27/04/2024
|
10:45
|
E.B. ROSELLA VERMELL | BASQUET SITGES | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
27/04/2024
|
11:00
|
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA B | E.B. ROSELLA 2013 | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | JARDINS DE LA INDUSTRIA AV. S. ANTONI Mª. CLARET, 146 |
|
27/04/2024
|
12:30
|
E.B. ROSELLA | C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - C | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE VACARISSES AV. TRIAS FARGAS, S/N |
|
27/04/2024
|
12:30
|
E.B. ROSELLA | CB GRANOLLERS 4 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
27/04/2024
|
12:30
|
EUROFITNESS CB VILADECANS | E.B. ROSELLA VERMELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
28/04/2024
|
09:00
|
E.B. ROSELLA 2013 | UB SANT ADRIA BLAU | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
28/04/2024
|
10:30
|
AMVET-AECAM MALGRAT | E.B. ROSELLA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
28/04/2024
|
10:45
|
E.B. ROSELLA VERMELL | SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
28/04/2024
|
12:30
|
E.B. ROSELLA | C.E SANT NICOLAU 3 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
04/05/2024
|
09:00
|
E.B. ROSELLA VERMELL | SAOIRSE INMOBILIARIA - CASTELLDEFELS BBA 2011M | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
04/05/2024
|
09:00
|
E.B. ROSELLA BLANC | CREU ALTA SABADELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE VACARISSES AV. TRIAS FARGAS, S/N |
|
04/05/2024
|
09:00
|
CB ESPARREGUERA NEGRE | E.B. ROSELLA VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
04/05/2024
|
10:30
|
SANT GABRIEL RIPOLLET BLANC | E.B. ROSELLA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL. SANT GABRIEL RIPOLLET NORD, 32-36 |
|
04/05/2024
|
10:30
|
CB REGINA | E.B. ROSELLA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO REGINA CARMELI SANT SEBASTIA, 34 |
|
04/05/2024
|
10:45
|
E.B. ROSELLA BLANC | A.E. SANT ANDREU NATZARET | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE VACARISSES AV. TRIAS FARGAS, S/N |
|
04/05/2024
|
10:45
|
E.B. ROSELLA NEGRE | CB MANLLEU (U10M) | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
04/05/2024
|
12:00
|
BASQUET NEUS | E.B. ROSELLA BLANC | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO LA COLINA GRAN BRETANYA, S/N |
|
04/05/2024
|
12:30
|
E.B. ROSELLA 2013 | CB SANTA COLOMA B | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
04/05/2024
|
12:30
|
E.B. ROSELLA VERMELL | UESCOLETA | ESCOBOL | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
05/05/2024
|
09:00
|
E.B. ROSELLA NEGRE | EUROPEAN INT. SCHOOL OF BARCELONA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
05/05/2024
|
09:00
|
QBASKET SANT CUGAT | E.B. ROSELLA NEGRE | ESCOBOL | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
05/05/2024
|
09:15
|
CLÍNICA DENTAL UNZETA - CB ESPARREGUERA | E.B. ROSELLA VERMELL | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
05/05/2024
|
10:45
|
E.B. ROSELLA | SALESIANS BADALONA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
05/05/2024
|
12:00
|
ELS MONJOS BC | E.B. ROSELLA VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS MONJOS AV. CAL RUBIO, S/N |
|
05/05/2024
|
12:30
|
E.B. ROSELLA NEGRE | C.E MARISTES SANT LES CORTS | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
05/05/2024
|
17:00
|
NOU BÀSQUET OLESA B | E.B. ROSELLA | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
11/05/2024
|
09:00
|
E.B. ROSELLA | POU4SAS - S.A. SÚRIA | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE VACARISSES AV. TRIAS FARGAS, S/N |
|
11/05/2024
|
09:00
|
E.B. ROSELLA | U.E. HORTA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
11/05/2024
|
09:00
|
C.B. MOLLET B | E.B. ROSELLA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
11/05/2024
|
09:30
|
AESE 1 | E.B. ROSELLA 2013 | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PISTA GASOMETRO GASOMETRO CANT. AV. CARRILET |
|
11/05/2024
|
09:30
|
FERRIMAX BÀSQUET SANT FOST | E.B. ROSELLA BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. ESPORTIU Nº2 SANT FOST AV. MAURI S/N |
|
11/05/2024
|
10:30
|
CB LA MERCÈ | E.B. ROSELLA NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
11/05/2024
|
10:45
|
E.B. ROSELLA VERMELL | C.E. XAMBA TARONJA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
11/05/2024
|
10:45
|
E.B. ROSELLA BLANC | SANT GERVASI 1 | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE VACARISSES AV. TRIAS FARGAS, S/N |
|
11/05/2024
|
10:45
|
U. B. LLEFIÀ | E.B. ROSELLA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | POLIESPORTIU LLEFIA DR. BASSOLS, 109-119 |
|
11/05/2024
|
12:00
|
SALESIANS SABADELL VERMELL | E.B. ROSELLA BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL. S. JOAN BOSCO (SALESIANS) AV. DON BOSCO, S/N |
|
11/05/2024
|
12:00
|
SANT IGNASI | E.B. ROSELLA NEGRE | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI SANT IGNASI GENERAL VIVES 34 |
|
11/05/2024
|
12:30
|
E.B. ROSELLA | CB ESPARREGUERA VERD | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
12/05/2024
|
09:00
|
E.B. ROSELLA VERMELL | C.E.B. PALLEJÀ NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
12/05/2024
|
09:00
|
E.B. ROSELLA | CEB SANT JORDI | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
12/05/2024
|
10:45
|
E.B. ROSELLA VERMELL | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
12/05/2024
|
10:45
|
E.B. ROSELLA VERMELL | C.B. BEGUES | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
12/05/2024
|
12:00
|
BASQUET NOU BARRIS | E.B. ROSELLA VERMELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU VALLDAURA BALTASAR GRACIAN, 7 |
|
12/05/2024
|
12:30
|
E.B. ROSELLA | CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA 2 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
18/05/2024
|
11:00
|
LIMA-HORTA BARCELONA | E.B. ROSELLA VERMELL | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO UBAE EL CARMEL CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS |