Calendari Global Club

FUNDACIO CATALUNYA LA PEDRERA

Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
28/09/2019
12:00
BÀSQUET OMS BLAU IVECO-ZFAS FEMENI MARESME C C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PAVELLO OMS I DE PRAT
ROGER DE FLOR 1
28/09/2019
17:00
COLLBAIX BÀSQUET OMS AUTOESCOLA TRAC - C.B. VILATORRADA B C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO OMS I DE PRAT
ROGER DE FLOR 1
05/10/2019
09:00
NOU MÀGIC - C.B. MARTORELL BÀSQUET OMS TARONJA C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL
AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1
05/10/2019
09:00
BÀSQUET OMS C. B. SOLSONA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO OMS I DE PRAT
ROGER DE FLOR 1
05/10/2019
10:30
BÀSQUET OMS CB MANLLEU BLAU C.T. MINI MASC. PAVELLO OMS I DE PRAT
ROGER DE FLOR 1
05/10/2019
11:30
CLUB NATACIO TERRASSA A BÀSQUET OMS C.T. PRE-INFANTIL MASC. CENTRE D'ESPORTS BONAIRE
SABADELL, S/N (POLIESPORTIU)
05/10/2019
12:00
BÀSQUET OMS JOVIAT-SALLE B C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO OMS I DE PRAT
ROGER DE FLOR 1
05/10/2019
12:00
BÀSQUET OMS CLUB BASQUET VILATORRADA C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO OMS I DE PRAT
ROGER DE FLOR 1
05/10/2019
17:15
ROC ROI CB LLEIDA BÀSQUET OMS BLAU C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA
C/ DOCTORA CASTELLS, S/N
05/10/2019
17:15
ROC ROI CB LLEIDA BÀSQUET OMS BLAU C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA
C/ DOCTORA CASTELLS, S/N
05/10/2019
18:15
VILANOVA DEL CAMI B.C. ENDAVANT COLLBAIX BÀSQUET OMS C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO CAN TITO
ZONA ESPORTIVA CAN TITO, S/N
12/10/2019
10:30
CB CASTELLET BÀSQUET OMS C.T. CADET MASC. PROMOCIO P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET
BARCELONA, S/N
12/10/2019
10:30
PAIDOS-ASFE BLANC BÀSQUET OMS C.T. PRE-MINI FEM. POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES
CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N
12/10/2019
10:30
BÀSQUET OMS TARONJA NOU BÀSQUET OLESA C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO OMS I DE PRAT
ROGER DE FLOR 1
12/10/2019
11:00
EB ROSELLA BLANC BÀSQUET OMS C.T. PRE-MINI MASC. POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
12/10/2019
12:00
BÀSQUET OMS BLAU CN TARREGA C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PAVELLO OMS I DE PRAT
ROGER DE FLOR 1
12/10/2019
17:00
COLLBAIX BÀSQUET OMS BÀSQUET CANYELLES - ESPORTXTOTHOM C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO OMS I DE PRAT
ROGER DE FLOR 1
19/10/2019
09:00
CLUB NATACIO TERRASSA B BÀSQUET OMS TARONJA C.T. PRE-INFANTIL FEM. CENTRE D'ESPORTS BONAIRE
SABADELL, S/N (POLIESPORTIU)
19/10/2019
09:00
BÀSQUET OMS COL·LEGI L'AVE MARIA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO OMS I DE PRAT
ROGER DE FLOR 1
19/10/2019
09:00
C.B. NAVAS - MIXTE BÀSQUET OMS C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS
PAU CASALS, S/N
19/10/2019
09:00
CB TONA BÀSQUET OMS C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL TONA
JAUME BALMES, S/N
19/10/2019
10:30
BÀSQUET OMS CB TORELLÓ MM3 C.T. MINI MASC. PAVELLO OMS I DE PRAT
ROGER DE FLOR 1
20/10/2019
19:00
C.B MASQUEFA COLLBAIX BÀSQUET OMS C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO MUNICIPAL MASQUEFA
ROGELIO ROJO, S/N
26/10/2019
10:30
C.B. CASTELLBISBAL LILA BÀSQUET OMS TARONJA C.T. PRE-INFANTIL FEM. CEIP MARE DE DEU DE MONTSERRAT
AV. PAU CASALS 20
26/10/2019
10:30
BÀSQUET OMS CB TONA 2 C.T. MINI MASC. PAVELLO OMS I DE PRAT
ROGER DE FLOR 1
26/10/2019
12:00
BÀSQUET OMS C. B. SOLSONA MIXT C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO OMS I DE PRAT
ROGER DE FLOR 1
26/10/2019
12:00
BÀSQUET OMS JOVIAT B C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO OMS I DE PRAT
ROGER DE FLOR 1
26/10/2019
13:30
C.B. CASTELLBISBAL BÀSQUET OMS C.T. PRE-INFANTIL MASC. CEIP MARE DE DEU DE MONTSERRAT
AV. PAU CASALS 20
26/10/2019
16:00
COLLBAIX BÀSQUET OMS BÀSQUET SITGES B C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO OMS I DE PRAT
ROGER DE FLOR 1
26/10/2019
17:30
CB VILADECAVALLS BÀSQUET OMS C.T. CADET MASC. PROMOCIO POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
02/11/2019
16:00
CB PARETS BÀSQUET OMS BLAU C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
02/11/2019
19:30
BÀSQUET RIBES B COLLBAIX BÀSQUET OMS C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES
CRISTOFOL MESTRES S/N
03/11/2019
11:00
BÀSQUET OMS BLAU C.N. SABADELL C C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PAVELLO OMS I DE PRAT
ROGER DE FLOR 1
09/11/2019
09:30
C.B. PRATS DE LLUÇANES BÀSQUET OMS C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE PRATS
MATEU GARRETA, S/N
09/11/2019
10:30
BÀSQUET OMS TARONJA VEDRUNA CARME SABADELL C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO OMS I DE PRAT
ROGER DE FLOR 1
09/11/2019
10:30
CB TORELLÓ PF BÀSQUET OMS C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL TORELLO
PASSATGE DEL ESPORTS, S/N
09/11/2019
10:45
C.B. CORNELLÀ B - ZIGA ZAGA BÀSQUET OMS BLAU C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
09/11/2019
10:45
C.B. CORNELLÀ B - ZIGA ZAGA BÀSQUET OMS BLAU C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
09/11/2019
16:00
S.A. SURIA BÀSQUET OMS C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO JOSEP FABREGA I TORT
SANT JOSEP, S/N
09/11/2019
16:00
COLLBAIX BÀSQUET OMS C.B. MARTORELL B C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO OMS I DE PRAT
ROGER DE FLOR 1
16/11/2019
09:00
BÀSQUET OMS CLUB NATACIO TERRASSA A C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO OMS I DE PRAT
ROGER DE FLOR 1
16/11/2019
10:30
CLUB BASQUET VILATORRADA BÀSQUET OMS C.T. PRE-MINI FEM. PAV.MPAL. ST.JOAN VILATORRADA
CTRA. DE CALAF, S/N
16/11/2019
10:30
BÀSQUET OMS TARONJA NOU MÀGIC - C.B. MARTORELL C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO OMS I DE PRAT
ROGER DE FLOR 1
16/11/2019
12:00
CB MANLLEU BLAU BÀSQUET OMS C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU
PSG. DEL TER, S/N
16/11/2019
12:00
JOVIAT-SALLE B BÀSQUET OMS C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO ESCOLA JOVIAT
FOLCH I TORRES CANT PG. RIU
17/11/2019
11:00
BÀSQUET OMS LA SALLE MANRESA A C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO OMS I DE PRAT
ROGER DE FLOR 1
17/11/2019
11:30
JOVIAT 1 BÀSQUET OMS BLAU C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PAVELLO ESCOLA JOVIAT
FOLCH I TORRES CANT PG. RIU
17/11/2019
12:15
C. B. SOLSONA BÀSQUET OMS C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
17/11/2019
19:30
SERRA S.E. CASAL VILAFRANCA NEGRE COLLBAIX BÀSQUET OMS C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO JOAN MARQUES
PASSATGE ALCOVER, 3
23/11/2019
09:00
BÀSQUET OMS CB CASTELLET C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO OMS I DE PRAT
ROGER DE FLOR 1
23/11/2019
10:30
BÀSQUET OMS PAIDOS-ASFE BLANC C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO OMS I DE PRAT
ROGER DE FLOR 1
23/11/2019
12:00
BÀSQUET OMS EB ROSELLA BLANC C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO OMS I DE PRAT
ROGER DE FLOR 1
23/11/2019
16:00
SEDIS MITJANA-NAVINES BÀSQUET OMS BLAU C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL
CAMI RAL DE CERDANYA, 31
23/11/2019
16:00
SEDIS MITJANA-NAVINES BÀSQUET OMS BLAU C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL
CAMI RAL DE CERDANYA, 31
23/11/2019
16:00
NOU BÀSQUET OLESA BÀSQUET OMS TARONJA C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
23/11/2019
16:00
COLLBAIX BÀSQUET OMS AE MVP CERVELLÓ - GROC C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO OMS I DE PRAT
ROGER DE FLOR 1
24/11/2019
11:00
LA SALLE MANRESA A BÀSQUET OMS C.T. PRE-INFANTIL MASC. COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
30/11/2019
09:00
COL·LEGI L'AVE MARIA BÀSQUET OMS C.T. CADET MASC. PROMOCIO CENTRE ESPORTIU LES BASES
CINTAIRES, 30-32
30/11/2019
09:00
BÀSQUET OMS TARONJA CLUB NATACIO TERRASSA B C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO OMS I DE PRAT
ROGER DE FLOR 1
30/11/2019
10:30
BÀSQUET OMS C.B. NAVAS - MIXTE C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO OMS I DE PRAT
ROGER DE FLOR 1
30/11/2019
12:00
BÀSQUET OMS CB TONA C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO OMS I DE PRAT
ROGER DE FLOR 1
30/11/2019
12:00
CB TORELLÓ MM3 BÀSQUET OMS C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL TORELLO
PASSATGE DEL ESPORTS, S/N
30/11/2019
12:15
IVECO-ZFAS FEMENI MARESME C BÀSQUET OMS BLAU C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PAVELLO MUNICIPAL SANT ANDREU
CONTRABANDISTES, S/N
30/11/2019
19:00
BÀSQUET PIERA COLLBAIX BÀSQUET OMS C.T. SENIOR B MASCULI INSTAL. ESPORTIVES PIERA
PASSEIG DEL PRAT, 7
03/12/2019
19:00
BÀSQUET OMS CLUB BASQUET VILATORRADA C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO OMS I DE PRAT
ROGER DE FLOR 1
09/12/2019
19:30
BÀSQUET OMS TARONJA C.B. CASTELLBISBAL LILA C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO OMS I DE PRAT
ROGER DE FLOR 1
14/12/2019
09:00
CB TONA 2 BÀSQUET OMS C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL TONA
JAUME BALMES, S/N
14/12/2019
09:00
BÀSQUET OMS CB VILADECAVALLS C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO OMS I DE PRAT
ROGER DE FLOR 1
14/12/2019
09:30
C. B. SOLSONA MIXT BÀSQUET OMS C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
14/12/2019
