Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
10/09/2023
|
20:30
|
JOVENTUT BADALONA | GOIKID ROSER | LIGA EBA | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
16/09/2023
|
10:45
|
BÀSQUET MANRESA A | JOVENTUT BADALONA A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
16/09/2023
|
12:30
|
BÀSQUET MANRESA B | JOVENTUT BADALONA 2 | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
16/09/2023
|
16:00
|
BÀSQUET GIRONA U16 | JOVENTUT BADALONA A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
17/09/2023
|
12:00
|
CB TARRAGONA | JOVENTUT BADALONA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
17/09/2023
|
19:30
|
CB QUART GRUES CRUZ | JOVENTUT BADALONA | LIGA EBA | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
23/09/2023
|
13:30
|
C.E SANT NICOLAU 1 | JOVENTUT BADALONA 1 FEM. | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | MÀGIC LAU JARDI, 72-74 |
|
23/09/2023
|
17:30
|
F.C. MARTINENC BÀSQUET A | JOVENTUT BADALONA 2 FEM. | C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO TELEGRAFOS, 31-45 |
|
23/09/2023
|
20:15
|
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC | JOVENTUT BADALONA | LIGA EBA | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
24/09/2023
|
16:00
|
JOVENTUT BADALONA B | BÀSQUET GIRONA U14 VERMELL | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
24/09/2023
|
16:00
|
JOVENTUT BADALONA 1 | REFORMIT ARENYS BÀSQUET BLANC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
24/09/2023
|
17:45
|
JOVENTUT BADALONA A | CB. CORNELLA A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
24/09/2023
|
17:45
|
JOVENTUT BADALONA A | JAC SANTS BARCELONA U14 1 | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
24/09/2023
|
19:30
|
JOVENTUT BADALONA 2 | CB GRANOLLERS 4 | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
24/09/2023
|
19:30
|
JOVENTUT BADALONA B | BÀSQUET GIRONA U16 VERMELL | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
30/09/2023
|
09:00
|
JOVENTUT BADALONA 4 | BASKET ALMEDA MIXT GROC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
30/09/2023
|
09:00
|
JOVENTUT BADALONA 2 | UE SANT ANDREU GROC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
30/09/2023
|
09:00
|
BBA CASTELLDEFELS 2012M | JOVENTUT BADALONA B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
30/09/2023
|
09:30
|
ADE FUSTER | JOVENTUT BADALONA 4 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | A.D.E. FUSTER C/ DEL ROSARI, 6-8 |
|
30/09/2023
|
10:30
|
JOVENTUT BADALONA 2 | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
30/09/2023
|
10:30
|
JOVENTUT BADALONA 1 | U.E. HORTA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
30/09/2023
|
10:30
|
CB GRANOLLERS 1 | JOVENTUT BADALONA B | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
30/09/2023
|
10:45
|
CB SANTA COLOMA A | JOVENTUT BADALONA 3 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
30/09/2023
|
12:00
|
JOVENTUT BADALONA 3 | A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
30/09/2023
|
12:15
|
BÀSQUET MANRESA VERMELL | JOVENTUT BADALONA A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
30/09/2023
|
13:30
|
AB PREMIA GROC | JOVENTUT BADALONA VERD | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
30/09/2023
|
15:45
|
JAC SANTS BARCELONA U15 1 | JOVENTUT BADALONA 2 | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | CENTRE ESPORTIU LA BORDETA NOGUERA PALLARESA 34-42 |
|
30/09/2023
|
16:00
|
JOVENTUT BADALONA 2 FEM. | BBA CASTELLDEFELS 2009F | C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
30/09/2023
|
16:00
|
SANDÁ ELECTROCLIMA C.B. L’HOSPITALET A | JOVENTUT BADALONA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
30/09/2023
|
16:00
|
PAIDOS-ASFE U14M VERD | JOVENTUT BADALONA 2 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
30/09/2023
|
17:45
|
JOVENTUT BADALONA 1 FEM. | AB SALLE CBT | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
30/09/2023
|
17:45
|
JOVENTUT BADALONA 4 | CLUB BASQUET ARGENTONA NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
30/09/2023
|
17:45
|
AEC COLLBLANC | JOVENTUT BADALONA 2 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA ROSICH, 12 |
|
30/09/2023
|
19:30
|
JOVENTUT BADALONA 3 | CB.CIUTAT VELLA A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
30/09/2023
|
19:30
|
A.E. SANT ANDREU NATZARET 'A' | JOVENTUT BADALONA B | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
30/09/2023
|
19:30
|
SD ESPANYOL | JOVENTUT BADALONA | LIGA EBA | JESUS MARIA SANT GERVASI C/ JESUS I MARIA, 1-25 |
|
01/10/2023
|
10:30
|
SANT GERVASI 1 | JOVENTUT BADALONA 1 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | ESCOLA SANT GERVASI SABADELL, 41 |
|
01/10/2023
|
10:45
|
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 | JOVENTUT BADALONA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
01/10/2023
|
16:00
|
JOVENTUT BADALONA 2 FEM. | C.B GRUP BARNA A | C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
01/10/2023
|
17:30
|
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 | JOVENTUT BADALONA A | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
03/10/2023
|
20:30
|
JOVENTUT BADALONA A | HOMS UE MATARÓ - JAM | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
07/10/2023
|
09:00
|
JOVENTUT BADALONA 4 | U. B. LLEFIÀ A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
07/10/2023
|
09:00
|
JOVENTUT BADALONA B | C.B. LLINARS VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
07/10/2023
|
09:00
|
JAC SANTS BARCELONA U12 2 | JOVENTUT BADALONA 1 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CENTRE ESPORTIU LA BORDETA NOGUERA PALLARESA 34-42 |
|
07/10/2023
|
09:00
|
BASQUET NEUS | JOVENTUT BADALONA 4 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO LA COLINA GRAN BRETANYA, S/N |
|
07/10/2023
|
09:00
|
C. B. BON PASTOR | JOVENTUT BADALONA 2 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | E.P. BON PASTOR C/ SANT ADRIÀ 134 |
|
07/10/2023
|
10:30
|
JOVENTUT BADALONA 1 | SERVEIS MÈDICS PENEDÈS S.E. CASAL VILAFRANCA VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
07/10/2023
|
10:30
|
JOVENTUT BADALONA B | SESE B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
07/10/2023
|
10:45
|
JOVENTUT BADALONA 2 | HOMS UE MATARÓ - CBM | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
07/10/2023
|
12:00
|
JOVENTUT BADALONA A | SOFÀS MOLIST SESE A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
07/10/2023
|
12:00
|
JOVENTUT BADALONA A | SESE A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
07/10/2023
|
12:00
|
UE.MONTGAT | JOVENTUT BADALONA 2 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ AV. DE LA UNIO, S/N |
|
07/10/2023
|
12:00
|
BASQUET NEUS A | JOVENTUT BADALONA 3 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO LA COLINA GRAN BRETANYA, S/N |
|
07/10/2023
|
12:30
|
JOVENTUT BADALONA A | BÀSQUET MANRESA A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
07/10/2023
|
12:30
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U14F NEGRE | JOVENTUT BADALONA 1 FEM. | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
07/10/2023
|
12:30
|
CB CALELLA TARONJA | JOVENTUT BADALONA 4 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CALELLA SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU) |
|
07/10/2023
|
17:15
|
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA 1 | JOVENTUT BADALONA 3 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | FORUS SARDENYA SARDENYA, 549-553 |
|
07/10/2023
|
17:45
|
JOVENTUT BADALONA A | HOMS UE MATARÓ - IAM | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
07/10/2023
|
17:45
|
JOVENTUT BADALONA 2 | HIDROPRES C.B. L'HOSPITALET B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
07/10/2023
|
17:45
|
C.E. XAMBA NEGRE | JOVENTUT BADALONA 2 FEM. | C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO NOU LA GAMBA AV. CATALUNYA S/N |
|
07/10/2023
|
19:30
|
JOVENTUT BADALONA B | TRIOMF - UB MIR A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
07/10/2023
|
19:30
|
JOVENTUT BADALONA 3 | CB CALELLA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
08/10/2023
|
16:00
|
JOVENTUT BADALONA 1 | CB CALELLA TARONJA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
08/10/2023
|
16:00
|
JOVENTUT BADALONA VERD | A. BASQUET BUFALÀ | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
08/10/2023
|
16:30
|
JOVENTUT BADALONA | CB CUARTE DE HUERVA | LIGA EBA | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
08/10/2023
|
17:45
|
JOVENTUT BADALONA A | GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU A | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
08/10/2023
|
19:30
|
JOVENTUT BADALONA 2 | JOVENTUT LES CORTS GROC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
12/10/2023
|
12:30
|
JOVENTUT BADALONA 2 | BARÇA B | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
12/10/2023
|
13:30
|
FADEAWAY C.B. L'HOSPITALET A | JOVENTUT BADALONA A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
12/10/2023
|
17:45
|
BÀSQUET GIRONA U18 | JOVENTUT BADALONA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PAVELLÓ ST EUGENIA MONTFALGARS DE GIRONA C/ ENRIC MARQUÉS RIBALTA, 12 |
|
12/10/2023
|
19:15
|
IMNOVA C.B. L’HOSPITALET A | JOVENTUT BADALONA A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
14/10/2023
|
16:00
|
JOVENTUT BADALONA A | CB GRANOLLERS 1 | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
14/10/2023
|
16:00
|
BÀSQUET MANRESA A | JOVENTUT BADALONA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO NOU CONGOST CRTA. MANRESA A ST. JOAN VILAT |
|
14/10/2023
|
17:45
|
JOVENTUT BADALONA A | BARÇA | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
15/10/2023
|
12:00
|
C.B. L'HOSPITALET B | JOVENTUT BADALONA 2 | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
15/10/2023
|
16:30
|
JOVENTUT BADALONA | MONBUS CB IGUALADA | LIGA EBA | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
19/10/2023
|
19:45
|
BARÇA | JOVENTUT BADALONA A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
21/10/2023
|
09:00
|
JOVENTUT BADALONA B | CB CALELLA VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
21/10/2023
|
09:00
|
JOVENTUT BADALONA 3 | AB PREMIÀ GROC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
21/10/2023
|
09:00
|
CB GRANOLLERS | JOVENTUT BADALONA A | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
21/10/2023
|
09:00
|
C.E.B. SANT JORDI ROSA | JOVENTUT BADALONA 4 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
21/10/2023
|
10:30
|
JOVENTUT BADALONA 1 | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
21/10/2023
|
10:30
|
JOVENTUT BADALONA B | CB CERDANYOLA AL DIA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
21/10/2023
|
10:45
|
CB SANT JOSEP B | JOVENTUT BADALONA 4 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESP. MUNICIPAL DEL BESOS AV. ST. RAMON DE PENYAFORT S/N |
|
21/10/2023
|
11:00
|
CB VILADECANS VERD | JOVENTUT BADALONA 1 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
21/10/2023
|
11:00
|
ADE FUSTER MIXTE | JOVENTUT BADALONA 2 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | A.D.E. FUSTER C/ DEL ROSARI, 6-8 |
|
21/10/2023
|
12:00
|
JOVENTUT BADALONA A | JAC SANTS BARCELONA U12 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
21/10/2023
|
12:00
|
JOVENTUT BADALONA A | LA SALLE MANRESA A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
21/10/2023
|
12:00
|
A.E. MINGUELLA A - DRIVIM | JOVENTUT BADALONA 4 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POMAR CTRA. DE POMAR, S/N |
|
21/10/2023
|
12:30
|
JOVENTUT BADALONA 1 FEM. | LLUÏSOS DE GRÀCIA | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
21/10/2023
|
16:00
|
GRAMENET BC | JOVENTUT BADALONA 3 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
21/10/2023
|
19:30
|
SESE A | JOVENTUT BADALONA A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
21/10/2023
|
19:30
|
BC SANT JOAN DESPI 1 | JOVENTUT BADALONA 2 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | POLIESPORTIU FRANCESC CALVET AV. BARCELONA, 45 |
|
22/10/2023
|
09:00
|
JOVENTUT BADALONA 2 | CLUB NATACIO TERRASSA A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
22/10/2023
|
09:00
|
JOVENTUT BADALONA 3 | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
22/10/2023
|
09:00
|
LAURA PUJADAS PERRUQUERIA-AECAM MALGRAT | JOVENTUT BADALONA VERD | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
22/10/2023
|
10:45
|
JOVENTUT BADALONA A | JAC SANTS BARCELONA U18 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
22/10/2023
|
10:45
|
JOVENTUT BADALONA 2 FEM. | JOVENTUT LES CORTS U16 | C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
22/10/2023
|
11:00
|
CB LA GARRIGA | JOVENTUT BADALONA 1 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | POLIESPORTIU CAN NOGUERA AV. AVI MUSQUERA, S/N |
|
22/10/2023
|
12:30
|
JOVENTUT BADALONA 2 | SABADELL BQ VALLÈS U15M | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
22/10/2023
|
13:00
|
SABADELL BQ VALLÈS 010M | JOVENTUT BADALONA B | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | SABADELL SPORTS CENTER-CASABLANCAS C/ FONT I SAGUÉ, S/N (Accés al costat núm. 1) |
|
22/10/2023
|
13:30
|
SABADELL BQ VALLÈS U14M | JOVENTUT BADALONA A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO SABADELL SUD PARDO BAZAN, 17 |
|
22/10/2023
|
16:00
|
JOVENTUT BADALONA 2 | A. BASQUET BUFALÀ | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
22/10/2023
|
18:15
|
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET | JOVENTUT BADALONA | LIGA EBA | PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA AVGDA MAS CLARA S/N |
|
22/10/2023
|
19:00
|
CE CALDES DE MALAVELLA | JOVENTUT BADALONA B | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
24/10/2023
|
20:15
|
JOVENTUT BADALONA A | CB SANT JOSEP A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
25/10/2023
|
19:20
|
UE SANT CUGAT NEGRE | JOVENTUT BADALONA B | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
25/10/2023
|
20:30
|
JOVENTUT BADALONA A | BARÇA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
28/10/2023
|
09:00
|
JOVENTUT BADALONA VERD | MATARÓ PARC BOET | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
28/10/2023
|
09:00
|
PAIDOS-ASFE U14F | JOVENTUT BADALONA 1 FEM. | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
28/10/2023
|
09:00
|
UE SANT CUGAT VERMELL | JOVENTUT BADALONA 2 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
28/10/2023
|
09:15
|
CB SANT JOSEP B | JOVENTUT BADALONA B | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESP. MUNICIPAL DEL BESOS AV. ST. RAMON DE PENYAFORT S/N |
|
28/10/2023
|
09:30
|
JOVENTUT BADALONA 4 | CB SANT JUST BLAU | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | MAGIC BADALONA CONCORDIA, 1 |
|
28/10/2023
|
09:30
|
JOVENTUT BADALONA 2 | MANYANET SANT ANDREU 2 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | MAGIC BADALONA CONCORDIA, 1 |
|
28/10/2023
|
10:30
|
JOVENTUT BADALONA 2 | C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
28/10/2023
|
10:30
|
JOVENTUT BADALONA A | CLUB BÀSQUET SANT CELONI U13M | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
28/10/2023
|
10:45
|
JOVENTUT BADALONA A | CB TARRAGONA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
28/10/2023
|
11:00
|
JOVENTUT BADALONA 2 | UE MATARO - MGM | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | MAGIC BADALONA CONCORDIA, 1 |
|
28/10/2023
|
11:00
|
JOVENTUT BADALONA 1 | LLUÏSOS DE GRÀCIA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | MAGIC BADALONA CONCORDIA, 1 |
|
28/10/2023
|
12:00
|
JOVENTUT BADALONA 1 | QBASKET SANT CUGAT TARONJA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
28/10/2023
|
12:00
|
C.B. L'HOSPITALET BLANC | JOVENTUT BADALONA B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
28/10/2023
|
12:15
|
CB VALLS SOLIDITY | JOVENTUT BADALONA 2 FEM. | C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL | VALLS - PAVELLO JOANA BALLART CARRER DEL VILAR S/N |
|
28/10/2023
|
12:15
|
CB GRANOLLERS 2 | JOVENTUT BADALONA B | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
28/10/2023
|
13:00
|
JOVENTUT BADALONA | CB VALLS OPTIQUES TEIXIDO | LIGA EBA | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
28/10/2023
|
16:00
|
ADEPAF-GRIFEU TXOT'S | JOVENTUT BADALONA B | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA PARATGE LES ESPLANES |
|
28/10/2023
|
16:00
|
UB SANT ADRIA BLAU | JOVENTUT BADALONA 3 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | SANT GABRIEL SANT ADRIA RICART, 8-14 |
|
28/10/2023
|
17:45
|
JOVENTUT BADALONA A | BÀSQUET GIRONA U16 | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
28/10/2023
|
17:45
|
JOVENTUT BADALONA A | BÀSQUET MANRESA A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
28/10/2023
|
19:30
|
JOVENTUT BADALONA 2 | BÀSQUET MANRESA B | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
29/10/2023
|
09:00
|
52MOMENTS CBS U10 | JOVENTUT BADALONA 1 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | CEIP NADAL DOCTOR FLEMING, S/N |
|
29/10/2023
|
10:30
|
UE SANT CUGAT NEGRE | JOVENTUT BADALONA A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | C.E.I.P. CATALUNYA CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130 |
|
29/10/2023
|
10:45
|
AE BADALONÈS VERMELL | JOVENTUT BADALONA 3 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
01/11/2023
|
09:00
|
JAC SANTS BARCELONA U14 1 | JOVENTUT BADALONA A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT | CENTRE ESPORTIU LA BORDETA NOGUERA PALLARESA 34-42 |
|
01/11/2023
|
10:30
|
CB. CORNELLA A | JOVENTUT BADALONA A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
01/11/2023
|
15:45
|
HOMS UE MATARÓ - JAM | JOVENTUT BADALONA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
04/11/2023
|
09:00
|
JOVENTUT BADALONA A | F.C. MARTINENC BÀSQUET A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
04/11/2023
|
09:00
|
JOVENTUT BADALONA B | CLUB BÀSQUET SANT CELONI U10M | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
04/11/2023
|
09:00
|
JOVENTUT BADALONA 3 | CN CALDES | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
04/11/2023
|
10:30
|
JOVENTUT BADALONA 1 | CLUB NATACIO TERRASSA A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
04/11/2023
|
10:30
|
JOVENTUT BADALONA B | UE MATARO - MBM | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
04/11/2023
|
10:30
|
EL CÍRCOL B 2012 | JOVENTUT BADALONA 3 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
04/11/2023
|
10:30
|
AE BADALONÈS | JOVENTUT BADALONA 4 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO POMAR CTRA. DE POMAR, S/N |
|
04/11/2023
|
12:00
|
JOVENTUT BADALONA A | C.B GRUP BARNA A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
04/11/2023
|
12:00
|
CB MANYANET LES CORTS GROC | JOVENTUT BADALONA 3 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI PARE MANYANET PRAT D'EN RULL, 6 |
|
04/11/2023
|
12:00
|
SALESIANS BADALONA | JOVENTUT BADALONA 2 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | A.E. DOSA (COL.LEGI SALESIA) ALFONS XII, 111 |
|
04/11/2023
|
13:30
|
JOVENTUT BADALONA 2 | C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
04/11/2023
|
15:45
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | JOVENTUT BADALONA A | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
04/11/2023
|
16:00
|
JOVENTUT BADALONA A | SANDÁ ELECTROCLIMA C.B. L’HOSPITALET A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
04/11/2023
|
16:00
|
JOVENTUT BADALONA B | SHOPPINS CB BLANES A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
04/11/2023
|
16:00
|
GRAMENET BC BLAU | JOVENTUT BADALONA 2 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
04/11/2023
|
17:45
|
JOVENTUT BADALONA A | BARÇA | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
04/11/2023
|
17:45
|
JOVENTUT BADALONA 1 FEM. | REUS PLOMS SALLE U14 | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
04/11/2023
|
17:45
|
JOVENTUT BADALONA B | CB PARETS NEGRE | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
04/11/2023
|
17:45
|
GRAMENET BC BLAU | JOVENTUT BADALONA 4 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
04/11/2023
|
17:45
|
ABADEN UE MATARÓ - PIM | JOVENTUT BADALONA VERD | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
04/11/2023
|
19:00
|
C.E.B. SANT JORDI ROSA | JOVENTUT BADALONA 2 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
04/11/2023
|
19:30
|
JOVENTUT BADALONA 2 | JAC SANTS BARCELONA U15 1 | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
04/11/2023
|
19:30
|
JOVENTUT BADALONA 3 | REFORMIT ARENYS BÀSQUET | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
04/11/2023
|
19:30
|
CB SANT JOSEP A | JOVENTUT BADALONA A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | POLIESP. MUNICIPAL DEL BESOS AV. ST. RAMON DE PENYAFORT S/N |
|
05/11/2023
|
09:30
|
TGN BÀSQUET 08B | JOVENTUT BADALONA 2 FEM. | C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL | TARRAGONA - COL. SAGRAT COR STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10 |
|
05/11/2023
|
10:30
|
CB CALELLA VERD | JOVENTUT BADALONA B | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CALELLA SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU) |
|
05/11/2023
|
18:15
|
C.B. MARTORELL | JOVENTUT BADALONA | LIGA EBA | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
05/11/2023
|
19:15
|
CB GRANOLLERS 4 | JOVENTUT BADALONA 2 | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
11/11/2023
|
09:00
|
JOVENTUT BADALONA 4 | ADE FUSTER | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
11/11/2023
|
09:00
|
JOVENTUT BADALONA B | CB GRANOLLERS 1 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
11/11/2023
|
09:00
|
JOVENTUT BADALONA 3 | CB SANTA COLOMA A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
11/11/2023
|
09:00
|
CREU ALTA SABADELL VERMELL | JOVENTUT BADALONA 2 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
11/11/2023
|
09:00
|
BASKET ALMEDA MIXT GROC | JOVENTUT BADALONA 4 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO ALMEDA SANT FERRAN 45 BIS |
|
11/11/2023
|
09:30
|
CB.CIUTAT VELLA A | JOVENTUT BADALONA 3 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CEM PARC DE LA CIUTADELLA P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA) |
|
11/11/2023
|
10:30
|
JOVENTUT BADALONA 1 | SANT GERVASI 1 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
11/11/2023
|
10:30
|
JOVENTUT BADALONA B | BBA CASTELLDEFELS 2012M | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
11/11/2023
|
10:30
|
UE SANT ANDREU GROC | JOVENTUT BADALONA 2 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | ESCOLA SEGRE SEGRE, 35 |
|
11/11/2023
|
10:45
|
CB VALLS CITRIC | JOVENTUT BADALONA 1 FEM. | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | VALLS - PAVELLO JOANA BALLART CARRER DEL VILAR S/N |
|
11/11/2023
|
12:00
|
JOVENTUT BADALONA A | C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
11/11/2023
|
12:00
|
JOVENTUT BADALONA A | BÀSQUET MANRESA VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
11/11/2023
|
12:00
|
BÀSQUET VILAFANT | JOVENTUT BADALONA B | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT CTRA. DE VILAFANT S/N |
|
11/11/2023
|
12:00
|
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - | JOVENTUT BADALONA 3 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO POMAR CTRA. DE POMAR, S/N |
|
11/11/2023
|
13:15
|
U.E. HORTA | JOVENTUT BADALONA 1 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | U.E. HORTA FELIU I CODINA 27 |
|
11/11/2023
|
16:00
|
BÀSQUET MANRESA A | JOVENTUT BADALONA A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
11/11/2023
|
16:00
|
HOMS UE MATARÓ - CBM | JOVENTUT BADALONA 2 | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
11/11/2023
|
16:00
|
C.B. MOLLET A | JOVENTUT BADALONA 1 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
11/11/2023
|
16:00
|
CLUB BASQUET ARGENTONA NEGRE | JOVENTUT BADALONA 4 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
11/11/2023
|
16:30
|
JOVENTUT BADALONA 2 | PAIDOS-ASFE U14M VERD | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
11/11/2023
|
20:45
|
C.B. MOLLET A | JOVENTUT BADALONA B | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
12/11/2023
|
09:00
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | JOVENTUT BADALONA 2 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
12/11/2023
|
12:30
|
BARÇA | JOVENTUT BADALONA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
12/11/2023
|
16:00
|
JOVENTUT BADALONA VERD | AB PREMIA GROC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
12/11/2023
|
16:00
|
JOVENTUT BADALONA A | C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
12/11/2023
|
16:00
|
HOMS UE MATARÓ - IAM | JOVENTUT BADALONA A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
12/11/2023
|
17:45
|
JOVENTUT BADALONA 2 FEM. | REUS DEPORTIU VIORCAM NEGRE | C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
12/11/2023
|
18:30
|
JOVENTUT BADALONA | CB OCTAVUS | LIGA EBA | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
15/11/2023
|
20:15
|
JOVENTUT BADALONA A | IMNOVA C.B. L’HOSPITALET A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
16/11/2023
|
20:00
|
JOVENTUT BADALONA A | FADEAWAY C.B. L'HOSPITALET A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
18/11/2023
|
09:00
|
JOVENTUT BADALONA 4 | BASQUET NEUS | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
18/11/2023
|
09:00
|
JOVENTUT BADALONA 2 | C. B. BON PASTOR | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
18/11/2023
|
09:00
|
SESE A | JOVENTUT BADALONA A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
18/11/2023
|
09:00
|
C.B. LLINARS VERMELL | JOVENTUT BADALONA B | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL LLINARS AV. EUROPA DE LES NACIONS S/N |
|
18/11/2023
|
10:30
|
JOVENTUT BADALONA 2 | UE.MONTGAT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
18/11/2023
|
10:30
|
JOVENTUT BADALONA 1 | JAC SANTS BARCELONA U12 2 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
18/11/2023
|
10:30
|
HIDROPRES C.B. L'HOSPITALET B | JOVENTUT BADALONA 2 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
18/11/2023
|
10:30
|
SOFÀS MOLIST SESE A | JOVENTUT BADALONA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
18/11/2023
|
10:30
|
SESE B | JOVENTUT BADALONA B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
18/11/2023
|
10:45
|
CB CALELLA | JOVENTUT BADALONA 3 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CALELLA SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU) |
|
18/11/2023
|
11:30
|
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU A | JOVENTUT BADALONA A | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU AV. JAUME CAMPMAJOR, 30 |
|
18/11/2023
|
12:00
|
JOVENTUT BADALONA 3 | BASQUET NEUS A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
18/11/2023
|
12:00
|
A. BASQUET BUFALÀ | JOVENTUT BADALONA VERD | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA CAMPOAMOR, 43 |
|
18/11/2023
|
12:30
|
BARÇA B | JOVENTUT BADALONA 2 | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
18/11/2023
|
12:30
|
U. B. LLEFIÀ A | JOVENTUT BADALONA 4 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU LLEFIA DR. BASSOLS, 109-119 |
|
18/11/2023
|
16:00
|
JOVENTUT BADALONA B | LLAVANERES MARESME 2008 | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
18/11/2023
|
17:45
|
JOVENTUT BADALONA 1 FEM. | SESE A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
18/11/2023
|
17:45
|
JOVENTUT BADALONA 2 | CLUB BÀSQUET CAT | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
18/11/2023
|
17:45
|
JOVENTUT BADALONA 4 | CB CALELLA TARONJA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
18/11/2023
|
19:30
|
JOVENTUT BADALONA 1 | CB GRANOLLERS 4 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
18/11/2023
|
19:30
|
JOVENTUT BADALONA 3 | U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA 1 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
19/11/2023
|
10:45
|
SERVEIS MÈDICS PENEDÈS S.E. CASAL VILAFRANCA VERMELL | JOVENTUT BADALONA 1 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO JOAN MARQUES PASSATGE ALCOVER, 3 |
|
19/11/2023
|
12:45
|
JOVENTUT BADALONA A | BÀSQUET GIRONA U18 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
22/11/2023
|
20:00
|
BARÇA | JOVENTUT BADALONA A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
23/11/2023
|
20:30
|
JOVENTUT BADALONA A | BÀSQUET MANRESA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
25/11/2023
|
09:00
|
JOVENTUT BADALONA 2 | C.B. L'HOSPITALET B | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
25/11/2023
|
09:00
|
JOVENTUT BADALONA B | QBASKET SANT CUGAT NEGRE | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
25/11/2023
|
09:00
|
JOVENTUT BADALONA 4 | A.E. MINGUELLA A - DRIVIM | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
25/11/2023
|
09:00
|
LA SALLE MANRESA A | JOVENTUT BADALONA A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL.LEGI LA SALLE MANRESA LA PAU, S/N |
|
25/11/2023
|
09:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | JOVENTUT BADALONA 3 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
25/11/2023
|
09:30
|
JOVENTUT BADALONA 4 | C.E.B. SANT JORDI ROSA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | MAGIC BADALONA CONCORDIA, 1 |
|
25/11/2023
|
09:30
|
JOVENTUT BADALONA 2 | ADE FUSTER MIXTE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | MAGIC BADALONA CONCORDIA, 1 |
|
25/11/2023
|
10:30
|
JOVENTUT BADALONA VERD | LAURA PUJADAS PERRUQUERIA-AECAM MALGRAT | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
25/11/2023
|
10:30
|
JOVENTUT BADALONA A | CB GRANOLLERS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
25/11/2023
|
10:45
|
JOVENTUT BADALONA 2 FEM. | BARÇA CBS BLAU | C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
25/11/2023
|
10:45
|
JAC SANTS BARCELONA U12 | JOVENTUT BADALONA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CENTRE ESPORTIU LA BORDETA NOGUERA PALLARESA 34-42 |
|
25/11/2023
|
10:45
|
AB PREMIÀ GROC | JOVENTUT BADALONA 3 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
25/11/2023
|
10:45
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | JOVENTUT BADALONA B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
25/11/2023
|
11:00
|
JOVENTUT BADALONA 3 | GRAMENET BC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | MAGIC BADALONA CONCORDIA, 1 |
|
25/11/2023
|
11:00
|
JOVENTUT BADALONA 1 | CB VILADECANS VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | MAGIC BADALONA CONCORDIA, 1 |
|
25/11/2023
|
12:15
|
CB GRANOLLERS 1 | JOVENTUT BADALONA A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
25/11/2023
|
16:00
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO A | JOVENTUT BADALONA 1 FEM. | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
25/11/2023
|
17:30
|
C.B. VILADECAVALLS | JOVENTUT BADALONA 2 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
25/11/2023
|
17:30
|
C.B. LLINARS B | JOVENTUT BADALONA 1 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL LLINARS AV. EUROPA DE LES NACIONS S/N |
|
26/11/2023
|
09:00
|
UE SANT CUGAT VERMELL | JOVENTUT BADALONA 1 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | ESCOLA VIARÓ AV. ALCALDE BARNILS, 2 |
|
26/11/2023
|
10:45
|
CLUB NATACIO TERRASSA A | JOVENTUT BADALONA 2 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
26/11/2023
|
12:30
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | JOVENTUT BADALONA B | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
26/11/2023
|
17:15
|
TECNOCASA SALT | JOVENTUT BADALONA | LIGA EBA | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT AVGDA, PAISOS CATALANS S/N |
|
30/11/2023
|
18:00
|
JOVENTUT BADALONA 4 | CB SANT JOSEP B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | MAGIC BADALONA CONCORDIA, 1 |
|
01/12/2023
|
18:00
|
A. BASQUET BUFALÀ | JOVENTUT BADALONA 2 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA CAMPOAMOR, 43 |
|
02/12/2023
|
09:00
|
JOVENTUT BADALONA B | CB SANT JOSEP B | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
02/12/2023
|
09:00
|
JOVENTUT BADALONA 3 | AE BADALONÈS VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
02/12/2023
|
09:00
|
LESTONNAC A - 2008 | JOVENTUT BADALONA 3 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI LESTONNAC PAU CLARIS 123 |
|
02/12/2023
|
09:00
|
MATARÓ PARC BOET | JOVENTUT BADALONA VERD | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
02/12/2023
|
09:00
|
MANYANET SANT ANDREU 2 | JOVENTUT BADALONA 2 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP C/ PARE MANYANET, 5 |
|
02/12/2023
|
10:30
|
JOVENTUT BADALONA A | UE SANT CUGAT NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
02/12/2023
|
10:30
|
JOVENTUT BADALONA 1 | 52MOMENTS CBS U10 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
02/12/2023
|
10:30
|
UE MATARO - MGM | JOVENTUT BADALONA 2 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
02/12/2023
|
10:45
|
JOVENTUT BADALONA 1 FEM. | CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
02/12/2023
|
12:00
|
JOVENTUT BADALONA B | C.B. L'HOSPITALET BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
02/12/2023
|
12:00
|
CLUB BÀSQUET SANT CELONI U13M | JOVENTUT BADALONA A | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI ESTEVE CARDELUS, S/N |
|
02/12/2023
|
12:00
|
CB SANT JUST BLAU | JOVENTUT BADALONA 4 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
02/12/2023
|
13:00
|
UB SANT ADRIA 3 | JOVENTUT BADALONA 4 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA RICART, 6 |
|
02/12/2023
|
15:45
|
JAC SANTS BARCELONA U18 | JOVENTUT BADALONA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | CENTRE ESPORTIU LA BORDETA NOGUERA PALLARESA 34-42 |
|
02/12/2023
|
16:00
|
JOVENTUT BADALONA 2 | CB CERDANYOLA AL DIA B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
02/12/2023
|
16:00
|
JOVENTUT BADALONA 2 | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
02/12/2023
|
17:45
|
JOVENTUT BADALONA B | MATARÓ PARC BOET | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
02/12/2023
|
17:45
|
JOVENTUT BADALONA 3 | UB SANT ADRIA BLAU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
03/12/2023
|
09:00
|
JOVENTUT BADALONA B | MATARÓ PARC BOET 1 | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
03/12/2023
|
09:00
|
JOVENTUT BADALONA 1 | CREU ALTA SABADELL BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
03/12/2023
|
10:45
|
JOVENTUT BADALONA A | SABADELL BQ VALLÈS U14M | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
03/12/2023
|
11:00
|
LLUÏSOS DE GRÀCIA A | JOVENTUT BADALONA 1 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | LLUISOS DE GRACIA PLAÇA DEL NORD, 7-10 |
|
03/12/2023
|
12:30
|
JOVENTUT BADALONA A | SESE A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
03/12/2023
|
13:30
|
SABADELL BQ VALLÈS U15M | JOVENTUT BADALONA 2 | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO SABADELL SUD PARDO BAZAN, 17 |
|
03/12/2023
|
16:00
|
BASQUET MOLINS | JOVENTUT BADALONA 2 FEM. | C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI SANT ANTONI Mª CLARET, S/N |
|
03/12/2023
|
18:15
|
DM GROUP MOLLET | JOVENTUT BADALONA | LIGA EBA | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
04/12/2023
|
20:00
|
JOVENTUT BADALONA 3 | LESTONNAC A - 2008 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
10/12/2023
|
16:30
|
JOVENTUT BADALONA | CB QUART GRUES CRUZ | LIGA EBA | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
16/12/2023
|
09:00
|
JOVENTUT BADALONA 4 | AE BADALONÈS | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
16/12/2023
|
09:00
|
JOVENTUT BADALONA 2 | GRAMENET BC BLAU | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
16/12/2023
|
09:00
|
F.C. MARTINENC BÀSQUET A | JOVENTUT BADALONA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO TELEGRAFOS, 31-45 |
|
16/12/2023
|
09:00
|
CLUB BÀSQUET SANT CELONI U10M | JOVENTUT BADALONA B | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI ESTEVE CARDELUS, S/N |
|
16/12/2023
|
10:30
|
JOVENTUT BADALONA 2 | SALESIANS BADALONA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
16/12/2023
|
10:30
|
JOVENTUT BADALONA 3 | EL CÍRCOL B 2012 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
16/12/2023
|
10:30
|
UE MATARO - MBM | JOVENTUT BADALONA B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
16/12/2023
|
10:45
|
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE | JOVENTUT BADALONA 1 FEM. | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | I.E.S. FRONT MARITIM ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT) |
|
16/12/2023
|
12:00
|
JOVENTUT BADALONA A | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
16/12/2023
|
12:00
|
C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER | JOVENTUT BADALONA 2 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E. LAIETA PINTOR RIBALTA, 2-8 |
|
16/12/2023
|
12:00
|
CN CALDES | JOVENTUT BADALONA 3 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LES CREMADES ZONA ESPORTIVA (PISCINES) |
|
16/12/2023
|
16:00
|
JOVENTUT BADALONA 4 | GRAMENET BC BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
16/12/2023
|
17:45
|
JOVENTUT BADALONA 3 | CB MANYANET LES CORTS GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
16/12/2023
|
19:30
|
JOVENTUT BADALONA VERD | ABADEN UE MATARÓ - PIM | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
17/12/2023
|
09:00
|
CLUB NATACIO TERRASSA A | JOVENTUT BADALONA 1 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
17/12/2023
|
09:15
|
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 | JOVENTUT BADALONA B | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
17/12/2023
|
10:45
|
JOVENTUT BADALONA 2 FEM. | AB SALLE CBT 2 | C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
17/12/2023
|
12:00
|
REFORMIT ARENYS BÀSQUET | JOVENTUT BADALONA 3 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS FONS DE LES CREUS, ZONA ESP. |
|
17/12/2023
|
12:15
|
C.B GRUP BARNA A | JOVENTUT BADALONA A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT ARAGON, 620 |
|
17/12/2023
|
12:30
|
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET NEGRE | JOVENTUT BADALONA B | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA AVGDA MAS CLARA S/N |
|
17/12/2023
|
16:00
|
CB L'AMETLLA | JOVENTUT BADALONA 1 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO POLIESPORTIU LA MINA LA MINA |
|
17/12/2023
|
16:30
|
FREDERIC MISTRAL A | JOVENTUT BADALONA 2 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
18/12/2023
|
20:00
|
JOVENTUT BADALONA 4 | UB SANT ADRIA 3 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
20/12/2023
|
21:00
|
SESE A | JOVENTUT BADALONA | LIGA EBA | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
27/12/2023
|
12:15
|
AESE BLAU | JOVENTUT BADALONA 1 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
27/12/2023
|
17:30
|
JOVENTUT BADALONA 3 | LLUÏSOS DE GRÀCIA C | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU EDUARD TOLDRA, 7-11 |
|
28/12/2023
|
11:30
|
JOVENTUT BADALONA 1 | BQ MANYANET MOLINS A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU EDUARD TOLDRA, 7-11 |
|
28/12/2023
|
16:00
|
BASKET ESPLUGUES A | JOVENTUT BADALONA 3 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU EDUARD TOLDRA, 7-11 |
|
29/12/2023
|
16:00
|
BASQUET SAFA CLAROR 2 | JOVENTUT BADALONA 1 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
29/12/2023
|
18:30
|
JOVENTUT BADALONA 3 | UB SANT ADRIA BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO ESCOLAR CEIP PAU VILA MAS LLUI 11-13 |
|
02/01/2024
|
10:00
|
BASKET ALMEDA | JOVENTUT BADALONA B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
02/01/2024
|
12:00
|
SABADELL BQ VALLÈS U12M | JOVENTUT BADALONA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
02/01/2024
|
16:00
|
JOVENTUT BADALONA B | UROS DE RIVAS | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
02/01/2024
|
17:00
|
JOVENTUT BADALONA A | CB CAMPOS | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
03/01/2024
|
10:30
|
UE SANT CUGAT NEGRE | JOVENTUT BADALONA B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
03/01/2024
|
11:30
|
JOVENTUT BADALONA A | NAYOX CBF LLEIDA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
03/01/2024
|
14:30
|
SOFÀS MOLIST SESE A | JOVENTUT BADALONA B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
03/01/2024
|
16:30
|
JOVENTUT BADALONA A | REAL CANOE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
03/01/2024
|
17:00
|
JAC SANTS BARCELONA U12 | JOVENTUT BADALONA B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
03/01/2024
|
19:00
|
UE MATARO - MAM | JOVENTUT BADALONA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
04/01/2024
|
10:00
|
JOVENTUT BADALONA B | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL DE CAN BASSA CATERINA ALBERT, 15 |
|
04/01/2024
|
11:00
|
BÀSQUET MANRESA VERMELL | JOVENTUT BADALONA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
10/01/2024
|
20:30
|
JOVENTUT BADALONA | AZULEJOS MONCAYO CBZ | LIGA EBA | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
13/01/2024
|
10:30
|
JORBA SOLA - CB IGUALADA IFA | JOVENTUT BADALONA 1 FEM. | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU LES COMES CARLES RIBA S/N |
|
13/01/2024
|
12:30
|
JAC SANTS BARCELONA U14 1 | JOVENTUT BADALONA A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT | CENTRE ESPORTIU LA BORDETA NOGUERA PALLARESA 34-42 |
|
13/01/2024
|
18:00
|
LLUÏSOS DE GRÀCIA A | JOVENTUT BADALONA 2 FEM. | C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL | LLUISOS DE GRACIA PLAÇA DEL NORD, 7-10 |
|
14/01/2024
|
09:00
|
JOVENTUT BADALONA B | INVOPORT - CB BLANES A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
14/01/2024
|
10:45
|
JOVENTUT BADALONA 2 | HOMS UE MATARÓ - CBM | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
14/01/2024
|
16:00
|
JOVENTUT BADALONA 1 | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
14/01/2024
|
16:30
|
JOVENTUT BADALONA | SD ESPANYOL | LIGA EBA | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
14/01/2024
|
18:30
|
JOVENTUT BADALONA A | BÀSQUET MANRESA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
20/01/2024
|
09:00
|
JOVENTUT BADALONA 1 | AULA ESCOLA EUROPEA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
20/01/2024
|
09:00
|
JOVENTUT BADALONA B | SERVEIS MÈDICS PENEDÈS S.E. CASAL VILAFRANCA VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
20/01/2024
|
09:00
|
JOVENTUT BADALONA 3 | C.B. BEGUES PREMINI GROC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
20/01/2024
|
09:15
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | JOVENTUT BADALONA 2 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
20/01/2024
|
10:30
|
JOVENTUT BADALONA A | A.E. MINGUELLA A - DRIVIM | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
20/01/2024
|
10:30
|
CB LA MERCÈ | JOVENTUT BADALONA A | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
20/01/2024
|
10:30
|
A. BASQUET BUFALÀ | JOVENTUT BADALONA 4 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA CAMPOAMOR, 43 |
|
20/01/2024
|
10:45
|
CB CALELLA VERD | JOVENTUT BADALONA 2 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CALELLA SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU) |
|
20/01/2024
|
12:00
|
JOVENTUT BADALONA A | JAC SANTS BARCELONA U12 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
20/01/2024
|
12:00
|
CB SANT JUST BLAU | JOVENTUT BADALONA 3 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
20/01/2024
|
13:00
|
UB SANT ADRIA VERMELL | JOVENTUT BADALONA 1 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | SANT GABRIEL SANT ADRIA RICART, 8-14 |
|
20/01/2024
|
13:30
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA A | JOVENTUT BADALONA 2 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
20/01/2024
|
14:15
|
JOVENTUT BADALONA 2 FEM. | BASKET ALMEDA GROC | C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
20/01/2024
|
16:00
|
SANDÁ ELECTROCLIMA C.B. L’HOSPITALET A | JOVENTUT BADALONA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
20/01/2024
|
17:45
|
BÀSQUET MANRESA B | JOVENTUT BADALONA 2 | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
20/01/2024
|
19:30
|
CB PARETS NEGRE | JOVENTUT BADALONA 1 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL PARETS AV. FRANCESC MACIA, S/N |
|
21/01/2024
|
09:00
|
RAMON MAS-AECAM MALGRAT | JOVENTUT BADALONA B | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
21/01/2024
|
10:30
|
CB PARETS NEGRE | JOVENTUT BADALONA 4 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PARETS AV. FRANCESC MACIA, S/N |
|
21/01/2024
|
10:45
|
JOVENTUT BADALONA 2 | AULA ESCOLA EUROPEA A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
21/01/2024
|
12:30
|
JOVENTUT BADALONA 1 FEM. | CBF CERDANYOLA U14 INTER | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
21/01/2024
|
12:30
|
CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA BLANC | JOVENTUT BADALONA 4 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JOAN MARQUES PASSATGE ALCOVER, 3 |
|
21/01/2024
|
16:00
|
JOVENTUT BADALONA A | SESE A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
21/01/2024
|
16:00
|
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU | JOVENTUT BADALONA 3 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | I.E.S. FRONT MARITIM ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT) |
|
21/01/2024
|
17:45
|
JOVENTUT BADALONA A | HOMS UE MATARÓ - CAM | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
21/01/2024
|
17:45
|
JOVENTUT BADALONA 3 | S.E. SANT JOAN DE MATA B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
21/01/2024
|
19:00
|
CB GRANOLLERS 2 | JOVENTUT BADALONA B | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
27/01/2024
|
09:00
|
JOVENTUT BADALONA 4 | CANOVELLES BC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
27/01/2024
|
09:00
|
JOVENTUT BADALONA 4 | GEFF CBSAPS-SDE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
27/01/2024
|
09:00
|
JOVENTUT BADALONA 2 | JOVENTUT SANT VICENÇ | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
27/01/2024
|
09:00
|
CB GRANOLLERS 1 | JOVENTUT BADALONA B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
27/01/2024
|
09:00
|
MGC MUTUA - CB IGUALADA PMM | JOVENTUT BADALONA 3 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU LES COMES CARLES RIBA S/N |
|
27/01/2024
|
10:30
|
JOVENTUT BADALONA 2 | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
27/01/2024
|
10:30
|
JOVENTUT BADALONA 1 | CB CERDANYOLA AL DIA A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
27/01/2024
|
10:30
|
C.E. JESUITES EL CLOT A | JOVENTUT BADALONA B | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | ESCOLA JESUÏTES EL CLOT VALENCIA, 680 |
|
27/01/2024
|
10:45
|
MARISTES ADEMAR | JOVENTUT BADALONA 3 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
27/01/2024
|
10:45
|
UE MATARO - PRAM | JOVENTUT BADALONA A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
27/01/2024
|
11:00
|
CB VILADECANS VERD | JOVENTUT BADALONA 1 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
27/01/2024
|
12:00
|
JOVENTUT BADALONA A | BÀSQUET GIRONA U18 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
27/01/2024
|
12:00
|
JOVENTUT BADALONA 3 | QBASKET SANT CUGAT NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
27/01/2024
|
12:15
|
BÀSQUET GIRONA U14 VERMELL | JOVENTUT BADALONA B | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA DOCTOR ANTIC ROCA, S/N |
|
27/01/2024
|
12:30
|
BARÇA | JOVENTUT BADALONA A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
27/01/2024
|
16:00
|
JOVENTUT BADALONA 4 | CLUB NATACIO TERRASSA 3 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
27/01/2024
|
16:00
|
JOVENTUT BADALONA VERD | BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
27/01/2024
|
16:00
|
REFORMIT ARENYS BÀSQUET BLANC | JOVENTUT BADALONA 1 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS FONS DE LES CREUS, ZONA ESP. |
|
27/01/2024
|
17:45
|
JOVENTUT BADALONA 2 | BARÇA B | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
27/01/2024
|
17:45
|
JOVENTUT BADALONA 3 | CB CERDANYOLA AL DIA A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
27/01/2024
|
17:45
|
JOVENTUT BADALONA A | CB MONTPEDRÓS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
27/01/2024
|
17:45
|
BARÇA | JOVENTUT BADALONA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
27/01/2024
|
18:30
|
BÀSQUET GIRONA U16 VERMELL | JOVENTUT BADALONA B | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA DOCTOR ANTIC ROCA, S/N |
|
27/01/2024
|
18:30
|
MONBUS CB IGUALADA | JOVENTUT BADALONA | LIGA EBA | POLIESPORTIU LES COMES CARLES RIBA S/N |
|
28/01/2024
|
09:00
|
CB IGUALADA CFA | JOVENTUT BADALONA 2 FEM. | C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU LES COMES CARLES RIBA S/N |
|
28/01/2024
|
09:30
|
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA A | JOVENTUT BADALONA 2 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | FORUS SARDENYA SARDENYA, 549-553 |
|
30/01/2024
|
19:15
|
BÀSQUET MANRESA A | JOVENTUT BADALONA A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO NOU CONGOST CRTA. MANRESA A ST. JOAN VILAT |
|
03/02/2024
|
09:00
|
JOVENTUT BADALONA B | ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U12M | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
03/02/2024
|
09:00
|
JOVENTUT BADALONA B | BÀSQUET SANT SADURNÍ GROC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
03/02/2024
|
09:00
|
LA SALLE MANRESA A | JOVENTUT BADALONA A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL.LEGI LA SALLE MANRESA LA PAU, S/N |
|
03/02/2024
|
09:00
|
C.B. MOLLET A | JOVENTUT BADALONA 1 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
03/02/2024
|
10:30
|
JOVENTUT BADALONA 1 | AEC COLLBLANC BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
03/02/2024
|
10:30
|
CN CALDES A | JOVENTUT BADALONA 2 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LES CREMADES ZONA ESPORTIVA (PISCINES) |
|
03/02/2024
|
10:30
|
UE SANT ANDREU GROC | JOVENTUT BADALONA 2 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | ESCOLA SEGRE SEGRE, 35 |
|
03/02/2024
|
10:45
|
AB SALLE CBT | JOVENTUT BADALONA 1 FEM. | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE AVGDA PAISOS CATALANS S/N |
|
03/02/2024
|
11:00
|
BIM | JOVENTUT BADALONA 4 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | B. I. M. SANT CRIST, 60 |
|
03/02/2024
|
12:00
|
JOVENTUT BADALONA A | U.E. CLARET A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
03/02/2024
|
12:00
|
CN CALDES B | JOVENTUT BADALONA 4 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LES CREMADES ZONA ESPORTIVA (PISCINES) |
|
03/02/2024
|
12:30
|
JOVENTUT BADALONA A | 52MOMENTS CBS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
04/02/2024
|
10:30
|
JOVENTUT BADALONA 2 | JAC SANTS BARCELONA U14 2 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
04/02/2024
|
10:30
|
JOVENTUT BADALONA 3 | C.E GELIDA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
04/02/2024
|
10:30
|
BÀSQUET SANT BOI | JOVENTUT BADALONA 3 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
04/02/2024
|
12:00
|
JOVENTUT BADALONA 3 | CB LES FRANQUESES VERD | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
04/02/2024
|
12:45
|
C.B GRUP BARNA A | JOVENTUT BADALONA 2 FEM. | C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL | NAU PARC CLOT CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170 |
|
04/02/2024
|
12:45
|
CB TARRAGONA 1 | JOVENTUT BADALONA 2 | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO JOSEP CATALA I RUFA S/N |
|
04/02/2024
|
16:00
|
JOVENTUT BADALONA B | A.E. SANT ANDREU NATZARET 'A' | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
04/02/2024
|
16:00
|
JOVENTUT BADALONA VERD | DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
04/02/2024
|
16:00
|
LLUÏSOS DE GRÀCIA A | JOVENTUT BADALONA 3 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | LLUISOS DE GRACIA PLAÇA DEL NORD, 7-10 |
|
04/02/2024
|
16:30
|
JOVENTUT BADALONA | SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET | LIGA EBA | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
04/02/2024
|
17:45
|
JOVENTUT BADALONA A | HOMS UE MATARÓ - IAM | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
04/02/2024
|
17:45
|
JOVENTUT BADALONA 4 | CNB VILANOVA AKO CM2 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
04/02/2024
|
19:30
|
JOVENTUT BADALONA B | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
04/02/2024
|
19:30
|
JOVENTUT BADALONA 2 | AEC COLLBLANC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
04/02/2024
|
19:30
|
JOVENTUT BADALONA A | BÀSQUET GIRONA U16 | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
07/02/2024
|
20:00
|
BARÇA | JOVENTUT BADALONA A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
09/02/2024
|
20:45
|
JOVENTUT BADALONA A | BÀSQUET MANRESA A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
10/02/2024
|
16:00
|
JOVENTUT BADALONA A | SESE A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
10/02/2024
|
17:00
|
CB VALLS OPTIQUES TEIXIDO | JOVENTUT BADALONA | LIGA EBA | VALLS - PAVELLO JOANA BALLART CARRER DEL VILAR S/N |
|
11/02/2024
|
16:00
|
JOVENTUT BADALONA A | CB GRANOLLERS 1 | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
11/02/2024
|
19:00
|
JOVENTUT BADALONA A | HOMS UE MATARÓ - JAM | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
14/02/2024
|
19:05
|
JOVENTUT BADALONA 1 FEM. | C.E SANT NICOLAU 1 | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
17/02/2024
|
09:00
|
JOVENTUT BADALONA 4 | CB LA GARRIGA 2012 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
17/02/2024
|
09:00
|
JOVENTUT BADALONA 4 | CB L'AMETLLA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
17/02/2024
|
09:00
|
JOVENTUT BADALONA 2 | S.E. SANT JOAN DE MATA - VERMELL MIXTE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
17/02/2024
|
09:00
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | JOVENTUT BADALONA B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
17/02/2024
|
09:00
|
TRIOMF - UB MIR | JOVENTUT BADALONA 3 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MPAL. MONTCADA BONAVISTA, S/N (PISCINES) |
|
17/02/2024
|
10:30
|
JOVENTUT BADALONA 2 | CB.CANET | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
17/02/2024
|
10:30
|
JOVENTUT BADALONA 1 | C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
17/02/2024
|
11:00
|
CLUB NATACIÓ SABADELL B | JOVENTUT BADALONA 4 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus) MONTCADA, 21 |
|
17/02/2024
|
12:00
|
JOVENTUT BADALONA 3 | BASQUET LLOR A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
17/02/2024
|
12:30
|
CB CALELLA TARONJA | JOVENTUT BADALONA 1 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL CALELLA SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU) |
|
17/02/2024
|
12:30
|
AESE | JOVENTUT BADALONA B | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PISTA GASOMETRO GASOMETRO CANT. AV. CARRILET |
|
17/02/2024
|
16:00
|
JOVENTUT BADALONA 2 | C.B. L'HOSPITALET B | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
17/02/2024
|
16:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | JOVENTUT BADALONA 3 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
17/02/2024
|
16:30
|
JAC SANTS BARCELONA U16 1 | JOVENTUT BADALONA A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | CENTRE ESPORTIU LA BORDETA NOGUERA PALLARESA 34-42 |
|
17/02/2024
|
17:45
|
JOVENTUT BADALONA 1 FEM. | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U14F NEGRE | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
17/02/2024
|
17:45
|
JOVENTUT BADALONA 3 | A.E. SANT ANDREU NATZRET-GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
18/02/2024
|
09:30
|
CB MATADEPERA TARONJA | JOVENTUT BADALONA VERD | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA ENRIC GENESCA CORTES S/N |
|
18/02/2024
|
10:30
|
QBASKET SANT CUGAT NEGRE | JOVENTUT BADALONA B | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
18/02/2024
|
10:30
|
S.E SANT JOAN DE MATA A | JOVENTUT BADALONA 2 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
18/02/2024
|
11:30
|
JOVENTUT LES CORTS GROC | JOVENTUT BADALONA 2 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | CARPA PARC DE LA BEDERRIDA C7 MARTI FRANQUES 15 |
|
18/02/2024
|
12:00
|
NAYOX FORÇA LLEIDA A | JOVENTUT BADALONA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
18/02/2024
|
12:30
|
JOVENTUT BADALONA 2 FEM. | F.C. MARTINENC BÀSQUET A | C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
18/02/2024
|
12:30
|
LLUÏSOS DE GRÀCIA B | JOVENTUT BADALONA 1 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | LLUISOS DE GRACIA PLAÇA DEL NORD, 7-10 |
|
18/02/2024
|
16:00
|
JOVENTUT BADALONA A | NOU BÀSQUET OLESA VERMELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
18/02/2024
|
16:00
|
TRIOMF - UB MIR A | JOVENTUT BADALONA B | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MIQUEL POBLET CAMI DE LA FONT FREDA, S/N |
|
18/02/2024
|
19:00
|
JOVENTUT BADALONA | C.B. MARTORELL | LIGA EBA | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
19/02/2024
|
20:00
|
JOVENTUT BADALONA 2 | UE SANT CUGAT BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
21/02/2024
|
20:30
|
JOVENTUT BADALONA A | BARÇA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
23/02/2024
|
19:00
|
CB GUINARDÓ MIXTE - ESCOLA RAMON I CAJAL | JOVENTUT BADALONA 2 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | C.E.I.P. PIT-ROIG AGUILAR, 4 |
|
24/02/2024
|
09:00
|
JOVENTUT BADALONA B | SABADELL BQ VALLÈS 010M | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
24/02/2024
|
09:00
|
JOVENTUT BADALONA 4 | C.E.B. SANT JORDI BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
24/02/2024
|
09:00
|
JOVENTUT BADALONA B | CB MONTPEDRÓS | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
24/02/2024
|
09:00
|
JOVENTUT BADALONA 4 | C.B GRUP BARNA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
24/02/2024
|
10:30
|
JOVENTUT BADALONA 2 | EL CÍRCOL A 2012 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
24/02/2024
|
10:30
|
JOVENTUT BADALONA 1 | C.B GRUP BARNA A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
24/02/2024
|
10:30
|
BC SANT JOAN DESPI A | JOVENTUT BADALONA 3 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU FRANCESC CALVET AV. BARCELONA, 45 |
|
24/02/2024
|
10:45
|
JOVENTUT BADALONA B | CE CALDES DE MALAVELLA | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
24/02/2024
|
12:00
|
LLAVANERES MARESME 2012 | JOVENTUT BADALONA B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | NOU PAVELLO SANT ANDREU DE LLAVANERES AV. SANT ANDREU, 92 |
|
24/02/2024
|
12:00
|
BC SANT JOAN DESPI A | JOVENTUT BADALONA 1 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU FRANCESC CALVET AV. BARCELONA, 45 |
|
24/02/2024
|
12:30
|
BÀSQUET GIRONA U14 | JOVENTUT BADALONA A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT | PAVELLÓ ST EUGENIA MONTFALGARS DE GIRONA C/ ENRIC MARQUÉS RIBALTA, 12 |
|
24/02/2024
|
16:00
|
JOVENTUT BADALONA 2 | CB GRANOLLERS 4 | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
24/02/2024
|
16:00
|
JOVENTUT BADALONA 3 | GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
24/02/2024
|
16:00
|
JOVENTUT BADALONA VERD | ADE FUSTER | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
24/02/2024
|
17:45
|
JOVENTUT BADALONA A | IMNOVA C.B. L’HOSPITALET A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
24/02/2024
|
17:45
|
JOVENTUT BADALONA 4 | UE BARBERA B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
24/02/2024
|
18:00
|
LLUÏSOS DE GRÀCIA | JOVENTUT BADALONA 1 FEM. | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | LLUISOS DE GRACIA PLAÇA DEL NORD, 7-10 |
|
24/02/2024
|
19:30
|
JOVENTUT BADALONA 3 | CB GRANOLLERS 3 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
24/02/2024
|
19:30
|
JOVENTUT BADALONA A | QBASKET SANT CUGAT NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
25/02/2024
|
09:00
|
JOVENTUT BADALONA 3 | CB MATADEPERA TARONJA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
25/02/2024
|
10:45
|
JOVENTUT BADALONA 2 | BC SANT JOAN DESPI 1 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
25/02/2024
|
10:45
|
BBA CASTELLDEFELS 2009F | JOVENTUT BADALONA 2 FEM. | C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
25/02/2024
|
12:30
|
JOVENTUT BADALONA 1 | CB LA GARRIGA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
25/02/2024
|
12:30
|
UE BARBERA A | JOVENTUT BADALONA A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU CAN SERRA PASSEIG DR. MORAGAS, 112 |
|
25/02/2024
|
17:30
|
UE SANT CUGAT VERMELL | JOVENTUT BADALONA 2 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
29/02/2024
|
20:00
|
SABADELL BQ VALLÈS U12M | JOVENTUT BADALONA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | SABADELL SPORTS CENTER-CASABLANCAS C/ FONT I SAGUÉ, S/N (Accés al costat núm. 1) |
|
02/03/2024
|
09:00
|
JOVENTUT BADALONA B | SESE B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
02/03/2024
|
09:00
|
52MOMENTS CBS U12 | JOVENTUT BADALONA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
02/03/2024
|
09:00
|
REFORMIT ARENYS BÀSQUET VERD | JOVENTUT BADALONA VERD | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS FONS DE LES CREUS, ZONA ESP. |
|
02/03/2024
|
09:00
|
CLUB BÀSQUET SANT CELONI U10M | JOVENTUT BADALONA 1 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI ESTEVE CARDELUS, S/N |
|
02/03/2024
|
09:00
|
C.B.COLL - GROC | JOVENTUT BADALONA B | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
02/03/2024
|
09:30
|
CB.CIUTAT VELLA | JOVENTUT BADALONA 2 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | CEM PARC DE LA CIUTADELLA P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA) |
|
02/03/2024
|
10:30
|
JOVENTUT BADALONA 2 | A.E. MINGUELLA - DRIVIM | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
02/03/2024
|
10:30
|
JOVENTUT BADALONA 3 | C.B. JOVENTUT CASTELLDEFELS GROC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
02/03/2024
|
11:00
|
ADE FUSTER | JOVENTUT BADALONA 4 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | A.D.E. FUSTER C/ DEL ROSARI, 6-8 |
|
02/03/2024
|
12:00
|
SALESIANS BADALONA | JOVENTUT BADALONA 3 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | A.E. DOSA (COL.LEGI SALESIA) ALFONS XII, 111 |
|
02/03/2024
|
12:15
|
A.E. MINGUELLA A - DRIVIM | JOVENTUT BADALONA A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
02/03/2024
|
12:30
|
JOVENTUT BADALONA 2 FEM. | C.E. XAMBA NEGRE | C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
02/03/2024
|
12:45
|
BÀSQUET MANRESA A | JOVENTUT BADALONA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO NOU CONGOST CRTA. MANRESA A ST. JOAN VILAT |
|
02/03/2024
|
13:30
|
PAIDOS-ASFE U13M | JOVENTUT BADALONA A | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
02/03/2024
|
16:00
|
B.F. CORNELLÀ A | JOVENTUT BADALONA 4 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN CARBONELL MARIANO BENLLIURE, S/N |
|
02/03/2024
|
16:00
|
CANOVELLES BC 1 | JOVENTUT BADALONA 3 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT DIAGONAL, S/N |
|
02/03/2024
|
17:45
|
JOVENTUT BADALONA 1 FEM. | PAIDOS-ASFE U14F | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
02/03/2024
|
19:30
|
QBASKET SANT CUGAT TARONJA | JOVENTUT BADALONA 1 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
03/03/2024
|
09:00
|
CB PARETS NEGRE | JOVENTUT BADALONA 2 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PARETS AV. FRANCESC MACIA, S/N |
|
03/03/2024
|
09:00
|
BASQUET NOU BARRIS | JOVENTUT BADALONA 4 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU VALLDAURA BALTASAR GRACIAN, 7 |
|
03/03/2024
|
12:30
|
SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H A | JOVENTUT BADALONA 3 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET RAMBLA JUST OLIVERES, 34 |
|
03/03/2024
|
16:30
|
JOVENTUT BADALONA | GOLF DE ANDRATX-EDBASER CB | LIGA EBA | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
03/03/2024
|
17:30
|
C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - B | JOVENTUT BADALONA 2 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | C.E. LAIETA PINTOR RIBALTA, 2-8 |
|
03/03/2024
|
19:30
|
JOVENTUT BADALONA B | ADEPAF-GRIFEU TXOT'S | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
06/03/2024
|
20:30
|
JOVENTUT BADALONA A | BARÇA | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
08/03/2024
|
20:00
|
JOVENTUT BADALONA A | UE MATARO - MAM | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
09/03/2024
|
09:00
|
JOVENTUT BADALONA B | BASQUET ATE NEU MONTSERRAT BLAU | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
09/03/2024
|
09:00
|
JOVENTUT BADALONA 4 | CB LES FRANQUESES VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
09/03/2024
|
09:00
|
JOVENTUT BADALONA 2 | U. B. LLEFIÀ A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
09/03/2024
|
09:00
|
C.B. CORBERA MIXTE | JOVENTUT BADALONA 3 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
09/03/2024
|
10:30
|
JOVENTUT BADALONA 2 | CB VILANOVA DEL VALLÈS NEGRE-MAS DE SANT LLEI | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
09/03/2024
|
10:30
|
JOVENTUT BADALONA 1 | EL CÍRCOL A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
09/03/2024
|
11:00
|
NAYOX CBF LLEIDA A | JOVENTUT BADALONA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
09/03/2024
|
12:00
|
JOVENTUT BADALONA 3 | CB SENTMENAT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
09/03/2024
|
12:00
|
JOVENTUT BADALONA A | UE MATARO - PRAM | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
09/03/2024
|
12:00
|
EL MASNOU BASQUETBOL | JOVENTUT BADALONA 3 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14 |
|
09/03/2024
|
12:00
|
SANT IGNASI | JOVENTUT BADALONA 1 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL.LEGI SANT IGNASI GENERAL VIVES 34 |
|
09/03/2024
|
12:15
|
A.E. MINGUELLA A - DRIVIM | JOVENTUT BADALONA B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
09/03/2024
|
12:30
|
SHOPPINS CB BLANES A | JOVENTUT BADALONA B | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
09/03/2024
|
16:00
|
HOMS UE MATARÓ - CAM | JOVENTUT BADALONA A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
09/03/2024
|
16:00
|
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE | JOVENTUT BADALONA 2 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | I.E.S. FRONT MARITIM ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT) |
|
09/03/2024
|
17:30
|
CB PARETS NEGRE | JOVENTUT BADALONA B | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL PARETS AV. FRANCESC MACIA, S/N |
|
09/03/2024
|
17:45
|
HOMS UE MATARÓ - CBM | JOVENTUT BADALONA 2 | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
10/03/2024
|
10:30
|
JOVENTUT BADALONA 4 | SFERIC 08 GERFINCAS | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
10/03/2024
|
12:00
|
JOVENTUT BADALONA 3 | A. BASQUET BUFALÀ | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
10/03/2024
|
12:00
|
REUS PLOMS SALLE U14 | JOVENTUT BADALONA 1 FEM. | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5 |
|
10/03/2024
|
12:15
|
JOVENTUT BADALONA A | CB BELLVITGE - JOAN XXIII | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
10/03/2024
|
13:15
|
JOVENTUT LES CORTS U16 | JOVENTUT BADALONA 2 FEM. | C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU UPC JORDI GIRONA 11 |
|
10/03/2024
|
16:00
|
JOVENTUT BADALONA A | JAC SANTS BARCELONA U14 1 | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
10/03/2024
|
16:00
|
JOVENTUT BADALONA VERD | CLUB BÀSQUET ARGENTONA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
10/03/2024
|
16:30
|
JOVENTUT BADALONA | TECNOCASA SALT | LIGA EBA | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
10/03/2024
|
17:45
|
JOVENTUT BADALONA 2 | C.E.B. SANT JORDI ROSA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
10/03/2024
|
18:30
|
JOVENTUT BADALONA A | SANDÁ ELECTROCLIMA C.B. L’HOSPITALET A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
14/03/2024
|
20:30
|
BARÇA | JOVENTUT BADALONA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
15/03/2024
|
19:15
|
AULA ESCOLA EUROPEA A | JOVENTUT BADALONA 1 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | ESCOLA AULA AV.MARE DE DEU DE LORDA,34-36 |
|
16/03/2024
|
09:00
|
JOVENTUT BADALONA B | C.B. MOLLET A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
16/03/2024
|
09:00
|
JOVENTUT BADALONA 4 | CB PARETS NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
16/03/2024
|
09:00
|
JOVENTUT BADALONA 2 | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
16/03/2024
|
09:00
|
AULA ESCOLA EUROPEA A | JOVENTUT BADALONA 2 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA AULA AV.MARE DE DEU DE LORDA,34-36 |
|
16/03/2024
|
09:00
|
C.B. BEGUES PREMINI GROC | JOVENTUT BADALONA 3 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
16/03/2024
|
10:30
|
JOVENTUT BADALONA 2 | CB CALELLA VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | MAGIC BADALONA CONCORDIA, 1 |
|
16/03/2024
|
10:30
|
JOVENTUT BADALONA 4 | A. BASQUET BUFALÀ | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | MAGIC BADALONA CONCORDIA, 1 |
|
16/03/2024
|
10:30
|
JOVENTUT BADALONA 1 | UB SANT ADRIA VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | MAGIC BADALONA CONCORDIA, 1 |
|
16/03/2024
|
10:45
|
