Calendari Global Club

ASSOCIACIO ESPORTIVA LES CORTS

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
24/09/2022
18:45
AE LES CORTS-UBAE JESUÏTES GRÀCIA - KOSTKA C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
24/09/2022
20:15
AE LES CORTS-UBAE B VIROLAI C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
25/09/2022
09:30
AE LES CORTS-UBAE A CB MATADEPERA TARONJA C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
25/09/2022
12:00
AE LES CORTS-UBAE DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
25/09/2022
17:00
C.B. VILADECAVALLS AE LES CORTS-UBAE C.C. SOTS-25 MASCULI A POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
25/09/2022
17:45
UE.MONTGAT AE LES CORTS-UBAE C.C. SOTS-25 FEMENI POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
01/10/2022
09:30
AE LES CORTS-UBAE C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
01/10/2022
10:30
BC SANT JOAN DESPI A AE LES CORTS-UBAE C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
01/10/2022
11:00
A.E.S.E. AE LES CORTS-UBAE C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PISTA GASOMETRO
GASOMETRO CANT. AV. CARRILET
01/10/2022
12:00
DSB COLEGIO ALEMÁN DE BARCELONA AE LES CORTS-UBAE C.T. MINI FEM. COL·LEGI ALEMANY DE BARCELONA
AV. JACINT ESTEVA FONTANET, 105
01/10/2022
17:45
AE LES CORTS-UBAE B A.E. SANT ANDREU NATZARET-BLAU C.T. CADET MASC. PROMOCIO A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
01/10/2022
19:30
AE LES CORTS-UBAE QBASKET SANT CUGAT C.C. SOTS-25 MASCULI A A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
01/10/2022
19:30
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER B AE LES CORTS-UBAE C.C. TERCERA CATEGORIA FEM COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD
MANUEL AZAÑA, S/N
02/10/2022
12:00
AE LES CORTS-UBAE DRAFT GRAMENET 2008 C.T. CADET FEMENI PROMOCIO POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
02/10/2022
12:15
AE MINGUELLA B-DRIVIM AE LES CORTS-UBAE B C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
08/10/2022
09:15
AE LES CORTS-UBAE BASQUET SAFA CLAROR 2 C.T. MINI MASC. A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
08/10/2022
10:30
LESTONNAC AE LES CORTS-UBAE C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO COL.LEGI LESTONNAC
PAU CLARIS 123
08/10/2022
10:45
AE LES CORTS-UBAE ESCOLAPIS SARRIA C.T. MINI FEM. A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
08/10/2022
16:00
BC SANT JOAN DESPÍ 'B' AE LES CORTS-UBAE C.C. SOTS-25 MASCULI A POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
08/10/2022
16:00
C.E. MARISTES RUBÍ BLAU - INSTALACIONES INTEGRALES ELNA AE LES CORTS-UBAE C.T. CADET FEMENI PROMOCIO MARISTES RUBI
CA N'ORIOL, 25
09/10/2022
12:00
AE LES CORTS-UBAE CB IPSI B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
09/10/2022
16:30
VEDRUNA GRÀCIA VERD AE LES CORTS-UBAE B C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
09/10/2022
17:45
C.E.B. PALLEJÀ AE LES CORTS-UBAE C.C. SOTS-25 FEMENI PAV. MUNICIPAL PALLEJA
AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1
09/10/2022
18:15
AE LES CORTS-UBAE A CB CERDANYOLA AL DIA C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
09/10/2022
19:45
AE LES CORTS-UBAE A BÀSQUET-CEISSA A C.T. CADET MASC. PROMOCIO A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
15/10/2022
09:15
AE LES CORTS-UBAE C.B. MANYANET LES CORTS VERD C.T. MINI MASC. A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
15/10/2022
10:30
CB PEDAGOGIUM B AE LES CORTS-UBAE C.T. MINI FEM. PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
15/10/2022
10:45
AE LES CORTS-UBAE ASSOCIACIÓ EIXIC C.T. CADET FEMENI PROMOCIO A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
15/10/2022
11:30
VIROLAI AE LES CORTS-UBAE C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
15/10/2022
12:00
C.B. MANYANET LES CORTS VERD AE LES CORTS-UBAE C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
15/10/2022
12:00
S.E. SANT JOAN DE MATA C AE LES CORTS-UBAE A C.T. CADET MASC. PROMOCIO INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES
PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172
15/10/2022
12:15
CBSAPS-SD ESPANYOL AE LES CORTS-UBAE C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PISTA POL. 3 XEMENEIES
C/ VILA I VILA, 44
15/10/2022
18:30
AE LES CORTS-UBAE LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER B C.C. SOTS-25 MASCULI A A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
16/10/2022
17:00
C.B. CIC A AE LES CORTS-UBAE A C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 JESUS MARIA SANT GERVASI
C/ JESUS I MARIA, 1-25
16/10/2022
17:45
BASKET ESPLUGUES B AE LES CORTS-UBAE C.C. TERCERA CATEGORIA FEM CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
16/10/2022
17:45
GRANERIA CASTELLS ACB PALAU AE LES CORTS-UBAE B C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B PAVELLO MARIA VICTOR
P. CARRERADA, 55
22/10/2022
10:45
AE LES CORTS-UBAE MANYANET SANT ANDREU C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
22/10/2022
11:00
ESCOLA IPSI 12 A AE LES CORTS-UBAE C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU IPSI PISTA MINI
PROVENÇA 97 (INTERIOR ILLA)
22/10/2022
12:15
AE LES CORTS-UBAE A BÀSQUET SITGES A C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
22/10/2022
16:00
BASQUET ATENEU MONTSERRAT - BLAU AE LES CORTS-UBAE C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
22/10/2022
17:30
BASQUET ATENEU MONTSERRAT - GROC AE LES CORTS-UBAE C.T. CADET FEMENI PROMOCIO B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
22/10/2022
17:45
AE LES CORTS-UBAE B C.B. SANTA COLOMA B C.T. CADET MASC. PROMOCIO A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
22/10/2022
19:00
ADE FUSTER A AE LES CORTS-UBAE A C.T. CADET MASC. PROMOCIO A.D.E. FUSTER
C/ DEL ROSARI, 6-8
22/10/2022
19:15
AE LES CORTS-UBAE B CB CENTELLES- SUB-21 MASCULI C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
23/10/2022
10:45
EL CÍRCOL B AE LES CORTS-UBAE C.C. SOTS-25 FEMENI PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
23/10/2022
12:00
AE LES CORTS-UBAE CE LA SALLE BONANOVA C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
23/10/2022
18:30
CB IPSI C AE LES CORTS-UBAE C.C. SOTS-25 MASCULI A POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
05/11/2022
11:00
A.E.S.E. B AE LES CORTS-UBAE C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PISTA GASOMETRO
GASOMETRO CANT. AV. CARRILET
05/11/2022
12:15
AE LES CORTS-UBAE JESUÏTES GRÀCIA - KOSTKA C.T. MINI FEM. A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
05/11/2022
17:30
SANT QUIRZE B.C. AE LES CORTS-UBAE A C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 C.E.M. CAN CASABLANQUES - Pista Nova
C/ PRIORAT s/n
05/11/2022
18:30
AE LES CORTS-UBAE BC SANT JOAN DESPI C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
05/11/2022
20:00
AE LES CORTS-UBAE C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - B C.C. SOTS-25 MASCULI A A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
06/11/2022
09:45
AE LES CORTS-UBAE C.B. ALISOS C.T. CADET FEMENI PROMOCIO A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
06/11/2022
10:30
A. BÀSQUET BUFALÀ FEMENÍ AE LES CORTS-UBAE C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA
CAMPOAMOR, 43
06/11/2022
11:30
AE LES CORTS-UBAE UE SANT CUGAT NEGRE C.C. SOTS-25 FEMENI A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
06/11/2022
12:00
AE LES CORTS-UBAE A C.B BON PASTOR C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
06/11/2022
16:00
C.B.COLL AE LES CORTS-UBAE B C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B PISTA CREUETA DEL COLL
CASTELLTERÇOL, S/N
06/11/2022
16:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA B AE LES CORTS-UBAE B C.T. CADET MASC. PROMOCIO LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
12/11/2022
09:15
AE LES CORTS-UBAE DSB COLEGIO ALEMÁN DE BARCELONA C.T. MINI FEM. A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
12/11/2022
10:45
AE LES CORTS-UBAE BC SANT JOAN DESPI A C.T. MINI MASC. A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
12/11/2022
12:15
C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER AE LES CORTS-UBAE C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
12/11/2022
12:15
DRAFT GRAMENET 2008 AE LES CORTS-UBAE C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO LA BASTIDA
PRAT DE LA RIBA F. ATLETISME
12/11/2022
16:00
AE LES CORTS-UBAE A S.E. SANT JOAN DE MATA C C.T. CADET MASC. PROMOCIO A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
12/11/2022
16:00
A.E. SANT ANDREU NATZARET-BLAU AE LES CORTS-UBAE B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
12/11/2022
17:45
AE LES CORTS-UBAE B C.B. RIPOLLET C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
12/11/2022
19:00
C.B. VALLIRANA AE LES CORTS-UBAE C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO MUNICIPAL DE LA BARQUERA
C/ MIQUEL DE BATLLE, 27
13/11/2022
09:15
AE LES CORTS-UBAE A.E.S.E. C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
13/11/2022
10:45
AE LES CORTS-UBAE A AEC COLLBLANC C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
13/11/2022
12:00
AE LES CORTS-UBAE MANYANET SANT ANDREU C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
13/11/2022
12:15
AE LES CORTS-UBAE BC TECLA SALA A C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
13/11/2022
18:00
UE BARBERA AE LES CORTS-UBAE C.C. SOTS-25 FEMENI POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
18/11/2022
18:15
ESCOLAPIS SARRIA AE LES CORTS-UBAE C.T. MINI FEM. COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA
IMMACULADA, 25-35
19/11/2022
09:30
AE LES CORTS-UBAE LESTONNAC C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
19/11/2022
10:30
BÀSQUET-CEISSA A AE LES CORTS-UBAE A C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO COTXERES BORBO
RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS)
19/11/2022
11:00
BASQUET SAFA CLAROR 2 AE LES CORTS-UBAE C.T. MINI MASC. ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
19/11/2022
19:15
AEC COLLBLANC B AE LES CORTS-UBAE C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
20/11/2022
09:30
AE LES CORTS-UBAE C.E. MARISTES RUBÍ BLAU - INSTALACIONES INTEGRALES ELNA C.T. CADET FEMENI PROMOCIO A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
20/11/2022
10:00
CLUB NATACIO TERRASSA B AE LES CORTS-UBAE C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET
AV. DE L'ABAT MARCET, 200
20/11/2022
11:00
AE LES CORTS-UBAE B CE VILA OLÍMPICA GROC C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
20/11/2022
12:30
AE LES CORTS-UBAE C.B. RIPOLLET C.C. SOTS-25 FEMENI A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
20/11/2022
12:30
BASQUET ATENEU MONTSERRAT B AE LES CORTS-UBAE C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
20/11/2022
16:30
AE LES CORTS-UBAE B VEDRUNA GRÀCIA VERD C.T. CADET MASC. PROMOCIO A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
20/11/2022
18:00
AE LES CORTS-UBAE CB. GUINARDÓ - ESCOLA RAMÓN I CAJAL C.C. SOTS-25 MASCULI A A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
26/11/2022
09:15
AE LES CORTS-UBAE CB PEDAGOGIUM B C.T. MINI FEM. A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
26/11/2022
12:00
C.B. MANYANET LES CORTS VERD AE LES CORTS-UBAE C.T. MINI MASC. COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
26/11/2022
12:00
ASSOCIACIÓ EIXIC AE LES CORTS-UBAE C.T. CADET FEMENI PROMOCIO INSTITUT ESCOLA EIXAMPLE
VALENCIA, 252
26/11/2022
16:00
AE LES CORTS-UBAE CBSAPS-SD ESPANYOL C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
26/11/2022
17:30
AE LES CORTS-UBAE A.E.S.E. 1 C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
26/11/2022
19:00
AE LES CORTS-UBAE B BASQUET PALAFOLLS C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
27/11/2022
12:00
AE LES CORTS-UBAE CENTRE CATÒLIC L'H C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
27/11/2022
12:30
C.B. VILASSAR DE MAR AE LES CORTS-UBAE C.C. SOTS-25 FEMENI PAV. MUNICIPAL LA BOBILA
AV. EDUARD FERRES, 190-206
27/11/2022
16:45
AE LES CORTS-UBAE VIROLAI C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
27/11/2022
18:15
AE LES CORTS-UBAE A A. BÀSQUET BUFALÀ C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
03/12/2022
09:00
C.B. SANTA COLOMA B AE LES CORTS-UBAE B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
03/12/2022
09:15
AE LES CORTS-UBAE ESCOLA IPSI 12 A C.T. MINI MASC. A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
03/12/2022
10:30
BOSCO HORTA AE LES CORTS-UBAE C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A COL·LEGI SALESIA S. JOAN BOSCO
PG. LA VALL D'HEBRON, 258-260
03/12/2022
10:30
MANYANET SANT ANDREU AE LES CORTS-UBAE C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP
C/ PARE MANYANET, 5
03/12/2022
12:00
C.B. MANYANET LES CORTS AE LES CORTS-UBAE A C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
03/12/2022
16:30
AE LES CORTS-UBAE BASQUET ATENEU MONTSERRAT - BLAU C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
03/12/2022
18:00
AE LES CORTS-UBAE A ADE FUSTER A C.T. CADET MASC. PROMOCIO A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
03/12/2022
18:00
C.B. VILADECAVALLS AE LES CORTS-UBAE B C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
03/12/2022
19:30
A.E.S.E. B AE LES CORTS-UBAE C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
04/12/2022
09:45
AE LES CORTS-UBAE CB VILASSAR DE DALT ROGER'S C.C. SOTS-25 FEMENI C.E.M. ARISTIDES MAILLOL
AV. JOAN XXIII, 1
04/12/2022
11:15
AE LES CORTS-UBAE BASQUET ATENEU MONTSERRAT - GROC C.T. CADET FEMENI PROMOCIO C.E.M. ARISTIDES MAILLOL
AV. JOAN XXIII, 1
04/12/2022
12:00
AE LES CORTS-UBAE BASQUET MOLINS C.C. SOTS-25 MASCULI A POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
17/12/2022
10:30
BC SANT JOAN DESPI AE LES CORTS-UBAE C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
17/12/2022
11:30
C.B BON PASTOR AE LES CORTS-UBAE A C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU BON PASTOR
COSTA DAURADA, S/N
17/12/2022
12:00
C.B. ALISOS AE LES CORTS-UBAE C.T. CADET FEMENI PROMOCIO A.A.A. COL.LEGI CAIXA PENSIONS
AGRICULTURA, 204
17/12/2022
12:15