10:30
BÀSQUET OMS C.B. CASTELLBISBAL C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO OMS I DE PRAT
ROGER DE FLOR 1
14/12/2019
12:00
JOVIAT B BÀSQUET OMS C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO ESCOLA JOVIAT
FOLCH I TORRES CANT PG. RIU
14/12/2019
17:30
COLLBAIX BÀSQUET OMS ODENA CLUB BASQUET B C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO OMS I DE PRAT
ROGER DE FLOR 1
21/12/2019
09:00
BÀSQUET OMS S.A. SURIA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO OMS I DE PRAT
ROGER DE FLOR 1
21/12/2019
09:30
CN TARREGA BÀSQUET OMS BLAU C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU
C/ VERGE DE MONTSERRAT, S/N
21/12/2019
10:30
BÀSQUET OMS C.B. PRATS DE LLUÇANES C.T. MINI MASC. PAVELLO OMS I DE PRAT
ROGER DE FLOR 1
21/12/2019
12:00
BÀSQUET OMS CB TORELLÓ PF C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO OMS I DE PRAT
ROGER DE FLOR 1
21/12/2019
12:00
VEDRUNA CARME SABADELL BÀSQUET OMS TARONJA C.T. PRE-INFANTIL FEM. ESCOLA DEL CARME
JOSEP RENOM 31
21/12/2019
20:00
AUTOESCOLA TRAC - C.B. VILATORRADA B COLLBAIX BÀSQUET OMS C.T. SENIOR B MASCULI PAV.MPAL. ST.JOAN VILATORRADA
CTRA. DE CALAF, S/N
22/12/2019
12:00
CLUB BASQUET VILATORRADA BÀSQUET OMS C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAV.MPAL. ST.JOAN VILATORRADA
CTRA. DE CALAF, S/N
11/01/2020
12:00
BÀSQUET OMS BLAU JOVIAT 1 C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PAVELLO OMS I DE PRAT
ROGER DE FLOR 1
11/01/2020
16:30
COLLBAIX BÀSQUET OMS VILANOVA DEL CAMI B.C. ENDAVANT C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO OMS I DE PRAT
ROGER DE FLOR 1
18/01/2020
09:30
AE MOIÀ BÀSQUET OMS C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL MOIA
REMEI S/N
18/01/2020
10:30
CEB NAVARCLES GROC BÀSQUET OMS C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE NAVARCLES
JOAQUIM BLUME S/N
18/01/2020
10:30
BÀSQUET OMS BLAU ROC ROI CB LLEIDA C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PAVELLO OMS I DE PRAT
ROGER DE FLOR 1
18/01/2020
10:30
BÀSQUET OMS BLAU ROC ROI CB LLEIDA C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PAVELLO OMS I DE PRAT
ROGER DE FLOR 1
18/01/2020
10:30
BASQUETPIASABADELL BÀSQUET OMS C.T. PRE-MINI FEM. ESCOLA PIA SABADELL
GARCILASO, 99
18/01/2020
11:00
C.B. PUIG-REIG - TALLERS R4S BÀSQUET OMS C.T. PRE-MINI MASC. INSTAL. MUNICIPAL PUIG REIG
PASSEIG RIERA DE LA SALA, 3
18/01/2020
12:00
BÀSQUET OMS TARONJA MÚTUA IGUALADINA - CB IGUALADA B C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO OMS I DE PRAT
ROGER DE FLOR 1
18/01/2020
12:15
C. B. SOLSONA BÀSQUET OMS C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
19/01/2020
12:00
BÀSQUET CANYELLES - ESPORTXTOTHOM COLLBAIX BÀSQUET OMS C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE CANYELLES
ZONA ESPORTIVA CAN XUM, Camí del Romaguer s/n
19/01/2020
13:00
C.N. SABADELL C BÀSQUET OMS BLAU C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
25/01/2020
09:00
BÀSQUET OMS C.B. SANTA PERPETUA C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO OMS I DE PRAT
ROGER DE FLOR 1
25/01/2020
10:30
BÀSQUET OMS CREU ALTA SABADELL BLANC C.T. MINI MASC. PAVELLO OMS I DE PRAT