JAC SANTS BARCELONA U12 | JOVENTUT BADALONA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CENTRE ESPORTIU LA BORDETA NOGUERA PALLARESA 34-42 |
|
16/03/2024
|
12:00
|
JOVENTUT BADALONA A | LA SALLE MANRESA A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | MAGIC BADALONA CONCORDIA, 1 |
|
16/03/2024
|
12:00
|
S.E. SANT JOAN DE MATA B | JOVENTUT BADALONA 3 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
16/03/2024
|
12:30
|
JOVENTUT BADALONA 2 FEM. | CB VALLS SOLIDITY | C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
16/03/2024
|
16:00
|
BÀSQUET GIRONA U18 | JOVENTUT BADALONA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PAVELLÓ ST EUGENIA MONTFALGARS DE GIRONA C/ ENRIC MARQUÉS RIBALTA, 12 |
|
16/03/2024
|
19:30
|
JOVENTUT BADALONA B | BÀSQUET VILAFANT | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
16/03/2024
|
19:30
|
JOVENTUT BADALONA 3 | DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
17/03/2024
|
09:00
|
JOVENTUT BADALONA B | CB GRANOLLERS 2 | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
17/03/2024
|
10:45
|
JOVENTUT BADALONA 2 | BÀSQUET MANRESA B | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
17/03/2024
|
12:15
|
JOVENTUT BADALONA 3 | CB SANT JUST BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
17/03/2024
|
12:30
|
JOVENTUT BADALONA A | BÀSQUET MANRESA A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
17/03/2024
|
16:00
|
JOVENTUT BADALONA 1 FEM. | CB VALLS CITRIC | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
17/03/2024
|
16:00
|
JOVENTUT BADALONA 1 | C.B. MOLLET A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
17/03/2024
|
16:00
|
SESE A | JOVENTUT BADALONA A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
17/03/2024
|
16:00
|
SERVEIS MÈDICS PENEDÈS S.E. CASAL VILAFRANCA VERMELL | JOVENTUT BADALONA B | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO JOAN MARQUES PASSATGE ALCOVER, 3 |
|
17/03/2024
|
16:30
|
JOVENTUT BADALONA | DM GROUP MOLLET | LIGA EBA | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
17/03/2024
|
17:45
|
JOVENTUT BADALONA A | CB LA MERCÈ | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
17/03/2024
|
19:30
|
JOVENTUT BADALONA 2 | CREU ALTA SABADELL VERMELL | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
19/03/2024
|
20:15
|
JOVENTUT BADALONA A | FADEAWAY C.B. L'HOSPITALET A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
20/03/2024
|
21:30
|
JOVENTUT BADALONA | SESE A | LIGA EBA | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
22/03/2024
|
20:30
|
52MOMENTS CBS | JOVENTUT BADALONA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
23/03/2024
|
10:45
|
JOVENTUT BADALONA 2 FEM. | TGN BÀSQUET 08B | C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
23/03/2024
|
18:30
|
CB QUART GRUES CRUZ | JOVENTUT BADALONA | LIGA EBA | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
03/04/2024
|
19:45
|
HOMS UE MATARÓ - JAM | JOVENTUT BADALONA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
03/04/2024
|
20:45
|
BÀSQUET GIRONA U16 | JOVENTUT BADALONA A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | PAVELLÓ ST EUGENIA MONTFALGARS DE GIRONA C/ ENRIC MARQUÉS RIBALTA, 12 |
|
06/04/2024
|
09:00
|
JOVENTUT BADALONA B | C.E. JESUITES EL CLOT A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
06/04/2024
|
09:00
|
JOVENTUT BADALONA 3 | MGC MUTUA - CB IGUALADA PMM | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
06/04/2024
|
09:00
|
SESE A | JOVENTUT BADALONA A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
06/04/2024
|
09:00
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | JOVENTUT BADALONA 1 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
06/04/2024
|
09:00
|
JOVENTUT SANT VICENÇ | JOVENTUT BADALONA 2 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO SANT JOSEP AV. FERROCARRIL, S/N |
|
06/04/2024
|
10:30
|
JOVENTUT BADALONA B | CB GRANOLLERS 1 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
06/04/2024
|
10:30
|
JOVENTUT BADALONA 1 | CB VILADECANS VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
06/04/2024
|
10:30
|
CLUB BÀSQUET CAT | JOVENTUT BADALONA 2 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | COL·LEGI ADELA DE TRENQUELLON GUIPUSCOA, 24 (ENT. BACH RODA) |
|
06/04/2024
|
11:15
|
GEFF CBSAPS-SDE | JOVENTUT BADALONA 4 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PISTA POL. 3 XEMENEIES C/ VILA I VILA, 44 |
|
06/04/2024
|
12:00
|
JOVENTUT BADALONA 2 | U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
06/04/2024
|
12:30
|
BARÇA B | JOVENTUT BADALONA 2 | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
06/04/2024
|
13:30
|
BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU | JOVENTUT BADALONA VERD | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | B. ATENEU MONTSERRAT TORRE DAMIANS, 6 ATIC |
|
06/04/2024
|
16:00
|
SESE A | JOVENTUT BADALONA 1 FEM. | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
06/04/2024
|
16:15
|
CLUB NATACIO TERRASSA 3 | JOVENTUT BADALONA 4 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
06/04/2024
|
17:00
|
LLAVANERES MARESME 2008 | JOVENTUT BADALONA B | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | NOU PAVELLO SANT ANDREU DE LLAVANERES AV. SANT ANDREU, 92 |
|
07/04/2024
|
09:00
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | JOVENTUT BADALONA 2 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
07/04/2024
|
09:00
|
CANOVELLES BC | JOVENTUT BADALONA 4 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT DIAGONAL, S/N |
|
07/04/2024
|
10:30
|
CB GRANOLLERS 1 | JOVENTUT BADALONA A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
07/04/2024
|
10:45
|
JOVENTUT BADALONA 3 | MARISTES ADEMAR | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
07/04/2024
|
11:00
|
CB MONTPEDRÓS | JOVENTUT BADALONA A | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO AV. PAISOS CATALANS 1-3 |
|
07/04/2024
|
11:15
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | JOVENTUT BADALONA 3 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
07/04/2024
|
12:00
|
QBASKET SANT CUGAT NEGRE | JOVENTUT BADALONA 3 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
07/04/2024
|
12:30
|
JOVENTUT BADALONA A | BARÇA | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
07/04/2024
|
12:30
|
REUS DEPORTIU VIORCAM NEGRE | JOVENTUT BADALONA 2 FEM. | C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL | REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU CARRER ANTONI GAUDI 66 |
|
07/04/2024
|
16:00
|
CB GRANOLLERS 4 | JOVENTUT BADALONA 1 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
12/04/2024
|
20:00
|
JOVENTUT BADALONA A | BARÇA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
13/04/2024
|
09:00
|
JOVENTUT BADALONA 4 | CN CALDES B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
13/04/2024
|
09:00
|
JOVENTUT BADALONA 4 | BIM | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
13/04/2024
|
09:00
|
JOVENTUT BADALONA 2 | UE SANT ANDREU GROC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
13/04/2024
|
09:00
|
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU | JOVENTUT BADALONA VERD | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | I.E.S. FRONT MARITIM ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT) |
|
13/04/2024
|
10:30
|
JOVENTUT BADALONA 2 | CN CALDES A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
13/04/2024
|
10:30
|
JOVENTUT BADALONA 1 | C.B. MOLLET A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
13/04/2024
|
10:30
|
AEC COLLBLANC BLAU | JOVENTUT BADALONA 1 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA ROSICH, 12 |
|
13/04/2024
|
11:00
|
C.E GELIDA NEGRE | JOVENTUT BADALONA 3 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
13/04/2024
|
12:00
|
JOVENTUT BADALONA 3 | BÀSQUET SANT BOI | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
13/04/2024
|
12:00
|
JOVENTUT BADALONA A | UE BARBERA A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
13/04/2024
|
13:00
|
CB LES FRANQUESES VERD | JOVENTUT BADALONA 3 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
13/04/2024
|
13:30
|
HOMS UE MATARÓ - IAM | JOVENTUT BADALONA A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
13/04/2024
|
17:45
|
JOVENTUT BADALONA 1 FEM. | C.B. PRAT - MONTIBELLO A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
13/04/2024
|
17:45
|
JOVENTUT BADALONA B | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
13/04/2024
|
17:45
|
JOVENTUT BADALONA A | JAC SANTS BARCELONA U16 1 | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
13/04/2024
|
19:30
|
JOVENTUT BADALONA 2 | CB TARRAGONA 1 | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
13/04/2024
|
19:30
|
JOVENTUT BADALONA 3 | LLUÏSOS DE GRÀCIA A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
14/04/2024
|
09:00
|
JOVENTUT BADALONA A | SANT GERVASI 1 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
14/04/2024
|
09:00
|
JAC SANTS BARCELONA U14 2 | JOVENTUT BADALONA 2 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
14/04/2024
|
09:15
|
U.E. CLARET A | JOVENTUT BADALONA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
14/04/2024
|
10:45
|
JOVENTUT BADALONA 1 | C.B. LLINARS B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
14/04/2024
|
12:30
|
JOVENTUT BADALONA 2 | C.B. VILADECAVALLS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
14/04/2024
|
12:30
|
JOVENTUT BADALONA A | NAYOX FORÇA LLEIDA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
14/04/2024
|
12:30
|
CNB VILANOVA AKO CM2 | JOVENTUT BADALONA 4 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
14/04/2024
|
12:30
|
ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U12M | JOVENTUT BADALONA B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
14/04/2024
|
12:30
|
BÀSQUET SANT SADURNÍ GROC | JOVENTUT BADALONA B | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI PASSEIG CAN FERRER, S/N |
|
15/04/2024
|
20:00
|
JOVENTUT BADALONA 4 | CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
17/04/2024
|
20:15
|
JOVENTUT BADALONA 2 | SABADELL BQ VALLÈS U15M | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
20/04/2024
|
09:00
|
JOVENTUT BADALONA B | AESE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
20/04/2024
|
09:00
|
JOVENTUT BADALONA 3 | TRIOMF - UB MIR | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
20/04/2024
|
09:00
|
MATARÓ PARC BOET 1 | JOVENTUT BADALONA B | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
20/04/2024
|
09:00
|
CB LA GARRIGA 2012 | JOVENTUT BADALONA 4 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU CAN NOGUERA AV. AVI MUSQUERA, S/N |
|
20/04/2024
|
09:00
|
S.E. SANT JOAN DE MATA - VERMELL MIXTE | JOVENTUT BADALONA 2 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
20/04/2024
|
10:30
|
JOVENTUT BADALONA B | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
20/04/2024
|
10:30
|
JOVENTUT BADALONA 1 | LLUÏSOS DE GRÀCIA B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
20/04/2024
|
10:30
|
MATARÓ PARC BOET | JOVENTUT BADALONA B | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
20/04/2024
|
10:30
|
CREU ALTA SABADELL BLAU | JOVENTUT BADALONA 1 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
20/04/2024
|
10:30
|
CB L'AMETLLA | JOVENTUT BADALONA 4 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU LA MINA LA MINA |
|
20/04/2024
|
12:00
|
JOVENTUT BADALONA A | 52MOMENTS CBS U12 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
20/04/2024
|
12:00
|
BARÇA CBS BLAU | JOVENTUT BADALONA 2 FEM. | C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