JESUÏTES GRÀCIA - KOSTKA AE LES CORTS-UBAE C.T. MINI FEM. ESCOLA SANT ESTANISLAU
ANTEQUERA 2-4
17/12/2022
12:30
AE LES CORTS-UBAE A.E.S.E. B C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
17/12/2022
17:45
SALESIANS BADALONA AE LES CORTS-UBAE B C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
17/12/2022
17:45
B.F. CORNELLA AE LES CORTS-UBAE C.C. SOTS-25 FEMENI PAVELLO CAN CARBONELL
MARIANO BENLLIURE, S/N
18/12/2022
09:30
AE LES CORTS-UBAE B LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.T. CADET MASC. PROMOCIO A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
18/12/2022
11:15
AE LES CORTS-UBAE A U.E. CLARET C C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
18/12/2022
12:00
AE LES CORTS-UBAE SANT IGNASI C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
18/12/2022
18:45
CEB NAVARCLES AE LES CORTS-UBAE C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO MUNICIPAL DE NAVARCLES
JOAQUIM BLUME S/N
18/12/2022
19:00
DOMINIQUES BARCELONA AE LES CORTS-UBAE C.C. TERCERA CATEGORIA FEM COL.LEGI MAJOR SANT JORDI
RICARD ZAMORA 4-8
14/01/2023
18:00
AE LES CORTS-UBAE B CB IMMA C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
14/01/2023
19:15
UB SANT ADRIA B AE LES CORTS-UBAE A C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
14/01/2023
19:30
AE LES CORTS-UBAE CLUB BASQUET CIUTAT VELLA C.C. SOTS-25 MASCULI A A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
15/01/2023
10:00
AE LES CORTS-UBAE BASQUET NOU BARRIS C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
15/01/2023
11:30
AE LES CORTS-UBAE BÀSQUET-CEISSA C.C. SOTS-25 FEMENI A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
15/01/2023
12:00
AE LES CORTS-UBAE BASKET CORAS C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
21/01/2023
09:30
AE LES CORTS-UBAE CB MONTPEDRÓS B C.T. MINI FEM. A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
21/01/2023
10:45
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU AE LES CORTS-UBAE C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
21/01/2023
12:45
BASQUET SAFA CLAROR 2 AE LES CORTS-UBAE C.T. MINI MASC. ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
21/01/2023
16:30
BASKET CORAS AE LES CORTS-UBAE C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A SAGRAT COR - SORT.9 RDA.DALT
RAMON MIQUEL I PLANAS, 38-40
21/01/2023
19:15
AE LES CORTS-UBAE B B.I.M. C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
21/01/2023
19:30
VIROLAI A AE LES CORTS-UBAE C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
21/01/2023
20:00
CBSAPS-SD ESPANYOL AE LES CORTS-UBAE C.C. SOTS-25 MASCULI A PISTA POL. 3 XEMENEIES
C/ VILA I VILA, 44
22/01/2023
09:30
AE LES CORTS-UBAE BÀSQUET LLOR C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
22/01/2023
10:30
BC SANT JOAN DESPI 1 AE LES CORTS-UBAE A C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
22/01/2023
11:00
AE LES CORTS-UBAE B SANT IGNASI NEGRE C.T. CADET MASC. PROMOCIO A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
22/01/2023
12:00
AE LES CORTS-UBAE A AE BADALONES B C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
22/01/2023
17:45
CE LA SALLE BONANOVA AE LES CORTS-UBAE C.C. SOTS-25 FEMENI POLIESP. LA SALLE BONANOVA
SANT JOAN DE LA SALLE, 20-36
28/01/2023
10:30
AE LES CORTS-UBAE CB PARETS NEGRE C.T. MINI MASC. A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
28/01/2023
10:30
F.C. MARTINENC BÀSQUET AE LES CORTS-UBAE C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
28/01/2023
10:30
CB GRANOLLERS 5 AE LES CORTS-UBAE B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
28/01/2023
10:45
CEB SANT JORDI AE LES CORTS-UBAE C.T. MINI FEM. PAV. C.E.B. SANT JORDI
CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT)
28/01/2023
12:00
AE LES CORTS-UBAE CE LA MARINA A C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
28/01/2023
16:30
AE LES CORTS-UBAE UE.MONTGAT C.C. SOTS-25 FEMENI A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
28/01/2023
17:00
JESUÏTES GRÀCIA - KOSTKA AE LES CORTS-UBAE C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A ESCOLA SANT ESTANISLAU
ANTEQUERA 2-4
28/01/2023
18:00
AE LES CORTS-UBAE BÀSQUET LLOR C.T. CADET FEMENI PROMOCIO A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
28/01/2023
19:45
AE LES CORTS-UBAE A EL CÍRCOL B 2008 C.T. CADET MASC. PROMOCIO A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
29/01/2023
11:30
AE LES CORTS-UBAE C.B. VILADECAVALLS C.C. SOTS-25 MASCULI A POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
29/01/2023
12:30
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU AE LES CORTS-UBAE C.C. TERCERA CATEGORIA FEM I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
29/01/2023
16:00
CB MATADEPERA TARONJA AE LES CORTS-UBAE A C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA
ENRIC GENESCA CORTES S/N
29/01/2023
16:00
VIROLAI AE LES CORTS-UBAE B C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
04/02/2023
12:00
AE LES CORTS-UBAE AULA ESCOLA EUROPEA A C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
04/02/2023
12:00
VILABASQUET VILADECANS BLANC AE LES CORTS-UBAE C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS 17
04/02/2023
12:00
CN CALDES A AE LES CORTS-UBAE C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
04/02/2023
16:00
AE LES CORTS-UBAE B JOVENTUT BADALONA 4 C.T. CADET MASC. PROMOCIO A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
04/02/2023
17:30
AE LES CORTS-UBAE B AE MINGUELLA B-DRIVIM C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
04/02/2023
19:15
QBASKET SANT CUGAT AE LES CORTS-UBAE C.C. SOTS-25 MASCULI A INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
05/02/2023
10:45
E.B. ROSELLA AE LES CORTS-UBAE C.T. CADET FEMENI PROMOCIO POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
05/02/2023
11:30
AE LES CORTS-UBAE LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
05/02/2023
12:00
BASQUET NOU BARRIS A AE LES CORTS-UBAE A C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU VALLDAURA
BALTASAR GRACIAN, 7
11/02/2023
10:30
LIMA-HORTA BÀSQUET AE LES CORTS-UBAE C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
11/02/2023
10:45
AE LES CORTS-UBAE UE.MONTGAT C.T. MINI FEM. A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
11/02/2023
11:00
CB VILANOVA DEL VALLÈS GROC AE LES CORTS-UBAE B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES
CAMI DE LA CASA ALTA, S/N
11/02/2023
12:15
AE LES CORTS-UBAE CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE C.T. MINI MASC. A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
11/02/2023
16:30
AE LES CORTS-UBAE A CLUB BASQUET CIUTAT VELLA A C.T. CADET MASC. PROMOCIO A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
11/02/2023
18:00
AE LES CORTS-UBAE BC SANT JOAN DESPÍ 'B' C.C. SOTS-25 MASCULI A A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
11/02/2023
19:15
CB IPSI B AE LES CORTS-UBAE C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
12/02/2023
10:00
AE LES CORTS-UBAE ESPORT BASE DEL PAPIOL C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
12/02/2023
11:00
CB CERDANYOLA AL DIA AE LES CORTS-UBAE A C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
12/02/2023
11:30
AE LES CORTS-UBAE C.E.B. PALLEJÀ C.C. SOTS-25 FEMENI A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
12/02/2023
11:30
AE LES CORTS-UBAE CREU ALTA SABADELL 2 C.T. CADET FEMENI PROMOCIO POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
25/02/2023
10:30
UE SANT CUGAT BLANC AE LES CORTS-UBAE C.T. CADET FEMENI PROMOCIO INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
25/02/2023
12:00
BC SANT JOAN DESPI AE LES CORTS-UBAE C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
25/02/2023
12:00
C.B GRUP BARNA NEGRE AE LES CORTS-UBAE C.T. MINI FEM. ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
25/02/2023
12:00
F.C. MARTINENC BÀSQUET A AE LES CORTS-UBAE C.T. MINI MASC. PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
25/02/2023
16:00
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER B AE LES CORTS-UBAE C.C. SOTS-25 MASCULI A COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD
MANUEL AZAÑA, S/N
25/02/2023
16:00
SALESIANS BADALONA AE LES CORTS-UBAE A C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
26/02/2023
09:30
AE LES CORTS-UBAE BASQUET NOU BARRIS C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
26/02/2023
11:00
AE LES CORTS-UBAE C.B. MANYANET LES CORTS VERD C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
26/02/2023
11:30
AE LES CORTS-UBAE BASKET ESPLUGUES B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
26/02/2023
12:30
AE LES CORTS-UBAE B GRANERIA CASTELLS ACB PALAU C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
26/02/2023
16:30
AE LES CORTS-UBAE B ESCOLA IPSI 08 C.T. CADET MASC. PROMOCIO C.E.M. ARISTIDES MAILLOL
AV. JOAN XXIII, 1
26/02/2023
18:00
AE LES CORTS-UBAE A C.B. CIC A C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 C.E.M. ARISTIDES MAILLOL
AV. JOAN XXIII, 1
04/03/2023
09:15
AE LES CORTS-UBAE JAC SANTS BARCELONA B C.T. MINI MASC. A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
04/03/2023
10:30
ASME A AE LES CORTS-UBAE A C.T. CADET MASC. PROMOCIO COMPLEX ESPORTIU LA VERNEDA
BINEFAR, 10-14
04/03/2023
10:45
AE LES CORTS-UBAE CB ABRERA C.T. MINI FEM. A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
04/03/2023
11:00
U.E. CLARET B AE LES CORTS-UBAE C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
04/03/2023
12:15
AE LES CORTS-UBAE ENDINSA'T A LA MARCA – BF CASTELLVÍ DE LA MARCA IF C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
04/03/2023
16:00
BÀSQUET SITGES A AE LES CORTS-UBAE A C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS
AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN
04/03/2023
17:30
CB CENTELLES- SUB-21 MASCULI AE LES CORTS-UBAE B C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B PAV. MUNICIPAL DE CENTELLES
RONDA DELS ESPORTS S/N
04/03/2023
17:45
AE LES CORTS-UBAE B C.B GRUP BARNA NEGRE C.T. CADET MASC. PROMOCIO A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
04/03/2023
19:30
AE LES CORTS-UBAE CB IPSI C C.C. SOTS-25 MASCULI A A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
05/03/2023
10:00
AE LES CORTS-UBAE C.B.COLL C.T. CADET FEMENI PROMOCIO A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
05/03/2023
11:30
AE LES CORTS-UBAE EL CÍRCOL B C.C. SOTS-25 FEMENI A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
05/03/2023
19:30
CE LA SALLE BONANOVA AE LES CORTS-UBAE C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLIESP. LA SALLE BONANOVA
SANT JOAN DE LA SALLE, 20-36
11/03/2023
10:30
VILABASQUET VILADECANS BLANC AE LES CORTS-UBAE C.T. MINI FEM. ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS 17
11/03/2023
10:45
BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU AE LES CORTS-UBAE C.T. MINI MASC. B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
11/03/2023
12:00
AE LES CORTS-UBAE S.E. SANT JOAN DE MATA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
11/03/2023
16:00
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM TARONJA AE LES CORTS-UBAE C.T. CADET FEMENI PROMOCIO I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
11/03/2023
17:00
AE LES CORTS-UBAE A U.E. HORTA B C.T. CADET MASC. PROMOCIO A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
11/03/2023
18:30
AE LES CORTS-UBAE B C.B.COLL C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
11/03/2023
19:45
C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - B AE LES CORTS-UBAE C.C. SOTS-25 MASCULI A C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
12/03/2023
09:30
C.B. LA GARRIGA 2007 AE LES CORTS-UBAE B C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU CAN NOGUERA
AV. AVI MUSQUERA, S/N
12/03/2023
10:00
AE LES CORTS-UBAE A. BÀSQUET BUFALÀ FEMENÍ C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
12/03/2023
11:00
CB MONTPEDRÓS AE LES CORTS-UBAE C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO
AV. PAISOS CATALANS 1-3
12/03/2023
11:30
AE LES CORTS-UBAE AEC COLLBLANC B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
12/03/2023
11:30
AE LES CORTS-UBAE A SANT QUIRZE B.C. C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
12/03/2023
17:30
UE SANT CUGAT NEGRE AE LES CORTS-UBAE C.C. SOTS-25 FEMENI INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
18/03/2023
09:15
AE LES CORTS-UBAE BASQUET SAFA CLAROR 2 C.T. MINI MASC. A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
18/03/2023
10:30
BÀSQUET LLOR AE LES CORTS-UBAE C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ E.E. LLOR
LLUIS COMPANYS, 50
18/03/2023
11:00
CB MONTPEDRÓS B AE LES CORTS-UBAE C.T. MINI FEM. POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO
AV. PAISOS CATALANS 1-3
18/03/2023
12:00
AE LES CORTS-UBAE DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
18/03/2023
12:00
SANT IGNASI NEGRE AE LES CORTS-UBAE B C.T. CADET MASC. PROMOCIO COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
18/03/2023
17:00
AE LES CORTS-UBAE A BC SANT JOAN DESPI 1 C.T. CADET MASC. PROMOCIO A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
18/03/2023
19:30
AE LES CORTS-UBAE C.B. VALLIRANA C.C. SOTS-25 MASCULI A A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
18/03/2023
19:50
C.B. RIPOLLET AE LES CORTS-UBAE B C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
19/03/2023
09:30
BC TECLA SALA A AE LES CORTS-UBAE C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
19/03/2023
11:30
AE LES CORTS-UBAE UE BARBERA C.C. SOTS-25 FEMENI A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
19/03/2023
12:00
AEC COLLBLANC AE LES CORTS-UBAE A C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
19/03/2023
16:00
MANYANET SANT ANDREU AE LES CORTS-UBAE C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLIESPORTIU CAMP DEL FERRO
C( PARE MANYANET 40
25/03/2023
09:00
CB PARETS NEGRE AE LES CORTS-UBAE C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
25/03/2023
10:30
CE VILA OLÍMPICA GROC AE LES CORTS-UBAE B C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
25/03/2023
10:45
AE LES CORTS-UBAE CEB SANT JORDI C.T. MINI FEM. A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
25/03/2023
12:15
AE LES CORTS-UBAE F.C. MARTINENC BÀSQUET C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
25/03/2023
16:00
BÀSQUET LLOR AE LES CORTS-UBAE C.T. CADET FEMENI PROMOCIO E.E. LLOR
LLUIS COMPANYS, 50
25/03/2023
17:45
AE LES CORTS-UBAE B CB GRANOLLERS 5 C.T. CADET MASC. PROMOCIO A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
26/03/2023
09:00
CE LA MARINA A AE LES CORTS-UBAE C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU LA MARINA
c/ DEL COURE, S/N
26/03/2023
10:00
AE LES CORTS-UBAE CLUB NATACIO TERRASSA B C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
26/03/2023
10:45
EL CÍRCOL B 2008 AE LES CORTS-UBAE A C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME
COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA
26/03/2023
11:30
AE LES CORTS-UBAE BASQUET ATENEU MONTSERRAT B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
26/03/2023
17:00
C.B. RIPOLLET AE LES CORTS-UBAE C.C. SOTS-25 FEMENI NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
26/03/2023
18:00
CB. GUINARDÓ - ESCOLA RAMÓN I CAJAL AE LES CORTS-UBAE C.C. SOTS-25 MASCULI A EDIFICI TREVOL
TREVOL, 9-19
15/04/2023
09:00
AULA ESCOLA EUROPEA A AE LES CORTS-UBAE C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO ESCOLA AULA
AV.MARE DE DEU DE LORDA,34-36
15/04/2023
09:15
AE LES CORTS-UBAE CN CALDES A C.T. MINI MASC. A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
15/04/2023
12:15
AE LES CORTS-UBAE VILABASQUET VILADECANS BLANC C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
15/04/2023
16:00
A.E.S.E. 1 AE LES CORTS-UBAE C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
15/04/2023
17:00
AE LES CORTS-UBAE A BASQUET NOU BARRIS A C.T. CADET MASC. PROMOCIO A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
15/04/2023
17:30
A. BÀSQUET BUFALÀ AE LES CORTS-UBAE A C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA
CAMPOAMOR, 43
15/04/2023
18:30
BASQUET PALAFOLLS AE LES CORTS-UBAE B C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B EL PALAUET DE PALAFOLLS
C/ BAIX S/N.
15/04/2023
19:30
JOVENTUT BADALONA 4 AE LES CORTS-UBAE B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
16/04/2023
10:00
AE LES CORTS-UBAE E.B. ROSELLA C.T. CADET FEMENI PROMOCIO A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
16/04/2023
11:00
CENTRE CATÒLIC L'H AE LES CORTS-UBAE C.C. TERCERA CATEGORIA FEM NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
16/04/2023
11:30
AE LES CORTS-UBAE C.B. VILASSAR DE MAR C.C. SOTS-25 FEMENI A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
22/04/2023
10:30
ESPORT BASE DEL PAPIOL AE LES CORTS-UBAE C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAV. MUNICIPAL EL PAPIOL
PAU CASALS S/N
22/04/2023
10:30
UE.MONTGAT AE LES CORTS-UBAE C.T. MINI FEM. POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
22/04/2023
11:00
CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE AE LES CORTS-UBAE C.T. MINI MASC. COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
22/04/2023
12:00
AE LES CORTS-UBAE LIMA-HORTA BÀSQUET C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
22/04/2023
12:15
CREU ALTA SABADELL 2 AE LES CORTS-UBAE C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO CAN BALSACH
CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA)
22/04/2023
17:45
AE LES CORTS-UBAE B CB VILANOVA DEL VALLÈS GROC C.T. CADET MASC. PROMOCIO A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
22/04/2023
18:30
AE LES CORTS-UBAE B C.B. VILADECAVALLS C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
22/04/2023
19:45
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S AE LES CORTS-UBAE C.C. SOTS-25 FEMENI PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS
C/ SANTS MARTIRS, S/N
23/04/2023
10:00
AE LES CORTS-UBAE BOSCO HORTA C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
23/04/2023
11:00
CLUB BASQUET CIUTAT VELLA A AE LES CORTS-UBAE A C.T. CADET MASC. PROMOCIO CEM PARC DE LA CIUTADELLA
P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA)
23/04/2023
11:30
AE LES CORTS-UBAE A C.B. MANYANET LES CORTS C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
23/04/2023
12:00
AE LES CORTS-UBAE A.E.S.E. B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
23/04/2023
16:00
BASQUET MOLINS AE LES CORTS-UBAE C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI
SANT ANTONI Mª CLARET, S/N
06/05/2023
09:15
AE LES CORTS-UBAE F.C. MARTINENC BÀSQUET A C.T. MINI MASC. A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
06/05/2023
10:45
AE LES CORTS-UBAE C.B GRUP BARNA NEGRE C.T. MINI FEM. A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
06/05/2023
12:15
AE LES CORTS-UBAE BC SANT JOAN DESPI C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
06/05/2023
13:30
SANT IGNASI AE LES CORTS-UBAE C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
06/05/2023
17:00
AE LES CORTS-UBAE A SALESIANS BADALONA C.T. CADET MASC. PROMOCIO A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
06/05/2023
17:30
U.E. CLARET C AE LES CORTS-UBAE A C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
06/05/2023
18:30
AE LES CORTS-UBAE B SALESIANS BADALONA C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
06/05/2023
19:30
AE LES CORTS-UBAE CEB NAVARCLES C.C. SOTS-25 MASCULI A A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
07/05/2023
10:00
AE LES CORTS-UBAE UE SANT CUGAT BLANC C.T. CADET FEMENI PROMOCIO A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
07/05/2023
10:30
BASQUET NOU BARRIS AE LES CORTS-UBAE C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU VALLDAURA
BALTASAR GRACIAN, 7
07/05/2023
11:30
AE LES CORTS-UBAE B.F. CORNELLA C.C. SOTS-25 FEMENI A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
07/05/2023
12:00
AE LES CORTS-UBAE DOMINIQUES BARCELONA C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
07/05/2023
17:00
ESCOLA IPSI 08 AE LES CORTS-UBAE B C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
13/05/2023
09:00
CB ABRERA AE LES CORTS-UBAE C.T. MINI FEM. PAVELLO D'ESPORTS D'ABRERA
PG. DE L'ESGLESIA, 20-22
13/05/2023
09:00
JAC SANTS BARCELONA B AE LES CORTS-UBAE C.T. MINI MASC. CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
13/05/2023
10:45
C.B.COLL AE LES CORTS-UBAE C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PISTA CREUETA DEL COLL
CASTELLTERÇOL, S/N
13/05/2023
12:00
AE LES CORTS-UBAE U.E. CLARET B C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
13/05/2023
13:00
ENDINSA'T A LA MARCA – BF CASTELLVÍ DE LA MARCA IF AE LES CORTS-UBAE C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ POL.MPAL.CASTELLVI DE LA MARCA
PASSEIG DELS ESTUDIANTS, S/N
13/05/2023
16:00
BÀSQUET-CEISSA AE LES CORTS-UBAE C.C. SOTS-25 FEMENI PAVELLO COTXERES BORBO
RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS)
13/05/2023
17:00
AE LES CORTS-UBAE A ASME A C.T. CADET MASC. PROMOCIO A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
13/05/2023
17:45
BASKET CORAS AE LES CORTS-UBAE C.C. TERCERA CATEGORIA FEM SAGRAT COR - SORT.9 RDA.DALT
RAMON MIQUEL I PLANAS, 38-40
13/05/2023
17:45
C.B GRUP BARNA NEGRE AE LES CORTS-UBAE B C.T. CADET MASC. PROMOCIO NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
14/05/2023
09:30
CB IMMA AE LES CORTS-UBAE B C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B POLIESPORTIU SAGRADA FAMILIA
CARTAGENA, 231
14/05/2023
11:30
AE LES CORTS-UBAE A UB SANT ADRIA B C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
14/05/2023
13:30
BASQUET NOU BARRIS AE LES CORTS-UBAE C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESPORTIU VALLDAURA
BALTASAR GRACIAN, 7
14/05/2023
16:00
CLUB BASQUET CIUTAT VELLA AE LES CORTS-UBAE C.C. SOTS-25 MASCULI A CEM PARC DE LA CIUTADELLA
P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA)
20/05/2023
09:15
AE LES CORTS-UBAE BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU C.T. MINI MASC. A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
20/05/2023
10:45
AE LES CORTS-UBAE VILABASQUET VILADECANS BLANC C.T. MINI FEM. A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
20/05/2023
12:00
S.E. SANT JOAN DE MATA AE LES CORTS-UBAE C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES
PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172
20/05/2023
12:15
AE LES CORTS-UBAE CB MONTPEDRÓS C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
20/05/2023
14:15
B.I.M. AE LES CORTS-UBAE B C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B B. I. M.
SANT CRIST, 60
20/05/2023
17:45
AE LES CORTS-UBAE B C.B. LA GARRIGA 2007 C.T. CADET MASC. PROMOCIO A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
20/05/2023
19:30
AE LES CORTS-UBAE CBSAPS-SD ESPANYOL C.C. SOTS-25 MASCULI A A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
21/05/2023
09:00
AE BADALONES B AE LES CORTS-UBAE A C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
21/05/2023
10:00
AE LES CORTS-UBAE BASKET CORAS C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
21/05/2023
10:00
AE LES CORTS-UBAE DIAGONAL MAR FRONT MARITIM TARONJA C.T. CADET FEMENI PROMOCIO A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
21/05/2023
11:30
AE LES CORTS-UBAE CE LA SALLE BONANOVA C.C. SOTS-25 FEMENI A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
21/05/2023
12:00
AE LES CORTS-UBAE VIROLAI A C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
21/05/2023
12:15
U.E. HORTA B AE LES CORTS-UBAE A C.T. CADET MASC. PROMOCIO U.E. HORTA
FELIU I CODINA 27