ROGER DE FLOR 1
25/01/2020
11:00
A.E. L'ESQUITX ST. SADURNÍ BÀSQUET OMS TARONJA C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI
PASSEIG CAN FERRER, S/N
25/01/2020
12:00
BÀSQUET OMS BLAU CB PARETS C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PAVELLO OMS I DE PRAT
ROGER DE FLOR 1
25/01/2020
13:15
BÀSQUET OMS CB CASTELLET C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO OMS I DE PRAT
ROGER DE FLOR 1
25/01/2020
16:30
COLLBAIX BÀSQUET OMS C.B MASQUEFA C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO OMS I DE PRAT
ROGER DE FLOR 1
25/01/2020
18:00
BÀSQUET OMS C.B. VOLTREGA M C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO OMS I DE PRAT
ROGER DE FLOR 1
01/02/2020
09:00
C.B. NAVAS - MIXTE BÀSQUET OMS C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS
PAU CASALS, S/N
01/02/2020
09:00
C.B. NAVAS - MIXTE BÀSQUET OMS C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS
PAU CASALS, S/N
01/02/2020
09:30
BÀSQUET OMS BLAU C.B. CORNELLÀ B - ZIGA ZAGA C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PAVELLO OMS I DE PRAT
ROGER DE FLOR 1
01/02/2020
09:30
C.N. SABADELL B BÀSQUET OMS C.T. PRE-MINI FEM. CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
01/02/2020
09:30
BÀSQUET OMS BLAU C.B. CORNELLÀ B - ZIGA ZAGA C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PAVELLO OMS I DE PRAT
ROGER DE FLOR 1
01/02/2020
11:00
CB ARTÉS NEGRE BÀSQUET OMS C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO ESPORTIU D'ARTES
BARCELONA, S/N
01/02/2020
16:00
BÀSQUET SITGES B COLLBAIX BÀSQUET OMS C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS
AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN
07/02/2020
19:45
S.A. SURIA BÀSQUET OMS C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO JOSEP FABREGA I TORT
SANT JOSEP, S/N
08/02/2020
10:30
BÀSQUET OMS COL·LEGI L'AVE MARIA C.T. MINI MASC. PAVELLO OMS I DE PRAT
ROGER DE FLOR 1
08/02/2020
10:30
UE SANT CUGAT NEGRE BÀSQUET OMS TARONJA C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
08/02/2020
12:00
BÀSQUET OMS CB NOU ESPLUGUES C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO OMS I DE PRAT
ROGER DE FLOR 1
08/02/2020
12:00
BÀSQUET OMS A.E SALLENT C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO OMS I DE PRAT
ROGER DE FLOR 1
08/02/2020
12:00
RECANVIS GAUDI CB MOLLET BÀSQUET OMS C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
08/02/2020
17:00
COLLBAIX BÀSQUET OMS BÀSQUET RIBES B C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO OMS I DE PRAT
ROGER DE FLOR 1
15/02/2020
09:00
BÀSQUET OMS CB TORELLÓ IM3 C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO OMS I DE PRAT
ROGER DE FLOR 1
15/02/2020
09:00
PAIDOS-ASFE VERD BÀSQUET OMS C.T. PRE-MINI FEM. POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES
CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N
15/02/2020
09:30
C.B. PRATS DE LLUÇANES BÀSQUET OMS C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE PRATS
MATEU GARRETA, S/N
15/02/2020
10:30
BÀSQUET OMS TARONJA JOVENTUT LES CORTS C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO OMS I DE PRAT
ROGER DE FLOR 1
16/02/2020
12:00
CLUB BASQUET VILATORRADA BÀSQUET OMS C.T. MINI MASC. PAV.MPAL. ST.JOAN VILATORRADA
CTRA. DE CALAF, S/N
22/02/2020
11:00
BÀSQUET OMS BLAU SEDIS MITJANA-NAVINES C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PAVELLO OMS I DE PRAT
ROGER DE FLOR 1
22/02/2020
11:00
BÀSQUET OMS BLAU SEDIS MITJANA-NAVINES C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PAVELLO OMS I DE PRAT
ROGER DE FLOR 1
22/02/2020
20:00
C.B. MARTORELL B COLLBAIX BÀSQUET OMS C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL
AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1
29/02/2020
09:00
BÀSQUET OMS UNIÓ ESPORTIVA RIPOLL BLANC C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO OMS I DE PRAT
ROGER DE FLOR 1
29/02/2020
09:00
BÀSQUET SAFA CLAROR 1 BÀSQUET OMS TARONJA C.T. PRE-INFANTIL FEM. ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
29/02/2020
10:30
BÀSQUET OMS EB ROSELLA VERMELL C.T. MINI MASC. PAVELLO OMS I DE PRAT
ROGER DE FLOR 1
29/02/2020
12:00
BÀSQUET OMS C.B. CASTELLAR C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO OMS I DE PRAT
ROGER DE FLOR 1
29/02/2020
12:00
BÀSQUET OMS CB LA MERCÈ MIXTE C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO OMS I DE PRAT
ROGER DE FLOR 1
29/02/2020
16:00
CB MANLLEU BÀSQUET OMS C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU
PSG. DEL TER, S/N
29/02/2020
17:00
COLLBAIX BÀSQUET OMS SERRA S.E. CASAL VILAFRANCA NEGRE C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO OMS I DE PRAT
ROGER DE FLOR 1
07/03/2020
09:00
CLUB BASQUET VILATORRADA BÀSQUET OMS C.T. PRE-MINI FEM. PAV.MPAL. ST.JOAN VILATORRADA
CTRA. DE CALAF, S/N
07/03/2020
09:00
C.E. SFERIC VERD BÀSQUET OMS C.T. MINI MASC. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
07/03/2020
09:00
BÀSQUET OMS S.E. ESCOLA PIA GRANOLLERS C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO OMS I DE PRAT
ROGER DE FLOR 1
07/03/2020
09:00
CEB NAVARCLES GROC BÀSQUET OMS C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE NAVARCLES
JOAQUIM BLUME S/N
07/03/2020
10:30
BÀSQUET OMS BLAU ADVISORIA BOET MATARO 1 C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PAVELLO OMS I DE PRAT
ROGER DE FLOR 1
07/03/2020
12:00
BÀSQUET OMS TARONJA JOVENTUT BADALONA FEMENÍ C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO OMS I DE PRAT
ROGER DE FLOR 1
07/03/2020
19:00
AE MVP CERVELLÓ - GROC COLLBAIX BÀSQUET OMS C.T. SENIOR B MASCULI ZONA ESPORTIVA CERVELLO
AV. CATALUNYA, 19
09/03/2020
18:25
CATALANA OCCIDENT MANRESA BLANC BÀSQUET OMS C.T. CADET MASC. PROMOCIO COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
14/03/2020
09:00
BÀSQUET OMS AE MOIÀ C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO OMS I DE PRAT
ROGER DE FLOR 1
14/03/2020
10:30
BÀSQUET OMS CEB NAVARCLES GROC C.T. MINI MASC. PAVELLO OMS I DE PRAT
ROGER DE FLOR 1
14/03/2020
11:00
CBTARRAGONA A BÀSQUET OMS BLAU C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
14/03/2020
12:00
BÀSQUET OMS BASQUETPIASABADELL C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO OMS I DE PRAT
ROGER DE FLOR 1
14/03/2020
12:00
BÀSQUET OMS C.B. PUIG-REIG - TALLERS R4S C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO OMS I DE PRAT
ROGER DE FLOR 1
14/03/2020
16:00
BÀSQUET OMS C. B. SOLSONA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO OMS I DE PRAT
ROGER DE FLOR 1
14/03/2020
17:30
BÀSQUET OMS TARONJA BASQUET FEMENI CORNELLA C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO OMS I DE PRAT
ROGER DE FLOR 1
14/03/2020
19:00
COLLBAIX BÀSQUET OMS BÀSQUET PIERA C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO OMS I DE PRAT
ROGER DE FLOR 1
21/03/2020
09:00
CB CASTELLET BÀSQUET OMS C.T. PRE-MINI MASC. P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET
BARCELONA, S/N
21/03/2020
12:00
C.B. SANTA PERPETUA BÀSQUET OMS C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
21/03/2020
12:45
CREU ALTA SABADELL BLANC BÀSQUET OMS C.T. MINI MASC. PAVELLO CAN BALSACH
CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA)
21/03/2020
16:00
FEMENÍ OSONA BLANC-CENTRE OFTALMOLÒGIC VSK BÀSQUET OMS BLAU C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
21/03/2020
16:15
ODENA CLUB BASQUET B COLLBAIX BÀSQUET OMS C.T. SENIOR B MASCULI POLIESPORTIU MUNICIPAL ODENA
PLAÇA MESTRE VILAVELL S/N
21/03/2020
19:15
C.B. VOLTREGA M BÀSQUET OMS C.T. CADET MASC. PROMOCIO PISTA MUNICIPAL SANT HIPOLIT
PL.VICTOR OLIVERAS DE LA RIBA
22/03/2020
10:30
TEMPLE - U.E. HORTA BÀSQUET OMS TARONJA C.T. PRE-INFANTIL FEM. U.E. HORTA
FELIU I CODINA 27
28/03/2020
09:00
BÀSQUET OMS CB ARTÉS NEGRE C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO OMS I DE PRAT
ROGER DE FLOR 1
28/03/2020
10:30
BÀSQUET OMS C.B. NAVAS - MIXTE C.T. MINI MASC. PAVELLO OMS I DE PRAT
ROGER DE FLOR 1
28/03/2020
10:30
MÚTUA IGUALADINA - CB IGUALADA B BÀSQUET OMS TARONJA C.T. PRE-INFANTIL FEM. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
28/03/2020
12:00
BÀSQUET OMS C.N. SABADELL B C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO OMS I DE PRAT
ROGER DE FLOR 1
28/03/2020
12:00
BÀSQUET OMS C.B. NAVAS - MIXTE C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO OMS I DE PRAT
ROGER DE FLOR 1
28/03/2020
16:00
BÀSQUET OMS BLAU OUTLETMOTO.COM - CB GRUP BARNA VERMELL C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PAVELLO OMS I DE PRAT
ROGER DE FLOR 1
04/04/2020
10:30
BÀSQUET OMS TARONJA A.E. L'ESQUITX ST. SADURNÍ C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO OMS I DE PRAT
ROGER DE FLOR 1
18/04/2020
09:00
CB NOU ESPLUGUES BÀSQUET OMS C.T. PRE-MINI FEM. CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
18/04/2020
09:00
A.E SALLENT BÀSQUET OMS C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL SALLENT
VERGE DEL PILAR S/N
18/04/2020
09:00
BÀSQUET OMS S.A. SURIA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO JOSEP FABREGA I TORT
SANT JOSEP, S/N
18/04/2020
10:30
BÀSQUET OMS RECANVIS GAUDI CB MOLLET C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO OMS I DE PRAT
ROGER DE FLOR 1
18/04/2020
10:30
COL·LEGI L'AVE MARIA BÀSQUET OMS C.T. MINI MASC. CENTRE ESPORTIU LES BASES
CINTAIRES, 30-32
18/04/2020
12:00
ADVISORIA BOET MATARO 1 BÀSQUET OMS BLAU C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
25/04/2020
09:00
BÀSQUET OMS CATALANA OCCIDENT MANRESA BLANC C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO OMS I DE PRAT
ROGER DE FLOR 1
25/04/2020
10:30
BÀSQUET OMS CLUB BASQUET VILATORRADA C.T. MINI MASC. PAVELLO OMS I DE PRAT
ROGER DE FLOR 1
25/04/2020
12:00
BÀSQUET OMS PAIDOS-ASFE VERD C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO OMS I DE PRAT
ROGER DE FLOR 1
25/04/2020
12:00
BÀSQUET OMS C.B. PRATS DE LLUÇANES C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO OMS I DE PRAT
ROGER DE FLOR 1
25/04/2020
16:00
BÀSQUET OMS TARONJA UE SANT CUGAT NEGRE C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO OMS I DE PRAT
ROGER DE FLOR 1
25/04/2020
17:30
BÀSQUET OMS BLAU CBTARRAGONA A C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PAVELLO OMS I DE PRAT
ROGER DE FLOR 1
26/04/2020
09:00
CB TORELLÓ IM3 BÀSQUET OMS C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL TORELLO
PASSATGE DEL ESPORTS, S/N
02/05/2020
10:00
BÀSQUET OMS BLAU FEMENÍ OSONA BLANC-CENTRE OFTALMOLÒGIC VSK C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PAVELLO OMS I DE PRAT
ROGER DE FLOR 1
03/05/2020
09:30
JOVENTUT LES CORTS BÀSQUET OMS TARONJA C.T. PRE-INFANTIL FEM. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
09/05/2020
09:00
BÀSQUET OMS CB MANLLEU C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO OMS I DE PRAT
ROGER DE FLOR 1
09/05/2020
09:00
C.B. CASTELLAR BÀSQUET OMS C.T. PRE-MINI FEM. NOU PAVELLO ZONA PUIGVERT
PAIS VALENCIA, S/N
09/05/2020
09:15
UNIÓ ESPORTIVA RIPOLL BLANC BÀSQUET OMS C.T. CADET MASC. PROMOCIO C.T. ESPORTIVA L'AVELLANEDA
RONDA MAS D'EN BOSCH, S/N
09/05/2020
10:30
BÀSQUET OMS TARONJA BÀSQUET SAFA CLAROR 1 C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO OMS I DE PRAT
ROGER DE FLOR 1
09/05/2020
10:30
CB LA MERCÈ MIXTE BÀSQUET OMS C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL
AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1
09/05/2020
12:30
EB ROSELLA VERMELL BÀSQUET OMS C.T. MINI MASC. POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
10/05/2020
12:30
OUTLETMOTO.COM - CB GRUP BARNA VERMELL BÀSQUET OMS BLAU C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
16/05/2020
09:00
BÀSQUET OMS CEB NAVARCLES GROC C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO OMS I DE PRAT
ROGER DE FLOR 1
16/05/2020
10:30
BÀSQUET OMS C.E. SFERIC VERD C.T. MINI MASC. PAVELLO OMS I DE PRAT
ROGER DE FLOR 1
16/05/2020
12:00
BÀSQUET OMS CLUB BASQUET VILATORRADA C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO OMS I DE PRAT
ROGER DE FLOR 1
16/05/2020
12:00
S.E. ESCOLA PIA GRANOLLERS BÀSQUET OMS C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO EL CONGOST
MARIA PALAU 25
16/05/2020
16:00
JOVENTUT BADALONA FEMENÍ BÀSQUET OMS TARONJA C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
23/05/2020
16:30
BASQUET FEMENI CORNELLA BÀSQUET OMS TARONJA C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO CAN CARBONELL
MARIANO BENLLIURE, S/N
30/05/2020
10:30
BÀSQUET OMS TARONJA TEMPLE - U.E. HORTA C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO OMS I DE PRAT
ROGER DE FLOR 1