20/04/2024
|
12:15
|
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 | JOVENTUT BADALONA 1 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
20/04/2024
|
12:30
|
BÀSQUET MANRESA A | JOVENTUT BADALONA A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
20/04/2024
|
13:30
|
BASQUET LLOR A | JOVENTUT BADALONA 3 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | E.E. LLOR LLUIS COMPANYS, 50 |
|
20/04/2024
|
16:00
|
C.B. L'HOSPITALET B | JOVENTUT BADALONA 2 | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
20/04/2024
|
16:00
|
A.E. SANT ANDREU NATZRET-GROC | JOVENTUT BADALONA 3 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POMAR CTRA. DE POMAR, S/N |
|
20/04/2024
|
17:45
|
JOVENTUT BADALONA 2 | S.E SANT JOAN DE MATA A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
20/04/2024
|
17:45
|
JOVENTUT BADALONA VERD | CB MATADEPERA TARONJA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
20/04/2024
|
19:30
|
JOVENTUT BADALONA 4 | CLUB NATACIÓ SABADELL B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
20/04/2024
|
19:30
|
JOVENTUT BADALONA 3 | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
21/04/2024
|
09:00
|
CB.CANET | JOVENTUT BADALONA 2 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
21/04/2024
|
09:30
|
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL | JOVENTUT BADALONA 1 FEM. | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD NAPOLS, 42 |
|
21/04/2024
|
11:00
|
NOU BÀSQUET OLESA VERMELL | JOVENTUT BADALONA A | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
21/04/2024
|
12:45
|
IMNOVA C.B. L’HOSPITALET A | JOVENTUT BADALONA A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
21/04/2024
|
13:00
|
CB CERDANYOLA AL DIA B | JOVENTUT BADALONA 2 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
26/04/2024
|
20:00
|
JOVENTUT BADALONA A | BÀSQUET GIRONA U14 | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
27/04/2024
|
09:30
|
JOVENTUT BADALONA 3 | BC SANT JOAN DESPI A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | MAGIC BADALONA CONCORDIA, 1 |
|
27/04/2024
|
09:30
|
JOVENTUT BADALONA 2 | CB GUINARDÓ MIXTE - ESCOLA RAMON I CAJAL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | MAGIC BADALONA CONCORDIA, 1 |
|
27/04/2024
|
09:30
|
CB MONTPEDRÓS | JOVENTUT BADALONA B | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO AV. PAISOS CATALANS 1-3 |
|
27/04/2024
|
10:30
|
CB MATADEPERA TARONJA | JOVENTUT BADALONA 3 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA ENRIC GENESCA CORTES S/N |
|
27/04/2024
|
11:00
|
JOVENTUT BADALONA 2 | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | MAGIC BADALONA CONCORDIA, 1 |
|
27/04/2024
|
11:00
|
JOVENTUT BADALONA B | LLAVANERES MARESME 2012 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | MAGIC BADALONA CONCORDIA, 1 |
|
27/04/2024
|
11:00
|
JOVENTUT BADALONA 1 | BC SANT JOAN DESPI A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | MAGIC BADALONA CONCORDIA, 1 |
|
27/04/2024
|
12:15
|
CB GRANOLLERS 3 | JOVENTUT BADALONA 3 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
27/04/2024
|
13:00
|
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU | JOVENTUT BADALONA 3 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU AV. JAUME CAMPMAJOR, 30 |
|
27/04/2024
|
13:30
|
EL CÍRCOL A 2012 | JOVENTUT BADALONA 2 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA |
|
27/04/2024
|
17:45
|
JOVENTUT BADALONA 1 FEM. | DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
28/04/2024
|
09:00
|
JOVENTUT BADALONA 2 | FREDERIC MISTRAL A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
28/04/2024
|
09:00
|
CB GRANOLLERS 4 | JOVENTUT BADALONA 2 | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
28/04/2024
|
09:00
|
QBASKET SANT CUGAT NEGRE | JOVENTUT BADALONA A | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
28/04/2024
|
10:45
|
JOVENTUT BADALONA B | SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET NEGRE | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
28/04/2024
|
10:45
|
C.B GRUP BARNA NEGRE | JOVENTUT BADALONA 4 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT ARAGON, 620 |
|
28/04/2024
|
12:15
|
C.B GRUP BARNA A | JOVENTUT BADALONA 1 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT ARAGON, 620 |
|
28/04/2024
|
12:30
|
JOVENTUT BADALONA 1 | CB L'AMETLLA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
28/04/2024
|
12:30
|
JOVENTUT BADALONA A | SABADELL BQ VALLÈS U12M | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
28/04/2024
|
17:30
|
UE BARBERA B | JOVENTUT BADALONA 4 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU CAN SERRA PASSEIG DR. MORAGAS, 112 |
|
28/04/2024
|
17:45
|
JOVENTUT BADALONA B | C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
28/04/2024
|
19:30
|
JOVENTUT BADALONA 2 FEM. | BASQUET MOLINS | C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
01/05/2024
|
10:00
|
C.E.B. SANT JORDI BLAU | JOVENTUT BADALONA 4 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
01/05/2024
|
10:30
|
SANT GERVASI 1 | JOVENTUT BADALONA A | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | ESCOLA SANT GERVASI SABADELL, 41 |
|
04/05/2024
|
09:00
|
SESE B | JOVENTUT BADALONA B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
04/05/2024
|
09:30
|
JOVENTUT BADALONA 2 | CB PARETS NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | MAGIC BADALONA CONCORDIA, 1 |
|
04/05/2024
|
09:30
|
JOVENTUT BADALONA 1 | CLUB BÀSQUET SANT CELONI U10M | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | MAGIC BADALONA CONCORDIA, 1 |
|
04/05/2024
|
10:30
|
A.E. MINGUELLA - DRIVIM | JOVENTUT BADALONA 2 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POMAR CTRA. DE POMAR, S/N |
|
04/05/2024
|
10:45
|
UE MATARO - MAM | JOVENTUT BADALONA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
04/05/2024
|
11:00
|
JOVENTUT BADALONA 4 | ADE FUSTER | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | MAGIC BADALONA CONCORDIA, 1 |
|
04/05/2024
|
11:00
|
JOVENTUT BADALONA B | C.B.COLL - GROC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | MAGIC BADALONA CONCORDIA, 1 |
|
04/05/2024
|
16:00
|
INVOPORT - CB BLANES A | JOVENTUT BADALONA B | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
04/05/2024
|
16:00
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A | JOVENTUT BADALONA 1 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
04/05/2024
|
17:45
|
JOVENTUT BADALONA 1 FEM. | JORBA SOLA - CB IGUALADA IFA | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
04/05/2024
|
18:00
|
AB SALLE CBT 2 | JOVENTUT BADALONA 2 FEM. | C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL | TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO JOSEP CATALA I RUFA S/N |
|
04/05/2024
|
19:30
|
FADEAWAY C.B. L'HOSPITALET A | JOVENTUT BADALONA A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
05/05/2024
|
09:00
|
JOVENTUT BADALONA 3 | SALESIANS BADALONA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
05/05/2024
|
09:00
|
JOVENTUT BADALONA 4 | BASQUET NOU BARRIS | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
05/05/2024
|
09:00
|
JOVENTUT BADALONA 2 | CB.CIUTAT VELLA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
05/05/2024
|
10:45
|
C.B. JOVENTUT CASTELLDEFELS GROC | JOVENTUT BADALONA 3 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU CAN ROCA CASTANYER 1 |
|
05/05/2024
|
16:00
|
JOVENTUT BADALONA 4 | B.F. CORNELLÀ A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
05/05/2024
|
16:00
|
JOVENTUT BADALONA VERD | REFORMIT ARENYS BÀSQUET VERD | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
05/05/2024
|
16:00
|
UE SANT CUGAT BLAU | JOVENTUT BADALONA 2 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
05/05/2024
|
17:30
|
SABADELL BQ VALLÈS U15M | JOVENTUT BADALONA 2 | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO SABADELL SUD PARDO BAZAN, 17 |
|
05/05/2024
|
17:45
|
JOVENTUT BADALONA 3 | SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
05/05/2024
|
17:45
|
JOVENTUT BADALONA A | PAIDOS-ASFE U13M | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
05/05/2024
|
19:30
|
JOVENTUT BADALONA 3 | CANOVELLES BC 1 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
11/05/2024
|
09:00
|
CB BELLVITGE - JOAN XXIII | JOVENTUT BADALONA A | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | C.E. JOAN XXIII NTRA. SRA. BELLVITGE, 100-110 |
|
11/05/2024
|
09:00
|
BASQUET ATE NEU MONTSERRAT BLAU | JOVENTUT BADALONA B | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | B. ATENEU MONTSERRAT TORRE DAMIANS, 6 ATIC |
|
11/05/2024
|
09:00
|
U. B. LLEFIÀ A | JOVENTUT BADALONA 2 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU LLEFIA DR. BASSOLS, 109-119 |
|
11/05/2024
|
09:30
|
JOVENTUT BADALONA 3 | C.B. CORBERA MIXTE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | MAGIC BADALONA CONCORDIA, 1 |
|
11/05/2024
|
09:30
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS NEGRE-MAS DE SANT LLEI | JOVENTUT BADALONA 2 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
11/05/2024
|
10:15
|
CB LES FRANQUESES VERD | JOVENTUT BADALONA 4 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
11/05/2024
|
10:30
|
CB SENTMENAT | JOVENTUT BADALONA 3 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO CAN SORTS ZONA ESP. MUNICIPAL CAN SORS |
|
11/05/2024
|
10:30
|
EL CÍRCOL A | JOVENTUT BADALONA 1 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
11/05/2024
|
11:00
|
JOVENTUT BADALONA 1 | SANT IGNASI | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | MAGIC BADALONA CONCORDIA, 1 |
|
11/05/2024
|
12:30
|
CBF CERDANYOLA U14 INTER | JOVENTUT BADALONA 1 FEM. | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
11/05/2024
|
13:30
|
CLUB BÀSQUET ARGENTONA | JOVENTUT BADALONA VERD | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
11/05/2024
|
16:00
|
SFERIC 08 GERFINCAS | JOVENTUT BADALONA 4 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO S.F.E.R.I.C. FARADAY, 33 - 41 |
|
11/05/2024
|
19:00
|
A. BASQUET BUFALÀ | JOVENTUT BADALONA 3 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA CAMPOAMOR, 43 |
|
12/05/2024
|
09:00
|
JOVENTUT BADALONA B | A.E. MINGUELLA A - DRIVIM | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
12/05/2024
|
10:45
|
JOVENTUT BADALONA A | NAYOX CBF LLEIDA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
12/05/2024
|
12:00
|
JOVENTUT BADALONA 3 | EL MASNOU BASQUETBOL | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
12/05/2024
|
16:00
|
JOVENTUT BADALONA 2 FEM. | LLUÏSOS DE GRÀCIA A | C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
12/05/2024
|
16:00
|
JOVENTUT BADALONA 1 | CB PARETS NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
12/05/2024
|
17:45
|
JOVENTUT BADALONA B | RAMON MAS-AECAM MALGRAT | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
12/05/2024
|
17:45
|
JOVENTUT BADALONA 2 | DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
12/05/2024
|
19:30
|
JOVENTUT BADALONA B | CB GRANOLLERS 2 | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
12/05/2024
|
19:30
|
JOVENTUT BADALONA 2 | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
18/05/2024
|
12:30
|
ADE FUSTER | JOVENTUT BADALONA VERD | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | A.D.E. FUSTER C/ DEL ROSARI, 6-8 |
|
19/05/2024
|
10:30
|
BASKET ALMEDA GROC | JOVENTUT BADALONA 2 FEM. | C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO ALMEDA SANT FERRAN 45 BIS |
|
25/05/2024
|
16:00
|
JOVENTUT BADALONA 2 FEM. | CB IGUALADA CFA | C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |